PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Elder Scrolls Online

صفحه ها : [1] 2

Arrowtic
27-05-2012, 21:52
FAQ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سرانجام شرکت Bethesda اطلاعات بیشتری از بازی جدید خودش که MMO خواهد بود رو ارائه کرد.این شرکت بود که سال قبل بازی The Elder Scrolls V:Skyrim رو در سبک RPG روانه بازار کرد و این بازی از نظر اکثریت سایت ها (من جمله GameSpot)به عنوان بهترین بازی سال یا همون GotY انتخاب شد.حال امسال اعلام شد که این شرکت بازی بعدیش رو به صورت MMO روانه بازار خواهد کرد و اسم این بازی خواهد بود The Elder Scrolls Online.
اطلاعات اصلی بازی

احزاب بازی - Factions

در بازی سه گروه اصلی وجود داره که هر کدوم توسط یک حیوون نشون داده میشن:

Aldmeri Dominion
دارای سه زیر مجموعه:

Alinor:شهری بزرگ و پایتخت.شهری ساخته شده از برج و شیشه.قلب و مرکز Aldmeri Dominion.
Elsweyr:ناحیه ای در جنوب Tamriel.از شمال و شمال شرق با Cyrodiil , از غرب با Valenwood و از جنوب هم با دریای Topal.
ValenWood:ناحیه جنوبی و غربی Tamriel.سرزمین جنگل ها و باتلاق ها و محل زندگی Bosmer ها.

Daggerfall Covenant
شامل دو زیر مجموعه:

High Rock:ناحیه غربی این قسمت.Daggerfall پایتخت High Rock و ازش قدیمی ترین شهرهاست.محل زندگی Bretonها و Orc ها.
HammerFall:ناحیه غربی شامل بیابان ها و کوه ها و بیشه زار های فراوان و محل زندگی Redguard ها.

Ebonheart Pact
دارای سه زیرمجموعه:

Skyrim:معروف ترین استان Tamriel.سرزمینی کوهستانی و برفی در شمال سرزمین و محل زندگی Nord ها.
Morrowind:استانی بسیار معروف.شامل دو قسمت است:Morrowind Proper و Vvardenfall.شامل مرداب ها و کوه های فراوان و محل زندگی Dunmer ها.
Black Marsh:استان جنوب غربی.دارای جنگل ها فراوان و هوای معتدل و محل زندگی Argonian ها.

Races

همون طور که خوندید سرزمین دارای سه قسمت اصلیست.هر کدام این سه قسمت خود سه نژاد مخصوص به خود دارد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لیست کامل نژاد ها
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])_______________________________
معرفی و دانلود دو تریلر جدید بازی در نمایشگاه E3:
E3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با تشکر از سروش جان

تریلر تاریخ 7 نوامبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
جزئیات و ترجمه تریلر 7 نوامبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

The Elder Scrolls Online Voted Most Anticipated MMOG of 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود Aliances Cinematic Trailer به همراه تشریح و نقد و بررسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لیست کامل اسکرین شات های بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dante May Cry M
27-05-2012, 22:19
هنوز به زور اطلاعات از بازی رو میشه پیدا کرد اونوقت از همین الان شده Goty ؟ اینقدر بدم میاد از اسم بازی جوگیر میشید. الان Diablo 3 اسمش Shangool 3 بود همینی که Diablo3 هستم بود، باز می گفتن امتیاز دور و وره 7 ، حالا چون یه اسمی هم داره الکی جوگیر میشید و میشن.
مخصوصا ESO که دیگه واقعا مسخرس.

5ajad
27-05-2012, 22:22
مهدی skyrim. گوتی شد نه این
الکی چرا عصبانی میشی:دی

Dante May Cry M
27-05-2012, 22:26
مهدی skyrim. گوتی شد نه این
الکی چرا عصبانی میشی:دی

e ! :31:
فکر کردم داره اینو میگه واقعا داشت حالم بد می شد ...

Arrowtic
27-05-2012, 22:31
هنوز به زور اطلاعات از بازی رو میشه پیدا کرد اونوقت از همین الان شده Goty ؟ اینقدر بدم میاد از اسم بازی جوگیر میشید. الان Diablo 3 اسمش Shangool 3 بود همینی که Diablo3 هستم بود، باز می گفتن امتیاز دور و وره 7 ، حالا چون یه اسمی هم داره الکی جوگیر میشید و میشن.
تازه سبکس هم RPG زده شده و روی کنسول ها هم میاد.
واقعا چی بگم بهت با این طرز صحبت؟!؟!
Skyrim سال قبل گوتی شد نه این!یه بار بخون پستو کامل بعد!درضمن به قول خودت اطلاعات کمی اومده اونوقت از کجا فهمیدی مسخرست؟!
من کی اومدم در مورد GW2 اینطور با شما حرف زدم؟!الآن خوبه منم اینطوری باهات حرف بزنم؟!بگم یه چیز کره ای دیدی جوگیر شدی یا نمیدونم کلی چرت و پرت دیگه؟!
بعدشم حتی اگه مسخره باشه(که از نظر من نیست به هیچ وجه) نباید تاپیک بزنم براش?!
خواهشا میخوای از یه چیزی انتقاد کنی انتقاد کن(اگه یه جیزیو ازش بدت میاد اصلا حقته انتقاد کنی) ولی محترمانه تر و نه اینطوری!
در مورد گوتی هم گفتم که اسکایریمو گفتم نه اینو!اینم لینکش:

درضمن یه چیزی بگم به شما:این دیابلو 3 که میگید.برید تاپیکش تو قسمت بازی های کامپیوتر و کنسولی و بخونید.بازی فوق العاده بوده!دلایل امتیاز پایینشم فقط سروراش بودن.خود بازی شاهکار بوده.داستان و گیم پلی عالی.ign 9.5 رو داده.این اسمش جوگیری نیست.من از مدت ها پیش گفته بودم که از WoW Cata خوشم نمیاد و هنوزم میگم.پس ببین اسم مهم نیست.
این Elder Scrolls هم بذار اطلاعات بیاد بعد شروع کن به لقب دادن.حداقل من با سری هاش زندگی کردم.Skyrim و Morrowind و Oblivion.کلی خاطره دارم با اینا و واقعا برام لذت بخشه که توی یه بازی MMO توی همون محیط برم.باور کن منم بلدم برم تاپیک بقیه بازیا و بگم مسخرن!
لازم نمیبینم این موضوعو بیشتر ادامه بدم همینجا تمومش میکنم.

Dante May Cry M
27-05-2012, 22:54
واقعا چی بگم بهت با این طرز صحبت؟!؟!
Skyrim سال قبل گوتی شد نه این!یه بار بخون پستو کامل بعد!درضمن به قول خودت اطلاعات کمی اومده اونوقت از کجا فهمیدی مسخرست؟!
من کی اومدم در مورد GW2 اینطور با شما حرف زدم؟!الآن خوبه منم اینطوری باهات حرف بزنم؟!بگم یه چیز کره ای دیدی جوگیر شدی یا نمیدونم کلی چرت و پرت دیگه؟!
بعدشم حتی اگه مسخره باشه(که از نظر من نیست به هیچ وجه) نباید تاپیک بزنم براش?!
خواهشا میخوای از یه چیزی انتقاد کنی انتقاد کن(اگه یه جیزیو ازش بدت میاد اصلا حقته انتقاد کنی) ولی محترمانه تر و نه اینطوری!
در مورد گوتی هم گفتم که اسکایریمو گفتم نه اینو!اینم لینکش:

درضمن یه چیزی بگم به شما:این دیابلو 3 که میگید.برید تاپیکش تو قسمت بازی های کامپیوتر و کنسولی و بخونید.بازی فوق العاده بوده!دلایل امتیاز پایینشم فقط سروراش بودن.خود بازی شاهکار بوده.داستان و گیم پلی عالی.ign 9.5 رو داده.این اسمش جوگیری نیست.من از مدت ها پیش گفته بودم که از WoW Cata خوشم نمیاد و هنوزم میگم.پس ببین اسم مهم نیست.
این Elder Scrolls هم بذار اطلاعات بیاد بعد شروع کن به لقب دادن.حداقل من با سری هاش زندگی کردم.Skyrim و Morrowind و Oblivion.کلی خاطره دارم با اینا و واقعا برام لذت بخشه که توی یه بازی MMO توی همون محیط برم.باور کن منم بلدم برم تاپیک بقیه بازیا و بگم مسخرن!
لازم نمیبینم این موضوعو بیشتر ادامه بدم همینجا تمومش میکنم.

اول اینکه من فکر کردم داری ESO رو میگی، دومم اینکه مسخرس چون اینو به من بگو که چه اطلاعاتی از بازی اومده که بخوای اینو یک بازی فوق العاده بدونی. از این نظر مسخرس دیگه خوب.
من تمام حرفایی که زدم که حالا شما مسخره کردن برداشت کردی، بر اساس ـه همون Goty بود که فکر کردم داری ESO رو میگی ، مگر نه که منم باشم میگم بازی اصلا شاهکاره ولی از اونجایی که Goty شنیده بودم اینو گفتم !
Diablo 3 برای Casual ها عالیه ولی برای بقیه نه. خیلی زود خسته کننده میشه.

Arrowtic
27-05-2012, 23:01
اول اینکه من فکر کردم داری ESO رو میگی، دومم اینکه مسخرس چون اینو به من بگو که چه اطلاعاتی از بازی اومده که بخوای اینو یک بازی فوق العاده بدونی. از این نظر مسخرس دیگه خوب.
من تمام حرفایی که زدم که حالا شما مسخره کردن برداشت کردی، بر اساس ـه همون Goty بود که فکر کردم داری ESO رو میگی ، مگر نه که منم باشم میگم بازی اصلا شاهکاره ولی از اونجایی که Goty شنیده بودم اینو گفتم !

میشه بگی من کجا فوق العاده دونستمش؟!
من این لغتو دو جا به کار بردم!یه جا برای دیابلو(که مسلما با میانگین امتیاز 90 بوده) یه جای برای یکی از Race ها گفتم فوق العاده باهوشن!کجا من تعریف کردم از این بازی؟!فقط اطلاعاتشو گذاشتم!آره انتظار دارم قشنگ بشه ولی از الآن هیچی من نگفتم و صبر میکنم تا اطلاعات بیشتر بیاد!
یه بار لطفا قبل از اینجور نظرا خوب تاپیکو بخونید بعد.تا اینطور بحثایی پیش نیاد!

Arrowtic OUT

Dante May Cry M
27-05-2012, 23:18
میشه بگی من کجا فوق العاده دونستمش؟!
من این لغتو دو جا به کار بردم!یه جا برای دیابلو(که مسلما با میانگین امتیاز 90 بوده) یه جای برای یکی از Race ها گفتم فوق العاده باهوشن!کجا من تعریف کردم از این بازی؟!فقط اطلاعاتشو گذاشتم!آره انتظار دارم قشنگ بشه ولی از الآن هیچی من نگفتم و صبر میکنم تا اطلاعات بیشتر بیاد!
یه بار لطفا قبل از اینجور نظرا خوب تاپیکو بخونید بعد.تا اینطور بحثایی پیش نیاد!

Arrowtic OUT

lol

من در حواب این گفتم :

مسخره از این نظر که من فکر می کردم گفتی Goty بابا !

هنوز به زور اطلاعات از بازی رو میشه پیدا کرد اونوقت از همین الان شده Goty ؟ اینقدر بدم میاد از اسم بازی جوگیر میشید.

marmolak kocholo
27-05-2012, 23:41
الان این تاپیک چه ربطی به دیابلو داره که شما حرف این بازی رو وسط میکشید؟

و اینک دیابلو میشود یک بازی Casual و خسته کننده : )))))))

واقعاً خوشحال میشم بگید از چه نظر دیابلو 3 یه بازی کژوال هستش : )
اگرچه این پست رو مزاحی بیش نمیپنداریم !

hossein2801
28-05-2012, 02:38
من oblivion رو بازی کردم و به این شرکت سازندش ایمان دارم و فکر میکنم تنها بازیی باشه که بتونه در مقابل wow حرفی برای گفتن داشته باشه
در مورد diablo3
تا الان که رکورد پرفروشترین بازی pc در روز اول و در رکورد پیش فروش در سایت امازون رو زده
خوده بلیزارد چند روزه cdkey به reselerاش نمیده چون سرواش جواب گو نیستن من خودم 1هفتس منتظر cdkey هستم
بعدم اگه خسته کننده بود جون اون مرد 32 ساله که بعد از 72 ساعت بازی سکته قلبی زد رو نمیگرفت
فعلا این اولشه
بحث تاپیک رو عوش نکنید :دی

Dante May Cry M
28-05-2012, 06:49

خیلی واضحه، حتما شما Casual هستنید که متوجه نمیشید.
کاراکتر شما به صورت اتوماتیک ارتقا پیدا می کنه و شما هیج کاره هستید. فقط می تونید Armor و اسلحه بگیرید و بجای بیلد استفاده کنید.
خسته کننده نه اینکه داری بازی می کنی جذابیت نداشته باشه، اتفاقا زیادی هم جذابه. ولی Replayability مهمه که منظور من اونه.

ESO شاید بازی خیلی خوبی باشه ولی در حد GW2 نیست. حالا بذار اطلاعات بیشتری بیاد بعد نظر بدیم.

Arrowtic
28-05-2012, 07:00

آرین جان این بحث Casual از تاپیک زیر نشئت میگیره که این دوستمون میگفتن Diablo اونقدم که میگن چیز قشنگی نیست و شما سره اسمش جوگیریدو این جور چیزا!
صفحه های آخر

عزیزم هر کی Casual باشه این آرین جان Casual نیست مطمئن باش!
ESO
شاید بازی خیلی خوبی باشه ولی در حد GW2 نیست. حالا بذار اطلاعات بیشتری بیاد بعد نظر بدیم.
همه فکر کنم بدونن که من کسیم که از نظرم این GW2 اصلا در حد WoW نسیت.حالا ESO باید اطلاعات بیشتر بیاد.بازی زیاد بوده که گفتن WoW رو میزنه و نمیدونم انقالبه چیه ولی هیچ کدومشون در حد WoW نبودن به خصوص که بر خلاف انتظار اولیه من این MoP هم خیلی قشنگ شده و WoW رو دوباره فوق العاده کرده.
من دیروز یکی از دوستام میگفت این GW2 یه چی دیگست باو WoW چیه و اینا!بهش گفتم چطور؟!یه چندتا از قابلیتای جدید بازیو گفت که خوب بودن ولی دیگه نه در اونحد ولی حرف آخرش میدونی چی بود؟!گرافیکش خیلی بالاتره!این بازی MMO هستش.گرافیک مهمه آره ولی نه در حد سبک های دیگه دلیل اینکه WoW هم محبوبه اینه که با وجود گرافیک پایین خیلی قشنگ کار کرده.
یه مثال بزنم برات:DotA (نه DotA2) بازی هستش که مپی برای War3 هست.ولی فوق العاده محبوبه با این وجود که بازی هایی با گرافیک بهتر مثل HoN و LoL هم هستن ولی DotA جمعیت خودش رو کاملا حفظ کرده با این که از نظر گرافیک هیچه.چرا؟چون اصل بازی قشنگه.البته میگم که گرافیک هم مهمه ولی نه در اونحد برای بازی های MMO و کلا آنلاین.این قسمتم مثالش میشه همین DotA2 .گرافیکش خیلی بهتر و قشنگ تر از DotA و چون اصل موضوع و اصل بازیو حفظ کرده و هنوز اصیل مونده خیلی به نظرم زیباتر شده.

Dante May Cry M
28-05-2012, 07:31
Cusual کسی ـه که بازیرو همینجوری که هست بازی می کنه و حال می کنه، دیگه از چیز دیگه ای خبر نداره و براش مهم نیست و درجه بعدیش هم همون نوب بودن هست. که ایشون ویژگی اول رو داره خوب.
مهم نیست شما چی فکر می کنی و از WoW از نظر شما یا دور و وریاتون بهتره یا نه، مهم اینه که GW2 بازی فوق العاده ای و شما هر چی هم که فکر کنی ، باز چیزی از بازی کم نمیشه چون تا همین الاننش هم یک تحولی به MMO داده.
مطمئنم هیچ اطلاعی از ویژگی هاش ندارید، از اینم میشه فهمید این موضوع رو :

من دیروز یکی از دوستام میگفت این GW2 یه چی دیگست باو WoW چیه و اینا!بهش گفتم چطور؟!
دیگه بحثی نمی مونه

Arrowtic
28-05-2012, 07:37
واقعا شما نمونه Fanboy هستی و گویا هیچ انتقادی به بازی های مورد علاقت وارد نیست و آب در هاون کوفتنه.انتقاد داری انتقاد کن درست از یه بازی.

دیگه بحثی نمی مونه
این جمله رو توضیح میدی؟!؟!(منظورم از چطور این بوده که چطور شده به چنین نتیجه ای رسیدی؟!)

عزیزم من کلی در مورد بازی که میگی تحقیق کردم و همه پستاتونم دربارش خوندم پس نمیدونی حرف نزن.(گویا باید به این صورت منم صحبت کنم)

شما خودت چه مدت WoW باز بودی میشه بپرسم؟!
شما ببین یه بار اومده تاپیک DN بعد نمیدونم چی چی Wuin بعدشم این GW2 .و سر همشونم خیلی امیدوار بودی!اسم اینا جوگیریه!عذر میخوام که اینطور حرف بزنم ولی باید به سبک صحبتتون درمورد ما Diablo دوستان با خودتون صحبت کنم:
شما هم یه سری بازی کره ای خوشگل(از نظر ظاهر) دیدی گفتی وای چه خفنه!نگاه کن اژدها!اوههههه چه چیزیه!چه قدر Class!اوه اوه اوه!

اگه اسم این جوگیری نیست چیه؟!؟!وقتی یه نفر اول تاپیک بازی که هنوز از beta در نیومده بنویسه WoW Killer اسمش چیه؟!منم بلد بودم اول تاپیکام بنویسم GW2 Killler یا کلی چیزه دیگه!ولی صبر میکنم کامل بیاد بعد!

به این صورت حرف زدن بی دلیل باشه منم میگه که GW2 اصلا برای Casualهاست!(البته نظرم این نیست مثاله) الآن باور کن این حرف برام راحته بزنم ولی فن بازی الکی درنمیارم درست میشینم همه بازیا کامل بیان بعد!

Dante May Cry M
28-05-2012, 08:01
واقعا شما نمونه Fanboy هستی و گویا هیچ انتقادی به بازی های مورد علاقت وارد نیست و آب در هاون کوفتنه.انتقاد داری انتقاد کن درست از یه بازی.

این جمله رو توضیح میدی؟!؟!(منظورم از چطور این بوده که چطور شده به چنین نتیجه ای رسیدی؟!)

عزیزم من کلی در مورد بازی که میگی تحقیق کردم و همه پستاتونم دربارش خوندم پس نمیدونی حرف نزن.(گویا باید به این صورت منم صحبت کنم)

شما خودت چه مدت WoW باز بودی میشه بپرسم؟!
شما ببین یه بار اومده تاپیک DN بعد نمیدونم چی چی Wuin بعدشم این GW2 .و سر همشونم خیلی امیدوار بودی!اسم اینا جوگیریه!عذر میخوام که اینطور حرف بزنم ولی باید به سبک صحبتتون درمورد ما Diablo دوستان با خودتون صحبت کنم:
شما هم یه سری بازی کره ای خوشگل(از نظر ظاهر) دیدی گفتی وای چه خفنه!نگاه کن اژدها!اوههههه چه چیزیه!چه قدر Class!اوه اوه اوه!

اگه اسم این جوگیری نیست چیه؟!؟!وقتی یه نفر اول تاپیک بازی که هنوز از beta در نیومده بنویسه WoW Killer اسمش چیه؟!منم بلد بودم اول تاپیکام بنویسم GW2 Killler یا کلی چیزه دیگه!ولی صبر میکنم کامل بیاد بعد!

به این صورت حرف زدن بی دلیل باشه منم میگه که GW2 اصلا برای Casualهاست!(البته نظرم این نیست مثاله) الآن باور کن این حرف برام راحته بزنم ولی فن بازی الکی درنمیارم درست میشینم همه بازیا کامل بیان بعد!

چه انتقادی از GW2 کردید جز اینکه گفتید در حد بازی ای که خودتون میگید نیست؟ :-?
DN که یه بازیه معمولیه که تازه من معرفی نکردم، AMIR_TO معرفی کرد! Age of Wulin هم بازیه خیلی بزرگیه ولی چون به WoW و امثال اون نمی خوره دیگه مقایسه نکردم.
GW2 هم یه مدت زده بودم WoW Killer که دلیلش هم فقط این بود که تا یه بازی رو معرفی می کردیم، می یومدید می گفتید : "خوب ، بازیه خوبیه ولی WoW هست کسی نمیره طرف اینکه، درکل خوبه" :|
الان هم که میبینی برداشتم و صبر می کنم بازی بیاد تا مقایسه کنم ولی دیگه نمیگم WoW Killer.
هنوز هم که تو فکر پست اول من تو این تاپیکی؟ متوجه نمیشی من دارم می گم فکر کردم ESO رو Goty دونستی که من اون جرفا رو زدم؟ :|
کی گفته حالا GW2 کره ای و ایناس و خیلی خوشگل مشگل و این حرفاس؟ اصلا من گفتم اگه کره ای باشه قشنگ میشه بازی؟ یعنی چون بازی هایی که معرفی کردم کره ای و چینی بودن یعنی من از بازی های جای دیگه خوشم نمیاد؟
در ضمن ArenaNet که اصل کاریه GW2 ـه محل سکونتش اینجاس : Bellevue, Washington, U.S
بعد من گفتم به به چه قد کلاس داره؟ چه قد حال میده؟ مگه داری با بچه 5 ساله صحبت می کنی؟ من تو عمرم نگفتم همچین چیزی رو برای خوب دونستن بازی!
GW2 برای همه هستش ولی یک Pro یا یک Noob فرق زیادی خواهد داشت که در PvP مشخص میشه.

Arrowtic
28-05-2012, 08:07
Continenth... چی رو بذار جای DN : دی

بعد من گفتم به به چه قد کلاس داره؟ چه قد حال میده؟ مگه داری با بچه 5 ساله صحبت می کنی؟ من تو عمرم نگفتم همچین چیزی رو برای خوب دونستن بازی!
منم نمیگم اینو میگی.گفتم که خوبه منم به سبک خودت(در مورد DIABLO III) بیام اینطوری بگم بعد بگم جوگیر شدی؟!

الان Diablo 3 اسمش Shangool 3 بود همینی که Diablo3 هستم بود، باز می گفتن امتیاز دور و وره 7 ، حالا چون یه اسمی هم داره الکی جوگیر میشید و میشن.
یه بار پستو درست بخون بعد حرف بزن لطفا.بار دومته(شایدم سوم!) که این اشتباهو میکنی.یه بار اون گوتی الآنم این!
نمیخونی درست پستو انگار فقط میگردی یه جمله مخالف با نظرت پیدا کنی بحث کنی ؟!

دلیل انتقاد نکردنم ازش این بودش و هست که میدونم شما شدیدا روش تعصب داری و بحث راه میفته الکی!

Dante May Cry M
28-05-2012, 08:09
Continenth... چی رو بذار جای DN : دی

بعد من اونو گفتم خیلی خوشگله؟ اصلا بیا همون Continenth ببین کی نوب ـه کی نیست. بازیش فوق العاده Skill Based ـه. از این نظر بازیه خیلی خوبیه. حالا دوست داری Casual و Pro رو بفهمی چه جوریاس بیا ببینیم.
Diablo 3 از نظر من اونه ، که چی حالا؟ خودم نوشتم حالا باید دوباره بخونم؟ من دلیلی هم که گفتم D3 اینجوریه رو هم پست های قبل گفتم. اگه می خوای در مورد GW2 هم با دلیل بگی بگو ببینم. بفهمیم از بازیش یه چیزایی هم بلدی.
خودت که 200 بار به من گفتی جوگیر شدی که این بازی رو خوب دونستی و معرفی کردی! یا اینکه غیر مستقیم اینکار رو کردی.
پست مخالف پیدا کنم یعنی چی ؟ بی معنیه.

Arrowtic
28-05-2012, 08:19
جواب ندادی!WoW رو چه مدت بازی کردی؟!؟!؟!من اگه این بازی جدیده که دوسش داری(هم Wulin هم GW) رو داشتم و میشد بازی کرد حتما میومدم!همون طور که خودت بهتر میدونی نمیشه!وگرنه از کسایی نیستم که الکی بیام بگم این بازی از اون یکی بهتره بدون دلیل و فقط از روی تعصب!امکانش باشه حتما بازی میکنم!
این بازی که میگیو ازش خوشم نمیاد ولی سعی میکنم تا تابستون دانلودش کنم و یه ذره بازی کنم توش بهتر شدم در خدمتم!(اینو دلیل بر کم اوردن نذار چرا که به همون صورت شما بیا WoW تا Casual بودنو بفهمی!منم اونجا کاملا در خدمتتم!)

Dante May Cry M
28-05-2012, 08:27
فعلا که شدیدا روی همون الکی نظر دادن تمرکز می کنی ! تا حالا گفته بودی GW2 بازیه خوبیه و WoW هم پیش کش نمی کردی؟ یعنی هر بازی رو حتی خوب هم بدونی با بازی های تعصبیت که همشون Blizzard هستن همیشه مقایسه کردی و گفتی در حد اون نیست که خودش اعصاب منو خورد می کنه. جالب اینجاس خودت هم الان DN و C9 رو بازی نکردی ولی یک بازیه چرت و مسخره می دونیشون حالا به من میگی WoW بازی کردم یا نه...
WoW رو به خاطر پولی بودن سرور اصلیش بازی نکردم ولی هیچوقت هم الکی نظر بد ندادم.

Arrowtic
28-05-2012, 09:01
فعلا که شدیدا روی همون الکی نظر دادن تمرکز می کنی ! تا حالا گفته بودی GW2 بازیه خوبیه و WoW هم پیش کش نمی کردی؟
هنوزم میگم بازی خوبیه
WoW رو هم بعد از این حرفت پیش کش کردم!

بعد من اونو گفتم خیلی خوشگله؟ اصلا بیا همون Continenth ببین کی نوب ـه کی نیست. بازیش فوق العاده Skill Based ـه. از این نظر بازیه خیلی خوبیه. حالا دوست داری Casual و Pro رو بفهمی چه جوریاس بیا ببینیم.

این قصه سر دراز دارد.همینجا دعوا رو تموم کنیم.نمیخوام تاپیکی که براش زحمت کشیدم و ترجمه کردم اینطوری خراب بشه.

Little Sparrow
28-05-2012, 09:02
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این عکس تو پست اول هست و از خوده بازی هست و یه سری توضیحات:
اینجا چه اتفاقی داره میافته؟
توی این عکس شما تعدادی بازیکن رو در حال نبرد با Storm Atronachs می بینید.این موجودات نژادی از Daedra هستن
که از سنگ درست شدن و توسط جادو کنار هم قرار گرفتن.قوی ترین Atronachs یعنی همین Storm Atronachs در مقابل سلاح های عادی و حملات شوک مقاوم هستن و میتونن جادو ها رو به طرف خود مهاجم برگردونه.
همش همین؟
در پشت صحنه ی نبرد خرابه های Daedric رو میبینید.این برج های بلند مدت ها پیش توسط نژاد باستانی مردم ساخته شدن و این ها تنها مکان هایی نیستن که بازیکن ها توی سفر پیدا میکنن.از اونجایی که بازیکن ها از میان Skyrim,Morrowind,Cyrodiil و بقیه ی Tamriel عبور میکنن با تعداد زیادی از خرابه های کوتوله ها،مقبره های Nordic و ساختمان های از بین رفته Dwemer و مکان های باستانی بسیار دیگه ای روبرو میشن که برخی رو ممکن توی بازی های گذشته ی Elder Scrolls پیدا کرده باشن.
موفق باشید.
منبع:
Game Informer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پ.ن:موتور بازی با موتور Skyrim فرق داره.

