PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ASUS N56

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5

AliSub
28-07-2014, 10:33
دوست عزیز از گرافیکش راضی هستید؟ چون من زیاد باهاش بازی سنگین نکردم
راستی مشکل داغ کردن رو شکر خدا حل کردم.تو محیط های گرم یه کتاب زیرش میزارم و راحت استفاده میکنم بدون داغ کردن تاچ پد.
یه عیب دیگش از نظر من اینه که دکمه های کیبوردش زیاد محکم نیست

والا اهل بازی نیستم دنبال یه بازی میگردم تست کنم ببینم چجوریاست.
دقیقا دکمه هاش زیاد محکم نیست. البته اگه قصد کندنش باشه:n02: ولی خب خیلی تایپ باهاش کیفی میده:n02:

M.R.P
05-08-2014, 11:42
دوستان پنل اصلی صفحه نمایش n56jr گیر میاد؟!! من صفحم آب ریخته پکیده!!! الان سفارش دادم 450 تومن!! اگر دیدم اصلیه اینجا اطلاع میدم واسه نفرهای بعدی پس از خودم :n02:

Gilopa
07-08-2014, 16:11
دوست عزیز از گرافیکش راضی هستید؟ چون من زیاد باهاش بازی سنگین نکردم
راستی مشکل داغ کردن رو شکر خدا حل کردم.تو محیط های گرم یه کتاب زیرش میزارم و راحت استفاده میکنم بدون داغ کردن تاچ پد.
یه عیب دیگش از نظر من اینه که دکمه های کیبوردش زیاد محکم نیست

860 گرافیک قدرتمندیه و مشکل خاصی باهاش نخواهید داشت اما اگر خیلی دیگه حساس هستید و میخواید خیالتون کلا راحت بشه گرافیک 760gtx رو مثل من بخرید که فوق العادست . تا الان بتلفلد 4 .. کال آو دیوتی جدید و sniper elitte 3 رو در حالت ultra بدون افت فریم بازی کردم .

sh.gh.k
10-08-2014, 07:27
سلام من تازه مدل n56 jr خریدم با قیمت 3280000 تومان- فوق العادست همه چیز تمومه
خیلی حساس دقیقم بعد از 2 ماه تحقیق و بررسی حتی با اینکه فقط 2500 پول داشتم ولی تصمیم گرفتم اینو بخرم چون هیچ نقصی جز وزنش نداره
واقعا ارزش خرید داره سنگین ترین کارهارو به راحتی انجام میده
وزنش به علت بدنه آلمینیومی محکمشه 2700 گرم هستش

فقط یه مشکلی هست حتی اگر شارژش 100% باشه و به شارژر هم وصل باشه با هر بار روشن شدنش 1 درصد از شارژش کم میشه! این مشکل طبیعیه؟
5 بار که روشن بشه به 95 در صد میرسه و باطری شرو ع به شارژ میکنه
یعنی حتی اگر نخوام از باطری استفاده کنم به 95 که رسید شروع به شارژ شدن میکنه که مجبورم شارژر رو قطع کنم و بذارم باطری کامل استفاده شه و باز دوباره تا 100 شارژ شه

شما نرم افزاری میشناسید که وقتی شارژ باطری به 60 درصد رسید باطری شروع به شارژ کنه؟

این موضوع خیلی روی اعصاب منه آخه نمیتونم چند روز مداوم فقط از برق استفاده کنم و از عمر باطری هم کم میکنه
:n28:
دوستان خواهش میکنم کمکم کنید

mhe3xe
11-08-2014, 11:45
دوستانی که مدل n56jr رو خریدن میشه بگن کیفیت تصویرش چجوره؟ در حالت افقی و عمودی مات نمیشه و کیفیت کم نمیشه؟ من بین این و n550jk موندم. میخوام ببینم این مدلم مثل n550jk خیلی داغ میکنه؟ و اگر آره کدوم قسمت کیبرد؟ 1میلیون فرق قیمتشونه اگر این مدل کیفیت نمایش خوبی داشته باشه و گرم نکنه و قدرت خوبی داشته باشه همینو میگیرم. در ضمن گارانتی ویستا چطوره؟ این مدلو یعنی n56jr با گارانتی ویستا 3250 چطوره؟ گرونه یا خوبه؟ درباره n550jk هم بگید ممنون میشم.

*M!L4D*
11-08-2014, 14:53
این موضوع خیلی روی اعصاب منه آخه نمیتونم چند روز مداوم فقط از برق استفاده کنم و از عمر باطری هم کم میکنه

نگران نباش حاجی لپ تاپ های سری جدید ایسوس بعد اینکه باطری 100 % شارژ شد تا قبل اینکه به 94 % برسه دیگه شارژش نمی کنه یعنی از برق شهر استفاده می کنه .. واسه همین مشکل خاصی پیش نمیاد.
میتونی Wear Level دستگاه رو هم بعد اینکه چند روز اینجوری کار کرد با قبلش مقایسه کنی ببینی که شاید فرقشون در حد چند صدم درصد باشه .

mhe3xe
13-08-2014, 16:39
دوستانی که مدل n56jr رو خریدن میشه بگن کیفیت تصویرش چجوره؟ در حالت افقی و عمودی مات نمیشه و کیفیت کم نمیشه؟ من بین این و n550jk موندم. میخوام ببینم این مدلم مثل n550jk خیلی داغ میکنه؟ و اگر آره کدوم قسمت کیبرد؟ 1میلیون فرق قیمتشونه اگر این مدل کیفیت نمایش خوبی داشته باشه و گرم نکنه و قدرت خوبی داشته باشه همینو میگیرم. در ضمن گارانتی ویستا چطوره؟ این مدلو یعنی n56jr با گارانتی ویستا 3250 چطوره؟ گرونه یا خوبه؟ درباره n550jk هم بگید ممنون میشم.
کسی خونه نیست؟

AliSub
13-08-2014, 17:56

کسی خونه نیست؟

من N56JN رو گرفتم.
کیفیت تصویرش عالیه
اصلا مشکل دید از بغل رو مثل بقیه لپ تاپ ها نداری ولی خب در حد IPS نیست.
n550 که والا از نزدیک ندیدم. ولی خب هر سیستم پر قدرتی داغ میکنه.
گارنتی منم ویستا. والا نمیدونم چجوریه و امیدوارم اصلا بهش احتیاج نشه
قیمتی که دادی عالیه

mhe3xe
14-08-2014, 10:58
من N56JN رو گرفتم.
کیفیت تصویرش عالیه
اصلا مشکل دید از بغل رو مثل بقیه لپ تاپ ها نداری ولی خب در حد IPS نیست.
n550 که والا از نزدیک ندیدم. ولی خب هر سیستم پر قدرتی داغ میکنه.
گارنتی منم ویستا. والا نمیدونم چجوریه و امیدوارم اصلا بهش احتیاج نشه
قیمتی که دادی عالیه
ممنون از جوابتون. یه سوال دیگم داشتم و اونم اینکه مادربورد این دو مدل یکی هست؟ یعنی واسه نصب ssd سرعت یکیه و sata3 هستن؟ اگر n550 sata3 باشه و این n56 sata2 فک کنم همون n550 بهتر باشه. ممنون میشم کسی بدونه اینم جواب بده. احتمالا اوایل برج 6 یه هفته دیگه تقریبا بگیرم یکیشو دیگه. زودتر جواب بدین دوستان ممنون میشم

afshin b
14-08-2014, 14:20
ممنون از جوابتون. یه سوال دیگم داشتم و اونم اینکه مادربورد این دو مدل یکی هست؟ یعنی واسه نصب ssd سرعت یکیه و sata3 هستن؟ اگر n550 sata3 باشه و این n56 sata2 فک کنم همون n550 بهتر باشه. ممنون میشم کسی بدونه اینم جواب بده. احتمالا اوایل برج 6 یه هفته دیگه تقریبا بگیرم یکیشو دیگه. زودتر جواب بدین دوستان ممنون میشم

دوست عزیز الان دیگه فکر نکنم لپتاپی تولید بشه که ساتا۳ نداشته باشه!
هم N56 و هم N550 از چیپست Intel® HM86 Express Chipse استفاده می کنن. و این چیپست تا ۴ تا ساتا۳ رو ساپورت میکنه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mhe3xe
14-08-2014, 21:00
دوست عزیز الان دیگه فکر نکنم لپتاپی تولید بشه که ساتا۳ نداشته باشه!
هم N56 و هم N550 از چیپست Intel® HM86 Express Chipse استفاده می کنن. و این چیپست تا ۴ تا ساتا۳ رو ساپورت میکنه.
ایول داری. دس خوش. ممنون عزیز:n12:

mhe3xe
17-08-2014, 10:16
این n56jr مگه چشه که همه دارن تخفیف میزنن؟ نکنه مشکل اساسی داره که اینجوری شده. وگرنه من که تاحالا ندیدم اینجا چیزی استقبال بشه و اون ارزون بشه. کسی چیزی میدونه؟

noisymind
21-08-2014, 15:22
دوستان میشه بفرمایید این N56چند مدل داره؟ مثلا من JR و JN رو تو سایت دیدم ولی این تاپیک رو که میخونم همش با مدلهای جدید مواجه میشم که میخوام ببینم فرقشون چی هست؟
سپاس

NOR-1
21-08-2014, 16:38
دوستان میشه بفرمایید این N56چند مدل داره؟ مثلا من JR و JN رو تو سایت دیدم ولی این تاپیک رو که میخونم همش با مدلهای جدید مواجه میشم که میخوام ببینم فرقشون چی هست؟
سپاس

سه مدل :
۱: n56jr با دو گیگ گرافیک gtx 760m
۲: n56jn با دو گیگ گرافیک gt840m
۳: n56jn با چهار گیگ گرافیک Gt 840m

AliSub
24-08-2014, 11:22
سلام
من لب تاپم N56JN هست.
نمیدونم چرا وقتی مثلا روی دسکتاپم صفحه کم نوره ولی مرورگر باز میکنم صفحه کم کم پر نور میشه. البته تغییر انقدر کمه که باید خیلی توجه کنید.
تنظیمات هم روی های پرفورمنس یا هر چی میزارم همینه!!!!!!!!
برای شما اینطوری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

mhe3xe
24-08-2014, 13:24
آقا من بالاخره n56jr رو خریدم. فقط یه مشکل دارم و اونم اینکه ساب ووفر اصلا صدایی ازش بیرون نمیاد.درایورای توی دیوایس منیجر هم همه نصب هستن. مشکل از چی میتونه باشه؟ یعنی ساب ووفرش سوخته؟ گارانتی ویستاست. عوض میکنن؟

hamidchi
24-08-2014, 14:51
سلام
من لب تاپم N56JN هست.
نمیدونم چرا وقتی مثلا روی دسکتاپم صفحه کم نوره ولی مرورگر باز میکنم صفحه کم کم پر نور میشه. البته تغییر انقدر کمه که باید خیلی توجه کنید.
تنظیمات هم روی های پرفورمنس یا هر چی میزارم همینه!!!!!!!!
برای شما اینطوری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

از من n56 vb هست من این تغییر نور رو بعضی وقتا موقع فیلم دیدن تجربه کردم . یادم نیست غیر از اون جای دیگه هم اتفاق افتاده یا نه
خودم فکر میکنم مربوط میشه به وقتایی که باتری لپ تاپ رو درمیاوردم و مستقیما به برق وصلش میکردم اولش اینجوری بود و بعد از مدتی درست میشد . احتمالا وقتی نه باتری داشته و نه برق تنظیماتش به هم میریخته
ولی دیگه باتری رو در نمیارم و این مشکل رو کمتر باش مواجه شدم
شما در مورد علت وجود این مشکل نمیدونین ؟ مثه من تصوری ندارین که از چی هست ؟

mhe3xe
24-08-2014, 14:53
بایوس رو چطور آپدیت کنم؟

hamidchi
24-08-2014, 14:55
آقا من بالاخره n56jr رو خریدم. فقط یه مشکل دارم و اونم اینکه ساب ووفر اصلا صدایی ازش بیرون نمیاد.درایورای توی دیوایس منیجر هم همه نصب هستن. مشکل از چی میتونه باشه؟ یعنی ساب ووفرش سوخته؟ گارانتی ویستاست. عوض میکنن؟

سابووفر از خودش صدایی نمیده فقط باعث به وجود اومد بیس و یه جورایی دالبی شدن میشه
اگه ولوم صدا خیلی کم باشه حس نمیشه ولی یکم که زیاد باشه مثلا 30 یا 40 مشخص هست

AliSub
24-08-2014, 16:32
از من n56 vb هست من این تغییر نور رو بعضی وقتا موقع فیلم دیدن تجربه کردم . یادم نیست غیر از اون جای دیگه هم اتفاق افتاده یا نه
خودم فکر میکنم مربوط میشه به وقتایی که باتری لپ تاپ رو درمیاوردم و مستقیما به برق وصلش میکردم اولش اینجوری بود و بعد از مدتی درست میشد . احتمالا وقتی نه باتری داشته و نه برق تنظیماتش به هم میریخته

برا من میدونید چطوریه
مثلا الان که میام روی دسکتاپ کم کم صفحه کم نور میشه البته تغییرش اصلا زیاد نیست و خیلی باید توجه کرد.
بعد که یه برنامه ای رو اجرا میکنم که رنگ سفید توش زیاده. مثل مای کامپیوتر و گوگل یا ... نور صفحه کم کم زیاد میشه.
یه جوری توی صفحه های تیره کم نور تر میشه و توی صفحه های روشن پر نور تر میشه.

شما یه تست کنید:
بک گراند دسکتاپ رو یه منظره تیره بزارید و اینکار رو تست کنید.
------------
والا نمیدونم دلیلش چیه!!!!!!!!!!

mhe3xe
24-08-2014, 16:52
سابووفر از خودش صدایی نمیده فقط باعث به وجود اومد بیس و یه جورایی دالبی شدن میشه
اگه ولوم صدا خیلی کم باشه حس نمیشه ولی یکم که زیاد باشه مثلا 30 یا 40 مشخص هست
مشکل اینجاست که تو صدای خیلی بلندم چیزی حس نمیشه. نه بوم بومبی نه چیزی. اگر واقعا خیلی صداش تاثیر گذاره و مهمه تا برم گارانتی اگر مهم نیس صداش تا نرم اصلا. حوصله دنگ و فنگ گارانتی ندارم

AliSub
24-08-2014, 17:21
مشکل اینجاست که تو صدای خیلی بلندم چیزی حس نمیشه. نه بوم بومبی نه چیزی. اگر واقعا خیلی صداش تاثیر گذاره و مهمه تا برم گارانتی اگر مهم نیس صداش تا نرم اصلا. حوصله دنگ و فنگ گارانتی ندارم

موقعی که اهنگی رو پخش میکنید وقتی فیشش رو میزنید هیچ تغییر صدایی حس نمیکنید؟؟؟؟؟؟؟؟
این ساب ووفرش خیلی صدا رو قشنگتر میکنه

mhe3xe
24-08-2014, 17:30
موقعی که اهنگی رو پخش میکنید وقتی فیشش رو میزنید هیچ تغییر صدایی حس نمیکنید؟؟؟؟؟؟؟؟
این ساب ووفرش خیلی صدا رو قشنگتر میکنه
نه متاسفانه. هیچ تغییر صدایی ایجاد نمیشه

AliSub
24-08-2014, 17:31
برا من میدونید چطوریه
مثلا الان که میام روی دسکتاپ کم کم صفحه کم نور میشه البته تغییرش اصلا زیاد نیست و خیلی باید توجه کرد.
بعد که یه برنامه ای رو اجرا میکنم که رنگ سفید توش زیاده. مثل مای کامپیوتر و گوگل یا ... نور صفحه کم کم زیاد میشه.
یه جوری توی صفحه های تیره کم نور تر میشه و توی صفحه های روشن پر نور تر میشه.

شما یه تست کنید:
بک گراند دسکتاپ رو یه منظره تیره بزارید و اینکار رو تست کنید.
------------
والا نمیدونم دلیلش چیه!!!!!!!!!!

الان گرفتم درایور گرافیک اینتل دوباره نصب کردم مشکلم حل شد. نور صفحه نمایش هم بیشتر شده!!!!!!!:n01:
تا الان خوب بوده اگر دوباره دیدم همونجوری شد میام میگم.

AliSub
24-08-2014, 17:37
نه متاسفانه. هیچ تغییر صدایی ایجاد نمیشه

از همون دی وی دی همراه لپ تاب بگیرید دوباره درایور صداشو نصب کنید. ایشالله نتیجه میده.

mhe3xe
25-08-2014, 06:08
از همون دی وی دی همراه لپ تاب بگیرید دوباره درایور صداشو نصب کنید. ایشالله نتیجه میده.
آره درست شد. این مغازه که ازش خریدم درایورا رو همینجوری ریخته بود روش. حله حله. مشکل نصب درایورم نداشتم من. همه چیز اوکی بود. کل درایور های سایت ایسوس واسه این مدل رو دانلود کردم. بنظرم از سایت بگیرین بهتر از خود dvd همراهش باشه.یه دو تا سوال فقط داشتم من
1. بهترین وین 8.1 چیه و مال کدوم شرکت؟
2. بایوس من 201 هست این آخرینش نیست چون 204 و 203 هم تو سایت هست فقط هرچی میزنم طبق سایت خودش آپدیت نمیشه. مشکل از کجاست؟
در نهایت هم بگم صداش بی نظیره بی نظیر

NOR-1
25-08-2014, 09:51
از شرکت پرند یا زیتون بگیر

AliSub
25-08-2014, 10:28
آره درست شد. این مغازه که ازش خریدم درایورا رو همینجوری ریخته بود روش. حله حله. مشکل نصب درایورم نداشتم من. همه چیز اوکی بود. کل درایور های سایت ایسوس واسه این مدل رو دانلود کردم. بنظرم از سایت بگیرین بهتر از خود dvd همراهش باشه.یه دو تا سوال فقط داشتم من
1. بهترین وین 8.1 چیه و مال کدوم شرکت؟
2. بایوس من 201 هست این آخرینش نیست چون 204 و 203 هم تو سایت هست فقط هرچی میزنم طبق سایت خودش آپدیت نمیشه. مشکل از کجاست؟
در نهایت هم بگم صداش بی نظیره بی نظیر

خب خدارو شکر
والا منم دنبال 8.1 هستم طرف روش امده 8 نصب کرده
بایوس هم من سر در نمیارم
راستی چجوری میشه رفت تو قسمت بوتش؟؟؟؟؟

من تنظیمات صدارو اینجوری گذاشتم . . .

AliSub
25-08-2014, 11:16
دوستان من هنوز مشکل کم نور پرنور شدن مانیتور دارم
چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n28::n28:
توی زمینه های تیره کم نور میشه
توی زمینه های روشن پرنور میشه

mhe3xe
25-08-2014, 13:04
خب خدارو شکر
والا منم دنبال 8.1 هستم طرف روش امده 8 نصب کرده
بایوس هم من سر در نمیارم
راستی چجوری میشه رفت تو قسمت بوتش؟؟؟؟؟

من تنظیمات صدارو اینجوری گذاشتم . . .

