PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین گوشی آندرویدی با حدود 350 تومن

nima sc
08-05-2012, 19:27
با سلام من یه گوشی میخوام با حدود قیمت تا 300 یا 350 (حالا یکم پایین بالا اما نه خیلی) که آندرویدی باشه و کلا ثابلیت های قابل قبولی داشته باشه در ضمن کیفیتش برام خیلی مهمه یعنی هر قابلیتی که داره واقعی باشه خودم gio و ace از سامسونگ را خیلی دوست دارم اما بینشون موندم دوستانی که دارند خواهشا" راهنمایی کنند یکی بهم گفت سونی اریکسون ray هم خوبه رفتم دیدم روی کاغذ که خیلی عالیه هرچند خیلی ظاهرش را دوست ندارم و به نظرم زیادی ارزونه یعنی با این قابلیت ها این قیمت توی ایران یکم عجیبه با اینکه میانگین قیمت جهانیش هم بالاتره بالاخره این ارزونی بی دلیل نیست و اینکه کلا با سونی اریکسون حال نمیکنم یعنی خوب بودن سامسونگ برام ثابت شده که میگم نمیدونم شایدم خوب باشه واقعا گیر کردم نمیدونم چی کار کنم خودم نظرم روی ace یا gio است ولی یکم میترسم برای پردازندشون و اینکه دوربین ایس فیلمبرداریش یکم داغونه در ضمن تا تابستون هم میتونم صبر کنم.
خواهشا یه راهنمایی کامل کنید

8nights&7days
08-05-2012, 20:25
Samsung Galaxy Ys5360 280
Sony Ericsson Live With Walk Man 370
Sony Ericsson xperia ray 380
فکر کنم گزینه ی دو انتخاب بهتریه.

FC.Barcelona
08-05-2012, 21:55
به نظر من هم Live With Walk Man و با اندکی افزایش بودجه ray
ace علاوه بر سیپیو ضعیف بصورت رسمی هم اپدیت نمیشه به اندروید 4

nima sc
09-05-2012, 12:12
دوستان فکر کنم کامل نخوندید به نظرم سونی اریکسون که اصلا با اینکه گوشیه خوبی به نظر میرسه و سخت افزارش رو کاغذ خوبه ولی دوست ندارم در ضمن خیلی هم ازش خوب نشنیدم میگن رام هاش باگ داره و هنگ میکنه یا داغ میکنه و اینا تازه سونی هم دیگه با اریکسون گوشی تولید نمیکنه و گوشی هاش جدا شده پس مطمئنا" تا چند وقت دیگه ساپورت خوبی هم نداره. میمونه ace و gio که در مورد اون هم گفتند gio اصلا خوب نیست و برای ace هم بهتره صبر کنی چون پردازندش ضعیفه. حالا نمیدونم به نظر شما ایس خوب هست؟ خودم که خیلی دوستش دارم ولی یکم میترسم که خوب نباشه الان تا تابستون هم میتونم صبر کنم یعنی فرقی میکنه یا نه؟
خواهشا کامل بخونید و راهنمایی کامل کنید ممنون از همتون

khafan8288
09-05-2012, 12:26
دوستان فکر کنم کامل نخوندید به نظرم سونی اریکسون که اصلا با اینکه گوشیه خوبی به نظر میرسه و سخت افزارش رو کاغذ خوبه ولی دوست ندارم در ضمن خیلی هم ازش خوب نشنیدم میگن رام هاش باگ داره و هنگ میکنه یا داغ میکنه و اینا تازه سونی هم دیگه با اریکسون گوشی تولید نمیکنه و گوشی هاش جدا شده پس مطمئنا" تا چند وقت دیگه ساپورت خوبی هم نداره. میمونه ace و gio که در مورد اون هم گفتند gio اصلا خوب نیست و برای ace هم بهتره صبر کنی چون پردازندش ضعیفه. حالا نمیدونم به نظر شما ایس خوب هست؟ خودم که خیلی دوستش دارم ولی یکم میترسم که خوب نباشه الان تا تابستون هم میتونم صبر کنم یعنی فرقی میکنه یا نه؟
خواهشا کامل بخونید و راهنمایی کامل کنید ممنون از همتون

