PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FIFA 13

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Amir-Ho3ein
08-10-2012, 10:41
دوستانی ک هیلتر شکن ندارند کرکا من واسشون داخل آپلود باز آپلود کردم

Crack.rar - 25.0 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamed30
08-10-2012, 10:47
خب گیرم که کرک اومد بخش career mode بازی ایراد داره و تو انجمن EA fifa 13 بعد از پنجاه صفحه که همش درباره کرش کردن و فریز شدن بازی تو career هست هنوز خبری از راه حل نیست .

mj94
08-10-2012, 11:02
دوستانی ک هیلتر شکن ندارند کرکا من واسشون داخل آپلود باز آپلود کردم

Crack.rar - 25.0 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی مردی، دستت درد نکنه.

Konami_Pc
08-10-2012, 11:29
دوستان چه این نسخه چه نسخه اسکیدرو منتشر شده مشکلی نداره دانلود کنید همه نسخه ها یکی هستش چون اصل بازی اپلود شده و فقط کرک ها متفاوته که فعلا واسه فیفا همین کرک ریلولد اومده اون معذرت خواهی گروه ریلولدد هم بخاطر این بوده که منتظر بودن پچ بیاد بعد کرک بدن و بخاطر درخواست زیاد کاربرا کرک فعلی رو گذاشتن که ممکنه کرش داشته باشه چون خود فیفا ارجینال هم کرش میکنه چه برسه کرکی باشه همین نسخه رو دانلود کنید و بازی کنید منتظر پچ و کرک جدید بدون مشکل باشید

karim messi
08-10-2012, 11:58
كساني كه كرك رو گرفتن بيان در مورد بازي و جزييات توضيح بدن.با تشكر

Konami_Pc
08-10-2012, 12:08
كساني كه كرك رو گرفتن بيان در مورد بازي و جزييات توضيح بدن.با تشكر

با 4 5 ساعتی که بازی کردم میتونم بگم یه فوتبال کم نقص رو شاهد هستیم وقتی بازی میکنی قدرت واقعی هر بازیکن تو دنیای واقعی خودشون رو احساس میکنی

میتونم بگم عالی شده این نسخه فیزیک بازیکنا حرکتشون . پاس کاریشون . سانت کردنشون . شوت زدن ها همه یه حس خاصی از طبیعی بودن بازی به ادم میده

الگو برداری از طرز بازی کردن هر بازیکن تو زمین خیلی عالی کار شده

درگیری های بازیکن ها واسه گرفتن توپ عالیه گرافیک بازی بهینه و زیبا تر شده چمن استادیوم ها هم در حد تیم ملی زیباست بخصوص وقتی تو هوای بارانی بازی میکنی یه لذت خاصی داره

میگم امسال با پیشرفت کونامی و فیفا تتا اخر سال بعد میتونیم بدون خستگی از این دو بازی نهایت لذت یه فوتبال زیبا رو تجربه کنیم

soheilnouri
08-10-2012, 12:19
مگه کونامی بهتر شده....فیفاست که همیشه رو به جلوئه...

delpiero107
08-10-2012, 12:24
بچه ها از بندرعباس کسی بازی رو دانلود نکرده من برم ازش بگیرم.ممنون

Konami_Pc
08-10-2012, 12:29
مگه کونامی بهتر شده....فیفاست که همیشه رو به جلوئه...

اره امسال کونامی هم واقعا تغییر کرده بازیش خیلی نرم و روان شده گیم پلی بازی واقعا عالی شده یعنی فک کن سال بعد دیگه چی بشه

delpiero107
08-10-2012, 12:34
میشه در مورد کونامی کسی نظر نده چون این تاپیک مال فیفاست. من کونامی رو بازی کردم همون گیم پلی 12 رو داره تنها تغییرش حاشیه بازی هستش

milad_takjoo
08-10-2012, 12:46
واقعا بازی تمیز و قشنگ شده..پاس کاری ها خیلی بی عیب شدن...فیفا کامل بود و حالا داره هی جزییات بهتری رو اضافه میکنه...
فقط سرعت بازی یکم بیش از حد زیاده....

mohsen_gh1991
08-10-2012, 12:57
دوستان با این کرک میشه کریرمود رو بازی کرد؟

B3HZ@D
08-10-2012, 12:59
مشکل کرش کریر مربوط به خود بازیه . با پچ EA اصلاح میشه . راستی کسی میدونه چطور میشه کیبورد رو تنظیم کرد . من هر کاری کردم فرقی نمیکنه !

AlexMercer
08-10-2012, 13:03
با این کرک فقط کریر مد نمیشه بازی کرد درسته؟ تورنمنت و بازی دوستانه که میشه؟

alone_boy
08-10-2012, 13:06
با این کرک فقط کریر مد نمیشه بازی کرد درسته؟ تورنمنت و بازی دوستانه که میشه؟
کرک کامله و هیچ مشکلی نداره.کریر هم میتونی بازی کنی

AlexMercer
08-10-2012, 13:07
کرک کامله و هیچ مشکلی نداره.کریر هم میتونی بازی کنی
یعنی توی فصل دوم کرش میکنه؟

B3HZ@D
08-10-2012, 13:08
کریر میشه بازی کرد . ولی مشکل اصلی کریر مود از فصل دوم شروع میشه و بازی کرش میکنه .

hamed_dij
08-10-2012, 13:15
سلام
میدونم اینجا جاش نیست ولی تو رو خدا کمک کنین یه سال واسه این بازی صبر کردم
من بازیو دان کردم پارت 3 و 4 مشکل داره چندتا از فایل ها رو اکسترکت(کپی) نمیکنه ولی با این حال وارد بازی میشه ٰوقتی وارد بازی میشم چمن رو زمین نیست و یه صفحه سیاهه رو سکوها تماشاگر نیست و کلا خیلی از جزئیات وجود ندارن حتی بازیکن ها هم نیستن
به نظرتون مشکل از کارت گرافیکه یا فایل هایی که کپی نمیشن.فایل هایی که کپی نمیشن پسوندشون big هست حجمشون هم حدودا 600 مگ هست
فایل هایی که کپی نمیشن مربوط به پوشه گیم هست و فکر کنم data3.big و data6.big و data5.big باشن.
لطفا یه نفر این فایل ها رو کات کنه جای دیگه ببینه این مشکل براش پیش میاد
با تشکر

Marshall_
08-10-2012, 13:38
کرک کاملا سالمه. من هم کریر مود بازی کردم و هم بازی دوستانه.... مشکلی نداشت.

البته بگم که من دسته xbox دارم...شاید دلیل اینکه کرش نمی کنه همینه.

AlexMercer
08-10-2012, 13:45
کرک کاملا سالمه. من هم کریر مود بازی کردم و هم بازی دوستانه.... مشکلی نداشت.

البته بگم که من دسته xbox دارم...شاید دلیل اینکه کرش نمی کنه همینه.
ربطی به دسته نداره . مشکل از خود بازیه.

mohsengolshan
08-10-2012, 13:52
دوستان این نسخه ای که سایت دانلود ها گذاشته Multi Language هست؟ یا نه؟ چون حجمش کمه 6.776 GB :sq_18:

AlirezaLamLam
08-10-2012, 13:58
سلام
میدونم اینجا جاش نیست ولی تو رو خدا کمک کنین یه سال واسه این بازی صبر کردم
من بازیو دان کردم پارت 3 و 4 مشکل داره چندتا از فایل ها رو اکسترکت(کپی) نمیکنه ولی با این حال وارد بازی میشه ٰوقتی وارد بازی میشم چمن رو زمین نیست و یه صفحه سیاهه رو سکوها تماشاگر نیست و کلا خیلی از جزئیات وجود ندارن حتی بازیکن ها هم نیستن
به نظرتون مشکل از کارت گرافیکه یا فایل هایی که کپی نمیشن.فایل هایی که کپی نمیشن پسوندشون big هست حجمشون هم حدودا 600 مگ هست
فایل هایی که کپی نمیشن مربوط به پوشه گیم هست و فکر کنم data3.big و data6.big و data5.big باشن.
لطفا یه نفر این فایل ها رو کات کنه جای دیگه ببینه این مشکل براش پیش میاد
با تشکر

بله دوست عزیز مشکل از همون فایل هایی که اکسترکت نمیشه. باس دوباره بازیو دانلود کنی. از یه سایت معتبر دانلود کن. Yasdl.com

mohsen_gh1991
08-10-2012, 14:02
دوستان این نسخه ای که سایت دانلود ها گذاشته Multi Language هست؟ یا نه؟ چون حجمش کمه 6.776 GB :sq_18:
نه نسخه چند زبانه بازی ده گیگ باید باشه. این نسخه فقط انگلیسیه احتمالا

alinalibaba
08-10-2012, 14:13
من تو نصب اولبشم موندم... کممممممک

mohsengolshan
08-10-2012, 14:13
نه نسخه چند زبانه بازی ده گیگ باید باشه. این نسخه فقط انگلیسیه احتمالا
پس لطفا یه سایتی رو معرفی کنید که نسخه Multi Language داشته باشه و با این کرک relouded که تازه اومده کار کنه.خواهشن اگه خودتون تست کردید بگین TNX

alinalibaba
08-10-2012, 14:19
وقتی میخوام نصبش کنم میگه از طریق اورجین میتونی این فایل بخونی، اورجین نصب کردمو با id که قبلا ساخته بودم رفتم توش ولی نمیتونه activate کنه، دقیقا مشکل کار من کجاست؟ من نسخه ای رو که تو سایت yasdl بود دانلود کردم

AlexMercer
08-10-2012, 14:22
دوستان حالا که کرک شد برای حل مشکلات نصب و اجراتون به تاپیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید

Amir-Ho3ein
08-10-2012, 15:16
این نسخه ای ک تو خوده همین سایت هست ک مشکلی نداره ؟!!؟!؟!؟

italodance
08-10-2012, 15:18
پس لطفا یه سایتی رو معرفی کنید که نسخه Multi Language داشته باشه و با این کرک relouded که تازه اومده کار کنه.خواهشن اگه خودتون تست کردید بگین TNX

کار خریداری شده توسط خود گروه کرک میشه همیشه خارج از ان را نمیدونم دوستان باید چک کنند :20:

mohsengolshan
08-10-2012, 15:21
این نسخه ای ک تو خوده همین سایت هست ک مشکلی نداره ؟!!؟!؟!؟
شما نسخه 12 زبانه رو با این کرک جدید تست کردین؟

delpiero107
08-10-2012, 15:23
بچه ها من زدم بازیو رو دانلود احتمالا تا فردا تموم بشه .کریر مود چطور شده راستی یکی ببینه دلپیرو تو فیفا 13 هست یا نه مرسی ؟

Amir-Ho3ein
08-10-2012, 15:25
شما نسخه 12 زبانه رو با این کرک جدید تست کردین؟

والا من تازه دارم نسخه انگلیسیشا دانلود میکنم(تک زبانه)
میخوام بدونم مشکلی در خارج کردن بازی از حالت زیپ نداشته باشه

Gregar
08-10-2012, 15:29
خوب بعد از فقط یه بازی فهمیدم که دیگه فیفا چه بازی ای شده .

فقط میتونم معرکه شده!!! اصلا فکرش رو نمیکردم امسال اینقدر بازی قشنگ بشه . اصلا انگار داری یه فوتبال واقعی رو میبینی . برعکس 12 که به خاطر باگهاش و جدید بودن سیستمش کمی مشکل داشت اما این یکی واقعا معرکه شده .

پاس کاری ها عالی . برخوردها عالی . کار با توپ کلا عالی شده . حرکات طبیعی تر .
یه چیزی که از همین اول دیدم این بود که واقعا هوش مصنوعی بهتر شده . چه تیم خودی و چه تیم حریف . و همچنین واقعا جلوی این هوش مصنوعی دفاع دیوانه واری باید داشته باشی تا گل نخوری . دفاع واقعا سخت شده . در واقع حمله حریف قوی تر شده . واقعا که تیمی مثل رئال مثل رئال بازی میکنه . بارسا مثل بارسا . واقعا این تغییرات منو گرفت .
حمله هم سخت تر شده . چون دفاع حریف بهتر شده . ولی واقعا چیزی که به شدت منو گرفت پاس کاری ها بود که خیلی خوب شده . واقعی تر از این پاس کاری ندیده بودم . همه اینا با تنها یک بازی مقابل مشاهده است . precise dribbling هم عالی شده . جوری که دیگه صرفا بدرد نخور نیست و میشه باهاش کارای جالبی کرد .
فقط نمیدونم این complete dribbling کجاست . یا first touch چجوریه . اگه کسی میدونه خواهشا بگه .

در ضمن بچه هایی که قبلا ارجینال داشتن و این نسخه رو کرکی میگیرن اریجینشون رو بایستی پاک کنن . در واقع نمیتونین دیگه هم 12 رو بازی کنین هم 13 رو . که البته من عمرا دیگه برگردم 12 رو بازی کنم با اینکه ارجینال بود . شاید صبر کنم تا بهمن ماه بعد CD key بگیرم .

kkkaktoos
08-10-2012, 15:30
دوستان کسی از yasdl بازی رو گرفته؟
مشکلی نداشته؟
نسخه ریلودد رو دارم میگیرم.