ممنون عزیز. والا من هنوز این برنامه رو یا نصب نکردم یا هنوز بازش نکردم. چون اصلا وقت نکردم دیگه بهش سر بزنم فقط ساب ووفر رو چک کردم. واسه رفتن به بوت هم باید موقعی که میخواد لپ تاپ روشن بشه کلید f2 بزنی. مشکل مانیتورتون رو هم چون هنوز من باهاش سر و کله نزدم نمیدونم. امیدوارم که مشکل شما هم رفع بشه.

a_bayan
25-08-2014, 19:51
سلام دوستان بالاخره خریدمش.ممنون از کسایی که طی پروسه ی تحقیقات من بهم کمک کردن.فردا میرسه دستم.یکم باهاش ور می رم بعدش یه نقد درست و حسابی ازش میزارم اینجا.هر سوالی هم بود در خدمتم.ضمنا من چون اهل کرمانشاهم امروز غروب که خریدم انشاله گفت فردا صبح ساعت 10ونیم بیا بگیرش...مث اینکه از تهدان میاد.ضمنا دوستانی که تازگیا خریدن شما چند خریدین؟ من رفتم اونجا از پروبوک450 هم خیلی خوشم اومد ولی بخاطر ترسی که در مورد گارانتی و تامین قطعات در آینده داشتم ایسوس خریدم...بعد مغازشم خیلی مغازه خوبیه تخصصش فقط لپتاپ حتی یدونه سی دی هم تو مغازش نمیفروشه....اونجاهم که بودم زنگ زد شرکت الماس دقیقا گفت با کانفیگ 760 یدونه بفرستین...ضمنا من دقیقا خریدم 3220 + نصب ویندوز و درایور ها +نصب هرگونه نرم افزار دیگه که خواستم.بعدشم گف اگه خدایی نکرده مشکلی پیش اومد شما لپتاپو میدی به ما و دیگه درگیر گارانتی نمیشی ما خودمون میفرستیم تهران و کل پروسه ی تعمیر یا تعویضش توسط خودمون هماهنگی میشه.....+شرط کردم همه درایور ها و موس و سابووفر توش باشه.راستی ساب ووفرش چنده قیمتش....

یه سوال دیگه اینکه این لپتاپ باید چند ساعت شارژ اولیه بشه؟؟؟؟؟؟؟ این سوال از کل سوالای بالا مهم تر بود.....
ممنون که خوندین و ممنونم از اونایی که جواب میدن...

a_bayan
25-08-2014, 19:52
سلام دوستان بالاخره خریدمش.ممنون از کسایی که طی پروسه ی تحقیقات من بهم کمک کردن.فردا میرسه دستم.یکم باهاش ور می رم بعدش یه نقد درست و حسابی ازش میزارم اینجا.هر سوالی هم بود در خدمتم.ضمنا من چون اهل کرمانشاهم امروز غروب که خریدم انشاله گفت فردا صبح ساعت 10ونیم بیا بگیرش...مث اینکه از تهدان میاد.ضمنا دوستانی که تازگیا خریدن شما چند خریدین؟ من رفتم اونجا از پروبوک450 هم خیلی خوشم اومد ولی بخاطر ترسی که در مورد گارانتی و تامین قطعات در آینده داشتم ایسوس خریدم...بعد مغازشم خیلی مغازه خوبیه تخصصش فقط لپتاپ حتی یدونه سی دی هم تو مغازش نمیفروشه....اونجاهم که بودم زنگ زد شرکت الماس دقیقا گفت با کانفیگ 760 یدونه بفرستین...ضمنا من دقیقا خریدم 3220 + نصب ویندوز و درایور ها +نصب هرگونه نرم افزار دیگه که خواستم.بعدشم گف اگه خدایی نکرده مشکلی پیش اومد شما لپتاپو میدی به ما و دیگه درگیر گارانتی نمیشی ما خودمون میفرستیم تهران و کل پروسه ی تعمیر یا تعویضش توسط خودمون هماهنگی میشه.....+شرط کردم همه درایور ها و موس و سابووفر توش باشه.راستی ساب ووفرش چنده قیمتش....

یه سوال دیگه اینکه این لپتاپ باید چند ساعت شارژ اولیه بشه؟؟؟؟؟؟؟ این سوال از کل سوالای بالا مهم تر بود.....

shab_2008
25-08-2014, 21:54
دوستان من هنوز مشکل کم نور پرنور شدن مانیتور دارم
چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n28::n28:
توی زمینه های تیره کم نور میشه
توی زمینه های روشن پرنور میشه

سلام
من این لپ تاپ را ندارم ولی اگر گرافیک آنبورد اینتل داره این موضوع مربوط به گرافیک انتل هست و مشکل نیست بلکه یک تکنولوژی برای افزایش کارایی شارژ لپ تاپ هست.
ازین رو برای کنترل این مسئله باید برید توی تنظیمات مربوط به گرافیک اینتل و Power Management را یا Disable کنید و یا در حالت مصرف انرژی بیشتر قرار بدید که این موضوع براتون پیش نیاد

AliSub
26-08-2014, 09:46

مبارکه عزیز
والا طبق اطلاعات من بزن به شارژ تا پر بشه. شارژ اولیه و اینجور چیزا هم نداره. چون به 100% برسه خودش قطع میکنه و باتری دیگه شارژ نمیشه تا به 95% برسه.
اگه میخوای همیشه به برق باشه شارژشو به 40% برسون و بعد از لب تاپ در بیار بزار کنار. ولی خب هفته ای یکبار استفاده کن حتما.

a_bayan
26-08-2014, 14:27
سلام دوست عزیز.ممنون که جواب دادین.چشم حتما اعمال میشه.چقد طول میکشه تا پر شه.تماس گرفتم فروشنده گفت با ایپاکس فرستادن غروب میاد منم انشالله غروب میرم احویل میگیرم...

AliSub
26-08-2014, 19:06
سلام دوست عزیز.ممنون که جواب دادین.چشم حتما اعمال میشه.چقد طول میکشه تا پر شه.تماس گرفتم فروشنده گفت با ایپاکس فرستادن غروب میاد منم انشالله غروب میرم احویل میگیرم...

سرعت شارژ شدنش خوبه.
بزن به برق استفاده کن و خیالت نباشه خودش پر میشه.
مبارکه دوست من
ایشالله خیرشو ببینی:n17:

a_bayan
27-08-2014, 12:46
سلام امروز رفتم تحویل گرفتم الانم همون نقدیو دارم مینویسم که قولشو داده بودم.
از لحاظ دیزاین که واقعا فوق العاده است.لپتاپ های اچ پی و دل و لنوو از لحاظ دیزاین به گرد ایسوس نمیرسن مگر اپل که بنظر من نمیصرفه 7ونیم بدی یه اپل که دیزاینش خوب باشه و آی7 باشه.صفحش فوق العاده است.یعنی به صورت عمودی هم اگه بهش نگاه کنی با کیفیت به شدت قابل توجهی روبرو هستی.تا حالا وقت نشده بازی یا نرم افزار سنگین روش نصب کنم ولی اگه نصب کنم فک نمیکنم با این کانفیگ اهل کم اوردن باشه.من ویندوز 8و1 64 بیتی نصب کردم تو مغازه طرف گفت درایور هارو خود نصب کن منم آوردم خونه فقط همونجا گفتم که درایور کارت گرافیک رو نصب کنم ببینم مشکلی نداره که سریع در چند دیقه نصبش کردو نشونم داد که گرافیکش 760 هستش.فقط باتریش اصلا شارژ نداشت توش.بعدشم اینکه خودم پلمبشو باز کردم.ولی تقریبا طرف داشت ویندوز 8 تا لپتاپ نو میریخت که همشون صاحاباش نشسته بودن اول اینکه این لپتاپ میدرخشید دوم اینکه با y510p هم اون لحطه کار کردم اصلا با کیفیتش حال نکردم.تاچ پدش یکم کار باهاش سخته ولی خوب عادت میکنیم دیگه.فضای استراحت دستش که فوق الهاده راحته.کیبورداشم دیگه خیلی باحال بود اصا فقط حال میکنی باهاش چت کنی.بکلایتشم خیلی خوشگله کیبوردشم فارسیه و نیازی به برچسب نداره.حالا من چن روز دیگه چن تا نرم افزار و بازی میریزم روش ببینم چطوریاس نقدشو مینویسم ولی از انتخابم خیلی راضیم.راستی فعلا باتریو استفاده نکردم....:n02:

a_bayan
27-08-2014, 12:52
راستی دوستان دکمه ی سمت چپ بالا که متقارن با دکمه پاوره چیه و کاربردش چیه؟ بعدش اینکه جک ورودی پورت شبکه چرا کوچیکه چجوری کار میکنه؟ باید تبدیل بگیرم....؟؟؟؟

mhe3xe
27-08-2014, 17:51
راستی دوستان دکمه ی سمت چپ بالا که متقارن با دکمه پاوره چیه و کاربردش چیه؟ بعدش اینکه جک ورودی پورت شبکه چرا کوچیکه چجوری کار میکنه؟ باید تبدیل بگیرم....؟؟؟؟
منم والا از روزی که خریدم سراغشم نرفتم یعنی وقت نکردم. ولی اون دکمه که میگین یه شورتکاته در واقع وارد یه برنامه میشه که الان اسمش یادم نیست ولی فکر کنم پلیر بود. پورت شبکه هم مشکلی نداره نیازی به تبدیل نیست یکم پایینش با دستت فشار بدی باز میشه. یه جورایی قفل کابل شبکه حساب میشه. بصورت مورب هم میتونی با یه دست بزنی داخلش.لبه کابل رو بذار رو قسمت پایینی یکم فشار بده درست میشه.
در رابطه با قیمت منم خریدم 3220 ولی من عجله داشتم فقط ویندوز نصب کرد و زودی برگشتم خودم ویندوز رو عوض کردم و درایورا رو نصب کردم. مشکلی هم نداشتم. شارژم باید باتری خالی خالی بشه بعد در حالت خاموش یه 4، 5 ساعت بزنی بسه. خیلی نگران نباش.ساب ووفرشم حدود 70، 80 فک کنم قیمت داشته باشه.

AliSub
28-08-2014, 07:37

روی اون دکمه می تونی یه برنامه تعریف کنی. اسم برنامش هم ASUS Instant Key Menu هست. برنامه رو از دی وی دی همراش نصب کن.
مثلا من چون لب تابم تو مغازه هست دکمه گذاشتم رو قطع صدا که وقتی اهنگ گوش میدم بزنم سریع قطه کنم صدارو.

sonkia
02-09-2014, 15:56
سلام امروز رفتم تحویل گرفتم الانم همون نقدیو دارم مینویسم که قولشو داده بودم.
از لحاظ دیزاین که واقعا فوق العاده است.لپتاپ های اچ پی و دل و لنوو از لحاظ دیزاین به گرد ایسوس نمیرسن مگر اپل که بنظر من نمیصرفه 7ونیم بدی یه اپل که دیزاینش خوب باشه و آی7 باشه.صفحش فوق العاده است.یعنی به صورت عمودی هم اگه بهش نگاه کنی با کیفیت به شدت قابل توجهی روبرو هستی.تا حالا وقت نشده بازی یا نرم افزار سنگین روش نصب کنم ولی اگه نصب کنم فک نمیکنم با این کانفیگ اهل کم اوردن باشه.من ویندوز 8و1 64 بیتی نصب کردم تو مغازه طرف گفت درایور هارو خود نصب کن منم آوردم خونه فقط همونجا گفتم که درایور کارت گرافیک رو نصب کنم ببینم مشکلی نداره که سریع در چند دیقه نصبش کردو نشونم داد که گرافیکش 760 هستش.فقط باتریش اصلا شارژ نداشت توش.بعدشم اینکه خودم پلمبشو باز کردم.ولی تقریبا طرف داشت ویندوز 8 تا لپتاپ نو میریخت که همشون صاحاباش نشسته بودن اول اینکه این لپتاپ میدرخشید دوم اینکه با y510p هم اون لحطه کار کردم اصلا با کیفیتش حال نکردم.تاچ پدش یکم کار باهاش سخته ولی خوب عادت میکنیم دیگه.فضای استراحت دستش که فوق الهاده راحته.کیبورداشم دیگه خیلی باحال بود اصا فقط حال میکنی باهاش چت کنی.بکلایتشم خیلی خوشگله کیبوردشم فارسیه و نیازی به برچسب نداره.حالا من چن روز دیگه چن تا نرم افزار و بازی میریزم روش ببینم چطوریاس نقدشو مینویسم ولی از انتخابم خیلی راضیم.راستی فعلا باتریو استفاده نکردم....:n02:

مبارکت باشه دوست عزیز
منم میخوام همین لپ تاپ رو بخرم, چندتا سوال داشتم:
چند خریدی؟ با چه گارانتی؟
اگه میشه بگو پلمپ جعبه به چه صورت بود؟ منظورم اینه یه چسب معمولی بود؟ لیبل شرکت بود؟(اگه یه عکس واسم از پلمپ جعبه بگیری ممنون میشم)
اخه من شهرستانم, میترسم یه جعبه باز رو بجای پلمپ بهم بندازن
ممنونم ازت

mhe3xe
02-09-2014, 17:07
واسه دوستانی که مثل من نیاز مبرم به ویندوزهای قدیمی مثل 7 و xp دارن باید عرض کنم که مشکل حل شدنیه. من رو این لپ تاپ ویندوز 8.1 نصب کردم با برنامه vmware هم یه ویندوز xp و هم یه دونه 7 نصب کردم. همه درایورا هم خود بخود درست میشه نیازی به نصب درایور و ... نیست. الان یه ویندوز اصلی با دوتا ویندوز مجازی دارم. کارمم مرتب راه انداخت. دمش گرم

a_bayan
02-09-2014, 22:53
سلام جناب sonkia.
من این رو از کرمانشاه با کارنتی 2ساله ویستا خریدم.مشکلی هم نداره.مسایل درایور هم اگه درایورای خودشو بریزی که تو جعبش هست هیچ مشکلی نداره.والا پلمپ جعبش آبی رنگه که روش به خط سفید نوشته ایسوس.جعبش هم خاکیه بازش که میکنی یه جعبه شیک و دسته دار هست که مشکیه باید یدونه کیف مشکی هم کنارش باشه.کیفش فک کنم اگه بخای بخری 50-60 تومن باشه.سابووفرش هم داخلشه.ضمنا من توانایی آپلود توی سایت رو ندارم شما ایمیلتو برام پ.خ کن هم عکس از جعبه میفرستم هم کیفش...هم سابووفر

AliSub
03-09-2014, 00:44
سلام دوستان
بازی درایور بازی خیلی ضعیفیه؟؟؟ Driver San Francisco
با گرافیک 840 روی FHD روون اجرا میشه!!! البته جالبه که با گرافیک 4600 خود CPU هم روی FHD اجرا کرد:n02:.
موقع اجرا بازی دمای گرافیک به 52 درجه و CPU به 75 درجه رسید.

a_bayan
03-09-2014, 10:56
سلام
والا اگه این همون درایور چند سال پیش"حدودا 10 سال پیش" باشه که کلا فک نمیکنم بیشتر از 5الی6 درصد از گرافیک اینتل هم استفاده کنه.خیلی سبکه

ehsan_
03-09-2014, 20:23
سلام
هرکس که این لپتاپ رو داره و می خواد بفروشه به شرط سلامت دستگاه بهم پیغام بده خریدارم

AliSub
04-09-2014, 17:33
سلام
بلاخره پس از چند وقت یه بازی گیر اوردیم این گرافیک 840m رو یه تست بزنیم.

بازی Need for Speed Most Wanted a criterion game رو نصب کردم.

بازی رو روی 1920 اجرا کردم یکمی لگ داشت ولی روی 1600*900 کاملا روون بود. تمام گزینه رو هم روی High گزاشتم.

روی 1920*1080 حدود یه ربع بازی کردم . نتایج زیر بدست امد:

بدنه که کاملا عادی بود و انگار داره کار معمولی انجام میدم البته یکمی گرم تر:n02:
باد خیلی گرمی از خروجی هوای هیت سینگ CPU بیرون میامد.
کیبرد هم که اصلا گرم نشد.

CPU هم روی 10-20% داشت کار میکرد:n02:

دماهای زیر هم ثبت شد:

در کل ای کاش 760 رو میگرفتم :n27: ولی خب راضیم:n02:

البته من روی 1366 بازی میکنم خیلی بهتره باز از 1600 هست

mad66m
05-09-2014, 08:55
سلام
بلاخره پس از چند وقت یه بازی گیر اوردیم این گرافیک 840m رو یه تست بزنیم.

بازی Need for Speed Most Wanted a criterion game رو نصب کردم.

بازی رو روی 1920 اجرا کردم یکمی لگ داشت ولی روی 1600*900 کاملا روون بود. تمام گزینه رو هم روی High گزاشتم.

روی 1920*1080 حدود یه ربع بازی کردم . نتایج زیر بدست امد:

بدنه که کاملا عادی بود و انگار داره کار معمولی انجام میدم البته یکمی گرم تر:n02:
باد خیلی گرمی از خروجی هوای هیت سینگ CPU بیرون میامد.
کیبرد هم که اصلا گرم نشد.

CPU هم روی 10-20% داشت کار میکرد:n02:

دماهای زیر هم ثبت شد:

در کل ای کاش 760 رو میگرفتم :n27: ولی خب راضیم:n02:

البته من روی 1366 بازی میکنم خیلی بهتره باز از 1600 هست

دمای سی پی یو زیاد نیست؟
من فکر میکردم بالای 60 باید زیاد باشه و صدمه بزنه؟ اینطور نیست؟

a_bayan
05-09-2014, 12:57
والا دمای سی پی یو عادیه.من با یه لپتاپ دیگه تو خونه dell studio 1558 نیدفور اسپید هات پرسوییت بازی میکنم دما به 87 هشتادوهفت هم میرسه

mhe3xe
05-09-2014, 16:56
فکر کنم بستگی به نوع cpu و مقاومت در برابر گرما داره. این مدل اگر اشتباه نکنم جایی خوندم و فکر کنم تا 100 درجه مشکلی نداره.

AliSub
06-09-2014, 07:59
دمای سی پی یو زیاد نیست؟
من فکر میکردم بالای 60 باید زیاد باشه و صدمه بزنه؟ اینطور نیست؟

والا دمای سی پی یو عادیه.من با یه لپتاپ دیگه تو خونه dell studio 1558 نیدفور اسپید هات پرسوییت بازی میکنم دما به 87 هشتادوهفت هم میرسه

فکر کنم بستگی به نوع cpu و مقاومت در برابر گرما داره. این مدل اگر اشتباه نکنم جایی خوندم و فکر کنم تا 100 درجه مشکلی نداره.

