PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : منطقا ray یا arc s؟

milad_gasemi
21-05-2012, 23:59
سلام دوستان....
من اول می خواستم ray بخرم ولی حالا یکمی بودجم افزایش پیدا کرده و می خوام arc s بخرم..به نظر شما با توجه به اینکه تراکم پیکسل ray 300 هستش و ماله arc s 233 هستش آیا ارزش داره arc s رو بخرم؟مزایای دیگه arc s رو نسبت به ray میدونم..فقط این کیفیت تصویر من و دو دل کرده...آیا زیاد فرق میکنه؟تازه اگه من یکی از این دو تا رو گرفتم شما پیشنهاد میدین از بازار شهر خودمون تهیه کنم یا از اینترنت از دیجی کالا تهیه کنم؟چون تو بازار توشو دستکاری میکنن و اینجور حرفا ولی تو دیجی کالا هم می ترسم دیر دستم برسه و هزار تا مشکلات دیگه....اگه کمکم کنین ممنون میشم...

h!tman
22-05-2012, 07:49
اگر بخوایم سایز بزرگتر صفحه arc رو در نظر نگیریم
Ray کیفیت بهتری رو ارائه میکنه :)
ولی خوب سایز صفحه برای شما تعیین کنندس ! همونطور که میگید بقیه مزایای arc s رو میدونید
فرقش هم به صورت معمولی سخته متوجه شدن :)

دیجی کالا هم نه! از all digital تهیه کنید قیمت های معقول تری میده. به نظرم به جز تهران بقیه شهر ها خرید حضوری یکم سخته!

milad_gasemi
22-05-2012, 08:17
ببینین تو تبریز از چند جا پرسیدم arc s رو بیشترشون 550 گفتن رفتم یکیش گفت 680..این 2 تا چه فرقی با هم دارن؟مگه ساخت و جنس و همه چیزشون یکی نیست؟پس چرا این همه تفاوت؟تو دیجی کالا هم زده 599 تومن..یکی منو راهنمایی کنه...راستی الان موندم arc s بخرم یا ray؟از بزرگی صفحه نمایش 4.2 و cpu 1.4 arc s نمیشه گذشت از اون طرفم کیفیت صفحه نمایش ray یه چیزه دیگس...کمکم کنید....

دیجی کالا هم نه! از all digital تهیه کنید قیمت های معقول تری میده. به نظرم به جز تهران بقیه شهر ها خرید حضوری یکم سخته!
من قیمت ها رو تو هر دو دیدم دیجی کالا به صرفه تره..ارزونتره...

EHSANRF
22-05-2012, 09:01

تجربه میگه که ازش خرید نکن

milad_gasemi
22-05-2012, 09:21
تجربه میگه که ازش خرید نکن
تشکر از زاهنماییتون میشه بگین واسه چی؟جنس بد داده بودن؟وسایلای توشو برداشته بودن؟چی؟

h!tman
22-05-2012, 09:25
ببینین تو تبریز از چند جا پرسیدم arc s رو بیشترشون 550 گفتن رفتم یکیش گفت 680..این 2 تا چه فرقی با هم دارن؟مگه ساخت و جنس و همه چیزشون یکی نیست؟پس چرا این همه تفاوت؟تو دیجی کالا هم زده 599 تومن..یکی منو راهنمایی کنه...راستی الان موندم arc s بخرم یا ray؟از بزرگی صفحه نمایش 4.2 و cpu 1.4 arc s نمیشه گذشت از اون طرفم کیفیت صفحه نمایش ray یه چیزه دیگس...کمکم کنید....

الان تفاوت قیمت arc با arc s زیاد نیست
فوقش باشه 50تومن
پس همون arc s رو تهیه کنید
ولی اگر دیدید خیلی پر بیراه میگن و 100فرق قیمته arc رو تهیه کنید
بهتون قول میدم فرقش رو احساس نمیکنید
دیجی کالا هم فروشگاه مطمئنیه
نگران نباشید :) من خیلی ازش خرید کردم

========
جدای از بحث خرید
از گوشی کیبورد دار خوشتون میاد ؟
اگر آره به جای Ray از Xperia Pro تهیه کنید! دقت کنید Mini pro و x10 Mini pro نه! Xperia Pro
دقیقا همون Ray هست با کیبورد
خیلی بهتره به نظرم

EHSANRF
22-05-2012, 10:14
تشکر از زاهنماییتون میشه بگین واسه چی؟جنس بد داده بودن؟وسایلای توشو برداشته بودن؟چی؟

یه کم جستجو کنید میتونید دلیل رو متوجه شید، نمیشه بگم..

milad_gasemi
22-05-2012, 10:33
خیلی ازتون ممنونم...ولی منظور من تفاوت بین قیمت ها بودن..مغازه ها قیمت arc s رو اینطوری گفتن..550 و 680 تومن...منظورم اینه که آیا مشخصات arc s ها با هم تفاوت دارن که قیمتاشون یکی نیست؟

h!tman
22-05-2012, 11:34
خیر تفاوتی ندارن
یکیشون داره قیمت قبل میده

8nights&7days
22-05-2012, 21:55
من نی گم
Xperia ray

Maziar_69
22-05-2012, 22:04
به نظر من اگه صبر کنی یکی از این گوشی های 2 هسته ای سونی رو که داره میاد بخری بد نیست.
تک هسته ای ها دیگه دارن از دور خارج میشن.

