PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FIFA 13

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Marshall_
26-09-2012, 01:12
یعنی اگه برنر مکس رو بخری درست میشه حتما؟
شما خودتون تست کردین؟

بله درست میشه. من نه ، اما صفحه های قبل رو بخونید دوستان زیادی تست کردن و درست بوده. یکی از بچه ها گفته بود 10 تومن خریده برنرمکس رو.

B3HZ@D
26-09-2012, 01:15
شما مگه امتحانش کردی؟ من از سایته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتمش البته ف ی ل تر هست ولی میبینی که حذفم نشده.
برای اینکه ف ی ل تر بود آپش کردم ایـــنــجــا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). امیدوارم بچه هایی که واقعا امتحانش کردن بیان جواب بدن منتظریم.

بله کرک رو هم دانلود کردم و کار نمیکنه . از عدم کارایی اون مطمئن باشین .

moh3en_sh
26-09-2012, 01:17
بله درست میشه. من نه ، اما صفحه های قبل رو بخونید دوستان زیادی تست کردن و درست بوده. یکی از بچه ها گفته بود 10 تومن خریده برنرمکس رو.
پس من برم اینو با برنر مکس عوض کنم (فک کنم 7 تومن باشه)
بدون کریرمود حال نمیده

m64m64
26-09-2012, 08:13
یه کرک به اسم skidrow اومد بیرون ولی کار نکرد، فعلا باید منتظر بمونیم دوستان

italodance
26-09-2012, 08:24
یه کرک به اسم skidrow اومد بیرون ولی کار نکرد، فعلا باید منتظر بمونیم دوستان

جعلی بود چند بار بگم وقتی که بیاد فقط من اعلام میکنم

حتی تایید صحت ان هم اعلام میکنم دیگه چی از این بهتر میخوای

m64m64
26-09-2012, 08:26
جعلی بود چند بار بگم وقتی که بیاد فقط من اعلام میکنم

حتی تایید صحت ان هم اعلام میکنم دیگه چی از این بهتر میخوای

اعلام کن دوست عزیز، فکر کنم امروز بیاد دیگه اگه بیاد منم میتونم سریع تست کنم چون ورژن بدون کرکش رو دانلود کردم فقط منتظر کرک موندم

italodance
26-09-2012, 08:34
اعلام کن دوست عزیز، فکر کنم امروز بیاد دیگه اگه بیاد منم میتونم سریع تست کنم چون ورژن بدون کرکش رو دانلود کردم فقط منتظر کرک موندم

بله تا این لحظه این نسخه ها امدند و تایید هم گرفتند:

نسخه XBOX :

FIFA.13.PAL.XBOX360-COMPLEX

FIFA.13.NTSC.XBOX360-ProCiSiON

نسخه Wii:

FIFA.13.PAL.READNFO.WII-SUSHi

نسخه PS3:

FIFA.13.PS3-DUPLEX

با Patch جداگانه FIFA.13.Eboot.Patch.PS3-DUPLEX

و منتظر نسخه های PC و iOS هستیم

soheilnouri
26-09-2012, 09:38
اقا با برنر مکس هم تو ایکس باکس مشکل داره کریر...وقتی برنر مکس نداشته باشی و از اون ترفند موسیقی استفاده کنی همونه....من میخام سی دی کی اورجینال بازی رو بخرم...کسی میدونه از کجا؟

H 2 H
26-09-2012, 10:38
اقا با برنر مکس هم تو ایکس باکس مشکل داره کریر...وقتی برنر مکس نداشته باشی و از اون ترفند موسیقی استفاده کنی همونه....من میخام سی دی کی اورجینال بازی رو بخرم...کسی میدونه از کجا؟
بازی به روش برنر مکس مشکلی نداره !!!! شما مطمئنی اون نسخه ای که گرفتی برنر مکس هست ؟؟؟ یا فقط به حرف فروشنده اکتفا کردی ؟

Locker
26-09-2012, 10:45
این چه وضعشه ! چرا کرک نمیاد ؟

hadishi
26-09-2012, 11:02
دوست عزیز cd key برای اون دوستانی هست که بازی رو روی pc بازی می کنند شما باید بری اول اکانت گلد بخری بعد برای بازی 800 پوینت نیاز داری که باید بری به سایت های که اکانت لایو و پوینت میفروشن سر بزنی 800 پوینت سفارش بدی اون وقت شما میتونی فیفا رو انلاین بزنی

Ramos1367
26-09-2012, 11:11
اگه کسی میتونه با اسکیدرو یه صحبتی بکنه ببینیم این کرک کی منتشر میشه...

moh3en_sh
26-09-2012, 11:26
آقا آخر ما نفهمیدیم یکی میاد میگه با برنر هم کریر مشکل داره یکی میگه نه با برنر کریر مشکل نداره

soheilnouri
26-09-2012, 11:31
دوست عزیز cd key برای اون دوستانی هست که بازی رو روی pc بازی می کنند شما باید بری اول اکانت گلد بخری بعد برای بازی 800 پوینت نیاز داری که باید بری به سایت های که اکانت لایو و پوینت میفروشن سر بزنی 800 پوینت سفارش بدی اون وقت شما میتونی فیفا رو انلاین بزنی

=================

دوست مهربونم من انلاین بازی کردن تو اولویت دوممه...اول میخام این فیفا 13 رو واسه کنسول ایکس باکس به صورت اوریجینال داشته باشم...چون دیگه دوست ندارم این بازی رو کپی بازی کنم...میخام اصلشو داشته باشم...از کجا تهیه کنم؟دی وی دی اصلش کی میاد که تهیه کنم؟

hadishi
26-09-2012, 11:44
دوست مهربونم من انلاین بازی کردن تو اولویت دوممه...اول میخام این فیفا 13 رو واسه کنسول ایکس باکس به صورت اوریجینال داشته باشم...چون دیگه دوست ندارم این بازی رو کپی بازی کنم...میخام اصلشو داشته باشم...از کجا تهیه کنم؟دی وی دی اصلش کی میاد که تهیه کنم؟[/QUOTE]

ببین دوست من شما اگر بخوای فیفا رو انلاین بازی کنی حتما باید اکانت گلد بخری کلا برای لایو بازی کردن حتما اکانت گلد لازمه شما اگر dvd ارجینال بازی رو میخوای این سایت داره originalkey.net اما شما بهتری بری بازی فیفا برنر مکس بگیری 5 هزار بعد 800 پوینت هم بگیری راحت تا هر وقت خواستی انلاین بزنی مگر این که واقعا دوس داشته باشی pack ارجینال بازی رو داشته باشی قیمت 192 هزار زده ( اگر انلاین در الویت دومه فقط میخوای pack بازی رو داشته بازی همین سایت که گفتم داره دوست عزیز )
موفق باشید

hadishi
26-09-2012, 11:49
آقا آخر ما نفهمیدیم یکی میاد میگه با برنر هم کریر مشکل داره یکی میگه نه با برنر کریر مشکل نداره

دوست من حتما باید برنر مکس بگیری اگر برنر مکس گرفتی دیدی گیر کرد مشکل از رایت بازی است

Locker
26-09-2012, 12:25
مدیر سایت skidrowgames.com میگه آخرین خبر این هست آنها در حال کار دوباره روی fifa.exe هستن ، میگه کرک منتشر شده به درستی کار نمی کرده تا اینکه از انتشار عمومی حذفش کردن.

همچنین میگه فکر می کنم امروز یا فردا کرک منتشر بشه.

از قسمت SKIDROW: Pirate Chat می تونید بحث رو دنبال کنید.

italodance
26-09-2012, 12:28
مدیر سایت skidrowgames.com میگه آخرین خبر این هست آنها در حال کار دوباره روی fifa.exe هستن ، میگه کرک منتشر شده به درستی کار نمی کرده تا اینکه از انتشار عمومی حذفش کردن.