Little Sparrow
28-05-2012, 09:12
Argonian Homeworld
Black Marsh
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این هم سرزمین نژاد Argonian

Arrowtic
28-05-2012, 09:20
بازی اعلام شده که P2P هستش ولی هنوز توضیحات بیشتری داده نشده.
ولی عده ای حدس میزنن براش سرورهای Private رایگان بیاد.(مثل WoW یا AION)
به نقل از منبع معتبر n4g هم میشه پیش خریدش کرد به قیمت 60 دلار.

Little Sparrow
28-05-2012, 09:38
ScreenShots:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arrowtic
28-05-2012, 11:19
ScreenShots:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مر30 خیلی قشنگ بودن.گذاشتمشون تو پست اول:46:

marmolak kocholo
28-05-2012, 11:40
Cusual کسی ـه که بازیرو همینجوری که هست بازی می کنه و حال می کنه، دیگه از چیز دیگه ای خبر نداره و براش مهم نیست و درجه بعدیش هم همون نوب بودن هست. که ایشون ویژگی اول رو داره خوب.
دوست من، چرا داری هذیون میبافی؟ حتی معنی Casual Gamer رو نمیدونی داری واسه خودت لغت نامه ده خدا درست میکنی؟
اون موقع که شما و امثال شما داشتین NFS 2 بازی میکردین ما داشتیم دیابلو رو گاز میزدیم! پس اول برو چهارتا بازی Hardcore رو از نزدیک لمس کن بعد بیا به بقیه، صِفَتای خودتو بچسبون!
در ضمن این هم تعریف کژوال گیمر:
کژوال گیمر به کسی میگن که زمان و وقت کافی برای بازی نداره و اغلب به همین دلیل تمایل شدیدی به بازی هایی با گیم پلی سریع دارن و در ازاش طرف بازی بازی هایی که گیم پلی پیچیده دارن و وقت زیادی میگیرن نمیرن. این دسته از گیمرها بازی رو بیشتر خانم ها تشکیل میدن!
الان کدوم از این وصله ها به من یا بازی دیابلو میچسبه؟

کاراکتر شما به صورت اتوماتیک ارتقا پیدا می کنه و شما هیج کاره هستید. فقط می تونید Armor و اسلحه بگیرید و بجای بیلد استفاده کنید.
خب که چی؟ انگار بگیم چون یه بازی مثل GeOW کاور گیری داره و فلان بازی تو همون سبک نداره پس GeOW کژوال به حساب میاد! واقعاً خنده دارید!! معنی کژوال هم نمیدونید بعد میاید اظهار نظر میکنید.
در آخر هم بگم کسی که تو یه پست میاد میگه شما کژوال هستید و من هاردکور، دیگه فاتحش خوندس، اصلاً بحث کردن با چنین افرادی ارزش نداره
من اصلاً نه میشنامست، نه علاقه ای به شناخت افرادی مثل تو دارم. فقط خواهشم اینه که یکم سرتو بالا کنی ببینی به کی تو این فروم میگن هاردکور به کی میگن کژوال!

در ثانی اگه 1 میلیونومِ دیابلو هم کژوال به حساب بیاد، افتخار میکنم که یه کژوال گیمر هستم. سگش میرزه به هزارتا بازی دیگه!

Dante May Cry M
28-05-2012, 12:30
دوست من، چرا داری هذیون میبافی؟ حتی معنی Casual Gamer رو نمیدونی داری واسه خودت لغت نامه ده خدا درست میکنی؟
اون موقع که شما و امثال شما داشتین NFS 2 بازی میکردین ما داشتیم دیابلو رو گاز میزدیم! پس اول برو چهارتا بازی Hardcore رو از نزدیک لمس کن بعد بیا به بقیه، صِفَتای خودتو بچسبون!
در ضمن این هم تعریف کژوال گیمر:
کژوال گیمر به کسی میگن که زمان و وقت کافی برای بازی نداره و اغلب به همین دلیل تمایل شدیدی به بازی هایی با گیم پلی سریع دارن و در ازاش طرف بازی بازی هایی که گیم پلی پیچیده دارن و وقت زیادی میگیرن نمیرن. این دسته از گیمرها بازی رو بیشتر خانم ها تشکیل میدن!
الان کدوم از این وصله ها به من یا بازی دیابلو میچسبه؟

خب که چی؟ انگار بگیم چون یه بازی مثل GeOW کاور گیری داره و فلان بازی تو همون سبک نداره پس GeOW کژوال به حساب میاد! واقعاً خنده دارید!! معنی کژوال هم نمیدونید بعد میاید اظهار نظر میکنید.
در آخر هم بگم کسی که تو یه پست میاد میگه شما کژوال هستید و من هاردکور، دیگه فاتحش خوندس، اصلاً بحث کردن با چنین افرادی ارزش نداره
من اصلاً نه میشنامست، نه علاقه ای به شناخت افرادی مثل تو دارم. فقط خواهشم اینه که یکم سرتو بالا کنی ببینی به کی تو این فروم میگن هاردکور به کی میگن کژوال!

در ثانی اگه 1 میلیونومِ دیابلو هم کژوال باشه، افتخار میکنم که یه کژوال گیمر هستم. سگش میرزه به هزارتا بازی!

حال خوندش رو نداشتم ولی این معنی Causal واقعا منو خندوند :31: :27:

marmolak kocholo
28-05-2012, 12:56
حال خوندش رو نداشتم ولی این معنی Causal واقعا منو خندوند :31: :27:
الان چون حال خوندنش نبود، معنی کژوال رو خوندی دیگه؟
در هر حال شرمنده اگه تعریف درستش با تخیلات ذهنت مطابقت نداشت! :)

Dante May Cry M
28-05-2012, 13:04
الان چون حال خوندنش نبود، معنی کژوال رو خوندی دیگه؟
در هر حال شرمنده اگه تعریف درستش با تخیلات ذهنت مطابقت نداشت! :)

به اطلاع برسانم معنی لغتی Casual هم = غیر جدی :27:

ramin vao
28-05-2012, 14:02
من کلا ادمی نیستم که بحث کنم با کسی الانم هر چی بگید جوابی نمیدم چون برام مهم نیست ولی..
جدا ادم حالش بهم میخوره تو یه کشور خراب شده با یه اینترنت اشغال افتادیم بهم هم سر یه تیکه به بازیی
که ازش خوشمون میاد رگ گردنمون میزنه بیرون و این میشه که تاپیک به .... میره 3 صحفه همش کل کل
مثلا میخواید کجارو بگیرید با این بحثا.. کاش تو این مملکت مردم یاد میگرفتن اول پایه کار رو درست کنن
بعد برن سر چیزای دیگه مثل این کژوال و ... اصلا منی که 20 سال دارم بازی میکنم کژوال خوب که چی حالا.
در کل حرفم این بود که یخورده خودتونو کنترل کنید تاپیک رو که ادم میاد چندتا چیز با ارزش گیرش بیاد اینجور خراب نشه
بای.

alivw71
28-05-2012, 15:39
بازی اعلام شده که P2P هستش ولی هنوز توضیحات بیشتری داده نشده.
ولی عده ای حدس میزنن براش سرورهای Private رایگان بیاد.(مثل WoW یا AION)
به نقل از منبع معتبر n4g هم میشه پیش خریدش کرد به قیمت 60 دلار.
peer2peer روش خوبی نیست واسه یه بازی انلاین به این سبک . چون باید یکی از بازیکنا هاست بشه و بازی کردن با خارجی ها دردسری جز time out نداره. ولی اگه بازیکنان ایرانی باشن خوبه . اما درکل سرور دایمی Private باشه بهتره.
چون من روش p2p تو بازی blackshot هست رو ربازی کردم اصلا جالب نیست و فقط لگ و لتنسی داره.

Arrowtic
28-05-2012, 15:46
منظورم Pay 2 Play بودا!
یعنی اول کار یه پولی میدی تا بتونی بازی کنی!(احتمالا مثل WoW نمیخواد ماهانه هی پول بدی)

marmolak kocholo
28-05-2012, 16:07
به اطلاع برسانم معنی لغتی Casual هم = غیر جدی :27:
خیلی باحالی تو باو! بچه ها گفتن اصلاً بحث نکن ولی بنده یه درصد احتمال دادم کسی که به بقیه اونجوری میگه کژوال کژوال یه چیزی بارشه حتماً ارزش داره آدم 4 کلمه باهاش بحث کنه که دیدم ...
پسر جون، حالا تو 4 جا مثل بازی سنتر شنیدی میگن کژوال کژوال، دلیل نمیشه که هرجا کلمه رو به کار ببری. اول برو تحقیق کن ببین اصلاً یعنی چی بعد...

از تمام بچه ها هم عذر میخوام بابت آف تاپیکا. واقعاً شرمنده...

hossein2801
28-05-2012, 17:10
casual برای گیمرها همون تعریفی رو داره که marmolak kocholo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفت

Dante May Cry M
28-05-2012, 17:48
خیلی باحالی تو باو! بچه ها گفتن اصلاً بحث نکن ولی بنده یه درصد احتمال دادم کسی که به بقیه اونجوری میگه کژوال کژوال یه چیزی بارشه حتماً ارزش داره آدم 4 کلمه باهاش بحث کنه که دیدم ...
پسر جون، حالا تو 4 جا مثل بازی سنتر شنیدی میگن کژوال کژوال، دلیل نمیشه که هرجا کلمه رو به کار ببری. اول برو تحقیق کن ببین اصلاً یعنی چی بعد...

مهم نیست چند نفر رو با هم جمع کنید بگید Casual یعنی چی ، معنی کلمه ثابت ـه :
معنی کلمه یعنی "غیر جدی" و اگه توجه کرده باشید Casual رو برای درجه سختی آسون بازی هم استفاده می کنن که طرف می خواد فقط بازی کنه و بره جلو داستان بازیرو بفهمه و این حرفا ! تعریف شما انگار خود ساحت ـه و در ایران تولید شده؟ حتما تولید ملی رو دارید رواج میدید؟

یعنی چی که بازی سنتر دیدم می گن Casual ؟ من از طرف کسی که حرف نمی زنم. به کسی جز خودت هم نگفتم Casual که دلیلش هم حرفی بود که خودت زدی، حالا بماند که واقعا هستی یا نه !
اولین باری بود که در فروم کلمه "Casual" رو استفاده کردم ، نمی دونم چه جوریاس! خودت رو همه می دونی :46:

اینم متن یکی که تو فروم D3 در مورد Casual بودن D3 توضیح داده :

So my point is, I guess D3 will appeal more to the casual gamer who enjoys a good ---- and slash ARPG then to the hardcore fan of the franchise.

marmolak kocholo
28-05-2012, 18:03
مهم نیست چند نفر رو با هم جمع کنید بگید Casual یعنی چی ولی هم معنی کلمه یعنی "غیر جدی" هم اگه توجه کرده باشید Casual رو برای درجه سختی آسون بازی هم استفاده می کنن که طرف می خواد فقط بازی کنه و بره جلو داستان بازیرو بفهمه و این حرفا ! تعریف شما انگار خود ساحت ـه و در ایران تولید شده؟
اینم متن یکی که تو فروم D3 در مورد Casual بودن D3 توضیح داده :
تعریفی که من برات نوشتم رو از خودم در نیاوردم، تعریف واحدی هستش که اگه بری دنبالش خودت هم بهش میرسی!
در ضمن اگه یه بار دیگه اون تعریفی که من گفتم رو بخونی میبینی که دقیقاً با همین حرفی که زدی مطابقت داره! وقتی تو یه بازی درجه سختیِ آسون، اسمش Casual هست یعنی هیچ درگیری و سختی جلو پای آدم نیست و همین جوری به راحتی آدم میره جلو...

اون حرف هم حرف یه یوزر هست مثل خودت، مثل من. منم میتونم برم تو فروم Guild Wars بگم این بازی کژوال ـه! ولی در واقعیت اینه که ~> ? Who Cares و اصلاً یک درصد هم ارزش داره حرف من؟

Dante May Cry M
28-05-2012, 18:11
تعریفی که من برات نوشتم رو از خودم در نیاوردم، تعریف واحدی هستش که اگه بری دنبالش خودت هم بهش میرسی!
در ضمن اگه یه بار دیگه اون تعریفی که من گفتم رو بخونی میبینی که دقیقاً با همین حرفی که زدی مطابقت داره! وقتی تو یه بازی درجه سختیِ آسون، اسمش Casual هست یعنی هیچ درگیری و سختی جلو پای آدم نیست و همین جوری به راحتی آدم میره جلو...

اون حرف هم حرف یه یوزر هست مثل خودت، مثل من. منم میتونم برم تو فروم Guild Wars بگم این بازی کژوال ـه! ولی در واقعیت اینه که ~> ? Who Cares و اصلاً یک درصد هم ارزش داره حرف من؟

"کسی که وقت نداره بازی کنه" چه ربطی به Casual داره آخه ! :31: خوب من که تعریف کرده بودم ، شما مثلا تصحیح کردین که شده بود تولید ملی.
اون تاپیک هم اگه بری پایین میبینی که خیلی ها تایید کردن و یک تاپیک با 1 پست نیست ! :46: نهایت میان برای دفاع می گن Inferno رو باید امتحان کنی.
هر وقت یاد اون وقت نداشتن=Casual می افتم خندم می گیره :27:

Arrowtic
28-05-2012, 18:12
اطلاعات بیشتر در مورد بازی:
بازی در سال 2013 عرضه خواهد شد(تاریخ دقیق اعلام نشده) و تمام Tamriel قابل دسترسی خواهد بود(خودتون به بزرگیش پی ببرید) البته از اونجایی که این سرزمین فوق العاده بزرگه همه ی استان ها از اول وجود نخواهند داشت و در طی آپدیت ها به تدریج اضافه میشن.همون طور که گفته شد سه حزب وجود داره در بازی که هر کدام مستقل هست و بر علیه بقیه!(بر خلاف اکثر بازی ها که دو حزبی هستن)
جنگ های بین این سه حزب بر سر پادشاهی و تسخیر سرزمین Cyrodiil هست.اعلام شده که بازی چند سالیست که در دست ساخت بوده!:40:
درضمن در این حین ارتش evil ها تحت فرماندهی Molag Bal (یک Daedric Prince) هم پا به عرصه گذاشته و از طرفی کل سرزمین با اون ها در جنگند.
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پ.ن:یه جورایی این Molag Bal نقش آرتاس در WoW رو داره احتمالا.

marmolak kocholo
28-05-2012, 18:21
"کسی که وقت نداره بازی کنه" چه ربطی به Casual داره آخه ! :31: خوب من که تعریف کرده بودم ، شما مثلا تصحیح کردین که شده بود تولید ملی.
اون تاپیک هم اگه بری پایین میبینی که خیلی ها تایید کردن و یک تاپیک با 1 پست نیست ! :46: نهایت میان برای دفاع می گن Inferno رو باید امتحان کنی.
یعنی واقعاً انقدر ذهنِ کوچیکی داری که نمیتونی تحلیل کنی این مسائل ساده رو ؟
اصلاً بگیم اون تاپیک 10 صفحه داشته و 100 نفر هم تایید کردن! این 100 نفر از بین 7 یا 8 میلیون نفری که بازی رو خریدن، چیزیه؟

جالبه! یه نگاه به این بنداز، اون وقت به خودت میخندی : ))

A casual gamer is a player whose time or interest in playing games is limited. Casual gamers tend to play games designed for ease of gameplay and don't spend much time playing more involved games. The genres that casual gamers play vary, and they might not own a specific video game console to play their games.

الان ربطش رو فهمیدی؟ حالا بخند!

hossein2801
28-05-2012, 18:24

دقیقا به وقت مربوط میشه چون وقتی بازی سخت باشه برای رسیدن به اون هدف باید کلی وقت بزاری تا بش برسی casula این وقتو نمیزاره اگه بزاره که دیگه casual نیست
یک مثال میزنم
تو wow رو یه progress کسی که بیش از 100 بار حاضره wipe شه تا باس بیفته رو بش میکن hardcore ولی کسی که بعد از چند wipe خسته میشه بش میکن casual

Dante May Cry M
28-05-2012, 18:25
یعنی واقعاً انقدر ذهنِ کوچیکی داری که نمیتونی تحلیل کنی این مسائل ساده رو ؟
اصلاً بگیم اون تاپیک 10 صفحه داشته و 100 نفر هم تایید کردن! این 100 نفر از بین 7 یا 8 میلیون نفری که بازی رو خریدن، چیزیه؟

جالبه! یه نگاه به این بنداز، اون وقت به خودت میخندی : ))

A casual gamer is a player whose time or interest in playing games is limited. Casual gamers tend to play games designed for ease of gameplay and don't spend much time playing more involved games. The genres that casual gamers play vary, and they might not own a specific video game console to play their games.

الان ربطش رو فهمیدی؟ حالا بخند!

یعنی می خوای بگی باید کل 7،8 میلیون نفر بیان تو تاپیک تا مشخص بشه بازی خوبه یا بد ، امتیازش 10 یا 9 ، Casual ـه با نه.. مسخرس.
بازم می خندم، یعنی کسی که MMORPG بازی کنه همه Hardcore , Pro هستن؟ :31: یعنی MMORPG یه بازی h@ck n slash ـه؟
نشونت بدم کسی که روزی 1،2 ساعت بازی کرده ولی استاده بازی های فوق سخت Arcade ـه؟ ببینی گیم رو می ذاری کنار.
اون تعریف برای بازی های کنسول بیشتر میاد تا بازی های آنلاین. هر چند کلا وقت برای Casual بودن واقعا بی معنیه. کلمه های زیادی در فرهنگ لغت وجود داره که این معنی رو بیشتر میده ولی Casual رو ول کنید لطفا.
Casual رو کلا بی خیال شید سنگین تره !
اگر شما Ninja Gaiden 2 رو بازی کرده باشید بهتره بدونید من در درجه سختی Mentor تمومش کردم، برید ببینید شما می تونید :31:
دیگه ادامه نمیدم. در مورد ESO بحث کنید.

marmolak kocholo
28-05-2012, 19:15
یعنی می خوای بگی باید کل 7،8 میلیون نفر بیان تو تاپیک تا مشخص بشه بازی خوبه یا بد ، امتیازش 10 یا 9 ، Casual ـه با نه.. مسخرس.
الان تو میگی اون تاپیک با 2 صفحه که تعداد نفراتی هم که درش شرکت کردن (حالا کاری نداریم چند نفر تایید کردن، چند نفر نکردن!) به انگشتای یک دست نمیرسه کل دیابلو 3 رو برده سوال ؟ و این بازی الان شد کژوال ؟
نیازی نیست کل اون 7 8 میلیون نفر بیان بگن بازی فلانه، کافیه برعکس به قضیه نگاه کنی و ببینی از اون 7 8 میلیون نفر چند نفر بازی رو کژوال دونستن! ( 1% هم میشه؟ )
اصلاً چرا داری این همه بال بال میزنی؟ برو 4 تا نقد بخون ببین در مورد بازی چی نوشتن!!

یعنی کسی که MMORPG بازی کنه همه Hardcore , Pro هستن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یعنی MMORPG یه بازی h@ck n slash ـه؟
این قسمت رو hossein2801 جوابتو داد! در ضمن چه ربطی داره الان MMORPG به H.ack n Slash ؟

نشونت بدم کسی که روزی 1،2 ساعت بازی کرده ولی استاده بازی های فوق سخت Arcade ـه؟ ببینی گیم رو می ذاری کنار.
خب تو هم میخوای من بچه کوچولوی فامیلمون رو بهت نشون بدم که تو بازی ـه Snake تو موبایل تا امتیاز 9000 عین هلو برات میره؟! پس هاردکور به حساب میاد؟
قرار نشد انقدر مارو بخندونیا : ))

اون تعریف برای بازی های کنسول بیشتر میاد تابازی های آنلاین. هر چند کلا وقت برای Casual بودن واقعا بی معنیه. کلمه های زیادی در فرهنگ لغت وجود داره که این معنی رو بیشتر میده ولی Casual رو ول کنید لطفا.
Casual رو کلا بی خیال شید سنگین تره !
این جمله هم دقیقاً تو همون تاپیکی که گذاشته بودی بود. نگاه کن ببین که بقیه مردم مفهوم کژوال رو میدونن ولی تو داری خودتو میزنی به اون راه !

most hardcore diablo fans have jobs now, so yeah i guess i'm a "casual" because i don't play a game 20 hours a day

hadi_gamer
28-05-2012, 19:32
سلام.لطفا این بحثهای بیهوده و off topic رو تمومش کنید وگرنه مجبور میشم تاپیک رو ببندم.
فقط در مورد این بازی تو این تاپیک بحث کنید.
ازتون تعجب میکنم چون اکثرا از بچه های قدیمی و با سابقه فروم هستید و باید قوانین رو بدونید....

Little Sparrow
28-05-2012, 19:44
شرکت Zenimax Online (سازنده ی بازی) با کاری دشوار روبرو هست یعنی راضی کردن بازیکن هایی که از بازی ها و ژانر های مختلف میان.
مطلب زیر رو بخونید تا متوجه بشین ESO چگونه میخواد طرفدار های مختلف رو راضی کنه.

The Elder Scrolls V : Skyrim

دیدن محیط های بیشتر از بازی: تا به حال کنجکاو بودن سرزمین خانگی Argonian ها چه شکلی هست؟یا سواری در میان Daggerfall با یه موتور گرافیکی مدرن چه حسی میده؟ESO شامل تمامی مناطق Tamriel هست.پس میتونید به مکان هایی سر بزنید که تا به حال فقط در کتاب ها خواندید.
داستان:سری بازی های Elder Scrolls داستان گسترده ای داره و ESO اون رو بیشتر باز هم میکنه. Zenimax Online دست در دست داستان نویسان های Bethesda در حال کار کردن بر روی دوران دوم Tamriel هستن پس اونایی که عاشق داستان هستن راضی بشن.
یافتن ماجراجویی در هر جا که قدم میگذارید:کل Elder Scrolls همین نیست؟گیم پلی Magic Guild پیرامون یافتن پیام های باستانی و قطعات داستان در سراسر بازی هست.دخمه ها،خرابه ها و غار های کشف نشده سرتاسر مناظر رو فرا گرفتن پس ول چرخیدن توی Black Marsh فقط برای کشتن حشرات بزرگ برای تجربه نیست بلکه برای یافتن بقایای گم شده یسلسله ی Argonian هست هر چند هیچ NPC ای به شما کار مشخصی نداده.
Touchstones:شرکت سازنده ی بازی سعی میکنه همه چیز هایی که توی بازی های قبل Elder Scrolls بودن در ESO قرار بده.مثل پرنس های Deadric،گیلد ها و ...

World of Warcraft

همکاری با بازیکن های دیگر:Zenimax Online تمام سعی خودش رو میکنه تامطمئن بشه کمک کردن به کسی در بازی به همه سود برسونه برای مثال دیگه "Tagging" وجود نداره و در نتیجه کمک کردن به یه غریبه در کشتن یه هیولا باعث میشه تا هر دو تمام اعتبار رو کسب کنن.
حس قدیم BRD:خرابه های بلک راک(Blackrock Depths) دانجن مورد علاقه ی بازیکن های قدیمی WoW به حساب میاد چون توش یه شهر بزرگ و دشمن رو بررسی میکنید نه یه سری راهرو.در صورتی که Zenimax Online خرابکاری نکنه دانجن های ESO هم همون حس BRD رو بازسازی میکنن...اما نه به طور ازاردهنده ای که همش دنبال یه سری افراد باشین که میخوان همون اهداف شما رو انجام بدن.
جنگ های PVP بیرون از Instance:جنگ های بزرگی در Cyrodiil شکل میگیرن و لگ سرور رو خط بزنید چون موتور میتونه 200 بازیکن رو در صفحه جا بده و Zenimax Online برنامه هایی برای پخش کردن این جمعیت داره.Gank لول های پایین رو فراموش کنید از اونجایی که Stats همه اتوماتیک به Level Cap در Cyrodiil میرسن.
جنگ های اشنا ولی با نوآوری:ESO دارای سیستم نبرد Lock-On و Hotbar هست ولی تعداد اسکیل ها رو به فعلا 6 تا محدود میکنه(این مقدار ممکنه تغییر کنه البته)اما هر قابلیت رو محشر کردن کردن جالب به نظر میرسه.به علاوه حضور Stamina برای بلاک کردن،دویدن مقدار زیادی هیجان نبرد رو زیاد میکنه.

Star Wars: The Old Republic

داستان کاملا صداگذاری شده:کسی میخواد برگرده به نوشته های Text وقتی Bioware با Stars Wars به همه نشون داد صداگذاری و داستان یعنی چی؟نه ما که اینکارو نمیکنم.برای همین ESO کاملا صداگذاری شده هست.
همکاری با بازیکن های دیگر:(قسمت WoW رو بخونید)همکاری با بازیکن های دیگر توی SW:TOR محدود هست و ما سعی میکنیم این اتفاق برای ESO نیافته.
نبرد های پویا و بزرگ:SW:TOR کار خیلی خوبی در جنگ های بازیکن کرد حتی در قسمت Solo و ESO داره همون راه رو پیش میگیره.طراحی Solo به گونه ای هست که 3 دشمن همزمان به بازیکن حمله میکنن و سعی میکنن با ترکیب جادو هاشون شما رو از پا در بیارن.

Rift

بازی عمومی: Rifts* ها محشرن و Zenimax Online امیدواره تا بتونه این همکاری با افراد غریبه رو بسازه.
زیبایی و شایستگی: یادتونه وقتی Rift عرضه شد و ما همه متعجب شدیم که یه تیم سازنده ی قوی با پول زیادی که داشتن یه MMO قشنگ رو ساختن؟خوب ESO هم همچین وضعیتی داره.کارگردان بازی Matt Firor به طور زیادی در بازی Dark Age of Camelot حضور داشته.کارگردان خلاق بازی Paul Sage به همراه دیگران روی Ultima Online کار کرد و کارکنان Zenimax Online در رشته های مختلف کار های مختلفی برای افتخار بهشون دارن.هر چیزی غیر از ثبات و زیبایی مانند Rift در هنگام عرضه برای ESO یک شکست بزرگ به حساب میاد.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

در نهایت این ها فقط یه سری عناصر پایه Elder Scrolls Online هستن که طرفدار های بازی های مختلف رو راضی کنه.
طرفدار های این سری سوالات زیادی دارن.مانند اینکه گیلد دزد ها یا Dark Brotherhood چگونه در بازی MMO قرار میگیره؟
یا اینکه Zenimax Online چگونه میخواد محیطی که با عمل شما عکس العمل نشون میده رو در بازی بگنجانه؟چیزی که از Elder Scrolls III:Morrowind بهش عادت کردم.
به هر حال دادن لقب [یه بازی MMO دیگه] یا [WoW با Deadra] به ESO یه توهین به این پروژه ی بزرگ و هدفمند هست.
پ.ن:
1-*توضیح Rifts:
در بازی Rift نواحی که زمین سست داره و درش Respawn,Monster میشود Rifts میگویند.
2-منبع:
Game Informer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Copyright © Little Sparrow-3
کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز است.
4-سر چیزای بیخود بحث نکنید.
موفق و پیروز باشید.

