PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ادامه ی دانلود فایل ناقص با IDM ؟

hamed29
12-05-2012, 10:06
سلام، وقتی یه فایل رو خود مرورگر ( نه idm ) ناقص دانلود میکنه، آیا امکانش هست اون رو به دایرکتوری idm بدیم ، تا ادامه ش با دانلود منجر دانلود بشه؟ حالا از همون لینک یا از لینک دیگه ای که خودمون تعیین میکنیم.

میدونید که روشی وجود داره که وقتی یه فایل رو با IDM دانلود میکنیم میشه دانلود رو از یه لینک دیگه دنبال کرد.

چیزی که من دنبالشم اینه که یه جوری ازین قابلیت idm هم (سوء) استفاده کنیم !

aliali58
15-05-2012, 13:36
آقا من دنبال همون روشي كه ميگي با IDM هستم يه فايل 600 مگي دانلود كردم 92 درصدش دانلود شده الان هم داره ارور زير رو ميده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 403 Forbidden
ولي وقتي ميزنم از اول دانلود كنه همون فايل رو با همون آدرس به صورت جدا شروع ميكنه به دانلود كردن جالب اينجاست كه مثل بقيه فايلهاي تكراري كه آخرشون شماره اضافه ميكنه آخر اين رو شماره اضافه نميكنه

hamed29
16-05-2012, 14:19
مطمئنا شما فایلی با اون حجم رو با ‏IDM‏ دانلود کردید پس اینکه چرا بعد از توقف دانلود امکان ادامه وجود نداره برای من جای سواله.
من برای دانلود اصراری به استفاده از ‏idm ‎‏ ندارم چون نهایت حجمی که دانلود میکنم ۵۰، ۶۰ مگه
ولی از اونجا که معمولا کافینت میرم و از اونجا دانلود میکنم چون همه جا ‏idm‏ نصب نیست،و بعضی وقت ها هم وقت اجازه نمیده منتظر بمونم که دانلود تموم بشه، برای همین دنبال ترفندی هستم که تو پست ا گفتم.
چند تا راه رو هم امتحان کردم
مثلا یه فایل چند مگی با مرورگر دانلود گذاشتم و قبل اینکه تموم بشه اون فایلهایی که ناقص دانلود شدن رو کپی کردم جایی که ‏idm ‎‏ دانلود ها رو پیش فرض ذخیره میکنه و بعد لینک رو به نرم افزار دادم تا شاید ادامه ش دانلود شه.ولی اینطور نشد
البته این کارها رو با چند تا سیستم هم انجام دادم،یعنی همون فایل ناقص رو کپی کردم رو یه سیستم دیگه و اینکارها رو تست کردم ولی باز جواب نداد
همیشه یه فایل تکراری از اول دانلود میشد،همون چیزی که شما گفتید

behrooz3229
26-05-2012, 06:59
آقا من دنبال همون روشي كه ميگي با IDM هستم يه فايل 600 مگي دانلود كردم 92 درصدش دانلود شده الان هم داره ارور زير رو ميده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 403 Forbidden
ولي وقتي ميزنم از اول دانلود كنه همون فايل رو با همون آدرس به صورت جدا شروع ميكنه به دانلود كردن جالب اينجاست كه مثل بقيه فايلهاي تكراري كه آخرشون شماره اضافه ميكنه آخر اين رو شماره اضافه نميكنه

این ارور به خاطر فیلتر بودن آدرس دانلودی است . از vپیn باید استفاده کنی یا ...شکنهای دیگه!

hamed29
26-05-2012, 09:18
این ارور به خاطر فیلتر بودن آدرس دانلودی است . از vپیn باید استفاده کنی یا ...شکنهای دیگه!

اگه لینک فیلتره واسه چی تا 90 درصد دانلود میشه؟!