PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید اسمارت فون تا 650

keyvan94
16-05-2012, 17:28
سلام دوستان
می خواستم یه گوشی تا 650 بگیرم صفحش 3.7 باشه مقاومتش دربرابر ضربه هم خیلی برام مهمه همچنین پرستیژش چون هر دو از نیاز های کارم
بین one v و desire s گیر کرده بودم شما کدوم رو پیشنهاد می دید و چرا ؟
اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارید لطف کنید بگید
به تظرتون می ارزه یکم دیگه بزارم روش و Lumia 800 بگیرم با توجه به اینکه Windows 8 به زودی ارایه می شه و تمام گوشی های ویندوز ۷ هم آپدیت می شوند و اینکه واقعا این سیستم عامل در حال پیشرفته.
ممنون

h!tman
16-05-2012, 22:16
لوبیا رو که کلا بیخیال. هنوز خیلی عقب مونده تر از این حرفاست
موتورولا برند شیکیه و میتونید defy رو تهیه کنید
Desire S هم بد نیست
ولی اگر میخواید هزینه بیاد پایین و یک چیز خوشگل و شیک هم دستتون باشه و صفحه هم 3.7 باشه ray
البته بازم تاکید میکنم تمام معیار های شما رو defy داره چون کاملا ضد ضربه هست

clau
16-05-2012, 23:01
LUMIA 800بی خیال شو به درد نمیخوره با اون قیمت بالایی که داره گوشیهای خیلی بهتری میشه خرید تو سایت جی اس ام قسمت اخبارش نوشته بود مایکروسافت گفته اپدیت ویندوز فون8برای این گوشی نمیاد

keyvan94
17-05-2012, 08:40
لوبیا رو که کلا بیخیال. هنوز خیلی عقب مونده تر از این حرفاست
موتورولا برند شیکیه و میتونید defy رو تهیه کنید
Desire S هم بد نیست
ولی اگر میخواید هزینه بیاد پایین و یک چیز خوشگل و شیک هم دستتون باشه و صفحه هم 3.7 باشه ray
البته بازم تاکید میکنم تمام معیار های شما رو defy داره چون کاملا ضد ضربه هست
ه اخه شنیدم که Defy+ خیلی هنگ می کنه

sajjad1973
17-05-2012, 09:11
sony ericsson xperia Active هم گزینه خوبی هست

h!tman
17-05-2012, 12:32
Defy هنگ میکنه ؟
همچین چیزی توی آندرویدی های سی پی یو 1 نداریم
خیلی گوشی خوبیه :)

A/|\IR
24-05-2012, 23:19
بودجه رو مشخص کنید...

داداش داری کل تاپیک ها رو از زیر خاک میکشی بیرون!!
مشاورت هم که کلا بی نقصه:| :d

asextor
12-06-2012, 00:42
سلام دوستان
می خواستم یه گوشی تا 650 بگیرم صفحش 3.7 باشه مقاومتش دربرابر ضربه هم خیلی برام مهمه همچنین پرستیژش چون هر دو از نیاز های کارم
بین one v و desire s گیر کرده بودم شما کدوم رو پیشنهاد می دید و چرا ؟
اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارید لطف کنید بگید
به تظرتون می ارزه یکم دیگه بزارم روش و Lumia 800 بگیرم با توجه به اینکه Windows 8 به زودی ارایه می شه و تمام گوشی های ویندوز ۷ هم آپدیت می شوند و اینکه واقعا این سیستم عامل در حال پیشرفته.
ممنون
من نمیدونم چرا بعضی از دوستان متعصبانه صحبت میکنن
ببین دوست عزیز برای خرید این گوشی هایی که معرفی کردی اول در مورد سیستم عاملشون تحقیق کن ببین با کدوم میتونی راحت تر کار کنی و کدوم بهتره واست
به نظر من لومیا 800 از نظر امکانات و سیستم عامل و همچنین سخت افزار از همشون سرتره . شاید توی کاغذ سخت افزار دیزایر و وان وی بیشتر باشن ولی شک نکن که توی استفاده هیچکدوم عمرا به پای ویندوزفون نمیرسن . همونطور که میدونی مایکروسافت یه مسابقه ترتیب داده که هر کی بتونه توی سرعت یه گوشی ویندوزفونی رو شکست بده جایزه داره ، تا الان گوشی های خیلی کمی تونستن از ویندوزفون سریعتر عمل کنن .

h!tman
12-06-2012, 08:11
ویندوز فون دقیقا چطوری از I os و آندروید سرتره؟!

adrenalin
12-06-2012, 12:00
asextor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
منم با این دوستمون موافقم شاید الان این سیستم عامل بدرد نخور نباشه ولی بعد از این که وین 8 و وین فون 8 اومد خیلی بهتر عمل می کنه بعد اون تازه رقابت اصلی بین اندروید و وین فون شروع میشه

h!tman
12-06-2012, 15:51
خوب مشکل همینجاس
الان که حرفی برای گفتن نداره
وایسیم وین 8بیاد بعد گوشی های وین 8 بیاد بعد تازه بگیم میخواد پیشرفت کنه؟!
همونطور که بسیاری از اخبار روز های گذشته میگه به دلیل عدم هماهنگی معماری گوشی های فعلی با معماری تایید شده بر روی وین 8 فقط یک نسخه مثل پک با ارزش سامسونگ برا گوشی های فعلی میاد!

حالا آدم الان پول برای ویندوز فون بده که معروف ترین بازی دنیا (انگری بردز) براش هنوز نیومده و تو کف اسپیس هستند ولی آندروید یا I-os خریداری نکنه؟
فکر نکنم زیاد عاقلانه باشه

من رفیقم گفتش وین فونم رو برام HSPL کن و یک رام خوب بریز
واقعا هم مانگو و هم وین 7 خیلی خسته کننده هستند و در فقر شدید بازی و نرم افزار به سر میبرند
حالا جالب اینه Talking Tom برای وینفون 500ورژن مختلف داره! یعنی هر کدوم اینا هم یک اپلیکیشن حساب میشن و توی مارکت پلیس هم ثبت شدن
ابتکار عملشون تو حلقم!

FC.Barcelona
13-06-2012, 14:13
ویندوز فون 8 مگه اومده که دارید در موردش نظر میدید که خوبه یا بده؟
به نظر من باید صبر کرد تا بیاد و ببینیم چی هست
به تبلیغات مایکروسافت هم خیلی توجه نکنید باید دید تو عمل چطوریه
پی نوشت:البته تاپیک مال یک ماهه پیشه الان استارتر خریدش را کرده :31: