PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Rig'n'Roll

nice 2000
26-05-2012, 22:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معرفی اولیه:

Rig'n'roll دنباله ای بر بازی های بسیار محبوب و پرطرفدار King'of the Road می باشد. بدون شک شما هم نام بازی زیبای سلطان جاده ها را شنیده اید یا احتمالا آن را بازی کرده اید. در بازی زیبای Rig'n'roll نقش راننده جوانی را بازی می کنید که در آینده نه چندان دور و در سال ۲۰۱۴ به دنبال به دست گرفتن بازار حمل و نقل بار کالیفرنیا است و دراین مسیر مایل ها بزرگراه و شهرهای بسیاری وجود دارند که بایستی با رفت وآمد میان آنها به بهترین راننده کامیون بزرگراه ها تبدیل شوید.
این بار دنیای بازی در Rig’n'Roll بسیار طبیعی می باشد، در این بازی می توانید با استفاده از کامیون های پرقدرت هزاران مایل در آب و هوای متغیر و نمایش گذر روز و شب ، در مسابقاتی هیجان انگیز و دلچسب ، به همراه صحنه های نفس گیر درگیری و تعقیب و گریز توسط پلیس و مافیا، با عبور ازجاده های واقعی کالیفرنیا از سانفرانسیسکو تا سان دیگو و از سان جوز تا لس آنجلس را بپیمایید و از دیگر شهر های کوچک و بزرگ عبور کنید.

Rig’n'Roll همچنین به بازی کنندگان خود فرصت آزمایش مهارتهای مدیریتی خود، هنگام تاسیس شرکت حمل ونقل بار متعلق به آنها را می دهد، برای این منظور می توانید راننده هایی استخدام نموده که آنها نیز با شرکت در مسابقات و زودتر رساندن محموله ها در بازار حمل ونقل ، باعث پیشرفت سریعتر شما می شوند.
تاریخ انتشار بازی: 19 مارس 2010 بوده.

قسمت اصلی بازی story می باشد و بازی شامل یک داستان هم هست که تصمیم گیری در داستان و اختیارات کاملا باشماست. در صنه اول بازی شما با شخصیت اصلی که نیک آرمسترانگ نام دارد آشنا می شوید. و مت برخی از رهنمود های اساسی بازی را به شما می دهد مثلا: (نزدیکترین تعمیرگاه را به شمامعرفی می کند (مسیر مستقیم)) شما مالک یک شرکت حمل و نقل حمل و نقل، که دفتر اصلی آن در Oxnard می باشد هستید. و مت شما را با کامپیوتر مرکز آشنا می کند شما می توانید از طریق کامپیوتر اصلی کامیون خریداری کنید و راننده استخدام کنید و راننده های استخدام شده را مدیریت کنید و شرکت حملو نقل خریداری کنید و رده شرکت خود را در برابر شرکت های دیگر ببینید.(با پول خود می توانید یک کامیون خریده و یک راننده استخدام کرده) با این کار سریع تر رده خود را بالا می برید.
مدتی بعد از شروع بازی کرین برای درخواست کمک با شما تماس می گیرد و آچار را از شما برای ماشین خود قرض می گیرد(بعد از truck stope کنار جاده ایستاده)اگر می خواهید پاسخ تلفن را بدهید کلید enter, اگر می خواهید تمام پنجره تماس را ببینید کلید P یا همان کلید اعمال GAME PAUSED رافشار دهید تا پنجره کامل نشان داده شود.برای اطلاع بیشتر از داستان بازی میتوانید به آدرس: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه نمایید.

راهنمای کلید ها:
Up:گازدادن + Ctrl تخته گاز
Down:ترمز کردن + Ctrl ترمز های اضطراری
Left:پیچش به چپ + Ctrl تیز گردش به چپ
Right: پیچش به راست + Ctrl تیز گردش به راست(از کلید Ctrl برای موارد اضطراری استفاده شود زیرا اعمال فشار زیاد بر چرخ ها سیستم ترمز و لاستیکها را خراب می کند).
A: دنده بالا
Z: دنده پایین
X: دنده عقب
-: کلاج (برای گیربکس دستی: می توانید کلید را به Alt یا Shift تغییر دهید.)
E: ترمز موتور (engine brake) این سیستم باید روی خودرو نصب شود.
B: ترمز دستی
Space: روشن و خاموش کردن موتور
w: برف پاک کن
H: بوق
S: نیتروژن تقویت کننده باید نصب شود.: فلاشر راست
؟: چراغ های اضطراری
L : سوئیچ چراغهای جلو/ L + Ctrl نور بالا
R: گاز دستی (سرعت ثابت)
M: روشن کردن مانیتور نصب شده در کابین که از سه دوربین نصب شده روی کامیون سیگنال می گیرد. و با کلید M + Ctrl میتوان دوربین را انتخاب کرد.(این سیستم باید نصب شود)
T: وصل کردن / جدا کردن تریلر
کنترل آینه های برقی جانبی: Delete/Page Down: تنظیم چپ و راست آینه سمت چپ , Home/End :تنظیم بالا و پایین آینه سمت چپ (همین کلید ها + Ctrl: کنترل آینه سمت راست)
Tab:نمایش نقشه + Ctrl تنظیم مقیاس نقشه (برای پیدا کردن مسیر مهم است, همچنین GPS هوشمند هم به شما برای پیدا کردن مسیر کمک می کند)
رادیو:
U: رادیو ماشین روشن/ خاموش , J: ایستگاه بعدی رادیو , I: تراک بعدی ایستگاه رادیو
دوربین:
- (منفی در صفحه کلید عددی) - عقب رفتن دوربین
+ (مثبت در صفحه کلید عددی) - جلو رفتن دوربین
/ (در صفحه کلید عددی) - zoom back
* (در صفحه کلید عددی) - zoom in
Ctrl :حالت دوم برخی از کلیدها
Q: ماموریت بعدی بر روی نقشه کوچک، کلیدهای Ctrl + Q - کار قبلی
Note Book :F3
F6: سیو کردن سریع
F9: لود کردن سریع
F12: ذخیره عکس از بازی

دنیای عظیم بازی با بیش از 12000 مایل جاده درون شهری و برون شهری:

کامیون های با امتیاز خریداری شده مانند Freightliner, Western Star, Sterling, Titan, Hercules :

بهبود فنی کامیون در بازی: (موتور. شاسی. چرخ ها. engin breck. سیستم ترمز. N2O برای شتاب گرفتن در مسابقات.)

نمای ظاهری کامیون که نمونه هایی از آنها را بیان می کنیم: (سپر چلو.پکیج تزئین نمای کامیون. لامپ کوچک. بوق شیپوری. بادگیر شیشه. آفتابگیر جلو. آفتابگیر بغل ها.تزیین کاپوت کامیون.) و هر کدام شامل نمونهای متفاوتی است.

تعویض رنگ بدنه کامیون و توان تبدیل شدن به رنگ متالیک و تعویض رنگ شیشه ها.تعویض نوع چرم داخل کابین, جنس داشپورت, کیلومتر شمارها و جنس پرده های داخل کابین.

برای اینکه انبارها (WAREHOUSE) به شما بار تحویل دهند باید آنها را خریداری نمایید چون شما می خواهید در شرکت خودتان کار کنید. و خرید شرکت را باید از طریق کامپیوتر اصلی انجام دهید. بعضی از بارها به صورت تکی انتقال داده می شوند و بعضی به صورت گروهی و چند کامیون تریلر باهم محموله های مشابه را انتقال میدهند و شما هم با این گروه کامیون ها تا مقصد همراه هستید. همچنین شما میتوانید با کامیون های دیگر مسابقه هم بدهبد به این صورت که در محل بار گیری به جای انتخاب بار مسابقه را انتخاب کنید و با چند کامیون دیگر تا مقصد مسابقه دهید.

و شما دیگر مثل یک راننده معمولی نیستید که فقط در داخل کابین کامیون خود نشسته باشد برای سوخت گیری باید پیاده شوید و خودتان باک کامیون را پر از گازوایل کنید.

برای دیدن داخل کابین سه دید وجود دارد: ( دید راننده/ دید مخالف راننده/ دید اتاقک درون کابین.)

بعضی اوقات دوستان شما در کافه ها با شما قرار می گذارند:

سیستم آسیب پذیری فیزیکی

مناظر برون شهری زیبا و متفاوت

نمایش بزرگراه های مدرن کالیفرنیا با بهره گیری از نمونه های واقعی و طراحی در مقیاس ۱ به ۱۰ و چهل شهر کلیدی آن مانند سان دیگو، سان فرانسیسکو و لس آنجلس

برای استخدام راننده یا باید او دوست شما باشد یا او را بشناسید, اشخاصی در جاده منتظر شما هستند که آنها را به مقصد برسانید با این کار با آنها آشنا شده و می توانید آنها را به عنوان راننده استخدام کنید.

طریقه اول: لینک دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از کلیک بر روی لینک دانلود یوزر و پسورد رو وارد کنید تا دانلود بشه:

user name:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@gmail.com
password: 17421

اکتیو کد: LC-JTXFZG-ZLQLH3-NB23LX-4W5RUS
لینک دانلود کیگن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راهنمای کرک کردن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته این لینک تا تاریخ 91/5/03 مهلت دارد. (RIG.N.ROLL THE ULTIMATE TRUCK DRIVING EXPERIENCE)
طریقه دوم: نرم افزار UTorrent (رو با حجم 877kb) از: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود و نصب کرده و فایل تورنت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو که همون آدرس دانلود هست رو دانلود کنید و اون رو به نرم افزار تورنت بدید تا دانلودش کنه.
لینک دانلود امتحان شده و بازی نیازی به ریجستر کردن ندارد. ورژن بازی 3.0.4 هست.
آدرس فایل تورنت از آدرس: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دریافت شده شما می توانید گزینه های دیگر را هم دانلود کنید. (اما لینک آنها امتحان نشده است)

راهنمای نصب نرم افزار UTorrent:
بعد از اجرای ستاپ نرم افزار زبان خود را انتخاب کنید ( Persian ) تا زبان نرم افزار برای شما دانلود بشه و بعد نرم افزار رو نصب کرده و آدرس دانلودی رو اجرا کنید تا بازی دانلود بشه.
* این نرم افزار به راحتی دانلود منیجر میباشد و ظاهرا نیازی به اکتیو کردن ندارد.
* با دانلود منیجر نمیتوان فایل را دانلود کرد.
* طریقه کارکرد نرم افزار: شما بوسیله تورنت از یک سایت دانلود نمی کنید بلکه از کامپیوتر کاربر هایی که فایل ها را به اشتراک گذاشته اند دانلود می کنید . می توانید در بخش تنظیمات سرعت آپلود را محدود کرده تا از سیستم شما چیزی آپلود نشود.

این مطالب را آقای hamed30 آموزش دادند, اگر سوالی در این رابطه داشتید از ایشون بپرسید.

