PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل: تنظیمات منوی مخفی در تلویزیون های سامسونگ

hamed_666
22-05-2012, 21:33
با سلام خدمت دوستان
نمی دونم محل مناسبی برای مطرح کردن این مشکل هست یا نه ولی خیلی مهمه!

من یک تلویزیون سامسونگ CRT مدل CS_29K30PQ دارم که چند روز پیش وارد منوی مخفی شدم (info - menu - mute - power) و نمیدونم رو کدوم گزینه بودم که یهو تصویر رفت و برام 40 تومن آب خورد!

حالا تنظیمات Deflection به هم ریخته و هر کاری میکنم تصویر درست و صاف نمیشه یعنی به هر دری زدم درست نشد که نشد ، از دوستان اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنید!ممنون

مجید62
21-06-2014, 18:36
آقا من هم تلویزیون crtسامسونگ 21 دارم به مئلcs-53900tpsکه تنظیمات قسمت منوی مخفی اون بهم ریخته.کلی گزینه داره که باید بهش عدد اختصاص بدم.تنظیمش خیلی سخته.هر کی اون منو رو با اعدادش داره برام ایمیل کنه .ممنون میشمrahimimajid62@gmail.com:n13:

matinpour
21-06-2014, 19:30
با سلام خدمت دوستان
نمی دونم محل مناسبی برای مطرح کردن این مشکل هست یا نه ولی خیلی مهمه!

من یک تلویزیون سامسونگ CRT مدل CS_29K30PQ دارم که چند روز پیش وارد منوی مخفی شدم (info - menu - mute - power) و نمیدونم رو کدوم گزینه بودم که یهو تصویر رفت و برام 40 تومن آب خورد!

حالا تنظیمات Deflection به هم ریخته و هر کاری میکنم تصویر درست و صاف نمیشه یعنی به هر دری زدم درست نشد که نشد ، از دوستان اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنید!ممنون
دوست عزیز
باید ازتعمیرکارانی که این سیستمها را دارند کمک بگیرید

javad.sh59
24-06-2014, 08:19
سلام تلوزیون من سامسونگ سری 6 مدل la40b650t1rxzn هست ایا گیرنده دیجیتال داره دوم زیر نویس فارسی رو هم پخش نمیکنه ممنون

matinpour
24-06-2014, 10:29
سلام تلوزیون من سامسونگ سری 6 مدل la40b650t1rxzn هست ایا گیرنده دیجیتال داره دوم زیر نویس فارسی رو هم پخش نمیکنه ممنون

دوست عزیز
خیر قابلیت دیجیتال ندارد و برای زیر نویس از این مطلب استفاده کنید اگر درست شد که هیچ وگرنه این قابلیت هم را پشتیبانی نمی کند
از اینپست #2555 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید