PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FIFA 13

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16

SamGun
11-10-2012, 01:11
ای پیغام رو هم بعدش میده
the program can't start because rldea.dll is missing from your computer.try reinstalling the program to fix this problam

شما توی Crack بازی باید فایل rldea.dll رو هم کنار فایل Boot بازی که EXE هست قرار بدی برات ضمیمه میکنم

saminem
11-10-2012, 01:16
فیفا 12 رو به 13 ترجیح میدم

A.N.A.P
11-10-2012, 01:35
فیفا 12 رو به 13 ترجیح میدم
من 11 رو به هر دوشون ترجیح میدم . هیچی به FIFA 11 نمیرسید ! یادش بخیر !

Konami_Pc
11-10-2012, 05:53
با سلام

اقایون اساتید من یه مشکل دارم.

اونم اینکه وقتی حاشیه های قبل بازی یا صحنه آهسته ها رو میخواد نشون بده توی تصویر رنگهای سفید ایجاد میشه !!!

][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی دو تا رزولوشن هم عوض کردم . گرافیک رو هم هم رو Medium و هم رو High گذاشتم . ولی تغییری نکرد.

به نظر شما مشکل کجاست ؟

ممنــــون میـــــشم راهـــــنماییـــــــــم کنیــــــــــــن .

سپــــــــــاسگذارم.

هر وفت اینجوری یه بازی میشه بیشتر مربوط به غیر فعال بودن Vsynce هرتز صفحه نمایش میشه هرتز مانیتور رو روی 60 بزارین بعد از داخل ستینگ بازی هم تیک wait for synce بزنین بعد برین داخل بازی

masoodbr
11-10-2012, 07:46
سلام این کار رو کردم بازم جواب نداد

masoodbr
11-10-2012, 07:48
شما توی Crack بازی باید فایل rldea.dll رو هم کنار فایل Boot بازی که EXE هست قرار بدی برات ضمیمه میکنم

این کار رو انجام دادم بازم نشد از بازی بیرون اومد

masoodbr
11-10-2012, 08:02
الان تازه متوجه شدم موقعی که از بازی بیرون میپره این پیغام تو پوشی game میادش
fifa cresh dump-cl118426

soheilnouri
11-10-2012, 09:45
بابا بذار ما اول اين خراب شده يعني انلاين بسس رو بخريم...پيرمونو در اورد عوضي...ديشب ٢ساعت كار كردم اخر اي پي كه خود سيستم بايد ميداد نداد...مشكل ccاينه كه تيم هاي قيافشون لىيسنس نداره

Gregar
11-10-2012, 10:02
بچه هایی که کنسول دارن تو CC برید تیمهای دست ساز رو دانلود کنید خیلی فاز میده
مثلاً بهترین تیم تاریخ لالیگا رو ساختن که فورواردهاش کیان؟رونالدوی کبیر،مسی و کریس

یا بهترین تیم تاریخ فوتبال شامل مارادنا و پله و زیدان و بکن باوئر و یاشین و...
یه سری هم دارن سعی می کنن لیگ ایران رو بسازن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا فقط کسایی که کنسول دارن ؟ نسخه پی سی هم که CC داره .
در ضمن این همه تیم که لایسنس نداره فکر نمیکنم ارزش داشته باشه . من پارسال خواستم تیم ملی ایران رو بگیرم به هیچ وجه قیافه ها یکی نبود .

mb_stfu
11-10-2012, 10:12
من بازی رو بدون کرک نصب کردم میره داخل ولی در حین بازی باگ های فجیعی داره که نا امید شدم !
مثلا بارسا با رئال برداشته بودم که وقتی توپ بیرون میرفت و کاسیاس میخواست ضربه مجدد بزنه کل بازیکنای رئال گوشه زمین خودشون جمع میشدن !!!!
یا مثلا با مسی پنالتی زدم که به جای پای چپ با راست زد !!! اونم طوری زد که توپ از ورزشگاه بره بیرون !!!

حالا قضیه چیه کسی میدونه علتش چیه ؟؟؟؟

sam09ft
11-10-2012, 10:17
با سلام

اقایون اساتید من یه مشکل دارم.

اونم اینکه وقتی حاشیه های قبل بازی یا صحنه آهسته ها رو میخواد نشون بده توی تصویر رنگهای سفید ایجاد میشه !!!

][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی دو تا رزولوشن هم عوض کردم . گرافیک رو هم هم رو Medium و هم رو High گذاشتم . ولی تغییری نکرد.

به نظر شما مشکل کجاست ؟

ممنــــون میـــــشم راهـــــنماییـــــــــم کنیــــــــــــن .

سپــــــــــاسگذارم.
منم مشکل شما رو داشتم مشکل از تنظیمات کارت گرافیک هست اول اخرین اپدیت رو از سافت 98 بگیرید بعد کلیک راست کنید و روی nvidia control panel کلیک کنید حالا هر سه صفحه رو به حالت restore defaults دربیارید مشکل حل میشه
اگه لپ تاپ دارید باید manage 3d settings => global settings رو از حالت اتوماتیک به حالت high درارید
(در واقع مشکل اصلی set physx configuration هست که باید روی auto باشه)
s o f t 9 8 . i r/software/drivers/483-nvidia_geforce_driver.html ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
s o f t 9 8 . i r/software/drivers/2879-Nvidia-PhysX.html ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
(فواصل سافت 98 رو بردار)

CRIS Joon CR7
11-10-2012, 10:18
من 11 رو به هر دوشون ترجیح میدم . هیچی به FIFA 11 نمیرسید ! یادش بخیر !

علی من تا قبل از عرضه ی 13 همین نظر رو داشتم و خیلی از 12 خوشم نیومده بود ولی 13 واقعا با برطرف کردن مشکلات 12 خیلی واقعی و روون و بهتر شده و شاید بتونم به جرات بگم بهترین فیفایی هستش که تا حالا بازی کردم...
یک سایتی هم خبری با این مضمون گذاشته بود: (فکرکنم یورو گیمر بود)
Best ever game in fifa series has made :40:

Ramos1367
11-10-2012, 10:25
اولین آپدیت فیفا همین امروز اومده و من دارم از طریق اوریجن دانلودش می کنم....حجمش هم حدود 201 مگابایت هست...
شاید مشکل کرش کردن در کریر مود حل بشه....

delpiero107
11-10-2012, 10:26
بچه فیفا 13 خیلی فوق العاده شده.من با داداشم 9 یا 10 تا بازی کردیم 3 تا 0-0 شد واقعا باید با تاکتیک بازی کنی شده مثل فوتبال واقعی.راستی اونایی که کریر مود بازی کردن کسی فصل دوم رسیده کرش نمیکنه تا ما هم بریم کریر مود بازی کنیم. مرسی

sam09ft
11-10-2012, 10:34
بچه فیفا 13 خیلی فوق العاده شده.من با داداشم 9 یا 10 تا بازی کردیم 3 تا 0-0 شد واقعا باید با تاکتیک بازی کنی شده مثل فوتبال واقعی.راستی اونایی که کریر مود بازی کردن کسی فصل دوم رسیده کرش نمیکنه تا ما هم بریم کریر مود بازی کنیم. مرسی
من فصل یکم مشکل نداره چرا فصل دو کرش کنه؟؟

new2012user
11-10-2012, 10:36
دوستان این کیبورد هر کار میکنم تنظیم نمیشه
راهی چیزی بلد نیستید؟

mj94
11-10-2012, 10:39
بازی خیلی خوب شده. از حرف کسایی که میگفتن تغییرات بزرگ نداشته تعجب میکنم، من احساس میکنم دفعه اولمه دارم فیفا بازی میکنم و این کلا با 12 فرق میکنه.
من مثل یکی از دوستان مشکل نبودن تماشاچیا رو دارم. اگه راه حلی دارید بگید، وگرنه دوباره نصبش کنم، اخه همین بازی با همین دیسکا رو سیستم دوستم این مشکلو نداره.

sam09ft
11-10-2012, 10:42
اولین آپدیت فیفا همین امروز اومده و من دارم از طریق اوریجن دانلودش می کنم....حجمش هم حدود 201 مگابایت هست...
شاید مشکل کرش کردن در کریر مود حل بشه....
بعضی سایت های خارجی گذاشتنش بازی ما که کرک شدس رو میشه اپدیت کرد یا باید صبر کرد تا اپدیتی برا ما بیاد؟؟؟

delpiero107
11-10-2012, 10:43
تو خیلی از سایتا گفته بودن اخه فصل دوم کرش میکنه.شایدم شایعه خواستن درست کنن اگه کسی فصل دوم رسیده بگه ما هم بریم بازی کنیم

mj94
11-10-2012, 10:43
دوستان این کیبورد هر کار میکنم تنظیم نمیشه
راهی چیزی بلد نیستید؟

اگه منظورت دکمه های جهته، باید از حالت classic، ببریش رو حالت alternate و بقیه دکمه ها رو رو اون حالت تنظیم کنی. البته بقیشونم باید برای ثبت یه دکمه اونو چند ثانیه نگهداری.

AlirezaLamLam
11-10-2012, 10:46
اقا یه لحظه گوش کنید
من دیشب یچی توو Creare Mode دیدم دهنم باز موند. برید توو قسمت Office بعد یجا زده Brows Job اونو بزنید بعد یه فرمی میاد که باس یه قیمتی تعیین کنید. بعد بسته به قیمتی که دادین تیم های ملی میان بهتون پیشنهاد همکاری میدن. یعنی هم تیم باشگاهیو میتونید هدایت کنید و همزمان تیم ملی. توو همون قسمتم یجا هست که تیم های باشگاهی دیگه میان بهتون توو همون وسطای فصل پیشنهاد واسه فصل بعدو میدن. دیگه مثه 12 نیست که فصل تموم شه بعد پیشنهاد بدن. الان من هم چلسیو دارم هدایت می کنم هم تیم ملی امریکا. خیلی فوق العاده شده این 13

Ramos1367
11-10-2012, 10:47
بعضی سایت های خارجی گذاشتنش بازی ما که کرک شدس رو میشه اپدیت کرد یا باید صبر کرد تا اپدیتی برا ما بیاد؟؟؟
باید منتظر باشید تا برای این آپدیت هم کرک بیاد....اگه الان بریزید کرکتون از کار میفته....
اگه این آپدیت برا رفع کرش باشه به زودی کرکهای جدید هم میاد...

sam09ft
11-10-2012, 10:49
اقا یه لحظه گوش کنید
من دیشب یچی توو Creare Mode دیدم دهنم باز موند. برید توو قسمت Office بعد یجا زده Brows Job اونو بزنید بعد یه فرمی میاد که باس یه قیمتی تعیین کنید. بعد بسته به قیمتی که دادین تیم های ملی میان بهتون پیشنهاد همکاری میدن. یعنی هم تیم باشگاهیو میتونید هدایت کنید و همزمان تیم ملی. توو همون قسمتم یجا هست که تیم های باشگاهی دیگه میان بهتون توو همون وسطای فصل پیشنهاد واسه فصل بعدو میدن. دیگه مثه 12 نیست که فصل تموم شه بعد پیشنهاد بدن. الان من هم چلسیو دارم هدایت می کنم هم تیم ملی امریکا. خیلی فوق العاده شده این 13
اره خیلی جالبه اگه مربی گری خالی هم داشت خیلی باحال میشد که مدرک بگیری و تیم عوض کنی (یه چیزی تو مایه های فیفا منجر ولی بهترش)

Ramos1367
11-10-2012, 10:57
تو خیلی از سایتا گفته بودن اخه فصل دوم کرش میکنه.شایدم شایعه خواستن درست کنن اگه کسی فصل دوم رسیده بگه ما هم بریم بازی کنیم
دوست عزیز شایعه نیست و واقعا تو فصل دوم کرش می کنه...اونایی که اورجینال هم خریدن همین مشکل رو دارن...مشکل از خود ea بوده...

sam09ft
11-10-2012, 10:59
دوست عزیز شایعه نیست و واقعا تو فصل دوم کرش می کنه...اونایی که اورجینال هم خریدن همین مشکل رو دارن...مشکل از خود ea بوده...

خوب پس خیلی مشکلی نداره تا ما برسیم فصل دو درست میشه

Marshall_
11-10-2012, 11:13
یه آپدیت 200 مگی اومد دیروز که این مشکلات رو برطرف می کنه:

Connection stability in Online Seasons when finding an opponent in the Arena, and at kick-off.
• Career Mode freeze while starting a new career with free agents.
• Career Mode hangs when using Game Face.
• Stability in Career Mode when players retire or are being bought back from loan.
• Users will no longer be able to lower difficulty settings in a FUT Seasons match.
• Freeze in FUT Online Tournament HUB on PS3.
• Legacy defending and passing assistance options removed in Pro Clubs.
• Freeze in Pro Clubs Results screen.
• Matchmaking settings in Pro Clubs (with “ANY” and “Match Keeper”) will provide the desired results.
• Changes made in National Squad not properly reflected in Manager Mode screen.
• (PC Only) Freeze while retrieving Hospitality Settings.

Missing and Stuck items in your trade pile/watch lists.
Duplicated match results in seasons and friendlies.
Relegation from Div 1 with games remaining.

فعلا فقط برای PC اومده. برای کنسول ها هم تا آخر هفته میاد.

اما هنوز مشکلات اصلی پا برجاست. مشکل کریر مود هم حل نشده گویا هنوز.

delpiero107
11-10-2012, 11:15
بچه ها پچی نیست که نقل انتقالات رو کامل کنه اخه دلپیرو تو فیفا نیست چکار کنم عشق منه

new2012user
11-10-2012, 11:29
اگه منظورت دکمه های جهته، باید از حالت classic، ببریش رو حالت alternate و بقیه دکمه ها رو رو اون حالت تنظیم کنی. البته بقیشونم باید برای ثبت یه دکمه اونو چند ثانیه نگهداری.

اره دستت درد نکنه
بعد من دستهبازیم شوک داره ولی از این معمولیاست
برنامه ای چیزی برای درست کردنش نیست؟
چون اصلا نمیشه تکنیک زد با شوکاش نمیدونم چرا و حرکت عادی میکنه

soheilnouri
11-10-2012, 11:41
فك كردم ميدونين كه كرير مود رو هم ميشه واسه تيم ملي انتخاب كرد...من تو لجندري دارم پشت سر هم ميبازم...از كالياري ٤ تا خوردم...شونزدهمم هستم...تيم ملي اتريش رو هم كرفتم...

٢-اقا يه سوال دارم خاستم مشورت كنيد منو...من دو تا پروفايل دارم يكي واسه لايو هستش و يكي واسه افلاين...اچيومنت هاي اصليم تو هم پروفايل افلاين هستش كه قديمي تر ساختم..به نظر شما وقتي ميخام كرير مود برم يا حتي تو فيفا بازي دوستانه ساده انجام بدم با پروفايل لايو(گيمير تگ)برم يا با پروفايل افلاينم؟

hamed_dij
11-10-2012, 11:48
فصل اول با آرسنال دارم میرم.... بنزما رو 25 میلیون یورو خریدم. همچنان مثل فیفا 12 مهاجم عالیه ایه! توی 12 به نظرم بهترین مهاجم بود. بنزما و زلاتان. توی 13 هم بنزما عالیه. 16 بازی ، 24 گل در لیگ. world class.