Arrowtic
28-05-2012, 19:52
WoW
خیلی امیدوار شدم!فقط شدیدا امیدوارم که واقعا مقل اسکایریم هر کوئستی ما رو به یه دنیا ببره!(هنوز که هنوزه کوئست فوق العاده ی Dark Brotherhood رو یادمه!اونی که یه نفر از خودمون(که میفهمیدیم کیه) بهمون خیانت کرده بود!)

Dante May Cry M
28-05-2012, 21:09
خیلی خوب بود ولی کاش به بازی های دیگه هم اینجوری مجال می دادید. ما حسرت به دل موندیم یکی به تاپیک اطلاعات اضافه کنه :31:
تا اینجا که ESO هم یک بازی خیلی عالی ظاهر شده حالا ببینیم چی میشه!

Dante May Cry M
28-05-2012, 21:53
راستی Pay 2 Play خیلی از بازیکن هاش کم می کنه! چرا باز هم این روش درآمد رو پیش گرفتن ؟؟

hadi_gamer
28-05-2012, 22:40
راستی Pay 2 Play خیلی از بازیکن هاش کم می کنه! چرا باز هم این روش درآمد رو پیش گرفتن ؟؟
نه اتفاقا p2p خیلی از f2p بهتره.چون میشه گفت تقریبا تمام mmorpg های f2p در واقع pay to win هستن یعنی امکان نداره شما بتونید بدون پرداخت پول تو بازی به جایی برسید و در نتیجه پولی که تو بازی های فری خرج میکنید خیلی بیشتر از بازی های به ظاهر پولی هست.پس بهتره که همه اول برای ورود به بازی پول بدن تا تو خود بازی همه با هم برابر باشن و کسی برنده بشه و به درجات عالی برسه که بازیه بهتری انجام میده و تلاش بیشتری میکنه نه کسی که پول بیشتری خرج میکنه.

Dante May Cry M
28-05-2012, 23:00
نه اتفاقا p2p خیلی از f2p بهتره.چون میشه گفت تقریبا تمام mmorpg های f2p در واقع pay to win هستن یعنی امکان نداره شما بتونید بدون پرداخت پول تو بازی به جایی برسید و در نتیجه پولی که تو بازی های فری خرج میکنید خیلی بیشتر از بازی های به ظاهر پولی هست.پس بهتره که همه اول برای ورود به بازی پول بدن تا تو خود بازی همه با هم برابر باشن و کسی برنده بشه و به درجات عالی برسه که بازیه بهتری انجام میده و تلاش بیشتری میکنه نه کسی که پول بیشتری خرج میکنه.

منظورم بازی های جدیدن، الان GW2 رو شما نگاه کن، AoW, D3 و بازی های خوب دیگه ای که همه دارن به این سمت میرن. در GW2 اگه برید به تاپیکش می بینید که چه سیستم خوبی داره.

Dante May Cry M
29-05-2012, 08:25
الان که دوباره دیدم فهمیدم منظور شما Buy to Play ـه نه P2P . اینجوری 100% خیلی بهتر از بازی های کلا مجانیه.

hadi_gamer
29-05-2012, 20:49
buy to play چیه دیگه؟
همه جای دنیا بهش میگن pay to play یا p2p

Dante May Cry M
29-05-2012, 22:17
به این میگن Buy to Play چون Pay to Play معنیش میشه مثل WoW و SWToR :hmm:

Arrowtic
06-06-2012, 16:31
پست اول حاوی اطلاعاتی از تریلر های بازی در E3 آپدیت شد.

I need help
04-07-2012, 15:35
agha yeki bege bazie aion ro az koja mishe kharid plz

Arrowtic
14-11-2012, 23:03
سایت بازی هم راه اندازی شده:

لیست اسکرین شات های پست اول آپدیت شد.

شات های جدید:

Arrowtic
14-11-2012, 23:12
یه هفته پیش تریلر جدید بازیم اومد.
Introduction to The Elder Scrolls Online ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M e i s a m
15-11-2012, 01:53
ای جانـــــــم
ای جانــــــــــــــــم

یعنی من عاشق الدر اسکلروز ام

با این اخریش اسکایریم که ترکوند دیگه انلاین با این ویژگی ها و سبک و مولتی پلیر که واقعا محشره :sq_13:

امیر جان از راه دور میبوسمت بخاطر این تاپیک :دی

Arrowtic
15-11-2012, 10:56
: دی
سازنده ها ادعا کردن که این بازی نسل بازی های MMORPG رو دگرگون میکنه.
بازی دارای 9 نژاده و دارای سه گروه که مقابل همن(برخلاف اکثر بازی ها که دو گروهن)
من که Wood Elf رو انتخاب کردم برم از Aldmeri Dominion.
طبق توضیحات این گروه در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باید خیلی باحال بشه!این گروه به طور شخصی از بقیه قوم ها متنفر نیستن ولی از نظرشون چیزایی که اونا براش میجنگن خیلی ساده و بی ارزشن.چیزایی مثل پول و قدرت.این گروه به فرماندهی Queen Ayrenn که شامل Wood Elf و High Elf و Khajit هستن.این سه نژاد عمر طولانی دارن و برای همین خودشونو برتر میدونن چون بیشتر دنیا دیدن.این ملکه آیرن یک High Elf بسیار جوان هستش با 132 سال عمر!
هدفشون اینه که قدرت به دست بیارن ولی نه به خاطر خود قدرت.به خاطر صلح.این سه نژاد هر دو هوض بالا و صبر و منطق خوبی دارن و طبق گفته ملکه آیرن مثل انسان ها و بقیه نیستن که مثل بچه ها احساسات کنترلشون میکنه.
High Elf ها از هزاران سال پیش در Tamriel حضور داشتن و جنگجو و جادوگر خوبی هستن.از نظر هنر معماری هم سطحشون بسیار بالاست.
Wood Elf ها که به عنوان Bosmer هم شناخته میشن به دلیل حملاتی که سالیان سال بهشون میشده خیلی در دفاع سطحشون بالاست همچنین تیرانداز های عالی هستن(برای همین میخوام Wood Elf بشم).
Khajit ها هم جز نژاد های مهم و قوی هستن با ظاهری شبیه گربه سانان.در میدان جنگ جز بهترین جنگنده ها هستن.

به زودی هر سه گروه متحد و نژاداشون رو کاملا با عکس ترجمه و معرفی میکنم ;)

Arrowtic
15-11-2012, 11:10
Alliances & Races

M e i s a m
15-11-2012, 13:01
الان شروع شده یا میخواد شروع بشه؟
برای بازی چی نیاز هست منظور کلاینتش هست؟

Arrowtic
15-11-2012, 13:20
هنوز بازی عرضه نشده ولی اعلام شده که در سال 2013 عرضه میشه.رایگان یا پولی بودنش معلوم نیست اما اکثریت منتقدان نظرشون بر اینه که اگه هم پولی باشه بعد از چندماه رایگان میشه برای همه.تا الآن 3 تا تریلر ازش اومده که این سومیه یه هفته پیش اومد.

Iloveu-ALL
15-11-2012, 13:21
الان شروع شده یا میخواد شروع بشه؟
برای بازی چی نیاز هست منظور کلاینتش هست؟

بعضی هنوز عرضه نشدن .. اونطوری که میگن بازی تو سال 2013 عرضه میشه!!
بله باید دانلود کنید و بازی کنید (مثه skyrim هست سیستم بازیش یا wow!)

و برای بازی کردن هم علاوه بر خرید بازی باید ماهیانه پول بدید (pay 2 play مثه wow)

Arrowtic
15-11-2012, 13:42
و برای بازی کردن هم علاوه بر خرید بازی باید ماهیانه پول بدید (pay 2 play مثه wow)

هنوز این قسمت رسمی اعلام نشده البته و فقط شایعه هایی ازش هست.

Arrowtic
15-11-2012, 16:45
Introduction to The Elder Scrolls Online ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تریلر رو بالاخره با حجم 80 مگ دیدم و نکات مهمشو اینجا میگم:

Matt Firor کارگردانه بازی عقیده داره که این بازی 2 گروه افرادو شامل میشه.افرادی که به خاطر سری های قبلی Elder Scrolls نظیر Skyrim یا Oblivion یا Morrowind سراغ بازی میان و کسایی که به خاطر MMORPG بودنش طرفش میان و از نظر مت این بازی به قدری خوب و هیجان انگیزه که هر دو گروه رو کاملا راضی میکنه.
Paul Sage کارگردان زیبایی های بصری و کلا خلاقیت های بازی هم میگه که اسم بازی گویای همه چیزه.The Elder Scrolls اما آنلاین.از روز اولی که قرار بر ساخت بازی بوده تصمیم گرفتن که بازی با سیستم نبرد عالی و جذاب بسازن به همراه Landscape های دیدنی که گیمر رو به گشت و گذار ترغیب کنه.اما همچنین میگه که بسیار هم تلاش کردن که یک اجتماع خوبی رو بسازن برای گیمر ها تا حس آنلاین بودن بازی هم کاملا بهشون القا بشه.
Paul درباره بازی اینطوری میگه:بازی 1000 سال قبل از اسکایریم اتفاق میفته.نه تنها در اون زمان اتفاق میفته بلکه همه ی افسانه ها و داستان هایی که در رمان ها و سری های قبلی بازی بودن رو هم به تصویر میکشه و شامل میشه.
Jared Carr طراح هنری بازی هم میگه که شما در چنان جهان بزرگی هستید که فکرشم نمیکنید.بر خلاف اسکایریم یا Oblivion یا نسخه های قبلی شما به یک استان محدود نیستید و میتونید در کل Tamriel به گشت و گذار بپردازید و جاهایی که هیچ وقت در سری های قبلی ندیدید رو ببینید.(در ادامه مناطقی از بازیو میبینید که واقعا زیبا کار شدن!شهاب سنگ های فراوان در آسمان!کوه های آتشفشان!درخت های زیبا و رنگارنگ,و بیابان های خشک و زیبا!)
Nick Konkle طراح ارشد گیم پلی هم به همراه قسمت هایی از گیم پلی ساختار گیم پلی رو توضیح میده.با چرخوندن موس اطراف رو میبینید,باید با سلاحتون درست نشونه بگیرید و با زدن کلیک چپ هم ضربه بزنید(در زمینه گیم پلی بیشتر شبیه سری های الدر اسکرولز گویا کار شده و مثل WoW و بازی های دیگه نیست که با یه بار اتک دادن به حریف خود به خود بزنیدش).با نگه داشتن کلیک چپ و ول کردنش هم ضربه قدرتمند بزنید.با استفاده از کلیک راست و نگه داشتنش از خودتون(با شمشیر یا سپر) دفاع کنید.قابلیت آروم و به اصطلاح Stealth حرکت کردن رو هم دارید و میتونید به آرامی از پشت دشمن بگذرید بدون این که متوجه شما بشه.(همه این ها رو در تریلر میبینید).(در ادامه در ویدئو نبرد های Class های مختلف رو میبینید.یک Mage یا جادوگر که رعد و برق بالای سر حریف میاره.یک Rogue که به حریف ضربه های سمی میزنه.یک Warrior که همزمان با چند دشمن میجنگه).
شما در طول بازی آرمور های زیادی پیدا میگنید.Elven Armor و دیگر آرمور های که در نسخه های قبلی هم دیده میشدن.
به گفته کارگردان بازی بر خلاف خیلی بازی های دیگه کل بازیکن ها روی یک سرور بازی میکنن و سرور به قدری قدرتمند هست که همه ی اون ها رو به راحتی بکشه.شما کافیه برید توی بازی کاراکترتون رو بسازید و شروع کنید.با دوستاتون میتونید کوئست های مختلف برید و چیزهای جدید تجربه کنید(ویدئو هایی از نبرد چندین نفر علیه دشمن ها رو در حین این حرف ها میبینیم و مقداری از باس فایت های بازیو میبینیم که خیلی عالی کار شدن.حرکات گروهی علیه یه دشمن.Warrior باس رو طرف خودش میکشه و میج ها از دور روش اسپل میزنن و ... .)
از دیگر حرف هایی که زده میشه میتونیم به این سیستم اشاره کنیم که بهترین و لذت بخش ترین قسمت بازی همکاری با بقیه(دوستان و غریبه ها) هستش.شما در یک باس فایت دنبال منافع شخصی نخواهید بود.با همگروهی هاتون علیه باس میجنگید و از تاکتیک های مختلفی استفاده میکنید(در این جا تعدادی از دانجن ها و باس های بازیو میشه دید.برای مثال یه اژدهای چند پا).
در بازی انواع دانجن وجود داره برای مثال Power Dungeon و یا Heroic Dungeon.(یه نکته جالب در ویدئو در این لحظه اینه که باس یک اسپل ویژه میزنه(دستاش قرمز میشن و بعد از چند ثانیه میزنه زمین دستاشو) و همه در این لحظه فرار میکنن و یکی از جادو گر ها دور خودش یک Shield میندازه تا از دمیج باس در امان باشه)
در شروع بازی از بین 9 نژاد یکی رو انتخاب میکنید و بعد هم Class خودتون رو انتخاب میکنید.اما این فقط شروع هستش و از اینجا به بعد شما خودتون انتخاباتون رو در کوئست ها خواهید داشت.آرمور و سلاحتون رو خودتون انتخاب میکنید.خودتون طریقه بازیتون رو مشخص میکنید و یک کاراکتر مستقل و تک در جهان Tamriel میسازید.نکته جالب در بازی این هستش که هر Class ی که باشید میتونید از هر نوع آرمور یا سلاحی که دوست دارید استفاده کنید.برای مثال حتی میتونید یک Mage با شمشیر سنگین و Two Handed بسازید.یا یک تیر انداز که تانک میشه یا حتی یک کاراکتر که مخفیانه و Stealth کار میکنه اما کار اصلیش اینه که از پشت دشمن بدون جلب توجه رد بشه و دوستاشو هیل بکنه برای همین هر کاراکتر یکه هست و مثلش رو مشاهده نخواید کرد.چرا که نژاد,آرمور,Class,اسپل و همه چیز های کاراکترون دست خودتونه و بازی شما رو محدود نمیکنه.
شما در بازی میتونید برید و یک گرگ نما,یا خون آشام بشید و یا Pet و موجود شخصی خودتون رو داشته باشید.(در اینجا یه باس فایت فوق العده رو میبینیم که باس قابلیت های بسیار زیادی رو داره.از بالا سنگ میندازه.از زیر زمین سیخ میاره و ... .
این بازی طوری ساخته شده که شما نمیگید الآن چی کار باید بکنم بلکه میگید که از بین این کارها کدوم رو انجام بدم.در کوئست ها شما حق انتخاب دارید.ممکنه در طی یک کوئست یک دهکده رو نجات بدید و از اون موقع به بعد مردم اونجا به شما احترام خواهند گذاشت و براتون دست خواهند زد و باهاتون بسیار خوب رفتار خواهند کرد.
بازی اصلی از لول 50 شروع میشه.جایی که شما میتونید به PvP بپردازید و یا دانجن های زیادی رو برید.شما این انتخاب رو دارید که تنهایی,با گیلد,با یک گروه کوچک و یا یک گروه بسیار بسیار بزرگ به PvP و PvE بپردازید.
قسمت اصلی PvP بازی در منطقه ی وسط نقشه هستش.سه گروه متفاوت باید اونجا با هم بجنگند و قلعه ها و ساختمون های اونجا رو به کنترل خودشون در بیارن و از اونها دفاع کنن.برای این کار میتونید از منجنیق و خیلی چیزای دیگه استفاده کنید.حتی میتونید خودتون و گروهتون رو به مقام امپراطوری یکی از این قلعه ها برسونید و از منابعشون استفاده کنید.از لول 10 هم میتونید به PvP بپردازید.(در اینجای ویدئو دو گروه مشاهده میشن.یک ارتش بسیار بسیار بزرگ که قصد حمله به یک قلعه رو دارند و یک گروه درون قلعه که قصد دفاع دارند.بعد نبرد شروع میشه یک نبرد خیلی بزرگ و زیبا.ارتشی که حمله میکنند با منحنیق هاشون تیر های آتیشی میزنن و قلعه حریف رو خراب میکنن و دیوارشو سوراخ میکنن.بعد پیاده نظام از توی دیوار رد میشه و درون قلعه به نبرد میپردازه.در این نبرد تعداد بسیار زیادی وجود دارند و هر کس با آزادی عمل میجنگه ولی در کل میشه گفت در همه جای قلعه یک جنگ تمام عیار در جریانه.).در PvP این بازی شما یک هدف ثابت ندارید.چندین گیلد میتونن متحد بشن و یک قلعه رو مال خودشون بکنن.
در نهایت هم کارگردان بازی میگه که این ویدئو فقط برای پایه های بازی بود و خیلی سیستما هستن که معرفی نشدن و خیلیا هستن که کامل گفته نشدن چرا که در چند ویدئو نمیشه همه ویژگی ها رو گفت.در آخر هم میگه که در آینده اطلاعات بیشتری بیرون خواهد اومد و خواهید دید که چرا این بازی به بزرگترین بازی MMORPG که عرضه شده بدل خواهد شد.

خوب اینم از این!فقط دو نکته منو نگران کرده:با توجه به ویدئوی جنگ های PvP این جنگ ها به شدت شلوغ و پرجزئیات هستند و احتمال اینکه ما ایرانی ها به دلیل لگ نتونیم ازشون لذت ببریم زیاده.:sq_3:
نکته دومم با توجه به این که بازی بسیار پرجزئیات و زیبا هستش و فوق العاده بزرگ هست احتمال این که رایگان باشه به نظر خیلی کمه.

(به شخصه اگه مشکل لگ نباشه حاضرم هر چقدر هم که شده برای چنین بازی هزینه کنم!)

بازم میگم حتما این ویدئو رو ببینید!

loomina
23-11-2012, 02:58
من که عشقم khajit ها بودن :31:

یک چزیزی که منو متعجب کرده این اولین بازی هست که توش من از الف ها متنفر شدم!!! یعنی هر کسی که منو بشناسه میدونه یقه الف هارو حالا از هر نوعی ول نمیکنم! ولی تو این بازی از الف ها به خاطر کار هایی که میکردن متنفر شدم, مخصوصا اگر skyrim بازی کرده باشید میدونید, پرستش talos رو ممنوع کردن و nord هارو انداختن به جون هم.
خلاصه که بر خلا ف خیلی ها که خوششون نیومده بود من عاشق و دیونه ی این بازی هستم

نظر شخصی من راجع به برتری ای نبازی نسبت به WOW و GW2
به نظرم بازی باید هم رده ی WOW بشه, بسته به اتفاقات و باگ ها و رسیدگی ها و خلاقیتی که سازنده ها به خرج بدن ممکنه بعد از release شدن بازی پلیر ها کم و زیاد بشن و احتمال میدم که رکورد WOW رو بزنه.
در مورد GW2 البته میگم این نظر شخصیمه ولی با این که بازی قشنگی هست هنوز خیلی جا داره که بخواد بره بالا, شاید اگر یک سری نکات دیگه رو هم توش دقت میکردن سازنده ها میتونستم بگم تا حدی رسیده به WOW .
چیزی که دارم در مورد ESO میبینم اینه که اومده یک سری چیز های مثبت رو از GW2 و یک سری چیزارو از WOW گرفته که واقعا میتونه قوی کنه بازیو
برای مثال تو Gw2 یک سیستم هست به نام world vs world s world که هر ریلم بر ضد 2 ریلم دیگه تو چند BG مختلف میجنگه و چنگ هاشون هم با منجنیق و تخریب قلعه و اینجور چیزاس.
حالا این اومده به جای این کار کرده 3 تا فکشن, یعنی 2 نشون زده, اول این که بازیش 1 فکشن از بازی های معمولی بیشتر داره, دوم این که اون سیستم gw2 رو هم حفظ کرده که جالبه در نوع خودش.

Crawling In MySkin
23-11-2012, 09:49
من که عشقم khajit ها بودن :31:

یک چزیزی که منو متعجب کرده این اولین بازی هست که توش من از الف ها متنفر شدم!!! یعنی هر کسی که منو بشناسه میدونه یقه الف هارو حالا از هر نوعی ول نمیکنم! ولی تو این بازی از الف ها به خاطر کار هایی که میکردن متنفر شدم, مخصوصا اگر skyrim بازی کرده باشید میدونید, پرستش talos رو ممنوع کردن و nord هارو انداختن به جون هم.
خلاصه که بر خلا ف خیلی ها که خوششون نیومده بود من عاشق و دیونه ی این بازی هستم

نظر شخصی من راجع به برتری ای نبازی نسبت به WOW و GW2
به نظرم بازی باید هم رده ی WOW بشه, بسته به اتفاقات و باگ ها و رسیدگی ها و خلاقیتی که سازنده ها به خرج بدن ممکنه بعد از release شدن بازی پلیر ها کم و زیاد بشن و احتمال میدم که رکورد WOW رو بزنه.
در مورد GW2 البته میگم این نظر شخصیمه ولی با این که بازی قشنگی هست هنوز خیلی جا داره که بخواد بره بالا, شاید اگر یک سری نکات دیگه رو هم توش دقت میکردن سازنده ها میتونستم بگم تا حدی رسیده به WOW .
چیزی که دارم در مورد ESO میبینم اینه که اومده یک سری چیز های مثبت رو از GW2 و یک سری چیزارو از WOW گرفته که واقعا میتونه قوی کنه بازیو
برای مثال تو Gw2 یک سیستم هست به نام world vs world s world که هر ریلم بر ضد 2 ریلم دیگه تو چند BG مختلف میجنگه و چنگ هاشون هم با منجنیق و تخریب قلعه و اینجور چیزاس.
حالا این اومده به جای این کار کرده 3 تا فکشن, یعنی 2 نشون زده, اول این که بازیش 1 فکشن از بازی های معمولی بیشتر داره, دوم این که اون سیستم gw2 رو هم حفظ کرده که جالبه در نوع خودش.
و اتفاقا تنها بازیی که من از نژاد الف توش خوشم اومد...البته high elf که میشه پسر خاله ی blood elf که خوب توی wow هم خوشم میومد:دی
ملکشونم جالبه !
اما در مورد نقاط قوت بازی و نقاط ضعف
خوب مسلما نمیشه در مورد بازیی که هنوز نیومده تصمیم نهایی رو گرفت
ولی به نظر من اگر بعد از انتشار چندین بازی mmo اگر bethesda نتونه با پتانسیل جوی اسکایریم و ابلیوین و مروونید و پشت کار پلیر هاش بیاد یه چیزی بسازه که رکورد هارو بشکونه یا حداقل هم تراز wow بشه واقعا یک شرکت ابتداییه که باید درش رو از همه طرف تخته کرد! gw 2 هم نمیدونم به چه علتی ولی فکر میکنم احتمال زیاد به خاطر قرار دادش با blizzard اینقدر یه سری جاها رو ضعیف کار کرده!
مقایسه ی 2 تا بازی باید بر اساس یه سری معیار های خاص باشه و تمام جوانب رو در نظر گرفت و کل نگر بود
اما اگه wow از اول wow بود و این 2 تا پک آخر شد chos و دوباره با پانداریا شده wow
elder scroll هم از اول elderscroll بود حتی با اینکه یه سری از اسکایریم خوششون نیومد بازم elder scroll میمونه
امیدواریم که اینقدر خلاقیت داشته باشن که اسم elder scroll رو بالا نگه دارن
حالا یه نکته جالب توجه کردید جدیدا همه ی بازی ها دارن میرن هی به سمت اسپل کمتر برای اکشن بار پلیر !
wow اون همه اسپل داشت و داره gw کلا 10 تا اسپل اصلی داره که 5 تاش کولدان گاویه البته با چنج کردن اسلحه 5 تا اسپل اصلی عوض میشن ولی در کل زیاد نیستن و یکی بالاخره با یک نوع اسلحه کنار میاد
حالا این بازی هم که میگه سیستم اسکایریم و اسلحه میگیری دستت میزنی با کلیک چپ و کلیک راست موس
(البته ما کلاس میج رو در بازی ها در نظر نمیگیریم کلا میج بحثش جداس و باید اسپل زیاد داشته باشه توی همین gw که همه 5 تا اسپل اصلی دارن میج 60 70 تا داره توی اسکایریم هم که آنلاین نبود یه میجی که حرفی برا گفتن داشت باید خودشو جر میداد و هی اسپل عوض میکرد توی این بازی هم اگه قرار باشه همون سیستم باشه بازی با میج مسلما سخت ترین بازیه)

loomina
23-11-2012, 20:06
و اتفاقا تنها بازیی که من از نژاد الف توش خوشم اومد...البته high elf که میشه پسر خاله ی blood elf که خوب توی wow هم خوشم میومد:دی
ملکشونم جالبه !
اما در مورد نقاط قوت بازی و نقاط ضعف
خوب مسلما نمیشه در مورد بازیی که هنوز نیومده تصمیم نهایی رو گرفت
ولی به نظر من اگر بعد از انتشار چندین بازی mmo اگر bethesda نتونه با پتانسیل جوی اسکایریم و ابلیوین و مروونید و پشت کار پلیر هاش بیاد یه چیزی بسازه که رکورد هارو بشکونه یا حداقل هم تراز wow بشه واقعا یک شرکت ابتداییه که باید درش رو از همه طرف تخته کرد! gw 2 هم نمیدونم به چه علتی ولی فکر میکنم احتمال زیاد به خاطر قرار دادش با blizzard اینقدر یه سری جاها رو ضعیف کار کرده!
مقایسه ی 2 تا بازی باید بر اساس یه سری معیار های خاص باشه و تمام جوانب رو در نظر گرفت و کل نگر بود
اما اگه wow از اول wow بود و این 2 تا پک آخر شد chos و دوباره با پانداریا شده wow
elder scroll هم از اول elderscroll بود حتی با اینکه یه سری از اسکایریم خوششون نیومد بازم elder scroll میمونه
امیدواریم که اینقدر خلاقیت داشته باشن که اسم elder scroll رو بالا نگه دارن
حالا یه نکته جالب توجه کردید جدیدا همه ی بازی ها دارن میرن هی به سمت اسپل کمتر برای اکشن بار پلیر !
wow اون همه اسپل داشت و داره gw کلا 10 تا اسپل اصلی داره که 5 تاش کولدان گاویه البته با چنج کردن اسلحه 5 تا اسپل اصلی عوض میشن ولی در کل زیاد نیستن و یکی بالاخره با یک نوع اسلحه کنار میاد
حالا این بازی هم که میگه سیستم اسکایریم و اسلحه میگیری دستت میزنی با کلیک چپ و کلیک راست موس
(البته ما کلاس میج رو در بازی ها در نظر نمیگیریم کلا میج بحثش جداس و باید اسپل زیاد داشته باشه توی همین gw که همه 5 تا اسپل اصلی دارن میج 60 70 تا داره توی اسکایریم هم که آنلاین نبود یه میجی که حرفی برا گفتن داشت باید خودشو جر میداد و هی اسپل عوض میکرد توی این بازی هم اگه قرار باشه همون سیستم باشه بازی با میج مسلما سخت ترین بازیه)

البته بعید میدونم هیچ شرکتی بیاد قبول کنه که ضعف بزاره تو بازی که به سختی ساخته و میخواد ازش پول در بیاره تا یه شرکت دیگه سود کنه! حالا حتی این احتمال وجود داشت ولی به شرطی که مک اوبراین نبوده باشه !!
من سیستم فایت skyrim رو خیلی دوست داشتم ولی ضعفی که توی ESO این سیستم داره اینه که به راحتی تمام میشه یک نفر رو کایت کرد و در این صورت تمایل به انتخاب game play melee کم میشه که خب اصلا خوب نیست, چون تو 90% بازی ها افراد melee نقش زیادی از بازی رو انجام میدن.

