PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ياهو با ارائه سرويس جديد «yahoo 360» وارد دنياي بلاگ ها شدند

Saeed_TnT
02-04-2005, 12:33
ياهو با رائه يك سرويس جديدي كه به ارائه يك روش ساده تر براي در تماس بودن با افراد مي پردازد در حال قدم گذاشتن به دنياي بلاگينگ و شبكه اجتماعي است

به گزارش سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، بر اساس صفحه اي كه روي وب سايت ياهو قراردارد، اين شركت اعضا را دعوت مي كند تا وارد نسخه آزمايشي تباي محصول جديدي شوند كه yahoo 360 نام دارد.
خانم جولي هرندين، نايب رئيس خدمات شبكه در ياهو گفت:« اين سرويس براي تماس بودن با افراديكه مي شناسيد طراحي شده است. yahoo 360 به كاربران اجازه مي دهد با ايجاد و به اشتراك گذاشتن بلاگ ها، عكس ها و ساير مطالب در يا هو به راحتي با افراد مورد علاقه خود ارتباط برقرار مي كنند.»
هرندين خاطر نشان كرد كه ياهو براي اضافه كردن تبليغات به اين سرويس طرح هاي فوري ندارد. وي در ادامه افزود :« هدف اوليه ما سرگرم كردن افراد است.»
اقدام ياهو توجه رقباي اين شركت يعني مايكروسافت و گوگل را به خود جلب كرده است. مايكروسافت در ماه دسامبر محصول بلاگ جديدي به نام MSN Spaces را به سرويس MSN Web خود اضافه كرد. در ضمن گوگل نيز مالك سرويس وبلاگ و سايت orkut مي باشد.

p30services
04-04-2005, 13:57
با سلام
من هم ميخواهم از اين امكان استفاده كنم ممنون ميشم به من هم بديد
p30services@yahoo.com

shohreh
04-04-2005, 14:14
سلام ممنون ميشم براي من هم ارسال كنيد shohrehsadre@yahoo.com

ehsan_rx1
04-04-2005, 17:20
لطفا براي من هم ارسال كنيد؟
ehsan_rx1@yahoo.com