امیدوارم دلار هرچه سریعتر بیاد پایین ، لذت واقعی فیفا به انلاین بازی کردنه ، نه به بازی کردن با هوش مصنوعی!!
!!!!! مگه آنلاین چه ربطی به دلار داره؟؟؟؟؟؟؟
نکنه منظورت اینه که نسخه اورجینال رو بخری؟؟؟؟

ehsan_
11-10-2012, 11:56
سلام
کسی نسخه PC و کنسولی رو بازی کرده؟

با هم فرق دارن مثل گذشته یا امسال EA کیفیتشون رو یکی کرد؟

قبلا نسخه PC نسبت به نسخه کنسولی واقعا آشغال بود

Gregar
11-10-2012, 12:06
سلام
کسی نسخه PC و کنسولی رو بازی کرده؟

با هم فرق دارن مثل گذشته یا امسال EA کیفیتشون رو یکی کرد؟

قبلا نسخه PC نسبت به نسخه کنسولی واقعا آشغال بود

نه دیگه فکر کنم امسال واقعا یکی باشن . چون نسخه پی سی واقعا عالی شده . من که نمیتونم تصور بهتر از این رو روی کنسول بکنم .

میگم واقعا عجب سرعتی پیدا کرده این تاپیک . بقیه تاپیک ها خوابیدن . خداییش کسی اصلا خبر داره Dishonored و Walking dead E04 اومدن ؟ همه فعلا مشغول فیفا هستن

Marshall_
11-10-2012, 12:46
!!!!! مگه آنلاین چه ربطی به دلار داره؟؟؟؟؟؟؟
نکنه منظورت اینه که نسخه اورجینال رو بخری؟؟؟؟

آره دیگه. همین بود منظورم. الان 96 تومنه سریال نامبر اورجینال بازی!!

==========

دوستان عزیز ، فیفای کنسول و پی سی از سال پیش دقیفا مشابه هم شدن. فیفا 12 اولین سری فیفا بود که اینجوری شده بود.

mb_stfu
11-10-2012, 13:04
من بازی رو بدون کرک نصب کردم میره داخل ولی در حین بازی باگ های فجیعی داره که نا امید شدم !
مثلا بارسا با رئال برداشته بودم که وقتی توپ بیرون میرفت و کاسیاس میخواست ضربه مجدد بزنه کل بازیکنای رئال گوشه زمین خودشون جمع میشدن !!!!
یا مثلا با مسی پنالتی زدم که به جای پای چپ با راست زد !!! اونم طوری زد که توپ از ورزشگاه بره بیرون !!!

حالا قضیه چیه کسی میدونه علتش چیه ؟؟؟؟

دوستان کسی واقعا به این مشکلی که گفتم برنخورده ؟؟ مشکل از نسخه بازیه ؟؟

Ramos1367
11-10-2012, 13:09
دوستان کسی واقعا به این مشکلی که گفتم برنخورده ؟؟ مشکل از نسخه بازیه ؟؟
مشکل از بازی هست که گرفتی....من اورجینال خریدم و هیج مشکلی نداره...بازیهای کرکی همیشه یه سری باگهایی دارن....
شما دوباره بازی رو نصب کن....فکر کنم هیچ کس تا حالا مشکل شما رو نداشته...

karim messi
11-10-2012, 13:09
حالم ب هم خورد از این فیفا 13 چرا اینقدر بازی مذخرف شده؟دم فیفا 12 گرم ، آپدیتی واسه فیفا 12 نیومده که نقل انتقالات 2012-13 توش انجام شده باشه و همچنین لباس ها آپدیت شده باشه؟زنده باد فیفا 12 که هنوز هم سره از همه شبیه سازهای فوتبال ولی حیف که نقل انتقالات و لباسها آپدیت نیست،لطفا اگه آپدیت یا پچی هست دوستان معرفی کنن.
پچ را ازاین سایت بگیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gregar
11-10-2012, 13:14
آره دیگه. همین بود منظورم. الان 96 تومنه سریال نامبر اورجینال بازی!!

==========

دوستان عزیز ، فیفای کنسول و پی سی از سال پیش دقیفا مشابه هم شدن. فیفا 12 اولین سری فیفا بود که اینجوری شده بود.

والا ما که توی 12 هم کمی فرق دیدیم . 11 که کلا نسلش فرق میکرد و یه نسل عقب تر از کنسول بود . اما 12 هم کمی فرق داشت توی گیم پلی .

soheilnouri
11-10-2012, 13:25
واقعا تو لجندري نميشه برد..بچه ها امار بدين كه تو كرير دارين چيكار ميكنيد...

Ramos1367
11-10-2012, 13:40
من کلا با رئال بازی می کنم.....دست و دلم به هیچ تیم دیگه ای نمیره....
تو لیگ از 10 بازی 25 امتیاز دارم و صدر نشینم...
تو باشگاههای اروپا هم از 4 بازی 9 امتیاز دارم...
البته به جز یه بازی که 6-1 بردم بقیه بازی ها خیلی نزدیک بوده...البته اینم بگم که یه کم شانس هم یارم بوده...
لجندری روی پی سی...

MJ assassins creed
11-10-2012, 13:46
واقعا لجندری سخت هست.
من با فولام هستم.دو تا بازی پشت سر هم با من یونایتد داشتم.بازی اول تو لیگ بود اینقدر فشار رو تیمم بود.تماشاگرا که پدر منو در آوردن.تا من یونایتد حمله میکرد اینقدر همهمه میکردن که صدای گزارشگر رو بعضی وقتا نمیشنیدم.اما دقیقه هفتاد و خورده ای برباتوف یه گل زد بازی بردم.
بازی بعدی جام حذقی بود بازی رو 6-1 باختم.از من سیتی هم 7-1 باختم.فعلا تو لیگ 7-8 هستم.
ولی بازی واقعا عالی شده.مخصوصا بخش تمرینات (skill ....) که واقعا جالبه.

مانی 22
11-10-2012, 13:56
من کلا با رئال بازی می کنم.....دست و دلم به هیچ تیم دیگه ای نمیره....
تو لیگ از 10 بازی 25 امتیاز دارم و صدر نشینم...
تو باشگاههای اروپا هم از 4 بازی 9 امتیاز دارم...
البته به جز یه بازی که 6-1 بردم بقیه بازی ها خیلی نزدیک بوده...البته اینم بگم که یه کم شانس هم یارم بوده...
لجندری روی پی سی...

آفرین که رئالی هستی منم همیهش تو 12 رئالو ور میداشتم. هیج تیم دیگه ای هم رئال نمیشد ! یه سری تا فصل 2025 رفتم، اون آخرا کاسیاس بنده خدا قدرتش شده بود 65 اینا فکر کنم :sq_24:

واقعا لجندری سخت هست.
من با فولام هستم.دو تا بازی پشت سر هم با من یونایتد داشتم.بازی اول تو لیگ بود اینقدر فشار رو تیمم بود.تماشاگرا که پدر منو در آوردن.تا من یونایتد حمله میکرد اینقدر همهمه میکردن که صدای گزارشگر رو بعضی وقتا نمیشنیدم.اما دقیقه هفتاد و خورده ای برباتوف یه گل زد بازی بردم.
بازی بعدی جام حذقی بود بازی رو 6-1 باختم.از من سیتی هم 7-1 باختم.فعلا تو لیگ 7-8 هستم.
ولی بازی واقعا عالی شده.مخصوصا بخش تمرینات (skill ....) که واقعا جالبه.

آقا خسته نباشی ،این 7-1 و 6-1 فکر کنم باید تو کتاب رکوردهای گینس ثبت شه ! :sq_2: (شوخی کردم)

دوستان کسی بوده با نتیجه بدتر از اینم ببازه ؟!

sam09ft
11-10-2012, 14:36
من با چلسی بازی میکنم و چند هفتس که بازی میکنم و با من سیتی هم بازی کردم که لولش کردم
این گزارشگر هم خیلی باحاله میگه که تو بازی های دیگه چه اتفاقاتی میافته

Kamyar_AnathemA
11-10-2012, 14:48

کریر با موناکو دسته دو فرانسه بازی میکنم
صدر جدولم بدون باخت با یک مساوی و 8-9 تا برد
لجندری 13 اصلا قابل قیاس با 12 نیست
12 خیلی سخت تر بود

soheilnouri
11-10-2012, 15:09
جالبه كه اون رفيقمون داره با موناكو ميره..ابراهيموتوره خوب گل ميزنه؟

من باىپروفايل افلاينم ميرفتم كرير رو كه تا نيم فصل با لاتسيو رفتم و ١٧ بودم..منصرف شدم..الان ميخام با پروفايل لايو يا همون گيمير تگم برمچون سوابق بصورت انلاين درج ميشه و هميشه اپديت نست..راستي بازم ميخام لاتسيو وردارم

arash_gartal
11-10-2012, 15:20
تیم فقط یوونتوس. جووینکو خیلی عالی بازی میکنه.
ولی حیف دل پیرو دیگه نیست

Kamyar_AnathemA
11-10-2012, 15:28
جالبه كه اون رفيقمون داره با موناكو ميره..ابراهيموتوره خوب گل ميزنه؟

من باىپروفايل افلاينم ميرفتم كرير رو كه تا نيم فصل با لاتسيو رفتم و ١٧ بودم..منصرف شدم..الان ميخام با پروفايل لايو يا همون گيمير تگم برمچون سوابق بصورت انلاين درج ميشه و هميشه اپديت نست..راستي بازم ميخام لاتسيو وردارم

توره رو میزارم نیمکت گاز بزنه

Gregar
11-10-2012, 15:30
کریر با موناکو دسته دو فرانسه بازی میکنم
صدر جدولم بدون باخت با یک مساوی و 8-9 تا برد
لجندری 13 اصلا قابل قیاس با 12 نیست
12 خیلی سخت تر بود

خوب شما حرفه ای هستی کامیار خان . البته با اینکه میگی لجند 12 سخت تر بود موافقم . البته هوش مصنوعی تیم خودی هم به نظرم بهتر شده که بهتر بازی میکنیم وگرنه بازی ای که از cpu توی این بازی دیدم تا حالا ندیده بودم . واقعا باهوش شده . منم فعلا داغونم . البته زیاد نمیبازم اما کم هم میبرم .

نمیدونم چرا هر چی گل میخورم از روی اشتباه توی کنترلم هست . یعنی دکمه اشتباهی میزنم و گل میخورم وگرنه به هیچ وجه گلی که واقعا از اشتباه خودم باشه نمیخورم . گل های از راه دور cpu هم که قوز بالاقوز شده . تنها راهیه که میتونه مفتی بهم گل بزنه .

FCBarcelona.ir
11-10-2012, 15:35
منم موافقم سختی Legendary کمتر شده، یه دلیلشم اینه که با شوت پشت 18 راحت تر میشه گل زد. من با تیم ,Ultimate م که همه مهاجمام جز رونالدینیو زیر 80 ن، بیشتر گلامو با شوت می زنم.

جالبش اینه که تو محیط تمرینی با مسی به سختی میشه با شوت گل زد!

ولی حملات CPU هم خیلی متنوع تر و خطرناک تر شده. به خصوص وقتی با تیمی مثل سویا بازی می کنی که دائم سعی می کنه توپ رو با پاس بلند پشت مدافعات بفرسته.

baneshi
11-10-2012, 15:36
سلام دوست عزیز میشه ادرس سایتی که این پچ رو واسه دانلود گذاشته بدی.ممنون

baneshi
11-10-2012, 15:39
یه آپدیت 200 مگی اومد دیروز که این مشکلات رو برطرف می کنه:

Connection stability in Online Seasons when finding an opponent in the Arena, and at kick-off.
• Career Mode freeze while starting a new career with free agents.
• Career Mode hangs when using Game Face.
• Stability in Career Mode when players retire or are being bought back from loan.
• Users will no longer be able to lower difficulty settings in a FUT Seasons match.
• Freeze in FUT Online Tournament HUB on PS3.
• Legacy defending and passing assistance options removed in Pro Clubs.
• Freeze in Pro Clubs Results screen.
• Matchmaking settings in Pro Clubs (with “ANY” and “Match Keeper”) will provide the desired results.
• Changes made in National Squad not properly reflected in Manager Mode screen.
• (PC Only) Freeze while retrieving Hospitality Settings.

Missing and Stuck items in your trade pile/watch lists.
Duplicated match results in seasons and friendlies.
Relegation from Div 1 with games remaining.

فعلا فقط برای PC اومده. برای کنسول ها هم تا آخر هفته میاد.

اما هنوز مشکلات اصلی پا برجاست. مشکل کریر مود هم حل نشده گویا هنوز.

سلام.میشه ادرس سایتی که پچ رو ارایه میده بذاری ممنون

baneshi
11-10-2012, 15:41
بچه ها ایا پچ فیفا 13 اومده. اگه اومده از چه سایتی دانلودش کنیم.مرسی

Kamyar_AnathemA
11-10-2012, 16:02
حواسم نبود پیشنهاد مربی گری تیم Paraguay هم برام اومده :sq_2:
قبول کردم بعد تو بازی بعدی گزارشگر اشاره کرد به این موضوع که همچین کاری کردم !!!

لیگ فرانسه خیلی باهاله
مخصوصا اون یارو که نتایج رو اعلام میکنه با لهجه فرانسوی
حرف ژ تا دلت بخواد کاربرد داره تو این لهجه !

sam09ft
11-10-2012, 16:36
سلام دوست عزیز میشه ادرس سایتی که این پچ رو واسه دانلود گذاشته بدی.ممنون
بازی اورجینال داری یا کرک

masoodbr
11-10-2012, 16:40
ای بابا خوش بابا به داد ما هم برسید تا میخوام بازی کنم از بازی میپره بیرون الان جدیدا که همین طوری توش میچرخم هم میپره بیرون بعدش تو پوشه گیم یه پیغام کرش میادش چکار کنم ککککککککممممممممکککککک

SevenCity
11-10-2012, 16:47
من هم خوب میبرم هم بدجوری میبازم شده شش هفت تا از تیمهای درجه دو میخورم تمام بازیهامم پرگل میشه همیشه هم از پشت محوطه گل میزنم البته full assist و با بازیکنای بزرگ که پاور شوت بالایی دارند
البته فکر کنم چون عادت نیستم این اتفاقات میفنه مثل فیفا12 که اوایل بازیهام پرگل بود بعدها بیشتر دفاع میکردم و درنتیجه کمتر گل میخوردم وکمتر گل میزدم
هوش مصنوعی نوع (سبک) بازی سی پی یو رو از الان نمیشه زیاد تشخیص داد اگر زیاد باهاش بازی کردیم و همچنان هیجان انگیز بود و تکراری هم نشد برامون، میشه گفت هوش بالایی داره
البته فعلا قطعا میشه گفت انیمیشن ها به همراه هوش بعضی قسمت ها مثل جایگیری مدافعان و مثل فرار از افسایدهای مهاجمان خیلی باکیفیت و بالا رفته
این حالت حس سبکی و لغزندگی (حالت بی تعادلی) و یه جورایی کنترل نشدن آسون بازیکن همراه توپ به نظر من حتی باید سختتر و نچسب تر هم بشه بالاخره شبیه سازی فوتباله و فوتبال واقعی یعنی یک توپ سنگین و گرد که هرآن امکان داره از دست بره بعلاوه اینها باید تعادل خود همراه با حرکت دادن توپ هم حفظ کنیم، فیفا 12 اینطور نبود توپ مثل چسب بود و بازیکن هم براحتی کنترل میشد آدم حس اون سختی فوتبال رو درک نمیکرد واقعا تیم سازنده فیفا فوتبال رو میفهمه و میدونه چی میخواد....