فکر کنم جناب mhe3xe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درست میگن. تحمل دمای این سی پی یو تا 100 درجه هست.
البته من یدفعه چند کانورت همزمان گذاشتم تا CPU روی 100% کار کنه. اونجا که تست گرفتم دما به 90 درجه هم رسیده بود.
راستی کول پد هم ندارم:n27:

b35t
06-09-2014, 10:23
سلام. ميخام لپتاپ n56jr بخرم ولي تو فروم nvidia در مورد مشكل نصب ورژن جديد كارت گرافيك در ويندوز 8.1 گفته شده و ظاهرا ورژن جديد گرافيك در سايت nvidia در اين لپتاپ نصب نميشه و علتشم مشخص نيست و خود asus هم 6 ماه هست كه آپديت جديد براي گرافيك در ويندوز 8.1 هنوز نداده و اگه به اين صورت دير به دير آپديت بده و گرافيك رسمي سايت nvidia رو هم قبول نكنه ارزش خريد نداره. چون سيستم عامل ويندوز 9 هم كه بياد باز همين مشكل هست و اصلا شايد ديگه asus آپديت گرافيك از ويندوز 10 به بعد براي اين لپتاپ منتشر نكنه و گرافيك سايت nvidia هم كه ساپورت نميكنه در اينصورت گرافيك اصلي لپتاپ در آينده بلا استفاده ميشه. ضمنا چرا براي ويندوز سون 7 هم هيچ درايوري در سايت asus نذاشته؟ يعني اين لپتاپ فقط مخصوص ويندوز 8 هست؟ در صورتيكه ظاهرا لپتاپ ضعيفتر لنوو درايور براي ويندوز 7و8و8.1 داره و گرافيكش هم از سايت nvidia و هم از سايت خودش آپديت ميشه ولي باز مشكلات سخت افزاري مثل نمايشگر ضعيف داره. مورد ديگه برد وايرلس اينترنت تا چند متر جواب ميده از طبقه پايين به بالا جواب ميده يا نه؟

lord Asghar
06-09-2014, 10:53
فکر کنم جناب mhe3xe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درست میگن. تحمل دمای این سی پی یو تا 100 درجه هست.
البته من یدفعه چند کانورت همزمان گذاشتم تا CPU روی 100% کار کنه. اونجا که تست گرفتم دما به 90 درجه هم رسیده بود.
راستی کول پد هم ندارم:n27:
سلام
این 100 درجه که اینتل اعلام کرده دیگه بیشترین دمایی هست که این CPU میتونه قبل از نابود شدن تحمل کنه که فکر نکنم به اون دما برسه و لپتاپ با کاهش فرکانس و نهایتا خود به خودخاموش بشه اگه CPu دماش به اون حد برسه دیگه بدرد نمیخوره.متاسفانه هر بار که Cpu داغ میکنه اون خمیر سیلیکون اش خاصیتشو از دست میده و دفعات بعد خیلی راحت تر این maximum دما افزایش پیدا میکنه مثلا اگه برای اولین بار موقع خرید با 1 ساعت بازی کردن دماش به 75 درجه میرسید بعد از 2-3 روز خیلی راحت تو 50 دقیقه به 75 درجه میرسه.و بعد از یک ساعت 78 و حتی 80 درجه میرسه(این مورد رو من تو PC دیدم)لپتاپ که با یک فن جای خود دارد

mhe3xe
07-09-2014, 16:11
سلام. ميخام لپتاپ n56jr بخرم ولي تو فروم nvidia در مورد مشكل نصب ورژن جديد كارت گرافيك در ويندوز 8.1 گفته شده و ظاهرا ورژن جديد گرافيك در سايت nvidia در اين لپتاپ نصب نميشه و علتشم مشخص نيست و خود asus هم 6 ماه هست كه آپديت جديد براي گرافيك در ويندوز 8.1 هنوز نداده و اگه به اين صورت دير به دير آپديت بده و گرافيك رسمي سايت nvidia رو هم قبول نكنه ارزش خريد نداره. چون سيستم عامل ويندوز 9 هم كه بياد باز همين مشكل هست و اصلا شايد ديگه asus آپديت گرافيك از ويندوز 10 به بعد براي اين لپتاپ منتشر نكنه و گرافيك سايت nvidia هم كه ساپورت نميكنه در اينصورت گرافيك اصلي لپتاپ در آينده بلا استفاده ميشه. ضمنا چرا براي ويندوز سون 7 هم هيچ درايوري در سايت asus نذاشته؟ يعني اين لپتاپ فقط مخصوص ويندوز 8 هست؟ در صورتيكه ظاهرا لپتاپ ضعيفتر لنوو درايور براي ويندوز 7و8و8.1 داره و گرافيكش هم از سايت nvidia و هم از سايت خودش آپديت ميشه ولي باز مشكلات سخت افزاري مثل نمايشگر ضعيف داره. مورد ديگه برد وايرلس اينترنت تا چند متر جواب ميده از طبقه پايين به بالا جواب ميده يا نه؟
شاید واسه بعضیا اینجور شده باشه وگرنه من ورژن جدید گرافیک رو از سایت انویدیا با چیز شکن گرفتم و نصب کردم هیچ مشکلی هم نبود.اونایی هم که مشکل دارن شاید از چیز دیگه باشه مثلا ویندوزی چیزی. وگرنه آپدیت آپدیته چه فرقی داره؟ واسه ویندوز های دیگم نمیدونم چرا نداده ولی لازمم نمیبینم وقتی 8.1 هست چیز دیگه نصب کنم در صورتی که من با برنامه vmware ویندوز مجازی ساختم و کارهای سبکی که دارم رو انجام میدم. وایرلسشم هنوز تست نکردم عزیز. من که شدیدا راضی هستم ازش. فقط یکم هاردش لهه و حتما حتما یه چند ماه بگذره هاردشو ssd میکنم خلاص

AliSub
08-09-2014, 19:46
سلام
بچه ها شما رزولوشن رو رو چه مقداری میزارید؟
من روی فول اچ دی میزارم و فونت رو روی 125% . اینجوری فونتها شفافه ولی یکم سایز توی برنامه های دیگه کوچیکه و خیلی اذیت میشم.
الان روی 1600*900 گذتشتم و روی 125% ولی شفافیت لازم رو روی برنامه ها و فونتها ندارم.
اگر روی فول اچ دی باشه و بزرگنمایی 150% هم زیاد جاب نیست.
اسیر شدیم والا.:n27:

راستی ویندوز 8.1 رو الان با یک فلش USB3.0 نصب کردم در کمال ناباوری در حدود 7-8 دقیقه نصب شد!!!!!! اونم با هارد 5400 !!!!!!!

kasrahasannezhad
14-09-2014, 17:05
سلام من این لپ تاپ رو چند وقته گرفتم و از خیلی راضیم. تو اجرای بازی ها هم مشکلی ندارم.

Amir-Rainman
14-09-2014, 17:38
دوستانی که N56JR رودارن، میتونن یه زحمتی بکشن و از چند زاویه از صفحه نمایشش عکس بگیرن و بزارن؟!

داخل نت تو این رابطه چیزی پیدا نکردم.

AliSub
14-09-2014, 18:16
دوستانی که N56JR رودارن، میتونن یه زحمتی بکشن و از چند زاویه از صفحه نمایشش عکس بگیرن و بزارن؟!

به اندازه یک اپسیلون هم روی صفحه نمایشش شک نکن
رنگهای عالی؛ نور عالی؛ مات و . ..
خیلی با بقیه ی صفحه نمایشهای از نوع TN شرکتهای دیگه فرق داره!!!!!!!

اینم با نور 75%

با مبایل هست و کیفیت کم:n16:

Amir-Rainman
14-09-2014, 20:15
آقا دستت درد نکنه، تشکر :n16:

واقعا صفحه ش عالیه

فقط اینی که شما داری، JR یا VZ ?
چون ریوو VZ رو گذاشتی میپرسم، تو ریوو JR از صفحه نمایشش عکسی نزاشته

تو استفاده از WiFiش تو فاصله نسبتا زیاد ( حداکثر 20 متر ) یا وجود مانع در مسیر؛ مشکلی نداره که؟!

kasrahasannezhad
14-09-2014, 21:22
تو فاصله ی 10 متری با وجود دو مانع که یکیش خیلی بزرگه (دیوار کلفت ) خیلی خوب عمل میکنه.:n09:(ضخامت دیوار یک متر میشه) من 20 متر تا حالا امتحان نکردم.:n13:

AliSub
15-09-2014, 09:13
آقا دستت درد نکنه، تشکر :n16:

واقعا صفحه ش عالیه

فقط اینی که شما داری، JR یا VZ ?
چون ریوو VZ رو گذاشتی میپرسم، تو ریوو JR از صفحه نمایشش عکسی نزاشته

تو استفاده از WiFiش تو فاصله نسبتا زیاد ( حداکثر 20 متر ) یا وجود مانع در مسیر؛ مشکلی نداره که؟!

برای من JN با گرافیک 840M هست. توی سری N56 اونایی که فول اچ دی هست همه صفحه هاشون یکیه! فکر کنم لینک اشتباه گذاشتم.

وای فای هم که واقعا عالیه من از فاصله ی حدود 30 متر با 3 تا دیوار و مودم TP-LIKE تک انتن 3db حدود 2تا انتن میده و ثابت هست! در حالی که با گوشی Xperia L به سختی مودم رو شناسایی میکنه چه برسه باهاش برم اینترنت! این تجربه ی من هست

mhe3xe
16-09-2014, 16:16
سلام
بچه ها شما رزولوشن رو رو چه مقداری میزارید؟
من روی فول اچ دی میزارم و فونت رو روی 125% . اینجوری فونتها شفافه ولی یکم سایز توی برنامه های دیگه کوچیکه و خیلی اذیت میشم.
الان روی 1600*900 گذتشتم و روی 125% ولی شفافیت لازم رو روی برنامه ها و فونتها ندارم.
اگر روی فول اچ دی باشه و بزرگنمایی 150% هم زیاد جاب نیست.
اسیر شدیم والا.:n27:

راستی ویندوز 8.1 رو الان با یک فلش USB3.0 نصب کردم در کمال ناباوری در حدود 7-8 دقیقه نصب شد!!!!!! اونم با هارد 5400 !!!!!!!
از لحاظ رزولوشن من که روی FHD گذاشتم و مشکل ندارم. هارد منم یکم اذیت میکنه خیلی سرعتش پایینه. مثلا وقتی در حال جابه جایی فایل یا کپی کردنم تا وقتی که تموم نشه بقیه کارها مثل باز کردن فیلم و ... رو خوب انجام نمیده. البته فقط اول هر کاری گیر میده و وقتی فیلم باز شد دیگه مشکلی نیست. استفاده از cpu تو این شرایط 2، 3 درصده و رم هم تقریبا 20 درصد. واسه شماها چطوره؟ مثل من گیره؟

mhe3xe
16-09-2014, 16:20

واسه من jr هست و دقیقا کیفیت تصویرش عین عکسی هست که دوست عزیزمون گذاشت. شک نکن خیلی عالیه کیفیت صفحش

a_bayan
16-09-2014, 19:31
از لحاظ رزولوشن من که روی FHD گذاشتم و مشکل ندارم. هارد منم یکم اذیت میکنه خیلی سرعتش پایینه. مثلا وقتی در حال جابه جایی فایل یا کپی کردنم تا وقتی که تموم نشه بقیه کارها مثل باز کردن فیلم و ... رو خوب انجام نمیده. البته فقط اول هر کاری گیر میده و وقتی فیلم باز شد دیگه مشکلی نیست. استفاده از cpu تو این شرایط 2، 3 درصده و رم هم تقریبا 20 درصد. واسه شماها چطوره؟ مثل من گیره؟

مال منم دقیقا اینجوریه یعنی مثلا وقتی میخام گوگل کروم رو باز کنم 4-5 ثانیه طول میکشه ولی وقتی وارد میشم اصلا هیچگونه هنگ و گیری نداره...فک کنم واسهارد 5400 باشه.من چن ماه دیگه یه اس اس دی میخرم هارد خود لپتاپو میزارم توی باکس اکسترنال و هارد اس اس دی رو میزارم روش.

mhe3xe
17-09-2014, 09:19
مال منم دقیقا اینجوریه یعنی مثلا وقتی میخام گوگل کروم رو باز کنم 4-5 ثانیه طول میکشه ولی وقتی وارد میشم اصلا هیچگونه هنگ و گیری نداره...فک کنم واسهارد 5400 باشه.من چن ماه دیگه یه اس اس دی میخرم هارد خود لپتاپو میزارم توی باکس اکسترنال و هارد اس اس دی رو میزارم روش.
منم تو فکر ssd هستم ولی من زیر 500 گیگ حال نمیکنم که البته قیمتش هم بالاست. باید بیشتر صبر کنم تا پایین تر بیاد. اگرم مدلهای خوب رو که میشناسید با قیمت بگید عالی میشه. ممنون

afshin b
17-09-2014, 09:34
منم تو فکر ssd هستم ولی من زیر 500 گیگ حال نمیکنم که البته قیمتش هم بالاست. باید بیشتر صبر کنم تا پایین تر بیاد. اگرم مدلهای خوب رو که میشناسید با قیمت بگید عالی میشه. ممنون

اگر کسی رو دارید از خارج براتون تهیه کنه، این SSD بهترین کیس خرید هست، چون نسبت عملکرد به قیمتش از همه بهتره

misaghilb
17-09-2014, 09:53
سلام دوستان
میخواستم n56jr بگیرم اما دیدم که بعضیا میگن که اپدیت گرافیک انویدیا روش نصب نمیشه و باید خود ایسوس بده که نداده
شاهم این مشکلو دارین ؟ مثلا الان ک جدیدترین اپدیت واسه gtx 760m نسخه 340.52 هست رو نصب کردین یا نمیشه؟!چون اگه اپدیت نشه که ارزش نداره و میرم لنوو y50 میگیرم با اینکه صفحه نمایش ضعیفتری داره و حدود سیصد تومن گرونتره :n13:

mhe3xe
17-09-2014, 11:03
سلام دوستان
میخواستم n56jr بگیرم اما دیدم که بعضیا میگن که اپدیت گرافیک انویدیا روش نصب نمیشه و باید خود ایسوس بده که نداده
شاهم این مشکلو دارین ؟ مثلا الان ک جدیدترین اپدیت واسه gtx 760m نسخه 340.52 هست رو نصب کردین یا نمیشه؟!چون اگه اپدیت نشه که ارزش نداره و میرم لنوو y50 میگیرم با اینکه صفحه نمایش ضعیفتری داره و حدود سیصد تومن گرونتره :n13:
فکر کنم دیگه با این عکس سوالی نمونه. این یه اسکرین شات از لپ تاپ خودم n56jr

a_bayan
18-09-2014, 13:56
سلام دوستان.آقا مال من یه مشکل داره که نمیدونم مشکله یا نه...
خیلی تو چش نیس ولی دقت کنی هست.گوشه سمت راست پایین صفحه بین ال سی دی و قاب پلاستیکی یه فاصله ایه که انگار یکم پلاستیکش باد کرده.

AliSub
18-09-2014, 16:12
خیلی تو چش نیس ولی دقت کنی هست.گوشه سمت راست پایین صفحه بین ال سی دی و قاب پلاستیکی یه فاصله ایه که انگار یکم پلاستیکش باد کرده.

برای منم دقیقا همینطوریه
اولا خیلی رو اعصاب بود.:n24: ولی الان دیگه بیخیال شدم:n27:

a_bayan
18-09-2014, 16:57
آره خیلی رو اعصابه.من تازه دقت کردم.حیف نیست یه لپتاپ به این خوبی این نکات زیر رو هم برای ساختش رعایت میکردن ؟؟؟؟؟؟؟

mhe3xe
19-09-2014, 00:11
واسه من که کلا پایینش فاصله داره. آشغالی چیزی باشه میره داخل. تو این مورد افتضاح کار کرده ایسوس.

a_bayan
19-09-2014, 00:21
واسه من که کلا پایینش فاصله داره. آشغالی چیزی باشه میره داخل. تو این مورد افتضاح کار کرده ایسوس.

بعدش اونوقت اگه آشغال رفت در دراز مدت میشه با جاروبرقی.....
چون ما توی یکی از استانای غربی هستیم که کلا الحمدولله سال به12 ماه گردوخاکه

mhe3xe
19-09-2014, 18:46
بعدش اونوقت اگه آشغال رفت در دراز مدت میشه با جاروبرقی.....
چون ما توی یکی از استانای غربی هستیم که کلا الحمدولله سال به12 ماه گردوخاکه
چی بگم والا. اونقدرا باز نیست که بشه با جارو برقی کاری انجام داد. گرد و خاکم که کلا افتضاحه. من روزی 2بار دارم گرد و خاک روش رو تمیز میکنم. اگر میشد اون درز رو یه جوری بست خیلی خوب بود. در هر حال من که بیخیالشم تو فکرشم نرو. نهایتش بعد چند سال بازش میکنیم تمیز میکنیم و میبندیم. خلاص

a_bayan
19-09-2014, 23:44
در هر حال من که بیخیالشم تو فکرشم نرو. نهایتش بعد چند سال بازش میکنیم تمیز میکنیم و میبندیم. خلاص
والا بهترین راه حل ممکن رو پیشنهاد دادی
:n02::n02::n02::n02::n02::n02:

mhe3xe
22-09-2014, 06:53
سلام دوستان
اینم از آپدیت جدیدتر که چند روز پیش ارائه شده توسط سایت انویدیا. ورژن 344.11
بدون هیچ مشکلی در نصب

HOJ-JAT
22-09-2014, 20:22
با سلام خدمت دوستان عزیزی که این مدل را دارند اگر کسی از شما عزیزان مینواند نقدی در باره این مدل همانند این تاپیک بررسي هاي تخصصي انواع لپ تاپ ( از بيان خود كاربران / لیست در پست اول ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بنویسد به بنده پیام خصوصی بدهد و اعلام همکاری کند تا ب امید خدا چنین تاپیکی را دوباره راه اندازی کنیم

hamidchi
22-09-2014, 20:47
با سلام
دوستان قبلا راجع به تیک تیک کردن هارد لپ تاپم گفته بودم ، (منظورم صدای موریانه مانند و خش خش ریز نیستا ، یه صدایی مثله تیک تیک ساعت گه بعضی وقتا از لپ تاپ شنیده میشه تقریبا فاصله تیک تیک ها 2 ثانیه هست )
حالا بعضی وقتا لپ تاپ یهو خاموش میشه چه باتری در حال استفاده باشه چه باتری در حال شارژ باشه و به اصطلاح با برق باشه . موقع خاموش شدن هم یه تیک یه مقدار شدید تر میزنه و خاموش میشه در طول این یک سال شاید حدودا 15-20 بار خاموش شده

کسی ایده ای نداره واسه چیه این قضیه ؟ از کجا میشه فهمید مشکل کجاس ؟
اگر هم بخام ببرم نمایندگی که معلوم نیست اصلا اونجا تیک تیک کنه و نمیشه لپ تاپ رو یک هفته بزارم اونجا

a_bayan
23-09-2014, 14:54
با سلام
دوستان قبلا راجع به تیک تیک کردن هارد لپ تاپم گفته بودم ، (منظورم صدای موریانه مانند و خش خش ریز نیستا ، یه صدایی مثله تیک تیک ساعت گه بعضی وقتا از لپ تاپ شنیده میشه تقریبا فاصله تیک تیک ها 2 ثانیه هست )
حالا بعضی وقتا لپ تاپ یهو خاموش میشه چه باتری در حال استفاده باشه چه باتری در حال شارژ باشه و به اصطلاح با برق باشه . موقع خاموش شدن هم یه تیک یه مقدار شدید تر میزنه و خاموش میشه در طول این یک سال شاید حدودا 15-20 بار خاموش شده

اگر هم بخام ببرم نمایندگی که معلوم نیست اصلا اونجا تیک تیک کنه و نمیشه لپ تاپ رو یک هفته بزارم اونجا

سلام.
والا دوست عزیز نمیدونم دقیقا مشکل از کجاس ولی خوب معمولا عموم هارد های مکانیکی یخورده صدا دارن.مال منم وقتی نصفه شبا که هیچ صدایی از هیچ جا نمیاد میشه یه تیک تیک های خیلی ریز که فکر نکننم غیرطبیعی باشه داره...حالا نمیدونم شما بهتره منتظر باشین دوستان دیگه که اساتید ما هستن هم نظر بدن...

afshin b
23-09-2014, 15:29
با سلام

نرم افزار HD tune pro نصب کنین و یه عکس از تب health قرار بدید تا ببینیم هاردش مشکلی داره یا نه

hamidchi
23-09-2014, 20:23
نرم افزار HD tune pro نصب کنین و یه عکس از تب health قرار بدید تا ببینیم هاردش مشکلی داره یا نه

اینم عکس
مشکل کجاس؟

lord Asghar
23-09-2014, 20:55
به اندازه یک اپسیلون هم روی صفحه نمایشش شک نکن
رنگهای عالی؛ نور عالی؛ مات و . ..
خیلی با بقیه ی صفحه نمایشهای از نوع TN شرکتهای دیگه فرق داره!!!!!!!

اینم با نور 75%

با مبایل هست و کیفیت کم:n16:

سلام
عجب زاویه ی دیدی داره:n04:
به نظر میاد تو این عکس ها که دوستمون گذاشته صفحه نمایشش مات نیست براقه درسته؟(منظورم اینه که زاویه دیدش بخاطر براق بودنشه) مگه n56 ها مات نیست صفحه نمایششون؟
و اینکه دوستان میگند میشه هارد SSD خرید و از هارد خود لپتاپ بصورت اکسترنال استفاده کرد اینو میشه توضیح بدید؟,مگه هارد این دستگاه اینترنال نیست؟چجوری میشه بصورت اکسترنال استفاده کرد؟؟
ممنونم

afshin b
23-09-2014, 21:13

اینم عکس
مشکل کجاس؟

هیچ مشکلی نشون نمیده

a_bayan
23-09-2014, 22:10
سلام دوست عزیز.ببینین توی بازار بگردین جلد هارد اکسترنال پیدا میکنید 15 تومنی باید باشه.هارد داخلی لپتاپها که 2ونیم اینچه همون هارد داخل هارد اکسترنال های پورتابله.میشه این هاردو در اورد گذاشت توی جلد یدونه اکسترنال و یدونه اس اس دی خرید گداشت توی لپتاپ چون حیفه که دی وی دی رام لپتاپ دربیاد.هارد اس اس دی هم بیشتر از 256 گیگ نمی ارزه چون قراره فقط نرم افزارا و اطلاعات بدردبخور توش باشه.256 گیگ حدود 600-700 تومنه و 500 گیگ حدود1ونیم پس نمیارزه.بهتره 250 گیگ خریداری بشه

mhe3xe
24-09-2014, 11:05
سلام
به نظر میاد تو این عکس ها که دوستمون گذاشته صفحه نمایشش مات نیست براقه درسته؟(منظورم اینه که زاویه دیدش بخاطر براق بودنشه) مگه n56 ها مات نیست صفحه نمایششون؟
و اینکه دوستان میگند میشه هارد SSD خرید و از هارد خود لپتاپ بصورت اکسترنال استفاده کرد اینو میشه توضیح بدید؟,مگه هارد این دستگاه اینترنال نیست؟چجوری میشه بصورت اکسترنال استفاده کرد؟؟
ممنونم
آره دوست عزیز زاویه دیدش واقعا فوق العادست. حرف نداره. ولی صفحه نمایشش ماته و براق نیست. تو این عکس شاید به نظر شما براق اومده وگرنه ماته. در رابطه با هاردم میتونی ssd بگذاری جای هارد اصلی و با یه باکس هارد اینترنال خودشو بعنوان اکسترنال استفاده کنی. که هم از سرعت ssd لذت ببری هم از مصرف کمتر انرژیش.

misaghilb
25-09-2014, 18:45
سلام:n06:
میخوام برم لپتاپو بیارم
اگه توصیه ایی چیزی هست (شارژ اولیه...) بگید ممنون میشم
خودشون ویندوز و درایورارو(dvd) میزنن البته
واسه آپدیت گرافیک باس قبلی حذف بشه یا نه؟!
ممنون:n16:

a_bayan
26-09-2014, 12:01
میخوام برم لپتاپو بیارم

سلام
والا من خوم هنوز آپدیت نکردم کارت گرافیک رو!!!!!!!:n02::n02::n02:

شارژاولیه هم حدود 6ونیم ساعت زدم که حالا نمیدونم دقیقا باس چند ساعت گزاشت.خود فروشنده میگفت باس8 ساعت گزاشتش!
دقت کن که کیف و موس و سابووفر توش باشه!!!!
همیناس دیگه چیز خاص دیگه ای نیست.
مبارکت باشه......
ایشالله فنش برات بچرخه!!!!!!!!!!

mhe3xe
26-09-2014, 13:16
میخوام برم لپتاپو بیارم
ع سلام. چیزایی که من تست کردم و بهت پیشنهاد میکنم اینه که: اولا تا همه چیزا رو تست نکردی کارت نکش بدار تست کنی بعد کارای فاکتور رو انجام بده. کارتن سالم باشه اثر ضربه یا چیزی نباشه. یه فلش ببر آهنگ بریز روش که اسپیکر و سابووفرش رو تست کنی. شارژر رو تست کن. صفحه رو با دقت نگاه کن که مشکل نداشته باشه همچنین زیر و روی لپ تاپ و بخصوص تمام دکمه هاشو. خودشون همونجا ویندوز و درایورا رو نصب میکنن با همونا میتونی لپ تاپو تست کنی. کارت گارانتیت رو چک کن بیشتر از 2ماه ازش نگذشته باشه. آپدیت گرافیکم که من انجام دادم قبلی رو پاک نکردم و هیچ مشکلی پیش نیومد.
در آخر هم مبارکت باشه ایشالا. موفق و موید

misaghilb
26-09-2014, 23:25
فروشنده گفت که ۸ ساعت شارژ اولیه بزار ولی این باطریا دیگه شارژ اولیه نیاز ندارن منم شارژ اولیه رو انجام ندادم الانم مشکلی نیست همه چیز به خوبی در حال انجام وظیفس :n06:

AliSub
27-09-2014, 09:45
سلام
ممنونم

دوستان این باتری ها شارژ اولیه نمی خواد. هر وقت پر بشه لب تاپ باتری رو از مدار شارژر جدا میکنه
فقط اگر همیشه به برق میزنید برای استفاده بهتره شارژ باتری رو به 40% برسونید و بعد از لب تاپ در بیارید. فقط حتما حتما هفته ای یه بار ازش استفاده کنید و شارژ و خالی کنید.

در مورد باکس اکسترنال هم اینکه فکر کنم حدود 30 تومنی باشه. که هارد رو از لب تاپ در میارید میزارید نو باکس و اون باکس توسط USB3.0 به لب تاپ وصل میشه.
بعد هم یه SSD حدود 256 گیگ بگیرید و وصل کنید به لب تاپ تازه میفهمید سرعت یعنی چیه. فکر کنید الان وقتی کامپیوتر رو روشن میکنید تا لود کامل برنامه ها حدود یک دقیقه طول بکشه ولی با SSD راحت تو 10 ثانیه کامل ویندوز لود میشه. البته توی 4 ثانیه ویندوز میاد بالا.

a_bayan
27-09-2014, 18:34
سلام.
آره فروشنده به من هم گفت که 8ساعت بزار ولی من از اونجایی که اطلاع دارم عموم فروشنده ها+فروشنده مغازه مذکور فقط میخوان جنس رو بفروشن و حتی تفاوت باتری لیتیوم یونی و لیتیوم پلیمری رو نمدونن منم گفتم همون6 ساعت خودمو میزارم شارژ...!!!!!
طرف فروشنده میگفت که اینا گرافیکاشون شانسیه !!!!!!!یعنی شاید 760 باشه شایدم 840....گفتم نه من دقیقا کانفیگ n56jr رو میخوام...!!!!طرف تازه فهمید این کانفیگ اسمش jr هستش و اینایی که تو بازار هستن عموما jr و jn هستن...معمولا فروشنده ها فقط کانفیگ رو میگن و به پسوند و پیشوند کاری ندارن مثلا مال من رو میگفت i7/8g/1tra/2g.....

jericho-sina
02-10-2014, 13:11
دوستان برای شارژ لپ تاپ از زمانی که شارژ خالی شده تا موقعی که فول بشه چقدر زمان نیازه؟؟ مرسی

mhe3xe
02-10-2014, 14:23
دوستان برای شارژ لپ تاپ از زمانی که شارژ خالی شده تا موقعی که فول بشه چقدر زمان نیازه؟؟ مرسی
تقریبا دو ساعت دوست عزیز

AliSub
03-10-2014, 11:03
دوستان ویندوز xp هم میشه روش نصب کرد؟
شبیه ساز XP به خوبیه خود ویندوز کار میکنه؟؟؟؟

mhe3xe
03-10-2014, 13:18
دوستان ویندوز xp هم میشه روش نصب کرد؟
شبیه ساز XP به خوبیه خود ویندوز کار میکنه؟؟؟؟
من تاحالا ویندوزی جز 8.1 ست نکردم ولی شبیه سازها یا همون ویندوز مجازی رو کار کردم. بد نیستن ولی خب مسلما به خوبی ویندوز جدا نمیشه

AliSub
03-10-2014, 13:24
من تاحالا ویندوزی جز 8.1 ست نکردم ولی شبیه سازها یا همون ویندوز مجازی رو کار کردم. بد نیستن ولی خب مسلما به خوبی ویندوز جدا نمیشه

مرسی
من فقط برای اجای یک برنامه میخوام xp نصب کنم.
اسم برنامه ای که استفاده کردی چی بود؟

mhe3xe
03-10-2014, 23:15
مرسی
من فقط برای اجای یک برنامه میخوام xp نصب کنم.
اسم برنامه ای که استفاده کردی چی بود؟
خواهش عزیز. من با vmware workstation کار کردم.

mhe3xe
04-10-2014, 16:18
دوستان چرا لپ تاپ من بسشتر از 96 ، 97 درصد شارژ نمیکنه؟ لپ تاپ خاموشه و وقتی چراغ led جلو مربوط به شارژ از قرمز به سبز تبدیل میشه لپ تاپو که روشن میکنم حدود 96 یا 97 درصد بیشتر شارژ نداره و به 100 درصد نمیرسه. چرا؟

AliSub
05-10-2014, 00:55
دوستان چرا لپ تاپ من بسشتر از 96 ، 97 درصد شارژ نمیکنه؟ لپ تاپ خاموشه و وقتی چراغ led جلو مربوط به شارژ از قرمز به سبز تبدیل میشه لپ تاپو که روشن میکنم حدود 96 یا 97 درصد بیشتر شارژ نداره و به 100 درصد نمیرسه. چرا؟

به 100% یکم طول میکشه برسه
فکر کنم از 95 به 100 حدود 20 دقیقه ای وقت بگیره!
باتری لبتاپ تا یکسال فکر کنم گارانتی داره.

AliSub
05-10-2014, 01:03
از رو بیکاری گفتم یه تست از لبتاپ بگیرم

همینطور که تو عکس میبینید چند کانورت فول اچ دی گذاشتم تا سی پی یو به حداکثر خودش برسه.
دما که به زور به 90 رسید. و کول پد هم که ندارم

اما یه چیز عجیب
توی تسک منجر Speed سی پی یو میزنه در حالت عادی برای من روی 3.2 هست و در حالت کار سنگین از 3.15 تا 3.2 متناوب هست.

=====================
=====================
=====================
عه
همین الان پیداش کردم
این کلاک سی پی یو مربوط میشه به پاور اپشن یعنی
اگر روی پاور سیور باشه روی 0.77 میمونه
اگر روی بالانس باشه روی متغیره و ثابت نیست
اگر روی های پرفرمنس باشه روی 3.21 میاد. (البته تا 3.26 هم میاد)

برای من که خیلی جالب بود. تا الان نمیدونستم!!!!!!

mhe3xe
05-10-2014, 05:25
به 100% یکم طول میکشه برسه
فکر کنم از 95 به 100 حدود 20 دقیقه ای وقت بگیره!
باتری لبتاپ تا یکسال فکر کنم گارانتی داره.
این که میگین حدود بیست دقیقه، در حالت روشن دیگه منظورتونه، نه؟ یعنی تو حالت روشن حتما به 100درصد میرسه؟

AliSub
05-10-2014, 13:11
این که میگین حدود بیست دقیقه، در حالت روشن دیگه منظورتونه، نه؟ یعنی تو حالت روشن حتما به 100درصد میرسه؟

نه فکر نکنم
من منظورم اینه که روی 95% چراغش سبز میشه. حالا از این 95 تا 100 حدود بیست دقیقه طول میکشه پر شه. ولی از 95 تا 100 چراغ سبز میمونه. حالا میخواد سیستم خاموش باشه یا روشن.
یه تست کن خبرشو بده.
یدفعه هم بزار باتری خالی خالی بشه بعد پر کن.
فقط یادت باشه باتری در حالت خالی خالی زیاد نباید باشه. یعنی بعداز خاموش شدن سیستم سریع به شارژ بزن.

jericho-sina
06-10-2014, 00:58
بچه توی موقع بازی کردن دمای CPU تا چه حدی بره بالا عادیه؟ من تازه گرفتم الان برا اولین بار دما رو مکسشو 90 زده بود ترسیدم یکم
بعد اینکه این برامدگی پایین راست LCD واسه همه هستش؟؟ راهی نداره؟ :(

sh.gh.k
06-10-2014, 07:19
مبارکه عزیز
والا طبق اطلاعات من بزن به شارژ تا پر بشه. شارژ اولیه و اینجور چیزا هم نداره. چون به 100% برسه خودش قطع میکنه و باتری دیگه شارژ نمیشه تا به 95% برسه.
اگه میخوای همیشه به برق باشه شارژشو به 40% برسون و بعد از لب تاپ در بیار بزار کنار. ولی خب هفته ای یکبار استفاده کن حتما.
سلام چطوری شارژ به 40% برسونم؟ بیچاره کرده منو
اگه از برق جداش کنی و دوباره به برق بزنی و روشن کنی 1 درصد از شارژش کم میشه
بعد 4-5 بار به 95% میرسه و شروع به شارژ شدن میکنه
چیکار کنم به 40% رسید شروع به شارژ شدن کنه؟
خیلی هم تو تنظیماتش افتادم ولی نشد تورو خدا بهم بگید.:n28::n16:

mhe3xe
06-10-2014, 11:37
نه فکر نکنم
من منظورم اینه که روی 95% چراغش سبز میشه. حالا از این 95 تا 100 حدود بیست دقیقه طول میکشه پر شه. ولی از 95 تا 100 چراغ سبز میمونه. حالا میخواد سیستم خاموش باشه یا روشن.
یه تست کن خبرشو بده.
یدفعه هم بزار باتری خالی خالی بشه بعد پر کن.
فقط یادت باشه باتری در حالت خالی خالی زیاد نباید باشه. یعنی بعداز خاموش شدن سیستم سریع به شارژ بزن.
من حدود 10 درصد که میرسه معمولا باز میزنم شارژ. حرف شما درسته. تقریبا 95 درصد بود که سبز شد و تا 100 درصد، هم موقع روشن و هم خاموش بودن رفت. هیچ مشکلی نیست. اشتباه لپی از من بوده. ممنون از شما

mhe3xe
06-10-2014, 11:40
بچه توی موقع بازی کردن دمای CPU تا چه حدی بره بالا عادیه؟ من تازه گرفتم الان برا اولین بار دما رو مکسشو 90 زده بود ترسیدم یکم
نترس، دلیر باش. زیاد مشکلی نیست ولی سعی کن از کول پد لذت ببری. اون برآمدگی هم تو نخش نری بهتره. خیلی تو چشم نیست پس بیخیالش شو. واسه اکثرا اینجوریه. نگران نباش

AliSub
06-10-2014, 12:33

معمولا همین 90 درجه رو میرسه
این برامدگی پایین هم بیخیال باش برای همه همینه

سلام چطوری شارژ به 40% برسونم؟ بیچاره کرده منو
اگه از برق جداش کنی و دوباره به برق بزنی و روشن کنی 1 درصد از شارژش کم میشه
بعد 4-5 بار به 95% میرسه و شروع به شارژ شدن میکنه
چیکار کنم به 40% رسید شروع به شارژ شدن کنه؟
خیلی هم تو تنظیماتش افتادم ولی نشد تورو خدا بهم بگید.:n28::n16:

شارژ به 40% برسون بعد باتری در بیار و هفته ای یه بار استفاده کن
من شنیدم Z510 یه برنامه داره که میشه تنظیم کرد شارژش از چه درصدی شروع کنه. ولی تو N56 هرچی منم گشتم چیزی نبود.

من حدود 10 درصد که میرسه معمولا باز میزنم شارژ. حرف شما درسته. تقریبا 95 درصد بود که سبز شد و تا 100 درصد، هم موقع روشن و هم خاموش بودن رفت. هیچ مشکلی نیست. اشتباه لپی از من بوده. ممنون از شما
خدارو شکر:n16:

Max.Pain
06-10-2014, 19:19

دمای CPU معمولا توی بازی اینقدر بالا نمیره مگه اینکه از گرافیک مجتمع داخل CPU استفاده کرده باشید! بازی رو روی گرافیک nvidia اجرا کردید یا عادی؟!

jericho-sina
08-10-2014, 13:33
دمای CPU معمولا توی بازی اینقدر بالا نمیره مگه اینکه از گرافیک مجتمع داخل CPU استفاده کرده باشید! بازی رو روی گرافیک nvidia اجرا کردید یا عادی؟!

بله، با گرافیک انویدیا اجراش کردم، اون 90 درجه همون یک بار پیش اومد فقطو الان رو 80 تا 89 مثلا متغیر هستش، یعنی max اگه بشه max اش اینه
بعد اینکه آیا coolpad مناسب هست؟ کارایی داره بگیرم؟ چقدر تفاوت پیدا میکنه؟
مدل خوب سراغ دارین تا 100 تومن؟؟
مرسی کلی

Max.Pain
08-10-2014, 21:37
بله، با گرافیک انویدیا اجراش کردم، اون 90 درجه همون یک بار پیش اومد فقطو الان رو 80 تا 89 مثلا متغیر هستش، یعنی max اگه بشه max اش اینه
بعد اینکه آیا coolpad مناسب هست؟ کارایی داره بگیرم؟ چقدر تفاوت پیدا میکنه؟
مدل خوب سراغ دارین تا 100 تومن؟؟
مرسی کلی

کولپد خوبه ولی بهتره کولپدی تهیه کنید که آداپتور داشته باشه و از USB لپ تاپ تغذیه نکنه.

تفاوتش بیشتر توی بازی و کارهای سنگین مشخص میشه و در حالت عادی خیلی اثر نداره.

Thor God
08-10-2014, 22:07
دوستان ویندوز 8.1 نصب کردم ولی دکمه fn کامل کار نمیکنه.
تو ویندوز 7 فکر کنم یه نرم افزار خاصی بود که نصب می کردیم و fn . حالا چی کار کنم ؟ کدوم نرم افزار رو نصب کنم که کار کنه ؟

mhe3xe
09-10-2014, 09:00
تو ویندوز 7 فکر کنم یه نرم افزار خاصی بود که نصب می کردیم و fn . حالا چی کار کنم ؟ کدوم نرم افزار رو نصب کنم که کار کنه ؟
Cd درایورهاتو نصب کن درست میشه

AliSub
09-10-2014, 17:24

همه درایورها اینجا هست

درایور ATK نصب کن
البته توی دی وی دیش هم هست

Thor God
09-10-2014, 22:37
Cd درایورهاتو نصب کن درست میشه

من مدل vz دارم. همون سری اولی که اومد گرفتم. سی دی درایور هاش برای ویندوز 7 هست.

همه درایورها اینجا هست

درایور ATK نصب کن
البته توی دی وی دیش هم هست

تشکر.
البته من همیشه جدیدترین آپدیت ها رو از اینجا دانلود می کنم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این رو دانلود کنم، بک لایت هم کار می کنه ؟

AliSub
10-10-2014, 00:44
من مدل vz دارم. همون سری اولی که اومد گرفتم. سی دی درایور هاش برای ویندوز 7 هست.

تشکر.
البته من همیشه جدیدترین آپدیت ها رو از اینجا دانلود می کنم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این رو دانلود کنم، بک لایت هم کار می کنه ؟

12 مگ بیشتر نیست. حالا نصب کن ضرر نداره

jericho-sina
10-10-2014, 11:52
کولپد خوبه ولی بهتره کولپدی تهیه کنید که آداپتور داشته باشه و از USB لپ تاپ تغذیه نکنه.

تفاوتش بیشتر توی بازی و کارهای سنگین مشخص میشه و در حالت عادی خیلی اثر نداره.

چندتا کول پد خوب معرفی میکنی قیمت بزنم؟ من بین Deepcool N8 Ultra , Deepcool multicore X6 , Deepcool. multicore X8 موندم!

AliSub
10-10-2014, 14:20
سلام
یه چیز بگم در مورد کول پد برای n56
زیر لب تاپ از جنس پلاستیکه و گرما رو انتقال نمیده. ورودی هوا هم که تقریبا زیر تاچ پده . پس باید یه کول پدی بگیرین که هوا رو بتونه به پایین لب تاپ (ورودی هوا) بدمه!

به نظر من کول پد روی این N56 زیاد تاثیر نداره. نه که تاثیر نداشته باشه منظورم اینه که تاثیرش کمه!!!

jericho-sina
10-10-2014, 16:55
ممنون از نکته ای که گفتی، ولی آخه ناراحتیم برا اینه خیالم راحت نیست، مثلا لپ تاپ گیمینگه ولی دمای مثلا الان max 80 میشه! منم لپ تاپ نداشتم تا به حال خیالم راحت نیست که این دما ok هست یا نه! و دیگه برای لپ تاپ رو خنک کردن همین coolpad میمونه دیگه چه روش دیگه ای هست؟ :(
میخوام یه چی خوب بگیرم حتی شده چند درجه پایین بیاره...

اینکه میگم max میشه نه اینکه همش 80 بمونه ها! یه بار که max بشه حالا به هر دلیلی میشه میانگین 80 درجه، موقع run یه بازی مثل shadow of mordor که جدیده حدود 60-70 درجه هستش.

AliSub
10-10-2014, 17:30
ممنون از نکته ای که گفتی، ولی آخه ناراحتیم برا اینه خیالم راحت نیست، مثلا لپ تاپ گیمینگه ولی دمای مثلا الان max 80 میشه! منم لپ تاپ نداشتم تا به حال خیالم راحت نیست که این دما ok هست یا نه! و دیگه برای لپ تاپ رو خنک کردن همین coolpad میمونه دیگه چه روش دیگه ای هست؟ :(
میخوام یه چی خوب بگیرم حتی شده چند درجه پایین بیاره...

اینکه میگم max میشه نه اینکه همش 80 بمونه ها! یه بار که max بشه حالا به هر دلیلی میشه میانگین 80 درجه، موقع run یه بازی مثل shadow of mordor که جدیده حدود 60-70 درجه هستش.
80 درجه که به نظر من خیلی هم خوبه
حالا فعلنه موقع بازی یه چیز بزار زیر لب تاپ که بتونه راحت نفس بکشه :n02:

من وقت ندارم وگرنه یه فن میزاشتم زیرش میدیم چه نتیجه ای میده و خبر میدادم. حالا اگه وقت کردم حتما انجام میدم.:n16:

=================
الان یه تست گرفتم:n02:

یه فن گرفتم نزدیک ورودی هوای لب تاپ کردم. همون طور که گفتم تاثیری در دمای کلی لب تاپ نداشت!!!!! البته در حال کانورت کردن که سی پی یو روی 100% بود.
دما بین 85-87 متغیر بود و تک وتوک به 90 هم میرسید.

mhe3xe
10-10-2014, 19:36
80 درجه که به نظر من خیلی هم خوبه
حالا فعلنه موقع بازی یه چیز بزار زیر لب تاپ که بتونه راحت نفس بکشه :n02:

من وقت ندارم وگرنه یه فن میزاشتم زیرش میدیم چه نتیجه ای میده و خبر میدادم. حالا اگه وقت کردم حتما انجام میدم.:n16:

=================
الان یه تست گرفتم:n02:

یه فن گرفتم نزدیک ورودی هوای لب تاپ کردم. همون طور که گفتم تاثیری در دمای کلی لب تاپ نداشت!!!!! البته در حال کانورت کردن که سی پی یو روی 100% بود.
دما بین 85-87 متغیر بود و تک وتوک به 90 هم میرسید.
من فکر کردم بیشتر از اینا کول پد تاثیر داره که انگار چیزی نیست. من که کلا بازی ندارم که گرم کنه ولی یه بار واسه تست grid2 نصب کردم و بعد که به دما نگاه کردم دیدم ماکزیمم روی 90 رسیده بود. واسه همینم یکم ترسیدم که چیزیش بشه و تو فکر کول پد بودم. ولی با اینحال انگار خیلی هم جالب بنظر نمیاد که بخریم. ممنون دوست عزیز

AliSub
10-10-2014, 19:46
من فکر کردم بیشتر از اینا کول پد تاثیر داره که انگار چیزی نیست. من که کلا بازی ندارم که گرم کنه ولی یه بار واسه تست grid2 نصب کردم و بعد که به دما نگاه کردم دیدم ماکزیمم روی 90 رسیده بود. واسه همینم یکم ترسیدم که چیزیش بشه و تو فکر کول پد بودم. ولی با اینحال انگار خیلی هم جالب بنظر نمیاد که بخریم. ممنون دوست عزیز

حالا شما اگر یه کول پد گیر اوردی یه تست بگیر ببین چجوریاست. حتما خبرشو بده بهمون:n01:

wrath of god
10-10-2014, 21:36
اقا به همه میگم یه کولپد معرفی میکنم بیست رو رد میده

deep cool muti core x6 واقعا خوبه

mhe3xe
11-10-2014, 12:28
حالا شما اگر یه کول پد گیر اوردی یه تست بگیر ببین چجوریاست. حتما خبرشو بده بهمون:n01:
این روزا که نمیرسم اصلا ولی سر فرصت حتما یه بازی نصب میکنم و با کول پد و بدون کول پد تست میکنم خبر میدم.

mhe3xe
16-10-2014, 10:05
آقا من با دیپ کول x6 چک کردم تقریبا 7 ،8 درجه لپ تاپ رو خنک کرد. حداکثر دما به حدود 83 رسید. قبلا به 90 هم رسیده بود.

AliSub
16-10-2014, 19:14
آقا من با دیپ کول x6 چک کردم تقریبا 7 ،8 درجه لپ تاپ رو خنک کرد. حداکثر دما به حدود 83 رسید. قبلا به 90 هم رسیده بود.

عه این که عالیه!!!!
یه رندر هم بگیر که سی پی یو روی 100% کامل باشه. نتیجش رو بهمون بگو
این جوری باشه منم یکی میگیرم
قیمتش چنده؟

mhe3xe
17-10-2014, 07:30
عه این که عالیه!!!!
یه رندر هم بگیر که سی پی یو روی 100% کامل باشه. نتیجش رو بهمون بگو
این جوری باشه منم یکی میگیرم
قیمتش چنده؟
رندر از چی بگیرم؟ با چه برنامه ای؟ قبلا یه ulead داشتم که الان رو ویندوز 8.1 نصب نمیشه. یه برنامه سبک واسه تست بگین تا نتیجشو بگم. اینم که من گرفتم 52 تومن قیمتش شد. البته شاید ارزونتر هم گیر بیاد ولی این مدل رو بخاطر قدرت هوادهی خوب و 4فنه بودنش من گرفتم. هر چند ورودی هوای این لپ تاپ خیلی کوچیکه و در پایین لپ تاپ قرار داره ولی این کول پد کارشو خوب انجام میده. ضمنا واسه من قبلا وقتی بهش فشار میومد یکم روی لپ تاپ مخصوصا قسمت خروجی هوا گرم میشد ولی با روشن بودن هر 4فن کول پد سطح لپ تاپ خیلی خوب خنک شده بود. واسه من که کاملا ملموس بود

a_bayan
17-10-2014, 12:18
پس منم باید برم تو کارش یدونه بگیرم.دوستان یه سوال.من بتل4 بازی میکنم با لپتاپم به صورت ملموس دما میاد روی 75 حدودا اما کالاف4 یا همون مودرن1 بازی میکنم دما بیشتر میشه.این در حالیه که مودرن3 هم بازی میکنم اصلا اصلا اصلا خروجی گرما داغ نمیشه و احساس میکنی داری وبگردی میکنی.!!!!!! این قضیش چیه...

mhe3xe
17-10-2014, 12:23
پس منم باید برم تو کارش یدونه بگیرم.دوستان یه سوال.من بتل4 بازی میکنم با لپتاپم به صورت ملموس دما میاد روی 75 حدودا اما کالاف4 یا همون مودرن1 بازی میکنم دما بیشتر میشه.این در حالیه که مودرن3 هم بازی میکنم اصلا اصلا اصلا خروجی گرما داغ نمیشه و احساس میکنی داری وبگردی میکنی.!!!!!! این قضیش چیه...
من راستش زیاد اهل بازی نیستم که جریان اینا رو بدونم. ولی شمام صبر کن تا من باز سر فرصت یه تست دیگه بزنم اگر رضایت بخش بود اونوقت شما هم از کول پد استفاده کن.

a_bayan
17-10-2014, 12:24
آها بله چشم حتما منتطر تست شما هستیم....

a_bayan
17-10-2014, 12:41
میگم شما از کدوم سایت گرفتی؟؟؟ میشه اسم سایت و بگی ؟؟؟ چون الان من هر چی سرچ میکنم بالای 60 تومنه...

jericho-sina
17-10-2014, 12:46

آقا ممنون
ولی چجوری مگه تست گرفتی که دمای max 90 بوده، بعد با کول پد اومده 83؟؟؟ من الان max 80-85 اینا دارم میخوام بیارمش پایین تر ، یعنی حول حوش 80 نرماله؟؟؟:n16:

a_bayan
17-10-2014, 12:50
آقا ممنون
ولی چجوری مگه تست گرفتی که دمای max 90 بوده، بعد با کول پد اومده 83؟؟؟ من الان max 80-85 اینا دارم میخوام بیارمش پایین تر ، یعنی حول حوش 80 نرماله؟؟؟:n16:

والا منم همین واسم سوال شده چون مکس من حدود 80تا85 هستش میخوام بیارم روی 70 و حولو حوشش....

AliSub
17-10-2014, 13:04
رندر از چی بگیرم؟ با چه برنامه ای؟ قبلا یه ulead داشتم که الان رو ویندوز 8.1 نصب نمیشه. یه برنامه سبک واسه تست بگین تا نتیجشو بگم. اینم که من گرفتم 52 تومن قیمتش شد. البته شاید ارزونتر هم گیر بیاد ولی این مدل رو بخاطر قدرت هوادهی خوب و 4فنه بودنش من گرفتم. هر چند ورودی هوای این لپ تاپ خیلی کوچیکه و در پایین لپ تاپ قرار داره ولی این کول پد کارشو خوب انجام میده. ضمنا واسه من قبلا وقتی بهش فشار میومد یکم روی لپ تاپ مخصوصا قسمت خروجی هوا گرم میشد ولی با روشن بودن هر 4فن کول پد سطح لپ تاپ خیلی خوب خنک شده بود. واسه من که کاملا ملموس بود

یه برنامه کتنورتورمثل ایکسیلی سافت بگیر 9-10 فایل تصویری رو همزمان کانورت بگیر ببین چجوریاست!!!
Xilisoft:n01:
شرمنده تو دردسر اندیختیمتا!!!:n16:

mhe3xe
17-10-2014, 15:12
میگم شما از کدوم سایت گرفتی؟؟؟ میشه اسم سایت و بگی ؟؟؟ چون الان من هر چی سرچ میکنم بالای 60 تومنه...
من از مغازه گرفتم. تو سایت فافا هم هست که الان زده 56تومن

mhe3xe
17-10-2014, 15:14
آقا ممنون
جایی که لپ تاپ من بود گرم بود واسه همین به 90 رسیده بود. محیط اطرافش کلا گرم بود. حول و حوش 80 خوبه دیگه مشکلی پیش نمیاد ولی هرچی کمتر بهتر. بازم تست میکنم تو شرایط نرمال خبر میدم

mhe3xe
17-10-2014, 15:15
یه برنامه کتنورتورمثل ایکسیلی سافت بگیر 9-10 فایل تصویری رو همزمان کانورت بگیر ببین چجوریاست!!!
Xilisoft:n01:
شرمنده تو دردسر اندیختیمتا!!!:n16:
دشمنت شرمنده باشه. به چشم حتما انجام میدم خبرشو میدم

mhe3xe
17-10-2014, 18:32
آقایون من تست رو انجام دادم و باید اعلام کنم که خیلی تفاوت چشمگیر نیست. تقریبا ماکزیمم 5درجه کاهش میده. ولی یه چیزو نمیدونم واسه من اینجوره یا واسه همه اینجوره و اونم اینه که دما ثابت نیست درست و مدام میشد 77 یا 76 بعد یهو میشد 87 و ... باز یهو کم میشد و یواش یواش پایین نمیومد. البته با همه این تفاسیر سطح به نظر یکم خنک تر میومد. در جواب دوستمونم باید بگم ماکزیمم من به 88 و گاهی به 90 هم رسید ولی باز برگشت. یه کانورت بود و یه بازی grid2
ولی از همه اینا که بگذریم سرعت کانورتش منو شوکه کرد واقعا محشره
اگر سوال دیگه ای باشه در خدمتم

AliSub
18-10-2014, 09:25
آقایون من تست رو انجام دادم و باید اعلام کنم که خیلی تفاوت چشمگیر نیست. تقریبا ماکزیمم 5درجه کاهش میده. ولی یه چیزو نمیدونم واسه من اینجوره یا واسه همه اینجوره و اونم اینه که دما ثابت نیست درست و مدام میشد 77 یا 76 بعد یهو میشد 87 و ... باز یهو کم میشد و یواش یواش پایین نمیومد. البته با همه این تفاسیر سطح به نظر یکم خنک تر میومد. در جواب دوستمونم باید بگم ماکزیمم من به 88 و گاهی به 90 هم رسید ولی باز برگشت. یه کانورت بود و یه بازی grid2
ولی از همه اینا که بگذریم سرعت کانورتش منو شوکه کرد واقعا محشره
اگر سوال دیگه ای باشه در خدمتم

عه
پس تست من درست بود!
---------------
این دما هم برای منم ثابت نیست البته تلرانس حدود 3-4 درجه بیشتر نمیشه ولی خب هر نیم ثانیه یه دما رو نشون میده!:n02:

---------------
دوستان من هنوز با این صفحه نمایش مشکل دارم. جوری که در چیزهای تیره ای که مانیتور نشون میده(عکس یا فیلم یا هر چیز تیره دیگه) نور و کانتراست صفحه کم میشه!!!! و بعد از باز کردن یه برنامه که پس زمینه روشنی داره مثل مای کامپیوتر صفحه نمایش کم کم روشن میشه!!!!
خیلی دنبالش گضتم حتی تو سایتهای خارجی ولی چیزی نیافتم!!!
تاره در زمینه های خاکستری من این بالا پایین پریدن صفحه نمایش هم میبینم!!!! منظورم همون Hz هست! (هرتز)

این عکس رو ببینید و فول سایز کنید و دقت کنید ببینید شما هم بالا پایین پریدن مانیتور رو میبینید؟؟؟؟؟

mhe3xe
18-10-2014, 20:44
عه
پس تست من درست بود!
---------------
این دما هم برای منم ثابت نیست البته تلرانس حدود 3-4 درجه بیشتر نمیشه ولی خب هر نیم ثانیه یه دما رو نشون میده!:n02:

---------------
دوستان من هنوز با این صفحه نمایش مشکل دارم. جوری که در چیزهای تیره ای که مانیتور نشون میده(عکس یا فیلم یا هر چیز تیره دیگه) نور و کانتراست صفحه کم میشه!!!! و بعد از باز کردن یه برنامه که پس زمینه روشنی داره مثل مای کامپیوتر صفحه نمایش کم کم روشن میشه!!!!
خیلی دنبالش گضتم حتی تو سایتهای خارجی ولی چیزی نیافتم!!!
تاره در زمینه های خاکستری من این بالا پایین پریدن صفحه نمایش هم میبینم!!!! منظورم همون Hz هست! (هرتز)

این عکس رو ببینید و فول سایز کنید و دقت کنید ببینید شما هم بالا پایین پریدن مانیتور رو میبینید؟؟؟؟؟
من همچین مشکلی ندارم. گارنتی نبردی؟ البته ببین بقیه مشکل دارن یا نه!
یه سوالم من دارم، چرا میگن ویندوز 7 نصب نمیشه؟ من نصب کردم و درایورهاشم نصب کردم البته نه با سی دی درایور بلکه با یه نرم افزار. اونایی که نصب کردن بعدا چه مشکلی پیش اومده واسشون که من همین الان تست کنم. چون این ویندوز رو تو درایو آخرم واسه تست نصب کردم باید پاک کنم و توی یه درایو دیگه نصب کنم.