EYEprogrammer
25-11-2012, 23:51
فکر کنم خیلی بازی عالیی باشه من اصلا نمیتونم صبر کنم و اگر بخوام بازی کنم به صورت آنلاین(که فکر نمیکنم بتونم) نژاد نورد رو با کلاس جنگجو و تو دسته ایبونهارت انتخاب میکنم. کلا از اون اول استعداد جنگجویی تو من بوده:31: ولی خیلی بهش امیدوارم که شاید کاندید بهترین بازی سال هم بشه. ولی کاش گرافیک بالا تری داشت و برای کنسول هم بود(من خودم با پی سی بازی میکنم ولی کلا میگم)

Crawling In MySkin
26-11-2012, 16:14
فکر کنم خیلی بازی عالیی باشه من اصلا نمیتونم صبر کنم و اگر بخوام بازی کنم به صورت آنلاین(که فکر نمیکنم بتونم) نژاد نورد رو با کلاس جنگجو و تو دسته ایبونهارت انتخاب میکنم. کلا از اون اول استعداد جنگجویی تو من بوده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی خیلی بهش امیدوارم که شاید کاندید بهترین بازی سال هم بشه. ولی کاش گرافیک بالا تری داشت و برای کنسول هم بود(من خودم با پی سی بازی میکنم ولی کلا میگم)

یا شیخ توهم جئوگرافیستی زدی شما
وقتی میگه یه سرور داره معنیش اینه که یه دفه 1 میلیون نفر رو یه جا توی یه شهر میبینی و حالا این هم نباشه بتل گرانداش 50 به 50 100 به 100 اهه
شما ببین اینترنت دربه داغون من و شما همینش رو میکشه بعد دنبال گرافیک بیشتر بگرد:دی

M e i s a m
26-11-2012, 17:23
مطمئنا اونقدر دنیای بازی رو بزرگ میسازن که اون همه بازیکن توش جا بشه جدای از سرور های مختلفش ولی بحث اینترنت ما یک چیز دیگست! هنوز معلوم نیست چطور نت ی بخواد ولی همون wow رو هم با پینگ 300 بازی میکنن و مشکلی نداره!

Crawling In MySkin
26-11-2012, 23:02
مطمئنا اونقدر دنیای بازی رو بزرگ میسازن که اون همه بازیکن توش جا بشه جدای از سرور های مختلفش ولی بحث اینترنت ما یک چیز دیگست! هنوز معلوم نیست چطور نت ی بخواد ولی همون wow رو هم با پینگ 300 بازی میکنن و مشکلی نداره!
برادر من wow گوز گرافیک و جزئیاتی که با 3d max ساختن رو اصلا شما نمیتونی کنار این بازی با این همه جزئیات قرار بدی
تازه wow هم سروراش محدودیت داره هم دیگه بتل گراند بزرگش 40 نفره 30 نفره 20 نفره نه 100 نفر 150 نفر
ولی به هر حال نمیشه تا وقتی نیومده دربارش نظر داد شاید یه ایده ای دادن بسی جالب شایدم ما به خاطر نت قشنگمون از بازی محروم شیم:دی

loomina
03-12-2012, 15:06
برادر من wow گوز گرافیک و جزئیاتی که با 3d max ساختن رو اصلا شما نمیتونی کنار این بازی با این همه جزئیات قرار بدی
تازه wow هم سروراش محدودیت داره هم دیگه بتل گراند بزرگش 40 نفره 30 نفره 20 نفره نه 100 نفر 150 نفر
ولی به هر حال نمیشه تا وقتی نیومده دربارش نظر داد شاید یه ایده ای دادن بسی جالب شایدم ما به خاطر نت قشنگمون از بازی محروم شیم:دی

بههر حال فکر نمیکنم چندان از gw2 بیشتر نت بخواد.

چون اون هم یهو 200 نفر درگیر میشن یه جا و من که چندان مشکل نداشتم تا حالا!

Xilevens
02-01-2013, 16:43
گرافيك بالا هيچ ربطي به لتنسي ما نداره
چون تماما بازي رو كلاينت اجرا ميشه و فقط هربار يه فايل مانندي شامل اطلاعات شما براي سرور فرستاده ميشه و در جواب اطلاعات محيط اطرافي برميگرده
تنها چيزي كه تاثير گذاره تعداد پليرهاي اطراف شما (حالا بسته به محدوده رنجي كه برنامه نويساي بازي تعيين ميكنن) و سرعت اينترنته
مسلما بايد براي تعداد پلير يه مپ محدوديت بزارن شايد مث wow ريلم بگذارن يا هرچي

اما خود بازيش رو بگم من الدر اسكرول رو از اسكايرم بازي كردم و سري هاي قبليشو نديدم
خيلي از روند داستانيش خوشم اومد
خيلي از كوئست هاش خوشم اومد
كوئست هاش مث wow چرت و پرت نبود
ولي گيم پلي پي وي پي جالبي نداشت
با melee خيلي خوب ميشه كار كرد ولي از نظر range چه اسپل باشه چه bow اصلا جالب نبود
واسه تعويض اسپل خيلي اذيت ميشه پلير
باگ زياد داست بازيش
اميدوارم تو بحث PVE و PVP ايش جذاب باشه مثل wow يكدست و يكنواخت نشه
اين طرح كه يه كلاس ميتونه هر سلاحي داشته باشه واقعا بايد چيز جالبي باشه
چون مثلا تو wow بالا بردن لول يه warlock پوست آدمو ميكند
تو pvp ها مخصوصا تو cata كه ديگه هيچي
استيت هاي دفاعي ذاتي ضعيف و خيلي موارد ديگه و اينكه بار انتلكت هم خيلي مسخرش كرده
و يا جزئياتي مث اينكه شما ميتونستي تركيب هيل كلاستو در كنار attacker بودن تو يه PVP داشته باشي بعد ولي بعضي كلاس ها نميتونن
اميدوارم اين موارد تو اين بازي متعادل باشه
خيلي ميخوام ببينم چي قراره از آب در بياد
خيلي منتظرشم
صفحه تلنت هاشم هرچي ساده تر باشه بهتره مث wow mop نه اون تلنت تري مذخرف wow wotlk

ABTS
04-01-2013, 20:21
دوستان این بازی کی منتشر میشه ؟ و این که بازی F2P هستش؟ یا باید بریم تو سیو تا بخریم بازیو :دی

Arrowtic
04-01-2013, 20:26
هنوز اعلام نشده.ولی گفته میشه 2013 هستش ماه دقیق معلوم نیست.
درباره رایگان بودنم حرفی زده نشده ولی احتمالش کمه.در حد صفر پس شما برید تو کار سیو بهتره : دی

M e i s a m
05-01-2013, 01:13
تو تریلر هاش مطالب جالبی گفته شده مثلا اینکه کلا 1 مگاسرور وجود داره و ورلد های جدا نداره. این خودش نشون میده پولیه و فری نیست که طبیعی هم هست :دی فقط قیمت هاش چی بشه مهمه ببینیم وسعمون میرسه بخریم یا نه!

اینطور که به نظر میاد نیاز نداشتن به اینترنت خیلی قوی هم تایید شده هست و سرعت هم که تاثیر زیادی نداره فکر نکنم بالای چند ده کیلوبایت در ثانیه بره

Iloveu-ALL
05-01-2013, 01:19
تو تریلر هاش مطالب جالبی گفته شده مثلا اینکه کلا 1 مگاسرور وجود داره و ورلد های جدا نداره. این خودش نشون میده پولیه و فری نیست که طبیعی هم هست :دی فقط قیمت هاش چی بشه مهمه ببینیم وسعمون میرسه بخریم یا نه!

اینطور که به نظر میاد نیاز نداشتن به اینترنت خیلی قوی هم تایید شده هست و سرعت هم که تاثیر زیادی نداره فکر نکنم بالای چند ده کیلوبایت در ثانیه بره

oaaaaa
:O چطوری میخوان اینکار رو کنن! دمشون گرم :)
حتما بیاد رقیب wow و guild wars 2 میشه!

Crawling In MySkin
05-01-2013, 08:55
گرافيك بالا هيچ ربطي به لتنسي ما نداره
چون تماما بازي رو كلاينت اجرا ميشه و فقط هربار يه فايل مانندي شامل اطلاعات شما براي سرور فرستاده ميشه و در جواب اطلاعات محيط اطرافي برميگرده
تنها چيزي كه تاثير گذاره تعداد پليرهاي اطراف شما (حالا بسته به محدوده رنجي كه برنامه نويساي بازي تعيين ميكنن) و سرعت اينترنته
مسلما بايد براي تعداد پلير يه مپ محدوديت بزارن شايد مث wow ريلم بگذارن يا هرچي

اما خود بازيش رو بگم من الدر اسكرول رو از اسكايرم بازي كردم و سري هاي قبليشو نديدم
خيلي از روند داستانيش خوشم اومد
خيلي از كوئست هاش خوشم اومد
كوئست هاش مث wow چرت و پرت نبود
ولي گيم پلي پي وي پي جالبي نداشت
با melee خيلي خوب ميشه كار كرد ولي از نظر range چه اسپل باشه چه bow اصلا جالب نبود
واسه تعويض اسپل خيلي اذيت ميشه پلير
باگ زياد داست بازيش
اميدوارم تو بحث PVE و PVP ايش جذاب باشه مثل wow يكدست و يكنواخت نشه
اين طرح كه يه كلاس ميتونه هر سلاحي داشته باشه واقعا بايد چيز جالبي باشه
چون مثلا تو wow بالا بردن لول يه warlock پوست آدمو ميكند
تو pvp ها مخصوصا تو cata كه ديگه هيچي
استيت هاي دفاعي ذاتي ضعيف و خيلي موارد ديگه و اينكه بار انتلكت هم خيلي مسخرش كرده
و يا جزئياتي مث اينكه شما ميتونستي تركيب هيل كلاستو در كنار attacker بودن تو يه PVP داشته باشي بعد ولي بعضي كلاس ها نميتونن
اميدوارم اين موارد تو اين بازي متعادل باشه
خيلي ميخوام ببينم چي قراره از آب در بياد
خيلي منتظرشم
صفحه تلنت هاشم هرچي ساده تر باشه بهتره مث wow mop نه اون تلنت تري مذخرف wow wotlk
نه نمیخوان ریلمی کنن چون خود یارو تپله میگفت فقط یه سروره
بعدم شما بگو میخوای یه بازی بکنی که ثانیه اول میشی لول 100 بعدم تلنت چیه اصلا نباشه دیگه راحت و خوب و قشنگ
بازی با سختیاش و طاقت فرساییاشه که راحت میشه
لول آپ کاراکتر اول تو هر بازیی خوب معلومه سخته ولی بعدش عادی میشه
این طرح هم که هر کلاسی میتونه هر اسلحه ای دست بگیره فقط قشنگه همین فقط قشنگ!
چون اگه یه میج بخواد یه تو هند دست بگیره یقینا از دانجنا استتس دستراکشن نمیافته حالا شایدم بیافته ولی باید طرف با کلی بدبختی و انچانت خودشو بالا بکشه
به هر حال باید بازی بیاد تا ببینیم در مورد طرحی که داده چه امکانی گذاشته
ویرایش:تازه شما خودت داری میگی لتنسی عبارت است از اطلاعاتی که میره و برمیگرده
گرافیک بالاتر>>>جزئیات بیشتر>>>لتنسی بیشتر بر اساس صحبت های شما
جزئیات اسکایریم با هیچ بازی دیگه ای در این سبک قابل مقایسه نیست

M e i s a m
05-01-2013, 17:04
درسته ولی دقت کنی میبینی وقتی طرف داره یه mmorpg به اون قدرت میسازه و میخواد از کل دنیا پلیر ها رو جمع کنه توی 1 تک سرور معلومه که فکر همه چیش رو میکنه
الان همون wow رو دارن با پینگ 400 به بالا و ترافیک خیلی پایین بازی میکنن این رو که دیگه خودشون میگن از موتور قویترین mmorpg های دنیا هم استفاده کردن معلومه چی میشه

برای بازی لازم نیست که کل اطلاعات شما فرستاده باشه! بازی رو سیستم لود میشه فطق اطلاعات حرکات و موقعیت و این ها فرستاده میشه که خیلی هم کم حجمه. بهرحال اگر سنگین تر از بازی های قبل هم باشه کاملا طبیعیه و این رو من یه پیشرفت و یه قدرت اضافه میدونم :دی

بعلاوه سبک بازیه که قشنگ شده! تو اسکایریم کلا با بات بازی میکردی اگرچه هوشمند بودن ولی باز خیلی فرق میکنه با ادم واقعی! اگرچه همیشه هم قرار نیست با هم بجنگین و باید در واقع استوری رو تکمیل کنی که تیم ورک بالایی میخواد یعنی حضور کلن های قوی واجبه! دیگه جک و جانور های مختلف هم که هستن مثل اون انسان های غارنشین تو خود اسکایریم که میتونی بری بکشیشون :دی

یک چیز دیگه هم که انتظار داشتم و دیدم درستش کردن رقابت های 1 به 1 بود! تو اون تریلر قشنگ نشون داد یه لیست کامل از کسایی که داشتن با هم دوئل میکردن و ظاهرا تو ورلد های جداگانه و بزرگی قرار دارن که با خود بازی اصلی قاطی نشه

خلاصه که الدر اسکرولز کلا عالی بوده کارش الانم معلومه که یک چیز تمیز میده بیرون

فقط نگفتن که این مگاسرور چقدر جا میگیره و استوری چقدر طول میکشه
اگر ظرفیت کم باشه با اون همه طرفداری که الدر اسکرولز داره ممکنه باعث شه قیمت بره زیادی بالا تازه با فرض اینکه فردا نیاد هیتلر شه یا نت قطع نشه یا تحریم نشیم یا.... :n29:

Arrowtic
05-01-2013, 20:11
من قسمت نبرد در قلعه رو دوست داشتم.وقتی نبرد به داخل کشیده شد عالی بود.یه جا دیدیم که چند نفر ریخته بودن سر یکی.بعضی جاها دو نفر رو میدیدم که دوئل داشتن میکردن انگار و کلا عین نبرد واقعی بود.

اگه همین چیزایی که وعده دادنو عملی کنن بازی از فوق العاده رد میکنه.

M e i s a m
05-01-2013, 23:43
گفته شده نسخه بتا براش میاد و مثل اینکه تست کردن بتا فری هست
احتمالا بشه تو بازی صحبت هم کرد

اون قسمت قلعه خیلی عالی بود وقتی میریختن سر و کله هم :دی

Crawling In MySkin
07-01-2013, 20:43
اینجا خبرش رو زدن
راستش رو بخواید من درست نفهمیدم چی میگه یکم نا مفهومه
تناقض داره:دی یه جا گفته پولی یه جا گفته مجانیه
ولی حداقل مطمئنم که خوندم مثل wow نیست که ماهیانه چیزی براش بدیم(گرچه یه جا دیگه گفتی بود هست:خخخخ)
ولی اینو دیگه کاملا مطمئنم که نوشته بود اگه اولشم پولی باشه بعدا مجانی میشه
اینم خبر:

M e i s a m
08-01-2013, 15:16
چیزی که گفته اینه که اولش پولیه بعد مجانی میشه حالا چقدر بعد معلوم نیست! اصل کارش همون مدتیه که پولیه چون فری که بشه نابودش میکنن :دی

Xilevens
09-01-2013, 00:34
نه نمیخوان ریلمی کنن چون خود یارو تپله میگفت فقط یه سروره
بعدم شما بگو میخوای یه بازی بکنی که ثانیه اول میشی لول 100 بعدم تلنت چیه اصلا نباشه دیگه راحت و خوب و قشنگ
بازی با سختیاش و طاقت فرساییاشه که راحت میشه
لول آپ کاراکتر اول تو هر بازیی خوب معلومه سخته ولی بعدش عادی میشه
این طرح هم که هر کلاسی میتونه هر اسلحه ای دست بگیره فقط قشنگه همین فقط قشنگ!
چون اگه یه میج بخواد یه تو هند دست بگیره یقینا از دانجنا استتس دستراکشن نمیافته حالا شایدم بیافته ولی باید طرف با کلی بدبختی و انچانت خودشو بالا بکشه
به هر حال باید بازی بیاد تا ببینیم در مورد طرحی که داده چه امکانی گذاشته
ویرایش:تازه شما خودت داری میگی لتنسی عبارت است از اطلاعاتی که میره و برمیگرده
گرافیک بالاتر>>>جزئیات بیشتر>>>لتنسی بیشتر بر اساس صحبت های شما
جزئیات اسکایریم با هیچ بازی دیگه ای در این سبک قابل مقایسه نیست

من نظرم اين نيست كه بازي آسون بشه يا لول آپ نداشته باشه يا هرچي
ولي نظرم اينه تلنت ها هرچي ساده تر طراحي بشن اجازه بيشتري به پلير ميده تا رو رفلكس و تيم وركش كار كنه
الان wow بعد چندتا اكسپنشن همين كار رو كرده
بعد من بيام يه كتاب تلنت رو بچينم جلو خودم كه چي؟ تركيب ياد بگيرم؟ بيشتر شبيه استراتژي تعيين كردنه تا شخصيت سازي
اين ايجاد تعادل تو هر چيزي خيلي خوبه
الان شما تو wow بخواي لول آپ كني با يه كلاس اينتلجنس بار باشي خودتو بايد جر بدي بعضي كوئست ها رو نميتوني به تنهايي بري و هزار تا مشكل ديگه
ولي كافيه يه دث باشي يا warrior خيلي راحت ميشه با NPC ها طرف شد
تو هر پتچ براي اينكه بيان تعادل ايجاد كنن بين كلاس ها
هي كم و زياد ميكنن قابليت هاشونو
آخرشم نتونستن بعد اين همه وقت
بعد در مورد armory اصلا دانجن پيك بخواد رو آيتم هاي طرف انتخاب كنه خيلي مسخره هست
مسخره تر اونكه اصلا شما بخواي با يه state بي ربط بري PVE كني
ولي تو PVP من وقتي بين armor و base state هام حق انتخاب داشته باشم
كه بتونم تعادل ايجاد كنم خيلي بهتره

گفتم گرافيك هرچي ميخواد بالا باشه اصلا فيلم HD باشه
هيچ ربطي نداره
چون بازي رو كلاينت اجرا ميشه
اطلاعات شما نظير حركت و استفاده از اسپل ها براي سرور ميره
سرور تحليل ميكنه و تاثيرات شما رو بر map و ديگر پليرها و يا تاثير ديگران بر شما رو ميسنجه و بهتون برميگردونه
مثلا اگه يكي جلو شما ظاهر بشه
سرور به كلاينت شما پيغامي ميفرسته كه يه كركتر با همچين خصوصيت هايي
در اين مشخصات قرار گرفت
اون خصوصيات براي اينكه سريع رد و بدل بشن كوچيكن
و به صورت كد در ميان
مثلا ميگه تو هندي كه طرف دستشه كد 2344376 هست
اين كد تو ديتا بيس كلاينت شما هست و در نتيجه state ها و شكل و بقيه خصوصيات تو هنو رو مياره
فقط همين
اگه اونجوري ميخواست اطلاعات بفرسته كه كل محدوده مورد نظر با گرافيكش و جزئيات هي بين سرور و كلاينت رد و بدل بشه
شايد بشه گفت تو هر ثانيه يه 10 مگابايت فقط واسه تعويض تصوير بفرسته
يه 50 مگابايت هم واسه پردازش ها
كلا 60 مگ در ثانيه
براي هر كلاينت
يه سرور هم بايد ميساختن اندازه وسعت قزاقستان

Arrowtic
09-01-2013, 16:16
امکان فری شدنش خیلی خیلی بالاستا.بعد از یه مدت پولی بودن که به معنای ضعیف بودن بازی هم نیست این موضوع.مثلا Aion هم این کار رو کرد و بیشتر به نفعش شد این رایگان کردن بازی.

راستی نمیدونم گفته شده این قبلا یا نه:بازی ساختش از سال 2007 شروع شده یعنی قبل از اسکایریم.

Arrowtic
09-01-2013, 16:28
خبر خبر خبر مهم : دی
توی توییتر بازی اعلام شد که این ماه ثبت نام بتا شروع میشه.در نتیجه هر روز سایت رسمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو یه چک کنید که از دستمون نره!

درضمن این عکسه رو دیدم تازه گذاشتن توی سایتشون.از همون تریلر 7 نوامبر هستش عکس و یکی از باس هاست گویا:

Crawling In MySkin
09-01-2013, 17:14
اونوقت ثبت نام بتا بکنیم با ---- بازی کنیم؟:دی
هیچ خبری نیست از دانلودی چیزی
گویا اینم مپ بازیه
آبیا آلیانس اول آدمان high king چیچیک!
قرمزا هم آلیانس دوم Kingچیچیک! که خیلی هم آدم نیستن:دی
و زرد هم آلیانس الفاس Queen چیچیک!
اصلا لذت میبرم از این همه با ذوق گفتن اسم اینا:خخخخ
اینم جالبه دوست دارم بدونم سیستمش چجوریه
Become Emperor

In The Elder Scrolls Online, the highest-ranking player of an alliance is crowned Emperor when their alliance takes control of the Imperial City. You aren’t just fighting for your alliance; you’re fighting for the opportunity to be crowned Emperor, yourself.
Emperors gain special abilities that increase their prowess on the battlefield. They are true leaders of their alliance, and a force to be reckoned with.
An Emperor’s hold on power can be tenuous. Can your alliance protect all of the strongholds necessary to maintain your dominance? How long will your reign as Emperor last before an ambitious foe cuts you down?
کسی شاه شد مارم وزیر کنه تو دربار سابقه داریم:دی

Arrowtic
09-01-2013, 22:40

حتما دو صفحه زیر رو بخونید:

Arrowtic
12-01-2013, 18:00
The Elder Scrolls Online Voted Most Anticipated MMOG of 2013

از اونجایی که جدیدا وارد سال 2013 شدیم سایت های زیادی شروع کردن به معرفی و رتبه بندی بازی های MMO که در این سال عرضه خواهند شد و TESO هم بیشترین تعداد رتبه اولی رو در کل اورده.

Gamebreaker TV’s 2012 GameBreaker Awards ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MMORPG’s Player’s Choice Awards ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ten Ton Hammer Most Anticipated of 2013 Awards ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از جمله دیگر دست آورد های بازی حضور در لیست سایت های معتبر در زمینه بهترین بازی ها در تمام سبک ها که در این سالعرضهخواهندشد هستش.سایت هایی از جمله IGN و... .
لینک کامل خبر به همراه این لیست در سایت رسمی بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arrowtic
14-01-2013, 20:39
FAQ

بازی در چه سالی منتشر میشود؟
2013

آیا Beta هم درکار خواهد بود و اگر بله چطور به آن ملحق شوم؟
بله این سیستم وجود خواهد داشت.به زودی اطلاعات بیشتری منتشر خواهد شد پس گوش به زنگ باشید.

طریقه پرداخت و بازی چگونه است؟
هنوز طریقه بازی و رایگان یا پولی بودن آن را اعلام نکرده ایم اما در آینده منتشر خواهیم کرد.

برای بازی کردن به چه چیز هایی نیاز دارم؟
شما به یک PC یا Mac و اینترنت نیاز دارید.اطلاعات دقیق درباره سیستم مورد نیاز در آینده منتشر خواهد شد.

The Elder Scrolls Online چی هست؟
یک بازی در سبک MMORPG که در Tamriel که شامل استان های Skyrim , Daggerfall و Morrowind میباشد.بازی در هزار سال قبل از اتفاقات اسکایریم و در زمان عصر قهرمانان اتفاق میفتد.به این ماجراجویی خطرناک ملحق شوید و به تنهایی یا به کمک دوستانتان در برابر نیروهای تاریکی بجنگید.

آیا میتونم به تنهایی بازی کنم؟
بله,میتونید به تنهایی,همراه با دوستانتون و یا در گیلد های بسیار بزرگ بازی کنید.

قهرمان داستان کیست؟
شما!با انتخاب یکی از 9 نژاد بازی کاراکتر خود را بسازید و به ماجراجویی بپردازید.

مولتی پلیر بازی به چه شکل است؟
پلیر ها انتخاب میکنند که در گروه های کوچیک یا گیلد های بزرگ به بازی بپردازند.به عنوان عضوی از گروه,شما میتونید معماها رو حل کنید,در جنگ های حماسی شرکت کنید و یا برای تاج و تخت Tamriel بجنگید.مولتی پلیر بخش مهم PvP ما رو هم تشکیل میده.در این بازی نبرد های عظیمی صورت میگیرند.سه اتحاد برای رسیده به تاج و تخت مبارزه میکنند.

بازی چه زبان هایی رو داره؟
بازی در سه زبان انگلیسی,آلمانی و فرانسوی منتشر میشه.

Arrowtic
22-01-2013, 20:10
دوستان ثبت نام بتا شروع شده.برید به سایت زیر:

پ.ن:توی لیست کشورا ایران نداره یه کشور دیگه رو بزنید.

Arrowtic
22-01-2013, 20:26

من ثبت نامم تموم تا ببینیم قبول میشیم یا نه : دی

یه نکته مهم:آخرین قسمت ثبت نام که میگن از خودتون و دلیل این که باید انتخاب بشید بگید,حتما به هر گونه سابقتون توی بازی های آنلاین اشاره کنید.من تک تک بازی های MMORPG که بازی کردمو لیست کردم و نوشتم که از چه چیزاییشون خوشم نیومده و چرا ترجیح(ترجیه ؟ : دی) میدم و دوست دارم TESO بازی کنم.

Amir Hossein
23-01-2013, 15:35
من ثبت نام کردم
الان باید دقیقا چکار کنم

virus2009
23-01-2013, 15:42
من ثبت نام کردم
الان باید دقیقا چکار کنم

Just wait
یک ایمیل برات میاد میگه تورو قبول کردن برای تست یا نه

Koosha_Raisi
23-01-2013, 16:45
دوستان ثبت نام بتا شروع شده.برید به سایت زیر:

پ.ن:توی لیست کشورا ایران نداره یه کشور دیگه رو بزنید.

ممکنه ایران رو تحریم کرده باشه ؟
چون پی پال که نیست...بازی آنلاینه. باید همه کشور هارو لیست کرده باشه.
اونجور که من دیدم همه کشور ها به جز کره شمالی..سوریه ایران لیست شده بودند. دقیقا همونایی که بلیزارد هم تحریم کرده.
دلیل دیگه ای داره یا...؟

M e i s a m
23-01-2013, 17:07
به به حضرات دارن کم کم میان :دی

من هم اپلای کردم حالا ببینیم چی میشه شاید انتخاب شدیم :n19:

Amir Hossein
23-01-2013, 21:30
ملاکشون برای انتخاب چیه؟
چطوری صلاحیت رو تشخیص میدن؟ :31:

Arrowtic
23-01-2013, 21:43
معلوم نیست.احتمالا تجربه رو بیشتر از هر چیزی قرار یدن + سیستم کامپیوتر قوی باشه و بتونه بازیو بکشه.

