PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Bitdefender ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6

mohammad_203
08-10-2013, 22:04
سلام
من نسخه windows 8 security رو نصب کردم.فایروال این برنامه مد داره به نام paranoid که هر وقت برنامه ای می خواد به اینترنت متصل شه پیغام میده .ولی الان جاوا رو نصب کردم دیدم خودش rule اضافه کرده و اجازه دسترسی داده.به نظرتون باگ نیست؟ شاید جاوا چون شناخته شده هست این کار رو کرده!!! ولی اصولا باید هشدار فایروال بیاد و کاربر تصمیم بگیره!

pedram_01
08-10-2013, 22:59
سلام
من نسخه windows 8 security رو نصب کردم.فایروال این برنامه مد داره به نام paranoid که هر وقت برنامه ای می خواد به اینترنت متصل شه پیغام میده .ولی الان جاوا رو نصب کردم دیدم خودش rule اضافه کرده و اجازه دسترسی داده.به نظرتون باگ نیست؟ شاید جاوا چون شناخته شده هست این کار رو کرده!!! ولی اصولا باید هشدار فایروال بیاد و کاربر تصمیم بگیره!

windows 8 security رو نمیدونم ولی توتال باید سوال کنه و سوال میکنه . شما از rule درش بیار ببین باز با روشن یودن paranoid بدون اجازه میره تو rule

mohammad_203
09-10-2013, 09:33
windows 8 security رو نمیدونم ولی توتال باید سوال کنه و سوال میکنه . شما از rule درش بیار ببین باز با روشن یودن paranoid بدون اجازه میره تو rule

از قسمت Rule حذف کردم این دفعه سوال می پرسه ولی خوب مهم دفعه اوله.این قابلیت در آنتی ویروس نود خیلی خوب پیاده سازی شده (اصلا خودش rule نمی سازه). این قابلیت از این جهت برام اهمیت داره چون بعضی برنامه ها نباید به اینترنت وصل بشن (به خاطر بحث لایسنس ! ) تو کسپرسکی هم همچین مدی به صورت مجزا برای فایروال نداره متاسفانه.
شاید برم همون کسپر رو نصب کنم.تو نسخه 2014 بهتر شده .

pedram_01
09-10-2013, 11:26
از قسمت Rule حذف کردم این دفعه سوال می پرسه ولی خوب مهم دفعه اوله.این قابلیت در آنتی ویروس نود خیلی خوب پیاده سازی شده (اصلا خودش rule نمی سازه). این قابلیت از این جهت برام اهمیت داره چون بعضی برنامه ها نباید به اینترنت وصل بشن (به خاطر بحث لایسنس ! ) تو کسپرسکی هم همچین مدی به صورت مجزا برای فایروال نداره متاسفانه.

احتمالا وقتی paranoid خاموش بوده به بخش rule اضافه شده و شما متوجه نشدی و وقتی paranoid رو روشن کردی دیگه سوال نکرده

یا احتمال داره خودتون اجازه داده باشد و یادتون نباشه یا متوجه نشده باشید

کلا من باگی تو توتال در ویندوز 7 ندیدم و شما windows 8 security دارید که من تاحالا نصب نکردمش و باهاش کار نکردم .

mehdisatss
09-10-2013, 12:01
سلام دوسنان
میخوام اینترنت سکوربتیمو عوض کنم
دو سه تا نکته یرام مهمه
میخوام زیاد سیستم رو کند نکنه چو سیستمم دووممه و ضعیفه
نمیخوام الکی پلکی زیاد به کرک ها و وب سایت های ایرانی گیر بده و فیلتر کنه
نمیخوام بدون اجازه من برنامه ها خودبخود روول بسازن و به نت وصل شن برا مشکل نپریدن کرک و لایسنس!
خودمم راحت بتونم دستی هر برنامه ای بخوام بلاک کنم یا تیک به عنوان سیف بزنم
کلا میخوام اینترفیس ساده باشه کومودو داشتم خیلی پیچیده بود یه عالمه تنظیمات داشت و به همه چیزی گیر بیخودی میداد نمیخوام اونجوری باشه!!
بیت دفندر خوبه اصلیشو بخرم/ راضی هستین؟ ؟ از مشکلات بالا کدوما رو داره؟ پیشنهاد بهتری دارین؟ ممنون
ممنون

~~~
09-10-2013, 12:15
اسکن ۶۰ ثانیه ای سیستم توسط بیت دیفندر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان میتونن با اینم تست کنن کامپیوترشون رو اگه مشکوکن

~~~
09-10-2013, 12:16
سلام دوسنان
میخوام اینترنت سکوربتیمو عوض کنم
دو سه تا نکته یرام مهمه
میخوام زیاد سیستم رو کند نکنه چو سیستمم دووممه و ضعیفه
نمیخوام الکی پلکی زیاد به کرک ها و وب سایت های ایرانی گیر بده و فیلتر کنه
نمیخوام بدون اجازه من برنامه ها خودبخود روول بسازن و به نت وصل شن برا مشکل نپریدن کرک و لایسنس!
خودمم راحت بتونم دستی هر برنامه ای بخوام بلاک کنم یا تیک به عنوان سیف بزنم
کلا میخوام اینترفیس ساده باشه کومودو داشتم خیلی پیچیده بود یه عالمه تنظیمات داشت و به همه چیزی گیر بیخودی میداد نمیخوام اونجوری باشه!!
بیت دفندر خوبه اصلیشو بخرم/ راضی هستین؟ ؟ از مشکلات بالا کدوما رو داره؟ پیشنهاد بهتری دارین؟ ممنون
ممنون

شما بهتر بود اینجا میگفتین
ولی نود خوبه برای شما یا خواستی نورتون

بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجی های سالیانه در پست اول ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirkalak6
12-10-2013, 08:53
سلام

دوستان من کرک کامل این نسخه رو میخواستم

BitDefender AntiVirus Plus 2014 Build 17.16.0.729 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad_87
13-10-2013, 02:45
اسکن ۶۰ ثانیه ای سیستم توسط بیت دیفندر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان میتونن با اینم تست کنن کامپیوترشون رو اگه مشکوکن
جالب بود دوست عزیز
ولی اکثر آنتی ویروسها قسمتی برای اسکن این موارد دارند که معمولا زمان کمی میره

کسپر هم چنین قابلیتی داره.باید از داخل تنظیمات تیک گزینه selec action automatically رو بردارین.البته یه سری تنظیمات جزیی هم باید انجاام بدیدن.
در صورت تمایل در انجمن کسپر سوال نمایید.

سلام

دوستان من کرک کامل این نسخه رو میخواستم

BitDefender AntiVirus Plus 2014 Build 17.16.0.729 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه میخواهید کرک کنید همون بهتر که نصب نکنید.برای بیت دیفندر یک trial reseter در پستهای قبلی قرار داده شده که فقط لازمه ماهی یکبار اونرو اجرا کنید تا لایسنس 30 روزه تمدید بشه.

pedram_01
18-10-2013, 21:25
خوب دوستان همونطور که میدونید سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو نسخه 2013 گیر کرده ولی بیت خیلی وقته که نسخه 2014 رو بیرون داده و کسانی که از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خرید کردند وقتی میخوان نسخه 2014 رو فعال کنند سریال رو قبول نمیکنه و فعال نمیشه .

من با پشتیبانی سایت اصلی بیت دعوا افتادم . گفتم من نمیدونم من انتی شمارو خریدم میخوام 2014 نصب کنم به من ربطی نداره سایتی که تو ایرانه هنوز اماده پخش نسخه 2014 نیست

جالب اینجا بود با احترام کامل جواب منو میدادن با اینکه داشتم باهاشون دعوا میکردم

و یک راه حل بهم گفتن این بود که نسخه 2013 رو از سایت ایران دانلود و نصب کنم و با کلیدی که از سایت ایران خریدم فعال کنم حالا نسخه 2014 رو دانلود کنم از سایت اصلی خودشون

و روش دوتا کلیک کنم اینجا دو گذینه میاد تعمیر (ریپر) و پاک کردن باید رو گذینه پاک کردن بزنید بعد دوتا گذینه میاد پاک کردن و ارتقا نرم افزار و دومی پاک کردن کامل

پاک کردن و ارتقا نرم افزار رو انتخاب میکنیم بعد نسخه 2013 رو پاک میکنه و ریستارت و وقتی سیستم بالا امد کمی صبر میکنیم تا خودش فایل نصب رو اجرا کنه بعد

یک چیز میاد میگه انلاین نصب بشه یا نه شما روی نه کلیک میکنید و شروع میکنه به نصب شدن و کار که تمام شد چند گزینه میاد یکی وارد کردن کلید یکی دیگه استفاده از کلید قبلی تیک اونو میزنید و تمام

شما نسخه 2014 رو نصب کردید

هرجا مشگلی داشتین بگین

pedram_01
18-10-2013, 23:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جدیدترین Trial Reset برای محصولات Bitdefender 2014
90 روزه

دانلـــود
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم تریال ریست که اقا بتمن گذاشتن

SH@HIN
21-10-2013, 00:08
سلام

سلام دوست عزیز
برای اینکه این برنامه هربار از شما سوال کنه باید 3 تا قسمت رو چک کنید
1-فعال کردن Paranoid Mode از تنظیمات فایروال
2-تغییر حالت برنامه از Autopilot به user (که البته بعد از تغییر حالت paranoid خود به خود این تنظیم عوض میشه و نیازی نیست !)
3-در قسمت Manage Adapters هم باید Network Type روی Public باشه ، چون به طور معمول کارت شبکه رو Trusted شناسایی میکنه و برای هر اتصال از شما سوال نمیکنه!

SH@HIN
21-10-2013, 00:13
مشکلی که من تا به حال داشتم این بوده ، نمیدونم کسی به این مشکل برخورده یا نه
من Total Security 2014 رو دارم و حالت Paranoid رو برای فایروال فعال کردم، ام به یه سری برنامه ها وقتی Allow یا Block میدم باز هم تو دفعات بعدی سوال میکنه ، حتی یه رول براش تعریف کردم و کلا تمامی قسمت ها رو رو ی Any گذاشتم اما بازم جواب نداد
نمونه برنامه ای که این حالت رو داره Internet Explorer هست که هر دفعه برای وصل شدنش ازم سوال میپرسه اما Web Browser های دیگه اینطور نیست!!

pedram_01
21-10-2013, 01:14
من Total Security 2014 رو دارم و حالت Paranoid رو برای فایروال فعال کردم، ام به یه سری برنامه ها وقتی Allow یا Block میدم باز هم تو دفعات بعدی سوال میکنه ، حتی یه رول براش تعریف کردم و کلا تمامی قسمت ها رو رو ی Any گذاشتم اما بازم جواب نداد
نمونه برنامه ای که این حالت رو داره Internet Explorer هست که هر دفعه برای وصل شدنش ازم سوال میپرسه اما Web Browser های دیگه اینطور نیست!!

من 2013 داشتم مشگلی نبود ولی این 2014 خیلی اذیت میکنه این مشگلاتی هست که من با 2014 دارم

ناسازگاری شدید با دانلود

افت سرعت اینترنت

مصرف زیاد از اینترنت

سنگینی بیشتر نسبت به 2013 و...

که من بیشترشو تونستم حل بکنم ولی خوشم نیامد

mohammad_203
21-10-2013, 09:12

بنده هم همین مشکل رو داشتم .در مورد جوابتون تشکر .دو مورد که گفته بودید رو چک کرده بودم ولی مورد سوم یادم رفته بود. شاید جواب می داد .به هر حال من فعلا پاک کردمش.دنبال یک فایروال مجزا هستم که این مشکل رو نداشته باشه و در کنارش یک آنتی ویروس نصب کنم.(مثلا kaspersky anitvirus و comodo firewall البته ویندوزم مشکل داره هنوز نتوستم تست کنم ) اگه این کار جواب داد خبرتون می کنم.

direlap
24-10-2013, 20:55
آقا من لایسنس 1 ساله توتال 2014 رو گرفتم و میخوام رو ویندوز 8.1 نصبش کنم.
مشکلاتش حل شده ؟
مشکل مصرف ترافیک و کاهش سرعت اینترنت و اینا ؟
و یه سوال دیگه
یکی از کاربرای خود سایت بیتدفندر راه حلی برای اینا درست کرده بود که میگن درست کار میکنه ولی چرا خود شرکت از ارائه راه حل این کار طفره میره ؟ آیا این روش کاربر مورد تاییده ؟ در آخر یادآوری میکنم که این مشکل حدود دو و نیم سالی هست که وجود داره.

xman681
25-10-2013, 02:26
آقا من لایسنس 1 ساله توتال 2014 رو گرفتم و میخوام رو ویندوز 8.1 نصبش کنم.
مشکلاتش حل شده ؟
مشکل مصرف ترافیک و کاهش سرعت اینترنت و اینا ؟
و یه سوال دیگه
یکی از کاربرای خود سایت بیتدفندر راه حلی برای اینا درست کرده بود که میگن درست کار میکنه ولی چرا خود شرکت از ارائه راه حل این کار طفره میره ؟ آیا این روش کاربر مورد تاییده ؟ در آخر یادآوری میکنم که این مشکل حدود دو و نیم سالی هست که وجود داره.

سلام

دوست گل دو حالت بیشتر وجود نداره :

1- اینکه این مشکلات مربوط به نرم افزار شرکت بیت دیفندر هست که در حال برطرف شدن هست و باید صبر کنید
2- اینکه این مشکلات بخاطر ایراداتی بر روی سیستم نصب شده نرم افزار بیت دیفندر هست که باید از طرف کاربر پیگیری و برطرف شود مثل همون راه حلی که فرمودید

بعد دوست گل نسخه 30 روزه گذاشتند که شما اول تست کنید بعد خرید کنید نه اینکه اول بخرید بعد تست کنید :n29:

البته حجم آپدیت هاش بالاست و در این باره کاری نمیتونید بکنید

موفق باشید

Mr.New
27-10-2013, 16:39
سرعت باز کردن سایت ها پایین اومده چرا؟
2014
اینترنت سکوریتی

pedram_01
27-10-2013, 17:29
سرعت باز کردن سایت ها پایین اومده چرا؟
2014
اینترنت سکوریتی

نسخه 2014 سرعت اینترنت رو کاهش میده باید این کارو انجام بدید . فقط اونایی که مربوط به سرعت اینترنت میشه رو انجام بدید مشگل شما حل میشه

Keymer
04-11-2013, 14:19
سلام
تازگی BD IS 2013 نصب کردم. دیدم یهو خودش google.com رو block کرده الان که گوگل رو باز میکنم ارور میده! چه کنم؟ یه توضیحی هم راجع به کرکش بدین ممنون میشم.

pedram_01
04-11-2013, 17:27
سلام
تازگی BD IS 2013 نصب کردم. دیدم یهو خودش google.com رو block کرده الان که گوگل رو باز میکنم ارور میده! چه کنم؟ یه توضیحی هم راجع به کرکش بدین ممنون میشم.

یعنی چی گوگل رو بلاک کرده ؟ شما فایروال بیت رو خاموش کنید و ببینید بازم گوگل بلاک هست ؟

Gallar2
04-11-2013, 20:03
دریافت لیسانس یکساله Bitdefender Internet security :
با عرض سلام و تسلیت شروع ماه محرم با رفتن به لینک زیر و پر کردن قسمتهای خواسته شده می تونید یک لیسانس اورجینال دریافت کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته من با چیز شکن تونستم لیسانس بگیرم

Mr.Lover
04-11-2013, 21:23
سلام
سایت فارسی بیت دفندر هـک شده؟!
فقط صفحه اصلی نشون داده می شه ولی سایر صفحات وجود ندارند!
bitdefender.ir

mehdi30nema
04-11-2013, 21:53
من که واقعا تو کار این آپدیت بیتدیفندر موندم .
بعد از اینکه برای اپدیت اولیه 270 مگ حجم للازم داشت ، بعد از اون آپدیت هاش با حجم های مختلف 15 مگ یا 20 مگ یا 30 مگ انجام میشد . یه چند روزی آپدیت رو خاموش کردم امروز زدم آپدیت بشه دیدم نوشته 149 مگ میخاد آپدیت کنه .
این که نمیشه یک ماهه آنتی ویروس رو ریختم نزدیک به 500 مگ آپدیت کرده . من تاحالا یه همچین چیزی رو تو هیچ آنتی ویروسی ندیدم . این طبیعه ؟ برای شما ها هم همین طوره ؟

pedram_01
04-11-2013, 23:42
سلام
سایت فارسی بیت دفندر هـک شده؟!
فقط صفحه اصلی نشون داده می شه ولی سایر صفحات وجود ندارند!
bitdefender.ir

نه رفتن سایت رو اپدیت کنن خراب کاری کردن . (درست میشه )

به من گفتن میخوان نسخه 2014 رو بیارن و همان موقع هم درست میکنند حدودا یک ماه دیگه

pedram_01
04-11-2013, 23:44
من که واقعا تو کار این آپدیت بیتدیفندر موندم .
بعد از اینکه برای اپدیت اولیه 270 مگ حجم للازم داشت ، بعد از اون آپدیت هاش با حجم های مختلف 15 مگ یا 20 مگ یا 30 مگ انجام میشد . یه چند روزی آپدیت رو خاموش کردم امروز زدم آپدیت بشه دیدم نوشته 149 مگ میخاد آپدیت کنه .
این که نمیشه یک ماهه آنتی ویروس رو ریختم نزدیک به 500 مگ آپدیت کرده . من تاحالا یه همچین چیزی رو تو هیچ آنتی ویروسی ندیدم . این طبیعه ؟ برای شما ها هم همین طوره ؟

برای من که مشگلی نداره روزی 10 تا 15 مگ اپدیت میگیره

mehdi30nema
05-11-2013, 12:57
برای من که مشگلی نداره روزی 10 تا 15 مگ اپدیت میگیره

من خداییش هیچ انتی ویروسی رو ندیدم که روزی 15 مگ دانلود کنه برای آپیدیت .
الان من که سه کاربره گرفتم و روی سه تا سیستم دارم از این آنتی ویروس استفاده میکنم یعنی باید هر روز 40 ، 50 مگ بزارم کنار بابت آپدیت . اگه میدونستم اینجوریه هیچ وقت نمیگرفتم .

pedram_01
05-11-2013, 15:56
من خداییش هیچ انتی ویروسی رو ندیدم که روزی 15 مگ دانلود کنه برای آپیدیت .
الان من که سه کاربره گرفتم و روی سه تا سیستم دارم از این آنتی ویروس استفاده میکنم یعنی باید هر روز 40 ، 50 مگ بزارم کنار بابت آپدیت . اگه میدونستم اینجوریه هیچ وقت نمیگرفتم .