* در هر بار اجرا شدن بازی برای تنظیم دوربین یکبار کلید ( / ) بفشارید تا اجیام را روی پرسپکتیو واقعی ببینید(و میتونید کلید ( + ) راهم بفشارید). و برای داخل کابین هم همین کار رو بکنید.
* سرعت پیچش فرمون ماشین را Setting /controls/ سرعت چرخش و برگشت فرمان وسط مایل به کم باشد بهتر است.
* با کلید Ctrl + Tab اندازه نقشه را تغییر دهید. در این بازی تابلو های راهنمایی اتوبان خیلی به شما کمک می کنند. علاوه بر این امکان نصب GPS هوشمند بر روی کامیون هم وجود دارد.

سطح سختی بازیش تقریبا بالاست یعنی باید راننده باشید. (فقط سعی کنید تصادف نکنید که دردسر میشه).
در بازی یکم زمان میبره تا به دروبینش عادت کنید.
وقتی بازی رو روی گیربکس دستی تنظیم می کنید برای عوض کرده دنده اول باید کلاج رو بگیرید و بعد دنده رو عوض کنید خیلی حال میده اولش ممکن سخت باشه.
بازی طبیعی طراحی شده به طوری که در زمان تصادف اگر ضربه محکم باشد: محور جلو و فرمان مشکل پیدا میکند, یا دنده جا نمیرود, یا اصلا ماشین روشن نمیشود و ...
اگر طوری برانید که به چرخها قشار بیاید بعد از مدتی سیستم ترمز شما خراب میشود و وقتی که ترمز کنید از میان چرخ دود خارج می شود.
در بعضی از ماشین ها در تصادفات شیشه خرد می شود و به صورت فیزیکی بر روی زمین می ریزد امادر بعضی از ماشینها شیشه خرد می شود اما نمیریزد.
(خودم یه بار تو یه تصادف چراغ باتری روی صفحه داشپورت روشن شد بی خیالش شدم تا برسم تعمیرگاه وسط راه تو جاده ماشین خاموش کرد دیگه روشن هم نمیشد (باتریش داغون شد) زنگ زدم road service.

با همه اینها می شه گفت بازی زیبای Rig'n'roll از نظر شبیه سازی حتی King of Road رو گذاشته تو جیبش و German truck هم که فقط گرافیک خالی داره هم همین طور. تا Rig'n'roll رو بازی نکنید متوجه نمیشید چیه.

مشکلات بازی:
در هر بار اجرا کردن بازی Antialiasing (صاف کاری دور اجسام) روی None تنظیم می شود و برای تنظیم آن باید یکبار روی None قرار گیرد و ok, دوباره روی 4x و کلید ok.

حداقل سیستم مورد نیاز:

CPU: Intel Pentium 4 2.4 GHz
RAM:1 GB Graphicscard: DirectX 9.0-compatible, nVidia GeForce 5700 or ATI RADEON X800, 128MB ofvideo RAM
Soundcard: DirectX 9.0-compatible
Harddrive: 10GB of free space
DirectX9.0с
Keyboard,mouse

سیستم توصیه شده:
CPU: Intel Core 2 Duo 3.0 GHz
RAM:2 GB
Graphics card: DirectX 9.0-compatible, nVidiaGeForce 8800 or ATI RADEON HD 3870 with 256MB of video RAM
Soundcard: DirectX 9.0-compatible
Harddrive: 10GB of free space
DirectX9.0с
Keyboard,mouse Wheeland pedals set

نظر خوتون رو در مورد بازی اعلام کنید. :6:

Aria1997
29-05-2012, 21:02
کسی لینک دانلود این بازی رو داره؟

nice 2000
29-05-2012, 21:19
طریقه دانلودش رو تو مطلب نوشتم.

Aria1997
29-05-2012, 21:32
نه عزیز از تورنت نمیگیرم اینجا غیر قانونیه !

kiar
29-05-2012, 22:25
واقعا عالی بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه لینک دانلودش رو هم که بذارید خیلی عالی میشه منظورم اینه که تورنت نباشه چون سرعتش خیلی پایین میاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :20::20::20::20:

با تشکر !!!

Layken
29-05-2012, 22:34
فک میکنم تو این سایت که سایت خود بازی هستش میشه لینک دانلود براش پیدا کرد..
پچ هم توش هست دقیق نگشتم ولی گفتم به درد دوستان شاید بخوره ..

Rig'n'Roll ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nice 2000
30-05-2012, 01:03
سایت اصلی لینک داده به چند سایت دیگه برا دانلود تو اون سایت ها هم تا بازی رو نخری لینک دانلود بهت نمیدن گشتم جاهای دیگه هم نبود فقط تورنت بود توسایتهای فارسی هم تقریبا همینطورهاگر خواستید دانلود کنید Rig'n'Roll: die truck simulator رو دانلود کنید حدود 400 مگابایت حجمش بیشتره, انگار بهتره.

hamed30
30-05-2012, 12:04
سایت اصلی لینک داده به چند سایت دیگه برا دانلود تو اون سایت ها هم تا بازی رو نخری لینک دانلود بهت نمیدن گشتم جاهای دیگه هم نبود فقط تورنت بود توسایتهای فارسی هم تقریبا همینطورهاگر خواستید دانلود کنید Rig'n'Roll: die truck simulator رو دانلود کنید حدود 400 مگابایت حجمش بیشتره, انگار بهتره.

چه فرقی با این ورژنش داره ؟
راستی میشه به بازی مد اضافه کرد یا جای هیچ دستکاریی نیست ؟
بازی جالبیه بعد از اون همه رانندگی با gts تو مسیر های شبیه به هم اینجا میشه یکم مزه تنوع رو چشید . سایه هاش خوبه ولی تو نمای داخل کابین خبری از سایه نیست متاسفانه .
پلیسش ضد حاله یه برخورد کوچیک با یه وسیله دیگه باعث میشه عین عجل معلق یهو سبز بشن و بیان دنبالت وقتی هم نگه میداری مثل جانی ها و قاتلا باهات رفتار میکنن اگه مثل mafia 1 میومدن جلو تو میگرفتن و جریمت میکردن خیلی خوب بود .
دستی کشیدنش خیلی باحاله .
نور پردازیش به نصبت gts بهتره شاید یکم گرافیکش پایین تر باشه ولی زیاد به چشم نمیاد . بارون خیلی خیلی طبیعی تره .
اعمال تغییرات توسط کاربر روی کامیون رو که scs تازه میخواد تو ETS2 انجام بده این بازی داره و ....
هر چند که من از کامیونای آمریکایی خوشم نمیاد ولی درکل تجربه جدید و جالبیه و با اینکه دانلودش برام تقریبا به قیمت واقعی بازی حدودا 14 دلار تموم شد ولی پشیمون نیستم .

nice 2000
30-05-2012, 16:33
چه فرقی با این ورژنش داره ؟
راستی میشه به بازی مد اضافه کرد یا جای هیچ دستکاریی نیست ؟
بازی جالبیه بعد از اون همه رانندگی با gts تو مسیر های شبیه به هم اینجا میشه یکم مزه تنوع رو چشید . سایه هاش خوبه ولی تو نمای داخل کابین خبری از سایه نیست متاسفانه .
پلیسش ضد حاله یه برخورد کوچیک با یه وسیله دیگه باعث میشه عین عجل معلق یهو سبز بشن و بیان دنبالت وقتی هم نگه میداری مثل جانی ها و قاتلا باهات رفتار میکنن اگه مثل mafia 1 میومدن جلو تو میگرفتن و جریمت میکردن خیلی خوب بود .
دستی کشیدنش خیلی باحاله .
نور پردازیش به نصبت gts بهتره شاید یکم گرافیکش پایین تر باشه ولی زیاد به چشم نمیاد . بارون خیلی خیلی طبیعی تره .
اعمال تغییرات توسط کاربر روی کامیون رو که scs تازه میخواد تو ETS2 انجام بده این بازی داره و ....
هر چند که من از کامیونای آمریکایی خوشم نمیاد ولی درکل تجربه جدید و جالبیه و با اینکه دانلودش برام تقریبا به قیمت واقعی بازی حدودا 14 دلار تموم شد ولی پشیمون نیستم .

خوش اومدی دیدم نیستت میخواستم دعوت نامه بفرستم برات.
نمیدونم فکر کنم ماشیناش بیشترن.
آره میشه یه جا دیدم تکسچرشو عوض کرده بودن یه جا هم دیدم یه اتوبوس تو بازی گذاشته بودن باید ابزارش رو داشته باشی.ابزارشم نمیدونم چین.
بابا سایه داخل کابین براچیته بزارش رو دنده دستی گاز رو ول کن کلاج بگیر دنده عوض کن وای خیلی کیف میده (یادم نیست تا حالا تو بازی ای برا دنده عوض کردن گفت باشه کلاج رو هم باید بگیری).
تو سایتش اونجا سیستم پلیش اینطوره که چند دقیقه بعد از تصادف خودشونو به محل میرسونن حالا اینجا اون یه دقیقه رو کرده 1 ثانیه که معتل نشی اگه تو صحنه تصادف بمونی فقط جریمت میکنه بابا پلیس آمریکاست دیگه چه کنیم. یادمه مافیا برای یه جریمه میفتاد دنبالت یه دو سه نفرو زیر میکرد قید تصادف هم میزد از داخل ماشین میکشیدت بیرون برا یه جریمه.:27:
با کلیدهای + Ctrl کار کردی؟ جالبن اگه یادت باشه سلطان جاده ها هم اینطور بود ترمز خشکش هم جالبه (با کنترل و ترمز)
تو زمینه نور پردازی به نظر من یه مشکل داره: سایه مات دائمی زیر ماشین که همیشه باید یاشه.اگه بشه اینو درست کنم خیلی خوبه وقتی کیفیت سایه رو پایین میاری اون رو میاره ولی وقتی سایه ماشین رو میندازه اونو ور میداره تو تنظیماتش اگه بتونم دست ببرم خیلی خوبه.
ماشین رو با سرعت زیاد عمدا کویدم تو پایه بتونی پل کامیون منفجر شد.:39:
کیفیت vehicle detail رو روی اولی بزارید که باز هم زیاد تا سبک تر بشه میتونید تنظیمات رفلکس رو هم روی وسط تنظیم کنید ( vehicle detail مربوط به اینه که تو چه فاصله ای ماشینهای تو جاده وقتی بهتون نزدیک میشن کیفیت مدلشون بالا بره)

وین رونی
30-05-2012, 16:43
باید بازی شاخی باشه کجا بوده تا حالا ندیدمش!
میشه با دسته هم بازی کرد؟
تو بیابونای آمریکا مثلاً تگزاس هم جاده داره؟ای حال میده رانندگی اونجا تو بیابون داری رانندگی می کنی تو ضل تابستون یهو میبینی جلوتر یه مونث ایستاده داره اشاره میکنه سوارش شی.این بازی داره از این چیزا؟چندتا عکس دیدم از بازی که توش جنث مونث هم بود!