لایو که گوشیه خوبیه
خب شما میتونی رام رسمی نصب کنی که باگ نداره
درضمن سونی که به آندروید 4 آپدیت میشه اما سامسونگ نه
ولی در کل به نظر من تا تابستون صبرکن هم بودجتو افزایش میدی هم شاید یه گوشی خوب گیرت اومد

amin_g_p
09-05-2012, 12:35
من که از لایو راضیم تا حالا نه هنگ نکرده نه داغ! از نظر ساپورت هم ساپورت می شه سونی هم دلیل نمی شه ساپورت نکنه هر گوشی معمولا تا یه مدت محدودی توسط سازنده ساپورت می شه. فعلا هم منتظر آپدیت آندروید 4 هستم

nima sc
09-05-2012, 13:19
ممنون از همتون ولی بازم در مورد ace کسی نظر نداد اون چطوره اگه صبر کنم تا تابستون مثلا چی گیرم میاد گوشیو خوب چیزی میشه احتمالا تا آخرای خرداد بتونم صبر کنم ولی افزایش بودجه دیگه ندارم کلا با سونی اریکسون هم حال نمیکنم و اینکه دوستم یه اس 2 داره با آندروید 4 دیروز رفت عوضش کرد به آندروید 2.3 برای اینکه هم ساپورت نرم افزاراش بهتره هم فارسی خوب پشتیبانس میکنه یعنی اینکه هنوزتا آندروید 4 جا بیفته زمان هست.
نظرتون چیه ممنون از همه

saeediranzad
09-05-2012, 14:51
ممنون از همتون ولی بازم در مورد ace کسی نظر نداد اون چطوره اگه صبر کنم تا تابستون مثلا چی گیرم میاد گوشیو خوب چیزی میشه احتمالا تا آخرای خرداد بتونم صبر کنم ولی افزایش بودجه دیگه ندارم کلا با سونی اریکسون هم حال نمیکنم و اینکه دوستم یه اس 2 داره با آندروید 4 دیروز رفت عوضش کرد به آندروید 2.3 برای اینکه هم ساپورت نرم افزاراش بهتره هم فارسی خوب پشتیبانس میکنه یعنی اینکه هنوزتا آندروید 4 جا بیفته زمان هست.
نظرتون چیه ممنون از همه

سلام
توصیه میکنم بیشتر از آخر خرداد صبر نکن. همون لایو یا ری را بگیر و حالش را ببر.

starn
09-05-2012, 16:33
ری رو به شما پیشنهاد میکنم قیمت 367 تمن بدون گارانتی (تهران)

موفق باشی

nima sc
09-05-2012, 17:15
آخه زیاد از سونی اریکسون خوشم نمیاد (فکر کنم یه ده باری میشه اینو گفتم) و خیلی سخت میرم طرفش مگه اینکه یهویی بشه.رابط کاربری سونی اریکسون آخه اصلا افتضاحه، شماره گیری هوشمند نداره ، پیام رسانیش به خوبی سامسونگ نیست و هزار مشکل دیگه توی رابط کاربریش داره در ضمن آندروید 4 هم هنوز اونقدر مهم نیست و 2.3 تا حدود یک و یک و نیم سال دیگه به خوبی جواب میده.
این جواب هاتون یعنی ایس خوب نیست؟ خواهشا اونایی نظر بدن که گوشیو دارند و اگه کار نکردین نظر ندین
ممنون از همه ی پاسخهاتون

