PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید تلوزیزیون 32 اینج HD

matin_08
12-05-2012, 12:15
سلام.من می خوام یه تلویزیون 32 اینچ برای اتاقم بگیرم تا سقف 800 تومن.چه برندی با چه مدلی پیشنهاد می کنید؟LED یا LCD بگیرم بهتره؟

alilosting
13-05-2012, 15:34
سلام.من می خوام یه تلویزیون 32 اینچ برای اتاقم بگیرم تا سقف 800 تومن.چه برندی با چه مدلی پیشنهاد می کنید؟LED یا LCD بگیرم بهتره؟
تلویزیون 32KD30 xvision جدیدا" وارد بازار شده و یه قابلیت جدیدی داره که برای خود من خیلی جذاب و جالب بود .
قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی (PVR) داره و با توجه به امکاناتش قیمت مناسبی داره و با گارانتی مادیران 730 تومنه . LED هست و زاویه دید وسیعی داره.
سایر ویژگی هاش :

مجهز به پانل LED با درجه کیفی +A
داراي ----T داخلي با كيفيت HD
قابليت پخش تصوير، فيلم و موزيك از روي حافظه USB
زاويه ديد بسيار وسيع (178 درجه افقي و عمودي)
قابليت پخش فيلم به حالت 24 فريم در ثانيه
روشنايي و وضوح بسيار بالا در تصوير
قابليت ضبط برنامه هاي تلويزيوني (PVR)
مجهز به ماشين زمان

matin_08
13-05-2012, 17:33
نسبت به قیمتش تلوزیون خوبی بوده ولی کیفیت رنگ و تصویرش با مارکهای معروف قابل مقایسه هست؟مثل LG یا Sony؟خیلی ممنون برای پیشنهادتون.

alilosting
14-05-2012, 14:57
نسبت به قیمتش تلوزیون خوبی بوده ولی کیفیت رنگ و تصویرش با مارکهای معروف قابل مقایسه هست؟مثل LG یا Sony؟خیلی ممنون برای پیشنهادتون.
ببین من کیفیت تصویر سری جدید تلویزیونهای xvision رو از نزدیک دیدم ، به نظرم ایکس ویژن به لحاظ طراحی ظاهری و کیفیت تصویر و امکانات توی این مدلهای جدید خیلی خوب عمل کرده . از نظر کیفیت تصویر هم با خیلی از برندهای معروف برابری میکنه و در مقایسه با یه سری برندها که رنگها رو تند و غیرطبیعی نشون میدن ، واقعا" رنگ تصاویر رو طبیعیتر نشون میده . ضمن اینکه نسبت به یه سری دیگه از برندها که کیفیت تصویر خوبی دارند اما امکانات جانبی خوبی ندارن ، امکانات خوب و کاملتری داره و قیمتش هم واقعا" مناسبه .

matin_08
14-05-2012, 16:54
ببین من کیفیت تصویر سری جدید تلویزیونهای xvision رو از نزدیک دیدم ، به نظرم ایکس ویژن به لحاظ طراحی ظاهری و کیفیت تصویر و امکانات توی این مدلهای جدید خیلی خوب عمل کرده . از نظر کیفیت تصویر هم با خیلی از برندهای معروف برابری میکنه و در مقایسه با یه سری برندها که رنگها رو تند و غیرطبیعی نشون میدن ، واقعا" رنگ تصاویر رو طبیعیتر نشون میده . ضمن اینکه نسبت به یه سری دیگه از برندها که کیفیت تصویر خوبی دارند اما امکانات جانبی خوبی ندارن ، امکانات خوب و کاملتری داره و قیمتش هم واقعا" مناسبه .
خیلی ممنون واسه راهنماییتون احتمالا همین مدلو میگیرم.