خوب شما باید نسخه ازمایشی رو حداقل به مدت 7 روز تست میکردی بعد خریداری میکردی.

hamidreza2010
09-11-2013, 00:20
سلام
دوستانی که از بیت دفندر استفاده میکنن راضی ان ازش؟؟؟؟؟
چجوریاست؟؟؟؟//
راحت براش کی گیر میاد
راستی از کسپر بهتره؟؟؟

.AraMesh.
09-11-2013, 00:52
:n16:سلام
من داشتم. پیدا کردن کلیدش + فعالسازش " مصیبت بود
سرعت میاورد پایین مث کسپر
آپدیتاشم بالا ، پایین : 200 مگ داشت معمولا !!!
اما از اینا گذشته کارش خوب بود رقیب سرسخت کسپر

hamidreza2010
09-11-2013, 17:53
:n16:سلام
من داشتم. پیدا کردن کلیدش + فعالسازش " مصیبت بود
سرعت میاورد پایین مث کسپر
آپدیتاشم بالا ، پایین : 200 مگ داشت معمولا !!!
اما از اینا گذشته کارش خوب بود رقیب سرسخت کسپر

سلام
ممنون
خب فعال ساز کسپر 2014 هم تقریبا دردسر هست
سرعتم که کسپر هم میاره پایین
حجم آپدیتهای کسپر هم بالاست و حتی توی کسپر هم نمیشه از آپدیتها بک آپ گرفت
فقط الان یکی تخصصی بگه که از کسپر قویتر هست یا نه>؟؟؟؟؟؟؟
دوستانی که حرفه ایی تست کردن راهنمایی کنن
ممنون از همگی

pedram_01
09-11-2013, 20:46
سلام
ممنون
خب فعال ساز کسپر 2014 هم تقریبا دردسر هست
سرعتم که کسپر هم میاره پایین
حجم آپدیتهای کسپر هم بالاست و حتی توی کسپر هم نمیشه از آپدیتها بک آپ گرفت
فقط الان یکی تخصصی بگه که از کسپر قویتر هست یا نه>؟؟؟؟؟؟؟
دوستانی که حرفه ایی تست کردن راهنمایی کنن
ممنون از همگی

از کاسپر قویتر نیست ولی ضعیف تر هم نیست

.AraMesh.
09-11-2013, 21:10
ببین حمید جان یه جورایی پایاپای.
برا خودت ببین مصرف ترافیک کدوم کمتره ، رابط کاربری، فعالساز، اصلا اگه تجربش نکردی برا تنوع خوبه یه کوچ بزنی به دیفندر. ی سری چیزاشون سلیقه ایه ی سری هم تجربی. ما بقی بماند. سخته بین این دوتا بگی فلان محصول بهتره. واقعا رقابتی اند.
حالا : کسپر قابلیت آپدیت آفلاین داره ، دیفندر نداره " اونی هم ک میده هفتگیه اما سنگین.
کسپر نسبت به بیت دفندر سبکتره.
اصلا برو ایران ستاپ با هم مقایسه کرده دیگه :n01:

lionf3
09-11-2013, 21:25
من که تازه به خانواده بیت ملحق شدم و ازش راضیم
و بنظرم از کسپر یه مقدار بهتره(هر چند که تو قدرت موتور و تست ها یکسان بودن اما رابط کاربری و قابلیت ها و...... یه سرو گردن از کسپر بالاتره)
ترافیک هم زیاد مصرف نمیکنه فقط آپدیت هاش یه مقدار جوندار هستن.

M.Hashemi
09-11-2013, 23:39
من که تازه به خانواده بیت ملحق شدم و ازش راضیم
و بنظرم از کسپر یه مقدار بهتره(هر چند که تو قدرت موتور و تست ها یکسان بودن اما رابط کاربری و قابلیت ها و...... یه سرو گردن از کسپر بالاتره)
ترافیک هم زیاد مصرف نمیکنه فقط آپدیت هاش یه مقدار جوندار هستن.
با سلام
نظرتون در مورد firewall این دو محصول چیست؟
حتما یا خودتون تست کنید و یا به نتایج matousec دقت کنید.(توصیه می کنم خودتون تست کنید)
سوئیت امنیتی تنها شامل ضدویروس نمی شود بلکه سایر تکنولوژی های امنیتی مانند system watcher , firewall , Network Attack Blocker , SandBox , Application Control , HIPS , Cloud , Sample Analysis , ... نیز می شود.
پس اگر مقایسه می کنید کامل مقایسه کنید.
با تشکر

pedram_01
10-11-2013, 03:31
با سلام
نظرتون در مورد firewall این دو محصول چیست؟
حتما یا خودتون تست کنید و یا به نتایج matousec دقت کنید.(توصیه می کنم خودتون تست کنید)
سوئیت امنیتی تنها شامل ضدویروس نمی شود بلکه سایر تکنولوژی های امنیتی مانند system watcher , firewall , Network Attack Blocker , SandBox , Application Control , HIPS , Cloud , Sample Analysis , ... نیز می شود.
پس اگر مقایسه می کنید کامل مقایسه کنید.
با تشکر

hips نداره اما یک چیزی شبیه بهش داره که خوب هم کار میکنه

SandBox نداره

هوش مصنوعی قدرتمند و بی نظیری داره

firewall خوبی داره مخصوصا وب گارد بسیار قدرتمندی داره

Network Attack Blocker و Cloud هم داره کارشون هم خوب انجام میدن

کلا یا نداره یا اگه داره تقریبا بهترینش رو داره و اگه بخوای با بقیه انتیهای معروف مثل کاسپر و ... مقایسه کنی کلا اختلافشون 1 یا 2 درصده

اینم بگم ساکت ترین انتی ویروس دنیاست ینی بعد از یک مدت فراموش میکنی انتی نصب کردی

من قبلا انتی های دیگه داشتم میخواستم بازی نصب کنم حتما باید انتی رو غیر فعال میکردم خیلی وقت ها همینجوری ویروسی شدم اما این اصلا نیازی نیست چون به کرک ها گیر نمیده و موقع نصب بازی هم یک دونه پیام نمیده مگر اینکه واقعا ویروس باشه

حتی برای نصب و کرک کردن ای دی ام هم نیازی نیست انتی رو غیرفعال کنید چون اصلا گیر نمیده

mohammad_203
10-11-2013, 14:42

hamidreza2010
10-11-2013, 15:02
ببین حمید جان یه جورایی پایاپای.
برا خودت ببین مصرف ترافیک کدوم کمتره ، رابط کاربری، فعالساز، اصلا اگه تجربش نکردی برا تنوع خوبه یه کوچ بزنی به دیفندر. ی سری چیزاشون سلیقه ایه ی سری هم تجربی. ما بقی بماند. سخته بین این دوتا بگی فلان محصول بهتره. واقعا رقابتی اند.
حالا : کسپر قابلیت آپدیت آفلاین داره ، دیفندر نداره " اونی هم ک میده هفتگیه اما سنگین.
کسپر نسبت به بیت دفندر سبکتره.
اصلا برو ایران ستاپ با هم مقایسه کرده دیگه :n01:

سلام
ممنون
آره دقیقا منم با نظرت موافقم
میگم ایران ستاپ آخرش کسپر رو پیشنهاد داده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انصافا خیلی از چیزا کسپر بهتره ، البته طبق همون سایت ایران ستاپ

hips نداره اما یک چیزی شبیه بهش داره که خوب هم کار میکنه

SandBox نداره

هوش مصنوعی قدرتمند و بی نظیری داره

firewall خوبی داره مخصوصا وب گارد بسیار قدرتمندی داره

Network Attack Blocker و Cloud هم داره کارشون هم خوب انجام میدن

کلا یا نداره یا اگه داره تقریبا بهترینش رو داره و اگه بخوای با بقیه انتیهای معروف مثل کاسپر و ... مقایسه کنی کلا اختلافشون 1 یا 2 درصده

اینم بگم ساکت ترین انتی ویروس دنیاست ینی بعد از یک مدت فراموش میکنی انتی نصب کردی

من قبلا انتی های دیگه داشتم میخواستم بازی نصب کنم حتما باید انتی رو غیر فعال میکردم خیلی وقت ها همینجوری ویروسی شدم اما این اصلا نیازی نیست چون به کرک ها گیر نمیده و موقع نصب بازی هم یک دونه پیام نمیده مگر اینکه واقعا ویروس باشه

حتی برای نصب و کرک کردن ای دی ام هم نیازی نیست انتی رو غیرفعال کنید چون اصلا گیر نمیده

سلام
ممنون ، مقایسه خوبی بود ولی من شنیدم خیلی به کرک ها گیر میده و سنگین تر از کسپر هست حالا اینکه شما میگید به کرک گیر نمیده نمیدونم والله!!!!!

توی این تستها ، کسپر و بیت در یه حد هستن
ولی من میخوام ببینم این ترند مایکرو چیه که 100 درصد هست
یعنی اینقدر کارش درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad_203
10-11-2013, 15:35
سلام

والا خودم هم تعجب کردم این ترند میکرو اینقدر قوی باشه حتی در بعضی تست ها بهتر از کسپر و بیت .ولی وقتی به ظاهرش (اسکرین شات) نگاه کردم به نظرم فایروال درست و حسابی نداره.شاید فقط تو تشخیص ویروس قوی هست.در کل برا ما که فاکتور هایی مثل نحوه فعال سازی (رایگان البته ! ) ، فایروال قوی ، رابط کاربری مناسب و ... مهم هست فکر نکنم ترند گزینه مناسبی برای ما باشه.البته دوستان می تونند تست کنند .

من کسپر رو پاک کردم به چند دلیل : اول اینو بگم چون ویندوز 8.1 نصب کردم مجبور بودم نسخه 2014 کسپر رو نصب کنم که نسبت به 2013 یک مقدار مشکل داره:
1- وقتی سیستم بالا میاد(بعد از restart ) کسپر با مشکل بالا اومدن مواجه هست .یکبار غیر فعال میشد و دوباره فعال می شد و یک گزارش هم تهیه می کرد و می گفتم بفرستم یا نه.
2- فایروال به خوبی بقیه برنامه ها نیست.بخصوص وقتی باهاش یکم ور بری غاطی می کنه و کلا اعصابتو داغون می کنه ! مثلا می خواین همه برنامه ها رو ببندید و فقط به اونهایی که مورد نظر شماست دسترسی به اینترنت بدین .وقتی برای یک برنامه قانون ایجاد می کنید به همه دسترسی میده :|
3-نمیشه از آپدیت ها بکاپ گرفت(البته شاید در مورد بیت هم همین باشه )
4-سنگین تر از بیت دفندر هست .(نه زیاد البته.بستگی به سیستم کاربر هم داره البته.core i5 باشی یا celeron !!! )

pedram_01
10-11-2013, 17:42
سلام
ممنون
آره دقیقا منم با نظرت موافقم
میگم ایران ستاپ آخرش کسپر رو پیشنهاد داده :n01:
انصافا خیلی از چیزا کسپر بهتره ، البته طبق همون سایت ایران ستاپ

سلام
ممنون ، مقایسه خوبی بود ولی من شنیدم خیلی به کرک ها گیر میده و سنگین تر از کسپر هست حالا اینکه شما میگید به کرک گیر نمیده نمیدونم والله!!!!!

من کاسپر 2014 نصب نکردم ولی بنظرم تو سنگینی زیاد فرقی نمیکنند

در مورد کرک بیت تو سال 2009 تا 2011 به کرک ها زیاد گیر میداد ولی از نسخه 2012 شروع شد به کمتر گیر دادن کرک بعد نسخه 2013 که عالی شده بود و نسخه 2014 هم که دیگه حرفی باقی نمیمونه من تقریبا فقط کاسپر رو میشناختم که به کرک ها گیر نمیداد نود32 هم به کرک ها کم گیر میده ولی الان میگم بیت هم دست کمی از کاسپر تو گیر ندادن به کرک نداره یعنی با اطمینان میگم بعد از کاسپر بیت کمترین گیر رو به کرک ها میده .

و الان بیشترین گیر یه کرک رو نورتون و اوریا و کمودو دارن

pedram_01
10-11-2013, 18:14
سلام

ترند میکرو خوبه ولی اون چیزی نیست که فکر میکنید درمقابل ویروس های ناشناخته و در مقابل جلوگیری از پخش ویروس و پاکسازی ضعف زیادی داره و تنظیمات درست حسابی هم نداره تا کاربر خودش امنیتش رو زیاد تر کنه

hamidreza2010
10-11-2013, 21:00
والا خودم هم تعجب کردم این ترند میکرو اینقدر قوی باشه حتی در بعضی تست ها بهتر از کسپر و بیت .ولی وقتی به ظاهرش (اسکرین شات) نگاه کردم به نظرم فایروال درست و حسابی نداره.شاید فقط تو تشخیص ویروس قوی هست.در کل برا ما که فاکتور هایی مثل نحوه فعال سازی (رایگان البته ! ) ، فایروال قوی ، رابط کاربری مناسب و ... مهم هست فکر نکنم ترند گزینه مناسبی برای ما باشه.البته دوستان می تونند تست کنند .

من کسپر رو پاک کردم به چند دلیل : اول اینو بگم چون ویندوز 8.1 نصب کردم مجبور بودم نسخه 2014 کسپر رو نصب کنم که نسبت به 2013 یک مقدار مشکل داره:
1- وقتی سیستم بالا میاد(بعد از restart ) کسپر با مشکل بالا اومدن مواجه هست .یکبار غیر فعال میشد و دوباره فعال می شد و یک گزارش هم تهیه می کرد و می گفتم بفرستم یا نه.
2- فایروال به خوبی بقیه برنامه ها نیست.بخصوص وقتی باهاش یکم ور بری غاطی می کنه و کلا اعصابتو داغون می کنه ! مثلا می خواین همه برنامه ها رو ببندید و فقط به اونهایی که مورد نظر شماست دسترسی به اینترنت بدین .وقتی برای یک برنامه قانون ایجاد می کنید به همه دسترسی میده :|
3-نمیشه از آپدیت ها بکاپ گرفت(البته شاید در مورد بیت هم همین باشه )
4-سنگین تر از بیت دفندر هست .(نه زیاد البته.بستگی به سیستم کاربر هم داره البته.core i5 باشی یا celeron !!! )

سلام
آره دقیقا ، من خودم هم موندم رو چه حسابی ترند مایکرو اون امتیازو گرفته ؟؟؟؟؟؟؟ :n13:
در مورد حرفای آخرت با همشون موافقم به جز شماره 4 ( بیت از کسپر سنگین تره ) حتی روی سیستم من که i7 - رم 8 - گرافیک 2 هست
اما در مورد شماره 3 هم بگم که از آپدیتهای بیت هم نمیشه بک آپ گرفت

من کاسپر 2014 نصب نکردم ولی بنظرم تو سنگینی زیاد فرقی نمیکنند

در مورد کرک بیت تو سال 2009 تا 2011 به کرک ها زیاد گیر میداد ولی از نسخه 2012 شروع شد به کمتر گیر دادن کرک بعد نسخه 2013 که عالی شده بود و نسخه 2014 هم که دیگه حرفی باقی نمیمونه من تقریبا فقط کاسپر رو میشناختم که به کرک ها گیر نمیداد نود32 هم به کرک ها کم گیر میده ولی الان میگم بیت هم دست کمی از کاسپر تو گیر ندادن به کرک نداره یعنی با اطمینان میگم بعد از کاسپر بیت کمترین گیر رو به کرک ها میده .

و الان بیشترین گیر یه کرک رو نورتون و اوریا و کمودو دارن

سلام
اگه اینطوری باشه که عالیه

ترند میکرو خوبه ولی اون چیزی نیست که فکر میکنید درمقابل ویروس های ناشناخته و در مقابل جلوگیری از پخش ویروس و پاکسازی ضعف زیادی داره و تنظیمات درست حسابی هم نداره تا کاربر خودش امنیتش رو زیاد تر کنه

نه من که اصلا سافت حسابش نمیکنم :n08: ولی خب از روی نتایجش این حرفو زدم

pedram_01
10-11-2013, 22:25
سلام
آره دقیقا ، من خودم هم موندم رو چه حسابی ترند مایکرو اون امتیازو گرفته ؟؟؟؟؟؟؟ :n13:
در مورد حرفای آخرت با همشون موافقم به جز شماره 4 ( بیت از کسپر سنگین تره ) حتی روی سیستم من که i7 - رم 8 - گرافیک 2 هست
اما در مورد شماره 3 هم بگم که از آپدیتهای بیت هم نمیشه بک آپ گرفت

سلام
اگه اینطوری باشه که عالیه

نه من که اصلا سافت حسابش نمیکنم :n08: ولی خب از روی نتایجش این حرفو زدم

جالبه شما مشگل سنگینی دارید من توتال 2013 رو برای لپتاپ پدرم نصب کردم کاهش سرعت ناچیزی داشت

intel Core 2 Duo 2.66 GHz - Cache 3MB - BUS 1066 MHz

با 2 گیگ رم

و روی لپتاپ خودم تقریبا بجز سرعت بوت کاهش دیگه ای احساس نکردم

hamidreza2010
11-11-2013, 16:34
جالبه شما مشگل سنگینی دارید من توتال 2013 رو برای لپتاپ پدرم نصب کردم کاهش سرعت ناچیزی داشت

intel Core 2 Duo 2.66 GHz - Cache 3MB - BUS 1066 MHz

با 2 گیگ رم

و روی لپتاپ خودم تقریبا بجز سرعت بوت کاهش دیگه ای احساس نکردم

آره سنگین هست ولی نه جوری که نشه باهاش کار کرد
فعلا نصب کردم ، موندم براش کرک پیدا کنم و شب بزنم آپدیت
بعد اسکن کنم ببینم چجوریاست ( البته بهتر بگم ، یکم باهاش ور برم ببینم چجوریاست ) :n07:

hamidreza2010
12-11-2013, 23:42
سلام دوستان عزیز
آقا کسی کرک اینترنت سکیوریتی 2014 بیت دفندر رو نداره
من دارم ولی برای 2012 و 2013 هست
اما برای 2014 میخوام
ممنون :n16:

Mr.New
13-11-2013, 10:44
سلام
یه کنترل کننده ای یه بخشی اسمش رو نمیدونم رودکستاپ میاد وضعیت انتی ویروس رو به صورت خلاصه نشون میده
اون اشتباهی ضربدرش خورد بسته شد حالا دیگه نمیاد رو دکستاپ
راه حلی داره بیاد؟

pedram_01
13-11-2013, 11:25
سلام
یه کنترل کننده ای یه بخشی اسمش رو نمیدونم رودکستاپ میاد وضعیت انتی ویروس رو به صورت خلاصه نشون میده
اون اشتباهی ضربدرش خورد بسته شد حالا دیگه نمیاد رو دکستاپ
راه حلی داره بیاد؟

سمت راست پایین ساعت روی بیت دفندر کلیک راست میکنی بعد میزنی show security widget
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr.New
13-11-2013, 18:15
سمت راست پایین ساعت روی بیت دفندر کلیک راست میکنی بعد میزنی show security widget

دمت گرم فکر نمیکردم با توضیح ناقصم بفهمی چی میگم
یه سوال دیگه اگه روی این باشه یا روی بقلیش باشه چه فرقی میکنه؟

هرکدوم رو به صورت جدا توضیح میدی؟

.AraMesh.
13-11-2013, 19:44
سلام" حالت کنترل اتوماتیک یا خلبان خودکار ( آبیه )، همه تنظیمات روی پیش فرض اند اما کناریش تنظیمات کاربراند. اگه یه تغییر کوچیک ایجاد کنید حالتش عوض میشه.