همچنین میگه فکر می کنم امروز یا فردا کرک منتشر بشه.

از قسمت SKIDROW: Pirate Chat می تونید بحث رو دنبال کنید.

برای بار دوم خدمتتان عرض میکنم ان سایت خبر منبع یا هرچی که میگید جز شایعه دروغ و توهم چیزی نیست....

براحتی از نام یک گروه شبکه scene استفاده کرده سایت زده واسه خودش......مسخره

alone_boy
26-09-2012, 12:34
مسئله ای که برام جالبه اینه که پارسال IGN به فیفا 12 9.5/10 داد ولی به فیفا 13 9/10 داده در صورتیکه به نظر خودم فیفا 13 خیلی بهتر از 12 شده.شاید اونا مسائل دیگه ای در نظر گرفتن که نمره کمتری نسبت به 12 دادن

hadishi
26-09-2012, 12:58
مسئله ای که برام جالبه اینه که پارسال IGN به فیفا 12 9.5/10 داد ولی به فیفا 13 9/10 داده در صورتیکه به نظر خودم فیفا 13 خیلی بهتر از 12 شده.شاید اونا مسائل دیگه ای در نظر گرفتن که نمره کمتری نسبت به 12 دادن
دوست عزیز به نظر من مشکل خود فیفا هست که همه رو بد عادت کرده که همه می خوان هر سال بازی 180% تغییر کنه یا نسخه جدیدش انتقلاب جدیدی باشه ایرادی که IGN امسال گرفته واقعا مسخره است . ایراد گرفته شده از فیفا 13 ( PES 2013 has stepped up to the plate this year, but FIFA 13 is still, just about, the best. EA are treading water before the next-gen push, but deceptively minor tweaks make major impacts, and persistent online modes are welcome.)
انتظار دارن هر سال یک نسخه انقلابی بده شما شک نکن Fifa 13 از 12 بهتره

soheilnouri
26-09-2012, 13:40
اخه ميترسم برنر مكس بگيرم و باز تو اايو ايكس باكس بن بشم.....

٢-خيلي ها رفتن با برنر مكس و بازي دوباره تو كرير بريده بيرون

mike_martini
26-09-2012, 14:38

دوست عزیز همونطور که گفتم من نسخه برنرمکس گرفتم و هیچ مشکلی ( تاکید می کنم : هیچ مشکلی ) نداشتم و ندارم .
از هیچ ترفندی هم استفاده نکردم . سی دی رو گذاشتم و بازی رو انجام دادم .
اگه کسی برنر گرفته و کار مکرده مشکل از اون مغازه ای بوده که گرفته نه ماهیت کار . من از پاساژ کامپیوتر شهرک غرب گرفتم . اونطرفم تضمین کرد که گرونیش بخاطر اینه که 100 درصد کار می کنه . منم گرفتم و راضیم الان .
بازیم خوبه آقا . خوب :20:

hadishi
26-09-2012, 14:47

دوست من الان شما خیالت راحت از لحاظ بن خیلی وقت کسی بن نشده احتمالا چون کنسول جدید در راه هست کسی رو بن نمی کنن بعد برنر مکس که بگیری خیلی نمی خواد ترس از بن شدن داشته باشی لذت فیفا هم به نظر من به انلاین بازی کردنشه تصمیم با شماست

A.N.A.P
26-09-2012, 14:53

واسه اینکه بیتونی تو لایو بازی کنی باید دیسک بازیتو با برنامه ABGX360 چک کنی که مناسب لایو هست یا نه !