AliSub
19-10-2014, 11:09
من همچین مشکلی ندارم. گارنتی نبردی؟ البته ببین بقیه مشکل دارن یا نه!
یه سوالم من دارم، چرا میگن ویندوز 7 نصب نمیشه؟ من نصب کردم و درایورهاشم نصب کردم البته نه با سی دی درایور بلکه با یه نرم افزار. اونایی که نصب کردن بعدا چه مشکلی پیش اومده واسشون که من همین الان تست کنم. چون این ویندوز رو تو درایو آخرم واسه تست نصب کردم باید پاک کنم و توی یه درایو دیگه نصب کنم.

این کم شدن نور منو اسیر کرده
وقتی با فتوشاپ کار میکنم چون پس زمینه فتوشاپ تیره هست کلا مانیتور هم تیره تر میشه !!!!!!!!!!:n28:

7 رو برا این میگن چون درایورهاش نیست
مثلا روی خود دی وی دی درایورهاش هم برای من زده برای ویندوز بالاتر از 8.1 !!!!!! ولی وقتی نصب کردی و درایوراش نصب شد دیگه مشکلی نیست!!!! (البته تا اینجایی که من میدونم)

mhe3xe
19-10-2014, 12:25
این کم شدن نور منو اسیر کرده
وقتی با فتوشاپ کار میکنم چون پس زمینه فتوشاپ تیره هست کلا مانیتور هم تیره تر میشه !!!!!!!!!!:n28:

7 رو برا این میگن چون درایورهاش نیست
مثلا روی خود دی وی دی درایورهاش هم برای من زده برای ویندوز بالاتر از 8.1 !!!!!! ولی وقتی نصب کردی و درایوراش نصب شد دیگه مشکلی نیست!!!! (البته تا اینجایی که من میدونم)
واقعا اینجوری آدم اذیت میشه مخصوصا شما که با فتوشاپم کار میکنین. واسه من این مشکل اصلا وجود نداره. فکر کنم ببری گارانتی بهتره.
آره درایوراش نه تو سی دی هست نه تو سایت. منم فقط چیزایی که لازم بوده رو نصب کردم. مثلا نرم افزارهای جانبی رو نصب نکردم البته فکر کنم نصب هم نشه. مثلا نور پس زمینه روشن نمیشه. برنامه ای که تاچ پد رو مدیریت میکنی هم نصب نمیشه و ....
بازم ممنون. امیدوارم مشکل شمام به زودی حل بشه

AliSub
19-10-2014, 12:56
واقعا اینجوری آدم اذیت میشه مخصوصا شما که با فتوشاپم کار میکنین. واسه من این مشکل اصلا وجود نداره. فکر کنم ببری گارانتی بهتره.
آره درایوراش نه تو سی دی هست نه تو سایت. منم فقط چیزایی که لازم بوده رو نصب کردم. مثلا نرم افزارهای جانبی رو نصب نکردم البته فکر کنم نصب هم نشه. مثلا نور پس زمینه روشن نمیشه. برنامه ای که تاچ پد رو مدیریت میکنی هم نصب نمیشه و ....
بازم ممنون. امیدوارم مشکل شمام به زودی حل بشه
باز خوبه اصلیاش نصب شد!!!:n12:
الان اخرین ورژن گرافیک اینتل از سایتش دانلود کردم مشکلم حل شد!!:n20:
فعلنه که خیلی راضیم باز باید یکم بگذره ببینم چجوریه!!!!!:n01:

10.18.10.3383.01 ورژنی که دانلود کردم == 145 مگ

10.18.10.3383 ورژن داخل دی وی دی == 403 مگ

یکم عجیبه!!!!!!!:n02:

Gilopa
19-10-2014, 13:35
دوستان اگر خیلی مشکل دارید من درایورها رو براتون آپلود کنم برای یکبارم که شده مشکل درایورها حل بشه . تعجب میکنم چرا انقدر تو نت میشنوم با درایورها مشکل دارند ملت .

mhe3xe
19-10-2014, 15:09
دوستان اگر خیلی مشکل دارید من درایورها رو براتون آپلود کنم برای یکبارم که شده مشکل درایورها حل بشه . تعجب میکنم چرا انقدر تو نت میشنوم با درایورها مشکل دارند ملت .
ما فعلا که با درایوری مشکلی نداشتیم. من حتی مشکل با درایور ویندوز 7 نداشتم فقط fn کار نمیکنه و یه سری چیزای جانبی. بقیه موارد حله.
ممنون از لطف شما

AliSub
19-10-2014, 16:41

ممنون ازت رفیق
درایورهای n56 که هم تو سایت خود ایسوس هست!!!!
مشکل اینجاست که بعضی مشکلات پیدا میشه ادم نمیفهمه از کجاست!!!!
مثل خودم که با درایور سایت ایسوز حل شد با اینکه تاریخ انتشار هردو ورژن نزدیک همه و بقیه با ورژن قبلی مشکل نداشتن ولی من داشتم!!!!!:n09:

mhe3xe
19-10-2014, 17:27
باز خوبه اصلیاش نصب شد!!!:n12:
الان اخرین ورژن گرافیک اینتل از سایتش دانلود کردم مشکلم حل شد!!:n20:
فعلنه که خیلی راضیم باز باید یکم بگذره ببینم چجوریه!!!!!:n01:

10.18.10.3383.01 ورژنی که دانلود کردم == 145 مگ

10.18.10.3383 ورژن داخل دی وی دی == 403 مگ

یکم عجیبه!!!!!!!:n02:
از این لینک میتونی آخرین ورژن رو از سایت اینتل بگیری . ورژن 10.18.10.3960

امیدوارم با این دیگه کاملا مشکلت حل بشه

mhe3xe
19-10-2014, 19:45
اینم از آپدیت جدید بایوس

mhe3xe
22-10-2014, 18:45
آقا من جدیدا ویندوز 7 رو نصب کردم. جالب اینجاست که اکثر درایورها توی سی دی همراه لپ تاپ هست. کافیه فقط برین داخل سی دی نه اونو اجرا کنین. فقط دوتاش نصب نشد که یکیش با خود ویندوز از دیوایس منیجر درست کردم. یکی دیگشم با یه نرم افزار فایلشو دانلود کردم و دیگه اونو نگه داشتم واسه بعدها. البته میخوام با آکرونیس بک آپ بگیرم. فقط چندتا سوال داشتم کسی تاحالا بک آپ گرفته که سوالامو بپرسم؟

a_bayan
23-10-2014, 01:33
آقا من جدیدا ویندوز 7 رو نصب کردم. جالب اینجاست که اکثر درایورها توی سی دی همراه لپ تاپ هست. کافیه فقط برین داخل سی دی نه اونو اجرا کنین. فقط دوتاش نصب نشد که یکیش با خود ویندوز از دیوایس منیجر درست کردم. یکی دیگشم با یه نرم افزار فایلشو دانلود کردم و دیگه اونو نگه داشتم واسه بعدها. البته میخوام با آکرونیس بک آپ بگیرم. فقط چندتا سوال داشتم کسی تاحالا بک آپ گرفته که سوالامو بپرسم؟

سلام دوست عزیز.بله من با ویندوز بک آپ کردم ولی نمیدونم بدرد شما بخوره یا نه!!!فقط من توی یکی از درایوام بک آپ رو ریختم...روی دی وی دی نمیریخت...!!!!!
میگم شما مشکلی با وین7 نداری؟
من واقعا با 8.1 سر قضیه وای فای اعصابم خورد میشه.اولا اینکه وین 8.1 وای فای مستقیم ساپورت نمیکنه و منم که هر 4شنبه 5شنبه میخوام با رفقا شبکه بازی بکنم لپتاپ بچه بازی در میاره و به شبکه اونا وصل نمیشه وای فایش.الان مجبورم با خودم مودم ببرم که هممون به اون وصل شیم تا بازی کنیم...!!!!اونم هر بار که از مودم استفاده میکنیم و خاموشش میکنم دوباره بخوایم روشن کنیم و بازی کنیم باید کلی با سیستمامون ور ریم تا درس شه....
اگه مشکلی با وین 7 ندارین ما هم استفاده کنیم....ضمنا شما از درایورای وین8.1 برا وین7 استفاده کردین؟
میشه همچین کاری؟
ممنونم...

mhe3xe
23-10-2014, 13:28
سلام دوست عزیز.بله من با ویندوز بک آپ کردم ولی نمیدونم بدرد شما بخوره یا نه!!!فقط من توی یکی از درایوام بک آپ رو ریختم...روی دی وی دی نمیریخت...!!!!!
میگم شما مشکلی با وین7 نداری؟
من واقعا با 8.1 سر قضیه وای فای اعصابم خورد میشه.اولا اینکه وین 8.1 وای فای مستقیم ساپورت نمیکنه و منم که هر 4شنبه 5شنبه میخوام با رفقا شبکه بازی بکنم لپتاپ بچه بازی در میاره و به شبکه اونا وصل نمیشه وای فایش.الان مجبورم با خودم مودم ببرم که هممون به اون وصل شیم تا بازی کنیم...!!!!اونم هر بار که از مودم استفاده میکنیم و خاموشش میکنم دوباره بخوایم روشن کنیم و بازی کنیم باید کلی با سیستمامون ور ریم تا درس شه....
اگه مشکلی با وین 7 ندارین ما هم استفاده کنیم....ضمنا شما از درایورای وین8.1 برا وین7 استفاده کردین؟
میشه همچین کاری؟
ممنونم...
سلام مشکلم حل شد با نرم افزار acronis کار کردم عالی شد.
آره من هیچ مشکلی ندارم. الان ویندوز 7 درکنار 8.1 نصب هست. تنظیمات وای فای 8.1 یکم اعصاب خورد کنه راه حلش تو نت هست ولی به راحتی ویندوز 7 نیست. در ضمن من از درایورهای ویندوز 8.1 استفاده نکردم بلکه اکثرا برای ویندوز 7 هم هست. من اینطوری کار کردم:
وقتی سی رو میگذاری و اتوران توی ویندوز 8.1 بالا میاد. ترتیب نصب برنامه ها رو یادداشت کن. بعد وقتی وارد سی دی میشی فک کنم پوشه software بود داخل اون همه درایورها هست. واردش که بشی اصلا اسم یه سری پوشه ها نوشته واسه چه ویندوزهایی استفاده میشه که اکثرا 7 هم داخلشون هست. من همشو همینجوری و با ترتیب نصب کردم. البته از نسخه های آپدیت استفاده کردم.فقط 2تا درایو مشکل داشت که اونو با برنامه driver pack solution حل کردم. البته از اولم میتونی به راحتی با اون نرم افزار کار کنی. خیلی راحته ولی متاسفانه یکم حجمش بالاست. حدود 4نیم گیگ هست. اگر میتونی دانلود کن اگرم نمیتونی سی دیش تو بازار هست میتونی آخرین ورژنش رو تهیه کنی. من الان همه دکمه ها و امکانات کار میکنه. Power.... & smart... و ...همشون به درستی کار میکنن و هیچ مشکلی من ندارم. میتونین شما هم تست کنین. فکرم نمیکنم به مشکلی بربخورین. اگر سوالی بود درخدمتم.:n02:

dell90
27-10-2014, 14:28
دوستان این لب تاپ هارد msata پشتیبانی میکنه .جا برای هارد ssd داره.

mhe3xe
28-10-2014, 08:55
دوستان این لب تاپ هارد msata پشتیبانی میکنه .جا برای هارد ssd داره.
نه عزیز msata پشتیبانی نمیکنه. جا واسه ssd جدا هم نداره. باید یا جای هارد اصلی بگذاری یا جای dvd rom

dell90
28-10-2014, 09:02
نه عزیز msata پشتیبانی نمیکنه. جا واسه ssd جدا هم نداره. باید یا جای هارد اصلی بگذاری یا جای dvd rom
واقعا حیف شد
لب تاپ به این خوبی .

mhe3xe
28-10-2014, 16:39
واقعا حیف شد
لب تاپ به این خوبی .
اگر بشه عیبی ازش گرفت همینه. از لحاظ هارد خوب عمل نشده. البته بهتره همون اول با یه ssd عوض کنید و از یه هارد، حالا یا هارد خودش یا چیز دیگه بعنوان اکسترنال استفاده کنید.

AliSub
02-11-2014, 12:09
Should I remove the battery when A/C is plugged in?

Many laptop users have this question and we will answer it right now:
The answer is: YES and NO, it depends on the situation.
Having a battery fully charged and the laptop plugged in is not harmful, because as soon as the charge level reaches 100% the battery stops receiving charging energy and this energy is bypassed directly to the power supply system of the laptop.However there's a disadvantage in keeping the battery in its socket when the laptop is plugged in, but only if it's currently suffering from excessive heating caused by the laptop hardware.So:- In a normal usage, if the laptop doesn't get too hot (CPU and Hard Disk around 40ºC to 50ºC) the battery should remain in the laptop socket;
- In an intensive usage which leads to a large amount of heat produced (i.e. Games, temperatures above 60ºC) the battery should be removed from the socket in order to prevent unwanted heating.The heat, among the fact that it has 100% of charge, is the great enemy of the lithium battery and not the plug, as many might think so.

More on this website. . .

AliSub
03-11-2014, 22:16
سلام
بچه ها قدیم F2 رو نمیزدیم منوی بوت میامد؟
من بایوس رو اپدیت کردم الان ESC رو میزنم منوی بوت میاد.

بایوس رو که اپدیت کردم نور مانیتورم یکم بیشتر شده و کم شدن کانتراست رو دیگه ندارم. البته درایور جدید رو که قبلا دانلود کردم تا وقتی که از باتری استفاده نمیکردم و تنظیمات پاور اپشن دست نمیزدم خوب بود!!!!! الان که خوبه فعلنه!!!!

dell90
03-11-2014, 22:33
چطور بایوس رو اپدیت کردید.

AliSub
03-11-2014, 23:02
چطور بایوس رو اپدیت کردید.

از سایت ASUS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برنامه Windows BIOS Flash Utility رو دانلود کن که 400 کیلوبایته.
بعد تو همن سایت اخرین ورژن بایوس رو دانلود کن و از طریق همون برنامه بالایی نصبش کن.
کاری نداره ری استارت میشه و تو 1 دقیقه نصب میشه. فقط موقع نصب نباید دستگاه رو خاموش کنی یا برقشو قطع کنی. وگرنه باید بایوس دوباره پروگرامر بشه که خیلی هزینه بر و باید ببری تعمیر کار برات درست کنه!!!!!!
بایوس رو هم مدل دقیق لبتاپتون رو بدید و اخرین ورژنشو از سایتش دانلود کنید

dell90
04-11-2014, 23:52
اخرین نسخه بایوس n56 jr
ورژن 202 هست؟؟؟
به تاریخ 09/02/2014؟؟؟؟؟؟؟

dell90
05-11-2014, 00:03
دوستان یه سوال دیگه هم داشتم .الان هارد لب تاپ سرعت 5200 rpm هست .
به نظرتون ارزش داره یه هارد sshd بگیرم .
8 گیگ ssd داره و یک ترابایت با سرعت 7200rpm .سرعت چقدر بهتر میشه .قیمت هم تقریبا 450.

mhe3xe
05-11-2014, 09:28
سلام
بچه ها قدیم F2 رو نمیزدیم منوی بوت میامد؟
من بایوس رو اپدیت کردم الان ESC رو میزنم منوی بوت میاد.

بایوس رو که اپدیت کردم نور مانیتورم یکم بیشتر شده و کم شدن کانتراست رو دیگه ندارم. البته درایور جدید رو که قبلا دانلود کردم تا وقتی که از باتری استفاده نمیکردم و تنظیمات پاور اپشن دست نمیزدم خوب بود!!!!! الان که خوبه فعلنه!!!!

واسه من که هنوز با F2 میاد. البته واسه من jr هستا

mhe3xe
05-11-2014, 09:32
اخرین نسخه بایوس n56 jr
ورژن 202 هست؟؟؟
به تاریخ 09/02/2014؟؟؟؟؟؟؟
آخرین ورژن 202 هست و به تاریخ2014/09/29

dell90
05-11-2014, 09:34
8 گیگ ssd داره و یک ترابایت با سرعت 7200rpm .سرعت چقدر بهتر میشه .قیمت هم تقریبا 450.
کسی اطلاعی نداره

mhe3xe
05-11-2014, 09:37
من به شخصه توصیه نمیکنم. با حدود 500هزار تومن میتونی یه ssd 250 گیگ گیر بیاری. خیلی خیلی بهتر از هارد هیبریدی هم هست. از یه اکسترنال هم میتونی در کنارش استفاده کنی اگر به حجم بیشتر نیاز داری. هارد هیبریدی با کیفیت خوب مسلما خیلی بهتر از این هارد داغون روی لپ تاپه ولی اگر من باشم ssd با ظرفیت کمتر رو ترجیح میدم. ولی باز نظر خودتونه.

dell90
05-11-2014, 09:40
ببین با توجه به این که سرعت هارد 7200 هست چقدر با از خودش که 5200 هست تفاوت داره

mhe3xe
05-11-2014, 09:42
ببین با توجه به این که سرعت هارد 7200 هست چقدر با از خودش که 5200 هست تفاوت داره
با توجه به هاردی که روی لپ تاپ هست و منو کلافه کرده حدس میزنم سرعتش به چشم بیاد. ولی دقیق که چقدر فرق کنه رو باید تو سایتا ببینی واقعا از لحاظ عملی هم فرق زیادی داره یا نه. از لحاظ تئوری که سرعت بالاست.

alp13
05-11-2014, 10:23
دوستان من میخوام مدل n56jr رو بخرم
بنظرتون بازیایی سبک مثل فیفا رو تا چه اندازه سیستم داغ میکنه

استفاده تماشای فیلم و مقداری بازی و کار با نت

میخوام لب تاپی باشه چند سال کار کنه واسه همین میخوام با کیفیت باشه پس سری n ایسوس رو انتخاب کردم

dell90
05-11-2014, 10:26

میخوام لب تاپی باشه چند سال کار کنه واسه همین میخوام با کیفیت باشه پس سری n ایسوس رو انتخاب کردم
تو این بازی هایی که نوشتی خیلی کم گرم میشه.
تو فیلم و اینا هم گرم میشه .داغ نمیکنه .در ضمن قسمت راست لب تاپ اکثرا مواقع سرد هست نگران نباش.
لب تاپ خوبی هست .

mhe3xe
05-11-2014, 10:44

تازه دوستان باهاش کارای سنگین میکننن و راضی هستن کارهای شما که دیگه آب خوردن انجام میده و گرماش خیلی کمه. از کیفیت صفحش لذت کامل میبری واسه فیلم دیدن. پس بدون هیچ درنگی همینو انتخاب کن.

mhe3xe
12-11-2014, 05:34
آقا من یه نرم افزار واسه مدیریت بلوتوث میخوام. کسی تاحالا با نرم افزاری کار کرده که خوب جواب داده باشه؟ روشن و خاموش کردنش واسه من مشکل شده. و انتقال فایل رو بد انجام میده. گاهی بلوتوث رو پیدا میکنه و گاهی نه. درایور هم به خوبی نصب هست. اگر نرم افزار خوبی جز bluesoleil سراغ دارید معرفی کنید لطفا. با تشکرات فراوان

AliSub
12-11-2014, 18:28
آقا من یه نرم افزار واسه مدیریت بلوتوث میخوام. کسی تاحالا با نرم افزاری کار کرده که خوب جواب داده باشه؟ روشن و خاموش کردنش واسه من مشکل شده. و انتقال فایل رو بد انجام میده. گاهی بلوتوث رو پیدا میکنه و گاهی نه. درایور هم به خوبی نصب هست. اگر نرم افزار خوبی جز bluesoleil سراغ دارید معرفی کنید لطفا. با تشکرات فراوان

هر سه نرم افزار و درایور که داخل دی وی دی هست رو نصب کردی؟
برا من که خیلی خوب جواب میده. فقط همین روشن خاموش بوتوث واقعا دردسره!!!!:n15:

mhe3xe
12-11-2014, 20:02
هر سه نرم افزار و درایور که داخل دی وی دی هست رو نصب کردی؟
برا من که خیلی خوب جواب میده. فقط همین روشن خاموش بوتوث واقعا دردسره!!!!:n15:
آره نصب کردم. مشکلی نداره. منم بخاطر همین روشن و خاموش کردن گفتم. یه بار پیدا میکنه یه بار پیدا نمیکنه. فیلمیه خلاصه. واسه همین یه نرم افزار راحت واسه روشن و خاموش و مدیریت میخواستم

shk021051
14-11-2014, 05:16
من یه. لپ تاپ مدل 56jk گرفتم تو سکوت یه صدای تیک تیک از زیر کیبورد میاد میخواستم بدونم طبیعیه یا نه؟

AliSub
14-11-2014, 12:15
من یه. لپ تاپ مدل 56jk گرفتم تو سکوت یه صدای تیک تیک از زیر کیبورد میاد میخواستم بدونم طبیعیه یا نه؟

اون صدای هارد هست و طبیعیه. اخه هارد یه قطعه مکانیکیه و صدا داره.
N56 واقعا هارد کم صدایی داره. برای رفیقم HP 450 G1 خریدم حتی توی جای شلوغ هم صداش میاد!!!!!