Hossein_128
11-10-2012, 16:50
روی نسخه هایی که بیرون میفروشن هم میشه کرک و پچ جدید نصب کرد؟

sam09ft
11-10-2012, 16:58
روی نسخه هایی که بیرون میفروشن هم میشه کرک و پچ جدید نصب کرد؟
فرقی نداره چون دو تا فایل نصب شدشون به یه صورته

sam09ft
11-10-2012, 17:02
من تو فیفا 13 هم مشکل دروازبان موقع پنالتی و انجام ندادن تکنیک ها رو دارم کسی نمیدونه باید چه کار کرد؟؟؟

karim messi
11-10-2012, 17:10
بازی اورجینال داری یا کرک

ما بودجه مون نميرسه اورجينال بگيريم .كرك

sam09ft
11-10-2012, 17:14
ما بودجه مون نميرسه اورجينال بگيريم .كرك
خوب اپدیت هم باید کرک بشه که هنوز نشده اگه بشه همه ی سایت ها میزارن ولی تو ایران سافت 98 سریع ترینه

jalal_rg
11-10-2012, 17:52
من تو فیفا 13 هم مشکل دروازبان موقع پنالتی و انجام ندادن تکنیک ها رو دارم کسی نمیدونه باید چه کار کرد؟؟؟
من هنوز فیف 13 رو نصب نکردم ولی احتمالا باید مثل فیفا 12 باشه. برای پنالتی و حرکات تکنیکی باید دکمه شوک سمت راستی رو تعریف کنید. با اون هم مشکل دروازه بان موقع پنالتی برطرف میشه هم باهاش میتونید حرکات تکنیکی رو انجام بدید

Gregar
11-10-2012, 18:23
اه اه چقدر توی کریر سخت شده بازی . اومدم چلسی رو برداشتم . 6-1 از اینتر خوردم . 1-0 هم از فیورنتینا . حالم به هم خورد از این نتیجه . بیرون کریر که میزنم با چلسی معمولا میزنم اما توی کریر ... اه اه چه وضعشه .

اصلا به کل بازیکن هام ضعیف شده بودن . یه توپ رو که میگرفتن به هیچ وجه نمیتونستن خوب کنترل کنن . یعنی first touch سخت شده بود . جای گیری هاشون هم که دیگه بدتر از قبل . یه لحظه حس کردم دارم دوباره فیفا 12 بازی میکنم .
در حالی که اصلا توی بازی معمولی و exhibition اینجوری نیست و کاملا کنترل بازی دستمه . بادم رفت بگم یه چند باری هم گل به خودی زدم توی کریر . نمیدونم واسه شما هم همینطوره ؟ سختی بازی توی کریر زمین تا اسمون فرق میکنه ؟

Masoud King
11-10-2012, 18:30
آمار FIFA 13 به نقل از فیس بوک EA SPORTS

57402

mehdi_vsgh
11-10-2012, 19:32
سلام
میگم گزارشگر عربی برای بازی هست؟؟
یه درخواستی داشتم کسی تنظیمات مخصوص کیبورد را داره؟(همون تنظیمات کلاسیک و قدیمی که مثلا شوت دکمه d پاس s وسانتر a و....) اگه دارین ممنون میشم بدین بهم

hamidkabiri6270
11-10-2012, 19:36
دوستان توی اجرای بازی لگ ندارند؟ با اینکه سیستمم برای این بازی نسبتا خوبه ولی کاملا روان اجرا نمیشه. البته آنچنان محسوس نیست ولی موقع اجرای بازی یک مقدار لرزش داره.سیستمم هم اینه:کارت گرافیک:سافایر 7750/رم 4/سی پیو corei2120

کسی مشکل لگ نداره؟این تنظیمات fifaconfig باید چطور باشه؟این msaa option باید off باشه؟ربطی به ویندوز سون یا ایکس پی که نداره؟من روی سون نصب کردم.

sam09ft
11-10-2012, 19:42
من هنوز فیف 13 رو نصب نکردم ولی احتمالا باید مثل فیفا 12 باشه. برای پنالتی و حرکات تکنیکی باید دکمه شوک سمت راستی رو تعریف کنید. با اون هم مشکل دروازه بان موقع پنالتی برطرف میشه هم باهاش میتونید حرکات تکنیکی رو انجام بدید
خوب چطوری این کار رو کنم برنامه ی خاصیه یا مثل پیس جای خاصی برای این کار هست
(دسته ی سیمی پلی دارم با مبدل وصلش میکنم)

2raj_a
11-10-2012, 19:48
یکی به ن بگه ضربه ایستگاهی چطوری بزنم هر چی میزنم بیرون میره با کلی فاصله!

Mohammad Yek110
11-10-2012, 20:33
سلام
بازی فوق العادس اصلا فکر نمی کردم اینهمه تغییر کنه
حدود نیم ساعت بازی کردم بیشتر نمیتونم توضیح بدم ولی خیلی عالیه

سوال منم هست:46:

sam09ft
11-10-2012, 20:37
خوب چطوری این کار رو کنم برنامه ی خاصیه یا مثل پیس جای خاصی برای این کار هست
(دسته ی سیمی پلی دارم با مبدل وصلش میکنم)
خیلی ممنون خودم پیداش کردم وای چه باحال شده از نصف امکانات فیفا محروم بودم دوستانی که شک سمت راستشون تکنیک نمیزنه این فایل رو جایگزین کنن تو پوشه ی fifa 13 توی my documents

ehsan-amir
11-10-2012, 20:46
با سلام خدمت دوستان

فیفا 13 را نصب کردم چند مشکل داشت. کسی میتونه کمکم کنه؟

1) بازی کمی لگ داشت. (مشخصات سیستم: لپ تاپ سونی fw dfb 490 - سی پی یو: core 2 dou 2.8 - کارت گرافیک : atia mobility hd 4650 1g up to 2 g - رم : 4 gig - ویندوز 7 )
2) کیبورد تنظیم نیست.

ضمن اینکه کارت گرافیک هم آپدیت هست.

مهدي.ف
11-10-2012, 22:09
بالا رو نگه دار بعد شوت بزن

SevenCity
11-10-2012, 22:23
دوستان توی اجرای بازی لگ ندارند؟ با اینکه سیستمم برای این بازی نسبتا خوبه ولی کاملا روان اجرا نمیشه. البته آنچنان محسوس نیست ولی موقع اجرای بازی یک مقدار لرزش داره.سیستمم هم اینه:کارت گرافیک:سافایر 7750/رم 4/سی پیو corei2120

کسی مشکل لگ نداره؟این تنظیمات fifaconfig باید چطور باشه؟این msaa option باید off باشه؟ربطی به ویندوز سون یا ایکس پی که نداره؟من روی سون نصب کردم.

msaa برای لگ اف باشه که بهتره
frame rate رو بزار رو 60 نتیجه رو اعلام کن
میخوام ببینم همدردیم یا خیر آخه لگ من بخاطر افت فریم نیست یه لرزش خیلی خیلی ریز هست
سون بهتره

damien
11-10-2012, 22:27
سلام.میخواستم بدونم چرا وقتی تو بازی میرم از بازی میاد بیرون؟ کرکش هم درسته؟

reza.8
11-10-2012, 22:41
آقا من مثل دمو وقتی میخوام وارد زمین شم بازی میپره بیرون باید حتماً alt+tab بگیرم از بازی بیام بیرون و دوباره برم تو بازی تا بتونم بازی کنم!! چرا؟!!کارت گرافیکم هم آپدیت هست...
کسی این مشکل رو نداره؟

delpiero107
11-10-2012, 22:58
بچه ها فیفا 13 رو کامپیوتر پسر داییم نصب کردم فقط تا ایکون مسی میره دیگه حتی واسه انتخاب کردن زبان هم نمیرسه باید چکارش کنیم. مرسی

Zlatan_ibra
11-10-2012, 23:23
آقا جرا وقتی که میخوام بازی کنم میپره بیرون؟

mohammad_foruzan
11-10-2012, 23:39
اقا من دو تا سوال داشتم کیبدرد چه جوری مثل قبل میشه مثل قبلنا شوت یا d بود اینا وفیفا conficgمن بالا نمیاد خطا میده چه جوری تنطیم کنم

مانی 22
12-10-2012, 00:00
چرا همه مثل من وقتی میخوان وارد بازی بشن میپره بیرون ؟؟؟ مشکلش چیه؟؟

profeshnal
12-10-2012, 00:00
سلام دوستان
من به تازگی بعد از حدود 10 سال (از زمان wining eleven) از PES به FIFA مهاجرت کردم و واقعا عاشقش شدم...:40:

می تونم بگم که فوق العادست...روانی کرده منو...بخصوص این FIFA 13
من Career Mode بازی میکنم...واقعا محشره...خود خود زندگیه...
وقتی امروز ابروی پویول در برخورد با آرنج مهاجم حریف شکست داشتم دیوونه می شدم...!!! آخه تا این حد طبیعی ؟؟؟؟؟
یا مثلا اینکه بدون سوت داور بازی رو شروع کردم و داور دستور داد دوباره شروع کنم...!!!!!!!!!!!
من عاشق این طبیعی بودنشم...خیلی حال کردم وقتی دیدم کنترل توپ خیلی سخت و غیرقابل پیش بینی شده...کاملا حس میکنی تو زمینی !!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
البته من چون به دسته PES عادت داشتم دکمه های فیفا رو مثل اون تنظیم کردم و الان چند تا سوال دارم :
من دکمه ها رو اینجوری تنظیم کردم :
دکمه مربع = شوت
دکمه ضربدر = پاس
دایره = تکل و سانت
مثلث=پاس عمقی
RB یا R1 = سرعت
RT یا R2 = کنترل توپ
LT یا L1 = تغییر بازیکن - شوت چیپ
LB یا L2 = کات شوت - دفاع هم تیمی
---------------------------------------------------------
چطوری پنالتی بزنم و بگیرم ؟
چطوری توپ رو بندازم جلو و استارت بزنم ؟
تکنیک ها رو چطوری اجرا کنم ؟
چجوری تاکتیک ها رو اجرا کنم ؟ مثلا پرس شدید یا حمله همه جانبه مثل موقعی که عقبم ؟
چطور دستی آفساید گیری کنم؟
.................................................. ........
مرسی

amin 2010
12-10-2012, 00:12
عزيزم شما همين فيفاي مارو بازي كردي ؟ پاره شدن ابرو ؟؟ شروع بازي بدون سوت داور ؟؟؟
دوستان در جوگيري تخصص دارن !
در مورد بحث 2k هم حرفي نزنم بهتره !فوتبال رو با بسكتبال يا تنيس مقايسه مي كنيد ؟

delpiero107
12-10-2012, 00:28
بچه ها فیفا 13 رو کامپیوتر پسر داییم نصب کردم فقط تا ایکون مسی میره دیگه حتی واسه انتخاب کردن زبان هم نمیرسه باید چکارش کنیم. مرسی

reza.8
12-10-2012, 01:12
من حتی سیو هم نمیتونم بکنم...توبخش سیوها چندتا فایل از اول که نصبیدم هست...نه میشه روشون سیو کرد ونه هیچی...
این سیو ها کجا ریخته میشه؟تو داکیومنت؟

saminem
12-10-2012, 01:48
میخوام ببینم همدردیم یا خیر آخه لگ من بخاطر افت فریم نیست یه لرزش خیلی خیلی ریز هست
سون بهتره

روی ویندوز XP بازی اصلا لگ نداره. فقط روی 7 هست که مشکل داره

Gregar
12-10-2012, 01:55
بچه ها چه خبره اینجا . همه پستها مربوط به اجرای فیفاست . تاپیک نصب و اجرا جداست . خواهشا یکی اینجا رو مرتب کنه . ساعتی چند صفحه به این تاپیک اضافه میشه .

سلام دوستان
من به تازگی بعد از حدود 10 سال (از زمان wining eleven) از PES به FIFA مهاجرت کردم و واقعا عاشقش شدم...:40:

می تونم بگم که فوق العادست...روانی کرده منو...بخصوص این FIFA 13
من Career Mode بازی میکنم...واقعا محشره...خود خود زندگیه...
وقتی امروز ابروی پویول در برخورد با آرنج مهاجم حریف شکست داشتم دیوونه می شدم...!!! آخه تا این حد طبیعی ؟؟؟؟؟
یا مثلا اینکه بدون سوت داور بازی رو شروع کردم و داور دستور داد دوباره شروع کنم...!!!!!!!!!!!
من عاشق این طبیعی بودنشم...خیلی حال کردم وقتی دیدم کنترل توپ خیلی سخت و غیرقابل پیش بینی شده...کاملا حس میکنی تو زمینی !!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
البته من چون به دسته PES عادت داشتم دکمه های فیفا رو مثل اون تنظیم کردم و الان چند تا سوال دارم :
من دکمه ها رو اینجوری تنظیم کردم :
دکمه مربع = شوت
دکمه ضربدر = پاس
دایره = تکل و سانت
مثلث=پاس عمقی
RB یا R1 = سرعت
RT یا R2 = کنترل توپ
LT یا L1 = تغییر بازیکن - شوت چیپ
LB یا L2 = کات شوت - دفاع هم تیمی
---------------------------------------------------------
چطوری پنالتی بزنم و بگیرم ؟
چطوری توپ رو بندازم جلو و استارت بزنم ؟
تکنیک ها رو چطوری اجرا کنم ؟
چجوری تاکتیک ها رو اجرا کنم ؟ مثلا پرس شدید یا حمله همه جانبه مثل موقعی که عقبم ؟
چطور دستی آفساید گیری کنم؟
.................................................. ........
مرسی

1.موقع پنالتی زدن اون نوار سمت چپ پایین رو باید روی سبز نگه داری و شوت رو پر کنی . موقع زدن پنالتی یه نشونه مخفی روی دروازه هست . بعدش توی باید سریع با اون نشونه گیری کنی . توی قسمت skill games پنالتی ها رو بازی کن دستت میاد .
2. شوک سمت راست رو فقط یه هر طرف بزنی توپ رو میندازه اونور .
3.همون دکمه کنترل توپ رو بگیر و با شوک سمت راست میتونی تکنیک بزنی . توی help خود فیفا قسمت کنترل داره تکنیک ها رو .
4.دو سری تاکتیک داریم . تاکتیک های تعریف شده و تاکتیک های تیمی . توی پد دسته دکمه پایین رو که بزنی میره واسه انتخاب تاکتیک تعریف شده مثل ضد حمله یا custom tactic و ... که باز با پد دسته اینا رو انتخاب میکنی . اگه بالا رو که بزنی میره واسه انتخاب تاکتیک های تیمی که لحظه ای هستن . مثلا دفاع هم به حمله اضافه بشه یا ...
5.فکر نکنم داشته باشیم توی فیفا . فقط باید با کنترل بازیکنات افساید بگیری . البته این افسایدگیری توی قسمت تاکتیک تیمی هم هست که من یکی تا حالا استفاده نکردم . کلا از تاکتیک های پد بالا استفاده نمیکنم خیلی .

hamidkabiri6270
12-10-2012, 02:01
سون بهتره

روی 60 گذاشتم حل شد.دمت گرم:sq_25:چه فوتبالی شده قابل قیاس با فیفا 12 نیست.

Marshall_
12-10-2012, 02:11
5.فکر نکنم داشته باشیم توی فیفا . فقط باید با کنترل بازیکنات افساید بگیری . البته این افسایدگیری توی قسمت تاکتیک تیمی هم هست که من یکی تا حالا استفاده نکردم . کلا از تاکتیک های پد بالا استفاده نمیکنم خیلی .

چرا. داره. البته باید دسته xbox داشه باشید یا اینکه با آنالوگ بازی کنید و فلش ها رو تنظیم کنید برای این کار ها.