FC.Barcelona
09-05-2012, 18:29
ace خوب نیست دوست عزیز
به نظر من حداقل بودجه را افزایش بدید و ace + بگیرید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_galaxy_ace_plus_s7500-4397.php)

adel.alizadeh1994
09-05-2012, 18:51
اقا نیما با این بودجه ای که شما دارید تو گوشی های سامسونگ فقط میتونید ace رو بخرید که گوشی خیلی ضعیفیه و الان اصلا توصیه نمیشه و بدتر از همه اینکه اندروید 4 بصورت رسمی براش نمیاد در ضمن من خودم سونی اریکسون دارم از وقت هم که گوشیم رو خریدم روش رام های مختلف نصب کردم و هیچ مشکلی تو رام ها ندیدم و هیچ باگی نداشتن تازه اونم ایکس 8 با اون سی پی یو 600 رام 4 خوب براش اومده دیگه چه برسه به بقیه ی گوشی های سونی اریکسون
در کل با بودجه شما بهترین گوشی که میتونید بخرید این سه تا هستند xperia ray و xperia mini pro و xperia live with walkman که بین این سه گوشی صد در صد ray بهتره چون هم صفحش بزرگتره تا این دو تا هم دوربینش 8 مگاپیکسله و در کل گوشی خیلی خوبی هست ولی خب یکم قیمتش از اون دو تا بیشتره ولی واقعا از خریدنش پشیمون نمیشید
تعصب رو برند نداشته باشید به جیب خودتون و هم چنین نیاز هایی که به یه گوشی دارید فکر کنید شما با این پولتون نمیتونید یه گوشی خوب تو برند سامسونگ بخرید اما چندین انتخاب با همین بودجه در برند سونی وجود داره که از گوشی های سامسونگ خیلی خیلی بهتره
و در ضمن در رابطه با قیمت گوشی های سونی همیشه همینطور بوده که سونی محصولاتش از برندهای دیگه ارزون بوده و کیفیتشون واقعا خوبه من خودم هم با گوشی مینی گالاکسی سامسونگ کار کردم هم با ایکس 8 واقعا ایکس 8 بهتره با اینکه دیرتر اومده قیمتشم پایینتره قیمت بالا دلیل همیشه دلیل برتری نیست

nima sc
10-05-2012, 12:04
ممنون از همه کلا بهتره یکم صبر کنم در ضمن من تعصبی روی برند ندارم ولی گوشی های سونی اریکسون را به دلیل برخی چیزها مثل رابط کاربری ضعیف تر و یا طراحی بدتر نسبت به سامسونگ (آخه سامسونگ طراحی هاش کپی اپله دیگه خودمونیم) و این چیز ها میگم در ضمن ری هم باتوجه به گرون تر بودن صفحه اش کوچکتره (حالا اون زیاد مهم نیست) مهم اینه که تا اونقدر نمیتونم پول بدم ایس چون ارزون شده بیشتر نظرم روشه میمونه لایو که حتی باهاش کار هم کردم و گوشی قدرتمندیه و قبولش هم دارم ولی به یکسری از دلایل بالا که گفتم خوشم نیومد ازش در کل بازم صبر میکنم ایس پلاس هم گوشیه خوبی به نظر میاد ولی هنوز گرونه ایشالا تا اون موقع که من خواستم بخرم ارزون بشه دوستی که میگه سونی اریکسون خوبه را تا حدی ازش قبول میکنم سونی اریکسون گوشی جون سختی نیست اما قدرتمنده و با پول کم امکانات خوبی در اختیارت میزاره اما متوجه نشدم شما که میگی ایس بده خواهشا دلیل بیارید (نه اینکه ایس پردازندش 800 و لایدو 1 گیگ) اگه تجربه کارکردن باهاش را داشتید بگید چون توی انجمن کلوپ ایس نظر ها اکثرا" مثبته در ضمن کلا ساپورت سامسونگ توی آندروید بیشتر از سونی اریکسونه
ممنون از همه بازم تحقیق میکنم

arman486
10-05-2012, 12:10
دوستان عزیز من خیلی دیر به دیر گوشی عوض میکنم
من از گوشی چاچا اچ تی سی خوشم اومده
اهل اس ام اس فارسی هم هستم
ویبره موبایل هم برام مهمه
محکم بودنم برام مهمه
و میخوام اندوریید هم باشه
با توجه به این چیزها
این گوشی رو پیشنهاد میدید
گوشیهای اچ تی سی فارسی میشوند؟

amin_g_p
10-05-2012, 15:06
ممنون از همه کلا بهتره یکم صبر کنم در ضمن من تعصبی روی برند ندارم ولی گوشی های سونی اریکسون را به دلیل برخی چیزها مثل رابط کاربری ضعیف تر و یا طراحی بدتر نسبت به سامسونگ (آخه سامسونگ طراحی هاش کپی اپله دیگه خودمونیم) و این چیز ها میگم در ضمن ری هم باتوجه به گرون تر بودن صفحه اش کوچکتره (حالا اون زیاد مهم نیست) مهم اینه که تا اونقدر نمیتونم پول بدم ایس چون ارزون شده بیشتر نظرم روشه میمونه لایو که حتی باهاش کار هم کردم و گوشی قدرتمندیه و قبولش هم دارم ولی به یکسری از دلایل بالا که گفتم خوشم نیومد ازش در کل بازم صبر میکنم ایس پلاس هم گوشیه خوبی به نظر میاد ولی هنوز گرونه ایشالا تا اون موقع که من خواستم بخرم ارزون بشه دوستی که میگه سونی اریکسون خوبه را تا حدی ازش قبول میکنم سونی اریکسون گوشی جون سختی نیست اما قدرتمنده و با پول کم امکانات خوبی در اختیارت میزاره اما متوجه نشدم شما که میگی ایس بده خواهشا دلیل بیارید (نه اینکه ایس پردازندش 800 و لایدو 1 گیگ) اگه تجربه کارکردن باهاش را داشتید بگید چون توی انجمن کلوپ ایس نظر ها اکثرا" مثبته در ضمن کلا ساپورت سامسونگ توی آندروید بیشتر از سونی اریکسونه
ممنون از همه بازم تحقیق میکنم

ایس از نظر سی پی یو و رم از لایو ضعیف تره از نظر ساپورت هم مشخصه که لایو ساپورت می شه چون قراره براش آپدیت بیاد ولی ایس نه!

اینم لینک مقایسه تمامی مشخصات:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nima sc
10-05-2012, 21:40
دوستان عزیز من خیلی دیر به دیر گوشی عوض میکنم
من از گوشی چاچا اچ تی سی خوشم اومده
اهل اس ام اس فارسی هم هستم
ویبره موبایل هم برام مهمه
محکم بودنم برام مهمه
و میخوام اندوریید هم باشه
با توجه به این چیزها
این گوشی رو پیشنهاد میدید
گوشیهای اچ تی سی فارسی میشوند؟
اولا که بهتره واضح تر بگی چی میخوای خصوصا در مورد قیمت دوما" که این تاپیک موضوعش چیز دیگست بهتره قبلش یه سرچی توی انجمن میکردی

arman486
11-05-2012, 12:27
دوستان من اصلاح میکنم
من یک گوشی آندروییدی میخوام
بودجمم 300 هست
کارهایی که میخوام ازش اینه
اول از همه محکم باشه
اس ام اس دادن راحت
ویبره قوی
صدای خوب هنگام مکالمه
سرعت مناسب
خوش دست بودن
برنامه روش میریزی هنگ نکنه
البته من زیاد اهل بازی و برنامه نیستم و چیزهایی که گفتم برام از همه محم ترن چیزهایی که از تلفن انتظار داری از جمله حرف زدن و محکم بودن و اس ام اس دادن دارم
منوی فارسی داشته باشه و بشه اس ام اس فارسی داد و گرفت
بتونم توی جیبم بگذارم اهل دست گرفتن گوشی نیستم که جلد بگیرم براش بگیرم دستم
اگر غیر تاچ باشه بهتره اگر نباشه تاچ معرفی کنید چون من گوشی از دستم میوفته چون داخل جیبم میگذارم
لطف کنید راهنمایی کنید من گوشی باز نیستم گوشیم خراب شده میخوام یک چیز بروز بخرم تا چند سال راحت استفاده کنم و خراب نشه و نیاز هامو برطرف کنه
لطف کنید راهنماییم کنید