Amir Hossein
23-01-2013, 21:56
معلوم نیست.احتمالا تجربه رو بیشتر از هر چیزی قرار یدن + سیستم کامپیوتر قوی باشه و بتونه بازیو بکشه.
آخ آخ
من حوصله نداشتم سیستم کامپیوتر رو نزدم :31:

G.D.ragon.Ir
28-01-2013, 18:03
Alliances Cinematic Trailer
نمیدونم کسی قبلآ این ویدئو رو گذاشته بود یا نه. درهرصورت, یک سینماتیک فوق العاده جذاب :n12: توصیه میکنم به هیچ وج از دستش ندید. واسه Daggerfall Covenant حسابی پارتی بازی شده :n02: و سنگ تموم گذاشتند :n12:
لینک زیر واسه مشاهدست ولی میتونید با IDM راحت دانلودش کنید (حجمش هم 77 مگ هست)

Arrowtic
29-01-2013, 12:12
تشریح تریلر بتای TESO

Alliances Cinematic Trailer

تریلر سینماتیک که توش به معرفی و نشون دادن سه حزب بازی پرداخته شده هم چند روزیه که منتشر شده و در این پست به تشریح اون میپردازیم.
قبل از هرچیز باید گفته بشه که همه چیزهای دیده شده در تریلر در بازی نخواهند بود و پرسش اینجاست که چه قدر رو در بازی خواهیم دید.
تریلر سه قسمت متفاوت داره که هرکدوم درباره یک حزب بازی هست:
The Daggerfall Covenant
The Aldmeri Dominion
The Ebonheart Pact

Ebonheart Pact : With Fire & Sword

این قسمت با یک گروه چهار نفره شروع میشه که متشکل از یک نورد,دو Dark Elf و یک Argonian هست.این گروه که به ظاهر در یک دانجن هستند,با گروهی گرگ نما رو به رو میشند(تا جایی که میدونیم پلیرها نمیتونند گرگ نما بشن و این گروه باید صرفا یک سری یونیت باشن).در این نبرد چیز خاصی نمی بینیم و بیشتر یک نبرد با استفاده از قدرت جسمانی است.
این قسمت از تریلر درباره PvE بود.

Aldmeri Dominion : Scaling the wall

در اینجا یک نبرد در یک قلعه رو میبینیم.بالا رفت از قلعه با استفاده از طناب,جاخالی دادن از گلوله های آتشین و تیر ها.
نکته ای که در اینجا هست اینه که احتمال دیدن این چیزها در بازی کم هست چرا که این یک Cinematic Trailer هست.
در این قسمت نبرد رو میبینیم که متشکل از چندین بخش هستش,حمله ی پیاده نظام و حملات منجنیق ها و ... .

Daggerfall Covenant : A Bridge Too Far

این قسمت جالب ترین و پرهیجان ترین قسمت تریلر است.درابتدا سربازان با استفاده از نردبان حمله میکنند اما تمامی نردبان ها و سیم ها قطع میشوند و در اینجاست که نینجای Breton ما وارد میشود.اون با سیم ها به تنهایی به سمت قلعه حمله ور میشود,با تیرکمان خود چندین سرباز را میکشد,در هوا از دو تیر به صورت همزمان جاخالی میدهد,بر بالای قلعه میپرد و با پرتاب دو خنجر دو سرباز کنار خود را میکشد,چندین سرباز دیگر را هم قتل عام میکند و سرانجام راه را برای یارانش باز میکند.و در آنجاست که زن High Elf را میبیند که با مخلوط کردن جادو و شمشیر خود سربازان را میکشد.پس نینجای ما به سرعت و با حرکاتی آکروباتیک خود را به اون میرساند و ماسک خود را کنار زده و هر دو آماده نبرد میشوند که در همین لحظه زمین میشکافد و یک گرگ نما از آن بیرون می آید که بلافاصله توسط جنگجوی Nord اول داستان کشته میشود.حال سه جنگجو آماده نبرد با یک دیگر میشوند و به صورت دایره ای حرکت میکنند و در اینجاست که تریلر به اتمام میرسد.

منبع:خودم + اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای دیدن تریلر از لینک پست قبل و یا لینک همین سایت منبع میتونید استفاده کنید(هر دو با کیفیت HD و حجم حدودا 80 مگ)

Arrowtic
16-02-2013, 20:55
به مناسبت یک میلیونی شدت لایک های صفحه این بازی در فیــــسبوک یک ویدئو تشکر + یک Concept Art منتشر شدن که در زیر Concept Art رو میبینید که مربوط به Heavy Armor ها هست.

Arrowtic
22-02-2013, 22:06
قسمت دوم Ask Us Anything هم اومد که در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونید بخونید.
به طور خلاصه چیزای جالبی که خوندم اینا بودن:
مثل اسکایریم شما Inventoryتون دارای Tab هست مثل Weapons و Armors و ... .
تمامی NPC ها صدای خاص خودشونو دارند و داستان بازی توسط اونا نقل میشه اگرچه که کتاب داستان های جالب در مورد داستان بازی هم قابل پیدا کردن هستند.
یکی از تفاوتای بازی با اسکایریم اینه که توی اسکایریم شما یه دست جادو و یه دست سلاح میتونستید برید ولی توی این بازی فقط سلاح میتونید داشته باشید(One-Handed و Two-Handed و Staff و ... ) و برای زدن اسپل ها باید از Ability Bar استفاده کنید مثل بقیه بازی های MMORPG.
در بسیاری از کوئست های بازی شما چندین انتخاب دارید و در جاهایی از داستان اصلی هم شمایید که تصمیم میگیرید اون هم تصمیم های بسیار مهم اگرچه که این تصمیم ها تاثیری در جایگاه شما بین دوستان و Allianceتون ندارند.

pharm
24-02-2013, 15:15
قسمت دوم Ask Us Anything هم اومد که در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونید بخونید.
به طور خلاصه چیزای جالبی که خوندم اینا بودن:
مثل اسکایریم شما Inventoryتون دارای Tab هست مثل Weapons و Armors و ... .
تمامی NPC ها صدای خاص خودشونو دارند و داستان بازی توسط اونا نقل میشه اگرچه که کتاب داستان های جالب در مورد داستان بازی هم قابل پیدا کردن هستند.
یکی از تفاوتای بازی با اسکایریم اینه که توی اسکایریم شما یه دست جادو و یه دست سلاح میتونستید برید ولی توی این بازی فقط سلاح میتونید داشته باشید(One-Handed و Two-Handed و Staff و ... ) و برای زدن اسپل ها باید از Ability Bar استفاده کنید مثل بقیه بازی های MMORPG.
در بسیاری از کوئست های بازی شما چندین انتخاب دارید و در جاهایی از داستان اصلی هم شمایید که تصمیم میگیرید اون هم تصمیم های بسیار مهم اگرچه که این تصمیم ها تاثیری در جایگاه شما بین دوستان و Allianceتون ندارند.

خیلی عالیه

فقط هنوز منتشر نشده؟
بعد خریدنی هست؟

Iloveu-ALL
24-02-2013, 15:42
خیلی عالیه

فقط هنوز منتشر نشده؟
بعد خریدنی هست؟

هنوز منتشر نشده. می تونید برای بتا ثبت نام کنید
فعلا free بودن یا نبودن بازی معلوم نشده.

Arrowtic
26-02-2013, 14:47
امروز در IGN ول میگشتم که به چند نکته جالب برخوردم:
توی قسمت Upcoming Games رفتم و زدم پلتفرم PC و یه شات گرفتم از دو رتبه اول:
البته نمیدونم که این رتبه بندی بر اساس رای مردمه یا منتقدا یا چه چیز دیگه ای.

نکته بعدیم اسکرین شات های بازی توی IGN بود که شامل یه سری اسکرین شات بود که توی سایت اصلی بازی نیستند:(سه تاشونو کوچیک و آپلود کردم(چون خیلطره سایت) ولی پیشنهاد میکنم بقیه شات ها رو هم حتما برید و ببینید)

Arrowtic
26-02-2013, 15:27

به همه دوستان پیشنهاد میکنم که برن و آخرین Podcast ی که Bethesda پخش کرده رو گوش کنن.اطلاعاتی درباره بتای بازی میده(که البته خیلیاشو میدونیم).
یه نکته اینه که بتا در چندمرحله اجرا میشه و توی هر مرحله افراد بیشتری به بتا دعوت میشن پس اگه اول دعوت نشدیم نباید ناراحت بشیم : دی
درباره زمان شروعClosed Beta هم فقط گفته شد زود : دی
درباره Open Beta هم گفته شده که مدت کوتاهی قبل انتشار رسمی هستش چون اون موقع هست که میخوان تا جایی که میشه آدم بیاد تست کنه چرا که سیستم هایی مثل PvP به تست زیادی نیاز دارند که Open Beta این امکانو فراهم میکنه.
یه چیز خیلی خیلی جالبم که گفتن اینه که قسمت زیادی از تلاش تیم سازنده رو اینه که کسایی که PvE بازن بتونن برن PvP و مثل بقیه بازی ها نباشه که با Armor های PvE نشه درست PvP کرد.به طور کلی تلاش دارن جوری بازی رو بسازند که بین PvE و PvP مانعی نباشه و این دو گروه پلیر ها رو چیزی از هم جدا نکنه.
Inventory هم به طور کلی بر اساس Slot هست و برخلاف اسکایریم توسط وزن محدود نمیشه چرا که با توجه به MMO بودن بازی بهتره سیستم وزن وجود نداشته باشه.(البته گفته شد که سیستم Inventory یه جورایی مخلوط دو سیستم بازی های MMO و سیستم Elder Scrolls ها هست (در پستای قبلیم یه مثال گفتم اونم این که آیتم ها بر اساس نوعشون توی Inventory طبقه بندی میشن)
در مورد مرگ بازی کن ها هم گفته شده که شما اگه بمیرید هیچ آیتمی رو از دست نمیدید و آیتماتون سالم سرجاشون میمونن.ولی بعد از مرگ شما یا میرید به یه سری مکان خاص و زنده میشید یا اینکه همونجایی که مردید زنده میشید و درعوض یه سری Debuff دریافت میکنید مثل WoW)
در ضمن به طور ضمنی هم گفته شد که سیستم Fast Travel هم وجود داره در بازی چرا که گفتند که بعد از مرگ با Fast Travel میتونید برید به نزدیک ترین Shrine برای زنده شدن.

لینک لیست پادکست ها به همراه لینک دانلود (پادکستی که درباره TESO هست 20 دقیقست و 13 مگه تقریبا) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ.ن:منظور از Closed Beta همین بتا هست که در آینده نزدیک شروع میشه و خودشون آدم ها رو گزینش میکنن.منظور از Open Beta یه بتا هست که شما میتونی بری خودت عضو شیو بازیو تست کنی.(مثلا الآن Arctic Combat در مرحله Open Beta هست)

Crawling In MySkin
26-02-2013, 21:07
البته closed beta ها بستگی به بازیش هم داره
ممکنه یه بازی 7 8 10 تا closed beta داشته باشه و در نسخه های آخرش به طور گله ای یا خودش یا سایت های mmo کی هاش رو بدن بیرون و در واقع یه جورایی open beta بشه
فرق بیشترش اینه که open beta اکثر سیستم های بازی باز هست ولی closed beta فقط یه سری آپشن ها و سیستم های مشخص بازه
یه سری تفاوت های دیگه هم هست که نیازی نیست بدونید همینا کافیه چون یادم نیست:n02:

Arrowtic
26-02-2013, 21:23
البته closed beta ها بستگی به بازیش هم داره
ممکنه یه بازی 7 8 10 تا closed beta داشته باشه و در نسخه های آخرش به طور گله ای یا خودش یا سایت های mmo کی هاش رو بدن بیرون و در واقع یه جورایی open beta بشه
فرق بیشترش اینه که open beta اکثر سیستم های بازی باز هست ولی closed beta فقط یه سری آپشن ها و سیستم های مشخص بازه
یه سری تفاوت های دیگه هم هست که نیازی نیست بدونید همینا کافیه چون یادم نیست:n02:

اوه : دی
من توی پادکست تعریف رو شنیدم ترجمه کردم که فرمودن در مرحله Open Beta دیگه تایید نمیخواد عین گوسفند بریزید تو : دی

virus2009
02-03-2013, 14:57
بتزدا اعلام کرد که دعوتنامه های Closed beta تا آخر این ماه فرستاده خواهد شد
طبق سوالات متداول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در مورد بتای بازی ، حجم تقریبی برای نسخه بتا حدودا 20 گیگ هست

VG247 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arrowtic
02-03-2013, 15:20
امروز هم سوالات متداول که دوستمون لینکشون رو در پست قبل گذاشتن آپدیت شد.
مهم ترین نکته اینه که تا آخر مارچ بتا شروع میشه.
بعدشم این که بتا شامل چندین Event هست و شما در دعوتی که براتون میاد گفته میشه که شما فقط در بین این دو تاریخ میتونید بازی کنید و هدف از این به اصطلاح Event هم ذکر میشه.(در هر Event تمرکز روی یه ویژگی گیم پلی و بازی هست).
در ابتدا هم این Event ها معمولا در آخر هفته ها هستند و هر ماه تعداد کمی ازشون هست که این تعداد رفته به رفته بیشتر میشه.
شما از چند روز قبل ایمیل دریافت میکنید.
دعوت شدگان هر Event هم بسته به فرم ثبت نامشون انتخاب میشن.مثلا افرادی که تجربه PvP بالایی دارند به Event های PvP دعوت میشند.
هر کسی ممکنه به چند Event دعوت بشه.

و بدترین موضوع که باعث میشه اکثر ما نتونیم بازی کنیم اینه که حجم بازی حدود 20گیگ هست

Amir Hossein
06-03-2013, 10:43
و بدترین موضوع که باعث میشه اکثر ما نتونیم بازی کنیم اینه که حجم بازی حدود 20گیگ هست
چرا نتونیم بازی کنیم؟
بعضی از بازی های آنلاین که حجمش خیلی بیشتر از این حرفهاست؟

Arrowtic
06-03-2013, 14:54
چرا نتونیم بازی کنیم؟
بعضی از بازی های آنلاین که حجمش خیلی بیشتر از این حرفهاست؟

چون که شما از 2 روز قبل مطلع میشید و برای بازی باید توی این دو روز 20 گیگ دانلود کنید که خوب خیلیا سرعت دانلودشون اون قدر نیست.(تازه این 20 گیگ رو فقط برای دو روز بازی میکنید چون بعدش ممکنه دیگه دعوت نشید و بعد از انتشارم که به احتمال زیاد بازی پولی میشه)

Arrowtic
07-03-2013, 17:30

یه والپیپر جدید هم امروز منتشر شد که حمله Aldmeri Dominion به وسیله یه منجنیق رو نشون میده.
منجنیق ها وسیله های قدرتمندی برای نبرد های PvP در بازی هستند.
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arrowtic
11-03-2013, 22:02
قسمت بعدی Ask Us Anything هم منتشر شد که درباره سیستم نبرد بازیه.برای دیدنش اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلیک کنید.

نکات مهم و اصلی:
سیستمی هست به نام Soft Lock که گویا شما یه نفر رو Aim میکنید و بعد اسپل هاتونو روش میزنید حتی اگه پشت کس دیگه ای بره.یه نفر هم نمیتونه بپره جلوی اسپل شما که مثلا به خودش بخوره جای هدفتون.دو نوع جاخالی هم داریم:Rolling و Evasion.
از لول 10 میشه با PvP لول آپ کرد.یعنی نیازی نیست حتما کوئست رفت.
چیزی به نام دزدیدن Kill نداریم چرا که سیستم Loot و EXP بازی جوری طراحی شده که هر کس که سهمی داشته در کشتن سود ببره.
سیستم Stamina هم مثل اسکایریم وجود داره توی بازی که برای جاخالی ازش استفاده خواهیم کرد.
تیرکمان ها هم مثل سلاح های دیگه شما باید نشونه بگیرید و شلیک کنید تیرتونو.اگه نگهش دارید بعد شلیک کنید قدرت تیر بیشتر میشه.
هر سلاحی قدرت های مخصوص خودشو داره مثلا Restoration Staff ها یه اسپل Grand Healing اضافه میکنند به کاراکتر.

Arrowtic
13-03-2013, 16:22

اکشن فیگور های بازی هم ساخته شدند و هم اکنون آماده Pre Order هستند.(در پاییز پخش میشن و تعدادشون خیلی محدوده)
عکس های این اکشن فیگور در سایت منبع

Arrowtic
22-03-2013, 10:08

مدتی پیش در یک نمایشگاه بازی به اجرا در اومد و مردم میرفتن بازی میکردن.
در سایت رسمی بازی نظرات سایت های معتبر رو قرار دادند که من مهم و جالب هاشو ترجمه کردم:

Gamefront : اگر از Skyrim و DLC هاش خوشتون اومد از TESO هم خوشتون میاد چرا که همه ی چیزهای خوب اسکایریم رو به ارث برده:جهان وسیع,سیستمی که Class تون رو خودتون میسازید,جستجو در بازی بسیار لذت بخشه,Action-Based هستند نبردهای بازی,برای Crafting باید مواد مختلف رو کشف کنید.
GamesRadar : سیستم نبرد بازی بسیار جذابه,چرا که باید حرکات دشمن رو مد نظر داشته باشید و از حرکاتش جاخالی بدید,اون ها رو Block کنید و Critical بزنید.
IGN : درباره ESO اینو میخوام بگم:میخواستم به بازی کردن ادامه بدم.میخواستم پایان کوئست معماگونه ای که در یک صندوق نیمه دفن شده شروع کردمو بفهمم و میخواستم تمام ماجراجویی های ممکن رو در Dagerfall انجام بدم.
Penny Arcade : نبرد بازی کاملا روان هست و نباید به اجبار برای یه اسپل Channeling یک جا وایسید و یا مدتی رو بیکار منتظر تمام شدن Cooldown ها بمونید.
The Escapist : باید بگم که اون سه ساعت مثل 5 دقیقه گذشت چرا که تماما مشتاق و مشغول بودم.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arrowtic
25-04-2013, 17:05

Malukah خواننده جوان و طرفدار سری Elder Scrolls یه آهنگ برای بازی سروده و خونده که سایت رسمی اون رو قرار داده.
متن این آهنگ اشاره به داستان سری Elder Scrolls داره .

A serpent lights the ancient sky
A threat of tainted stars
Evil stirs and in its wake
The souls of mortals sway

Sorrow reigns
Over fields of red
Spirits pace
Through the shadows cast by their graves

These are days and nights of venom and blood
Heroes will rise as the anchors fall
Brave the strife, reclaim every soul
That belongs to the Beauty of Dawn

Darkness strikes to blind the strong
But Faith will guide our swords
Loyal hearts we'll stand as one
And fight with shields of Hope

Pride fuels the deadly fire
That devours our tower of gold
The drums of war will rage and roar
‘Til the sun burns bright once more

These are days and nights of venom and blood
Heroes will rise as the anchors fall
Brave the strife, reclaim every soul

That belongs to the Beauty of Dawn

لینک حاوی لینک دانلود آهنگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سایت این خواننده ( که پره از مطالب درباره این سری ! ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ.ن : گوش دادم آهنگ خیلی قشنگیه !

ویرایش : در سایت خواننده قسمت Musics رو ببینید , از بازی های مختلف کاور کرده خیلی آهنگا رو که واقعا عالین . بازی های :
Halo 4
Skyrim
Mass Effect
Guild Wars 2

و یه کاور هم از فیلم/کتاب Game of Thrones آهنگ Rains of Castamere که بیش از حد قشنگه . این آهنگ همون آهنگیه که در آخر اپیزود 9 فصل 2 سریال خونده شد .
کاور های اسکایریمش خیلی قشنگن و به خصوص قسمت هایی که اگه اشتباه نکنم به زبان اژدهایان هستش !

Arrowtic
02-05-2013, 21:48

تریلر جدیدی از بازی منتشر شده :
Molag Bal , خدای توطئه تمامی Tamriel رو در بازی تهدید میکنه .این ویدئو رو ببینید تا بیشتر با اون و نقشه هاش آشنا بشید.
ما شما رو به منطقه Molag Bal میبریم تا ببینید که این Daedric پرنس چه نقشه هایی برای مردم Tamriel و شما در ذهن داره .

لینک صفحه حاوی تریلر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ.ن : من خودم ندیدمش چون ساکـــسم مشکل داره و نمیتونم دانلود کنم تریلرو .

Arrowtic
22-05-2013, 21:55
امروز در سایت رسمی یه مطلبی منتشر شد که مراحل ساخت یکی از یونیت های بازی به نام Wamasu رو نشون میداد که من براتون ترجمه کردم .

ساخت ESO
Wamasu ها

در این مطلب درباره ساخت موجود وحشت آور Black Marsh یعنی Wamasu براتون نوشتیم . مدتی پیش بود که توی صفحه فیــسبوکمون پرسیده بودیم درباره مراحل ساخت چه موجودی بیشتر میخواید بدونید که Wamsu بیشترین رای رو اورد .
موقع ساخت هر موجودی , ما به داستان سری الدر اسکرولز نگاه می کنیم تا نکاتی رو از اون پیدا کنیم . اما Wamasu ها در داستان بهشون اشاره بسیار کمی شده در نتیجه ما آزادی بیشتری در خلاقیت به خرج دادن داشتیم . همکارای ما ایده های بسیاری دادند برای ساخت این موجود که در زیر میتونید اون ها رو ببینید :

وقتی که ما ظاهر نهایی اون رو تعیین کردیم , بخش ساخت مدل هامون مدل این موجود ترسناک رو ساختن و بعد ما اون رو وارد بازی کردیم .
با وجود این که وارد بازی شده بود , ولی هنوز کار های زیادی برای انجام دادن بودن . یکی از مهم ترین مراحل ساخت یک کاراکتر خوب , اینه که اتک ها و افکت هاش رو تا حد ممکن عالی بسازیم . برای ساخت افکت ها در بازی(مثل برق , دود , آتش و ...) , در ابتدا مدل سازان ما Particle ها رو در ادیتور میسازند و بعد شروع به رنگ آمیزی و ساخت تکسچر تک تک اون ها می کنن . بعد از اون این افکت ها رو به هیولای درون بازی اضافه می کنند و بعد تمام تلاششونو میکنن تا جوری اون ها رو تنظیم کنن که به موجود و ماهیت اون , محیط اطراف و استایل بازی بخورن . در نتیجه بارها پیش میاد که مجبور میشن چندین بار افکت های مختلف بسازند تا آخر سر به بهترین افکت ممکن برسن . برای افکت های ساده این کار چندین ساعت طول می کشه ولی برای ساخت دشمنان پیچیده , یک هفته یا شاید بیشتر وقت می گیره .
طبق افسانه ها Wamasu ها قدرت برق رو در اختیار دارن و با اون خون دشمنانشون رو میریزن . الکتریسیته بر پشت و روی ستون فقرات اون ها نمایان میشه و به این ترتیب حضور و قدرت خودشون رو به رخ دشمنانشون میکشن . همچنین ما به این موجودات افکت های دیگه ای هم دادیم , مثلا این که موقع فریاد کشیدن در هوای دورشون یک حالت پلاسماگونه به وجود میاد و حمله های اون هم از عنصر الکتریسیته استفاده میکنند .
ولی این پایان کار نیست ! مانند بسیاری از دیگر موجودات ما , Wamasu ها بعضیاشون از بقیه قوی تر هستن و حتی باس هایی از این نوع وجود دارند . باس ها بزرگتر , ترسناک تر و قوی تر هستند و از حملات متفاوت و بیشتری استفاده می کنند . وقتی شما Wamasu ها و انواعشون رو در بازی ببینید , ما مطمئنیم که شگفت زده میشید , شاید هم کمی از اون ها بترسید !

ترجمه از خودم
لینک خبر در سایت رسمی بازی حاوی یک ویدئو از این موجود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hossein2801
23-05-2013, 02:10
انشالله کی اعلام میکنن که این بازی هم ایران رو تحریم میکنه ؟:n02:

Arrowtic
23-05-2013, 08:56
ممکنه الآن تحریم باشیم : دی
توی قسمت ثبت نام برای Closed Beta اصلا کشور ایران رو نداشت .

Crawling In MySkin
23-05-2013, 09:18
انشالله کی اعلام میکنن که این بازی هم ایران رو تحریم میکنه ؟:n02:
وقتی بابایی ----- سی دی کی هاشو فروخت مثلا 10 دلار رو 200 هزار تومن اون موقع:دی

hossein2801
23-05-2013, 17:54
جدا گوش نکنید نصف عمرتون بر فناست
از همین معلومه با چی بازیی روبرو هستیم البته ربطی به ما که تحریم میشیم نداره :n06:

Arrowtic
23-05-2013, 18:16
جدا گوش نکنید نصف عمرتون بر فناست
از همین معلومه با چی بازیی روبرو هستیم البته ربطی به ما که تحریم میشیم نداره :n06:

بقیه آهنگاشم شاهکارن . توی سایتش چندتا کاور فوق العاده داره . از GoT , اسکایریم , Halo و ... .

M e i s a m
23-05-2013, 19:44
جدا نابودم کرد عجب اهنگی بود...

Arrowtic
23-05-2013, 20:11
Malukah توی سایتش گفته که دلیل این که اسم آهنگ شده Beauty of Dawn اینه که در الدر اسکرولز Tamriel معنیش میشه Dawn's Beauty .

پ.ن : میثم Rains of Castamere و Dragonborn ـش رو گوش کن نابودتر میشی : دی
(به خصوص Dragonborn که آخرش به زبان Dragon های اسکایریم میخونه)

virus2009
23-05-2013, 21:36
Malukah توی سایتش گفته که دلیل این که اسم آهنگ شده Beauty of Dawn اینه که در الدر اسکرولز Tamriel معنیش میشه Dawn's Beauty .

پ.ن : میثم Rains of Castamere و Dragonborn ـش رو گوش کن نابودتر میشی : دی
(به خصوص Dragonborn که آخرش به زبان Dragon های اسکایریم میخونه)

اوه Dragonborn که خیلی روانیه
من بعضی موقع ها میترسم بهش گوش بدم , دیگه نتونم از پاش بلند شم
این Rains of Castamere رو من ندارم ؛ لینک داری .. ؟؟

Arrowtic
23-05-2013, 22:16
اوه Dragonborn که خیلی روانیه
من بعضی موقع ها میترسم بهش گوش بدم , دیگه نتونم از پاش بلند شم
این Rains of Castamere رو من ندارم ؛ لینک داری .. ؟؟

Malukah.com
برید به قسمت Music و توی اونجا از لیست اون منوی اولش Rains of Castamere رو انتخاب کنید . برای دانلودشم وقتی انتخابش کردید اون بالا که اطلاعات آهنگ میاد گوشه سمت راست Download نوشته .
اصلا این Dragonborn Comes و همین Beauty of Dawn جادو می کنن آدم میخکوب میشه !
آهنگ Tale of Tongues واسه اسکایریمش هم عالیه همون تیکه Dragon رو اولاش داره اونم
کلا همه آهنگاش عالین . اخیرا یه آهنگ Hobbit رو هم کاور کرد .
امیدوارم واسه TESO کارای بیشتری انجام بده .

pharm
23-05-2013, 22:39

بقیه آهنگاشم شاهکارن . توی سایتش چندتا کاور فوق العاده داره . از GoT , اسکایریم , Halo و ... .

دمت گرم اهنگ the dragon born comes رو هم بزار اگه هست

M e i s a m
23-05-2013, 22:42
با این حساب فکر کنم برم هرچی اهنگ تو سایتش هست بگیرم :دی

دقت کردین چه جمله هایی میگه تو این اهنگه؟ واقعا با روح بازی میکنه

pharm
23-05-2013, 22:56
اینم خیلی قشنگه
Tale of the Tongues
شیلتره فقط

Arrowtic
23-05-2013, 23:25
دمت گرم اهنگ the dragon born comes رو هم بزار اگه هست

از همون جایی که گفتم همشون دانلود میشن ! بعنی شما Download رو بزنی دانلود میکنه و لینک دانلود فیـــلتر نیست . من همه کاور هاشو اونطوری راحت دانلود کردم .(همینی که شما دادی هم واسه من فیـــلتر نیست !)

