PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای خرید LCD تا سقف 600 هزار تومان

Davood2549
09-05-2012, 13:26
درود
میخواستم یه ال سی دی 32 اینچ بخرم. اطلاعات چندانی از وضعیت روز و قیمت ها و برندها ندارم. 500-600 تومن بیشتر نمبتونم خرج کنم. چه مدلی رو پیشنهاد میکنید دوستان؟ لطفا دلیلش رو هم بگید. و در صورت امکان مشخصات و قیمت رو هم اعلام بفرمایید. اصلا تو این رنج قیمت چیز خوبی گیرم میاد؟ اگه نمیاد مجبورم اینچ پایین تر بگیرم. خلاصه منو راهنمایی کنید دیگه.
مرسی :11:

smhsh121
09-05-2012, 13:32
به نظر من دیگه از 32 پایین تر لطفی نداره. با این بودجه باید توی مارک های ایرانی دنبال تلویزیون بگردید مثل صنام، پارس و ایکس ویژن. در مغازه از نزدیک ببینید بهتره چون مارک های ایرانی معمولا اطلاعات زیادی ازشون روی اینترنت پیدا نمیشه.

samira_googleOne
09-05-2012, 14:09
مدل 32L4600X sharp گیرنده دیجیتال داخلی داره و پنلش ژاپنیه . با گارانتی مادیران قیمتش 650 تومن هست .
لینک مطلبی که توی وبلاگ مادیران در مورد این مدل نوشته شده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] blog.com%2Fpost%2F100)

لینک مشخصات L4600X sharp
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FProductDetails.aspx%3FProID%3D878)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alilosting
09-05-2012, 15:41
اگر میتونی تا 700 تومن هزینه کنی تلویزیون 32KD20 xvision جدیدا" توی بازار اومده و قابلیتهای جدید و جالبی داره و با توجه به امکاناتش قیمتش خیلی مناسبه . قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی (PVR) اش برای من که خیلی جالبه .
کیفیت تصویرش هم دیدم خوب یود .

مشخصات:

مجهز به پانل LED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])با درجه کیفی +A

داراي --- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])-T داخلي با كيفيت HD

قابليت پخش تصوير، فيلم و موزيك از روي حافظه USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

زاويه ديد بسيار وسيع (178 درجه افقي و عمودي)

قابليت پخش فيلم به حالت 24 فريم در ثانيه

روشنايي و وضوح بسيار بالا در تصوير

قابليت ضبط برنامه هاي تلويزيوني (PVR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

مجهز به ماشين زمان

Davood2549
09-05-2012, 15:58
مدل 32L4600X sharp گیرنده دیجیتال داخلی داره و پنلش ژاپنیه . با گارانتی مادیران قیمتش 650 تومن هست .
لینک مطلبی که توی وبلاگ مادیران در مورد این مدل نوشته شده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] blog.com%2Fpost%2F100)

لینک مشخصات L4600X sharp
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FProductDetails.aspx%3FProID%3D878)

یکی از دوستان در یه فروم دیگه مدل Samsung LN32D550 رو پیشنهاد کرده. نظر شما چیه و کدوم بهتره؟

samira_googleOne
09-05-2012, 16:32
یکی از دوستان در یه فروم دیگه مدل Samsung LN32D550 رو پیشنهاد کرده. نظر شما چیه و کدوم بهتره؟
فکر میکنم این مدل LN32D550 گیرنده دیجیتال داخلی نداره . ضمن اینکه قیمتش تقریبا" با این مدل شارپ یکی هست و هر دوشون lcd tv هستند. در حالیکه پنل مدل L4600X sharp ژاپنی هست و کیفیت تصویرش به مراتب بهتر از این مدل هست . من خودم به شخصه کیفیت تصویر تلویزیونهای شارپ ، پاناسونیک و فیلیپس رو بیشتر می پسندم .

Soroush-S
09-05-2012, 23:06
32 صنام بگیر . گیرنده داخلی دیجیتال با قابلیت ضبط تصاویر داره و 3 ورودی HDMI . قیمت حدود 540 تومنه