hamed30
30-05-2012, 17:59
خوش اومدی دیدم نیستت میخواستم دعوت نامه بفرستم برات.
نمیدونم فکر کنم ماشیناش بیشترن.
آره میشه یه جا دیدم تکسچرشو عوض کرده بودن یه جا هم دیدم یه اتوبوس تو بازی گذاشته بودن باید ابزارش رو داشته باشی.ابزارشم نمیدونم چین.
بابا سایه داخل کابین براچیته بزارش رو دنده دستی گاز رو ول کن کلاج بگیر دنده عوض کن وای خیلی کیف میده (یادم نیست تا حالا تو بازی ای برا دنده عوض کردن گفت باشه کلاج رو هم باید بگیری).
تو سایتش اونجا سیستم پلیش اینطوره که چند دقیقه بعد از تصادف خودشونو به محل میرسونن حالا اینجا اون یه دقیقه رو کرده 1 ثانیه که معتل نشی اگه تو صحنه تصادف بمونی فقط جریمت میکنه بابا پلیس آمریکاست دیگه چه کنیم. یادمه مافیا برای یه جریمه میفتاد دنبالت یه دو سه نفرو زیر میکرد قید تصادف هم میزد از داخل ماشین میکشیدت بیرون برا یه جریمه.:27:
با کلیدهای + Ctrl کار کردی؟ جالبن اگه یادت باشه سلطان جاده ها هم اینطور بود ترمز خشکش هم جالبه (با کنترل و ترمز)
تو زمینه نور پردازی به نظر من یه مشکل داره: سایه مات دائمی زیر ماشین که همیشه باید یاشه.اگه بشه اینو درست کنم خیلی خوبه وقتی کیفیت سایه رو پایین میاری اون رو میاره ولی وقتی سایه ماشین رو میندازه اونو ور میداره تو تنظیماتش اگه بتونم دست ببرم خیلی خوبه.
ماشین رو با سرعت زیاد عمدا کویدم تو پایه بتونی پل کامیون منفجر شد.:39:
کیفیت vehicle detail رو روی اولی بزارید که باز هم زیاد تا سبک تر بشه میتونید تنظیمات رفلکس رو هم روی وسط تنظیم کنید ( vehicle detail مربوط به اینه که تو چه فاصله ای ماشینهای تو جاده وقتی بهتون نزدیک میشن کیفیت مدلشون بالا بره)

کلید modifier یا همون پیش فرضش ctrl خیلی کاربردیه مثلا واسه چراغاش سو بالا و پایین دیگه لازم نیست مثل gts همه رو بایه دکمه روشن و خاموش کنی و بصورت جداگانه میشه ازشون استفاده کرد .
یه مشکلی که من دارم اینه که خیلی سریع گازوئیل تموم میکنم دیشب دو بار وسط جاده خاموش کردم زنگ زدم امداد جاده . یه بار هم تصادف کردم دو دور دور خودم چرخیدم فاتحه کامیونم خونده شد .(البته بدون بار )
یه بار هم راه رو هم اشتباهی رفتم دیر رسیدم نامردا هیچی پول بهم ندادن . بعضی وقتا زمانش واسه رسوندن بار خیلی کمه و مجبوری گازشو بگیری که اونم عواقب مرگباری به همراه داره :31:.
نمیشه از دست پلیس فرار کرد که دیگه پیدات نکنه ؟
قطعاتی که رو کامیون میشه نصب کرد محدوده یا تو هر شهر ی بری یه سری چیزای جدید اضافه میشن ؟

OnT!me
30-05-2012, 21:27
تاپیک بسیار عالی هست ! بسیار ممنون. دوستان من چند روزیه هاست سایتم مشکل داره. هاست که درست بشه دانلودش میکنم و با لینک مستقیم براتون آپلود میکنم تا راحت دانلود کنین از سرور خود سایتم آپلود میکنم بدون مشکل.

nice 2000
31-05-2012, 14:49
شما کامیونت همونه که اول بازی داشتینش؟ یه extra tank روش نصب کنید تا گازوئیل بیشتری بگیره و درضمن نیتروژن زدن سریع باک رو خالی می کنه.
برای بهتر پیدا کردن راه به تابلو ها توجه کنید تابلوها واقعا کمکتون میکنن, میتونید دستگاه GPS هوشمند هم نصب کنید و اندازه نقشه رو هم تنظیم کنید (Ctrl + Tab) این کارها باعث میشه بهتر راه رو پیدا کنید.
فکر کنم پلیسو اگه جا بذاری بی خیال بشه.
اگه می خواین لوازم مختلف برای کامیونتون رو ببینید باید به چند تعمیرگاه کامیون سر بزنید.حتی یه تعمیرگاه خاص یبار که میرید اونجا فلان چرخ رو داره یه بار هم که میرید میبینید نداره.(کولا یه جنسی رو باید داشته باشن بعضی اوقات فلان جنس رو تموم کردن)

آره میگم اینطوره برا بازیش باید راننده حرفه ای باشی البته شما حرفه ای یعنی میگم ای راننده سوسولی ها نیان تو ای بازیها اونا همون gts براشون خوبه. برو بچ اینجا همه رانندن KING.

nice 2000
31-05-2012, 14:52
تاپیک بسیار عالی هست ! بسیار ممنون. دوستان من چند روزیه هاست سایتم مشکل داره. هاست که درست بشه دانلودش میکنم و با لینک مستقیم براتون آپلود میکنم تا راحت دانلود کنین از سرور خود سایتم آپلود میکنم بدون مشکل.اگه این کارو کنی که خیلی عالی میشه فقط نمیدونم احتمالا نسخه Rig'n'Roll die truck simulator بهتره چون حجمش 400 مگ بیشتره نمیدونم احتمالا بهتره.لینکی که ما گذاشتم مال Rig N Roll-GOW هستش اون گزینه اول.

dogh
31-05-2012, 16:15
ایول بالاخره این بازی هم تاپیک دار شد
با این بازی خیلی حال میکنم بهترین گرافیک رو تو بازی های کامیونی داره
تا ببینیم این یورو 2 کی میاد و چی تو چنته داره
فقط حیف که سازنده هر سال بازی نمیده بیرون

OnT!me
31-05-2012, 20:15
دوستان میشه لینک دانلود Rig'n'Roll die truck simulator رو بدین تا من بعد لینک مستقیم و فارسیشو براتون بزارم ؟

راستی اگه این بازیها قابلیت آنلاین میداشتن خیلی توپ میشد ! تو جاده بچه ها با هم کل میداختن ! عجب کیف میکردیم !

nice 2000
31-05-2012, 21:53
از همون سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیگه توصفحه چندین تا لینک هست که تورنت هستن اون گزینه سوم فکر میکنم بهتره PC
RIG.N.ROLL THE ULTIMATE TRUCK DRIVING EXPERIENCE حالا میدونم تورنت به کار شما میاد یا نه.

فقط با هم کل میداختیم؟ تا پایان مسابقه دو سه تا کشته می دادیم, وای چه اتفاقات جالبی که می افتاد.

nice 2000
01-06-2012, 01:32
این چه زد حالیه؟!!!!:9:
نمیدونم بازی تازگیها چش شده بعضی اوقات یهو دستگاه رو ریستارت میکنه و بعضی اوقات هم بازی رو میبنده!
ویندوزو عوض کردم بازی رو دوباره نصب کردم ویروس یاب رو آپدیتش کردم کامل اسکن کردم درایو رو دیفراگمنت کردم نمیدونم چشه!کسی این مشکل من رو نداره؟ آغا حامد شما این مشکل رو نداری؟

Dark Soul
01-06-2012, 03:27
یادش به خیر سلطان جاده ها چقدر باهاش حال کردم...یادمه می شد ماشینهای دزدی رو ارزون خرید ،یه وقتایی مافیایی ها بهت حمله می کردن و...
کلا خاطراتی برام زنده شد.

hamed30
01-06-2012, 06:49
این چه زد حالیه؟!!!!:9:
نمیدونم بازی تازگیها چش شده بعضی اوقات یهو دستگاه رو ریستارت میکنه و بعضی اوقات هم بازی رو میبنده!
ویندوزو عوض کردم بازی رو دوباره نصب کردم ویروس یاب رو آپدیتش کردم کامل اسکن کردم درایو رو دیفراگمنت کردم نمیدونم چشه!کسی این مشکل من رو نداره؟ آغا حامد شما این مشکل رو نداری؟

چرا منم این مشکل رو داشتم تازه بازی هم با پایین ترین تنظیمات واسم افت فریم داشت ولی با عوض کردن ویندوز ،آپدیت کارت گرافیک و دوباره نصب کردن بازی خوشبختانه فعلا درسته .

nice 2000
01-06-2012, 11:41
ورژن درایور کارت گرافیک:296.10 هستش سیستم تقریبا بالاست گرافیک 1,سی پی یو 3.1x2,رم دو ddr3

چون مشکلش حل نشد تنها چیزی که جابه جا نشده بود پروفایل سیو بازی بود دیروز پاکش کردم فعلا که مشکلی نداره.

amin13720
01-06-2012, 11:46
من رفتم اول بازی ی ماشین با شوفر خریدم دوبار شوفر پول بارو بهم داد بعد دیگه ماشینم ناپدید شد و پولش اومده تو حسابم
به خاطر چی اینجوری شده؟

nice 2000
01-06-2012, 13:51
پلیس جریمتون کرده پولشو نداشتید بدید اموالتون رو مصادره کرده.
دو تا ماشین 70 تومتی براشون میگرفتی تا یکم پولت زیادتر بشه بعدا بهترشو میگرفتی که بهتر کار کنن. کار درستی هم کردی که همون اول شوفر خریدی. شرکت ها رو هم باز کن.

alik22
01-06-2012, 14:17
سلام یه چند تا رمز میزارم برای اونایی که خیلی دوست دارن همون اول یه حرفه ای باشند:31:

slroads - All covered roads displayed on map
sllottery - Extra money and license
slmap - Have full game map
slallcheats - Master code
slturbine - Press Ctrl + 1/2/3/4 for turbo
slfillup - Refuels truck
slrepair - Repairs truck damage
slrecover - Returns you to road immediately

HOMARNA
01-06-2012, 14:26
چه جالب...!
رمز های king of the road قدیمی...

h128
01-06-2012, 16:40
ذوستان بازی که من دانلود کزدم زبانش روسی هست
چطور میتونم زبان بازی رو اینگلیسی کنم ؟
ممنون :40:

nice 2000
01-06-2012, 23:14
ذوستان بازی که من دانلود کزدم زبانش روسی هست
چطور میتونم زبان بازی رو اینگلیسی کنم ؟
ممنون :40:

شما از توی همون سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کردی؟ اسم کاملش چیه؟
شاید ورژن روسیش رو دانلود کردی؟ اون die truck simulator هم که چند گزینه تو صفحه هست آخرش نوشته آلمانی. بهترینش همون گزینه چهارم PC
RIG.N.ROLL THE ULTIMATE TRUCK DRIVING EXPERIENCE هست.

amin13720
02-06-2012, 10:34
سلام یه چند تا رمز میزارم برای اونایی که خیلی دوست دارن همون اول یه حرفه ای باشند
:31:

slfillup - Refuels truck
این رمزا رو چ جوری باید وارد کنیم ؟
من که وقتی میزنم کار نمیکنه

h128
02-06-2012, 10:39
شما از توی همون سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کردی؟ اسم کاملش چیه؟
شاید ورژن روسیش رو دانلود کردی؟ اون die truck simulator هم که چند گزینه تو صفحه هست آخرش نوشته آلمانی. بهترینش همون گزینه چهارم PC
RIG.N.ROLL THE ULTIMATE TRUCK DRIVING EXPERIENCE هست.

بازی رو من خیلی وقت پیش دانلود کردم اون موقعه هنوز زبان انگلیس براش نیمده بود (( شاید هم بوده چون من هرچی گشتم پیدا نکردم ))
برنامه rnr_en_update_setup3.0.1.0.exe رو دانلود کردم برای تعقیر زبان ولی به ورژن بازی من نخورد
ورژنی که من دارم 3.0.0.2627 هست

nice 2000
02-06-2012, 17:37
این رمزا رو چ جوری باید وارد کنیم ؟
من که وقتی میزنم کار نمیکنه

اطلاع ندارم ولی آقای HOMARNA گفته بود که این کد ها مال king of the road قدیمی هستند.

shahram8995
03-06-2012, 03:57
سرعتش کمه برا دانلود کردن
چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamed30
04-06-2012, 08:04
تو پوشه سیو بازی یه پوشه ای هست بنام my radio توش چند تا آهنگ با پسوند mp3 ریختم تو بازی آهنگ ها اجرا میشن ولی صدای خواننده یکم تغییر کرده جالبه !

nice 2000
04-06-2012, 13:31
تو پوشه سیو بازی یه پوشه ای هست بنام my radio توش چند تا آهنگ با پسوند mp3 ریختم تو بازی آهنگ ها اجرا میشن ولی صدای خواننده یکم تغییر کرده جالبه !

چی؟ جان من؟ قربونت دستت :31: اصلا بهش توجه نکرده بودم!با چه پسوندی آهنگ رو گذاشتی؟
عالیه.قابلیت پخش آهنگ هم داره.

یه آهنگ تو بازی هست شبیه آهنگای ایرانی جالبه شبیه به آهنگاهی خدابیامرز ناصر عبدواللهی هستش وقتی رادیو رو روشن میکنی همون آهنگ اولی با کلید(I) تراک رو عوض کن و باکلید (J) رادیو رو بعد آهنگ رو گوش کن!

hosseinf722
04-06-2012, 21:20
سلام من که منتظر یه لینک درست از بازی هستم (تورنت نمی تونم دانلود کنم)

ess_1362
04-06-2012, 22:52
اول اینکه لینک تورنت در پست اول ایراد داره ولی زیاد مهم نیست چون شما اگر بگردی یکی دو جین لینک تورنت گیر میاری:31:
مورد دو اینکه گرافیک بازی به gts نمی رسه ولی خوب نسبت به ets و همچنین kor بهبود زیادی داشته
نقشه مسیر ها واقعا طولانی هست
اما ایراد اصلی : آپگرید کردن خودرو واقعا مسخره هست
بطور مثال شما با خرید یک یدک کش به قیمت 70000 دلار می تونید یک موتور 600 بخرید و روی خودرو نصب کنید در حالیکه با خرید یک یدک کش 220000 دلاری باز هم نهایت یک موتور 600 اسبی می تونی بخری که به نظرم جالب نیست
جی پی اس یکم بازی در میاره کلا شما به تابلو ها توجه کنید مطمئننا بهتر به مقصد می رسی

nice 2000
04-06-2012, 23:41
سلام من که منتظر یه لینک درست از بازی هستم (تورنت نمی تونم دانلود کنم)

یکی از دوستان (OnT!me) گفتن که بازی رو دانلود میکنن و با لینک مستقیم از سایت خودشون برای دوستان آپلود میکنن.

nice 2000
04-06-2012, 23:59
اول اینکه لینک تورنت در پست اول ایراد داره ولی زیاد مهم نیست چون شما اگر بگردی یکی دو جین لینک تورنت گیر میاری:31:
مورد دو اینکه گرافیک بازی به gts نمی رسه ولی خوب نسبت به ets و همچنین kor بهبود زیادی داشته
نقشه مسیر ها واقعا طولانی هست اما ایراد اصلی : آپگرید کردن خودرو واقعا مسخره هستبطور مثال شما با خرید یک یدک کش به قیمت 70000 دلار می تونید یک موتور 600 بخرید و روی خودرو نصب کنید در حالیکه با خرید یک یدک کش 220000 دلاری باز هم نهایت یک موتور 600 اسبی می تونی بخری که به نظرم جالب نیست
جی پی اس یکم بازی در میاره کلا شما به تابلو ها توجه کنید مطمئننا بهتر به مقصد می رسی
تورنت رو یکی از دوستان امتحان کرده مشکلی نداشته حلا شما صبر کنید تا آغای OnT!me از توی سایت خودشون لینکش رو بزارن.
و در مورد گرافیک gts فقط کیفیت تکسچرش بالاست.
نقشش چشه بد نقشه بزرگی برات گذاشته پولشونم خوبه.
همه چیز که موتور نیست شما شاسی/سیستم ترمز/موتور/اینا رو وقتی عوض کنی قیمت ماشین میره بالا. کولا بازی به خصوص این چیزاش بر اساس واقیت ساخته شده.
آره GPS بعضی اوقات راه رو اشتباه میگه منم به دوستان میگم که به تابلوها و نقشه توجه کنید که اشتباه نرید درضمن چند دفعه که آدم بره یاد میگیره.

احمد1379
05-06-2012, 00:09
من لینکای 400 مگی نت لود رُ دارم اگه خواستین بگین مستقیم کردنش با خودتون:20:

h128
05-06-2012, 00:58
دوستان این هم سیو بازی با تمام امکانات

دانلود سیو بازی
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فایل داخل rar رو به این ادرس بریزید

\My Documents\My Games\RigNRoll

(( ولی اگه خودتون پول جمع کنید و امکانات بازی رو قعال کنید بیشتر حال میده ))

shahram8995
05-06-2012, 05:14
من با نورنت تا حابا تونستم 1 گیگش رو دان کنم.....بابا سرعتش خیلی کنه راهی نداره برا زیاد کردن/؟؟؟؟محدوده سرعت هم رو نامحدوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hamed30
05-06-2012, 12:12
چی؟ جان من؟ قربونت دستت :31: اصلا بهش توجه نکرده بودم!با چه پسوندی آهنگ رو گذاشتی؟
عالیه.قابلیت پخش آهنگ هم داره.

یه آهنگ تو بازی هست شبیه آهنگای ایرانی جالبه شبیه به آهنگاهی خدابیامرز ناصر عبدواللهی هستش وقتی رادیو رو روشن میکنی همون آهنگ اولی با کلید(I) تراک رو عوض کن و باکلید (J) رادیو رو بعد آهنگ رو گوش کن!

پسوند که نوشتم MP3 هست فقط تو بازی باید کل شبکه های رادیو رو بگردی تا اون شبکه خودت رو پیدا کنی .
دیشب یه بار از oxnard بردم به mi-wuk willage تقریبا 40 دقیقه ای طول کشید راهش هم آخراش دو طرفه و کوهستانی شد خیلی جای قشنگی بود gts همچین منظره هایی نداره .

hamed30
05-06-2012, 12:40
نقشه مسیر ها واقعا طولانی هست
اما ایراد اصلی : آپگرید کردن خودرو واقعا مسخره هست
بطور مثال شما با خرید یک یدک کش به قیمت 70000 دلار می تونید یک موتور 600 بخرید و روی خودرو نصب کنید در حالیکه با خرید یک یدک کش 220000 دلاری باز هم نهایت یک موتور 600 اسبی می تونی بخری که به نظرم جالب نیست

لینک تورنت رو من گذاشته بودم خودم هم با همون تورنت بازی رو دانلود کردم والان بازی میکنمش چون هر جا رو گشتم لینک مستقیم و ف ی ل ت ر نشده بازی رو پیدا نکردم . تازه تو ده تا لینک تورنت همین یکیش هنوز فعال بود اونای دیگه peers و seed مربوط به لینکشون و سرعت دانلودشون 0 بود این یکی 20-30 تایی داشت و سرعت دانلودش 140 بود خلاصه که بهتر از این من یکی که چیزی گیر نیاوردم .
و در مورد دوم بازی فقط گرافیک که نیست دوست عزیز تو gts نور پردازی و سایه ها معذرت میخوام افتضاحه همه ماشینا یه سایه مربع شکل دارن و بس اونم زیر ماشین.
نور روز ، طلوع و غروب آفتاب تو gts اصلا حس نمیشه بر عکس RNR .
تو gts از آسیب فیزیکی ماشین ها خبری نیست تعمیر گاه رفتن فقط جنبه تشریفاتی داره .
و در مورد راه ها هرچقدر نقشه بزرگتر و راه ها طولانی تر باشه که بازی طبیعی تره .
آپگرید که خب اگه میخواین با gts مقایسش کنید که اون فقط سه تا آپگرید داره که فوق العاده ساده هست و اصلا جالب نیست باز صد رحمت به rnr .
نمیگم rig'n'roll بازی بی نقصیه و از هر جهت کامل ولی اگه گرافیک رو بذاریم کنار که تازه از اون لحاظ زیاد با هم تفاوتی ندارن میبینید این gts هست که حرفی برای گفتن نداره .(انصاف داشته باشید :31:)
با تشکر و احترام خدمت شما دوست عزیز .

ess_1362
05-06-2012, 13:13
من با نورنت تا حابا تونستم 1 گیگش رو دان کنم.....بابا سرعتش خیلی کنه راهی نداره برا زیاد کردن/؟؟؟؟محدوده سرعت هم رو نامحدوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما پهنای باند را بذار روی حداکثر
و مهمتر اینکه محدودیت ارسال را بذار روی حدعقل(فکر کنم یک کیلوبایت)
اگر محمدودیت ارسال را کم نکنی سایر کاربران از سیستمش ما دانلود می کنند و هم حجم از دست می دی و هم سرعت دانلود پایین میاد
اگر این موارد را انجام دادی و نشد یک لینک دیگه پیدا کن

تو gts از آسیب فیزیکی ماشین ها خبری نیست تعمیر گاه رفتن فقط جنبه تشریفاتی داره .
آسیب را من کاملا قبول دارم که تصادفات عالی کار شدن یک تصادف داشتم که تا خودرو متوقف شد چند دور دور خودش چرخید و کلی گردو خاک کرد:31:
اگر در gts همچین تصادفی می کردم نهایت یا خودرو درجا متوقف می شد یا بار اسیب می دید

اما در مورد لینک بازی
من هر کاری کردم نتونستم دانلود کنم یعنی دانلود را صفر می زد
با هیتلر شکن یک لینک تورنت پیدا کردم که سرعت دانلودش انصافا خوب بود(با هیتلر شکن بالای 250 با تورنت دانلود داشتم)
به هر حال منظورم این بود که اگر دوستان وقت گران بها را بذارن بازم لینک تورنت برای دانلود این بازی هست

hamed30
05-06-2012, 13:18
من لینکای 400 مگی نت لود رُ دارم اگه خواستین بگین مستقیم کردنش با خودتون:20:

نیکی و پرسش ؟!
اگه ف ی ل نیست و محدودیت دانلود نداره و سرعتش خوبه که عالیه حتما این کارو بکن .

nice 2000
05-06-2012, 13:54
پسوند که نوشتم MP3 هست فقط تو بازی باید کل شبکه های رادیو رو بگردی تا اون شبکه خودت رو پیدا کنی .
دیشب یه بار از oxnard بردم به mi-wuk willage تقریبا 40 دقیقه ای طول کشید راهش هم آخراش دو طرفه و کوهستانی شد خیلی جای قشنگی بود gts همچین منظره هایی نداره .

