PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FIFA 13

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

gta6767
01-10-2012, 20:19
این سایت اسکیدرو داره فیلم بازی میکنه به احتمال زیاد از یک جایی پول گرفته تا کرک این بازی را منتشر نکنه.

Yi Yi
01-10-2012, 20:26
یک پیشنهاد احمقانه

کرک فیفا 12 رو روی فیفا 13 امتحان کنید.

Hojjat07
01-10-2012, 20:30
یک پیشنهاد احمقانه

کرک فیفا 12 رو روی فیفا 13 امتحان کنید.
آخه چه کاریه چرا خودآزاری می کنید، فقط صبر پیشه کنید ...

Konami_Pc
01-10-2012, 20:40
سایت Skidrow.com که قسمت نظرات بسته شده . در Skidrow.net قسمت نظرات باز هست و همچنان اکثر پیام ها پیرامون پرسش درباره تاریخ انتشار کرک هست .
فعلا هیچ خبری از کرک نیست . شاید یکی دو ماه الاف بشیم . اینطوری که بوش میاد این بازی زمان میبره تا کرک بشه !

این سایتی های که شما نوشتی ربطی به اسکیدرو کرکر نداره مال یه گروه خواننده هستش به همین نام

سایتی که توش در مورد کرک بحث میشه اینه skidrowgames.com

136209
01-10-2012, 20:56
من فکر کنم با هم زدوبند کردن تا اول گیمرها مجبور بشن تا بازی رو بخرن بعد کرک رو میدن

AlexMercer
01-10-2012, 20:56
خیلی جالبه کسی نمخواد باور کنه که اسکیدرو و ریلودد اصلا سایت و وبلاگ و فیسبوک ندارن! اگر بیاد \حش میشه

B3HZ@D
01-10-2012, 21:03
این سایتی های که شما نوشتی ربطی به اسکیدرو کرکر نداره مال یه گروه خواننده هستش به همین نام

سایتی که توش در مورد کرک بحث میشه اینه skidrowgames.com

منظور من هم همون بود . ولی دیگه حوصله نداشتم قسمت باقی مونده (GAME) رو بهش اضافه کنم . اصل مطلب دامنه سایت بود که میخواستم معرفی کنم . وگرنه هر کسی میدونه آدرس سایتش به چه صورته .

خیلی جالبه کسی نمخواد باور کنه که اسکیدرو و ریلودد اصلا سایت و وبلاگ و فیسبوک ندارن! اگر بیاد \حش میشه

اگر خود گروه رسما سایت و بلاگ و فیس بوک و توئیتر نداشته باشن , بالاخره یک سری افراد واسطه شدن و کرک ها رو قرار میدن یا آپدیت ها رو ارائه میدن .
به فیس بوک و توئیتر این گروه که سر بزنین مطالب مهم و اخبار رو اونجا عنوان میکنن .

m64m64
01-10-2012, 21:27
خدا کنه داستانه فیفا 13 هم مثل HAWX 2 نشه ، فکر کنم با این وضع دلار باید اورجشو 500هزار پول بدیم چندوقت دیگه

A.N.A.P
01-10-2012, 21:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sam09ft
01-10-2012, 22:51
این سایت اسکیدرو داره فیلم بازی میکنه به احتمال زیاد از یک جایی پول گرفته تا کرک این بازی را منتشر نکنه.
اتفاقا شایعش هم هست که با ea قرار دادبسته توی کامنت های خود سایت نوشته البته به احتمال زیاد از عصبانیت کاربر ها هست

sam09ft
01-10-2012, 23:03
بچه ها لطفا یکی فایل اجرایی فیفا 13 (.exe) رو برام بزاره من با اون کرک اولی که خراب بود جایگزین کردم اصلی پاک شده

Karistias
01-10-2012, 23:23
اقای m.a97 که لیست بازیکنای چلسی رو گذاشتی یه زحمت بکش
امار قدرت بازیکنای رئال رو هم بذار حالا اگه بارسا رو هم نذاشتی مهم نیست

ye adam
01-10-2012, 23:24
آنلاین بازی کردن چقدر ترافیک برا هر بازی میسوزونه ؟ واسه adsl میپرسم

بستگی داره به بازی
یه سری مثل Gta sa و cod 4 نمسوزونه ولی بعضیا چرا میسوزونه

ye adam
01-10-2012, 23:26

داداش یه سوال
اینا به چه دردت میخوره :دی

Karistias
01-10-2012, 23:43
من با داییم فیفا به صورت حرفه ای بازی میکنم
ومن همیشه رئالو بر میدارم و اون بارسلون

به همین جهت میخوام ببینم وضعیت بازیکنای رئال تو fifa13 چه جوریه .

soheilnouri
01-10-2012, 23:53
اقا کی اخیرا واسه خرج کردن بوینتش واسه خرید انلاین بسس فیفا 13 از سیستم شیر کردن چیز بی ان با کنسولش استفاده کرده؟ارور 919 میده و گاهی هم 800

این هست ارورش:

The connection could not be established because the authentication protocol used by the RAS/VPN server to verify your username and password could not be matched with the settings in your connection profile.

mohsenking
01-10-2012, 23:54
به به میبینم که فیفا ۱۳ هم اومده
بچه ها چطوره نسبت به ۱۲ ؟
من هیجان دارم یکم :-D

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

balloon
02-10-2012, 04:35
به به میبینم که فیفا ۱۳ هم اومده
بچه ها چطوره نسبت به ۱۲ ؟
من هیجان دارم یکم :-D

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

عالیه عالی. بهتر از این نمیشه دیگه. داداش اینقدر بازی کردیم انگشتامون تاول زده!

soheilnouri
02-10-2012, 09:21
كريرك مودش چرايهو اينقد حريفا سخت شدن...٤ تا بازي بشت هم باختم

dipi
02-10-2012, 09:32
بستگی داره به بازی
یه سری مثل Gta sa و cod 4 نمسوزونه ولی بعضیا چرا میسوزونه

منظورم فیفا بود :)

mohsen_gh1991
02-10-2012, 12:33
دوستان یه سوال دارم. فیفا 13 رو روی پیسی بدون کرک اصلا نمیشه اجرا کرد یا فقط وارد انلاین و کریر مود نمیشه؟

italodance
02-10-2012, 12:35
دوستان یه سوال دارم. فیفا 13 رو روی پیسی بدون کرک اصلا نمیشه اجرا کرد یا فقط وارد انلاین و کریر مود نمیشه؟

خیر نمیشود ولی دمو ش میشود من میگم منتظر کرک بشید که ارزش داره و بیهوده دمو نگیرید

srmsrm
02-10-2012, 14:41
این بحثهای الکی چیه راه افتاده
خواهشن مدیرا این پست های بی ربط رو پاک کنن
اینجا تایپک فیفا13 هست نه اینترنت و http و ...

bendtner
02-10-2012, 15:35
یه لحظه ذوق کردم دیدم چند صفحه به این تایپیک اضافه شده فک کردم کرک اومده بیرونٰ:31: : )‌))))))
بابا این بحثارو ول کنید فقط کرک اومد خبر کنید:10:

SevenCity
02-10-2012, 16:35
کنسول بازها کلا چیزی برای گفتن ندارن نه؟
من اینو میزارم به حساب اینکه 24 ساعته دارن بازی میکنن و وقت پست گذاشتن ندارن
واقعا منتظرم از تغییرات در جزئیات گفته بشه

ye adam
02-10-2012, 16:44
کنسول بازها کلا چیزی برای گفتن ندارن نه؟
من اینو میزارم به حساب اینکه 24 ساعته دارن بازی میکنن و وقت پست گذاشتن ندارن
واقعا منتظرم از تغییرات در جزئیات گفته بشه

راس میگه دیگه
دوستانی که کنسول دارن و فیفا رو گرفتن جزئیات و تغییر های بازی رو بگین ما هم بدونیم

CRIS Joon CR7
02-10-2012, 16:50
راس میگه دیگه
دوستانی که کنسول دارن و فیفا رو گرفتن جزئیات و تغییر های بازی رو بگین ما هم بدونیم

صفحه های قبلی رو هم بخونید میان پست های کرک اومد کرک نیومد توضیحاتی در مورد بازی هم پیدا میکنی:27:
مثال:
دکتر شهروز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوباره خودش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یک نکته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:11:

hobgoblin
02-10-2012, 17:12
دوست عزیز cd key اومده و از طریق خود ea هم اومده . و در واقع کسی که cd key رو می خره بازی رو به صورت قانونی خریده.

کرک هم در واقع راه اجرا کردن بازی به صورت غیر قانونی هست که اونو دیگه خود ea نمی ده بیرون بلکه کار دوستان محترم کرک مثل گروه های Reloaded و skidrow هست. و البته یه جور دزدیه :)

B3HZ@D
02-10-2012, 17:24
دوستان عزیز من سی دی کی رو خریدم و از طریق اوریجن بازی رو نصب کردم....
در واقع 6 گیگ دانلود شده رو ریختم توی اوریجن و بعدش 2 گیگ دیگه هم از طریق اوریجن آپدیت شد و بازی نصب شد....
الان وقتی به صورت آنلاین وارد بازی میشم سرور رو چک می کنه ولی قبل از اینکه وارد منو بشه روی لود گیر میکنه و منو رو نمی یاره...
وقتی هم به صورت آفلاین وارد میشم روی منو که میرسم کرش می کنه...
می خواستم ببینم کسی این مشکل رو نداشته و یا تو فروم های خارجی نمونه این مشکل رو دیده یا نه؟
این همه پول سی دی کی دادم....دوستان اگه می تونید کمک کنید...

این مشکل رو هم بقیه داشتن و حتی بعضی جاها گفتن که این کار خود EA هست !
با این کاری EA قصد داره یک پچ برای برطرف کردن مشکل ارائه بده و همین زمانی که کاربر باید منتظر پچ اصلاحی باشه باعث میشه که کرکرها فعلا دست نگه دارن تا پچ آپدیت منتشر بشه و بعد از اون به سراغ کرک بازی برن.
همین فاصله زمانی باعث میشه که نسخه های بیشتری بصورت قانونی به فروش برسه و EA این وسط سود میکنه .
کرکر ها هم نمیتونن برای نسخه حال حاضر کرک بدن و بعد از انتشار پچ دوباره اقدام به ساخت کرکی جدید بکنن و فشار رو دو برابر کنن.
برای همین فعلا منتظر هستن تا پچ اصلاحی EA منتشر بشه تا بعد از اون کرک بازی رو کامل کنن.

مثل این که روش در فیفا 12 هم اعمال شده بود!

Ramos1367
02-10-2012, 17:28
این مشکل رو هم بقیه داشتن و حتی بعضی جاها گفتن که این کار خود EA هست !
با این کاری EA قصد داره یک پچ برای برطرف کردن مشکل ارائه بده و همین زمانی که کاربر باید منتظر پچ اصلاحی باشه باعث میشه که کرکرها فعلا دست نگه دارن تا پچ آپدیت منتشر بشه و بعد از اون به سراغ کرک بازی برن.
همین فاصله زمانی باعث میشه که نسخه های بیشتری بصورت قانونی به فروش برسه و EA این وسط سود میکنه .
کرکر ها هم نمیتونن برای نسخه حال حاضر کرک بدن و بعد از انتشار پچ دوباره اقدام به ساخت کرکی جدید بکنن و فشار رو دو برابر کنن.
برای همین فعلا منتظر هستن تا پچ اصلاحی EA منتشر بشه تا بعد از اون کرک بازی رو کامل کنن.

مثل این که روش در فیفا 12 هم اعمال شده بود!
معلوم نشده کی پچ می یاد؟یعنی باید منی که پول دادم بمونم تا پچ بیاد...خدا لعنت کنه ea رو...
هیچ راه حلی ندادن؟

B3HZ@D
02-10-2012, 17:46
راستش هنوز اعلام نشده . فقط این مطالب رو توی سایت های دیگه خوندم که یک سری از کاربران هم همین مشکل شما رو داشتن.
راه حلش هم همون انتشار پچ برطرف کننده مشکله ! :31:

vampyre
02-10-2012, 17:51
معلوم نشده کی پچ می یاد؟یعنی باید منی که پول دادم بمونم تا پچ بیاد...خدا لعنت کنه ea رو...
هیچ راه حلی ندادن؟

دوست عزیز همونطور که گفتم مشکل کرش هست ولی نه دیگه اول بازی.وقتی وارد بازی میشی 1000ران نفر دارن بازی میکنن و مشکلی برای ورود به بازی ندارند یکیش خوده من.البته من کل بازی رو از ارجین دانلود کردم.شاید این مشکل شما برگرده به اینکه 6 گیگش رو از یه جا دیگه جدا گرفتید و ریختید.