AlexMercer
08-10-2012, 15:36
بچه ها من زدم بازیو رو دانلود احتمالا تا فردا تموم بشه .کریر مود چطور شده راستی یکی ببینه دلپیرو تو فیفا 13 هست یا نه مرسی ؟

اگر لیگ استرالیا رو مثل سالهای قبل داشته باشه بازی بله دل پیرو هم خواهد بود.( حیف که دروگبا و انلکا دیگه نیستن)!

mohsengolshan
08-10-2012, 15:43
مگه شما ستاپ رو ندارید؟
پس چرا هی میپرسید که این 25 مگ ناقابل رو دان کنید یا خیر؟ من تا حالا هزارتا کرک دان کردم جایگزین کردم الانم دارم با این لودر بازی میکنم! 25 مگ به امتحانش نمیارزه؟
فوقش کرش کرد صبر میکنید تا کرک اصلی بیاد و جایگزین میکنید دیگه!
عجیبه ها

راستی تمام نسخه ها یکی هست و هیچ فرقی با هم ندارند چه اون 6 گیگ و چه 9 گیگ (جز زبان) برای هیچ گروهی هم نیست برای EA هست!!! که گروه ها خریدند و فقط اپلودش کردند!

سایت دانلود*ها هم که گذاشته

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود-بازی-fifa-13-برای-pc/)
داداش من میخوام این نسخه 9 گیگ رو بگیرم از همین سایت .مشکلی نداره؟ کرک جواب میده روش؟؟

alone_boy
08-10-2012, 15:45
فقط نمیدونم این complete dribbling کجاست . یا first touch چجوریه . اگه کسی میدونه خواهشا بگه .
در مورد First Touch بگم که همون ویژگی ایه که باعث میشه بازیکنا هر توپی رو راحت نتونن کنترل کنن.اگه پاس تندی به بازیکنی که نزدیکته بده کنترلش سخته براش و احتمال داره توپ رو از دست بده.همین ویژگیه که باعث شده بازی طبیعی تر بشه

Complete Dribbling هم وقتی توپ زیر پای بازیکنته و حرکت نمیکنه(مثلا کنار پرچم کرنر) با نگه داشتن دکمه ای که موقع چیپ زدن میگیرین(چون کنسول ندارم نمیدونم چه دکمه ایه) و زدن فلشهای جهت نما میتونین حرکات تکنیکی انجام بدین

A.N.A.P
08-10-2012, 15:55
در مورد First Touch بگم که همون ویژگی ایه که باعث میشه بازیکنا هر توپی رو راحت نتونن کنترل کنن.اگه پاس تندی به بازیکنی که نزدیکته بده کنترلش سخته براش و احتمال داره توپ رو از دست بده.همین ویژگیه که باعث شده بازی طبیعی تر بشه

Complete Dribbling هم وقتی توپ زیر پای بازیکنته و حرکت نمیکنه(مثلا کنار پرچم کرنر) با نگه داشتن دکمه ای که موقع چیپ زدن میگیرین(چون کنسول ندارم نمیدونم چه دکمه ایه) و زدن فلشهای جهت نما میتونین حرکات تکنیکی انجام بدین

همین ویژگی باعث شده بهونه بدم دست رفیقام . هی میگن چرا بد استپ میکنه و فیفا 12 بهتر بود و از این حرفا ! :دی
...
یه باگ دیشب دیدم وقتی که آخر بازی میشه و همه بازیکنا از زمین میرن بیرون ، سر مربی ها هنوز سر جاشون تو محوطه فنی ایستادن ! :دی

SevenCity
08-10-2012, 15:57
داداش من میخوام این نسخه 9 گیگ رو بگیرم از همین سایت .مشکلی نداره؟ کرک جواب میده روش؟؟

از هر سایتی بگیری هیچ فرقی نداره از هرجایی دوست داری بگیر
شما کدوم سایت منظورته اگر منظورت دانلود*هاست که نسخه 9 گیگی رو نزاشته من خودم از p30world گرفتم بدون کوچکترین افت سرعتی با لینک مستقیم

لینک:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من نسخه 9 گیگی رو گرفتم که فکر میکنم چند گزارشگر بیشتر (زبان های مختلف) نسبت به نسخه 6 گیگی داشته باشه

shiraz_2010
08-10-2012, 16:03
دوستان این سوال رو چند صفحه قبل هم پرسیدم:
لطفا بگید دسته مدل ایکس باکسی برای پی سی وجود داره یا نه!!؟

*عیسی*
08-10-2012, 16:17
وجود داره.

دوستانی که آنلاین بازی می‌کنن. من چند روزی بود داشتم season رو بازی می‌کردم ولی الآن 3 روزه که تا میرم تو بازی پیغام connection lost میده. اعصابم خورد شده . کسی می‌دونه علت چیه؟؟؟

karim messi
08-10-2012, 16:24
اگر لیگ استرالیا رو مثل سالهای قبل داشته باشه بازی بله دل پیرو هم خواهد بود.( حیف که دروگبا و انلکا دیگه نیستن)!

نه متاسفانه دلپيرو رو ديگه نيست من كه نديدم

karim messi
08-10-2012, 16:27

اره مشكلي نداره

amirreza13
08-10-2012, 16:31
من مشکل گرافیکی دارم ولی pes 13 رو بدون مشکل بازی کردم

AlexMercer
08-10-2012, 16:32
نه متاسفانه دلپيرو رو ديگه نيست من كه نديدم

fc sydney اتسرالیا باید باشه دوست من

CRIS Joon CR7
08-10-2012, 16:36

شما میتونی دسته ی سیم دار 360 رو بخری و خیلی راحت به بازی بشناسونیش...
همچنین دسته ی WL ایکس باکس 360 رو هم میتونی تهیه کنی + رسیـیور اون
میتونی از دسته های معمولی USB استفاده کنی و از طریق شبیه ساز ها اون رو کامل به بازی بشناسونی!

Kamyar_AnathemA
08-10-2012, 16:42
خوب بعد از فقط یه بازی فهمیدم که دیگه فیفا چه بازی ای شده .

فقط میتونم معرکه شده!!! اصلا فکرش رو نمیکردم امسال اینقدر بازی قشنگ بشه . اصلا انگار داری یه فوتبال واقعی رو میبینی . برعکس 12 که به خاطر باگهاش و جدید بودن سیستمش کمی مشکل داشت اما این یکی واقعا معرکه شده .

پاس کاری ها عالی . برخوردها عالی . کار با توپ کلا عالی شده . حرکات طبیعی تر .
یه چیزی که از همین اول دیدم این بود که واقعا هوش مصنوعی بهتر شده . چه تیم خودی و چه تیم حریف . و همچنین واقعا جلوی این هوش مصنوعی دفاع دیوانه واری باید داشته باشی تا گل نخوری . دفاع واقعا سخت شده . در واقع حمله حریف قوی تر شده . واقعا که تیمی مثل رئال مثل رئال بازی میکنه . بارسا مثل بارسا . واقعا این تغییرات منو گرفت .
حمله هم سخت تر شده . چون دفاع حریف بهتر شده . ولی واقعا چیزی که به شدت منو گرفت پاس کاری ها بود که خیلی خوب شده . واقعی تر از این پاس کاری ندیده بودم . همه اینا با تنها یک بازی مقابل مشاهده است . precise dribbling هم عالی شده . جوری که دیگه صرفا بدرد نخور نیست و میشه باهاش کارای جالبی کرد .

در ضمن بچه هایی که قبلا ارجینال داشتن و این نسخه رو کرکی میگیرن اریجینشون رو بایستی پاک کنن . در واقع نمیتونین دیگه هم 12 رو بازی کنین هم 13 رو . که البته من عمرا دیگه برگردم 12 رو بازی کنم با اینکه ارجینال بود . شاید صبر کنم تا بهمن ماه بعد CD key بگیرم .

وقتی به یک بازیکنت که در حال دویدن هست سریع پاس بده به ببین چجوری استپ میکنه توپو ! اون First Touch هست

من مشکلی با اوریجین ندارم
دیشب هم فیفا 12 ران بود هم 13 هر دوتا باهم و مشگلی پیش نیومد

Gregar
08-10-2012, 16:45
وقتی به یک بازیکنت که در حال دویدن هست سریع پاس بده به ببین چجوری استپ میکنه توپو ! اون First Touch هست

من مشکلی با اوریجین ندارم
دیشب هم فیفا 12 ران بود هم 13 هر دوتا باهم و مشگلی پیش نیومد

مطمئنی ؟ چون من امروز که کرک رو ریختم و اومدم بازی رو اجرا کردم به جایی که بازی اجرا بشه اریجین اومد بالا که بازی رو بیاره . هر کار کردم نشد که بازی کنم و از اخر مجبور شدم اریجین رو پاک کنم و از اخر اجرا شد .

Kamyar_AnathemA
08-10-2012, 16:51
مطمئنی ؟ چون من امروز که کرک رو ریختم و اومدم بازی رو اجرا کردم به جایی که بازی اجرا بشه اریجین اومد بالا که بازی رو بیاره . هر کار کردم نشد که بازی کنم و از اخر مجبور شدم اریجین رو پاک کنم و از اخر اجرا شد .

روی بازی که کلیک میکنی که بازی بیاد میره تو بازی اما قبل از انتخاب زبان بازی بازی مینیمایز میشه و صفحه لاگین اوریجین میاد که باید یوزر پس بدی
اوریجینو تو همون حالت بزار باشه و بازی ماکسیمایز کن و بازیو ادامه بده

CRIS Joon CR7
08-10-2012, 16:56
نمیدونم این complete dribbling کجاست . یا first touch چجوریه . اگه کسی میدونه خواهشا بگه .

complete dribbling سیستم بهینه شده ای هستش که شبیه اون توی 11 و 12 هم بود ولی توی این نسخه به اوج بلوغ خودش رسیده و میشه بوسیله ی اون
خیلی واقعی و طبیعی توپ رو در اختیار خودت داشت و دریبل کرد.
مخصوصا بازیکنایی مثل ژاوی و اوزیل که پلی میکر هستند این خصیصه واسشون ضروریه.
با دکمه ی ( LT در 360 و L2 در PS3 ) تو بازی امتحانش کن دستت میاد. خیلی باحاله!

pouyasony
08-10-2012, 17:10
دوستان این کرک که جدید اومده رو نسخه ای که چند روز پیش تو سایتا گذاشته بودن کار میکنه به خوبی؟ایا از اول باید 6 گیگ دیگه دانلود کنیم؟

amirreza13
08-10-2012, 17:12
من مشکل گرافیکی دارم ولی pes 13 رو بدون مشکل بازی کردم

اقا کمک کنید

AlexMercer
08-10-2012, 17:16
اقا کمک کنید

نرم افزار کارت گرافیک رو اپدیت کنید و سپس توی تنظیمات بازی vsynce رو غیر فعال کنید.

ye adam
08-10-2012, 17:17
دوستان این کرک که جدید اومده رو نسخه ای که چند روز پیش تو سایتا گذاشته بودن کار میکنه به خوبی؟ایا از اول باید 6 گیگ دیگه دانلود کنیم؟

داداش نمیشه گفت کار میکنه
خود سایتای کرکر هنوز اعلام قطعی نکردن

hamed30
08-10-2012, 17:21
نرم افزار کارت گرافیک رو اپدیت کنید و سپس توی تنظیمات بازی vsynce رو غیر فعال کنید.

vsyn رو خاموش کنیم که تصویر پرش دار میشه !

amirreza13
08-10-2012, 17:22

vsynce کجاست من تازه واردم

M A X I M U M
08-10-2012, 17:27
سلام دوستان کرکی که منتشر شده و کار گروه رلودد هست یه نوع شبیه ساز ( امولیتر ) هست که سیستم شناسایی ارتباط و لیسانس EA یعنی DRM رو دور میزنه
رلودد اعلام کرده که این روش اصلی برای کرک بازی هایی مثل فیفا نیست و مطمئن یه راه بهتر هم وجود داره اما بخاطر اینکه ممکنه زمان بیشتری طول بکشه ما برای سیل عظیمی از طرفداران بازی این کرک رو اماده کردیم تا از لذت بازی کردن فیفا عقب نمونن

زنده باد رلودد

amirreza13
08-10-2012, 17:29
vsynce کجاست من دقیقا کدوم قسمت بازی است

mohsengolshan
08-10-2012, 17:32
از هر سایتی بگیری هیچ فرقی نداره از هرجایی دوست داری بگیر
شما کدوم سایت منظورته اگر منظورت دانلود*هاست که نسخه 9 گیگی رو نزاشته من خودم از p30world گرفتم بدون کوچکترین افت سرعتی با لینک مستقیم

لینک:

من نسخه 9 گیگی رو گرفتم که فکر میکنم چند گزارشگر بیشتر (زبان های مختلف) نسبت به نسخه 6 گیگی داشته باشه
داداش یکی از بچه ها توی فروم بازی سنتر این نسخه 9 گیگ و از سایت میهن دانلود گرفته با کرک relouded نتونسته اجرا کنه براش ارور داده. برای شما مشکلی نداشته راحت اجرا میشه؟؟ خواهشا زود جواب بدین میخوام امشب بذارم رو دانلود.TNX

AlexMercer
08-10-2012, 17:34
vsyn رو خاموش کنیم که تصویر پرش دار میشه !