یا علی حامد وحشدناک طرفدار rig'n'roll میباشد.آره بخش جاده کوهستانیش رو چندین بار رفتم اما اون جاده کناری رو یه بار تو هوای بارونی رفتم.
خوب ولی چه فایده بازی به ای قشنگی داره زد حال میزنه بازم مشکلش ریستارتش برگشته.
دنبال نسخه 3.56GB (PC RIG.N.ROLL THE ULTIMATE TRUCK DRIVING EXPERIENCE هستم اگه آغای (OnT!me) لینکش رو آماده کنن که همه بتونن از یه لینک دانلود کنن.
چون نسخه نهایی حجمشم بیشتره خداکنه این مشکل من رو نداشته باشه. نسخه خودم رو حجمش رو از روی dvd گرفتم 3.17 بود.

nice 2000
05-06-2012, 14:00
بابا شیشه خورد میشه با کمک فیزیک میریزه رو زمین پخش میشه!

خو حالا مثلا این چه ربطی داشت؟!!:39:

احمد1379
05-06-2012, 14:06
فیلتر که 99.99 درصد دانلود سنترها تو کشور ما بستن همونطور که گفتم باید مستقیمش کنید
لینکها اینان
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

OnT!me
05-06-2012, 14:23
اوکی مستقیمش میکنم به زودی...

hamed30
05-06-2012, 14:30
یا علی حامد وحشدناک طرفدار rig'n'roll میباشد.آره بخش جاده کوهستانیش رو چندین بار رفتم اما اون جاده کناری رو یه بار تو هوای بارونی رفتم.
خوب ولی چه فایده بازی به ای قشنگی داره زد حال میزنه بازم مشکلش ریستارتش برگشته.
دنبال نسخه 3.56GB (PC RIG.N.ROLL THE ULTIMATE TRUCK DRIVING EXPERIENCE هستم اگه آغای (OnT!me) لینکش رو آماده کنن که همه بتونن از یه لینک دانلود کنن.
چون نسخه نهایی حجمشم بیشتره خداکنه این مشکل من رو نداشته باشه. نسخه خودم رو حجمش رو از روی dvd گرفتم 3.17 بود.

قبلا بدجوری معتاد gts بودم ولی الان میبینم نصف عمرم به فنا رفته :31: .
بخاطر وقت کم و این gts من از خیر بازی هایی مثل deus ex ,assassins revolution ,darkness2 و خیلی بازی های دیگه گذشتم . الان اگه اینقدر محکم میگم rnr از gts بهتره مطمئن باشید که بهتره .
این بازی برف هم داره یا فقط بارونه ؟
اگه مثل بازی fuel همه جور آب و هوا داشت عالی بود برف بارون طوفان گرد باد رعد وبرق .

hamed30
05-06-2012, 14:31
فیلتر که 99.99 درصد دانلود سنترها تو کشور ما بستن همونطور که گفتم باید مستقیمش کنید
لینکها اینان

میشه بگید دقیقا کدوم نسخه و ورژن از بازی هست ؟ رجیستر شده یا نه ؟

nice 2000
05-06-2012, 15:25
اوکی مستقیمش میکنم به زودی...

اگه همون نسخه PC RIG.N.ROLL THE ULTIMATE TRUCK DRIVING EXPERIENCE که حجمش 3.52GB باشه خوبه.

احمد1379
05-06-2012, 18:08
میشه بگید دقیقا کدوم نسخه و ورژن از بازی هست ؟ رجیستر شده یا نه ؟

تو توضیحاتش اینجوری نوشته
Rig'n'Roll.English.Version-FL
اینجا هم توضیحات و تصاویر بیشتر از بازی

nice 2000
05-06-2012, 21:09
خوبه ورژن خوبیه.
فقط خداکنه این مشکل ریستارت رو نداشته باشه.

راستی من تا 4/4 دیگه نمیتونم بیام اینجا (امتحانات پایان ترم) تاپیک بی صاحاب است. فقط آتیشش نزنین!!!
مارفتیم!

hamed30
06-06-2012, 11:29
خوبه ورژن خوبیه.
فقط خداکنه این مشکل ریستارت رو نداشته باشه.

راستی من تا 4/4 دیگه نمیتونم بیام اینجا (امتحانات پایان ترم) تاپیک بی صاحاب است. فقط آتیشش نزنین!!!
مارفتیم!

موفق باشید خیالتون جمع ما هستیم :21: .

amir_italy
06-06-2012, 21:56
دوستان سلام

من تقریبا یک سالو نیم پیش این بازی رو خریدم

اما زبانش روسیه

چیکار کنم؟ دیدم اینجوریه پاک کردم بازی رو

پچ نداره که زبانش انگلیسی بشه؟

ممنون میشم کارمو راه بندازید

Hapoofesgeli
07-06-2012, 11:48
دوستان بعد از اون قسمتی که تو یه بار به نفر در مورد اون دوستمون اطلاعات میده...
آخرش میگه برو با Murdoc صحبت کن...حالا تو نقشه یه کافه بار رو مشخص کرده...
من هر چی میرم تو اون کافه بار هیچ خبری نیست...باید چیکار کنم؟
---------------
حل شد.باید ساعت ۶ تا 12 میرفتم :دی

shahram8995
08-06-2012, 03:30
من تا حالا 2گیگش رو با تورنت که تو صفحه اول گداشتید گرفتم خدا کنه خوب باشه...اگه سالم بود براتون آپ میکنم با لینگ مستقیم...

kiar
08-06-2012, 16:15
با سرعت 10kB بالاخره دانلودش کردم یه هفته طول کشید ولی ارزششو داشت !!!
خیلی بازی خوبیه ولی حیف که تبلیغ زیادی برای بازی نمیشه قبل دیدن این تاپیک اسم بازی اصلا به گوشم نخورده بود :41:

از nice 2000 عزیز هم به خاطر ایجاد این تاپیک تشکر میکنم !!! :31:

amir_italy
09-06-2012, 01:57
بچه ها کسی منو راهنمایی نمیکنه؟:41:

وین رونی
09-06-2012, 09:40
من از طریق تورنت 3.7 گیگ دانلود کردم 69 تا فایل هست که از این نام ( gow-rnr.r00 ) شروع شده و فایل آخری نامش هست gow-rnr.r66 - تا فایل gow-rnr.r29 زیپ شده است و بقیه ناشناخته
یک فایل هم هست با نام gow-rnr.rar که زیپ شده است و یکی دیگه با نام gow-rnr.sfv که اون هم ناشناخته است
درست دانلود شده؟

h128
09-06-2012, 09:50
دوستان سلام

من تقریبا یک سالو نیم پیش این بازی رو خریدم

اما زبانش روسیه

چیکار کنم؟ دیدم اینجوریه پاک کردم بازی رو

پچ نداره که زبانش انگلیسی بشه؟

ممنون میشم کارمو راه بندازید

من هم همین مشکل رو دارم یه فایل برای تعقیر زبان پیدا کردم ولی به ورژن بازیم نخورد
شما امنحان کن شاید کارت را افتاد

rnr_en_update_setup3_0_1_0_zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hapoofesgeli
09-06-2012, 09:56
من از طریق تورنت 3.7 گیگ دانلود کردم 69 تا فایل هست که از این نام ( gow-rnr.r00 ) شروع شده و فایل آخری نامش هست gow-rnr.r66 - تا فایل gow-rnr.r29 زیپ شده است و بقیه ناشناخته
یک فایل هم هست با نام gow-rnr.rar که زیپ شده است و یکی دیگه با نام gow-rnr.sfv که اون هم ناشناخته است
درست دانلود شده؟
بله درسته...ولی مطمنید 3.7 گیگ؟مال من که بعد از اکسترکت هم شده 3.17 !

وین رونی
09-06-2012, 10:35
بله درسته...ولی مطمنید 3.7 گیگ؟مال من که بعد از اکسترکت هم شده 3.17 !

متشکر
بله من اشتباه کردم 3.17 گیگ هست آنزیپ کردم یک فایل ایزو داد بیرون که با virtual clone drive به خوبی اجرا شد

punisher3
10-06-2012, 13:13
یه سوال:31:
ارزش داره 3 گیگ با سرعت پایین تورنت دانلود کنم؟:13:

Artam01
12-06-2012, 01:13
درود.
این رو میشه با فرمون و ترمز و کلاچ بازی کرد؟

hamed30
12-06-2012, 12:31
درود.