saeediranzad
11-05-2012, 12:46
سلام
الآن من سونی اریکسون لایو دارم که تقریباً همه این چیزها را داره بجز صفحه کلید واقعی.
قبلاً به این نتیجه رسیده بودم که نوکیا E5 بگیرم.
حالا شما با توجه به اینکه زیاد سخت گیر نیستی، انتخابهای زیادی داری. فقط اگه معلوم کنی چه cpu و ram میخوای، میتونی محدودترش کنی. و البته اندازه صفحه چقدر میخوای.[COLOR="Silver"]

arman486
11-05-2012, 13:45
بین این مدلها دوستان با مشخصاتی که گفتم به ترتیب کدام ها رو معرفی میکنید که به اون چیزهایی که من در خواست کردم جور در بیاد
1- xperia mini
2-xperia live walk man
3- xperia ray
4- htc chacha

nima sc
11-05-2012, 16:16
بین این مدلها دوستان با مشخصاتی که گفتم به ترتیب کدام ها رو معرفی میکنید که به اون چیزهایی که من در خواست کردم جور در بیاد
1- xperia mini
2-xperia live walk man
3- xperia ray
4- htc chacha
عزیزم اولا که گفتم اینجا جای این سوال نیست (البته اگه آندرویدی میخوایید هست ولی در غیر اینصورت خیر) دوما بهتره شما که میدونید چی میخوایید یه تاپیک خودتون ایجاد کنید ولی از بین این لیست بالا هرکدوم توی یه رنجی هستند ولی روی کاغذ ray از همه بهتره چاچا یه گوشی است که برای فیس بوک ساخته شده و صفحه کلید کامل داره اما به نظر من شما برند نوکیا و سامسونگ را هم در نظر بگیر سامسونگ اگه لمسی بخوای بهتره و نوکیا برای مدل های ساده در ضمن مدل های شما اکثرش لمسیه!

اما در مورد خودم بگم که تصمیم گرفتم که ace بگیرم به چند دلیل : ساپورت سامسونگ بهتره به خصوص الان که سونی از اریکسون جدا شده و دیگه باهم تولید نمیکنند معلوم نیست تا کی از پشتیبانی سونی برخوردار باشه! دلیل دیگه اینه که سامسونگ دوربین 5 مگاپیکسلیش بهتر از لایوه و همچنین تقریبا" با 8 ری برابری میکنه (اکثرا میدونند که دوربین های سامسونگ بهتر از برند های دیگست برای این حرفم هم دلیل دارم توی سایت gsmarena میتونید مقایسش کنید و خودتون ببینید) و همینطور خوندم توی انجمن های خارجی بین ری و ایس ace توصیه شده بود که میگفتند پردازندش هم با بعضی از 1 گیگاهرتزی ها هم برابری میکنه (فکر کنم مثل همون قضیه دوربینش باشه) بعدشم که الانم سامسونگ دارم و ازش خیلی راضیم و بااین بودجه هم نمیشه ریسک کرد در ضمن کاستوم رام 4 هم برای ایس میاد ولی با این حال معلوم نیست که برای سونی اریکسون هم رسمی بیاد فعلا فقط حرفه و دیگه اینکه اصلا آندروید 4 تا حداقل یکی دوسال دیگه خصوصا تو ایران به درد نمیخوره چون هنوز برنامه و بازی کافی براش نیومده و ارور میدند و فارسی نمیشه اس زد (مثال بارز دوست خودم که اس2 داشت با آندروید4 رفت تغییر داد به 2.3) عواملی چون ظاهر بهتر و اندازه ی بزرگتر هم موثر بود همه میگن برا آندروید حداقل باید 4 اینچ داشته باشی دیگه چه برسه اونا که 3.5 نیست!
ممنون از همه کسایی که بهم کمک کردند.