در مورد سوال دومت بگم که برو بازیتو عوض کن شاید ناقص رایت شده ! بقیه این مشکلو ندارن !

gta6767
26-09-2012, 14:53
سلام ببخشید کرک بازی نیومده هنوز آخه تو سایت اسکیدرو زده بود 25 سپتامبر میاد اما امروز 26 سپتامبر هست و خبری از کرک نیست ؟

soheilnouri
26-09-2012, 15:04
الان ارجيناش ---- واسه ايكس باكس؟

B3HZ@D
26-09-2012, 15:11
سلام ببخشید کرک بازی نیومده هنوز آخه تو سایت اسکیدرو زده بود 25 سپتامبر میاد اما امروز 26 سپتامبر هست و خبری از کرک نیست ؟

کرک هنوز منتشر نشده . دیشب یک لحظه کرک قرار داده شد ولی بخاطر این که کار نمیکرد و باگ داشت دوباره از روی سرور حذف شد .
فعلا هم مشخص نیست چه زمانی کرک قراره منتشر بشه.

Amir Sepehr
26-09-2012, 18:16
اقا من میخوام برم نسخه ایکس باکس و بگیرم... فقط این برنر مکس که میگین چیه ؟؟؟ چه فرقی داره ؟؟؟؟

از کجاا میشه تشخیص داد ؟؟؟

mehdi_vsgh
26-09-2012, 18:51
سلام تو فیفا 12 یه عده شایع کرده بودن که اگه تو لیگ چند بازی با یه ترکیب بازی کنی بعداز مدتی ترکیبت لو میره و دیگه نمیتونی با اون سیستم و ترکیبت موفق بشی....
براین اساس دو سوال داشتم
1- ایا این قضیه واقعیت داشت؟
2- اگه اره!! تو فیفا13 هم این قابلیت هست یا خیر؟

rose_cute720
26-09-2012, 19:07
بچه ها منهای کرک به نظرتون از کجا بازی رو دانلود کنم ؟ که تا وقتی کرک میاد بازی رو داشته باشم حداقل

مثلا" همینی که پی سی ورلد گذاشته خوبه ؟

SevenCity
26-09-2012, 19:37
برای پی سی نسخه ای که رسما باید دانلود کنیم همینه که سایتها گذاشتن؟
یه 6 گیگی و یه 10 گیگی
این 10 گیگی که زبان های بیشتری داره تغییر زبان گزارشگر که نیست درسته؟
دانلودها هم قراره همینارو بزاره دیگه؟!

Hamid Hamid
26-09-2012, 19:43
سلام ...

جواب منو ندادن دوستاني كه ايكس باكس دارن و نسخه ی برنر مكس گرفتن.

اين نسخه چه خوصصيتي داره؟! منظورم اينه كه از كجا بفهمم برنر مكس هستش؟ تفاوتش با نسخه ی‌ ديگه چي هستش؟ چطور تشخيص بدم كه توي كرير مشكل نخواهد داشت؟

به حرف فروشنده ها كه نميشه اطمينان كرد.

اينو يكي بگه خداييش

khelane
26-09-2012, 20:50
سلام ...

اين نسخه چه خوصصيتي داره؟! منظورم اينه كه از كجا بفهمم برنر مكس هستش؟ تفاوتش با نسخه ی‌ ديگه چي هستش؟ چطور تشخيص بدم كه توي كرير مشكل نخواهد داشت؟

اينو يكي بگه خداييش

بازی قفل داره وباید پچ دار بگیری اگه دستگاهت ال تی سه هست و بازی هم اگر عادی باشه دستگاه نمیشناسه
با برنر مکس میتونی بازیت رو رو هارد نصب کنی و میتونی انلاین هم بازی کنی
دیگه نمیدونم بازی قفل جدید xgd3 داشته باشه یانه ولی فکر کنم تو همین تاپیک گفتن که قفل داره وبهتره برنر مکس تهیه کنید

وین رونی
26-09-2012, 21:24
من دارم نسخه ntsc u رو دان می کنم با حجم تقریبی 8 گیگ(8135)
خب این فایلو که گرفتم بعدش چکار کنمش؟

Amir Sepehr
26-09-2012, 21:33
اقا من میخوام برم نسخه ایکس باکس و بگیرم... فقط این برنر مکس که میگین چیه ؟؟؟ چه فرقی داره ؟؟؟؟

از کجاا میشه تشخیص داد ؟؟؟
دوستان یکی نمی گه به مااین برنر مکس و از کجا تشخیص بدیییم ؟؟؟؟؟/ راهنمایی کنید دیگه نریم یه چیزی بکنن تو پاچمون....!!!

soheilnouri
26-09-2012, 21:34
اتفاق خجسته ایی که میوفته تو فیفا و تو این ورژن ملموس تر هم شده سختی در زدن گل هاست...در خیلی از فروم های مربوط به pes گیمر ها از ردو بدل شدن گل های زیاد و اغراق امیز بودن این قضیه شکایت می کنند.اما من تو چهار بنج بازی که انجام دادم بازی صفر صفر شده اونم تو درجه لجندری...سبک بازی تیم ها به درستی حفظ شده...مثلا وقتی تو ایتالیا با میلان و یووه بازی می کنم((لاتسیو ور میدارم))بازی ها کم گل و کسل کننده میشن...اما مثلا وقتی تیم های دیگه از لیگ های دیگه میشم بازی ها اینجوری نیست...

مانی 22
26-09-2012, 21:48
واسه پی سی اومد بالاخره ؟!!!

Locker
26-09-2012, 23:58
کرک تست برای fifa 13 که البته به نظر کار نمی کنه ، اما اگه کسی بازی رو داره یک امتحان کنه بد نیست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FIFA 13 CRACK ( TEST ONLY CRACK )

PS: FIFA 13 Crack was estimated on 25th, but because of huge DDOS attack on
Skidrowgames.com we were unable to publish it.

So, read the installation notes carefully. Download, Crack & Play !

Installation Guide :
1) Copy Paste & overwrite the folder contents into the game FIFA
13.
2) Start FIFA13Launcher.exe.
3) Click on the button Options, to set up
the schedule (change resolution, smoothing, etc.). Circled in red, the
parameters – are required to switch, otherwise they would departures.
4)
To start the game just click on the DirectX 10 & 11, or DirectX
9.
5) If you like the game, BUY IT !

TEST ONLY CRACK, IF DOESN’T WORK WAIT FOR FIX

B3HZ@D
27-09-2012, 00:04
بقیه افرادی که این کرک رو تست کردن هیچ کدوم جواب نگرفتن . این فایل هم کرک نیست به نوعی یک Launcher هست

nassis1360
27-09-2012, 00:48
دوستان عزیز آیا غیر از اسکیدرو سایت دیگه ای نیست که کرک بازی را منتشر کنه ؟؟؟

من موندم چرا امسال اینقدر مشکل بوجود اومد من از فیفا 99 تا فیفا 12 را مرتب تهیه کردم و حتی 2 یا 3 روز قبل از تاریخ انتشار رسمی بازی در دنیا این بازی رو داشتم ام امسال ؟؟؟

کسی میدونه امسال چرا اینجوری شد ؟

EngineeR EhsaN
27-09-2012, 00:49
امتیاز عجیب سایت EGM به بازی FIFA 13 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در پی انتشار نقد های بازی FIFA 13 توسط سایت های مختلف ، دیروز یکی دیگر از نقد های بازی FIFA 13 توسط سایت EGM منتشر شد. اما چیزی که این نقد را از سایر نقد ها متمایز می کند نمره ی این سایت به بازی FIFA 13 است.
منتقد این سایت ، آقای Andrew Fitch طی نقدی که از این بازی منتشر کرده به این بازی نمره ی بد ۱۰/۴ را داده است و درباره ی این بازی گفته است :
” نکته ی خوب : توانایی بازی در لیگ های مختلف سراسر جهان هنوز بینظیر است.
نکته ی بد : هیچ تلاشی برای ارتقاء بخش حرکات روی زمین نشده است (!). ”
نکته ی قابل توجه این است که چگونه همچین مشکلی ، باعث کم شدن ۶ نمره از بازی می شود ؟
در هر حال نمره این سایت در سایت متا ثبت شده است و چون نقد مربوط به نسخه ی PS3 بوده است ، این نقد به تنهایی یک نمره از متای نسخه ی PS3 بازی FIFA 13 کم کرده است.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m64m64
27-09-2012, 02:20
ساعت 2:15 بامداد منتظر کرک بازی؛ اینطور آدمی هستم :41:

konami-pes
27-09-2012, 02:49

نمره اون سایته که لیاقت نداره اسمش هم ببرم باعث شده که فقط نسخه PS3 متاش بیاد 88 که بازم متای خوبیه