Crawling In MySkin
24-05-2013, 08:46
این آهنگا خوب و قشنگن
ولی خوب من به شخصه آهنگای الکترویه بلیزارد رو به هر چیزی ترجیح میدم
به خصوص اولای دموی tbc
حالا آرتاس که سر جای خود:دی

Arrowtic
11-06-2013, 14:47
توی E3 هم تریلری از بازی پخش شد که از لینک زیر میتونید دانلود کنید(نسخه انگلیسی غیر فیــلتر گیر نیوردم این به نظر آلمانیه : دی) :

در ضمن بازی برای PS4 و Xbox One هم تایید شد .

hossein2801
12-06-2013, 04:14
توی E3 هم تریلری از بازی پخش شد که از لینک زیر میتونید دانلود کنید(نسخه انگلیسی غیر فیــلتر گیر نیوردم این به نظر آلمانیه : دی) :

در ضمن بازی برای PS4 و Xbox One هم تایید شد .

mmo rpg که fps میشه به هیچ جایی نمیرسه

Arrowtic
12-06-2013, 06:37
چرا ؟! توی تعریف های MMORPG جایی نوشته نشده که باید سوم شخص باشه . تا وقتی ایده خوب باشه و بازی قشنگ ساخته بشه نه تنها FPS بودن ضرری نداره بلکه به بازی کمک هم میکنه و میتونه قشنگ ترش کنه .
+
این سخن درباره RPG که FPS باشه هم زده میشد که دیدیم اسکایریم به GOTY شدن توسط بسیاری از سایت های معتبر رسید .
+
این بازی هم مثل اسکایریم هم سوم شخص میشه هم اول شخص و اگه یه نفر دوست نداره میتونه راحت سوم شخص بازی کنه و در هیچ جای بازی بر اول شخص یا سوم شخص بازی کردن تاکید نشده و همش به سلیقست .
توی اسکایریم به سادگی F رو میزدیم دوربین عوض می شد.(که البته لذت اول شخص یه چی دیگه بود برای من)

Iloveu-ALL
12-06-2013, 11:58
دوستان fps به بازی های shooter اختصاص دارها!! :n02:

چرا ؟! توی تعریف های MMORPG جایی نوشته نشده که باید سوم شخص باشه . تا وقتی ایده خوب باشه و بازی قشنگ ساخته بشه نه تنها FPS بودن ضرری نداره بلکه به بازی کمک هم میکنه و میتونه قشنگ ترش کنه .
+
این سخن درباره RPG که FPS باشه هم زده میشد که دیدیم اسکایریم به GOTY شدن توسط بسیاری از سایت های معتبر رسید .
+
این بازی هم مثل اسکایریم هم سوم شخص میشه هم اول شخص و اگه یه نفر دوست نداره میتونه راحت سوم شخص بازی کنه و در هیچ جای بازی بر اول شخص یا سوم شخص بازی کردن تاکید نشده و همش به سلیقست .
توی اسکایریم به سادگی F رو میزدیم دوربین عوض می شد.(که البته لذت اول شخص یه چی دیگه بود برای من)

نقطه قوت Skyrim به نظر من همینه بوده، فرضا یه نفر که با بازی های اول شخص حال میکنه F میزنه و حالش رو میبره ویا یه نفر هم مثله من که دوست داره اطراف رو ببینه و دید بیشتری داشته باشه با سوم شخص بازی میکنه و خیلی دلایل دیگه. بنابراین بودنش بهتر از نبودنشه تا پلیرها حق انتخاب داشته باشن

Arrowtic
12-06-2013, 12:06
دوستان fps به بازی های shooter اختصاص دارها!! :n02:
درسته First Person Shooter هست ولی دیگه طبق عادت خیلیا به اول شخص(حتی اگه شوتر نباشه) میگن FPS .

Crawling In MySkin
12-06-2013, 12:11
mmo rpg که fps میشه به هیچ جایی نمیرسه
اسکایریم هر دوش رو میشد من هم خوشم نمیومد از اول شخص همیشه بازیم رو سوم شخص بود
من حرف حسین رو تا یه جایی قبول دارم
وقتی بازی mmorpg سوم شخص نباشه شما هم توی pvp و هم توی pve به ناخواه دچار مشکل میشی
تاکتیک معروف dont stand on fire ورلد آو وارکرافت رو شما وقتی بخوای اجرا کنی دچار مشکل میشی:دی

Arrowtic
12-06-2013, 12:25
اگه انقدر با اول شخص مشکل دارید خوب میتونید سوم شخص بازی کنید ! آزادی کامل دارید هر کاری دوست داشتید بکنید . این که بازی این قابلیت اختیاری رو داره به هیچ وجه نشان دهنده نقطه ضعف نیست و به هیچ وجه نمیشه ازش این نتیجه رو گرفت که بازی هیچی نمیشه و قضاوت کردن بازی از روی دوربینش که کاملا اختیاریه(به جای خوندن توضیحات و امکانات و نظرات و نقد ها) کار اشتباهیه به نظر من .

MMORPG باز ها سوم شخص میخوان و عاشقای سری الدر اسکرولز اول شخص و به همین دلیلم هست که هر دو هستن و هر دو گروه میتونن لذت کامل رو ببرن . (کلا برام خیلی عجیبه که وجود یه قابلیت اختیاری خیلی خوب رو نقطه ضعف تلقی میکنید .)

Crawling In MySkin
12-06-2013, 13:08
اگه انقدر با اول شخص مشکل دارید خوب میتونید سوم شخص بازی کنید ! آزادی کامل دارید هر کاری دوست داشتید بکنید . این که بازی این قابلیت اختیاری رو داره به هیچ وجه نشان دهنده نقطه ضعف نیست و به هیچ وجه نمیشه ازش این نتیجه رو گرفت که بازی هیچی نمیشه و قضاوت کردن بازی از روی دوربینش که کاملا اختیاریه(به جای خوندن توضیحات و امکانات و نظرات و نقد ها) کار اشتباهیه به نظر من .

MMORPG باز ها سوم شخص میخوان و عاشقای سری الدر اسکرولز اول شخص و به همین دلیلم هست که هر دو هستن و هر دو گروه میتونن لذت کامل رو ببرن . (کلا برام خیلی عجیبه که وجود یه قابلیت اختیاری خیلی خوب رو نقطه ضعف تلقی میکنید .)
این پست تعصب ورزانه ی تو دقیقا در مقابل پست تعصب ورزانه ی حسین قرار گرفت..intarasting !
حسین اطلاعی نداشت که میشه سوم شخص هم باشه و فکر میکرد فقط اول شخصه (من تریلر رو ندیدم پس نمیدونم که سوم شخص هم نشون میده یا نه داخل ایمیلام هست منتها کی حال داره)
این مشکل خاصی نیست...مدل ایرانی جماعت این شکلیه.
اگه یکم دقت هم میکردی توی حرف های من مشخص میشد که حسین نمیدونست که سوم شخص هم داره

بهتره نسبت به یه عقیده و جبهه و هر چیز دیگه ای قبل از اینکه ازش اطلاعاتی داشته باشیم تعصب بورزیم بیایم یکم اندیشه کنیم
دکتر ممد(:خخخخخ)

Iloveu-ALL
12-06-2013, 13:12
درسته! دوستان دقت کنید که هم اول شخصه هم سوم شخص!
حالا bethesda میتونه برای بالانس شدن اول شخص و سوم شخص یه سری کار ها بکنه.
اولین سیاست اینه که تو بخش pvp ، بعضی جنگ هاش مربوط به اول/سوم شخص باشه و فقط توش اول/سوم شخص باشه!
توی pve بعضی اینس ها برا اول شخص ها باشه بعضی اینس ها هم برا سوم شخص ها!
سیاست دوم اینه که چیز ها و تاکتیک های مثله don't stand on fire رو برداره.
سیاست سوم هم اینه که عین اسکاریم باشه ... یعنی اون کسایی که اول شخص رو ترجیه میدن باید معایبش مثله دید کمتر رو بپذریند. که فکر کنم سیستم بازی همین سومیه باشه

Arrowtic
12-06-2013, 13:20
ممد من پستم در جواب تو نبود که : دی
تعصب کجا بود کاملا محترمانه و با دلایل من جواب میدم . اون شناسه جمع هم نشان دهنده احترام بود وگرنه صحبتم با تو نبود اصلا .
من حرفم اینه که اصلا منطقی نیست که یک مورد اختیاری که کاملا به بازی و به زیباتر شدنش کمک میکنه رو عامل ضعف بدونیم همین .
_____
@ بالایی : دی : سیاست اول و دوم به درد نمیخورن همون سومیه جواب .

Crawling In MySkin
12-06-2013, 13:32
درسته! دوستان دقت کنید که هم اول شخصه هم سوم شخص!
حالا bethesda میتونه برای بالانس شدن اول شخص و سوم شخص یه سری کار ها بکنه.
اولین سیاست اینه که تو بخش pvp ، بعضی جنگ هاش مربوط به اول/سوم شخص باشه و فقط توش اول/سوم شخص باشه!
توی pve بعضی اینس ها برا اول شخص ها باشه بعضی اینس ها هم برا سوم شخص ها!
سیاست دوم اینه که چیز ها و تاکتیک های مثله don't stand on fire رو برداره.
سیاست سوم هم اینه که عین اسکاریم باشه ... یعنی اون کسایی که اول شخص رو ترجیه میدن باید معایبش مثله دید کمتر رو بپذریند. که فکر کنم سیستم بازی همین سومیه باشه

سیاست اولت جالبه :دی یعنی یه ایدس که شاید با یکم کار کردن روش جالب تر بشه
سیاست دوم کار نمیکنه:دی وقتی بیاد dont stand on fire رو برداره دیگه بازیکن احساس میکنه داره مینیون میزنه
سیاست سوم هم که کاریه که bethesda کرده یا حداقل اینطوری به نظر میرسه اما از نظر من اونی که سوم شخص بازی میکنه توی pvp و مخصوصا pve خیلی برتری داره تا اول شخصه

ممد من پستم در جواب تو نبود که : دی
تعصب کجا بود کاملا محترمانه و با دلایل من جواب میدم .
_____
@ بالایی : دی : سیاست اول و دوم به درد نمیخورن همون سومیه جواب .

دلایلت کاملا متین :دی ولی هم حسین بدون اطلاع اینکه جفتش میشه یک نظر شدید الحن (والا بخدا تو این کتابا نوشته شدید شدید شاید شدید این باشه مثلا طی اعلامیه ی شدید الحنی علیه امام خوب بزار به بحثمون بپردازیم) اومد اینطوری گفت
و شما هم بدون الطاع اینکه حسین نمیدونست(اون کلمه هم الطاع میمونه حال ندارم برگردم بکنمش اطلاع:دی)

Arrowtic
12-06-2013, 13:55
توی اسکایریم میشد به یه بالانس خوب بین اول و سوم شخص دست یافت . در حالت کلی سوم شخص میرفتم فقط وقتی که وارد Combat می شدم و محیط(و دشمن) جوری نبود که نیاز به استراتژی خاصی باشه و در اصل نیازی به سوم شخص نبود(مثلا توی یه دانجن بودم یونیتای معمولیش میریختن سرم) , اول شخص میزدم که خیلی حال میداد .

Iloveu-ALL
12-06-2013, 14:07
دوستان معلوم نشد که این بازی f2p هست یا p2p ؟ اگه f2p هست باید سی دی بازی رو بخریم؟ (buy 2 play)
یه سوال دیگه این بازی تو E3 هست؟ اگه آره زیر نظر کدوم برنده؟

Arrowtic
12-06-2013, 14:16
تو E3 بود صفحه قبل لینک تریلرش هم گذاشتم . فکر کنم تو مراسم سونی نمایش داده شد .
درباره F2P بودن یا نبودن هنوز چیزی گفته نشده ولی احتمالا حداقل در موقع ریلیز F2P نخواهد بود .

hossein2801
12-06-2013, 14:22
من میدونم سوم شخص هم داره ولی وقتی بازی رسما fps نمایش داده میشه این یعنی فاجعه
شخصا اگه من بفهمم کسی ار پلیرهای گیلدم fps مثلا wow‌رو با ما Raid میاد درجا replace میشه میدونم دچار چه مشکلاتی میشه
بازی rpg mmo نه تنها باید سوم شخص باشه بلکه باید از بالا نگاه کنی که همه چیز تحت کنترل باشه
واقعا خیلی مسخرست که یه بازی mmorpg‌قابلیت fps داشته باشه
wow رو هم میشه fps‌بازی کرد ولی این کار احمقاس
اگه این بازی raid party pvp‌نداشته باشه و فقط ول چرخیدن تو مپ باشه fps مشکلی نداره

Crawling In MySkin
12-06-2013, 16:37
من میدونم سوم شخص هم داره ولی وقتی بازی رسما fps نمایش داده میشه این یعنی فاجعه
شخصا اگه من بفهمم کسی ار پلیرهای گیلدم fps مثلا wow‌رو با ما Raid میاد درجا replace میشه میدونم دچار چه مشکلاتی میشه
بازی rpg mmo نه تنها باید سوم شخص باشه بلکه باید از بالا نگاه کنی که همه چیز تحت کنترل باشه
واقعا خیلی مسخرست که یه بازی mmorpg‌قابلیت fps داشته باشه
wow رو هم میشه fps‌بازی کرد ولی این کار احمقاس
اگه این بازی raid party pvp‌نداشته باشه و فقط ول چرخیدن تو مپ باشه fps مشکلی نداره

خوب برو بخواب وقت خوابت گذشته
تنها کاری که نیازه تو این فاجعه بکنی اینه که یه جور بفهمی یارو داره اول شخص بازی میکنه یا سوم شخص و بعدم بهش بگی سوم شخص بازی کنه

البته الآن که بش فکر میکنم میبینیم اگه فرضا یه رید رو بخوایم با این وضعیت پروگرس کنیم 6 برابر حالت عادی میکشه چون باید تو این زمانا به مردم احمق مخ ریده شده توسط الکل بگی که عموجون سوم شخص بازی کن بتونی رو آتیش وای نسی
such a fuck....من که به pvp ایش فک میکنم:دی
حالا اگه یکی بی نمک گریش بگیره بخواد ترول کنه با این اول و سوم که بدبختیم

AlbisQT
16-06-2013, 17:17
PVP ش هم مشکل دار میشه. طرف روگ هست از پشت میزنه تا برگردی یک ساعت طول میکشه مردی.

hossein2801
17-06-2013, 18:15
این بازیو تو کنفرانس سونی هم نمایش دادن وقتی تموم شد ۲-۳ نفر براش دست زدن:n02:
هیچ امیدی به این بازی نیست

Arrowtic
17-06-2013, 18:48
این بازیو تو کنفرانس سونی هم نمایش دادن وقتی تموم شد ۲-۳ نفر براش دست زدن:n02:
هیچ امیدی به این بازی نیست

میشه جای فقط گفتن اینجور حرفا با اینگونه دلایل عجیب , یه کم فنی تر حرف بزنید که چرا امیدی نیست ؟!
اگه صفحه های قبلو یه بار خوب مطالعه کنید متوجه میشید که بین MMORPG ها در بیشتر سایت های منتقد Most Anticipated Game of The Year شد .
خیلی دوست دارم با دلیل حرف بزنید به جای گفتن این که دو نفر براش دست زدنو نمیدونم این که یک قابلیت اختیاری رو نکته منفی بدونید و اینجور مسائل .
یک پست هم درباره نظرات منتقدها درباره بازی(کسایی که خودشون بازی کردن) نوشتم توی تاپیک E3 :

از این به بعد اگه دیدم پست انتقادی از شما با دلیل فنی و حرفه ای بود خوشحال میشم بحث کنیم وگرنه Ignore میکنم اینجور پستاتونو که نه وقت خودمو هدر بدم نه وقت شما رو .

مراسم سونی رو هم من کامل دیدم و به نظرم خیلی بیشتر از اینا دست زدن براش و تنها راه این که 2 نفر دست زده باشن اینه که هر کدومشون 20 تا دست داشته باشه : |

AlbisQT
17-06-2013, 18:49
حسین جان برادر گوشات مشکل داره؟ تریلری که ما دانلود کردیم از E3 وقتی طرف اعلام کرد که برای سونی هم ریلیز میشه کلی صدای دست اومدش :n09:

یادمه واسه WoW هم همین نظرات کارشناسی رو میدادی. اول میگفتی بلیزارد دزد و کلاهبرداره بعد میرفتی بلیز میومدی میگفتی پرایوت سرورا آشغالن بلیزارد عالیه، بعد یه مدتم کلا اومدی گفتی اه اه Cata ری** و گند زدش. wotlk عالی بود. بعد اومدی گفتی نه پاندا ها میان wow خفن میشه بعد اومدی گفتی گند زدن به داستان :n08::n08::n08:

Make your mind already.

اینقدرم حذب باد نباش لطفن.

hossein2801
17-06-2013, 23:45
حسین جان برادر گوشات مشکل داره؟ تریلری که ما دانلود کردیم از E3 وقتی طرف اعلام کرد که برای سونی هم ریلیز میشه کلی صدای دست اومدش :n09:

یادمه واسه WoW هم همین نظرات کارشناسی رو میدادی. اول میگفتی بلیزارد دزد و کلاهبرداره بعد میرفتی بلیز میومدی میگفتی پرایوت سرورا آشغالن بلیزارد عالیه، بعد یه مدتم کلا اومدی گفتی اه اه Cata ری** و گند زدش. wotlk عالی بود. بعد اومدی گفتی نه پاندا ها میان wow خفن میشه بعد اومدی گفتی گند زدن به داستان :n08::n08::n08:

Make your mind already.

اینقدرم حذب باد نباش لطفن.
تو همیشه عقلت معیوب بوده معلومه وقته میگن چنین بازی مشهوری واسه یه پلتفرم میاد همه خوش حال میشن مثل خودم ولی وقتی نمایشش دادن و ۳نفر دست زدن اینجا وضعیت فرق داره
احتمالا خاب دیدی من کی این حرفارو زدم؟ تو تو همون سرور فری بازی کن تا بپوسی سرور فری که به نظر من راه رفتن هم توش باگه . دانیال و ممد هستن و نظرات منو درمورد بلیزارد میدونن و میتونن بیان بگن که من همیشه طرفدار wow‌بودم و فقط از بلیزارد زمانی انتقاد کردم که ایرانو تحریم کرد و یا قبلش نمیومد واسه خاورمیانه هم سرور مخصوصو بزاره
خیلی راحته صبر کنید بازی ریلیز شه
تنها دلیل fps داشتن این بازی کافیه که ایندشو پیشبینی کنی

این نظر من بود زمانی معرفی شد
و الان کاملا نظرم عوش شده

از این به بعد اگه دیدم پست انتقادی از شما با دلیل فنی و حرفه ای بود خوشحال میشم بحث کنیم وگرنه Ignore میکنم اینجور پستاتونو که نه وقت خودمو هدر بدم نه وقت شما رو .
جون هر کی دوس داری ignore نکن من محتاج نظرات شمام:n02:

To me it just looks... Bland. Nothing like what was expected, just another WoW clone. No surprise there though as development started in 2007
It just feels like another recycled MMO, rather than a game with its own identity such as Guild Wars 2
disappointing.. but it still looks fun to play
It's a shame
Elder Scrolls Online just looks like another rushed WoW clone
I'm not surprised it turned out the way it did, and I'm quite happy that I didn't sign up

Wait, this has been in development for six years?
Complete disappointment
Haha, what is this supposed to be? A PS2 game? Looks pretty bad for such a big company. Even Sui Genesis, an indie game made by a few people, has 100 times better animations that this excuse of a game. This ain't 2005 anymore.
Looks pretty bad
They didn't need to go MMO
looks bad.
This looks worse than The Old Republic, something I didn't think I was ever going to have to say
Yea, this looks bad, I don't feel it, it just empty
After playing the FFXIV beta, this is kinda depressing.
Looks horrid. It was always a terrible idea.
Looks like complete shit.
hahaha wow that looks AWFUL. Reminds me of TW2 on consoles.
I hope this is just a big troll...
looks kinda bad, I hope everquest next is good. I am sick of theme park mmos.
Looks boring.
Game looks complete shit. My girlfriend was really looking forward to this game. Color me disappointe
Doesn't look fun at all. Gonna pass. :(
This looks really, really .. aweful.
Oh wow, that looks terribad.
That was disappointing to watch.
Looks dreadful.
Looks janky as shit.
The Elder Scrolls Online |OT| Game Sucks, Don't Buy It
Another pointless MMO that will be just sent to die.
Looks like it was made in Unity by a group of students.

انتظار دارم صدایی درنیاد دیگه
کارشناسان بازی های رایانه ای ایران سبک mmo
lol

AlbisQT
18-06-2013, 00:00
همینه میگم حذب بادی دیگه، دو تا تریلر و کامنت میبینی نظرت عوض میشه.
Stay low bro :n01:

hossein2801
18-06-2013, 03:51
همینه میگم حذب بادی دیگه، دو تا تریلر و کامنت میبینی نظرت عوض میشه.
Stay low bro :n01:

کاملا درسته
من با چشم باز به موضوع نگاه میکنم ولی کاربری مثل Arrowtic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فقط چون این تاپیک رو خودش زده کور کورانه از بازی طرفداری میکنه! یعنی هیچ وقت موضع انتقادی نداشته هر بازی معرفی مکنه تا جایی که میتونه ازش تعریف و طرفداری میکنه و نمیدونم میخواد چیو ثابت کنه
در ضمن neogaf معروفترین و معتبرترین فروم بازی های رایانه ای دنیاست

Arrowtic
18-06-2013, 06:41
تاپیک Neverwinter رو بنده زدم ولی خودم ازش انتقاد می کنم , تاپیک Loadout رو بنده زدم و توش ایراداتش رو گفتم . هیچ ربطی به تاپیک زدن نداره علاقه من به بازی .
اون منابعی که من در اون پستم گفته بودم از نظر کمیت و کیفیت از این معدود منتقدی که شما گفتید بهتر هستند . شما رفتید دو تا کامنت خوندید , من رفتم کل پستا و نقد های سایت ها معتبر(نه نظرات مردم عادی) رو مطالعه کردم , تمامی تریلر ها رو دیدم , یک تریلر رو جزئیاتش رو به صورت کامل گفتم در همین جا و بر همین اساس هست که به بازی امید زیادی دارم . بر اساس خوندن و دیدن جزئیات بسیار زیادی از بازی و نه فقط دو تا کامنت و یک اول شخص سوم شخص و تعداد افرادی که برای بازی دست زدن : |
من نمیگم بازی بدون ایراده , ولی امید بسیار زیادی بهش هست .

در کل بگم اگه فردا یه چیزی از بازی منتشر بشه که من به نظرم بد باشه میام همین جا نظرمو میگم و هیچ گونه تعصبی درباره بازی ندارم .
ولی بین نظرای منتقدا برای مقایسه , میرم منتقدایی رو میخونم که واقعا منتقد هستن نه یه سری آدم عادی و الآن هم بر همین اساسه که به بازی امید زیادی دارم .

از اونجایی که بحث کردن با شما توی Loop میفته( + این که من همه میدونن همیشه دوست دارم بحث ها محترمانه باشه ولی شما گویا حاضرید سر یک سری اختلاف نظر درباره بازی به طرف مقابل بپرید) , در این زمینه آخرین پست من اینه فعلا تا وقتی که اطلاعات جدیدتری از بازی منتشر بشه . اگه خوب بودن باز هم طرفداری می کنم و اگه نا امید کننده بودن صراحتا اینجا میگم که من نا امید شدم از بازی .

پ.ن :
تعصب کورکورانه من درباره بازی هایی که تاپیکشونو خودم زدم .

hossein2801
18-06-2013, 14:56
طبق نظرات کاربران neogaf و گیم پلی که خودم دیدم و محیط خشک و بی رنگ ولعاب بازی و نبودن هیچ گونه نواوری هیچ امیدی به این بازی نیست جز اینکه mmo نشه یا کنسل شه از اول ساخته بشه بلایی که سر titan هم اومد
به قول یکی از کاربران neogaf:
Looks like it was made in Unity by a group of students
شما به کاربرای neogaf میگید مردم عادی؟ در حدی نیستی در مورد neogaf‌نظر بدی اقای ناظر. نکنه اونارو عادی میبینی خودتو کارشناس؟
پس بهتره برید اونجا عضو شید نظرات کارشناسانتون رو در اختیارشون بزارید شاید جای ناظر انجمن گرفتن کارشناس neogaf‌شدید

AF-Y
18-06-2013, 15:01
دوستان یه سوالی ...من همه پست هارو خوندم..... نفهمیدم این تاپیک الدر اسکرول انلاین هست یا WOW یا محل دردو دل؟؟؟؟!!!!!!!!
حالا این بازیو که من عکساشو تونت دیدم بلکل تغییر کرده!!!!!! دوست داشتم مثه اسکایریم باشه .....

Arrowtic
18-06-2013, 15:16
دوستان یه سوالی ...من همه پست هارو خوندم..... نفهمیدم این تاپیک الدر اسکرول انلاین هست یا WOW یا محل دردو دل؟؟؟؟!!!!!!!!
تاپیک TESO . بحث و مقایسش با WoW کاملا عادیه چون WoW در این سبک بازی موفقیه .

حالا این بازیو که من عکساشو تونت دیدم بلکل تغییر کرده!!!!!! دوست داشتم مثه اسکایریم باشه .....
از این نظر خیالتون راحت باشه . اگه نظرات منتقدین رو بخونید می بینید که حس الدر اسکرولز رو به خوبی در خودش داره .
میشه گفت بیشتر به الدر اسکرولز بودنش توجه شده تا جنبه های MMO برای همین انتظار میره که یک MMO جدیدی رو شاهد باشیم .
برای مثال سیستم اینونتوری بازی همون طور که در پست های قدیمی تر تاپیک گفته بودم به سبک اسکایریم هست , مناطق و جهان همینطور به همراه خیلی ویژگی های دیگش .
اولین بازی از سری الدر اسکرولز هست که کل جهان Tamriel رو در خودش داره .

Arrowtic
22-06-2013, 09:32
جوایز

Digital Trends ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهترین MMO

بهترین MMO
GeekTi.me

بهترین MMO

MMORPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مورد انتظارترین
OnlineWelten ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهترین RPG

OXM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-6)

با ارزش ترین بازی

PC Gamer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با ارزش ترین بازی

Skewed & Reviewed

بهترین نمایش

Ten Ton Hammer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مورد انتظار ترین بازی

The Escapist ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عاشقشیم !

Warcry ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهترین MMO

نامزدی ها(و رای گیری ها)

Destructoid: Best MMO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Digital Trends: Best RPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Game Informer: Game of Show ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
GameFront: Best of Show ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
IGN: Best PS4 Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
IGN: Best PC Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
IGN: Best MMO Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Machinima: Best PC Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Machinima: Best Online Multiplayer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Neoseeker: Best RPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Neoseeker: Best Online Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
VG247: Most Anticipated ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ.ن : نه تنها معتبرترین سایت های منتقد بازی های MMO جوایز MMORPG شون به این بازی رسیده , بلکه سایت های معتبر و مخصوص همه ژانر ها هم بسیار از نمایش بازی تعریف و تمجید کردن که 3 نامزدی برای IGN که یکیش بهترین بازی PC هست که همه این ها نشان از نمایش عالی و امیدوار کننده بازی دارند .

miladdarren
23-06-2013, 09:49
پس کی می یاد این بازی؟:n03:

EYEprogrammer
24-06-2013, 23:55
اولین بازی از سری الدر اسکرولز هست که کل جهان Tamriel رو در خودش داره .

Arena و اگه اشتباه نکنم Daggerfall و چند تای دیگه هم کل tamriel رو داشتن فقط این آخری ها ینی 3 و 4 و 5 چون نقشه اشون Auto-generated نبود و باید تراکم کوئست بیشتری میداشت کوچیکتر بودن که خوشبختانه الان همت کردن کلشو دارن میسازن :دی

Arrowtic
25-06-2013, 06:38
Daggerfall توی High Rock و Hammerfell بودش فقط .