توی بازی می تونید با استفاده از فلش ها ( جهت ها) یا همون D pad تاکتیک پیاده کنید. یکی از تاکتیک ها offside trap هست که به محض اینکه بزنین تمام بازیکنان خط دفاع می کشن عقب. عملا بدرد نمی خوره چون من هیچکسی رو ندیدم که استفاده کنه! چون دفاع کلا یهو وای میسته! در حدی که اگر اشتباه بزنی یهو مهاجم حریف با فاصله 600 کیلومتر میوفته جلو و تک به تک میشه.

mohammad_foruzan
12-10-2012, 06:16
اقا من دو تا سوال داشتم کیبدرد چه جوری مثل قبل میشه مثل قبلنا شوت یا d بود اینا وفیفا conficgمن بالا نمیاد خطا میده چه جوری تنطیم کنم
کسی جوابه منو نمیده؟

ye adam
12-10-2012, 08:15
کسی جوابه منو نمیده؟

داداش منم همین مشکل کیبورد رو دارم ولی کسی جواب نمیده
تایپک مشکلات نصب و اجرا رو میخوندی شاید مشکلت حل میشد برای config
برو اینجا یکی از دوستان توضیح داده

AlexMercer
12-10-2012, 08:33
کسی جوابه منو نمیده؟
دوست من تنظیمات کلیدها داخل خوده بازیه نیازی به config نداره. برو settings-controls و بعد با زدن دکمه e برو رو منوی تغییر دکمه های keyboard. یادت نره سیو کنی!

mehdi_vsgh
12-10-2012, 09:01
سلام
میگم گزارشگر عربی برای بازی هست؟؟
یه درخواستی داشتم کسی تنظیمات مخصوص کیبورد را داره؟(همون تنظیمات کلاسیک و قدیمی که مثلا شوت دکمه d پاس s وسانتر a و....) اگه دارین ممنون میشم بدین بهم
هنوزم منتظر جواب هستم

amir_p30world
12-10-2012, 10:08
سلام. چطور میتونم حرکت بازیکن رو روی کلید های جهتی بندازم. توی تنظیمات کنترلر هرچی میزنم قبول نمیکنه.اصلا راهی هست؟

sabar
12-10-2012, 10:12
سلام
چطوری میشه درست و دقیق تو حمله و دفاع ضربه سر زد؟
من همش کم میارم و یا گل میخورم روی سر و یا توپ از دست میدم:sq_3:
در ضمن مثل فیفا 12 نمیشه راحت تکل سرپایی زد مگه تاکتیکال تغییری کرده؟

AlexMercer
12-10-2012, 10:20
هنوزم منتظر جواب هستم

بله بگردی هست. حجم گزارشگر به هر زبان ۷۰۰ مگه.

mohammad_foruzan
12-10-2012, 10:53
یکه بگه چه جوری تنظیمات کیبودرو مثل قبل کنیم مرسی

moh3en_sh
12-10-2012, 11:13
سلام
LT رو باید بگیری بعد سر بزنی

pouyasony
12-10-2012, 11:28
خیلی ممنون خودم پیداش کردم وای چه باحال شده از نصف امکانات فیفا محروم بودم دوستانی که شک سمت راستشون تکنیک نمیزنه این فایل رو جایگزین کنن تو پوشه ی fifa 13 توی my documents

من اینکارو کردم ولی بازم شوک سمت راست کار نمیکنه.کسی راه حلی نداره؟

mj94
12-10-2012, 11:32
سلام. چطور میتونم حرکت بازیکن رو روی کلید های جهتی بندازم. توی تنظیمات کنترلر هرچی میزنم قبول نمیکنه.اصلا راهی هست؟

باید کیبوردو از حالت کلاسیک ببری رو حالت alternate. تو همون قسمت تنظیم کیبورد یدونه راست یا چپو بزنی عوض میشه.

Gregar
12-10-2012, 11:50
سلام

به نظرم سر زدن بهتر شده از 12 . ولی راجع به تکل سرپایی چون هوش Cpu زیاد شده اکثر تکل هات رو جاخالی میده . خیلی سریع شده cpu واقعا . فقط باید contain کرد و منتظر یه پاس اشتباه از cpu باشیم که یا برسه به ما یا به دلیل first touch نتونه کنترل کنه و توپ بیفته دست ما .

mj94
12-10-2012, 12:21
cpu همچنان بصورت ناجوانمردانه ای قویه (البته تو کریر). دفاعاشون تا توپو میگیرن میزنن زیرش بعد دقیقا میرسه به یکی از یاراشون که اون جلو تو زمین ما وایستاده.
ضد حمله های cpu واقعا نابودگره و پدر ادمو در میاره، دفاعتم بخواد جلوشو بگیره از همونجا یه شوت به گوشه دروازه میزنه که گلر نمیتونه بگیردش.
در عوض مدافعای حریف خیلی خوب کار میکنن.
گل زدن از کرنر خیلی راحت شده، همینطور از سانتر از جناحین.
حالا باید یکم بازی کنم، دفاع کردن دستم بیاد چجوریه.

m.a97
12-10-2012, 12:57
من هنوز بازیو نگرفتم ولی شنیدم خیلی تعداد گلها تو بازی زیاد شده و براحتی میشه با یه شوت از راه دور گل زد بطوری که که تو هر بازی 6-7 تاگل داریم.
یه چیزه دیگه اینکه first touch خیلی افراطی کار شده و بازیکنا پاسهای ساده رو هم نمیتونن درست کنترل کنن.سرعت بازیم زیاده و از حالت طبیعی خارج شده.
ممنون میشم کسی توضیحی بده که واقعا این طوریه یا نه؟

ehsan_
12-10-2012, 14:18
کسی نسخه PC و Xbox یا PS3 رو با هم بازی نکرده ببینه یکی هستن یا فرق دارن؟

farid_1
12-10-2012, 15:06
مثل اینکه skidrow یک نسخه 10گیگی با آپدیت 1.2 گذاشته

SamGun
12-10-2012, 15:19
علی من تا قبل از عرضه ی 13 همین نظر رو داشتم و خیلی از 12 خوشم نیومده بود ولی 13 واقعا با برطرف کردن مشکلات 12 خیلی واقعی و روون و بهتر شده و شاید بتونم به جرات بگم بهترین فیفایی هستش که تا حالا بازی کردم...
یک سایتی هم خبری با این مضمون گذاشته بود: (فکرکنم یورو گیمر بود)
Best ever game in fifa series has made :40:

تو هیچ سری ای از فیفا تا خالا نشده بود که تایم بازی رو روی 20 دقیقه بزارم ! اما از بس بازی هیجان داره و لذت بخش هست واقعا خسته کننده نیست این میزان تایم تازه باعث میشه تنظیمات دقیق تری رو نسبت به تیم حریف اعمال کنم .

کسی نسخه PC و Xbox یا PS3 رو با هم بازی نکرده ببینه یکی هستن یا فرق دارن؟

من همیشه هردو نسخه رو میگیرم هم برای کنسول و هم برای PC . از سری 12 به بعد تغییرات در PC محصوص تر از Consol بوده

id4idme
12-10-2012, 15:52
بچه ها کسی راه حلی برای تنضیمات کیبورد فیفا بلده؟
من نمی تونم چهار جهت اصلی رو به چهار دکمه ی جهت یابِ کیبورد اختصاص بدم.کسی میتونه کمک کنه؟؟

مانی 22
12-10-2012, 16:43
بچه ها کسی راه حلی برای تنضیمات کیبورد فیفا بلده؟
من نمی تونم چهار جهت اصلی رو به چهار دکمه ی جهت یابِ کیبورد اختصاص بدم.کسی میتونه کمک کنه؟؟

شما برو تو Customize Fifa بعد Setting بعد Controllers بعد از اون بالا منو ها رو عوض کن، یه جا نوشته Present که جلوش کیبورد کلاسیکه Classic . اونو با چپ و راست کیبورد، تبدیلش کن به Custom اونجا میتونی چیزایی که میخوایو عوض کنی.

karim messi
12-10-2012, 17:15

احتمالا cpu یا ram پایینه یا vga اپدیت نیست

ye adam
12-10-2012, 17:15
تو رو خدا یکی دقیق دکمه های کیبوردشو بگه
به مولا پیرم کرد

karim messi
12-10-2012, 17:28
مثل اینکه skidrow یک نسخه 10گیگی با آپدیت 1.2 گذاشته
کجا گذاشته من ندیدم که؟

FCBarcelona.ir
12-10-2012, 17:52
EA تو سایتش اعلام کرده چند تا آپدیت در تاریخهای 10 و 11 اکتبر تهیه کرده ولی من نتونستم لینک دانلودی براش پیدا کنم!

اگر کسی اطلاعی در این زمینه داره ممنون میشم به اشتراک بذاره.

mj94
12-10-2012, 18:28
کسی تو کریر تونسته بازیکن قرضی بده بره؟ من که سه تا بازیکن باقلوا برا قرض گذاشتم، دریغ از یدونه پیشنهاد.

mj94
12-10-2012, 18:31
قانون اصلی fifa 13:
یک لحظه غفلت= یک عمر پشیمانی
یه لحظه شل بازی کنی، گلو خوردی.

delpiero107
12-10-2012, 18:52
اون کسی که میگه فیفا 13 بازی نکردم اما میشه از فاصله دور گل زد کی بود میگه 6-7 گل تو هر بازی میشه زد. من که این همه شوت میزنم همش دروازبان میگیره. بازی واقعا عالی شده من 4-5 تا بازی از 10 تا بازی رو با داداشم 0-0 کردیم واقعا باید با فکر بازی کنی خیلی حال میکنم از فیفا 13

karim messi
12-10-2012, 19:30

r2 می گیری دست پایین شوتو به اندازه مناسب

fifa_mw3
12-10-2012, 20:18
قانون اصلی fifa 13:
یک لحظه غفلت= یک عمر پشیمانی
یه لحظه شل بازی کنی، گلو خوردی.
خداییش اینو راست میگه.من هر موقع حواسم از بازی پرت میشه یا گل میخورم یا بازم گل میخورم:sq_24:

EngineeR EhsaN
12-10-2012, 20:28
واقعا بازی زیبایی شده ، نسخه اصلی با دمو خیلی فرق میکنه ، فوق العاه شده بازی!! ولی اشکال اساسی که هست با شوت خیلی راحت میشه زد اولین بار با رفیقم 5-5 شدیم! کلا راحت میشه گل زد :sq_11:

mj94
12-10-2012, 20:45
واقعا بازی زیبایی شده ، نسخه اصلی با دمو خیلی فرق میکنه ، فوق العاه شده بازی!! ولی اشکال اساسی که هست با شوت خیلی راحت میشه زد اولین بار با رفیقم 5-5 شدیم! کلا راحت میشه گل زد :sq_11:

داداش شما فکر میکنی راحت میشه گل زد، ولی در واقع گل خوردن خیلی راحت شده.:sq_6:

m.1887
12-10-2012, 21:32
سلام به دوستان. ببخشید یک سوال دارم. من تا حالا چند تا دی وی دی Fifa13 گرفتم واسه Xbox از چند جای مختلف. ولی هربار که دیسک رو میگذارم میگه
disc is Unreadble:41:
کسی میدونه مشکل از کجاست. fifa12 رو به راحتی اجرا میکنم ولی این اجرا نمیشه. آپدیتم هم LT3+ است. خواهشا اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه. ممنون.

ye adam
12-10-2012, 21:47
اون کسی که میگه فیفا 13 بازی نکردم اما میشه از فاصله دور گل زد کی بود میگه 6-7 گل تو هر بازی میشه زد. من که این همه شوت میزنم همش دروازبان میگیره. بازی واقعا عالی شده من 4-5 تا بازی از 10 تا بازی رو با داداشم 0-0 کردیم واقعا باید با فکر بازی کنی خیلی حال میکنم از فیفا 13

داداش احتمالا میزده رو اماتور :دی

saeedsh7j
12-10-2012, 22:24
سلام بچه ها یه سوال داشتم اگه زودتر جواب بدین چون میخوام الان دانلود کنم

نسخه blackbox بازی به غیر از حذف زبان چیز دیگه ای هم حذف کرده؟ مشکلی نداره؟ دان کنم؟

id4idme
12-10-2012, 22:29
شما برو تو Customize Fifa بعد Setting بعد Controllers بعد از اون بالا منو ها رو عوض کن، یه جا نوشته Present که جلوش کیبورد کلاسیکه Classic . اونو با چپ و راست کیبورد، تبدیلش کن به Custom اونجا میتونی چیزایی که میخوایو عوض کنی.

آقا اونجا همه ی دکمه ها رو میشه عوض کرد.ولی مثلا وقتی می خوام جهت بالای کیبورد رو واسش معرفی کنم قبول نمیکنه،انگار باید حتما حروف یا عدد یا یه همچین چیزی باشه،یعنی چهار جهتِ روی کیبورد رو قبول نمیکنه.متوجهین چی میگم؟
لطفا کمک کنین.

Gregar
12-10-2012, 22:34
داداش شما فکر میکنی راحت میشه گل زد، ولی در واقع گل خوردن خیلی راحت شده.:sq_6:

واقعا من موندم این فیفا چیه که هر سال داره هی cpu اش رو ناجوانمردانه تر میکنه .
توی کریر اومدم چلسی رو برداشتم . حالا رسیدم به comunity cup که با من سیتی بود و اگه میبردم کاپ رو میبردم . عجب تو کف موندم .
3 تا گل در کل توسنتم بزنم . در حالی که بعد از هر گل یه دقیقه بعدش من سیتی یه گل میزد . عجیب نیست واقعا ؟ اون هم به چه روشهایی نامردی .
از اخر هم به پنالتی کشید و با اینکه یه ضربه اش رو گرفته بودم (بزنم به تخته همه پنالتی ها رو هم زیر طاق یا گوش میزنه) ولی دوتا پنالتی اخرم رو به طرز معجزه اسایی گرفت که اصلا باور نمیکردم با نوک پا بگیره پنالتی رو .
بعد هم باختم به همین راحتی . یعنی اینقدر خوب بازی میکنی ولی روی چه حسابی نمیدونم مفتی مفتی گل میخوری . واقعا فیفا واسه این ساخته شده که همراه با لذت بهت اعصاب خوردی هم بده .

ای خدا همانا دلار را برما ارزانی فرما تا دیگر منت این cpu متقلب را نکشیم . آمین

farid_1
12-10-2012, 22:43
کجا گذاشته من ندیدم که؟

توی سایتش skiidrow

mj94
12-10-2012, 22:45
آقا اونجا همه ی دکمه ها رو میشه عوض کرد.ولی مثلا وقتی می خوام جهت بالای کیبورد رو واسش معرفی کنم قبول نمیکنه،انگار باید حتما حروف یا عدد یا یه همچین چیزی باشه،یعنی چهار جهتِ روی کیبورد رو قبول نمیکنه.متوجهین چی میگم؟
لطفا کمک کنین.

همینجا که گفت برو، اما باید به جای custom, رو alternate بذاری.

p30worldapm
12-10-2012, 22:51
می شه یکی بگه از کجا می شه بازی خرید؟
هر جا می رم بسته شده!
الآن فیفا برای فروش هست؟

mj94
12-10-2012, 22:53
منم همین community shield رو به زور بردم. تو 120 دقیقه 1-1 (من نیمه اول گل زدم، من سیتی دقیقه 90!) تو پنالتی خدا وکیلی cpu هیچوقت حرفی برای گفتن نداشته و همیشه از من باخته. از fifa 07 تا حالا.
اما بازی بعد که اولین بازی لیگ بود و با ویگان هم بود، در نهایت شرمساری 0-0 مساوی شد. هیچوقت فکر نمیکردم یه روز با ویگان مساوی کنم.
البته به مرور دفاع کردنو یکم یاد گرفتم و به زور بازیو نگه میدارم.
راستی کسی تونسته بازیکن بصورت قرضی بده بره؟

AlirezaLamLam
13-10-2012, 00:02
اقا ولی من فقط اولاش مشکل داشتم با 13. ولی الان قلقش قشنگ دستم اومده. الا با چلسی اول کامینیشیلد من سیتیو توو پنالی زدن بردم الانم توو لیگ فقط با اختلاف 3 امتیاز سومم توو چمپیونزم تیم اول از گروهم اومدم بالا تازه هدایت تیم ملی کره هم بر عهده دارم.( توو مقدماتیم باس ایرانو بترکونیم تا صعود کنیم :sq_25: شوخی)س نه ولی جدی کره هم سرمربیشم. ولی کلا اگه دستت بیاد فوق العادس. هر بازی که می بری بت میچسبه :) این دادن بازیکنم خیلی باحاله. میرلسو با یکم پول دادم میلان ازش بواتنگو گرفتم. راستی نگفتم با چلسی دارم می رم.

AlirezaLamLam
13-10-2012, 00:08
راستی بچه ها یکی لطف میکنه یه لینک واسه دانلود نرم افزار Origian بده؟ ممنون

mj94
13-10-2012, 00:21
مربی کره ای با چه تیمایی بازی میکنی؟ اصلا برا چی بازی میکنی؟ جام جهانی؟ مقدماتی که تیمی نیست باهاش بازی کنی.

SevenCity
13-10-2012, 00:33
ولی الان قلقش قشنگ دستم اومده.

این قضیه قلق واقعا وجود داره و این یعنی هوش پایین سی پی یو، سی پی یو همیشه بصورت عمودی دریبل میخوره (حالت کشویی) حالا اگر این دریبل گوشه مجوطه باشه براحتی با دروازه بان تک به تک میشی و گل
فکر میکردم مارکینگ سی پی یو رو ببرم بالا درست میشه ولی رو 100 هم میزارم همچنان از این طریق میشه گل زد 12 هم اینطور بود
ولی بازی با یوزر اینطور نیست
باید این نقیصه رو درست کنم! خیلی مسخرست

mj94
13-10-2012, 00:39
اگه اینجوریم نمیتونستیم رد شیم که دیگه هیچی.

starboy
13-10-2012, 00:40
سلام به همه دوستان . بعد از یک هفته بازی کردن با Fifa 13 خواستم نظراتم رو بگم .
اولا من رو professional بازی میکنم . و مدتیه با real madrid دارم تو لیگ اسپانیا بازی میکنم و به بازی 34 رسیدم و تیم سوم هستم ولی الان بازی 35 که تمام میشه میزنه End Tournament و برمیگرده منو بازی . در حالیکه تو تقویم هنوز کلی بازی مونده .
دوما این داور خیلی از خطا های من رو نمیگیره ولی کافیه تیم مقابل رو هل بدی زود خطا میگیره ! تو 12 اینطور نبود .
سوما من تو خود بازی لگی ندارم ولی تو صحنه آهسته ها و دمو های اول بازی کمی لگ هست که البته بعضی وقتا هست و اگه سیستم رو رستارت کنم دوباره برم تو بازی درست میشه .

starboy
13-10-2012, 01:42
اقا من تمام New Tournament ها رو تست کردم . چرا اینجوری شده ؟ خبری از Cup توی لیگ نیست اکثرا هم هنوز بازی آخر تمام نشده End Tournament میزنن . شما هم یه چک کنید . بعد میگم این Season و Ulteamate team و اینا چرا وارد نمیشن ؟ میخواد به اینترنت وصل بشه بعدم خارج میشه .

251251
13-10-2012, 01:44
دوستان صحبت های استاربوی رو تایید میکنید اینقدر اشکال داره بازی !؟ من نصفه نیمه دانلود کردم نسخه ی RELOADED رو بلاتکلیف موندم

mohammad_87
13-10-2012, 01:52
این قضیه قلق واقعا وجود داره و این یعنی هوش پایین سی پی یو، سی پی یو همیشه بصورت عمودی دریبل میخوره (حالت کشویی) حالا اگر این دریبل گوشه مجوطه باشه براحتی با دروازه بان تک به تک میشی و گل
فکر میکردم مارکینگ سی پی یو رو ببرم بالا درست میشه ولی رو 100 هم میزارم همچنان از این طریق میشه گل زد 12 هم اینطور بود
ولی بازی با یوزر اینطور نیست
باید این نقیصه رو درست کنم! خیلی مسخرست
همین رو چجوری میزنی؟
کلا توی یک سوم حریف دقتها میاد پایین.البته من کم بازی کردم ولی چیزی که کاملا حس میکنم اینه که در صد ارور حتی در پاس کوتاه در یک سوم حریف بیشتره تا جاهای دیگه حتی اگه هیچ بازیکنی بینشون نباشه!!

Gregar
13-10-2012, 02:07
همین رو چجوری میزنی؟
کلا توی یک سوم حریف دقتها میاد پایین.البته من کم بازی کردم ولی چیزی که کاملا حس میکنم اینه که در صد ارور حتی در پاس کوتاه در یک سوم حریف بیشتره تا جاهای دیگه حتی اگه هیچ بازیکنی بینشون نباشه!!

به شدت حسش کردم اینو و روی اعصاب هم هست . در حالی که cpu توی 1/3 ما دقتش بیشتر از قبل میشه .

bluemeysam
13-10-2012, 09:45
این نسخه FIFA 13 MULTI14 READNFO -0*0007 که تو سایت اسکیدرو اومده چیه ؟
یعنی مشکلات کریر حل شده ؟
قابلیت آنلاین بازی کردن رو داره؟

saminem
13-10-2012, 09:48
سلام بچه ها یه سوال داشتم اگه زودتر جواب بدین چون میخوام الان دانلود کنم

نسخه blackbox بازی به غیر از حذف زبان چیز دیگه ای هم حذف کرده؟ مشکلی نداره؟ دان کنم؟

هیچ مشکلی نداره. من خودم اکثر بازیا رو بلک باکس میگیرم و هیچ مشکلی نداره. خیالت راحت. نصب کن حالشو ببر

AlirezaLamLam
13-10-2012, 10:19
مربی کره ای با چه تیمایی بازی میکنی؟ اصلا برا چی بازی میکنی؟ جام جهانی؟ مقدماتی که تیمی نیست باهاش بازی کنی.

یسری تیم ها هست که باهاشون بازی میکنم . دیگه نمیدونم دوستانست یا حالا مقدماتی. فقط روشون نوشته International Match

AlirezaLamLam
13-10-2012, 10:21
راستی بچه ها یکی لطف میکنه یه لینک واسه دانلود نرم افزار Origian بده؟ ممنون

کسی نبود به جوابمون رسیدگی کنه؟

bluemeysam
13-10-2012, 10:56
لطفا جواب دهید !

Kamyar_AnathemA
13-10-2012, 11:40
منم با موناکو فصلو تموم کردم هر چیم جام بود رو درو کردم
پاریشن ژرمنو نیمه نهایی حذفش کردم
الان اومدم لیگ 1 فرانسه اما به هرکی پیشنهاد میدم نمیاد !!!
اسمو رسمیم ندارن اما بازم نمیان

یکی گفت بهترین بازی ورزشی سال پی اس شده !!!!!!! آره ؟

delpiero107
13-10-2012, 12:02
بچه ها من دارم با یوونتوس بازی میکنم تیم ملی بلغارستان اومده دونبالم اگه پیشنهاد بلغارستان رو قبول کنم مربی هر دو هستم یا فقط بلغارستان. میشه زود جواب بدین اخه الان باید انتخاب کنم

Kamyar_AnathemA
13-10-2012, 12:12
بچه ها من دارم با یوونتوس بازی میکنم تیم ملی بلغارستان اومده دونبالم اگه پیشنهاد بلغارستان رو قبول کنم مربی هر دو هستم یا فقط بلغارستان. میشه زود جواب بدین اخه الان باید انتخاب کنم

هردو با هم

Marshall_
13-10-2012, 12:59
لطفا جواب دهید !

نه برادر من! قابلیت آنلاین چیه دیگه؟:دی معلومه که نداره. فقط و فقط با خرید نسخه اورجینال بازی می تونید آنلاین بازی کنید. در حال حاضر 96 هزار تومن.

مشکلات کریر رو هم نمی دونم.

soheilnouri
13-10-2012, 13:08
من با تيم هاي قوي بهتر نتيجه ميكيرم تا تيم ضعيف تر جلوم بازي كنه....من ساموئل اتو'ئو رو با ٣١ سال سن خريدم و اونم ١٥ ميليون...خيلي وقت بود با سامي بازي نكرده بودم..عاااااااااااليه

bluemeysam
13-10-2012, 13:11
باز خوبه شما جواب دادی
آخه تو سایت اسکیدرو نظرات در مورد آنلاین بازی کردن بود برا همین سوال کردم

Marshall_
13-10-2012, 13:16
منم با موناکو فصلو تموم کردم هر چیم جام بود رو درو کردم

یکی گفت بهترین بازی ورزشی سال پی اس شده !!!!!!! آره ؟

سال پیش فیفا بهترین بازی ورزشی تاریخ انتخاب شد..... در نتیجه بهشون بگو ساکت شن حرف مفت نزنن.

starboy
13-10-2012, 14:12
شماها که career میرید به عنوان مربی میرید یا بازیکن ؟ من اصلا حال نمیکنم با این career ! کیف این فیفا به اینه خودت کل بازی رو دستت باشه نه اینکه فقط مربی باشی یا فقط یک بازیکن .
تورنامنت ها هم ناقص هستن . کاشکی یه کریر هم میذاشتن میشد با تیم کامل میرفتی تو جام های مختلف شرکت میکردی . این season جریانش چیه ؟ ماله من وارد نمیشه .

Kamyar_AnathemA
13-10-2012, 14:50
سال پیش فیفا بهترین بازی ورزشی تاریخ انتخاب شد..... در نتیجه بهشون بگو ساکت شن حرف مفت نزنن.

منظورم نسخه 13 بود
امسال برای نسخه 13 کدوم انتخاب شده ؟

masoodbr
13-10-2012, 14:56
برای چی این فیفا اینقدر رو اعصابه یه جایی روش درست میکنی یه جای دیگه اش در میره.تا دیشب از بازی میپرید بیرون
اون که درست شد حالا اصلا وارد بازی نمیشه میزنی بری داخل بازی یه اخطار میادش نوشته e0001 دیوانه شدم الان یه هفته است بازی رو دان کردم فقط دیشب سه بازی تونستم بکنم

Kamyar_AnathemA
13-10-2012, 14:59
کریر با موناکو که به فصل دوم رسید و کرش میکنه
با مادرید شروع کردم یه دونه جدید و همون اول کلی بازیکن فروختم و کلی خریدم
اولبن بازی رسمی هم سوپرکاپ اسپانیا بود که نتیجشو میتونین تو عکس ببینین

واصه این عکس گذاشتم چون شاید عجیب به نظر بیاد
اما به این نتیجه رسیدم که سختیه بازی در 13 یک سوم شده تا 12 !

قسمت نقطه چین و ط ن د ا ن ل و د هست

soheilnouri
13-10-2012, 15:02
چرا کرش شد عزیزم؟مگه با کرک هم حل نشده؟چرا اینطوری شده فیفا و اینقد کرش می کنه؟قبلا بازیا دردسر نداشت اصلا....

soheilnouri
13-10-2012, 15:10
شماها که career میرید به عنوان مربی میرید یا بازیکن ؟ من اصلا حال نمیکنم با این career ! کیف این فیفا به اینه خودت کل بازی رو دستت باشه نه اینکه فقط مربی باشی یا فقط یک بازیکن .
تورنامنت ها هم ناقص هستن . کاشکی یه کریر هم میذاشتن میشد با تیم کامل میرفتی تو جام های مختلف شرکت میکردی . این season جریانش چیه ؟ ماله من وارد نمیشه .

اتفاقا من نظرم اینه که بهترین کار همین بود که اینا کردن...مسخرس که تو بازیکن هستی و تازه فوتبالو شروع می کنی در عین حال مربی تیمی هستی که ((مثلا))هافبکش لمبارده و مدافع جان تری که سن بابا ی ادمو دارن...بله!موقعی جذاب می شد این مود((بازیکن و مربی))که شما به عنوان بازیکن شروع می کردی و در انتهای سن بازیگری ات مثل روود گولیت یا جان لوکا ویالی مربی بازیکن تیم می شدی...کلا مربی بازیکن هم در دنیای فوتبال منسوخ شده!

251251
13-10-2012, 15:11
خب صبح دانلود بازی تموم شد و نشستم چند ساعتی بازی کردم

گیم پلی واقعا روان و عالی شده ! یعنی دیوانه کننده اس ! بعد از بازی کردن نیمه خزعبلی به اسم PES 13 به عنوان مسکن تا زمان انتشار Fifa دقیقا همون چیزی بود که میخواستم به دستم رسید .
درجه ی سختی بازی واقعا بالا رفته ! یعنی در حالت آماتور ( یا همون Beginner ) هم با دشواری میشه به گل رسید که همین مزه ی بازی رو دو چندان میکنه .
صداگذاری بازی محشره ! من اسپیکرم یه بیس بزرگ داره با 6 تا اسپیکر . ولوم دادم یعنی قشنگ رفتم تو خود استادیوم ! چسبید !
بعضی حرکات کاملا ظبیعی شده روند بازی رو بهبود بخشیده ! مثلا ممکنه شوت که میکنید بین راه بخوره به پای یکی کمونه کنه به یه طرف دیگه آن هم خیلی نرم و طبیعی ! همینطور در مورد تکل و خطا و خیلی چیزهای دیگه .
فقط یه موضوعی یه مقدار رو اعصابه ! بازیکن های حریف ( خود Computer ) همگی تو نیمه ی زمین ما یه پا مسی و رونالدو میشن ! یعنی هیچکدوم از پاس و شوت هاشون اشتباه نمیره مخصوصا تو محوطه جریمه ( البته من درجه ی Professional بازی میکنم ) ولی از آن سو بازیکن های ما در زمین حریف اکثر مواقع شاس میزنند و بیشتر مواقع توپ از زیر پاشون در میره یا اشتباه پاس میدند ! هرچند این مورد هم به سختی و طبیعی کردن بازی افزوده ولی ای کاش این اشتباهات فردی در بین کاربر و کامپیوتر به مساوات تقسیم میشد تا اعصاب ما خدشه دار نشه !

ولی در کل بازی کاملا عالیه ! گیم پلی . صدا گذاری . روان بودن بازی و ... در بالاترین حالت ممکن قرار دارند .

امتیاز من به این نسخه 9 از 10 ( اگر مشکلی که ذکر کردم رو نداشت چه بسا از نظر من نوعی 10/10 بود )

starboy
13-10-2012, 16:41
یه مشکل دیگه که من دیدم توی فیفا 12 و 13 صدای دالبیه که جواب نمیده ولی یادمه تو فیفا 11 میذاشتی 5.1 اونوقت اسپیکر جلو صدای گزارشگر بود اسپیکرهای پشت تماشاچی و اسپیکرهای بغل افکت ها بودن ولی الان میذاری 5.1 کلا همون 2.1 میشه . خیلی از فروم های خارجی ها به این نکته اشاره کردن که متاسفانه EA نمیدونم چرا دالبی رو برداشت از فیفا 11 . ضمنا یادمه تا قبل از 13 وقتی میرفتی تو تورنامنت و لیگ همزمان بازی های کاپ هم بود ولی الان فقط لیگ هست .
ضمنا سرعت بازی رو هم هرچی که میذارم تاثیری نمیبینم . یه بازی میبینی سرعت کمه یکی بالا . انگار بصورت اتوماتیک عوض میشه .

amirreza13
13-10-2012, 16:46
من تازه واردم چچوری میشه بازکن فروخت

amir_p30world
13-10-2012, 18:56
بعد از چن دس بازی کردن:
نور پردازی عالی، رنگ های زنده و طبیعی، گرافیک هم نسبت به 12 بهبود داشته
صداگذاری بهتر شده و تماشاگرا نسبت به هر اتفاقی نو زمین واکنش نشون میدن
راجع به گیم پلی هم باید بگم عالیه
اینکه تو کریر هم نتایجو به صورت صوتی میگه خیلی باحاله

فقط یه مشکل هس که بازیکنا خوب نمیتونن توپ رو استوپ کنن، و توپ رو چن ضرب و به کندی استوپ میکنن (فاصله بین استوپ و استارت یه کم زیاده) مخصوصا توپهای هوایی و ارسال های بلند
در صورتیکه الان توی فوتبال واقعی ای، بازیکنای حرفه ای استوپهای بدون نقصی دارن

amir_p30world
13-10-2012, 19:00
من تازه واردم چچوری میشه بازکن فروخت
برو تو قسمت sell player اونجا میتونی بازیکنات رو قرض بدی یا بفروشی
باید اول بازیکنات رو بذاری تو لیست فروش بعد پیشنهاد اومد میتونی یفروشی

nimpond
13-10-2012, 19:23
سلام نسخه 6 گیگ رو دانلود کردم و کرک رو هم کپی کردم، و بازی اجرا شد! ولی وقتی تنظیمات اولیه رو رد میکنه و صفحه ای که منو اصلی بازی بیاد از بازی خارج میشه! چیکارش کنم؟

mj94
13-10-2012, 20:05
اخه چقدر نامردی
این داور پدر منو در اورده. تو کریر با چلسی تو capital one cup بازی با ویگان لعنتی، بازی تو وقت عادی 1-1 شد، تو وقت اضافه اول، داور بعد از تموم شدن وقت، 5 دقیقه به زمان واقعی سوت نزد. تو این 5 دقیقه 100 بار حمله کردن. من world class بازی میکنم. البته بازیای جام حذفیو با بازیکنای جوونم بازی میکنم.

soheilnouri
13-10-2012, 20:45
لامصب اين ea sport اخه چرا بايد ip ايرانو ميبست تا نتونيم انلاين پسس بخريم...حاضر كلي شيريني بدم به كسي كه واسم انلاين پسس بازي رو بخره..انلاين حال ديگه ايي داره..

ye adam
13-10-2012, 20:51
لامصب اين ea sport اخه چرا بايد ip ايرانو ميبست تا نتونيم انلاين پسس بخريم...حاضر كلي شيريني بدم به كسي كه واسم انلاين پسس بازي رو بخره..انلاين حال ديگه ايي داره..

دلیلش که واضحه
تحریمیم
برای همین پولیش کرده و هر کسی هم بخواد بخره کشور ایران توش نیست :sq_2:

AlexMercer
13-10-2012, 20:52
این تنظیمات پیشنهادی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای اسلایدر های بازیه که گفته با اینا بازی واقعی تر میشه.

Sprint Speed - 50
Acceleration - 47
Shot Error - 50
Pass Error - 50
Shot Speed - 45
Pass Speed - 52
Injury Frequency - 90
Injury Severity - 60
Goalkeeper Ability - 50
Positioning: Marking - 80
Positioning: Run Frequency - 80
Positioning: Line Height - 48
Positioning: Line Length - 40
Positioning: Line Width - 45
Positioning: Full Back - 53
Power Bar - 50
First Touch Control Error – 52

masoodbr
13-10-2012, 20:55
این تنظیمات برای گیمر هستش یا cpu ؟یا برای هر دو

وین رونی
13-10-2012, 20:55
یه توصیه:
اگه رو حالت تمام کمکی بازی می کنید حتماً پاس تو به عمق رو بذارید رو حالت دستی.فوق العاده لذت بخش میشه و پاسهای فوق حرفه ای می تونید بفرستید

این تنظیمات پیشنهادی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای اسلایدر های بازیه که گفته با اینا بازی واقعی تر میشه.

Sprint Speed - 50
Acceleration - 47
Shot Error - 50
Pass Error - 50
Shot Speed - 45
Pass Speed - 52
Injury Frequency - 90
Injury Severity - 60
Goalkeeper Ability - 50
Positioning: Marking - 80
Positioning: Run Frequency - 80
Positioning: Line Height - 48
Positioning: Line Length - 40
Positioning: Line Width - 45
Positioning: Full Back - 53
Power Bar - 50
First Touch Control Error – 52

این تنظیمات برای 12 بود رو 13 هم مطمئنی همون کارآیی رو داره؟

AlirezaLamLam
13-10-2012, 20:56
اقا چجوری میتونم نرم افزار Origian رو دانلود کنم؟ از کجا؟

soheilnouri
13-10-2012, 21:04
كسايي كه ايم تنضيمات رو اعمال كرده بودن تو ورژن قبلي(١٢) كيفيت بازي چطور شده بود؟

فقط يه نكته! وقتي اينجوري تغيير ميدي موقعي كه ميخاي با رفقا كاپ بزني چون اكثريت با همون default ميرن مجبوري كه برگردي به همون حالت اوليه كه سخت ميشه و شايدم همش ببازيم..نه؟

EngineeR EhsaN
13-10-2012, 21:04
چطوری میشه فهمید چند تا بازی انجام دادم ؛ چند تا برد داشتم و... ؟

newahwaz
13-10-2012, 21:06
یکی فکری بکنه برای این آنالوگ سمت راست گیم پد ...

AlexMercer
13-10-2012, 21:32
این تنظیمات برای گیمر هستش یا cpu ؟یا برای هر دو

برای هر دو برادر.

AlexMercer
13-10-2012, 21:33
یه توصیه:
اگه رو حالت تمام کمکی بازی می کنید حتماً پاس تو به عمق رو بذارید رو حالت دستی.فوق العاده لذت بخش میشه و پاسهای فوق حرفه ای می تونید بفرستید

این تنظیمات برای 12 بود رو 13 هم مطمئنی همون کارآیی رو داره؟
First Touch Control Error
نداشت 12. برای 13 هم داره مطمئن باش

AlexMercer
13-10-2012, 21:35
اقا چجوری میتونم نرم افزار Origian رو دانلود کنم؟ از کجا؟

جای این همه سوال با وی پی ان میرفتی گوگل اوریجین رو سرچ میکردی تا الان بازی هم کرده بودی!

ehsan_
13-10-2012, 21:44
تو هیچ سری ای از فیفا تا خالا نشده بود که تایم بازی رو روی 20 دقیقه بزارم ! اما از بس بازی هیجان داره و لذت بخش هست واقعا خسته کننده نیست این میزان تایم تازه باعث میشه تنظیمات دقیق تری رو نسبت به تیم حریف اعمال کنم .

من همیشه هردو نسخه رو میگیرم هم برای کنسول و هم برای PC . از سری 12 به بعد تغییرات در PC محصوص تر از Consol بوده
ممنون
منظورم این بود نسخه چی سی مثل نسخه کنسولی خوب هست یا همانند شماره های قبلی نسخه پی سی نسبت به کنسولی آشغاله؟

shiraz_2010
13-10-2012, 22:15
این فیفا 13 توی حالت کریر مود فوق العاده سخت و تا حدودی مزخرف شده....گل خوردن بسیار راحت شده.... چه تو حالت legacy و چه توی حالت tactical باید کلی دنبال بازیکن بدوی تا توپ رو بتونی بگیری....

موقع دفع توپ هم فورا توپ می رسه به بازیکنی که توی زمین من دارنش...راحت می تونه تک به تک بشه......شما رو نمی دونم اما از شیوه گیم پلی 13 هم مثل فیفا 12 خیلی راضی نیستم....

وین رونی
13-10-2012, 22:17
من چون عشق فالکائو هستم قبل شروع کریر با آرسنال فالکائو رو آوردم تو تیمم(فقط همین یکی بود به خدا)همون اول فصل رئال مشتریش شد.فکر می کنید چند فروختمش؟
اول پیشنهاد 40 تا داد منم الکی گفتم 40 میلیون نه 53 میلیون تا پنجاه میلیون دوباره پیشنهاد داد منم واسه اینکه ولم کنه گفتم 90 میلیون یکی دو روز گذشت دیدم پیغام اومد باشگاه فالکائو رو با قیمت 90 میلیون به رئال فروخت!!! :18:
منم رفتم با پولش نیمار رو خریدم به قیمت 47 میلیون خداست این بازیکن دریبلینگ بالا تموم کنندگی بالا
امسال دو تا بازیکن تو دوتا تیم ستاره هستن
پودولسکی در آرسنال و RVP در منچستر

naim697
13-10-2012, 22:44
سلام فیفا 2013 را از سایت دانلودها گرفتم ولی نصب نمیشه نسخه ریلود هم گرفتم 7 گیگ هستش

اینستال میزنم فلودر ایجاد نمیکنه ؟ تو هر درایوی ؟ مشکل کجاست ؟

mj94
13-10-2012, 22:50
اره، منم تورس اشغالو که قیمت پایش 13 میلیون پوند بود، 20 تا به بارسا فروختم.
اول 13 تا داد، گفتم 15 تا، قبول کرد، گفتم 17 تا، قبول کرد، گفتم 20 تا. قبول کرد ولی گفت یه پنی هم دیگه اضافه نمیدم.
دیگه هم از شر تورس خلاص شدم، هم 20 تا به جیب زدیم. الان تو بارسا هم نیمکت نشینه چون سوارزم که قدرتش یکی بیشتره رو بارسا خرید و اون فیکسه.
راستی اکوادور و سوئد و ایتالیا بهم پیشنهاد دادن، قبول نکردم، تا بالاخره ایرلند بهم پیشنهاد داد و الان مربی ایرلندم

masoodbr
13-10-2012, 22:52
سلام بچه ها من کارت گرافیکم nvidia geforce gt 240m هستش هر چی تو اینترنت گشتم اخرین نسخه اش رو پیدا نکردم بخدا دیگه دارم دیوانه میشم اگه کسی میتونه پیداکنه ادرس اخرین نسخه اش رو بتم بده تا منم بتونم بازی کنم

Amir-Ho3ein
13-10-2012, 23:10
یه مشکل عجیبی دارم من،هرکاری میکنم سرعت بازی تغییر نمیکنه واسم
ی دفعه تونستم سرعتشا روی slow بزارم و سرعت بازی کم شد
ولی چند روزه هرکاری میکنم و رو هر سه حالت slow - normal - fast میزارم هیچ فرقی نمیکنه
و سرعت بازی خیلی خیلی زیاده!!!
خواهشن راهنمائی کنه یکی از دوستان!!

Iron-Skull
13-10-2012, 23:13
سلام دوستان ی سوال: این فیفا 13 قابلیت Lan بازی کردن داره یا مثل 12 نداره؟؟

251251
13-10-2012, 23:40
سلام فیفا 2013 را از سایت دانلودها گرفتم ولی نصب نمیشه نسخه ریلود هم گرفتم 7 گیگ هستش

شما باید پوشه ی دانلودی خودتون رو به یک فایل اجرایی iso. تبدیل کنید تا به صورت درایو مجازی اقدام به نصب بازی کنید که مشکلتان برطرف شود .

Gregar
13-10-2012, 23:54
این فیفا 13 توی حالت کریر مود فوق العاده سخت و تا حدودی مزخرف شده....گل خوردن بسیار راحت شده.... چه تو حالت legacy و چه توی حالت tactical باید کلی دنبال بازیکن بدوی تا توپ رو بتونی بگیری....

موقع دفع توپ هم فورا توپ می رسه به بازیکنی که توی زمین من دارنش...راحت می تونه تک به تک بشه......شما رو نمی دونم اما از شیوه گیم پلی 13 هم مثل فیفا 12 خیلی راضی نیستم....

عجیبه من عاشق فیفا 13 شدم فقط به خاطر مسابقه معمولی . اما از وقتی کریر زدم حالم داره بهم میخوره از فیفا . چه مضخرفی درست کردن توی کریر با ای سختیش . خیلی غیر منطقی تر از 12 شده . حتی توی بازی معمولیش هم اینطوری بازی نمیکنن . من توی کریر دارم 3 تا 4 تا میخورم . اما Exhibition میبرم بازی رو .

کریر رو روی professional هم گذاشتم سختیش هیچی واسه من فرق نکرد . چنان کنترل توپی دارن این تیما . یه تیم نیم ستاره عربستانی حریفم شد همون اول لیگ . 2-0 منو زد . این بازیکنهاش چنان توپ رو کنترل میکردن که من با دریبلرهای خوب هم نمیتونم اینطور کنترل کنم . سانتر ها همه دقیق میلیمتری . فقط دلمون به شوتهاشون خوشه که از 20 تا 15 تاشون میزنن بیرون .
چون به راحتی هر چه تمام تر میان تو منطقه جریمه . علنا تکل سرپا بی استفاده شده چون 90 درصد تکل ها رو جاخالی میدن . تازه اگه طرف دریبلر نباشه . تازه تکل های اسلاید بهتر از اونا جواب میده . دیگه چی بگم . حمله رو اصلا کار ندارم . چون فعلا مشکل اصلی دفاع هستش که کاملا همیشه توپ دست cpu ـه . توی 12 مالکیت توپم همیشه بالا بود . اما اینجا زیر 40 .

251251
13-10-2012, 23:59
تایید میشه
من هم دارم کریر مد رو با درجه ی سختی Professional میرم جلو
منچستریونایتد رو برداشتم . بیچاره شدم اینقدر سخته این قسمت !! یعنی ضعیف ترین تیمی که از دسته های پایین تر برای جام حذفی اومد باهام بازی کرد 2-1 منو برد ! یه پاس هایی به هم میدن که اوزیل و ژاوی تو دنیای واقعی اصلا به فکرشون خطور نمیکنه ! خیلی هندی بازی شده کریر مدش ! فقط خواستن یه حالتی ایجاد کنند که باسن بازی خورها پاره شه مثلا لذت ببرند که چقدر طبیعی شده ! منی که تو فیفا 11 و 12 سروری میکردم تو 13 ( در کریر مد ) از کریستال پالاس به راحتی میبازم ! :sq_24:
البته قسمت های دیگر بازی خیلی خوب کار شده ! تو قسمت Exhibition با درجه سختی Professional من به راحتی به بارسا 3-4 تا به بالا میزنم ولی تو کریر مد .... !

CRIS Joon CR7
14-10-2012, 00:04
تقریبا آخرای فصل اول هستم با رئال مادرید
همه چیز عالیه و در مورد سختی هم هیچ مشکلی نمیبینم
شیوه ی بازی تیم ها هم با هم فرق می کنه و هر بازی حساسیتــش بالاست و در واقع بازی راحت وجود نداره
روی سطح Legendry بازی میکنم
گزارشگرا که فوق العاده هستند
گروه دوم گزارشگرا خیلی بهتر هستند
صدای اون گزارشگره که نتایج همزمان رو میگه هم خیلی خنده داره
نه تنها نتیجه رو میگه بلکه زننده ی گل و اینکه مثلا فلان تیم ده نفره هستش ولی داره بازی رو میبره رو هم میگه و
گزارشگر اصلی بازی تعجب میکنه و ...

فقط یه چیزی که رو اعصابه این قضیه هستش:
من نمیدونم این بازیکنا چه مرگشونه بعضی هاشون بازی نمیکنن و فقط نیمکت نشین هستند ولی وضعیت خوب و خوشحال :دی هستش
ولی بعضی بازیکن ها هستن که با اینکه فیکس بازی میکنند گل میزنند پاس گل می دهند حتی دستمزد شونو بیشتر میکنم و قرار دادشونو تمدید ، بازم
ناراضی اند!
خب چه مرگته بازی تو بکن دیگه چی میخوای دیگه؟
کسی به این مشکل نخورده؟
امروز خودش گفت
مربی من فکرامو کردم میخوام تیم رو ترک کنم
و من هم قبول نکردم و اونم اتوماتیک اسم خودشو توی لیست نقل و انتقالات اضافه کرد
وضعیتی شده اصن...

:34:

خیلی کامل و شیک توضیح دادی. دقیقا همینطوره.
علاوه بر اینا اگه زبونم لال اخر بازی جلو باشی یا مساوی باشی و تو گل اخرو زده باشی، 10 دقیقه اخر بازی(که با نام های زیادی شناخته میشه) cpu دخلتو میاره. نمیدونم شما هندو on میکنید یا نه، ولی برا من که روشنه تو این 10 دقیقه یکی از راهکار های cpu گرفتن هند تو محوطس. که یه پنالتی خوشگل میزنه و کل زحماتتو به هدر میده.
یه مشکلی که من دارم و خیلی رو مخه، اینه که با rajkovic که قدش بالای 190 هست نمیتونم هد بزنم. همیشه زود میپره و به توپ نمیرسه. طرف قدش 180 هم نیست، عین زرافه رو سرش هد میزنه. البته من تو بازیای بزرگ اصلا مشکلی ندارم، مثلا ارسنالو 2-0 زدم(تازه کلیم نزدم) من سیتیو تو لیگ 3-0 بردم. اما لامذهب ویگان قوز بالا قوز شده. خیلی... بازی میکنه.
فک کنم اخرش از دست کریر دیوونه بشم.

