PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غیر فعال کردن سرویس مسدود کردن تماسهای خروجی

V E S T A
28-05-2012, 11:24
سلام

دوستان مدتیه من به بعضی شماره ها میخوام تماس بگیرم میگه سرویس مسدود کردن تماس های خروجی فعال میباشد در حالی که من نه کد زدم نه تنظیمات گوشی رو عوض کردم

یه بار کد *33*0000# رو زدم برای 1 شماره درست شد ولی دوباره برای یه شماره دیگه همونجوری شده. دلیلش چیه ؟ چه جوری درست میشه؟(سیم کارتم هم ایرانسل هستش)

ممنون از راهنماییتون

hamed29
28-05-2012, 14:19
سلامدوستان مدتیه من به بعضی شماره ها میخوام تماس بگیرم میگه سرویس مسدود کردن تماس های خروجی فعال میباشد در حالی که من نه کد زدم نه تنظیمات گوشی رو عوض کردمیه بار کد *33*0000# رو زدم برای 1 شماره درست شد ولی دوباره برای یه شماره دیگه همونجوری شده. دلیلش چیه ؟ چه جوری درست میشه؟(سیم کارتم هم ایرانسل هستش)ممنون از راهنماییتون

به نظرم باید از تنظیمات گوشی ،قسمت ‏call‏ ،security یا خدمات شبکه درستش کنی.

V E S T A
29-05-2012, 23:27
به یه شماره که زنگ میزنم این پیغام میاد .تو هر گوشی که سیم کارتمو میذارم همین پیغام فقط برای یه شماره خاص میاد.

به 700 زنگ زدم ولی واقعا مسخرس فقط شماره پیگیری میدن ولی هنوز درست نشده.

در ضمن سیم کارت هدیه من 1 سال خاموش بوده و اینطور که شنیدم ایرانسل سیم کارت هایی که بیشتر از 3 ماه استفاده نشده باشن رو واگذار میکنه .الان به سیم کارت هدیه که زنگ میزنم پیغام میده

مشترک مورد نظر کلیه تماسهای ورودی رو مسدود کرده. تو هر گوشی هم میذارم با اینکه چیزی رو روی گوشی هام فعال نکردم با سیم کارتم نمیشه زنگ بزنم الان من باید چی کار کنم ؟:19:

کدی داره که من اون سرویس رو روی سیم کارت اصلی خودم غیر فعال کنم ؟ درباره سیم کارت هدیه چی ؟