PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرای برنامه های مزاحم را در آغاز ويندوز را متوقف كنيد

rasool_bbc
02-04-2005, 20:59
پس از مدتی كه از نصب ويندوز و برنامه های مختلف بر روی كامپيوترتان می گذرد، می بينيد كه به هنگام شروع ويندوز برنامه های مختلفی نيز خود به خود اجرا مي شوند و تا حدي در سرعت سيستم تاثير می گذارند. در اين مقاله قصد دارم طريقه كنترل اجرا شدن يا نشدن چنين برنامه هایی را در آغاز ويندوز، آموزش دهم. در ابتدا با كليك بر روی منوی Start و انتخاب گزينه Run و سپس وارد كردن عبارت MsConfig وارد محيط System Configuration Utility شويد. سپس قسمت Startup را انتخاب كنيد. در اين قسمت، ليست برنامه هایی كه در آغاز ويندوز به طور خود به خود اجرا می شوند را مشاهده می كنيد. ( در ليست‌ فايل اجرایی برنامه ها را خواهيد ديد ) براي متوقف كردن شروع هر كدام از برنامه ها به هنگام بالا آمدن ويندوز، كافي است تيك روبروی فايل اجرايی آن برنامه را برداريد.
مراقب باشيد! و در اين مرحله از كار، دقت كافي به خرج دهيد. پس از اينكه برنامه های مورد نظر را از ليست حذف كرديد، بر روي Ok كليك كنيد. سپس در پنجره جديد بر روی Restart كليك كنيد تا سيستم شما از نو راه اندازی شود و تغييرات را ملاحظه كنيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

goldfish
11-11-2005, 01:36
خسته نباشي دوست عزيز اوني كه اينو ندونه بايد خودشو از كوه پرت كنه بابا دمت گرم چيز باحال تر بذار

mehdi87
11-11-2005, 02:01
goldfish دوست عزيز خيلي ها نميدونن

justmp3
24-12-2005, 00:44
منم نمیدونستم چون برای اینکار همیشه از نرم افزار tune up استفاده میکردم ممنون از اموزش

AHT
24-12-2005, 23:06
خیلی خیلی قدیمیه

marilyn manson
28-06-2006, 21:12
ولي من اينا رو مي دونستم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رابین هود
01-08-2006, 13:40
دستت درد نکنه
بابا اینجور که میگین اونایی که نمیدونن خجالت میکشن .بعضی ها ممکنه تازه کار باشن همیشه ندونستن عیبه سوال کردن و آموزش دادن که گناه نیست؟؟؟///
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اه !!! چه اخلاق بدیه این

nightmare
01-08-2006, 13:45
ضمن تشکر از دوستی که این آموزش رو قرار دادن . من هم با تجربه ای که دارم یه نکته به آموزشتون اضافه می کنم :
بعضی برنامه های مخرب در استارت آپ هستند اما گزینه ی اونها توی msconfig نمی آد. برای از بین بردن اونها شما باید از دکمه ی Disable All در پایین استفاده کنید تا ویندوز هر چی استارت آپ مخفی و آشکار هست ور داره. یکبار که ریستارت کردین دوباره به msconfig بیاین و این بار تیک برنامه هایی رو که می خواین باشن تو استارت آپ خودتون بزنید.

تا بعد....

danial_mehdifar
05-08-2006, 21:28
واقعا حيف است آدم به خاطر آن چيزي كه فكر مي كند بيشتر از بقيه ياد دارد غرور تمام وجودش را بردارد.

shvalaie
15-08-2006, 14:53
سلام

من اينو نميدونستم و خيلي خيلي ممنون شدم كه ياد دادين.

:biggrin: فكر كنم حالا بايد خودمو از كوه پرت كنم پايين. البته نگران نباشين چون كوه خيلي نزديك خونمونه و من اصلا دچار دردسر نميشم. :biggrin:

mirmohammadi
17-08-2006, 06:23
ضمن تشکر از دوستی که این آموزش رو قرار دادن . من هم با تجربه ای که دارم یه نکته به آموزشتون اضافه می کنم :
بعضی برنامه های مخرب در استارت آپ هستند اما گزینه ی اونها توی msconfig نمی آد. برای از بین بردن اونها شما باید از دکمه ی Disable All در پایین استفاده کنید تا ویندوز هر چی استارت آپ مخفی و آشکار هست ور داره. یکبار که ریستارت کردین دوباره به msconfig بیاین و این بار تیک برنامه هایی رو که می خواین باشن تو استارت آپ خودتون بزنید.

تا بعد....
اين نكته جالبي يود من كه نمي دونستم خيلي ممنون

سفید
31-08-2006, 16:03
رسول جان دستت درد نکنه.
من اینو یادم رفته بود و یکی تو سر خودم می زدم یکی تو سر ویندوز. تصمیم گرفته بودم به توصیه دوستمون خودمو از کوه پرت کنم پائین که مطلب تو به دادم رسید.
هر آگاهی دادنی هر چقدر هم به نظر ساده و پیش پا افتاده بیاد مفیده و حتما کسانی هستن که بهش نیاز داشته باشن.