PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ▓ تاپیک اختصاصی محصولات (Lavasoft (Ad-Aware ( بحث و تبادل نظر ) ▓

*Batman*
09-05-2012, 01:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کمپانی Lavasoft تولید کننده‌ی محصولات امنیتی و ضدجاسوسی میباشد.
این شرکت در کشور سوئد قرار گرفته و فعالیت خود را از سال 1999 با معرفی محصول Ad-Aware آغاز کرد.

معروف ترین محصول امنیتی این کمپانی Ad-Aware می باشد که در سه گروه Free Antivirus ، Personal Security و Pro Security عرضه می شود.
شما میتوانید تفاوت این سه محصول را در این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fproducts%2Fad_aware.php) مشاهده کنید.
قابلیتهای مشترک :
1-Advanced detection : آنتی ویروس پرسرعت به همراه anti-spyware قدرتمند .
2-Enhanced Performance : بهبود کارایی بدون ایجاد ناسازگاری یا کاهش سرعت سیستم.
3-Download Protection : محافظت حین دانلود فایلها.
4-Malware Sandbox Emulator
5-Game (silent) Mode
.
.
.

از دیگر محصولات Lavasoft میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

1-Lavasoft File Shredder : پاکسازی اطلاعات شما به طوری که برای دیگران قابل دسترسی نباشد.
2-Lavasoft Digital Lock : ابزاری برای رمزنگاری فایلها با الگوریتممهای پیچیده و همچنین تایید هویت دریافت کننده برای رمزگشایی فایلها.
3-Lavasoft Privacy ToolBox : این محصول موارد 1 و 2 را در خود جای داده است.
4- Registry Tuner : افزایش سرعت و پایداری سیستم با پاکسازی خطاهای رجیستری
5-Total Security :یک محصول کامل شامل آنتی ویروس،فایروال،سیستم کنترل والدین،بازیابی داده های از دست رفته،آنتی اسپم،آنتی فیشینگ،برنامه های تیونینگ و ...

برای دریافت نسخه رایگان میتوانید از این لینک استفاده کنید>>Ad-Aware Free Antivirus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سیستم مورد نیاز برای نسخه رایگان :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*Batman*
09-05-2012, 02:33
پست رزرو ..................................................
.................................................. ............

ALI . R
09-05-2012, 16:46
Ad-Aware Free Antivirus+ 10.1.211.3382[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedram_01
09-05-2012, 18:47
من دیروز رفتم نسخه تریال رو از سایت خودش دانلود کنم ولی چون ایرانی بودم نشد باید با_____ بری تا بتونی دانلود کنی

A M ! N
30-07-2012, 18:29
محصول آینده داریه ، من حدود یک ماه دارم ازش استفاده میکنم، Offline installer نداره و باید در حین نصب آنلاین باشی.

نکته ای که دوستانه نبود اینه که حتی در ورژن ترایل 30 روزه بیشتر امکاناتش غیرفعال هست و باید حتما خریداری بشه!

از لحاظ دیتابیس و اسکن On-Access بد نبود. چندباری پس از اتصال فلش آلوده به سیستمم بلافاصله وارد عمل شد.

خیلی هم سبک هست ، ولی منوی های کاربریش یکم پیچ در پیچ هستش و زیاد جالب نیست برای حرکت بین تنظیمات.

درحال حاضر نسخه ی AV ش رو در کنار کومودو درحال استفاده هستم. پس از پایان نسخه ی ترایل که چندروز آینده هست

پاکش میکنم KingSoft رو نصب کنم.

xman681
30-07-2012, 20:49
سلام

یه سوال این نرم افزار تکنولوژی هاش از خودش هست همش ؟؟؟ از شرکت دیگه ای هم استفاده میکنه ؟؟

A M ! N
30-07-2012, 21:33
سلام

سال 1999 ad aware یک افزونه ی ad-blocker برای اینترنت اکسپلورر بیشتر نبود که به کاربر هشدار میداد که مثلا سایتی که الان داخلشی میخواد IP یا اطلاعات دیگت رو ردیابی کنه.

بعد از این ، قابلیت بلاک کردن تبلیغات و ... در وبگردی بهش اضافه شد. به خاطر این هست که اسمش Ad Aware هست ( هشدار تبلیغاتی )

با همین پروسه پیش رفت تا اینکه دیگه Ad Aware دیگه فقط یک افزونه ی کوچک نبود !

بلکه به یک anti spyware و anti adware و .. مجهز شد. در سال 2008 موتور آویرا رو استفاده کرد. اما از سال 2009 به بعد رو به موتور شرکت Sunbelt آورد.

Sunbelt همون شرکتیه که محصول Vipre رو تولید کرد که این روزا خیلی طرفدار داره پیدا میکنه.

jolan57
25-11-2012, 21:43
Lavasoft Ad-Aware 10.4

:Version 10.4 offers new and improved breakthrough features such as
On-Demand Integration - Better compatibility as Ad-Aware can now run together with other antivirus software as a complimentary line of defense
More robust detection engine - Faster and more precise scanning capabilities with lower false positive rates as Ad-Aware 10.4 is equipped with SDK6 engine
Enhanced real-time protection against malicious URLs and provides free credit report monitoring that extends the protection delivered in Ad-Aware to offer customers the most reliable online security
Faster and simplified installation process with a revamped multi-language support to enhance user experience. Ad-Aware is now available in Mandarin (Chinese simplified)
Download - FileHippo.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALI . R
25-06-2013, 10:29
Ad-Aware Free Antivirus+ 10.5.3.4405

ALI . R
12-08-2013, 00:45
key Ad-Aware Pro Security