h!tman
23-05-2012, 10:44
سونی که همه جوره مخصوصا تو آپدیت و ساخت دو هسته ای هاش گند زده
قیمتشون هم در حد بودجه این دوست عزیز نمیشه متاسفانه :(

Maziar_69
23-05-2012, 11:25
من منظورم گوشی Xperia U هست که تو سایت gooshishop با قیمت 690 برای 5 روز دیگه پیش فروش میکنه.
مسلما تا یه ماه دیگه قیمتش به 600 میرسه.

h!tman
23-05-2012, 11:49
ری بگیر نگرانم نباش! چون هر چقدرم بخوای کار کنی همین تا سال اینده هم جوابگوئه

یک رم 16کلاس 10 پاتریوت میتونی 40براش بخری و همینطور اگه وایرلس نداری یک مودم وایرلس حتما تهیه کن! قیمتشم از 60-70بیشتر نیست !(این خیلی مهمه ها!:دی)
اگر دیدی پولت مونده میتونی رم رو 32 کلاس 10پاتریوت به قیمت 90 تهیه کنی یا مثلا یک قاب دیگه براش بخری خوشگل بشه:دی

FC.Barcelona
23-05-2012, 13:58
خوب اگه براتون کیفیت صفحه نمایش مهمه ray را بگیرید

HamiD-Xfors
23-05-2012, 14:08
عزيز arc s 550 كي قيمت كردي؟

h!tman
23-05-2012, 14:19
عزيز arc s 550 كي قيمت كردي؟

تو تهران هم حدود این قیمت پیدا میشه
دیجی کالا هم همین قیمت میده

HamiD-Xfors
23-05-2012, 15:27
گوشيه خوبي هست نسبت به قيمتش؟ منم پولامو جمع كنم بگيرم...:13:

h!tman
23-05-2012, 15:34
Arc S? یا Ray?
Ray با 360 بله واقعا میرزه

HamiD-Xfors
23-05-2012, 15:39
نه arc s! كوچيكه ray

milad_gasemi
23-05-2012, 16:29
بازم از همه عزیزان تشکر می کنم...یکی از دوستان گفتش که بدنه arc s بعد مدتی ترک برمی داره....درسته؟من فقط به خاطر صفحه 4.2 می خوام arc s بخرم..خیلی وسوسه انگیزه...آخه بزرگی صفحه یکی از الویت هاست...کسایی که این گوشی رو خوب می شناسن آیا تفاوت زیادی بین صفحه ray و arc s مشاهده میشه؟بازم مردد شدم کدومو بخرم...یکی desire hd رو معرفی کرد که اونم مشخصاتش شبیه این دوتاست...ولی اندرویدش ورژنش 2.2 هستش..آیا ورژن اندروید خیلی موثر است؟ببخشین زیاد سوال پرسیدم...

h!tman
23-05-2012, 18:01
DHD رو بیخیال
بیشتر سر در گم میشی
ببین من قول میدم فرقش رو حس نکنی
قلبا کدوم رو دوست داری؟ همونو بگیر
ترک هم مثل این که تو بعضی ها هست

FC.Barcelona
23-05-2012, 19:08
دیزایر HD اندرویدش 2.3.5 هست و یکی دوماه دیگه HTC قول داده اندروید 4 هم براش بیاد
در کل اگه کیفیت ساخت و کیفیت بدنه برات مهمه دیزایر HD هم گزینه خوبیه
گوشی های سونی (اریکسون) هم متاسفانه بدنه های ضعیفی دارند

clau
23-05-2012, 19:24
دیزایر HD اندرویدش 2.3.5 هست و یکی دوماه دیگه HTC قول داده اندروید 4 هم براش بیاد

اندروید نصب شده روی دیزایر hdاندروید نسخه 2.2(froyo)هستش

h!tman
23-05-2012, 19:27

براش حتی پورت ics هم هست
گوشی بدی هم نیست

FC.Barcelona
23-05-2012, 19:32
نه من خودم دیزایر HD دارم و اپدیت رسمی به 2.3.5 کردمش (با خود گوشی) سنس هم ورژن 3
اینم ruu هاش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میتونید چک کنید :46:

clau
23-05-2012, 19:37
نه من خودم دیزایر HD دارم و اپدیت رسمی به 2.3.5 کردمش (با خود گوشی) سنس هم ورژن 3
اینم ruu هاش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میتونید چک کنید :46:
منظور من اندرویدی هستش که روی گوشی به صورت پیش فرض نصبه

FC.Barcelona
23-05-2012, 19:48
منظور من اندرویدی هستش که روی گوشی به صورت پیش فرض نصبه

