PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : United Football

alivw71
24-05-2012, 18:11
به نام خدا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

UnitedFootball یه بازی فوتبالی سه بعدی میباشد که به صورت انلاین در تیم های ابی و قرمز باید کار گروهی انجام دهید . یعنی شما در زمین یک پلیر هستید و باید در نقش دفاع . مهاجم یا فروارد ظاهر بشید و با کار گروهی یه تیم تشکیل میدید و حریف رو شکست بدید. مثل بازی football superstars

حجم بازی 27 مگابایت و سرعت مورد نیاز برای بازی 56kb میباشد. سیستم عامل هم ویندوزxp .

لینک دانلود بازی:

وب سایت اصلی بازی:

hajoo
24-05-2012, 18:26
ALIVW71، متخصص معرفی بازی های ت.می:31:

alivw71
24-05-2012, 19:01
ALIVW71، متخصص معرفی بازی های ت.می:31:
انجور که فکر میکنی نیست . بازی نسبتا قشنگیه. گیم پلی خوبی داره.

vahid_d
25-05-2012, 07:04
من نمیتونم بازی رو اجرا کنم. پیغامی برای کانکشن اینترنت می ده. ظاهرا باید پورت 55000 رو فوروارد کرد. شما این کار رو انجام دادین که تونستین بازی رو اجرا کنید؟

alivw71
25-05-2012, 10:42
من نمیتونم بازی رو اجرا کنم. پیغامی برای کانکشن اینترنت می ده. ظاهرا باید پورت 55000 رو فوروارد کرد. شما این کار رو انجام دادین که تونستین بازی رو اجرا کنید؟
اگه پیغام : cold not connect to mastar server باشه من الان این مشکل رو دادرم که به پشتیبانی بازی mail زدم که مشکل از چیه؟

AMIR_TO
25-05-2012, 10:52
اگه پیغام : cold not connect to mastar server باشه من الان این مشکل رو دادرم که به پشتیبانی بازی mail زدم که مشکل از چیه؟
من هم همین مشکل رو دارم اگه فهمیدی چه جوری حل میشه به منم بگو
ممنون

vahid_d
25-05-2012, 11:39

منم همین پیغام رو میگیرم. در محل نصب بازی تو پوشه FAQ دو تا فایل متنی هست. تو یکیش در مورد این پیغام توضیح داده که اگر سر راه اینترنت روتر داریم باید پورت 55000 رو فوروارد کرد. بیشتر کسایی که adsl دارن مودم adsl اونها روتر دار هست. پس باید فوروارد کنن اما من با فوروارد کردن بازم نمیتونم وارد بازی بشم

alivw71
25-05-2012, 12:07
دوستان من این سایت رو از تو پوشه faq پیدا کردم. نرم افزار رو دانلود کردم ولی باید کرک شدش رو پیدا کنیم. یا یه نسخه شبیه به این.

vahid_d
25-05-2012, 12:58
انجور که فکر میکنی نیست . بازی نسبتا قشنگیه. گیم پلی خوبی داره.

شما مگه خودت این بازی رو اجرا نکردی؟ اینطوری که شما تاپیک زدی و در موردش نظر دادی فکر کردم خودت بازی کردی!

دوستان من این سایت رو از تو پوشه faq پیدا کردم. نرم افزار رو دانلود کردم ولی باید کرک شدش رو پیدا کنیم. یا یه نسخه شبیه به این.

نه عزیز. الزامی به داشتن این نرم افزار نیست. به صورت دستی هم میشه فوروارد کرد اما جواب نمیده. من نتونستم با وجود فوروارد دستی بازی رو اجرا کنم. کافیه آموزش port forwarding رو تو گوگل سرچ کنی.

alivw71
25-05-2012, 15:05
شما مگه خودت این بازی رو اجرا نکردی؟ اینطوری که شما تاپیک زدی و در موردش نظر دادی فکر کردم خودت بازی کردی!

نه عزیز. الزامی به داشتن این نرم افزار نیست. به صورت دستی هم میشه فوروارد کرد اما جواب نمیده. من نتونستم با وجود فوروارد دستی بازی رو اجرا کنم. کافیه آموزش port forwarding رو تو گوگل سرچ کنی.
تو youtobe که رفتم یکی از خارجیا این ارور رو داده بود
I don't understand why I can't connect to the "master server" . please answer me....I would like to try the game.........I click on icon and it shows >_< .......pls answerrrr
فکر کنم مشکل از خود سرور باشه چون فروم خود سات بازی هم باز نمیشه.
من تا الان بازی kicks online رو با globalsoccer رو که به ترتیب 500 مگ و 1.5 گیگ هستن. رو بازی کردم. اینو چون دیدم حجمش کمه دانلود کردم. باید صبر کنم تا پاسخ ایمیل بیاد چون المان الان شبه.
:دی

alivw71
22-09-2013, 23:12
بعد از گذشت 1 سال سرور های بازی فعال و بازی اپدیت شد.

به سایت بازی برید و دانلود و ثبت نام کنید و وارد بازی بشید و یک پلیر بسازید.

اگه سوالی بود در خدمتیم.