PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید از بین این سه گوشی؟!

sadeghbb
18-05-2012, 20:05
دوستان یه مشاوره میخواستم بین خرید از سه مدل گوشی...

Samsung Galaxy S III I9300
HTC One X
Apple iPhone 4S

به نظر شما کدوم بهتره؟!
از نظر سخت افزار, پشتیبانی شرکت و...

hasanmotori
18-05-2012, 21:58
اینجارو بخون یه مقایسه هست بین one x و s3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آیفون شاید از نظر تعداد نرم افزار جلوتر باشه ولی اینو در نظر بگیر که بازی کردن و وبگردی تو صفحه 4.8 اینچ قابل مقایسه با یه صفحه 3.5 اینچی نیست.
آیفون بعدی هم قراره صفحش بشه 4 اینچ ینی اینکه خودشونم فهمیدن 3.5 اینچ خیلی کوچیکه
یه سری چیزای دیگه هم مثله عدم نیاز به آیتیونز برای ریختن فایل رو گوشی و بلوتوث و usb host و... هم از برتری های اندرویده

h!tman
22-05-2012, 07:54
کلا آندروید رو من ترجیح میدم حتی اگر i-os 5555برابرش نرم افزار داشته باشه
دست کاربر همه جوره بازه
در مورد منتظر موندن برای s3 اگر عجله ندارید بله کار خوبیه
ولی اگر همین فردا میخواید بخرید :دی one x خوبه

از نظر سخت افزاری که Gs3
از نظر پشتیبانی دولاپری بازم Gs3
از نظر پشتیبانی شرکت جفتشون روی ICS هستند و نمیشه گفت برای نسخه بعدی چه کار میکنند

8nights&7days
24-05-2012, 14:21
One x می تونه گزینهی خوبی باشه

clau
24-05-2012, 14:59
htc one x گوشی محشری هستش
میتونی منتظر باشی galaxy s IIIبیاد
در حال حاضر htc one x بهترین گوشی بازاره

FA6161
24-05-2012, 17:03
s3 اومده بچه ها 1380 تا1550 قیمت دادند

soranstar
26-05-2012, 00:40
s3 ميتونه انتخاب بهترب باشه.

Pourya-pc
26-05-2012, 02:30
چون آیفون یک گوشی خاص هست کسی به اندازه آندروید ازش اطلاعی نداره و عموم آندروید دستشون گرفتن و نظرشون هم آندروید هست . گلکسی اس 3 که هیچ ، گلکسی 10 هم سامسونگ بزنه به گرد پای آیفون هم نمیرسه . صفحه استاندارد 3.5 به شما اجازه میده با یک دست به راحتی با گوشی کار کنید اما اس 2 هم کار کردن باهاش سخته .
الان عصر نرم افزار هست و حرف اول رو نرم افزار و سیستم عامل میزنه ، به طور مثال گوشی قدرتمندی به لحاظ سخت افزاری مثل ویو 2و 3 وقتی برنامه ندارن که بشه ازشون استفاده کرد به چه دردی میخورن ؟
آندروییدی که روی هزاران گوشی و تبلت نصب میشه و انواع برنامهای بیکیفیت رو میتونید روش نصب کنید چه لذتی برای شما داره ؟ در iOS وقتی برنامه ایی رلیز میشه فقط برای آیفون هست و هیچ گوشی دیگه ایی نمیتونه اجراش کنه . اوج کیفیت فقط در محصولات اپل هست .
دوستی میفرماید در آندرویید دستمون بازه ،من متوجه نمیشم ، یعنی شما قراره چه کنید که iOS دست شما رو بسته ؟
درکل انتخاب با شماست .اس 3 و 4 اس مثل :
هیوندای سنتینسال و مرسدس بنز اس 63 هستن . شما کدوم رو انتخاب میکنید ؟
موفق باشید .

h!tman
26-05-2012, 10:13
و صفحه کوچک 3.5 اینچی میتونه چشم شما رو موقع فیلم و کلیپ دیدن در بیاره :خخ
اینجور هم میگید برنامه بی کیفیت آدم احساس میکنه آندروید برنامه هاش جاوا هست و I os برنامه هاش برنامه های ویندوزی
مثالتونم خیلی جالب بود
بگذریم....
انتخاب با دوستمون

Pourya-pc
26-05-2012, 13:17
و صفحه کوچک 3.5 اینچی میتونه چشم شما رو موقع فیلم و کلیپ دیدن در بیاره :خخ
اینجور هم میگید برنامه بی کیفیت آدم احساس میکنه آندروید برنامه هاش جاوا هست و I os برنامه هاش برنامه های ویندوزی
مثالتونم خیلی جالب بود
بگذریم....
انتخاب با دوستمون
شما توی یک برنامه 1 درصد هم زوم داشته باشید از کیفیت کاسته میشه . آندروید جاوا نیست اما وقتی همه ی گوشی های کوچک و بزرگ و تبلت ها میتونن از یک برنامه تغزیه کنن چه اتفاقی رخ میده ؟
3.5 اینچ همچین کوچیکم نیستا . اندازه ی استاندارد هست . 5.3 اینچ گلکسی نت خیلی جالبه ؟ وال لا خدا شاهده من روم نمیشد این گوشی رو دم گوشم بگیرم .

h!tman
26-05-2012, 16:18
اون به خاطر اندازه صفحه نیست عزیز:) مبحث رزولوشن هست
بروز رسانی 4 هم برای استفاده تمامی گجت های آندروید به صورت بهینه از همه نرم افزار هاست
دقیقا هم برای همچین هدفی عرضه شده و موفق بوده !!
بعد 5.3 گلکسی نوت بده؟! یعنی شما روت نمیشه باهاش صحبت کنید میشه گوشی بد؟!
خوب اگر این طور بود حدود 8-9میلیون ازش فروش نمیرفت
یا مثلا Galaxy S 3 که 2 برابر آیفونه اندازش ! 9میلیون پیش فروش میکرد؟!

soranstar
28-05-2012, 12:34
دوست عزيز با وجود اينكه من خودم گلكسي اس داشتمو و الان ميخوام س2يا3 بگيرم ولي يكي از مشكلاتم همون اندازه صفحه نمايششه.
به نظر من نهايت اندازه صفحه نمايش همون 4 اينچه.
در كل كلاس كاري آيفون با كل گوشياي تو بازار فرق مي كنه.
قضيه امنيت هم كه يه بحث جداس كه با توجه به استفاده و خدماتي كه اپراتوراي ما ارائه مي دن نميشه اصلاً روش مانور داد.