بقیه هم میدونم توی فقط یکی دو استانش بودن مگر Arena چون تنها الدر اسکرولزی هست که بازی نکردم .

Arrowtic
25-07-2013, 09:26

آیا در ESO دانجن هایی هستند که چندین راه ورود و خروج داشته باشند ؟ به طوری که امکان گم شدن داشته باشیم ؟
دانجن ها به چندین شاخه تقسیم میشن ولی تمرکز ما روی Combat بوده تا مسئله گم شدن .

آیا دانجن هایی هستند که به تنهایی بریم توشون ؟ یعنی دم درشون صد نفر رو نبینیم که منتظرن Unit ها Respawn بشن ؟
بله، بعضی دانجن ها مخصوص افراد تک ساخته شدن و فقط یک نفری میشه کاملشون کرد .

آیا میشه یک دانجن رو بار ها و بارها پشت سر هم با دوستامون بریم ؟
فعلا تصمیم نهایی در این باره گرفته نشده ولی تا این لحظه بله .

آیا موجودات درون دانجن ها توانایی تغییر سلاح و Role در وسط نبرد رو دارند ؟
بعضی از آنها بله مثلا Battlemage ها .

من به MMO آشنا نیستم ، آیا باید برای دانجن ها با دیگران توی یک گروه باشم ؟
توی مپ برای هر دانجنی تعداد افراد مورد نیاز اون نوشته شدن و بعضی ها رو تکی هم میشه رفت . پیشنهاد ما اینه که حتما با دیگران بازی کنید چون لذت بسیار بالایی داره .

اگر درون یک دانجن بمیرید و هم تیمی هاتون نتونن زندتون کنن آیا میتونید دوباره وارد دانجن بشید ؟(بعد از Respawn شدن)
درون دانجن ها Wayshrine ها هستند که در اون ها میشه دیگر هم تیمی ها رو زنده کرد .

آیا ترکیب و جایگاه دشمنان در دانجن ها متغیره ؟
در بعضی از آن ها بله .

Arrowtic
15-08-2013, 15:12
لیست Class های بازی هم مدتیه اومده و تا اینجا اسم 5 تا Class منتشر شدن :
Dragon Knight
Templar
Sorcerer
Night Blade
Warden
همون طور که قبلا گفته شده هر Class ـی میتونه بسته به سلاح ، آرمور و دیگر مسائل Role ـی که میخواد رو داشته باشه و Class اصلا محدود نمیکنه کسیو و فقط یه سری قابلیت اضافی میده .

Masoodegh
16-08-2013, 20:45
من فقط اسکایریم بازی کردم که به نظرم یه مشکل اساسی داشت اونم ریساش بود
تقریبا همه مث هم و هم اندازه بودن فقط صورتشون فرق می کرد
ولی عجب کوئیستایی داشت
سر یه کوئیست تقریبا نصف نقشه رو رفتم(همون که باید دنبال یه سگ سخنگو می رفتی)
اگه کوئیستاش مث اون باشه خیلی عالی میشه
البته از اونجا که این نقشه ش بزرگتره شاید نشه
تاریخ انتشارش معلوم نیست؟

راستی تو ثبت نام اوپن بتاش کشور ایران نداشت. ینی اینم میخاد مارو بلک کنه؟

Arrowtic
16-08-2013, 21:41
نه متاسفانه دقیق معلوم نیست ولی الآن بازی تو Closed Beta ـست .

Masoodegh
16-08-2013, 22:22
نه متاسفانه دقیق معلوم نیست ولی الآن بازی تو Closed Beta ـست .

الان که داشتم می گشتم اینو دیدم

What is the release date for ESO? Spring of 2014! We haven't announced the exact launch date, however we will be sure to let you know when we do.
دقیق نگفته ولی فک کنم همون موقعا بیاد
فقط این چقد پر حجمه(در مقایسه با بازیایی مث wow منظورم نیست.)
فک می کردم که با همون سیستمی که اسکایریمو کردن 5 گیگ اینم نهایتش میشه 10 گیگ
همون طور که گفتن انگار خیلی بزرگه(با توجه به حجمش میگم. اسکایریم 5 گیگ بود توش گم میشدی این که 18 گیگه....:n02:)

ویرایش: میگن 5 گیگم آپدیت میکنه
دیگه عالیه!

Masoodegh
17-08-2013, 21:20
اگه قبلا گفته شده حذفش کنین:n01:

الان که میگشتم اینو پیدا کردم
Can Elder Scrolls Online be free to play?

It is a serious question. If we assume that TES MMORPG will be a huge and long term project the answer is “No”. Elder Scrolls Online will hardly use F2P model. There are several reasons:
Subscription-based games can generate more revenue in long term but such projects must also be huge and interesting. Only interesting game can stimulate players to pay regular fee. Players have to feel that it worth paying. Elder Scrolls Online will be a huge long term project. There is no doubt that the game will also be interesting. If it is true the game will not be F2P.
F2P model is often used because it is easier to attract new players using F2P. It is obvious that FTP model is a little bit more attractive for players. But we do not think that TES Online will have problems with new subscribers. TES is popular and many people around the world will buy a subscription. Popularity is one of the main reasons for using Subscription model in TES MMO.
If Elder Scrolls Online uses subscription-based model we will see quality updates and interesting content. Developers will be able to create high quality updates because subscription-based games generate more revenue. More revenue means better content and updates. The MMO leader, World of Warcraft, is not free to play. That’s why new WOW updates are usually great.
Final overview Elder Scrolls will most likely use Subscription method because it generates more revenue and allows to maintain and develop high quality game. But Bethesda and ZeniMax will have to do all their best to stimulate players to pay regular fee. What is your opinion?

خلاصشم اینکه میگه اگه بخایم بازی با هر آپدیت بهتر بشه باید هزینه کنیم که این هزینه هم پلیرا باید به طور مرتب بدن و واسه اینکه پلیر مرتب پول بده باید بازی جالب باشه (که هست)و بازیا فقط واسه جذب پلیر F2P میشن و ما از این لحاظ کمبودی نداریم(چه از خود راضین! ولی نامردا راست میگن:n02:)
و میگه شما wowـو ببینید(هر چی میکشیم از همینه!)بازی خوبیه و F2P نیست

الان تنها کاری که از دستمون بر میاد اینه که دعا کنیم پول ماهیانش کم باشه(سعی کنید تو دعاهاتون رو زیر 5دلار تمرکز کنید:n02:)

Arrowtic
18-08-2013, 06:37
این ها حدس هستن و فعلا باید منتظر اعلام رسمی Business Model بازی باشیم .
اگرچه تقریبا همه مطمئنن که رایگان نخواهد بود .

pharm
27-08-2013, 11:21
فعلا که قیکت دلار بالاست 5 دلار هم زیاده ماهانه

Masoodegh
27-08-2013, 12:06
فعلا که قیکت دلار بالاست 5 دلار هم زیاده ماهانه

اگه مستقیم بخریم(با ویزا و ماسترکارتو و...) حدودا میشه 20 تومن!
کجاش زیاده!

اینم تو فروم بازی سنتر بود

Blizzard on WoW F2P Prospects ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

There's a brief World of Warcraft Q&A on Polygon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) where lead designer Tom Chilton spoke with them at Gamescom about how embracing more casual players was a key element in the phenomenal success of World of Warcraft. They discuss if this will ever extend to making the game free-to-play, and he says they are not closed to the idea, though he expresses quite a bit of uncertainty about the prospect:

"For Blizzard it makes sense [to go free-to-play] at some point. But a lot of the risk is in making that transition. You her stories about developers going free-to-play and getting double the number of players, but you don't always know it works out that way and how long it stays that way. We really don't know what the rate is before people drop off and lose interest

وو تقریبا(شایدم کاملا) بزرگترین بازی MMORPGـه! وقتی اون f2p بشه یعنی اینکه داره شکست میخوره پس بازیای دیگه هم باید درس بگیرن!

pharm
27-08-2013, 17:03
میخوای مستقیم بخری :دی جک میگی؟ اگه paypal بفهمه از ایران حساب کسی داره حسابشو در جا میبنده
مستر کارت و paypal کاملا از مبادلات ایرانو تحریم کردن و اگر هم کسی بخواد بفروشه کمتر 50 تومن نیست
اصلا تو بازی هم که اسم ایران نیست اون هم که 100% ایرانو تحریم کرده و ایپی ایرانیو قبول نمیکنه
حالا همه ی اینا به کنار حجم بازی چقدره؟؟
معلوم نشده؟

Masoodegh
27-08-2013, 17:10
میخوای مستقیم بخری :دی جک میگی؟ اگه paypal بفهمه از ایران حساب کسی داره حسابشو در جا میبنده
مستر کارت و paypal کاملا از مبادلات ایرانو تحریم کردن و اگر هم کسی بخواد بفروشه کمتر 50 تومن نیست
اصلا تو بازی هم که اسم ایران نیست اون هم که 100% ایرانو تحریم کرده و ایپی ایرانیو قبول نمیکنه
حالا همه ی اینا به کنار حجم بازی چقدره؟؟
معلوم نشده؟

yahoo id: iranvisacart
برو ازش بپرس! حتی 5 دلار خریدم انجام میده! فقط پورسانت میگیره که اونم خیلی زیاد نیست(در حد 3 4 تومن)!
یکی از بچه های بازی سنتر بتاکی گیرش اومده بود میگفت 18 گیگ حجم اولیه و 5 گیگم آپدیت داشت!

Arrowtic
04-11-2013, 18:18
عکس یه سری موجودات بازی بیرون اومده :
Clannfear

Werewolf

چندین خبر جدید هم درباره بازی اومده که خلاصشونو میگم :

محل بسیاری از گنج ها رندوم هست و همیشه در یک جا Spawn نمیشن .
حیات وحش در بازی نقش پررنگی داره و میتونید برای به دست اوردن چرم و دیگر مواد به جنگل برید و شکار کنید .
آرمور ها بسیار ظاهر های متفاوتی از هم دارن .
در بازی Veteran Point وجود داره که چیزی شبیه XP هست ولی تاثیر کمتره و روش گرفتنش هم متفاوت که گفته شده در آینده بیشتر در این باره توضیح میدن .

یک عکس از آرمور سه Race مختلف هم اومده :

چندین Screenshot جدید هم اومده که میتونید در سایت بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینید .

در نهایت هم یک ویدئو جدید اومده از بخش ساخت کاراکتر بازی . برای رفتن به لینکش توی یوتــوب روی عکس زیر کلیک کنید .

hossein2801
20-11-2013, 16:00
من به بتا invite‌شدم

miladdarren
20-11-2013, 18:54
می شه لینک دانلود بازی رو share کنید؟؟؟

M e i s a m
21-11-2013, 00:56
من به بتا invite‌شدم

ما که انگار با وضع فعلی نمیتونیم هیچجوره به این بازی برسیم پس به جای ما هم بازی کن :دی :n28:

Arrowtic
22-01-2014, 19:55
تاریخ انتشار بازی :
بازی اعلام شده مثل WoW به صورت ماهانه باید خریده بشه . البته یک ماه اول رایگانه بعدش ماهی 9 یورو خواهد بود .

M e i s a m
23-01-2014, 01:22
دست کم باید ماهی 50 تومن بسلفی جدای از پول اینترنت و وقت اضافی اخرشم نشد که بشه ما بازی کنیم :n03:

ولی اون یک ماه رایگانش رو میزنیم :n10: تازه اونم میفته دقیقا بعد تعطیلات 13بدر و شروع درس و کار :n29:

Arrowtic
24-01-2014, 13:41
یک ماه اول منظور یک ماه اول بعد از انتشار نیست . وقتی اکانت میسازید ، تا یک ماه بازی رایگانه .
البته خودشون گفتن ممکنه تغییراتی در این سیستم بدن ولی خوب پولی بودنش حتمیه .

IceLord
24-01-2014, 16:28
سلام دوستان
این بازی نیاز به خرید سی دی کی هم داره؟
پیش فروشش شروع نشده؟
مثل wow سرور های جداگانه برای اروپا و امریکا داره؟
چون می خواستم wow رو دوباره شروع کنم ولی گویا این بهتره!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Arrowtic
24-01-2014, 17:53
هنوز کامل جزئیات مشخص نیست .
بهتره شما یه کم صبر کنی بازی ریلیز بشه ، نقد ها بیان بعد تصمیم بگیری چون ممکنه بازی صرفا فقط Hype شده باشه .

M e i s a m
24-01-2014, 21:21
تو ویدئوها گفته شد که سرور های جداگانه نداره و یک mega server وجود داره و بس!

Arrowtic
24-01-2014, 21:51
البته PS4 و X1 سروراشون مخصوصه خودشونه و با همدیگه و با PC باز ها تو یه سرور نیستن .

Viren
03-02-2014, 19:10
اینم مثل خیلی ار بازی های دیگه میشه f2p بعد از یه مدت
15 دلار هر ماه... lol

gap
08-02-2014, 21:42
:-""""
سام لیک.
گپ نمیاد، میاد دست پر میاد!!
واسه بتا بازی دعوت شدیم:-" ایشالله تا آخر هفته نقد کامل بازی + تریلر اختصاصی گپ میزارم:دی گرچه گفته شده چیزی لو ندیم:دی ولی کسی انجمن فارسی چک نمیکنه ازشون:دی

Arrowtic
08-02-2014, 21:50
منم دعوت شدم چند روز پیش . ولی با این نت که نمیشه دانلود کرد فعلا :|

M e i s a m
08-02-2014, 23:27
دوستان این دعوت بتا نیست یعنی هست ولی نه مثل اون بتای اصلی که یه سری دعوت شدن و دارن بازی میکنن :n01:

این صرفا یه مهلت 5 روزه هست برای اینکه همه شرکت کنن تا بتسدا ببینه بصورت حدودی چند نفر تو سرورش و تو بازی قراره شرکت کنن تا اماده کنه خودشو و به نوعی تست نهایی بازی هست

ولی 3 4 روز مهلت برای دانلود چند 10 گیگ بازی خیلی کمه! حالا نمیدونم لینک دانلود میده برای بازی یا کلاینت دانلودر داره ولی اگه نشه رزوم کنی که دیگه غیرممکن میشه دانلودش با این نت های ما من که بیخیالش شدم و اصلا دنبالش رو نگرفتم
البته مطمئن نیستم ولی فکر کنم چون آیپی ایران تحریمه لازم باشه از چیز پی ان یا چراکسی یا آیپی چنجر هم استفاده کرد وگرنه توسط مدیرای بازی بن میشید

ظاهرا امروز ظهر که به ساعت ایران میشه طرفای عصر استارت خورده تست 5 روزه به ما ک نیفتاد ولی دوستان کسی موفق شد بره تو بازی یه جک جونوری چیزی به یاد ما بکشه :n09:

Arrowtic
09-02-2014, 18:02
میدونم ، قشنگ تو عنوانش خودشم گفته محدوده .

M e i s a m
10-02-2014, 02:51
برام جالبه که چقدر ممکنه پلیر جمع شده باشه اصلا به میلیون میرسه یا میزنه بالاتر
این بتسدا هیچ اخباری چیزی نداده از نسخه بتا؟ که مثلا مصرف اینترنتش چقدره یه لیستی از پلیرها و کلن ها بذاره یا...

gap
11-02-2014, 09:02
ناکام تر از من کسی نی:|‌:|‌:|‌:|‌:|‌:|
بازی رو دانلود کردم:| یعنی باید اکانت بتا میساختی، بعدش اون کدی که تو ایمیل بهت داده رو میزدی تو اکانت تا دانلود بشه. منم اوکی کردم و زدم دانلود. دانلود شد.
بعدش کاملا احمقانه به دلایلی که نمیدونم اصلا لاگین نمیشد. با وی پی ان و هزار تا کوفت و زهر مار هم لاگین نشد:| یعنی کلی ترافیک دادم که هیچ، مسئله اینه که شانس از این بد تر ندیدم. مشکل هم از اونا نبوده. یه مرگی با مک بوک من بوده :| گرچه امیدی هم نداشتم:| اولین باری بود بازی رو مکینتاش نصب میکردم:| فاک :|‌:|‌:|‌:|‌:|‌:|‌:|‌:|‌:| گفته بود اگه بازی کنید واسه بتا های بعدی هم دعوت میشید:| ولی نشد بازی کنم :| شاید منظورش این بوده اگه بتا کی رو فعال کنی دعوت میشی بعدا:| امیدوارم این بوده باشه:|

virus2009
11-02-2014, 12:49
ناکام تر از من کسی نی:|‌:|‌:|‌:|‌:|‌:|
بازی رو دانلود کردم:| یعنی باید اکانت بتا میساختی، بعدش اون کدی که تو ایمیل بهت داده رو میزدی تو اکانت تا دانلود بشه. منم اوکی کردم و زدم دانلود. دانلود شد.
بعدش کاملا احمقانه به دلایلی که نمیدونم اصلا لاگین نمیشد. با وی پی ان و هزار تا کوفت و زهر مار هم لاگین نشد:| یعنی کلی ترافیک دادم که هیچ، مسئله اینه که شانس از این بد تر ندیدم. مشکل هم از اونا نبوده. یه مرگی با مک بوک من بوده :| گرچه امیدی هم نداشتم:| اولین باری بود بازی رو مکینتاش نصب میکردم:| فاک :|‌:|‌:|‌:|‌:|‌:|‌:|‌:|‌:| گفته بود اگه بازی کنید واسه بتا های بعدی هم دعوت میشید:| ولی نشد بازی کنم :| شاید منظورش این بوده اگه بتا کی رو فعال کنی دعوت میشی بعدا:| امیدوارم این بوده باشه:|

ما رو باش به امید کی واستاده بودیم ...
تازه من گفتم این بازی رو میگیره من برم ازش بگریم.. :n02:

چقدر حجمش بود .. ؟؟؟ تا کی مهلت دانلود داره ؟؟؟

M e i s a m
11-02-2014, 14:43
الان که 2 روز بازی گذشته اگه مانده باشه 3 روز ولی اخه دوست گلم بازی نامعلوم رو بلند میشی میزنی رو مک؟ مک اصلا بازی میخوره؟ :دی حالا سورس بازی رو کاش میزدی رو یه دی وی دی میزدی میومد واسه ما :n10:

Avlil
28-03-2014, 14:38
من بازیشو گرفتم اما متاسفانه ایران تحریم هست و باید به زمان هایی که بلیزارد ایران تحریم کرده بود ، به بازی ادامه داد.این گروه نشون دادن که به feedback ها به خوبی گوش میدهند . مثلا توی بتا اول ممکن بود جز موزیک زیبا و دیالوگ های جداگانه بازی لذت نبری و عکس العمل های npc ها اما بعد از چندین بتا ، گیم پلی بسیار بهبود بخشیده شد و احساس بسیار خوبی چه با اول شخص و سوم شخص داشتی . اینترفیس بسیار کارا و تمیز و روان بودن گیم پلی در کنار موزیک های بسیار عالی که جزئی از تجربه زیبا در بازی های mmo است و دیالوگ های npc ها که به زیبایی کار شده است و اینکه این بازی بسیار نقاط قوت برای Rp باز های گرامی داره و در حال حاظر هم این شرکت برای Rp باز ها چنلی فراهم دیده و در اینده با پچ های خوب لذت بیشتری به این گروه اهدا خواهد کرد.کاراکتر ساختن خوب که به مستقل بودن هیروتان نسبت به بقیه کمک میکنه- داشتن 8 تا voice جدا (ممکنه کاراکتر ساختنش مثل فاینال فانتزی ریبورن راضی تون نکنه) اما با این حال رضایت بخش است و اینکه بعد از اتمام لول 50 مثل گیلد وارز به مناطق دیگه بر میگردی و کوئست های دیگه هم انجام میدی که خودش کلی کانتنت هست .من واقعا امید دارم که این بازی با فیدبک های بازیکن هاش و نگاه به سایر mmo ها اشتباه دیگران را انجام نده و بازی خوبی در انتظار داشته باشیم . با این فکر که چفدر در این بازی زیبا میشه rp انجام داد ، لحظه به لحظه مشتاق ترم میکنه مثل اتحاد های داخل گیلد وارز که به زیبایی Rp انجام میدادند و این حس که اول بازی، شما را به هم فکر و هم سبکتون کنار هم قرار میده (سوالاتی پرسیده میشود)بسیار حس خوبی به اون بازیکن میده و به یک بازیکن solo کار اجازه میده که بالانس مناسبی در مقابل یک بازیکن social و high end xpak داشته باشه و اینطور باشه که اگر فردا خواست کار دیگه انجام بده و این بازی تو رو محدود به انجام یک کار مشخص نکنه . مخصوصا پروفیشن هاش که برای ساخت و craft ، توجهتو به بازی رو نیاز داره و اینطور نیست که همه material ها رو جمع کنی و create all کنی و بری به کار هات برسی . و خیلی از بازی های Rp با اول شخص موفق بودند و بعضی موقع ها با تانک بازی کردن در elder scrolls online بایذ اول شخص باشی چون بهتر میتونی شیلدو برای دفاع بالابیاری و در ضمن احساسی که در اول شخص ممکنه تجربه کنی بسیار زیبا تر و به یاد ماندنی تر هست (حس هر چه بیشتر واقعی بودن بازی ، موفقیت بازی های Rp هست و در mmo حس بسیار لذت بخشی میده و در این بازی ، اختیار چه در سبک دوربین یا نحوه انجام دادن بازی حرف اول رو میزنه)و یاد خاطراتت ار بازی های مورد علاقت در سری elder scrolls میوفتی و مخصوصا در بازی مثل eso که سعی کرده lockpicking ش مثل oblivion باشه اما کمبت برای اینکه Mmo هست تغییراتی نسبت به سری های اصل بازی انجام داده که طبیعی هست. فقط امیدورام در این بازی مشکلاتی مثل تحریم ، بار دیگر باعث جلوگیری از fun من در بازی های inspiring mmo نشود.
See Yo In Tamriel

mnime
04-04-2014, 13:46
خبر جدید اینه که اون دوستایی که Credit Card دارن میتونن 30 روزی که از Pre Order داشتن رو بازی کنن. اگه نداشته باشید باید یه گیم کارت 60 روزه بخرید که حدود 100 تا 120 تومن میشه تا بتونید اون 30 روز رو استفاده کنید. این حرکت شرکت خیلی هارو پشیمون کرد توی ایران، چون واسه اینکه بتونید بازی کنید اول باید نزدیک 150 تومن بدید بازی رو بخرید بعد 100 تومن هم واسه گیم کارت بدید.
Early Access تا یکشنبه تمدید شد ، بعد از اون دیگه نمیشه بازی کرد...
یه مدت به Blizzard بدبخت می گفتیم پول پرسته! اینا دست Blizzard رو از پشت بستن.

mnime
10-04-2014, 11:00
ایرانی ها مواظب باشن این بازی رو فقط با برنامه های چیز پی ان مثل pingzapper یا غیره بازی کنید که حتما IP شما رو تغییر بده.
جواب تیکتی که من دادم بهشون این بوده که :
We are prohibited by U.S. law to extend access to our game to persons in Iran, but we look forward to re-evaluating the situation should these restrictions be lifted in the future.
یعنی طبق قوانین آمریکا از اجازه دسترسی ایرانی ها به بازی کاملا منع شدیم. ولی در آینده ممکنه قوانین تغییر کنه.
ممکنه مثل Blizzard ایرانی ها با IP ایران بن بشن پس حواستون باشه.

AF-Y
21-05-2014, 21:56
ایرانی ها مواظب باشن این بازی رو فقط با برنامه های چیز پی ان مثل pingzapper یا غیره بازی کنید که حتما IP شما رو تغییر بده.
جواب تیکتی که من دادم بهشون این بوده که :
We are prohibited by U.S. law to extend access to our game to persons in Iran, but we look forward to re-evaluating the situation should these restrictions be lifted in the future.
یعنی طبق قوانین آمریکا از اجازه دسترسی ایرانی ها به بازی کاملا منع شدیم. ولی در آینده ممکنه قوانین تغییر کنه.
ممکنه مثل Blizzard ایرانی ها با IP ایران بن بشن پس حواستون باشه.
من میخواستم این بایزو بگیرم ولی وقتی مطالب بالارو خوندم که ممکنه با ای پی ایران بن شیم یکم مردد شدم.:n03: الان کسی از شماها بازی رو گرفته؟ حتما باید از چیز پی ان استفاده بشه؟؟ اگه ای پی ایران رو بن کنن اگه بخوایم با نت بسیار عالی ایران با چیز پی ان بازی کنیم فکر کنم غیر ممکن باشه.:n02:

mnime
22-05-2014, 01:07
من میخواستم این بایزو بگیرم ولی وقتی مطالب بالارو خوندم که ممکنه با ای پی ایران بن شیم یکم مردد شدم.:n03: الان کسی از شماها بازی رو گرفته؟ حتما باید از چیز پی ان استفاده بشه؟؟ اگه ای پی ایران رو بن کنن اگه بخوایم با نت بسیار عالی ایران با چیز پی ان بازی کنیم فکر کنم غیر ممکن باشه.:n02:
من از Launch تا حالا دارم بازی می کنم ولی هنوز بن نشدم، 2 تا از دوستای منم همینطور. بدون وی پی ان.
ظاهرا اینا مثل Blizzard سخت گیر نیستن.

Avlil
22-05-2014, 11:34

من با ping zapper بازی می کنم . مشکلی نیست . فقط تیک firewall رو بزنید که ای پی به سرور ping zapper تغییر کند.

