PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید تبلت برای افراد مسن

alikhajuee
16-05-2012, 18:05
سلام

من نیاز به مشاوره برای خرید تبلت برای یک فرد مسن دارم.

ما داریم از ایران خارج می شیم و از اونجایی که مادرم تنها است می خوایم یه تبلت براش بگیریم که راحت بتونه بدون نیاز به کمک دیگران با ما ویدئو چت داشته باشه. به ذهنم رسید شاید خرید یه تبلت مثل آی پد و قرار دادن امکان ویدئو چت با مثلا اوووو یا اسکایپ بتونه یه راه حل خوب باشه.

به این خاطر به فکر تبلت افتادم که مادرم بیسواده و توانایی کار با کیبورد یا ماوس رو نداره. ولی تبلت می تونه یه راه حل خوب باشه. از طرفی تبلت مث کامپیوتر نیس که ویندوزش خراب بشه و کلا از یه کامپیوتر معمولی یا یه لپ تاپ واسه مادرم بهتره.

فکر می کنین چه تبلتی مناسب تره؟
آی پد یا اندروید؟

لطفا کمک کنید.

ممنون

biostar
16-05-2012, 18:52
برای کسایی که سیستم عامل پایدار تر میخوان و اهل -- و روت و... نیستن مسلما سیستم عامل IOS بهتر هست
و همچنین خیلی ساده تر از android هست ، پس مناسب تره

alikhajuee
26-05-2012, 13:21
مشکل اینجاست که من می خوام بتونم با نصب اپ و این حرفا تا حد ممکن دسترسی به تنظیمات رو محدود کنم و البته می خوام واسه ویدئوچت شورکات های تصویری روی هوم اسکرین داشته باشم. اپ خاصی که این امکانات رو بده رو نمی شناسین؟

emadpumad
30-05-2012, 21:49
سلام

من نیاز به مشاوره برای خرید تبلت برای یک فرد مسن دارم.

ما داریم از ایران خارج می شیم و از اونجایی که مادرم تنها است می خوایم یه تبلت براش بگیریم که راحت بتونه بدون نیاز به کمک دیگران با ما ویدئو چت داشته باشه. به ذهنم رسید شاید خرید یه تبلت مثل آی پد و قرار دادن امکان ویدئو چت با مثلا اوووو یا اسکایپ بتونه یه راه حل خوب باشه.

به این خاطر به فکر تبلت افتادم که مادرم بیسواده و توانایی کار با کیبورد یا ماوس رو نداره. ولی تبلت می تونه یه راه حل خوب باشه. از طرفی تبلت مث کامپیوتر نیس که ویندوزش خراب بشه و کلا از یه کامپیوتر معمولی یا یه لپ تاپ واسه مادرم بهتره.

فکر می کنین چه تبلتی مناسب تره؟
آی پد یا اندروید؟

لطفا کمک کنید.

ممنون

من دقیقا به همین منظور برای پدرم یه آیپد خریدم یک سال پیش
البته پدر من تخصیل کرده هست ولیکن از اونجایی که به هیچ عنوان پاش به دنیای تکنولوژی باز نشده بود اولش خیلی سخت بود براش ولی الان هم مادرم هم پدرم به راختی از امکاناتی مثل ویدیو چت و وب گردی و حتی بازی استفاده میکنن بدون کمک من.
توصیه من به شما با این شرایطی که فرمودید آیپد هست و انتخاب خوبی کردید از بین لبتاپ و تبلت.
من با هر دو سیستم عامل آشنا هستم به نظرم آی او اس خیلی ساده تر و رون تر کار میکنه و کافیه یک مدت کوتاه کار با اون رو به مادرتون یاد بدید ربطی به سواد نداره .
چون به راحتی با شمایل میتونه آشنا بشه.
موفق باشید