PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوت نشدن Falcon در داشبورد 14719 در -- RGH 2

fujin
13-05-2012, 19:50
با سلام
من تمام کارهایی که برای -- RGH باید انجام بشه رو انجام دادم ولی الان اصلا دستگاه دیگه بوت نمیشه ... یعنی وقتی روشن میکنم چراغ سبز رنگ خود کنسول ثابت میشه و هیچ یک از اون 4 چراغ شروع به چشمک زدن نمیکنه و هیچ تصویری دیگه خروجی نمیده ... ]چراغ آبی رنگ لودر Matrix Glithcer V2 هم شروع به چشمک زدن میکنه

کارهایی که انجام دادم رو همراه با عکس میذارم ... به کمک شما نیاز دارم
1.با ساخت کابل LPT تونستم NAND دستگاه رو بخونم ... سه مربته NAND رو خوندم و یا هم مقایسه کردم .. مشکلی نبود
2.با برنامه J-Runner v02 (271) Core Pack فایل Ecc رو از NAND اصلی ساختم... عکس این برنامه و مشخصاتی که از NAND من نشون داد رو توی ضمیمه قرار دادم ...
3.با همون کابل LPT فایل Ecc رو با برنامه nandpro روی nand دستگاه write کردم.
4.بود ماتریک رو روی سوکت خروجی تصویر کنسول چسبوندم و طبق راهنمای خود سایت matrix تمام اتصال های رو برقرار کردم و دکمه های روی برد matrix رو مطابق راهنما روی fat و falcon گذاشتم ...

مشکل من کجاست و چرا دستگاه بوت نمیشه ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Squall Leonhart
13-05-2012, 20:53
ورژن داشبردت 14719 هست و باید از RGH ورژن دو استفاده بکنی. ولی این طور که توی عکس میبینم سیم کشیت ماله RGH ورژن یک هست!

fujin
13-05-2012, 22:21
ممنون از پاسخت .. این بدر ماتریکس ورژن 2 هست و طبق راهنمایی های خود سایت ماتریک زدم ... شما اگه دیاگرام دیگه ای ازش داری لطف کنی برایم بذاری ممنون میشم