Hidden-Hunter
14-11-2013, 19:06
سلام

لایسنس 180روزه برای بیتدفندر موبایل مخصوص اندروید :

لینک دانلود نرم افزار :

================================================== ========

هر چند که گزینه ای برای اپدیت کردن نداره ولی اگر خواستید استفاده کنید اول باید یک اکانت در اینجا درست بکنید :

و بعد از ورود به اکانت باید به قسمت بالا و در سربرگی که ایمیل شما رو زده کلیک کنید و از بین گزینه ها ، گزینه products رو انتخاب بکنید و از گزینه های موجود بزنید اضافه کردن لایسنس کی و بعد از وارد کردن و شناسایی کی لایسنس که گرفتید ( براتون ایمیل شد) حالا برنامه رو نصب بکنید و یوزر و پسورد اکانت رو بزنید و باید به اینترنت وصل بشید تا برنامه به اکانت شما کانکت بشود و لایسنس وارد شده رو بشناسه و برای شما 180روز اکتیو بشود.

mohammad_87
14-11-2013, 23:13
لایسنس رایگان 180 روزه نسخه موبایل / bit defender internet security mobile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.
.
سلام دوستان
برای ویندوز 8.1 نسخه bis 2014 بهتره یا windows 8 security ؟
و کلا چه تفاوتهای مهمی با هم دارند؟
توی تستها که حتی نسخه bis 2013 از همه برندهای دیگه بالاتر و سازگارتر بود
و اگه کسی ویندوز 8.1 بهمراه بیت دیفندر داره لطفا تجربیاتش و مشکلاتش رو بگه
و این تریال ریست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مشکلی برای برنامه بوجود نمیاره؟
ممنون

pedram_01
15-11-2013, 01:28
دمت گرم فکر نمیکردم با توضیح ناقصم بفهمی چی میگم
یه سوال دیگه اگه روی این باشه یا روی بقلیش باشه چه فرقی میکنه؟

هرکدوم رو به صورت جدا توضیح میدی؟

سمت راست حالت اتوماتیک هست و انتی هیچ پیغامی بهت نمیده و اگه ویروس یا کرک هم پیدا کنه خودش اتوماتیک پاک میکنه و کلا هر کاری دلش میخواد میکنه

ولی اونی عکس ادم داره خودت تنظیمات انتی رو بدست میگیری و مثلا میتونی بهش بگی هر وقت کرک یا ویروس پیدا کردی قرنطینه بکن و پاکش نکن کلا تنظیمات انتی رو بدل خودت درست میکنی مثلا من به هیچ عنوان نمیتونم با حالت اتوماتیک این انتی کنار بیام برای همین کاملا گذاشتم رو دستی

S0R3N4
16-11-2013, 13:06
سلام دوستان
TOTAL Security رو میخوام امتحان کنم
از خود سایت بیتدیفندر که نشد دانلود کنیم؛یه فایل 6 مگ داد و بعدش هم ارور این که شما به اینترنت وصل نیستید.از این نصاب ها نمیخوام.
نسخه TOTAL Security اونم 64 بیتی ش رو میشه بذارید برای دانلود یه 30 روز امتحانش کنیم؟

mohammad_203
16-11-2013, 15:53
سلام دوستان
از خود سایت بیتدیفندر که نشد دانلود کنیم؛یه فایل 6 مگ داد و بعدش هم ارور این که شما به اینترنت وصل نیستید.از این نصاب ها نمیخوام.
نسخه TOTAL Security اونم 64 بیتی ش رو میشه بذارید برای دانلود یه 30 روز امتحانش کنیم؟

سلام
با یه سرچ در گوگل به جواب می رسین
البته اینم لینک دانلود (پسورد فایل =soft*98.ir) (در پسورد ستاره رو باید حذف کنید)

(کافیه لینک رو در دانلود منیجر خودتون باز کنید)
(این آنتی ویروس trial resseter هم داره و می تونید تا هر چند وقت که خواستید استفاده کنید)

pedram_01
16-11-2013, 16:23
سلام دوستان

لینک دانلود بیت دفندر توتال سیکروبتی 64 بیتی 2014 افلاین

S0R3N4
18-11-2013, 15:15
دوستان
لینک دانلود مستقیم TOTAL Security رو برام میذارید؟؟؟؟
از اونا نباشه که دانلودر هست و اول باید دانلودرش و نصب کنم و بعد توتال سکوریتی رو دانلود کنه ؛ یه لینک کاملا مستقیم میخوام....

ممننون

.AraMesh.
18-11-2013, 16:14
دوستان
لینک دانلود مستقیم TOTAL Security رو برام میذارید؟؟؟؟
از اونا نباشه که دانلودر هست و اول باید دانلودرش و نصب کنم و بعد توتال سکوریتی رو دانلود کنه ؛ یه لینک کاملا مستقیم میخوام....

ممننون
سلام" دوتا پست بالایی ک 64 بیتی گذاشتند. امتحان کردم مستقیمند.
شما 32 بیت میخواید؟

mohammad_87
19-11-2013, 18:47
لایسنس رایگان 180 روزه نسخه موبایل / bit defender internet security mobile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.
.
سلام دوستان
برای ویندوز 8.1 نسخه bis 2014 بهتره یا windows 8 security ؟
و کلا چه تفاوتهای مهمی با هم دارند؟
توی تستها که حتی نسخه bis 2013 از همه برندهای دیگه بالاتر و سازگارتر بود
و اگه کسی ویندوز 8.1 بهمراه بیت دیفندر داره لطفا تجربیاتش و مشکلاتش رو بگه
و این تریال ریست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مشکلی برای برنامه بوجود نمیاره؟
ممنون
دوستان این رو هم جواب بدید لطفا

alaydyn
24-11-2013, 17:21
من هم می خواهم در مورد بیت دفندر اطلاعاتی داشته باشم
1. نسخه کاملش و جدید چیه ؟
2. قابلیت کرک به راحتی است
3. ویندوز 8.1 سازگاری کامل داره کند نمیکنه سیستم را ؟
4. قابلیت اپدیت آفلاین داره خیلی مهمه برام

Mr.New
24-11-2013, 18:41
من هم می خواهم در مورد بیت دفندر اطلاعاتی داشته باشم
1. نسخه کاملش و جدید چیه ؟
2. قابلیت کرک به راحتی است
3. ویندوز 8.1 سازگاری کامل داره کند نمیکنه سیستم را ؟
4. قابلیت اپدیت آفلاین داره خیلی مهمه برام
دادا یه کلام بگمت چون نوشتی اپدیت افلاین خیلی مهمه
من چند باری که اپدیت افلاین کردم خراب شد انتی ویروس پس کلا بیخی اپدیت افلاین بشو

mohammad_203
30-11-2013, 12:41
دوستان این رو هم جواب بدید لطفا

سلام
من ویندوز 8.1 دارم (64 بیتی) و بیت دفندر توتال 2014 رو نصب کردم.با ویندوز از نظر سازگاری مشکلی نداشتم.فایروال بر خلاف کسپرسکی ! به خوبی کار می کنه . تریال ریست هم تا حالا تست نکردم ولی یک سریال بود زدم برنامه رو تا 90 روز اکتیو کرده فعلا.سرعت هم برای من تاثیر زیادی نذاشته (lenovo z500 core i5 ) .در کل از کسپر که بهتر بوده !

در مورد windows 8 security قبلا رو ویندوز 8 تست کرده بودم ، مشکل خاصی نداشت ولی رو این ویندوز (8.1) ترجیح دادم فعلا توتال نصب کنم.البته فرقشون اینه که توتال امکانات بیشتری داره و دیگه فرق خاصی ندارن.البته اینو هم بگم که به گفته خود سایت بیت این نسخه یعنی windows 8 security برای ویندوز 8 بهینه شده ! پس احتمالا باید بهتر کار کنه .ولی من بازم ترجیح میدم همون توتال رو نصب کنم چون مشکل خاصی نداشته .

mohammad_87
08-12-2013, 14:09
در نمایشگاه الکامپ،نمایندگان تقریبا رسمی بیت دیفندر که در ایران هستند(لیستشون در سایت bitdefender.ir هست) یک غرفه اشتراکی فقط با نام bitdefender داشتند
لایسنس رایگان سه ماهه اینترنت سکوریتی + آخرین ورژنهای برنامه رو هم عرضه میکردند :n01:

mohammad_203
08-12-2013, 20:36
لایسنس 3 ماهه رایگان:(نسخه آنتی ویروس)

mohammad_87
09-12-2013, 21:02
لایسنس 3 ماهه رایگان:(نسخه آنتی ویروس)
این که طریقه نصب رو گفته.لایسنسش کجاست؟

mohammad_203
09-12-2013, 21:42
این که طریقه نصب رو گفته.لایسنسش کجاست؟

ثبت نام کنید و وارد سایت شوید ، در قسمت امتیازات می تونید لایسنس رو بگیرید.البته ایکاش برای اینترنت سکوریتی هم میداد :)

france
14-12-2013, 16:32
سلام دوستان من توتال سکیوریتی 2014 نسخه 32 بیتی اون رو از خود سایت بیت دفیندر دانلود کردم. موقع نصب این ارور رو میده!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

علتش چی میتونه باشه؟

Captain
14-12-2013, 16:35
سلام دوستان من توتال سکیوریتی 2014 نسخه 32 بیتی اون رو از خود سایت بیت دفیندر دانلود کردم. موقع نصب این ارور رو میده!!

علتش چی میتونه باشه؟

شما قبلا و یا در حال حاضر چه آنتی ویروسی بر روی سیستم خود دارید و یا نصب کرده بودید؟

france
14-12-2013, 16:46
شما قبلا و یا در حال حاضر چه آنتی ویروسی بر روی سیستم خود دارید و یا نصب کرده بودید؟

سلام دوست عزیز

من اینترنتی سکیوریتی کاسپر داشتم 2013 که قبل از شروع نصب بیت دفیندر پاکش کردم و بعد سیستم رو ریستارت و بعد که بالا اومد خواستم نصب کنم که این ارور رو داد. در ضمن رو سیستمم Malwarebytes نسخه جدیدش نصبه که اینو پاک نکردم.

mohammad_87
14-12-2013, 16:52
سلام دوست عزیز

من اینترنتی سکیوریتی کاسپر داشتم 2013 که قبل از شروع نصب بیت دفیندر پاکش کردم و بعد سیستم رو ریستارت و بعد که بالا اومد خواستم نصب کنم که این ارور رو داد. در ضمن رو سیستمم Malwarebytes نسخه جدیدش نصبه که اینو پاک نکردم.
محض اطمینان اون رو هم پاک کن اما
اروری که در عکس دوم هست نوشته این برنامه برای محصولی هست که روی سیستم نصب شده است.یه چیزی مثل ارتقا از یک نسخه قدیمی به جدید
شما مطمئنی درست دانلود کردی؟

Captain
14-12-2013, 16:53
سلام دوست عزیز

بیت خیلی حساس هستش
شما هر چی آنتی ویروس دارید پاک کنید
با برنامه CCleaner سیستم را پاکسازی کنید
مطمئن شید که تمام فایلهای آنتی ویروس های قبلی بطور کامل و تمیز پاکسازی شده اند
در آخر اقدام به نصب بیت کنید

:n16:

france
14-12-2013, 17:10
محض اطمینان اون رو هم پاک کن اما
اروری که در عکس دوم هست نوشته این برنامه برای محصولی هست که روی سیستم نصب شده است.یه چیزی مثل ارتقا از یک نسخه قدیمی به جدید
شما مطمئنی درست دانلود کردی؟

از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسخه 32 بیتی رو با حجم 382 مگابایت دانلود کردم مشکلی نداره malwrebytes رو هم پاک کردم مونده فقط یه USB Disk Security که پکش نکرد. قبلاهم شای دوسال پی نصب کره ودم که از اون مو تا بهحال چند باروینو عوض شده

بیت خیلی حساس هستش
شما هر چی آنتی ویروس دارید پاک کنید
با برنامه CCleaner سیستم را پاکسازی کنید
مطمئن شید که تمام فایلهای آنتی ویروس های قبلی بطور کامل و تمیز پاکسازی شده اند
در آخر اقدام به نصب بیت کنید

با برنامه WinZip Registry Optimizer فایل های اضافی پاک شد. حتی بصورت دستی وارد رجیستری شدم و فایلهای مربوط به کاسپر و .... رو پاک کردم بعد ریست کرد.بازمهمون ارور رو موقع اجرا میده!! من لایسس یکساله خریدم الان نمیدونم چیکار کنم

france
14-12-2013, 17:32
از طریق قسمت add remove rogram کاسپر رو پاک کردم. الان که ccleaner رو نصب کردم می بینم هنوز هست درصورتیکه فایل مربوطه اون تو program files پاک شد وقتی توccleaner رو run unistal کلیک میکنم همون ارور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ظاهر میشه

چیکارباید کرد؟

Captain
14-12-2013, 17:40
شما با برنامه زیر کاسپر رو بطور کامل از سیستم پاک کنید

دانلود برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با برنامه زیر یک گزارش کامل از سیستمتون تهیه کنید و قرار بدین

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Captain
14-12-2013, 17:43
Bitdefender Total Security

x32 bit full kit

x64 bit full kit

france
14-12-2013, 17:59
شما با برنامه زیر کاسپر رو بطور کامل از سیستم پاک کنید

دانلود برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با برنامه زیر یک گزارش کامل از سیستمتون تهیه کنید و قرار بدین

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Bitdefender Total Security

x32 bit full kit

x64 bit full kit

در مورد دو گزینه اول کاسپر رو remove کرد چک کردم پاک شده ریپورت هم گرفتم تو لینک ذیل آپلود کردم براتون.
درمورد دانلود برنامه 32 بیت حجم لینکی که گذاشتید 433MB هست که از نظر حجم با اون چیزی که تو اون سایت گذاشته بود 100 مگابایتی فرق داره دانلود میکنم فردا و نتیجه رو همین جا میزارم. به نظرتون یه بار دیگه اون فایل setup که دانلود اجرا کنم؟

++++++++++++

مشکل همون عدم unistal برنامه کاسپر بود که با اون برنامه ای که دادید مشکل حل شد ممنونم از صبر و حوصله شما در پاسخگوئی. (درحال نصب هستم)

Captain
14-12-2013, 18:21
در مورد دو گزینه اول کاسپر رو remove کرد چک کردم پاک شده ریپورت هم گرفتم تو لینک ذیل آپلود کردم براتون.
درمورد دانلود برنامه 32 بیت حجم لینکی که گذاشتید 433MB هست که از نظر حجم با اون چیزی که تو اون سایت گذاشته بود 100 مگابایتی فرق داره دانلود میکنم فردا و نتیجه رو همین جا میزارم. به نظرتون یه بار دیگه اون فایل setup که دانلود اجرا کنم؟

++++++++++++

مشکل همون عدم unistal برنامه کاسپر بود که با اون برنامه ای که دادید مشکل حل شد ممنونم از صبر و حوصله شما در پاسخگوئی. (درحال نصب هستم)

ممنونم
توجه: همیشه تمام برنامه های امنیتی رو از سایت رسمی خودش دانلود کنید
فایل زیر را در مسیر داده شده پاک کنید
C:\Program Files\Common Files\Bitdefender\SetupInformation\downloader\setu plauncher.exe

france
14-12-2013, 18:31
مشکل همون عدم پاک کردن کاسپر بود که با remover مشکل حل شد. لینک setup برنامه صحیح بود که این سایت بعنوان نماینده بیت فارسیشو گذاشته که زمان دانلود از سایت اصلی شما دانلود می کنید.
توتال رو نصب کردم با لایسنس یک ساله که خریدم حجم بروزرسانی بالائی داره (248283.5 KB)
با تشکر

+++++++++++++++++

mohammad_87 منم از بدر الکتریک خریدم.

mohammad_87
14-12-2013, 19:37
مشکل همون عدم پاک کردن کاسپر بود که با remover مشکل حل شد. لینک setup برنامه صحیح بود که این سایت بعنوان نماینده بیت فارسیشو گذاشته که زمان دانلود از سایت اصلی شما دانلود می کنید.
توتال رو نصب کردم با لایسنس یک ساله که خریدم حجم بروزرسانی بالائی داره (248283.5 KB)
با تشکر
خوشبختانه مشکل شما حل شد
صرفا جهت اطلاع دوستان:
شرکت بدر الکتریک نماینده مستقیم بیت دیفندر در ایران هست که سایت bitdefender.ir هم مربوط به اونها میشه
اما شرکتهای دیگه هم هستند که با بدرالکتریک همکار هستند و لایسنس اونها هم معتبر هستش که نام اونها رو در سایتی که ذکر کردم نوشته شده.
اما شرکت ابل که سایت bitdefenderme.ir رو داره در این لیست اما در معرفی خودش اعلام کرده که از بدرالکتریک مجوز داره و تنها لایسنس یک کاربره میفروشه که باز هم نسبت به بدرالکتریک،گرونتر میده!!
شرکت بدر الکتریک bitdefender.ir
شرکت ابل bitdefenderme.ir

mohammad_203
14-12-2013, 21:38
ممنونم
توجه: همیشه تمام برنامه های امنیتی رو از سایت رسمی خودش دانلود کنید
فایل زیر را در مسیر داده شده پاک کنید
C:\Program Files\Common Files\Bitdefender\SetupInformation\downloader\setu plauncher.exe

سلام
چرا این فایل باید پاک بشه؟!

برای من هم این فایل وجود داره ولی در مسیر دیگه هست :
C:\Program Files\Common Files\Bitdefender\SetupInformation\{6F57816A-791A-4159-A75F-CFD0C7EA4FBF}

mohammad_87
14-12-2013, 22:11
سلام
چرا این فایل باید پاک بشه؟!

برای من هم این فایل وجود داره ولی در مسیر دیگه هست :
C:\Program Files\Common Files\Bitdefender\SetupInformation\{6F57816A-791A-4159-A75F-CFD0C7EA4FBF}
اون فایل برای اجرای فایل نصب هست.چون دوستمون در نصب مشکل داشت احتمال میرفت از اون فایل باشه و محض اطمینان باید پاک میشد.
نیازی نیست شما پاک کنی.

