PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل hp 1132 با ویندوز 7

amirhn
26-05-2012, 18:50
سلام
من یک پرینتر hp 1132 دارم که توی ویندوز xp بخوبی کار می کنه ولی تو ویندوز 7 خیلی طول می کشه تا فایل از کامپوتر به پرینتر منتقل بشه ( نیم ساعت برای 50 کیلوبایت)
آخرین ورژن درایور هم دانلود کردم و نصب کردم ولی باز هم درست
چند بار ویندوز عوض کردم و تمام گزینه های توی تنظیمات را چک کردم ولی بازم درست نشد :41:
البته بعضی وقتا که کامپیوتر را روشن می کنم خوبه ولی تا ریست می کنم دوباره خرا می شه :17:
در ضمن وقتی به تب دوایس ستینگ توی پرینتر پروپرتیز می رم هنگ می کنه
خواهش می کنم که کمکم کنید
پیشاپیش ممنون:11:

nabi.com
27-05-2012, 07:03
دوست عزیز اول اینکه درایور پرینترتون برای ویندوز 7 هست یا برای xp روی ویندوز 7 نصب کردید دوم اینکه اگه درایور شما xp هست این مشکل فقط برای شما نیست بیشتر پرینتر ها با ویندوز 7 سازگاری ندارند چرا که اصلا برای پرینتر درایور مخصوص 7 ساخته نشده سوم اینکه دوست عزیز چرا از ویندوز xp استفاده نمی کنی چون هم راحت نصب میشه و هم کیفیت پرینت شما بالا تر میره من خودم این مشکل برام پیش اومده بود که یه 1290 اپسون دارم توی ویندوز xp عالی هست اما 7 که نصب میکنم دستگاه رو میشناسه اما مقدار رنگ باقی مونده و کیفیت پرینت دستگاه اومد پایین چهارم اینکه اگه واقعا دوست داری از 7 استفاده کنی توی سایت های خارجی سرچ کن تا شاید درایور مخصوص 7 رو نداشته باشی
پنجم اینکه این گفته های بالای من زمانی صحت و سقم داره که از لحاظ سخت افزاری سیستم و پرینتر شما 100٪ سالم باشد

amirhn
27-05-2012, 13:25
درایور از خود سایت hp برای 7 64 بیتی دانلود کردم نصب کردم
هر چی گشتم را حل هایی که می کفتن فایده ای نداشت این فیک ات ماکروسافت که برای مشکلات پرینتره نصب کردم می گه مشکل نداره ( جالب اینجاس صفحه ی تستش هم بدون مشکل چاپ میزنه اما تاریست می کنم دوباره خراب می شه)
سخت افزار و پرینتر هم سالم هستن وگرنه تو اکس پی هم مشکل پیدا می کردند
راستش با جستجو هایی که کردم فهمی دم مشکل از print spooler ویندوز هست ولی اینکه چشه و چکار کنم که درست بشه نمی دونم