اون مشکل pes ه که با غیر فعال کردن vsync تصویر پرش دار میشه. من در فیفا یا بازی های دیگه چنین مشکلی رو ندیدم.

vsync در تنظیمات config قبل از ورود به بازی قابل دسترسه

amirreza13
08-10-2012, 17:52
تنظیمات config کجاست

saeedsh7j
08-10-2012, 18:03
نسخه ای که سایت دانلودها گذاشته خوبه? دان کنم??

m64m64
08-10-2012, 18:05
تنظیمات config کجاست
اینجا توی دایرکتوریه بازی
Game\fifasetup\fifaconfig.exe

m64m64
08-10-2012, 18:06
داداش یکی از بچه ها توی فروم بازی سنتر این نسخه 9 گیگ و از سایت میهن دانلود گرفته با کرک relouded نتونسته اجرا کنه براش ارور داده. برای شما مشکلی نداشته راحت اجرا میشه؟؟ خواهشا زود جواب بدین میخوام امشب بذارم رو دانلود.TNX
نسخه ی 9 گیگ هم مثل همون 6 گیگیه فقط تعداد زبون های بازی بیشتره

soheilnouri
08-10-2012, 18:41
بچه های کنسول باز بگن که واسه ایکس باکس باید این بازیو کی اوریجینال بخرم؟

CRIS Joon CR7
08-10-2012, 18:45
بچه های کنسول باز بگن که واسه ایکس باکس باید این بازیو کی اوریجینال بخرم؟

اکانت گلد و Online passcode مخصوص فیفا 13 رو باید بخری!

M A X I M U M
08-10-2012, 18:55
ای بابا
باز مثل فیفا 12 این یکی هم افت فریم داره
یعنی PES رو روی 1080p خیلی راحت و روان اجرا می کنم اما نمیدونم این فیفا چه مرگشه
درایور رو کاملا آپدیت کردم
خداا دارم دیوونه میشم

milad_takjoo
08-10-2012, 19:18
ای بابا
یعنی PES رو روی 1080p خیلی راحت و روان اجرا می کنم اما نمیدونم این فیفا چه مرگشه
خداا دارم دیوونه میشم

فیفا بیشتر از گرافیک خوب به پردازنده خوب تر احتیاج داره...توی بازی کارت گرافیک من خیلی کمتر از cpu مشغول هستش...
pes چون کلا به پردازش خاصی نیاز نداره فقط از کارت گرافیک استفاده میکنه:sq_2:

amirreza13
08-10-2012, 19:19
کارت رو اپدیت کردم اگه از اون اسمه هم wait for ... هست برش داشتم ولی باز مشکل بازیکن دارم یعنی لرزانند

saminem
08-10-2012, 19:56
ای بابا
خداا دارم دیوونه میشم

تایید میشه. ولی راه حل داره

aggus
08-10-2012, 20:02
سلام

یه نفر لطف میکنه آخرین ورژن Oigin رو بزاره !!

mj94
08-10-2012, 20:02
کریر میشه بازی کرد . ولی مشکل اصلی کریر مود از فصل دوم شروع میشه و بازی کرش میکنه .

فکر کنم این European first season (یه همچین چیزی) که باعث میشه مثلا لیگ قهرمانان و یورو لیگو بشه از فصل اول بازی کرد، باعث این مشکله.

mjorh
08-10-2012, 21:16
امیدوارم هر چه زوتر یه پچی آپدیتی چیزی بیاد ....Michael Owen حتی تو freeagent ها هم نیس :sq_3: بدون مایکل من اصن نمیتونم بازی کنم !

hesam 63
08-10-2012, 22:10
سلام. بازی نصب کردم و وارد شدم ولی تو match day که تیم رو انتخاب می کنم موقع ورود به بازی ، میاد بیرون.
کسی راه حلی داره؟

m.a97
08-10-2012, 22:25
match day رو میشه با کرک بازی کرد؟

alone_boy
08-10-2012, 22:33
من خودم بازی رو ندارم ولی از یه دوستی پرسیدم گفت نمیشه.وقتی میخوای فعالش کنی میخواد به سرورهای EA وصل بشه که بخاطر غیرقانونی بودن نمیشه

Gregar
08-10-2012, 22:39

اسمش بالاشه . و یعنی اینکه باید به صورت انلاین باشه که نیازمند اتصال به سرور EA هستش و یه بازی ارجینال .

soheilnouri
08-10-2012, 22:43
سلام. بازی نصب کردم و وارد شدم ولی تو match day که تیم رو انتخاب می کنم موقع ورود به بازی ، میاد بیرون.
کسی راه حلی داره؟

مشکل از کرک هستش......تو نسخه ایکس باکسم بدون برنر مکس اینجوریه..

soheilnouri
08-10-2012, 22:56
اکانت گلد و Online passcode مخصوص فیفا 13 رو باید بخری!

نه عربرم....منطورم اوریجیناله..الان من که برنر مکس دارم...گلد هم که دارم...انلاین بسس که واسه انلاینه فقط...بازی اصل منظورمه...بازی که خیالت راحت باشه که بن نشم..

136209
08-10-2012, 22:56
سلام

یه نفر لطف میکنه آخرین ورژن Oigin رو بزاره !!

hesam 63
08-10-2012, 22:58
منظور من kick off هست. تیم رو که انتخاب می کنم از بازی می زنه بیرون.
الان خیلی ها دارن بازی می کنن
...
الان career هم تست کردم وارد نشد. البته نرم افزار اوریجین رو قبلش پاک کردم. شاید به خاطر اون باشه! به هر حال کسی اگه می تونه راهنمایی کنه.

gta6767
08-10-2012, 23:08
سلام ببخشید نمره های Fifa13 برای pc نیومد؟

Amir-Ho3ein
08-10-2012, 23:18
...
الان career هم تست کردم وارد نشد. البته نرم افزار اوریجین رو قبلش پاک کردم. شاید به خاطر اون باشه! به هر حال کسی اگه می تونه راهنمایی کنه.

شما از کدوم کرک استفاده میکنی!؟!؟
skidrow یا reloaded ؟!؟!؟؟!

hesam 63
08-10-2012, 23:25
نمی دونم. بازی که خریدم مستقیما وارد بازی می شه. یعنی فکر کنم از این هایی باشه که کرک داخلش نصب شده. چون به هیچ کدام از فایل ها دست نمی زنم. قاعدتا اگه مشکل از کرک بود نباید اصلا وارد بازی می شد

shiraz_2010
08-10-2012, 23:26
دوستان من دسته بازیم موقعی که بخوام از رایت استیک استفاده کنم کار نمی کنه....توی حالت خاموش کار می کنه
راه حلش چیه!!؟

نمی دونم. بازی که خریدم مستقیما وارد بازی می شه. یعنی فکر کنم از این هایی باشه که کرک داخلش نصب شده. چون به هیچ کدام از فایل ها دست نمی زنم. قاعدتا اگه مشکل از کرک بود نباید اصلا وارد بازی می شد

من هم امروز دی وی دی بازی رو که خریدم 19 تا پارت داشت که فقط روی هارد اکسترکت کردم....و بعد بازی رو اجرا کردم...

Ramos1367
08-10-2012, 23:33
...
دوست عزیز کارت گرافیکت رو آپدیت کن....مشکل کرش به خاطر گرافیکه....هر کی آپدیت کرده درست شده....

Amir-Ho3ein
08-10-2012, 23:35

خوب یخورده پیچیده شد
این روشی که میگما امتحان کن شایذ جواب بده اما تضمینی نیست
در my documents/fifa 13 یک فایل به اسمه instance0 باید باشه
اگه همچین فایلی نیست باید به صورت دستی یک فایل درست کنی
شما یک فایل txt درست میکنی و اسمشا میزاری replay0.txt
و سپس پسوند txt را به bin تغیر میدی تا نتیجه بشه replay0.bin
در آخر هم روش کلیک راست میکنی و تیک گزینه read only را میزنی
امیدوارم ک جواب بده واستون

کسایی هم که مشکل کرش دارند این روشا امتحان کنند احتمالا رفع میشه

shiraz_2010
08-10-2012, 23:46
دوستان کسی نحوه ادیت فایل buttonDataSetup.ini رو می دونه!!؟اصلا امکانش هست مال خودتون رو اینجا بذارین!!؟این فایل توی my documents/fifa 13 هستش

Gregar
08-10-2012, 23:49
نمیدونم چرا توی این فیفا از virtual pro چیزی به چشمم نخورد . یعنی توی این نسخه virtual pro نداریم ؟ یا جایی هست که من ندیدم .

delpiero107
08-10-2012, 23:53
بچه ها یعنی کریر مود نمیشه بازی کرد با این کرک؟

Spaniuly
09-10-2012, 00:28
نمیدونم چرا توی این فیفا از virtual pro چیزی به چشمم نخورد . یعنی توی این نسخه virtual pro نداریم ؟ یا جایی هست که من ندیدم .
فقط داخل کریر مود هست همونجا هم اکامپلیشمنت ها رو می گیره چرته به نظرم قبلیه بهتر بود

soheilnouri
09-10-2012, 00:30
اسبانیولی جون بازی کلا چرته یا این مود؟

AlexMercer
09-10-2012, 00:54
این کاتالوگش حیفه که ما دسترسی نداریم. من برم یه تقلبی کنم سن یک سری از بازیکنان بزرگ رو بیارم رو ۱۷ سال که زود بازنشست نشن . کریر رو شروع کنیم.

SE13
09-10-2012, 00:59
پس چرا ورزشگاه ها بدون تماشاگرن؟! مشکل از چیه؟!
:sq_3:

milad_takjoo
09-10-2012, 01:20
بچه ها تو ضربه آزاد من نفر سوم رو میارم میخوام از رو توپ بپره نمیشه...همش شوت میزنه...
اینطوری میگریم RB + X بعدش هم A رو می زنم...

A.N.A.P
09-10-2012, 02:03
پس چرا ورزشگاه ها بدون تماشاگرن؟! مشکل از چیه؟!
:sq_3:

همه ورزشگاها اینجورین ؟ خالیه خالی ؟
شاید مشکل از کرکه !

soheilnouri
09-10-2012, 02:09
[QUOTE=AlexMercer;7257742]این کاتالوگش حیفه که ما دسترسی نداریم. من برم یه تقلبی کنم سن یک سری از بازیکنان بزرگ رو بیارم رو ۱۷ سال که زود بازنشست نشن . کریر رو شروع کنیم.[/QUگ

کاتالوگ چیه عزیزم؟

soheilnouri
09-10-2012, 02:17
تو دقیقه 92 بعد از همه تعویض های ممکن هم بازیکنای ذخیره گرم میکنن که این اصن درست و قشنگ نیست....

Ramos1367
09-10-2012, 02:24
تو دقیقه 92 بعد از همه تعویض های ممکن هم بازیکنای ذخیره گرم میکنن که این اصن درست و قشنگ نیست....
مال من که اورجینال خریدم اینطوری نیست و هر تیمی که تعویض هاش تمام میشه بازیکنانش هم دیگه گرم نمی کنن...این رو به شخصه چک کردم و برام جالب بود...

FCBarcelona.ir
09-10-2012, 02:44
دوستان این سوپر گلی که امروز با کوئنکا (قدرت 78) تو Ultimate Team زدم رو داشته باشید، می خوام ببینم کسی تا حالا تونسته چنین گلی بزنه یا نه!:5:

ای تو روح این EA! تازه فهمیدم وقتی می زنی گل رو سیو کنی یا رو سرور EA آپلود کنی، درست از همونجایی که هستی به بعد رو سیو می کنه نه تمام Replay رو! یعنی هرچی گل سیو کرده بودم چند ثانیه شادی پس از گل بود!:41:

soheilnouri
09-10-2012, 03:00
من بازم با لاتسیو دارم کریر میرم...هفته 15 هستم و رده 15...:((سسسسسسسسسسسسسسسسسخته چقد

H 2 H
09-10-2012, 06:47
دوستان این سوپر گلی که امروز با کوئنکا (قدرت 78) تو Ultimate Team زدم رو داشته باشید، می خوام ببینم کسی تا حالا تونسته چنین گلی بزنه یا نه!:5:

ای تو روح این EA! تازه فهمیدم وقتی می زنی گل رو سیو کنی یا رو سرور EA آپلود کنی، درست از همونجایی که هستی به بعد رو سیو می کنه نه تمام Replay رو! یعنی هرچی گل سیو کرده بودم چند ثانیه شادی پس از گل بود!:41:

درسته حرفت.... ولی واسه ذخیره کردن گل اینطوری عمل کن : هر موقع بازی تموم شد از گزینه ی match Highlight گل مورد نظرت رو بیار بعد ذخیره کن .... از اول تا آخر گل رو واست ذخیره میکنه .

italodance
09-10-2012, 09:40

فقط reloaded کار بیرون داده ان یکی جعلیست و skidrow بزودی نسخه proper را بیرون میدهد

afterten
09-10-2012, 10:02
به نظرتون الان وقت خرید dvd بازی هست یا هنوز زوده ؟نسخه های بهتری میاد یا فرق خاصی نداره؟

soheilarfaei
09-10-2012, 10:30
من بازم با لاتسیو دارم کریر میرم...هفته 15 هستم و رده 15...:((سسسسسسسسسسسسسسسسسخته چقد

لاتسیو رو برداشتی ؟؟؟ اونوقت سخته بازم ؟
من همیشه تو قسمت کریر تیم های ضعیف رو برمیدارم تا پیشرفت کنند ، من امسال تیمAL Shabab باشگاه عربستان رو برداشتم ، رده 7 هستم . 1 برد 3 تا مساوی .

djmetalboy2005
09-10-2012, 11:05

!:41:

یه جوری گفتی ما گفتیم چی زدی..... لااقل کانورت میکردی حجمش کمتر شه :دی ولی خوب بود.راضیم ازت !

djmetalboy2005
09-10-2012, 11:08
10 بازی پر فروش این هفته بریتانیا....

در این هفته Resident Evil 6 نتوانست از FIFA 13 پیشی بگیرد و جایگاه اول پرفروش ترین بازی های هفته بریتانیا را از آن خود کند.

FIFA 13

Resident Evil 6

Borderlands 2

Just Dance 4

F1 2012

NBA 2k13

Rocksmith

The Elder Scrolls V: Skyrim

PES 2013

Sleeping Dogs

moh3en_sh
09-10-2012, 11:31
بچه ها کاشته زدن چجوریه؟

SE13
09-10-2012, 12:03
آره همشون خالین

sam09ft
09-10-2012, 12:25
سلام من تو کرر مود بازیکن هام خیلی مصدوم میشه هر کدوم هم 5 6 ماه فکر کنم فیفا با این سیستم جدید که نوع مصدومیت رو مینویسه خیلی حال کرده حالا در کل دلیل خاصی داره(تمرین و ...)؟؟؟
این بازیکن های 14 15 ساله رو که اکادمی معرفی میکنه باید چه کار کنی (جذب کنی یا بزاری رشد کنن یا ...)

mj94
09-10-2012, 12:28
میگیریشون، میرن تو اکادمیت، بعد باید صبر کنی 16 سالشون بشه تا باهاشون قرارداد حرفه ای ببندی.

SamGun
09-10-2012, 12:34
واقعا بازی پیشرفت چشمگیری داشته ! من هنوز اولین Kickoff سری 12 رو یادم نمیره که تو اولین بازی نواقص از همه جای بازی موج میزد ! واقعا فیزیک ناقص اضافه شده به بازی تو سری 12 کاره اشتباهی بود !

اما هنوز تو سری 13 بعد از 2 ساعت بازی هیچ ایرادی نتوستم بگیرم از بازی کاملا راضی کننده بوده تا اینجای کار

سرعت بازی واقعی تر شده نسبت به تمام شماره های گذشته فیفا که معمولا در حالت Fast ، بازی Real میشه

توپ وزن پیدا کرده و کاملا حس سنگینی توپ در زمان شوت و برخورد به بازی کنان به وضوح مشهوده !

در آخرین موردی که فعلا دیدم داوری بازی واقعا عالی شده !

mj94
09-10-2012, 12:39
این داورای ... 12 اشک ما رو در اوردن. علاوه بر داوری فیفا از هزار جور دوز و کلک استفاده میکنه که cpu تو رو ببره.
وقتی نصب کردم میام در مورد ... بازیهای 13 مینویسم. ایشالله که نداشته باشه، ولی تجربه ثابت کرده در تمام نسخه های قبلی چنین چیزایی وجود داشته و بازم داره.

delpiero107
09-10-2012, 12:50
بچه ها من نسخه 5.9 گیگ رو از yasdl.com دارم میگیرم با این کرک سازگاری داره؟

SamGun
09-10-2012, 12:50
این داورای ... 12 اشک ما رو در اوردن. علاوه بر داوری فیفا از هزار جور دوز و کلک استفاده میکنه که cpu تو رو ببره.
وقتی نصب کردم میام در مورد ... بازیهای 13 مینویسم. ایشالله که نداشته باشه، ولی تجربه ثابت کرده در تمام نسخه های قبلی چنین چیزایی وجود داشته و بازم داره.

تو این نسخه هوش افزایش پیدا کرده واقعا پاس های غیره منتظره رو شما از CPU میبینید اما خب کنترل شما روی تیم هم خیلی بهبود پیدا کرده

بچه ها من نسخه 5.9 گیگ رو از yasdl.com دارم میگیرم با این کرک سازگاری داره؟
کاملا سالم هست میتونید بازی کنید

AlirezaLamLam
09-10-2012, 13:03
پسر من واقعا از این سیستم حمله ی هوشمند جدیدی که گزاشته واقعا لذت بردم. چلسی می گیرم بعد می زارم رو Counter Attack. پسر فرض کن حریف توپ لو می ده تا میام حرکت کنم میبینم رامیرز از پایین اشلی کول از بالا مثه جت میرن توو حمله . یدفعی میبینی توو حمله 4 به 2 شدیم. یعنی فوق العاده لذت داره. فوق العاده .

Lamanta
09-10-2012, 13:20
توی این تاپیک کسی رسیدگی نمیکنه : مشکلات نصب و اجرا - FIFA 13 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازی برای من و یه سری افراد دیگه کلا اجرا نمیشه ؟ چیکار باید کرد ؟

soheilnouri
09-10-2012, 13:22
بچه ها من الان دو تا بروفایل دارم...یکی واسه لایو و یکی واسه افلاین...میخام فیفا لایو بزنم به نظرتون واسه کریر مود((در حالت افلاین))با اون پروفایل لایو برم یا نه با همون پروفایل قدیمی خودم برم....؟

Kamyar_AnathemA
09-10-2012, 13:23
تو این فیفا 13 گل زذن با شوت بسیار بسیار راحت شده
تقریبا من از هر جایی شوت میزنم گل میشه
تو این 48 ساعتی که بازی دستم رسیده و 7-8 ساعت بازی کردم فقط 4-5 تا گل از وسط زمین و نزدیک قوس میانی زمین زدم
از پشت 18 قدم و یکم عقب تر که الی ماشاالله ...
جوری که تا حالا رو لجندری به سی پی یو نباختم و هر چی عقب افتادم با شوت از راه دور جبران کردم و بردم
سی پی یو هم شوت مفت زیاد گل میزنه
12 اینجوری نبود

CRIS Joon CR7
09-10-2012, 13:44
تو این 48 ساعتی که بازی دستم رسیده و 7-8 ساعت بازی کردم فقط 4-5 تا گل از وسط زمین و نزدیک قوس میانی زمین زدم
جوری که تا حالا رو لجندری به سی پی یو نباختم و هر چی عقب افتادم با شوت از راه دور جبران کردم و بردم
12 اینجوری نبود

مطمئنی اسلایدر ها رو دستکاری نکردی؟!
والله فروم های خارجی این بازی ملت توی world class موندن اونوقت روی لیجندری از وسط زمین گل میزنی؟
بازی نسبت به 12 که خیلی سخت تر شده.
نکنه داری PES بازی میکنی؟!
ببین اون که عکس رونالدو رو داره PES هستش ها که از وسط زمین میشوتی گل میشه:31:

afterten
09-10-2012, 13:46
به نظرتون الان وقت خرید dvd بازی هست یا هنوز زوده ؟نسخه های بهتری میاد یا فرق خاصی نداره؟

SamGun
09-10-2012, 13:47
12 اینجوری نبود

خب نکته همینجاس !

شما در خیلی از مسابقات هم اگه یه Review بزنی گل های میانه ی زمین زیاد میبینی ! اما داستان اینجاس که خیلی از بازی کنان ریسک این کارو نمیپذیرن که یه موقعیت حمله رو به خاطر یه شوت هدر بدن اما این به این معنی نیست که شدنی نباشه ! اما تو سری 12 تقریبا این مورد رو ناشدنی کرده بودن .

خوده من که تا حالا 3 ساعت بازی کردم هنوز حتی گل پشت 18 هم نداشتم با اینکه خیلی شوت میزنم

mj94
09-10-2012, 13:52
تو این نسخه هوش افزایش پیدا کرده واقعا پاس های غیره منتظره رو شما از CPU میبینید اما خب کنترل شما روی تیم هم خیلی بهبود پیدا کرده

اخه یه چیزایی به کنترل ما ربط نداره. مثلا تو 12 هر وقت تو ضد حمله، دفاع حریف توپو میزد تو اوت و بازیکنت می خواست بره سری اوتو بندازه، بازی نمیزاشت توپو پرت کنه یا حتی ورش داره. چون اگه پرت میکرد موقعیت 100 درصد بوجود میومد. یا مثلا اگه اخر بازی یدفعه توپ دست یه بازیکنت میفتاد و همه جا میموندن و اونم کله رو مینداخت پایین عین جت میرفت سمت دروازه، بی شک یدفعه می دیدی بازیکن توپو ول کرده و داره شل میزنه.

Kamyar_AnathemA
09-10-2012, 13:57
مطمئنی اسلایدر ها رو دستکاری نکردی؟!
والله فروم های خارجی این بازی ملت توی world class موندن اونوقت روی لیجندری از وسط زمین گل میزنی؟
بازی نسبت به 12 که خیلی سخت تر شده.
نکنه داری PES بازی میکنی؟!
ببین اون که عکس رونالدو رو داره PES هستش ها که از وسط زمین میشوتی گل میشه:31:

برای من فیفا 13 خیلی راحت تر شده تا 12
12 جدا نمیتونستم سی پی یو رو ببرم مگه شانسی
اما 13 اصلا مشکل ندارم و به نظر ی پی یو خیلی معقولانه تر بازی میکنه
با کانتر اتک روی دفاعش فشار بیاری توپو لو میده گاهی اوقات
میشه تا حدودی مسیر پاسی که میخواد بده رو تشخیص داد و جلوی پاسشو گرفت
نه به اسلایدر ها دست نزدم
بازی سی پی یو در 13 خیلی بهتر شده و به مراتب آسونتر

Kamyar_AnathemA
09-10-2012, 14:05
خب نکته همینجاس !

شما در خیلی از مسابقات هم اگه یه Review بزنی گل های میانه ی زمین زیاد میبینی ! اما داستان اینجاس که خیلی از بازی کنان ریسک این کارو نمیپذیرن که یه موقعیت حمله رو به خاطر یه شوت هدر بدن اما این به این معنی نیست که شدنی نباشه ! اما تو سری 12 تقریبا این مورد رو ناشدنی کرده بودن .

خوده من که تا حالا 3 ساعت بازی کردم هنوز حتی گل پشت 18 هم نداشتم با اینکه خیلی شوت میزنم

آره ریسک نمیکنن اما من توی 12 این کارو خیلی تمرین میکردم که دستم بیاد اما اصلا نشد گل بزنم فقط 2 بار توی تمرین شد
حتی تنظیم این که فقط توپ توی چارچوب باشه هم سخت بود توی 12
اما اینجا خیلی فرق کرده
90 درصد شوت هایی که تو تمرین از وسط زمین میزنم توی چارچوب هست و مواردی هم گل میشه
تو قسمت Skill Games قسمت Advanced Shooting یک قسمتی هست که توپ یهو فرستاده میشه و تو با 2 تا مدافع و دروازه بان هستی و باید به نسبت کاری که انجام میدی پوینت بگیری یک قسمت داره که دروازه بان داره میدوه سمت دروازش و توپ هم دست بازیکن تو هست وسط زمین
من تقریبا هر دفعه دارم اون موقعیت رو مستقیم از وسط زمین گل میکنم

من که فعلا خراب این اسکیل گیم هستم
خیلی جالبه
قسمت دریبل و ضربه آزادشو تا انتهاش رفتم
بقیه قسمت ها هم تا گلد رفتم و چلنجش مونده
خیلی ایده خوبی بود

جالبش اینجاست مه تو اکثر قسمت هاش تنظیمات Manual هست و جدا سخت میشه کار

وین رونی
09-10-2012, 15:21
12 اینجوری نبود
عجیبه من یک هفته است دارم بازی می کنم با تیمای قوی و ضعیف بازیم هم زیاد خوب نیست اما اینطوری گل نخوردم تا حالا
از پشت هیجده هم سخته گل بزنی دفاع خوب توپ رو بلوک می کنه
فعلاً که یه vp ساختم و قرضی دادنم به دسته 2 انگلیس اینجوری خیلی لذت بخشه

ye adam
09-10-2012, 18:07
بچه ها یه سوال
من بازی رو برای پی سی خریدم بدون کرک
رفت تو بازی :دی
من از دنیا عقبم یا همچنان کرک نشده؟

Abas1100
09-10-2012, 18:12
سلام
دوستان ببخشید من بازی رو امروز گرفتم و نصبش کردم وقتی میخاد بازی شروع بشه میزنه بیرون چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟

shiraz_2010
09-10-2012, 18:27
راه حلی نبود برای مشکل right stick!!؟

SevenCity
09-10-2012, 18:49
به یارگیری ها توجه کنید فوقالعاده شده
تو فیفا12 میشد به مهاجم پاس داد و مهاجم هم با یه چرخش و فریب مدافع توپو براحتی بندازه تو دروازه اما توی فیفا13 مدافع نمیزاره حتی بهترین مهاجم ها با اتک پوزیشن بالا جنب بخورند چه برسه به اینکه گل هم بزنند!
و اینکه چه زیبا تو هر بازی آبکش میشم امیدوارم لجند 13 همیشه برام قوی بمونه و مثل 12 ضعیف نشه برام

milad_takjoo
09-10-2012, 18:54
یه کمکی میکنین...

بچه ها تو ضربه آزاد من نفر سوم رو میارم میخوام از رو توپ بپره نمیشه...همش شوت میزنه...
اینطوری میگریم RB + X بعدش هم A رو می زنم...

ESTEGHLAL 67
09-10-2012, 19:12
بچه ها این قسمت مدیریت تیم ملی کجا هست همون کریر رو ادامه بدم تو همونجا هست یا قسمت جدا داره

ye adam
09-10-2012, 19:13
به یارگیری ها توجه کنید فوقالعاده شده
تو فیفا12 میشد به مهاجم پاس داد و مهاجم هم با یه چرخش و فریب مدافع توپو براحتی بندازه تو دروازه اما توی فیفا13 مدافع نمیزاره حتی بهترین مهاجم ها با اتک پوزیشن بالا جنب بخورند چه برسه به اینکه گل هم بزنند!
و اینکه چه زیبا تو هر بازی آبکش میشم امیدوارم لجند 13 همیشه برام قوی بمونه و مثل 12 ضعیف نشه برام

وای چه عالی شده
خدایاااااااااااااا
ترکونده
راس میگه اقا
خیلی اینش باحاله :دی

ye adam
09-10-2012, 19:13
دوستان قسمت بازی دوستانه کدومه؟
------------------------------------------------------------------------------------
اگه میشه دکمه های کیبورد رو هم بزارین
من واقعا قاتی کردم
اولش که با موس بود
درستش کردم
حالا wasd شده جا به جا کردن بازیکن
الان دکمه ی شوت و سرعت و پاس رو میدونم
بقیه نا معلومه

shiraz_2010
09-10-2012, 19:18
راه حلی نبود برای مشکل right stick!!؟

انگار هیچ کدومتون مشکل من رو ندارین!!