amin_g_p
11-05-2012, 22:24
عزیزم اولا که گفتم اینجا جای این سوال نیست (البته اگه آندرویدی میخوایید هست ولی در غیر اینصورت خیر) دوما بهتره شما که میدونید چی میخوایید یه تاپیک خودتون ایجاد کنید ولی از بین این لیست بالا هرکدوم توی یه رنجی هستند ولی روی کاغذ ray از همه بهتره چاچا یه گوشی است که برای فیس بوک ساخته شده و صفحه کلید کامل داره اما به نظر من شما برند نوکیا و سامسونگ را هم در نظر بگیر سامسونگ اگه لمسی بخوای بهتره و نوکیا برای مدل های ساده در ضمن مدل های شما اکثرش لمسیه!

اما در مورد خودم بگم که تصمیم گرفتم که ace بگیرم به چند دلیل : ساپورت سامسونگ بهتره به خصوص الان که سونی از اریکسون جدا شده و دیگه باهم تولید نمیکنند معلوم نیست تا کی از پشتیبانی سونی برخوردار باشه! دلیل دیگه اینه که سامسونگ دوربین 5 مگاپیکسلیش بهتر از لایوه و همچنین تقریبا" با 8 ری برابری میکنه (اکثرا میدونند که دوربین های سامسونگ بهتر از برند های دیگست برای این حرفم هم دلیل دارم توی سایت gsmarena میتونید مقایسش کنید و خودتون ببینید) و همینطور خوندم توی انجمن های خارجی بین ری و ایس ace توصیه شده بود که میگفتند پردازندش هم با بعضی از 1 گیگاهرتزی ها هم برابری میکنه (فکر کنم مثل همون قضیه دوربینش باشه) بعدشم که الانم سامسونگ دارم و ازش خیلی راضیم و بااین بودجه هم نمیشه ریسک کرد در ضمن کاستوم رام 4 هم برای ایس میاد ولی با این حال معلوم نیست که برای سونی اریکسون هم رسمی بیاد فعلا فقط حرفه و دیگه اینکه اصلا آندروید 4 تا حداقل یکی دوسال دیگه خصوصا تو ایران به درد نمیخوره چون هنوز برنامه و بازی کافی براش نیومده و ارور میدند و فارسی نمیشه اس زد (مثال بارز دوست خودم که اس2 داشت با آندروید4 رفت تغییر داد به 2.3) عواملی چون ظاهر بهتر و اندازه ی بزرگتر هم موثر بود همه میگن برا آندروید حداقل باید 4 اینچ داشته باشی دیگه چه برسه اونا که 3.5 نیست!
ممنون از همه کسایی که بهم کمک کردند.