EngineeR EhsaN
02-10-2012, 18:07
فروش یک میلیونی فیفا ۱۳ در هفته‌ی اول؛ صدرنشین زود عوض شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هفته شاهد FIFA 13 در رتبه اول جدول هفتگی انگلستان و Borderlands 2 در رتبه دوم هستیم. هفته پیش شاهد عرضه بازی بزرگ Borderlands 2 بودیم که به رتبه اول رفت اما این هفته نتوانست در مقابل FIFA13 مقاومت کند و به رتبه دوم نزول کرد.
فیفا ۱۳ با فروش یک میلیونی در هفته‌ی اول، چهارمین بازی تاریخ است که این رکورد را بر جای می‌گذارد، بازی‌های قبلی از سری ندای وظیفه هستند: Black Ops و MW2 و ۳٫اما بشنوید از آمار فروش بازی‌های رایانه‌ای که در هفت روز گذشته ۱۹۶ درصد رشد داشته است. فیفا ۱۳ به تنهایی ۷۱ درصد کل بازی‌های فروش رفته در این هفت روز را تشکیل می‌دهد که بسیار بیشتر از آمار مشابه در سال گذشته است.بسته‌ی محتوای اضافی Mists of Pandaria هم در رده‌ی چهارم قرار گرفته است. با این‌حال بد نیست دوباره اشاره کنیم که فروش نسخه‌های دیجیتالی بازی‌ها در این چارت حساب نشده است. (مثل همیشه)

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ.ن: خدایا کی میشه ما هم دستمون به این بازی برسه :37:

m.a97
02-10-2012, 18:17

real madrid:
Goalkeepers :
Casillas – 89
Adan – 73

Defenders :
Arbeloa – 80
Varane – 76
Albiol – 81
Ramos – 87
Coentrao – 81
Marceloa – 83
Pepe – 85
Carvalho – 80

Midfielders :
Ronaldo -92
Diarra – 80
Alonso – 87
Di Maria – 86
Kaka – 84
Sahin – 82
Ozil – 87
Khedira – 83

Forwards
: Higuain – 86
Benzema – 87
Callejon – 79
Morata – 70

fc barcelona
Goalkeepers :
Valdes – 85
Pinto – 72
Oier – 65

Defenders :
Dani Alves – 84
Puyol – 86
Pique – 86
Mascherano – 86
Abidal – 78
Montoya – 74
Fontas – 73
Bartra – 72
Muniesa – 68

Midfielders :
Fabregas – 87
Cuenca – 75
Dos Santos – 73
Roberto – 72
Busquets – 85
Song – 83
Iniesta – 90
Tello – 76
Xavi – 91
Pedro – 84
Adriano – 77
Afellay – 80
Thiago – 80

Forwards :
Messi – 94
Sanchez – 85
David Villa – 85

Karistias
02-10-2012, 18:48
واقعا ممنوم ازت:11:
دمش گرم رئال بازیکناش 20% افزایش قدرت داشتند ولی کاروالیو خیلی افت کرده 80 شده حالا نمیدونم جایگزینش کیو بزارم دفاع وسط که زوج په په بشه ؟

و یه سوال چرا مایکل اسین تولیست رئال نیست؟

mj94
02-10-2012, 18:50
داداش شما خودت بازیو داری، یا از سایتا پیدا کردی؟ چون من دو مدل overall مثلا برا چلسی دیدم که تو هر کدوم یازده نفر اصلیش متفاوت بوده و قدرتام فرق داشتن و البته جفتشون مال قبل از عرضه بازین.

CRIS Joon CR7
02-10-2012, 19:05
real madrid:
Goalkeepers :
Casillas – 89
Adan – 73

Defenders :
Arbeloa – 80
Varane – 76
Albiol – 81
Ramos – 87
Coentrao – 81
Marceloa – 83
Pepe – 85
Carvalho – 80

Midfielders :
Ronaldo -92
Diarra – 80
Alonso – 87
Di Maria – 86
Kaka – 84
Sahin – 82
Ozil – 87
Khedira – 83

Forwards
: Higuain – 86
Benzema – 87
Callejon – 79
Morata – 70

fc barcelona
Goalkeepers :
Valdes – 85
Pinto – 72
Oier – 65

Defenders :
Dani Alves – 84
Puyol – 86
Pique – 86
Mascherano – 86
Abidal – 78
Montoya – 74
Fontas – 73
Bartra – 72
Muniesa – 68

Midfielders :
Fabregas – 87
Cuenca – 75
Dos Santos – 73
Roberto – 72
Busquets – 85
Song – 83
Iniesta – 90
Tello – 76
Xavi – 91
Pedro – 84
Adriano – 77
Afellay – 80
Thiago – 80

Forwards :
Messi – 94
Sanchez – 85
David Villa – 85

واقعا ممنوم ازت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دمش گرم رئال بازیکناش 20% افزایش قدرت داشتند ولی کاروالیو خیلی افت کرده 80 شده حالا نمیدونم جایگزینش کیو بزارم دفاع وسط که زوج په په بشه ؟

ایشون نمیدونم این اورال هارو از کجا آورده؟!
این تیم در بازی هم مودریچ هم اسین رو در ترکیب خودش داره همچنین شاهین هم قرضی تو لیورپول بازی میکنه...
الان من وسطای کریر هستم و همه ی تیم ها و انتقالات دقیق هستند...:11:

m.a97
02-10-2012, 19:30
این تیم در بازی هم مودریچ هم اسین رو در ترکیب خودش داره همچنین شاهین هم قرضی تو لیورپول بازی میکنه...

من اونارو از سایت آوردم چون با pc بازی میکنم و هنوز کرکش منتشر نشده از این سایت کپی کردم:
sportskeeda.com/2012/09/09/real-madrid-c-f-official-fifa-13-player-ratings

afterten
02-10-2012, 19:32
آقا هنوز که قسمت نشده بازی کنیم :37: ولی از دوستانی که دارن بازی میکنن تو قسمت کریر مود زمان نقل و انتقالات مثل 12 همه ستاره ها الکی جا بجا میشن و هر سال تیم عوض میکنن یا واقعا طبیعی شده فصل نقل و انتقالات؟

m.a97
02-10-2012, 19:34

راموس و پپه رو بزار وسط.آربلوا راست مارسلو چپ.
درمورد سوالت همونطور که گفتم من اینو از یه سایت پیدا کردم نمیدونم.

Gregar
02-10-2012, 19:54

جز یکی دوتا بازیکن که بقیه شون مثل قبل هستن . فرقی نکرده . تنها تفاوتی که دیدم کاهش قدرت بارسلوناست که کلا ابیدال رو مرخص کردن و سانچز رو بالاتر هم نبردن و داوید ویا رو اوردن پایین بی شرفا . همین بازی قبل که ترکوند .

mehdi_vsgh
02-10-2012, 20:27
دوستان خواهشا یکی یه لینک خوب و سالم از فیفا 13 بده(نسخه اریجن نباشه) که ما دانلود کنیم تا کرک بازی بیاد فقط کرک رو بگیریم....خیلی ممنون

Karistias
02-10-2012, 20:27
حالا به جز این که اسین ومودریج تو رئال نیستند وهمجنین قرض رفتن شاهین به لیورپول امار قدرت بازی کنای رئال و بارسا درسته ؟
واینکه اسین ومودریج امارشون چنده؟

bad_guy
02-10-2012, 21:00
در کریر اگه به خواسته باشگاه مثلا قهرمانی لیگ تیم نرسه چه اتفاقی میوفته؟
آیا مربی اخراج میشه؟اگه میشه آیا کریر تموم میشه یا میشه با یه تیم دیگه ادامه داد؟

soheilnouri
02-10-2012, 21:06
واقعا متاسفم واسه اين تاپيك...تاپيك به بدترين شكل خودش داره به بيراهه ميره...بچه ها لطفا اروم باشين و اگر با همبحث مي كنيد بدون غرض ورزي و اهانت اينكارو انجام بدين..حيف هستش كه تابيك اين بازي پر هوادار به بيراهه بره..

ممنون:))

EngineeR EhsaN
02-10-2012, 21:28
ما که فعلا با دمو داریم حال میکنیم به عشق خود بازی :9:

--------

بازی ساعت 4:30 واقعا حال میده شدیدا احساس طبیعی بودن به آدم دست میده خیلی باحاله!!!

afterten
02-10-2012, 21:41
آقا هنوز که قسمت نشده بازی کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی از دوستانی که دارن بازی میکنن تو قسمت کریر مود زمان نقل و انتقالات مثل 12 همه ستاره ها الکی جا بجا میشن و هر سال تیم عوض میکنن یا واقعا طبیعی شده فصل نقل و انتقالات؟

mj94
02-10-2012, 21:52

شما که داری بازی میکنی، جان من، این تن بمیره لیست بازیکنای چلسیو بذار. فقط اسامی، قدرتاشونو نمی خوام.

FCBarcelona.ir
02-10-2012, 21:56
دوباره این بساط کرش کردن بازی تو Career Mode شروع شد :13:

arash_gartal
02-10-2012, 21:59
سلام.
کی میخوان این پچ کرش کردنو منتشر کنن معلوم نیست!!!

afterten
02-10-2012, 22:01
آقا هنوز که قسمت نشده بازی کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی از دوستانی که دارن بازی میکنن تو قسمت کریر مود زمان نقل و انتقالات مثل 12 همه ستاره ها الکی جا بجا میشن و هر سال تیم عوض میکنن یا واقعا طبیعی شده فصل نقل و انتقالات؟

FCBarcelona.ir
02-10-2012, 22:09

من تو 2-3 تا بازه نقل و انتقالات، زیاد ترنسفر نجومی ندیدم. فقط خودم فابرگاس رو 65 میلیون فروختم به سیتی. در واقع تعارف الکی زدم به نیت اینکه قبول نمی کنه، نامرد قبول کرد :13:

vampyre
02-10-2012, 22:44
اینم برا این دوستمون که بازیکنای چلسی و ریال و بارسا رو میخواست:

ریال:

بارسا:

چلسی:

Layken
02-10-2012, 22:48
تا موقعی که یک کرک درست حسابی بیاد صبر می کنیم و هر کرکی هم میاد در تاپیک مشکلات بازی در مورد صحت و درست کار کردنش نیز تو همون تاپیک صحبت کنید
هر پستی اینجا مبنی بر کرک ، مشکلات نصب ، و غیره به کل ممنوعه

مشکلات نصب و اجرا - FIFA 13 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mj94
02-10-2012, 23:55
ببخشید چیلتر شکن ندارم.

Kaveh619
03-10-2012, 01:28
اینم برا این دوستمون که بازیکنای چلسی و ریال و بارسا رو میخواست: ریال: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بارسا: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چلسی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مرسی از شما لطفا به همین ترتیب برای تیم های منچستر یونایتد،آرسنال،سیتی،بایرن مونیخ و پاریس سن ژرمن و چند تا تیم ایتالیایی هم بذار اگه برات مقدور هست....منچستر خیلی فوریه...بقیه در اولویت های بعدی هست...

dr_shahrooz
03-10-2012, 05:22
صفحه های قبلی رو هم بخونید میان پست های کرک اومد کرک نیومد توضیحاتی در مورد بازی هم پیدا میکنی:27:
مثال:
دکتر شهروز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوباره خودش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یک نکته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واقعا جالبه !
الان اومدم 5 6 صفحه رو دیدم ، همه در مورد فقط کرک و SKIDROW و اینا حرف زدن
دریغ از یک جمله از خود بازی
ای کاش دوستان مشکلاتشونو در مورد این موضوع تو بحث مربوطه در مورد پرسش و پاسخ ایراد ها و .... مطرح میکردن
پست یک نفر خیلی برام جالب بود که نوشته بود :
یه پیشنهاد احمقانه ! کرک فیفا 12 رو رو فیفا 13 تست کنید ببینید جواب میده یا نه ! یعنی SPAM در حد تیم ملی ! واسه این میگم در حد تیم ملی که خودشم داره میگه یه پیشنهاد احمقانه ! lol
من همچنان دارم با تیم لگن Rotherham united تو دسته 3 انگلیس دست و پا میزنم ! فصل دوم رو شروع کردم و اگه بشه این فصل ، میام لیگ 2
وای که چه لذتی میده جمع کردن یه تیم لگن..

SevenCity
03-10-2012, 06:40

میدونم سخته ها ولی اینتر هم بزار :31:
پست حذف بشه

Yi Yi
03-10-2012, 11:22
واقعا جالبه !
الان اومدم 5 6 صفحه رو دیدم ، همه در مورد فقط کرک و SKIDROW و اینا حرف زدن
دریغ از یک جمله از خود بازی
ای کاش دوستان مشکلاتشونو در مورد این موضوع تو بحث مربوطه در مورد پرسش و پاسخ ایراد ها و .... مطرح میکردن
پست یک نفر خیلی برام جالب بود که نوشته بود :
یه پیشنهاد احمقانه ! کرک فیفا 12 رو رو فیفا 13 تست کنید ببینید جواب میده یا نه ! یعنی SPAM در حد تیم ملی ! واسه این میگم در حد تیم ملی که خودشم داره میگه یه پیشنهاد احمقانه ! lol
من همچنان دارم با تیم لگن Rotherham united تو دسته 3 انگلیس دست و پا میزنم ! فصل دوم رو شروع کردم و اگه بشه این فصل ، میام لیگ 2
وای که چه لذتی میده جمع کردن یه تیم لگن..

دکتر اسپم شناس!

hamed30
03-10-2012, 11:46
این بازی مودی شبیه become a legend داره که خودت یه بازیکن بسازی و ..... ؟

mohammad_87
03-10-2012, 12:19
یه توضیح در مورد نقل و انتقالات میدید که چقدر به واقعیت نزدیکه و چه راههایی داره؟مثلا میی تونی پیشنهاد بدی فلان بازیکن تیم رو با بازیکنت تیم خودت عوض کنی یا اینکه وقتی پیشنهاد میدی یا میگیری میشه متغیرهاشو تغییر بدی؟و در آخر اینکه احتمال خرید بازیکنان بزرگ با دیگر بازیکنان کمتر هست یا نه؟

CRIS Joon CR7
03-10-2012, 12:26
یه توضیح در مورد نقل و انتقالات میدید که چقدر به واقعیت نزدیکه و چه راههایی داره؟مثلا میی تونی پیشنهاد بدی فلان بازیکن تیم رو با بازیکنت تیم خودت عوض کنی یا اینکه وقتی پیشنهاد میدی یا میگیری میشه متغیرهاشو تغییر بدی؟و در آخر اینکه احتمال خرید بازیکنان بزرگ با دیگر بازیکنان کمتر هست یا نه؟

نقل و انتقالات واقعی تر شده است و بازیکنان بزرگ به راحتی بین تیم ها ترنسفر نمیشوند...
در مورد خرید ها هم چند مدل هست...
مثلا خرید قطعی ، خرید قرضی و ...
شما میتوانید هنگام دادن پیشنهاد برای خرید یک بازیکن مثلا یکی از بازیکنانت رو هم به عنوان اشانــتیون (:دی) به تیم طرف معامله یواشی قالب کنی!
یه سری تیم ها هم هستند مثل من سیتی و پاریسن ژرمن خیلی راحت پیشنهاد های نجومی بازیکنان رو قبول می کنند و اون رو میخرند...