نمیدونم شما هندو on میکنید یا نه
واسه من روی Except penalty هستش یعنی به جز پنالتی...

یه مشکلی که من دارم و خیلی رو مخه، اینه که با rajkovic که قدش بالای 190 هست نمیتونم هد بزنم.
باید بلد باشی من اوزیل هم بعضی وقت ها هد گل زدم... کلا قلق زیاد داره بازی...

mj94
14-10-2012, 00:10
خیلی کامل و شیک توضیح دادی. دقیقا همینطوره.
علاوه بر اینا اگه زبونم لال اخر بازی جلو باشی یا مساوی باشی و تو گل اخرو زده باشی، 10 دقیقه اخر بازی(که با نام های زیادی شناخته میشه) cpu دخلتو میاره. نمیدونم شما هندو on میکنید یا نه، ولی برا من که روشنه تو این 10 دقیقه یکی از راهکار های cpu گرفتن هند تو محوطس. که یه پنالتی خوشگل میزنه و کل زحماتتو به هدر میده.
یه مشکلی که من دارم و خیلی رو مخه، اینه که با rajkovic که قدش بالای 190 هست نمیتونم هد بزنم. همیشه زود میپره و به توپ نمیرسه. طرف قدش 180 هم نیست، عین زرافه رو سرش هد میزنه.
تو بازیای بزرگ اصلا مشکلی ندارم، مثلا ارسنالو 2-0 زدم(تازه کلیم نزدم) من سیتیو تو لیگ 3-0 بردم. اما لامذهب ویگان قوز بالا قوز شده. خیلی... بازی میکنه.
فک کنم اخرش از دست کریر دیوونه بشم.

AlirezaLamLam
14-10-2012, 00:15
جای این همه سوال با وی پی ان میرفتی گوگل اوریجین رو سرچ میکردی تا الان بازی هم کرده بودی!

دستت درد نکنه

saminem
14-10-2012, 00:36
یعنی بگو 1%!! این فیفا فوق العادس و هرچی بازی میکنم خسته نمیشم

saminem
14-10-2012, 00:38
با رئال روی حالت پروفشنال بارسا رو 7-1 بردم. (بازی روی 6 دقیقه)

AlirezaLamLam
14-10-2012, 01:52
دوستان اونایی که بازیو انلاین بازی میکنن و ازشون پسوورد نمی خواد میشه لطف کنن بگن از کجا دانلود کردن؟ ممنون

Marshall_
14-10-2012, 02:07
دوستان توصیه می کنم از توی اسلایدرها Run Frequency رو ببرید بالا. اینجوری بازی خیلی قشنگتر و واقعی تر میشه. بازیکناتون بیشتر در عمق جرکت می کنند.

من هفته 29ام هستم... روی world class ، تازه دستم اومده کاملا قلق cpu. من 12 خیلی بازی کردم ، خیلی حرفه ای بودم توش ، حتی مسابقات هم رفتم...( کیوان جوادی رو هم 1-3 زدم توی جام دیجیتال :دی) اما چون خیلی آنلاین بازی کرده بودم و بازیم فقط بر اساس پیشبینی بود ، وقتی اومدم 13 با cpu بازی کنم اولش خیلی لوله میشدم! چون آدم ها اصولا همیشه یه کار می کنند و بعد از 5 دقیقه قلقشون میومد دستم و پیشبینی می کردم کارشون رو ، اما Cpu اینجوری نیست دیگه...واسه همین اوایل شروع فیفا 13 یه مقدار به مشکل خوردم...ولی الان عادت های قبلیم رو گذاشتم کنار و همه چیز داره خوب پیش میره! فعلا با اختلاف 3 امتیاز دوم هستم با آرسنال. تنها خریدم هم بنزما بوده که فوق العاده ظاهر شده! تا هفته 29 ، 36 تا گل توی لیگ زده واسم!! فوق العاده است. از کازورلا هم خیلی راضیم ، با 15تا پاس گل اوله توی لیگ.

انشالله از فردا بقیه لیگ رو روی legendery بازی می کنم ببینم چی میشه. خیلی نیاز به تمرکز داره بازی....سعی کنید حتما وقتی بازی کنید که واقعا حس و حال بازی هست. به محض اینکه خسته شدید بازی رو ببندید چون امکان نداره بدون تمرکز و تفکر بتونید روی ورلد کلاس و لجندری ببرید!

در مجموع تازه 2-3 روزه که با 13 خوب ارتباط برقرار کردم. با دمو خیلی حال کردم چون فقط با دوستم بازی کردم. اما از وقتی که بازی کامل اومده وقت نکردم با کسی بازی کنم هنوز. از بازی با Cpu هم کلا خیلی خوشم نمیاد. فقط منتظرم 1-2 ماه بگذره تا هم انشالله قیمت دلار بیاد پایین و هم قیمت اصلی بازی. چون بازی ها در ابتدای اومدن گرون هستن و بعد از 1-2 ماه یه 10 دلاری کم میشه از قیمتشون.

enzioaudio
14-10-2012, 03:25
اقه خواهشا یکی با عکس وتوضیح کامل به با بگه مشکل انالوگ راست چه جوری حل میشه.با تشکر از اساتید

hamed30
14-10-2012, 06:55
تو فیفا نمیشه بازیکن ساخت و باهاش بازی کرد مثل pes ؟

djmetalboy2005
14-10-2012, 09:31

دوست عزیز... بالای کلید اینستال، یه سه نقطه هست (...) اونو میزنی مسیری که میخوای بازی رو نصب کنی انتخاب میکنی مینصبی... مشکلی نداره نسخه دانلودها..منم همونو گرفتم.فعلا بازی نکردم خیلی.ولی مشکلی در نصب و اجرا نداشت.

saminem
14-10-2012, 10:46
خواهشا راهنمایی کنید که آنالوگ سمت راست رو چطور راه بندازیم !!؟

pouyasony
14-10-2012, 11:23
این انالوگ سمت راست به فاک داده مارو هنوز یه دست کامل نتونستم بازی کنم نه باهاش میشه تکنیک زد نه میشه با دروازه بان پنالتی گرفت .

pouyasony
14-10-2012, 11:44
دوستان شوک سمت راستم درست شد طبق این عکس تنظیم کنید فقط تو بازی حالت دسته رو بذارید رو altrnate

delpiero107
14-10-2012, 11:47
بچه ها پچ واسه نقل و انتقالات نیومده اخه من میخوام سیدنی رو بر دارم ولی دلپیرو توش نیست . راستی واسه من میخوام چهره ویدال و بونوچی رو بزارو ولی نرم افزار Fifa13_i68Regenerator_3.0.1 واسم کار نمیکنه نمیدونم چرا؟

251251
14-10-2012, 12:08
خب بازی داره کم کم دستم میاد ! خودم رو از رده ی دوازدهم جدول کشوندم به چهارم !!

تیم ملی سوئد هم بهم پیشنهاد سرمربی گری تیم ملی اش رو داد که با کمال میل قبول کردم ! :sq_24:

dipi
14-10-2012, 12:53
سلام ، این بازیکن های توی اکادمی به چه صورت پیشرفت میکنن و چه موقع باید قرارداد امضا کنیم باهاشون ؟ باید صبر کنیم تا مثلا دوره های 3-6-9 ماهه طی بشه یا هر وقت بازیکن رو پیدا کردن میشه قرارداد بست ؟ پیشرفتشون توی بازی های رسمی انجام میشه ؟

251251
14-10-2012, 13:07
من به تازگی 3 تا استعدادیاب رو تو 3 تا کشور فعال کردم . فقط یه ایمیل برام اومد که 3-4 تا بازیکن خوب رو پیدا کردن ولی من جایی رو ندیدم که بشه باهاشون قرارداد بست . تو Youth Academy هم بازیکنی وارد نشده و فکر کنم همون دوره ی 3-6 ماه بگذره میان

soheilnouri
14-10-2012, 13:14
اين تغيرات اسلايدر ها كه اون سايت پيشنهاد داده بود بازيو بهتر ميكنه؟وقتي كه ميخايم با يكي ديكه بازي كنيم با بازشكت به حالت قبلي ادم اذيت نميشه؟

mohsengolshan
14-10-2012, 13:33
دوستان چطوری
frame rate رو تغییر بدم می خوام بذارم روی 60

pouyasony
14-10-2012, 13:51
دوستان چطوری
frame rate رو تغییر بدم می خوام بذارم روی 60

برو تو فولدر بازی بعد فولدر گیم و بعد fifa setup رو باز کن اونجا یه فایل به نام fifaconfig هست از اونجا میتونی تغییر بدی

mnkamran
14-10-2012, 15:36
با سلام
دوستان من با دوربین فیفا اصلاً نمیتونم کنار بیام. بعد چند سال بازی PES، دیروز و امروز کمی فیفا بازی کردم. بد نیست. فقط اگه میشه بگید چطور میشه دوربین فیفا رو مثل PES کرد (مثل حالت Wide در PES)؟
خوش باشید...

kalantarahura
14-10-2012, 15:50
تایید میشه
من هم دارم کریر مد رو با درجه ی سختی Professional میرم جلو
منچستریونایتد رو برداشتم . بیچاره شدم اینقدر سخته این قسمت !! یعنی ضعیف ترین تیمی که از دسته های پایین تر برای جام حذفی اومد باهام بازی کرد 2-1 منو برد ! یه پاس هایی به هم میدن که اوزیل و ژاوی تو دنیای واقعی اصلا به فکرشون خطور نمیکنه ! خیلی هندی بازی شده کریر مدش ! فقط خواستن یه حالتی ایجاد کنند که باسن بازی خورها پاره شه مثلا لذت ببرند که چقدر طبیعی شده ! منی که تو فیفا 11 و 12 سروری میکردم تو 13 ( در کریر مد ) از کریستال پالاس به راحتی میبازم ! :sq_24:
البته قسمت های دیگر بازی خیلی خوب کار شده ! تو قسمت Exhibition با درجه سختی Professional من به راحتی به بارسا 3-4 تا به بالا میزنم ولی تو کریر مد .... !

پسر با این حرفت از خنده پاره شدم.:sq_2::sq_2::sq_2::sq_2::sq_2::sq_7:

ye adam
14-10-2012, 16:40

به نظر من فقط پاساش و استوپش بده
یعنی بد نیست
افتضاس
توپ رو به راحتی ازت میگیرن ولی پارت میکنن بخوای ازشون بگیری (شاید من اماتورم)

masoodbr
14-10-2012, 17:16
توپ گرفتن تقریبا سخته .اما دروازبانهای حریف بدجور رو مخ هستن دقیقا شدن تیرک فیفا12از هر 5تک به تک شاید یکی بشه گل کرد اونم چند ضرب.ولی به اون سختی که بعضی دوستان میگن نیست یا من تا حالا بهش برنخوردم با تیم یووه دارم بازی میکنم به قول عادل چه میکنه این جووینکو.همه پولی که داشتم دادم برای فالکایو دیوانه است این پسر

251251
14-10-2012, 18:36

جدی میگم ! :sq_13: تو کریر مد گل رو که میزنی به طور ناگهانی و خودجوش IQ بازیکن هات میشه در حد الاغ مش باقر یه مقدار پایین تر ! یه جوری میخوان گل رو به زور بخورند که کار تو سخت بشه !

I3 E L O \/ E D
14-10-2012, 18:39
سلام به همه دوستان
من آخرین باری که فیفا بازی کردم نسخه ی 09 بود، یادش بخیر اون آهنگ عربیه تو منیجر مود پخش میشد! :31:
واقعا فیفا چی شده! EA ازش بخاطر مس افکت و دراگون ایج بدجور عصبی بودم اینو دیدم دلم نرم شد... : دی

الات تو حالت کریر، منیجرش رفتم، سختی ورلد کلس و مچای 10دیقه ای با نیوکاسل
6 تا بازی کردم 3 مساوی یه باخت 2 تا برد همشم بخاطر این پاسای تو عمق که میندازین!

با فولام بازی کردم برباتو 4تا گل بهم زد همشونم پاس تو عمق بودن لوله شدم اما ترکیب لیورپول یجوری بود اصن تو عمق پاس نمیدادن 3-1 زدمشون : دی
دیوونم کردن! :31:

مارکینگ که فایده ای نداره، آفساید ترپ میذاری گندتر میشه، حالت تیمم میذاری رو تدافعی هیشکی جلو نمیاد!
موندم چیکار کنم...
کسی راهی بلده؟

+ مثه منیجر فیفا تو قدیم دیگه تمرین واسه بازیکنات در نظر نمیگیری؟ یا یه جایی داشت استادیوم، کادر فنی، بدنساز و.. آپگرید میکردی. اینا نیستن دیگه؟ یادمه حتی قیمت بلیط رو هم خودت میذاشتی

++دوستانی که با آنالوگ سمت راست مشکل دارن، اول فایل این صفحه رو دان کنن، بریزن تو پوشه ی .exe بازی وبعد طبق عکس تنظیم کنن

1- فایل شبیه ساز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hadi_vazi
14-10-2012, 18:42
آقا من بازی رو از yadl دانلود کردم و کرک آخری هم که اومده رو جایگزین کردم درایور کارت گرافیک رو آپدیت کردم فایلای dirct,vc,framwork3.5 همه رو نصب کردم بازی رو که اجرا میکنم یه دایره میاد تبلیغ ea sport توشه بعد انگاری میخواد بره تو بازی چون صفحه سیاه میشه ولی هیچی دیگه نمیاد همین جوری میمونه.
مشکل چیه تو رو خدا کمک کنید مردم از بازی تکراری pes2013.

enzioaudio
14-10-2012, 19:03
کسی با برنامه xbox360ceجویستیکش رو تنظیم کرده؟
اگه کرده لطفا عکسش رو بزاره

I3 E L O \/ E D
14-10-2012, 19:05
سلام به همه دوستان
من آخرین باری که فیفا بازی کردم نسخه ی 09 بود، یادش بخیر اون آهنگ عربیه تو منیجر مود پخش میشد! :31:
واقعا فیفا چی شده! EA ازش بخاطر مس افکت و دراگون ایج بدجور عصبی بودم اینو دیدم دلم نرم شد... : دی

الات تو حالت کریر، منیجرش رفتم، سختی ورلد کلس و مچای 10دیقه ای با نیوکاسل
6 تا بازی کردم 3 مساوی یه باخت 2 تا برد همشم بخاطر این پاسای تو عمق که میندازین!