G.D.ragon.Ir
17-12-2013, 14:44
دوستان, من وقتی که فایل اولیه (کم حجم) رو از سایت اصلی دانلود می کنم. موقع اجرای اون, پیغام خطای زیر رو میده! (اینترنت هم مشکلی نداره)

mohammad_203
17-12-2013, 15:23
دوستان, من وقتی که فایل اولیه (کم حجم) رو از سایت اصلی دانلود می کنم. موقع اجرای اون, پیغام خطای زیر رو میده! (اینترنت هم مشکلی نداره)

شما قایل Installer رو دانلود کردید.این فایل برای نصب نیاز به اینترنت دارد.در واقع حجم اصلی فایل نصب (اصلی) چیزی بیشتر از 400 مگابایت هست.

لینک دانلود تمامی نسخه ها :

G.D.ragon.Ir
17-12-2013, 15:33
شما قایل Installer رو دانلود کردید.این فایل برای نصب نیاز به اینترنت دارد.در واقع حجم اصلی فایل نصب (اصلی) چیزی بیشتر از 400 مگابایت هست.

لینک دانلود تمامی نسخه ها :
ممنون. ولی بحث من اینه که بعد از اجرای اون فایل اولیه, باید شروع کنه به دانلود کامل, ولی پیغام مورد نظر رو میده

Serenity
17-12-2013, 17:35

ای مشکل یکجورایی همه گیر شده طی این 2 هفته !
من آنتی ویروس kaspersky 2014 . F-secure رو تست کردم این مشکل رو داشتن اما با چیز پی ان مشکل برطرف میشد هر بار تست میکردم ! :n01:

mohammad_87
17-12-2013, 23:18
ای مشکل یکجورایی همه گیر شده طی این 2 هفته !
من آنتی ویروس kaspersky 2014 . F-secure رو تست کردم این مشکل رو داشتن اما با چیز پی ان مشکل برطرف میشد هر بار تست میکردم ! :n01:
این مشکلات به اقدامات جدید زیرساخت در شیلترینگ مربوط میشه که ارتباط با اکثر سایتهای خارجی با مشکل مواجه میشه

Mr.Lover
19-12-2013, 19:33
سلام
می شه با لایسنس ارجینال توتال سکیوریتی 2013؛ نسخه 2014 رو رجیستر کرد؟

ممنون

pedram_01
20-12-2013, 00:40
سلام
می شه با لایسنس ارجینال توتال سکیوریتی 2013؛ نسخه 2014 رو رجیستر کرد؟

ممنون

بله میشه...

mohammad_87
22-12-2013, 18:30
ثبت نام کنید و وارد سایت شوید ، در قسمت امتیازات می تونید لایسنس رو بگیرید.البته ایکاش برای اینترنت سکوریتی هم میداد :)
"در حال حاضر هدیه ها به اتمام رسیده است لطفا بعدا تلاش نمایید"
:n02:

mohammad_87
23-12-2013, 21:41
با تشکر توضیحات کامل شما.

من با آنتی ویروس بیت دفندر Internet security (در حالت معمولی ، هرچند حالت خاص دیگه هم نداره !) امتیاز 230 رو گرفتم و حالا که پاکش کردم امتیاز 200 رو گرفتم !!! فقط در 3 مورد فرق دارند ! (البته در ویندوز windows defender و فایروال خود ویندوز فعال شدند بعد از پاک کردن آنتی ویروس بیت)
3مورد که بیت دفندر با ویندوز دفندر فرق دارند! :
5. Invasion: Runner
21. InfoSend: DNS Test
25. Impersonation: Coat

کمی نامید کننده هست.:n03:

تست هایی که در بیت دفندر fail شد:
4
6
8
10
11
13
24
28
30
31
33
سلام
من در ویندوز 8.1 64 بیتی با بیت دیفندر اینترنت سکوزیتی 2014 تست CLT رو انجام دادم ،بالاتر از 230-40 نرفت
فایروال رو در حالت پارانوید گذاشتم و قبل از اجرا،در قوانین برنامه ها،CLT رو کاملا بلاک کردم اما نتیجه باز هم در رنج 210-250 بالاتر نرفت

البته همونطور که قبلا گفتم،فایروال بیت دیفندر در سیستم عاملهای 32 بیتی عملکرد بسیار بهتری از 64 بیتی داره
و مهمترین نکته اینکه ابزار CLT برای تست HIPS (سیستم پیشگیری از نفوذ) کاربرد داره و نه تمام قابلیتهای فایروال

در فایروال محصولاتی مثل کومودو،کسپر و ... تکنولوژی hips قرار داده شده و فایروال بیت دیفندر فاقد hips هست و نباید انتظار داشت در تست clt امتیاز کامل رو بگیره

Majid_4553
25-12-2013, 22:53
من دیروز اینو نصب کردم از امروز این اخطار رو میگیرم. مشکل چیه؟

.AraMesh.
25-12-2013, 23:14
سلام" واضحه. کاری ک توی خط آخری گفته انجام بدید. از داخل منوی پروک سی فایر اون تغییراتو اعمال کنید

Majid_4553
25-12-2013, 23:59
سلام" واضحه. کاری ک توی خط آخری گفته انجام بدید. از داخل منوی پروک سی فایر اون تغییراتو اعمال کنید

اینکارو کردم جواب نداده. هربار سیستم خاموش روشن میشه اینجوری میشه.

یه سوال دیگه من این برنامه رو با لایسنس یک ساله نصب کردم رو سیستمم. حالا اگه پاکش کنم میشه رو یه سیستم دیگه با همین یوزر نصبش کرد؟

mohammad_87
26-12-2013, 00:58
اینکارو کردم جواب نداده. هربار سیستم خاموش روشن میشه اینجوری میشه.

یه سوال دیگه من این برنامه رو با لایسنس یک ساله نصب کردم رو سیستمم. حالا اگه پاکش کنم میشه رو یه سیستم دیگه با همین یوزر نصبش کرد؟
مشکل قبلی شما ربطی به بیت دیفندر نداره،برای ------ فایر هستش

برای لایسنس بستگی داره لایسنس رو از کجا گرفته باشی.
لایسنس های بیت ،میشه پس از تعویض ویندوز،مجددا روی همون سیستم اکتیوشون کرد
برای فعال سازی در یک سیستم دیگه،اگه لایسنس اورجینال باشه حداقل از طریق my.bitdefender.com میشه فعال کرد.
از پشتیبانی سایتی که خریدی هم سوال کن.نباید مشکلی باشه

amirmahmood moradi
27-12-2013, 03:20
اینترنت سکیوریتی 2014 روشی به غیر از تریال ریست داره؟

ahmadpnu
28-12-2013, 03:35
سلام
من در ویندوز 8.1 64 بیتی با بیت دیفندر اینترنت سکوزیتی 2014 تست CLT رو انجام دادم ،بالاتر از 230-40 نرفت
فایروال رو در حالت پارانوید گذاشتم و قبل از اجرا،در قوانین برنامه ها،CLT رو کاملا بلاک کردم اما نتیجه باز هم در رنج 210-250 بالاتر نرفت

البته همونطور که قبلا گفتم،فایروال بیت دیفندر در سیستم عاملهای 32 بیتی عملکرد بسیار بهتری از 64 بیتی داره
و مهمترین نکته اینکه ابزار CLT برای تست HIPS (سیستم پیشگیری از نفوذ) کاربرد داره و نه تمام قابلیتهای فایروال

در فایروال محصولاتی مثل کومودو،کسپر و ... تکنولوژی hips قرار داده شده و فایروال بیت دیفندر فاقد hips هست و نباید انتظار داشت در تست clt امتیاز کامل رو بگیره

من میخواستم لیسانس اینترنت سکوریتی بیت دفندر 2014 را برای ویندوز 7 64 بیتی بگیرم. اما با توجه به نظر شما و همچنین این پست :

طاهرا بدرد سیستم 64 بیتی نمی خوره. درسته؟

pedram_01
28-12-2013, 14:38
من میخواستم لیسانس اینترنت سکوریتی بیت دفندر 2014 را برای ویندوز 7 64 بیتی بگیرم. اما با توجه به نظر شما و همچنین این پست :

نه درست نیست.

این تست هیچ ربطی به قدرت بیت دفندر در ویندوز 64 بیتی نداره

D E M O N
28-12-2013, 14:42
سلام مشکل بیت دیفندر با مصرف نت در نسخه های جدید حل نشده ؟ نصب کنیم ؟ بعد این مشکل برای تمام نسخه های هست یا نسخه خاصی ؟

pedram_01
28-12-2013, 14:43
سلام مشکل بیت دیفندر با مصرف نت در نسخه های جدید حل نشده ؟ نصب کنیم ؟

کلا بیت مصرف اینترنتش زیاده

TimeWarp
28-12-2013, 18:10
مثل اینکه تنها اینترنت سکوریتی که فایروالش امکان مسدود کردن برنامه ها رو داره تا به نت وصل نشن ، همین بیت دفندر هست .

اما بعضی از ویژگی هاش (قبلا پیگیری کرده بودم) فاجعه هست.
1- آپدیت های سنگین
2- عدم ذخیره سازی آپدیت ها به وسیله ی خود آنتی ویروس
3- عدم آپدیت آفلاین
4- کاهش سرعت سیستم (به خصوص در لود اولیه)
5-گیر دادن زیاد به کرک برنامه ها (حتی برنامه های نصب شده)

سوال از کاربران بیت دفندر

آیا در نسخه های جدید موارد بالا برطرف شده یا هنوز پابرجاست ؟

pedram_01
28-12-2013, 18:30
مثل اینکه تنها اینترنت سکوریتی که فایروالش امکان مسدود کردن برنامه ها رو داره تا به نت وصل نشن ، همین بیت دفندر هست .

اما بعضی از ویژگی هاش (قبلا پیگیری کرده بودم) فاجعه هست.
1- آپدیت های سنگین
2- عدم ذخیره سازی آپدیت ها به وسیله ی خود آنتی ویروس
3- عدم آپدیت آفلاین
4- کاهش سرعت سیستم (به خصوص در لود اولیه)
5-گیر دادن زیاد به کرک برنامه ها (حتی برنامه های نصب شده)

سوال از کاربران بیت دفندر

آیا در نسخه های جدید موارد بالا برطرف شده یا هنوز پابرجاست ؟

1_ درسته اپدیت ها سنگین هستن

2_ نفهمیدم چی گفتی

3_ اپدیت افلاین داره

4_ دیگه اینجوری نیست و خیلی بهتر شده تو نسخه 2014 و یک اپدیت امده بود براش این توش بود Improved startup speed

5_خیلی خیلی بهتر از بقیه هست و به کرک ها گیر نمیده فقط نسبت به کاسپر کمی بیشتر گیر میده . مثلا ام سی سافت و کمودو و اوریا و ای وی جی و نورتون خیلی خیلی بد تر از بیت هستن تو این مورد

aylar6888
28-12-2013, 18:45
درود :
بیت دیفندر آنتی ویروس من با اینکه گزینه های آپدیت اتوماتیک و اطلاع قبل از دانلود آپدیتش فعاله اما گاهی خودش شروع به آپدیت اونم با حداکثر پهنای باند میکنه...راهی نداره حالیش کنم بدون اجازه آپدیت نشه؟؟؟
اخرین ورژن 2014 نصب کردم...
ممنون

TimeWarp
28-12-2013, 19:06
1_ درسته اپدیت ها سنگین هستن

2_ نفهمیدم چی گفتی

3_ اپدیت افلاین داره

4_ دیگه اینجوری نیست و خیلی بهتر شده تو نسخه 2014 و یک اپدیت امده بود براش این توش بود Improved startup speed

5_خیلی خیلی بهتر از بقیه هست و به کرک ها گیر نمیده فقط نسبت به کاسپر کمی بیشتر گیر میده . مثلا ام سی سافت و کمودو و اوریا و ای وی جی و نورتون خیلی خیلی بد تر از بیت هستن تو این مورد

در مورد 2:

مثلا تو تراس پورت یه دستوری هست که وقتی اعمالش می کنی ، ازت مسیر می خواد (رو پی سی خودت) که خود آنتی ویروس آپدیت ها رو در اون مسیر ذخیره می کنه. که بعدا می تونی ازش استفاده کنی (مثلا ویندوز عوض کردی) و دوباره آنلاین آپدیتش نکنی .

pedram_01
28-12-2013, 19:58
در مورد 2:

مثلا تو تراس پورت یه دستوری هست که وقتی اعمالش می کنی ، ازت مسیر می خواد (رو پی سی خودت) که خود آنتی ویروس آپدیت ها رو در اون مسیر ذخیره می کنه. که بعدا می تونی ازش استفاده کنی (مثلا ویندوز عوض کردی) و دوباره آنلاین آپدیتش نکنی .

خیر این ویژگی را ندارد

pedram_01
28-12-2013, 20:02
درود :
بیت دیفندر آنتی ویروس من با اینکه گزینه های آپدیت اتوماتیک و اطلاع قبل از دانلود آپدیتش فعاله اما گاهی خودش شروع به آپدیت اونم با حداکثر پهنای باند میکنه...راهی نداره حالیش کنم بدون اجازه آپدیت نشه؟؟؟
اخرین ورژن 2014 نصب کردم...
ممنون

تاحالا ازمایش نکردم ببینم این مشکل هست یا نه ولی

راهش اینه که اپدیت رو کلا غیر فعال بکنید و هر روز یک بار دستی اپدیت کنید

mohammad_87
30-12-2013, 06:26

از لحاظ فایروال تا حدودی بله ولی از لحاظ آنتی ویروس،اینجوری نیست
یعنی آنتی ویروس بیت دیفندر،همیشه جزو سه تای اول بوده(و اکثرا اولین)
ادامه پست رو هم توجه کنید

نه درست نیست.

این تست هیچ ربطی به قدرت بیت دفندر در ویندوز 64 بیتی نداره
اتفاقا دقیقا برای تست روی ویندوز 64 بیتی هست
پست بعدی من در همون تاپیک رو ببین(و منبع) :

ابتدا این توضیح رو بدم که پروژه های قبلی این سایت که Proactive Security Challenge نام داشت و فقط بر روی سیستم عاملهای 32 بیتی صورت میگرفت متوقف،و جای خود رو به Proactive Security Challenge 64 داده که فقط مختص سیستم عامل ویندوز 64 بیتی میباشد.
اما دو تا نکته:
1.اینجا فقط فایروال بیت دیفندر در نسخه 2013 تست شده
2.تست های سایت matousec در 11 مرحله انجام میشه و اگر هر محصول،در یک مرحله حداقل 50% امتیاز رو گرفت،در مرحله بالاتر که تستهای سختگیرانه تری انجام میشه،شرکت خواهد کرد
فایروال بیت دیفندر،چون در مرحله دوم، 30% امتیاز گرفت،به مرحل بعدی نرسید(بخاطر همین میانگین 7% داده شده ولی در 9 تست حضور نداشته)
به نوعی در مرحله تست آسان رد شد

نتایج کامل(فایل روبروی بیت دیفندر مطالعه شود):

dvb595959
07-01-2014, 11:01
درود
چندتا سوال دارم عزیزان من
من میخاستم از دیسک نجات بیت دفندر استفاده کنم... روی فلش بوت کردم....
1. میشه ابدیت آفلاین رو براش دانلود کنم؟
2. میشه دیسک نجاتش رو بصورت آفلاین آبدیت کرد؟
3. حجم آبدیت آفلاینش زیاده ؟ حجمش چقدره حدودا؟
paradisepersian
09-01-2014, 02:44
سلام دوستان سوال داشتم
من bitdefender total security 2014 نصب کردم
یه سریال از نت پیدا کردم زدم قبول کرد ولی 3 کلمه به اسم توتال اضافه شد بغل bitdefender total security 2014
نمیدونم یعنی چی عکسشو میزارم راهنمایی کنید که یعنی چی تشکر

aylar6888
09-01-2014, 20:08
سلام دوستان سوال داشتم
من bitdefender total security 2014 نصب کردم
یه سریال از نت پیدا کردم زدم قبول کرد ولی 3 کلمه به اسم توتال اضافه شد بغل bitdefender total security 2014
نمیدونم یعنی چی عکسشو میزارم راهنمایی کنید که یعنی چی تشکر

درود :
این سه کلمه میگن که این سریال برای فروش نیست-هدیه (اشانتیونه) و احتمالا نمیشه ازش دوباره استفاده کرد...

leo_meb
10-01-2014, 19:03
من دیروز اینو نصب کردم از امروز این اخطار رو میگیرم. مشکل چیه؟

مال منم همینطوریه
فکر کنم بیت دیفندر یه چیزیو از پرکسی فایر پاک میکنه که این پیغام میاد!!
درستم نمیشه
کسی میدونه مشکلش چیه

mohsenking
13-01-2014, 06:23
بچه ها من ۳ یوزره Bitdefender Internet Security 2014 خریدم،یه یوزرش خالیه که قیمتش 30 تومنه،یه ساله
یه سال راحتم خودم،همیشه اورجیتال میخرم
هرکی خواست بگه ،پ خ

Sent from my HTC One X using Tapatalk

manxxx
13-01-2014, 11:27
سلام

سریال هایی که ایران ستاپ برای فروش قرار داده با توجه به تفاوت قیمتش با شرکت بدر، چه طوری هست؟ تایید میشه؟
واینکه نسخه ی تریال، از لحاظ کارایی، تفاوتی با نسخه های اصلی داره یا نه؟

G.D.ragon.Ir
13-01-2014, 13:58
بچه ها, Bitdefender Internet Security 2014 من تا چند روز دیگه غیر فعال میشه, ایا مثل کسپر کلید داره؟ یا باید کرک کرد؟ اگر کلید یا کرکی هم دارید, ممنون میشم بزارید :n11:

dvb595959
13-01-2014, 15:57
درود

mohammad_87
13-01-2014, 16:26
درود
علتش هم به گفته یکی از ادمینهای انجمن بیت دیفندر این هست که چون دیسک نجات یک درایو مجازی روی رم میسازه امکان آپدیت نیست
البته برخی کاربرن یه راهی پیدا کرده بودند اما بعد از آپدیت،HASH فایل تغییر میکنه و دیگه در هنگام بوت کار نمیکنه.
باید از آخرین ورژن های دیسک نجات استفاده کرد.

مال منم همینطوریه
فکر کنم بیت دیفندر یه چیزیو از پرکسی فایر پاک میکنه که این پیغام میاد!!
درستم نمیشه
کسی میدونه مشکلش چیه
اون مشکل به خود پ.فایر برمیگرده
از مسیری که گفته نرم افزر موردنظر رو به ماژول 32 تغییر بدید و یا از طریق همون پ.فایر دسترسی km player رو مستقیم بذارید تا این مشکل پیش نیاد

سلام

سریال هایی که ایران ستاپ برای فروش قرار داده با توجه به تفاوت قیمتش با شرکت بدر، چه طوری هست؟ تایید میشه؟
درباره سریال هیچ چیز مشخص نیست که از کجا تهیه میکنند.میتونید از خود بدر سوال کنید.
نسخه تریال هیچ تفاوتی با نسخه کامل نداره.

بچه ها, Bitdefender Internet Security 2014 من تا چند روز دیگه غیر فعال میشه, ایا مثل کسپر کلید داره؟ یا باید کرک کرد؟ اگر کلید یا کرکی هم دارید, ممنون میشم بزارید :n11:
برای بیت دیفندر خیلی خیلی سخت سریال گیر میاد.
یا باید اورجینال تهیه بشه و یا از کرک و تریال ریستر استفاده بشه.
کرک هم توصیه نمیشه،تریال ریستر هم در همین انجمن هست.سرچ کنید.

pedram_01
13-01-2014, 16:30
سلام

تایید نمیشه ولی کسانی که تا الان خریدن مشکلی نداشتن.

و اینکه نسخه تریال از لحاظ کارایی تفاوتی با نسخه اصلی نداره

Mr.New
14-01-2014, 13:51
درود
اخرین نسخه الان چنده؟
شمارش رو میگم
لینک اخرین نسخه 32بیتی از سایت خودش رو بدید لطفا روش کلیک نی شروع به دانلود کنه:|
مر30

1navid
14-01-2014, 21:00
سلام دوست عزیز من bitdefnder 2014 total اورجینال دارم
این آنتی ویروس با برنامه blue stack مشکل داره و نمگذاره باز بشه بیزحمت اگه می تونید راهنماییم کنید تا بتونیم از blue stack درکنار این آنتی ویروس استفاده کنم

ممنون

mohammad_203
14-01-2014, 23:05
این آنتی ویروس با برنامه blue stack مشکل داره و نمگذاره باز بشه بیزحمت اگه می تونید راهنماییم کنید تا بتونیم از blue stack درکنار این آنتی ویروس استفاده کنم

ممنون

سلام
تو تنظمیات active virus control رو غیر فعال کنید احتمالا درست میشه

To turn on or off Active Virus Control, follow these steps:

Open the Bitdefender window.

Click the Settings button on the upper toolbar.

Click Antivirus on the left-side menu and then the Shield tab.

Click the switch to turn on or off Active Virus Control.

مراحل بالا توضیح داده برای غیر فعال کردن کجا برین

A M ! N
15-01-2014, 01:49
درود
اخرین نسخه الان چنده؟
شمارش رو میگم
لینک اخرین نسخه 32بیتی از سایت خودش رو بدید لطفا روش کلیک نی شروع به دانلود کنه:|
مر30

جدیدترین ورژنش (2014) رو میتونی ازین لینک پایین بگیری..

اگه 2013 هم خواستی ازینجا:

Mr.New
15-01-2014, 09:33
جدیدترین ورژنش (2014) رو میتونی ازین لینک پایین بگیری..

اگه 2013 هم خواستی ازینجا:

خیلی منون داداش
ولی من شماره اخرین نسخش رو میخوام مثلا من الان
Bitdefender Internet Security 2014 17.13.0551 32-Bit
این رو دارم ولی اپدیت اولیش وحشتناک زیاده
میخوام ببینم ورژنی جدید تر از این اومده که من دانلود کنم ویندوز عوض کنم یا نه
چون فقط با اپدیت اولیش مشکل دارم:)
مر30

hamidreza2010
15-01-2014, 12:34
خیلی منون داداش
مر30

سلام
ببینید اولین آپدیت همیشه زیاد طول میکشه
برای همین اگه آخرین ورژن هم بگیری بازم طول میکشه
کسپر و بیت اینطورین.آپدیتهاشون سنگینه

A M ! N
15-01-2014, 12:52
خیلی منون داداش
مر30

لینک رو از سرور اصلی سایت دادم ، همیشه آخرین ورژن اونجاست ، اما بعد ازینکه نصب کنی بازم به آپدیت نیاز داری به قول دوستمون. :n16:

Mr.Lover
18-01-2014, 23:57
سلام
من از سایت ایرانی بیتدفندر نسخه توتال سکیوریتی 2014 رو گرفتم؛ که نرم افزارش فارسی از آب در اومد!
راهی هست که به زبان انگلیسی استفاده کنم؟

ممنون

pedram_01
19-01-2014, 04:42
سلام
من از سایت ایرانی بیتدفندر نسخه توتال سکیوریتی 2014 رو گرفتم؛ که نرم افزارش فارسی از آب در اومد!
راهی هست که به زبان انگلیسی استفاده کنم؟

ممنون

باید پاک کنید و نسخه انگلیسی رو دانلود کنید

Mr.Lover
19-01-2014, 16:03
سلام
ممنون که جواب دادید
حالا نسخه فارسی دردسری نداره؟

pedram_01
19-01-2014, 20:16
سلام
ممنون که جواب دادید
حالا نسخه فارسی دردسری نداره؟

خیر ولی نسخه انگلیسی بهتره

N-PLEXTOR
20-01-2014, 07:33

ممنون
سلام

دوست عزیز کافیه شما اجازه دسترسی را براش بدید تا برنامه باز بشه ولی اگر باز نشد در قسمت firwall و تب advansed میزان Intrusion Detection System،را بر حالت نرمال یا پایین تر تنظیم کنید

موفق باشید

MASTER OC 7
28-01-2014, 04:00
دوستان من نسخه Total Security 2014 رو نصب کردم ولی بیش از حد داره دانلود میکنه ( تقریبا هر 2.3 ساعت یکبار کل پهنای باند نت من رو مشغول میکنه )
آپدیت آنلاین رو هم off کردم ولی هیچ فایده ای نداره
یدونه برنامه مدیریت اینترنت هم گرفتم که فقط برنامه هایی که خودم اجازه میدم از اینترنت مصرف کنند ولی هیچ تاثیری نداشت و برنامه بازم خود به خود آپدیت میکنه :n02:
راهکار چیست ؟:n27:

N-PLEXTOR
28-01-2014, 15:42
دوستان من نسخه Total Security 2014 رو نصب کردم ولی بیش از حد داره دانلود میکنه ( تقریبا هر 2.3 ساعت یکبار کل پهنای باند نت من رو مشغول میکنه )
آپدیت آنلاین رو هم off کردم ولی هیچ فایده ای نداره
یدونه برنامه مدیریت اینترنت هم گرفتم که فقط برنامه هایی که خودم اجازه میدم از اینترنت مصرف کنند ولی هیچ تاثیری نداشت و برنامه بازم خود به خود آپدیت میکنه :n02:
راهکار چیست ؟:n27:
دوست عزیز برای حل مشکل مصرف پهنای باند توسط این انتی ویروس از فایل چند کیلوبایتی که در لینک زیر گذاشتم استفاده کنید

موفق باشید

Amir-Persian
30-01-2014, 22:48
سلام
یه سوال مهم داشتم!
طور میشه از کشور خارجی بیت دیفندری که از ایران خریدیم را اکتیو کنیم؟

ممنون:n16:

aylar6888
31-01-2014, 02:31
زبون نفهم ترین ضد مخرب برای آپدیت دستی و غیر اتوماتیک که تا حالا تولید شده...:n21:

mohammad_87
01-02-2014, 19:18
زبون نفهم ترین ضد مخرب برای آپدیت دستی و غیر اتوماتیک که تا حالا تولید شده...:n21:
این رو هم باید بردارید تا ترافیک مصرف نشه:
Setting>>General>>Advanced>>Anonymous Usage Reports

pedram_01
01-02-2014, 22:46

:n02: بیت دفندر نصب میکنی باید با اپدیت هاش کنار بیایی .

واقعا انتی ویروس خوبیه من خیلی وقت ها فراموش میکنم انتی ویروس دارم . تو این چند وقتی که داشتم نه ویروسی شدم نه چیزی ولی با هر انتی که قبل از بیت داشتم ویروسی شدم .

از نورتون کمودو اوریا بگیر تا ای وی جی و بولگارد و اوست و نود 32 و چند انتی دیگه

فقط با 3 انتی تاحالا ویروسی نشدم

کاسپر ( یک بار ویروسی شدم ولی با یک اپدیت خودش ویروس رو پاکسازی کرد )

ام سی سافت ( اینترنت سیکروبتی رو خریدم یک سال تمام داشتمش و ویروسی نشدم و موقعی بود که من خیلی با ویروس سرو کله میزدم ولی دمش گرم کارش رو خوب انجام میداد فقط بخاطر فایروالش پاکش کردم و دیگه نخریدمش )

بیت دفندر ( نسخه توتال رو خریدم 2 ساله . الان 7 ماه هست که دارمش و کلی فلش ویروسی و ... باهاش پاک سازی کردم و کلی ویروس دانلود و اجرا کردم و... اخ نگفت و سیستم ویروسی نشد و فایروال خوبی داره هوش مصنوعی خوبی داره و بی سروصدا و ساکت ترین انتیی هست که من تاحلا دیدم فقط و فقط مشکل اپدیت داره که من هیچ مشکلی باهاش ندارم چون قبل از اینکه بخرمش یک ماه تستش کرده بودم . )

pedram_01
01-02-2014, 22:55
سلام
یه سوال مهم داشتم!
طور میشه از کشور خارجی بیت دیفندری که از ایران خریدیم را اکتیو کنیم؟

ممنون:n16:

نمیدونم 100 درصد با این روش میشه یا نه ولی...

اول از این سایت بیت دفندر رو دانلود میکنی و نصب میکنی و کلید رو بهش میدی

دوم وقتی کلید رو بهش دادید و فعال شد حالا از سایت اصلی بیت رو دانلود و نصب کنید

تمام

Acceleration
03-02-2014, 21:24
سلام دوستان
من روی لپ تاپم Bitdefender Internet Security 2014 دارم . مشکلی که دارم اینه که برای عضویت و لاگین توی سایت asus.com به ssl اشکال میگیره ، لطفا راهنماییم کنید ساعت سیستم هم درسته و با اون قسمتی که انلاین اپدیت میکنه هم اپدیت کردم
با یه لپ تاپ دیگه که همین انتی ویروس و همین نسخه روشه میرم توی اون بخش و مشکلی نداره

pedram_01
04-02-2014, 06:40
سلام دوستان
من روی لپ تاپم Bitdefender Internet Security 2014 دارم . مشکلی که دارم اینه که برای عضویت و لاگین توی سایت asus.com به ssl اشکال میگیره ، لطفا راهنماییم کنید ساعت سیستم هم درسته و با اون قسمتی که انلاین اپدیت میکنه هم اپدیت کردم
با یه لپ تاپ دیگه که همین انتی ویروس و همین نسخه روشه میرم توی اون بخش و مشکلی نداره

من بیت 2014 دارم ولی برای من گیر نمیده!!!

احتملا مشکل از مرورگر شماست با یک مرورگر دیگه ازمایش کنید .

amirhasan.king
04-02-2014, 16:21
دوستان همونطور که راهنماییم کردن رو سیستم بیتدیفندر خریدم ریختم

الان موقع نصب ایمیل خواست و همچنین برای اکانت من ایمیل اشتباهی دادم!!:n30:

یعنی الان لایسنسم برای اون ایمیل ارسال میشه ؟
الان چی میشه؟

بعد یه سوال دیگه فایروالش رو چه جوری تنظیم کنم تا قدرت حداکثر داشته باشه؟
کلا برای تنظیمش چه کنم؟
حالت اتوماتیکش خوبه؟
چون تازه نصب کردم خیلی اماتورم توش
ممنونم:n16:

aylar6888
04-02-2014, 23:54
:n02: بیت دفندر نصب میکنی باید با اپدیت هاش کنار بیایی .

واقعا انتی ویروس خوبیه من خیلی وقت ها فراموش میکنم انتی ویروس دارم . تو این چند وقتی که داشتم نه ویروسی شدم نه چیزی ولی با هر انتی که قبل از بیت داشتم ویروسی شدم .

از نورتون کمودو اوریا بگیر تا ای وی جی و بولگارد و اوست و نود 32 و چند انتی دیگه

فقط با 3 انتی تاحالا ویروسی نشدم

کاسپر ( یک بار ویروسی شدم ولی با یک اپدیت خودش ویروس رو پاکسازی کرد )

ام سی سافت ( اینترنت سیکروبتی رو خریدم یک سال تمام داشتمش و ویروسی نشدم و موقعی بود که من خیلی با ویروس سرو کله میزدم ولی دمش گرم کارش رو خوب انجام میداد فقط بخاطر فایروالش پاکش کردم و دیگه نخریدمش )

بیت دفندر ( نسخه توتال رو خریدم 2 ساله . الان 7 ماه هست که دارمش و کلی فلش ویروسی و ... باهاش پاک سازی کردم و کلی ویروس دانلود و اجرا کردم و... اخ نگفت و سیستم ویروسی نشد و فایروال خوبی داره هوش مصنوعی خوبی داره و بی سروصدا و ساکت ترین انتیی هست که من تاحلا دیدم فقط و فقط مشکل اپدیت داره که من هیچ مشکلی باهاش ندارم چون قبل از اینکه بخرمش یک ماه تستش کرده بودم . )
درود :
من حرفاتو قبول دارم و منکر قدرتش نیستم که با این حجم تقریبا نیم گیگی فایل نصب و حجم بالاترین آپدیتها در بین تمام آنتی ویروسها بایدم این قدرتو داشته باشه ( ایراد من فقط به آپدیت دستی اونه)اما آنتی ویروسی که سر خود با وجود خاموش بودن آپدیت اتوماتیک و داشتن این گزینه باز هم سر خود و هر وقت دلش میخواد ترافیک مصرف میکنه و با زدن آپدیت دستی فقط اونها رو که از قبل دانلود کرده نصب میکنه مشکل آپدیت داره دیگه و تو این مورد بدترین عملکردو داره در بین تمام محصولاتی که تست کردم...

این رو هم باید بردارید تا ترافیک مصرف نشه:
Setting>>General>>Advanced>>Anonymous Usage Reports
درود :
مشکل من این نیست و خودم میتونم جلوی مصرفشو بگیرم .مشکل من اینه که این آنتی ویروس با داشتن گزینه غیرفعال کردن آپدیت اتوماتیک و اینهمه دبدبه و کبکبه چرا باید سر خود عمل کنه و بدون اطلاع آپدیت بشه؟؟؟اصلا این گزینه رو برای دکور گذاشتن که باید برای رفعش دست به دامن نرم افزار کمکی شد؟؟؟

amir raya
05-02-2014, 22:14
سسلام دوستان
بیت دیفند توتال رو تازه دان کردم دارم از تریال استفاده میکنم اگه راضی بودم یه یک سالشا بگیرم ولی ماشالا خوب داره نظرما عوض میکنه. وقتی نصب کردم درصد هنگ ویندوزم (نه هنگ خفن) خیلی خیلی بالا رفته. یه ربع یه بار. کی ام پلیر که دیگه باز نمیشه. (فایروال رو چک کردم) . به آی دی ام هم عمرن اجازه دانلود نمیده مگه اینکه کلا غیرفعالش کنی آی دی امم ریست کنی. (اینم از توی تنظیمات فایروال چکش کردم درست نشد)
مشکلش اگه رفع نمیشه نخرم. کاملا داره پشیمونم میکنه!!

amirhasan.king
06-02-2014, 00:59
ماشاالله هیچ کس جواب نمدهد :n02:

یه سوال دیگه دارم اینم فقط نگاه کنید و از جلوش رد شید!!!

این bitdefender wallet چیه دقیقا؟چه کاری میکنه؟چه جوری باهاش کار کنم؟

mosi_alfa
11-02-2014, 13:43
مشکل من این نیست و خودم میتونم جلوی مصرفشو بگیرم .مشکل من اینه که این آنتی ویروس با داشتن گزینه غیرفعال کردن آپدیت اتوماتیک و اینهمه دبدبه و کبکبه چرا باید سر خود عمل کنه و بدون اطلاع آپدیت بشه؟؟؟اصلا این گزینه رو برای دکور گذاشتن که باید برای رفعش دست به دامن نرم افزار کمکی شد؟؟؟

ظاهرا راهی نیس دوست عزیز!
من تنها راه چاره ای که دیدم این بود که آدرس سرور دانلود آپدیت رو تغییر بدم به یه آدرس اشتباهی و الکی :n05:
نکته خنده دارش اینه که با این کار هر یکی دو ساعت تو Events میزنه: update complete successfuly :n08:
رو..حانی مچکریم:n16:

alipencia
11-02-2014, 14:41
سلام...دوستان نسخه نهایی kis4 ریلیز شده؟ الان رو سیستم 2013 دارم چه فرقی با هم دارن؟

mohammad_203
11-02-2014, 15:48
سلام...دوستان نسخه نهایی kis4 ریلیز شده؟ الان رو سیستم 2013 دارم چه فرقی با هم دارن؟

سلام
اگه منظورتون کسپرسکی هست ! که در تاپیک مربوطه سوال بفرمایید :
خیلی وقت هست که ریلیز شده ! الان پچ d هم اومده !

amir raya
11-02-2014, 17:35
من دوره تریالم داره تموم میشه. نمیخوام با این مشکلات بخرم لایسنس. کسی چاره ای برای مشکل من نداشت؟

mohammad_87
11-02-2014, 18:34
ماشاالله هیچ کس جواب نمدهد :n02:

یه سوال دیگه دارم اینم فقط نگاه کنید و از جلوش رد شید!!!

این bitdefender wallet چیه دقیقا؟چه کاری میکنه؟چه جوری باهاش کار کنم؟
این مشکلات به بیت مربوط نمیشه مگر اینکه مثلا idm در فایروال بلاک شده باشه.
اگه قوانین اون برنامه ها دسترسی کامل رو به برنامه داده اند نباید مشکلی باشه وگرنه ممکنه مثلا بخاطر کرک idm ،بیت دیفندر اون رو بلک کرده باشه یا محدودش کنه

در حالت دیگه ممکنه بخاطر وجود برنامه های امنیتی دیگه در کار برنامه اختلال ایجاد شده باشه

احتمال آخر اینکه خود بیت دیفندر دستکاری شده،مثلا بخاطر استفاده از کرک یا تریال ریستر یا دانلود از سایت غیر رسمی

amir raya
12-02-2014, 14:48
آی دی ام رو پاک کردم از اول نصب کردم درست شد. این قسمت ضد دزدش چطوری کار میکنه؟؟ نوت بوک منا تو یاسوج نشون میدد!

S M Λ S Ħ
12-02-2014, 17:40

درود ...