میشه فایل buttonDataSetup رو از پوشه my document/fifa 13 برام آپ کنید!!؟

mohsen_gh1991
09-10-2012, 19:23
سلام دوستان.
من بازیو نصب کردم.
تو کنترل بازی یه سری مشکل دارم.
اول اینکه هر کاری میکنم دکمه تعویض بازیکن و سرعت یکیه. نمیتونم تنظیمات مختلف روش بزارم.
دوم اینکه نمیدونم چطوری باید بازیکنمو با سرعت حرکت بدم. دکمه player run رو e تنظیم کردم ولی وقتی e رو نگه میدارم سرعتش خیلی کمتر میشه.
پنالتیا رو چطوری باید بزنم؟
ممنون

djmetalboy2005
09-10-2012, 19:43
سلام دوستان.
من بازیو نصب کردم.
تو کنترل بازی یه سری مشکل دارم.
اول اینکه هر کاری میکنم دکمه تعویض بازیکن و سرعت یکیه. نمیتونم تنظیمات مختلف روش بزارم.
دوم اینکه نمیدونم چطوری باید بازیکنمو با سرعت حرکت بدم. دکمه player run رو e تنظیم کردم ولی وقتی e رو نگه میدارم سرعتش خیلی کمتر میشه.
پنالتیا رو چطوری باید بزنم؟
ممنون

من هنوز نصب نکردم... نمیدونم مشکلاتت رو... ولی یه چیزی میدونم که سریع دویدن sprint بود تو 12... اونو باید e بذاری...

Abas1100
09-10-2012, 20:11
سلام
دوستان تورو خدا کمک کنید من چیکار کنم از بازی نزنه بیرون ؟؟؟
تو منو مشکلی ندارم تا میخاد بازی play بشه میزنه بیرون

Ramos1367
09-10-2012, 20:38
سلام
دوستان تورو خدا کمک کنید من چیکار کنم از بازی نزنه بیرون ؟؟؟
تو منو مشکلی ندارم تا میخاد بازی play بشه میزنه بیرون
دوست عزیز کارت گرافیکت رو آپدیت کن درست میشه...منم آپدیت کردم و درست شد..خیلیا دیگه هم همین کار رو کردن....

H 2 H
09-10-2012, 20:40
یه کمکی میکنین...

دوست عزیز فکر نکنم نفر سوم از روی توپ بپره !!!! ولی این حرکت رو انجام بده قشنگه : دکمه بازیکن دوم رو بگیر بعد دایره بزن ( دایره کم بزن ) بعد حالت قوس دار میندازش روی پا بازیکن سوم . قشنگه

Abas1100
09-10-2012, 20:47
دوست عزیز کارت گرافیکت رو آپدیت کن درست میشه...منم آپدیت کردم و درست شد..خیلیا دیگه هم همین کار رو کردن....
چجوری باید آپدیت کنم

AlexMercer
09-10-2012, 21:24
گزارشگر بازی فوق العاده شده ! مخصوصا برخلاف سال پیش که هنگام صحبت در مورد تاریخچه تیمی اگر اتفاقی تو بازی می افتاد صحبت قطع میشد و ادامه پیدا نمیکرد این بار بعد اتفاق دوباره صحبت رو از سر میگیرن.

اعلام نتایج هنگام بازی عالیه. اعلام نتایج لیگ و جدول در منوی کریر مد هم شاهکاریه!

فقط یک سوال یک سری تیم ها لباس چهارم دارن که باید از eafc باز شه. راه دیگه ای نیست؟

Ramos1367
09-10-2012, 21:31
چجوری باید آپدیت کنم
مدل کارت گرافیکت رو سرچ کن و آخرین آپدیت درایورت رو پیدا کن و نصب کن...
تو سایت های فارسی بگرد پیدا میکنی...

Ramos1367
09-10-2012, 21:33
گزارشگر بازی فوق العاده شده ! مخصوصا برخلاف سال پیش که هنگام صحبت در مورد تاریخچه تیمی اگر اتفاقی تو بازی می افتاد صحبت قطع میشد و ادامه پیدا نمیکرد این بار بعد اتفاق دوباره صحبت رو از سر میگیرن.

اعلام نتایج هنگام بازی عالیه. اعلام نتایج لیگ و جدول در منوی کریر مد هم شاهکاریه!

فقط یک سوال یک سری تیم ها لباس چهارم دارن که باید از eafc باز شه. راه دیگه ای نیست؟
نه دوست عزیز نمیشه چون باید آنلاین باشی و امتیاز بگیری و با اونا می تونی بازش کنی...
من الان می تونم چند تاشون رو باز کنم...

FCBarcelona.ir
09-10-2012, 21:42
دوستان این درجه سختی Ultimate که تو بخش Ultimate Team داره، عملا یه مرحله بالاتر از Legendary ه؟

رسیدم به دسته 1، خفن ترین تیمها رو چیده با سختی Legendary و Ultimate. بین خودمون باشه یه بار سقوط کردم به دسته 2 :31: ولی خب به 7 هزار تا طلای دسته 2 می ارزه! :5:

aggus
09-10-2012, 21:43
این که تا ....... سی دی کی میخواد ؟؟

دهنمونو سرویس کرده این !! هیچ مدلی مثل لیگ یا جام جهانی یا مستر لیگ نداره ؟؟ اینجوری که حال نمیده !!

یه چی دیگه وصل نمیشه به سرور ؟؟ چی پی ان باید باشه ؟؟؟ اون Ultimate و جاهای دیگه که میخوام برم سی دی کی میخواد چه کنم ؟؟؟

AlexMercer
09-10-2012, 21:47
نه دوست عزیز نمیشه چون باید آنلاین باشی و امتیاز بگیری و با اونا می تونی بازش کنی...
من الان می تونم چند تاشون رو باز کنم...

بزار یک مدت دیگه نرم افزار های ادیت فیفا میان و همشون رو استفاده میکنیم!مجانی!

milad_takjoo
09-10-2012, 22:01
دوست عزیز فکر نکنم نفر سوم از روی توپ بپره !!!! ولی این حرکت رو انجام بده قشنگه : دکمه بازیکن دوم رو بگیر بعد دایره بزن ( دایره کم بزن ) بعد حالت قوس دار میندازش روی پا بازیکن سوم . قشنگه

نه ..باید بپره...چون تو قسمت کنترلر داره اگه اون دکمه ها رو بزنی نفر سوم شوت نمیزنه میپره..ولی نمیشه.....

saeedsh7j
09-10-2012, 22:03
سلام بچه ها

کسی نمیدونه ورژن اندروید بازی کی میاد؟

Gregar
09-10-2012, 22:08
فقط عالی . توی این تاپیک فعلا چیزی جز این نمیتونم بگم راجع به فیفا . فقط واقعا هوش مصنوعیه رفته بالا . جلوی بارسا و رئال خیلی کم میارم . سرعت بازی خیلی زیاد شده .
یاد ال کلاسیکوی چند شب پیش افتادم . هیچی دیگه . فقط عالی تر این نمیشه . فعلا فیفا تونسته انتظارات من یکیو لااقل برآورده کنه که 12 نتونست .

ولی واقعا حیف که VP دیگه نداریم .

mohammad_87
09-10-2012, 22:35
چجوری میشه این صحنه های قبل تعویض رو سریع رد کرد؟

moh3en_sh
09-10-2012, 22:44

فک نکنم بشه

Amir-Ho3ein
09-10-2012, 22:45

فک نمیکنم بشه چون با این تصاویر یه جورایی لودر تعویض هستند

saeid.janacky
09-10-2012, 22:59
دوستان کسی نمیدونه مشکل من چی هستش !؟
من بازی رو دانلود کردم ، اکسترکت کردم بازی اجرا شد به راحتی مشکلی هم نداشت.
اما الان که میخوام اجرا کنم اصلا هیچ اتفاقی نمی افته !
هرچی کلیک هم کنم روی آیکون بازی باز نمیشه !
نمیدونم مشکل کجاست.
آخه با همین ورژن درایور گرافیکم باز شد.
اما الان....
کسی میتونه کمک کنه !؟

Kamyar_AnathemA
09-10-2012, 23:00
یه کمکی میکنین...

RB رو بگیر بعد دکمه شوت و پاس رو بلافاصله پشت سر هم بزن
مثل موقعی که میخوای تو سر توپ بزنی در حین بازی
بینش نباید زیاد فاصله باشه
با فاصله چند صدم ثانیه از هم برن

Ramos1367
09-10-2012, 23:12
دوستان این درجه سختی Ultimate که تو بخش Ultimate Team داره، عملا یه مرحله بالاتر از Legendary ه؟

رسیدم به دسته 1، خفن ترین تیمها رو چیده با سختی Legendary و Ultimate. بین خودمون باشه یه بار سقوط کردم به دسته 2 :31: ولی خب به 7 هزار تا طلای دسته 2 می ارزه! :5:
جالبه منم رسیدم ولی تیمم خیلی خوبه و همشون گلد هستن....همشون رو تا الان زدم وفقط با بایرن مساوی کردم...فعلا 19 امتیاز گرفتم و شاید بتونم تایتلش رو بگیرم....

Amir-Ho3ein
09-10-2012, 23:19
دوستان کسی نمیدونه مشکل من چی هستش !؟
من بازی رو دانلود کردم ، اکسترکت کردم بازی اجرا شد به راحتی مشکلی هم نداشت.
اما الان که میخوام اجرا کنم اصلا هیچ اتفاقی نمی افته !
هرچی کلیک هم کنم روی آیکون بازی باز نمیشه !
نمیدونم مشکل کجاست.
آخه با همین ورژن درایور گرافیکم باز شد.
اما الان....
کسی میتونه کمک کنه !؟

منم دقیقا هین مشکل پیش اومد واسم
بازیا نصب کردم بازی کردم ولی بعد ازین که چندتا برنامه که مخصوص بالابردن گرافیک بازی ها بودا نصب کردم
دیگه هرچی رو آیکون بازی کلیک میکردم اتفاقی نمی افتاد
احتمال میدم واسه ناسازگاری برنامه های نصب شده با آپدیت گرافیکم بوده
آخر مجبور شدم ویندوزما پاک کنم و دوباره نصب کنم
و فقط آپدیت گرافیک،دایریکس و برنامه net را نصب کردم
الان دیگه مشکلی نداره

saeid.janacky
09-10-2012, 23:29
بازیا نصب کردم بازی کردم ولی بعد ازین که چندتا برنامه که مخصوص بالابردن گرافیک بازی ها بودا نصب کردم
الان دیگه مشکلی نداره

فکر میکنم شماهم مثل من ساکن اصفهان هستید امیرجان.
درهرحال ممنون از جوابتون دوست من.
نمیدونم چیکار کنم.دوبار از عصر تا حالا ویندوز روهم عوض کردم.
دیگه راهی به ذهنم نمیرسه...
اولش fifaconfig اجرا نمیشد حالا اون اجرا میشه خود fifa.exe اجرا نمیشه....

Amir-Ho3ein
09-10-2012, 23:36
فکر میکنم شماهم مثل من ساکن اصفهان هستید امیرجان.
درهرحال ممنون از جوابتون دوست من.
نمیدونم چیکار کنم.دوبار از عصر تا حالا ویندوز روهم عوض کردم.
دیگه راهی به ذهنم نمیرسه...
اولش fifaconfig اجرا نمیشد حالا اون اجرا میشه خود fifa.exe اجرا نمیشه....

آفرین،از کجا فهمیدی اصفهانیم؟؟ متنم لهجه داشت!؟!؟! :sq_2:
نمیدونم چرا بعده ویندوز عوض کردنم مشکل داری!!!
این دوتا نرم افزارا از تو نت پیدا کن و حتما نصب کن
dotnetfx35 و vcredist_x64 یا vcredist_x86

ali_santori
09-10-2012, 23:37
کسی میدونه تو ultimate team با وجود این که دو هفته بیشتر نمیگذره خیلی ها مسی و رونالدو که بالای 1 میلیون قیمت دارن میخرن؟ :sq_14:

مانی 22
09-10-2012, 23:41
فقط عالی . توی این تاپیک فعلا چیزی جز این نمیتونم بگم راجع به فیفا . فقط واقعا هوش مصنوعیه رفته بالا . جلوی بارسا و رئال خیلی کم میارم . سرعت بازی خیلی زیاد شده .
یاد ال کلاسیکوی چند شب پیش افتادم . هیچی دیگه . فقط عالی تر این نمیشه . فعلا فیفا تونسته انتظارات من یکیو لااقل برآورده کنه که 12 نتونست .

ولی واقعا حیف که VP دیگه نداریم .

این vp چی هست ؟

saeid.janacky
09-10-2012, 23:41
عمریه دارم اینجا زندگی میکنم امیرجان . حتی از تکست هم میشه تشخیص داد :sq_2:
خب اینا رو که نصب کردم.توی خود فولدر installer بازی هستش اینا....

موندم مشکل از کجاس....

Amir-Ho3ein
09-10-2012, 23:43
عمریه دارم اینجا زندگی میکنم امیرجان . حتی از تکست هم میشه تشخیص داد :sq_2:
خب اینا رو که نصب کردم.توی خود فولدر installer بازی هستش اینا....

موندم مشکل از کجاس....