راستی برای من صدای چرخش هارد از صدای تیک تیکش بیشتره!!!!!

afshin b
14-11-2014, 12:43
اون صدای هارد هست و طبیعیه. اخه هارد یه قطعه مکانیکیه و صدا داره.
N56 واقعا هارد کم صدایی داره. برای رفیقم HP 450 G1 خریدم حتی توی جای شلوغ هم صداش میاد!!!!!

راستی برای من صدای چرخش هارد از صدای تیک تیکش بیشتره!!!!!

مدل دقیق هاردتون چیه؟

shk021051
14-11-2014, 17:31
بچه من لپ تاب و خاموش کردم زدمش شارژ حالا که میخوام روشنش کنم روشن نمیشه چه با باتری چه بدون باتری چراغ برقش روشنم نمیشه دیونه شدم :(
تازه نو گرفتمش n56jk مدلشه

HOJ-JAT
14-11-2014, 18:02
بچه من لپ تاب و خاموش کردم زدمش شارژ حالا که میخوام روشنش کنم روشن نمیشه چه با باتری چه بدون باتری چراغ برقش روشنم نمیشه دیونه شدم :(
تازه نو گرفتمش n56jk مدلشه
احتمالا لاجیک بورد سوخته ...تو لپتاپ های اپل چند موردی دیدم اتفاق میافته ...دلیلش هم میگن نوسانات برق هست..

shk021051
14-11-2014, 18:21
احتمالا لاجیک بورد سوخته ...تو لپتاپ های اپل چند موردی دیدم اتفاق میافته ...دلیلش هم میگن نوسانات برق هست..
من به محافظ زده بودم
گارانتی برام عوض میکنه؟

MOSTAFA_ABBASI
14-11-2014, 18:30
آره طبیعیه.

HOJ-JAT
14-11-2014, 20:52
من به محافظ زده بودم
گارانتی برام عوض میکنه؟
اره وظيفشون هست

dell90
14-11-2014, 23:44
بچه ها تنها ضعف اصلی این لب تاپ هاردش هست.منو که بیچاره کرده .هم خیلی صدا میده هم سرعت خیلی کمی داره.

afshin b
15-11-2014, 00:35
ممنون میشم یکی مدل دقیق هارد این لپتاپ رو بگه.

AliSub
15-11-2014, 22:11
مدل دقیق هاردتون چیه؟

Samsung Seagate ST1000LM024 1TB HN-M101MBB SATA 2.5" Laptop Notebook Hard drive

الان برای من صدای چرخش هارد از صدای چرخیدن فنش در حالت عادی بیشتر هست. جالبه اصلا صدای هد زدنش حتی توی سکوت مطلق هم نمیاد!!!
کم کم باید به فکر یه SSD باشیم :دی

afshin b
15-11-2014, 23:13
Samsung Seagate ST1000LM024 1TB HN-M101MBB SATA 2.5" Laptop Notebook Hard drive

الان برای من صدای چرخش هارد از صدای چرخیدن فنش در حالت عادی بیشتر هست. جالبه اصلا صدای هد زدنش حتی توی سکوت مطلق هم نمیاد!!!
کم کم باید به فکر یه SSD باشیم :دی

این فکر کنم پر مشکل ترین هارد لپتاپی دنیا باشه. خیلی ها روی لپتاپ های مختلف همین هارد رو داشتن و باهاش مشکل داشتن. واقعا دلیل استفاده ی شرکت هایی مثل ایسوس و لنوو و.. از این هارد مورد دار رو نمیفهمم.
اگر بودجه اش رو دارید در ارتقا به SSD درنگ نکنین

AliSub
15-11-2014, 23:45
این فکر کنم پر مشکل ترین هارد لپتاپی دنیا باشه. خیلی ها روی لپتاپ های مختلف همین هارد رو داشتن و باهاش مشکل داشتن. واقعا دلیل استفاده ی شرکت هایی مثل ایسوس و لنوو و.. از این هارد مورد دار رو نمیفهمم.
اگر بودجه اش رو دارید در ارتقا به SSD درنگ نکنین

کلا دیگه عمر این هاردا سر اومده. فقط به درد ارشیو فایلها میخوره. من اگر بتونم بودجه ردیف کنم حتما یه 256 میگیرم!:n27:

afshin b
15-11-2014, 23:48
کلا دیگه عمر این هاردا سر اومده. فقط به درد ارشیو فایلها میخوره. من اگر بتونم بودجه ردیف کنم حتما یه 256 میگیرم!:n27:

اگه خواستید ۲۵۶ بگیرین این مدل رو حتما در نظر داشته باشین
Crucial MX100
نسبت عملکرد به قیمتش خیلی بالاست. حدود ۴۹۰ تومنه. سایت فروشندش رو هم خواستید پیام خصوصی بدید

AliSub
16-11-2014, 13:01
سلام
باتری باید 56000mWh شارژ بشه درسته؟
برای من الان تا 52000 میلی امپر ساعت شارژ میشه. به قول نرم افزار CPUID HWMonitorPro یعنی wear level=7% برای شما چجوریه؟
گارانتی لبتاپ تا یکسال باتری گارانتی کرده! گارانتی باتری عوض نمیکنه؟ گارانتی ویستا هست!

dell90
16-11-2014, 13:06
بچه ها من وقتی یه اهنگ پخش میکنم و صدا تا اخر باز باشه بلندگوی سمت چپ خر خر میکنه از همه همینطور هست.

MOSTAFA_ABBASI
16-11-2014, 14:44
بچه ها من وقتی یه اهنگ پخش میکنم و صدا تا اخر باز باشه بلندگوی سمت چپ خر خر میکنه از همه همینطور هست.

آب نرفته توش؟
رطوبت چی؟:n02:
درایور ها رو کامل نصب کردی؟

AliSub
16-11-2014, 16:59

کلا تو هر سیستمینباید صدا رو تا اخر کرد به بلندگوها فشار زیادی میاد. از اول همینطور بود؟؟

-----
راستی اگر در مود Power saver باشید اگر اهنگ رو عقب جلو کنید صدا خر خر میوفته!

mhe3xe
17-11-2014, 13:13
سلام
باتری باید 56000mWh شارژ بشه درسته؟
برای من الان تا 52000 میلی امپر ساعت شارژ میشه. به قول نرم افزار CPUID HWMonitorPro یعنی wear level=7% برای شما چجوریه؟
گارانتی لبتاپ تا یکسال باتری گارانتی کرده! گارانتی باتری عوض نمیکنه؟ گارانتی ویستا هست!
سلام. واسه من 5درصده. ولی من زیاد استفاده هم نمیکنم. روی 40 تا 45 درصد که میرسه باتری رو جدا میکنم و از برق مستقیم استفاده میکنم. از لحاظ گارانتی هم باید بپرسی. البته این درصدها رو نمیدونم شاید از روز اولم یه درصدی باشه. بذار ببینیم دوستان دیگه چه نظری دارند.:n26:

dell90
17-11-2014, 23:54
دوستان سالم بود .
الان اینطوری شده بلندگو .اعصابم بهم ریخته.
یعنی کافی اهنگ کمی باس داشته باشه تا خرخر شروع بشه .زنگ زدم به گارانتی میگه
شاید ده پونزده روز برای تعویض بلندگو زمان ببره .چیکار کنم.به نظرتون نرم افزاری هست یا سخت افزاری.

mhe3xe
18-11-2014, 08:05
دوستان سالم بود .
الان اینطوری شده بلندگو .اعصابم بهم ریخته.
یعنی کافی اهنگ کمی باس داشته باشه تا خرخر شروع بشه .زنگ زدم به گارانتی میگه
شاید ده پونزده روز برای تعویض بلندگو زمان ببره .چیکار کنم.به نظرتون نرم افزاری هست یا سخت افزاری.
به احتمال زیاد سخت افزاریه. ولی اگر میخوای تست کنی میتونی یه ویندوز بزنی. امیدوارم که حل بشه:n27:

dell90
18-11-2014, 10:50
دوستان تو چندتا اهنگ این خیلی محسوسه .
اگه میشه شما هم پخش کنید و ببینید .
یکی اهنگ مرحوم پاشایی به نام یکی هست
دیروز در حال پخشش بودم البته بدون ساب تست کنید .ممنون میشم اگه تست کنید .صدا رو تا اخر باز کنید .

AliSub
18-11-2014, 16:51
دیروز در حال پخشش بودم البته بدون ساب تست کنید .ممنون میشم اگه تست کنید .صدا رو تا اخر باز کنید .

شما از برنامه maxaudio بیس صدا رو کم کنید ببینید بهتر میشه. اگر میگید فقط یه باند اینجوریه پس سخت افزاریه و بده برات درستش کنن خیالت راحت میشه.

dell90
18-11-2014, 17:33
شما از برنامه maxaudio بیس صدا رو کم کنید ببینید بهتر میشه. اگر میگید فقط یه باند اینجوریه پس سخت افزاریه و بده برات درستش کنن خیالت راحت میشه.
شما با این اهنگ که گفتم تست کن .بگو.

mhe3xe
19-11-2014, 09:19
عزیز من آهنگ رو با کیفیت 320 اجرا کردم. صدا رو هم تا آخر باز کردم. هیچ مشکلی نبود. واسه اینکه مطمئن بشی یه بار کارت صدا رو از اول نصب کن اگر مجددا همینطور باشه مشکل سخت افزاریه متاسفانه.

dell90
19-11-2014, 09:20
ممنون که پیگیر شدی

dell90
19-11-2014, 10:26
عزیز من آهنگ رو با کیفیت 320 اجرا کردم. صدا رو هم تا آخر باز کردم. هیچ مشکلی نبود. واسه اینکه مطمئن بشی یه بار کارت صدا رو از اول نصب کن اگر مجددا همینطور باشه مشکل سخت افزاریه متاسفانه.
درایور رو اپ کردم خوب شد.
اما حیف نباید زیاد رو اون حالت صدا رو تست میکردم .بلندگو یه کمی خراب شده.

jericho-sina
19-11-2014, 10:42
دوستان برنامه ی هست که اگر درایور جدید ASUS گذاشت به من اطلاع بده؟ الان درایور جدید غیر از اونی که روی سایت ASUS هستش برای گرافیک انویدیاش نیومده؟

dell90
19-11-2014, 10:45
دوستان برنامه ی هست که اگر درایور جدید ASUS گذاشت به من اطلاع بده؟ الان درایور جدید غیر از اونی که روی سایت ASUS هستش برای گرافیک انویدیاش نیومده؟
ببین درایور گرافیک رو از سایت های خودمون بگیر .
اخرین ورژن 344.77
برو دانلود کن حالشو ببر.

mhe3xe
19-11-2014, 12:13
درایور رو اپ کردم خوب شد.
اما حیف نباید زیاد رو اون حالت صدا رو تست میکردم .بلندگو یه کمی خراب شده.
خب بازم خوبه که مشکل رفع شد. کلا تو هیچ سیستمی نمیشه صدا رو ماکزیمم کرد به اسپیکرها فشار میاد.:n26:

mhe3xe
19-11-2014, 12:17
چنین برنامه ای که خود ایسوس نداره. حداقلش من ندیدم، ولی تو سایت های مختلف بگردی پیدا میکنی. بهترین راه هم اینه که هر از چند گاهی به سایت سر بزنی و درایورهاتو چک کنی. برای دو تا گرافیک هم به سایت خودشون سر بزن چون سایت ایسوس درایورهاش قدیمیه. جفت گرافیک ها هم آپدیت جدید اومده واسش فقط سایت انویدیا رو باید با چیز شکن بری.:n10:

jericho-sina
19-11-2014, 20:55
چنین برنامه ای که خود ایسوس نداره. حداقلش من ندیدم، ولی تو سایت های مختلف بگردی پیدا میکنی. بهترین راه هم اینه که هر از چند گاهی به سایت سر بزنی و درایورهاتو چک کنی. برای دو تا گرافیک هم به سایت خودشون سر بزن چون سایت ایسوس درایورهاش قدیمیه. جفت گرافیک ها هم آپدیت جدید اومده واسش فقط سایت انویدیا رو باید با چیز شکن بری.:n10:

ببین درایور گرافیک رو از سایت های خودمون بگیر .
اخرین ورژن 344.77
برو دانلود کن حالشو ببر.

میدونم ، ولی فکر میکردم اوایل همین فروم خونده بودم که از سایت انویدیا دانلود کنی مشکل پیش میاد و باس از خود اونی که سایت اسوس میزاره برداری! مشکلی نی؟:n16::n13:

AliSub
19-11-2014, 21:07
میدونم ، ولی فکر میکردم اوایل همین فروم خونده بودم که از سایت انویدیا دانلود کنی مشکل پیش میاد و باس از خود اونی که سایت اسوس میزاره برداری! مشکلی نی؟:n16::n13:

من اخرین ورژن گرافیک HD رو از سایت اینتل دانلود کردم ولی نصب نشد. ولی اون درایورهایی که خود ایسوس میزاره همه نصب میشن. البته ورژنهاشم فرق داره!!!

mhe3xe
20-11-2014, 09:17
من هم گرافیک اینتل و هم انویدیا رو از سایت های خودشون نه سایت ایسوس دانلود کردم و بدون مشکل نصب شد. هیچ مشکلی هم نداشتم. حتی انویدیا چند ورژن بعد از سایت ایسوس داد که من هر بار که دانلود کردم بدون مشکل نصب شد.

mhe3xe
20-11-2014, 09:19
من اخرین ورژن گرافیک HD رو از سایت اینتل دانلود کردم ولی نصب نشد. ولی اون درایورهایی که خود ایسوس میزاره همه نصب میشن. البته ورژنهاشم فرق داره!!!
مطمئنی درست دانلود شده؟ چون بعضی مواقع یا بد دانلود میشه یا مدل رو اشتباهی دانلود میکنن. نباید مشکلی باشه ها. تعجبم:n13:

dell90
20-11-2014, 09:45
دوستان کسی ویندوز 7 رو این لب تاپ نصب کرده .درایوراش نصب میشن.

AliSub
20-11-2014, 11:01
مطمئنی درست دانلود شده؟ چون بعضی مواقع یا بد دانلود میشه یا مدل رو اشتباهی دانلود میکنن. نباید مشکلی باشه ها. تعجبم:n13:

الان یادم نیست کدوم دان کردم
فکر کنم همونو برام فرستاده بودی بود!

mhe3xe
20-11-2014, 11:22
الان یادم نیست کدوم دان کردم
فکر کنم همونو برام فرستاده بودی بود!
از برنامه intel driver update utility هم میتونی استفاده کنی. هرچند نظر من اینه که بری تو سایتش مدل دقیق رو وارد کنی و بعد از دانلود راحت نصب کنی

mhe3xe
20-11-2014, 11:24
دوستان کسی ویندوز 7 رو این لب تاپ نصب کرده .درایوراش نصب میشن.
چند صفحه قبل توضیح دادم. :n24:

dell90
20-11-2014, 11:34
چند صفحه قبل توضیح دادم. :n24:
الان میتونی توضیح بدی .
خیلی ممنون.

mhe3xe
20-11-2014, 11:40
الان میتونی توضیح بدی .
خیلی ممنون.
بهترین راهی که من دیدم نصب ویندوز و پس از اون استفاده از برنامه driver pack solution هست. اگر هم بخوای از cd همراه لپتاپ نصب کنی باید وارد پوشه درایورهاش بشی و تک تک نصب کنی. ترتیب نصب هم طبق عکسی هست که میگذارم.

تنها چیزی که فکر کنم تو dvd درایورها نبود و لازم بود نصب بشه این لینکه. واست آپ کردم که دانلود کنی

mhe3xe
20-11-2014, 11:42
برنامه asus live update هم هست. نمیدونم جواب میده یا نه. تست کنین خبرشو به ما هم بدین. چون من همه چیزو آپدیت کردم درایور جدیدی ارئه نداد. البته همه درایورها رو با سایت ایسوس چک میکنه

a_bayan
20-11-2014, 12:44
سلام دوستان
بنده در تکمیل حرف دوستمون
AliSub ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نمیدونم چرا با اینکه لپتاپو اوایل شهریور گرفتم الان وییر لول باتری 5% هستش
احیانا نرم افزار سی پی یو مونیتور اشتباه نشون نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟

AliSub
20-11-2014, 16:51
سلام دوستانبنده در تکمیل حرف دوستمون
AliSub ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نمیدونم چرا با اینکه لپتاپو اوایل شهریور گرفتم الان وییر لول باتری 5% هستش
احیانا نرم افزار سی پی یو مونیتور اشتباه نشون نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟

نمیدونم والا
برای من 7% هست!!!!
ایشالله که اشتباه نشون میده

الان شما بایه شارژ چند ساعت میتونید در حالت عادی باهاش کار کنید؟

من حدود 3 تا 3.5 ساعت میتونم استفاده کنم. البته اینترنت میرم

AliSub
20-11-2014, 19:44
سلام
لبه بالایی لب تاپ من در اثر باز و بسته کردن در لب تاپ خمیده شده. جوریه که وقتی درشو میبندم وسطش فاصله داره! برای شما هم همینه؟؟؟؟؟؟

mhe3xe
20-11-2014, 22:24
سلام
لبه بالایی لب تاپ من در اثر باز و بسته کردن در لب تاپ خمیده شده. جوریه که وقتی درشو میبندم وسطش فاصله داره! برای شما هم همینه؟؟؟؟؟؟
سلام این از اول همینطور بود واسه من. فکر کنم واسه شما هم بوده دقت نکردی. فکر کنم بخاطر وب کم اینجوری طراحی شده. البته اگر واسه همه همینطور باشه.
در رابطه با باتری هم باید بگم، یکی دوستام لنوو گرفته چن روزه امشب نگاهش کردم زده بود 5 درصد. به این زودی که اینقدر نباید باشه. فکر کنم مشکل داره و نمیتونه خوب محاسبه کنه

a_bayan
20-11-2014, 23:46
سلام...انشالله که اشتباه نشون داده چون به این زودی اونم برای همه احتمال زیاد اشتباهه...
در مورد بالای درش من دقیقا نفهمیدم منظورتون رو که کجای بالای در لپتاپ رو میگین...
اما اگه پایین درش رو بگین قسمت سمت راست یکم انحنا ورداشته که قبلا گفته بودم...
بعدشم این قسمت استراحتگاه دست سمت راست تقریبا بالای اونجایی که هندزفری میخوره مال من یکم از سایه مشکی درش میوفته روش که 3-4 روز یبار با اسپری و دستمال پاکش میکنم.......
ولی خوب وجدانا ما میایم مشکلات رو میگیم دوستان فک نکنن که لپتاپ بدیه....نه اینطور نیست...یسری مشکلات هست که تو قطعات مصرفی خوب پیش میاد دیگه مث همین سایه انداختن.......
حالا چن روز دیگه احتمالا یکی از دوستان Y5070 بگیرن من یه تست جزیی از هر جفتشون توی بحث هارد و باتری و... میگیرم میارم اینجا براتون......