ابتدا با IP آلمانوصل شید

بعد وارد لینک زیر بشید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Bit-defender Total 1Year ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fhtml%2Fcovermounts%2F%23pcwelt)

حالا فرم ثبت نام رو تکمیل کنید

برای ایمیل هم میتونید از ایمیل موقت استفاده کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] EmeiL.ir | سرویس ایمیل موقت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و بعد از واد کردن کد امنیتی نمایش داده شده

و تایید کردن لایسنس به ایمیل شما ارسال میشود

√ توجه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوستان توجه داشته باشید که با هر آی پی 2 یا نهایت 3 کلید میتونید دریافت کنید.

نمونه لایسنس گرفته شده:
P72P2LZ
0VRMSPG
ZEZ30F3
CZZCVWH
RJ327UC
4RBTI36
:n05:

منبع: سافت98

mohammad_87
12-02-2014, 19:46
آی دی ام رو پاک کردم از اول نصب کردم درست شد. این قسمت ضد دزدش چطوری کار میکنه؟؟ نوت بوک منا تو یاسوج نشون میدد!

قسمت ضد سرقت رو ابتدا باید از طریق اکانت خودتون در my bitdefender ست کنی تا موقعیت دقیق رو نشون بده.

من در لپتاپ ندیدم گزینه هاش چجوریه اما در موبایلم نصب کردم و با اکانتم ست کردم.حالا وقتی گوشیم به اینترنت وصل باشه،از هر جایی که به سایت bitdefender برم و وارد اکانتم بشم،هم محل دقیق موبایلم رو میبینم(دقیقا مثل خود گوگل مپ) و هم امکانات ضد سرقت رو میتونم از سایت استفاده کنم.

S0R3N4
12-02-2014, 21:19
کسی امتحانش کرده؟؟
مگه خیریه راه انداخته 1 سال رایگان لایسنس میده؟
مشکل دار نیس؟

fight12
12-02-2014, 22:30
کسی امتحانش کرده؟؟
مگه خیریه راه انداخته 1 سال رایگان لایسنس میده؟
مشکل دار نیس؟
من که امتحان کردم کار نکرد

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk 2

mohammad_203
13-02-2014, 14:51
سلام
من در قسمت تنظیمات آپدیت گزینه Prompt Before downloading رو انتخاب کردم. وقتی می خواد آپدیت شه سوال می پرسه که اینقدر فایل (مثلا 15 مگ) باید گرفته شه تا آپدیت شه.تا اینجای کار مشکلی نیست ! مشکل اینه مثلا نوشته 15400 کیلوبایت(15 مگ تقریبا) ولی سرعت آپدیت خیلی سریع اتفاق می افته .یعنی مثلا تو چند ثانیه چند مگ گرفته میشه .نه اینترنت من سرعتش بالاست نه چیز دیگه.در ضمن موقع آپدیت با برنامه Bwmeter نگاه می کنم میبینم زیاد حجمی هم گرفته نمیشه !

amir raya
14-02-2014, 12:19
قسمت ضد سرقت رو ابتدا باید از طریق اکانت خودتون در my bitdefender ست کنی تا موقعیت دقیق رو نشون بده.

من در لپتاپ ندیدم گزینه هاش چجوریه اما در موبایلم نصب کردم و با اکانتم ست کردم.حالا وقتی گوشیم به اینترنت وصل باشه،از هر جایی که به سایت bitdefender برم و وارد اکانتم بشم،هم محل دقیق موبایلم رو میبینم(دقیقا مثل خود گوگل مپ) و هم امکانات ضد سرقت رو میتونم از سایت استفاده کنم.

آخه لپ تاپ رو با چی موقعیت یابی میکنه؟ جی پی اس ندارن که لپ تاپا
یه بیت دیفندر آنتی ذفت هم باید دانلود و نصب کنبم روی سیستم من استاپ ورکینگ میدد

S0R3N4
14-02-2014, 20:52
خلاصه دوستان
ما نفهمیدیم!!!
از بیتدیفندر راضی هستید یا خیر!چون این سوال منه:

pedram_01
15-02-2014, 00:54
خلاصه دوستان
ما نفهمیدیم!!!

من راضی نیستم رو سیستم خیلی تاثیر منفی میزاره و سنگینه

رو اینترنت هم کمو بیش تاثیر داره

ولی از نظر قدرتی و امنیتی ازش راضی هستم

mohammad_87
16-02-2014, 01:12
آخه لپ تاپ رو با چی موقعیت یابی میکنه؟ جی پی اس ندارن که لپ تاپا
یه بیت دیفندر آنتی ذفت هم باید دانلود و نصب کنبم روی سیستم من استاپ ورکینگ میدد
سوال درمورد ضد سرقت بود
من گفتم که روی موبایل تست کردم
لپ تاپ رو تست نکرم که بدونم کار میکنه یا نه،اما گوشی هم مکان یابیش با اینترنته

خلاصه دوستان
ما نفهمیدیم!!!

هیچ محصولی پیدا نمیشه که بدون مشکل باشه
من یه مدت زیاد بیت رو تست کردم
چون اینترنتم مثل شما نامحدوده کاری به آپدیتهاش نداشتم اما اینکه بدون اجازه کاربر باز هم آپدیت میکنه جالب نیست
تاثیری روی سرعت اینترنت و سیستم ندیدم
اما برنامه هایی که کرک شده اند رو مستقیما بلاک میکنه و حتما خودم باید میرفتم از تنظیمات دسترسی برنامه رو درست میکردم (مثل idm )
قدرت آنتی ویروسش الیه بدون شک
فایروالش با سیتم عامل های 32 بیتی سازگارتره و اون قدرت رو در 64 نداره.
تنظیمات فایروالش برای من خیلی کم بود و اصلا نمیشه یک قانون جدید به فایروال اضافه کرد.(جدای برنامه ها)
لایسنس هم که الان ماشاا... همش داره به مناسبت های مختلف لایسنس رایگان شش ماهه و یکساله میده و بجز اینها یا باید لایسنس اصلی بخری یا قیدشو بزنی

در کل بنظر من در ویندوز 64 بیتی از آنتی ویروسش بخوبی میشه استفاده کرد و بهش اطمینان کامل داشت و در 32 بیتی از اینترنت سکوریتی

N-PLEXTOR
21-02-2014, 09:16
سلام
من در قسمت تنظیمات آپدیت گزینه Prompt Before downloading رو انتخاب کردم. وقتی می خواد آپدیت شه سوال می پرسه که اینقدر فایل (مثلا 15 مگ) باید گرفته شه تا آپدیت شه.تا اینجای کار مشکلی نیست ! مشکل اینه مثلا نوشته 15400 کیلوبایت(15 مگ تقریبا) ولی سرعت آپدیت خیلی سریع اتفاق می افته .یعنی مثلا تو چند ثانیه چند مگ گرفته میشه .نه اینترنت من سرعتش بالاست نه چیز دیگه.در ضمن موقع آپدیت با برنامه Bwmeter نگاه می کنم میبینم زیاد حجمی هم گرفته نمیشه !

سلام
درسته میزان اپدیتی که به شما نشان داده میشه 15مگ هست ولی چون این اپدیت بصورت فشرده ارائه میشه (حدود 5مگ)به همین خاطر بروزرسانی سریعتر اتفاق می افته :n06:

خلاصه دوستان
ما نفهمیدیم!!!

من راضی نیستم رو سیستم خیلی تاثیر منفی میزاره و سنگینه

رو اینترنت هم کمو بیش تاثیر داره

ولی از نظر قدرتی و امنیتی ازش راضی هستم
انتی ویروس خوبیه ، پرفورمنسش هم عالیه خودتون میتونید یه سری به تستهای Av-Test بزنید و میزان کارایی بیت را مشاهده بفرمائید،بازهم اگر مشکلی با کاهش سرعتPC در استفاده بااین انتی ویروس داشتید،کافیه درتنظیمات انتی ویروس و سربرگ Shield میزان on-acess....را بر حالت Normalتنظیم کنید

سوال درمورد ضد سرقت بود
من گفتم که روی موبایل تست کردم
لپ تاپ رو تست نکرم که بدونم کار میکنه یا نه،اما گوشی هم مکان یابیش با اینترنته

هیچ محصولی پیدا نمیشه که بدون مشکل باشه
من یه مدت زیاد بیت رو تست کردم
چون اینترنتم مثل شما نامحدوده کاری به آپدیتهاش نداشتم اما اینکه بدون اجازه کاربر باز هم آپدیت میکنه جالب نیست
تاثیری روی سرعت اینترنت و سیستم ندیدم
اما برنامه هایی که کرک شده اند رو مستقیما بلاک میکنه و حتما خودم باید میرفتم از تنظیمات دسترسی برنامه رو درست میکردم (مثل idm )

دوست عزیز

شما میتوانید با غیرفعال کردن ماژول اپدیت بیت دفندر،هر موقع که بخواهید می توانید بصورت دستی انتی ویروس را بروزرسانی کنید بدون هیچ مشکلی،

hamidreza2010
21-02-2014, 16:24
سلام دوستان
به نظرتون ، مشکل بیت با سیستم های 64 بیتی چیه؟
آخه بعضی دوستان میگن روی 64 بیتی مشکل داره و .....

mohammad_87
22-02-2014, 01:53
دوست عزیز

شما میتوانید با غیرفعال کردن ماژول اپدیت بیت دفندر،هر موقع که بخواهید می توانید بصورت دستی انتی ویروس را بروزرسانی کنید بدون هیچ مشکلی،
ممنون از راهنمایی شما
من مشکلی ندارم،گفته دوستان دیگه رو(اینکه باز هم آپدیت پنهانی داره) نقل کردم که اگه اینجوری باشه جالب نیست.موضوع حجم نیست،موضوع مخفی کاریست

سلام دوستان
به نظرتون ، مشکل بیت با سیستم های 64 بیتی چیه؟
آخه بعضی دوستان میگن روی 64 بیتی مشکل داره و .....
من روی 64 داشتم و مشکلی بابت هنگ و ... اصلا نداشتم
قدرت فایروال در ویندوز های 64 به اندازه 32 نیست

مثلا خودم روی ویندوزم که 64 هست با چند ابزار،فایروال رو تست کردم و هرچی تنظیمات رو تغییر دادم از پس برخی هاشون برنیومد

mosi_alfa
24-02-2014, 16:51
...لایسنس هم که الان ماشاا... همش داره به مناسبت های مختلف لایسنس رایگان شش ماهه و یکساله میده و...

راهنمایی می‌فرمایید کجا میشه از اینا گرفت؟؟

aylar6888
24-02-2014, 23:40
درسته میزان اپدیتی که به شما نشان داده میشه 15مگ هست ولی چون این اپدیت بصورت فشرده ارائه میشه (حدود 5مگ)به همین خاطر بروزرسانی سریعتر اتفاق می افته

:n04:
جالب بود....
از کرامات شیخ ما اینست شیره را خورد و گفت شیرینست
دوست عزیز دی یو متر رو نصب کن ببینی با چه سرعتی آپدیت میشه و اصلا موقع آپدیت دستی ترافیکی مصرف نمیشه...بعد شما از کجا متوجه شدی که آنتی ویروس دروغ میگه حجم آپدیت مثلا 15 مگه بعد فایلشم فشرده ست و حجمشم 5 مگ؟؟؟
میشه به ما هم یاد بدین؟؟

mohammad_87
25-02-2014, 05:33
راهنمایی می‌فرمایید کجا میشه از اینا گرفت؟؟
اول سال میلادی و روز ولنتاین این لایسنس ها موجود بودن که البته روز ولنتاین قرعه کشی میشد.یک نمونه هم صفحه قبل هست.
فعلا لایسنس تبلیغاتی فعالی موجود نیست،اگر خبری در این مورد دیدم اینجا میذارم.

aban366
08-03-2014, 06:56
سلام
دیشب نشستم این انتی ویروس رو از سایتش با لایسنس 6ماه گرفتم
همیشه نورتون استفاده میکردم و ازش خیلی راضی بودم
الان اینجا رو خوندم دیدم ای وای همه میگن حجم زیادی از اینترنت مصرف میکنه ایا راسته؟ یا نه اون برا نسخه های قدیمی بودش و الان مشکل حل شده؟
مثلا چقدر در ماه همینطوری خود به خود حجم مصرف میکنه؟
ویندوزم 64 بیت هستش

babialex
08-03-2014, 14:30
از کجا میتونم لایسنس رو با قیمت خوب و مناسب و اصلی تهیه کنم ؟ لایسنس اصل خود سایت و دریافت آپدیت ها مستقیم از سایت ؟

aban366
08-03-2014, 20:20
سلام
الان اینجا رو خوندم دیدم ای وای همه میگن حجم زیادی از اینترنت مصرف میکنه ایا راسته؟ یا نه اون برا نسخه های قدیمی بودش و الان مشکل حل شده؟
ویندوزم 64 بیت هستش
?????کسی جواب نمیده

N-PLEXTOR
08-03-2014, 20:26
سلام
ویندوزم 64 بیت هستش
دوست عزیز الان دیگه مشکل بیت بامصرف پهنای باندو مشکل ترافیک نت با نصب ابزاری به اسم BitdefenderBandwidthFix حل شده وجای نگرانی وجود نداره بازاگه دوستان اطلاع بیشتری دراین باره دارند شما رو راهنمایی می کنند.

موفق باشید.

hamidreza2010
08-03-2014, 23:54
دوست عزیز الان دیگه مشکل بیت بامصرف پهنای باندو مشکل ترافیک نت با نصب ابزاری به اسم BitdefenderBandwidthFix حل شده وجای نگرانی وجود نداره بازاگه دوستان اطلاع بیشتری دراین باره دارند شما رو راهنمایی می کنند.

موفق باشید.

سلام
بله توی وین 7 حل میشه ولی توی 8 و 8.1 نه متاسفانه

*Batman*
09-03-2014, 02:43
سلام

سلام
اگر اشتباه نکنم وقتیکه نصبش کردم فایروال ویندوز فعال بود(Win 8.1). ما هم چند تا Rule براش تعریف کردیم تا مصرف آنتی ویروس بیاد پایین.
نتیجه هم داد ولی میزان مصرف به صفر نرسید اما تاثیر قابل توجهی داشت.بعداً متوجه شدم URL Advisor از کار افتاده.
تغییراتی تو Rule ها اعمال کردم و کارایی تقریبا تغییر نکرد.
(منظورم از کارایی در اینجا همون میزان مصرف ترافیکه که هر چه کمتر باشه فرض میکنیم کارایی بیشتر میشه)
اما دو بار هم ترافیک به شدت در حال مصرف شدن بود که حتی با ماژول های مُد کرنل هم نتونستم ردیابی کنم. تجربه شگفت انگیزی بود.
حالا اگر این مصرف ترافیک مربوط به بیت دیفندر بوده باشه، امن بودنِ محصول یه جورایی میره زیر سوال.

N-PLEXTOR
09-03-2014, 09:59
سلام
خب شما Microsoft Visual C++ 2013 Redistributable Package و Microsoft .NET Framework 3.5 روقبلش نصب کنید بعد اون ابزار رو ،ضمنا چک کنید گزینه های Vulnerability در سربرگ انتی ویروس غیرفعال باشه.

hamidreza2010
09-03-2014, 13:53
سلام
اگر اشتباه نکنم وقتیکه نصبش کردم فایروال ویندوز فعال بود(Win 8.1). ما هم چند تا Rule براش تعریف کردیم تا مصرف آنتی ویروس بیاد پایین.
نتیجه هم داد ولی میزان مصرف به صفر نرسید اما تاثیر قابل توجهی داشت.بعداً متوجه شدم URL Advisor از کار افتاده.
تغییراتی تو Rule ها اعمال کردم و کارایی تقریبا تغییر نکرد.
(منظورم از کارایی در اینجا همون میزان مصرف ترافیکه که هر چه کمتر باشه فرض میکنیم کارایی بیشتر میشه)
اما دو بار هم ترافیک به شدت در حال مصرف شدن بود که حتی با ماژول های مُد کرنل هم نتونستم ردیابی کنم. تجربه شگفت انگیزی بود.
حالا اگر این مصرف ترافیک مربوط به بیت دیفندر بوده باشه، امن بودنِ محصول یه جورایی میره زیر سوال.

ممنون مسعود جان
آره خیلی ترافیک مصرف میکنه.با نرم افزارهای کنترل ترافیک هم میشه فهمید
حالا اینکه چجوری و کی میخواد فیکس شه نمیدونم
جالب اینه که خیلی از بجه ها با نصب اون نرم افزار روی 7 مشکل نداشتن ولی روی 8 و 8.1 تاثیری نداره.چون منم تست کردم

خب شما Microsoft Visual C++ 2013 Redistributable Package و Microsoft .NET Framework 3.5 روقبلش نصب کنید بعد اون ابزار رو ،ضمنا چک کنید گزینه های Vulnerability در سربرگ انتی ویروس غیرفعال باشه.

ممنون عزیز
اونا نصب بودن و اون گزینه هم فعال بود

N-PLEXTOR
09-03-2014, 18:21
ممنون مسعود جان
آره خیلی ترافیک مصرف میکنه.با نرم افزارهای کنترل ترافیک هم میشه فهمید
حالا اینکه چجوری و کی میخواد فیکس شه نمیدونم
جالب اینه که خیلی از بجه ها با نصب اون نرم افزار روی 7 مشکل نداشتن ولی روی 8 و 8.1 تاثیری نداره.چون منم تست کردم

ممنون عزیز
اونا نصب بودن و اون گزینه هم فعال بود
نه دیگه گزینه هایی که جهت رفع اسیب پذیری ویندوز (Vulnerability)بکار میروند ترافیک بیشتری را رو مصرف می کنند که باید همه موارد رو disable کنید.

hamidreza2010
09-03-2014, 19:54
نه دیگه گزینه هایی که جهت رفع اسیب پذیری ویندوز (Vulnerability)بکار میروند ترافیک بیشتری را رو مصرف می کنند که باید همه موارد رو disable کنید.

آهان ببخشید دوست عزیز منظورم همون غیر فعال بود ( البته من جفتش تغییر دادم ولی تاثیر محسوسی نداشت )
تند تند پست زدم اشتباه شده بود:n01:

mohammad_203
14-03-2014, 23:07
سلام
فقط 2 ساعت و 50 دقیقه از الان وقت دارین تا لایسنس رایگان 6 ماهه نسخه Internet security بگیرین ! !

aylar6888
19-03-2014, 20:17
درود :
دوستانی که از این لایسنس ( 6 ماهه اینترنت سکوریتی بیت دیفندر)گرفتن باید در نظر داشته باشن که حداکثر تا یک ماه بعد از دریافت لایسنس اونو اکتیو کنن وگرنه لایسنس از اعتبار ساقط میشه...