ساپورت ایس! مگه دیگه ساپورت میشه؟! قراره براش نرم افزار جدیدی بیاد؟!
سونی سهم اریکسون را خریده هیچ دلیلی بر عدم ساپورت گوشی های قبل نیست همین طور که می توانید اخبار مربوط به آپدیت و تاریخ های مربوطه را از وبلاگ های محصولات سونی موبایل و یا بخش توسعه دهندگان دنبال کنید! من با اندروید 4 کار کردم و می دونم بهتره البته حتی سنسیشن هم آپدیتش مشکل داره البته فارسیش مشکل نداشت. می تونم بپرسم چرا در ایران کاربرد نداره. الآن خیلی از اپ ها و بازی ها با اندروید 4 به راحتی کار می کنند (حداقل اونایی که من باهاشون کار کردم البته نرم افزار بانک ها فکر کنم کار نمی کرد) هر کس سلیقه ای داره که من انکارش نمی کنم ولی رم ایس به نظرم خیلی کمه (مخصوصا برای اندروید 4) رم لایو هم که بالاتره در حد متوسط محسوب می شه. این را هم اضافه کنم خود سونی گفته آپدیت به 4 دل به خواه می باشد و فقط از طریق پی سی آپدیت می شه و اصلا از طریق آپدیت سرویس گوشی اعلام نمی شود!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(منم از سامسونگ استار خاطره خوبی ندارم تاچش خراب شد وقتی رفتم تعمیرات سه تا گوشی دیگه به همین دلیل اونجا بود! بعدش توی نت سرچ زدم یک عالم مورد گزارش خرابی برخورد کردم!)

nima sc
11-05-2012, 22:54
ساپورت ایس! مگه دیگه ساپورت میشه؟! قراره براش نرم افزار جدیدی بیاد؟!
سونی سهم اریکسون را خریده هیچ دلیلی بر عدم ساپورت گوشی های قبل نیست همین طور که می توانید اخبار مربوط به آپدیت و تاریخ های مربوطه را از وبلاگ های محصولات سونی موبایل و یا بخش توسعه دهندگان دنبال کنید! من با اندروید 4 کار کردم و می دونم بهتره البته حتی سنسیشن هم آپدیتش مشکل داره البته فارسیش مشکل نداشت. می تونم بپرسم چرا در ایران کاربرد نداره. الآن خیلی از اپ ها و بازی ها با اندروید 4 به راحتی کار می کنند (حداقل اونایی که من باهاشون کار کردم البته نرم افزار بانک ها فکر کنم کار نمی کرد) هر کس سلیقه ای داره که من انکارش نمی کنم ولی رم ایس به نظرم خیلی کمه (مخصوصا برای اندروید 4) رم لایو هم که بالاتره در حد متوسط محسوب می شه. این را هم اضافه کنم خود سونی گفته آپدیت به 4 دل به خواه می باشد و فقط از طریق پی سی آپدیت می شه و اصلا از طریق آپدیت سرویس گوشی اعلام نمی شود!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(منم از سامسونگ استار خاطره خوبی ندارم تاچش خراب شد وقتی رفتم تعمیرات سه تا گوشی دیگه به همین دلیل اونجا بود! بعدش توی نت سرچ زدم یک عالم مورد گزارش خرابی برخورد کردم!)

خب شما که اینا را گفتی میگفتی پس کدوم بهتره دیگه؟ یا حداقل گوشی خودت چیه به هر حال ممنون ولی اینو بگم من تعصب ندارم و هر کدام از حرف هام را با دلیل گفتم منظورم از ایران هم فعلا همین ساپورت فارسی بود که میدونم درست میشه
شما اینو بخون "با داشتن پردازنده ۸۰۰MHz مذکور در جدول بالا، Ace از سرعت خوبی برخور دار است و در اجرای اپلیکیشن ها با مشکل حادی مواجه نیست و گوشی عملکرد تند و تیزی دارد. اگرچه از پردازنده های ۶۰۰MHz اکثر خوش قیمت ها بسیار قوی تر است و واقعا به پای ۱GHz های اکثر هوشمند های گران قیمت تر هم میرسد، اما ضعف اصلی آنرا باید در اجرای نسبتا کند بازی های سه بعدی دانست." اینم لینکش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من تعصب ندارم مثلا خودم گوشی استار دارم الان که خیلی هم راضیم هیچ مشکلی هم توی تاچش نیست فقط بعد از سه بار از دستم که افتاد یه دکمه هاش خراب شد که راحت هم مشکلش حل شد الانم یه گوشی سیستم عامل دار میخوام که دارم عوضش میکنم. پس این دلیل بر بد بودن سامسونگ یا استار نیست منم سونی اریکسون را بدم نمیاد همه هم میدونیم سونی کمپانی قدرتمندیه ولی خداییش در این مورد یه کم ، کم قبولش دارم مثلا شما برو همین دوربیناشون را مقایسه کن. به هرحال نظر خودت را هم میگفتی بهتر بود
حالا یه سوال دیگه اگه تا آخرای خرداد صبر کنم ارزون میشه که بتونم یه galaxy sl بگیرم یا نه این گوشی ارزون تر از این نمیشه؟