آورین آورین :sq_25:

دیگه نمیدونم چیکار باید کرد،یه بار بزار کارت گرافیکت آنلاین آپدیت بشه

mohsen_gh1991
09-10-2012, 23:49
خب منم امروز بازیو خریدم. دو سه دست بازی کردم تا الان این موارد برام قابل توجه بود.

اول اینکه بازی خیلی طبیعی بود حرکات و پاس کاریا و در کل بازی خیلی روون تر از اخرین فوتبالی بود که بازی کردم(اخریش pes 2010 بود)
اما چنتا مشکل داشت.
اول اینکه دوربین بازی یه مقدار برام سخت بود. یعنی دوربین بازی تو pes2010 که بازی میکردم خیلی بهتر بود. تو فیفا مشکلی که داره اینه بازیکنایی که سمت مقابل دوربین بازی هستن یه مقدار ریزتر از کارکترایی که سمت دوربین هستن دیده میشن
دوم اینکه خیلی جلوه های ویژه وسط بازی دیده نمیشه. یعنی تو حساس ترین موقعیتهای گل هم ممکنه صحنه اهسته نشون نده.
دروازه بان ها هم به نظرم خیلی جان فشانی میکنن.

دیگه به جز اینا بازی خیلی قشنگه
+
و سوالی هم که داشتم اینه که تنظیماتی هست که رزولوشن بازی رو تغییر داد؟ برام کل صفحه رو تو مانیتورم پوشش نمیده.

saeid.janacky
09-10-2012, 23:50
آورین آورین :sq_25:

دیگه نمیدونم چیکار باید کرد،یه بار بزار کارت گرافیکت آنلاین آپدیت بشه

بازم ممنون از لطفت.
این کار رو هم کردم ولی نشد !
کلی ترافیک حروم کردم :sq_2: اما هیج اتفاقی نیفتاد !

rose_cute720
09-10-2012, 23:54
الان دیگه مشکلی نداره

توی محل نصب بازی توی قسمت اینستال دایرکت ایکس بازی رو نصب کنید احتمالا" مشکلتون رفع میشه

farid_1
09-10-2012, 23:56
سلام با کرک فعلی بازی آخر فصل اول کریر مود کرش می کنه
کسی راهی می دونه؟

rose_cute720
09-10-2012, 23:58
کسی راهی می دونه؟

اونطوری که بچه ها می گفتن خود بازی مشکل داره و نه کرک

saeid.janacky
10-10-2012, 00:02
توی محل نصب بازی توی قسمت اینستال دایرکت ایکس بازی رو نصب کنید احتمالا" مشکلتون رفع میشه

آره...تمومه نرم افزارهای موجود در اون پوشه رو نصب کردم اما نشد !
اولش ( دیروز که بازی رو دانلود کردم ) تونستم بازی رو اجرا کنم و تا شب هم مشکلی نداشت ، اما امروز دیگه هرچی رو آیکون بازی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته !!!

rose_cute720
10-10-2012, 00:05
خب منم امروز بازیو خریدم. دو سه دست بازی کردم تا الان این موارد برام قابل توجه بود.

اول اینکه بازی خیلی طبیعی بود حرکات و پاس کاریا و در کل بازی خیلی روون تر از اخرین فوتبالی بود که بازی کردم(اخریش pes 2010 بود)
اما چنتا مشکل داشت.
اول اینکه دوربین بازی یه مقدار برام سخت بود. یعنی دوربین بازی تو pes2010 که بازی میکردم خیلی بهتر بود. تو فیفا مشکلی که داره اینه بازیکنایی که سمت مقابل دوربین بازی هستن یه مقدار ریزتر از کارکترایی که سمت دوربین هستن دیده میشن
دوم اینکه خیلی جلوه های ویژه وسط بازی دیده نمیشه. یعنی تو حساس ترین موقعیتهای گل هم ممکنه صحنه اهسته نشون نده.

+
و سوالی هم که داشتم اینه که تنظیماتی هست که رزولوشن بازی رو تغییر داد؟ برام کل صفحه رو تو مانیتورم پوشش نمیده.

راهی که من خودم استفاده کردم این بود که یه رزولوشن که تغریبا" به مونیتورم می خورد انتخاب کردم بعد آلت و اینتر گرفتم از حالت فول اسکرین خارج شدم و سایز پنجره رو تغیر دادم حرفه ای نیست ولی واسه من که جواب داد .

pouyasony
10-10-2012, 00:09
راهی که من خودم استفاده کردم این بود که یه رزولوشن که تغریبا" به مونیتورم می خورد انتخاب کردم بعد آلت و اینتر گرفتم از حالت فول اسکرین خارج شدم و سایز پنجره رو تغیر دادم حرفه ای نیست ولی واسه من که جواب داد .

خب این چه کاریه!!!!شما برو تو پوشه بازی قسمت game بعد fifa setup بعد fifa config از اونجا رزولیشن رو میتونید تغییر بدید

pouyasony
10-10-2012, 00:10

اما چنتا مشکل داشت.

+

شما برو تو پوشه بازی قسمت game بعد fifa setup بعد fifa config از اونجا رزولیشن رو میتونید تغییر بدید

88mohammad
10-10-2012, 00:13
آره...تمومه نرم افزارهای موجود در اون پوشه رو نصب کردم اما نشد !
اولش ( دیروز که بازی رو دانلود کردم ) تونستم بازی رو اجرا کنم و تا شب هم مشکلی نداشت ، اما امروز دیگه هرچی رو آیکون بازی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته !!!

شما انتی ویروست رو غیر فعال کن بعدش یه بار دیگه کرک بازی رو نصب کن موقع نصب کرک هم اتصال به اینترنت رو قطع کن

saeid.janacky
10-10-2012, 00:21
شما انتی ویروست رو غیر فعال کن بعدش یه بار دیگه کرک بازی رو نصب کن موقع نصب کرک هم اتصال به اینترنت رو قطع کن

اینم جواب نداد !
خدایی معضلی شده این فیفا 13 !!

دوهفته دیگه هم اعزام به خدمتت باشه دوس داری سرتو بزنی به طاق ! :دی

A.N.A.P
10-10-2012, 00:32
عجیبه من یک هفته است دارم بازی می کنم با تیمای قوی و ضعیف بازیم هم زیاد خوب نیست اما اینطوری گل نخوردم تا حالا
از پشت هیجده هم سخته گل بزنی دفاع خوب توپ رو بلوک می کنه
فعلاً که یه vp ساختم و قرضی دادنم به دسته 2 انگلیس اینجوری خیلی لذت بخشه

شما چه جوری VP ساختی ؟ من هر چی گشتم پیدا نکردم . میشه بگی کجاست ؟

Ramos1367
10-10-2012, 00:47
شما چه جوری VP ساختی ؟ من هر چی گشتم پیدا نکردم . میشه بگی کجاست ؟
توی کریر مود بخش پلیر رو انتحاب کن...

kingmohsen
10-10-2012, 01:11
امسال پی اس در کل از سالهای قبل بهتر شده اما خیلی همه چیزش تکراری شده
فیفا هم امسال واقعا افت کرده
فیفا که صحنه های خوشحال گل روهم (ازنمای نزدیک) حذف کرده و بسیار غیرطبیعی سریع شده
در کل امسال فوتبال ها چنگی به دل نمی زنن

کسایی که از بازی ورزشی خوششون میاد امسال رو فقط و فقط NBA2k13 بازی کنن
بقدری گرافیک بالاست و حرکات طبیعی و همه چیز فوق عالی طراحی شده که واقعا باور نکردنیه
حداقل 6 سال از این دوتا بازی از همه جوانب جلوتره این بازی

ای کاش 2k هم میومد یه بازی فوتبال میداد و به کونامی و EA میفهموند بازی یعنی چی
دقیقا کاری که با ea توی بازی nba کرد و کلا ea رسما اعلام کرد که تا اطلاع ثانوی بازی nba live رو برای هیچ کنسول و هیچ وسیله ی بازی ای نخواهد ساخت :sq_8:

باید بلایی سر این دوتا شرکت برای فوتبالشون هم بیاره که که یا بازیشون رو عالی کنن یا کلا بکشن کنار از ساخت فوتبال

AlexMercer
10-10-2012, 01:30
فیفا که صحنه های خوشحال گل روهم (ازنمای نزدیک) حذف کرده و بسیار غیرطبیعی سریع شده

بقدری گرافیک بالاست و حرکات طبیعی و همه چیز فوق عالی طراحی شده که واقعا باور نکردنیه

دقیقا کاری که با ea توی بازی nba کرد و کلا ea رسما اعلام کرد که تا اطلاع ثانوی بازی nba live رو برای هیچ کنسول و هیچ وسیله ی بازی ای نخواهد ساخت :sq_8:

باید بلایی سر این دوتا شرکت برای فوتبالشون هم بیاره که که یا بازیشون رو عالی کنن یا کلا بکشن کنار از ساخت فوتبال

اولا واسه کسی که به بسکتبال علاقه نداره توصیه مناسبی نیست! دوما مشکل سرعت رو میشه از setting بازی حل کرد سرعت بازی رو بزارید روی slow بهتر میشه. در ضمن قرار بود 2k فوتبال هم بسازه که فعلا منصرف شده! گرفتن اجازه استفاده از اسامی و ساخت باشگاه ها کاری بسیار دشواره که میبینیم ea هم هنوز درست از پسش بر نیومده. در ضمن پیشرفتی که فیفا در حاله حاضر داره 2k هیچگاه بهش نمیرسه حتی فکر نکنم 2k بتونه به استاندارد pes برسه

Gregar
10-10-2012, 01:36

به بسکتبال کار ندارم اما اون حرفی که اول زدی رو نمیدونم روی چه حساب گفتی . فیفا هر سال داره توی هر نسخه ای که میاد پیشرفت چشمگیری کرده . نسخه 12 که ترکوند با موتور جدیدش و شیوه دفاع جدیدش .
این نسخه هم که دیگه از قبلی بهتر . چجوری این همه ملت دارن میگن عالی شده بعد شما میای راجع به بستکتبال بحث میکنی و میگی فیفا بدرد نمیخوره ؟

A.N.A.P
10-10-2012, 02:04

اگه 2K و Rockstar و Epic و Konami و Activision و هزار تای دیگه جمع شن ، نمیتونن بهتر از FIFA بسازن !
جهت اطلاع این عکسا رو ببین . من نساختم ولی هر رو تو FB دارم میبینم : ببین چقدر عاشق داره این بازی یکیش خودم :

Kamyar_AnathemA
10-10-2012, 03:09
تو کریر بریم اشکان دژاگه رو بخریم :31:
این فیفا هم که نقل و انتقالاتش به روز نیست وگرنه رضا قوچان نژاد هم میشد خرید :31:

farid_1
10-10-2012, 08:50
کسی راهی می دونه؟

اونطوری که بچه ها می گفتن خود بازی مشکل داره و نه کرک

اگه اینطور بود تا حالا ea پچ اصلاحی نمیداد؟

SevenCity
10-10-2012, 09:05
شما هم مثل من تو هر بازی شاهد ده بیست تا گل هستید؟ :sq_22:

+
افت فریم ندارم روی 60 هم لاک کردم اما بازی نرم نیست و احساس میکنم یه لگ خیلی خیلی ریز دارم
این مشکل تو فیفا 12 هم بود که تا دمو اومد بیرون انویدیا بتا داد بیرون الان نمیدونم چرا نداده!
GTX460 1GB

yaghma77
10-10-2012, 09:07
دوستان من دیشب بازی رو خریدم بازی کردم دو سه دست ، واقعا بازیه منطقی شده الکی الکی نمیشه گل زد یا گل خورد . واقعا پیشرفت کرده بازی . یه سوالی داشتم اینکه من تنظیماتو تو بالاترین سطحش گذاشتم برای گرافیک منتهی احساس میکنم گرافیک بازم پایینه . من اشتباه میکنم واسه همه اینجوریه یا گرافیکش تغییر کرده ؟

SamGun
10-10-2012, 09:24
آره ریسک نمیکنن اما من توی 12 این کارو خیلی تمرین میکردم که دستم بیاد اما اصلا نشد گل بزنم فقط 2 بار توی تمرین شد
حتی تنظیم این که فقط توپ توی چارچوب باشه هم سخت بود توی 12
اما اینجا خیلی فرق کرده
90 درصد شوت هایی که تو تمرین از وسط زمین میزنم توی چارچوب هست و مواردی هم گل میشه
تو قسمت Skill Games قسمت Advanced Shooting یک قسمتی هست که توپ یهو فرستاده میشه و تو با 2 تا مدافع و دروازه بان هستی و باید به نسبت کاری که انجام میدی پوینت بگیری یک قسمت داره که دروازه بان داره میدوه سمت دروازش و توپ هم دست بازیکن تو هست وسط زمین
من تقریبا هر دفعه دارم اون موقعیت رو مستقیم از وسط زمین گل میکنم

من که فعلا خراب این اسکیل گیم هستم
خیلی جالبه
قسمت دریبل و ضربه آزادشو تا انتهاش رفتم
بقیه قسمت ها هم تا گلد رفتم و چلنجش مونده
خیلی ایده خوبی بود

جالبش اینجاست مه تو اکثر قسمت هاش تنظیمات Manual هست و جدا سخت میشه کار

تو قسمت Area با MESSI حدود 100 تا شوت زدم که نزدیک ترینشون تیر دربازه بود در غیر اینصورت یا دفع میشد یا بیرون میرفت حتی یک گل از فاصله دور نشد بزنم با اینکه شوت های کنج خیلی زیاد بود !