اقا شرمنده من دمو رو دیشب دانلود کردم به هزار زحمتم راهش انداختم حالا kick off رو میزنم از بازی میپره بیرون!!!!!!!! اون از مکس اینم از فیفا!

When you are about to press the play match button, after changing the team management and everything, press
Alt+TAB, and when you're in the desk, enter again and it will not crash . Do the same thing after finishing a match when you wanna go to the menu

وقتی شما وارد بازی شدید بعد از انجام تغییرات و چیدن ترکیب تیم Alt+TAB را فشرده تا به محیط دسکتاب بیایید سپس دو باره Alt+TAB را بزنید تا وارد بازی شوید و ادامه ی بازی را دنبال کنید.
همین کار را هنگام بازگشت از بازی به منوی بازی (پایان یک دست) انجام دهید تا دیگر بازی ارور ندهد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AlexMercer
03-10-2012, 12:46
اقا شرمنده من دمو رو دیشب دانلود کردم به هزار زحمتم راهش انداختم حالا kick off رو میزنم از بازی میپره بیرون!!!!!!!! اون از مکس اینم از فیفا!

H 2 H
03-10-2012, 13:35

همونطور که دوستمون توضیح داد نقل و انتقالات خیلی بهتر شده... من تا الان هر چی نگاه کردم خیلی کم دیدم ستاره جابجا بشه مگر اینکه با مبلغ هنگفتی...
یه چیز جالب هم اینه که وقتی پیشنهاد بدی واسه بازیکنی اگه قیمت پایین باشه ، باشگاه مقابل یه مبلغ مورد نظر میگه که فقط در اون صورت میزاره این بازیکن از تیم بره.

AlexMercer
03-10-2012, 14:05
نقل و انتقالات واقعی تر شده است و بازیکنان بزرگ به راحتی بین تیم ها ترنسفر نمیشوند...
در مورد خرید ها هم چند مدل هست...
مثلا خرید قطعی ، خرید قرضی و ...
شما میتوانید هنگام دادن پیشنهاد برای خرید یک بازیکن مثلا یکی از بازیکنانت رو هم به عنوان اشانــتیون (:دی) به تیم طرف معامله یواشی قالب کنی!
یه سری تیم ها هم هستند مثل من سیتی و پاریسن ژرمن خیلی راحت پیشنهاد های نجومی بازیکنان رو قبول می کنند و اون رو میخرند...

When you are about to press the play match button, after changing the team management and everything, press
Alt+TAB, and when you're in the desk, enter again and it will not crash . Do the same thing after finishing a match when you wanna go to the menu

وقتی شما وارد بازی شدید بعد از انجام تغییرات و چیدن ترکیب تیم Alt+TAB را فشرده تا به محیط دسکتاب بیایید سپس دو باره Alt+TAB را بزنید تا وارد بازی شوید و ادامه ی بازی را دنبال کنید.
همین کار را هنگام بازگشت از بازی به منوی بازی (پایان یک دست) انجام دهید تا دیگر بازی ارور ندهد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی ولی اصلا به قسمت management نمیرسه تو همون توضیحات kick off میمونه!!!!!!!!

A.N.A.P
03-10-2012, 15:24

نقل و انتقالات که چه عرض کنم خیلی مسخرس ! همه بازیکنای بزرگ قبل از شروع فصل دارن جابجا میشن ! کم مونده مسی بره رئال

yaghma77
03-10-2012, 15:33
دوستان تو فیفا مثله ساکر نمیشه صورت خودمونو طراحی کنیم ؟ منظورم با نرم افزار خود فیفا یا از طریق وارد کردن عکس ؟ طراحی تو فیفا سخته البته شاید برای من سخته اگر کسی اطلاعاتی داره در این باره بگه لطفا ؟؟؟ یه نرم افزاری من تو سایت ea فکر میکنم دیدم که که واسه طراحی صورت بود چه جوری میشه باهاش کار کرد ؟ اسمشم فکر کنم game face بود

B3HZ@D
03-10-2012, 15:39
نقل و انتقالات که چه عرض کنم خیلی مسخرس ! همه بازیکنای بزرگ قبل از شروع فصل دارن جابجا میشن ! کم مونده مسی بره رئال

قبل از شما یک سری از دوستان گفته بودن که نقل و انتقالات خوب شده و دیگه خبری از جابجایی های پیاپی بازیکنان بزرگ نیست !
حالا ما نفهمیدیم نقل و انتقالات خوب و طبیعی شده یا این که مثل گذشته است ؟!

A.N.A.P
03-10-2012, 16:07
قبل از شما یک سری از دوستان گفته بودن که نقل و انتقالات خوب شده و دیگه خبری از جابجایی های پیاپی بازیکنان بزرگ نیست !
حالا ما نفهمیدیم نقل و انتقالات خوب و طبیعی شده یا این که مثل گذشته است ؟!

ما که اومدیم یه فصل رو شروع کنیم ، هر چی بازیکن بزرگ هی اینور اونور میشدن . مانوئل نویر ، لویز سوارز ، سرخیو آگوئرو و ... فقط اینا رو یادم میاد که جابجا شدن !

H 2 H
03-10-2012, 16:44
ما که اومدیم یه فصل رو شروع کنیم ، هر چی بازیکن بزرگ هی اینور اونور میشدن . مانوئل نویر ، لویز سوارز ، سرخیو آگوئرو و ... فقط اینا رو یادم میاد که جابجا شدن !

من هم این بازیکنا رو تو جابجایی دیدم .....درسته اینا بازیکنی خوبی هستند ولی به عنوان یه بازیکن با تعصب روشون حساب نمیشه .... مثلا لوییز سوارز با استیون جرارد یا فرانک لمپارد یا پویول یکیه ؟؟؟ یا مثلا اگه ابراهیموویچ جابجا بشه تو فیفا 13 چیز عجیبیه ؟؟؟ همونطور که تو واقعیت میبینیم ابراهیموویچ همه ی تیم ها رو رفته !!!!

Gregar
03-10-2012, 17:28
دوستان تو فیفا مثله ساکر نمیشه صورت خودمونو طراحی کنیم ؟ منظورم با نرم افزار خود فیفا یا از طریق وارد کردن عکس ؟ طراحی تو فیفا سخته البته شاید برای من سخته اگر کسی اطلاعاتی داره در این باره بگه لطفا ؟؟؟ یه نرم افزاری من تو سایت ea فکر میکنم دیدم که که واسه طراحی صورت بود چه جوری میشه باهاش کار کرد ؟ اسمشم فکر کنم game face بود

اولا باید بازیت ارجینال باشه . بعدش توی خود بازی که یک VP میسازی میتونی بگی به جای صورت ساختگی Game Face ات رو روش بزاره . توی سایت EA که رفتی توی قسمت Game Face هم میتونی عکست رو بزاری و هم میتونی یه چهره ساختگی درست کنی(مثل چهره های توی Sims) یعد توی بازی که بگی Download Game Face خودش میره به جای صورت بازیکنت قرار میده . من راستیتش با عکس امتحان نکردم ولی ساختنش رو ساختم .

khelane
03-10-2012, 20:04
واقعا بازی شاهکار شده بخصوص انلاینش دیگه معرکه هست طبق قرار ترکیب بازی ذخیره میشه و دیگه از نو ترکیب رو نمیچینم که خدا ثوابشون رو بنویسه با این کارشون فیفا 12 منو داغون کرده هنوز وقت نکردم برم بخش اولتیمیت تیمش ببینم چطوریه ولی واقعا خیلی عالی شده
با بعضی از بازیکن ها میخوام استپ هوای انجام بدم مثل قبل دقیق نیست و بعضی هاشون لو میدن و دریبل ها هم خیلی روبه واقعیت ا گذاشته واقعا عالی شده

ye adam
03-10-2012, 20:07
واقعا بازی شاهکار شده بخصوص انلاینش دیگه معرکه هست طبق قرار ترکیب بازی ذخیره میشه و دیگه از نو ترکیب رو نمیچینم که خدا ثوابشون رو بنویسه با این کارشون فیفا 12 منو داغون کرده هنوز وقت نکردم برم بخش اولتیمیت تیمش ببینم چطوریه ولی واقعا خیلی عالی شده
با بعضی از بازیکن ها میخوام استپ هوای انجام بدم مثل قبل دقیق نیست و بعضی هاشون لو میدن و دریبل ها هم خیلی روبه واقعیت ا گذاشته واقعا عالی شده

داداش یه سوال
منو ی بازی طبق معمول همون کاکا هست؟

AlexMercer
03-10-2012, 20:41
داداش یه سوال
منو ی بازی طبق معمول همون کاکا هست؟

خیر مسی هست

ye adam
03-10-2012, 20:50
خیر مسی هست

نوکرشم :دی
راستی
چهره ی بازیکنا نسبت به 2012 چقدر تغییر کرده؟

mj94
03-10-2012, 20:56
طبق معمول اکثر بازیکنایی که چهرشون درست شده بود همونجورین. یه سری تیمای لیگ انگلیس که پارتنری با فیفا دارن فیسای جدید براشون درست شده.
طبق تریلر های فیفا، بایرن هم یه سری فیس جدید داره( امیدوارم کروس هم یکیشون باشه)

وین رونی
03-10-2012, 21:49
نمیشه VP فیفا 12 رو وارد 13 کرد؟

rose_cute720
03-10-2012, 21:53
بچه ها من دوستم خارج زندگی می کنه می تونه برام اونجا فیفا رو بخره سرچ کردم این لینک و پیدا کردم از اینجا میشه سی کی رو خرید ؟

یا بهتر بگم دوستم تو انگلیس زندگی می کنه از کجا می تونه با قیمت مناسب آنلاین برام سی دی کی بخره

mj94
03-10-2012, 21:57

ریال:

بارسا:

چلسی:

خب الان دیدم. خیلی اقایی، دستت درد نکنه.
فقط یه سوال. همه بازیکنای چلسی همینان؟ منظورم اینه که بین هیلاریو و رومئو بازیکن دیگه ای جا نیفتاده؟

FCBarcelona.ir
03-10-2012, 22:18
اولا باید بازیت ارجینال باشه . بعدش توی خود بازی که یک VP میسازی میتونی بگی به جای صورت ساختگی Game Face ات رو روش بزاره . توی سایت EA که رفتی توی قسمت Game Face هم میتونی عکست رو بزاری و هم میتونی یه چهره ساختگی درست کنی(مثل چهره های توی Sims) یعد توی بازی که بگی Download Game Face خودش میره به جای صورت بازیکنت قرار میده . من راستیتش با عکس امتحان نکردم ولی ساختنش رو ساختم .

من ساخت چهره رو تست کردم. واقعا نتیجه فراتر از انتظارم بود. فکر کنم اگر عکس خوبی در شرایط نور و زاویه مناسب گرفته بشه و دقت کافی برای ساختن چهره به خرج داده بشه، نتیجه یه چیز بسیار عالی در بیاد.

delpiero107
03-10-2012, 23:29
بچه ها خبری از کرک نشد مردیم

vampyre
04-10-2012, 01:30
خب الان دیدم. خیلی اقایی، دستت درد نکنه.
فقط یه سوال. همه بازیکنای چلسی همینان؟ منظورم اینه که بین هیلاریو و رومئو بازیکن دیگه ای جا نیفتاده؟

آره همیناست.برای اون عزیزی هم که یه لیست تیم داده بود بگم که قعلا حسش نیس:دی اگه حسش اومد میزارم.بهرحال فک کنم همشون رو بتونید تو یوتیوب پیدا کنید.

FCBarcelona.ir
04-10-2012, 02:26
امشب رفتم قسمت چلنج EAS FC دیدم نوشته: سویا تا دقیقه 49 با نتیجه 2-0 از بارسا جلوئه. شما می تونید بازی رو برگردونید؟

از دقیقه 49 هم می رفت تو بازی با نتیجه 2-0 به نفع سویا و شروع بازی از وسط زمین با بارسا! یعنی عین بازی اول هفته!

یعنی صفا کردما!

soheilnouri
04-10-2012, 10:04
ماله سیستم لایوه این بارسلونا جون...؟تو انلاین بسس رو خریدی؟چطوری؟من اموزششم دارم نمیتونم...چی بی انم pptp هستش نه sspt

mojtaba_tanha
04-10-2012, 10:15
این کرک چی شد!! شاید این جمعه بیاید شاید یا نه؟!

alone_boy
04-10-2012, 11:14
تو چت باکس سایت skidrowgames.com نوشته شده که کرک بازی به زودی میاد(آخرین کامنت)

Glory که یکی از Admin های همین سایته هم تو چت باکس اعلام کرد که خبر موثق دارم که بازی به زودی کرک میشه.امیدوارم حقیقت داشته باشه که از این سردرگمی در بیایم

پ.ن:خواهشا نیاین بگین دزوغه و اگه بیاد اولین بار روی شبکه مادر اینترنت میاد و از این حرفا.

rose_cute720
04-10-2012, 11:27
بعد از گرفتن cd key برای اورجینال کردن بازی حتما" باید از نرم افزار ارجین استفاده کرد و بازی رو دانلود کرد؟ یا میشه از همین نسخه های سایت های ایرانی استفاده کرد؟

ye adam
04-10-2012, 11:28
تو چت باکس سایت skidrowgames.com نوشته شده که کرک بازی به زودی میاد(آخرین کامنت)

Glory که یکی از Admin های همین سایته هم تو چت باکس اعلام کرد که خبر موثق دارم که بازی به زودی کرک میشه.امیدوارم حقیقت داشته باشه که از این سردرگمی در بیایم

پ.ن:خواهشا نیاین بگین دزوغه و اگه بیاد اولین بار روی شبکه مادر اینترنت میاد و از این حرفا.