امیر انصاری
23-03-2014, 15:52
دوستان عزیز حدود 24 ساعت فرصت دارن از 9 ماه لایسنس اختصاصی بیت دیفندر اینترنت سکوریتی بهره مند بشن:

Immunology
30-03-2014, 11:13
سلام
دستان من از بیت ذفندر استفاده میکنم.هر روز باید یه تعداد خرید اینترنتی انجام بدم و این بیت دفندر خیلی سرعت رو میاره پایین.قبلا یه دکمه کوچیک بالای صفحه اینترنت میاورد و میشد غیرفعالش کرد.اما چند روزیه که نمیشه این تولبار بیاد و غیرفعالش کنم.برام مشکل ساز شده.کسی میدونه چجوری میتونم اونو بیارم و یا در زمان خاصی برای کروم غیرفعالش کنم که مشکل ساز نشه؟؟؟؟
ممنون

france
02-04-2014, 20:39
با سلام

سه الی 4 ماهه لایسنس رو خریدم دیشب یکدفعه با پیغام معتبر نبودن لایسنس روبه رو شدم عکس اول

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 35543953486484273.jpg&sa=D&sntz=1&usg=AFQjCNHXfdeL7xPlsd01ND5JmMcr1zeh8Q)

دوباره همون لایسنس قبلی رو خواستم ثبت کنم که پیغام داد چون قبلاً ثبت شده دوباره امکانپذیر نیست. لطفا راهنمائی کنید چرا این مشکل بوجود اومده!!

در ضمن لایسنس رو از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خریدم.

mey3amm
03-04-2014, 15:28
با سلام

سه الی 4 ماهه لایسنس رو خریدم دیشب یکدفعه با پیغام معتبر نبودن لایسنس روبه رو شدم عکس اول

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 35543953486484273.jpg&sa=D&sntz=1&usg=AFQjCNHXfdeL7xPlsd01ND5JmMcr1zeh8Q)

دوباره همون لایسنس قبلی رو خواستم ثبت کنم که پیغام داد چون قبلاً ثبت شده دوباره امکانپذیر نیست. لطفا راهنمائی کنید چرا این مشکل بوجود اومده!!

در ضمن لایسنس رو از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خریدم.
داداش منم از همینچا گرفتم دوساله ولی دیشب بسته شد.....:n03:

france
03-04-2014, 18:16
سایتشون که بالا نمیاد باید تا شنبه صبر کرد دید قضیه چیه

france
04-04-2014, 08:06
داداش منم از همینچا گرفتم دوساله ولی دیشب بسته شد.....:n03:

سایتشون که بالا نمیاد باید تا شنبه صبر کرد دید قضیه چیه

دیشب ازداخل قسمت کاربری درسایت بیتدفیندر موضوع رو گزارش کردم امروز صبح مشکلم رفع شد. لایسنس فعال شد.

pa13
05-04-2014, 19:48
دوستان سریال بیت دفندر اینترنت سکیوریتی 2013 رو دارید؟

N-PLEXTOR
05-04-2014, 22:09
دوستان سریال بیت دفندر اینترنت سکیوریتی 2013 رو دارید؟
خدمت شمادوست عزیز:

AWFX70T =180 days

ebi1952
06-04-2014, 12:31
دوستان گرامی
نسخه IS فارسی داره؟
الان من نسخه انگلیسی دارم همینو میشه فارسی کرد یا باید نسخه فارسی رو دوباره دانلود کنم؟

mosi_alfa
06-04-2014, 18:26
دوستان عزیز حدود 24 ساعت فرصت دارن از 9 ماه لایسنس اختصاصی بیت دیفندر اینترنت سکوریتی بهره مند بشن:

Offer Ends Midnight 4/5/14
تقربا یک ماه وقت هست.

Mr.Lover
06-04-2014, 18:44
دوستان گرامی
نسخه IS فارسی داره؟
الان من نسخه انگلیسی دارم همینو میشه فارسی کرد یا باید نسخه فارسی رو دوباره دانلود کنم؟

سلام
باید نسخه فارسی رو دانلود کنید.
خودم نسخه فارسی رو گرفتم اما تو برنامه راهی برای تغییر زبان نیست!

pa13
06-04-2014, 23:15
دوستان برای انتقال آپدیت های بیت اینترنت سکیوریتی2013 به یه سیستم دیگه راهی هست؟

pa13
07-04-2014, 14:37
دوستان برای انتقال آپدیت های بیت اینترنت سکیوریتی2013 به یه سیستم دیگه راهی هست؟
دوستان اگه دارید, یه بیت اینترنت سکیوریتی 2013 سریالش رو واسه اکتیو کردن بیت بدین....واسه لپتاپم میخوام! با تشکر

Apollo
15-04-2014, 12:06
500 مگ دانلود کردم سریال نداره :n03:
دوستان کسی سریال BitDefender Internet Security 2014 Build 17.25.0.1074 64-Bit رو داره

pa13
16-04-2014, 14:45
500 مگ دانلود کردم سریال نداره :n03:
دوستان کسی سریال BitDefender Internet Security 2014 Build 17.25.0.1074 64-Bit رو داره

EVXCPQB =>> 168 Days =>> Expire In 1393-03-04

leo_meb
18-04-2014, 11:59
Offer Ends Midnight 4/5/14
تقربا یک ماه وقت هست.

مهلتش تموم شده یا نه، چیزی پیدا نکردم...
اگه هست راهنمایی کنین

N-PLEXTOR
28-04-2014, 22:31
باسلام

چندروزی هست که متاسفانه نمیتونم به قسمت پشتیبانی بیت دفندر ویروس ارسال کنم ،بعد از اپلود شدن 13% فایل، بصورت خودکار متوقف میشه و این ارور در صفحه اصلی مرورگر میاد:

This Web Page is not Availble

دوستان محترم لطفا راهنمایی بفرمایید.

N-PLEXTOR
30-04-2014, 19:02
:n04:
جالب بود....
از کرامات شیخ ما اینست شیره را خورد و گفت شیرینست
دوست عزیز دی یو متر رو نصب کن ببینی با چه سرعتی آپدیت میشه و اصلا موقع آپدیت دستی ترافیکی مصرف نمیشه...بعد شما از کجا متوجه شدی که آنتی ویروس دروغ میگه حجم آپدیت مثلا 15 مگه بعد فایلشم فشرده ست و حجمشم 5 مگ؟؟؟
میشه به ما هم یاد بدین؟؟
والا تااون جایی که بنده اطلاع دارم قضیه به این شکل است که بیت دیفندر حجم اصلی دانلود را نمینویسد ، بیت دیفندر حجم موارد های مورد بررسی و حجم استخراج شده ی آپدیت ها را مینویسد !

برای اثبات میتونید این فیلم رو دانلود کنید وخودتون مشاهده بفرمائید:

arash3400
02-05-2014, 14:28
درود

دوستان کسی سریال BitDefender Internet Security 2014 رو داره

N-PLEXTOR
05-05-2014, 19:38
درود

دوستان کسی سریال BitDefender Internet Security 2014 رو داره
خدمت شما:
YKPY4TM =129 days left

ALI . R
07-05-2014, 15:04
از لینک پایین تا 18 ساعت آینده میتونید سریال رایگان 6 ماهه دریافت کنید :

همچنین از لینک پایین هم میوتید دریافت کنید : ( بدون محدودیت زمانی )

دو تا سریال اختصاصی هم تهیه کردم : ( تا 30 روز آینده میتونید استفده کنید )

موفق باشید:n12:

Immunology
08-05-2014, 20:28
برای آندروید سریال ندارید؟

satansilent
16-05-2014, 15:28
Bitdefender 2015 نسخه آزمایشی

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Immunology
21-05-2014, 20:35
لایسنس 6ماهه رایگان
فقط 19 ساعت فرصت دارید...

shahrooztk
22-05-2014, 09:33
سلام
من به تازگی به بیت دیفندر با لایسنس اورجینال گرفتم و یه مشکل عجیب و غریب باهاش دارم
bitdefender internet security 2014 روی لپ تاپم نصب کردم. با وای فای که وصل می شم به مودم، اینترنت لپ تاپ قطع نمیشه ، کلا همه شبکه قطع میشه !!!!!! یعنی اصلا چراغ dsl و internet مودم کلا خاموش میشن و بعد اینکه دوباره وصل می شن و وای فای لپ تاپ، اتوماتیک به مودم وصل می شه دوباره این اتفاق می افته .
کل تنظیمات برنامه رو باهاش ور رفتن، اصلا همه آیتم های برنامه آنتی ویروس، فاریر وال همرو خاموش کردم بازم این مشکل هست، فقط دیگه زمانی که برنامه رو آنیستال کردم مشکل حل شد که نشون دهنده اینه که 100% مشکل از این bitdefender !
کلی ام سرچ و این جور چیزا کردم تو خود سایت bitdefender گفته بود یه سری تنظیمات رو فایر وال کنید اونارم کردم ولی افاقه نکرد که نکرد ، همون آش و همون کاس !

ممنون می شم حالا یه راهنمایی فرمایید.

holyboy
22-05-2014, 10:49
دوستان لینک مستقیم اینترنت سکیوریتی بیت دیفندر چیه؟من خود نرم افزار رو میخوام نه فایل 7 مگابایتی نصبش.

shahrooztk
22-05-2014, 11:44
دوستان لینک مستقیم اینترنت سکیوریتی بیت دیفندر چیه؟من خود نرم افزار رو میخوام نه فایل 7 مگابایتی نصبش.

بفرما

BitDefender Internet Security 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 32bit
BitDefender Internet Security 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 64bit

pedram_sad
28-05-2014, 10:05
دوستان جریان اپدیت های این محصول چطوریه ؟
من تقریبا هر یک ساعت update رو که میزنم میبینم یک کادری میاد میگه بخش engine اش مثلا یک اپدیت 3 مگاباتی داره
جالب اینجاست وقتی میزنم اپدیت کنه بعد از چند ثانیه بر میگرده به صفحه اصلی خود نرم افزار

مساله بعدی هم اینه که اپدیتش خیلی طول میکشه خیلی کند انجام میشه من اینترتم سرعت دانلودش 336 کیلوبایت هست اما این با سرعت 9 تا 11 کیلوبایت اپدیت میکنه

اون سایت که اپدیت افلاین میزاره هم دیدم که بدیش اینه هفتگی میزاره به حجم 190 مگ

GhesseyeAmir
04-06-2014, 21:31
سلام.دوستان میشه لینک نصب آفلاین Bitdefender Antivirus Plus رو بزارید؟

kakaamin1
07-06-2014, 10:24
سلام دوستان
کسی بلده چه جوری میشه موقتا بیتدفندر رو غیر فعال کنه...
آخه میخوام BlueStacks نصب کنم همش ارور میده که بیت دفندر نصب هست و نصب این برنامه متوقف شده(یعنی اینکه با هم مشکل دارن و بیتدفندر اجازه نصب إمعثُفشزنس رو نمیده...
دوستان لطف کنن و راهنمایی بفرمایند .
:n28:

Immunology
07-06-2014, 10:28
آنتی ویروس رو باز کن.تو تب های بالا برو setting.بعد انتی ویروس رو بزن و گزینه one access scanning رو آف کن.پایینی هم همینطور.

.AraMesh.
07-06-2014, 21:35
سلام" سافت 98 با لینک مستقیم داره

Captain
07-06-2014, 21:47
سلام" سافت 98 با لینک مستقیم داره

دوستان عزیز بارها تکرار شده که برنامه های امنیتی را جایی غیر از سایت اصلی خودش دانلود نکنید.

N-PLEXTOR
12-06-2014, 19:52
سلام

از وب سایت Softpedia میتونید لینک افلاینشو دانلود کنید:

Dr Nima
03-07-2014, 12:35
Bitdefender 2014 Auto Reset

satansilent
10-07-2014, 10:28
bitdefender 2015 نسخه نهایی:

Bitdefender Antivirus Plus 2015 ( 32 bit)
Bitdefender Antivirus Plus 2015 ( 64 bit)

Bitdefender Internet Security 2015 (32 bit)
Bitdefender Internet Security 2015 (64 bit)

Bitdefender Total Security 2015 (32 bit)
Bitdefender Total Security 2015 (64 bit)

AM4
10-07-2014, 11:33
سلام دوستان فایروال بیت 2015 رو چه طوری میشه تنظیم کرد که برای اتصال برنامه ها به اینترنت از ما اجازه بگیره؟

vixen357ka
10-07-2014, 16:09
با سلام

در سازمان ما کلیه سیستم ها با سیستم عامل ویندوز ایکس پی و آنتی ویروس بیت دیفندر ( نسخه کلاینت شده ) شبکه گردیده حالا مشکل اینجاست هرگاه فلش مموری را به سیستم متصل کرده متاسفانه سیستم قادر به شناسایی فلش مموری نیست مگر اینکه یکبار

سیستم را Log off & Log On کنیم یا سیستم را reset نماییم اون وقت سیستم قادر به تشخیص و نمایش فلش مموری می باشد حال اگر یک فلش مموری دیگر را به سیستم متصل کنیم متاسفانه سیستم مجددا قادر به تشخیص فلش جدید نخواهد بود تا زمانیکه یا بطور کامل
سیستم را ریست کنیم یا عملیات لاگ آف لاگ آن انجام دهیم بنظر دوستان برای رفع این معضل چه کنیم ؟

در واقع علت بروز این مشکل هم وجود آنتی ویروس بیت دیفندر هست چون با غیر فعال کردن آنتی ویروس مشکل برطرف می شود . چه راه حلی پیشنهاد می کنید ؟

SH@HIN
13-07-2014, 15:10
سلام دوستان فایروال بیت 2015 رو چه طوری میشه تنظیم کرد که برای اتصال برنامه ها به اینترنت از ما اجازه بگیره؟

:n15:
با قسمت Help & Support خود Bitdefender چت کردم گفتن که حذف شده و باید از قسمت Rule این کار رو انجام داد...

mohammad_203
13-07-2014, 16:20
:n15:
با قسمت Help & Support خود Bitdefender چت کردم گفتن که حذف شده و باید از قسمت Rule این کار رو انجام داد...

سلام
لطف میکنید عکس از مراحل انجام کار بزارین .ممنون

SH@HIN
13-07-2014, 20:40

برای بلاک کردن برنامه ها به دو صورت میتونید عمل کنید
1) قسمت Rules که در عکس با شماره 2 مشخص شده باز کنید و بعد به انتهای لیست بروید سپس برنامه مورد نظر را باز کرده ، چنانچه برنامه اقدام به برقراری ارتباط با سرور کند اسم اون به انتهای لیست اضافه شده و از قسمت A میتونید اون رو Deny کنید.

اگر میخواهید که برنامه به هیچ وجه حتی 1 بار با سرور ارتباط برقرار نکند از روش 2 استفاده کنید(در این روش نباید به اینترنت متصل باشید!!)

2)به قسمت 3 رفته و به روی دکمه Browse کلیک کنید و برنامه مورد نظر رو انتخاب کنید ( البته این نکته حائز اهمیت است که یکسری از برنامه ها از یک فایل مجزا برای برقراری ارتباط با اینترنت استفاده میکنند که میبایست اون رو هم اضافه کنید)
سپس برای اینکه برنامه به هیچ وجه به اینترنت متصل نشود تنظیمات رو طبق شکل آخر انجام بدید (در صورت تمایل میتونید تنظیمات مورد نظر خودتون مانند IP مبدا و مقصد ، ترافیک ورودی و خروجی و ... رو انجام بدید)

pa13
14-07-2014, 20:37
دوستان ممنون میشم لینک بیت دفندر آنتی ویروس پلاس 2015 به همراه کد activate رو برام بزارین....

mohammad_203
15-07-2014, 08:32
دوستان ممنون میشم لینک بیت دفندر آنتی ویروس پلاس 2015 به همراه کد activate رو برام بزارین....

صفحه ی قبل رو بخونید !
تریال ریست :
password = 1

ESMAL.GHASSAB
17-07-2014, 11:59
سلام
من آنتی ویذوس اورجینال بیت دیفندر خریدم موقع نصبش این ارور رو میده :
(the exception unknown software exception (0xc0000417
occurred in the application at location 0xd44c1c3c.

لطفا کمک کنید پشتیبانیش که پیچوند!!!:n03::n03::n03:

satansilent
18-07-2014, 00:24
سلام
من آنتی ویذوس اورجینال بیت دیفندر خریدم موقع نصبش این ارور رو میده :
(the exception unknown software exception (0xc0000417
occurred in the application at location 0xd44c1c3c.

لطفا کمک کنید پشتیبانیش که پیچوند!!!

:n03::n03::n03:

اینجا کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و unistaller مخصوص به خودتون رو دانلود کنید احتمالا دست چپی برای شماست و بعد از پاک کردن و restart کردن دوباره اونو نصب کنید.... اکثر برنامه ها microsoft .net و visual c ها رو احتیاج دارند شاید این هم از این قضیه مستثنی نباشه :n10:

ESMAL.GHASSAB
18-07-2014, 16:38
مرسی داداش این کارو کردم دیگه ارور نداد ولی اصن دیگه نصبش جلو نمیره رو 1% میمونه .!!!!45 دقیقه صبر کردم تکون نخورد چند بار دیگه هم امتحان کردم همین شد :n03:

.AraMesh.
19-07-2014, 16:12
مرسی داداش این کارو کردم دیگه ارور نداد ولی اصن دیگه نصبش جلو نمیره رو 1% میمونه .!!!!45 دقیقه صبر کردم تکون نخورد چند بار دیگه هم امتحان کردم همین شد :n03:

سلام" معطل کردن زیادش به خاطر اسکن سیستم قبل از نصبش هست. مث شما همین 1% مونده بود. من گذاشتم آخر شب تا سحر هر کاری دلش خواست بکنه. بیدار شدم دیدم نصب شده :n02:

SH@HIN
19-07-2014, 23:19
سلام" معطل کردن زیادش به خاطر اسکن سیستم قبل از نصبش هست. مث شما همین 1% مونده بود. من گذاشتم آخر شب تا سحر هر کاری دلش خواست بکنه. بیدار شدم دیدم نصب شده :n02:

اسکن قبل از نصب انجام میشه اما خیلی طول نمیکشه چون Full Scan نیست !!
قبل از نصب یه سوالی میکنه که برای دانلود آخرین ورژن در حین نصب هست که اگر پاسخ مثبت بدین نصب طول میکشه ، من فکر میکنم مشکل از اونجا باشه.

.AraMesh.
20-07-2014, 03:45
اسکن قبل از نصب انجام میشه اما خیلی طول نمیکشه چون Full Scan نیست !!
قبل از نصب یه سوالی میکنه که برای دانلود آخرین ورژن در حین نصب هست که اگر پاسخ مثبت بدین نصب طول میکشه ، من فکر میکنم مشکل از اونجا باشه.

