PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FIFA 13

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16

djmetalboy2005
15-10-2012, 15:51
بنظر منم اگه یه تاپیک تیریپ معرفی و آموزش فیفا بزنین عالی میشه.آموزش دریبل ، حرکات نمایشی، شادی گل و ....بعدم همه میان اینجا میگن من فلان و من بهمان. خوب تو اون تاپیک بیان آموزش بدن چیزایی که بلدن. نویسنده هم همشو جمع کنه کم کم و به پستش اضافه کنه. خیلیا الان فیفا بازی میکنن ولی نمیدونن خیلی از کارا رو حتی میشه انجام داد تو این بازی... اساتید بسم الله !

baneshi
15-10-2012, 16:17
سلام.خدمت دوستان عزیز.دوستان مشکل من اینه که فیفا 13 رو pc من خیلی گرافیکش پایین هست مثلا چمنش خیلی تابلو هستش و هراز گاهی یه لحظه بازی کند میشه و لرزش داره.درکل بنظر میرسه بازیکنا کارتونی هستن در صورتی که فیفا 12 اینجوری نبود .گرافیک من 2 گیگه.رم 4گیگ.و cpu 5300 doul .گرافیک هم با اخرین اپدیت به روز شده.حالا جالب اینه که همین سیدی فیفا رو رو کامپیوتر دوستم نصب کردم خیلی بهتر از مال من اجرا میشه.خواهش میکنم اگه کسی مشکل منو میدونه یه راهنمایی بکنه.ممنون
راستی اگه کسی میتونه بهترین تنظیمات فیفا 13 رو برای هر چه بهتر شدن گرافیک و نزدیکتر شدن بازی به واقعیت بذاره حالا چه تنظیمات ستاپ بازی چه تنظیمات داخل بازی ممنون.

Gregar
15-10-2012, 17:26
راستی یه نکته ای واسم پیش اومده . من مود پلیر بازی میکنم . اول توی تیم الوحده بودم که خوب بازی کردم و وسط فصل از طرف بوتافوگو پیشنهاد واسم اومد . منم قبول کردم . منتهی توی برزیل مثل اینکه لیگ تازه تموم شده بود و فصل جدید بود . یعنی من از اول فصل بازی کردم واسه بوتافوگو . خوب سوال اینجاست که من الان فصل دوم کریر هستم یا فصل اول هنوز .

بنظر منم اگه یه تاپیک تیریپ معرفی و آموزش فیفا بزنین عالی میشه.آموزش دریبل ، حرکات نمایشی، شادی گل و ....بعدم همه میان اینجا میگن من فلان و من بهمان. خوب تو اون تاپیک بیان آموزش بدن چیزایی که بلدن. نویسنده هم همشو جمع کنه کم کم و به پستش اضافه کنه. خیلیا الان فیفا بازی میکنن ولی نمیدونن خیلی از کارا رو حتی میشه انجام داد تو این بازی... اساتید بسم الله !

اره دیگه خیلی از کارهای بیسیک رو میشه اینجوری اموزش داد البته کارهای پیشرفته فکر نکنم بشه . چون اولا هر کسی فکر نمیکنم اون کارهای پیشرفته شون در اختیار همه بزاره و هم اینکه به همین راحتی اگه میشد همه تا الان واسه خودشون فیفاییستی بودن . در هر صورت خوبه اینجوری منم موافقم .

251251
15-10-2012, 18:04
دوستانی که کریر مد میرن جلو ( ضمن اینکه خوشبختانه برای من بعد از پایان فصل بازی کرش نکرد و به فصل دوم منتقل شدم ) برای دفاع چپ حتما Gibbs رو از آرسنال بخرید . پیشرفتش واقعا عالیه قیمتش هم مناسب

soheilnouri
15-10-2012, 19:05
کریر مودش حال نمیده...حریفا تو حالت لجندری بصورت خرکی جلو هستن...اخه اصن خیلی مسخرس....

starboy
15-10-2012, 19:19
سرعت بازی تغییری نمیکنه !!!!!!! کسی نظری نداره ؟ هر موقع بخواد slow میشه هر موقع بخواد fast میشه اصلا با تغییر game speed همیشه سرعت ثابت نمیمونه .

starboy
15-10-2012, 19:21
کریر مودش حال نمیده...حریفا تو حالت لجندری بصورت خرکی جلو هستن...اخه اصن خیلی مسخرس....
خب عزیز من مگه مجبوری بذاری legendry ؟ بذار world class یا مثل من professional .

mj94
15-10-2012, 19:30
خب عزیز من مگه مجبوری بذاری legendry ؟ بذار world class یا مثل من professional .

فرقی نمیکنه، بازم همونجورین. عین وحشیا بهت حمله میکنن.

pouyasony
15-10-2012, 19:32
اقا یکی به ما نحوه خریدن و فروختن بازیکن رو تو کریر مود به طور کامل یاد بده خیلی ممنون.

khelane
15-10-2012, 19:49
اگه دوستان میخوان میتونم کلیپ ها رو دانلود کنم و براتون بزارم و خودم اپلود کنم واستون
راهنمای های لازم رو هم میکنم منتها بگم من در بخش انلاین زیاد بازی انجام میدم و تا بتونم راهنمایی های خودم رو ازشما دریغ نمیکنم فقط یه چیز بعضی از بازی کنان خوشحالی بعدا ز گلشون اختصاصی هست یعنی با رونی نمیتونید یه ملق اکروباتیک بزنید ولی با نانی میشه اما اگه مود بازی pro رو رفته باشید براتون حوضحالی های جدید رو باز میکنه و میتونید انجام بدید جاتون خالی من در قسمت انلاین پرو خیلی حال میکنم واقعا بازیکن شاخی دارم دیشب ساعت 1 شب بود تو بازی بودم 10 به 10 بود بازی یه زره میلی میلی میلی ثانیه تاخیر داشتم ولی تونستم از بین 10 نفر تیم خودم گل پیروزی بخش رو بزنم خداشاهده اگه ببینید شاخ درمیارید 10 نفر با هم حمله یا رو پرس میکردن فکر کنید:sq_14:
حالا نمیدونم تایپیک جدا بزنم یا نه مطالبم هم هنوز کامل نیست و به دلیل شغلم یه کم سخته واسم همه رو کامل بزارم میتونم چندتا دریبل یا خوشحالی یا ... رو هرروز یا دوروز در میان بزارم واستون اگه ویدئو کامل گیرم اومد صدرصد واستون میزارم
فعلا برم:sq_9:

mj94
15-10-2012, 19:50
اقا یکی به ما نحوه خریدن و فروختن بازیکن رو تو کریر مود به طور کامل یاد بده خیلی ممنون.

میری تو قسمت transfer, میری قسمت buy, میتونی بازیکنتو با اسم یا اطلاعات سرچ کنی، بعد وقتی بازیکن مورد نظرتو پیدا کردی انتخابش که میکنی چندتا گزینه میاد. اولیش یا buy هست یا add to shortlist, با دومی میتونی بازیکنایی که میخوای روشون فکر کنیو، تو قسمت shortlist از transfer داشته باشی. تو قسمت buy هم پولی که باید به باشگاه مقابل بدی رو تنظیم کنی، و یا یکی از بازیکنای تیمتو بعنوان قسمتی از قرارداد بدی. تو همون قسمت buy با زدن rb (یا rt) تو xbox و e یا c تو PC، قرارداد رو از حالت خرید کامل به حالت خرید قرضی عوض کنی که فقط باید پول هفتگی (که مشخصه) رو بدی. دو نوع قرضی داریم، کوتاه و یا برای کل فصل. کوتاه یه نیم فصله و اونیکیم که یه فصل کامل. البته میتونی با پیشنهاد پول تو قسمت option to buy قرارداد، بعد از تموم شدن قرض سالانه، بازیکنو کامل بخری.

kingmohsen
15-10-2012, 19:52
سلام.خدمت دوستان عزیز.دوستان مشکل من اینه که فیفا 13 رو pc من خیلی گرافیکش پایین هست مثلا چمنش خیلی تابلو هستش و هراز گاهی یه لحظه بازی کند میشه و لرزش داره.درکل بنظر میرسه بازیکنا کارتونی هستن در صورتی که فیفا 12 اینجوری نبود .گرافیک من 2 گیگه.رم 4گیگ.و cpu 5300 doul .گرافیک هم با اخرین اپدیت به روز شده.حالا جالب اینه که همین سیدی فیفا رو رو کامپیوتر دوستم نصب کردم خیلی بهتر از مال من اجرا میشه.خواهش میکنم اگه کسی مشکل منو میدونه یه راهنمایی بکنه.ممنون
راستی اگه کسی میتونه بهترین تنظیمات فیفا 13 رو برای هر چه بهتر شدن گرافیک و نزدیکتر شدن بازی به واقعیت بذاره حالا چه تنظیمات ستاپ بازی چه تنظیمات داخل بازی ممنون.

مشخصات سیستم شما اصلا معلوم نیست که دقیقا چیه

همیشه و همه جا میگم قدرت کارت گرافیک ربطی به 512 و 1گیگ و 2 گیگ نداره
مهم نوع رم و بیت کارت گرافیک هست
من براتون یک کارت گرافیک 256 معرفی میکنم که چند برابر یک کارت گرافیک بقول شما 2 قدرت داره
کارت گرافیک شما هم به احتمال 99درصد 2گیگ واقعی نیست و از رم شیر میکنه
گرافیک من 1 گیگ هست اما با شیر میشه 5 گیگ

cpu شما هم برای این بازی ضعیف هست و امسال واقعا فیفا سنگین تر شده

رم شما هم به احتمال 100 درصد از نوع ddr2 هس که برای بازیهای الان اصلا مناسب نیست

rose_cute720
15-10-2012, 19:52
این سخت بودن کریر مود خوبه اصلا" هم نکته ی منفی نیست . این باعث میشه که خسته نشی از بازی
نکته منفی اینه که تمام تیم ها قوی هستند این خیلی هم خوبه که مثلا" من با منچستر نتونم راحت جلوی چلسی و منچستر سیتی و آرسنال بازی کنم و تا بهترین بازیم رو نکنم نتونم شکستشون بدم ولی این خیلی بده که کیفیت بازی چلسی و نوریچ تقریبا" شبیه هم هست . نوریچی که تو واقعیت مقابل منچستر و چلسی 5 تا 5 تا میخوره و به زحمت تو کل بازی 3و4 تا حمله میکنه
ولی تو فیفا همین نوریج همه کار میکنه از این پاس های تو عمق هوایی هم میدن (که این پاس ها رو ماشالا همه میدن تو فیفا)بابا تو دنیای واقعی هم خیلی کمن بازیکنایی که از این پاسا میدن (زاوی - اینیستا- اسکولز - سیلوا و... ) منم بیشتر گل هایی که می خورم رو همین پاس هاست

kingmohsen
15-10-2012, 19:55
این سخت بودن کریر مود خوبه اصلا" هم نکته ی منفی نیست . این باعث میشه که خسته نشی از بازی
نکته منفی اینه که تمام تیم ها قوی هستند این خیلی هم خوبه که مثلا" من با منچستر نتونم راحت جلوی چلسی و منچستر سیتی و آرسنال بازی کنم و تا بهترین بازیم رو نکنم نتونم شکستشون بدم ولی این خیلی بده که کیفیت بازی چلسی و نوریچ تقریبا" شبیه هم هست . نوریچی که تو واقعیت مقابل منچستر و چلسی 5 تا 5 تا میخوره و به زحمت تو کل بازی 3و4 تا حمله میکنه
ولی تو فیفا همین نوریج همه کار میکنه از این پاس های تو عمق هوایی هم میدن (که این پاس ها رو ماشالا همه میدن تو فیفا)بابا تو دنیای واقعی هم خیلی کمن بازیکنایی که از این پاسا میدن (زاوی - اینیستا- اسکولز - سیلوا و... ) منم بیشتر گل هایی که می خورم رو همین پاس هاست

خب اسم سختی روش هست نباید ایراد گرفت
legendry به معنی افسانه ای هست
پس نباید قدرت بیش از حد اون رو عیب دونست
چون افسانه ای (غیر واقعی) هست پس همه کار میتونه بکنه

rose_cute720
15-10-2012, 19:57
کسی راهکاری واسه دفاع مقابله پاس های هوایی پشت دفاع نداره ؟

شما تیک آفساید گیری رو می زنید یا از دفاع پوششی استفاده می کنید ؟

mj94
15-10-2012, 20:00
فروختنم تو قسمت sell از transfer، با انتخاب بازیکن میتونی بازیکنو تو لیست فروش یا قرضی قرار بدی. بعد تیما بهت پیشنهاد میدن که میتونی یکی از گزینه های stall برای منتظر گذاشتن تیم پیشنهاد کننده برای دریافت پیشنهاد بهتر (البته تا چند روز)، accept برای قبول کردن پیشنهاد، reject برای رد پیشنهاد رو انتخاب کنین. همینطور می تونی مبلغ مورد نظرتو درخواست کنی.
راستی تو buy، بعد از انتخاب بازیکن، گزینه enquire رو برای فهمیدن نظر تیم مقابل در مورد فروش اون بازیکن و قیمت مورد نظرشون (که البته چند روز بعد برات میفرستن) مطلع بشی.

rose_cute720
15-10-2012, 20:02
خب اسم سختی روش هست نباید ایراد گرفت
legendry به معنی افسانه ای هست
پس نباید قدرت بیش از حد اون رو عیب دونست
چون افسانه ای (غیر واقعی) هست پس همه کار میتونه بکنه

legend به معنای اسطوره نیست ؟

mj94
15-10-2012, 20:03

افساید گیری خوب جواب میده، اما راه اساسی داشتن مدافع سریعه که بتونه توپو بگیره.

kingmohsen
15-10-2012, 20:03
امسال بعد از 8 سال به سمت فیفا برگشتم دوباره

این رو بگم که من فیفا 2003 نفر سوم کشور شدم و 2004 اول مشهد. (مسابقات فیفا2004 کشوری کلا برگزار نشد)

اما با اومدن پی اس 5 دیگه رفتم سمت پی اس چون واقعا قابل مقایسه با فیفای اون زمان نبود و خیلی بهتر بود

تا امسال از طرفداران 2 آتیشه پی اس بودم. اما امسال فیفا بقدری خوب شده که بعد از سالها پی اس رو پاک کردم و فیفا رو نصب کردم و بازی میکنم

از همه لحاظ از پی اس سرتره فقط همون اندام بازیکنان مثل پی اس زیبا نیست و خیلی توی ذوق میزنه. اما در تمامی موارد خیلی بهتر از پی اس شده

امپکت انجین هم امسال بسیار عالی کار شده. درسته توی بعضی از برخوردها اغراق میشه اما همون باعث جذابیت بیشتر میشه.

امسال فقط دارم فیفا 13 و NBA2K13 بازی میکنم

امیدوارم که سال بعد فیفا خیلی بیشتر پیشرفت کنه و بتونه تا حدودی مثل NBA از لحاظ گرافیک و استیل حرکات برسه
خیلی به EA امیدوارم اما به کونامی 0 درصد امید دارم

kingmohsen
15-10-2012, 20:04
legend به معنای اسطوره نیست ؟

اسطوره هم معنی میده. اما معنی اول و بقول معروف دیفالتش به معنی افسانه هست.

rose_cute720
15-10-2012, 20:07
اسطوره هم معنی میده. اما معنی اول و بقول معروف دیفالتش به معنی افسانه هست.

آخه اسطوره مال دنیای واقعیه :sq_2:

m.a97
15-10-2012, 20:33
سلام .من یه مشکلی دارم
وقتی بازی فیفا 13 را یا فیفا 12 را اجرا می کنم بازی اجرا میشه ولی رو صفحه ea sport که پایینش نوشته fifa 13 قفل میکنه و هیچ اتفاقی نمی افته.بعد 3-4 دقیقه هم صفحه سیاه میشه
تو فیفا 12 اول این مشکلو نداشتم ولی نمی دونم چرا یک ماه آخر اینجوری شد.
چه دلیلی میتونه داشته باشه؟
خواهشا کمکم کنید.
تروخدا هرکی هر نظری داره بگه 2 ماه بود واسی این بازی لحظه شماری می کردم.ممنون از همتون

shiraz_2010
15-10-2012, 20:50
مزخرف ترین کریری هست که تا حالا توی فیفاها دیده بودم.....از حالت legandry رسیدم به semi-pro باز هم cpu همه کار می کنه.....اونقدرها هم فیفا باز هستم که بدونم مشکل از جایی دیگه هست...
من چند ماه منتظر موندم واسه فیفا که بیاد و فقط کریر بزنم اما نمی دونم چرا اینطوری شده....

soheilnouri
15-10-2012, 20:52
منظورت از پرو همون virtual pro هست ديگه؟ راجع بهش صحبت مي كني؟

Ultimate team چيه؟من رفتم ديشب اولين بازيمو انجام دادم تو تورنمنتي كه گذاشته بود(البته لايو بودم والبه انلاين بسس واسه اين بخش نخاست)و بازيم بردم ولي بدون لينكه save بشه رفت به main menu فيفا..حالبم خراب شد..

khelane
15-10-2012, 21:07
منظورت از پرو همون virtual pro هست ديگه؟ راجع بهش صحبت مي كني؟

Ultimate team چيه؟من رفتم ديشب اولين بازيمو انجام دادم تو تورنمنتي كه گذاشته بود(البته لايو بودم والبه انلاين بسس واسه اين بخش نخاست)و بازيم بردم ولي بدون لينكه save بشه رفت به main menu فيفا..حالبم خراب شد..

اره پرو همونه واقعا خیلی باحاله بازیکنتون رو درست میکنی و بعد درحالت انلاین باید قویش کنی خیلی خیلی باحاله به نظر من یه چند دستی بری میفهمی چه حالی میده
الاتیمیت تیم هم مدی هست مثل کریر مد ولی از نوع انلاینش میتونی باشگاه جدید بخری بازیکن جدید بخری مثل من مسی رو دارم میتونی در اونجا به من پیشنهاد 2 اوشلوق بدی منم قبول کردم ترانسفر انجام میده کلا خیلی این مد هم حال میده یه تیم ضعیف بهت میده و یه سری کارت که باید مدیریت تیم رو به عهده بگیری و روبراهش کنی و ستاره هاش رو ببری بالا و......

ببین بستگی داره به نظر من تاکتیک خیلی مهمه نوع ارنج تیم اگه زیاد توپ هوای ازت رد میشه خب میانه زمینتون رو قوی کنید یعنی یه ترکیب بزار وسط های زمین یه کم شلوغ شه اگه فیفا 12 با میلان بازی کردی واقع میانه شون خیلی قوی بود یا همون افساید گیری رو انجام بده اگه سریع هستی و بقول معروف پروفشنال هستی با انالوگ راست و خوندن بازی حریف میتونی درصد موفقیت خودتون رو ببری بالا و همیشه یادت باشه سریع رو به بازیکن حریف نرو یا دوتا بازیکن نیار برای پرس که کار دستت میده در مواقعی
موفق باشید

pouyasony
15-10-2012, 21:23
حیف این بازی که همچین کریر مدی داره واقعا اشغاله با این کریر مد بازی بیشتر شبیه این بازیهای ت خ م ی تخیلی شده تا یه بازی فوتبال. تیم حریف تو کریر مود انگار از فضا اومده طوری که اگه من به بازیکنام موتور جت وصل کنم نمیتونم به بازیکناشون برسم 20 تا پاس از محوطه زمین خودشون انداختن تو محطوه جریمه من هر 20 تاشم دقیق فرود اومده رو سر یا پای بازیکنا پاساشون یدونشم اشتباه نمیره من با هزار بدبختی و فلاکت حمله میکنم به گل میرسم اونوقت تیم حریف از دقیقه 85 تا 90 هر جور شده صد در صد گل مساوی یا برتری رو میزنه به صورت کاملا ت خ م ی. مگه میشه مهاجماشونو دفاع کرد همین الان انگشتام بی حس شده از بس دکمه هارو فشار دادم ولی تو بازیه دوستانه راحت به هه تیما 3.4تا میزنم.یکیم اینکه تو کریر مود سرعت مدافع حریف از سرعت بهترین مهاجم من بیشتره دیگه داره حالم از کریر مود بهم میخوره کم مونده کلا بازیو از سیستم پاک کنم

وین رونی
15-10-2012, 21:58
والا منکه خیلی وقت بازی ندارم اما تو کریر دارم صفا می کنم
با آرسنال 2 به 1 به چلسی باختم با من یو مساوی کردم اما بازی های دیگرمو بردم
راستی تو زمین لیورپول 2 هیچ عقب بودم 2 تا زدم تو دقیقه نود هم یکی دیگه زدم
به نظرم خیلی طبیعیه البته تا به حال کریر رو در حالت لجندری نرفتم چون از تعاریفی که شنیدم جیگر نمی کنم برم طرف لجندری

Kamyar_AnathemA
15-10-2012, 21:58
خیلی عجیبه

دفعه اول کریر با موناکو بازی کردم و هر چی جام بود رو درو کردم و رفتم واسه فصل بعدی اما کرش میکرد . شنیده بودم کرش میکنه

یه کریر جدید شروع کردم با مادرید اما دیگه کرش نمیکنه و الان وسط فصل دوم هسم !!!! معلوم نیست چی به چیه !

بازیکنا چه زیاد مصدوم میشن ! راموس تیاگو سیلوا و یحیی توره 5 ماه مصدوم ! روبن 1 ماه !

بخش ملی هم بلژیک دستمه

خیلی تیم خوبیه کلی حال کردم باهاش . با آلمان و پرتغال هم گروه بودم لهشون کردم اساسی
تیمش هیچی کم نداره

pinky
15-10-2012, 22:09
سلام من ایکس باکسم ntsc j هست و بازی فیفا 13 از نوع برنر مکس شم گرفتم اما بازم نیومد ، می خواستم ببینم راهی هست این بازی رو اجرا کنم ؟ و ایا ریجن ntsc این بازی هم اومده یا نه؟

وین رونی
15-10-2012, 22:13
سلام من ایکس باکسم ntsc j هست و بازی فیفا 13 از نوع برنر مکس شم گرفتم اما بازم نیومد ، می خواستم ببینم راهی هست این بازی رو اجرا کنم ؟ و ایا ریجن ntsc این بازی هم اومده یا نه؟

آره من کنسولم ntsc u هست بازی رو از جایی تهیه کردم(پستی)مشکلی ندارم
اگه خواستی بگو پ خ بدم بهت از کجا بگیری

amirfakhrian
15-10-2012, 22:17
من کریر رو با آرسنال رو حالت لجندری شروع کردم. اول فصل نیمار رو با 25 بعلاوه روسیچکی خریدم. از نظر کنترل توپ واقعا بازیکن خوبیه. سختترین مسابقه هم با تاتنهام بوده. هم تو کریر و هم تو بازی دوستانه مقابل تاتنهام به مشکل می خورم. ولی منچستر رو تو زمینش 3-0 بردم، لیورپول 6-5 بردم. در کل تا حالا بد نبوده اما نمیدونم چرا بیشتر مواقع وقتی که گل می زنم سریع گل می خورم( اونم بیشتر رو توپ های هوایی). به همین دلیل بیشتر مسابقات پر گل می شه. تا الان نسبت به 12 بازی ها طبیعی تر و گل ها متنوع تر شده.

وین رونی
15-10-2012, 22:20
من کریر رو با آرسنال رو حالت لجندری شروع کردم. اول فصل نیمار رو با 25 بعلاوه روسیچکی خریدم. از نظر کنترل توپ واقعا بازیکن خوبیه. سختترین مسابقه هم با تاتنهام بوده. هم تو کریر و هم تو بازی دوستانه مقابل تاتنهام به مشکل می خورم. ولی منچستر رو تو زمینش 3-0 بردم، لیورپول 6-5 بردم. در کل تا حالا بد نبوده اما نمیدونم چرا بیشتر مواقع وقتی که گل می زنم سریع گل می خورم( اونم بیشتر رو توپ های هوایی). به همین دلیل بیشتر مسابقات پر گل می شه. تا الان نسبت به 12 بازی ها طبیعی تر و گل ها متنوع تر شده.

برای اینکه رو پاسهای هوایی کمتر به مشکل بخوری برو در قسمت فرمیشن و اونو ادیت کن و در اونجا حرکت به عقب دفاعت رو روی high بذار و حرکت رو به جلو رو low و بعد یه مورد دیگه هست که مسیر حرکت بازیکن رو نشون میده که اونو هم تنظیم کن

Gregar
15-10-2012, 22:34
اگه دوستان میخوان میتونم کلیپ ها رو دانلود کنم و براتون بزارم و خودم اپلود کنم واستون
راهنمای های لازم رو هم میکنم منتها بگم من در بخش انلاین زیاد بازی انجام میدم و تا بتونم راهنمایی های خودم رو ازشما دریغ نمیکنم فقط یه چیز بعضی از بازی کنان خوشحالی بعدا ز گلشون اختصاصی هست یعنی با رونی نمیتونید یه ملق اکروباتیک بزنید ولی با نانی میشه اما اگه مود بازی pro رو رفته باشید براتون حوضحالی های جدید رو باز میکنه و میتونید انجام بدید جاتون خالی من در قسمت انلاین پرو خیلی حال میکنم واقعا بازیکن شاخی دارم دیشب ساعت 1 شب بود تو بازی بودم 10 به 10 بود بازی یه زره میلی میلی میلی ثانیه تاخیر داشتم ولی تونستم از بین 10 نفر تیم خودم گل پیروزی بخش رو بزنم خداشاهده اگه ببینید شاخ درمیارید 10 نفر با هم حمله یا رو پرس میکردن فکر کنید:sq_14:
حالا نمیدونم تایپیک جدا بزنم یا نه مطالبم هم هنوز کامل نیست و به دلیل شغلم یه کم سخته واسم همه رو کامل بزارم میتونم چندتا دریبل یا خوشحالی یا ... رو هرروز یا دوروز در میان بزارم واستون اگه ویدئو کامل گیرم اومد صدرصد واستون میزارم
فعلا برم:sq_9:

اره پرو همونه واقعا خیلی باحاله بازیکنتون رو درست میکنی و بعد درحالت انلاین باید قویش کنی خیلی خیلی باحاله به نظر من یه چند دستی بری میفهمی چه حالی میده
الاتیمیت تیم هم مدی هست مثل کریر مد ولی از نوع انلاینش میتونی باشگاه جدید بخری بازیکن جدید بخری مثل من مسی رو دارم میتونی در اونجا به من پیشنهاد 2 اوشلوق بدی منم قبول کردم ترانسفر انجام میده کلا خیلی این مد هم حال میده یه تیم ضعیف بهت میده و یه سری کارت که باید مدیریت تیم رو به عهده بگیری و روبراهش کنی و ستاره هاش رو ببری بالا و......

ببین بستگی داره به نظر من تاکتیک خیلی مهمه نوع ارنج تیم اگه زیاد توپ هوای ازت رد میشه خب میانه زمینتون رو قوی کنید یعنی یه ترکیب بزار وسط های زمین یه کم شلوغ شه اگه فیفا 12 با میلان بازی کردی واقع میانه شون خیلی قوی بود یا همون افساید گیری رو انجام بده اگه سریع هستی و بقول معروف پروفشنال هستی با انالوگ راست و خوندن بازی حریف میتونی درصد موفقیت خودتون رو ببری بالا و همیشه یادت باشه سریع رو به بازیکن حریف نرو یا دوتا بازیکن نیار برای پرس که کار دستت میده در مواقعی
موفق باشید

دو تا سوال :
اولا چجوری تونستی 10 به 10 بازی کنی ؟ خداییش من توی 3 به 3 هم مشکل داشتم پارسال . یعنی به کل قطع میشد از بازی یا لگ عظیمی داشت . به هیچ وجه قابل بازی نبود . موندم چه نتی داری که میتونی این مود رو بازی کنی .
مود مضخرفی هم هست . چون هر کی تو بازی حتی دفاع ها هم به فکر جلو اومدن و گل زدن هستن . یعنی هر کی هر کیه . مگه توپ رو بدزدی و خودت گل بزنی .

دوما مطمئنی فیفا 13 داری بازی میکنی . پس چرا من هر جا میگردم جایی واسه ساخت پرو نمیبینم . تنها جایی که دیدم توی کریر پلیر هست که الان ساختمش و قدرتش 73 هست .
راستی این مود پلیر خیلی بهتر از پارسال شده . واقعا دارم حال میکنم .

مزخرف ترین کریری هست که تا حالا توی فیفاها دیده بودم.....از حالت legandry رسیدم به semi-pro باز هم cpu همه کار می کنه.....اونقدرها هم فیفا باز هستم که بدونم مشکل از جایی دیگه هست...
من چند ماه منتظر موندم واسه فیفا که بیاد و فقط کریر بزنم اما نمی دونم چرا اینطوری شده....

نه عزیزان مشکل میدونین کجاست که توی هر درجه سختی فرق نمیکنه و باز هم cpu پدرتون رو در میاره ؟
یه کاری که میگم بکنین . برین توی کریر مود پلیر رو بازی کنین . همین جوری یه بازیکن بردارین . بازی رو اول بزارین روی درجه professional بعد برین تو بازی .فقط به گیم پلی تیم خودی که cpu واسه شما کنترل میکنه دقت کنین . فقط افتضاح . هوش صفر . البته تیم حریف هم دست کمی نداره .
حالا میذارین روی درجه world class . دوباره گیم پلی رو نگاه میکنین . همون افتضاحی بود که هست . هوش همون صفر درجه . البته تیم cpu قوی شده و بازی هم سخت شده .
بازی رو بزارین روی لجندری . تیم حریف فقط یک سره میکوبونه . گل پشت سر هم . اما تیم خودی باز هم همون افتضاح قبلی . هوش تیم خودی هم چون حریف لجند شده دیگه هوش مصنوعی به حساب نمیاد .

اینا رو واسه چی گفتم . واسه اینکه توی بازی معمولی هم cpu تیم شما رو توسط همون هوش مصنوعی افتضاح کنترل میکنه . هر چند توی بازی معمولی کنترل بهتری نسبت به پرو روی تیم خودی دارید . یعنی یه جورایی cpu داره تیم شما رو به سختی ای در حدود semi کنترل میکنه و تیم حریف هم در حد لجند هست هوششون .
تبریک میگم EA . منظورت از لجند رو هم فهمیدیم که یعنی : "برنده شدن با یک دسته الاغ فوتبالیست در مقابل یه دسته ربات فوتبالیست با ضریب هوشی 1000" اگه تونستی این الاغ ها رو درست راه ببری میتونی لجندری رو هم شکست بدی .

pinky
15-10-2012, 22:43
آره من کنسولم ntsc u هست بازی رو از جایی تهیه کردم(پستی)مشکلی ندارم
اگه خواستی بگو پ خ بدم بهت از کجا بگیری

روی ntsc J هم می یاد؟
اگه می یاد اره بدی ممنون می شم...

Amir-Ho3ein
15-10-2012, 22:44
دوستان چطور میشه حرکات تکنیکی زد!؟!؟!؟!

amirfakhrian
15-10-2012, 23:04
برای اینکه رو پاسهای هوایی کمتر به مشکل بخوری برو در قسمت فرمیشن و اونو ادیت کن و در اونجا حرکت به عقب دفاعت رو روی high بذار و حرکت رو به جلو رو low و بعد یه مورد دیگه هست که مسیر حرکت بازیکن رو نشون میده که اونو هم تنظیم کن
این کارها رو برای دفاع وسطا کردم ولی بعضی وقتها یک لحظه حرکت نمی کنند و جا می مونند. تو حالت آفسایدگیری هم نیست. فکر کنم یکم باید بازی کنم دستم بیاد.

hadi_vazi
15-10-2012, 23:14
آقا من بازی رو از yadl دانلود کردم و کرک آخری هم که اومده رو جایگزین کردم درایور کارت گرافیک رو آپدیت کردم فایلای dirct,vc,framwork3.5 همه رو نصب کردم بازی رو که اجرا میکنم یه دایره میاد تبلیغ ea sport توشه بعد انگاری میخواد بره تو بازی چون صفحه سیاه میشه ولی هیچی دیگه نمیاد همین جوری میمونه.
مشکل چیه تو رو خدا کمک کنید مردم از بازی تکراری pes2013.

جواب مشکل مارو کسی نمیده؟
بازی هم از اون مدلاست که فایل نصبی نداره فقط باید کرک رو جایگزین کنم ، یعنی نمیتونم بازی رو دوباره نصب کنم.

lordsajad
15-10-2012, 23:49
سلام دوستان..
مثل اینکه شما واقعا استاد هستید اونطور که جوابهاتون رو خوندم.دست مریزاد.
میتونید بی زحمت بگید مشکل من چیه؟
لپ تاپ من بازی Fifa 13 رو با لگ میاره.
مشخصات:
Nvidia geforce GT 425m 2gb
cpu core i5
ram 4gb
پل تاپ من همونجوریه که در صورت نیاز به گرافیک زیاد به گرافیک دوم سوئیچ میکنه و در این هنگام یه جراغی تو لپ تاپ رنگش عوش میشه که یعنی به گرافیک دوم سوئیچ شده.ولی برای فیفا 13 اصلا سوئیچ نمیشه.حتی وقتی که خودم هم به صورت دستی با گرافیک دوم اجراش میکنم بازی نویز پیدا میکنه و تماشاگر ها هم اصلا نیستند!
کارت گرافیکم هم آپدیته دوستان.
خیلی متشکرم

saminem
16-10-2012, 00:49
سلام دوستان..
مثل اینکه شما واقعا استاد هستید اونطور که جوابهاتون رو خوندم.دست مریزاد.
میتونید بی زحمت بگید مشکل من چیه؟
لپ تاپ من بازی Fifa 13 رو با لگ میاره.
مشخصات:
Nvidia geforce GT 425m 2gb
cpu core i5
ram 4gb
پل تاپ من همونجوریه که در صورت نیاز به گرافیک زیاد به گرافیک دوم سوئیچ میکنه و در این هنگام یه جراغی تو لپ تاپ رنگش عوش میشه که یعنی به گرافیک دوم سوئیچ شده.ولی برای فیفا 13 اصلا سوئیچ نمیشه.حتی وقتی که خودم هم به صورت دستی با گرافیک دوم اجراش میکنم بازی نویز پیدا میکنه و تماشاگر ها هم اصلا نیستند!
کارت گرافیکم هم آپدیته دوستان.
خیلی متشکرم

بازی رو کامل پاک کن و دوباره نصب کن. بعدش توی FIFA CONFIG فریم ریت رو بزار روی 60

AlirezaLamLam
16-10-2012, 00:56
اقا یه اتفاق جالب
دمه فیفا گرم توو این سری خوب به حاشیها پرداخته. بازی ترکیه بود با المان بعد دقایق اخر پشت 18 روم خطا کردن المانیا بعد نوری شاهینم پشته توپ بود اقا من داشتم تنظیمه زاویه میکردم یدفعه ای دیدم خدیرا یکم از دیوار دفاعی اومد جلو بعد داور سوت زد به خدیرا تذکر داد بعد اونم عصبانی شد. یعنی دهنم باز موند این صحنرو دیدما. یه لحظه فکر کردم واقعیه. اصلا توو این نسخه حاشیه ها فوق العاده شده

soheilnouri
16-10-2012, 01:07
اقا یه اتفاق جالب
دمه فیفا گرم توو این سری خوب به حاشیها پرداخته. بازی ترکیه بود با المان بعد دقایق اخر پشت 18 روم خطا کردن المانیا بعد نوری شاهینم پشته توپ بود اقا من داشتم تنظیمه زاویه میکردم یدفعه ای دیدم خدیرا یکم از دیوار دفاعی اومد جلو بعد داور سوت زد به خدیرا تذکر داد بعد اونم عصبانی شد. یعنی دهنم باز موند این صحنرو دیدما. یه لحظه فکر کردم واقعیه. اصلا توو این نسخه حاشیه ها فوق العاده شده

جیگر طلا واسه جلو اوردن دیوار دفاعی فک کنم باید rb رو بزنی...بیاری جلو داور اگر stirct باشه بهت کارت زرد میده...

soheilnouri
16-10-2012, 01:08
اقا یه سوال...........من دارم ultimate team میرم...باحاله...اما مثه اینکه انلاین بسس نمیخاد و فقط گلد کافیه...چون فعلا مشکلی ندارم...فقط کجا باید بازی هایی رو که میرم رو سیو کنم؟جایی نداره اخه...

EngineeR EhsaN
16-10-2012, 01:31
آموزش 40 شادی بعد از گل :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soheilnouri
16-10-2012, 02:01
اقا شادی بعد از بازی نداره اموزش؟:)))

starboy
16-10-2012, 02:36
من با منچستر سیتی شروع کردم فقط بنزما رو خریدم و رو professional دارم میترکونم تیم ها رو . 4.4.2 diamond میترکونه . بنزما و آگورو گذاشتم نوک خفن گل میزنن اینا . مربی کلمبیا هم شدم و فالکاو چی ها که نمیکنه تو این تیم . فقط موندم چرا الان هرچی buy میزنم تیم بازیکن میگه به قیمت فلان میفروشم ولی بعدش دیگه خبری نمیشه نمیدونم چطور بخرمش .

mohsengolshan
16-10-2012, 09:10
آموزش 40 شادی بعد از گل :

داداش لینک بدون هیلتر نداری؟

masoodbr
16-10-2012, 09:55
من وقتی بازیکن رو میفروشم میزنه مثلا 40تا ولی پولی که تو حسابم میادش 34تا هستش یا8میفروشمش 5میاد تو حسابم جریان این چیه.
تو بازی توی توپای هوایی بازیکنی که قراره ضربه سر رو بزنه قبل از اینکه توپ بهش برسه شماره گر از سرش بیرون میره و میره روی یکی دیگه بازیکن حریف هم خیلی راحت توپ رو گل میکنه شما هم همین مشکل رو دارید؟

H 2 H
16-10-2012, 10:17
من وقتی بازیکن رو میفروشم میزنه مثلا 40تا ولی پولی که تو حسابم میادش 34تا هستش یا8میفروشمش 5میاد تو حسابم جریان این چیه.
تو بازی توی توپای هوایی بازیکنی که قراره ضربه سر رو بزنه قبل از اینکه توپ بهش برسه شماره گر از سرش بیرون میره و میره روی یکی دیگه بازیکن حریف هم خیلی راحت توپ رو گل میکنه شما هم همین مشکل رو دارید؟

شما از داخل تنظیمات مربوط به دسته که میری همون صفحه اول ، گزینه اول حتما روی air balls هست... اونو تغییر بده

tebkar3@yahoo.com
16-10-2012, 10:19
دوستان دوتا مشکلی دارم من تو بازی !!
1- چرا هر موقعیت خطرناک رو به صورت slow نشون نمیده ببینیم چیکار کرده ؟؟ آیا راهی هست که بشه فعالش کرد ؟؟
2- چرا موقع تعویض بازیکن ها باید صبر کنیم چهره بازیکن رو ببینیم بعد تعویض انجام میشه و اینطوری خیلی وقت میگیره !! آیا میشه غبر فعالش کرد ؟؟

H 2 H
16-10-2012, 10:19
من با منچستر سیتی شروع کردم فقط بنزما رو خریدم و رو professional دارم میترکونم تیم ها رو . 4.4.2 diamond میترکونه . بنزما و آگورو گذاشتم نوک خفن گل میزنن اینا . مربی کلمبیا هم شدم و فالکاو چی ها که نمیکنه تو این تیم . فقط موندم چرا الان هرچی buy میزنم تیم بازیکن میگه به قیمت فلان میفروشم ولی بعدش دیگه خبری نمیشه نمیدونم چطور بخرمش .

خب وقتی تیم حریف میگه به قیمت مورد نظر خودش میفروشه تو باید دوباره بری به همون بازیکن پیشنهاد بدی با این تفاوت که اگه بازیکن رو میخوای باید همون قیمتی رو که خواستن بزنی !!!

mj94
16-10-2012, 10:51

امسال اینجوری شده که همه پولت به بودجه ترنسفرت برنمیگرده. حتی پول اولیه باشگاهم بسته به یکی از سه درجه سختی که اول کریر برای بودجه تنظیم میکنی، برای خرید بازیکن تقسیم میشه.

mj94
16-10-2012, 11:10
این کارها رو برای دفاع وسطا کردم ولی بعضی وقتها یک لحظه حرکت نمی کنند و جا می مونند. تو حالت آفسایدگیری هم نیست. فکر کنم یکم باید بازی کنم دستم بیاد.

نه، این مکث مدافعا از کثافت کاریای ea هست که cpu بتونه گل بزنه، ربطی به بلد بودن نداره.

mj94
16-10-2012, 11:20
داشتم با چلسی، با سوانسی بازی میکردم، توپ بغل خط اوت بود بازیکن من و cpu جفتشون در حال دویدن به سمت توپ بودن. همزمان رسیدن و خوردن به هم، یدفعه شوت شدن به دو طرف. انگار جای توپ بمب بوده و منفجر شده باشه. جفتشون رو زمین یه چیزی حدود 20 متر سر خوردن، بازیکن حریف بغل خط کرنر متوقف شد ولی بازیکن من همینطوری رفت و رفت تا از خط بغل زمین خارج شد و در ادامه از استادیومم خارج شد، در همون حالت سر خوردن.

khelane
16-10-2012, 12:07
دو تا سوال :
اولا چجوری تونستی 10 به 10 بازی کنی ؟ خداییش من توی 3 به 3 هم مشکل داشتم پارسال . یعنی به کل قطع میشد از بازی یا لگ عظیمی داشت . به هیچ وجه قابل بازی نبود . موندم چه نتی داری که میتونی این مود رو بازی کنی .
مود مضخرفی هم هست . چون هر کی تو بازی حتی دفاع ها هم به فکر جلو اومدن و گل زدن هستن . یعنی هر کی هر کیه . مگه توپ رو بدزدی و خودت گل بزنی .

دوما مطمئنی فیفا 13 داری بازی میکنی . پس چرا من هر جا میگردم جایی واسه ساخت پرو نمیبینم . تنها جایی که دیدم توی کریر پلیر هست که الان ساختمش و قدرتش 73 هست .
راستی این مود پلیر خیلی بهتر از پارسال شده . واقعا دارم حال میکنم .

این مود هم مضحرف نیست تیم ها هم اره راست میگی باید توپ رو بدزدی ولی وقتی بازیکن ها زیاد شد اینجوری هم نیست دیشب با سه نفر تو یه تیم بودیم دوتاشون دفاع بودند اصلا هم نیامدند جلو
10 به 10 هم بازی کردم راست میگی با این اینترنت مضخرف من میشینم تا 12 به بعد 12به بعد خوب میشه حدود 1 شب خیلی عالی میشه و میتونم با 10 به 10 راحت ولی به میلی میلی ثانیه تاخیر دارم که زیاد اذیت نمیکنه
برای مورد دوم هم اگه بری بخش لایو بازی اونجا اولین گزینه نوشته پرو اونجا رفتی باید یه بازیکن درست کنی بعد از درست کردن بازیکن شروع به بازی کردن و بالا بردن خودتون و رنکتون میکنه

djmetalboy2005
16-10-2012, 12:18
دانلود فیلم آموزشی تکنیک ها و شادی های پس از گل فیفا 13 از رودفایل... امشب در p30world
در صورتیکه دوستان پیشنهادی برای تاپیک آموزش دارن به من پخ کنن. اگرم اساتید صلاح دونستن، خودشون تاپیک بزنن.من لینکا رو بهشون میدم. الان ادارم ، عصر میزنم تاپیکو ایشالا...
آموزش تکنیکها کامله و خفم کرد دیشب که دیدمش. ضمنا حجم دو تا فیلم دوتا 50 مگه تقریبا. اگه بنظرتون زیاده با حجم و البته مقداری کیفیت پایین تر آپ کنم...
موفق باشید

mohsengolshan
16-10-2012, 12:43
دانلود فیلم آموزشی تکنیک ها و شادی های پس از گل فیفا 13 از رودفایل... امشب در p30world
در صورتیکه دوستان پیشنهادی برای تاپیک آموزش دارن به من پخ کنن. اگرم اساتید صلاح دونستن، خودشون تاپیک بزنن.من لینکا رو بهشون میدم. الان ادارم ، عصر میزنم تاپیکو ایشالا...
آموزش تکنیکها کامله و خفم کرد دیشب که دیدمش. ضمنا حجم دو تا فیلم دوتا 50 مگه تقریبا. اگه بنظرتون زیاده با حجم و البته مقداری کیفیت پایین تر آپ کنم...
موفق باشید
دستت طلا:5:

Kamyar_AnathemA
16-10-2012, 13:13
موفق باشید

تکنیکارو کامله کامل میزاری ؟

djmetalboy2005
16-10-2012, 13:51
تکنیکارو کامله کامل میزاری ؟

فکر کنم کامل باشه... بازم اگه موردی میبینید که صلاح میدونید باید باشه پخ کنید.در صورتیکه اونجا نبود اضافه میکنم... یا تو تاپیک، خودتون مطرح کنید به پست اول اضافه میشه.بنظرم کامله ولی.

Amir-Ho3ein
16-10-2012, 14:03
موفق باشید

دمت گرم،به نظرم خودت بزنی تاپیکا بهتره
با هر دوتا کیفیت بزار تا کساییم که سرعت پائین دارند هم بتونند دانلود کنند

pouyasony
16-10-2012, 14:07
اخه مگه تو بازی میشه تکنیکم بزنی؟تا بخوای تکنیک بزنی 2سوته توپو ازت میگرین ولی واسه بازی دوستانه خوبه واسه سرگرمی

Gregar
16-10-2012, 16:02
این مود هم مضحرف نیست تیم ها هم اره راست میگی باید توپ رو بدزدی ولی وقتی بازیکن ها زیاد شد اینجوری هم نیست دیشب با سه نفر تو یه تیم بودیم دوتاشون دفاع بودند اصلا هم نیامدند جلو
10 به 10 هم بازی کردم راست میگی با این اینترنت مضخرف من میشینم تا 12 به بعد 12به بعد خوب میشه حدود 1 شب خیلی عالی میشه و میتونم با 10 به 10 راحت ولی به میلی میلی ثانیه تاخیر دارم که زیاد اذیت نمیکنه
برای مورد دوم هم اگه بری بخش لایو بازی اونجا اولین گزینه نوشته پرو اونجا رفتی باید یه بازیکن درست کنی بعد از درست کردن بازیکن شروع به بازی کردن و بالا بردن خودتون و رنکتون میکنه

اه . پس حالت پرو فقط رفته توی انلاین ؟ کریر که احتمالا بعد از کریر پاکش کنه پرومون رو .

Ramos1367
16-10-2012, 16:03
خدا وکیلی نمی دونم چرا بچه ها اینقدر با لجندری مشکل دارن....بازی به نظر من کاملا طبیعیه...
من الان 4 امتیاز از بارسلونا عقبم ولی هنوز بازی رودر رو مونده...بالاخره باید بشه از رو سانتر و پاس پشت مدافعان و شوت گل زد...اکثر گلهای فوتبال به همین 3 صورته دیگه...
من اکثرا زمان هایی امتیاز از دست می دم که بازیکنام خسته باشن....
دوستان دفاع کردن وحمله کردن رو باید یاد بگیرن نه اینکه بگن بازی مزخرفه...خودش یه هنره...
من که بازی رو اورجینال خریدم هیج این باگ هایی رو که بچه ها می گن تا الان ندیدم....
درضمن امروز دوباره بازی داره آپدیت میشه...منم دازم آپدیت می کنم..

moh3en_sh
16-10-2012, 17:28
چرا بعضی وقت ها تو کریر بازی 3-0 به نفع حرف میشه؟

Ramos1367
16-10-2012, 17:31
چرا بعضی وقت ها تو کریر بازی 3-0 به نفع حرف میشه؟
حتما از بازی میپری بیرون و چون روی اتوسیوه پس ترک میدون حساب میشه و 3-0 اعلام میشه دیگه...

djmetalboy2005
16-10-2012, 17:35
اخه مگه تو بازی میشه تکنیکم بزنی؟تا بخوای تکنیک بزنی 2سوته توپو ازت میگرین ولی واسه بازی دوستانه خوبه واسه سرگرمی

واسه اوناییکه با دوتا دسته باهم بازی میکنن عالیه + اینکه یاد بگیری تو بازیای آنلاینم میشه زد. البته من خودم noob ام... ولی میزنم تاپیکو...خودمم یاد میگیرم کم کم. :دی

AlexMercer
16-10-2012, 17:38
حتما نیمار رو بخرین! این بازیکن شاهکاره! کنترل توپ سرعت دربلینگ تموم کنندگی همه چیز عالی!39 میلیون دلار خریدمش!سود هم کردم! سعی کنید بازیکنانتونو که اورال بالا دارن رو با یک بازیکن جوون تر با اورال نزدیک به اون عوض کنید! من این کارو کردم منچستر رو جوون کردم. مثلا فلتچر رو با او ویا عوض کردم! چیکاریتو رو با رودریگز از پورتو. والنسیا رو با شکیری از بایرن!

mj94
16-10-2012, 17:59
خدا وکیلی نمی دونم چرا بچه ها اینقدر با لجندری مشکل دارن....بازی به نظر من کاملا طبیعیه...
من الان 4 امتیاز از بارسلونا عقبم ولی هنوز بازی رودر رو مونده...بالاخره باید بشه از رو سانتر و پاس پشت مدافعان و شوت گل زد...اکثر گلهای فوتبال به همین 3 صورته دیگه...
من اکثرا زمان هایی امتیاز از دست می دم که بازیکنام خسته باشن....
دوستان دفاع کردن وحمله کردن رو باید یاد بگیرن نه اینکه بگن بازی مزخرفه...خودش یه هنره...
من که بازی رو اورجینال خریدم هیج این باگ هایی رو که بچه ها می گن تا الان ندیدم....
درضمن امروز دوباره بازی داره آپدیت میشه...منم دازم آپدیت می کنم..
مشکل این نیست که از این راها نمیشه گل زد، مشکل اینه که بازی نمیذاره اون کاری که cpu میکنه رو تو هم انجام بدی. یه سری چیزاش خیلی واضحه، مثل اینکه بعد از اینکه تو بازی جلو میفتی یا حتی مساوی میکنی، بازیکنات کلا گیجن و نه میتونن حمله کنن، نه دفاع و در نتیجه خیلی زود cpu دوباره جلو میفته. یا مثلا وقتی cpu عقبه یا مساوی هستین، تو 0 دقیقه اخر cpu به هر روشی شده یه گل میزنه، شده داور الکی یه پنالتی میگیره تا گلشو بزنه.
راستی توجه کردین اصلا خطای سد اتفاق نمیفته؟ بازیکنای منو همینطوری دارن میزنن و کتلت میکنن، داور انگار نه انگار. اخرین نمونشم امروز که بازیکنم رو تو محوطه له کردن.

Shadmehr1
16-10-2012, 18:14
بچه ها سلام
آقا من یه مشکل اساسی دارم که هم تو فیفا 12 بود و هم تو این فیفا 13
اون هم زدن پنالتیه !!
ما هر چی پنالتی میزنیم میره بیرون !
فقط وسط - پایین هست که بیرون نمیره و دروازه بان اونو میگیره !
حتی پنالتی رو زمانی زدم که تو اون کادر گوشه پایین - سمت راست ، اون خط متحرک تو منطقه سبز رنگ بود (که فکر میکنم این کادر مربوط به دقت بازیکن هنگام زدن ضربه باشه) ، اما بازم توپ اوت شد
اصلا از وقتی این کادره تو فیفا 12 و 13 اومده ، پنالتی خیلی بد (مسخره) شده !!
در ضمن من با کیبورد هم بازی نمی کنم و با گیم پد لاجیتک ، مدل رامبل پد 2 که جزو گیم پدهای استاندارد و مورد تایید EA SPORTS هست بازی می کنم
یه مورد دیگه هم راجع به این پنالتی که دروازه بان شیرجه نمیزنه و فقط راست و چپ میره !!
خلاصه ثواب داره به بنده کمک کنین ، چون هر راهی که بگین امتحان کردم اما فایده ای نداشت...

lordsajad
16-10-2012, 19:01
بازی رو کامل پاک کن و دوباره نصب کن. بعدش توی FIFA CONFIG فریم ریت رو بزار روی 60
ممنون.ولی یادم رفت بگم که فریم ریت هم رو 60 هست.در ضمن یک بار پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی درست نشد.
احتمالش هست که بخاطر این که سی دی شرکتیه و برای نیوتک اینطور شده؟
چون اول بازی که رو آیکون کلیک میکنم علامت نیوتک رو صفحه میاد و دستکاری شده...

Kamyar_AnathemA
16-10-2012, 19:02
بچه ها سلام
آقا من یه مشکل اساسی دارم که هم تو فیفا 12 بود و هم تو این فیفا 13
اون هم زدن پنالتیه !!
ما هر چی پنالتی میزنیم میره بیرون !
فقط وسط - پایین هست که بیرون نمیره و دروازه بان اونو میگیره !
حتی پنالتی رو زمانی زدم که تو اون کادر گوشه پایین - سمت راست ، اون خط متحرک تو منطقه سبز رنگ بود (که فکر میکنم این کادر مربوط به دقت بازیکن هنگام زدن ضربه باشه) ، اما بازم توپ اوت شد
اصلا از وقتی این کادره تو فیفا 12 و 13 اومده ، پنالتی خیلی بد (مسخره) شده !!
در ضمن من با کیبورد هم بازی نمی کنم و با گیم پد لاجیتک ، مدل رامبل پد 2 که جزو گیم پدهای استاندارد و مورد تایید EA SPORTS هست بازی می کنم
یه مورد دیگه هم راجع به این پنالتی که دروازه بان شیرجه نمیزنه و فقط راست و چپ میره !!
خلاصه ثواب داره به بنده کمک کنین ، چون هر راهی که بگین امتحان کردم اما فایده ای نداشت...

نشانگر که به او قسمت سبز رسید شوت رو پر کن حداکثر تا نصف
بعد جهت رو به هر سمتی مبخوای بگیر اما خیلی نگه ندار و دو سه قدم مونده به اینکه بازیکن به توپ برسه جهت رو ول کن

برو قسمت تمرین روی قسمتی که پنالتی تمرین میکنی
اونجا LT رو برن یک علامت رنگی میاد تو دروازه
با اون میتونی تمرین کنی که بسته به این که شوتو چقدر پر کردی چقدر جهت رو نگه داری

دروازه بان با شوک سمت راست میپره
همون که تکنیک باهاش میزنی

mj94
16-10-2012, 19:21
به جای نگه داشتن جهت موقع زدن پنالتی، چند بار اون جهتو بزن. اینجوری دقیقتر میزنی.

moh3en_sh
16-10-2012, 19:40
حتما از بازی میپری بیرون و چون روی اتوسیوه پس ترک میدون حساب میشه و 3-0 اعلام میشه دیگه...

نه اصلا قبل از این که برم تو بازی وقتی میزنم نکست مچ میگه بازی 3-0 به نفع حریف:41:

mehdi_vsgh
16-10-2012, 19:58
نه اصلا قبل از این که برم تو بازی وقتی میزنم نکست مچ میگه بازی 3-0 به نفع حریف:41:

این احتمال هست که تعداد بازیکنات به حد نصاب نرسیدن(تعداد محروم و مصدومات زیاد هستن) واسه همینم نمیتونی بازی کنی و بازی به سود حریف اعلام میشه

djmetalboy2005
16-10-2012, 20:40
تاپیک آموزش

sabar
16-10-2012, 21:21
سلام
راستی حالا چطوری میشه سانتر دقیق کرد یا کوتاه انجام داد
من مثلا میخوام به بازیکنی که جلوی محوطه هست سانتر کنم ولی میره بازیکنی که روی تیر 2 هست میرسه چطوری میشه تمایز قائل شد برای سانتر دقیق تر؟
بعد سی پی یو موقع حمله من چطوری وقتی بازیکن من توی عمق یا کناره ها حرکت میکنه یه نفر بهش میجسبونه و میفرسته سایه به سایه باهاش بره؟

Gregar
16-10-2012, 22:16
مشکل این نیست که از این راها نمیشه گل زد، مشکل اینه که بازی نمیذاره اون کاری که cpu میکنه رو تو هم انجام بدی. یه سری چیزاش خیلی واضحه، مثل اینکه بعد از اینکه تو بازی جلو میفتی یا حتی مساوی میکنی، بازیکنات کلا گیجن و نه میتونن حمله کنن، نه دفاع و در نتیجه خیلی زود cpu دوباره جلو میفته. یا مثلا وقتی cpu عقبه یا مساوی هستین، تو 0 دقیقه اخر cpu به هر روشی شده یه گل میزنه، شده داور الکی یه پنالتی میگیره تا گلشو بزنه.
راستی توجه کردین اصلا خطای سد اتفاق نمیفته؟ بازیکنای منو همینطوری دارن میزنن و کتلت میکنن، داور انگار نه انگار. اخرین نمونشم امروز که بازیکنم رو تو محوطه له کردن.

اون خطاهای سد وجود داره اما چون اکثر این خطاها به خاطر ضعف موتور بازی هست که هنوز توی فیفا 13 وجود داره خطا گرفته نمیشه . در حالی که خیلی از موقعیت ها رو بالشخصه به خاطر همین ضعف از دست میدم .

mj94
16-10-2012, 22:21
سلام
من مثلا میخوام به بازیکنی که جلوی محوطه هست سانتر کنم ولی میره بازیکنی که روی تیر 2 هست میرسه چطوری میشه تمایز قائل شد برای سانتر دقیق تر؟
بعد سی پی یو موقع حمله من چطوری وقتی بازیکن من توی عمق یا کناره ها حرکت میکنه یه نفر بهش میجسبونه و میفرسته سایه به سایه باهاش بره؟

سانترو باید با قدرتش به دور و نزدیک فرستاد، فکر کنم با دو بار پشت سر هم زدن سانتر، سانتر کوتاه تری کرد، و با سه بار زدن کوتاه ترش کرد. برو تو help پیدا کن ببین چنین چیزی هست یا نه.
قسمت دوم صحبتتم، خب اون cpu هست و کارای باورنکردنی میتونه انجام بده که به هیچ وجه ما نمی تونیم انجام بدیم.

mj94
16-10-2012, 22:24
اون خطاهای سد وجود داره اما چون اکثر این خطاها به خاطر ضعف موتور بازی هست که هنوز توی فیفا 13 وجود داره خطا گرفته نمیشه . در حالی که خیلی از موقعیت ها رو بالشخصه به خاطر همین ضعف از دست میدم .

اخه پارسال خطای سدو همیشه میگرفت، امسال بازیکنا به جای فوتبال فقط دارن همدیگه رو میزنن. فقط مونده با مشت و لگد همدیگه رو بزنن.

starboy
17-10-2012, 00:55
اخه پارسال خطای سدو همیشه میگرفت، امسال بازیکنا به جای فوتبال فقط دارن همدیگه رو میزنن. فقط مونده با مشت و لگد همدیگه رو بزنن.
منم تایید میکنم . داور اکثر هل دادن های حریف رو نمیگیره ازش میگذره .

mj94
17-10-2012, 01:15
منم تایید میکنم . داور اکثر هل دادن های حریف رو نمیگیره ازش میگذره .

من داره کم کم دلم برا cpu هم میسوزه(با وجود تمام ناجوانمردیاش) این داور به هیچکس رحم نمیکنه.
خیلی اوقات خطای واضح من روی cpu رو هم نگرفته.

saadat68
17-10-2012, 01:16
سلام دوستان این پچ بازی اومد ؟ کرک درست شد ؟

من هنوز نخریدمش بخرم ؟

mohrd
17-10-2012, 01:47
سلام دوستان.
سه تا سؤال در مورد ورژن PC:
1. چطور باید پنالتی بگیرم؟ چطور به دروازه بان بگم شیرجه بزنه به سمت توپ..
2. تو FIFA 11، دکمه پاس کوتاه (دقیقاً یادم نیست چی بود اسم دکمه ..!) رو که نگه می‌داشتی خودش می‌رفت دنبال توپ و سعی می‌کرد با تنه و بدون خطا توپ رو بگیره. ولی توی این نسخه، با همون دکمه بازیکن میره دنبال توپ، ولی برای گرفتن توپ اقدامی نمی‌کنه. و باید حتماً دکمه‌ی شوت! رو بزنم که تلاش کنه توپ رو بگیره (یک ضربه می‌زنه)... راهی نیست که خودش بره دنبالش و بگیره توپ رو؟
3. من با کیبورد که بازی رو شروع کردم دکمه ها بهم ریخته بود (نسبت به 11)، توی تنظیمات controller (داخل بازی) که رفتم، 2 حالت بیشتر پیدا نکردم.. یکی همون حالت پیشفرض، یکی دیگه هم دکمه‌های بالا و پایینش W و S بود (فکر کنم!).. حالتی نداره که بشه همون کلید های جهتی رو گذاشت؟ حتماً باید خودم دستی تنظیمات دکمه‌ها رو عوض کنم؟

با سپاس از توجه شما!

karim messi
17-10-2012, 09:38
پچی چیزی برای فیفا 13 نیومده؟

bluemeysam
17-10-2012, 10:40
کسی میتونه این فایل رو دانلود کنه از این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamed30
17-10-2012, 10:55
تو career که بازیکن میسازی چرا بعد از گل شادی بازیکنا اینقدر خنکه دوربین عوض نمیشه و همینطور از دور نشون میده ! اصلا چرا مثل pes نمیشه شادی بعد از گل رو خودمون واسه بازیکنمون انتخاب کنیم ؟ بعضی وقتا هم قاطی میکنه هی دور خودش میچرخه .

Gregar
17-10-2012, 11:19
تو career که بازیکن میسازی چرا بعد از گل شادی بازیکنا اینقدر خنکه دوربین عوض نمیشه و همینطور از دور نشون میده ! اصلا چرا مثل pes نمیشه شادی بعد از گل رو خودمون واسه بازیکنمون انتخاب کنیم ؟ بعضی وقتا هم قاطی میکنه هی دور خودش میچرخه .

فیفا شادی بعد از گلش مثل pes نیست که همیشه یه نوع باشه . شادی به صورت داینامیکه . یعنی وقتی بعد از گل بازیکنت میدوه . میتونی کنترلش کنی و هر طرف بخوای بری و با زدن دکمه های مختلف شادی های مختلف رو انجام بدی . مثل LT رو بگیر و RS رو یه دور بچرخون . یا LT با X یا .... .

توی تاپیک اموزش برو یه فیلم داره در مورد انواع شادی پس از گل

delpiero107
17-10-2012, 11:19
بچه ها من دلپیرو میخوام تو فیفا 13 نیست پچ یا هر چیزی که دلپیرو رو بیاره تو فیفا 13 نیست؟

moh3en_sh
17-10-2012, 11:33
لیست اچیومنت های بازی +طریقه ی گرفتنشون رو میخوام

hamed30
17-10-2012, 11:34
فیفا شادی بعد از گلش مثل pes نیست که همیشه یه نوع باشه . شادی به صورت داینامیکه . یعنی وقتی بعد از گل بازیکنت میدوه . میتونی کنترلش کنی و هر طرف بخوای بری و با زدن دکمه های مختلف شادی های مختلف رو انجام بدی . مثل LT رو بگیر و RS رو یه دور بچرخون . یا LT با X یا .... . توی تاپیک اموزش برو یه فیلم داره در مورد انواع شادی پس از گل ممنون ولی اونو میدونم میگم چرا زاویه دوربین عوض نمیشه چرا از همون زاویه دوربینی که بازی میکنی نشون میده چرا زوم نمیشه رو بازیکنی که گل زده البته اینم بگم که من هنوز تو لیگ های دسته دو و سه هستم ممکنه مال این باشه ؟

bluemeysam
17-10-2012, 11:42
یکی برنامه FIFA_Soccer 13 CD Key Generator رو دانلود کنه من نمیتونم دانلود کنم :19:

masoodbr
17-10-2012, 11:57
بچه ها یه تیم با دو الی سه تا ستاره بهم معرفی کنید که توانایی بازی کردن داشته باشن من تیمای بزرگ رو برمیدارم خوشم نمیاد ازشون خیلی ستاره دارن میخوام خودم تیم رو بسازم

mj94
17-10-2012, 13:12
من همیشه Macclesfield town رو که تو npower2 انگلیس بود و نیم ستاره بودو ور میداشتم، اما امسال سقوط کرده و اصلا تو بازی نیست.تیم 3 ستاره Nottingham Forest از npower championship انگلیس. دوبار تا حالا قهرمان جام باشگاه های اروپا شده. قدیما تیم خفنی بوده اما الان حداقل 6 ساله که لیگ برتر نیومده.

mohsengolshan
17-10-2012, 13:30
​دوستان من با این نرم افزار Prio - Process Priority Saver مشکل دارم یعنی وقتی نصبش میکنم و Process فیفا رو روی High میزارم گزینه save نداره و هر دفعه باید برم تو Task Manager. لطفا کمک کنید.

pouyasony
17-10-2012, 14:15
دوستان تو کریر مود من منچستر رو برداشتم الان بهم مربیگری اسکاتلند رو پیشنهاد دادن میخواستم ببینم چطوری میشه بازیهای تیم ملی رو انجام بدم؟اخه همش بازیهای منچستر رو انجام میدم

hamed_dij
17-10-2012, 14:34
بچه ها یه تیم با دو الی سه تا ستاره بهم معرفی کنید که توانایی بازی کردن داشته باشن من تیمای بزرگ رو برمیدارم خوشم نمیاد ازشون خیلی ستاره دارن میخوام خودم تیم رو بسازم

ناپولی رو بردار
من خودم هم 12 و 13 ناپولی رو برداشتم بازیکنهایی مثل همسیک ،پاندف،کاوانی،... داره
بازیکنهاش هم همه ارزون قیمتن من بیچاره 5 ،6 تا از بازیکنهامو فروختم تا موفق شدم یه بازیکن بخرم (داوید سیلوا)
کار کردن با ناپل عمر نوح صبر ایوب میخواد البته واسه من که عاشق ناپل هستم خیلی جذابه

hamed_dij
17-10-2012, 14:46
سلام
برو تو تنظیمات controller گزینه آخری رو عوضش کن الان اسم گزینه یادم نمیاد سیستم دفاع کردن تغییر میکنه و اگه دکمه A (استاندارد دسته 360 ) رو بگیری هم بغل بازیکن حرکت میکنه و توپش رو میزنه
تو این حالت سیستم توپگیری یه کم راحتتر و طبیعی تر میشه دقیقا توپ گیری میشه مثل FIFA11
واسه دادن پاس کوتاه هم دوبار دکمه سانتر فشار بده حتی اگه 3 بار بزنی پاس کوتاه تر و زمینی تر میشه

hamed_dij
17-10-2012, 14:51
سلام دوستان.
سه تا سؤال در مورد ورژن PC:
1. چطور باید پنالتی بگیرم؟ چطور به دروازه بان بگم شیرجه بزنه به سمت توپ..
2. تو FIFA 11، دکمه پاس کوتاه (دقیقاً یادم نیست چی بود اسم دکمه ..!) رو که نگه می‌داشتی خودش می‌رفت دنبال توپ و سعی می‌کرد با تنه و بدون خطا توپ رو بگیره. ولی توی این نسخه، با همون دکمه بازیکن میره دنبال توپ، ولی برای گرفتن توپ اقدامی نمی‌کنه. و باید حتماً دکمه‌ی شوت! رو بزنم که تلاش کنه توپ رو بگیره (یک ضربه می‌زنه)... راهی نیست که خودش بره دنبالش و بگیره توپ رو؟
3. من با کیبورد که بازی رو شروع کردم دکمه ها بهم ریخته بود (نسبت به 11)، توی تنظیمات controller (داخل بازی) که رفتم، 2 حالت بیشتر پیدا نکردم.. یکی همون حالت پیشفرض، یکی دیگه هم دکمه‌های بالا و پایینش W و S بود (فکر کنم!).. حالتی نداره که بشه همون کلید های جهتی رو گذاشت؟ حتماً باید خودم دستی تنظیمات دکمه‌ها رو عوض کنم؟

با سپاس از توجه شما!

همینطور که تو پست بالا نوشتم عمل کن درست میشه سیستم توپ گیری اصلا بذار یه بار دیگه بگم:!!:31:
برو تو SEETING>CONTROLLER گزینه آخری رو عوضش کن الان اسم گزینه یادم نمیاد سیستم دفاع کردن تغییر میکنه و اگه دکمه A (استاندارد دسته 360 ) رو بگیری هم بغل بازیکن حرکت میکنه و توپش رو میزنه
تو این حالت سیستم توپگیری یه کم راحتتر و طبیعی تر میشه دقیقا توپ گیری میشه مثل FIFA11
راجع به سئوال اولت هم باید بگم که مشکل از دسته که باش بازی میکنی هست من هم همین مشکلو دارم شاید بعدا یه پچ بیاد که این مشکلو حل کنه

starboy
17-10-2012, 15:29
خرید و فروش بازیکن یه موقع خاصی داره که علامت رفت و برگشت میاد تو تقویم .تا اون موقع نیاد نمیشه بازیکن ترانزفر کرد . (جهت اطلاع دوستان چون خودمم نمیدونستم تا دیشب )
به نظر من بهترین شیوه بازی همون 4.4.2 هست بصورتیکه یه بازیکن CDM با قدرت سر زنی بالا و دو تا CM راست و چپ پرسرعت و یه CAM که قابلیت play maker داشته باشه و دوتا بازیکن نوک هم بذاری که شوت های خوبی بتونن بزنن . من با این شیوه با منچستر سیتی الان اولم . من فالکلو و بنزما رو گذاشتم نوک و خدیرا هافبک دفاهی و موتا هاقبک هجومی عالین .

sam09ft
17-10-2012, 15:47
اقایون من تصمیم گرفتم بازی اورجینال رو بگیرم حالا یه سوال
به جز بازی های دوستانه و ...
این لیگ ها و سیزن توی انلاین چطوریه؟ باید حتما یه زمان خاصی بازی کنی یا میتونی یه روز چند تا بازی کنی و چند روز بازی نکنی؟؟

sam09ft
17-10-2012, 15:49
دوستان تو کریر مود من منچستر رو برداشتم الان بهم مربیگری اسکاتلند رو پیشنهاد دادن میخواستم ببینم چطوری میشه بازیهای تیم ملی رو انجام بدم؟اخه همش بازیهای منچستر رو انجام میدم
بازی های تیم ملی کمه ولی هر موقع برسه اتوماتیک میره روی تیم ملی و میتونی بازی کنی

251251
17-10-2012, 16:18
به دوستان پیشنهاد میکنم پیشنهادات تیم ملی رو در فصل اول قبول نکنند !
من فصل اول رو با تیمم قهرمان لیگ شدم هنوز به نقل و انتقالات فصل دوم نرسیده بود تیم ملی فرانسه بهم رسید !
در کل هرچه بیشتر صبر کنید تیم های قدر تری بهتون پیشنهاد میشه .

amirreza13
17-10-2012, 17:14
من یه مدت سالم بازی میکردم تا الان که دیگه از صفحه مسی رد نمیشه چیکار کنم

karim messi
17-10-2012, 17:24
موقع بازي هاي ملي كه شد بازي ميكني

amirreza13
17-10-2012, 17:33
کمک help کنیییییید

Gregar
17-10-2012, 18:08
امروز یه باگ خفن پیدا کردم .
من بوتافوگو برداشتم . بعد به خاطر باخت توی پنالتی فینال نایب قهرمان جام حذفی برزیل شدم . وقتی اومد از بازی بیرون و خواست درخت تورنومنت رو نشون بده منو زده بود قهرمان . بعد روزنامه هم اعلام کرد من باختم . تداخلی داشت ها .

ناپولی رو بردار
من خودم هم 12 و 13 ناپولی رو برداشتم بازیکنهایی مثل همسیک ،پاندف،کاوانی،... داره
بازیکنهاش هم همه ارزون قیمتن من بیچاره 5 ،6 تا از بازیکنهامو فروختم تا موفق شدم یه بازیکن بخرم (داوید سیلوا)
کار کردن با ناپل عمر نوح صبر ایوب میخواد البته واسه من که عاشق ناپل هستم خیلی جذابه

چقدرم ناپولی ضعیفه . بابا الان که توی فیفا ناپولی از یووه هم فکر کنم بهتر بازی کنه . دیگه ضعیف نیست که بخوای قویش کنی .

اقایون من تصمیم گرفتم بازی اورجینال رو بگیرم حالا یه سوال
به جز بازی های دوستانه و ...
این لیگ ها و سیزن توی انلاین چطوریه؟ باید حتما یه زمان خاصی بازی کنی یا میتونی یه روز چند تا بازی کنی و چند روز بازی نکنی؟؟

نه . هر وقت بخوای میتونی بازی کنی . اصلا سیزن نیست . اسمش الکیه . باید توی مثلا هر فصل چندتایی بازی انجام بدی با کاربرای انلاین . مهم هم نیست تیمت چیه . هر چی خواستی میتونی بردای و عوض کنی . اگه بازی ها رو ببری به حد نصاب مشخص شده برسی میتونی بری دسته بالاتر .
در واقع رقابتی هست برای مسابقه بین هم سطح ها به صورت انلاین . دسته یک که برسی دیگه تقریبا میشه گفت همه حرفه ای هستن . اکثرا هم همین مود رو انجام میدن . التیمیت هم خوبه .

amirreza13
17-10-2012, 18:16
کمک کنید منو

starboy
17-10-2012, 18:59
کمک کنید منو
بازی رو پاک کن یه بار دیگه نصب کن .

mehdi_vsgh
17-10-2012, 19:53
سلام
یه نفر یه سایتی مطمئن برای خرید بازی اورژینال معرفی کنه!! یا تو تهران بازاری جایی هست که بازی رو اورژینال بفروشه(همون 80 تومنی ) و اینکه این 80 تومنی با اون 200 تومنی چه فرقی باهم دارن؟

ye adam
17-10-2012, 20:41
سلام
یه نفر یه سایتی مطمئن برای خرید بازی اورژینال معرفی کنه!! یا تو تهران بازاری جایی هست که بازی رو اورژینال بفروشه(همون 80 تومنی ) و اینکه این 80 تومنی با اون 200 تومنی چه فرقی باهم دارن؟

داداش من دقیق منظورتو نفهمیدم
ببین بازی ارجینال که نمیدونم ولی سایت معتبر سایت بازی شاپ که تو پردیس گیم هست میشه مثال زد

mehdi_vsgh
17-10-2012, 21:19
داداش من دقیق منظورتو نفهمیدم
ببین بازی ارجینال که نمیدونم ولی سایت معتبر سایت بازی شاپ که تو پردیس گیم هست میشه مثال زد

نه بازی اورژینال میخوام اینا کرک شدس

saadat68
17-10-2012, 22:03
سلام دوستان این پچ بازی اومد ؟ کرک درست شد ؟من هنوز نخریدمش بخرم ؟کسی جواب ما رو نمیده ؟

SevenCity
17-10-2012, 22:20
مانیتور رو بزارید روی Dynamic Contrast چمن خیلی بهتر نشون داده میشه

karim messi
17-10-2012, 22:43
مانیتور رو بزارید روی Dynamic Contrast چمن خیلی بهتر نشون داده میشه

اینی که میگی چه قسمتیه؟

sam09ft
17-10-2012, 23:41
به دوستان پیشنهاد میکنم پیشنهادات تیم ملی رو در فصل اول قبول نکنند !
من فصل اول رو با تیمم قهرمان لیگ شدم هنوز به نقل و انتقالات فصل دوم نرسیده بود تیم ملی فرانسه بهم رسید !
در کل هرچه بیشتر صبر کنید تیم های قدر تری بهتون پیشنهاد میشه .
من هنوز به نیم فصل نرسیدم با چلسی 4 جدول هستم فرانسه و ارژانتین بهم پیشنهاد دادن ولی به جز اسپانیا المان یا هلند هیچ جا نمیرم

sam09ft
17-10-2012, 23:52
سلام
originalkey.net
200 تومنی خود بازیه اورجینال هست و 80 تومنی فقط سی دی کی البته فرقشون رو نمیدونم

soheilnouri
18-10-2012, 02:29
من هنوز به نیم فصل نرسیدم با چلسی 4 جدول هستم فرانسه و ارژانتین بهم پیشنهاد دادن ولی به جز اسپانیا المان یا هلند هیچ جا نمیرم

تو چه سطحی بازی می کنید؟

afterten
18-10-2012, 09:07
بچه ها چجوری میشه از تیم ملی استفا داد؟اصلا میشه؟یا کسی تجربه داشته وقتی با یه تیم ملی دیگست یه تیم ملی جدید بهش پیشنهاد بده؟
راستی فصل دوم تو pc کسی کرشی داشته یا با خیال راحت بریم جلو؟

mj94
18-10-2012, 11:20
فکر نکنم بشه استعفا داد.
کسی این مشکلو داشته که بازیکنای قرضیش تو فصل دوم برنگردن؟ برا من اینجوری شد، مجبور شدم پول بدم برشون گردونم.

delpiero107
18-10-2012, 11:25
بچه ها مهاجمها چطوری ضربه سر خوب میزنن من هر چی ضربه سر میزنم اروم و بی دقت میزنن

AlirezaLamLam
18-10-2012, 13:15
بچه ها چجوری میشه از تیم ملی استفا داد؟اصلا میشه؟یا کسی تجربه داشته وقتی با یه تیم ملی دیگست یه تیم ملی جدید بهش پیشنهاد بده؟

سلام دوست عزیز
توو قسمت Manager office توو همونجا اولین گزینه , همون گزینه ای که بالای Browse Job هستو بزنی یه پیغامی میده که اگه yes بزنی از تیم ملی که تووشی استعفا می ده. و ازون لحظه به بعد تیم های ملی دیگه میان بهت دوباره پیشنهاد میدن. اما دزمورد کرش: ببین میگن توو فصل دوم کرش میکنه اما من تا الان که تقریبا وسطای فصل دومم کرشی ندیدم. البته بگم که نسخه ی فیفایی که من دانلود کردم از یه سایت معتبر خارجی و 10 گیگه. یعنی نسخه ی کامله و تمامیه گزارشگرایه زبانای مختلفو داره. اما درمورد سوالی که وقتی توو یه تیمی تیم دیگه ای بهت پیشنهاد بده: اگه منظورت تیم ملی که خودش میاد اما مثلا توو یه باشگاهی میخوای ببینی کدوم باشگاه ها بهت پیشنهاد می دن باس بری توو قسمت Manager Office بعد یه قسمت هست نوشته Brows Job توو همون جا باشگاه هایی رو میبینی که واسه فصل بعدشون تو رو می خوان. حالا بستگی به این داره که تو چقدر خوب کار کرده باشی تا تیمای غول بهت پیشنهاد بدن.

saeedsh7j
18-10-2012, 14:15
سلام

کسی نمیدونه fifa 13 واسه اندروید کی میاد؟

واسه ios که اومده

MCSE MAN
18-10-2012, 14:37
دوستان میدونم این سوال ممکنه پرسیده شده باشه ولی هرچی گشتم پیدا نکردم
میشه یکی بگه این شوک سمت راست چجوری راه میوفته؟!!

bluemeysam
18-10-2012, 15:49
دوستان میدونم این سوال ممکنه پرسیده شده باشه ولی هرچی گشتم پیدا نکردم
میشه یکی بگه این شوک سمت راست چجوری راه میوفته؟!!

با برنامه x360ce

karim messi
18-10-2012, 15:55
با برنامه x360ce

اخه چطورینمیشه که؟

bluemeysam
18-10-2012, 16:18
طبق تصویر تنظیم کنید وبعد کپی کنید در محل نصب بازی

mehdi_vsgh
18-10-2012, 17:28
یه سوال اگه بخوایم سی دی کی اورژینال رو فقط بخریم با همین نسخه ای که دانلود کردیم هم میتونیم بازی رو انلاین بازی کنیم؟؟(ینی همین نسخه 9 گیگ؟)
یا باید نسخه ای خاص رو دانلود کنیم؟

Fusi0n
18-10-2012, 18:19
قرار بود در این نسخه تکنیکال دربیل قرارر داده بشه الان این نسخه با نسخه قبل تفاوتی در زدن نداره ؟! ......

Gregar
18-10-2012, 18:20

تا اینجا که کسی خبری از کرش نداده (توی تاپیک خودمون) و من هم خودم الان وصل دومم هستم و کرش بی کرش .

Kamyar_AnathemA
18-10-2012, 19:06
یه سوال اگه بخوایم سی دی کی اورژینال رو فقط بخریم با همین نسخه ای که دانلود کردیم هم میتونیم بازی رو انلاین بازی کنیم؟؟(ینی همین نسخه 9 گیگ؟)
یا باید نسخه ای خاص رو دانلود کنیم؟

از خود اوریجین باید دانلود کنی

sarukhan
18-10-2012, 19:27
تا اینجا که کسی خبری از کرش نداده (توی تاپیک خودمون) و من هم خودم الان وصل دومم هستم و کرش بی کرش .
برای من توی کنسول همچین مشکلی پیش اومد
دقیقا اخرین بازی در فصل دوم که فینال چمپیونز لیگ بود بازی کرش کرد، مجبور شدم یه کرییر دیگه رو از اول اغاز کنم.

Lord Farshad
18-10-2012, 19:39
درود.

من چند روزی نبودم، الان هم ماشالله تعداد صفحات تاپیک زیاد شده و چند صفحه ای رو خوندم، اما ندیدم موضوعی؛

میشه بگید که خبری از ارائه پچ شده یا نه ؟ کرک جدیدی اومده؟

شاد و پیروز و سربلند باشید.

Gregar
18-10-2012, 22:35
درود.

من چند روزی نبودم، الان هم ماشالله تعداد صفحات تاپیک زیاد شده و چند صفحه ای رو خوندم، اما ندیدم موضوعی؛

میشه بگید که خبری از ارائه پچ شده یا نه ؟ کرک جدیدی اومده؟

شاد و پیروز و سربلند باشید.

پچ که هنوز نیومده . مثل پارسال هم فکر نکنم پچی بیاد . کرک جدید هم زمزمه های اومدنش هست . البته همین یکی هم من که هیچ باگی توش ندیدم.

hamid_hitman47
18-10-2012, 23:15
سلام.
بچه ها به نظرتون گیم پلی بازی نسبت به فیفا 12 سریعتر نشده،! من با اینکه رو slow بازی می کنم بازم بازی نسبت به 12 سریعتره!!!
مشکل از بازی منه یا کلا گیم پلی فیفا 13 سریعتر شده!!!؟

irmpmn
18-10-2012, 23:31
من بازی رو خریدم با کرک ش. کار هم میکنه. گرچه همینطوری خریدم که رو لپ تاپم هم بازی رو داشته باشم وگرنه رو ایکس باکس راحت بازی میکنم.

hds 3dlife
18-10-2012, 23:35
متاسفانه این مشکله سرعته بالا برای همه هست.من هم تو ps3 و هم تو xbox این مشکلو تجربه کردم.رو slow بهتره ولی بازم از fifa12 خیلی بیشتره.حیف نبود بازی اینقدر تو همه چی پیشرفت کرده سرعتشو اینجوری کردن

milad_takjoo
19-10-2012, 00:19
متاسفانه این مشکله سرعته بالا برای همه هست.من هم تو ps3 و هم تو xbox این مشکلو تجربه کردم.رو slow بهتره ولی بازم از fifa12 خیلی بیشتره.حیف نبود بازی اینقدر تو همه چی پیشرفت کرده سرعتشو اینجوری کرد

روی slow نزارین...یه قسمت تو تنظیمات واسه تعیین سرعت تک تک موارد بازی هست...اونجا برین بعد عدد دو تا سرعت و سرعت پاس و شوت رو از 50 به 46 تفییر بدین عالی میشه..

afterten
19-10-2012, 00:24
سلام دوست عزیز
توو قسمت Manager office توو همونجا اولین گزینه , همون گزینه ای که بالای Browse Job هستو بزنی یه پیغامی میده که اگه yes بزنی از تیم ملی که تووشی استعفا می ده. و ازون لحظه به بعد تیم های ملی دیگه میان بهت دوباره پیشنهاد میدن. اما دزمورد کرش: ببین میگن توو فصل دوم کرش میکنه اما من تا الان که تقریبا وسطای فصل دومم کرشی ندیدم. البته بگم که نسخه ی فیفایی که من دانلود کردم از یه سایت معتبر خارجی و 10 گیگه. یعنی نسخه ی کامله و تمامیه گزارشگرایه زبانای مختلفو داره. اما درمورد سوالی که وقتی توو یه تیمی تیم دیگه ای بهت پیشنهاد بده: اگه منظورت تیم ملی که خودش میاد اما مثلا توو یه باشگاهی میخوای ببینی کدوم باشگاه ها بهت پیشنهاد می دن باس بری توو قسمت Manager Office بعد یه قسمت هست نوشته Brows Job توو همون جا باشگاه هایی رو میبینی که واسه فصل بعدشون تو رو می خوان. حالا بستگی به این داره که تو چقدر خوب کار کرده باشی تا تیمای غول بهت پیشنهاد بدن.
واقعا ممنون و مرسی از جواب کاملت.

mohrd
19-10-2012, 00:38
سلام.
چطور میشه پنالتی رو چیپ زد؟ هرچی LB رو میزنم تغییری ایجاد نمیشه..

hamed_dij
19-10-2012, 02:24
من بازی رو خریدم با کرک ش. کار هم میکنه. گرچه همینطوری خریدم که رو لپ تاپم هم بازی رو داشته باشم وگرنه رو ایکس باکس راحت بازی میکنم.

خب؟؟؟الان دقیقا ما باید چیکار کنیم:31:

iker11
19-10-2012, 10:53
دوستان با اين برنامه FIFA 2012 Creation Master 12 (CM12) ) ميشد بازيكنا رو اديت كرد مثلا سن مليت اينا رو تغيير داد

حالا ميخواستم بدون براي فيفا 13 هم برنامه اي اومده يا نه اگه ميشه سريع راهنمايي كنين ممنون

MCSE MAN
19-10-2012, 11:04
سلام.
بچه ها به نظرتون گیم پلی بازی نسبت به فیفا 12 سریعتر نشده،! من با اینکه رو slow بازی می کنم بازم بازی نسبت به 12 سریعتره!!!
مشکل از بازی منه یا کلا گیم پلی فیفا 13 سریعتر شده!!!؟
سلام
من اولش که با تنظیمات پیش فرضش بازی میکردم سرعت بازی زیاد بود و گرافیکش پایین بود ولی بعدش گرافیک و رزولوشن بازی رو که زیاد کردم سرعت بازی معمولی شد. الآنم رو حالت نرمال دارم بازی میکنم

دوستان این دروازه بان موقع پنالتی چجوری میپره؟ من با دسته بازی میکنم

shakerifar
19-10-2012, 11:07
سلام.
چطور میشه پنالتی رو چیپ زد؟ هرچی LB رو میزنم تغییری ایجاد نمیشه..
باید LB رو نگه داری

MCSE MAN
19-10-2012, 12:01
این فیفا چرا فرقی بین تیم قوی و ضعیف قائل نمیشه؟!!
من با یووه و اینتر مساوی کردم بعد به پسکارا 5-1 باختم!! تیمشون مثلا چلسی دفاع میکرد و مثل بارسا حمله! من حتی بازی دوستانه هم با بارسا 3-1 باختم!
چند هفته اول تقریبا صدر جدول بودم ولی یهو نمیدونم چی شد دیگه الآن نزدیکای آخر جدولم

newahwaz
19-10-2012, 12:44
سلام
مانیتورم 20 - wide ، بازی رو روی چه رزولیشنی بزارم بهتره ؟؟؟؟؟

sam09ft
19-10-2012, 13:09
سلا من سال اول کرر هستم فیفا لیگ قهرمانان نداره؟؟
بالاخره المان بهم پیشنهاد داد ولی اگه اسپانیا میداد خیلی خوب میشد
بچه ها نیازی نیست خیلی برای خرید بازیکن پول خرج کنید من نیمار رو با میرلش عوض کردم 3 تا هم سر دادم حالا میخوام هازارد رو + 30 تا بدم مسی رو بگیرم ولی فکر نکنم قبول کنه

مهدي.ف
19-10-2012, 13:50
فصل دوم لیگ قهرمانان هست اگه رتبه ی کافی رو بیاری.هازاردو نفروش تو رئال من الان فیکسه قدرتش 92 شده البته من فصل 4 5 ام.

newahwaz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز همون رزلوشن ویندوزو بذاری فک کنم بهتر باشه

iker11
19-10-2012, 13:59
ميتوني براي فصل اول هم توي ليگ قهرمانان شركت كني فقط همون اول بازي كه ميخواي زمان و درجه سختيو و... انتخاب كني اون پايئين يه گزينه هست روش كه بزني ميتوني توي ليگ اروپا يا چمپيونز شركت كني

sam09ft
19-10-2012, 15:06
[QUOTE=مهدي.ف;7273511]فصل دوم لیگ قهرمانان هست اگه رتبه ی کافی رو بیاری.هازاردو نفروش تو رئال من الان فیکسه قدرتش 92 شده البته من فصل 4 5 ام.

اگه میشد دو تا بازیکن بدم خوب بود چون رو اکادمی خیلی حساب کردم و الان 5 تا بازیکن 16 ساله دارم که همه پتانسیلشون بالای 92 هست و با این که فقط یه نیم فصل بازی کردم یکیشون 68 و یکیشون 71 شده فکر کنم 18 19 سالگی هر کدوم یه پا مسی بشن

sam09ft
19-10-2012, 15:09
تو چه سطحی بازی می کنید؟
دمت گرم اینم سواله لجندلی

soheilnouri
19-10-2012, 16:30
اولتیمت تیم چقد باحاله...همه چی واقعی تره...کریر واقعا بد شده...

x666_1371
19-10-2012, 16:46
سلام یه سوال داشتم من این سی دی کی ها رو واسه fifa 13 پیدا کردم کسی اگه میتونه با origin فعالش کنه یه توضیحی بده:
XY2S-K9B3-DXSC-MDXU-ERLD
RHFP-7RRP-7D7T-Z7DL-VRLD
7X9K-YYES-64AV-4HAN-3JRN
HJJN-XJ64-363X-99V5-KSJ4

Lord Farshad
19-10-2012, 18:19
آقا من بعد دو سال دارم فیفا بازی میکنم باز.

چی شده این لامصب :) واقعا دمشون گرم ، خیلی خدا شده :)

فقط از درس و دانشگاه انداختتمون :دی

reza.8
19-10-2012, 20:11
با این کرک که نمیشه از سریال هایی که پیدا میکنیم استفاده کنیم؟درسته؟؟
کسی برنامه key generator رو دانلود نکرده بذاره برامون؟

amirpers
19-10-2012, 20:19
من که سال هاست فیفایی هستم. از سال 98 به اینور. این وسط دو سه سال PES هم بازی کردم ولی برام فیفا یه چیز دیگه بود.
امسال هر دو تا رو نصب کردم و بازی می کنم. هم چنان عقیده دارم فیفا یه چیز دیگه است اما امسال من تغییر خاصی نسبت به پارسال ندیدم.
اگه موس رو حذف کنیم و کلیدها رو مثل قبل تعریف کنیم، انگار همون 2012 هستش. اما انصافا در زمینه حرکات طبیعی بازیکنان و چهره اونها فیفا کم آورده.

دوستان یه سوال هم برام به وجود اومده. چرا هنگام شادی گل دوربین عوض نمیشه و همون دوربین از بالا هستش ؟

EL NINO9
19-10-2012, 20:50
سلام دوستان.این شوک سمت چپ ls برا من دریبل نمیزنه.تو قسمت تمرینی وقتی ls می زنم از هر جای زمین که باشی به حالت ضربه ایستگاهی میره و باید شوت بزنم مثلا.تنظیماتش چه جوریه .ممنون میشم کمک کنین

Gregar
19-10-2012, 21:48
اول فصل دو سه تا بازی دوستانه همه تیما میذارن . منم یه تیم نیم ستاره بودم . کریر رو روی پروفشنال شروع کردم . دوستانه دوم با یه تیم یک ستاره افتادم .
تمام بازی دست من بود و دروازه شون رو به توپ بسته بودم منتهی به خاطر نون نخوردن بازیکنهای حمله ام قبل از بازی و حرکات زیبای دروازه اونها توسنتم فقط از 10 موقعیت یکی رو گل کنم .
دقیقه 90 این تیم یک ستاره که هیچی از اول بازی موقعیت نداشت یه حمله معمولی کرد . یک هافبکشون از دور یه شوتی زد که تا به حال ندیده بودم توی فیفا و چنان خورد به تیر دروازه که کمی رفت روی هوا و در برگشت مهاجمشون برگردونی زد که برای یک دقیقه حس کردم فقط مقابل رئال لجندری دارم بازی میکنم .
یعنی یه همچین چیزیه کریر مود ؟ کسی از این اتفاقات تخیلی افتاده واسش ؟ اون هم توی پروفشنال نه لجندری ؟

به قول یکی از دوستان مشکل از جایی دیگه است که به هیچ وجه درست بشو نیست . کی میشه انلاین بازی کنیم .

sabar
19-10-2012, 22:43
سلام
بلاخره بعد از چندین بازی روی درجه لجندری نظرم اینه که
نمیدونم چرا فیفا شبیه ساز فوتبالش رو روی سی پی یو قرار داده
واقعا وقتی سی پی یو بازی میکنه و در مقابل شما از اون ضد حمله ها میزنه آدم کیف میکنه که بازیش رو تماشا کنه و براش هم فرقی نمیکنه نوریچ باش یا بارسلونا
تو تمامش مثل همن و پاسهای 50 تا 60 متری دقیق میدن
تو دفاع شما اگر از فاصله 2 یا 3 متری بخوای شوت بزنی چنان با سرعت میان رو پات که انگار موتور جت بستن
خلاصه نمیدونم چطوری بگم که بازیش البته با سی پی یو چقدر رو اعصابه مثل همیشه
ولی زیباست

B3HZ@D
19-10-2012, 23:21
یادمه یکی از خبرها گفته بود که در طول مدتی که کریر مود رو طی میکنیم میتونیم ظاهر بازیکنان رو هم تغییر بدیم . البته به شرطی که اون گزینه رو آنلاک کرده باشیم.
از دوستان کسی همچین چیزی رو دیده ؟! چطور میشه آنلاک کرد؟!

Lord Farshad
20-10-2012, 00:35
آخ آخ ، صحبت از این هوش سرشار CPU شد ؛ هنوزم که هنوزه مثل قبل هست ، آدمو دیونه میکنه! الان با یه تیم دسته 1 انگلیس بازی داشتم ؛ چنان دریبل های تکنیکی ازشون میخوردم :دی و پاس های زیبایی میدادند که نگو و نپرس :sq_2:

اما دوستان درست گفتند ؛ واقعا زیباست ، واقعا این فیفای جدید خارق العاده زیبا و دوست داشتنی شده واسم. یاد اون موقع ها رو دارم زنده میکنم :)

Spaniuly
20-10-2012, 00:39
یادمه یکی از خبرها گفته بود که در طول مدتی که کریر مود رو طی میکنیم میتونیم ظاهر بازیکنان رو هم تغییر بدیم . البته به شرطی که اون گزینه رو آنلاک کرده باشیم.
از دوستان کسی همچین چیزی رو دیده ؟! چطور میشه آنلاک کرد؟!

من توی لیگ انگلیس لباس کلاسیک چلسی رو دیدم یعنی حریفم چلسی بود توی اف ای کاپ لاک بود اون لباس روس وای می ایستادی می گفت باید از EAS FC آنلاک کنی یه همچین چیزی بود منظورت اینه؟

Lord Farshad
20-10-2012, 00:50
آقا یه چیز دیگه هم روی اعصاب بود قبلا ها ؛ الان هم هست!

این گزارشگر، بعضی وقتا من فرضا از وسط زمین گل میزنم! میگه گل ؛ اما اونا یا گل خالی یا یه سر ساده میزنند ، یعنی خودش رو میکشه ها :دی بیشتر از خود گل خوردن ، این واکنشش به گل اونا میره روی اعصاب :دی

mj94
20-10-2012, 01:16
من توی لیگ انگلیس لباس کلاسیک چلسی رو دیدم یعنی حریفم چلسی بود توی اف ای کاپ لاک بود اون لباس روس وای می ایستادی می گفت باید از EAS FC آنلاک کنی یه همچین چیزی بود منظورت اینه؟

منظورش همینه ولی میخوایم ببینیم برای ما کرکیا هم راهی هست که بتونیم اینا رو انلاک کنیم. هم لباسای کلاسیک هم ادیت بازیکنا تو کریر.

mj94
20-10-2012, 01:19

این گزارشگر، بعضی وقتا من فرضا از وسط زمین گل میزنم! میگه گل ؛ اما اونا یا گل خالی یا یه سر ساده میزنند ، یعنی خودش رو میکشه ها :دی بیشتر از خود گل خوردن ، این واکنشش به گل اونا میره روی اعصاب :دی

ای گفتی. علاوه بر این شادی بعد از گل حریفم نمیشه رد کرد و باید پیروز مندی این دشمن ناجوانمرد رو تماشا کنی.

Marshall_
20-10-2012, 02:34
نقل و انتقالات خیلی سادست.... من یک فصل روی world class با آرسنال بازی کردم و قهرمان لیگ و جام حذفی شدم. بعدش کازورلا رو 40 میلیون به بارسا فروختم ، 44 تا هم بودجه ی خودم بود. والکات+5 میلیون واسه سانچز دادم ، 20 میلیون واسه آساموا ( هافبک یوونتوس) ، 41 میلیون هم فالکائو. کلا فیفا با تیم های بزرگ خیلی ساده میشه کریر! باید تیم ضعیف برداشت...من فیفا 12 بارنت رو از دسته 2 انگلیس در طول 4 سال قهرمان چمپیونز لیگ کردم اما بودجه نقل و انتقالاتم از 20 میلیون بالاتر نرفت! دهنم سرویس می شد واقعا!

B3HZ@D
20-10-2012, 02:47

لباس چلسی رو خبر ندارم . ولی همین آنلاک کردن امکانات و آپشن ها مخفی رو میخواستم بدونم چجوریه ؟!
البته ما که از نسخه کرک شده استفاده می کنیم قضیه فرق میکنه :31: میخواستم بدونم همچین گزینه ای وجود داره که در طول فصل ظاهر بازیکن رو بشه تغییر داد ؟!

x666_1371
20-10-2012, 08:42
کسی نیست جواب ما رو بده با این سی دی کی ها میشه کاری کرد من هیچی حالیم نیس:sq_3:

من برنامه FIFA 13 CD Key Generator V1.0 رو دارم اگه کسی می خواد id yahoo رو بده براش send کنم فقط اگه اجرا میشه یه توضیح توی سایت بذارین

mohsengolshan
20-10-2012, 09:32
​دوستان من با این نرم افزار Prio - Process Priority Saver مشکل دارم یعنی وقتی نصبش میکنم و Process فیفا رو روی High میزارم گزینه save نداره و هر دفعه باید برم تو Task Manager. لطفا کمک کنید.
دوستان لطفا راهنمایی کنید.

sam09ft
20-10-2012, 10:21
کسی نیست جواب ما رو بده با این سی دی کی ها میشه کاری کرد من هیچی حالیم نیس:sq_3:

من برنامه FIFA 13 CD Key Generator V1.0 رو دارم اگه کسی می خواد id yahoo رو بده براش send کنم فقط اگه اجرا میشه یه توضیح توی سایت بذارین
اگر برای کرک کردن میخوای که بهتره کرک بازی رو بگیری و به خودت زحمت ندی
ولی اگه برای انلاین بازی کردن و ... میخوای که سی دی کی ها به درد نمیخوره و با این سیستم جدیید تنها راه انلاین بازی کردن خرید سی دی کی اورجینال هست که الان قیمتش تو ایران خ*ا تومنه

AlirezaLamLam
20-10-2012, 10:41

سلام میتونی این برنامه رو واسم بفرستی به ایمیلم؟ ایمیلمم اینه alirezajalilzad@rocketmail.com بده من تست میکنم بهت میگم
مر30

mj94
20-10-2012, 11:37
لباس چلسی رو خبر ندارم . ولی همین آنلاک کردن امکانات و آپشن ها مخفی رو میخواستم بدونم چجوریه ؟!
البته ما که از نسخه کرک شده استفاده می کنیم قضیه فرق میکنه :31: میخواستم بدونم همچین گزینه ای وجود داره که در طول فصل ظاهر بازیکن رو بشه تغییر داد ؟!

امکانش هست، اما باید دوستان زحمتکش یه برنامه ای، فایلی چیزی درست کنن که بازیو گول بزنیم.

amirpers
20-10-2012, 11:49
دوستان یه سوال هم برام به وجود اومده. چرا هنگام شادی گل دوربین عوض نمیشه و همون دوربین از بالا هستش ؟

کسی نمیدونه چکار باید کرد ؟

MCSE MAN
20-10-2012, 11:56
لطفا یکی از دوستان بگه دروازه بان موقع ضربه پنالتی با چی میپره؟؟!! من همه دکمه ها و شوک ها رو امتحان کردم ولی نشد

به نظرم first touch نسبت به نسخه دمو خیلی بهتر شده. تو دمو خیلی داغون بود بعضی وقتا. حالا نمیدونم شاید چون الآن لجندری بازی میکنم بازیکن ها بهتر این کارو میکنن

EL NINO9
20-10-2012, 12:00
بچه ها ضربه ایستگاهی کات دار رو چه جوری میش زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AlirezaLamLam
20-10-2012, 12:52

عزیز تست کردم اجرا نمی شه اروره Framework میده حتی رفتم Frameworko اپدیتم کردم بازم درست نشد. فکر کنم سرکاری باشه.

bluemeysam
20-10-2012, 13:52
لطفا یکی از دوستان بگه دروازه بان موقع ضربه پنالتی با چی میپره؟؟!! من همه دکمه ها و شوک ها رو امتحان کردم ولی نشد

به نظرم first touch نسبت به نسخه دمو خیلی بهتر شده. تو دمو خیلی داغون بود بعضی وقتا. حالا نمیدونم شاید چون الآن لجندری بازی میکنم بازیکن ها بهتر این کارو میکنن
با شوک سمت راست شیرجه می زنه
باید با برنامه x360ce درستش کنی

Lord Farshad
20-10-2012, 14:14
کسی نمیدونه چکار باید کرد ؟

داداش ، مدلش اینطوری هست و نمیشه کاریش کرد.

البته من که میپسندمش چون که میشه حرکات مختلفی بعد از زدن گل انجام داد که این خیلی خوبه :)

x666_1371
20-10-2012, 14:23
آره ماله من هم همین طوریه ولی تو سایت های خارجی که گشتم می گفتن کار می کنه این عدد ها رو هم همونجا پیدا کردم
7XFH-RLM2-ET5U-MWH5-RHFE
4VRE-P766-LL3F-MYLP-YUTT
S2D9-M3XC-HE3C-5R9P-TASM
9R9U-MUXR-JHTJ-2MFN-F329
XT44-6AV3-HLEC-23TC-67PR
SEHM-S2NT-24M7-9LJ4-VP6K
7TW2-TLXR-W7LS-KTPY-TWNE
33CF-3PS5-CH3F-CYWA-JERW

بازم ممنون از اینکه تست کردی

bluemeysam
20-10-2012, 14:29
آره ماله من هم همین طوریه ولی تو سایت های خارجی که گشتم می گفتن کار می کنه این عدد ها رو هم همونجا پیدا کردم
7XFH-RLM2-ET5U-MWH5-RHFE
4VRE-P766-LL3F-MYLP-YUTT
S2D9-M3XC-HE3C-5R9P-TASM
9R9U-MUXR-JHTJ-2MFN-F329
XT44-6AV3-HLEC-23TC-67PR
SEHM-S2NT-24M7-9LJ4-VP6K
7TW2-TLXR-W7LS-KTPY-TWNE
33CF-3PS5-CH3F-CYWA-JERW

بازم ممنون از اینکه تست کردی
ازاین کدها فقط یک بار میشه استفاده کرد و در اکانت دیگه نمیشه استفاده کرد

B3HZ@D
20-10-2012, 14:51
امکانش هست، اما باید دوستان زحمتکش یه برنامه ای، فایلی چیزی درست کنن که بازیو گول بزنیم.

راستش یک فایل اومده که دیتابیس بازی رو آپدیت میکنه و نقل و انتقالاتی که در آخرین روزها انجام شده مثل (لاس دیارا از رئال به آنژی , گانسو به سائوپائولو و ... ) رو انجام میده و بازیکنان قرضی رو هم درست میکنه.
همچنین فورمیشن تیم ها رو بر اساس بازی های اخیر تغییر میده . توی همون فایل DB گفته شده که همه EAS FC آنلاک شده !
توی سایت Moddingway هم قرار داده شده و خودم هم دارم استفاده میکنم و همه چیز ردیفه :31: . فقط میخواستم بدونم این آپشن ها رو از کجا باید انتخاب و یا مشاهده کرد؟!

این هم لینک دانلود این فایل که 2 مگ حجمشه :

Database Update 1.1 With FIFA 13 EAS FC Unlockables ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saminem
20-10-2012, 15:12
راستش یک فایل اومده که دیتابیس بازی رو آپدیت میکنه و نقل و انتقالاتی که در آخرین روزها انجام شده مثل (لاس دیارا از رئال به آنژی , گانسو به سائوپائولو و ... ) رو انجام میده و بازیکنان قرضی رو هم درست میکنه.
همچنین فورمیشن تیم ها رو بر اساس بازی های اخیر تغییر میده . توی همون فایل DB گفته شده که همه EAS FC آنلاک شده !
توی سایت Moddingway هم قرار داده شده و خودم هم دارم استفاده میکنم و همه چیز ردیفه :31: . فقط میخواستم بدونم این آپشن ها رو از کجا باید انتخاب و یا مشاهده کرد؟!

Database Update 1.1 With FIFA 13 EAS FC Unlockables ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این فایل رو کجا قرار بدیم ؟

SevenCity
20-10-2012, 15:36

من میخواستم فقط برای آپدیت و نه بازی آنلاین سی دی کی بخرم با این اوصاف دیگه لازم نیست نه؟

برو تو کار گزارشگر مکزیکی همه ی گلهارو یه نفس ده بیست ثانیه میکشه

B3HZ@D
20-10-2012, 15:48
این فایل رو کجا قرار بدیم ؟

توی پوشه فیفا 13 در اصل به این آدرس میرین

X:\FIFA 13\Game\data\db

(X) همون درایوی است که شما بازی رو نصب کردین . اگر فولدری به اسم db نداشتین اون رو بسازین و هر دو فایل رو در اون کپی کنین.
اگر هم فولدر db رو داشتین دیگه نیازی به ساختن نیست و فقط فایل ها رو کپی کنین .

در مرحله آخر از نرم افزار Fifa13 i68Regenerator استفاده میکنین و روی GO کلیک میکنین و بعد از اتمام عملیات وارد بازی بشید تا تغییرات رو مشاهده کنین.

این نرم افزار رو از اینجا دانلود کنین . حجمش 9 مگابایته.

Fifa13_i68Regenerator_3.0.1.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من میخواستم فقط برای آپدیت و نه بازی آنلاین سی دی کی بخرم با این اوصاف دیگه لازم نیست نه؟

این آپدیت ها توی این فایل انجام شده

Latest Transfers according to Official EA Sports Update
Fixed names for Adrian Mutu and Olivier Renard
Updated player loans and form according to Official EA Sports Update.

Lord Farshad
20-10-2012, 16:22
برو تو کار گزارشگر مکزیکی همه ی گلهارو یه نفس ده بیست ثانیه میکشه

من نسخه ی فقط انگلیسیش رو دانلود کردم ؛ جایی نیست که بشه دانلودش کرد این مکزیکی رو ؟ :دی

SevenCity
20-10-2012, 16:56
من نسخه ی فقط انگلیسیش رو دانلود کردم ؛ جایی نیست که بشه دانلودش کرد این مکزیکی رو ؟ :دی

لیست رو ببین شاید داشته باشه فکر میکنم نسخه 12 هم زبان فقط انگلیسی بود ولی گزارشگر مکزیکی هم داشت

Lord Farshad
20-10-2012, 16:58
لیست رو ببین شاید داشته باشه فکر میکنم نسخه 12 هم زبان فقط انگلیسی بود ولی گزارشگر مکزیکی هم داشت

حالا یه چک میکنم و خبرش رو همینجا میگم. سپاس داداش :)

Amir-Ho3ein
20-10-2012, 18:01
این نرم افزار رو از اینجا دانلود کنین . حجمش 9 مگابایته.

Fifa13_i68Regenerator_3.0.1.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داداش این برنامه را ک میخوام اجرا کنم ارور زیرا میده
این در حالیه ک این برنامه را از قبل نصب کردم

khelane
20-10-2012, 18:39
داداش این برنامه را ک میخوام اجرا کنم ارور زیرا میده
این در حالیه ک این برنامه را از قبل نصب کردم

عزیز شما برنامه .net framework رو نصب کنین توجه کنین اخرین ورژن برنامه رو رو نصب کنین

AlirezaLamLam
20-10-2012, 20:24
این دروگبا چقد باحاله خوشحالیش. عینه خودشه. پسر انقدر مارک داره سر ادم گیج میره. اوردمش چلسی داره میترکونه

saminem
20-10-2012, 20:35
برا شما هم خوشحالی بعد از گل رو از دور نشون میده ؟!!

AlirezaLamLam
20-10-2012, 20:40
برا شما هم خوشحالی بعد از گل رو از دور نشون میده ؟!!

بلی :) ..........

soheilnouri
20-10-2012, 20:48
فايلي من با كنسولم اپديت كردم ٤ مگه..البته تا حالا دو بار اين فايل اپديتي واسم پيشنهاد شده كه قبول كردم

khelane
20-10-2012, 21:56
فايلي من با كنسولم اپديت كردم ٤ مگه..البته تا حالا دو بار اين فايل اپديتي واسم پيشنهاد شده كه قبول كردم

مشکلی پیش نمیاد من انجامش دادم میشکلی نداره و راحت تونستم بازی کنم
راستی مشکلتون رو حل کردم (انلاین پسس) واسه خودت حال کن:sq_25:

reza.8
20-10-2012, 23:15
زبانش ایتالیایی هس چرا؟هرکار میکنم میگه فایل اگزه رو پیدا نکردم!!!

milad_takjoo
20-10-2012, 23:35
بچه ها من دو تا بازی با بارسا تو کریر بازی کردم حالا مسی میگه میخواد از باشگاه بره...
چه مسخره نه؟

arash_gartal
21-10-2012, 00:23
وقتی آپدیت ها رو اعمال میکنم فایل های قبلیو نمیشناسه و می خواد پاک کنه. اینطوری تمام زحمت هام هدر میره!!
اگه راهی هست که بشه سیو های قبلیو بشناسه خواهش می کنم بگین. ممنون

B3HZ@D
21-10-2012, 01:00
زبانش ایتالیایی هس چرا؟هرکار میکنم میگه فایل اگزه رو پیدا نکردم!!!

روی اون پرچم ایتالیا کلیک کنید تا زبانش انگلیسی بشه. برای شناسایی فایل فیفا باید روی نرم افزار راست کلیک کنید و از set current working folder باید فولدر اصلی بازی رو معرفی کنین.

وقتی آپدیت ها رو اعمال میکنم فایل های قبلیو نمیشناسه و می خواد پاک کنه. اینطوری تمام زحمت هام هدر میره!!
اگه راهی هست که بشه سیو های قبلیو بشناسه خواهش می کنم بگین. ممنون

نه دوست عزیز راهی نداره . چون که نسخه شما از 1.0 به 1.1 ارتقا پیدا کرده و سیوهای قبلی قابل استفاده نیست.

moh3en_sh
21-10-2012, 01:42
الان یه 4فصلی هست تو رئال مادریدم ،چرا تیم های باشگاهی دیگه پیشنهاد بهم نمیده؟
درصورتی که تو تیم ملی تو دوتا تیم بودم،اول برزیل حالا هم اسپانیا.

mj94
21-10-2012, 09:58
نه دوست عزیز راهی نداره . چون که نسخه شما از 1.0 به 1.1 ارتقا پیدا کرده و سیوهای قبلی قابل استفاده نیست.

اینجوری که نمیشه. اونوقت هر اپدیتی که بکنی باید بازیو از اول شروع کنی و اونوقت اپدیت دیگه مسخره میشه. من پارسال فقط یه بار، اونم به 1.1 اپدیت کردم، مشکلی هم پیش نیومد.

mj94
21-10-2012, 09:59
الان یه 4فصلی هست تو رئال مادریدم ،چرا تیم های باشگاهی دیگه پیشنهاد بهم نمیده؟
درصورتی که تو تیم ملی تو دوتا تیم بودم،اول برزیل حالا هم اسپانیا.

باید خودت پیشنهاداشونو ببینی. تو manager office, تو یه قسمتی به نام my jobs باید باشه.

nasrGod
21-10-2012, 11:39
واسه آپدیت فیفا باید حتمن اورجینالش رو داشت یا نه؟

mj94
21-10-2012, 12:52
چرا اینجوریه. زبونش که ایتالیاییه، هیچی نمیشه فهمید چی نوشته.
من وقتی این برنامه رو اجرا میکنم، داخل برنامه یه ارور میده که yes و no داره، بعد هر کدومو بزنی میگه جای fifa.exe رو پیدا کن. من فولدر game رو انتخاب میکنم، بعد باز قبول نمیکنه. چیکار کنم؟

Gregar
21-10-2012, 14:55
اینجوری که نمیشه. اونوقت هر اپدیتی که بکنی باید بازیو از اول شروع کنی و اونوقت اپدیت دیگه مسخره میشه. من پارسال فقط یه بار، اونم به 1.1 اپدیت کردم، مشکلی هم پیش نیومد.

اپدیتهایی که مربوط به ترکیب تیم ها و نقل و انتقالات هست غیرقابل استفاده میشه و باید پاک کنیشون .
واسه نسخه های ارجینال به راحتی این اپدیت ها صورت میگیره و این همه دنگ و فنگ نداره .

sam09ft
21-10-2012, 15:00
واسه آپدیت فیفا باید حتمن اورجینالش رو داشت یا نه؟
نه ولی مثل خود بازی باید صبر کرد تا اپدیت هم برای کرک میاد و به سرعت نسخه ی اورجینال نمیشه بازی رو اپدیت کرد

reza.8
21-10-2012, 15:50
چرا اینجوریه. زبونش که ایتالیاییه، هیچی نمیشه فهمید چی نوشته.
من وقتی این برنامه رو اجرا میکنم، داخل برنامه یه ارور میده که yes و no داره، بعد هر کدومو بزنی میگه جای fifa.exe رو پیدا کن. من فولدر game رو انتخاب میکنم، بعد باز قبول نمیکنه. چیکار کنم؟

منم همین مشکل رو دارم!!!

nasrGod
21-10-2012, 16:03
نه ولی مثل خود بازی باید صبر کرد تا اپدیت هم برای کرک میاد و به سرعت نسخه ی اورجینال نمیشه بازی رو اپدیت کرد
من با ایکس باکس بازی میکنم اونو چجور اپدیت کنم باید نسخه اورجینال داشته باشم ؟

hamed_dij
21-10-2012, 16:33
طبق تصویر تنظیم کنید وبعد کپی کنید در محل نصب بازی

دوست عزیز میشه عکس تنظیمات دستتو یه بار دیگه بذاری؟
من از برنامه x360ce استفاده میکنم ولی باز شک سمت راست کار نمیکنه

EL NINO9
21-10-2012, 17:06
سلام دوستان.این شوک سمت چپ ls برا من دریبل نمیزنه.تو قسمت تمرینی وقتی ls می زنم از هر جای زمین که باشی به حالت ضربه ایستگاهی میره و باید شوت بزنم مثلا.تنظیماتش چه جوریه .ممنون میشم کمک کنین

aggus
21-10-2012, 17:46
سلام

چیکار کنم که دیگه ازم CD-Key نخواد ؟ هر جایی که میرم میخواد ازم !!!

AlirezaLamLam
21-10-2012, 18:27
منم همین مشکل رو دارم!!!

منم همین طور. میدونی فکر کنم بخاطر اینکه ما نسخه ی نصبی نداریم. رو نسخه های نصبی فکر کنم عمل کنه.

sabar
21-10-2012, 21:17
سلام
دوستان شما وقتی آنالوگ راست رو تکان میدید بدون اینکه هیچ دکمه ای رو بگیرید چه اتفاقی میافته؟
دوم کار آنالوگ راست در بازی چیه؟

mehdi_vsgh
21-10-2012, 21:33
سلام
دوستان شما وقتی آنالوگ راست رو تکان میدید بدون اینکه هیچ دکمه ای رو بگیرید چه اتفاقی میافته؟

اگه به تنهایی تکون بدی یه دفه توپ رو چند متر جلوتر میندازه جلو....
و اگه انالوگ سمت راست را به همراه lLT بزنی میتونی حرکات تکنیکی بزنی

موقع زدن پنالتی اگه دروازه بان باشی با انالوگ سمت راست شیرچه میزنه

BehiJJ
21-10-2012, 21:49
سلام به همگی
من نسخه PC بازی رو جدیدا خریدم اما مشکل در اومدن از بازی زمان وارد شدن به زمین بازی رو دارم. (یعنی وقتی play match رو می زنم، تو بخش carrier)
کسی این مشکل رو داره یا نسخه ای که من دارم در پیته :(

Gregar
21-10-2012, 22:14
سلام

چطور . تو که 12 رو خیلی بازی کردی . نمیدونی چه کار میکنه این دکمه ؟

راستی میگم کاربرد RS چقدر زیاد شده توی این نسخه .

mj94
21-10-2012, 22:34
راستی من فصل سوم رسیدم، و خدارو شکر هنوز کرش و فریز نداشتم.
الان با ایرلند تو جام جهانی هستم. مرحله گروهی تو فصل دومه، مسابقه های حذفی تو فصل سوم.

mj94
22-10-2012, 00:10
یکی در مورد مشکل ما تو نصب این اپدیته کمک نمیکنه؟
راستی کسایی که اپدیت کردن، تو کریر، edit player براشون باز شده؟

soheilnouri
22-10-2012, 01:06
مناحساس مي كنك دريبل هاي اين نسخه خيلي بهتر و موثر تر از نسخه ي قبليه..كاربردي تره

mehdy.z
22-10-2012, 01:33
مناحساس مي كنك دريبل هاي اين نسخه خيلي بهتر و موثر تر از نسخه ي قبليه..كاربردي تره
بله تائید میشه و توی این زمینه مسی واقعا بی رقیبه، به شدت حفظ توپش بالاست و به این راحتی ها توپ رو ازدست نمیده:sq_8:
ولی یه مشکلی که همیشه روی اعصاب من شده اینه که کنترل توپ بازیکنا توی پاس(مخصوصا پاسهای بلند)واقعا بد شده و وقتی توپ پاس داده شده میخوره به پای بازیکن نیم متر میره جلو که باعث میشه بازیکن رقیب راحت بیاد توپ رو ازت بگیره!!

afterten
22-10-2012, 09:02
سلام به همگی
من نسخه PC بازی رو جدیدا خریدم اما مشکل در اومدن از بازی زمان وارد شدن به زمین بازی رو دارم. (یعنی وقتی play match رو می زنم، تو بخش carrier)
کسی این مشکل رو داره یا نسخه ای که من دارم در پیته :(

کارت گرافیکتو با آخرین ورژن آپدیت کن حل میشه منم همین کارو کردم اوکی شد...

Gregar
22-10-2012, 10:27
بله تائید میشه و توی این زمینه مسی واقعا بی رقیبه، به شدت حفظ توپش بالاست و به این راحتی ها توپ رو ازدست نمیده:sq_8:
ولی یه مشکلی که همیشه روی اعصاب من شده اینه که کنترل توپ بازیکنا توی پاس(مخصوصا پاسهای بلند)واقعا بد شده و وقتی توپ پاس داده شده میخوره به پای بازیکن نیم متر میره جلو که باعث میشه بازیکن رقیب راحت بیاد توپ رو ازت بگیره!!

البته نیمار رو هم دسته کم نگیر . باهاش بازی کردی ؟ من رفتم مود پلیر رو با نیمار شروع کردم فقط ببینم چجوریه . تنها چیزی که از این بازیکن دیدم این بود که توپ به پاش چسبیده بود . اخر بازی که میزنه چقدر دریبل زدی زده بود 15 تا . تازه من خیلی دریبلم خوب نیست .
ولی واقعا دریبلهای غیر skill move توی این نسخه بهبود پیدا کرده . بدون حتی گرفتن LT . به قول تو این کنترل توپ بعد از پاس یا همون first touch خیلی روی اعصاب شده . اولاش خوب بود مخصوصا وقتی تیم قوی برمیداری . اما تیمهای ضعیف به هیچ وجه نمیتونن پاس ها رو کنترل کنن .
این همه هم میای از اول بازی سازی میکنی . یه دفعه یکی از بازیکنهات بدون هیچ دلیلی توپ رو نمیتونه کنترل کنه و گند میزنه به تمام مدتی که نقشه کشیدی واسه بازی سازی . جالبه از این مشکلات فقط تو کریر دیدم . به نظرم EA دیدگاهش از سخت تر کردن بازی با دیدگاه ما فرق داره .

paroucia
22-10-2012, 12:23
آیا امکان شارژ کردن بازیکن حریف وجود داره؟ مخصوصا تو هوا!

tebkar3@yahoo.com
22-10-2012, 13:30
دوستان یه مشکل بزرگ !!
متاسفانه وقتی بازیکن بخواد تعویض بشه باید صبر کنی تا قیافه طرف رو کامل نشون بده و بعد می تونی بازی کنی و با هیچ دکمه ای هم Skip نمیشه !!
چیکار کنیم ؟؟

moh3en_sh
22-10-2012, 13:46
دوستان یه مشکل بزرگ !!
متاسفانه وقتی بازیکن بخواد تعویض بشه باید صبر کنی تا قیافه طرف رو کامل نشون بده و بعد می تونی بازی کنی و با هیچ دکمه ای هم Skip نمیشه !!
چیکار کنیم ؟؟
فک نکنم هیچ راهی وجود داشته باشه، حتما باید قیافشون تحمل کنیم

Turok-71
22-10-2012, 13:51
تو پنالتی ها گلر چطور میره سمت تووپ؟
هرکاریش میکنی عین بت وامیسه!!!

H 2 H
22-10-2012, 14:07
تو پنالتی ها گلر چطور میره سمت تووپ؟
هرکاریش میکنی عین بت وامیسه!!!
زمان پتالتی ، دروازبان با شوک سمت راست میپره !!! اگه تنظیمش نکردی شوک راست رو پس باید تنظیمش کنی.

88mohammad
22-10-2012, 14:12
زمان پتالتی ، دروازبان با شوک سمت راست میپره !!! اگه تنظیمش نکردی شوک راست رو پس باید تنظیمش کنی.
سلام. من با کیبورد بازی میکنم توی تنظیمات شوک سمت راست کدوم گزینه میشه ؟

Turok-71
22-10-2012, 15:15
دوستان یه مشکل بزرگ !!
چیکار کنیم ؟؟
اینکه مشکل بازی محسوب نمیشه!!!
یجورایی Loading بازیه که باید انجام بشه واسه تعویض...مثل وقتی که گل میزنید و نمیشه صحنه شادی رو Skipکنید!!

Gregar
22-10-2012, 16:02
اینکه مشکل بازی محسوب نمیشه!!!
یجورایی Loading بازیه که باید انجام بشه واسه تعویض...مثل وقتی که گل میزنید و نمیشه صحنه شادی رو Skipکنید!!

اره اینا یه جورایی همون لودینگ هستن . البته توی فیفا 12 خیلی طول نمیکشید . توی همین فیفا هم واسه بعضی تعویض ها نشون نمیده اینو یا اگه نشون بده میشه ردش کرد . خیلی کم پیش اومده اینطوری بشه .

saeedsh7j
22-10-2012, 16:05
سلام

من برا تنظیم شوک راست x360ce رو گرفتم ولی نمیدونم چه جوری تنظیمش کنم یه ادرس میدین که اموزش بده؟

مرسی

saeedsh7j
22-10-2012, 16:09
سلام. من با کیبورد بازی میکنم توی تنظیمات شوک سمت راست کدوم گزینه میشه ؟

کلید 6 و 4 سمت راست کیبورد برای گرفتن پنالتی

djmetalboy2005
22-10-2012, 18:17
سلام

من برا تنظیم شوک راست x360ce رو گرفتم ولی نمیدونم چه جوری تنظیمش کنم یه ادرس میدین که اموزش بده؟

مرسی

تو پست دوم این تاپیک آموزشش هست

soheilnouri
22-10-2012, 21:15
اقا داشتم فيفا ميزدم دوستانه تو انلاين طرف رفته بود يونايتد و با بازيكناي ساختكي خودش قوي كر
ه بود.از من عقب بود تا دقيقه ٦٠ بعد فرتي از بازي اومد بيرون.خيلي بيرون ميان نامردا...

saadat68
22-10-2012, 21:25
دوستان خواهشا کمک کنید دمتون گرم

من اون فایلی که برای آپدیت بود رو توی پوشه بازی آپ کردم و نرم افزار
Fifa13 i68Regenerator هم نصب کردم ولی وقتی نرم افزار رو اجرا میکنم و آدرس پوشه که فایل اجرای بازی درونش هست رو میدم متاسفانه اون صفحه ای که باید GO بیاد که روش کلیک کنم غیر فهال هست و سریع میره
تغییرات هم اعمال نشده مثلا لوکاس توی پاریس سنت ژرمن نیست

هیچ راه دیگه ای برای آپدیت بازی نیست :41:

saadat68
22-10-2012, 21:53
دوستان ما هر کاری میکنیم نمیشه جهت ها رو درست کرد همه روی دکمه های ماشین حساب کیبرد هست تغییرشم نمیشه داد به جهت های کیبرد باید چی کار کنم

khelane
22-10-2012, 22:17
اقا داشتم فيفا ميزدم دوستانه تو انلاين طرف رفته بود يونايتد و با بازيكناي ساختكي خودش قوي كر
ه بود.از من عقب بود تا دقيقه ٦٠ بعد فرتي از بازي اومد بيرون.خيلي بيرون ميان نامردا...

عزیز هنوز اولته ببینی با چه کسای طرفی خیلی نامرد و بچه تو لایو پیدا میشن تا قبل از 5 دقیقه میتونی بیای بیرون شما در حالت کاستوم گیم رفتید واسه این طرف تیم رو ویرابش کرده بود ولی تو مود سییزن همه ترکیب و اورال بازی کن ها درست و بدونه دستکاری هست
داری بازی میکنی طرف گل میخوره میاد بیرون از بازی خیلی حال گیز هست این قضیه

وین رونی
22-10-2012, 22:28
عزیز هنوز اولته ببینی با چه کسای طرفی خیلی نامرد و بچه تو لایو پیدا میشن تا قبل از 5 دقیقه میتونی بیای بیرون شما در حالت کاستوم گیم رفتید واسه این طرف تیم رو ویرابش کرده بود ولی تو مود سییزن همه ترکیب و اورال بازی کن ها درست و بدونه دستکاری هست

یه راه هست.همون اول گیمر تگ یارو رو حفظ کنی تا اومد بیرون بری یه پی ام بهش بدی و تا می تونی لیچار آبدار بارش کنی
من چندتا گل هم عقب باشم این کار رونمی کنم بماند که یک بار یه بابایی سه چهارتا از من عقب بود مردونه تا تهش رفت
گیم پلی تکراری نیست اما انیمیشن های حاشیه بازی خیلی زود تکراری و حوصله بر شدن

Gregar
22-10-2012, 22:31

ول کن بابا حوصله داری . همون بهتر که بیاد بیرون . اینجور ادما اگه بازی هم بکنن گند میزنن به بازی .
اغلب کسایی که توی دسته یک هستن فکر کنم بدونی چجورین دیگه . طرف میبینی تا یک گل زد کاملا همه رو میکشه دفاع و کلا تمام تایم باقی مونده رو توی زمین خودش پاسکاری میکنه . دیگه از این بازی بدتر هم داریم ؟ کاملا یه جنگ روانیه . طرف 3 هدف فقط داره از این کار . یا تو بیای بیرون از بازی . یا وقت کشی کنه و ببره . یا تو همه بازیکنهات رو بیاری توی حمله و فرصت خوب برای ضد حمله اون . کاملا ضد فوتبالن . من حدس میزنم اینجور ادما مال کشورهای عرب باشن .

sam09ft
22-10-2012, 22:49
این ps3 باز های بد بخت چی میکشن رفتم کلوپ با دوستم فیفا 13 بازی کنیم یارو گفت 250 تومن پول بازیه کلا طرف ps3 نیا برو گیمنت:41:

mj94
23-10-2012, 01:24
دوستان خواهشا کمک کنید دمتون گرم

من اون فایلی که برای آپدیت بود رو توی پوشه بازی آپ کردم و نرم افزار
Fifa13 i68Regenerator هم نصب کردم ولی وقتی نرم افزار رو اجرا میکنم و آدرس پوشه که فایل اجرای بازی درونش هست رو میدم متاسفانه اون صفحه ای که باید GO بیاد که روش کلیک کنم غیر فهال هست و سریع میره
تغییرات هم اعمال نشده مثلا لوکاس توی پاریس سنت ژرمن نیست

هیچ راه دیگه ای برای آپدیت بازی نیست :41:

جواب بدین :sq_3:

B3HZ@D
23-10-2012, 01:33
شما مطمئنی ادرس درست رو دادین ؟! باید فولدر اصلی یعنی همون FIFA 13 رو انتخاب کنین .
در ضمن لوکاس هم به پاریس سنت ژرمن نرفته !

نرم افزار رو در درایوی که بازی رو نصب کردین یا توی پوشه بازی نصب کنین ببینید مشکلتون برطرف میشه.

mj94
23-10-2012, 10:44
شما مطمئنی ادرس درست رو دادین ؟! باید فولدر اصلی یعنی همون FIFA 13 رو انتخاب کنین .
در ضمن لوکاس هم به پاریس سنت ژرمن نرفته !

نرم افزار رو در درایوی که بازی رو نصب کردین یا توی پوشه بازی نصب کنین ببینید مشکلتون برطرف میشه.

همونجا فایلrar رو extract کردم، بعد اجراش کردم( هم عادی و هم با run as admin)، ارور میده میگه جای فایل fifa13.exe رو پیدا کن؛ وقتی از اونجا فولدر game رو انتخاب میکنم، دوباره همون ارورو میده. ایندفعه کل فولدر fifa رو انتخاب میکنم، بازم همون اروره، درایو نصب بازیو انتخاب میکنم بازم همونه. رو صفحه هم اون چیزی که شما میگی باید go رو ازش انتخاب کنیم بازه ولی نمیشه روش کلیک کرد و هی روشن خاموش میشه تا کلا محو میشه.

soheilnouri
23-10-2012, 11:30
اقا اين بحث خيلي حال ميده...من ديشب تازه سيزن رو شروع كردم.٦ تا بازي ٥ تا برد..زاسه مني كه اكثر اوقات با لاتسيو بازي ميكنم خيلي خوبه..چون تيم هاي هم رده رو واسم پيدا ميكنه...اما جالبيش اينجاس كه سيستم rating قدرت تيمها اصن درست نيست..مثلا لاتسيو با با ارسنال برابرباشه؟شانس اوردم بردم اما اكه حريف قوي باشه بردنش اسون نيست.

3Dmajid
23-10-2012, 11:32
من تازه دیشب بازی رو گرفتم و نصب کردم. :20:

باید بگم احسنت به سازنده های فیفا 13 :31:

یعنی از خدام بود پول داشته باشم و این بازی رو ارجینال بخرم.
چقد قشنگ روی گیم پلی کار شده.

PES 2013 رو هم بازی کردم، به عنوان کسی که قبلا طرفدار pes بوده و الان فیفا باز شده باید بگم pes اصلا قابل مقایسه با فیفا نیست.

FIFA از نظر فنی فوق العاده قوی تره.

soheilnouri
23-10-2012, 11:33
يه چيز ديگه..اينكه حريفا از بازي ميان بيرون ايا برد واسه ما محسوب ميشه يا فقط فقطمون تلف ميشه؟چون گاهي بعد از اين كار او امتياز كلي ما تو انلاين بالا ميره گاهي نه..

A.N.A.P
23-10-2012, 11:35
يه چيز ديگه..اينكه حريفا از بازي ميان بيرون ايا برد واسه ما محسوب ميشه يا فقط فقطمون تلف ميشه؟چون گاهي بعد از اين كار او امتياز كلي ما تو انلاين بالا ميره گاهي نه..

تو بازی ها آنلاین رو میگی ؟
اگه بعد از دقیقه 5 بیرون بیاد ، واسه شما برد محسوب میشه .

H 2 H
23-10-2012, 11:49

هم آدم نامرد و ضدحال پیدا میشه هم آدم پایه.... اون سری با یکی بازی کردم 3 بار باخت واسه دفعه چهارم هم بازم پایه بازی بود !!!
دوستان گیمرتگ بزارن یه چند دست باهم بزنیم اگه پایه ایددد

soheilnouri
23-10-2012, 11:58
اره واسه انلاين..اما من ديروز تا دقيقه ٦٠ از يونايتد قوي شده(كاستوم)جلو بودم حريف فرتي اومد بيرون.اما امتيازام بيشتر نشد.

soheilnouri
23-10-2012, 12:05
چنتابازيكن هست كه تو اروپا نيستن متاسفانه مثل :ganso neymar l-lucas moura-leandro damiao

Lamanta
23-10-2012, 14:13
روشی برای کرش نکردن بعد از یه فصل کریر نیست ؟
patch اومده ؟ کرک همون کرک اولیست ؟

afterten
23-10-2012, 14:53
دوستان کسی یه اسلایدر درست حسابی میتونه پیشنهاد بده؟
این گزینه run Frequency دقیقا چیکار میکنه؟کسی میدونه؟

soheilnouri
23-10-2012, 15:31
اقا از وقتي ابديت جديد لايو رو وصب كردم به سختي ميتونم تو لايو با كسي فيفا بزنم.چرا؟همش مينويسه connection lost