مطمئنا میشه .

hosseinf722
13-06-2012, 21:37
ما همچنان منتظر یه مردیم که بازی رو یه جا آپلود کنه

ess_1362
18-06-2012, 12:44

من کلا عادت دارم که بازی های این سبکرا با گیربکس دستی بازی کنم ولی این بازی گیربکس دستیش خیلی مبهم هست!!:24:
اول باید کلاچ را دوبار بگیری بعد دنده را جا بزنی و بعدش دوبار کلاچ را بگیری و ول کنی!!
تازه احتمال جا نرفتن دنده خیلی زیاد هست!!
من که از خیر گیربکس دستی گذشتم

smallfrank
18-06-2012, 12:54
آقایون بازیش قشنگ هست ؟

میتونه مارو از پای King of road بلند کنه ؟

Artam01
18-06-2012, 17:56
ممنون رفیق.
حال ماشین بازی به کلاچ و دندشه، پس فکر کنم از خیرش بگذرم.

jahangir1400
18-06-2012, 18:33
آقایون بازیش قشنگ هست ؟

میتونه مارو از پای King of road بلند کنه ؟

سلام به همه
بله قطعا من خودم یه زمانی خوره KING بودم این بازی رو که کردم تمام خاطراتم زنده شد، به نظرم این بازی رو واسه طرفدارای سلطان جاده ها ساختن، از حالت لودیگ بازی گرفته تا گیم پلی، فقط یه چیزی که خیلی دلم براش تنگ میشه اینه که تو این بازی سواری و کامیون نداره و فقط با کشنده کار میکنی، ولی همینشم خیلی با حاله

K!ng of th3 K!ngs
18-06-2012, 18:41
چرا من هرچی رمز پول رو میزنم نمیگیره؟

Artam01
19-06-2012, 23:52
اون وانت ها و کامیونت های تو کینگ خیلی جالب بودن، بویژه وقتی از اون بیراهه ها و میانبرها می رفتی و زودتر میرسیدی.

hosseinf722
20-06-2012, 20:27
اون وانت ها و کامیونت های تو کینگ خیلی جالب بودن، بویژه وقتی از اون بیراهه ها و میانبرها می رفتی و زودتر میرسیدی.
یادش بخیر چه دورانی داشتیم
ما همچنان منتظریم یکی از دوستان بازی رو آپلود کنه

احمد1379
20-06-2012, 21:56
یادش بخیر چه دورانی داشتیم
ما همچنان منتظریم یکی از دوستان بازی رو آپلود کنه

میتونی لینکها رو بدی تو تالار دانلود برات مستقیم کنن یا اینکه خودت مستقیمش کنی

nice 2000
21-06-2012, 17:17
من کلا عادت دارم که بازی های این سبکرا با گیربکس دستی بازی کنم ولی این بازی گیربکس دستیش خیلی مبهم هست!!:24:
اول باید کلاچ را دوبار بگیری بعد دنده را جا بزنی و بعدش دوبار کلاچ را بگیری و ول کنی!!
تازه احتمال جا نرفتن دنده خیلی زیاد هست!!
من که از خیر گیربکس دستی گذشتم

دندش که برا من راحت عوض میشه یعنی( کلاج رو میگیری دنده عوض میکنی کلاج رو ول میکنی ) نمیدونم حالا مشکل کجاست.

درود. این رو میشه با فرمون و ترمز و کلاچ بازی کرد؟

تو صفحه اول قسمت سیستم پیشنهادی بازی(که از تو Readme و Manual خود بازی کپی کرم) نوشته Wheel and pedals set فرمون و پدال.

alimsi132
23-06-2012, 07:50
سلام
من نسخه 3.17 گیگ رو دانلود کردم با استفاده از تورنت بعد که فایلش رو باز کردم خودش با برنامه نرو رایت کرد رو دی وی دی و به راحتی نصب کردم
تموم تنظیمات گرافیک رو رو حد آخر گذاشتم محشره به جرات میگم از جرمن تراک خیلی سره یه ترمزش میارزه به جرمن تراک
فقط کسی میدونه جاده مخفی هم داره یا نه؟
این رمزهارو که قبلا گفتن کسی وارد کرده؟

alimsi132
23-06-2012, 07:53
وای که زمانی که دنده 5 میشه و سرعتمون میره رو 115 مایل گرافیک اطراف کولاک میکنه و کمتر میتونی چیزی رو درست ببینی عینا واقعیته
هر کی رانندست اینو درک میکنه که چقدر از این جرمن بهتره اما کاش مد داشت میذاشتیم
با تشکر از توجه شما

nice 2000
24-06-2012, 11:00
آغا ما برگشتیم, خوب بذار ببینیم چه خبره؟

بابا قرار شد یکی این رو مستقیمش کنه ترجیحا اگه کسی خواست این کار رو انجام بده این رو مستقیم کنه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir rza
24-06-2012, 14:18
آغا ما برگشتیم, خوب بذار ببینیم چه خبره؟

بابا قرار شد یکی این رو مستقیمش کنه ترجیحا اگه کسی خواست این کار رو انجام بده این رو مستقیم کنه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با این وضع سرورا دیگه کی میتونه لینک مستقیم کنه.:13::41:
البته من یه راه میشناسم که البته باید یکم پول بابتش بدی ولی خوبه.:13:
برو تو سایت Downloads.ir عضو شو و با پرداخت 3000 تومن میتونی 10 گیگ ترافیک دانلود بخری که از بیشتر سایتهای آپلود (مثل تورنت) میتونی دانلود کنی.(در واقع فایل هارو برات مستقیم میکنه.)
تا 40 مگ هم رایگان مستقیم میکنه.
این فعلا بهترین راهه البته اگه نمیخوای پول خرج کنی میتونی به یکی بگی لینکارو تو این سایت برات مستقیم کنه و لینک دانلود رو بهت بده.
حیف که سرعت اینترنتم خوب نیست وگرنه اگه راه دیگه ای نباشه همین کارو میکردم.:20:
موفق باشید.:11:

amin.t_71
24-06-2012, 15:16
من بازیو نصب کردم
ولی وقتی میزنم از نمای پشت فرمون نشون بده ماشین هی تکون میخوره ؟؟؟
کسی این مشکلو نداره ؟؟

nice 2000
24-06-2012, 21:12
خودم لینکش رو مستقیم کردم.

لینک دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(RIG.N.ROLL THE ULTIMATE TRUCK DRIVING EXPERIENCE)
فقط لینکش تا 91/5/3 زمان داره!

وقتی می خواید فایل رو دانلود کنید این کد ها رو بهش بدید:

user name: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@gmail.com

اکتیو کد در زمان نصب: LC-JTXFZG-ZLQLH3-NB23LX-4W5RUS
3000 تومن یه اشتراک خریدم مستقیمش کردم به نظر من سایت به درد نخوریه لینک ها رو مستقیم کرده بعد میخوام عمومیشون کنم که بدون زمان باشه میگه با قوانین مغایرت داره!!!!!!!!!!!!!!:44:
حالا خودم برم یه جا دانلودش کنم,خداکنه مشکل ریستارت نداشته باشه.

hosseinf722
25-06-2012, 11:22
3000 تومن یه اشتراک خریدم مستقیمش کردم به نظر من سایت به درد نخوریه لینک ها رو مستقیم کرده بعد میخوام عمومیشون کنم که بدون زمان باشه میگه با قوانین مغایرت داره!!!!!!!!!!!!!!:44:

این یعنی ما نمی تونیم دانلود کنیم؟
در ضمن به خاطر زحمات شما ممنونم

nice 2000
25-06-2012, 11:43
آره می تونید دانلود کنید مشکلی نداره.

amin.t_71
25-06-2012, 20:19
من بازیو نصب کردم
ولی وقتی میزنم از نمای پشت فرمون نشون بده ماشین هی تکون میخوره ؟؟؟
کسی این مشکلو نداره ؟؟
کسی نمیدونه چیکار کنم ؟؟؟

nice 2000
25-06-2012, 21:44
اگه موقع حرکت یکم تکون میخوره طبیعیه.

یه راهنمایی در مورد بازی برای دوستان:

بارهای ویژه:
پولشون تقریبا 4 برابر بارهای معمولیه و دو مرحله داره.
وقتی میخواید بار رو تحویل بگیرید اگه باشه آخر منو هست (و آیکونش اینه که نصفش تریلره و نصفش مسابقه) اگه انتخابش کنید مرحله اول:تا شهری که گفته با ماشینها مسابقه بدید تا برسید به انبار بعد اون باری رو که آیکونش یه کادو هست روتحویل بگیرید و ببرید کیف کنید.

راستی بعضی از آهنگای رادیوش هم قشنگن همشون مزخرف نیستن.یکی از ایستگاه های رادیوش سبک آهنگاش به آهنگای ایرانی میزنه اوناییش که آهنگ خالین قشنگن به درد مسابقه میخورن گوش کنید دیگه با کامیون لایی می کشید.شب تو جاده کوهستانی پشت خط کامیون هایی که باهات هستن حرکت کنی یا اینکه دم صبح تو جاده با یه آهنگ شاد با سرعت از کنار کامیونای همراهت بگذری . شب هاش قشنگن بارون که میاد دیگه خیلی طبیعی میشه.
تو فکر افتادم یه فرمون بگیرم براش.

hosseinf722
26-06-2012, 10:57
آره می تونید دانلود کنید مشکلی نداره.

می شه توضیح بدید چجوری باید دانلود کنم؟

amin.t_71
26-06-2012, 12:01
آقا این تکون خوردن ماشین برا من طبیعی نیست اینم فیلمش ببینید :

nice 2000
26-06-2012, 17:27
بعد از تاید دانلود یوزر و پسورد می خواد.
وقتی می خواید فایل رو دانلود کنید این کد ها رو بهش بدید.

user name: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@gmail.com

اگه کار کرد بهم بگو.

nice 2000
26-06-2012, 17:51
آقا این تکون خوردن ماشین برا من طبیعی نیست اینم فیلمش ببینید :

فیلم رو دیدم,تکون خوردنش کاملا طبیعیه مال جادس دیگه.
حالا توجه نکردم ماشین رو اگه ارتقا بدی کمتر میشه یا نه.بستگی به جاده هم داره.

hosseinf722
26-06-2012, 19:31
بعد از تاید دانلود یوزر و پسورد می خواد.
وقتی می خواید فایل رو دانلود کنید این کد ها رو بهش بدید.

user name: nice 2000

اگه کار کرد بهم بگو.

سلام شرمنده ولی بازم نشد میشه دقیق تر بگی چیکار باید بکنم؟
الان من روی لینکی که دادید کلیک میکنم بعد هر چند بار که یوزر و پس رو میزنم دوباره یوزرو پس می خواد یعنی هی همون صفحه ریفرش میشه
بازم ممنون

nice 2000
26-06-2012, 19:55
برای همین گفتم اگه کار نکرد بگو.

برای یوزرنیم این رو بده: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@gmail.com

hosseinf722
26-06-2012, 21:23
برای همین گفتم اگه کار نکرد بگو.

برای یوزرنیم این رو بده: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@gmail.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@gmail.com)

کار کرد، دمت گرم خیلی آقایی
این قابلیتresume داره؟

nice 2000
27-06-2012, 00:37
آره قابلیت ایست کردن و ادامه دادن رو داره.با دانلود منیجر راحت ایست میشه ادامه هم میده.

hosseinf722
28-06-2012, 11:47
فعلا 30 درصد گرفتم ، سرعت لینکتون خیلی عالیه

hosseinf722
01-07-2012, 11:23
سلام بالاخره دانلود کردم
بعد از نصب سریال نامبر می خواد ازم ، چی کار کنم؟

amin.t_71
01-07-2012, 19:25
این لینک دانلود Keygen

اینم راهنمای کرک کردن :

hosseinf722
01-07-2012, 20:38
لینک دانلود امتحان شده و بازی نیازی به ریجستر کردن ندارد. ورژن بازی 3.0.4 هست.

