PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی لمسی نوکیا

ali_mohammad1365
28-05-2012, 17:45
سلام دوستان.بهترین گوشی لمسی نوکیا تا حداکثر 400000 تومان میخواستم.دوستان هرکس هر نظری داره عنوان کنه تا انشا الله از بین پیشنهادات سازندتون به قید قرعه یکی رو انتخاب کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ممنون از همه

h!tman
28-05-2012, 18:21
نوکیا هم شد شرکت آخه ؟
ولی طبق خواسته شما
Nokia 700
Nokia 603
Nokia C7(یکم بالاتره )

amir200812
28-05-2012, 19:14
بنظر من هم گوشی های نوکیا ارزش خرید نداره!!!
ولی بنظر من nokia 700 , بعد از اون nokia 603

ali_mohammad1365
28-05-2012, 23:51
آقایون برای کسی میخوام.چرا نوکیا نباشه؟چرا ارزش خریدن نداره؟
اشکالش چیه؟ضایع نشیم.
لطفا اگر دلیل قانع کننده ای دارید بگید تا نخریم.
ممنون

clau
29-05-2012, 00:06
اشکالش چیه؟ضایع نشیم.
ممنون
نوکیا سیستم عاملش سیمبین هستش دیگه این سیستم عامل قدیمی شده الان دیگه سیستم عامل اندروید تو بورس هستش
الان تو همین رنج قیمتی که گفتی گوشیهای خوبی توی بازار هست که از هر نظر از گوشی های فعلی نوکیا سر ترن
باز میل شماست

avator20002000
29-05-2012, 01:26
تا موقعی که گوشی های اندرویدی اول کار بودن بهترین انتخاب گوشی های لمسی نوکیا بود با بودجه خیلی پایین تر ولی الان راحت می تونید یه گوشی خوب با سیستم عامل بهتر بگیرید.

h!tman
29-05-2012, 05:51
اشکالش چیه؟ضایع نشیم.
ممنون
سیستم عامل غیر انعطاف پذیر و بسیار ضعیف سیمبین

8nights&7days
29-05-2012, 10:54
Nokia C7
بین نوکیا.
اما من میگم Sony ericsson بهتر از نوکیاس.
xperia ray

ali_mohammad1365
29-05-2012, 15:56
سیستم عامل غیر انعطاف پذیر و بسیار ضعیف سیمبینیعنی یه گوشی مثل 701 که سیمبین Belle هست و خیلی تعریفش هم میکنن باز به قول شما غیر انعطاف پذیر و بسیار ضعیف هست؟؟کلا میشه منظورت رو از انعطاف پذیری و ضعیفی تو سیستم عامل های موبایل بیشتر توضیح بدی؟تقریبا هر سیستم عاملی برنامه ها و بازی های مختلفی داره و اتفاقا در این مورد سیمبین که قدیمی تر هم هست چیزی کم نداره و اتفاقا میشه با بلوتوث برنامه ها رو منتقل کرد چیزی که مثلا سیستم عامل بادا که خودم دارم ازش استفاده میکنم نداره (بدلیل کثرت نوکیا داران و کلا سیمبین داران تو ایران).ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنی

ali_mohammad1365
29-05-2012, 15:59
Nokia C7بین نوکیا.اما من میگم Sony ericsson بهتر از نوکیاس.xperia rayچرا عزیز سونی بهتره؟میشه بیشتر توضیح بدی؟نظرت در رابطه با سامسونگ چیه؟ممنون از جوابت

ali_mohammad1365
29-05-2012, 16:01
نوکیا سیستم عاملش سیمبین هستش دیگه این سیستم عامل قدیمی شده الان دیگه سیستم عامل اندروید تو بورس هستش الان تو همین رنج قیمتی که گفتی گوشیهای خوبی توی بازار هست که از هر نظر از گوشی های فعلی نوکیا سر ترنباز میل شماستممنون از جوابت.ولی نظر خودت رو نگفتی.شما چه گوشی پیشنهاد میکنید