داداش خدا کنه همینی که شما میگی باشه
به خدا مردم اینقدر تو خماریش بودم

mj94
04-10-2012, 12:27
آره همیناست.برای اون عزیزی هم که یه لیست تیم داده بود بگم که قعلا حسش نیس:دی اگه حسش اومد میزارم.بهرحال فک کنم همشون رو بتونید تو یوتیوب پیدا کنید.

چرا meireles هنوز تو چلسیه؟

bad_guy
04-10-2012, 12:48
در کریر اگه به خواسته باشگاه مثلا قهرمانی لیگ تیم نرسه چه اتفاقی میوفته؟
آیا مربی اخراج میشه؟اگه میشه آیا کریر تموم میشه یا میشه با یه تیم دیگه ادامه داد؟

سوالم هنوز پا بر جاست!

خیلی بهتر شده شاید تو هر فصل نقل و انتقال دو یا سه تا بازیکن ستاره جابجا بشن.
ولی فرق بزرگش هدفدار بودنش هست مثلا یوونتوس از فصل اول دنبال دروازبان بود دنبال نویر رفت نتونست به تیم من پیشنهاد داد دخیا رو نتونست فصل دوم لوریس رو از تاتنهام بالاخره خرید.

چرا meireles هنوز تو چلسیه؟

چون دو لیگ ترکیه و روسیه زمان نقل و انتقلاتشون بیشتر از بقیه لیگ هاست و تا تکثیر و آماده سازی بازی هنوز ادامه داره.

mj94
04-10-2012, 12:51
خب اینا درست، بنایون چرا هنوز هست؟ بنایون که خیلی وقته قرضی تو وست هامه. قبل از تموم شدن مهلت نقل و انتقالات انگلیس رفت.

bad_guy
04-10-2012, 13:02
این بازیکن هایی که قرضی رفتن تیم های دیگه دیگه بر نمیگردند؟
اونهایی که خودمون میفرستیم نه اونهایی که از اول شروع کریر قرضی در تیم دیگه ای بودند.
من الان نیم فصل دوم سال دوم کریر هستم فابیو و بن اموس هنوز به منچستریونایتد بر نگشتند.

FCBarcelona.ir
04-10-2012, 13:29
ماله سیستم لایوه این بارسلونا جون...؟تو انلاین بسس رو خریدی؟چطوری؟من اموزششم دارم نمیتونم...چی بی انم pptp هستش نه sspt

آره دیگه طبیعتا مال بخش آنلاینشه که با واقعیت تطبیق پیدا می کنه. من CD Key رو از یکی از سایتای ایرانی گرفتم و باهاش از اوریجین بازی رو دانلود کردم. نیازی به استفاده از هیچ ------ سرور و چیز پی انی هم نبود.

mj94
04-10-2012, 18:05
اونهایی که خودمون میفرستیم نه اونهایی که از اول شروع کریر قرضی در تیم دیگه ای بودند.
من الان نیم فصل دوم سال دوم کریر هستم فابیو و بن اموس هنوز به منچستریونایتد بر نگشتند.

باید برگردن. البته یه سری که ناشناسن تو بازی بعنوان قرضی تو تیم دیگه نیستن و انگار از اول بازیکن همونجا بودن، ولی بن اموس و فابیو بعید میدونم از اون دسته باشن.
شاید قراردادشون اخر اون فصل تموم میشده و وقتی اخر فصل برگشتن باهاشون تمدید نکردی.

Iman-Emperatour
04-10-2012, 18:11
اقا این ورزشگاه نیوکمپ بارسا که وجود داره فقط اسمش فرق داره!!:31:
همه می گفتند اصلا ورزشگاه نیوکمپ وجود نداره تو 13 که؟؟!

rose_cute720
04-10-2012, 18:12

این مشکل تو فیفا 12 هم بود فکر می کردم تو فیفا 13 رفع بشه

بازیکنایی که سال آخر قرار دادشون هست اگه یه فصل کامل قرض بدی دیگه بر نمی گردن به تیمت در مورد بازیکنایی که از قبل قرض داده شدن هم همینطوره

برای اینکه بازیکنای قرضی رو اینطوری از دست ندی باید اول بازی یه بار بازی رو سیو کنی و هر چی بازیکن قرضی داری برگردونی و به تاریخ قرار دادهاشون نگاه کنی بعد بازی رو لود کنی و فقط اون بازیکنایی که سال آخرشون هست رو بر گردونی . یه مقداری باید جریمه بدی ولی ارزش داره که بازیکن رو از دست ندی

rose_cute720
04-10-2012, 18:15
بعد از گرفتن cd key برای اورجینال کردن بازی حتما" باید از نرم افزار ارجین استفاده کرد و بازی رو دانلود کرد؟ یا میشه از همین نسخه های سایت های ایرانی استفاده کرد؟

کسی جواب سوال منو نمیده ؟

----

لیگ چه کشورهایی وجود داره ؟
لیگ ترکیه هم اضافه شده ؟

mj94
04-10-2012, 18:26

بقیه هم تایید میکنن؟
اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه.

Behnam_o2
04-10-2012, 18:33
یکی بره اینجا ببینه این کرکو میشه دان کرد و کار میکنه یا خالی بندیه

moh3en_sh
04-10-2012, 18:35

اسم نیو کمپ چیه؟

ye adam
04-10-2012, 18:36
بقیه هم تایید میکنن؟
اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه.

مگه میشه فیفا که بازیکن استارش مسی هست ورزشگاه باشگاه مسی رو نزاره؟
اصلا ممکنه؟

mj94
04-10-2012, 18:43
کسی جواب سوال منو نمیده ؟

----

لیگ چه کشورهایی وجود داره ؟
لیگ ترکیه هم اضافه شده ؟
جواب سوال دوم:
البته rangers اسکاتلند هم تو rest of world هست.

mj94
04-10-2012, 18:47
مگه میشه فیفا که بازیکن استارش مسی هست ورزشگاه باشگاه مسی رو نزاره؟
اصلا ممکنه؟

بله که میشه. بازیکن به باشگاه ربطی نداره. مثلا مسی با ادیداس قرارداد داره، ولی بارسا با نایک. در ضمن خود بارسا لایسنسه ولی احتمالا چون pes استادیومای اسپانیا رو لایسنس کرده، باشگاه پول بیشتری از ea برای استادیوم خواسته.

ye adam
04-10-2012, 20:46
بله که میشه. بازیکن به باشگاه ربطی نداره. مثلا مسی با ادیداس قرارداد داره، ولی بارسا با نایک. در ضمن خود بارسا لایسنسه ولی احتمالا چون pes استادیومای اسپانیا رو لایسنس کرده، باشگاه پول بیشتری از ea برای استادیوم خواسته.

مسی تو بارسلوناس
و بارسلونا هم نیوکمپ هست
چه ربطی داشت به ادیداس و نایک

Gregar
04-10-2012, 20:53
خدای من
چی میگی ؟
مسی تو باشگاهه توئه نکنه؟
مسی تو بارسلوناس
و بارسلونا هم نیوکمپ هست
یه ذره فک کن حرف بزن

نه ربطی ندارن . به راحتی باشگاهش با یکی دیگه قرار داد میبنده و مسی هم با یکی دیگه . به هیچ وجه مرتبط نیستن .

Ramos1367
04-10-2012, 20:54
دوست عزیز حتما همش رو از خود اوریجن دانلود کن...
همه افرادی که از نسخه سایتهای دیگه استفاده کردن بازیشون مشکل پیدا کرده از جمله خود من....
من دوباره از خود اوریجن دانلود کردم و درست شد....

یه سوال ازکسایی که اوریجینال دارن بازی رو اینکه آیا اونا هم مشکل کرش دارن یا نه؟مال من مشکل کرش داره و دارم از alt+tab استفاده می کنم...
و ابنکه معلوم نشده ea این مشکل رو کی برطرف می کنه؟

یه بازی کردم واقعا حال داد.....واقعا دست ea درد نکنه...من که تا سال دیگه همین بازی رو انجام میدم....
اگه کسی میتونه درباره بخش های آنلاین بازی یه توضیحاتی بده...

salazarsnape
04-10-2012, 22:06
be a refferee هم داره؟منظورم همون بخش داوریه

esi222
04-10-2012, 22:40
سلام به دوستای فیفا باز
چندتا سوال واسم پیش اومده:
کرک نیومده چجوری دارید بازی میکنید؟ نسخه Original بازی رو خریدید؟ (با قیمت 6,7 تومن!)
من چندوقتیه حدود 10گیگ از میهن دانلود،دانلودش کردم،نوشته که واسه بازی باید از origin استفاده کنید!
مگه Origin فقط واسه نسخه اورجینال نیستش!؟
کلا الان که کرک نیومده چجوری میشه رفت تو بازی؟
ممنون

h_13691990
04-10-2012, 22:45
همه افرادی که از نسخه سایتهای دیگه استفاده کردن بازیشون مشکل پیدا کرده از جمله خود من....

یه سوال ازکسایی که اوریجینال دارن بازی رو اینکه آیا اونا هم مشکل کرش دارن یا نه؟مال من مشکل کرش داره و دارم از alt+tab استفاده می کنم...

آقا من نفهمیدم چی شد

با ارجین هم دانلود کردی باز مشکل کرش رو داری؟

من سریال بازی رو ارجینال خریدم .. دوستم دانلود کرده بود با ارجین، پوشه فیفا 13 رو برام کپی کرد .. آوردم ریختم تو فولدر بازیهای ارجین بازی رو که اجرا میکردم میرفت تو بازی، تیم و ترکیب و اینا رو هم انتخاب میکردم ولی موقع رفتن توی بازی اصلی کرش میکرد و میومد بیرون!

الان از دیروز گذاشتم خودم دانلود کنم کامل .. ینی اینم تموم شه باز مشکل کرش دارم؟ این همه ترافیک الکی مصرف کردم؟ :24:

A.N.A.P
04-10-2012, 23:08
خدای من
چی میگی ؟
مسی تو باشگاهه توئه نکنه؟
مسی تو بارسلوناس
و بارسلونا هم نیوکمپ هست
یه ذره فک کن حرف بزن
بهتره شما هم یکم تحقیق کنی بعد حرف بزنی !
من خودم بازی کردم دیدم نیوکمپ نداشت !

be a refferee هم داره؟منظورم همون بخش داوریه

اتفاقا دنبالش گشتم نداشت !

*عیسی*
04-10-2012, 23:19

یه بازی کردم واقعا حال داد.....واقعا دست ea درد نکنه...من که تا سال دیگه همین بازی رو انجام میدم....
اگه کسی میتونه درباره بخش های آنلاین بازی یه توضیحاتی بده...

منم این مشکلِ کرش رو داشتم . با آپدیت درایور کارت گرافیک درست شد.

Ramos1367
04-10-2012, 23:22
آقا من نفهمیدم چی شد

با ارجین هم دانلود کردی باز مشکل کرش رو داری؟

من سریال بازی رو ارجینال خریدم .. دوستم دانلود کرده بود با ارجین، پوشه فیفا 13 رو برام کپی کرد .. آوردم ریختم تو فولدر بازیهای ارجین بازی رو که اجرا میکردم میرفت تو بازی، تیم و ترکیب و اینا رو هم انتخاب میکردم ولی موقع رفتن توی بازی اصلی کرش میکرد و میومد بیرون!

الان از دیروز گذاشتم خودم دانلود کنم کامل .. ینی اینم تموم شه باز مشکل کرش دارم؟ این همه ترافیک الکی مصرف کردم؟ :24:
همچنان موقع شروع بازی مشکل کرش دارم...
تا خود ea برای مشکلش پچی نده فکر نکنم برطرف بشه..

hitman1
04-10-2012, 23:35
دوستان نسخه اوریجینال رو وقتی با origin دانلود می کنیم میشه وسطش pause کرد دیگه؟
چون می خوام شبها بذارم دانلود شه که ترافیکم تموم نشه.

delpiero107
04-10-2012, 23:48
بچه ها 2تا سوال داشتم اول اینکه اگه cd key بخرم حتما باید انلاین بازی کنم یا افلاین هم میشه بازی کرد.منظورم از افلاین کریر مود بود. دوم اینکه میتونم با 1 cd key با 2تا تیم بازی کنیم چون من یوونتوسی هستم داداشم بایرن هستش؟ مرسی

EngineeR EhsaN
05-10-2012, 00:04
کسی میتونه در مورد نسخه مخصوص منچستر سیتی بازی یه توضیحی بده؟

لینک خبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])- لینک EA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alone_boy
05-10-2012, 00:09
فقط امیدوارم حقیقت نداشته باشه.اصلا حوصله ندارم 2 هفته دیگه صبر کنم!

knight_72
05-10-2012, 00:18
بچه ها 2تا سوال داشتم اول اینکه اگه cd key بخرم حتما باید انلاین بازی کنم یا افلاین هم میشه بازی کرد.منظورم از افلاین کریر مود بود. دوم اینکه میتونم با 1 cd key با 2تا تیم بازی کنیم چون من یوونتوسی هستم داداشم بایرن هستش؟ مرسی

آفلاین میتونی بازی کنی . آره میشه ( توی Head to Head هر بازی میتونی تیمتو عوض کنی)

aram24
05-10-2012, 00:43
راحت ترین روشی که میشه توپ رو از حریف گرفت چطوریه ؟؟؟؟
اصلا مگه چند روش وجود داره الان چند روزه دارم بازی میکن مثل ماست توپ رو ازم میگیرن ولی هر کاری میکنم نمی تونم توپ رو از اونا بگیرم :9:
من تازه واردم آخه

mj94
05-10-2012, 01:01
یاد میگیری. شاید راحت ترین راه، دنبال کردن حریف با نگهداشتن دکمه پاسه. البته همینجوری راحت نیست، مثلا باید این کارو بکنی، بعد وقتی به بازیکنش نزدیک شدی، با تنه زدن با دکمه شوت یا تکل با دکمه سانتر توپشو بزنی. باید خودت یاد بگیری.

alex-sina
05-10-2012, 01:07
فقط امیدوارم حقیقت نداشته باشه.اصلا حوصله ندارم 2 هفته دیگه صبر کنم!