این به خاطر اینه که یکم طول میکشه تا گوشی ها وارد بازار ایران بشه وگرنه همیشه اخرین اپدیت را htc استفاده میکنه
هرچند هر نسخه ای باشه با یک کلیک به اخرین ورژن اپدیت میشه :27:

Ehsan Studio
23-05-2012, 21:07
با تحقیقاتی که داشتم Ray نسبت به قیمتش واقعا خیلی خوبه...
یکی از مشکلاتی که بهش میگیرن اینکه باتریش زود تموم میشه..
ولی احتمالا من خودم هفته بعد برم ray بخرم...

milad_gasemi
24-05-2012, 09:16
DHD رو بیخیال
بیشتر سر در گم میشی
ببین من قول میدم فرقش رو حس نکنی
قلبا کدوم رو دوست داری؟ همونو بگیر
ترک هم مثل این که تو بعضی ها هست
من خودم اول ray رو دوست داشتم ولی با دیدن arc s نظرم عوض شد...فقط به خاطر کیفیت تصویر نمایش و تراکم 230 پیکسلیش و ترک قابش موندم والا می خریدمش...ray هم به خاطر کوچیک بودن صفحه نمایش 3.3 از چشمم افتاده...ببخشین ها...من یکم گیج شدم...حالا موندم از بین این مدل ها کدوم ارجحیت بیشتری نسبت به بقیه داره کدومو بخرم؟...arc s و ray و htc sensation ....البته آخری رو یکم باید صبر کنم ارزونتر بشه...درسته؟الان حدود 650 تومنه...خواهشا کمکم کنین سردرگم موندم...

SaЁeD
24-05-2012, 10:29
سلام دوست عزیز.این ترک قاب که تو گوشی آرک بوده و فکر نکنم تو آرک اس بوده باشه چون من خودم 6 ماهه آرک اس دارم این چیزا رو ندیدم.
تو صفحه نمایش هم مطمئنا شما تفاوتی احساس نخواهید کرد.یه بار ارک اس بگیرید تو دستتون و کیفیتشو بببینید راضی میشید.زیاد به این اعداد و ارقام کاری نداشته باشید مگه چشم انسان چقدر رو میتونه تفکیک کنه.

در کل من پیشنهادم به شما ارک اس هست.(دنبال ارک نرو - برو ارک اس بگیر)
ازش نمیشه گذشت مخصوصا طراحی و زیبایی خاصش.وقتی گوشیو تو دستش میگیره یه حس خاصی به ادم دست میده
اگر هم میخواید کمتر هزینه کنید که ری هم گوشی خوبیه و امکانات خوبی داره.

در مورد خرید از فروشگاه های اینترنتی مثل دیجی کالا بگم که من تا حالا ازین خرید نکردم ولی تو خود سایتش نوشته که 48 ساعت مهلت تست میدن و باگوشی کارمیکنی و اگه مشکلی داشت براشون پس میفرستی.

3- روند بازگرداندان کالا و بازپرداخت وجه
- دیجی کالا برای کلیه سفارشات تهران و شهرستانها مدت 48 ساعت فرصت تست را از زمان تحویل کالا توسط مشتری جهت اطمینان از صحت و کیفیت کالای خریداری شده برای مشتریان در نظر گرفته است. چنانچه در این باز زمانی هر گونه اشکال و یا نقص فنی در کالا توسط خریدار مشاهده شود، پس از تماس با واحد فروش امکان تعویض . یا بازپرداخت وجه وجود خواهد داشت.
- توجه داشته باشید که امکان بازگرداندن کالا و باز پرداخت وجه یا تعویض با کالای مشابه تنها در صورتی امکان پذیر خواهد بود که کالا و کلیه متعلقات آن در شرایط و وضعیت اولیه خود باشد.
- چنانچه هرگونه عدم تطابق با مشخصات فنی کالای خریداری شده با آنچه در جدول مشخصات فنی محصول مورد نظر در سایت وجود داشته باشد، خریدار می تواند در مدت زمان 48 ساعت فرصت تست کالا نسبت به مرجوع ساختن و یا دریافت مابه التفاوت مشخصات فنی به انتخاب خود اقدام نماید.
- شرایط و شرح خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده اند. چنانچه کالای خریداری شده پس از مدت زمات تست کالا، دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.

یا اگه میخوالی حضوری بخری اگه گذرت به تهران خورد برو تهران بگیر اگر هم نه که فقط از فروشگاههای خیلی مطمئن بگیر تا خیالت راحت باشه.

ایشالا خریدی مبارکت باشه:46:

milad_gasemi
24-05-2012, 11:55
دوست عزیز گوشیتون تا حالا هنگ کرده؟میگن وقتی این گوشی هنگ میکنه باید باطریشو دربیاری...درسته؟تشکر..

h!tman
24-05-2012, 14:26
فورس کلوز بده نیازی به این کار نیست
کلا هنگ توی اینجور گوشی ها خیلی کمه مگر موقع بازی هایی که درست کرک نشدن یا ناقص هستند یا گوشی نمیکشه که اونا باید صبر کنید تا فورس کلوز کنند