چون نوشته بودن نیازی به ریجستر کردن نداره ، فکر کردم شاید جایی تو نصب اشتباه کردم که ازم سریال نامبر می خواد
در هر صورت از nice 2000 و amin.t_71 ممنونم

nice 2000
02-07-2012, 10:27
"لینک دانلود امتحان شده و بازی نیازی به ریجستر کردن ندارد. ورژن بازی 3.0.4 هست."
بابا من این جمله رو برای اون نسخه ای گفتم که آغای حامد دانلود کرده بود این که من آپلود کردم نسخه: RIG.N.ROLL THE ULTIMATE TRUCK DRIVING EXPERIENCE
که نسخه یولتیمیت هست.

:18: باباآخه من که ریجستر کدش رو بالا بهتون دادم.

hamed30
02-07-2012, 12:00
نسخه ای که من دانلود کرده بودم ظاهرا یه مشکل داشت اونم این بود که بعضی اوقات بدون هیچ دلیلی هنگ میکرد و از بازی می پرید بیرون شاید تو ده ساعت بازی دوبار این اتفاق می افتاد ولی به خاطر همون قضیه دیگه بازی نکردمش این نسخه ای که دوست عزیز nice2000 گذاشتید این مشکل رو داره یا نه ؟
اگه مطمئن هستید که همچین مشکلی نداره بگید برم اونو دانلود کنم .
راستی فرقی با ورژن قبلیش داره یا نه ؟

hosseinf722
02-07-2012, 14:45
"لینک دانلود امتحان شده و بازی نیازی به ریجستر کردن ندارد. ورژن بازی 3.0.4 هست."
بابا من این جمله رو برای اون نسخه ای گفتم که آغای حامد دانلود کرده بود این که من آپلود کردم نسخه: RIG.N.ROLL THE ULTIMATE TRUCK DRIVING EXPERIENCE
که نسخه یولتیمیت هست.

:18: باباآخه من که ریجستر کدش رو بالا بهتون دادم.

اونی که شما نوشته بودید activation code بود ولی چیزی که بازی بعد از نصب می خواست Serial Number بود که با کرکی که دوستان گذاشتن حل شد

nice 2000
03-07-2012, 15:08
نسخه ای که من دانلود کرده بودم ظاهرا یه مشکل داشت اونم این بود که بعضی اوقات بدون هیچ دلیلی هنگ میکرد و از بازی می پرید بیرون شاید تو ده ساعت بازی دوبار این اتفاق می افتاد ولی به خاطر همون قضیه دیگه بازی نکردمش این نسخه ای که دوست عزیز nice2000 گذاشتید این مشکل رو داره یا نه ؟اگه مطمئن هستید که همچین مشکلی نداره بگید برم اونو دانلود کنم .راستی فرقی با ورژن قبلیش داره یا نه ؟به جان خودم هنوز خودم دانلودش نکردم. شاید مشکل از کرکشه, منم این مشکل رو دارم.

hamed30
05-07-2012, 10:14
به جان خودم هنوز خودم دانلودش نکردم. شاید مشکل از کرکشه, منم این مشکل رو دارم.

خب من دانلودش کردم فقط باید برم خونه نصبش کنم و ببینم اینم همون مشکل رو داره یا نه ؟

nice 2000
07-07-2012, 19:33
خب من دانلودش کردم فقط باید برم خونه نصبش کنم و ببینم اینم همون مشکل رو داره یا نه ؟

تغیراتی نسبت به اون قبلی که دانلود کردی نداشته؟

amirhossine388
07-07-2012, 22:30
سلام بچه ها کسی میدانه چه طوری می توانیمماشین بخریم یا عوض کنیم کلن با تشکر

amirhossine388
07-07-2012, 22:31
سلام بچه ها کسی میدانه چه طوری می توانیم ماشین بخریم یا عوض کنیم کلن با تشکر

hamed30
08-07-2012, 11:59
تغیراتی نسبت به اون قبلی که دانلود کردی نداشته؟

متاسفانه انگار بد دانلود شده موقع نصب تا 7% میره و بعد ارور میده که فایل رو نمی تونه بخونه بد جوری حالمو گرفت اون از ets 2 و تاخیرای پشت سر هم اینم از این من رفتم خودکشی کنم .

nice 2000
08-07-2012, 13:45
متاسفانه انگار بد دانلود شده موقع نصب تا 7% میره و بعد ارور میده که فایل رو نمی تونه بخونه بد جوری حالمو گرفت اون از ets 2 و تاخیرای پشت سر هم اینم از این من رفتم خودکشی کنم .

عیبی نداره یکی کمتر!!!
لاقعل جلوی یه کامیون خودتو بنداز اونوقت کامیون الکی هم نه ها,صبر کن یه اسکانیای 2010 یا ولو Euro4 چیزی باشه که یه فیضی هم ببری.:31:

اصلا چرا هی دنبال بازی میگردی؟ خو بذار بعدا یه کامیون واقعی خوشکل تره تمیز بگیر. :5:

nice 2000
11-07-2012, 21:38

nice 2000
15-07-2012, 15:32
مطلب مهم:

توجه کنيد: texture filtering و Antialiasing بازي يه مقدار کمه بيشترش کنيد خیلی بهتر میشه, از تظيمات NVIDIA Control Panel تنظيمشون کنيد:
در بخش Manage 3D settings در پنجره باز شده گزينه اول: Anisotropic filtering مربوط به همون texture filtering هستش رو تنظيم کنيد مثلآ: 16x
حالا گزينه Antialiasing Setting رو هم تنظيم کنيد مثلا: 8x

ديگه هيچي کم نداره عالیه کیفیت تکسچرش خیلی خوب شده تازه انگار سبک تر هم شده.

kiar
18-07-2012, 23:19
تو این بازی چطور میشه راننده استخدام کرد و اگه امکانش هست نحوه خرید شرکت رو هم توضیح بدین ؟

MOHAMMAD2010
19-07-2012, 19:20
این بازی برای فروش هم جایی گیر میاد ؟

nice 2000
20-07-2012, 23:20
تو این بازی چطور میشه راننده استخدام کرد و اگه امکانش هست نحوه خرید شرکت رو هم توضیح بدین ؟

تو office هایی که خریداری می کنید تو سربرگ HIRE/FIRE DRIVER مربوط به استخدام و اخراج راننده هست سمت راست راننده ها هستن سمت چپ هم راننده های استخدام شده توی این سربرگ مشخصات راننده ها هم نشون داده میشه(سن/سابقه...)
توی سربرگ سمت چپی اون MANAGE DRIVERS مدیریت راننده ها رو تحت اختیار دارید,خودم چیز زیادی ازش نفهمیدم.
سربرگ MANAGE FLEET مربوط به خرید و فروش ماشین هستش برای راننده و خودتون باکلیک روی ماشینهای خریداری شده و زدن دکمه my truck ماشین شما با ماشین مورد نظر عوض میشه.

اینجا رو ببینید رفتم توی کارگو ماشین قبلی خودم (سمت چپی)که حالا دست رانندم بود توی کارگو دیدمش اومده بود بار بگیره سریع ازش عکس گرفتم:
یعنی توی جاده هم ماشینهای خودتون رو می بینید.

Artam01
21-07-2012, 00:50
من دیروز بازار پشت ویترین ها که ندیدم ولی بگی برات رایت میکنن.

NAZISM
21-07-2012, 02:05
درود
تو این بازی چجوری میشه بنزین زد؟چون من میرم جایگاه بنزین و میخوام باک رو فول پر کنم نمیشه
فکر میکنید برای باگ هست؟

nice 2000
21-07-2012, 05:22
آخه من لینک دانلودش رو که گذاشتم چرا می خواید بخرید؟
حجمش زیاده؟
اینی که بنده گذاشتم نوشته بود نسخه نهایی و لینکش تا 91/5/03 فقط مهلت داره.

OnT!me
21-07-2012, 20:15
لینک دانلود بازی با لینک مستقیم در سایت بازیهای شبیه ساز قرار گرفت برای مشاهده و دانلود بازی کلیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید ! نیاز به یوزر نیم و پسورد نیست ! فقط کد اکتیو رو بزنین و تموم ! دوستان ازتون میخوام بیاین به انجمنم تا همه با هم بازیها رو ویرایش کنیم
جمع همه ی اعضای سایت کامیونی هست شما هم بیاین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی زمان این لینک تموم شد لینک از سرور سایت من رو دان کنید هیچوقت پاک نمیشه و همیشه هست ! لینک صفحه دانلود :

moslem farahmand
23-07-2012, 01:13
کسی ترینر بازی رو داره:20:؟

hosseinf722
24-07-2012, 04:36
یه سری رمز:

Code Effect
---------------------------------------
slfillup - Refuels truck

moslem farahmand
24-07-2012, 14:29
دوست عزیز Nazism
شاید از ترینر استفاده می کنید
چون از من هم اینجوری شد
ترینرو که قطع کردم درست شد

pooya_m1385
12-08-2012, 21:17
ابای یکی کمک کنه تو اکتیوش موندم اعصابم خورد شد به دادم برسید این تو این hardware id چی بزنم تا سریال بازیو بهم بده کمکککککککککککککککککککک

pooya_m1385
12-08-2012, 21:21
با برای سریال نامبر این برنامه بود ولی هر چی زدم نشد یا سریال نامبر بدید یا یه چی بزنم این تو سریال نامبر یه چی بده بزنم تموم بشه بازی بیاد بالا

pooya_m1385
12-08-2012, 21:30
خودم لینکش رو مستقیم کردم.

لینک دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(RIG.N.ROLL THE ULTIMATE TRUCK DRIVING EXPERIENCE)
فقط لینکش تا 91/5/3 زمان داره!

وقتی می خواید فایل رو دانلود کنید این کد ها رو بهش بدید:

اکتیو کد در زمان نصب: LC-JTXFZG-ZLQLH3-NB23LX-4W5RUS
حالا خودم برم یه جا دانلودش کنم,خداکنه مشکل ریستارت نداشته باشه.