دوست عزیز زیاد خودتو ناراحت نکن. اینی که کامنت گذاشته مردم آزاری بیش نیست.

S0R3N4
05-10-2012, 01:14
دوستانی که نسخه ی کنسولیش رو بازی کردن میشه بگن نسبت به نسخه ی مزخرف 2012 اش در کنسول Xbox چه تغییراتی داشته؟؟؟
واقعا به نظرم نسبت به فیفا های قبلی این نسخه ی 2012 خیلی ضعیف کار شده بود!!!
فقط و فقط تمرکز سازنده ها شده بود کار کردن رو این Tactical Defense که خیلی خیلی خیلی از دوستانی که من دیدم این قابلیتش رو هم تازه غیر فعال میکردن از بس مزخرف شده بود(این نظر شخضی منه...بودن کسایی که خیلی هم حال کردن باهاش)
ولی به نظرم فیفا نیاز به یه تغییر و تحول اساسی داشت در ورژن جدید؟؟؟آیا این تغییرات اعمال شدن یا نقاط ضعفش همچنان باقیه!!!( ما آرزو به دل شدیم یه حرکت آهسته ی قشنگ تو این بازی ببینیم بعد از صحنه های حساس یا حتی بعد از به ثمر رسیدن گل!! )
در حالی که در بازی رغیب یعنی Pes واقعا رو نکات گرافیکی و حاشیه ای خیلی خوب کار شده بود!!!مثلا همین حرکات اهسته تو PES دیدی چقدر زیبا کار شده؟؟تا خوشحالی پس از گل رو هم یه وقتایی نشون میدن تو حرکات اهسته!!!!!!

خلاصه اگه فیفا این گیم پلی رو نداشت خداییش هیچ چیزی نبود که بشه بهش خوش کرد!! (اونم که دیدی گیم پلیش چه باگ های عجیب و غریب داشت!خصوصا تو صحنه های برخورد بازیکنا با هم یا تکل ها و ... )
ایکاش که فیفا 13 متحول شده باشه...
راستی...کسی نقد درست درمونی دیده جایی لینکشو برام بذاره؟؟ممنون میشم...

FCBarcelona.ir
05-10-2012, 01:25
دوستان نسخه اوریجینال رو وقتی با origin دانلود می کنیم میشه وسطش pause کرد دیگه؟
چون می خوام شبها بذارم دانلود شه که ترافیکم تموم نشه.

آره میشه. ولی وقتی قطع کنی و بعدا بزنی ادامه بده، حدودا از 5-6 درصد عقبتر شروع می کنه به دانلود کردن.

irmpmn
05-10-2012, 02:29
الان چند سایت دارن بازی رو میفروشن نسخه کامپیوتر رو ! چطوری !؟

Iman-Emperatour
05-10-2012, 02:29
اسم نیو کمپ چیه؟

El Libertador

ورزشگاهش فرق داره عین نیوکمپ نیست! فقط سعی کردن تا حدی که نقض کپی رایت نشه شبیهش در بیارن:27:

ye adam
05-10-2012, 07:50
بهتره شما هم یکم تحقیق کنی بعد حرف بزنی !
من خودم بازی کردم دیدم نیوکمپ نداشت !

اتفاقا دنبالش گشتم نداشت !
دوست عزیز پست عقب رو هم نگا کن
نیو کمپ با یه اسم دیگه هست

ye adam
05-10-2012, 07:51
نه ربطی ندارن . به راحتی باشگاهش با یکی دیگه قرار داد میبنده و مسی هم با یکی دیگه . به هیچ وجه مرتبط نیستن .

داداشه من
حرفه شما مثل این میمونه که بیان ورزشگاه ازادی ایرانو بزارن نیوکمپ رو نزارن :دی

ye adam
05-10-2012, 07:53
El Libertador

ورزشگاهش فرق داره عین نیوکمپ نیست! فقط سعی کردن تا حدی که نقض کپی رایت نشه شبیهش در بیارن:27:

داداش مطمئنی ورزشگاه دیگه ای نیست که مثل نیو کمپ باشه؟
---------------------
دوستان یکی به من یاد میده چه جوری باید جواب نقل و قول هارو تو یه پست نوشت؟
الان جواب 3 تا پست رو دادم
قطعا 2 تاش دیلیت میشه
یکی یاد بده من اینارو 1 کنم:24:

reza.8
05-10-2012, 10:07
دوست من این رفیقمون هم گفت که شبیهش نیست...
اگه خوب به صحبتا توجه میکردی منظور رو میفهمیدی... منظورشون خود استادیوم نیو کمپ هست نه اونی که فیک هست و نتونسن بخرن...
ربطی نداره که چون مسی هست باید نیوکمپ باشه...باید بتونن لایسنسش رو بگیرن که نتونستن یا هرچی...پس نیوکمپ اصلی تو بازی نیست...اینی که جاش گذاشن یه استادیوم معمولی هست که سعی کردن تا حدودی شبیهش باشه...

ye adam
05-10-2012, 10:23
دوست من این رفیقمون هم گفت که شبیهش نیست...
اگه خوب به صحبتا توجه میکردی منظور رو میفهمیدی... منظورشون خود استادیوم نیو کمپ هست نه اونی که فیک هست و نتونسن بخرن...
ربطی نداره که چون مسی هست باید نیوکمپ باشه...باید بتونن لایسنسش رو بگیرن که نتونستن یا هرچی...پس نیوکمپ اصلی تو بازی نیست...اینی که جاش گذاشن یه استادیوم معمولی هست که سعی کردن تا حدودی شبیهش باشه...

خوب داداش بازی ای که اینهمه میترکونه اخه چطور ممکنه نیوکمپ نداشته باشه
من واقعا نمیتونم لود کنم

Gregar
05-10-2012, 10:29
داداشه من
حرفه شما مثل این میمونه که بیان ورزشگاه ازادی ایرانو بزارن نیوکمپ رو نزارن :دی

خوب یه سوال ازت میپرسم . چندتا تیم توی فیفا لایسنس شده ؟ از اونور چندتا ورزشگاه داریم توی فیفا ؟ چند تا تیم ورزشگاهاشون توی فیفا نیست؟ اینا رو که حساب کنی میبینی که 90 درصد تیم ها هستن که ورزشگاه شون توی فیفا نیست . کلا موضوع واضحیه و حتما خودت دیدی . نیومدن که واسه هر تیم ورزشگاه خودشون بزارن .

پس دلیل نمیشه که اگه تیمش رو لایسنس کردن بیان ورزشگاه رو هم لایسنس کنن .

ye adam
05-10-2012, 10:44
خوب یه سوال ازت میپرسم . چندتا تیم توی فیفا لایسنس شده ؟ از اونور چندتا ورزشگاه داریم توی فیفا ؟ چند تا تیم ورزشگاهاشون توی فیفا نیست؟ اینا رو که حساب کنی میبینی که 90 درصد تیم ها هستن که ورزشگاه شون توی فیفا نیست . کلا موضوع واضحیه و حتما خودت دیدی . نیومدن که واسه هر تیم ورزشگاه خودشون بزارن .

داداش حرفه شما کاملا درست
ولی چرا ورزشگاه به این معروفی رو نمیزارن؟
من خودم بازی کنم فقط نیو کمپ میزنم چون بهش عادت دارم
----------------------------
دوستان یکی بگه چه جوری پستارو یکی کنم الان مدیر انجمن تراش همرو دیلیت میکنه :دی

AlexMercer
05-10-2012, 10:45

کاملا درسته. چون اجازه ساخت تیم با ساخت ورزشگاهش فرق داره و اجازه جدا میخواد. حتی اگر روزی مسی بخواد میتونه اعتراض کنه و حق ساخت چهرش و اتسفاده از اسمش رو در تمامی بازی های فوتبال برداره مثل الیور کان یادمه سال ۲۰۰۴ این کاره کرده بود . بعضی از استادیوم ها اصلا مال باشگاه ها هم نیستن . مثلا استادیوم المپیک رم که خانه لاتسیو و رم ایتالیاست در اصل مال شهرداری شهره(مثل استادیوم ازادی) مسولان ea حتی اگر اجازه ساخت دوباشگاه رو داشته باشن ولی نتونن رضایت شهرداری رو جلب کنن نمیتونن ورزشگاه رو بسازن. در مورد نیوکمپ هم که دیگه حتما در قراردادی که با کونامی بسته شده قید شده که اجازه ساخت به کمپانی دیگه ای داده نشه.

mj94
05-10-2012, 11:57
بعید میدونم کلا حق استفاده رو گرفته باشن، احتمالا تو قرارداد بوده که با قیمت پایین تر از کونامی به ea ندن.

Iman-Emperatour
05-10-2012, 13:05
داداش مطمئنی ورزشگاه دیگه ای نیست که مثل نیو کمپ باشه؟
---------------------
دوستان یکی به من یاد میده چه جوری باید جواب نقل و قول هارو تو یه پست نوشت؟
الان جواب 3 تا پست رو دادم
قطعا 2 تاش دیلیت میشه
یکی یاد بده من اینارو 1 کنم:24:

نه دوسته من این ورزشگاه عین نیوکمپ نیست مثلا جایگاه تماشاگران کمتر از نیوکمپه یا بعضی از زوایای ورزشگاه با نیوکمپ فرق داره.... ولی مثلا ارم باشگاه بارسا که دور زمین نیوکمپ خودنمایی میکنه تو این ورزشگاه دیده میشه یا سقف ورزشگاه و ...... فقط میخواستن یه ورزشگاه تقربب اشبیه نیوکمپ بزنن.
.
.
.
برای اینکه بخوای از چند نفر تو یه پستت نقل و قول بگیری رو گزینه + (مطابق شکل) پستهای مورد نظرت کلیک کن تا علامت مثبت (تیک دار بشه) دربیاد و روی یکی از پستهایی که میخوای نقل و قول ازش بگیری روی گزینه "جواب بصورت نق و قول"ش کلیک کن:46:

موفق باشید

moh3en_sh
05-10-2012, 13:09
چطور باید موقعی که حرف سانتر میکنه روی دروازم ، دروازه بانم از دروازه بیرون بیارم و توپ رو دفع کنه؟
آخه هیچ تکونی نمیخوره! توپ از جفتش رد میشه اما دفعش نمیکنه و بازیکن حریفم میاد راحت سر میزنه!

CRIS Joon CR7
05-10-2012, 13:15
چطور باید موقعی که حرف سانتر میکنه روی دروازم ، دروازه بانم از دروازه بیرون بیارم و توپ رو دفع کنه؟
آخه هیچ تکونی نمیخوره! توپ از جفتش رد میشه اما دفعش نمیکنه و بازیکن حریفم میاد راحت سر میزنه!

واسه سر زدن حتما باید قبلش LT در (360) یا L2 در(PS3) رو بگیری بعد شوت یا پاس رو بزنی...(هر کدوم در موقعیت خودش)
موقع سانتر هم اگه مدافع داری گلر رو بیرون نیاری بهتره...

ehsan459
05-10-2012, 13:23
دوستاتن کرک کاربده نیومده واسش؟

mj94
05-10-2012, 13:31

فکر کنم با همون دکمه ای که دروازه بانو جلو میاری باید بیاریش، برای مشت کردن هم پاس رو بزن.
فکر کنم با همون دکمه ای که پاس در عمق میدی دروازه بان میاد جلو.

soheilnouri
05-10-2012, 14:12
خیلی خیلی خیلی کریر سخت شده...حریفا وحشی اند چقد....من فک میکردم راحتتر شده لجندری...واقعا سخت تره...

Ramos1367
05-10-2012, 14:34
خیلی خیلی خیلی کریر سخت شده...حریفا وحشی اند چقد....من فک میکردم راحتتر شده لجندری...واقعا سخت تره...
منم حس می کنم بازی سختتر شده...
cpu از موقعیتهاش به نحو احسن استفاده می کنه...
من تو سوپر کاپ 2-0 از بارسا باختم....تو 12 فقط یک بار از بارسا کلا باختم...

دوستان حتما کارت گرافیکشون رو آپدیت کنن....من آپدیت کردم و دیگه اصلا کرش نمی کنه...

A.N.A.P
05-10-2012, 16:23
دوست عزیز پست عقب رو هم نگا کن
نیو کمپ با یه اسم دیگه هست

تو به این میگی نیوکمپ ؟ اینکه بیشتر شبیه ورزشگاه آزادیه !

moh3en_sh
05-10-2012, 16:50
کریر خیلی بهتر شده و همین که حریفا خوب بازی میکنند خیلی حال میده

ورزشگاه آزادی خیلی بهتر از اینه :31:

denzelmovie
05-10-2012, 17:51
بچه ها کرک بازی نیومد؟ باید اورجینال بخریم؟

ye adam
05-10-2012, 17:59

ما بحثمون تموم شد شما الان تازه پست میزاری؟

Amir-Ho3ein
05-10-2012, 20:35
ایشالا ک حقیقته،من ک دیگه تحمل ندارم به مولا.....

MJ assassins creed
05-10-2012, 21:53
ایشالا ک حقیقته،من ک دیگه تحمل ندارم به مولا.....

سلام.
داداش این نظرات کاربر هاست.ادمین و خود گروه اسکیدرو سمت راست عکسش میاد.
دو سه صفحه اش رو بخون میبینی 500 تا اسکیدرو تیم هست.
(داداش البته این جا جاش نبود باید توی تاپیک فیفا توی بخش مشکلات مطرح میکردید):46:

Locker
05-10-2012, 21:54
امیدوارم این یکی دیگه حقیقت داشته باشه :

i am ”John” one of the skidrow team, as “frank carry” said today the crack
will be released will be released at 6 (pacific time) in order for us to bring
it please join out official facebook page for this released we need to let alll
the people know that we will be releasing this today and we need to have as much
fans as we can and share the page aswell

PAGE: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thank you so much for waiting and for your understanding .be patient…i hope
you enjoy playing FIFA 13 !!!!

””’SKIDROW TEAM””’

juventus_1985
05-10-2012, 21:54
این خبر دروغه ! اسکیدرو با آیکون مشخص کامنت میزاره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 11cd5ca435acc9bb6523536%3Fs%3D55&r=G

Amir-Ho3ein
05-10-2012, 21:56
سلام.
داداش این نظرات کاربر هاست.ادمین و خود گروه اسکیدرو سمت راست عکسش میاد.
دو سه صفحه اش رو بخون میبینی 500 تا اسکیدرو تیم هست.
(داداش البته این جا جاش نبود باید توی تاپیک فیفا توی بخش مشکلات مطرح میکردید):46:

سلام
والا من به همین نکته ک شما گفتی توجه کردم،ولی اگه دقت کنید فقط آدمین این سایته ک نام کاربریش آبیه و روی اسمش ک کلیک کنی لینک میشه
(شرمنده نمیدونستم) :20:

Amir-Ho3ein
05-10-2012, 22:08
بچه ها این فایل تورنت کرکRELOADED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امتحان کنید ببینید جواب میده،من خودم دانلود نکردم بازیا ک ببینم کار میده یا نه
حجمش 29 مگابایته

torrentdownloads net FIFA 13 Crack Only-RELOADED.torrent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aminkaka5530
05-10-2012, 22:10
شاید این هفته بیاید....

Arrowtic
05-10-2012, 22:16
مگه الآن اکتبر نیست؟سپتامبر که ماه قبل بود : دی

Amir-Ho3ein
05-10-2012, 22:17
تو صفحه 2 نظرات گفته 23 سپتامبر ....
این دیگه خودشه؟؟!!!!!

داداش در جریان هستی ک سپتامبر گذشته و الان داخل اکتبریم!؟!؟
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بچه ها این فایل تورنت کرکRELOADED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امتحان کنید ببینید جواب میده،من خودم دانلود نکردم بازیا ک ببینم کار میده یا نه
حجمش 29 مگابایته

torrentdownloads net FIFA 13 Crack Only-RELOADED.torrent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aminkaka5530
05-10-2012, 22:18
مگه الآن اکتبر نیست؟سپتامبر که ماه قبل بود : دی

والله دیگه گیج شدم از دستم در رفت................:)

aminkaka5530
05-10-2012, 22:20
داداش در جریان هستی ک سپتامبر گذشته و الان داخل اکتبریم!؟!؟
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حجمش 29 مگابایته

در جریان قرار گرفتم
دیگه مغزم کشش نداره:)

mehdi_vsgh
05-10-2012, 22:30
اقا یکی یه لینک دانلود از خود بازی برای کامپیوتر میده بهمون؟؟ ما بازی رو دانلود کنیم تا بعد که کرک اومد فقط کرک رو بگیریم!!!

مانی 22
05-10-2012, 22:42
حیف نیوکمپ نیست:44:
اصل حال بازی به بردن بارسا تو نیوکمپه:27::39:
هی ... یادش بخیر تو نیوکمپ بارسا رو 6 - 1 بردم.:19:
فعلا که فقط تو کفیم ...:41:

Amir-Ho3ein
05-10-2012, 22:42
من ی جا خواستم بازیا دانلود کنم نوشته بود ک بازی بری نصب اجتیاج به نرم افزار origin دارد
این orgin چیه دقیقا؟!؟!

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amir-Ho3ein
05-10-2012, 22:45
اقا یکی یه لینک دانلود از خود بازی برای کامپیوتر میده بهمون؟؟ ما بازی رو دانلود کنیم تا بعد که کرک اومد فقط کرک رو بگیریم!!!

اینجا میتونی دانلود کنی

mehdi_vsgh
05-10-2012, 22:56
اینجا میتونی دانلود کنی
ممنون فقط اینکه این نسخه اوریجن که نیست درسته؟

Amir-Ho3ein
05-10-2012, 22:58
ممنون فقط اینکه این نسخه اوریجن که نیست درسته؟

فک نکنم،منم خودم همینا دارم دانلود میکنم

CV30
06-10-2012, 00:48
شاید این هفته بیاید....شاید امسال نیاید شاید...

mj94
06-10-2012, 01:05
نمیدونم چرا احساس میکنم قرار نیست خبری بشه.
اصلا یه جوری شدم، انگار اصلا فیفایی وجود نداشته و نداره.

مانی 22
06-10-2012, 01:52
نمیدونم چرا احساس میکنم قرار نیست خبری بشه.
اصلا یه جوری شدم، انگار اصلا فیفایی وجود نداشته و نداره.

در این حد یعنی نا امید شدید ؟!!!
واقعا یعنی ممکنه اصلا کرکش نیاد؟!
من میتونم ارجینالشو بخرم، به نظرتون بخرم یا کرک شده بخرم؟

H 2 H
06-10-2012, 08:17
در این حد یعنی نا امید شدید ؟!!!
واقعا یعنی ممکنه اصلا کرکش نیاد؟!
من میتونم ارجینالشو بخرم، به نظرتون بخرم یا کرک شده بخرم؟

بستگی داره شما تا چه حد با فیفا حال میکنید ( یا به قول معروف عشق فیفا هستید )
اگه اریجینال بگیری میتونی آنلاین استفاده کنی... یه بار که آنلاین بازی کنی بدجوری بهش وابسته میشی.

mehdi_vsgh
06-10-2012, 09:50
اقا واگه بخواین اورژینالشو بخریم واسه پی سی چند باید خالی بشیم؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

mehdi_vsgh
06-10-2012, 09:51
فک نکنم،منم خودم همینا دارم دانلود میکنم

پس اقا هروقت دانلودت تموم شد تو پیام خصوصی نتیجش رو اعلام کن ممنون

Amir-Ho3ein
06-10-2012, 09:59

با این سرعتی ک نت من داره(البته شبانه) فک کنم 3-4 روزی طول بکشه

treason_boys
06-10-2012, 13:11

فیفا نسخه غیر اریجین نداره به نظرم!

نصب ارایجین هم کار خاصی نداره....از سایتش دانلود می کنی...بعد از نصب هم احتمالا یه مقدار آپدیت کنه...بعد هم ساخت یه اکانت

حالا اگه بازی رو قبلاُ دانلود کردیه باشی پوشه بازی رو بریز تو مسیر programfiles/origingames ...اینجوری وقتی تو اریجین بزنی دانلود بازی در عرض چند ثانیه مراحل دانلود تموم میشه و میره سراغ نصب

قیمت سریال نامبر اصل بازیم 80 به بالاس

AlexMercer
06-10-2012, 13:25
دوستان دانلود نکنید بهتره! چون این نسخه های انلاک شده اوریجین بدرد نمیخورن . چون کرکی که بعدها توسط اسکیدرو-تتا-ریلودد عرضه میشه واسخه نسخه خودشونه و امکان داره ناسازگار باشه با نسخه انلاک شده. اونوقت مجبور میشین بازم نزدیک به چند صد مگ دانلود کنید. اگر میخواین دانلود کنید منتظر کرک باشین.

moh3en_sh
06-10-2012, 13:44
چرا ناپولی لایسنس نیست؟

mj94
06-10-2012, 14:02
چیش لایسنس نیست؟

mohsengolshan
06-10-2012, 14:30
دوستان این فایل
نوت پد دسته fifa 12 واسه دمو رو می خواستم. tnx

mj94
06-10-2012, 15:01
میدونم، برا این پرسیدم، چون ناپولی لوگو بعضا لباسش طوریه که ادم فکر میکنه لایسنس نیست.
البته فکر کنم ایشون از اولم میخواست با ناپولی کریر بره، پس لایسنس بودن لوگو و لباسو تشخیص میده.

مانی 22
06-10-2012, 15:16
دوستان ultimate edition دیگه چیه؟؟

AlirezaLamLam
06-10-2012, 15:25
بچه ها چرا بعضیا نسخه ی اوریجین رو دانلود نمی کنن؟ مگه چه مشکلی داره؟

mohsengolshan
06-10-2012, 15:38
دوستان این فایل
نوت پد دسته fifa 12 واسه دمو رو می خواستم. tnx

دوستانی که دمو رو با دسته بازی کردن خواهشن اون فایل نوت پد دسته رو آپ کنن حجمی نداره. TNX

denzelmovie
06-10-2012, 15:50
بچه ها چرا بعضیا نسخه ی اوریجین رو دانلود نمی کنن؟ مگه چه مشکلی داره؟

نسخه ی اوریجین به سریال نامبر نیاز داره که قیمتش تقریبا 80 هزار هست

ye adam
06-10-2012, 16:19

ولی بی احترامی نشه به کسی
منظور خاصی ندارم
ولی دیوانگیه ادم بره 80ت پول بده برای یه سریال بازی

karim messi
06-10-2012, 16:31
Welcome. After extensive tests, we were able to do crack FIFA 2013. Stay tuned for official info. Regards

karim messi
06-10-2012, 16:32
Welcome. After extensive tests, we were able to do crack FIFA 2013. Stay tuned for official info. Regards

اين گفته اسكيدرو هستش.فيفا رو كرك كردن به زودي خبراي بعدي منتشر ميشه

Amir-Ho3ein
06-10-2012, 16:35
منظور خاصی ندارم

واسه کسی که پول،سرعت و حجم مناسب داره،نه اصلا
ولی واسه یکی مثه من و شما چرا

Amir-Ho3ein
اين گفته اسكيدرو هستش.فيفا رو كرك كردن به زودي خبراي بعدي منتشر ميشه

منبعتون کدوم سایته؟؟

alone_boy
اینو توی چه سایتی نوشتن؟!

AlirezaLamLam
06-10-2012, 17:15

پس یعنی من الان نسخه ی اوریجینشو دانلود کردم حتی کرکم بیاد نمیتونم بازی کنم؟

Amir-Rainman
06-10-2012, 18:21
منظور خاصی ندارم

خدا بیامرزد 80 تومان را ...! چند روز پیش تویه یه سایتی دیدم قیمت cd key رو زده بود 220 تومن (دقیق یادم نیست، بازی 220 تومن بود یا cd key ...! :31:

Hojjat07
06-10-2012, 18:28
خدا بیامرزد 80 تومان را ...! چند روز پیش تویه یه سایتی دیدم قیمت cd key رو زده بود 220 تومن (دقیق یادم نیست، بازی 220 تومن بود یا cd key ...! :31:
فقط جهت تکمیل کلامتون:
قیمت پک فیزیکی بازی 200 هزار تومن و سی دی کی اون 100 هزار تومن هست ...

jr07
06-10-2012, 18:52
فقط جهت تکمیل کلامتون:
قیمت پک فیزیکی بازی 200 هزار تومن و سی دی کی اون 100 هزار تومن هست ...

حالا تو این پک فیزیکی چی نسبت به نسخه ای که دانلود می کنیم و سی دی کی براش می خریم اضافه هست؟
حتما عروسک و حوله:31::31:

khelane
06-10-2012, 19:08
تو این پک احتمالا یه دفترجه و یه راهنمای بازی هم هست بعلاوه دیسک و کد بازی همین

jr07
06-10-2012, 19:38
تو این پک احتمالا یه دفترجه و یه راهنمای بازی هم هست بعلاوه دیسک و کد بازی همین

واسه یه دفترچه راهنما 100 تومن اضافه؟؟

AlexMercer
06-10-2012, 19:47
واسه یه دفترچه راهنما 100 تومن اضافه؟؟
دوست عزیز هزینه گمرک و وارد کردن به ایارن اضافه میشه. در ضمن این دوستانی که از سایت های حارجی سریال میخرن و در اختیار ما میزارن ارزون تر از نسخه فیزیکیش میخرن. برای همین شماره سریال ارزون تره.

وین رونی
06-10-2012, 22:25
نظر من(نسخه ایکس باکس)
در حالت تمام کمکی و درجه سختی pro:
پاسهای تو به عمق دقیق تر شدن
کار گروهی دفاع بهتر شده
هر بازیکنی (مثلاً فلان دفاع یک تیم از دسته 3 انگلیس)دریبل فضایی و زیدانی نمیزنه
تو نسخه 12 حتی با گرفتن تیمی مثل بارسا من بعد از چند بازی خسته می شدم اما تو این نسخه نه
تفاوت بازی بازیکنان خاص مثل ژاوی یا کریس یا مسی با بقیه بیشتر محسوس هست
استامین بازیکنان زودتر خالی میشه
در کریر مود هم که انگار مود بازیکن مربی وجود نداره(من خیلی به این مود علاقه داشتم با در اختیار داشتن vp )
اما هنوز فیس ها کار دارن

Gregar
06-10-2012, 22:41
پس یعنی من الان نسخه ی اوریجینشو دانلود کردم حتی کرکم بیاد نمیتونم بازی کنم؟

احتمالا میشه (چون امتحان نکردم میگن احتمالا) . وقتی بازی رو دانلود میکنی و یه جا نصبش میکنی اگه کرک رو همون جا کپی کنی میتونی بازی کنی . فقط مشکلش اینجاست که دیگه ستاپ بازی رو نداری . حالت گرفته شد ؟ پیشنهاد میکنم از همون پوشه که نصب شده یه بک اپ بگیری قبل از هر تغییری .

mj94
06-10-2012, 22:57

کسی بررسی نکرد ببینه خبر راسته یا نه؟
ما که از خدامونه هر چه زودتر بیاد.