بازم سـلااااام" درسـتـہ ايـنـم هـسـت. مـيـخـواد بـراي آخـريـن بار از خـودش مـطـمئـن بـشـه. نـبايـد بـذاريـد زياد مـطـمئـن بـشـہ چـون جـنـبـہ نـدارہ و ايـنـقـد طـول مـيـکـشـہ :n02: آفـلايـن باشـيـد و مـحـکـم بـهـش بـگـيـد نـــــه :n06:
راسـتـے تـغـيـيـرات 2015 نـسـبـت ب نـسـخـہ قـبـلـيـش چـيـه؟

MILAD2799
21-07-2014, 15:24
درود دوستان من انتی ویروس اویرا به همراه Malwarebytes Anti Malware حالا من یه سریال 9 ماه از بیت دفندر 2015 دارم . چه بهم توصیه میکنید؟ همین اویرا خوبه البته اویرا کرکیه و هر ماه باید بهش کی بدم و یا اینکه این 9 ماه رو از بیت دفندر بهمراه Malwarebytes Anti Malware استفاده کنم؟ لطفا راهنمایی کنید؟ سیستم رو سنگین میکنه؟ اپدیتاش زیادن؟

MILAD2799
22-07-2014, 09:58
درود دوستان من انتی ویروس اویرا به همراه Malwarebytes Anti Malware حالا من یه سریال 9 ماه از بیت دفندر 2015 دارم . چه بهم توصیه میکنید؟ همین اویرا خوبه البته اویرا کرکیه و هر ماه باید بهش کی بدم و یا اینکه این 9 ماه رو از بیت دفندر بهمراه Malwarebytes Anti Malware استفاده کنم؟ لطفا راهنمایی کنید؟ سیستم رو سنگین میکنه؟ اپدیتاش زیادن؟

کسی نبود راهنمایی کنه؟؟

*Batman*
22-07-2014, 15:54
کسی نبود راهنمایی کنه؟؟

سلام
بیت دیفندر تبلیغات خوبی راه انداخته. تا دو روز پیش از همین لیسانس های 9 ماهه میدادن به صورت نامحدود.
توصیه اینه که به جای آنتی ویروس کرک شده از آنتی ویروسی استفاده بشه که با سریال قانونی یا آزمایشی فعال میشه.
آپدیت های بیت دیفندر از Avira بیشتره.
در مورد Performance هم حرفهای ضد و نقیض زیاده. اما از قرار معلوم نسبت به ورژن 2014 سبک تره.
بیشتر تغییرات هم ظاهری بوده و برای استفاده‌ی آسان تر.

MILAD2799
23-07-2014, 10:31
درود دوستان بازم شرمنده . من امروز نصبش کردم نسبتا سبک تر از اویرا هستش . ولی وقتی میخوام اتو اپدین رو خاموش کنم اتوپایلوت خاموش میشه و وقتی اتوپایلوت رو روشن میکنم تنظیمات اپدیت ریست میشه . این اتوپایلوت چیه اصلا ؟ اگه خاموش باشه چه تاثیری داره؟ اگه روشن باشه چی؟

SH@HIN
26-07-2014, 11:07
درود دوستان بازم شرمنده . من امروز نصبش کردم نسبتا سبک تر از اویرا هستش . ولی وقتی میخوام اتو اپدین رو خاموش کنم اتوپایلوت خاموش میشه و وقتی اتوپایلوت رو روشن میکنم تنظیمات اپدیت ریست میشه . این اتوپایلوت چیه اصلا ؟ اگه خاموش باشه چه تاثیری داره؟ اگه روشن باشه چی؟

سلام
سیستم Auto Pilot برای انجام خودکار تمام کارهاست بدون دخالت کاربر ، یا به عبارت دیگه خودش مناسبترین تصمیم رو اتخاذ میکنه. حالا وقتی شما تنظیمی رو به صورت دستی تغییر میدین دیگه از حالت اتوماتیک خارج میشه و میره رو حالت دستی به همین علت از حالت Autipilot خارج میشه...

fg55
01-08-2014, 21:50
اقا من 2015 نصب کردم و یک گیگ دانلودم پرید...پاکش کردم :n14:

اصلا ازش خوشم نیومد تنظیمات ابتدایی و عدم کنترل فایروال توسط کاربر چیزی نیست که بشه ازش بسادگی گذشت!:n13:

برای کسانی خوبه که سالی یکبار بخوان ببینند انتی ویروس دارند یا نه چون خودش اکثر کارها را اتومات انجام میده :n10:

صد رحمت به فایروال ناد :n04:

shab_2008
02-08-2014, 10:21
سلام

دوستان میتونید لایسنس 9 ماهه رایگان برای Internet security را از سایت زیر بگیرید :

jokereblis
04-08-2014, 07:36
سلام
من برنامه شبيه ساز آندرويد رو روي pc ريختم اما انتي ويروس به اين برنامه گير ميده ! راهي نداره ، كه بشه كاري كرد كه به نصب اين برنامه گير نده !؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

N-PLEXTOR
04-08-2014, 21:57
سلام
من برنامه شبيه ساز آندرويد رو روي pc ريختم اما انتي ويروس به اين برنامه گير ميده ! راهي نداره ، كه بشه كاري كرد كه به نصب اين برنامه گير نده !؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام

دوراه وجودداره:

1)میزان حساسیت Shield انتی ویروس رو درحالت Normal تنظیم کنید،واز قسمت event برنامه رو در لیست Allow قرار بدید.

2) کل فولدر برنامه و فایل اجرایی اون رو درلیست استثناها قرار بدید،دراینصورت انتی ویروس ازاسکن این برنامه دروهله بعد صرف نظر خواهدکرد.

2raj_a
05-08-2014, 13:06
دوستان گشتم تاپیکی پیدا نکردم برای گرفتن لایسنس بیت توتال سکیوریتی
برای دفعه اول که از خود سایت بیت میشه گرفت اما وقتی زمانش تموم میشه باید چه کرد؟

ALI16437
07-08-2014, 17:09
با سلام ،

دوستان در سایت .bitdefender کلید رایگان برای 6 ماه به ایمیل فرستاده میشه فقط نسخه
BitDefender Internet Security 2015

من امتحان کردم این روش کاملا قانونی است و کار میکنه اینم لینک ،

موفق باشید
علی ،

saamz
09-08-2014, 19:12
دوستان سلام خواهش میکنم این پرسش منو پاسخ بدید... من از دیروز که بیت دیفندر 2015 نصب کردم با برنامه با next*VPN دچار مشکل شده ام... به محض اتصال این برنامه به اینترنت، پی در پی خطاها داده میشه و سیستم کرش می کند... در این هنگام گاهی فیل شکن! کار میکند و گاهی هم کار نمی کند نمی دانم مشکل از چیست حتا در بخش Exclusion فولدری که برنامه نصب هست را اضافه کردم ولی فایده ای نداره قبلن که نورتون داشتم اصلن این مشکلات نبود...

mohammad_87
09-08-2014, 19:30
دوستان سلام خواهش میکنم این پرسش منو پاسخ بدید... من از دیروز که بیت دیفندر 2015 نصب کردم با برنامه با next*VPN دچار مشکل شده ام... به محض اتصال این برنامه به اینترنت، پی در پی خطاها داده میشه و سیستم کرش می کند... در این هنگام گاهی فیل شکن! کار میکند و گاهی هم کار نمی کند نمی دانم مشکل از چیست حتا در بخش Exclusion فولدری که برنامه نصب هست را اضافه کردم ولی فایده ای نداره قبلن که نورتون داشتم اصلن این مشکلات نبود...

این مشکل برای خود برنامه هست
برنامه هایی که پیغام داده اند رو از طریق مسیری که گفته شده به حالت 32 بیتی تغییر بدید و در آخر پروفایل رو داخل pro**xyfire ذخیره کنید.

saamz
10-08-2014, 09:34
ممنون از راهنماییتون این کار را انجام دادم و پروفایل تازه را ذخیره کردم ولی بار دیگه که nextVPN اجرا کردم کرش میکنه و بسته میشه...!! نمی دوانم کجای کار اشتباه بود:n13:

ALI16437
10-08-2014, 10:20
با سلام ،

دوستان من هم یک مشکل دارم باBitdefender Internet Security 2015
از وقتی اینو نصب کردم دیگه گزینه show hiden برای فایلهای سیستمی
در کنترل پنل درست کار نمیکنه و هر چی گزینه فوق رو تو کنترل پنل تیک
میزنم دوباره به حالت اول بر میگرده ، منم عادت دارم با فولدرهای هیدن
کار کنم ولی این هیچ کدوم و نشون نمیده لطفا راهنمایی کنید چکار کنم
بعد واسه اینکه تنظیمات فایروال بصورت دستی بشه چکار کنم راستی
یک مورد دیگه من میخوام موقع نصب فایروال رو نصب نکنم چطوری اینکار رو
انجام بدم فقط انتی ویروس و دیگر گزینه ها نصب بشه بجز فایروال در حین
نصب گزینهای برای این منظور ندیدم.

مرسی
علی ،

lovely_killer
10-08-2014, 20:04
سلام دوستان

من دیروز bitdefender internet security 2015 رو نصب کردم.
ولی برنامه bluestacks که شبیه ساز اندروید روی pc هست رو دیگه اجرا نمیکنه. هر کاری هم به ذهنم رسید انجام دادم. از آموزش های توی تاپیک هم استفاده کردم نتیجه نگرفتم.
فایل و فولدر رو exclude کردم.,firewall shield o auto هم غیر فعال کردم همچنان bluestacks اجرا نمیشه. یا گاهی اوقات همینطور روی لودینگ میمونه. یه بار هم bitdefender رو پاک کردم مشکل از طرف bluestacks نبود و اجرا شد. دوباره نصب کردم مشکل برگشت.
ممنون میشم راهنماییم کنید :n16:

ALI16437
14-08-2014, 16:16
با سلام ،

دوستان من هم یک مشکل دارم باBitdefender Internet Security 2015
از وقتی اینو نصب کردم دیگه گزینه show hiden برای فایلهای سیستمی
در کنترل پنل درست کار نمیکنه و هر چی گزینه فوق رو تو کنترل پنل تیک
میزنم دوباره به حالت اول بر میگرده ، منم عادت دارم با فولدرهای هیدن
کار کنم ولی این هیچ کدوم و نشون نمیده لطفا راهنمایی کنید چکار کنم
بعد واسه اینکه تنظیمات فایروال بصورت دستی بشه چکار کنم راستی
یک مورد دیگه من میخوام موقع نصب فایروال رو نصب نکنم چطوری اینکار رو
انجام بدم فقط انتی ویروس و دیگر گزینه ها نصب بشه بجز فایروال در حین
نصب گزینهای برای این منظور ندیدم.

مرسی
علی ،

با سلام ،
کسی از دوستان با این نرمافزار تا حالا کار نکرده
یا با این مشکلات کسی برخورد نداشته ،

ممنوننم.

saamz
16-08-2014, 12:34
با سلام ،
کسی از دوستان با این نرمافزار تا حالا کار نکرده
یا با این مشکلات کسی برخورد نداشته ،

ممنوننم.

درود به شما
من هم چند روز بود که همین مشکل شما را داشتم یعنی پوشه های پنهان شده با اینکه تیک آنها روشن بود اما باز هم نشان داده نمی شد! تا اینکه یکی دو روز پیش بیت دیفندر من کلن غیر فعال شد و هی پیغام میدادم و همه گزینه های اون خاموش بود، هر کاری کردم درست نشد که نشد روز بعد که دوباره سیستم روشن شد دیدم هم بیت دیفندر درست شده و هم اون مشکل یعنی نشان ندادن پوشه های پنهان هم خود به خود درست شده...

ALI16437
17-08-2014, 09:45
با سلام ،

یک قابلیت عالی که در نرمافزار بیت دیفندر هست قابلیت پا سخگویی به مشکلات
است از منوی بالای نرمافزار وارد بخش help& suport میشید وبعد گزینه
conect Support رو کلیک میکنید در صفحه باز شده ایمیل نام و مشکلتون رو مینویسید
و پاسخ مشکلتون به ایمیلتون ارسال میشه و این بسیار تخصصی و دقیق پاسخ
میدنند و بعد از انجام کارهای که در ایمیل گفته شده مشکل کامل رفع میشه ،

موفق باشید .

xman681
17-08-2014, 16:19
با سلام ،

یک قابلیت عالی که در نرمافزار بیت دیفندر هست قابلیت پا سخگویی به مشکلات
است از منوی بالای نرمافزار وارد بخش help& suport میشید وبعد گزینه
conect Support رو کلیک میکنید در صفحه باز شده ایمیل نام و مشکلتون رو مینویسید
و پاسخ مشکلتون به ایمیلتون ارسال میشه و این بسیار تخصصی و دقیق پاسخ
میدنند و بعد از انجام کارهای که در ایمیل گفته شده مشکل کامل رفع میشه ،

موفق باشید .

سلام
این چیز جدیدی نیست و این قابلیت را همه شرکت ها دارند و خیلی هاشون از داخل نرم افزار هم دسترسی بهش میدند

موفق باشید

ALI16437
17-08-2014, 17:57
سلام
این چیز جدیدی نیست و این قابلیت را همه شرکت ها دارند و خیلی هاشون از داخل نرم افزار هم دسترسی بهش میدند

موفق باشید

با تشکر از دقت نظرتون ،
بله ولی من تقریبا یک سال پیش به مدت یک سال از کومودو پرو استفاده
کردم البته خیلی ارزون خریدم با اینش کاری نداریم بلکه این گیگ بادی
هم همین ادعا رو داره متخصصان بصورت ریموت برای کسانی که پولشو
دادند میان روی سیستم و مثلا تلاش میکنند که مشکل رو حل کنند ولی
در بیشتر موافق ناکام هستند و به ندرت موفق ، البته من کلی چیز یاد گرفتم
ازشون که تو کمتر کتابی است ولی بخش جالب این ارسال در بیت دیفندر جایی
هست که تیک ارسال گزارش از وضعیت سیستم رو میزنی و یک گزارش از
وضعیت کلی سیستم میگیره که پوشه ان در روی دستکتاپ موجود است و اون
گزارش از برنامههای نصب درایورها و کلیات سیستم رو برای متخصصان شرکت
میفرسته که همین گزارش + توضیحات شما میتونه کمک شایانی در رفع مشکل
بکنه این جدیدبود نه ، چون تو بقیه من چنین قابلیتی رو ندیدم البته تو اونهای که
من کار کردم مثل نورتون ، کسپر و کومودو و مکافی و اتپوست و اویرا (البته بعضیها
بصورت جدا ابزار گزارشگیری دارند مثل کسپر)

موفق باشید.

S0R3N4
22-08-2014, 00:27
سلام خدمت شما دوستان بیتدیفندری؛راستش من بعد از اینکه مشکل در پیدا کردن لایسنس برای کسپرسکی و نورتون برام پیش اومد؛میخوام به سمت بیتدیفندر 2015 کوچ کنم؛
راستش اونایی که روی ویندوز 64 بیتی (ویندوز 7) اینترنت سکوریتیش رو نصب دارن،میخواستم بدونم ازش راضی هستن؟قدرت شناساییش (آنتی ویروسش) و قدرت فایروالش چطوریاست؟سرعت سیستم رو نمیگیره؟و البته از همه مهم تر؛لایسنس های مدت دار براش گیر میاد یا اینم مثل کسپرسکی و نورتون از گزینه های انتخابی ما باید حذف بشه؟

shab_2008
22-08-2014, 09:04
سلام خدمت شما دوستان بیتدیفندری؛راستش من بعد از اینکه مشکل در پیدا کردن لایسنس برای کسپرسکی و نورتون برام پیش اومد؛میخوام به سمت بیتدیفندر 2015 کوچ کنم؛
راستش اونایی که روی ویندوز 64 بیتی (ویندوز 7) اینترنت سکوریتیش رو نصب دارن،میخواستم بدونم ازش راضی هستن؟قدرت شناساییش (آنتی ویروسش) و قدرت فایروالش چطوریاست؟سرعت سیستم رو نمیگیره؟و البته از همه مهم تر؛لایسنس های مدت دار براش گیر میاد یا اینم مثل کسپرسکی و نورتون از گزینه های انتخابی ما باید حذف بشه؟

سلام

من یه چند وقتی هست که BD Internet Securityــش را نصب کردم. قبلا از نورتون استفاده میکردم که خوب مشکل بلاک شدن سریال ها براش پیش اومد ! اوایل احساس میکردم واقعا نورتون آنتی ویروس بهتریه ! ولی بعد چند روز متوجه شدم که بیت دیفندر غولی هست برای خودش ! هم قدرتمند و هم سبک ! ازین آنتی ویروس ها هم نیست که به هر فایل کرکی گیر بده ( بر عکس نورتون !). اما فقط یه مشکل داره و اونم مشکل صفحه سیاه قبل از بوت شدن ویندوز هست. به این صورت که در ویندوز 7 قبل از صفحه ولکام ویندوز یه صفحه سیاه ظاهر میشه و حدودا 1 تا 2 دقیقه طول میکشه تا محو بشه و صفحه ولکام نمایان بشه. این مشکلی هست که در BD 2014 هم بوده و متاسفانه هنوز حل نشده !
البته من دیروز یه تاپیک با همین موضوع در انجمن بیت دیفندر زدم که اون تاپیک Escalated شد و یکی از افراد بخش فنی گفت که این موضوع را پیگیری میکنه.

ولی در کل غیر ازین مشکل این آنتی ویروس هیچ مشکل دیگه ای نداره.

=============
در مورد لایسنس هم الان چند سایت هستن که لایسنس 9 ماهه و 6 ماهه رایگان ( خود نمایندگی های فروش بیت دیفندر در کشورهای دیگه مثل آلمان و ... هستن) میدن.

Dr Nima
22-08-2014, 11:38
جهت دریافت کلید فعال سازی برای 180 روز به این آدرس مراجعه کنید...

بهنازی
22-08-2014, 16:04
با سلام برای دریافت آخریم ورژن از کجا باد دانلود کرد ایا نیار به کرک و سریالم داره؟

Dr Nima
22-08-2014, 16:47
با سلام برای دریافت آخریم ورژن از کجا باد دانلود کرد ایا نیار به کرک و سریالم داره؟
برای دانلود برو تو سایتش
سریال ۱۸۰ روزش هم تو پست قبلی
ولی نسبت به بقیه سنگینه

*Batman*
22-08-2014, 18:03
سلام.

دانلود محصولات 2015 بیت دیفندر: (فایل نصب)

دانلود آپدیت محصولات به صورت آفلاین: (فایل آپدیت آنتی ویروس)

hamed_totally
23-08-2014, 08:36
لایسنس رایگانش رو برداشت ؟؟!!!!