ممنون از راهنماییهاتون

amin_g_p
11-05-2012, 23:22
خب شما که اینا را گفتی میگفتی پس کدوم بهتره دیگه؟ یا حداقل گوشی خودت چیه به هر حال ممنون ولی اینو بگم من تعصب ندارم و هر کدام از حرف هام را با دلیل گفتم منظورم از ایران هم فعلا همین ساپورت فارسی بود که میدونم درست میشه من تعصب ندارم مثلا خودم گوشی استار دارم الان که خیلی هم راضیم هیچ مشکلی هم توی تاچش نیست فقط بعد از سه بار از دستم که افتاد یه دکمه هاش خراب شد که راحت هم مشکلش حل شد الانم یه گوشی سیستم عامل دار میخوام که دارم عوضش میکنم. پس این دلیل بر بد بودن سامسونگ یا استار نیست منم سونی اریکسون را بدم نمیاد همه هم میدونیم سونی کمپانی قدرتمندیه ولی خداییش در این مورد یه کم ، کم قبولش دارم مثلا شما برو همین دوربیناشون را مقایسه کن. به هرحال نظر خودت را هم میگفتی بهتر بود
حالا یه سوال دیگه اگه تا آخرای خرداد صبر کنم ارزون میشه که بتونم یه galaxy sl بگیرم یا نه این گوشی ارزون تر از این نمیشه؟

ممنون از راهنماییهاتون

خواهش می کنم من الآن لایو دارم هر تستی هم خواستید براتون می گیرم من با ایس کار نکردم ولی مقایسه عکس های گرفته شده با ایس و لایو و ری را توی gsmareana دوباره دیدم به نظر من ری و ایس نزدیک به هم بودن ولی عکاسی شب ری که تبلیغش را می کنه بهتره فک کنم. البته من بیشتر به خاطر والکمن و ظاهر و بلندگوی خوب و سخت افزار خوب نسبت به قیمت و همچنین آپدیت به 4 این گوشی را گرفتم. گوشی استار دوستم هم خراب نشده ولی مال ما که شد :31: یادمه توی فروم اینجا هم حداقل دونفر مشکل تاچ داشتن. توی این پیج هم چند نفری گفتن این مشکل را دارن!

در آخر هر کدوم با توجه به نیازات انتخاب کن مثلا بازی HD دوست داری ببین کدومشون بهتر اجرا می کنن یا دوربین بهتر که عکس های توی gsmareana بهت کمک می کنن یا بلندگوی قوی و خوب که فک کنم لایو بهتره یا ال سی دی فک کنم سامسونگ بهتره. ظاهر هم که سلیقه ایه.

nima sc
12-05-2012, 14:47
خودم هم با لایو کارکردم به نظرم گوشیه خوبیه هرچند تعریف ایس را هم شنیدم پس شما هم موافقید که دوربین عکس ایس 5 مگا با 8 ری توی عکسا تقریبا برابره (البته تقریبا همه میدونند که دوربین عکاسی های گوشی های سامسونگ خیلی خوبه) اما نمیدونم چرا مهر این لایو تو دلم نمیفته به هرحال فعلا تصمیم گرفتم صبر کنم چون خودمونیم دیگه ایس 400 واقعا نمیارزه به نظرتون اگه صبر کنم تا آخرای خرداد میتونم با این شرایط یه galaxy sl بخرم؟
ممنون از راهنماییهاتون