---------------------------------------------------

دوستانی که بازی رو برای PC خریداری کرن حتما حتما در قسمت Config (خارح از بازی) تنظیمات مربوط به FPS یا همون فریم ریت رو روی حالت Limite قرار بدن چون در حالت No Limite سیستم نمیتونه هماهنگی لازم رو برای کنترل پردازش بازی داشته باشه و بازی کند میشه

rose_cute720
10-10-2012, 09:24
شما هم مثل من تو هر بازی شاهد ده بیست تا گل هستید؟ :sq_22:

+
افت فریم ندارم روی 60 هم لاک کردم اما بازی نرم نیست و احساس میکنم یه لگ خیلی خیلی ریز دارم
این مشکل تو فیفا 12 هم بود که تا دمو اومد بیرون انویدیا بتا داد بیرون الان نمیدونم چرا نداده!
GTX460 1GB

باید رزولوشن کم کنید منم مشکل شما رو داشتم با کم کردن رزولوشن حل شد

Gregar
10-10-2012, 09:31

[/SPOILER]

وای خدا . این یکی خیلی باحال بود :39: . یعنی واقعا اگه من اینقدر واسه این بازی پول داده بودم و اینطوری شده بود حتما همین کار رو میکردم .

BENZEMA
10-10-2012, 10:02
اقا یکی تو رو خدا از تنظیمات کیبورد یه عکس بگیره بزاره مام بتونیم بازی کنیم :sq_3:

pouyasony
10-10-2012, 10:20
اقا دسته ی من تو این بازی شوک سمت راستش کار نمیکنه و نمیتونم حرکات نمایشی انجام بدم چجوریه تنظیمات خاصی داره؟

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

SamGun
10-10-2012, 10:59
اقا یکی تو رو خدا از تنظیمات کیبورد یه عکس بگیره بزاره مام بتونیم بازی کنیم :sq_3:

با کدوم قسمت تنظیمات مشکل دارید ؟ همه چی مشخص هست !

اقا دسته ی من تو این بازی شوک سمت راستش کار نمیکنه و نمیتونم حرکات نمایشی انجام بدم چجوریه تنظیمات خاصی داره؟

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

با چه Platform ای بازی میکنید ؟ کنسول ؟ PC ؟

251251
10-10-2012, 11:30
من هنوز نسخه ی RELOADED رو دانلود نکردم . مثل اینکه توی کریر مد و دیگر قسمت ها باگ های عجیب غریبی داره !
منتظر بمونم نسخه ی دیگری از بازی بیاد یا همین رو بگیرم ؟

pouyasony
10-10-2012, 11:50
با کدوم قسمت تنظیمات مشکل دارید ؟ همه چی مشخص هست !

با چه Platform ای بازی میکنید ؟ کنسول ؟ PC ؟

pc دوست عزیز

iker11
10-10-2012, 11:53
بچه ها اين فيفا همه چيش عاليه اما مثل هر سال اين تنظيم دستش واقعا اعصاب خوردي هست
فيفا 12 يه فايلي نيم مگي بود كه بايد ميريختي توي پوشه game تا بتوني حركات تكنيكي انجام بدي
من با كامپيوتر بازي ميكنم خواهشا هركي بلده بگه چه جوري ميشه حركات تكنيكي رو توي فيفا 13 انجام داد

AlexMercer
10-10-2012, 12:22
دوستان حتما ایزک کونکا رو از بارسلونا بخرین(میشه قرضشم گرفت) خیلی خوب بازی میکنه.همینطور اسمالینگ از منچستر .

sam09ft
10-10-2012, 12:23
سلام من فیفا 13 که نصب کردم حالت کارتونی داره یادمه پارسال هم فیفا 12 کارتونی بود یه تنظیماتی انجام دادم(که الان یادم نیست) خیلی خفن شد حالا کسی نمیدونه باید چه کار کرد؟؟

SevenCity
10-10-2012, 12:30
باید رزولوشن کم کنید منم مشکل شما رو داشتم با کم کردن رزولوشن حل شد

احتمالا کارت شما انویدیا نیست من 1080 بازی میکنم ولی چه فول اچدی بازی کنم چه روی 600 با کیفیت very low هم بزارم اون مشکل لرزش خیلی خیلی ریز وجود داره
این مشکل فکر میکنم مخصوص تمام کارت های سری 400 جیفورس برای فیفا13 هست

چه تنظیماتی انجام بدم از این قسمت که کیفیت گرافیک بازی هم پایین نیاد

Fusi0n
10-10-2012, 12:35
دوستان بخش UT توضیحاتش بدید ببنیم تغییرات چی نسبت به نسخه قبل ؟
کسی اینجا نسخه اوریج خریده؟!

mojtaba_tanha
10-10-2012, 12:50
آقا من فایل setting بازی رو میخوام بازی رو خریدم نصب کردم ولی setting نداره گرافیکش خیلی پایینه یکی لطف کنه این فایل و واسه من آپ کنه!!

hamed_dij
10-10-2012, 13:02
حالم ب هم خورد از این فیفا 13 چرا اینقدر بازی مذخرف شده؟دم فیفا 12 گرم ، آپدیتی واسه فیفا 12 نیومده که نقل انتقالات 2012-13 توش انجام شده باشه و همچنین لباس ها آپدیت شده باشه؟زنده باد فیفا 12 که هنوز هم سره از همه شبیه سازهای فوتبال ولی حیف که نقل انتقالات و لباسها آپدیت نیست،لطفا اگه آپدیت یا پچی هست دوستان معرفی کنن.

Kamyar_AnathemA
10-10-2012, 13:04
تو قسمت Area با MESSI حدود 100 تا شوت زدم که نزدیک ترینشون تیر دربازه بود در غیر اینصورت یا دفع میشد یا بیرون میرفت حتی یک گل از فاصله دور نشد بزنم با اینکه شوت های کنج خیلی زیاد بود !

---------------------------------------------------

دوستانی که بازی رو برای PC خریداری کرن حتما حتما در قسمت Config (خارح از بازی) تنظیمات مربوط به FPS یا همون فریم ریت رو روی حالت Limite قرار بدن چون در حالت No Limite سیستم نمیتونه هماهنگی لازم رو برای کنترل پردازش بازی داشته باشه و بازی کند میشه

آرنا رو بیخیال
منظورم در جریان بازی هست

AlirezaLamLam
10-10-2012, 13:05
من با استوپ توپ مشکل دارم. وقتی به بازیکنم پاس می دم نمیتونه درست توپو استوپ یا کنترل کنه. روشی هست که بشه درست توپو کنترل کرد؟

hamed_dij
10-10-2012, 13:05
حالم ب هم خورد از این فیفا 13 چرا اینقدر بازی مذخرف شده؟دم فیفا 12 گرم ، آپدیتی واسه فیفا 12 نیومده که نقل انتقالات 2012-13 توش انجام شده باشه و همچنین لباس ها آپدیت شده باشه؟زنده باد فیفا 12 که هنوز هم سره از همه شبیه سازهای فوتبال ولی حیف که نقل انتقالات و لباسها آپدیت نیست،لطفا اگه آپدیت یا پچی هست دوستان معرفی کنن.

خواهشا یکی جواب بده

Karistias
10-10-2012, 13:09
آقا من فایل setting بازی رو میخوام بازی رو خریدم نصب کردم ولی setting نداره گرافیکش خیلی پایینه یکی لطف کنه این فایل و واسه من آپ کنه!!
برو به این ادرس FIFA13\Game\fifasetup از طریقfifaconfig تنظیمات رو عوض کن .

mojtaba_tanha
10-10-2012, 13:12
برو به این ادرس FIFA13\Game\fifasetup از طریقfifaconfig تنظیمات رو عوض کن .

داداش این fifaconfig ارور میده اجرا نمیشه!؟!!

AlexMercer
10-10-2012, 13:26
خواهشا یکی جواب بده

نه دوست من نیست. اگر بخوای اپدیت کنی خودت باید دستی انجام بدی. که اونم تا یاد بگیری و لباس ها و چهره ها و کفش و توپ رو دانلود کنی و وارد بازی کنی اینقدر وقت میگیره که تا اون موقع به فیفا ۱۳ هم عادت میکنی

saeid.janacky
10-10-2012, 14:18
دوستان کسی نفهمید مشکل من چی هستش !!؟
بازی من اجرا نمیشه !
رو آیکونش که کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته !!!

Kamyar_AnathemA
10-10-2012, 14:35
من با استوپ توپ مشکل دارم. وقتی به بازیکنم پاس می دم نمیتونه درست توپو استوپ یا کنترل کنه. روشی هست که بشه درست توپو کنترل کرد؟

موقع استپ کردن دستتو از روی سرعت بردار

mojtaba_tanha
10-10-2012, 15:54
آقا این fifaconfig رو یکی لطف کنه واسه ما آپلود کنه!!

sam09ft
10-10-2012, 15:57
داداش این fifaconfig ارور میده اجرا نمیشه!؟!!
چه اروری میده اگه خوده فیفا 13 اجرا بشه اینم نباید مشکلی داشته باشه

sam09ft
10-10-2012, 16:01
آقا این fifaconfig رو یکی لطف کنه واسه ما آپلود کنه!!

Marshall_
10-10-2012, 16:03
فصل اول با آرسنال دارم میرم.... بنزما رو 25 میلیون یورو خریدم. همچنان مثل فیفا 12 مهاجم عالیه ایه! توی 12 به نظرم بهترین مهاجم بود. بنزما و زلاتان. توی 13 هم بنزما عالیه. 16 بازی ، 24 گل در لیگ. world class.

امیدوارم دلار هرچه سریعتر بیاد پایین ، لذت واقعی فیفا به انلاین بازی کردنه ، نه به بازی کردن با هوش مصنوعی!!

sam09ft
10-10-2012, 16:12
سلام من فیفا 13 که نصب کردم حالت کارتونی داره یادمه پارسال هم فیفا 12 کارتونی بود یه تنظیماتی انجام دادم(که الان یادم نیست) خیلی خفن شد حالا کسی نمیدونه باید چه کار کرد؟؟
کسی جوابی نداره حداقل یه عکس از بازیتون بزارید ببینم فقط مال من اینطوریه یا همه اینجورین

sam09ft
10-10-2012, 16:15
این یکی از ویژگی های فیفا 13 هست
باید تو پاس دادن دقت بیشتری کنی و قدرت پاس به اندازه باشه و اگه با عجله یا محکم پاس بدی توپ خراب میشه

kingmohsen
10-10-2012, 16:24
اگه 2K و Rockstar و Epic و Konami و Activision و هزار تای دیگه جمع شن ، نمیتونن بهتر از FIFA بسازن !جهت اطلاع این عکسا رو ببین . من نساختم ولی هر رو تو FB دارم میبینم : ببین چقدر عاشق داره این بازی یکیش خودم :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این ادعا رو در حالت عادی گفتی یا اکس زده بودی!!!!!
خود دیوید روتر هم اینقدر جوگیر نمیشه و از بازی خودش اینقدر تعریف نمیکنه :31:

درسته ea شرکت بزرگیه اما بهترین نیست - فیفاهم 2-3 سالیه از پی اس بالاتر زده و همیشه خیلی از پی اس پایینتر بود
عزیز من جوگیر نشوامسال حقیقت اینه که درکل افت کرده و از فیفا12 بدترشده
شما هیچ وقت شرکتهای بزرگی مثل rockstar و 2k ویا کپکام رو باهیچ شرکتی مقایسه نکن
چون عناوینی دارن که ea حتی توی خواب شبش هم نمیبینی که بتونه مثل این بازیها رو بسازه
شما اول بازی بسکتبال 2k رو بازی کن بعد بگو نمیشه ازفیفا بهتر ساخت
واقعا فیفا و پی اس درمقابل این بازی مثل پلی 1 به پلی 2 میمونمن خیلی ازکسا رو میشناسم که از بسکتبال خوششون نمیومده اما وقتی این بازی رو دیدن عاشق این بازی شدن

Ramos1367
10-10-2012, 17:15
این ادعا رو در حالت عادی گفتی یا اکس زده بودی!!!!!

درسته ea شرکت بزرگیه اما بهترین نیست - فیفاهم 2-3 سالیه از پی اس بالاتر زده و همیشه خیلی از پی اس پایینتر بود
چون عناوینی دارن که ea حتی توی خواب شبش هم نمیبینی که بتونه مثل این بازیها رو بسازه
واقعا فیفا و پی اس درمقابل این بازی مثل پلی 1 به پلی 2 میمونمن خیلی ازکسا رو میشناسم که از بسکتبال خوششون نمیومده اما وقتی این بازی رو دیدن عاشق این بازی شدن

دوست عزیز اگه عاشق 2k هستی تاپیکش یه کم اونورتره می تونی بری توش نظربدی...
اینجا مال عاشقای فوتبال و علی الخصوص فیفاست....
بحث رو هم اصلا ادامه ندید که تاپیک منحرف میشه....

mojtaba_tanha
10-10-2012, 17:15
دستت درد نکنه ولی بازم درست نشد!!؟ میشه لطف کنی پوشه fifasetup رو یه جا آپ کنی !!:11::11:

Gregar
10-10-2012, 17:49
وای خدا من که دارم دیوانه میشم . عجب بازی ایه این 13 . در جا قورت میده 12 رو . خیلی منطقی شده . کسایی هم که میگن 12 بهتر بود برن ببینن کجای بازیشون مشکل داشته که توی 13 نمیتونن از اون روش هاشون استفاده کنن .
والا در نظر ما که بازی از قبل واقعی تر شده و هیچ چیزی هم از بازی کم نشده . هوش مصنوعی هم که به شدت بالا رفته .

