PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید گوشی لمسی تا 200 هزار تومان

ok118
28-05-2012, 17:19
سلام عزیزان :40::40::40::40::40:
دوست دارم یه گوشی لمسی بگیرم که صفحه نمایش آن از نوع خازنی باشه و حداقل 2.8 اینچ باشه (بزرگترم بود چه بهتر )
قیمت هم کمتراز 200 تومان باشه

توقع من ازگوشی فقط همین سه مورد است :
اولا = لمس خوب و روانی داشته باشد و کار با منوهای آن ساده و راحت باشد
دوم = فایل های آفیس و pdf و همینطور کتاب های جاوا به راحتی اجرا شود
سوم = واکمن خوبی باشه و صدای با کیفیتی داشته باشه

خودم این چهارمدل رو پیدا کردم ولی واقعا نمی دونم کدوم رو انتخاب کنم و اصلا بین انتخاب ازسامسونگ و سونی اریکسون گیر کردم و نمیدونم کدام برند بهتر است ( گوشی قبلی خودم نوکیا بوده که زیر 200 و با مشخصاتی که من می خوام نوکیا گیر نمیاد )

Sony Ericsson Mix Walkman
Sony Ericsson txt pro
Samsung S3850 Corby II
Samsung S5260 Star II

واقعا نمیدونم کدوم رو بخرم هیچ فروشنده ای هم اجازه تست و روشن کردن گوشی رو نمیده
خواهش می کنم یه آدم با تجربه منو راهنمایی کنه و اگه مدل دیگه ایی هم سراغ دارید پیشنهاد بدید

با تشکر :11::11::11::11::11::11:

8nights&7days
29-05-2012, 10:58
سونی اریکسن از نظر استحکام خیلی بهتر از سامسوگ هست.
اما سامسونگ هم موبایل های خیلی خوبی داره.
اخرین موبایلی که شما نوشتید رو تا به حال داشتم و باهاش کار کردم.
خیلی هم ازش راضی بودم.
اگز می تونید 50 تومن به بودجه اضافه کنید و:
xperiamini بگیرید.

ariya_elec
29-05-2012, 11:29
دور Sony Ericsson txt pro خط بكش ولي Mix Walkman رو يكي از دوستام داره راضيه.

ok118
29-05-2012, 11:35
سلام دوست عزیز :40::40:

xperiamini که یه خورده برا من گرونه الان 270 تومانه

شما که تجربه کار با استار رو داشتید لصف میکنید به این چند تا سوال جواب بدید :
برای نصب برنامه های جاوا مشکلی نداشتید ؟ محدودیت حجم برنامه ها چقدر است ؟ مثلا یه کتاب جاوای 2 مگ روش نصب میشه ؟ میشه برنامه ها را توی مموری نصب کرد یا حتما باید توی حافظه گوشی باشند ؟
مدیریت فایلش چه جوریه ؟ حتما باید هر فایلی توی پوشه مربوط به خودش باشه ( مثلا عکس توی ایمیج و فیلم توی ویدیو و سند توی پوشه آفیس ) یا هر نوع فایل رو از توی هر پوشه ای اجرا میکنه ؟

با تشکر :11::11::11:

ok118
29-05-2012, 11:50

دوست عزیز میشه دلیلش رو بگید آخه txt و mix خیلی به هم شبیه اند و اگه ایرادی وجود داشته باشه احتمالا در هر دو مشترک است

ariya_elec
29-05-2012, 12:17

دوست عزیز میشه دلیلش رو بگید آخه txt و mix خیلی به هم شبیه اند و اگه ایرادی وجود داشته باشه احتمالا در هر دو مشترک است
txt صداي ضعيفي داره و هنگ زياد ميكنه -ميكس واكمن صداي خوبي داره و بنظرمن سرعتشم بالاتره
با 200 تومن x10ميني ميتونين بگيرين كه خيلي سرتراز ايناست

Amir rza
29-05-2012, 13:09

شما اگه برید تو یه سایت گوشی و نظرات این گوشی رو ببینید متوجه میشید:13:
X10 mini هم خیلی قدیمی تره حالا انتخاب با شماست.
ولی من با دوستومون موافقم شما اگه Xperia mini بگیرید خیلی بهتره اینقدر هم مصمم نباشید به خاطر 50 تومن:46:(البته این قیمتی رو که گرفتید کمی گرونه.:13:)
موفق باشید.:11:

h!tman
29-05-2012, 13:24
Xperia mini قیمتش 220 هست دوست عزیز نه 270

clau
29-05-2012, 13:53
xperia mini بگیر از گوشی هایی که معرفی کردین خیلی سرتره

ok118
29-05-2012, 14:45
از همه دوستان ممنونم که وقت گذاشتند و منو راهنمایی کردند :40::40::40::40:

خیلی برام جالبه که همه Xperia mini را پیشنهاد میدهند باید گوشی تکی باشه که این همه طرفدار داره :46::46:
من همین الان کمی در مورد این گوشی تحقیق کردم و یه مشکلی که خیلی ها با این گوشی داشتند داغ کردن و هنگ کردن و خرابی دکمه سخت افزاری home گوشی بوده که ظاهرا توی سریهای اول این گوشی بیشتر دیده شده و همین طور دوام کم شارژ باطری
نظر شما چیه ؟ این مشکلات رو نداشتید ؟

samaram
29-05-2012, 14:51
من خودم دیروز Xperia X8 سفید خریدم و خیلی راضی ام. چون قیافه اش از mini خیلی بهتر بود. مینی خیلی کوچولوئه. اونقدر که آدم حس میکنه غیر طبیعیه! به هر صورت باید به علایق و اونچه که برات مهمه هم توجه کنی

samaram
29-05-2012, 14:53
راستی از اون چهارتا که خودت نوشتی خواهر من مورد آخری رو داره. خیلی ازش راضیه. به نظر من از نظر ظاهر و اون انتظارات شما بهترین حالت رو برآورده میکنه. ببخشید من اول حد قیمت مد نظر شما رو ندیدم. x8 بین 227 تا 245تومن هستش.

ok118
29-05-2012, 15:03
راستی در مورد قیمت Xperia mini
قیمت این گوشی بدون گارانتی 230 و با گارانتی 270 تومان است اگه بخوام صرفه جویی کنم و بدون گارانتی بگیرم اشکالی نداره ؟ خودش بطور پیش فرض زبان فارسی دارد و sms فارسی ساپورت میکنه ؟ اگه مثلا تاچش خراب بشه و یا ایراد دیگه ای پیدا کنه چون گارانتی نیست هزینه تعمیرش زیاد نمیشه ؟

h!tman
29-05-2012, 20:01
نه همچین مشکلاتی هم اگر باشه قابل حله
دلیلی که مینی رو پیشنهاد میدیم اینه که سخت افزار خیلی قویی داره و طبق سیاست خوب شرکت سونی قیمتش عالیه
باور ندارید؟
سخت افزار این دو رو مقایسه کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8nights&7days
29-05-2012, 23:52
سلام دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

xperiamini که یه خورده برا من گرونه الان 270 تومانه

شما که تجربه کار با استار رو داشتید لصف میکنید به این چند تا سوال جواب بدید :
برای نصب برنامه های جاوا مشکلی نداشتید ؟ محدودیت حجم برنامه ها چقدر است ؟ مثلا یه کتاب جاوای 2 مگ روش نصب میشه ؟ میشه برنامه ها را توی مموری نصب کرد یا حتما باید توی حافظه گوشی باشند ؟
مدیریت فایلش چه جوریه ؟ حتما باید هر فایلی توی پوشه مربوط به خودش باشه ( مثلا عکس توی ایمیج و فیلم توی ویدیو و سند توی پوشه آفیس ) یا هر نوع فایل رو از توی هر پوشه ای اجرا میکنه ؟

با تشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی خوب بوده.
300kبالاترین حجمش بود.
اما میشه با کدی تغیرش داد.
من اضلا روش کتابی نریختم.
باید توی حافظه ی خود موبایل باشه.

behnam_r007
02-06-2012, 16:17
من کوربی2 رو داشتم و با استار2 هم کار کردم. مزیتهاشون اینا هستن: فایلهای pdf رو ساپورت میکنن، وضعیت باتریشون خیلی خوبه. مشکل نصب برنامه جاوا نداره(بالای 2 مگ هم جواب میده) صداش بد نیس. فایل منیجر ساده ای داره.
معایب: تاچش روان نیست، اس ام اس نوشن باهاشون خیلی سخته(من که واقعا از این مورد کلافه شدم) وقتی موزیک پخش میکنی اگه گوشیت روی 1 سطح صاف باشه صداش درست در نمیاد و باید یه جا تکیش بدی.فایل آفس ساپورت نمیکنن و دنبال برنامش هم نگرد که نیست(هست اما همشون 1 اشکالی دارن و درست ساپورت نمیکنن)
پیشنهادم بهت اینه که گوشی این قیمتی تاچ نخر. یا به پولت یه مقدار اضافه کن و یه گوشی با سیستم عامل اندروید توی رنج 230-240 ( galaxy mini, x8 و ....خیلی گوشیهای دیگه) یا اینکه دنبال گوشی توی رنج150 با کیبورد معمولی و بدون سیستم عامل(فقط ساپورت جاوا) باش.

چندتا نکته دیگه هم بود گفتم شاید بکارت بیاد بهت بگم: گوشیهای تاچ اگه تاچشون خراب شد (حالا به هر دلیل مثل ضربه، آب...)حتی با هزینه زیاد بازهم مثل روز اول نمیشن.
اونx8 که بهت گفتم باطریش به نسبت بقیه گوشیا خیلی ضعیفه دقت کن ببین میتونی باهاش کناربیای یا نه. بهت پیشنهاد میکنم گوشیهای سامسونگ سری گالکسی رو بررسی کن , با توجه به امکاناتش از سونی اریکسون بهتره