حاجی من اون کد اکتیو زدم ولی میگه فایلد و وقتی به نت وصل میشه این پیامو میده
Activation denied by server. Attention! The number of activations allowed by your Serial Number is exceeded. One more activation will be added for you in 30 days.
فارسیشم
توسط سرور فعال سازی را تکذیب کرد. توجه! تعدادی از فعالیتهای مجاز توسط شماره سریال خود را بیش از حد است. بیشتر فعال خواهد شد را برای شما در 30 روز اضافه شده است.
بد بختیه ها یکی کمکم کنه دیگه

pooya_m1385
13-08-2012, 13:33
سلام یه راهنمایی میکنید که چه جوری راننده استخدام کنم و ماشین اینا براشون بخرم از این حرفا

nice 2000
16-08-2012, 00:13
سلام یه راهنمایی میکنید که چه جوری راننده استخدام کنم و ماشین اینا براشون بخرم از این حرفا

شما از این Keygen استفاده کردی؟ یکی از دوستان گذاشته:

راهنمای کرک کردن :

راهنمایی هم تو صفحه 12 یکم دربارش نوشتم:

تو office هایی که خریداری می کنید تو سربرگ HIRE/FIRE DRIVER مربوط به استخدام و اخراج راننده هست سمت راست راننده ها هستن سمت چپ هم راننده های استخدام شده توی این سربرگ مشخصات راننده ها هم نشون داده میشه(سن/سابقه...)
توی سربرگ سمت چپی اون MANAGE DRIVERS مدیریت راننده ها رو تحت اختیار دارید,خودم چیز زیادی ازش نفهمیدم.
سربرگ MANAGE FLEET مربوط به خرید و فروش ماشین هستش برای راننده و خودتون باکلیک روی ماشینهای خریداری شده و زدن دکمه my truck ماشین شما با ماشین مورد نظر عوض میشه.

pooya_m1385
20-08-2012, 14:23
اون راهنمای کرک خیلی کمک کرد ولی همراه دیویدی یه کرک بود که وقتی بازش کردم بالاش نوشته بود olenevod rig'n'roll keygen by
اونو که باز کردم بعد گزاشتم بقیه ورژنا چون en بود ورژنم اگه روسی باشه باید رو اولی بمونه بعد اونجا که سریال میخواد مثل راهنما بقیش عمل کردم و درست شد کسی خواست این کرکو من اپ کردم بکس میتونن دانلود کنن و استفاده البت بقیه که این مشکل براشون پیش میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشیم همشه بکس ایران

pooya_m1385
22-08-2012, 21:32
یه سوال کسی میدونه چه جوری این رمزای تقلبو بزنیم ؟ یه جا خوندم نوشته بود بازیو متوقف کنید استپو زدم زدم نشد esc زدم نشد چه جوری بزنیم

K!ng of th3 K!ngs
24-08-2012, 21:41
رمزا هیچ کدوم کار نمیکنن.
من هکش کردم پولمو حسابی زیاد کرد شدم 8 میلیارد دلار :DDD با نرم افزار Cheat engine
بلد نیستید بگید آموزشش رو میزارم

pooya_m1385
26-08-2012, 20:52
بزاری عالی میشه

pooya_m1385
26-08-2012, 20:59
بکس حالا من فیلم اموزششو به زبان en پیدا کردم که تو یوتیوبه اگه خواستید بگید که بزارمش تو اپارت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pooya_m1385
26-08-2012, 21:39
خوب بکس خوش تیپ ما اینم لینک یه سیو که از اول بازی شروع میشه راهنماش هستش به زبان en توش دان کنید حالشو ببرید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از کسایی که این مطلبو کپی میکنن به هر نحو خواهشا یا اسم انجمن p30world.com بزنید یا از طرف AssAssinO مخصی

Gangster_Benington
27-08-2012, 11:53
لینک دانلود بازی با لینک مستقیم در سایت بازیهای شبیه ساز قرار گرفت برای مشاهده و دانلود بازی کلیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید ! نیاز به یوزر نیم و پسورد نیست ! فقط کد اکتیو رو بزنین و تموم ! دوستان ازتون میخوام بیاین به انجمنم تا همه با هم بازیها رو ویرایش کنیم
جمع همه ی اعضای سایت کامیونی هست شما هم بیاین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی زمان این لینک تموم شد لینک از سرور سایت من رو دان کنید هیچوقت پاک نمیشه و همیشه هست ! لینک صفحه دانلود :

آقا از سایت شما نمی‌شه دانلود کرد که

pooya_m1385
28-08-2012, 23:46
والا من نمیدونم اگه جایی باشه بزارن خوب میشه

Gangster_Benington
29-08-2012, 09:17
لینک رپیدشر :

من با رپیدباز مستقیمش کردم، اگه بگید چجوری میشه شمام دانلود کنید من مشکلی ندارم
ببینید اینو می‌تونید دانلود کنید یا نه

iCe m@n
04-09-2012, 23:53
سلام دوستان من زمانی که میخوام فرمون رو بچرخونم دوربین هم به چپ و راست می چرخه و این خیلی رو اعصابه چه جوری میشه دوربین رو ثابت کرد که توی چرخش عمل نکنه

iCe m@n
05-09-2012, 13:01
دوستان کسی بلد نیست؟ که این دوربین رو چی کار کنم؟

*aidin*
07-09-2012, 13:53
سلام
بازی خوبی ولی یه مشکل دارم چطوری میتونیم پشت ماشین و یعنی بارشو به ماشین وصل کنیم وقتی تو راه در می یاد:41:

shahab_f
07-09-2012, 13:58
دوستان این بازی تو بازار نیست؟ باید دانلود کرد؟
لینک هاتون پاک شده، لینک جدید دارید؟

iCe m@n
07-09-2012, 14:06
سلام
بازی خوبی ولی یه مشکل دارم چطوری میتونیم پشت ماشین و یعنی بارشو به ماشین وصل کنیم وقتی تو راه در می یاد:41:

با دکمه T میتونید وصل کنید و جدا کنید

iCe m@n
07-09-2012, 14:19
دوستان این بازی تو بازار نیست؟ باید دانلود کرد؟
لینک هاتون پاک شده، لینک جدید دارید؟

چرا این بازی توی بازار هست ولی شاید کم باشه من خودم 2 سال پیش که اومد خریدم از مغازه

برای دانلود هم میتونید از لینک های زیر استفاده کنید

حجم 3.52 گیگ

pooya_m1385
07-09-2012, 23:21
دوستان کسی بلد نیست؟ که این دوربین رو چی کار کنم؟

خوب نگاه / این و * این دوتا باید جلو بردن و عقب بدن دید باشه زدی اومده عقب بزن بره جلو یه زره کمتر میشه ولی چون تو حالت واقعی شما اگه راننده باشی میخوای بپیچی چپ به سمت چپ نگاه میکنی به خاطر همین سازنده این قالبلیتو گزاشته و یا بزنی از بیرون نگاه کنی

mahdi-55
10-09-2012, 10:53
سلام کسی میدونه چجوری میتونم ماشین بخرم؟ وشرکتا رو هم همینتور:blink:باتشکر

mahdi-55
12-09-2012, 09:40
دوستان عزیز کسی پیدانمیشه جواب منو بده؟چجوری میتونم ماشین بخرم؟

mahdi-55
12-09-2012, 09:43
سعی کنید بار قاچاق نزنید که اخرشgame overشدن:41::41:

mahdi-55
15-09-2012, 10:42
بازم سلام من وقتی میخوام برم توبازی وقتی میزنهperes any key انتر رو که میزنم از بازی میاد بیرون ومیزنهclose program کسی این مشکلو نداره نمیدونید چجوری حل میشه؟

Dj-Abbas
18-09-2012, 22:00
لینک رپیدشر :

من با رپیدباز مستقیمش کردم، اگه بگید چجوری میشه شمام دانلود کنید من مشکلی ندارم
ببینید اینو می‌تونید دانلود کنید یا نه

سلام
من اینو دانلود کردم بعد فایل iso رو باز کردم
زبونش فکر کنم روسی هست چیزی متوجه نشدم نصب کردم ولی زبونش روسی هست میخوام وارد بازی بشم ازم سریال میخواد سریالش چی هست میشه راجب نصبش یه توضیحی بدید ممنون میشم

Dj-Abbas
19-09-2012, 22:21
یکی نیست جواب بده

mahdi-55
21-09-2012, 12:07
اقایون من مردم ازبس با اون لگن کار کردم :19::19:التماس میکنم بگید چجوری میتونم ماشین بخرم:42::42:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dj-Abbas
21-09-2012, 23:01
دوستان سلام اینجا هیچ کس کمک نمیکنه باید خودت بگردی جواب سوالاتت رو پیدا کنی
من اون نسخه ای که دوستمون گذاشته بود رو دانلود کردم نسخه روسی بود کسی دانلود نکنه که الکی حجمش میپره
من تو اینترنت گشتم نسخه انگلیسی رو پیدا کردم با حجم اصلی 3.52 گیگ راحت نصب میشه بدون هیچ دردسر فقط کرکی که که هست رو دان کنید و راحت اکتیو کنید
18 پارت 200 مگی راحت از مدیا فایر دان کنید با قابلیت resume

کرک

shahab_f
25-09-2012, 02:42
دوستان سلام اینجا هیچ کس کمک نمیکنه باید خودت بگردی جواب سوالاتت رو پیدا کنی من اون نسخه ای که دوستمون گذاشته بود رو دانلود کردم نسخه روسی بود کسی دانلود نکنه که الکی حجمش میپره من تو اینترنت گشتم نسخه انگلیسی رو پیدا کردم با حجم اصلی 3.52 گیگ راحت نصب میشه بدون هیچ دردسر فقط کرکی که که هست رو دان کنید و راحت اکتیو کنید 18 پارت 200 مگی راحت از مدیا فایر دان کنید با قابلیت resume کرک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوست عزیز فایل کرکش ظاهرا حذف شده (البته بعضی وقت ها مدیا فایر قاطی میکنه) میشه جای دیگه آپلودش کنید؟

Dj-Abbas
27-09-2012, 17:19
دوست عزیز فایل کرکش ظاهرا حذف شده (البته بعضی وقت ها مدیا فایر قاطی میکنه) میشه جای دیگه آپلودش کنید؟

دوست عزیز شرمنده من چند روز نبودم من چک کردم درست بود ولی برای شما یه جای دیگه آپ کردم

sasanm28
30-10-2012, 17:39
ممنون از لینک های مدیافایر من 2 پارت دانلود کردم الان ارور میده واسه بقیه
میگه account suspend
بقیه از کحا دانلود کنم؟

Artam01
12-11-2012, 19:38
رفقا.
تو این بازی چطوری میشه با ویل بازی کرد؟
هر چی تنظیمات رو روی ویل میزارم میرم تو بازی فقط فرمون کار میکنه، گاز و ترمز فعال نیست.

hidrax
24-04-2013, 12:07
دوستان 2 روزه دارم میگردم دنبال لینک دانلود:n03:
کسی لینک دانلود این بازیو داره؟
حالا تورنت هرچی:n28:
rig n roll

Alcatel.
21-06-2013, 20:21
سلام
این بازی مد نداره؟
توی این ورژن جدیدش که gold edtion هست خیلی از کشنده هاش نیست.. مثلا ماک / اینترناش / کنورث / و ... قبلا 19 تا کشنده داشت همشم پدر مادر دار بود .. توی این ورژن جدید به جای اونا چنتا کشنده ی عجق وجغ !!! گذاشتن
Rig"n"Roll Gold Edition includes Freight Tycoon Game اسم کاملش اینه .. گمون کنم 2012 اپدیت شده.

mhowji2326
12-12-2013, 22:22
سلام....
این بازی به زبان آلمانیه یعنی زبان انگلیسی نداره...
درضمن رمزبازی دارین؟

hamed.kaviani2
16-05-2015, 14:27
میشه دوباره لینک keygen رو بزاری؟