اما نمیدونم چرا توی نسخه قبلی من یه 5 6 تایی از cpu همش میخوردم . اما اینجا نسبتا جلوش خوب بازی میکنم . بالاخره با کلی تلاش تونستم روی لجند رئال رو 4-1 بزنم .

واقعا خیلی احمقانه است که بیایم ساخت یک بازی بسکتبال از 2K رو با ساخت یه بازی فوتبال حرفه ای که ادعای شبیه سازی داره اون هم از EA مقایسه کنیم . این که ژانر هر دو ورزشی هست دلیل نمیشه اونو با این مقایسه کنیم .
به هیچ وجه دلیل نمیشه که اگه یه شرکت بازی بسکتبال خوبی بسازه پس توی ساخت یه بازی فوتبال هم موفق باشه .

AlexMercer
10-10-2012, 18:06
وای خدا من که دارم دیوانه میشم . عجب بازی ایه این 13 . در جا قورت میده 12 رو . خیلی منطقی شده . کسایی هم که میگن 12 بهتر بود برن ببینن کجای بازیشون مشکل داشته که توی 13 نمیتونن از اون روش هاشون استفاده کنن .
والا در نظر ما که بازی از قبل واقعی تر شده و هیچ چیزی هم از بازی کم نشده . هوش مصنوعی هم که به شدت بالا رفته .

اما نمیدونم چرا توی نسخه قبلی من یه 5 6 تایی از cpu همش میخوردم . اما اینجا نسبتا جلوش خوب بازی میکنم . بالاخره با کلی تلاش تونستم روی لجند رئال رو 4-1 بزنم .

واقعا خیلی احمقانه است که بیایم ساخت یک بازی بسکتبال از 2K رو با ساخت یه بازی فوتبال حرفه ای که ادعای شبیه سازی داره اون هم از EA مقایسه کنیم . این که ژانر هر دو ورزشی هست دلیل نمیشه اونو با این مقایسه کنیم .
به هیچ وجه دلیل نمیشه که اگه یه شرکت بازی بسکتبال خوبی بسازه پس توی ساخت یه بازی فوتبال هم موفق باشه .

شما خودت رو ناراحت تکن. با این همه سابقه باید بدونی که تفریح ایشون ترول کردنه وگرنه هیچ منطقی پشت حرفاش نیست و فقط میخواد نظری داده باشه.

mohsen_gh1991
10-10-2012, 18:24
دوستان این بازی پچ یا ادیتی نداره که بشه یه دوربین جدید به بازی اضافه کرد؟

sam09ft
10-10-2012, 18:41
دستت درد نکنه ولی بازم درست نشد!!؟ میشه لطف کنی پوشه fifasetup رو یه جا آپ کنی !!:11::11:
کلا اونو پاک کن اینو بنداز اگه درست نشد بگو چه اروری میده تا کمکت کنم
در ضمن اگه کلا بالا نمیاد میتونی از این گزینه هم کمک بگیری (ویندوز7 و 8) کلیک راست کن بعد troubleshoot compatibility رو بزن

A.N.A.P
10-10-2012, 18:43

خدایا میبینی با کیا شدیم 75 میلیون نفر ؟
داداش مثل اینکه شما بیشتر تو توهمی و اکس زدی ! به قول دوستمون شما که عشق 2K هستی بفرما تاپیک بقلی !
کم مونده مستربین هم بیاد فیفا رو نقد کنه !

mehdi_vsgh
10-10-2012, 19:02
سلام
اقا میخوام یه دسته خوب برای بازی فیفا بخرم...بهترینش چی میتونه باشه؟؟(بلوتوثی بهتره یا معمولی؟)
با قیمت بگین مرسی

ye adam
10-10-2012, 19:14
سلام
اقا میخوام یه دسته خوب برای بازی فیفا بخرم...بهترینش چی میتونه باشه؟؟(بلوتوثی بهتره یا معمولی؟)
با قیمت بگین مرسی

بوتوثی که گرونه
داداش گوگل سرچ کنی قیمت قطعات کامپیوتر واست میاره
میری تو سایت اون بغل همه ی چیزای کامپیوتر رو داره

Kamyar_AnathemA
10-10-2012, 19:24
سلام
با قیمت بگین مرسی

Microsoft Xbox 360 Wireless Controller For Windows Gamepad
قیمت نزدیک 150

mehdi_vsgh
10-10-2012, 19:35
قیمت نزدیک 150

معمولیش قیمتش چنده؟

mehdi_vsgh
10-10-2012, 19:37
بوتوثی که گرونه
داداش گوگل سرچ کنی قیمت قطعات کامپیوتر واست میاره
میری تو سایت اون بغل همه ی چیزای کامپیوتر رو داره
اخه من نمیدونم کدوم دسته خوب هست برای بازی؟

SamGun
10-10-2012, 20:24
pc دوست عزیز

اگه با دسته Xbox360 بازی میکتی شما باید درایور رو یکبار پاک کنی و از طریق آپدیت ویندوز دوباره نصب کنی اگر هم با دسته PS3 بازی میکنی باید آخرین ورژن MotionJoy رو نصب کنید و البته در ورژنی که من در تاپیک آموزشش گذاشتم کاملا سالم و قابل استفاده است.
دسته های متفرقه رو هم با USB های دیگه و نصب دوباره درایور امتحان کن

شما فایل Config رو تو کدوم پوشه از بازی داری ؟ باید تو fifasetup باشه

saminem
10-10-2012, 20:30
توی ویندوز 7 و داخل بازی افت فریم دارم. کسی راه حلی داره ؟

ye adam
10-10-2012, 20:39
قیمت نزدیک 150

داداش 150 تومن واقعا ارزش نداره برای 1 دسته بدی
من با 16تومن یه 2 ساله دارم
فک نکنم این 2 روز دووم بیاره

اخه من نمیدونم کدوم دسته خوب هست برای بازی؟

داداش من 2 سال پیش یه دسته خریدم 16تومن
تا الان دارمش
ببین رفیقی چیزی داری که بدونه جنس چه دسته ای خوبه؟
من رفیقم سیدی فروشی داشت
پرسیدم دسته ها کدومش خوبه
این دسته ای که دارمو معرفی کرد :دی

amirreza13
10-10-2012, 20:45
اقا من الان ئارد بازی شدم یهو سرعت بازی زیاد شده چه کنم

H 2 H
10-10-2012, 20:58
اقا من الان ئارد بازی شدم یهو سرعت بازی زیاد شده چه کنم

از قسمت game settings سرعت بازی روی بزار رو normal یا slow. بستگی به خودت داره که با چه سرعتی حال میکنی.

amirreza13
10-10-2012, 21:00
از قسمت game settings سرعت بازی روی بزار رو normal یا slow. بستگی به خودت داره که با چه سرعتی حال میکنی.

این جوری نیست کلا همه چی بازی پر سرعت شده loading فیلم ها حرکت بازیکنا

SevenCity
10-10-2012, 21:22
سعی کنیم در تعریف و نقد بازی ها انصاف رو رعایت کنیم افراط در هردو مورد تایپیک رو بسیار خز و بچگونه جلو میبره
فیفا هرچی داره از انتقاد یوزرهاش داره
مسخرست چندتا کمپانی فقط سرمایگذار از ea بگیر الی آخر رو تو تایپیک یک بازی باهم مقایسه کنیم!

amirreza13
10-10-2012, 21:23
لطفا یکی کمک کنه

masoodbr
10-10-2012, 21:56
سلام من بازی رو نصب کردم از سایت دانلودها دان کردم داخل بازی میره ولی وقتی تیم انتخاب میکنی میخوای بری برای بازی از بازی بیرون میپره البته موقع نصب برنامه
directx رو نصب میکردم به خاطر نداشتن اینترنت تا اخر نصب نشد ممکنه مشکل از همین باشه؟

masoodbr
10-10-2012, 22:06
ای پیغام رو هم بعدش میده
the program can't start because rldea.dll is missing from your computer.try reinstalling the program to fix this problam

mehdi_vsgh
10-10-2012, 22:20
ای پیغام رو هم بعدش میده
the program can't start because rldea.dll is missing from your computer.try reinstalling the program to fix this problam

به احتمال زیاد directx رو نصب نکردی یا درست نصب نشده.....و یا اینکه فایل rldea.dll رو تو گوگل سرچ کن و دانلود کن و تو فولدر سیستم ویندوز کپیش کن

iker11
10-10-2012, 22:32
سلام من بازيو رو كامپيوتر دوستم نصب كردم(سي دي بازي كرك نداشت) راحت اجرا شد حالا رو سيستم خودم وقتي نصب يكنم روي ايكنش كه كليك ميكنم يه چند لحظه بد هيچ اتفاقي نميفته نه ارور ميده و نه توبازي ميره دوستان اگه كسي ميونه يه راهنمايي بكنه

arash_gartal
10-10-2012, 22:38
فیفا عالیه. سال به سال هم بهتر میشه. اگه کسی نمیتونه خوب بازی کنه از ضعف فیفا نیست از ضعف بازی خودشه. مثل فوتبال واقعی میشه انواع تاکتیکا رو انجام داد!!

مانی 22
10-10-2012, 22:43
دوستان قدرت مسی و رونالدو چقدره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شوت زدن توش آسون تر شده ؟ تو 12 هر چی شوت میزدیم میخورد به دفاع ها ...

Karistias
10-10-2012, 22:48
دوستان قدرت مسی و رونالدو چقدره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شوت زدن توش آسون تر شده ؟ تو 12 هر چی شوت میزدیم میخورد به دفاع ها ...
رونالدو 92
مسی 94
فضا برای شوت زدن هم زیاد ایجاد میشه البته بستگی به سبک بازی خودت هم داره

مانی 22
10-10-2012, 22:51
رونالدو 92
مسی 94
فضا برای شوت زدن هم زیاد ایجاد میشه البته بستگی به سبک بازی خودت هم داره

نامردا باز کریسو پایین تر گذاشتن.

djmetalboy2005
10-10-2012, 23:10
نامردا باز کریسو پایین تر گذاشتن.

نه که نیست !؟ :دی

saminem
10-10-2012, 23:19
توی ویندوز 7 و داخل بازی افت فریم دارم. کسی راه حلی داره ؟

چاره چیست ؟

mohsen_gh1991
10-10-2012, 23:58
دوستان نگفتین پچی وجود نداره که دوربین جدید به بازی اضافه کنه؟

Armin 7
11-10-2012, 00:02
با سلام

اقایون اساتید من یه مشکل دارم.

اونم اینکه وقتی حاشیه های قبل بازی یا صحنه آهسته ها رو میخواد نشون بده توی تصویر رنگهای سفید ایجاد میشه !!!

][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی دو تا رزولوشن هم عوض کردم . گرافیک رو هم هم رو Medium و هم رو High گذاشتم . ولی تغییری نکرد.

به نظر شما مشکل کجاست ؟

ممنــــون میـــــشم راهـــــنماییـــــــــم کنیــــــــــــن .

سپــــــــــاسگذارم.

soheilnouri
11-10-2012, 00:11
بجه ها حواشی pes خیلی بهتر شدده ها.....فیفا یکم باید بیشتر رو حواشی و جلوه های خاص بازی کار کنه...من گیم بلی رو نمیگم چون قابل قیاس نیستند..اما صحنه های اهسته و شادی بعد از گل و اینجور جنگولک بازی های pes واقعا خارق العاده شده...

Kamyar_AnathemA
11-10-2012, 00:21
داداش 150 تومن واقعا ارزش نداره برای 1 دسته بدی
من با 16تومن یه 2 ساله دارم
فک نکنم این 2 روز دووم بیاره

داداش من 2 سال پیش یه دسته خریدم 16تومن
تا الان دارمش
ببین رفیقی چیزی داری که بدونه جنس چه دسته ای خوبه؟
من رفیقم سیدی فروشی داشت
پرسیدم دسته ها کدومش خوبه
این دسته ای که دارمو معرفی کرد :دی

ایشون گفتن بهترین دسته چی میتونه باشه منم بهتریم رو پیشنهاد دادم
اینکه میرزه یا نمیرزه بحثش جداست

دیگه اینو که نمیخوای بگی که دسته 16 تومانی شما بهترین دستست که !!!!

رفیق شما هم حکم همون بقال سر کوچه رو داره که نمیگه ماستم ترشه :sq_25:

با قیمت کمتر لاجیتک هم میشه خرید

Gregar
11-10-2012, 00:39
با سلام

اقایون اساتید من یه مشکل دارم.

اونم اینکه وقتی حاشیه های قبل بازی یا صحنه آهسته ها رو میخواد نشون بده توی تصویر رنگهای سفید ایجاد میشه !!!

][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی دو تا رزولوشن هم عوض کردم . گرافیک رو هم هم رو Medium و هم رو High گذاشتم . ولی تغییری نکرد.

به نظر شما مشکل کجاست ؟

ممنــــون میـــــشم راهـــــنماییـــــــــم کنیــــــــــــن .

سپــــــــــاسگذارم.

منم بعضی وقتها همچین چیزی رو دیدم تو بازی . احتمال میدم از خود بازی باشه . شاید با اپدیت جدید کارت گرافیک که بیاد درست شه .

وین رونی
11-10-2012, 00:51
بچه هایی که کنسول دارن تو CC برید تیمهای دست ساز رو دانلود کنید خیلی فاز میده
مثلاً بهترین تیم تاریخ لالیگا رو ساختن که فورواردهاش کیان؟رونالدوی کبیر،مسی و کریس

یا بهترین تیم تاریخ فوتبال شامل مارادنا و پله و زیدان و بکن باوئر و یاشین و...
یه سری هم دارن سعی می کنن لیگ ایران رو بسازن