clau
29-05-2012, 16:11
یعنی یه گوشی مثل 701 که سیمبین Belle هست و خیلی تعریفش هم میکنن باز به قول شما غیر انعطاف پذیر و بسیار ضعیف هست؟؟کلا میشه منظورت رو از انعطاف پذیری و ضعیفی تو سیستم عامل های موبایل بیشتر توضیح بدی؟تقریبا هر سیستم عاملی برنامه ها و بازی های مختلفی داره و اتفاقا در این مورد سیمبین که قدیمی تر هم هست چیزی کم نداره و اتفاقا میشه با بلوتوث برنامه ها رو منتقل کرد چیزی که مثلا سیستم عامل بادا که خودم دارم ازش استفاده میکنم نداره (بدلیل کثرت نوکیا داران و کلا سیمبین داران تو ایران).ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنی
nokia 701 که شما گفتی قیمتش با گارانتی طرفای 540-530تومان هستش گوشی بدی نیست اما تو همین رنج قیمتی همین گوشی xperia neo هستش بدون گارانتی با قیمت 510 تومان که از لحاظ ابعاد صفحه نمایش رزولوشن صفحه نمایش و سیستم عامل و خیلی چیزای دیگه ازش سرتره

clau
29-05-2012, 16:44
ممنون از جوابت.ولی نظر خودت رو نگفتی.شما چه گوشی پیشنهاد میکنید
توی این رنج قیمتی xperia ray
اینم مشخصاتش

مشخصات کلی:فرم گوشی : ساده - وزن : 100 گرمپردازنده:Scorpion Processor, Adreno 205 GPU, Snapdragon chipset 1GHz
حافظه:حافظه داخلی 300 مگابایت - حافظه رم 512 مگابایت - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD
شبکه های ارتباطی: 3G - GPRS - WLAN - GPS - Bluetooth
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - رنگی صفحه نمایش لمسی LED-Backlit خازنی (LED-Backlit LCD, Capacitive Touchscreen) - اندازه 3.3 اینچ - WVGA 854 × 480
دوربین:8.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک - فلاش
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android نسخه v2.3 Gingerbread - جاوا
4گیگ هم کارت حافظه به همراه خود گوشی عرضه میشه
اگه هم خواستی نوکیا بگیری همون گوشیهایی که جناب هیتمن معرفی کردن خوبن

h!tman
29-05-2012, 19:58
370 Ray تهیه کن
از همه نوکیا ها سرتره !
بدون شک میگم از تمام گوشی های نوکیا!

ali_mohammad1365
30-05-2012, 18:28
ممنون از جواباتون.ولی من آخر جواب سوالم رو در مورد سیستم عامل سیمبین نگرفتم!!!!!!!!!!!!

h!tman
30-05-2012, 18:51
شرمنده من سوال رو ندیدم
شما بادا دارید و بله سیمبین از اون سرتره
ولی آندروید 10برابر همین حتی Belle نرم افزار کاربردی وبازی هایی داره که حتی سیستم عامل سیمبین تو عمرشم ندیده:دی
شما مثل بازی Modern Combat رو توی گوگل سرچ کنید و چند تا اسکرین شات ازش ببینید
هیچ دیوایس سیمبین همچین قدرتی برای اجرای این نداره
کثرت و دسترسی راحت به نرم افزار های آندروید و همین طور نیاز نبودن به هـــک گوشی برای نصب یک برنامه از مزایاشه (هرچند برای حل مشکل مموری داخلی باید روت کنید که اون باز به مراتب راحت تره!)
در ضمن منظورم از انعطاف پذیری اینه که سیستم عامل کاملا دست خودتونه!مثال میزنم :
شما از قیافه سیمبین خوشتون نیاد میتونید فقط آیکون و اینارو تغییر بدید
ولی انعطاف پذیری آندروید تو همین جا هم معلومه و با نصب یک برنامه چند مگابایتی قیافه کل گوشی از این روو به اون رو میشه و جالب اینه برنامش حدود 700-800تا اسکین داره
این فقط یک مثال ساده از برتری های آندروید به سیمبینه

ali_mohammad1365
06-06-2012, 00:35
با تشکر مجدد.حالا میشه نظرتون رو در مورد بادا هم بگی؟انعطاف؟برنامه و ...خوبه یا بد؟اولین گوشی سیستم عامل دار من هست!!!

h!tman
06-06-2012, 06:40
بادا در فقر نرم افزاری به سر میبره:دی
ساپورت خوبی هم ازش نمیشه :( با این که ظاهر دوست داشتنی داره همینطور گوشی های بادا دار خیلی گوشی های خوبی هستند
سگ جون تر از ویو تو سامسونگا ندیدم