PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ★★ بازی های Multiplayer آنلاین در گوشی ها Android

Black-Ninja
16-05-2012, 17:30
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرجع بازی های چند نفره (آنلاین) Android

در این تاپیک ما بازی هایی معرفی می کنیم و بازی می کنیم :8: که مختص به گوشی های Android باشه و قابلیت Multiplayer یا چند نفره کردن به صورت آنلاین رو دارند

این بازی ها از نظر گرافیک فوق العده هستند و چیزی از کامپیوتر کم ندارن

مهم : شما نیاز به اینترنت پر سرعت دارید برای مثال اگر مثل من مودم ADSL تون وایرلس هم میشه می توانید از گوشی با Wi-Fi به ADSL وصل بشید و از سرعت بالا برخوردار بشید

BROTHER IN ARMS | GLOBAL FRONT

اولین بازی که معرفی می کنم Brother in Arms 2 محصول سال 2012 توسط شرکت Gameloft هست
همانطور که می دانید دانلود از Google Play یکم سخت و برای بعضی ها اصلاً امکان پذیر نیست ولی من برای شما اینجا قرار میدم که راحت دانلود کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] SIBYb5JTI9_eH9xtg=w124

نوع بازی : Arcade & Action

تصاویر بازی :

این بازی در کل 300 مگابایت هست که 2 مگ رو اول دانلود می کنید بعد رو گوشی نصب می کنید باقیش رو از داخل گوشی دانلود می کنید

دانلود Installer بازی برای اندروید 2 به بالا
DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] es%2FLzCw1336480575.html)

بعد از ورود به بازی به قسمت Multiplayer برید و آنلاین رو انتخاب کنید بعد میگه یک اکانت بسازید سریع یک اکانت از داخل خود گوشی میسازی بعد فعال میشه
روی Join کلیک می کنی کلی سرور می بینی بعد میری و بازی می کنی !
خوبیش این هست که میتونیم سرور تو همونجا درست کنیم و فقط خودمون ایرانی ها بازی کنیم

دیشب خودم بازی کردم جاتون خالی چه حالی داد تو تخت خواب بازی کردن یک حال دیگه داره :31:

================================================== ======
Road Warrior: Top Racing Game

نوع بازی : Racing

ماشین های جنگی ! رتبه 4.6/5 داره و کلی محبوبیت قابلیت آنلاین بازی کردن با خارجی ها

تصاویر از بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] GiP1xmBUztCpzbR3g

DOWNLOAD به زودی آپلود می کنم براتون...

Black-Ninja
16-05-2012, 18:34
همین الاً آنلاین بازی کردم ! حجمش کمه ولی گرافیک خوبی داره ! اگر دانلود کردین خبر بدین

Rise OF Glory

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AZV8n--aydrJQgRH0=w124

تصویر از بازی :

قابلیت آنلاین شدن و Join سریع به بازی !

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حجم فایل : 38 مگ

Black-Ninja
17-05-2012, 20:21
.... حذف شد

ps3amir
21-05-2012, 19:00
سلام.
نظر من مدرن کامبت۳ هستش.
خودم حالا نت ندارم و گر نه میومدم.
گوشیم xperia mini

medl
29-05-2012, 11:06
بازم بازی بذار ، من Arc s دارم میام بازی :31:این RiseOfGlory باحاله
مدرن کامبت۳ بازی نکردم اگه ممکنه در موردش توضیح بدید

Iloveu-ALL
22-07-2012, 17:12
Critical Strike Portable | android

CS Portable NEW!!! 2.07 [Android]: Download 27.14 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود آخرین نسخه! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ps3amir
22-07-2012, 20:33
Counter Strike Portable | android

CS Portable NEW!!! 2.07 [Android]: Download 27.14 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود آخرین نسخه! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این کانتر نیستش درستش اینه:
Critical Strike Portable

Black-Ninja
24-07-2012, 14:13
سلام اتفاقاً 1 ماه پیش دانلودش کردم الاً روی گوشیم هست واقعاً گرافیکش خیلی توپه ولی 2 تا سرور بیشتر نداره USA و Europe
اگه کسی پایه هست هاست بشه بازی کنیم :)

البته فکر کنم این Critical Strike نباشه چون با مال من فرق داره یکم...

ANDROYD3
18-08-2012, 17:28
دیگه بازی آنلاین ندارید؟
خوشم اومده شدید ولی مثل اینکه دیر رسیدم

princenothing
31-03-2013, 00:54
کار نميکنه!!!!!!!!