AliSub
21-11-2014, 00:17
سلام...انشالله که اشتباه نشون داده چون به این زودی اونم برای همه احتمال زیاد اشتباهه...
در مورد بالای درش من دقیقا نفهمیدم منظورتون رو که کجای بالای در لپتاپ رو میگین...
اما اگه پایین درش رو بگین قسمت سمت راست یکم انحنا ورداشته که قبلا گفته بودم...
بعدشم این قسمت استراحتگاه دست سمت راست تقریبا بالای اونجایی که هندزفری میخوره مال من یکم از سایه مشکی درش میوفته روش که 3-4 روز یبار با اسپری و دستمال پاکش میکنم.......
ولی خوب وجدانا ما میایم مشکلات رو میگیم دوستان فک نکنن که لپتاپ بدیه....نه اینطور نیست...یسری مشکلات هست که تو قطعات مصرفی خوب پیش میاد دیگه مث همین سایه انداختن.......
حالا چن روز دیگه احتمالا یکی از دوستان Y5070 بگیرن من یه تست جزیی از هر جفتشون توی بحث هارد و باتری و... میگیرم میارم اینجا براتون......

منظورمون بالای مانیتور هست. قسمت بالایی قاب همونجایی که وبکم روش هست وقتی از بغل نگاه کیم یکم انحنا داره!

سری N ایسوز واقعا لب تاپهای عالی داره.
من با خیلی از سیستمهای دیگه مقایسه کردم. کیفیت ساختش واقعا عالیه.
تا کنار هم نزاره ادم لب تاپهارو نمیشه به عمق مسئله پی برد!

فقط یه SSD کم داره :n02:

a_bayan
21-11-2014, 23:18
بعله الان که نگاه کردم قسمت وبکمش رو یه کوچولو انحناداره...
فک کنم مال همه اینطوریه و چیز عادی ایه....:n02:

AliSub
21-11-2014, 23:39
بعله الان که نگاه کردم قسمت وبکمش رو یه کوچولو انحناداره...
فک کنم مال همه اینطوریه و چیز عادی ایه....:n02:

به نظر من تو این زمینه ایسوز یکم ضعیف عمل کرده.
سمت پایین قسمت راست قاب ال سی دی هم برای همه فاصله داره!

MOSTAFA_ABBASI
22-11-2014, 15:37
به نظر من تو این زمینه ایسوز یکم ضعیف عمل کرده.
سمت پایین قسمت راست قاب ال سی دی هم برای همه فاصله داره!
آره اونو برا منم که ان 550 دارم فاصله داره.
مشکل لق شدن دی وی دی رام هم هست که البته خوشبختانه لپ تاپ من نداره.:n02:

dell90
22-11-2014, 15:38
سلام.
من ویندوز 7 نصب کردم اما نمیتونم wifi رو خاموش کنم .مشکل از کجاست .همش روشنه .

dell90
22-11-2014, 16:47
دوستان امدم درایورها رو انیستال کنم و دوباره نصب کنم اما دیگه وایفای و کارت شبکه رو نمیشناسه.چیکار کنم.ویندوز 7

dell90
23-11-2014, 05:41
دوستان اصلا درایور LAN و WIFI در ویندوز 7 نصب نشد .هر کی این دو تا درایور رو داره برای من اپلود کنه .ممنون میشم

mhe3xe
23-11-2014, 07:59
دوستان اصلا درایور LAN و WIFI در ویندوز 7 نصب نشد .هر کی این دو تا درایور رو داره برای من اپلود کنه .ممنون میشم
دوست عزیز من اینا رو با برنامه driver pack solution نصب کردم و از کل ویندوزم بک آپ گرفتم. اگر راهی واسه گرفتن درایورها پیدا کردم واست آپ میکنم. اگرم میتونی اون برنامه رو یا از بازار بگیر یا دانلود کن.
این برنامه هم هست با حجم خیلی کمتر. میتونی اینو هم تست کنی Driver Magician 4.5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mhe3xe
23-11-2014, 08:12
با نرم افزار driver magicaion 4.5 بک آپ گرفتم از اون چنتایی که گفتین. خود برنامه رو هم بگیر برگردون درایورها رو. امیدوارم که حل بشه مشکلت

a_bayan
23-11-2014, 23:44
سلام.دوستان کسایی که ادونس وارفار رو اجرا کردن با چه رزولوشنی بوده؟؟؟ من 1600 در900 اجرا کردم اصا خیلی لگ داشت.رو چند بزار که خوب شه؟؟؟؟ اصا باس چجوری کیفیت رو آورد پایین؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین

a_bayan
23-11-2014, 23:55
سلام.دوستان کسایی که ادونس وارفار رو اجرا کردن با چه رزولوشنی بوده؟؟؟ من 1600 در900 اجرا کردم اصا خیلی لگ داشت.رو چند بزار که خوب شه؟؟؟؟ اصا باس چجوری کیفیت رو آورد پایین؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین

mhe3xe
24-11-2014, 15:26
سلام. بذار رو تنظیمات پیش فرض خودش باشه. اینجوری بهتره. واسه کم کردن رزولوشن هم داخل تنظیماتش میتونی رزولوشن رو یکی یکی کم کنی و به نتیجه دلخواهت برسی.

a_bayan
24-11-2014, 22:47
سلام.ممنون جواب دادین....
روی کمترین رزولوشن هم که خودش گزاشته لگ میزنه.کسی تا حالا با سیستمش این بازیو انجام داده؟؟؟؟؟

mhe3xe
25-11-2014, 07:28
روی کمترین رزولوشن هم که خودش گزاشته لگ میزنه.کسی تا حالا با سیستمش این بازیو انجام داده؟؟؟؟؟
سلام. خواهش میکنم. من انجام دادم ولی هیچ مشکلی نداشتم. فکر کنم تو مایه های 1200، 1400 بود. یادم نیست. هیچ مشکلی هم نداشتم. گرافیک انویدیا رو حتما آپدیت کن. واسه من که بدون لگ بود. البته تو رزولوشون بالا یکم لگ میزد که من کمترش کردم خیلی خوب شد

dell90
25-11-2014, 09:33
شما برو تو ستینگ بازی .جزییات گرافیک رو بزار روی کمترین حالت .ریزولیشن زیاد تاثیر گذار نیست.

a_bayan
25-11-2014, 15:09
آها از اون لحاظ....
والا من آپدیت نکردم از روز اول تا حالا...!!!!!!!!
یه آپدیت از یه سایت داخلی گرفتم که مشکل داشت.
بعدش اینکه آپدیت کردن چجوریه؟؟؟ تا حالا آپ نکردم بلد نیستم!!!!!:n07:
باید قبلش پاکش کنم؟؟؟ گرافیک آنبوردش هم باید آپدیت کنم؟؟؟
میشه لینک آپدیتی که دانلود کردین رو بدین و بی زحمت بگین چجوریه آپدیتش.سایت ایسوس که قربونش برم مث اینکه یادش رفته...ممنون

mhe3xe
25-11-2014, 15:54
آها از اون لحاظ....
والا من آپدیت نکردم از روز اول تا حالا...!!!!!!!!
یه آپدیت از یه سایت داخلی گرفتم که مشکل داشت.
بعدش اینکه آپدیت کردن چجوریه؟؟؟ تا حالا آپ نکردم بلد نیستم!!!!!:n07:
باید قبلش پاکش کنم؟؟؟ گرافیک آنبوردش هم باید آپدیت کنم؟؟؟
میشه لینک آپدیتی که دانلود کردین رو بدین و بی زحمت بگین چجوریه آپدیتش.سایت ایسوس که قربونش برم مث اینکه یادش رفته...ممنون
نیازی به آپدیت گرافیک اینتل نیست. هرچند آپدیت بشه بهتره. نیازی به پاک کردن قبلی هم نیست. همین که نصب کنی خودش جایگزین میشه. اگر n56jr با گرافیک gtx760 هستین این لینکشه. البته باید با چیز شکن برین و دانلود کنید.

a_bayan
25-11-2014, 22:54
بعله بشکن بشکن دارم...
بعله جی آر هستش...
خیلی ممنون راهنمایی کردین الان امتحان میکنم ببینم درس میشه یا نه

shk021051
26-11-2014, 21:52
من وقتی لپ تاپ به شارژ وصل میکنم و روی بدنه دست میکشم منظورم بدنه کنار تاچ پد قسمت نقره ای حس میکنم برق داره وزوزی میشه زیر دستم در این حد ولی وقتی به شارژ نیست این حس ندارم و اینطوری نمیشه میخواستم بدونم برق خونه ما مشکل داره یا لپ تاپ شما هم همینه؟

kenzu
26-11-2014, 21:59
مشکلی نیست طبیعیه . لپ تاپ وایو منم اینجوریه . به خاطر سیم کشی ساختمونه که ارت نذاشتن براش .

MOSTAFA_ABBASI
26-11-2014, 22:20
من وقتی لپ تاپ به شارژ وصل میکنم و روی بدنه دست میکشم منظورم بدنه کنار تاچ پد قسمت نقره ای حس میکنم برق داره وزوزی میشه زیر دستم در این حد ولی وقتی به شارژ نیست این حس ندارم و اینطوری نمیشه میخواستم بدونم برق خونه ما مشکل داره یا لپ تاپ شما هم همینه؟
برا منم همینه.
ارت نمی زارن دیگه :n27:

AliSub
26-11-2014, 22:21

مشکلی نیست طبیعیه . لپ تاپ وایو منم اینجوریه . به خاطر سیم کشی ساختمونه که ارت نذاشتن براش .

برا همه همینه
همونطور که دوستمون گفت بخاطر نداشتن سیم ارت هست.
میشه سیم ارت رو به یه لوله ابی چیزی وصل کرد. ولی خب زیاد مهم نیست.

a_bayan
14-12-2014, 18:35
سلام بر دوستان گل و گلاب ان پنجاه و شیشی....
حالتون خوبه...چن وقته تو تاپیک خبری نسیت....
دوستان خواستم بهتون بگم که بیایم به یه توافق جامع برسیم که چه کولپدی برای لپتاپامون خوبه...
من اون چند مدلی که دیدم و بنظرم مناسب اومدن اینان که میگم:
DeepCool Multi Core X6
DeepCool Multi Core X8
DeepCool Wind Pal Fs
پايه و خنك كننده لپ تاپ - DEEP COOL / دیپ کول N7 BLACK

حالا همونطور گفتم بنظر شما دوستان متخصص کدوم یک از اینا مناسب ترن؟؟؟؟؟؟؟؟
این رو هم در نظر بگیرین دوستان که دریچه ورودی هوای ان56 زیر تاچ پد واقع شده!!!!!!!
حالا هم دو تا سوال دارم:1-اینکه یه کولپدی مث ایکس 6 که فن بالا هم داره تاثیری روی درجه حرارت دارن اون دو تا فن بالاییش؟
2بنظرتون میشه یچیز مناسبی مث ایکس 6 گرفت که هم مارک معتبر داره و قیمتش مناسبه و 4فنس بعدش با یه چیز دیگه ای مث یک ورق فویل آلومینیوم روش رو پوشوند و فقط قسمت پایین مجاور تاچ پد رو باز گذاشت؟؟؟؟؟؟
چون احساس کردم به یدونه کولپد خوب هممون نیازمندیم گفتم اینارو....
ببخشید حرفا و شوالام زیاد شد....

AliSub
14-12-2014, 20:08
سلام بر دوستان گل و گلاب ان پنجاه و شیشی....
حالتون خوبه...چن وقته تو تاپیک خبری نسیت....
دوستان خواستم بهتون بگم که بیایم به یه توافق جامع برسیم که چه کولپدی برای لپتاپامون خوبه...
من اون چند مدلی که دیدم و بنظرم مناسب اومدن اینان که میگم:
DeepCool Multi Core X6
DeepCool Multi Core X8
DeepCool Wind Pal Fs
پايه و خنك كننده لپ تاپ - DEEP COOL / دیپ کول N7 BLACK

حالا همونطور گفتم بنظر شما دوستان متخصص کدوم یک از اینا مناسب ترن؟؟؟؟؟؟؟؟
این رو هم در نظر بگیرین دوستان که دریچه ورودی هوای ان56 زیر تاچ پد واقع شده!!!!!!!
حالا هم دو تا سوال دارم:1-اینکه یه کولپدی مث ایکس 6 که فن بالا هم داره تاثیری روی درجه حرارت دارن اون دو تا فن بالاییش؟
2بنظرتون میشه یچیز مناسبی مث ایکس 6 گرفت که هم مارک معتبر داره و قیمتش مناسبه و 4فنس بعدش با یه چیز دیگه ای مث یک ورق فویل آلومینیوم روش رو پوشوند و فقط قسمت پایین مجاور تاچ پد رو باز گذاشت؟؟؟؟؟؟
چون احساس کردم به یدونه کولپد خوب هممون نیازمندیم گفتم اینارو....
ببخشید حرفا و شوالام زیاد شد....
به نظر من که X6- X8 بهتر باید باشه.
باد هم که به پلاستیک زیرش بخوره تاثیری نداره!!!

در ضمن یه چیز جالب هم که من دیدم اینه که باد رو فقط از دریچه زیر لب تاپ نمیگیره بلکه از بالای دریچه کناری میگیره و از قسمت پایین همون دریچه میده بیرون. برا همین فکر نکنم روی دمای سی پی یو کول پد ناثیری داشته باشه.

یه تست کن خبرشو بده

dell90
23-12-2014, 08:59
سلام دوستان روی این لب تاپ نمیشه در کنار هارد اصلی یه دونه ssd گذاشت ؟؟ و اینا جای چیه تو عکس مشخصه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MOSTAFA_ABBASI
23-12-2014, 11:36
باید یا جای هارد بزارین یا مدل اکسترنال بزارین یا جای دی وی دی رام بزارین

AliSub
23-12-2014, 12:53
سلام دوستان روی این لب تاپ نمیشه در کنار هارد اصلی یه دونه ssd گذاشت ؟؟ و اینا جای چیه تو عکس مشخصه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داداشی اینجا کاملا پره اصلا جای خالی نداره.
عکسهای زیر رو ببین

اگر میخوای ssd بزاری یاباید دی وی دی رام رو برداری بجاش SSD بزاری. یا هارد رو برداری بجاش ssd بزاری و یه باکس بگیری هارد رو بزاری توش و به جای هارد اکسترنال استفاده کنی.

AliSub
19-01-2015, 23:34
سلام
بچه ها میدونستید از فیش های USB که داره. سمت چپ پایینی که کنارش عکس برق داره برای شارژ مبایل و .. هست؟؟:n19:
برای شارژ کردن وسایلتون به این USB وصل کنید با سرعت بالایی شارژ میشه.:n19::n18:
حتی اگر لبتاب خاموش باشه و حتی اگر به برق هم وصل نباشه
لذت ببرید از n56

a_bayan
25-01-2015, 22:46
سلام دوست عزیز باز هم شما مارو با یه کشف تازه غافل گیر کردی اتفاقا من خودم هم تعجب کردم که چطور من حتی وقتی سیستم خاموشه هم کولپد بعضی وقتا کار میکنه!!!!!!!!!!!!!!!
الان دلیلشو فهمیدم...
ممنونم که اطلاع رسانی کردین.
یه سوال دارم !
خواستم ببینم شما سرعت read & write لپتاپت چنده؟
من احساس میکنم خیلی پایینه!احیانا از ان 56 داران عزیز کسی هارد اکسترنال داره؟من الان با این فلش مموری قدیمیای ترنسند که اگه یادتون باشه مکی بودن با کناره های سبز و بنفش و ...من الان یدونه بنفششو دارم سرعت read & write ام احساس میکنم خیلی پایینه.بعدش میخوام هارد اکسترنال بگیرم گفتم نکنه من بگیرم و سرعت همینطور بمونه!روی همه پورت ها هم اینقده!البته تا حالا با فلش دیگه ای مال یکی از دوستان امتحان کردم سرعت رایت20 مگ بود با فلش خودم 6!!!!مگ.
گفتم الان با این هارد جدید یو اس بی 3 ها شما چه میزان سرعت رایتی ازش میگیرین؟
ممنون میشم جواب بدید .ببخشید طولانی شد

misaghilb
27-01-2015, 22:16
سلام دوست عزیز باز هم شما مارو با یه کشف تازه غافل گیر کردی اتفاقا من خودم هم تعجب کردم که چطور من حتی وقتی سیستم خاموشه هم کولپد بعضی وقتا کار میکنه!!!!!!!!!!!!!!!
الان دلیلشو فهمیدم...
یه سوال دارم !
من احساس میکنم خیلی پایینه!احیانا از ان 56 داران عزیز کسی هارد اکسترنال داره؟من الان با این فلش مموری قدیمیای ترنسند که اگه یادتون باشه مکی بودن با کناره های سبز و بنفش و ...من الان یدونه بنفششو دارم سرعت read & write ام احساس میکنم خیلی پایینه.بعدش میخوام هارد اکسترنال بگیرم گفتم نکنه من بگیرم و سرعت همینطور بمونه!روی همه پورت ها هم اینقده!البته تا حالا با فلش دیگه ای مال یکی از دوستان امتحان کردم سرعت رایت20 مگ بود با فلش خودم 6!!!!مگ.

سلام
سرعتش از هارد اکسترنال بین 80 تا 100

oOomid.M
28-01-2015, 13:27
الان دلیلشو فهمیدم...
یه سوال دارم !

سلام
ایراد از فلش شما هست که سرعتش پایینه !!!
هارد اکسترنال هم میگیری باید USB 3 بگیری که سرعتش بالا باشه