PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : wave 3 یا ray؟

milad_gasemi
08-05-2012, 16:46
سلام
به نظر شما wave 3 بهتره یا ray؟با توجه به سیستم عامل و صفحه نمایش و دوربین خوبه ray؟

hoha881
08-05-2012, 16:57
ray بهتره.اندروید خیلی برنامه و بازی بیشتر از بادا داره.

milad_gasemi
08-05-2012, 17:16
آخه حافظه داخلی wave 3 آدم رو تحریک میکنه..در ضمن قابلیت اتصال به tv و قابلیت پخش بسیاری از فرمت های ویدیویی رو هم داره...موندم کدوم بهتره..چه چیزی رو فدای چه چیزی کنم؟

hoha881
08-05-2012, 17:39
4 گیگ حافظه داخلی بیشتر نداره.
از لحاظ پلیر هم ray میتونه با نصب نرم افزار(پلیر) تمام فرمت ها رو پخش کنه.(البته فکر کنم توی mkv hd یک خورده کند بشه)
شک نکن ری بهتره .دوربینشم بهتره تنها مشکلش کوچیکی صفحش باشه.

clau
08-05-2012, 20:15
از لحاظ سیستم عامل که xperia rayبا سیستم عامل اندروید خیلی سرتره
از لحاظ صفحه نمایش wave4اینچه ولی xperia ray 3/3اینچه
از لحاظ دوربین هم که xperia rayخیلی سرتره
فقط میمونه همون حافظه داخلیش که wave4گیگ حافظه داره:13:
ray رنگ سفیدش خیلی نازه:11:

8nights&7days
08-05-2012, 20:20
sony ericsson Xperia Ray

FC.Barcelona
08-05-2012, 21:56
بادا با اندروید قابل مقایسه نیست
به نظر من هم ray

FC.Barcelona
08-05-2012, 21:56
بادا با اندروید قابل مقایسه نیست
به نظر من هم ray

milad_gasemi
09-05-2012, 16:09
از راهنمایی هاتون خیلی ممنونم...واقعیتش من از چند نفری شنیدم که گوشی های اندرویدی با حافظه داخلی کم به درد نمی خوره..به این دلیل هستش که رو به wave آوردم...در حالی که ray سرتره...می خواستم ببینم آیا این حرف واقعیت داره و به چه دلیلی؟آیا مشکل خاصی تو نصب نرم افزارا یا سیستم عاملش ایجاد میشه؟اگه اینطوری هستش آیا با حافظه جانبی قابل حل هستش؟ببخشین سوالام زیاد بود....

outpost
09-05-2012, 16:37
از راهنمایی هاتون خیلی ممنونم...واقعیتش من از چند نفری شنیدم که گوشی های اندرویدی با حافظه داخلی کم به درد نمی خوره..به این دلیل هستش که رو به wave آوردم...در حالی که ray سرتره...می خواستم ببینم آیا این حرف واقعیت داره و به چه دلیلی؟آیا مشکل خاصی تو نصب نرم افزارا یا سیستم عاملش ایجاد میشه؟اگه اینطوری هستش آیا با حافظه جانبی قابل حل هستش؟ببخشین سوالام زیاد بود....

هیچ مشکلی در رابطه با حافظه داخلی تو Ray نیست. شما یه مموری میخری ، اونوقت با برنامه مشهور App2SD ، نرم افزارها رو بعد از نصب انتقال میدی به مموری.

milad_gasemi
09-05-2012, 18:58
هیچ مشکلی در رابطه با حافظه داخلی تو Ray نیست. شما یه مموری میخری ، اونوقت با برنامه مشهور App2SD ، نرم افزارها رو بعد از نصب انتقال میدی به مموری.

بله درسته ولی منظور من در رابطه با نرم افزارایی که حجم زیادی داشته باشند یا گیم هایی با حجم زیاد..که حافظه گوشی جواب نده..

Ali_ip3
17-05-2012, 13:54
ببینید دوست عزیز

هر نوع برنامه و بازی رو شما میتونید با استفاده از نرم افزار Link 2 Sd به مموری گوشی منتقل کنید

نرم افزاری که این دوستمون هم گفتن خوبه اما یه عیب بزرگی که داره اینه که در انتقال بعضی از برنامه ها گیر میده

انشالله اگر گوشی اندرویدی خریدید از آموزشی که بنده در بخش برنامه های اندروید واسه استفاده از Link 2 Sd گذاشتم استفاده کنید

موفق باشید /

amin fear
17-05-2012, 20:32
نگاهی به مقایسه های زیر بنداز :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

امتیاز Wave 3 :
5,7

امتیاز Sony Xperia ray :
5,3

دقت کنید که پردازنده Wave 3 حدود 40 درصد از Xperia ray سریع تر و قوی تر است ...

kavehj4488
17-05-2012, 21:31
به خاطر ساپورت فرمت های تصویری زیاد، صفحه نمایش بزرگتر و باتری خیلی قوی تر Wave3 بهتر است.
به دلیل آندروید Ray بهتر است...

