PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد كول پد

Cna_1
25-05-2012, 20:15
سلام
من براي نوت بوك 15.6 اينچيم مي خوام يه كول پد بخرم كه هم از برق و هم از يو اس بي به انتخاب تامين برق بشه
قيمت هم مناسب باشه و ظاهر خوب

خودم اين مدل رو پيدا كردم اما نمي دونم از هر دو را آيا تامين برق ميشه يا خير ...
نظرتون چي هست ؟
چه مدلي پيشنهاد ميديد؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ulsss
25-05-2012, 20:26
ازین کول پد های نانو هم میتونی استفاده کنی.

ata.royalfalcon
25-05-2012, 20:44
سلام
من براي نوت بوك 15.6 اينچيم مي خوام يه كول پد بخرم كه هم از برق و هم از يو اس بي به انتخاب تامين برق بشه
قيمت هم مناسب باشه و ظاهر خوب

خودم اين مدل رو پيدا كردم اما نمي دونم از هر دو را آيا تامين برق ميشه يا خير ...
نظرتون چي هست ؟
چه مدلي پيشنهاد ميديد؟

سلام
این مدل deepcool با داشتن یک عدد فن 14 سانتی برای لپتاپتون که 15.6 اینچی هست انتخاب مناسبی هست .
با بررسی این مدل در سایت deepcool ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فقط از برق usb لپتاپ تغذیه میشه ، البته شما زیاد نگران اشغال شدن پورت usb نباشید چون همانطوریکه در عکس زیر معلوم هست به خاطر شکل خاص کانکتور کابل کولپد ، پورت usb لپتاپتون اشغال نمیشود .

یا اینکه میتونید از آداپتورهای usb برای روشن کردن کولپد استفاده کنید (مثل عکس زیر) .

n-95
25-05-2012, 21:05
کول پد نانو خوب نیست ، دوست من داشت اصلا تاثیر خنک کنندگی نداشت

Cna_1
27-05-2012, 16:59
سلام این مدل deepcool با داشتن یک عدد فن 14 سانتی برای لپتاپتون که 15.6 اینچی هست انتخاب مناسبی هست . با بررسی این مدل در سایت deepcool ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فقط از برق usb لپتاپ تغذیه میشه ، البته شما زیاد نگران اشغال شدن پورت usb نباشید چون همانطوریکه در عکس زیر معلوم هست به خاطر شکل خاص کانکتور کابل کولپد ، پورت usb لپتاپتون اشغال نمیشود .

ممنون عزيز ازين مارك يه مدل ديگه هست تقريبا شبيه همينه مدل n1
يه بررسي مي كنيد كدوم بهتره ؟

Cna_1
28-05-2012, 15:03
:19::44::17: