PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Bitdefender ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6

S0R3N4
23-08-2014, 15:04
دوستان
نظرتون در مورد فایروالش چیه؟به نظرتون به خوبیه آنتی ویروسش هست یا بهتره در کنار آنتی ویروسش از فایروال دیگه ای استفاده بشه؟

mohammad_87
23-08-2014, 18:50
سلام

من یه چند وقتی هست که BD Internet Securityــش را نصب کردم. قبلا از نورتون استفاده میکردم که خوب مشکل بلاک شدن سریال ها براش پیش اومد ! اوایل احساس میکردم واقعا نورتون آنتی ویروس بهتریه ! ولی بعد چند روز متوجه شدم که بیت دیفندر غولی هست برای خودش ! هم قدرتمند و هم سبک ! ازین آنتی ویروس ها هم نیست که به هر فایل کرکی گیر بده ( بر عکس نورتون !). اما فقط یه مشکل داره و اونم مشکل صفحه سیاه قبل از بوت شدن ویندوز هست. به این صورت که در ویندوز 7 قبل از صفحه ولکام ویندوز یه صفحه سیاه ظاهر میشه و حدودا 1 تا 2 دقیقه طول میکشه تا محو بشه و صفحه ولکام نمایان بشه. این مشکلی هست که در BD 2014 هم بوده و متاسفانه هنوز حل نشده !
البته من دیروز یه تاپیک با همین موضوع در انجمن بیت دیفندر زدم که اون تاپیک Escalated شد و یکی از افراد بخش فنی گفت که این موضوع را پیگیری میکنه.

ولی در کل غیر ازین مشکل این آنتی ویروس هیچ مشکل دیگه ای نداره.

=============
در مورد لایسنس هم الان چند سایت هستن که لایسنس 9 ماهه و 6 ماهه رایگان ( خود نمایندگی های فروش بیت دیفندر در کشورهای دیگه مثل آلمان و ... هستن) میدن.
من روی ویندوز 7 64 بیتی و 8.1 64 بیتی هم 2014 و هم 2015 رو تست کردم مشکل صفحه سیاه رو نداشتم حتی 1 ثانیه (این مشکل رو روی ویندوز 8.1 با کومودو داشتم فقط)
مشکل شما ممکنه بخاطر نصب و حذف آنتی ویروس های مختلف باشه

برای دانلود برو تو سایتش
سریال ۱۸۰ روزش هم تو پست قبلی
ولی نسبت به بقیه سنگینه
سنگین؟؟؟؟؟؟ :n04:

S0R3N4
25-08-2014, 21:05
دوستان
واسه نسخه ی Internet Security لایسنس پیدا میشه براش؟یا مثل کسپرسکی باید از تریال ریست استفاده بشه؟

ALI16437
27-08-2014, 15:44
دوستان
واسه نسخه ی Internet Security لایسنس پیدا میشه براش؟یا مثل کسپرسکی باید از تریال ریست استفاده بشه؟

با سلام ،
چند صفحه اخر این تاپیک رو نگاه کنی دوستان لینک گرفتن کلید 6 ماه رایگان رو قرار دادند
اما معمولا کلید برای این انتی ویروس سخت گیر میاد .

موفق باشید

S0R3N4
27-08-2014, 20:11
بعد از 6 ماه چه باید کرد؟

S0R3N4
27-08-2014, 20:28
سلام

دوستان میتونید لایسنس 9 ماهه رایگان برای Internet security را از سایت زیر بگیرید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مییشه نحوه ی دریافت لایسنس رایگان 9 ماهه رو توضیح بدید؟
قانونی به حساب میاد این 9 ماه دیگه؛نه؟

ALI16437
28-08-2014, 11:20
بعد از 6 ماه چه باید کرد؟

با سلام ،
این کلیدهای 6 ماه هم برای همین است که بعد از6 ماه که اگر خوشتون
اومد و مفید بود و رضایت بخش بود حالا باید نسخه مورد نظر رابخری حتا
اگر از این تعدا د که رایگان استفاده میکنند 6 ماه نصف یا حتی نصفشون یا حتی 1/3هم
بعد 6 ماه اونو بخرند اهداف تبلیغاتی این شرکت تحقق یافته ، به نظر من که عادلانه
است 6 ماه استفاده کن اگر خوب بود و راضی بودی بعدش بخر ،
دیگر شرکتها هم اینکارو میکنند مثلا outpost اکانت یکساله رایگان میده اگر خواستی برو
تو همین انجمن میتونی لینکشو پیدا کنی ،

موفق باشی علی ،

S0R3N4
28-08-2014, 19:16
من درخواست دادم و برام فرستاد...
الان که ازش استفاده نکردم شروع نمیشه اون تایمر 6 ماهه؟درسته؟از لحظه ای که استفاده کنم 6 ماه شروع میشه به کم شدن؟

mohammad_87
29-08-2014, 03:26
من درخواست دادم و برام فرستاد...
الان که ازش استفاده نکردم شروع نمیشه اون تایمر 6 ماهه؟درسته؟از لحظه ای که استفاده کنم 6 ماه شروع میشه به کم شدن؟
از وقتی روی برنامه فعال بشه محاسبه میشه
اما از زمانی که لایسنس رو دریافت کنید حدودا تا یکماه فرصت دارید که لایسنس رو فعال کنید و بعد از اون،دیگه اعتبارش از بین میره
در این مدت ایمیل های اخطار هم به شما فرستاده میشه

N-PLEXTOR
02-09-2014, 23:10
دوستان
سلام وعرض احترام

دوست عزیز مشکلی درپیداکردن لاینسس اکتیو فعال برای این انتی ویروس فعلا نیست.
این هم از لاینسس 6ماهه رایگان بصورت نامحدود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید.

TurkOglu1993
03-09-2014, 10:53
سلام
فایروال رو چطوری تنظیم کنم که برای اتصال هرچی به اینترنت اجازه بخواد؟

edit
paranoid mode رو که فعال کردم برای اتصال هر فایل چند بار اجازه میخواد که اعصاب خرد کنه
راه بهتری نیس؟

TurkOglu1993
03-09-2014, 15:28
یه مشکلی که پیدا کردم اینه که بوت شدن ویندوز بعد نصب بیت دیفندر خیلی طول میکشه و حدود 45 ثانیه روی صفحه سیاه رنگ گیر میکنه

TurkOglu1993
04-09-2014, 15:07
مزخرف ترین آنتی ویروسی که دیدم یک روز هم نتونستم تحملش کنم!
آخرین گزینم به عنوان آنتی ویروس بود به خاطر لایسنس 6 ماه وسوسه شدم و به خاطر تبلیغاتش از خیلی وقت پیش میخواستم تجربش کنم که به اجبار تجربش کردم خیلی بد بود مخصوصا فایروالش
دو تا فایل کاملا سال یک گیگی و 200 مگی منو پاک کرد!!
بوت تایم بالا
چند تا مشکل خیلی مبتدیانه که از این شرکت با این همه دب دبه و کب کبه انتظار نداشتم
مثلا اتو پایلوت رو که روشن و دوباره خاموش میکنی چند تا از تنظیمات به هم میخورن!! و باید دوباره تنظیم کنی!
یا تنظیم wifi control رو که خاموش میکنی بعد هر ریستارت دوباره روشن میشه!!
یه بار مودممو خاموش کردم بعد اون اصلا دیگه به وای فای وصل نشد که مشکل از همین گزینه بود چند ساعت وقتمو هدر داد و اعصابمو خراب کرد!
یا
paranoid mode رو که روشن میکنی برا هر فایل 10 بار ازت سوال میکنه! و برا بعضی فایلها هر دفه که میخوای وصل بشی اون 10 بار رو دوباره میپرسه و ذخیره نمیکنه!!

یعنی مزخرفه مزخرفه مزخرف
مفت هم گرونه
البته برای مبتدی ها و کسایی که میخوان فقط آنتی ویروسو نصب کنن و بیخیال همه چی بشن بهترین گزینس و تنها مشکلش برا این افراد بوت تایم بالاس که اونم بیشتر تو ریستارت زیاد طول میکشه

*Batman*
04-09-2014, 21:11
یا paranoid mode رو که روشن میکنی برا هر فایل 10 بار ازت سوال میکنه! و برا بعضی فایلها هر دفه که میخوای وصل بشی اون 10 بار رو دوباره میپرسه و ذخیره نمیکنه!!
تنها مشکلش برا این افراد بوت تایم بالاس که اونم بیشتر تو ریستارت زیاد طول میکشه

سلام
فکر کنم شما ورژن 2014 رو نصب کردید. هر چند زمان بوت 2015 هم بالاست.

مثلا اتو پایلوت رو که روشن و دوباره خاموش میکنی چند تا از تنظیمات به هم میخورن!! و باید دوباره تنظیم کنی!
من بعد از نصب Biti اول از همه Auto Pilot رو خاموش میکنم.

TurkOglu1993
04-09-2014, 22:24
سلام
فکر کنم شما ورژن 2014 رو نصب کردید. هر چند زمان بوت 2015 هم بالاست.

من بعد از نصب Biti اول از همه Auto Pilot رو خاموش میکنم.
ورژن 2015 بود
اتو پایلوت رو منم خاموش کرده بودم منظورم اون ایراد نرم افزاری بود که انتظار نداشتم
کلا از خیرش گذشتم فعلا آویرا + زون آلارم استفاده میکنم تا ببینیم بعدا چی میشه
انتخاب اولم نورتون بود که خراب شد بعدش کومودو که نمیدونم چه مشکلی داشت ویندوزو خراب میکرد شایدم مشکل از ویندوز بود
تا ویندوز عوض کردن بعدی فعلا با اینا کنار میام

kakaamin1
05-09-2014, 00:57
پس من تنها کسی نیستم که از این ( بیت دفندر) ضربه خردم .
منم هاردم فرمت شد و همه چیم از دست رفت .
ولی تا حالا از کسپر کاملا راضی بودم . از 2010 تا حالا دارم با این بسته کار میکنم و واقعا عالیه ، بخصوص KASPERSKY PURE3.0 .

پیشنهاد من KASPERSKY PURE3.0 به همراه تریال ریست .

Mr.Lover
05-09-2014, 15:53
سلام
من از نسخه Bitdefender Total Security 2015 استفاده می کنم، با این که در فایروال برنامه ای رو محدود می کنم (Deny) باز می تونه به اینترنت وصل بشه!
راه حلش چیه؟

ممنون

SH@HIN
09-09-2014, 08:46
سلام دوستان
لینک دانلود Antivirus Free Bitdefender رو کسی داره؟
تو سایتش هست اما به صورت online installer هست که میخوام offline باشه
ممنون

*Batman*
09-09-2014, 13:14
سلام دوستان
لینک دانلود Antivirus Free Bitdefender رو کسی داره؟
تو سایتش هست اما به صورت online installer هست که میخوام offline باشه
ممنون
سلام
این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ببینید. لینک دانلود رو گذاشتم.

SH@HIN
09-09-2014, 21:07
سلام
این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ببینید. لینک دانلود رو گذاشتم.

Anti virus Plus همون نسخه free هست ؟ یا در موقع نصب باید free انتخاب کرد یا کلا free نیست؟؟ :n02:

*Batman*
09-09-2014, 23:38
Anti virus Plus همون نسخه free هست ؟ یا در موقع نصب باید free انتخاب کرد یا کلا free نیست؟؟ :n02:

کلا Free نیست. نسخه رایگان در پست اول و دوم لینکش هست.آنچنان استقبالی هم از نسخه رایگان بیت دیفندر نشده کلا.

N-PLEXTOR
26-09-2014, 21:38
سلام
من از نسخه Bitdefender Total Security 2015 استفاده می کنم، با این که در فایروال برنامه ای رو محدود می کنم (Deny) باز می تونه به اینترنت وصل بشه!
راه حلش چیه؟

ممنون
سلام

برای قراردادن برنامه درفایروال بعداز انتخاب لوکیشن موردنظر ،نوع Direction را برروی Both و پرمیژن Network Type رابرهرچهارگزینه Trusted,Untrusted,Home/Office,Public تنظیم کنید.

satrianism
29-09-2014, 17:50
سلام

دوستان میتونید لایسنس 9 ماهه رایگان برای Internet security را از سایت زیر بگیرید :

چجوری میشه گرفت چیزی پیدا نکردم؟

pedram_01
30-09-2014, 19:59
من بیت دفندر خریده بودم از سایت اصلی بیت دفندر تو ایران . بعد الان چند وقتبه لپتاپم رو عوض کردم . و کلید خودمو گم کردم . بنظر شما باید چکار کنم ؟

satrianism
01-10-2014, 23:15
من بیت دفندر خریده بودم از سایت اصلی بیت دفندر تو ایران . بعد الان چند وقتبه لپتاپم رو عوض کردم . و کلید خودمو گم کردم . بنظر شما باید چکار کنم ؟
باید خود سایتی که خریدید پشتیبانی کنه مشکل شما.

satrianism
01-10-2014, 23:23
من تازه internet security bitdefender 2014 نصب کردم و کلید 6 ماهه از سایتش گرفتم. فقط و فقط با ف-ی-ل-ت-ر- شکن freegate آپدیت انلاین میشه اونم با سرعت بسیار پایین. مشکل از کجا میتونه باشه-لینک اپدیت رو عوضم کردم. اپدیت افلاین هم با موفقیت نصب شد ولی استاتوس اپدیت never مونده. لطفا کمک کنید:n01:

satrianism
03-10-2014, 21:18
اینجا کسی جوابگو نیست؟

*Batman*
04-10-2014, 16:57
اینجا کسی جوابگو نیست؟
سلام
من مدتی از Bitdefender 2015 استفاده کردم و مشکل شما رو نداشتم. به راحتی آپدیت میشد.
ربطی هم به ورژن نداره. بیت دیفندر تحریم نکرده ما رو. ورژن 2015 رو تست کنید.
بیت دیفندر به جز دیتابیسی که داره ، بقیه ماژول هاش پر از ایراده!

Dr Nima
04-10-2014, 17:48
اینجا کسی جوابگو نیست؟
هر آنتی ویروسی آخرین ورژنش رو استفاده کن
اگه دیدی خوشت نیومد یا مشکلی داشتی که برطرف نشد یکی دیگه

satrianism
05-10-2014, 00:37
هر آنتی ویروسی آخرین ورژنش رو استفاده کن
اگه دیدی خوشت نیومد یا مشکلی داشتی که برطرف نشد یکی دیگه
چون تریال ریست واسه 2015 پیدا نکردم اینو نصب کردم که تریال ریستشو گیر اوردم.

Immunology
06-10-2014, 22:18
دوستان کسی لایسنس 2015 نداره؟

Dr Nima
07-10-2014, 01:31

جهت دریافت کلید قانونی فعال سازی اینترنت سکروتری بیت برای 180 روز به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید

در ضمنBuild 18.17.0.1227 در هر سه نسخه بیت منتشر شده است

Dr Nima
07-10-2014, 01:40
چون تریال ریست واسه 2015 پیدا نکردم اینو نصب کردم که تریال ریستشو گیر اوردم.
کلید که براش هس
حتی سریال قانونی ۶ ماهه اینترنت سکروتری چن وقته گذاشتن برو هر چنتا خواستی بگیر

ho3in2012
07-10-2014, 01:43
لینک های دریافت لایسنس رایگان از خود سایت بیت دیفندر !!!!!! :
اینترنت سکیوریتی 3 ماهه 2015 :

اینترنت سکیوریتی 6 ماهه 2014 :

توتال سکیوریتی 3 ماهه 2015 :

اینترنت سکیوریتی 6 ماهه 2015 :

Dr Nima
07-10-2014, 15:10
دانلود محصولات بیت دیفندر :

دانلود Bitdefender Total Security 2015 نسخه 32 بیت با زبان فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود Bitdefender Total Security 2015 نسخه 64 بیت با زبان فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود Bitdefender Total Security 2015 نسخه 32 بیت با زبان انگیلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود Bitdefender Total Security 2015 نسخه 64 بیت با زبان انگیلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود Bitdefender Internet Security 2015 نسخه 32 بیت با زبان فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود Bitdefender Internet Security 2015 نسخه 64 بیت با زبان فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود Bitdefender Internet Security 2015 نسخه 32 بیت با زبان انگیلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود Bitdefender Internet Security 2015 نسخه 64 بیت با زبان انگیلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود Bitdefender Antivirus plus 2015 نسخه 32 بیت با زبان فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود Bitdefender Antivirus plus 2015 نسخه 64 بیت با زبان فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود Bitdefender Antivirus plus 2015 نسخه 32 بیت با زبان انگیلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود Bitdefender Antivirus plus 2015 نسخه 64 بیت با زبان انگیلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تغییرات جدید در ویژگی های نسخه 2015 شامل :

[NEW] ویژگی Movies, Work, Games Profiles : کارایی بهتر برای بازی کردن و کارکردن با نرم افزار خاصی و حتی تماشای فیلم

[NEW] ویژگی PC Tune-Up. OneClick Optimizer : با یک کلیک کامپیوتر خود را از فایل های زاید پاک و رجیستری های بی مورد را پاک و در کل باعث افزایش سرعت کامپیوتر میشود

[ENHANCED] بهبود و ارتقا یافته Safe Online Banking and Shopping : امنیت در پرداخت ها و خریدهای بانکی

[ENHANCED] بهبود و ارتقا یافته Wallet. One-Step Payments : با یه حرکت Wallet خود را کنترل کنید

[ENHANCED] بهبود و ارتقا یافته Parental Control : کنترل والدین

[ENHANCED] بهبود و ارتقا یافته Cloud Antispam : ضد هرزنامه

[NEW] ویژگی Quick Vulnerability Scanner : اسکن سریع آسیب پذیری

[NEW] ویژگی StartUp Optimizer : قابلیت بهبود در سرعت بوت

[ENHANCED] بهبود و ارتقا یافته Security Report : گزارش های امنیتی که شامل Cloud Security و Privacy میشه

[ENHANCED] بهبود و ارتقا یافته Security Widget : ویدجت امنیتی بیتدیفندر (آیکون دایره ای مانند و سیاه که در کنار صفحه ظاهر میشود)

[ENHANCED] بهبود و ارتقا یافته Autopilot : قابلیت اوتوماتیک

[NEW] ویژگی One Click Security : با یک کلیک امنیت رایانه خود را به Bitdefender بسپارید !

[NEW] ویژگی Pay Online in One Step : پرداخت آنلاین در یه حرکت

[ENHANCED] بهبود و ارتقا یافته Firewall : دیوارآتش

Dr Nima
07-10-2014, 15:11
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس بیت دیفندر :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dr Nima
07-10-2014, 16:35
برای گزارش ویروس به بیت دیفندر میتوانید از این لینک استفاده کنید :

Automatic sample uploader ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما در این لینک میتوانید 4 نوع گزارش دهید :

1- Fasle Positive =>> File یعنی همون فالس آلارم که میتوانید فایلی که به اشتباه به عنوان ویروس شناخته میشه رو برای بیت دیفندر ارسال کنید !

2- False Negative =>> File یعنی شما فایل ویروسی دارید که بیت دیفندر اونو شناسایی نکرده و این ویروس رو برای ثبت در بیت دیفندر ارسال میکنید !

3- False Positive => URL سایتی که اشتباه به دلیل مسایل امنیتی بلاک شده را گزارش میدهید !

4- False Negative => URL سایت آلوده که توسط بیت دیفندر شناسایی نشده را گزارش میدهید !

Red EXotic
07-10-2014, 21:42
از دوستان کسی امتحان کرده ببینه این نسخه آخر که اومده آیا روی ویندوز 10 نصب میشه؟

Immunology
08-10-2014, 17:48
دوستان عزیز لطف کردید.اگه هر بار فری دادن ممنون میشم اعلام کنید بقیه هم استفاده کنن.

pedram_01
09-10-2014, 22:15
من از اون لینک ک داید کلید 6 ماهه گرفتم . دقیقا یعنی چی ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

N-PLEXTOR
09-10-2014, 23:26
من از اون لینک ک داید کلید 6 ماهه گرفتم . دقیقا یعنی چی ؟

دوست عزیز،این لاینسس یک هدیه ازجانب بیت دفندرمی باشدوبرای فروش نیست،میشه گفت یه جورتبلیغات و تشویق کاربران برای خریدلاینسس اورجینال. (البته بعدازاینکه مدت استفاده ازلاینسس تمام شد،اقدام به خرید لاینسس بکنید):n16:

pedram_01
10-10-2014, 00:54
دوست عزیز،این لاینسس یک هدیه ازجانب بیت دفندرمی باشدوبرای فروش نیست،میشه گفت یه جورتبلیغات و تشویق کاربران برای خریدلاینسس اورجینال. (البته بعدازاینکه مدت استفاده ازلاینسس تمام شد،اقدام به خرید لاینسس بکنید):n16:

من لانسیس توتال رو خریدم 3 کاربره 2 ساله کلی پول دادم . الان روی دوتا لپتاپ دارم استفاده میکنم چون لپتاپ خودمو عوض کردم کد لانسیس رو هم گم کردم واسه همین مجورم فعلا از هیمن اکانت 6 ماه استفاده کنم . بعدش حتما واسه خودم یکی توتالش رو میخرم

Immunology
10-10-2014, 02:11
من لانسیس توتال رو خریدم 3 کاربره 2 ساله کلی پول دادم . الان روی دوتا لپتاپ دارم استفاده میکنم چون لپتاپ خودمو عوض کردم کد لانسیس رو هم گم کردم واسه همین مجورم فعلا از هیمن اکانت 6 ماه استفاده کنم . بعدش حتما واسه خودم یکی توتالش رو میخرم
خوب چرا میخرید؟از این لایسنسا زیاد میده که.

Dr Nima
10-10-2014, 02:59
خوب چرا میخرید؟از این لایسنسا زیاد میده که.
هم این لایسنسها و هم تو نت زیاده غیر قانونیش
اگه کسی بخواد خرج کنه بنظرم فقط کسپر ارزششو داره تو ایران
بجای توتال بیت ، pure کسپر خیلی بهتره
البته نظر شخصیمه و نظر اون رفیقمون قابل احترامه
اینم به شوخی بگم به کسی بر نخوره بیت خیلی خز شده :n02:
موتورش همه جا هس
تو ایران هم چنتا پیدا نمیشن مثل ۳۶۰ یه آنتی رایگان بدن با موتورای کسپر ،بیت ،پاندا:n02:

Ali_softcenter
10-10-2014, 12:11
دوستان نسخه آنتی ویروس 2015 تنهاش لاینسس رایگان چند ماهه نمیده؟؟؟

بعد برای لپ تاپ با رم 3 این آنتی ویروس چطوریه؟

ho3in2012
10-10-2014, 12:11
لینک های دریافت لایسنس رایگان از خود سایت بیت دیفندر !!!!!! :
اینترنت سکیوریتی 3 ماهه 2015 :

اینترنت سکیوریتی 6 ماهه 2014 :

توتال سکیوریتی 3 ماهه 2015 :

اینترنت سکیوریتی 6 ماهه 2015 :

اینترنت سکیوریتی 2014 3 ماهه رایگان :

اینترنت سکیوریتی 2014 6 ماهه رایگان :

موبایل سکیوریتی 6 ماهه رایگان :

اینترنت سکیوریتی 2015 6 ماهه رایگان :

Ali_softcenter
10-10-2014, 12:14
آنتی ویروس 2015 3 ماهه رایگان :

اینترنت سکیوریتی 2014 3 ماهه رایگان :

اینترنت سکیوریتی 2014 6 ماهه رایگان :

لینکی که برای لاینسس 3 ماهه آنتی ویروس 2015 دادید همون اینترنت سکیوریتیش هست!
لطفا یه لینک برای آنتی ویروس 2015 ش بدید

ho3in2012
10-10-2014, 12:35
لینکی که برای لاینسس 3 ماهه آنتی ویروس 2015 دادید همون اینترنت سکیوریتیش هست!
لطفا یه لینک برای آنتی ویروس 2015 ش بدید
هیچ آفری الان برای انتی ویروس موجود نیس
برای شما خصوصی لاینسس ارسال میکنم
آنتی ویروس 2015 مک 6 ماهه رایگان :

آنتی ویروس مک 2012 یک ساله رایگان :

اینترنت سکیوریتی 2013 یکساله رایگان :

N-PLEXTOR
17-10-2014, 12:27
دوستان نسخه آنتی ویروس 2015 تنهاش لاینسس رایگان چند ماهه نمیده؟؟؟

بعد برای لپ تاپ با رم 3 این آنتی ویروس چطوریه؟
فعلا نداره واگه قبلا هم لینک Promo برای دریافت لاینسس داشت مدت زمان دریافت Expire شده، اگه شما به لاینسس نسخه Antivirus احتیاج دارید ،پست بدیدتابراتون گذاشته بشه یا براتون پ.خ بشه.

_بد نیست،کاهش محسوس سرعت بخصوص در هنگام full Scan هارد،البته باوجوداینکه درتست پرفورمنس رتبه 6,0 راکسب کرده ،ولی برای بنده با وجود مموری 4گیگ بازهم کاهش سرعت pc مشاهده میشه...
موفق باشید.:n16:

hofman1970
18-10-2014, 11:34
سلام

من بیت سکوریتی 2015 را نصب کردم ولی دائم آپدیتش کار می کنه و سرعت اینترنت را کم می کند. من در جایی تو همین پست های گذشته خواندم نرم افزاری وجود دارد که باید همگام با این آنتی ویروس نصب شود تا سرعت اینترنت کاهش نیابد. اگر راه حل ویا ترفندی وجود دارد . بی زحمت راهنمایی بفرمایید..:n01:

worldclass
19-10-2014, 14:25
سلام
دوستان اگر این سریال های رایگان تموم بشن بازهم میشه یه سریال رایگان دیگه زد؟
برای Internet security یا Total رو میگم.
ممنون

N-PLEXTOR
21-10-2014, 22:57
سلام
دوستان اگر این سریال های رایگان تموم بشن بازهم میشه یه سریال رایگان دیگه زد؟
برای Internet security یا Total رو میگم.
ممنون
سلام

اگه سریال بلاک ویا اکسپایرنشده باشه بله . بهتره از URLی که سریال چندماهه رایگان میده،لاینسس رودریافت وبااون دوباره نرم افزاررو فعال بکنید.:n16:

achaemenian
24-10-2014, 13:39
سلام من میخوام بیت دیفندر نصب کنم
فقط چندتا سوال داشتم
میزان مصرف رمش چنده؟ و سرعت سیستم رو در مقایسه با نورتون بیشتر پایین میاره یا نه؟
اینکه میگفتن سرعت اینترنت رو کم میکنه قابل حل هست؟
کرک یا سریال راحت براش گیر میاد؟
حجم آپدیت روزانش تقریبا چقدره؟
با تشکر

N-PLEXTOR
25-10-2014, 13:11
سلام من میخوام بیت دیفندر نصب کنم
فقط چندتا سوال داشتم
میزان مصرف رمش چنده؟ و سرعت سیستم رو در مقایسه با نورتون بیشتر پایین میاره یا نه؟
اینکه میگفتن سرعت اینترنت رو کم میکنه قابل حل هست؟
کرک یا سریال راحت براش گیر میاد؟
حجم آپدیت روزانش تقریبا چقدره؟
با تشکر
سلام

میزان استفاده ازمموری سیستم چیزی مابین 67تا110مگابایت درحالت idle و درحالت Full Scan درحدود140مگ
درمقایسه با نورتون خیرسبکه.

درنسخه 2015 بهینه شده وبدون کاهش سرعت نت میتونید وبگردی بکنید.

سریال اورجینال 180 روزه براش موجوده میتونید سرچ بکنید.

حجم اپدیت روزانه چیزی مابین 3تا5مگ.

موفق باشید. :n16:

afshin b
27-10-2014, 12:39
چطور میشه یه برنامه رو به لیست سفید bitdefender total security 2015 اضافه کرد؟ من کلش رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم.

hamidrezaj
28-10-2014, 12:17
سلام دوستان عزیز
من میخواستم بین kaspersky 2015 و bitdefender نصب کنم
شما از bitdefender راضی هستید؟ چون دوستان دیگه میگن حجم اینترنت رو زیاد استفاده میکنه
چون میخوام اذیت نکنه و سنگین نباشه و ترافیک و حجم اینترنت رو نگیره و اون لینکهای صفحه قبل که برای (اینترنت سکیوریتی 2015 6 ماهه رایگان) هستند چرا آدرس لینکها با هم فرق دارن؟
و total و internet security چه فرقی دارن
انشاءالله سربلند باشید

N-PLEXTOR
28-10-2014, 15:32
چطور میشه یه برنامه رو به لیست سفید bitdefender total security 2015 اضافه کرد؟ من کلش رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم.
سلام

برای این که انتی ویروس موقع اسکن سیستم اپلیکیشن موردنظرشمارو نادیده بگیره باید درلیست Exclusions قراربدید.

بدین منظور بعد ازکلیک روی پنل Protection به ماژول Antivirus مراجعه نموده واز منوی بازشده تب Exclusions راانتخاب کنید.سپس جهت معرفی برنامه به لیست سفید اخرین گزینه یعنی "Excluded Processes"راکلیک کرده وپروسه مورد نظرتون رو در لیست add کنید.

مشاهده اسکرین شات:

سلام دوستان عزیز
من میخواستم بین kaspersky 2015 و bitdefender نصب کنم
شما از bitdefender راضی هستید؟ چون دوستان دیگه میگن حجم اینترنت رو زیاد استفاده میکنه
چون میخوام اذیت نکنه و سنگین نباشه و ترافیک و حجم اینترنت رو نگیره و اون لینکهای صفحه قبل که برای (اینترنت سکیوریتی 2015 6 ماهه رایگان) هستند چرا آدرس لینکها با هم فرق دارن؟
و total و internet security چه فرقی دارن
انشاءالله سربلند باشید
سلام ودرود

دوست عزیز مشکل استفاده ازترافیک ودیرلودشدن صفحه درنسخه جدید بهبود پیداکرده .به طوریکه دیگه نیازی به استفاده ازابزار Bandwithfixنیست.

انتی ویروس خوبیه ودرمقایسه باکسپرسکی که مشکل دیر استارت شدن درهنگام بالا امدن ویندوزداره ,به اسانی لودمیشه وهمچنین میتونه اپلیکیشنهایی که در استاراپ ویندوز باعث کاهش سرعت بوت میشوندرا کنترل ونظارت بکنه.

فرق بین نسخه توتال وپک سکیوریتی درامکانات اضافی مثل: استفاده از قابلیت Anti theft برای ردیابی لبتاپ یا پی سی به سرقت رفته, قابلیت Safebox و رمزنگاری فایلها هستش که فکرنمی کنم زیادبه کارشمابیاد.

hamidrezaj
28-10-2014, 22:26
خیلی ممنون فقط این safebox همون sandbox هست؟ یعنی توی اینترنت سکوریتی سندباکس نداره؟

satrianism
29-10-2014, 17:39
سلام.اپدیت های bitdefender رو چجوری میشه روی یک bitdefender دیگه روی یه سیستم دیگه کپی کرد؟

N-PLEXTOR
30-10-2014, 19:43
خیلی ممنون فقط این safebox همون sandbox هست؟ یعنی توی اینترنت سکوریتی سندباکس نداره؟
خیرسندباکس دربیت دفندربرای محافظت انلاین ازورودشما به سایتهای فیک میباشدوسیف باکس محل امنی برای نگهداری داده های شما.داره ولی غیرفعاله .

سلام.اپدیت های bitdefender رو چجوری میشه روی یک bitdefender دیگه روی یه سیستم دیگه کپی کرد؟
سلام

به لوکیشن زیردردرایو"C" مراجعه کنید:

فولدرBitdefender Threat Scanner رادرحافظه فلش کپی کرده ودرپی سی دیگه استفاده کنید.

موفق باشید.:n01:

Tornado2800
31-10-2014, 13:09
هیچ آفری الان برای انتی ویروس موجود نیس
برای شما خصوصی لاینسس ارسال میکنم
آنتی ویروس 2015 مک 6 ماهه رایگان :

آنتی ویروس مک 2012 یک ساله رایگان :

اینترنت سکیوریتی 2013 یکساله رایگان :

سلام
برای 6 ماهه 2015 متاسفانه موقع کلیک مینویسه: try again later

mehdi30nema
02-11-2014, 13:12
من قبلا اینترنت سکیوریتی سه کاربره یک ساله بیت دیفندر رو خریده بودم . چند روزه پیش لایسنسم تموم شد و دیروز رفتم از طریق سایت بدر الکترونیک مجددا یک سال تمدیدش کردم . اما ب جای 365 روز فقط 280 روز به من اعتبار داده .
واقعا که دزد تر و مال مردم خور تر از اینا ندیدم . فعلا هم که تماس میگیرم جواب گو نیست .

yade
05-11-2014, 19:32
سلام دوستان . من لایسنس 2014 برای اینترنت سکیورتی رو خریدم . میخواستم ببینم میشه رو ورژن 2015 استفاده کرد از این لایسنس ؟ یا باید حتما 2014 باشه

Captain
05-11-2014, 21:22
سلام دوستان . من لایسنس 2014 برای اینترنت سکیورتی رو خریدم . میخواستم ببینم میشه رو ورژن 2015 استفاده کرد از این لایسنس ؟ یا باید حتما 2014 باشه

سلام
بله میشه و مشکلی نیست

soooot
11-11-2014, 01:31
سلام
قبلا یه سایت خارجی بود که یه بار توش ثبت نام کردم و در برابر اومدن ایمیل های تبلیغاتیش به ایمیلم، یه اکانت 180 روزه قانونی کسپر بهم داد.
آیا برای بیت دفندر هم چنین چیزی الان موجود هست؟

soooot
11-11-2014, 13:48
سلام
من موقع نصب بیت دفندر رایگان به مشکلی که تو عکس نمایش داده شده برخورد میکنم.
قبلا بیت دفندر رایگان رو کامپیوترم نصب بود و مشکلی نبود، بعد از نصب چند تا آنتی ویروس دیگه و بعد از اینکه پاکشون کردم و دوباره خواستم بیت دفندر رایگان رو نصب کنم اینجوری شد.
بیت دفندر غیر رایگان بدون مشکل نصب میشه ولی این هر کاری میکنم این خطا رو میده، با هر چی نرم افزار پاک کردن و تمیز کاری رجیستری و... هم بود سعی در برطرف کردن این مشکل کردم ولی مشکل همچنان پابرجاست.
از Uninstall_Tool بیت دفندر و بقیه آنتی ویروس هایی که نصب کرده بودم هم برای پاک کردن کاملشون استفاده کردم، ولی بازم این مشکل پابرجا هست.
ویندوزم 8.1 هست و تا همین تاریخ هم آپدیت شده، کلا هم سه چهار تا نرم افزار مثل فتو شاپ و دریم ویور و کروم روی کامپیوتر نصبه و چیز عجیب غریبی نصب نکردم.
چطور این مشکل رو برطرف کنم؟

N-PLEXTOR
13-11-2014, 17:47
سلام
قبلا بیت دفندر رایگان رو کامپیوترم نصب بود و مشکلی نبود، بعد از نصب چند تا آنتی ویروس دیگه و بعد از اینکه پاکشون کردم و دوباره خواستم بیت دفندر رایگان رو نصب کنم اینجوری شد.
بیت دفندر غیر رایگان بدون مشکل نصب میشه ولی این هر کاری میکنم این خطا رو میده، با هر چی نرم افزار پاک کردن و تمیز کاری رجیستری و... هم بود سعی در برطرف کردن این مشکل کردم ولی مشکل همچنان پابرجاست.
از Uninstall_Tool بیت دفندر و بقیه آنتی ویروس هایی که نصب کرده بودم هم برای پاک کردن کاملشون استفاده کردم، ولی بازم این مشکل پابرجا هست.
ویندوزم 8.1 هست و تا همین تاریخ هم آپدیت شده، کلا هم سه چهار تا نرم افزار مثل فتو شاپ و دریم ویور و کروم روی کامپیوتر نصبه و چیز عجیب غریبی نصب نکردم.

سلام

دوراه به ذهن بنده خطورمیکنه

1-اپدیت کارت گرافیک و نصب بودن تمامی پیش نیازهای ویندوز

2-نصب دوباره ویندوز به جهت سالم بودن رجیستری ویندوز که درحالت فعلی با پاک کردن واینستال دوباره انتی ویروسها تخریب شده...

soooot
14-11-2014, 01:07
1-اپدیت کارت گرافیک و نصب بودن تمامی پیش نیازهای ویندوز

تمام درایورها نصب و آپدیت هستند و خود ویندوز هم آپدیت هست.

2-نصب دوباره ویندوز به جهت سالم بودن رجیستری ویندوز که درحالت فعلی با پاک کردن واینستال دوباره انتی ویروسها تخریب شده...
ممنون از توجهتون ولی نصب مجدد ویندوز که نشد راه!

Dr Nima
14-11-2014, 15:46
تمام درایورها نصب و آپدیت هستند و خود ویندوز هم آپدیت هست.

ممنون از توجهتون ولی نصب مجدد ویندوز که نشد راه!
از سی کلینر برای پاک کردن ریجستری استفاده کن
ممکنه از آنتیهای دیگه هنوز فایلی باقی مونده باشه یا ردی تو ریجستری
خودم با آویرا همچین مشکلی داشتم و رفع نشد
بیت دفندر رایگان نسبت به رایگانهای دیگه گزینه مناسبی نیس
میتونی از رایگانهای دیگه استفاده کنی
۳۶۰ موتور بیت داره خیلی بهتر از این هس و رایگان

yade
15-11-2014, 00:11
سلام دوستان . من نسخه اینترنت سیکورتی رو دارم . میخوام سایت ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو برم این ارور رو میده مروگرم SSL connection error . باید تو تنظیمات برنامه کاری کنم ؟ مشکل دوم اینه برنامه های v.p نصب کردم کانکت میشن اما هیچ صفحه ای رو باز نمیکنم و هیچ تبادل اطلاعاتی صورت نمیگیره . ممنون از کمکتون

aylar6888
15-11-2014, 00:16
سلام

درود :
توی رجیستری از مسیرlocal machine>>>>>>>software وارد بشین و چک کنین هر پوشه یا فایلی از آنتی ویروسهای دیگه مونده پاک کنین..بعد توی قسمت فایند و فایند نکست اسیم آنتی ویروسهای قبلی رو یکی یکی وارد کنین و اگه ازشون اثری مونده باشه اونها رو هم پاکسازی و دیلیت کنین.
توی فولدرهای پروگرم دیتا و اپ دیتا که معمولا سه تا ساب فولدر داره هم هر اثری دیدین پاک کنین.
یکبار ریستارت کنین...
امیدوارم مشکلتون حل بشه

satansilent
15-11-2014, 14:47
Bitdefender Adware Removal Tool for PC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم: 42M
توضیح:برنامه ای برای پاک کردن adware ,hijacker,toolbar,addon هایی که بدون اجازه و یا عدم اطلاع شما نصب شده اند.

yade
15-11-2014, 18:07
سلام دوستان . من نسخه اینترنت سیکورتی رو دارم . میخوام سایت ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو برم این ارور رو میده مروگرم SSL connection error . باید تو تنظیمات برنامه کاری کنم ؟ مشکل دوم اینه برنامه های v.p نصب کردم کانکت میشن اما هیچ صفحه ای رو باز نمیکنم و هیچ تبادل اطلاعاتی صورت نمیگیره . ممنون از کمکتون

pa13
16-11-2014, 19:44
سلام...دوستان سریال یا تریال رستر نسخه 2015 نت سکیوریتی بیت دفندر رو از کجا میتونم بگیرم؟

N-PLEXTOR
23-11-2014, 15:48
سلام...دوستان سریال یا تریال رستر نسخه 2015 نت سکیوریتی بیت دفندر رو از کجا میتونم بگیرم؟
سلام:n16:

ازاینجا:

BHVHBGS

jokereblis
24-11-2014, 14:43
سلام:n16:

ازاینجا:

BHVHBGS
سلام
من اين لايسنس رو زدم ولي كار نكرد !
ميشه يه جديدشو بزاريد
ممنون

Immunology
24-11-2014, 16:27
سلام
دوستان چجوری میشه یک سایت یا یک آی پی رو به لیست سیاه بیت دفندر اضافه کنم؟؟؟

aylar6888
24-11-2014, 19:34
درود :
پیغام اس اس ال ربطی به آنتی ویروستون نداره...مرورگرهای جدید همشون این موردو چک میکنن و بهتون اطلاع میدن...
این مورد در اکثر مواقع (لااقل برای من)وقتی پیش میاد که تاریخ و ساعت سیستمتون درست نباشه
اگه تاریخ درست شد و بازم مشکل داشتین از داخل تنظیمات مرورگر چک کردن اس اس ال رو روی حالت دستی یا چک نکردن قرار بدین که من شخصا اینو اصلا توصیه نمیکنم

D o l f i n
28-11-2014, 09:21
سلام
در کدوم قسمت میشه نرم افزار رو به لیست سفید معرفی که که دیگه آنتی ویروس بهش گیر نده دائم پاکش نکنه

western1
28-11-2014, 14:51
سلام
در کدوم قسمت میشه نرم افزار رو به لیست سفید معرفی که که دیگه آنتی ویروس بهش گیر نده دائم پاکش نکنه

اگر فایل مورد نظر، خیلی خطرناک باشد فایل مورد نظر توسط آنتی ویروس DELETE می شود و امکان بازیابی داده نمی شود. اما اگر نسخه ی دیگری از آن فایل را داشته باشی می توانی اعتماد سازی کنی.
آنتی ویروس را باز کنید و بر روی PROTECTION کلیلک کنید. سپس وارد تنظیمات بخش ANTIVIRUS شوید.(کلیک کنید)
در سربرگ Shield دکمه On را به خالت Off تغییر دهید. آنتی ویروس از شما می پرسد که چه مدت زمان غیر فعال باشد و شما 30 دقیقه را انتخاب نمایید. در حال حاضر آنتی ویروس غیر فعال شده و از بالای پنجره آنتی ویروس، بر روی Events کلیک کنید. گزینه ی Select Events را بر روی ANTIVIRUS قرار دهید آنگاه گزارش مورد نظر را انتخاب نموده و بر روی دکمه Recover کلیک کنید. اکنون فایل مورد حمله قرار گرفته شده به مکان اولیه بر گشته است. اکنون به مرحله اعتماد سازی رسیده که بر روی سربرگ Exclusion کلیک نمایید و دکمه ی مربوط به گزینه Exclusion for files را به حالت فعال تغییر وضعیت دهید. با این عمل، عبارت Exclusion files and folder فعال می شود و می توانید بر روی آن کلیک نمایید. در صفحه مورد نظر آدرس فایل مورد نظر را بدهید و اعتماد سازی کنید. اکنون به سربزگ Shild رفته و آنتی ویروس را که غیر فعال کرده بودین را مجددا فعال کنید. موفق باشید

mechanicali
28-11-2014, 22:33
سلام خدمت دوستان
بنده نسخه 2015 رو نصب کردم تقریبا نیم ساعت اپدیتش طول کشید ولی الان دوباره بعده ریستارت کردم تو اون بخش اپدیت داشت دانلودی انجام میداد که نوشته بود دانلود
برای شما هم اینطوری بوده؟
ایا نیم ساعت طول میکشه اپدیتش
و اون دانلود چی بوده؟
مممنون میشم راهنمایی بکنید

western1
29-11-2014, 19:18
سلام خدمت دوستان
بنده نسخه 2015 رو نصب کردم تقریبا نیم ساعت اپدیتش طول کشید ولی الان دوباره بعده ریستارت کردم تو اون بخش اپدیت داشت دانلودی انجام میداد که نوشته بود دانلود
و اون دانلود چی بوده؟
معمولا بیشتر از نیم ساعت طول می کشه آپدیت مگر اینکه سرعت اینترنت شما حیلی بالا باشه. تا زمانیکه دکمه ی آپدیت رو میزنی و شماره میندازه باید صبر کنی تا اپدیت تمام شود. وقتی آپدیت تمام شود شماره دیگه نیست و نماد آپدیت نمایان هست.

pa13
02-12-2014, 23:09
سلام خدمت دوستان
و اون دانلود چی بوده؟
دوست عزیز عادیه! بیت دفندر کلا حجم آپدیتاش یکم بالاست...مخصوصا اگه تازه نصب کردید واسه دو سه بار اول یکم ممکنه زیاد طول بکشه

MILAD2799
04-12-2014, 18:56
دوستان خبری از کی برای موبالیش نیست؟ یه زمانی 6 ماه رایگان میداد .

Tornado2800
05-12-2014, 19:09
سلام
اساتید محترم
تریال لایسنس من اکسپایر شده
لطفا کد فعال سازی ارسال کنید

western1
05-12-2014, 21:31
سلام
اساتید محترم
تریال لایسنس من اکسپایر شده
لطفا کد فعال سازی ارسال کنید
لینک زیر ایمیل جدید وارد کن و لایسنس برات ارسال می شود.

leo_meb
05-12-2014, 23:53
سلام
پسووردهایی که تو والت ذخیره میشن، بعد از اینکه ویندوزو عوض کنی دوباره برمیگردن (به اکانته بیت دیفندرم وصلم)

M.Hashemi
09-12-2014, 02:37
با سلام
دوستان من حدود 2 هفته پیش bitdefender را به صورت trial نصب و update کردم (bitdefender internet security 2015).
می خواستم تستش کنم.
اما برام جالب بود که بعد از اپدیت کامل به صورت انلاین و ریستارت سیستم چنتا ویروس از انجمن دانلود کردم و بعد از اکسترکت هیچ یک را نشناخت حتی ویروس ها را کپی و پیست هم کردم باز هم شناسایی نکرد اما زمانی که اسکن کردم شناسایی کرد و پاکشون کرد (که زمانش بیش از مقدار معمول بود)
می خواستم بدونم bitdefender قسمت realtime اش مشکل دارد یا من بد عمل کردم.
* bitdefender را از سایت خودش گرفتم.
در ضمن یک سوال دیگه هم داشتم که دوستان از سریال برای فعال سازی استفاده می کنند و یا tral reset چون تا جای دیدم trial reset برای نگارش 2015 وجود ندارد و سریال هم کم گیر میاد، ممکنه بگید سریال ها را از کجا میگیرید؟
با تشکر

AlexanderMahone
10-12-2014, 00:02
با سلام
دوستان من حدود 2 هفته پیش bitdefender را به صورت trial نصب و update کردم (bitdefender internet security 2015).
می خواستم تستش کنم.
اما برام جالب بود که بعد از اپدیت کامل به صورت انلاین و ریستارت سیستم چنتا ویروس از انجمن دانلود کردم و بعد از اکسترکت هیچ یک را نشناخت حتی ویروس ها را کپی و پیست هم کردم باز هم شناسایی نکرد اما زمانی که اسکن کردم شناسایی کرد و پاکشون کرد (که زمانش بیش از مقدار معمول بود)
در ضمن یک سوال دیگه هم داشتم که دوستان از سریال برای فعال سازی استفاده می کنند و یا tral reset چون تا جای دیدم trial reset برای نگارش 2015 وجود ندارد و سریال هم کم گیر میاد، ممکنه بگید سریال ها را از کجا میگیرید؟
با تشکر
سریال 6 ماهه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):n39:

N-PLEXTOR
13-12-2014, 16:57
با سلام
می خواستم تستش کنم.
با تشکر
سلام

عجیبه،چون انتی ویروس موقع کپی بدافزاربه لوکیشن دیگر خطامیده که فایل الودست وقابل کپی نیست.حتی موقع اجراتوسط دیتا یا قسمت AVC اصلا اجازه ران شدن بدافزاررو نمیده.

البته سرعت ریل تایمش یه خورده پایینه.

اتفاقالاینسس برای این انتی ویروس براحتی ویدامیشه.توی گوگل اگه سرچ بکنیدمیتونیدلینک پروموی 6ویا 3ماهه این انتی ویروس روپیدابکنید.

موفق باشید.

M.Hashemi
14-12-2014, 00:10
با سلام
من هم خیلی تعجب کردم که چرا شناسایی نکرد!!!!
شاید هم مشکل از سیستم من بوده و یا ..........
به هر حال ممنون
با تشکر

internet
18-12-2014, 20:11

internet
18-12-2014, 20:12

امیر انصاری
19-12-2014, 19:25
دوستان بشتابید!
لایسنس یک ساله ی بیت دیفندر توتال سکوریتی:
لایسنسی که براتون ارسال میشه 6 ماهه اس، اما فوریه 180 روز دیگه بهش اضافه میشه:n01:

fireboy8766
21-12-2014, 09:58
دوستان شرکت معتبر برای خرید لایسنس بیت دیفندر چی پیشنهاد میکنید؟
جاهای مختلفی ادعا دارن ولی دنبال جای معتبر هستم
قیمت دلاری این محصول هم همخونی نداره با قیمتی که بعضیا ارائه میکنن به عنوان لایسنس ارجینال

fireboy8766
21-12-2014, 09:59
قیمت دلاری این محصول هم همخونی نداره با قیمتی که بعضیا ارائه میکنن به عنوان لایسنس ارجینال

arfnpm
21-12-2014, 14:10
بیت دفندر در ایران نماینده رسمی که در سایت اصلیش درج شده باشه نداره
من پیشنهاد میدم نگاهی به Emsisoft کنید که هم در ایران نماینده رسمی داره هم یکی از موتورهاش بیت دفندره هم زبان فارسی داره هم آپدیت هایش بی نهایت کم حجم تر از بیت هست

*Batman*
21-12-2014, 18:01

همیشه پست اول و دوم تاپیک ها رو بخونید

راهنمای خرید محصولات بیت دیفندر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + اعتبار فروشنده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + تایید سایت Bitdefender.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jokereblis
02-01-2015, 09:45
سلام
مي خواستم ببينم چطور ميشه bitdefender رو غير فعال كرد

Sent from my iPhone using Tapatalk

N-PLEXTOR
03-01-2015, 17:54
سلام
مي خواستم ببينم چطور ميشه bitdefender رو غير فعال كرد

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام

خیلی سادست،ازپنل Protection درنسخه 2015 وماژول Antivirus گزینه On-access Scanning رو غیرفعال کنید،چنتاگزینه به شماپیشنهادمیده که می خواهیدبرای چه مدت انتی ویروس رو disable کنید.

یکی ازگزینه هاراانتخاب کرده وتاییدمی کنید.

light
07-01-2015, 22:32
لایستس 1ساله راحت آپدیت میشه ؟ آپدیتش چقدر حجم داره ، روزی چند بار !
میخواستم از Nod بیام بیت دیفندر نظرتون !

چجوری اکانت 1ساله دریافت کنم ؟
این لینک تو سافتگذر بود ولی چیزی دستگیرم نشد

M.Hashemi
07-01-2015, 23:24
لایستس 1ساله راحت آپدیت میشه ؟ آپدیتش چقدر حجم داره ، روزی چند بار !
میخواستم از Nod بیام بیت دیفندر نظرتون !

چجوری اکانت 1ساله دریافت کنم ؟
این لینک تو سافتگذر بود ولی چیزی دستگیرم نشد

با سلام
جواب های که میدم از اطلاعات در مورد این انتی ویروس است که به مدت محدودی استفاده کردم پس اگر جایی مشکی بود اساتید محترم بررسی کنند.
معمولا لایسنس 1 ساله پیدا نمیکنید بیشتر 6 ماهه است، البته میتونید لایسنس اورجینال را خریداری کنید.(برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید به پست اول تاپیک مراجعه کنید)
فعلا می توانید از لینک های زیر لایسنس 6 ماهه 2015 را دریافت کنید، فقط باید email خود را وارد کنید :

در روز حدود دو سه بار آپدیت میشه که حجم آپدیت در 24 ساعت حدود 2 تا 3 مگابایت است.
---
برای انتقال از eset به bitdefender باید بگم :
یکی از بهترین گزینه هاست
-قدرتمند در شناسایی و پاکسازی
-راحتی دریافت لایسنس بدون تریال ریست
-پشتیبانی از ایران و داشتن نمایندگی رسمی و امکان خرید
-سرعت مناسب (تاثیر نداشتن در سرعت سیستم)
- و ...
معایبی که من شنیدم :
1- مشکل در setting که به گفته خود bitdefender به زودی باید حل بشه (به نظرم مشکل زیاد مهمی نیست و فکر کنم تا کنون حل شده باشد)
2- سنگین بودن نسبت به eset
3- استفاده زیاد از اینترنت (برای cloud و submit و ...)
---
نظر شخصی بنده :
برای مهاجرت سوئیت امنیتی خوبی انتخاب کردید حتما تست کنید فکر نمیکنم دیگه برگردید به eset
با تشکر

AlexanderMahone
30-01-2015, 12:53
سلام
از دوستان کسی لینک دانلود اخرین ورژن ویندوز8 سیکیوریتی بیت دفندر رو داره(آفلاین ستاپ)

N-PLEXTOR
30-01-2015, 21:35
سلام
از دوستان کسی لینک دانلود اخرین ورژن ویندوز8 سیکیوریتی بیت دفندر رو داره(آفلاین ستاپ)
سلام،خدمت شما (لینک مستقیم از official site):

Bitdefender Windows 8 Security:

x86 full kit:

x64 full kit:

AlexanderMahone
30-01-2015, 23:11
سلام،خدمت شما (لینک مستقیم از official site):

Bitdefender Windows 8 Security:

x86 full kit:

x64 full kit:

عزیز این مال 2013 هست اخرین ریلیزش هیمنه؟؟؟؟
از شرکتی مثل بیت بعید میدونم:n38:

N-PLEXTOR
01-02-2015, 20:40
عزیز این مال 2013 هست اخرین ریلیزش هیمنه؟؟؟؟
از شرکتی مثل بیت بعید میدونم:n38:
بله،اخرین نسخه منتشرشده فعلاهمینه.مثل این که کمپانی بیت دفندرقصدبروزرسانی این نسخه رونداره!

N-PLEXTOR
02-02-2015, 20:08
باسلام

لطفا بطورواضح تفاوت حالت Rescue Mode درانتی ویروس بیت دفندر رابا Rescue Disk توضیح بدید. درکدامین حالت، درصدشناسایی ویروس بالاست؟:n13:

leo_meb
02-02-2015, 23:04
سلام
فایل نصبی موبایل سکیوریتی اندروییدشو بذارین
ممنونم

N-PLEXTOR
03-02-2015, 17:15
سلام
فایل نصبی موبایل سکیوریتی اندروییدشو بذارین
ممنونم
سلام،بفرمایید:

Bitdefender Antivirus Free for Android 2.19.194 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

leo_meb
04-02-2015, 21:50
سلام،بفرمایید:

Bitdefender Antivirus Free for Android 2.19.194 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نسخه پولی هم داره؟
نسخه ای که لایسنس بخواد؟اگه هست اختلافش زیاده با این نسخه ؟(مثله نسخه رایگان و پولی بیت واسه کامپیوتر؟)

N-PLEXTOR
05-02-2015, 20:38
نسخه پولی هم داره؟
نسخه ای که لایسنس بخواد؟اگه هست اختلافش زیاده با این نسخه ؟(مثله نسخه رایگان و پولی بیت واسه کامپیوتر؟)
نسخه رایگانش این لینک هست:

Bitdefender Antivirus free for Android ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نسخه پولی:

Bitdefender Mobile Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

N-PLEXTOR
09-02-2015, 15:39
باسلام

لطفا بطورواضح تفاوت حالت Rescue Mode درانتی ویروس بیت دفندر رابا Rescue Disk توضیح بدید. درکدامین حالت، درصدشناسایی ویروس بالاست؟:n13:
کسی ازدوستان دراین زمینه اطلاعی نداره؟:n36:

M.Hashemi
11-02-2015, 15:07
با سلام
دوست عزیز این گونه که من متوجه شدم :
rescue disk یک هسته کوچک سیستم عامل به همراه نرم افزار امنیتی است که این هسته میتونه ویندوز و یا لینوکس و یا ... باشه مثلا در کسپر لینوکس و در ناد32 ویندوز است، rescue disk بر روی یک media ریخته شده و به صورت کاملا مجزا از سیستم عامل اجرا می شود که ان مدیا می تواند فلش و یا cd و یا dvd باشد.
---
rescue mode از هسته سیستم عامل جاری سیستم استفاده کرده و توسط MBR خود سیستم اجرا می شود و قبل از بارگذاری سیستم فایل ها و سرویس های ویندوز اجرا می شود پس دسترسی کامل به سیستم را دارا می باشد.(اوست هم یک scan به نام boot scan داره که همینجوری عمل میکنه)
---
نتیجه :
1- rescue mode نسبت به rescue disk محدودیت های بیشتری دارد پس اگر قبلا روی سیستم bitdefender نصب نداشته باشید و یا این که MBR سیستم مشکا پیدا کرده باشه توصیه می شود از rescue disk استفاده کنید.
2- rescue disk به دلیل نداشتن هیچ محدودیتی می تواند فایل اصلی سیستم را حذف کند در نتیجه توصیه می شود در صورت بروز مشکل با استفاده از مدیا ویندوز نصب شده را repair کنید و یا این که از rescue disk استفاده شود که قابلیت ترمیم ویندوز را هم داشته باشد مانند کسپرسکی
---
منبع برای rescue mode

با تنشکر

optis2005
13-02-2015, 15:36
دوستان من BitDefender 2015 رو نصب کردم..لایسنس هم خریدم
منتها وقتی میزنم آپدشت شه همینجوری رو دانلودینگ میمونه...انگار هیچی رو دانلود نمیکنه
مشکلی داره؟

pa13
16-02-2015, 22:54
دوستان من BitDefender 2015 رو نصب کردم..لایسنس هم خریدم
منتها وقتی میزنم آپدشت شه همینجوری رو دانلودینگ میمونه...انگار هیچی رو دانلود نمیکنه
مشکلی داره؟
با سلام .دوست عزیز,آپدیت آنتی ویروس برای بار اول مدت زمان طولانی طول میکشه (نسبت به سرعت اینترنتتون):n06:میتونید برای اطمینان از log file خود آنتی ویروس ببینین که اپدیت شده یا نه!ولی صرفا نباید مشکلی داشته باشه

mahmud1992
17-02-2015, 20:00
سلام
یک سوال برام ایجاد شد
با تنظیمات که در حالت Paranoid Mode در قسمت General Setting رو فعال کردم تا وقتی نرم افزاری خواست از اینترنت استفاده کنه از کاربر اجازه بگیره انجام دادم، وقتی کامپیوتر رو خاموش کردم بعد از یک ساعت روشن کردم باز دوباره نرم افزارهایی که میخوان به اینترنت وصل بشن دوباره سوال میپرسن؟؟!!!!!
مگه داخل خودش بیت دفندر گزینه ای به نام save نداره که وقتی بلاک کردی نرم افزاری رو یا allow دادی، دوباره از کاربر سوال نکنه؟؟؟؟؟
دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید بدجوری گیرم....

peyman_2012
01-03-2015, 03:42
با درود

دوستان عزیز میتوانند از همین حالا به مدت تنها 3 روز تا 3 مارچ 2015 لایسنس 9 ماهه رایگان بیت دیفندر را از طریق لینک زیر دریافت کنند.

فقط کافیه به آدرس پایین مراجعه کنید و پس از وارد کردن آدرس ایمیلتان تیک گزینه Get Tech Radar Pro Newsletters را زده و سپس روی Get a free license کلیک کنید .به همین راحتی و ظرف مدت چند ثانیه لایسنس مجانی توتال سکیوریتی بیت دیفندر برایتان ارسال میشود .

Get 9 Months Free of Bitdefender Total Security 2015

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aylar6888
01-03-2015, 17:43
سلام
یک سوال برام ایجاد شد
با تنظیمات که در حالت Paranoid Mode در قسمت General Setting رو فعال کردم تا وقتی نرم افزاری خواست از اینترنت استفاده کنه از کاربر اجازه بگیره انجام دادم، وقتی کامپیوتر رو خاموش کردم بعد از یک ساعت روشن کردم باز دوباره نرم افزارهایی که میخوان به اینترنت وصل بشن دوباره سوال میپرسن؟؟!!!!!
مگه داخل خودش بیت دفندر گزینه ای به نام save نداره که وقتی بلاک کردی نرم افزاری رو یا allow دادی، دوباره از کاربر سوال نکنه؟؟؟؟؟
دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید بدجوری گیرم....
درود :
پیغامها رو بخونید چون هر نرم افزار هم اینباند ریکوئست داره و هم اوتباند ریکوئست.یعنی هم نرم افزار میتونه به سرور نصب بشه که میشه ارتباط خروجی و هم سرور میتونه به نرم افزار وصل بشه که میشه ارتباط ورودی.شاید گزینه ورودی یک نرم افزار و اجازه صادر کردید و الان داره برای ارتباط خروجی اجازه میخواد...

mahmud1992
02-03-2015, 01:02
سلام خدمت دوستان عزیز
من با بیت به همچین مشکلی خوردم
لطفا راهنمایی کتید
فلش رو با بیت اسکن کردم نشناخت فایل ویروس رو بعد اجرا کردم ویروس رو و بعد به همچین روزی افتادم
فقط لطفا کمک
لطف کنید راهنمایی کنید چطوری این کرمو پاک کنم....

kortol
03-03-2015, 15:10
سلام خدمت دوستان عزیز
لطفا راهنمایی کتید
فلش رو با بیت اسکن کردم نشناخت فایل ویروس رو بعد اجرا کردم ویروس رو و بعد به همچین روزی افتادم
فقط لطفا کمک
شما فلش رو چه جوری اسکن کردی ؟؟
یعنی رفتی داخل مای کامپیوتر و روش راست کلیک کردی و دکمه اسکن رو زدی ؟؟ اگه اینجوری کردی که برات پیدا نمی کنه و پیدا کنه هم کاری روش انجام نمیده .. باید بری داخل خود انتی ویروس و درایو فلش رو انتخاب کنی که برات اسکن کامل انجام بده ... البته بیت دفندر در حالت پیش فرض خودش فلش رو به محض اتصال اسکن می کنه و دستوری هم نمی گیره ..
اگه پیدا نکرده این نوع کرم رو شاید به این دلیل بوده که اپدیت نبوده ..

pedram_01
15-03-2015, 21:24
سلام خدمت دوستان عزیز
لطفا راهنمایی کتید
فقط لطفا کمک

اگ بتونی فایل ویروس رو تو زیپ بریزی و رمزدارش کنی اینجا قرار بدی میتونم کمکت کنم ! ببینم اصلا بیت میشناسه یا نه و با چی پاک میشه

حالا شما نرم افزار Malwarebytes رو دانلود کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 025%2F&ei=pMYFVYq9AoL0aK-6gKgE&usg=AFQjCNFt_KZKSr5EwSINKzYQYbvew4711A&sig2=Cmxcc8ygeSM1PS_lEUijMw&bvm=bv.88198703,d.d2s&cad=rja)و نصب کنید و اپدیت کنید و کل کامپیوتر رو اسکن و پاک سازی کنید

SANBOR
17-03-2015, 20:21
سلام
نسخهع ای از این انتی ویروس هست که روی ویندوز سرور 2012 نصب بشه ؟
اگر لایسنسش هست هم لطف کنید با لینک ممنون

Actros
28-03-2015, 14:50
آقا من بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی 2015 دارم
قبلا یه میل زدیم لایسنس 6 ماهه داد
الان تموم شده . به همون روش که دیگه نمیده ؟
باید چی کار کنم ؟

mahmud1992
01-04-2015, 17:20
باید چی کار کنم ؟
سلام عزیز
هنوز هم لایسنس رایگان میده عزیز
تو هم سایت خود بیت
موجوده نگران نباش
بیشتر بگردید

N-PLEXTOR
02-04-2015, 11:52
باید چی کار کنم ؟
درود لاینسسهای زیر رو تست کنید،180 روزه هستند.
BZ4LPNQ
Q0Q6FVY
ZCZVSMU
L5JVZAR

Actros
03-04-2015, 01:59
درود لاینسسهای زیر رو تست کنید،180 روزه هستند.
BZ4LPNQ
Q0Q6FVY
ZCZVSMU
L5JVZAR

ممنونم دومی 109 روز داد

LΩRD
17-04-2015, 18:03
سلام
چطوری میتونم توی Internet Security 2015 اسکن خودکار رو غیر فعال کنم ؟
مثلا یه چی رو توی گوگل سرچ میکنم، خود به خود نرم افزار سایت ها رو اسکن میکنه
چطور میکنم این قابلیت رو غیرفعال کنم ؟

N-PLEXTOR
23-04-2015, 16:19
سلام
چطوری میتونم توی Internet Security 2015 اسکن خودکار رو غیر فعال کنم ؟
مثلا یه چی رو توی گوگل سرچ میکنم، خود به خود نرم افزار سایت ها رو اسکن میکنه
چطور میکنم این قابلیت رو غیرفعال کنم ؟
سلام

در بخش ماژول انتی ویروس، تنظیمات اسکن رو به حالت کاستوم تغییر بدید و قسمتی که ترافیک نت رو چک میکنه تیکش روبردارید(البته اینکار توصیه نمیشه، چون ریسک داره) .الان انتی ویروس رو نصب ندارم که با شات توضیح بدم....

LΩRD
30-04-2015, 00:44
سلام
چند وقته که رو سیستم Bitdefender نصب کردم
جدیدا وقتی وارد سایت هایی که پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دارن میشم میگه که سایت امن نیست !
دلیلش چیه ؟!

*Batman*
02-05-2015, 21:30
سلام
چند وقته که رو سیستم Bitdefender نصب کردم
جدیدا وقتی وارد سایت هایی که پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دارن میشم میگه که سایت امن نیست !
دلیلش چیه ؟!

سلام.
من بیت دیفندر رو چک نکردم اما هفته قبل مورد مشابهی در مرورگر کروم داشتیم که نشون میداد این سایتها از الگوریتم Hashing ضعیف مثل SHA1 و(احتمالا MD5 )استفاده میکنن و این پیغام داره به ما میگه که این سایتها الگوریتم امنیتی خودشون رو ارتقا ندادن.

LΩRD
03-05-2015, 01:53
سلام.
من بیت دیفندر رو چک نکردم اما هفته قبل مورد مشابهی در مرورگر کروم داشتیم که نشون میداد این سایتها از الگوریتم Hashing ضعیف مثل SHA1 و(احتمالا MD5 )استفاده میکنن و این پیغام داره به ما میگه که این سایتها الگوریتم امنیتی خودشون رو ارتقا ندادن.

تکلیف چیه ؟ نباید از این سایت ها استفاده کرد ؟
توی گوگل سرچ کردم و اینو دیدم :

satrianism
09-05-2015, 16:03

سلام . من بیت 2014 دارم . امروز حدود 2 ساعته این پیغام مدام میادو میره ... وقتی روی more details میزنم اطلاعات فایل مخرب یا.. رو نمیده و صفحه خالی میاره. انتی ویروس اپدیت شده است و حساسیتش روی aggressive هستش. فایلهای exe و mp3 هم باز نمیشند . الان باید چیکار کنم . ممنون میشم راهنمایی کنید.

satrianism
11-05-2015, 15:03
این Bitdefender مثل مرد وایساد بر و بر نگاه کرد تا maleware وارد سیستمم بشه .... احسنت

amir hamzeh
17-05-2015, 14:29
فایروال کومودو را از خود سایت اصلی دانلود کردم اما وقتی extracting میکنه روی 80% این ارور را میده 7-zipe date :data error
مشکل چیه؟ ممکنه راهنمایی کنید

kvhsade
18-05-2015, 18:47
سلام من حدود یک سال است یک تبلت آندروید ایسر دارم هدیه آن استفاده یک ساله از آنتی ویروس Bitdefender بود حالا که داره یک سالش تمام میشه برای تمدید استفاده از آنتی ویروس باید از کجا لایسنس را خریداری کنم ؟؟

*Batman*
18-05-2015, 19:24
تکلیف چیه ؟ نباید از این سایت ها استفاده کرد ؟
توی گوگل سرچ کردم و اینو دیدم :

بعضی از این سایتها رو مجبوریم که ازشون استفاده کنیم.
مثل بعضی از سایتهای بانکی.
مشکل از طرف شما نیست.

فایروال کومودو را از خود سایت اصلی دانلود کردم اما وقتی extracting میکنه روی 80% این ارور را میده 7-zipe date :data error
مشکل چیه؟ ممکنه راهنمایی کنید

به تاپیک خودش مراجعه کنید :
تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dr Nima
19-05-2015, 22:51
سلام من حدود یک سال است یک تبلت آندروید ایسر دارم هدیه آن استفاده یک ساله از آنتی ویروس Bitdefender بود حالا که داره یک سالش تمام میشه برای تمدید استفاده از آنتی ویروس باید از کجا لایسنس را خریداری کنم ؟؟

نمایندگیش در ایران
البته برای اندروید گزینه های دیگری هم هس
مثلا دکتر وب هم رایگانش یا پولیش که با کلید نا 2016 یا 17 فعال میشه
و نود 32 و رایگانهای دیگه

peyman_2012
20-05-2015, 04:16

سلام

نمایندگی رسمیش شرکت بدرالکتریک

france
24-05-2015, 12:59
سلام دوستان

من وارد صفحه دریافت لایسنس 6 ماه بیت دفیندر میشم

بعد از دادن ایمیل invalid Page میده؟

کسی از دوستان لایسنس 6 ماهه داره؟

Captain
24-05-2015, 13:14
سلام دوستان

من وارد صفحه دریافت لایسنس 6 ماه بیت دفیندر میشم

بعد از دادن ایمیل invalid Page میده؟

کسی از دوستان لایسنس 6 ماهه داره؟
دوست عزیز در پایین صفحه پیغامی مبنی بر پایان یافتن این طرح نمایش داده شده

france
24-05-2015, 13:58
دوست عزیز در پایین صفحه پیغامی مبنی بر پایان یافتن این طرح نمایش داده شده

با سلام

درسته لایسنسی هست رایگان باشه؟

Dr Nima
24-05-2015, 16:12
BitDefender یکی از بهترین آنتی ویروس های حال جهان می باشد.به گونه ای که در رده بندی سایت معروف AV-TEST نیز همیشه در قسمت بالای جدول قرار دارد

این آموزش برای نسخه اینترنت سکیوریتی بیت دفندر است

لینک دانلود Bitdefender Internet Security 2015 32 bit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک دانلود Bitdefender Internet Security 2015 ۶۴ bit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای دریافت لایسنس به آدرس زیر که در سایت خود شرکت بیت دفندر قرار دارد بروید. ایمیل خود را در قسمت مربوطه وارد و تایید کنید

لایسنس رایگان شش ماهه شما به ایمیلتان ارسال خواهد شد. با باز کردن آنتی ویروس و کلیک بر قسمت ۳۰ days left وارد قسمت ارائه لایسنس شوید. با وارد کردن لایسنس خود در قسمت مربوطه و زدن کلید register now سی روز قانونی خود را به ۱۸۰ روز تبدیل نمایید.

لینک صفحه دریافت لایسنس بیت دفندر اینترنت سکیوریتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Captain
24-05-2015, 16:41
با سلام

درسته لایسنسی هست رایگان باشه؟
بفرمایید
UBNAWXB
برای اینترنت سکیوریتی 2015 میباشد

لینک صفحه دریافت لایسنس بیت دفندر اینترنت سکیوریتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر از شما
:n16:

kvhsade
26-05-2015, 16:22

برای تمدید آنتی ویروس برای من این پیغام میاد بعد از اینکه کلیک میکنم این پیغام ظاهر میشه

بعد که روی گزینه سبز رنگ اول کلیک میکنم پیغام زیر میاد

چطور میشه آخرین نسخه را نصب کرد و بعد انتی ویروس را تمدید کنم؟

kvhsade
26-05-2015, 16:28
نمایندگیش در ایران
البته برای اندروید گزینه های دیگری هم هس
مثلا دکتر وب هم رایگانش یا پولیش که با کلید نا 2016 یا 17 فعال میشه
و نود 32 و رایگانهای دیگه
اگر بخام انتی ویروس را تمدید کنم باید نسخه موجود را بردارم؟

N-PLEXTOR
26-05-2015, 20:09
اگر بخام انتی ویروس را تمدید کنم باید نسخه موجود را بردارم؟
برای تمدید لاینسس کافیه لاینسس جدید رو به انتی ویروس وارد و کلید Register روکلیک کنید. :n16:

mansour_hotboy
29-05-2015, 13:13
با سلام به دوستان عزیز.
من آخرین بار نسخه 2014 رو نصب کردم اما ایرادی که داشت این بود که خود به خود ترافیک رو مصرف میکرد و خودشو آپدیت می کرد.
میخواستم بدونم آیا این مشکل تو نسخه 2015 رفع شده؟

N-PLEXTOR
18-06-2015, 16:24
با سلام به دوستان عزیز.
من آخرین بار نسخه 2014 رو نصب کردم اما ایرادی که داشت این بود که خود به خود ترافیک رو مصرف میکرد و خودشو آپدیت می کرد.
میخواستم بدونم آیا این مشکل تو نسخه 2015 رفع شده؟
بله مشکل مصرف ترافیک نت درنسخه 2015 بکلی رفع شده ونیازی به اینستال ابزار BitdefenderBandwidthFix نیست.:n06:

mehrabooni
20-06-2015, 23:16
هروقت بیت دفندر نصب کردم بلو اسکرین دریافت کردم
چطوری میتونم با پشتیبانیشون تماس بگیرم کمک کنن

Ali_softcenter
22-06-2015, 10:08
دوستان اسکن on-demand با on-access چه فرقی داره در بیت؟

Captain
24-06-2015, 12:01
سلام
ببخشید ترجمه زبانم چندان خوب نیست
ترجمه ماشینی + منبع میزارم براتون

on-access scanner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A type of antivirus program ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) which runs in the background and actively scans your computer system ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) constantly for viruses ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and other malicious threats, for the entire duration that your system is powered on, unless paused by the computer user. On-access scanners will monitor all system activity and automatically scan files which have been downloaded ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) from the Internet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) or through e-mail ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). Contrast with on-demand scanner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

نوع برنامه آنتی ویروس است که اجرا می شود در پس زمینه و به طور فعال اسکن سیستم رایانهشما دائما برای ویروس ها و دیگر تهدیدات مخرب برای مدت زمان کل سیستم خود را، مگر اینکهتوسط کاربر کامپیوتر متوقف شده است. اسکنر در تاریخ دسترسی خواهد نظارت بر تمام فعالیتهای سیستم و اسکن به طور خودکار فایل های که از اینترنت و یا از طریق ایمیل دریافت شده.کنتراست با اسکنر در تاریخ تقاضا.

on-demand scanner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A type of antivirus program ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) that actively scans your computer system ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) for viruses ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) only when prompted to do so by the computer user, or by scheduling it as a time-specific task. On-demand scanners, while used to scan hard drives can also be used to check removable storage devices ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) before copying from those devices onto your system. Contrast with on-access scanner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

نوع برنامه آنتی ویروس است که فعالانه به اسکن سیستم رایانه خود را برای ویروس ها تنهاهنگامی که وادار به انجام این کار توسط کاربر کامپیوتر، و یا آن را به عنوان یک کار زمان خاصبرنامه ریزی. اسکنر در تاریخ تقاضا در حالی که اسکن هارد دیسک استفاده می شود همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بررسی دستگاه های ذخیره سازی قابل جابجایی قبل از کپی برداری از آن دستگاه بر روی سیستم شما. کنتراست با اسکنر در تاریخ دسترسی.

N-PLEXTOR
03-07-2015, 16:29
سلام

بطورکلی گزینه on-access Scanning درحالت ریال تایم و بدون دخالت کاربر عمل اسکن که شامل فایلهای مهم سیستمی ازقبیل فایلهای exe,bin,doc هست اتفاق می افته.
گزینه on-demand درحالت کاستوم و باعمل اسکن توسط خود کاربر درحالت دستی انجام میشه که شامل تمام فایلهای سیستمی هست.که مناسب برای موقعی است که هارد ویروسی شده باشه.

Ali-ss
07-07-2015, 12:14
آیا امکان کرک و ریجیستر کردن این آنتی ویروس وجود داره؟ و آیا برا سیسستم متوسط از نظر سخت افزاری یعنی دو هسته ای و 1 گیگ رم اسجاد کندی سرعت شدید نمی کنه؟

N-PLEXTOR
08-07-2015, 18:06
آیا امکان کرک و ریجیستر کردن این آنتی ویروس وجود داره؟ و آیا برا سیسستم متوسط از نظر سخت افزاری یعنی دو هسته ای و 1 گیگ رم اسجاد کندی سرعت شدید نمی کنه؟
امکانش که هست ولی توصیه نمیشه چون انجین وفایلهای انتی ویروس رو دستکاری میکنه ودرنتیجه نرخ شناسایی میاد پایین
برای استفاده ازاین انتی ویروس بهتره سخت افزارتون قویترباشه چون درحالت idle چیزی حدود 150مگ از منابع سیستمی رو درگیرمیکنه که باعث کندی سرعت سیستم میشه.

Ali-ss
09-07-2015, 06:39
ممنون از راهنمایی آیا لینک دانلود آخرذین نسخه می شه برام بزارید!؟

می خوام برا دریافتش ایمیل وارد نکنم

ho3in2012
25-07-2015, 21:35
لایسنس شش ماهه رایگان
Bitdefender Total Security 2015

Bitdefender Internet Security 2015

N-PLEXTOR
14-08-2015, 12:38
ممنون از راهنمایی آیا لینک دانلود آخرذین نسخه می شه برام بزارید!؟

می خوام برا دریافتش ایمیل وارد نکنم
خدمت شما اینهم ازلینک دریافت اخرین نسخه های انتی ویروس Bitdefender:

mamaly11
22-08-2015, 17:04
سلام دوستان.
یه برنامه ای هست که میتونید باهاش لایسنس بیت دیفندر رو ریست کنید و تا ابد با خوبی و خوشی از این آنتی ویروس استفاده کنید :n02:
ترایل ریست محصولات بیت دیفندر 2015 :
دانلود از سرور شماره 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود از سرور شماره 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود از سرور شماره 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
---
توجه : آموزش درون فایل فشرده قرار داده شده است.

N-PLEXTOR
24-08-2015, 12:33
سلام دوستان.
یه برنامه ای هست که میتونید باهاش لایسنس بیت دیفندر رو ریست کنید و تا ابد با خوبی و خوشی از این آنتی ویروس استفاده کنید :n02:
ترایل ریست محصولات بیت دیفندر 2015 :
دانلود از سرور شماره 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود از سرور شماره 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود از سرور شماره 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
---
توجه : آموزش درون فایل فشرده قرار داده شده است.
دوست عزیز

توصیه میشه ابدا انتی ویروس رو کرک و ریست نکنید چون به انجین انتی ویروس صدمه وارد میشه و قدرت انالیز انتی ویروس در تجزیه وتحلیل بدافزارها افت پیدامیکنه.

mamaly11
25-08-2015, 15:20
دوست عزیز

توصیه میشه ابدا انتی ویروس رو کرک و ریست نکنید چون به انجین انتی ویروس صدمه وارد میشه و قدرت انالیز انتی ویروس در تجزیه وتحلیل بدافزارها افت پیدامیکنه.

این برنامه به هیچ وجه آنتی ویروس رو کرک نمی کنه و هیچ صدمه ای به انجین و قدرت آنتی ویروس هم نمی زنه. این نرم افزار با یه سری دستکاری کوچیک فقط ترایلو ریست می کنه و ترایل بودن برنامه مثل این میمونه که آنتی ویروس اصله. اگه کرک میکرد که دیگه ترایل نبود.

N-PLEXTOR
25-08-2015, 20:41
این برنامه به هیچ وجه آنتی ویروس رو کرک نمی کنه و هیچ صدمه ای به انجین و قدرت آنتی ویروس هم نمی زنه. این نرم افزار با یه سری دستکاری کوچیک فقط ترایلو ریست می کنه و ترایل بودن برنامه مثل این میمونه که آنتی ویروس اصله. اگه کرک میکرد که دیگه ترایل نبود.
نیازی به این کارا نیست،چیزی که تونت فراوونه کلیدهای قانونی 3ماهه.6ماهه و 9 ماهه هست. براحتی هم اپدیت میشه.:n26: کاری که شما میکنید ممکنه دربروزرسانی ویا قسمت ساپورت انتی ویروس اختلال ایجاد بکنه. ویابرنامه توسط کمپانی سازنده بلاک بشه!:n28:

mamaly11
25-08-2015, 21:09
نیازی به این کارا نیست،چیزی که تونت فراوونه کلیدهای قانونی 3ماهه.6ماهه و 9 ماهه هست. براحتی هم اپدیت میشه.:n26: کاری که شما میکنید ممکنه دربروزرسانی ویا قسمت ساپورت انتی ویروس اختلال ایجاد بکنه. ویابرنامه توسط کمپانی سازنده بلاک بشه!:n28:

نه اتفاقا خودم به شخصه تست کردم و هیچ مشکلی در آپدیت و ... پیش نیومده. فکر می کنید که این کلیدهای قانونی چیکار می کنن؟ این ها هم ترایل هستند ولی باید هی بگردید و پیدا کنید، بجاش این نرم افزار به راحتی ترایلو ریست میکنه! :n18:

achaemenian
28-08-2015, 23:25
سلام

سلام یکم بیشتر رهنمایی میکنید!

N-PLEXTOR
31-08-2015, 20:20
سلام یکم بیشتر رهنمایی میکنید!
دوست عزیز گویا لینک فوق اکسپایر شده،ازلینک زیر برای دریافت لاینسس قانونی 6 ماهه استفاده کنید ، برای دریافت ادرس ایمیل رو با کد داخل Capcha وارد فیلد مربوطه کرده وسپس گزینه Send راکلیک کنید. بعداز اینکار ایمیلی به شما فرستاده خواهد شد که حاوی لاینسس اکتیو برای انتی ویروس شماست.

satansilent
10-09-2015, 22:29
Bitdefender 2016 لینک ها آنلاین هستند:

BitDefender Antivirus Plus 2016 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
BitDefender Internet Security 2016 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
BitDefender Total Security 2016
نسخه آفلاین ورژن Total Security فقط اومده بیرون شاید بعدا بقیشون هم اومدن:

Bitdefender Total Security 2016 x32
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Bitdefender Total Security 2016 x64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

satansilent
23-09-2015, 03:13
دریافت رایگان Bitdefender Internet Security 2016 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به مدت 6 ماه :n09:

نکته: نیاز به نصب آنلاین دارد و نرم افزار امنیتی دیگه ای رو سیستم نباید نصب باشه :n25:

Actros
24-09-2015, 17:43
آقا من بیت دیفندرم نصبه اکسپایر تموم شده. ندارین یه سریال به ما بدین ؟

peyman_2012
25-09-2015, 08:17
آقا من بیت دیفندرم نصبه اکسپایر تموم شده. ندارین یه سریال به ما بدین ؟

خدمت شما
ایمیلتون را وارد کنید تا براتون ارسال بشه
البته اینترنت سکیوریتیه

Captain
25-09-2015, 11:44
خدمت شما
ایمیلتون را وارد کنید تا براتون ارسال بشه
البته اینترنت سکیوریتیه

متاسفانه ارسال لایسنس فعلا غیرفعال شده و برای استفاده از نسخه ی رایگان 6 ماهه، باید توسط همین آدرسی که قرار دادین، برنامه رو بصورت آنلاین دانلود و نصب کنید و بعد اکتیو نمایید

در حال حاظر نسخه ی نصب آفلاین 2016 موجود نیست. (به صورت رسمی)

peyman_2012
26-09-2015, 09:01
متاسفانه ارسال لایسنس فعلا غیرفعال شده و برای استفاده از نسخه ی رایگان 6 ماهه، باید توسط همین آدرسی که قرار دادین، برنامه رو بصورت آنلاین دانلود و نصب کنید و بعد اکتیو نمایید

در حال حاظر نسخه ی نصب آفلاین 2016 موجود نیست. (به صورت رسمی)

فعاله که :n13:
ضمنا 2016 چرا ؟ خب 2015 را نصب میکنند
بعدم ایشون اگر اینترنت سکیوریتی را از قبل روی سیستمشون نصب شده داشته باشند فقط کافیه سریال لایسنس را در قسمت register your product وارد کنند همین !

Captain
26-09-2015, 11:08
فعاله که :n13:
ضمنا 2016 چرا ؟ خب 2015 را نصب میکنند
بعدم ایشون اگر اینترنت سکیوریتی را از قبل روی سیستمشون نصب شده داشته باشند فقط کافیه سریال لایسنس را در قسمت egister your product وارد کنند همین !

- - - Updated - - -

برا من که لایسنس ارسال نمیکنه

لینک دانلود نسخه ی 2016 نصب آنلاین رو ارسال میکنه که به مدت 6 ماه لایسنس داره

نمیدونم شاید با من مشکل داره :n02:

MILAD2799
27-09-2015, 16:48
برای موبایل جایی هست سریال 6 ماه بدن؟

Captain
28-09-2015, 00:48
برای موبایل جایی هست سریال 6 ماه بدن؟

یک خبر خوب

لایسنس اصلی برای موبایل سکیوریتی اندروید با 50 درصد تخفیف به قیمت 12500 تومن در نمایندگی رسمی بیت دیفندر

manan-hanan
03-10-2015, 14:41
با سلام خدمت دوستان من اینترنت سکسوریتی bitdefender 2016 را نصب کردم و لایسنس 6 ماهه داده بهم ایا مثل
برنامه اصلی کار میکنه یا چطوری 6 ماهه رایگان داده ؟
من قبلا از کاسپرسکی استفاده میکردم و واقعا عالی بود ایا بیتدفندر هم خوب کار میکنه ؟
با تشکر

N-PLEXTOR
07-10-2015, 16:13
با سلام خدمت دوستان من اینترنت سکسوریتی bitdefender 2016 را نصب کردم و لایسنس 6 ماهه داده بهم ایا مثل
برنامه اصلی کار میکنه یا چطوری 6 ماهه رایگان داده ؟
من قبلا از کاسپرسکی استفاده میکردم و واقعا عالی بود ایا بیتدفندر هم خوب کار میکنه ؟
با تشکر
درود

لاینسسی که شما بعداز ساخت اکانت در Centeral.Bitdefender ثبت کردید کاملا قانونی بوده و با بروزرسانی انتی ویروس مشکلی پیش نمیاد.

درنسخه جدید قابلیت Ransomware Protection اضافه شده که فایلهای سیستمی شما رو محافظت میکنه،همچنین دیواره اتش انتی وروس ازنو بازسازی شده و بیشترازقبل با ویندوز جدید سازگاری داره.البته همچنان مصرف منابع سیستمی بالاست و باعث افت سرعت پی سی تون میشه.:n16:

jimrako
15-10-2015, 01:51
سلام من نسخه ی تریال اینترنت سکوریتی بیت رو نصب کردم و زدم که آپدیت بشه . پیغامی برای آپدیت امضاهای ویروس و برنامه داد که زدم آپدیت بشن . حالا مشکل من اینجاست که گفته بودین حجم آپدیت های بیت بالاست ولی برای من که خیلی سریع آپدیت شد !!! از کجا بدونم واقعا آپدیت شده و مشکلی نیست ؟ توی بخش events هم نوشته آپدیت ها موفقیت آمیز بوده !!! در ضمن مشکل من اینه که فکر میکنم به خاطر باگ و این چیزا آپدیت ها رو درست نیمیگیره !!! چون یه بار کلیک میکنم و آپدیت نیست و یکبار دیگه کلیک میکنم آپدیت هست . دقیقا پشت سر هم . کلا حجمی که دانلود شده تا حالا برای آپدیت زیاد نبوده !!! کسی در این رابطه تجربه ای داره ؟

peyman_2012
15-10-2015, 13:29
سلام من نسخه ی تریال اینترنت سکوریتی بیت رو نصب کردم و زدم که آپدیت بشه . پیغامی برای آپدیت امضاهای ویروس و برنامه داد که زدم آپدیت بشن . حالا مشکل من اینجاست که گفته بودین حجم آپدیت های بیت بالاست ولی برای من که خیلی سریع آپدیت شد !!! از کجا بدونم واقعا آپدیت شده و مشکلی نیست ؟ توی بخش events هم نوشته آپدیت ها موفقیت آمیز بوده !!! در ضمن مشکل من اینه که فکر میکنم به خاطر باگ و این چیزا آپدیت ها رو درست نیمیگیره !!! چون یه بار کلیک میکنم و آپدیت نیست و یکبار دیگه کلیک میکنم آپدیت هست . دقیقا پشت سر هم . کلا حجمی که دانلود شده تا حالا برای آپدیت زیاد نبوده !!! کسی در این رابطه تجربه ای داره ؟

سلام

مشکلی نیست داداش خیالت راحت
آپدیتهای virus signatures بیت به صورت compressed و فشرده هستش و میزان ترافیکی که صرف دریافت آپدیتها میشه کمتر از میزان اعلام شده توسط آنتی ویروسه
فقط آپدیتهای مربوط به خود محصول دقیقا مطابق با حجم ذکر شده دریافت میشوند .

jimrako
15-10-2015, 17:02
سلام مشکلی نیست داداش خیالت راحت آپدیتهای virus signatures بیت به صورت compressed و فشرده هستش و میزان ترافیکی که صرف دریافت آپدیتها میشه کمتر از میزان اعلام شده توسط آنتی ویروسه فقط آپدیتهای مربوط به خود محصول دقیقا مطابق با حجم ذکر شده دریافت میشوند . ممنونم ! به دلیل حجم زیاد برنامه و اینکه online installer بوده و به جرات میگم سه بار موقع نصب ارتباط قطع شد قابلیت ادامه دانلود و نصب رو هم که نداره . 700 مگ پرید به همین راحتی !!!! offline installer مربوط به internet security رو نصب کردم و اتفاقی که افتاد این بود که واقعا باگ داشت !!! مثلا توی بخش event پیغام میداد برنامه آپدیت شده و من اون متن رو میخوندم ولی به عنوان خوانده شده قبول نمیکرد و صد بار بهم اعلام میکرد که بله یک رویداد جدید رخ داده . یکبار کلیک میکرد آپدیت بود و یکبار کلیک میکردم آپدیت نبود . دقیقا پشت سر هم . این یعنی باگی چیزی هست . تازه مشکل اینه که وقتی آپدیت میکنیم مثلا نمیگه آپدیت چه شماره ای هست و الان نسخه ی امضای ویروس ها چند شده تا آدم بتونه جایی چک کنه و ببینه واقعا آپدیت انجام شده یا نه !!! یه چیزی مثل eset که راحت میشد دید آخرین آپدیت ارائه شده چه ورژنی هست . ( توی سایتش میشد دید شماره داشتن ) و ورژن آپدیتی که روی برنامه ی ما هم هست چیه و اگر یکی بودن خیالمون راحت بود که آخرین آپدیت رو داریم . توی بیت فقط نوشته چقدر قبل تر برنامه آپدیت شده . نسخه ی total security 2016 رو به صورت offline installer دانلود کرد و بعدش که روش کلیک کردم باز شروع کرد به دانلود کردن برنامه !!! product آپدیت . اون هم بسیار حجیم و زمان بر . اون هم باز بدون قابلیت ادامه !!! خب شاید مشکلی توی سرور و یا اینترنت ما پیش بیاد . به نظر من شرکتی که کار رو برای کاربرهاش راحت نکرده و برنامش باگ داره و این اتفاقات و خودش یعنی واقعا نمیدونه به آدم احساس نا امنی دست میده با این مشکلات و باگ ها ؟!!! یعنی فقط باید با دیدن نتایج تست های آنتی ویروس ها توی اینترنت احساس امنیت کنیم ؟!!!! من که احساس امنیت نکردم و احساس کردم انتخاب خوبی نیست ! برای همین لایسنس یکساله kasper خریداری کردم و الان دارم استفاده میکنم .

Captain
15-10-2015, 20:40
ممنونم ! به دلیل حجم زیاد برنامه و اینکه online installer بوده و به جرات میگم سه بار موقع نصب ارتباط قطع شد قابلیت ادامه دانلود و نصب رو هم که نداره . 700 مگ پرید به همین راحتی !!!! offline installer مربوط به internet security رو نصب کردم و اتفاقی که افتاد این بود که واقعا باگ داشت !!! مثلا توی بخش event پیغام میداد برنامه آپدیت شده و من اون متن رو میخوندم ولی به عنوان خوانده شده قبول نمیکرد و صد بار بهم اعلام میکرد که بله یک رویداد جدید رخ داده . یکبار کلیک میکرد آپدیت بود و یکبار کلیک میکردم آپدیت نبود . دقیقا پشت سر هم . این یعنی باگی چیزی هست . تازه مشکل اینه که وقتی آپدیت میکنیم مثلا نمیگه آپدیت چه شماره ای هست و الان نسخه ی امضای ویروس ها چند شده تا آدم بتونه جایی چک کنه و ببینه واقعا آپدیت انجام شده یا نه !!! یه چیزی مثل eset که راحت میشد دید آخرین آپدیت ارائه شده چه ورژنی هست . ( توی سایتش میشد دید شماره داشتن ) و ورژن آپدیتی که روی برنامه ی ما هم هست چیه و اگر یکی بودن خیالمون راحت بود که آخرین آپدیت رو داریم . توی بیت فقط نوشته چقدر قبل تر برنامه آپدیت شده . نسخه ی total security 2016 رو به صورت offline installer دانلود کرد و بعدش که روش کلیک کردم باز شروع کرد به دانلود کردن برنامه !!! product آپدیت . اون هم بسیار حجیم و زمان بر . اون هم باز بدون قابلیت ادامه !!! خب شاید مشکلی توی سرور و یا اینترنت ما پیش بیاد . به نظر من شرکتی که کار رو برای کاربرهاش راحت نکرده و برنامش باگ داره و این اتفاقات و خودش یعنی واقعا نمیدونه به آدم احساس نا امنی دست میده با این مشکلات و باگ ها ؟!!! یعنی فقط باید با دیدن نتایج تست های آنتی ویروس ها توی اینترنت احساس امنیت کنیم ؟!!!! من که احساس امنیت نکردم و احساس کردم انتخاب خوبی نیست ! برای همین لایسنس یکساله kasper خریداری کردم و الان دارم استفاده میکنم .

موافقم
بیت دفندر فقط دیتابیس قوی داره. همین

peyman_2012
16-10-2015, 08:29
ممنونم ! به دلیل حجم زیاد برنامه و اینکه online installer بوده و به جرات میگم سه بار موقع نصب ارتباط قطع شد قابلیت ادامه دانلود و نصب رو هم که نداره . 700 مگ پرید به همین راحتی !!!! offline installer مربوط به internet security رو نصب کردم و اتفاقی که افتاد این بود که واقعا باگ داشت !!! مثلا توی بخش event پیغام میداد برنامه آپدیت شده و من اون متن رو میخوندم ولی به عنوان خوانده شده قبول نمیکرد و صد بار بهم اعلام میکرد که بله یک رویداد جدید رخ داده . یکبار کلیک میکرد آپدیت بود و یکبار کلیک میکردم آپدیت نبود . دقیقا پشت سر هم . این یعنی باگی چیزی هست . تازه مشکل اینه که وقتی آپدیت میکنیم مثلا نمیگه آپدیت چه شماره ای هست و الان نسخه ی امضای ویروس ها چند شده تا آدم بتونه جایی چک کنه و ببینه واقعا آپدیت انجام شده یا نه !!! یه چیزی مثل eset که راحت میشد دید آخرین آپدیت ارائه شده چه ورژنی هست . ( توی سایتش میشد دید شماره داشتن ) و ورژن آپدیتی که روی برنامه ی ما هم هست چیه و اگر یکی بودن خیالمون راحت بود که آخرین آپدیت رو داریم . توی بیت فقط نوشته چقدر قبل تر برنامه آپدیت شده . نسخه ی total security 2016 رو به صورت offline installer دانلود کرد و بعدش که روش کلیک کردم باز شروع کرد به دانلود کردن برنامه !!! product آپدیت . اون هم بسیار حجیم و زمان بر . اون هم باز بدون قابلیت ادامه !!! خب شاید مشکلی توی سرور و یا اینترنت ما پیش بیاد . به نظر من شرکتی که کار رو برای کاربرهاش راحت نکرده و برنامش باگ داره و این اتفاقات و خودش یعنی واقعا نمیدونه به آدم احساس نا امنی دست میده با این مشکلات و باگ ها ؟!!! یعنی فقط باید با دیدن نتایج تست های آنتی ویروس ها توی اینترنت احساس امنیت کنیم ؟!!!! من که احساس امنیت نکردم و احساس کردم انتخاب خوبی نیست ! برای همین لایسنس یکساله kasper خریداری کردم و الان دارم استفاده میکنم .

خواهش میکنم
با این وضعیت داغون و نامناسب اینترنت این مساله ممکن بود در هنگام نصب هر آنتی ویروس دیگری نیز رخ میداد . وقتی کیت نصب آفلاین وجود داشته باشه چرا از online installer استفاده کنیم
مورد بعدی شما کافی بود روی icon tray بیت در نواروظیفه راست کلیک میکردین و about را انتخاب میکردید تا ورژن virus signatures و موتور برنامه را مشاهده کنید
ظاهرا شما نسخه 2016 را نصب کردید که یه تعدادی باگهای مختلف درش وجود داشته که البته دوستان اعلام کردن بسیاریش با آخرین آپدیت برطرف شده
بهتر بود که نسخه 2015 که کاملا پایدار و بدون کوچکترین باگ یا مشکلی هست را نصب میکردین
به هر حال کسپر هم آنتی ویروس فوق العاده خوبیه و در مجموع خیلی با بیت تفاوتی نداره .

موفق باشید .

jimrako
17-10-2015, 09:33
خواهش میکنم با این وضعیت داغون و نامناسب اینترنت این مساله ممکن بود در هنگام نصب هر آنتی ویروس دیگری نیز رخ میداد . وقتی کیت نصب آفلاین وجود داشته باشه چرا از online installer استفاده کنیم مورد بعدی شما کافی بود روی icon tray بیت در نواروظیفه راست کلیک میکردین و about را انتخاب میکردید تا ورژن virus signatures و موتور برنامه را مشاهده کنید ظاهرا شما نسخه 2016 را نصب کردید که یه تعدادی باگهای مختلف درش وجود داشته که البته دوستان اعلام کردن بسیاریش با آخرین آپدیت برطرف شده بهتر بود که نسخه 2015 که کاملا پایدار و بدون کوچکترین باگ یا مشکلی هست را نصب میکردین به هر حال کسپر هم آنتی ویروس فوق العاده خوبیه و در مجموع خیلی با بیت تفاوتی نداره . موفق باشید . تنها ورژنی که من موفق به نصبش شدم internet security 2015 بود ! اتفاقا چون هم offline installer بود و هم میگفتن تقریبا بدون باگ هست . ولی نبود . اینی که نوشتین برای دیدن نسخه ی امضاهای ویروس درسته من باید این کار رو میکردم ولی ماجرا اینه که وقتی من اون باگ های خاص رو توی برنامه میبینم و اینکه آپدیت اولیه ی امضاهای ویروس خیلی سریع انجام میشه ! حتی با دیدن شماره ی امضاهای ویروس هم ممکنه به این فکر کنم این شماره هم ممکنه باگ باشه و اشتباه !!! درست نمیگم ؟ این احساس به آدم دست میده دیگه . آپدیت اولیه ی امضاهای ویروس برای من فقط حجم 4 مگ رو دانلود کرد(توی ویندوز estimated data usage قابل مشاهده بود !!! هر چقدر هم آپدیت اولیه فشرده باشه وقتی میبینم چهار مگ گرفت چی میتونه بگم ؟!!! اون دیتابیس قوی و حجیمی که میگن رو تونستن توی 4 مگابایت فشرده کنن ؟!! به نظر من این هم یکی از نشونه های آخر و زمان هست !

aylar6888
17-10-2015, 12:00
اصلاً این حرف قابل قبول نیست که بگیم نسخه 2016 باگ داره پس از 2015 استفاده کنیم...شرکتی با اینهمه معروفیت اونهم شرکت امنیتی وقتی میبینه یه نسخه اینهمه مشکل داره چرا نسخه فاینال 2016 میده بیرون؟؟(خوب یکم صبر کنه تا مشکلاتش حل بشه نه اینکه از ذوق ویندوز 10 بیاد نسخه مشکل دار بده بیرون)...بعدشم این حرف شمام قابل قبول نیست که میگین آپدیتهای بیت فشرده هستن و بیت میاد مقدار رو بیشتر ازون چیزی هست نشون میده...یبار دیگه هم بهتون گفتم پیمان جان اگه بیت میتونست اینکارو حتماً میکرد که با الگوریتم برنامه نویسی یا الگوریتم فشرده سازی این آپدیتهای حجیمشو کم کنه یا حجم فایل نصبی و حجم فایل نصب شده شو کم کنه که خیلیا مثل ایران با حل این مشکل بیان طرفش(کسپر تونست اینکارو بکنه یعنی هم از حجم فایل نصبی هم آپدیتهاش واقعا کم شده که البته توی ورژن 2016 کسپر هم بنظرم داره یخورده بیشتر از 2015 آپدیت میکنه یعنی یه خورده حجم آپدیتهاش بیشتر شده بنظرم)...پس تا حالا نتونسته وگرنه از خداش بود ...چه نفعی براش داره که بیاد به کاربر بگه امروز 25 مگابایت آپدیت باید دانلود کنی اما اون زیر زیرا فقط 3 مگابایت آپدیت کنه و کاربرم هی حرص بخوره که وای با این اینترنت حجمی روزی 25 مگ آپدیت دارم تازه اونم جدای مصارف اینترنتی بی اجازه ای که بیت داره؟؟؟مطمئن باش توی بوق و کرنا میکرد که ما تونستیم حجم فایل و حجم آپدیتها رو کم کنیم...
امیدو.ارم این محصول هم این مشکلای کوچکشو حل کنه تا دوستدارانش بهتر ازش استفاده کنن

peyman_2012
17-10-2015, 13:23
تنها ورژنی که من موفق به نصبش شدم internet security 2015 بود ! اتفاقا چون هم offline installer بود و هم میگفتن تقریبا بدون باگ هست . ولی نبود . اینی که نوشتین برای دیدن نسخه ی امضاهای ویروس درسته من باید این کار رو میکردم ولی ماجرا اینه که وقتی من اون باگ های خاص رو توی برنامه میبینم و اینکه آپدیت اولیه ی امضاهای ویروس خیلی سریع انجام میشه ! حتی با دیدن شماره ی امضاهای ویروس هم ممکنه به این فکر کنم این شماره هم ممکنه باگ باشه و اشتباه !!! درست نمیگم ؟ این احساس به آدم دست میده دیگه . آپدیت اولیه ی امضاهای ویروس برای من فقط حجم 4 مگ رو دانلود کرد(توی ویندوز estimated data usage قابل مشاهده بود !!! هر چقدر هم آپدیت اولیه فشرده باشه وقتی میبینم چهار مگ گرفت چی میتونه بگم ؟!!! اون دیتابیس قوی و حجیمی که میگن رو تونستن توی 4 مگابایت فشرده کنن ؟!! به نظر من این هم یکی از نشونه های آخر و زمان هست !

خب باید دقیقا بگید حجم آپدیت را چند مگابایت اعلام کرده بود که 4 مگابایت صرف دریافتش شده بود . الان بنده آپدیت را امتحان کردم بابت حدودا 69 مگابایت ذکر شده دقیقا 5 مگ و 200 کیلوبایت دانلود شد که البته فکر میکنم این معیار مناسب و دقیقی برای مقایسه نمیتونه باشه چون ممکنه براساس نوع دسته بندی فایلهای مربوط به بدافزارها این فشرده سازی یجور نباشه
به هر حال سیستم آپدیت دیتابیس بیت این فرمیه و اگر ایراد و اشکال و خطایی درش وجود داشت توسط کارشناسان شرکتهای آزمایش کننده محصولات امنیتی یقینا اعلام میشد .

اصلاً این حرف قابل قبول نیست که بگیم نسخه 2016 باگ داره پس از 2015 استفاده کنیم...شرکتی با اینهمه معروفیت اونهم شرکت امنیتی وقتی میبینه یه نسخه اینهمه مشکل داره چرا نسخه فاینال 2016 میده بیرون؟؟(خوب یکم صبر کنه تا مشکلاتش حل بشه نه اینکه از ذوق ویندوز 10 بیاد نسخه مشکل دار بده بیرون)...بعدشم این حرف شمام قابل قبول نیست که میگین آپدیتهای بیت فشرده هستن و بیت میاد مقدار رو بیشتر ازون چیزی هست نشون میده...یبار دیگه هم بهتون گفتم پیمان جان اگه بیت میتونست اینکارو حتماً میکرد که با الگوریتم برنامه نویسی یا الگوریتم فشرده سازی این آپدیتهای حجیمشو کم کنه یا حجم فایل نصبی و حجم فایل نصب شده شو کم کنه که خیلیا مثل ایران با حل این مشکل بیان طرفش(کسپر تونست اینکارو بکنه یعنی هم از حجم فایل نصبی هم آپدیتهاش واقعا کم شده که البته توی ورژن 2016 کسپر هم بنظرم داره یخورده بیشتر از 2015 آپدیت میکنه یعنی یه خورده حجم آپدیتهاش بیشتر شده بنظرم)...پس تا حالا نتونسته وگرنه از خداش بود ...چه نفعی براش داره که بیاد به کاربر بگه امروز 25 مگابایت آپدیت باید دانلود کنی اما اون زیر زیرا فقط 3 مگابایت آپدیت کنه و کاربرم هی حرص بخوره که وای با این اینترنت حجمی روزی 25 مگ آپدیت دارم تازه اونم جدای مصارف اینترنتی بی اجازه ای که بیت داره؟؟؟مطمئن باش توی بوق و کرنا میکرد که ما تونستیم حجم فایل و حجم آپدیتها رو کم کنیم...
امیدو.ارم این محصول هم این مشکلای کوچکشو حل کنه تا دوستدارانش بهتر ازش استفاده کنن

آیلار جان یعنی آنتی ویروسهای دیگه همه بدون باگ و ایراد هستند؟
البته من هم تو این مورد با شما موافقم که وقتی تحت عنوان نسخه نهایی برنامه را منتشر میکنند نباید اصولا باگ و مشکل قابل توجهی درش باشه ولی برای اینکه از قافله رقابت با شرکتهای دیگه عقب نمونن نسخه جدیدو یه مقدار هول هولکی بیرون میدن . امسال هم که با انتشار ویندوز 10 شاید مزید بر علت هم شده باشه.
در مورد آپدیتها متوجه منظورتون نمیشم.. اگر میتونست ؟؟ خب همین کار رو که میفرمایید دقیقا انجام داده دیگه و از الگوریتم فشرده سازی کرده که حجم آپدیتهای امضای ویروسها کاهش پیدا کنه
بازم متاسفانه درست متوجه منظورتون نشدم!
ضمنا کدوم مصارف اینترنتی بی اجازه ؟ اگه اون قضیه معروف حجم خوری را میفرمایید که خیلی وقته برطرف شده . بنده از قضا وسواس و دقت زیادی در چک کردن ترافیک مصرفی اینترنتم داشتم و دارم و به جز اون قضیه مربوط به گذشته تا به حال با مورد دیگه ای مواجه نشدم .

ممنون ..

Captain
27-10-2015, 17:10
به نام خداوند بخشنده و مهربان

تست رفتارشناسی Bitdefender Internet Security 2016

با سلام خدمت دوستان عزیز

امروز برای تست شناسایی محصول Bitdefender در خدمت شما هستم.

نسخه به کار گرفته شده Bitdefender Internet Security 2016 Build 20.0.20.1143 هست.

آپدیت شده به تاریخ 2015/10/27 با شماره دیتابیس 5746572

سیستم عامل ویندوز 10 با معماری 64 بیت با آخرین آپدیت ها.

تنظیمات محصول در حالت پیشفرض هست.

ارتباط اینترنتی متصل هست.

تعداد نمونه ها برای تست 1,500 عدد میباشد.

تمام مخرب ها از سالهای 2013 الی 2015 هستند.

تست ها به صورت زیر انجام خواهد شد:

Scan Test تست اسکن و شناسایی

Behavior Test تست رفتارشناسی -- بین 20 الی 50 مخرب اجرا خواهد شد.

این محصول از 1,500 نمونه، توانست 852 مورد را اسکن و شناسایی نماید. موارد باقیمانده 648 عدد میباشد.

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم فایل: 78.8 مگابایت

رمز فایل: Captain

به اطلاع دوستان عزیز برسانم که بعد از قطع ضبط ویدئو، مخرب حذف کننده ی فایل ها اقدام به انجام کارش نمود که در فیلم ضبط نشده

بنابراین بنده همان لحظه یک عکس از کل سیستم تهیه کردم تا با دقت موضوع مشاهده بشه

در مورد تست کمی توضیح مختصر میدم
بیت رفتارشناسی خوبی داشت ولی متاسفانه سیستم رو آلوده کردن و حتی در پروسس ها مشخصه که نتونسته جلوی اجراشون رو بگیره
فقط تونست فایل مخربی که در هارد کپی میشه رو شکار کنه
در تست بیت دفندر سیستم به شدت داغ کرده بود و پردازنده بر روی 100 درصد قرار گرفته بود که در تست های دیگر اینطوری ندیده بودم و به سختی میشد فایلی رو اجرا کرد
در بین تست هایی که انجام دادم، هنگام کار کردن اولین تست بود که با کاهش سرعت سیستم روبرو شدم

در مورد مخرب حذف کننده فایلها، متاسفانه بیت هم نتونست کاری بکنه

با تشکر از دوستان عزیز

soooot
08-11-2015, 17:47
عایا دیگه خبری از نسخه رایگان نیست!؟ آخه تو سایتش همه نسخه هایی که گذاشته 2016 و هماهنگ با ویندوز 10 شده بجز نسخه رایگان که 2014 هست و هماهنگ با ویندوز 8

aylar6888
11-11-2015, 11:31
دریافت سریال 180 روزه اینترنت سکوریتی 2016

کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aylar6888
19-11-2015, 00:51
اینترنت سکوریتی بیت دیفندر 180 روزه- ( 6 ماه ) -
برای دریافت روی دو لینک زیر کلیک کنید :

لینک یک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] l%2F60-second%2Findex.html&ref=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ree%206%20Months%20License%20Key%20-%20Most%20i%20Want&txt=Link%201&loAsUuid=ih5ar0ha-ae7f4bc8-f00e-411c-acf2-286eca9dad26)

لینک دو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] l%2Fadware-removal-tool%2F&ref=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ree%206%20Months%20License%20Key%20-%20Most%20i%20Want&txt=Link%202&loAsUuid=ih5ar0hb-a4acc890-159f-4d2b-b4fc-d61a54257567)

دوستان این دو لینک جدید هستند.
توجه داشته باشید که بعد از وارد کردن ایمیل لینک دانلود به ایمیلتان ارسال میشود که باید آنلاین دانلود و نصب کنید.

Enjoy 6 Months Free BITDEFENDER INTERNET SECURITY 2016 !

Ardavan
19-11-2015, 12:49
سلام به دوستان
من لایسنس bitdefender total security 2015 رو میخواستم.نضب کردم سریال میخواد !
تشکر !

!

Nine
27-11-2015, 13:14
به نظر می رسه بیت دیفندر علاقه خاصی به این داره که کاربرا، آنتی ویروسشو به صورت آن لاین نصب کنن. طوریکه تو نسخه 2016 هیچ روش نصب رسمی به صورت آف لاین ارائه نشده. گرچه این روش احتمالا آنتی ویروس به روز تری رو برای شما به همراه داره اما حجم بالای فایل های نصب این آنتی ویروس برای بسیاری از کاربرا دردسر ساز شده. اونم نصبی بدون قابلیت از سر گیری مجدد. طوریکه با وجود امکان نصب نسخه اینترنت سکیوریتی 6 ماهه به صورت رایگان بسیاری از کاربرا از نصب این نسخه به صورت آن لاین خودداری میکنن.
از طرفی بیت دیفندر یه نسخه رایگان ساده هم داره که اونم به صورت آن لاین نصب میشه. برای امتحان این نسخه تصمیم گرفتم نصبش کنم. محیط آنتی ویروس به طرز وحشتناکی ساده است و اصولا هیچ تنظیمی نداره. ضمنا این آنتی ویروس توسط شرکت بیت دیفندر(برخلاف نسخه های رایگان پاندا و اوست) هیچ گاه در تست ها مورد استفاده قرار نگرفته.
اما هدف من از نوشتن این پست رفتار و هشدار عجیب این آنتی ویروس بعد از اسکن یه فلش 16 گیگی بود. در اعلان آنتی ویروس بیان شده بود 1438 فایل آلوده پیداه شده که 495 تاش پاکسازی شد و همزمان در نتایج اسکن بیان کرده هیچ فایل آلوده ای پیدا نشد. در واقع هم در این فلش هیچ فایل آلوده ای نبود اما گزارش عجیب این آنتی ویروس هم جالب توجه بود.
به نظر من اگه تصمیم به استفاده از یه آنتی ویروس رایگان دارید آنتی ویروس های AVG ، AVAST ، PANDA و AVIRA انتحاب های بهتری نسبت به بیت دیفندر رایگان است که آخرین نسخه آن مربوط به سال 2014 است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ق-ظ.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای اطمینان از آلوده نبودن فلش، آنرا با بیت دیفندر توتال سکیوریتی 2016 و کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2016 هم اسکن کردم که در هر دو مورد فایل آلوده ای پیدا نشد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ق-ظ.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شمار فایل هایی که نسخه رایگان نسبت به نسخه های غیر رایگان بیت و کسپر ، مدعی اسکن کردن اونها شده هم قابل توجه است.

Nine
27-11-2015, 13:15
همچنین صرفا جهت اطلاع : در پی داغ شدن بحث اینترنت اشیا بیت دیفندر محصول جدیدی با قیمت 199 دلار به نام بیت دیفندر باکس معرفی کرده که سعی میکنه ارتیاط هر شی ای که به اینترنت وصل میشه رو امن کنه

Security of Things
Bitdefender BOX protects your home network and all devices connected to it from malware

در اولین رویویی که به صورت ویدیویی بر این محصول شده، بیان شده که خرید این محصول با توجه به قیمت بالای آن چندان توجیه پدیر نیست.

اینم صفحه محصول

Nine
30-11-2015, 12:39
با سلام
به نظر میرسه بیت دیفندر توتال سکیوریتی 2016 در تشخیص اینکه دیتا بیس خودش آپدیته یا نه هم دچار مشکله

سیستم من به مدت حدود 2 روز خاموش بود و 2 روز هم اصلا به اینترنت متصل نبود طوریکه در بخش event مشخصه آنتی ویروس 11/25 آپدیت شده و در 11/29 نتونسته آپدیت بشه

اینم فعالیت هاش در 7 روز گذشته

و اما در صفحه اصلی آنتی ویروس داریم

امیدوارم این آنتی ویروس پرمدعا که هر جا هم تستی برگزار میشه یه مدال بهش میدن حداقل در شناسایی ویروس بهتر از شناسایی به روز بودن دیتا بیس خودش عمل کنه

Nine
06-12-2015, 16:27
با سلام
مدت ها بود توتال سکیوریتی 2016 بیت دیفندر روی نسخه 20.0.21.1191 مونده بود

من که با یه تاخیر 4-5 روزه امروز بیت رو آپدیت کردم و دیدم بیلد هم به نسخه 20.0.23.1252 تغییر پیدا کرد
این برا دوستانی که میخوان بدونن آخرین بیلد چیه شاید مفید باشه
خط آپدیتی که قراره نشون بده چند درصد از آپدیت انجام شده و چقدر مونده انگار تو بیت دیفندر درست کار نمیکنه چون موقع آپدیت همش با تصویر زیر مواجه میشیم

و بعد از مدتی فقط با مراجعه به بخش EVENT یا ABOUT دلخوشیم که آپدیت انجام شده

aylar6888
22-12-2015, 18:18
بیت دیفندر اینترنت سکوریتی 6 ماهه رایگان کاملاً قانونی

180DAY FREE Bitdefender INTERNET SECURITY 2016
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
---------------------------------------------

:How to activate and install from Bitdefender Central
Click the Activate & Install button above
First, create a Bitdefender Central account, or sign in if you already have one
After login, click the Install Bitdefender button in the top right corner.
Next choose Windows from the displayed popup and click Download
Now just run the installer. (Note: If another security solution installed on your system, Bitdefender will need to uninstall it before proceeding).

haj_farbod
01-01-2016, 05:35
سلام . ممنون میشم یکی لایسنس بیت دفندر موبایل سکروتی برام ارسال کنه ، تشکر

ha mi d.75 08 @ ya hoo .com

Archangel
01-01-2016, 11:41
سلام
لایسنس Bitdefender Total Security 2015 در صورت وجود

Archangel
05-01-2016, 20:12
سایت رایگان برای لایسنس 3 ماه معرفی کنید

aylar6888
05-01-2016, 21:16
سایت رایگان برای لایسنس 3 ماه معرفی کنید
سلام سایت هست هم 90 روزه هم 180 روزه اما باید آنلاین نصب کنید

بفرمایید : لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Archangel
07-01-2016, 11:19
سلام سایت هست هم 90 روزه هم 180 روزه اما باید آنلاین نصب کنید

بفرمایید : لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با این حساب 1 گیگ میشه واسه دانلود و آپدیت

ssass
07-01-2016, 19:34
با این حساب 1 گیگ میشه واسه دانلود و آپدیت

میتونید به صورت آفلاین هم نصب کنید.
از طریق لینک یه ایمیل فعال سازی بگیرید. داخل ایمیلتون روی Install کلیک کنید و به صفحه شخصیتون داخل سایت بیت دیفندر میرید. بعدش یه پنجره کوچیک (برنامه بیت دیفندر) باز میشه و بعد از چند دقیقه برنامتون 180 روز فعال میشه.

ho3in2012
07-01-2016, 22:04
سلام . ممنون میشم یکی لایسنس بیت دفندر موبایل سکروتی برام ارسال کنه ، تشکر

ha mi d.75 08 @ ya hoo .com
لایسنس 6 ماهه موبایل سکیوریتی براتون ارسال کردم

Ramin khuzestan
10-01-2016, 15:38
سلام
برای اولین بار میخواستم Bitdefender Total Security 2015 نسخه 19.1.0.114 رو نصب کنم که با این مورد در هنگام نصب رو به رو شدم

ویندوز 7 64 بیت هست
مشکل از کجاست؟

با تشکر

محمد7966
10-01-2016, 15:51
سلام
برای اولین بار میخواستم Bitdefender Total Security 2015 نسخه 19.1.0.114 رو نصب کنم که با این مورد در هنگام نصب رو به رو شدم

ویندوز 7 64 بیت هست
مشکل از کجاست؟

با تشکر
آنتی ویروس هم 32 بیتی 64 بیتی داشته یا نه؟

اگر داشته 64 بیتی دانلود کردید؟

Ramin khuzestan
10-01-2016, 15:53
آنتی ویروس هم 32 بیتی 64 بیتی داشته یا نه؟

اگر داشته 64 بیتی دانلود کردید؟
هم 32 بیت داشت هم 64 بیت
و من هم نسخه 64 بیتی رو دانلود کردم

محمد7966
10-01-2016, 15:59
هم 32 بیت داشت هم 64 بیت
و من هم نسخه 64 بیتی رو دانلود کردم

از این اروری که داده هیچی معلوم نیست مگر همین که بگیم نسخه 32 بیتی نصب کرده باشید مطمئنید نسخه 0x86 دانلود نکردید؟یه بار دیگه ببینید

بذارید دوستان دیگه هم بیان ببینند شاید با این ارور مواجه شده باشند
بنده که مواجه نشدم تا حالا

Ramin khuzestan
11-01-2016, 00:50
از این اروری که داده هیچی معلوم نیست مگر همین که بگیم نسخه 32 بیتی نصب کرده باشید مطمئنید نسخه 0x86 دانلود نکردید؟یه بار دیگه ببینید

بذارید دوستان دیگه هم بیان ببینند شاید با این ارور مواجه شده باشند
بنده که مواجه نشدم تا حالا
بله مطمئنم نسخه 32 بیتی نصب نکردم
البته باتوجه به اینکه ویندوز 64 بیتی دارم فکر نمیکنم مشکلی با نرم افزارهای 32 بیتی داشته باشم
ولی با این مورد مواجه شدم و نصب نمیشه

ممنون میشم بقیه دوستان راهنمایی کنند

abdolahe
11-01-2016, 19:03
سلام
هنگام نصب صفحه دانلودینگ پکیج میاد ولی اصلا اتفاقی نمیفته :|

aylar6888
11-01-2016, 19:48
سلام
هنگام نصب صفحه دانلودینگ پکیج میاد ولی اصلا اتفاقی نمیفته :|
درود :
شما نسخه آنلاین رو میخواهید نصب کنید یا آفلاین؟

abdolahe
11-01-2016, 20:33
درود :
شما نسخه آنلاین رو میخواهید نصب کنید یا آفلاین؟
انلاین . حجم نرم افزار 9 مگ هست فک کنم

aylar6888
12-01-2016, 12:15
انلاین . حجم نرم افزار 9 مگ هست فک کنم
به نظر من نسخه آفلاین رو نصب کنید چون سرورهای آنلاین ضعیف هستن و اگر هم دانلود بشه و جایی گیر کنه یا قطع بشه کلاً باید از اول دانلود کنید.
فایل آفلاین اینستالر رو نصب کنید.
اگر هم اصرار دارید این نسخه رو نصب کنید ببینید توی تسک منیجر اصلا فعال هست فایل یا اصلا در حال ارتباط با اینترنت هست یا نه؟

abdolahe
12-01-2016, 18:00
به نظر من نسخه آفلاین رو نصب کنید چون سرورهای آنلاین ضعیف هستن و اگر هم دانلود بشه و جایی گیر کنه یا قطع بشه کلاً باید از اول دانلود کنید.
فایل آفلاین اینستالر رو نصب کنید.
اگر هم اصرار دارید این نسخه رو نصب کنید ببینید توی تسک منیجر اصلا فعال هست فایل یا اصلا در حال ارتباط با اینترنت هست یا نه؟
ممنون دوست عزیز
چطور میتونم از نسخه افلاین استفاده کنم؟
منظور از افلاین بودن اپدیت هاش هست؟

leo_meb
21-01-2016, 00:52
سرور بیت دیفندر برای ایران غیر فعال شده؟
بیت 15 دارم اپدیت نمیشه، 16 رو هم خاسم انلاین نصب کنم،میزنه مطمین بشید اینترنت وصل هست!

Hidden-Hunter
21-01-2016, 10:07
نسخه تمام اینستالر افلاین بیتدفندر 2016

aylar6888
21-01-2016, 10:12
ممنون دوست عزیز
چطور میتونم از نسخه افلاین استفاده کنم؟
منظور از افلاین بودن اپدیت هاش هست؟
درود :
منظورم از نسخه آفلاین فایل نصب آفلاین هست نه آپدیتهای اون.توی اینترنت جستجو کنید نسخه نصبی آفلاین رو پیدا میکنید اما گمان کنم برای ورژن 20 نسخه آفلاین اینستالر اینترنت سکوریتی و آنتی ویروسش فعلا نیست و باید آنلاین نصب بشه.فعلا توی سایتهای مختلف فقط نسخه آفلاین اینستالر توتال سکوریتیش هست.الان من فایل نصب اینترنت سکوریتی ورژن 19.2.0.151 رو دارم که حدود 330 مگ برای 32 بیتی و حدود 370 مگ برای 64 بیتی هست.

سرور بیت دیفندر برای ایران غیر فعال شده؟
بیت 15 دارم اپدیت نمیشه، 16 رو هم خاسم انلاین نصب کنم،میزنه مطمین بشید اینترنت وصل هست!

نه مشکلی نداره.شما ارتباط اینترنتی خودتون رو چک کنید ببینید به ------ چیزی متصل نشدید؟نسخه آنلاین خیلی کند دانلود و نصب میشه

Hidden-Hunter
21-01-2016, 10:26
حمید جان نسخه 2016 شامل توتال / اینترنت / انتی ویروس هست که باید کاربر اینگونه عمل کند اول یک حساب داخل سرور های بیتدفندر نصب بکند و بعد و بعد کد اکتیوشن را بدهد تا در اکانت فعال شود و بعد این برنامه را داناود کند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و بعدش اینترنت خود را قطع کند و با ران ادمین برنامه دانلود شده را ران بکند و یک ارور میاد و اکی میکنه و بعد یک پنجره باز میشه به اسم بیتدفندر سنترال که میبنده و بعد فایل افلاین نصبی را اینستال میکنه و بعد از اینستال کردن اینترنت را فعال میکنه و وارد همون برنامه که دانلود شده میشود و اکانت خود را وارد میکنه تا بیتدفندر بنا به اکتیوشن کدی که در اکانت هست حالا چه توتال یا اینترنت سکیوریتی یا انتی ویروس فعال میشود.

من که نصبش کردم ولی انتی ویروس مالی نیست فقط دیتابیس داره و از نظر قدرت فایروال و ماژوال های دیگه خیلی عقبه.

Hidden-Hunter
21-01-2016, 10:42
کی 41 روزه برای اینترنت سکیوریتی Q0U7KX4

aylar6888
21-01-2016, 11:39
درسته امیر جان اما من توی فروم بیت دیفندر خوندم که این نسخه رسمی نیست و تنها نسخه های رسمی ورژن 20 همون آنلاین اینستالرهای داخل سایت هستن.
البته اگه با این روش بشه که بازم خیلی عالیه و کار راه اندازه.چون خیلی از کاربرای همون فروم هم گله کرده بودن که مثلا ما شبکه داریم یا باید روی چند ویندوز چندین نسخه رو نصب کنیم که با روش آنلاین، نصب و آپدیت چند تا نسخه ، کار زمانبر و طاقت فرساییه و مشکل نت حجمی ایران هم که برای کاربران ایرانی مزید بر علت میشه....

Hidden-Hunter
21-01-2016, 12:00
حق با شماست ولی این نسخه بعد از نصب به صورت افلاین و اپدیت کردن به اخرین بیلد اپدیت میشه... این شرکت بیتدفندر نمیدونم روی چه حسابی انلاین نصب را گذاشته البته گویا کسپر هم داخل سایت بری برای دانلود یک فایل دو مگ دانلود میکنی که اون هم انلاین نصب هست حال باید دید در نسخه جدید ایا انلاین نصب وجود داره یا خیر

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Nine
21-01-2016, 13:28

به نظر من که نسخه 2016 بیت دیفندر بدترین نوع نصب رو بین تمام آنتی ویروس های معروف داره
اولا که اصلا هیچ ادامه ای در کار نیست از هر جا که قطع بشه باید دو باره شروع کنی
اگه رو سیستمت یه آنتی ویروس دیگه ای باشه بعد از دانلود کلی فایل به مرحله نصب که میرسه میگه باید آنتی ویروس رو پاک کنی بعد از پاک کردن و ری استارت سیستم باز باید از نوع شروع به دانلود کنی و همون نصب قبلی رو ادامه نمیده
سرورهاش ضعیفه و علاوه بر قطع شدن گاه و بیگاه سرعت دانلود فایل ها کمه. ضمن اینکه حجم ست آپش نسبت به بقیه آنتی ویروس ها بیشتره فکر کنم هر بار نصب و آپدیتش نزدیک 600-700 مگ حجم میبره
من چند روز پیش نصب آنلاین اینترنت سکیوریتی کسپر رو امتحان کردم اصلا قابل مقایسه با بیت دیفندر نبود خیلی سریع و راحت بود
جالبه با همه این دردسرها موسسه av-comparatives تو گزارش نهایی در بخش توصیه هایی که برای بهتر شدن آنتی ویروس ها میکنه اصلا به این همه دردسری که برای کاربرا درست شده موقع نصب اشاره ای نمیکنه
تو ایران هم نمایندگی های فروشش مجبورن هنوز همون نسخه 2015 رو تو سی دی هاشون بفرستن آخه مگه همه این امکان رو دارن که آنلاین نصب کنن اونم با این حجم

leo_meb
21-01-2016, 19:06
نه مشکلی نداره.شما ارتباط اینترنتی خودتون رو چک کنید ببینید به ------ چیزی متصل نشدید؟نسخه آنلاین خیلی کند دانلود و نصب میشه[/QUOTE]

اینترنتم درسته، درست نبود که الان پیام نمیتونستم بدم، با چیزشکن و بدونش چیز شکن امتحان کردم، وصل نمشیه، میزنه ارور -2008
کسی نمیدونه این ارور واسه چیه؟

leo_meb
22-01-2016, 23:06
این پیام ارور واس اپدیت نشدنه، کسی میدونه عمشکلش چیه؟
bitdefender couldnt resolve the update server configured. please go to update setting to check your update location and try again

M.Hashemi
12-02-2016, 06:39
با سلام
چند روزی است که سایت bitdefender.com با isp های مختلف مانند شاتل و پارس انلاین و مخابرات و آسیا تک و ... که چک کردم باز نمیشه (احتمالا مشکل نصاب انلاین هم همینه).
تا جایی که بررسی شد مشکل از ایران نیست (یعنب چیلتر نیست)
احتمالا مشکل از خود بیت است، البته بنده نسخه BIS 2016 را که از قبل نصب شده دارم هنوز اپدیت می شود اما سایت باز نمی شود.
با چیلتر شکن چک شد سایت باز شد یک تیکت هم برای پشتیبانی شرکت فرستادم حالا معلوم نیست که دقیقا داره چه رویدادی رخ میده!!!!!!!
از دوستان و اساتید محترم اگر کسی خبری در این مورد دارد لطفا بقیه افراد را نیز در جریان قرار دهد.
با تشکر

™ Hadi
22-02-2016, 09:29
سلام دوستان،
دو تا مشکل جدّي با يا اين بيت ديفندر هست :

مشکل اوّل مربوط به فايروالش وقتي روي حالت دستي (پارانويد) قرار مي‌گيره و براي ي برنامه، قانون Deny ايجاد مي‌کنيم و
پروتوکل هم Any ميذاريم، باز هم هر بار که برنامه اجرا ميشه، بيت ديفندر سؤال مي‌کنه که اجازه دسترسي به اينترنت بده يا نه!!!! :n04:

مثلا من ديروز Winamp نصبيدم و گذاشتمش توي فايروال ولي هربار که ي فايل صوتي باز مي‌کنم سؤال مي‌پرسه! ديگه ميره روي اعصاب، واقعاً اين مشکل غير قابل تحمّله،

کاربران متعدّدي هم ديدم با اين مشکل مواجه شده‌اند و جوابي هم نگرفته‌اند:

من Total Security 2014 رو دارم و حالت Paranoid رو برای فایروال فعال کردم، ام به یه سری برنامه ها وقتی Allow یا Block میدم باز هم تو دفعات بعدی سوال میکنه ، حتی یه رول براش تعریف کردم و کلا تمامی قسمت ها رو رو ی Any گذاشتم اما بازم جواب نداد
نمونه برنامه ای که این حالت رو داره Internet Explorer هست که هر دفعه برای وصل شدنش ازم سوال میپرسه اما Web Browser های دیگه اینطور نیست!!

بنده هم همین مشکل رو داشتم .من فعلا پاک کردمش.دنبال یک فایروال مجزا هستم که این مشکل رو نداشته باشه

من هر وقت برنامه ای مثل IE یا ... رو انتخاب می کنم که به اینترنت نیاز داره؛ فایروال توتال سکیوریتی 2013 از من در مورد دسترسی به اینترنت سوال می کنه!
در صورتی که من قبلاً براش مشخص کردم ولی این کارو هر بار تکرار می کنه! چه کار کنم که فقط همون اول در مورد برنامه ای سوال کنه، نه بیشتر؟

فایروال رو چطوری تنظیم کنم که برای اتصال هرچی به اینترنت اجازه بخواد؟
paranoid mode رو که فعال کردم برای اتصال هر فایل چند بار اجازه میخواد که اعصاب خرد کنه، راه بهتری نیس؟

من با فايروال‌هاي زيادي کار کردم ولي به نظرم مزخرف‌ترين فايروال مال همين بيت‌ديفندره،
بهترين فايروال هم مال نورتون بوده انصافا،

مشکل دوّمش هم مربوط ميشه به ايجاد مشکل در تغيير تنظيمات Folder Options که در قسمت View ديگه نميشه Show hidden files رو تغييرش داد!! :n04:
ديروز متوجه اين مسأله شدم و خيلي توي سايتهاي داخل و خارج جستجو کردم چيزي دستگيرم نشد، اوّل فکر کردم که ويروس افتاده،
مثل اين دوستمون:

دوستان من هم یک مشکل دارم باBitdefender Internet Security 2015 از وقتی اینو نصب کردم دیگه گزینه show hiden برای فایلهای سیستمی
در کنترل پنل درست کار نمیکنه و هر چی گزینه فوق رو تو کنترل پنل تیک میزنم دوباره به حالت اول بر میگرده ،

aylar6888
23-02-2016, 17:22
موبایل سکوریتی و آنتی ویروس بیت دیفندر اندروید
لایسنس 6 ماهه رایگان قانونی
Free Bitdefender Mobile Security & Antivirus
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با کلیک روی قسمت click here to go to the registration page به صفحه ای وارد میشوید (احتمالا صفحه هیت لر است) و بعد از پر کردن فرم لایسنس برای شما ایمیل میشود.بعد از بالای صفحه ای که لینک داده شده آنتی ویروس را دانلود و فعال کنید.
توجه : باید در 7 روز بعد از دریافت سریال فعالسازی انجام شود وگرنه از کار خواهد افتاد.

Amir-Persian
24-02-2016, 21:23
سلام دوستان
بیت دیفندر بارها فایل هایی را در قسمت temp ویندوز پیدا میکنه که نمیتونه قرنطینشون کنه. من حتی آدرس فایل را هم در قسمت temp نمیتونم پیدا کنم. به نظرتون راه حل اش چی میتونه باشه؟
حتی خواستم کل فایل temp را حذف کنم که خب ترسبدم ویندوز به مشکل بخوره...

ممنون از راهنماییتون

vxp
02-04-2016, 18:33
سلام دوستان
بیت دیفندر بارها فایل هایی را در قسمت temp ویندوز پیدا میکنه که نمیتونه قرنطینشون کنه. من حتی آدرس فایل را هم در قسمت temp نمیتونم پیدا کنم. به نظرتون راه حل اش چی میتونه باشه؟
حتی خواستم کل فایل temp را حذف کنم که خب ترسبدم ویندوز به مشکل بخوره...

ممنون از راهنماییتون
درود بر شما با حذف پوشه temp هیچ آسیبی متوجه رایانه شما نمی شه.

vxp
02-04-2016, 18:41
با درود و شادباش نوروز
من چطور می تونیم در بیت دیفندر اینترنت سیکیوریتی 2016 تعیین کنم که هر برنامه ای که به اینترنت دسترسی پیدا می کنه اول اجازه بگیره؟ با سپاس.

satansilent
02-04-2016, 23:12
با درود و شادباش نوروز
من چطور می تونیم در بیت دیفندر اینترنت سیکیوریتی 2016 تعیین کنم که هر برنامه ای که به اینترنت دسترسی پیدا می کنه اول اجازه بگیره؟ با سپاس.
گزینه paranoid mode رو باید فعال کنید تو صفحه اصلی رو تصویر آدمک کلیک کنید و به قسمت general setting برید گزینه آخر paranoid mode هست.
نکته اگه برای نصب برنامه ای موقتا bitdefender رو غیر فعال کنید ممکنه paranoid mode خاموش بشه و باید اونو دوباره فعال کنید.

برای بالا ترین تنظیمات به قسمت modules پایین دست چپ برید:
antivirus قسمت on access scanning و Active threat control رو در حالت aggressive بزارید مواظب باشید فایل هاتون مثل کرک رو اتومات پاک نکنه تو همین قسمت رو custom کلیک کنید و به سربرگ action برید و برخورد دلخواه رو انتخاب کنید, فکر کنم move files to quarantine مناسب باشه.
تو web protection نگاه کنید همه گزینه ها تیک خورده باشن.
intrusion detection رو حالت aggressive قرار بدید.
ransomware protection رو چک کنید هر دو گزینه فعال باشه.

تو این حالات bitdefender بیشتر بهتون گیر میده!

vxp
07-04-2016, 22:31
گزینه paranoid mode رو باید فعال کنید تو صفحه اصلی رو تصویر آدمک کلیک کنید و به قسمت general setting برید گزینه آخر paranoid mode هست.
نکته اگه برای نصب برنامه ای موقتا bitdefender رو غیر فعال کنید ممکنه paranoid mode خاموش بشه و باید اونو دوباره فعال کنید.

برای بالا ترین تنظیمات به قسمت modules پایین دست چپ برید:
antivirus قسمت on access scanning و Active threat control رو در حالت aggressive بزارید مواظب باشید فایل هاتون مثل کرک رو اتومات پاک نکنه تو همین قسمت رو custom کلیک کنید و به سربرگ action برید و برخورد دلخواه رو انتخاب کنید, فکر کنم move files to quarantine مناسب باشه.
تو web protection نگاه کنید همه گزینه ها تیک خورده باشن.
intrusion detection رو حالت aggressive قرار بدید.
ransomware protection رو چک کنید هر دو گزینه فعال باشه.

تو این حالات bitdefender بیشتر بهتون گیر میده!
با سپاس
باز هم اجازه نمی خواهد!

satansilent
08-04-2016, 00:51
احتمالا قبلا به طور اتوماتیک برای برنامه هاتون تصمیم گرفته شده و به تشخیص bitdefender اجازه دسترسی داده شده allow و یا اجازه نداده deny برای دسترسی رو Modules کلیک کنید و به قسمت firewall برید(دقت کنید هر دو گزینه تو این صفحه روشن باشه) و رو rules کلیک کنید اینجا میتونید برای دیدن process های بیشتر و اکثرا سیستمی کنار show general rules تیک بزنید و بر حسب نیاز عمل کنید:
add rule قانون جدید رو دستی میتونید تعیین کنید مثل جلوگیری از وصل شدن برنامه ای خاص به اینترنت.
remove rule قانون موجود رو میتونید حذف کنید.
reset rule تمام قانون های موجود رو پاک میکنه.

M.Hashemi
19-04-2016, 08:09
با سلام
من یک کد فعال سازی Bitdefender Internet Security 2016 تک کاربره ۱۵ ماهه از نمایندگی رسمی bitdefender به ادرس ibitdefender.ir خریداری کردم.
اما هنوز کد فعال سازی را برای دریافت لایسنس وارد سایت نکردم (یعنی هنوز به اسم هیچ کس رجیستر نشده و هنوز ۱۵ ماه اعتبار دارد)
چند روز پیش یک سیستم خریداری کردم که می خواهم برای ان هم لایسنس bitdefender از همین سایت خریداری کنم اما دیدم ۳ کاربره مقرون به صرفه تره.
حالا می خواستم این لایسنس را بفروشم. اگر کسی از دوستان نیاز داره تا 50000 تومان حاضر هستم بفروشم.
---
دلایل اصل بودن نمایندگی این شرکت :
۱- دارا بودن ای نماد اکترونیک از وزارت صنعت و معدن کشور
۲- کد فعال سازی حتما باید در سایت اصلی bitdefender به ادرس bitdefender.com و در اکانتی که خود می سازید فعال سازی شود که هیچ شکی در ان نیست.
۳- این شرکت در تلاش است تا در چند روز اینده نام خود را در پارتنر های سایت اصلی bitdfender قرار دهد (چون قبلا اسم پارتنر های ایران اصلا نبود و تازه داره اضافه می شود این طور که من گفته شده این نمایندگی درخواست داده و کمی زمان می برد تا انجام شود)
با تشکر از دوستان

leo_meb
29-05-2016, 22:40
سلام
لینک واسه لایسنس رایگان نداره؟ کسی لایسنس واسه اینترنت سکیوریتی 2015 داره؟ 2 تا ترجیحا!!

arfnpm
29-05-2016, 23:31
سلام
لینک واسه لایسنس رایگان نداره؟ کسی لایسنس واسه اینترنت سکیوریتی 2015 داره؟ 2 تا ترجیحا!!

امسی سافت هم لایسنس هدیه داره هم 70% تخفیف گذاشته

leo_meb
29-05-2016, 23:33
امسی سافت هم لایسنس هدیه داره هم 70% تخفیف گذاشته

نه بیت دیفندر یه چیز دیگس!!
از 2008 بیت دارم

Immunology
05-08-2016, 10:01
دوستان لایسنس اینترنت سکویریتی 2015 رایگان کسی نداره؟ممنون میشم اگه سورسی چیزی دارید لایسنس رایگان میده معرفی کنید.

leo_meb
08-08-2016, 19:42
دوستان لایسنس اینترنت سکویریتی 2015 رایگان کسی نداره؟ممنون میشم اگه سورسی چیزی دارید لایسنس رایگان میده معرفی کنید.

منم دنبالم، کسی ادرسی اگه داره بفرسته لطفا
فقط از سایت سافت گذر نخرید که لایسنساش اکسپایر شده!
چون تبلیغ کرده همره با لایسنس 6 ماهه برای اینترنت سکیوریتی، هر چی پیام میدم پاک میشه جواب ایمیلمم نمیدن!!!

ho3in2012
09-08-2016, 00:08

منم دنبالم، کسی ادرسی اگه داره بفرسته لطفا
فقط از سایت سافت گذر نخرید که لایسنساش اکسپایر شده!
چون تبلیغ کرده همره با لایسنس 6 ماهه برای اینترنت سکیوریتی، هر چی پیام میدم پاک میشه جواب ایمیلمم نمیدن!!!
من این دو تا رو پیدا کردم لایسنس 90 روزه توتال سکیوریتی 2016 میده
اولیش

دومی (با چیز پی ان آلمان وارد بشین وگرنه پیغام 404 میده)

کافیه ایمیلتون رو بدین و از طریق راهنمایی که به ایمیلتون میفرسته لایسنس 90 روزه رو به اکانتتون اضافه کنین

Immunology
10-08-2016, 09:06
یه زمانی به وفور یافت میشد نمیدونم چرا اینطور شده

vxp
24-08-2016, 16:17
درود
نسخه 2016 رو نمی شه دانلود کرد؟

m2stech
27-08-2016, 03:49
دریافت لایسنس مجانی 6 ماهه internet security از خود سایت

Nine
04-09-2016, 13:38
فروش ویژه آنتی ویروس بیت دیفندر در ایران با حدود 50 درصد تخفیف

فعلا کاری به اینکه چه آنتی ویروسی بهتره ندارم ولی دوستانی که به این آنتی ویروس علاقه دارن اگه نسخه اینترنت سکیوریتی 3 کاربره رو بخرن قیمتش بسیار مقرون به صرفه است

اینجوری میتونین برای 15 ماه از یه آنتی ویروس ارجینال بدون دردسر کرک و ... استفاده کنید.

توجه: این پست قرار نیست تبلیغ آنتی ویروس خاصی باشه قرار هم نیست تبلیغ شرکت فروشنده آنتی ویروس خاصی باشه و این پست فقط جنبه اطلاع رسانی داره. انتخابش کاملا به خودتون
بستگی داره که چه آنتی ویروسی رو از کجا و با کی و برای چی بخرید یا نخرید

leo_meb
07-09-2016, 17:44
دریافت لایسنس مجانی 6 ماهه internet security از خود سایت

ممنونم ولی میزنه همچین پیجی نیست.

Nine
07-09-2016, 19:19

سلام
این آفرها کوتاه مدته، بعد چند روز دیگه غیرفعال میشه

m2stech
08-09-2016, 19:00

سلام
هنوز فعاله ولی با آیپی ایران کار نمیکنه
ایملت را برام بفرست تا واست درخواست بدم

leo_meb
10-09-2016, 18:47
سلام
هنوز فعاله ولی با آیپی ایران کار نمیکنه
ایملت را برام بفرست تا واست درخواست بدم

سلام،ایمیلمو فرستادم اگه بفرستی ممنون میشم.

m2stech
11-09-2016, 02:55
سلام
بله همون دیروز برات فرستادم، اگر نیومده هنوز قسمت spam را هم چک کن

Nine
21-09-2016, 08:54
با سلام
نسخه های 2017 محصولات بیت دیفندر عرضه شدند
یک ویژگی جدید (حفاظت وای فای ) و بهبود ویژگی های قدیمی در این نسخه که دارای ظاهر نسبتا جدید هم هست به چشم میخوره.
برای نصب شما باید به central.bitdefender.com بروید و بعد از ثبت نام به شکل آن لاین نصب رو انجام بدید
فایل اولیه 8 مگ و فایل دانلودی بیش از 300 مگه
با اینکه خاطره خوشی از نصب آن لاین بیت دیفندر ندارم در این مورد نصب سریع و بدون خطا بود
بعد از اتمام دانلود فایل با صفحه نصب روبرو خواهید شد

در حین نصب اسلاید هایی در مورد ویژگی های جدید این نسخه نمایش داده می شود و همزمان با نصب اسکن هم صورت می گیرد. این اسلاید ها در زیر قابل دیدن است

پس از اتمام نصب پیغام نصب موفق ظاهر خواهد شد

اینم ظاهر جدید بیت 2017

همچنان مشکل عدم نمایش درصد پیشرفت آپدیت در این نسخه هم وجود دارد

انتخاب بخش های مختلف آنتی ویروس در این نسخه به نوار باریکی در سمت چپ آنتی ویروس منتقل شده است

ویژگی جدید با نام WIFI-SECURITY در بخش PROTECTION وجود دارد

manuch
22-09-2016, 10:59
نصب آنلاین هم صیغه جدیدیه!
برنامه رو باید مثل پول بتونی بذاری تو جیبت و هرجا خواستی درش بیاری! نه اینکه برو اینترنت، حالا ببینیم چی میشه!

Nine
01-10-2016, 11:30
نصب آنلاین هم صیغه جدیدیه!
برنامه رو باید مثل پول بتونی بذاری تو جیبت و هرجا خواستی درش بیاری! نه اینکه برو اینترنت، حالا ببینیم چی میشه!

با سلام
یه بخش خوب برمیگرده به امنیت بیشتر به این صورت که خوب همه سورس فایل رو از سرور اصلی آنتی ویروس دریافت میکنن و فایل های دستکاری شده توسط سایت های ثانوی
در اختیار کاربران قرار داده نمیشه.
بعضی شرکت ها هم در حال نوسان هستن بین این دو . مثلا کسپرسکی تا چند وقت پیش تو سایتش یه نسخه کم حجم گذاشته بود برا ورژن 2017 و بقیه اش رو باید از اینترنت دانلود میکرد اما الان نسخه 170 مگی برا دانلود گذاشته
یه بخشی از این کار البته به نظر من جنبه تبلیغی داره برای شرکت ها تا بتونن آمار دانلود فایل و نصب آنتی ویروس رو به عنوان نقطه قوت به رخ بقیه بکشن
اگه دانلود و نصب از جاهای مختلف باشه جمع آوری این آمار امکان نداره . مثلا آویرا همیشه یه شمارنده داره که این تعداد رو نشون میده. قاعدتا نسخه هایی که بعد از نصب
توسط کاربر حذف میشن رو تو این محاسبت در نظر نمیگیرن
یکی دیکه از علت هاش هم احتمالا برمیگرده به کنترل لایسنس نرم افزار . البته به نظر من کنترل لایسنس تو بیت دیفندر افتضاح است. و نسخه 2017 هم به لحاظ رابط کاربری بهتر
نشده که هیچ پیدا کردن گزینه های مختلف پردردسر تر هم شده. بخش anti-theft تو سنترال بیت اصلا وجود نداره. با مراجعه به mybitdefender هم میبینید که این بخش اصلا
تشخیص نمیده که شما آنتی ویروس رو نصب کردید و بهتون پیشنهاد نصب رو میده.
این شرکت های تست آنتی ویروس واقعا این ایرادات نرم افزاری که تو آنتی ویروس ها وجود داره رو نمی بینن یا نمیخوان ببینن یا فقط هدف از تست ها شون اینه که شناسایی ویروس
رو تست کنن؟؟
بیت دیفندر گرچه به لحاظ دیتا بیس آنتی ویروس خوبیه ولی به لحاظ ایرادات نرمافزاری و انجام کارهای غیر منطقی هم سرآمد است بین دیگر آنتی ویروس ها :n34:

Nine
05-10-2016, 11:59
سلام
یه مورد جالبی که در مورد بیت دیفندر وجود داره نوع معرفی نسخه های جدید در هر سال است. پارسال بعد از اینکه نسخه 2016 معرفی شد معلوم شد یه نسخه
پر از باگه که به نظر میرسید فقط برای عقب نیفتادن از آنتی ویروس هایی که نسخه هماهنگ با ویندوز 10 ارائه دادن، معرفی شده . الان هم نسخه 2017 معرفی شد
و تو سایت تبلیغش بود که امروز 14 مهر 95 وقتی سایت بیت دیفندر رو باز میکنی تبلیغ نسخه های 2016 رو میبینی و هیچ اسمی هم تو صفحه اصلی در مورد نسخه 2017
دیده نمیشه

به نظر میرسه خودشون هم میدونن چه دسته گلی به آب دادن و برداشتنش تا بتونن یه فکری به حالش بکنن.
هر چند که به نظر من به لحاظ رابط کاربری همون نسخه 2016 رابط دم دست تر و بهتری داشت. من نسخه 2017 رو تا حدودی سنگین دیدم. طوری که کند شدن
سیستم (corei5 - 4GB RAM ) نسبت به نسخه 2017 کسپرسکی کاملا مشهود بود. مورد بعدی مشکل در اجرای بعضی نرم افزار ها مثل POTPLAYER بود که اگه
سیستم ری استارت میشد درست میشد و هر از گاهی باز باز شدن بعضی نرم افزارهای معمول و معروف با خطا همراه بود.
البته من مدت زیادی نگهش نداشتم تا به گفته خودشون سیستم فوتونش خودشو با سیستم سازگار کنه ولی کسپر و اوست و ... که ادعای داشتن این سیستم رو ندارن از
همون اول سبک تر بودن برای من . نظر دیگران در مورد هم محترم. اگه بقیه دوستان هم تجربه ای از این نسخه جدید دارن ما رو هم در جریان بذارن.
ممنون

محمد7966
16-01-2017, 20:54
سلام

دوستان تو اینترنت نسخه رایگان بیت دفندر رو جزو یکی از خوب ها معرفی کرده بود

نظر شما چی هست؟من همین تازه نصبش کردم.کارایی اش چطوریاست؟در حذف ویروس ها،تروجانها و نشان دادن اتوماتیک فایل های مخفی شده فلش ها خوبه یا نه؟

پیشاپیش تشکر