Maziar_69
17-05-2012, 21:40
ببین دوست عزیز بهترین کار مشاوره گرفتن از کسی هست که با هر دوی این سیستم عامل ها کار کرده باشه.
من خودم بادا داشتم و دو هفته پیش عوض کردم و ری (اندروید) خریدم.
اصلا اصلا اصلا قیاس نکن اینا رو با هم.
شما فقط کافیه یه سرچ بزنی برای برنامه های اندروید.
N تا سایت ایرانی و خارجی و مارکت های مجانی و پولی و خلاصه هزار و یک مدل برنامه و بازی براش هست.
ولی بادا رو نگو که منو بیچاره کرد! اصلا یه نرم افزار درست و حسابی نداره که بتونه کارتو راه بندازه.

در مورد ساپورت فرمتهای تصویری شما میتونی با نصب برنامه های مختلف فیلم های مختلف و حتی با زیرنویس رو هم پخش کنی.
در مورد حافظه داخلی هم شما مگه چقدر برنامه میخوای نصب کنی؟
من با وجودی که گوشیمو هنوز روت نکردم و برنامه App 2 SD و اینا رو ندارم تا 10 صفحه برنامه و بازی ریختم تو گوشی !!!
اگه روت کنم و اینا رو نصب کنم حداقل 250 مگابایت واسم خالی میکنه و این مساویه با حدود 10 صفحه برنامه و بازی دیگه !!!
درسته منم قبول دارم حافظه داخلیش کمه ولی چون سیستم عاملت اپن سورس هست میتونی با هزار و یک جور دستکاری برنامه ها و فایل های سیستمی که نیاز بهشون نیست رو پاک کنی.
حتی یه برنامه هست که روی گوشی های روت شده نصب میکنن فایل های سیستمی رو فشرده میکنه و همینجوری حدود 70 مگ آزاد میکنه...

در ضمن بازی های حجیم هم که گفتی معمولا حجم خود بازی ها 3-4 مگ هست ولی حدود 50-60 مگ دیتا دارن که جداگانه دانلود میکنی و میریزی توی مموری کارت.
همراه گوشی هم 4 گیگ مموری کارت هست پس جای نگرانی نداره.

به همه اینها قیمت کمتر Ray رو هم اضافه کن...
شک نکن اشتباه نکردی.

milad_gasemi
18-05-2012, 20:30
از همه کسایی که راهنمایی کردن ممنونم...
پس همین ray رو میخرم...فقط من تو بخش نصب نرم افزار اندرویدی قابلیت های این گوشی اطلاعات خاصی ندارم..از کجا میتونم با اینا آشنا شم؟(البته بعد از خرید)

Maziar_69
21-05-2012, 17:14
شرمنده چند روزی نبودم جوابت رو بدم.
شما اول از همه یه فایل دانلود میکنی به اسم ES File Manager و با بلوتوث انتقالش میدی به گوشیت و بعد نصبش میکنی.
بعد از این هر فایلی که دانلود کردی از کامپیوتر با کابل انتقال میدی به گوشی و به راحتی با یه کلیک نصبش میکنی.

برنامه های مارکت هم هست که معروفترینشون یکی بازار هست که فارسیه و از انگلیسی ها هم به Applanet و 1Mobile Market میشه اشاره کرد که اگه اینها رو نصب کنی با خود گوشی و از طریق اینترنت وایرلس یا سیم کارت میتونی هر برنامه ای خواستی سرچ کنی و دانلود کنی.

milad_gasemi
21-05-2012, 23:50
دوست عزیز خیلی ممنونم.......ولی تازگیا به بودجم اضاف کردم حدود 550...می خواستم چند سوال بپرسم...1.آیا ارزش داره من 550 بدم و arc s رو بگیرم با توجه به اینکه تراکم صفحه اش نسبت به ray کمتره...زیاد فرق دارن با هم؟2.از دیجی کالا بخرم یا از بازار؟شما ها کدومو ترجیج میدین؟اگه از بازار بخرم هم ترس از این دارم که متعلقات توشو بردارن....از دیجی کالا هم میترسم بخرم چون معلوم نیست چه جوری تحویل میدن و.....لطفا راهنماییم کنید...

Maziar_69
23-05-2012, 11:22
والا arc s گوشی خیلی خوبیه ولی شتیده بودم که بعد از چند وقت قابش ترک برمیداره.
بازم تو تاپیک خودش پست ها رو بخون ببین تجربه استفاده کننده ها چی بوده.
کیفیت صفحه Ray که انصافا حرف نداره...

برای خرید هم من باشم بازار رو ترجیح میدم چون خودم زیر و بم گوشی رو درمیارم و میفهمم چی توش هست و چی نیست که سرم کلاه نره.
البته از یه فروشگاه دیجیتال 4 سال قبل یه دوربین دیجیتال خریدم که خب راضی بودم کاملا خوب بود (ولی دیجیکالا نبود)
از دیجیکالا هم زیاد چیزی نمیدونم ولی اینو میدونم که اگه بد بود و شاکی زیاد داشت اینهمه سال فعالیت نمیکرد.
شما هم خوب تحقیق کن بازم سوالی هست من در خدمتم.

FC.Barcelona
23-05-2012, 13:55
تا 550 از htc هم میتونید مدلهای زیر را بگیرید
one V
desire HD