AlirezaLamLam
06-10-2012, 23:28
احتمالا میشه (چون امتحان نکردم میگن احتمالا) . وقتی بازی رو دانلود میکنی و یه جا نصبش میکنی اگه کرک رو همون جا کپی کنی میتونی بازی کنی . فقط مشکلش اینجاست که دیگه ستاپ بازی رو نداری . حالت گرفته شد ؟ پیشنهاد میکنم از همون پوشه که نصب شده یه بک اپ بگیری قبل از هر تغییری .

اصلا واسه من نصبی نیست. همچی باز شده ی .

hesam 63
07-10-2012, 00:31
متاسفانه بعضی ها حتی لیاقت اینترنت ملی رو هم ندارند. یک یا چند تا آدم روانی متعفن ، نوشته ها و حرف های رکیک تو بعضی سایت های مرتبط می نویسند. اون قدر که به خودشون هم رحم نمی کنند و البته جماعت ایرانی را هم بدنام می کند. اسکیدرو هم از دست بعضی توهین ها به ستوه در اومده سه تا راه حل واسه عاشقان فیفا پیشنهاد کرده :
1. تا اومدن کرک صبر کنن
2. خودشون کرک کنند.
3. بازی اورجینال رو بخرن
...

B3HZ@D
07-10-2012, 01:39
یک جایی خوندم که EA برای مشکل کرش نسخه PC یک پچ ارائه داده !
از دوستانی که نسخه PC رو بصورت اورجینال تهیه کردن میتونن صحت این خبر رو بررسی کنن ؟!

Ramos1367
07-10-2012, 02:40
یک جایی خوندم که EA برای مشکل کرش نسخه PC یک پچ ارائه داده !
از دوستانی که نسخه PC رو بصورت اورجینال تهیه کردن میتونن صحت این خبر رو بررسی کنن ؟!
دوست عزیز پچ لازم نیست و پچی هم ارائه نشده...کارت گرافیک رو آپدیت کنی مشکل کرش برطرف میشه...من از وقتی آپدیت کردم دیگه کرش نکرده..

یه سوال از دوستانی که بازی اورجینال رو تهیه کردن...من از ظهر شنبه نمی تونم به سرورهای EA وصل بشم...آیا شما هم این مشکل رو دارید یا نه؟

B3HZ@D
07-10-2012, 03:24
نه دوست عزیز . منظور من اینه که گفته میشه در کریر مود در فصل دوم مثل این که بازی کرش میکنه !
بعد گفته شده که EA برای رفع مشکل قراره یک پچ ارائه کنه . میخواستم بدونم درسته یا نه و پچی ارائه شده ؟

mj94
07-10-2012, 09:52
فعلا که خلق در حال فحش کش کردن ea هستن و ea هم جوابی نمیده.
نگا کن یه سری منتظر پچن، یه سری عین من بدبخت، منتظر کرک.

mj94
07-10-2012, 09:53

Amir-Ho3ein
07-10-2012, 10:03

ناراحت نباش داداش همدرد زیاد داری!!! :sq_3:

Gregar
07-10-2012, 10:07
اصلا واسه من نصبی نیست. همچی باز شده ی .

داری میگی دانلود کردیش از اریجین . منظور منم همون بود که بازی بدون ستاپ نصب شده . یه جورایی مثل پرتابل یا کپی پیسته . کلا اگه کرک رو توی همون پوشه بریزی درست کار کنه . چون کرک کاری که میکنه اینه که همون exe فیفاست به طوری که نخواد اریجین اجرا بشه و توی بازی هم به سرور دسترسی نداشته باشه .

mj94
07-10-2012, 10:24
این پسترو چجوری حذف کنم؟ هرچی گشتم پیدا نکردم.

mj94
07-10-2012, 12:04
الان رفتم skidrowgames دیدم بله، ایرانی جماعت واسه ما ابرو نذاشته.
راستی، کسی cd-key بازیو خریده بیاد صحبت میکنیم سر یه قیمتی به توافق میرسیم.
به خدا باهاش online نمیشم.

Amir-Ho3ein
07-10-2012, 12:16
دوستان شما ک خوده بازیا دانلود کردید این فایل تورنت کرک را امتحان کنید ببینید جواب میده
تورنت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] itle=[kat.ph]fifa13.crack.only.by.raadbi
سایت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

delpiero107
07-10-2012, 12:16
بچه ها الان رفتم تو سایت .avazehshop.com بازی فیفا 13 رو گذاشته واسه فروش من ازش بازی زیاد خریدم میخوام سفارش بدم البته قبلش به مدیر سایتشون یه زنگ میزنم خبرتون میدم

delpiero107
07-10-2012, 12:22
بچه ها زنگ زدم گفتن کرکش کار نمیکنه وقتی کرک اومد واستون میفرستن. مثل بقیه سایتا ...... سال 2015 همچنان در کف کرک فیفا 13

B3HZ@D
07-10-2012, 13:21
دوستان تا موقعی که EA پچ اصلاحی رو منتشر نکنه از کرک هم خبری نیست .
اگر الان کرک منتشر بشه , کمپانی EA در پچ اصلاحی خودش با ارتقای سیستم امنیتی مانع از کاربرد کرک میشه . پس با این اوصاف طبیعیه که کرک تا زمان ارائه پچ اصلاحی EA منتشر نمیشه.
هر وقت این پچ منتشر میشد میشه انتظار داشت که کرک به زودی عرضه بشه.

mohsengolshan
07-10-2012, 14:20
دوستانی که دمو رو با دسته بازی کردن خواهشن اون فایل نوت پد دسته رو آپ کنن حجمی نداره. TNX

esi222
07-10-2012, 14:41

سلام
Up کردم دوست عزیز
البته اگه فایلارو درست گرفته باشم !

mohsengolshan
07-10-2012, 14:59
سلام
Up کردم دوست عزیز
البته اگه فایلارو درست گرفته باشم !

بله درسته. ممنون

black.assassin
07-10-2012, 18:06
دوستان تا موقعی که EA پچ اصلاحی رو منتشر نکنه از کرک هم خبری نیست .
اگر الان کرک منتشر بشه , کمپانی EA در پچ اصلاحی خودش با ارتقای سیستم امنیتی مانع از کاربرد کرک میشه . پس با این اوصاف طبیعیه که کرک تا زمان ارائه پچ اصلاحی EA منتشر نمیشه.
هر وقت این پچ منتشر میشد میشه انتظار داشت که کرک به زودی عرضه بشه.

آخه این چه کاریه. مگه چی میشه دوباره کرک کنن. چند بار این اتفاق افتاده. اینا همش بهونس. کار یه جای دیگه لنگه. اینا عوضی بازی در میارن

M A X I M U M
07-10-2012, 20:29
اسکیدرو اعلام کرده که منتظر پچ EA هست و بعد اون میتونه کرک رو رلیز کنه
EA هم به دلایلی نامعلوم پچ رو به تاخیر انداخته

A.N.A.P
07-10-2012, 20:51
PES 2013 که کرک شده ، تاپیکش 116 صفحه رفته جلو ، حالا این تاپیک 147 صفحه ! :دی
من FIFA 13 رو X360 بازی میکنم ولی درکتون میکنم . بازی ای هست که 1روز بازی نکنیم دیوونه میشیم . یه جورایی از نون شب هم واجب تره ! :دی
ولی اینجا رو واسه اینکارا گذاشتن :
مشکلات نصب و اجرا - FIFA 13 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اگه ممکنه رعایت کنید!

ye adam
07-10-2012, 21:20
من FIFA 13 رو X360 بازی میکنم ولی درکتون میکنم . بازی ای هست که 1روز بازی نکنیم دیوونه میشیم . یه جورایی از نون شب هم واجب تره ! :دی
مشکلات نصب و اجرا - FIFA 13 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه ممکنه رعایت کنید!
دیگه گفتی از نون شب واجب تره تا تشو خوندم :دی
اقا تو رو خدا این قدر تعریف نکن از فیفا:دی
دارم دیونه میشم؟
ای خداااااااااااااااااااااا
کی کرک میشه

mj94
07-10-2012, 21:32
من می خوام برم fifa manager 11 نصب کنم، بازی کنم. اگه من اینو نصب کردم کرک نیومد.

esi222
07-10-2012, 21:33

اگه ممکنه رعایت کنید!
اون تاپیک تا وقتی که کرک نیاد،هیچ کارایی نداره!
وقتی کرک نیست،چه نصب و چه مشکل اجرایی میتونیم داشته باشیم !؟
مگه اینکه کسی اورجینال خریده باشه که فکر کنم تعدادش محدوده!

A.N.A.P
07-10-2012, 23:32
اون تاپیک تا وقتی که کرک نیاد،هیچ کارایی نداره!
وقتی کرک نیست،چه نصب و چه مشکل اجرایی میتونیم داشته باشیم !؟
مگه اینکه کسی اورجینال خریده باشه که فکر کنم تعدادش محدوده!

خب این تاپیک هم جای بحث در مورد کرک نیست . جای بحث در مورد خود بازی هست !

mj94
07-10-2012, 23:41
ما که منتظریم در مورد خود بازی بحث بشه ولی گویا دوستان نمیتونن از بازی دل بکنن.

Amir-Ho3ein
07-10-2012, 23:56
خوب بلاخره skidrow واقعی خودشا نشون داد و حسابی هم شاکیه از دست کاربران و قسمت نظراتا بسته و اطلاعیه زیر را داده:

اینم تر جمش ک سعی کردم به بهترین نحو منظورشا برسونم:

FIFA 2013 اطلاعیه:
ما در حال حاضر با پتانسیل کامل مشغول به کار و تلاش بروی نرم افزار FIFA 2013 هستیم
در کرک FIFA 13 مشکل لگ وجود داره ک پس از راه اندازی معلوم شد،ما فکر میکنیم که باید تا به روز رسانی صبر کنید
بسیاری از کسانی که بازی را خریداری کرده اند با مشکل مواجه شده و نمی توانند بازی کنند،ادامه مطلب در اینجا:
هیچوقت زمان رسیدن به هدف را نپرسید،FIFA 13 ترک خورده است(احتمالا منظورش باز شدن قفله)،به زودی ارائه خواهد شد،لطفا صبور باشید!
با نظرات بی ادابانه و آماتور کار متوقف میکنیم،ما تحمل این نوع نگرش را نداریم و واسه همیشه ممنوع خواهد شد
لطفا توجه داشته باشید که Skidrowgames.com یک سایت بدون هیچ منفعت مالی ساخته شده است
ما تبلیغات نمیکنیم و فقط به خاطر اشتراک گذاری باز است
اگر مایل به بحث هستید اینجا مکان درست است

AlirezaLamLam
08-10-2012, 00:30
بچه ها کرک شد کرک شد

Lamanta
08-10-2012, 00:40
بدون شرح

m64m64
08-10-2012, 00:40
آره مثل اینکه کرک شده :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aminkaka5530
08-10-2012, 00:49
کرک شد؟/ واقعا ؟ باور نمیکنم !
پس این که میگفت صبر میکنیم تا بروزرسانی بکنه چی؟

soheilnouri
08-10-2012, 00:50
من خیلی بازی کردم...ولی اساس و base بازی همونی هست که در ورژن 12 بود...گیم بلی همونه بصورت 90 درصد...اینقد امید کاذب ندین به همدیگه...فیفا تو جزئیات کمی عوض شده...گرم کردن بازیکنان کنار زمین و البته امکانات زیاد در محیط لایو...بازی یه کم بیش از حد تند و سریع شده...جوری که arcade به نظر میاد و زیاد واقع گرا نیست...البته باید چشم عادت کنه...ولی توقع یه دگرگونی انقلابی و خفن نداشته باشین....

m64m64
08-10-2012, 00:51
کرک شد؟/ واقعا ؟ باور نمیکنم !
پس این که میگفت صبر میکنیم تا بروزرسانی بکنه چی؟
اون حرف میگفتن از طرف اسکیدرو بوده ولی کرک از طرف ریلودد اومده

aminkaka5530
08-10-2012, 00:54
اون حرف میگفتن از طرف اسکیدرو بوده ولی کرک از طرف ریلودد اومده
پس هنوز بازی مشکل داره؟؟
مشکل کرش.

m64m64
08-10-2012, 00:55
لینک کرک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. Unrar.
2. Burn or mount the image.
3. Install the game.
4. Copy the cracked files from the \Crack directory on the disc to the

<install>\Game directory, overwriting the existing exe.
5. Before you start the game, use your firewall to block all exe files in

the game's install directory from going online. Use the game setup

before starting as well. It can be found in the following directory:

<install>\Game\fifasetup
6. Play the game. While in game, avoid all of the online options. If you

have Origin installed, it may start it up. If that happens, ignore the

prompt, play offline, and don't login.
7. Enjoy!"

m64m64
08-10-2012, 01:02
پس هنوز بازی مشکل داره؟؟
مشکل کرش.
نمیدونم فعلا دارم کرک رو دانلود میکنم ببینم کار میکنه یا نه

m64m64
08-10-2012, 01:18
دوستان کرک بدون مشکل کار میکنه

Aless
08-10-2012, 01:23
دوستان کرک بدون مشکل کار میکنه

بدون مشکل؟

m64m64
08-10-2012, 01:27
بدون مشکل؟
بله فعلا که بدون مشکل بوده

arash_gartal
08-10-2012, 01:38
کرک کار میکنه. بدون مشکل

Kamyar_AnathemA
08-10-2012, 01:40
لینک غیر از تورنت هست ؟

Locker
08-10-2012, 01:46
پس این قضیه کرش چی میشه ؟

مگه نسخه اورجینال مشکل نداشت ؟

اگه EA پچ اصلاحی بده ، تکلیف این کرک چی میشه ؟

majifff
08-10-2012, 02:14
کرک روی نسخه قبلی که skidrow گذاشته بود هم کار میکنه؟اونی که سایت yasdl گذاشته

Kamyar_AnathemA
08-10-2012, 02:46
بعضی از نقل و انتقالات انجام نشده
مثلا لوکاس پاریسن ژرمن نیست

Konami_Pc
08-10-2012, 03:28
کرک روی نسخه اسکیدرو هم کار میکنه تست زدم و بعد 2 ساعت بازی اصلا کرش نکرد خیلی هم بازی نرمه بدون لگ بر عکس فیفا 12 خیلی بازی توپه با بازی کردن فیفا میفهمین کونامی امسال چقدر خوب کار کرده امسال هر دوتا شرکت بازی خوب کار کردن یعنی امسال میشه بدون خستگی از هر دو نسخه لذت برد

Konami_Pc
08-10-2012, 05:54
واسه فیفا از این مدل دسته بازی کی داره هر کی از دوستان این مدلی داره یا شبیه این خواهشن تنظیماتش رو مثل Pes مچ کنه فایل تنظیم دسته رو بزاره واسه دانلود هر کاری میکنم باز بهم میریزه شوک سمت راست هم که واسه تکنیک هستش اصلا کار نمیکنه مرسی

italodance
08-10-2012, 06:27
FIFA.13.INTERNAL-RELOADED

6 ساعت پیش امد اما نسخه اینترنال هست یعنی فقط loader

بهتر دانلود نکنید و وقت براش نگذارید

منتظر نسخه SKIDROW باشید یا FLT

نقل از صحبتشون در فایل NFO شون:

ترجمه:

این انتشار برای سرورهایمون بود و ادمینها و کاربران انرا درخواست داده بودند ما انرا اینترنال نام گذاشتیم چون ما DRM را با یک لودر بایپس کردیم بازی کار میکنه اما ان کرکی که میخواستیم نیست و بزودی نسخه Proper با کرکش منتشر میشود اما زمان میبرد قوانین شبکه این اجازه را نمیدهد با انتشار چنین چیزی که ما لودر منتشر کنیم و بنظر میرسه قوانین ناخوشایند جدید برای ما میرسد.