Crawling In MySkin
10-07-2014, 19:47
سلام به تاپیک مرده :دی
آقایونی که بازی میکنن میخواستم بدونم اوضاع چطوره..پینگ و اینا..دیسی نمیشن...بن نمیشن....تعداد پلیر ها...تعداد ایرانی ها...جمعیت کلا چجوریه یه آمار بدید

mnime
11-07-2014, 17:28
سلام به تاپیک مرده :دی
آقایونی که بازی میکنن میخواستم بدونم اوضاع چطوره..پینگ و اینا..دیسی نمیشن...بن نمیشن....تعداد پلیر ها...تعداد ایرانی ها...جمعیت کلا چجوریه یه آمار بدید
تعداد ایرانی ها که کمه و همینطوری هم داره کمتر میشه چون هر کی میره متوجه میشه که با این نت نمیشه بازی کرد. از وقتی تو پورت UDP دستکاری کردن یکم لگ هم شدید تر شده. من چند وقت پیش که بازی کردم، دقیقا همون زمانی که LoL سر دقیقه 5 یا 6 دی سی میداد، وقتی وارد Fight می شدم لگ می شد بعدش میدیدم مُردم. خب اونایی که توی WoW یکم لگ داشتن اینجا اوضاعشون خرابتر بوده. بازیکنا براشون تیکه تیکه راه میرفتن، بعضی وقت ها یکم که با Mount میرفتن جلو هیچ چیزی Load نمیشد یهو میدیدن 10 تا گرگ و خرس و الاغ دنبالشونن بعدشم میمُردن :n09: توی Dungeon ها هم حتی من که اوضاع نتم بدک نیست Healer بودم DC میشدم بدبختا جون میدادن تا من بیام یه Ulti میزدم Full می شدن دوباره DC می شدم :n14:
از لحاظ بن کردن کاری ندارن با IP های ایران ولی خب وقتی نمیشه بازی کرد بخوان بن کنن بخوان نکنن چه فرقی می کنه.
اما اون اولا موقع Level Up خوب بود هنوز نت ایراد آنچنانی نداشت، از وقتی دستکاری کردن تو پورت ها فاتحه اینم خونده شد.

mnime
11-07-2014, 17:33
من یه Topic توی Forum هاشون زدم که اعتراض کردم به تحریم ایران. ولی خب فکر نکنم به جایی برسه.

milisparda
19-07-2014, 10:31
سلام دوستان فک کنم یه هفته میشه تاپیک کسی پست نزده
دوستانی که بازی میکنن لگ زیاده ؟ قابل بازی هست ؟ با چه پینگی میشه بازی کرد ؟ فروشگاهی واسه فروش آنلاین کسی نداره معرفی کنه ؟

Avlil
20-07-2014, 23:40
سلام دوستان فک کنم یه هفته میشه تاپیک کسی پست نزده
دوستانی که بازی میکنن لگ زیاده ؟ قابل بازی هست ؟ با چه پینگی میشه بازی کرد ؟ فروشگاهی واسه فروش آنلاین کسی نداره معرفی کنه ؟

سلام.من که توی مسیر جدیدی که پارس انلاین گذاشته جز بعد از ظهر ها لگ ندارم . مسیر فرانکو هست . اگر لگ هم داشتید با سیستک یا پینگ زپر هم میشه بازی کرد(باید از قبل از نتتون مطمئن باشد). پینگ هم 140 هیچ مشکلی نخواهی داشت . بعد به مرکز مخابراتتیون و isp تون هم خیلی بستگی داره و خب میدونین که اینترنت ایران معلوم نیست که فردا چه مشکل جدیدی براش پیش میاد.همانطور که Mnime عزیز در بالا گفتند، ممکنه داخل بازی شاهد در جا زدن و teleporte ناگهانی بازیکنان باشید یا unit ها رو نبینید که من این مشکل(teleport شدن بازیکنان به خاطر قرارگیری سرور روی host امریکا ) رو اوایل بازی داشتم و تا الان اینو مشاهده نکردم . امیدوارم شرایط اینترنتی ایران طوری بشه که همه از بازی مورد علاقشون لذت ببرند.
فروشگاه هم برای خرید که زیاد هست . نمیدونم تبلیغ میشه یا خیر اما میتونید persibox یا gamershop یا originalkey که فروشگاه های خوبی هستند برید و خرید کنید.

tornodo65
29-07-2014, 12:01
آقا چرا یکی لینک برا دانلود بازی نمیده !!!!!!!!!!!
نا مردی نکنید تورو خدا لینک با توضیح کامل برا دانلود بازی بدین من هم obهم رو تموم کردم اینو هم میخام

saeed_136915
29-07-2014, 12:15
نا مردی نکنید تورو خدا لینک با توضیح کامل برا دانلود بازی بدین من هم obهم رو تموم کردم اینو هم میخام

دوست عزیز واسه بازی باید اورجینال بخرین و اشتراک ماهانه پرداخت کنین

Avlil
29-07-2014, 13:27

این نوع بازی های برای دانلود کلاینتشون مثل بازی Final Fantasy Realm Reborn (اول) نیاز به خرید اکانت دارین و بعد بازی را میتوانید دانلود کنید یا از کسی که قبلا بازی را تهیه کرده client launcher رو دریافت کنید و بازی رو دانلود و بعد اقدام به خرید بازی کنید(و ماه اول یک ماه مجانی گیم تایم داره که برای فعال کردنش شما باید یک گیم تایم 2 ماهه خریداری کنید.البته این برای launch شدن بازی بود الان ممکن است قانون به نحوی دیگر باشد) . یا میتونید نسخه بازی رو از سایت های پشتیبانی دهنده این بازی ها در ایران خریداری فرمایید

tornodo65
08-08-2014, 10:38
این نوع بازی های برای دانلود کلاینتشون مثل بازی Final Fantasy Realm Reborn (اول) نیاز به خرید اکانت دارین و بعد بازی را میتوانید دانلود کنید یا از کسی که قبلا بازی را تهیه کرده client launcher رو دریافت کنید و بازی رو دانلود و بعد اقدام به خرید بازی کنید(و ماه اول یک ماه مجانی گیم تایم داره که برای فعال کردنش شما باید یک گیم تایم 2 ماهه خریداری کنید.البته این برای launch شدن بازی بود الان ممکن است قانون به نحوی دیگر باشد) . یا میتونید نسخه بازی رو از سایت های پشتیبانی دهنده این بازی ها در ایران خریداری فرمایید

چطوری میتونم از ایران بخرم ؟ لطفا هر سایتی یا سایت هایی که برای خرید و دانلود هست رو معرفی کنید . ممنون

Avlil
08-08-2014, 21:35
چطوری میتونم از ایران بخرم ؟ لطفا هر سایتی یا سایت هایی که برای خرید و دانلود هست رو معرفی کنید . ممنون

سلام
من خودم از سایت persibox.com خریدم . خود بازی یک ماه گیم تایم داره و برای بازی هم مثل هر بازی ساب دار دیگری باید ۲ ما گیم تایم بخرید.به هر حال به نظرم در کنار سایر mmo ها بازی بسیار خوبی هست و اگر خراب کاری نشه اینده خوبی داره
موفق باشید

mnime
09-08-2014, 09:30
سرور اروپای بازی بالاخره منتقل شد به فرانکفورت آلمان. مطمئنا توی کمتر شدن پینگ و لگ و دی سی خیلی تاثیر میذاره. قبلا تمام سرور ها توی آمریکا بودن.

tornodo65
09-08-2014, 12:17
سلام
من خودم از سایت persibox.com خریدم . خود بازی یک ماه گیم تایم داره و برای بازی هم مثل هر بازی ساب دار دیگری باید ۲ ما گیم تایم بخرید.به هر حال به نظرم در کنار سایر mmo ها بازی بسیار خوبی هست و اگر خراب کاری نشه اینده خوبی داره
موفق باشید

مرسي از راهنماييت
من نميتوتنم خصوصي مسيج بدم
اين سايتي كه نوشتين رو رفتم ديدم
چنتا سوال دارم كه بايد ازت بپرسم چون تا حالا اين مدل بازيا رو انجام ندادم
اين email من هست.ممنون ميشم شماره تماس يا يك راه ارتباطي بدين سوالام رو بپرسم
Mohammad.davarfara@yahoo.com

Avlil
09-08-2014, 23:07
مرسي از راهنماييت
من نميتوتنم خصوصي مسيج بدم
اين سايتي كه نوشتين رو رفتم ديدم
چنتا سوال دارم كه بايد ازت بپرسم چون تا حالا اين مدل بازيا رو انجام ندادم
اين email من هست.ممنون ميشم شماره تماس يا يك راه ارتباطي بدين سوالام رو بپرسم
Mohammad.davarfara@yahoo.com

من خودم اددتون کردم. مشکلی نیست :)

mhv_kntu
11-11-2014, 22:55
بازی free to begin شده یا نه؟
ارزش داره از الان شروع کنم ؟

AF-Y
25-01-2015, 21:50
بازيش چطوره؟! نسبت به واركرفت چطوره؟! قيمتش كه خيلي از بليزارد بهتره بليزارد فقط پول ميگيره...

mnime
27-01-2015, 20:08
از نظر بازی 100 برابر WoW هست ولی به اون سرعت که وعده داده بودن Content نیومد و بازیکناش دارن روز به روز کمتر میشن. در عرض 2 ، 3 ماه همه کارارو انجام میدی و دیگه هیچ کاری نمی مونه. تو شهر باید مگس بپرونی.
به زودی هم قراره Free to Play بشه، الان نخرید که میره تو پاچتون :n09:

ali68124
03-02-2015, 15:06
من بازی با آخرین آپدیت گرفتم دارم بازی می کنم حرف نداره سایت مطمئن می شناسم هر خواست پیغام بده

aramir70
08-03-2015, 17:05
سلام من این بازی رو سفارش دادم امروز به دستم رسید.ولی دیدم آپدیت ۶ هم براش اومده.که هنوز نتونستم دانلودش کنم.حالا بازی رو نصب کردم یه اکانت ساختم .با اکانتی که ساختم وارد سایت میشه اما وارد بازی نمیشه و ارورهای invalid client و error 200 و errore 201 میزنه.راهنمایی میخوام

mnime
09-03-2015, 09:35
سلام من این بازی رو سفارش دادم امروز به دستم رسید.ولی دیدم آپدیت ۶ هم براش اومده.که هنوز نتونستم دانلودش کنم.حالا بازی رو نصب کردم یه اکانت ساختم .با اکانتی که ساختم وارد سایت میشه اما وارد بازی نمیشه و ارورهای invalid client و error 200 و errore 201 میزنه.راهنمایی میخوام
این 2 تا خطا که شما میگی خطای لاگین شدنه، یا سرور ها آفلاین بوده اون لحظه یا User و Pass خودت رو اشتباه میزدی.
ولی Invalid Client خطای آپدیته، باید فایل Launcher رو باز کنی و بذاری بازی به آخرین پچ ارتقا داده بشه.

aramir70
09-03-2015, 14:51
این 2 تا خطا که شما میگی خطای لاگین شدنه، یا سرور ها آفلاین بوده اون لحظه یا User و Pass خودت رو اشتباه میزدی.
ولی Invalid Client خطای آپدیته، باید فایل Launcher رو باز کنی و بذاری بازی به آخرین پچ ارتقا داده بشه.
من با همون کسی که سی دی رو ازش سفارش داده بودم تماس گرفتم گفت سرور های بازی کلا آفلاین شده و معلوم نیست کی باز میشه.شاید ۱۰ روز دیگه.این درسته؟شما هم نمیتونین برین تو بازی؟ولی درمورد آپدیت...حجمش زیاده نمیتونم با اینترنت که حجمش محدوده دانلودش کنم.چی کار کنم به نظرتون؟مگه اولش گیم پلی رایگان نداره؟زنگ زدم به یه سایتی که گیم پلی میفروخت گفت نیازی نیس بخرید تا ۹ روز دیگه بازی فری میشه.فکر کردم شاید چون اکانت رو فقط ثبت نام کردم ولی پولی نریختم اینجوری شده.رمز رو اشتباه نمیزنم آخه با همون رمز وارد سایت اصلی میشه ولی وارد بازی نمیشه.میشه راهنماییم کنین من میخوام این بازی رو اجرا کنم.

aramir70
09-03-2015, 14:59
من با همون کسی که سی دی رو ازش سفارش داده بودم تماس گرفتم گفت سرور های بازی کلا آفلاین شده و معلوم نیست کی باز میشه.شاید ۱۰ روز دیگه.این درسته؟شما هم نمیتونین برین تو بازی؟ولی درمورد آپدیت...حجمش زیاده نمیتونم با اینترنت که حجمش محدوده دانلودش کنم.چی کار کنم به نظرتون؟مگه اولش گیم پلی رایگان نداره؟زنگ زدم به یه سایتی که گیم پلی میفروخت گفت نیازی نیس بخرید تا ۹ روز دیگه بازی فری میشه.فکر کردم شاید چون اکانت رو فقط ثبت نام کردم ولی پولی نریختم اینجوری شده.رمز رو اشتباه نمیزنم آخه با همون رمز وارد سایت اصلی میشه ولی وارد بازی نمیشه.میشه راهنماییم کنین من میخوام این بازی رو اجرا کنم.کسی هست بتونه بازی رو واسم نصب کنه؟

mnime
09-03-2015, 15:36
من با همون کسی که سی دی رو ازش سفارش داده بودم تماس گرفتم گفت سرور های بازی کلا آفلاین شده و معلوم نیست کی باز میشه.شاید ۱۰ روز دیگه.این درسته؟شما هم نمیتونین برین تو بازی؟ولی درمورد آپدیت...حجمش زیاده نمیتونم با اینترنت که حجمش محدوده دانلودش کنم.چی کار کنم به نظرتون؟مگه اولش گیم پلی رایگان نداره؟زنگ زدم به یه سایتی که گیم پلی میفروخت گفت نیازی نیس بخرید تا ۹ روز دیگه بازی فری میشه.فکر کردم شاید چون اکانت رو فقط ثبت نام کردم ولی پولی نریختم اینجوری شده.رمز رو اشتباه نمیزنم آخه با همون رمز وارد سایت اصلی میشه ولی وارد بازی نمیشه.میشه راهنماییم کنین من میخوام این بازی رو اجرا کنم.کسی هست بتونه بازی رو واسم نصب کنه؟
10 روز که نه ولی برای پچ جدید شاید چند ساعتی آفلاین باشه. بازی های آنلاین مدام آپدیت میدن، شما یا باید اگر اینترنت شبانه مجانی داری شب ها بذاری بازی آپدیت بشه، یا اگه شبانه مجانی نداری مجبوری یه جوری هر دفعه نسخه جدیدش رو تهیه کنی و یا حجم بخری و آپدیت کنی. هر دفعه که آپدیت میاد دیگه نمیتونی با نسخه قبلی بازی کنی. باید آپدیت کنی.
این بازی اول که اومد شارژ ماهیانه میخواست، اما به دلیل اینکه استقبال ازش خیلی زیاد نبود مجبور شدن شارژ رو حذف کنن و فقط 1 بار باید بازی رو خرید. حالا که شما خریدی دیگه نیازی نداری پول اضافه بدی.

alireza.final
09-03-2015, 18:18
سلام
این بازی Pay 2 Play هست؟ اگه آره چقدر میدین ماهیانه؟
تو گیم ساعتی چقدر حجم می خوره؟

hossein2801
16-03-2015, 10:41
سلام
این بازی Pay 2 Play هست؟ اگه آره چقدر میدین ماهیانه؟
تو گیم ساعتی چقدر حجم می خوره؟

قراره فردا b2p بشه
منم بدم نمیاد یه امتحانیش بکنم

hossein2801
17-03-2015, 08:57
بازی b2p شد
فعلا دارم کلاینت رو دانلود میکنم
کیا اینجا بازی میکنن؟

AF-Y
02-04-2015, 12:54
سلام.
من یه اکونتی قبلا داشتم الان یوزر پسمو یادم رفته. وقتی میرم صفحه لاگ این و یوزرنیمو میخوام بگیرم صفحه جدید باز نمیکنه همو صفحه قفل کرده. اکونت جدیدم نمیتونم بسازم؟ کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟

hossein2801
02-04-2015, 17:12
سلام.
من یه اکونتی قبلا داشتم الان یوزر پسمو یادم رفته. وقتی میرم صفحه لاگ این و یوزرنیمو میخوام بگیرم صفحه جدید باز نمیکنه همو صفحه قفل کرده. اکونت جدیدم نمیتونم بسازم؟ کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟

از قندشکن استفاده کن

sepand_salehi
02-04-2015, 23:13
دوستان من یه کم گیج شدم.

من الان امکان تهیه ی نسخه ی اصلی بازی رو دارم. می خواستم بپرسم اگه الان این نسخه ی اصلی رو بخرم می تونم تا ابد بازی کنم؟ یا نه بایستی ماهیانه پول چرداخت کنم و اکانتم رو شارژ کنم؟

mnime
03-04-2015, 04:40
دوستان من یه کم گیج شدم.

من الان امکان تهیه ی نسخه ی اصلی بازی رو دارم. می خواستم بپرسم اگه الان این نسخه ی اصلی رو بخرم می تونم تا ابد بازی کنم؟ یا نه بایستی ماهیانه پول چرداخت کنم و اکانتم رو شارژ کنم؟
دیگه شارژی در کار نیست، فقط کافیه بازی رو بخرید.
توصیه می کنم با PC خوب و اینترنت عالی بازی کنید، اگه این 2 رو نداشته باشید بهتون حال نمیده،
نمیدونم الان بهتر شده یا نه ولی اون موقع که بازی می کردم بعضی وقت ها با Mount که میرفتم یه منطقه چیزی Load نمیشد، بعد یهو همه چی با هم می اومد، اگه اون جاها جک و جونور بود که مُرده بودم، خیلی ها این مشکل رو داشتن.

hossein2801
03-04-2015, 09:16
دیگه شارژی در کار نیست، فقط کافیه بازی رو بخرید.
توصیه می کنم با PC خوب و اینترنت عالی بازی کنید، اگه این 2 رو نداشته باشید بهتون حال نمیده،
نمیدونم الان بهتر شده یا نه ولی اون موقع که بازی می کردم بعضی وقت ها با Mount که میرفتم یه منطقه چیزی Load نمیشد، بعد یهو همه چی با هم می اومد، اگه اون جاها جک و جونور بود که مُرده بودم، خیلی ها این مشکل رو داشتن.

با حالی اینروزا وضعیت نت ایران خوب نیست ولی من هیچ مشکلی تو این بازی ندارم حتی جاهای شلوغ

AF-Y
03-04-2015, 16:26
حجم کلاینت برای دانلود چقدره؟ اگه زیاده کسی هست که بتونه برام بک آپ بگیره پست کنه؟

hossein2801
03-04-2015, 17:25
حجم کلاینت برای دانلود چقدره؟ اگه زیاده کسی هست که بتونه برام بک آپ بگیره پست کنه؟

41 گیگه
............

sepand_salehi
06-04-2015, 18:53
دوستان من تو یه سایتی دو نسخه از این بازی برای فروش دیدم.
یکی نسخه ی معمولی بود، یکی دیگه هم یه نسخه بود که انتهاش نوشته بود Imperial Edition.

فرق این دو تا نسخه در چی هستند؟

hossein2801
06-04-2015, 20:43
دوستان من تو یه سایتی دو نسخه از این بازی برای فروش دیدم.
یکی نسخه ی معمولی بود، یکی دیگه هم یه نسخه بود که انتهاش نوشته بود Imperial Edition.

فرق این دو تا نسخه در چی هستند؟

sepand_salehi
13-04-2015, 23:14
یه سوال
من اکه این بازی رو به همراه CD Key خریدم، فقط رو یه سیستم می تونم نصب کنم؟
چون من برنامه دارم آخر تابستون سیستمم رو ارتقا بدم و هاردم رو هم می خوام عوض کنم. امکانش هست با همین نسخه ای که می خرم، دوباره بتونم رو سیستم جدید نصب کنم و بازی کنم؟

mnime
14-04-2015, 03:56
یه سوال
من اکه این بازی رو به همراه CD Key خریدم، فقط رو یه سیستم می تونم نصب کنم؟
چون من برنامه دارم آخر تابستون سیستمم رو ارتقا بدم و هاردم رو هم می خوام عوض کنم. امکانش هست با همین نسخه ای که می خرم، دوباره بتونم رو سیستم جدید نصب کنم و بازی کنم؟
اکانت شما تو سرور های بازی ثبت میشه، فقط کافیه Username و Password رو داشته باشی، از هر کامپیوتری میتونی بازی کنی.

sepand_salehi
14-04-2015, 20:22
ممنون دوستان بابت راهنمایی هاتون.
دوستان یه سایتی هم می تونید برای دانلود بازی و خرید CD Key بهم معرفی کنید؟ چند تا سایت برای فروش CD Key دیدم. ولی نمی دونم برای دانلود هم بازی رو دارن یا نه.

hossein2801
14-04-2015, 23:11
ممنون دوستان بابت راهنمایی هاتون.
دوستان یه سایتی هم می تونید برای دانلود بازی و خرید CD Key بهم معرفی کنید؟ چند تا سایت برای فروش CD Key دیدم. ولی نمی دونم برای دانلود هم بازی رو دارن یا نه.

برات pm کردم
تصمیم کرفتی بری کدوم الیانس race class ؟
بعدا یه لیست از Addon های خوب میزارم

M e i s a m
23-04-2015, 11:09
برات pm کردم
تصمیم کرفتی بری کدوم الیانس race class ؟
بعدا یه لیست از Addon های خوب میزارم
با ایپی ایران وصل میشید یا تغییر میدید؟
مصرف نت ساعتی چقدر هست؟؟
الان قیمت بازی چند شده؟

hossein2801
24-04-2015, 02:35
با ایپی ایران وصل میشید یا تغییر میدید؟
مصرف نت ساعتی چقدر هست؟؟
الان قیمت بازی چند شده؟
با نت ایران مشکلی نداره
فقط اکانت رو باید به قندشکن ساخت واسه تحریمو این حرفا نیست بخاطر شیلترینگه ایرانه
خیلی مصرف اینترنتش کمه بین همه mmoها که بازی کردم این کمترینه
در مورد قیمت بهت pm میدم

M e i s a m
24-04-2015, 14:33
با نت ایران مشکلی نداره
فقط اکانت رو باید به قندشکن ساخت واسه تحریمو این حرفا نیست بخاطر شیلترینگه ایرانه
خیلی مصرف اینترنتش کمه بین همه mmoها که بازی کردم این کمترینه
در مورد قیمت بهت pm میدم
حسین جان اگر امکانش باشه مصرف ساعتیت رو چک کنی بگو بیشتر ممنون میشم الان csgo ساعتی ۱۰۰ مگ دوتا ساعتی ۵۰ مگ اگر از اینها هم پایینتر باشه ک دگ بهتر و خدا رو شکر دگ با آیپی ایران میشه بازی کرد
هزینه ماهانه هم ک دگ نداره؟ فقط این ک لینک دادیو میخریم و تمام درسته؟

hossein2801
24-04-2015, 17:07
حسین جان اگر امکانش باشه مصرف ساعتیت رو چک کنی بگو بیشتر ممنون میشم الان csgo ساعتی ۱۰۰ مگ دوتا ساعتی ۵۰ مگ اگر از اینها هم پایینتر باشه ک دگ بهتر و خدا رو شکر دگ با آیپی ایران میشه بازی کرد
هزینه ماهانه هم ک دگ نداره؟ فقط این ک لینک دادیو میخریم و تمام درسته؟

بازی های fps انلاین مصرف نتشون زیاده
مثلا وصل بشی به بازی جایی باشی کسی اطرافت نباشه رسیو به 2 کیلوبایت در ثانیه هم نمیرسه
12 ساعت بشینی پشت بازی فقط quest بزنی و دانجن بری 100 مگ هم مصرف نمیکنه
تو دانجن 4 من بین 4-5 کیلو باین بر ثانیه رسیوشه
تو pvp جایی که حدود 40 نفر با هم درگیر بودن 20-30 رسیو میکنه
بازی b2p هست یعنی فقط بازیو میخری و هر وقت و هر زمانی دلت خاست بازی میکنی و هزینه ی دیگه نداره
فقط به بازی crown store اضافه کردن واسه چیزای اضافی مثل mount , pet

M e i s a m
24-04-2015, 22:57
بازی های fps انلاین مصرف نتشون زیاده
مثلا وصل بشی به بازی جایی باشی کسی اطرافت نباشه رسیو به 2 کیلوبایت در ثانیه هم نمیرسه
12 ساعت بشینی پشت بازی فقط quest بزنی و دانجن بری 100 مگ هم مصرف نمیکنه
تو دانجن 4 من بین 4-5 کیلو باین بر ثانیه رسیوشه
تو pvp جایی که حدود 40 نفر با هم درگیر بودن 20-30 رسیو میکنه
بازی b2p هست یعنی فقط بازیو میخری و هر وقت و هر زمانی دلت خاست بازی میکنی و هزینه ی دیگه نداره
فقط به بازی crown store اضافه کردن واسه چیزای اضافی مثل mount , pet
والا خیلی خوبه فقط مسئله پینگ هست ک با پینگ ۱۵۰ ۲۰۰ میشه بازی کرد یا نه.. سیستم مورد نیاز هم اگر بکشه سیستم
قسمت باشه ما س چهار نفری میایم

hossein2801
24-04-2015, 23:54
والا خیلی خوبه فقط مسئله پینگ هست ک با پینگ ۱۵۰ ۲۰۰ میشه بازی کرد یا نه.. سیستم مورد نیاز هم اگر بکشه سیستم
قسمت باشه ما س چهار نفری میایم

اره میشه بازی با پینگ 300 به بالا playable نیست

ali68124
26-04-2015, 18:02
سلام دوستان این بازی هم میشه رایگان بازی کرد کسی نداره این بازی یه سایت هست همیشه با آخرین آپدیت ارسال می کنه من 1 ماهه پیش ازش خریدم چون سرعت نتم کم بود نتونستم آپدیت کنم حجمش 20 گیگ بود اینو خریدم با اخرین آپدیت دارم بازی می کنم رایگان هم شده
2 تا سایت داشت سایت اولیشو شخصی کرده ولی سایت دومی همه چی داره
persianonline.in

mahdi--
07-05-2015, 22:42
درود
این اسکرول های پیر :n02: از نظر داستان و دانجن و اینا از wow بهترن؟
کاری به گرافیک ندارم.
خرد انسان چی حکم میکنه؟

mnime
09-05-2015, 10:37
درود
این اسکرول های پیر :n02: از نظر داستان و دانجن و اینا از wow بهترن؟
کاری به گرافک ندارم.
خرد انسان چی حکم میکنه؟

به نظر من شخصا، من هیلر بازی می کردم، از WoW شاید بگم 1000 درجه بهتر بود. سخت بود حسابی، 6 دنگ حواستو باید میدادی وگرنه oom می شدی و هیلر هم oom بشه همه مُردن. توی WoW شما با تانک 2 تا Attack میدی باس تا 3 سال روت می مونه، ولی اینجا همیشه احتمالش هست که باس یا mob ها برن یهو روی dps یا حتی healer... و تانک باید سریع عکس العمل نشون بده، اینش واسه من خیلی جذاب بود. اما خب Content خیلی خیلی کم میدن براش. اونطوری نبود که قولش رو داده بودن و حتی چون دیدن نتونستن به قولشون عمل کنن مجبور شدن دیگه شارژ ماهانه نگیرن، با اینکه بار ها از این سیستم شارژ گرونشون حمایت کردن چون گفتن ما قراره زود به زود Content بدیم ولی ندادن! Dungeon هاشو بزنی دیگه کاری واسه انجام دادن تو بازی نیست، یه PvP می مونه که اونم یه zerg بزرگه و آدم احساس نمی کنه نقشی در جنگ داشته.
از نظر داستان هم که خب نمیشه مقایسه کرد، نویسنده های این دو تا داستان زمین تا آسمون با هم فرق دارن، به نظر من Warcraft غنی تره اما elder scrolls هم کم چیزی نیست.

hossein2801
09-05-2015, 12:02
خوب من هم نظرمو بگم بعد از 1ماه تجربه این بازی

بازی بیشتر واسه solo پلیر ها طراحی شده
Eso پر از المنت rpg هست برعکس wow که دیگه هیچی توش نمونده
فکر کنم شما 5 تا اسپل بیشتر نمیتونی انتخاب کنی جدا از switch که خیلی کمه و بعد از یه مدت Combat رو شدیدا تکراری میکنه که علتش میتونه کنسولیزه شدن باشه
سیستم lfg بازی افتضاحترین سیستمیه تو عمرم دیدم
مثلا 2نفر تانک و هیلر انخاب میکنن grp تشکیل میشه وقتی تشکیل میشه سیستم نمیگه تو الان role ت چی هست بعد میبینی هر دوشون با تانک دارن میرن جلو این وسط هیلیری نیست تا حالیشون کنی گرو disband شده
تو بازی چیزی به اسم threat واسه تانکا نیست هر لحظه ممکنه enemy بره رو یکی دیگه جاهایی که تک تارگته هست زیاد میشکلی نیست ولی جایی که مولتی تارگته خر تو خر تمام عیاره
یجوارایی تا اخر عمرتون باید تو این بازی lvlup کنید از بس quest بردم دیگه حالم بهم خورد
ساده ترین چیزی که یه mmo باید داشته باشه combat log کلی که این بازی نداره
سیستم فقط log خودتون رو track میکنه و نمیتونید بفهمید بقیه تو گروه دارن چیکار میکنن
pvp بازی چیزی جز یه Zerg mode نیست (خر تو خر no skill :دی )
ui بازی خیلی ساده طراحی شده طوری که Addon نویسا برای track کرد buff , debuff به مشکل برمیخورن همچین Addon های با مکانیزم فشار دکمه کار میکنه چیز دیگه وجود نداره
loading screen خیلی زیاد میبینید

بازی رو از نظر rpg بهش نمره 9/10 میدم
ولی از نظر mmo
5/10