با فولام بازی کردم برباتو 4تا گل بهم زد همشونم پاس تو عمق بودن لوله شدم اما ترکیب لیورپول یجوری بود اصن تو عمق پاس نمیدادن 3-1 زدمشون : دی
دیوونم کردن! :31:

مارکینگ که فایده ای نداره، آفساید ترپ میذاری گندتر میشه، حالت تیمم میذاری رو تدافعی هیشکی جلو نمیاد!
موندم چیکار کنم...
کسی راهی بلده؟

+ مثه منیجر فیفا تو قدیم دیگه تمرین واسه بازیکنات در نظر نمیگیری؟ یا یه جایی داشت استادیوم، کادر فنی، بدنساز و.. آپگرید میکردی. اینا نیستن دیگه؟ یادمه حتی قیمت بلیط رو هم خودت میذاشتی

++دوستانی که با آنالوگ سمت راست مشکل دارن، اول فایل این صفحه رو دان کنن، بریزن تو پوشه ی .exe بازی وبعد طبق عکس تنظیم کنن

1- فایل شبیه ساز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این پست رو نگاه کن

Aznasleaftab
14-10-2012, 19:21
من بازی فیفا 13 رو خریدم و خیلی راحت نصبش کردم و خیلی راحت میرم توش؛ منتهی وقتی میخوام بازی کنم، میاد بیرون؛ وقتی میخواستم نصبش کنم، میگفت که باید درایو گرافیک رو آپدیت کنم؛
راستش من اصلا وارد نیستم تو این جریان؛ میشه یه لطفی در حق من بکنین و خیلی ساده و راحت توضیح بدین که چیکار باید بکنم!!؟
گرافیک من nvidia geforce gt220 اینه و ا گیگه؛ خواهش می کنم منو کمک کنید تو این زمینه!
دست گلتونم درد نکنه! :41:
خلاصه که روش آپدیت کردن گرافیک رو دقیق واسم توضیح بدین و اینم بگین که با آپدیت کردن، نرم افزارا و برنامه های سیستم از کار نمی افته!؟
ببخشید بابت این همه سئوالای ابتدایی و آماتوریم؛ ولی خواهش می کنم کمکم کنید! :sq_3:

rose_cute720
14-10-2012, 19:21
دیگه اعصابم خورد شد
نزدیک محوطه جریمه همش بازی کند میشه و یه لرزش خفیف داره نمی دونم باید چی کنم کارت گرافیک آپدیت کردم همه جور تنظیمات بازی رو هم امتحان کردم ولی درست نشد که نشد در حالی که دوستم با سیستم پایین تر از من بدون هیچ مشکلی بازی میکنه
اینم مشخصات سیستم من
3.20 amd phenomII X4
nvidia gt 220
ram 4 gb

راستی دمای گرافیک توی بازی به 70 میرسه این دما غیر طبیعیه ؟ ممکن به خاطر این باشه ؟

rose_cute720
14-10-2012, 19:25
من بازی فیفا 13 رو خریدم و خیلی راحت نصبش کردم و خیلی راحت میرم توش؛ منتهی وقتی میخوام بازی کنم، میاد بیرون؛ وقتی میخواستم نصبش کنم، میگفت که باید درایو گرافیک رو آپدیت کنم؛
راستش من اصلا وارد نیستم تو این جریان؛ میشه یه لطفی در حق من بکنین و خیلی ساده و راحت توضیح بدین که چیکار باید بکنم!!؟
گرافیک من nvidia geforce gt220 اینه و ا گیگه؛ خواهش می کنم منو کمک کنید تو این زمینه!
دست گلتونم درد نکنه! :41:
خلاصه که روش آپدیت کردن گرافیک رو دقیق واسم توضیح بدین و اینم بگین که با آپدیت کردن، نرم افزارا و برنامه های سیستم از کار نمی افته!؟
ببخشید بابت این همه سئوالای ابتدایی و آماتوریم؛ ولی خواهش می کنم کمکم کنید! :sq_3:

باید ف ی ل ت ر ش ک ن داشته یاشی تا به سایت nvidia.com وارد بشی و دانلود بکنی درایور مربوطه رو

مثل یه برنامه معمولی نصب میشه

هیچ مشکلی هم پیش نمیاد بعد نصبش

mj94
14-10-2012, 19:36
منم کم کم دارم یاد میگیرم.
اون مدافعه که گفتم هد نمی تونست بزنه، الان نه تنها هد میزنه بلکه هیچوقت ریتش تو هیچ بازی از 8 پایین تر نمیاد.
تیم ملی ایرلندم، اولین بازیم با اسپانیا تو سانتیاگو برنابئو بود، 1-1 شدیم. کثافتا باز دقیقه 90 گل زدن.
چه بازی میکنه keogh، مسی رو گذاشته جیب بغلش.
تو لیگم با چلسی با 12 امتیاز اختلاف صدر نشینم.

ye adam
14-10-2012, 20:12
جدی میگم ! :sq_13: تو کریر مد گل رو که میزنی به طور ناگهانی و خودجوش IQ بازیکن هات میشه در حد الاغ مش باقر یه مقدار پایین تر ! یه جوری میخوان گل رو به زور بخورند که کار تو سخت بشه !

خداییش راس میگی

Abas1100
14-10-2012, 20:28
آقا من بازی رو از yadl دانلود کردم و کرک آخری هم که اومده رو جایگزین کردم درایور کارت گرافیک رو آپدیت کردم فایلای dirct,vc,framwork3.5 همه رو نصب کردم بازی رو که اجرا میکنم یه دایره میاد تبلیغ ea sport توشه بعد انگاری میخواد بره تو بازی چون صفحه سیاه میشه ولی هیچی دیگه نمیاد همین جوری میمونه.
مشکل چیه تو رو خدا کمک کنید مردم از بازی تکراری pes2013.
سلام
دوستان من هم مشکل این دوست عزیز رو چند روزه دارم همه ی کارایی که بچه ها گفتن انجام دادم ولی بازم نشد
تورو خدا کمک کنید

251251
14-10-2012, 20:43
برای من همین مشکل پیش اومده بود یه بار بازی رو پاک کردم دوباره نصب کردم اوکی شد

newahwaz
14-10-2012, 21:04
کسی با برنامه xbox360ceجویستیکش رو تنظیم کرده؟
اگه کرده لطفا عکسش رو بزاره

! R E Z A
14-10-2012, 21:20
با سلام دستان گلم

اگه ممکنه من هر کاری می کنم اخرین ورژن کارت گرافیکم روپیدا نمی کنم اگه از دوستان عزیز گلم کسی سایتی داره یا میتونه اخرین ورژن کارت گرافیک ( gts 450 gigabyte( geforce gv-n450-1gi رو برام بذاره ممنون میشم به خدا دعاتون میکنم خواهش می کنم کمکم کنید من کرکش رو دانلود کردم اما بازی درست نشد میپره بیرون اگه ممکنه این ورژن جدید رو یا یه سایتی یا برام بذارید ممنونم

251251
14-10-2012, 21:25
R E Z A ! جان با چیز پی ان یا ساسک برو تو سایت Nvidia.com در قسمت دانلود و زبانه ی Driver اطلاعات گرافیکت رو بده آخرین آپدیت رو دانلود کن .

دوستان این تنظیمات دسته ی Xbox که در صفحات قبل گذاشتید برای تمامی دسته ها ( غیر از دسته ی ایکس باکس ) هم جواب میده !؟ اگه حواب مثبته ممنون میشم یکی از دوستان در یک آپلودسنتر عمومی برام بزاره

Armin 7
14-10-2012, 22:28
با سلام دستان گلم

اگه ممکنه من هر کاری می کنم اخرین ورژن کارت گرافیکم روپیدا نمی کنم اگه از دوستان عزیز گلم کسی سایتی داره یا میتونه اخرین ورژن کارت گرافیک ( gts 450 gigabyte( geforce gv-n450-1gi رو برام بذاره ممنون میشم به خدا دعاتون میکنم خواهش می کنم کمکم کنید من کرکش رو دانلود کردم اما بازی درست نشد میپره بیرون اگه ممکنه این ورژن جدید رو یا یه سایتی یا برام بذارید ممنونم

اقــــا برو اینجا ببین مشکلت حل میشه .

جای نقطه چین بنویس سافت گذر

EngineeR EhsaN
14-10-2012, 22:49
دوستان کسی میدونه چطوری شاد گل رقص رو اجرا کنم؟ یا بازیکن رگبار میزنه ، رقص برزیلی ، حرکت بالوتلی و...

منظور از Flick RS چیه؟

m.a97
14-10-2012, 22:56
سلام دوستان .من یه مشکلی دارم.خواهشمندم اگه کسی راه حلی داره کمک کنه...
وقتی بازی فیفا 13 را یا فیفا 12 را اجرا می کنم بازی اجرا میشه ولی رو صفحه ea sport که پایینش نوشته fifa 13 قفل میکنه و هیچ اتفاقی نمی افته. اگه کسی میدونه خواهشا کمک کنه...
تو فیفا 12 اول این مشکلو نداشتم ولی یک ماه آخر اینجوری شد.چه دلیلی میتونه داشته باشه؟

afterten
14-10-2012, 23:42
بچه ها کسی تو کریر مود به فصل دوم رسیده؟این که میگن تو فصل دومش مشکل داره واقعا هست؟

hasantaleb
15-10-2012, 00:35
آقا به فریاد ما برسید چطور میشه تنظیمات شوت وبقیه کیبورد را عوض کرد

srmsrm
15-10-2012, 00:38
بچه ها کسی تو کریر مود به فصل دوم رسیده؟این که میگن تو فصل دومش مشکل داره واقعا هست؟

من الان وسطای فصل دوم هستم هیچ مشکلی هم تا حالا نداشتم نه از بازی میاد برون نه گیر داره هیچ مشکلی نداره با کرک هم بازی میکنم

arash_gartal
15-10-2012, 00:41
منم وسطای فصل دومم. ولی وقتی می خوام الشراووی را بخرم. از بازی می پره بیرون!! غیر از اون مشکلی پیش نیومده

MORINIO
15-10-2012, 01:04
سلام دوستان

میخوام این بازی رو دانلود کنم .. کسی این نسخه از بازی که همین p30world گذاشته برای دانلود رو تست کرده ؟ سالمه ؟؟

soheilnouri
15-10-2012, 01:13
اقا یه سوال...اولتیمت تیم هم واسه بازی کردنش انلاین بسس میخاد...؟چون وقتی تورنمنتشو بازی می کنم بعد اولین بازی ارتباط با سرور یهو قطع میشه..............

A.N.A.P
15-10-2012, 01:38
اقا یه سوال...اولتیمت تیم هم واسه بازی کردنش انلاین بسس میخاد...؟چون وقتی تورنمنتشو بازی می کنم بعد اولین بازی ارتباط با سرور یهو قطع میشه..............
بستگی داره . خودت تنهایی بخوای بازی کنی یا آنلاین .

afterten
15-10-2012, 09:02
این پچی که قرار بود خود EA بده بیرون چی شد؟واسه کرش..

masoodbr
15-10-2012, 09:13
فصل دو کریر مود رو میشه بازی کرد یا میپره بیرون؟بدجور دارم بکوب بازی میکنم که برسم به نقل و انتقالات.مربی تیم ملی روسیه هم شدم.از بایرن و مونتپولیه هم پیشنهاد داشتم واسه فصل بعدی.بازی اولش اسون بود ولی الان بکوب یا میبازم یا تساوی میگیرم

masoodbr
15-10-2012, 09:18
راستی بچه میدونم جای این سوال اینجا نیست ولی اگه خواهشا میدونید بهم جواب بدید.چون هی از فیفا میپرید بیرون منم که هزار راه رو روش امتحان کرده بودم جواب نداد ولی یهو جواب داد الانم من فقط دکمه پاور لب تاب رو میزنم و خاموشش میکنم بعدشم که روشنش میکنم دیگه طبق معمول از داخل بازی بالا میادش .میخواستم بدونم این برای لب تاب که ضرر نداره یا نه داره؟

kalantarahura
15-10-2012, 09:55

:sq_2::sq_2::sq_2::sq_2::sq_2::sq_2::sq_2::sq_2::s q_2::sq_2::39::39:

دوست منم باهات موافقم.حتی گاهی از خشم زیاد هرچی به دهنم بیاد بهشون میگم و حتی مدیران EA رو بی نصیب نمیذارم.

AlirezaLamLam
15-10-2012, 10:22
اقا دقیقا توو فصل دوم توو چندمین بازی کرش می کنه؟ منظورم وسطای فصله یا اولا؟ چون الان من فصل دومم و لیگو توو فصل دوم تازه شروع کردم ولی کرشی نمی بینم!!!!!!!!!!!

soheilnouri
15-10-2012, 11:17
بستگی داره . خودت تنهایی بخوای بازی کنی یا آنلاین .

من تیم کوچه امو درست کردم((مثلا))گفت واسه اینکه بتونین بازیکن های خوب بخری یا باید بوینت داشته باشی((که با این برنامه ی بلاک کردن ip ایران فعلا محاله))یا باید تورنمنت ببری و بوینت بگیری...زدم تورنمنت((1000 coins)) که بعد از اولین بازی پرید بیرون...هرچند بردم بازیو...

soheilnouri
15-10-2012, 11:18
اقا دقیقا توو فصل دوم توو چندمین بازی کرش می کنه؟ منظورم وسطای فصله یا اولا؟ چون الان من فصل دومم و لیگو توو فصل دوم تازه شروع کردم ولی کرشی نمی بینم!!!!!!!!!!!

آبای فک کنم منظور دوستان واسه pc هستش....کنسولی ها کرش ندارن...شما که کنسول داشتی...

afterten
15-10-2012, 11:39
من الان وسطای فصل دوم هستم هیچ مشکلی هم تا حالا نداشتم نه از بازی میاد برون نه گیر داره هیچ مشکلی نداره با کرک هم بازی میکنم

شما pc بازی میکنی دیگه؟تو pc هم کرشی نداره یعنی؟

AlirezaLamLam
15-10-2012, 12:03
من PC بازی می کنم الانم فصل دومم البته اوایلش. ولی کرشی نمی بینم فعلا

251251
15-10-2012, 12:23
شما از چه نسخه و چه کرکی استفاده کردی علیرضا جان !؟

tebkar3@yahoo.com
15-10-2012, 12:37
دوستان آخر متوجه نشدیم چطور باید آنلاین بازی کرد ؟؟
من در origin ثبت نام کردم و موقع شروع بازی حتی اوروجین با اکانتم log in میشه با موفقیت . البته بعدشازم cd key می خواد که من کنسل میزنم و بدون cd key بازی رو انجام میدم !!
دوستان در کل آنلاین بازی کردن فیفا 13 به چه صورت هستش ؟؟ آیا با وارد کردن همون cd key که اول بازی میخواد می شود ؟؟ این CD key کجا میفروشه ؟ قیمتش چقدره ؟
ممنون میشم لینک فروش این CD key رو هم بذارین !!

مهدي.ف
15-10-2012, 12:52
منم همین جور تو فصل دوم مشکلی ندارم همون چیزی که تو تورنت بود 6 گیگابایت ریلودد

AlirezaLamLam
15-10-2012, 13:19
شما از چه نسخه و چه کرکی استفاده کردی علیرضا جان !؟

سلام عزیز
من نسخه ی کرکیو بازی میکنم. البته بازی 10 گیگه. کرکمم همون کرک اینترنال ریلودده.

bluemeysam
15-10-2012, 14:51
دوستان آخر متوجه نشدیم چطور باید آنلاین بازی کرد ؟؟
من در origin ثبت نام کردم و موقع شروع بازی حتی اوروجین با اکانتم log in میشه با موفقیت . البته بعدشازم cd key می خواد که من کنسل میزنم و بدون cd key بازی رو انجام میدم !!
دوستان در کل آنلاین بازی کردن فیفا 13 به چه صورت هستش ؟؟ آیا با وارد کردن همون cd key که اول بازی میخواد می شود ؟؟ این CD key کجا میفروشه ؟ قیمتش چقدره ؟
ممنون میشم لینک فروش این CD key رو هم بذارین !!
باید cd key بخری
تو گوگل بنویس خرید سی دی کی میاد

mohsengolshan
15-10-2012, 14:57
دوستان کسی هست همه دریبل ها و خوشحالی های بعد از گل رو بلد باشه؟:5:

soheilnouri
15-10-2012, 15:09
برو تو help ازي

khelane
15-10-2012, 15:18
دوستان کسی هست همه دریبل ها و خوشحالی های بعد از گل رو بلد باشه؟:5:
خب عزیز برو تو یوتیوب یه سرچ کن همش رو پیدا میکنی

mohsengolshan
15-10-2012, 15:31
خب عزیز برو تو یوتیوب یه سرچ کن همش رو پیدا میکنی
جای دیگه ای نمیشه پیداشون کرد که هیلتر نباشه؟