بله به نوعی توضیح و معذرت خواستند که ما باشون برخورد میکنیم یعنی قوانین نمیدونم اصلا چرا این کارو کردند...ولی باز منتظر باشید

صرفا اطلاع رسانی

▀▄▄ ▀
▄▄▄▄▄▄▓▌ ▐██▄ ▓█▄ ▀▄
░▓▓███████▀ ▄████▌▐██▌ ▐▓
▄▄▄▄▄▄ ▄ █▀██████▓░▄▓████ ▄███▓ ░█▌▄▄▄ ▄ ▄▄▄▄▄▄
█ ▐▌▐▌▐██████▌▐███ ████████▌ █▌ ▐▌ █
█ ▓ ▓███████▄███████ ████▌▐██ ▓ █
█ ▄ ▐▌ ▐▓██████████████ ████▄███ ▐▌ ▄ █
█ ▐▌▐█ ▀▀▀▀▀▓▓█████████ ▀▀ ▓▓░ █▌▐▌ █
█ █░▓▌ ▄▓▄ █████░ ░█▌ ▐▓░█ █
▌▄ ▐▌ ▐█ ▀ ▓▓▄▄▄▄▓▓ █▄▄██████▌ ▀ █▌ ▐▌ ▄▐
▐▌ ▓▄ ▀▓▄ ███████ ███████▓▓ ▄▓▀ ▄▓ ▐▌
▌▀▄ ▀▀▄▄░▀▄ ▀▀▓▓███▌ ▐█░▄▄▄▄ ▀▀ ▄▀░▄▄▀▀ ▄▀▐
▄ █ ▀▀▄▄ ▀▀▄▀▄ ███▀▀▀▀▀▀ ▓███░ ▄▀▄▀▀ ▄▄▀▀ █
▐▌ █ ▀▓▓▄ ▐▌▐▌ ▄▄▄ ▐███▌ ▐██▓▌▐▌▐▌ ▄▓▀ █ ▄ ▄
▄▀ █ ▄ ▐██▌░█▓ ▐█▓▌ ░▓██▓ ▓█░▐█▄ █ ▐▌ ▐▌
▄▀▄▄▀ █ ▐▌ ██▐▓▄▀ ▄▄▀▀▀██▄▄ ▀▄▓▌▐▌ ▀▄▄█░ ▄▀
▐▌▓█▌ ▀ ▄▄█░▐█▓▀ ▄███ ██▓▓ ▓▀ ▄▓██▀ ▄▀▄▄▀
▓███▓ ▄▓██▀ ██▌ ▓▓██▌ ▐████▌ ▄▀▄▄▀ ▐███▌ ▐▌▓█▌
▐████▌ ▐███▌ ▐▓▓ ▐████ █████ ▐▌▓█▌ ░▓███ ▓███▓
█████ ░▓███ ░██▌ ▄▄▄▄████████ ▐████▌ ▓███▓ ▄▄███▓░ ▐████▌
░█████ ▄▄███▓▐██▌ ░███▓▓▀ ▀████▌ █████ ▐████▌░██████▀ ▐███████▓
▓▓█▌ ▐████▌▓▓███▀ ███ ▓▓███ ▄████████████▓▓█ ████▓▐█████▌ ▐███░█████
████ █████████▌ ░███ ▐████▌ ▓▓████▌ ▐████████░██████ ███ ▐█▓▓ ▐████▓
████ ▐████████ ▐███░▐████▌ ▐███████ ▓███████ ▐█████████▌ ███▌ █████▌
████▌▄█████████▌ ▐███▌▓▓███ ██████▓▓ ▀▀▓▓██▌ ██████████▄▄███▌ ▐████▓
▐███████▓▓▀▓████ ▓▓████████ █████▌ ░███▌ ▐████▓ ▀▀▀▓▓███▌ ▄█████▌
▐███▓▓███▄▄▄░░▀▀ ██████████▄▄▄███ ▓▀ ▐███▌ ▄█████▌ █ ▐████████▓▓▀
████ ▀▀▀████▄▄▄▄▄░░ ▀▀▀▀▀ nERv ▐████████▓▓▀ █ ▐▓▓████▀▀▀
▀▀▀▀ ▄▀▀▀██████ ▐▓▓████▀▀▀ █
█ ▓▓██ █
█ █
█ ▄▀▀█ ▄▀▀ ▓ ▄▀▀▄ ▄▀▀▄ ▄▀▄ ▄▀▀ ▄▀▄ █
█▄▄▄ █▀▓ ▓▀ ▄ █ █ ▓ █▀▀▓ ▓ █ ▓▀ ▄ █ ▓ ▄▄▄█
█ ▀▀▀▀ ▀▀▀ ▀▀ ▀ ▀▀▀ ▀▀▀▀ ▀▀▀

FIFA 13 *INTERNAL* (c) EA

10/2012 :..... RELEASE.DATE .. PROTECTION .......: Secu/Crap/EA
1 :.......... DISC(S) .. GAME.TYPE ........: Sports

▄▀▀ ▄▀▀▄ ▄▀▄▀▄ ▄▀▀ ▀ ▄▀▀▄ ▄▀▀▄ ▄▀▀▄ ▄▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ █ ▀▓ █▀▀▓ █ ▓ ▓▀ ▄ █ █ ▓ ▓▀ █ ▓ ▀▀▀█ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀ ▀ ▀ ▀ ▀▀▀▀ ▀ ▀ ▀ ▀▀ ▀▀

Note: This release is meant for our sites, its ops and users, and those who
request it. We've labeled it internal because the DRM is bypassed using a
loader. The game works, but it's not how we would usually release a crack.
A more proper way of cracking it exists, but would take extra time. The
rules we follow also do not allow for loaders of this kind to be released,
and it seems unlikely that new rules will come.

FIFA 13 captures all the drama and unpredictability of real-world
soccer, and is driven by five game-changing innovations which
revolutionize artificial intelligence, dribbling, ball control and
physical play. It is the largest and deepest feature set in the history
of the franchise. These innovations create a true battle for possession
across the entire pitch, deliver freedom and creativity in attack, and
capture all the drama and unpredictability of the real-world game.

FEATURES
Attacking Intelligence - Players have the ability to analyse space, work
harder and smarter to break down the defense, and think two plays ahead.
Plus, players make runs that pull defenders out of position and open
passing channels for teammates.

Complete Dribbling - Face your opponent and use precise dribble touches
combined with true 360-degree mobility with the ball. Be more creative
and dangerous in 1v1 opportunities.

1st Touch Control - A new system transforms the way players control the
ball, eliminating near-perfect touch for every player, and creating more
opportunities for defenders to capitalise on errant balls and poor
touches to win back possession.

▀ ▄▀▀▄ ▄▀ ▓▄▄ ▄▀▀▄ ▓ ▓ ▄▀▀▄ ▄▀▀▄ ▓▄▄ ▄▀▀ ▄▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ █ █ ▓ ▀▀▀█ █ ▄ █▀▀▓ █ █ █ ▓ █ ▓ █ ▄ ▓▀ ▄ ▀▀▀█ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀ ▀ ▀▀ ▀▀▀ ▀ ▀▀▀ ▀▀▀ ▀ ▀▀ ▀▀▀ ▀▀▀▀ ▀▀

1. Unrar.
2. Burn or mount the image.
3. Install the game.
4. Copy the cracked files from the \Crack directory on the disc to the
<install>\Game directory, overwriting the existing exe.
5. Before you start the game, use your firewall to block all exe files in
the game's install directory from going online. Use the game setup
before starting as well. It can be found in the following directory:
<install>\Game\fifasetup
6. Play the game. While in game, avoid all of the online options. If you
have Origin installed, it may start it up. If that happens, ignore the
prompt, play offline, and don't login.
7. Enjoy!

▄▀▀ ▄▀▀█ ▄▀▀▄ ▓ ▄ ▄▀▀█ ▄▀▀▄ ▄▀▀▄ ▓▄▄ ▄▀▀ ▄▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ █ ▀▓ █▀▓ █ ▓ █ ▓ █▀▀ █ ▓ █ ▓ █ ▄ ▓▀ ▄ ▀▀▀█ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀ █ ▀▀ ▀▀ ▀ ▀ ▀▀ ▀▀▀ ▀▀▀▀ ▀▀

Kamyar_AnathemA
08-10-2012, 07:01
حالا مگه این چه فرقی میکنه با اونی که قراره بعدا بیاد ؟
اینم که بازیو راه انداخته و مسکلی نداره هیچ جای بازی !

italodance
08-10-2012, 08:20
حالا مگه این چه فرقی میکنه با اونی که قراره بعدا بیاد ؟
اینم که بازیو راه انداخته و مسکلی نداره هیچ جای بازی !

نه شما هم اینو میتونید بگیرید ولی کرک کامل نیست نسخه کاملتر بزودی میاد یا میتونید اصلا هر دو رو بگیرید به احتمال زیاد SKIDROW نسخه Proper را منتشر میکنه قاعدتا باید زودتر این کارا بکنه

این حرفی هست که خود RELOADED بالا گفته ممکنه بعضی جاهای بازی دچار مشکل شود یا کرش یا اجرا نشدن

m64m64
08-10-2012, 09:38
دوستان من یه مشکل عجیبی داشتم اونم اینکه وقتی با دسته ی ایکسباکسی بازی میکردم کرش میکرد بازی، ولی با دسته ی معمولی یا با کیبورد مشکلی نداشت، ولی یه راه حلی واسش پیدا کردم که تا الان جواب داده این که این 3 تا فایل رو فعلا از روی دایرکتوری بازی برداشتم : buttonData.ini
buttonDataKeyBoardMouse.ini
buttonDataXenon.ini
از اون به بعد راحت با دسته ی ایکسباکسی بازی میکنم از کرش هم خبری نیست، کرک هم کامل کار میکنه، حالا باز اگه چیزی بود میگم

Amir-Ho3ein
08-10-2012, 09:58
خالا باید چیکار گنیم،اینا دانلود کنیم یا صبر کنیم واسه skidrow ؟؟؟؟

karim messi
08-10-2012, 10:07
بالاخر ه كرك fifa 13 رسيدCrack_SKIDROWGAMES.NET.rar در سايت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

danyal2006
08-10-2012, 10:12
نه شما هم اینو میتونید بگیرید ولی کرک کامل نیست نسخه کاملتر بزودی میاد یا میتونید اصلا هر دو رو بگیرید به احتمال زیاد SKIDROW نسخه Proper را منتشر میکنه قاعدتا باید زودتر این کارا بکنه

این حرفی هست که خود RELOADED بالا گفته ممکنه بعضی جاهای بازی دچار مشکل شود یا کرش یا اجرا نشدن

دقيقا همينه كه شما ميگيد ديروز چندجاي ديگر هم گفتن كه منتظر هستند تا مشكل كرير مود كه از خود فيفا هستش برطرف بشه بعد منتشر كنند كه تا EA پچ نده نميشه

karim messi
08-10-2012, 10:24
بالاخر ه كرك fifa 13 رسيد Crack_SKIDROWGAMES.NET.rar در سايت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

karim messi
08-10-2012, 10:32
بالاخر ه كرك fifa 13 رسيد Crack_SKIDROWGAMES.NET.rar در سايت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SevenCity
08-10-2012, 10:34
مگه شما ستاپ رو ندارید؟
پس چرا هی میپرسید که این 25 مگ ناقابل رو دان کنید یا خیر؟ من تا حالا هزارتا کرک دان کردم جایگزین کردم الانم دارم با این لودر بازی میکنم! 25 مگ به امتحانش نمیارزه؟
فوقش کرش کرد صبر میکنید تا کرک اصلی بیاد و جایگزین میکنید دیگه!
عجیبه ها

راستی تمام نسخه ها یکی هست و هیچ فرقی با هم ندارند چه اون 6 گیگ و چه 9 گیگ (جز زبان) برای هیچ گروهی هم نیست برای EA هست!!! که گروه ها خریدند و فقط اپلودش کردند!

سایت دانلود*ها هم که گذاشته

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود-بازی-fifa-13-برای-pc/)