Fifa soccer PS3 Meta

وین رونی
27-09-2012, 08:37
من دارم نسخه ntsc u رو دان می کنم با حجم تقریبی 8 گیگ(8135)
خب این فایلو که گرفتم بعدش چکار کنمش؟

جواب لطفاً

Konami_Pc
27-09-2012, 10:02
تا حالا اینقدر انتظار کرک یه بازی رو نکشیده بودم حالا خوبه pes زودتر اومد سرگرم هستیم و گرنه میرفتم این skidrow رو نرم میکردم ادم بشه نمیتونه کرک کنه هی امروز فردا میکنه حتما این منتظره relodd کرک کنه بعد از روی اون کرکش کنه دقیقا کاری که برای pes کرک کرکش مشکل داشت کرش میکرد وقتی rld کرک کرد اینم بعدش فیکس کرک ارائه کرک دلمون باید به همون rld خوش باشه کارش حرف نداره جدی امشب نیاد دق میکنم

delpiero107
27-09-2012, 10:33
بچه ها الان تو این سایت کرک فیفا 13 به همراه بازیش رو گذاشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B3HZ@D
27-09-2012, 10:41
هنوز کرکی منتشر نشده که این بلاگ بخواد اون رو قرار بده . خبر فیک هست و برای جلب مخاطب . فعلا باید صبر کرد .

italodance
27-09-2012, 10:44
بچه ها الان تو این سایت کرک فیفا 13 به همراه بازیش رو گذاشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر کرک رسمی و نسخه رسمی بیاد که تو پروتکل http نمیاد اصلا چه حالی دارید شما تو اینترنت انجمن و بلاگ سرچ این چیزها میکنی

Gregar
27-09-2012, 11:01
اگر کرک رسمی و نسخه رسمی بیاد که تو پروتکل http نمیاد اصلا چه حالی دارید شما تو اینترنت انجمن و بلاگ سرچ این چیزها میکنی

ببخشید میشه بگید توی کدوم پروتکل قراره بیاد . مگه این کرک با کرکهای دیگه هم فرقی داره که روی سایتهای مختلف اپلود میشه .

italodance
27-09-2012, 11:04
ببخشید میشه بگید توی کدوم پروتکل قراره بیاد . مگه این کرک با کرکهای دیگه هم فرقی داره که روی سایتهای مختلف اپلود میشه .

شما این صفحه و با صفحات قبل و بعدش رو بخوندید کامل توضیح داده شده:

Ramos1367
27-09-2012, 11:15
شما این صفحه و با صفحات قبل و بعدش رو بخوندید کامل توضیح داده شده:

دوست عزیز شما اگه رابطه ای دارید باهاشون خو یه سراغی از این کرک بگیرید ببینید کی می یاد...

italodance
27-09-2012, 11:20
دوست عزیز شما اگه رابطه ای دارید باهاشون خو یه سراغی از این کرک بگیرید ببینید کی می یاد...

خیلی نزدیک نیستم با هاشون ولی میدونم بازی رو خریداری کردند دفعه قبلی گفته بودند دیروز ولی نهایتا تا فردا جمعه باید ریلیز بشه بعدش هم شاید 2 3 ساعت بعدش تو اینترنت پروتکل http دست برسه بستگی به سرعت اپلودرهای سایتها داره

A.N.A.P
27-09-2012, 12:00
سلام ...

اينو يكي بگه خداييش

دوستان یکی نمی گه به مااین برنر مکس و از کجا تشخیص بدیییم ؟؟؟؟؟/ راهنمایی کنید دیگه نریم یه چیزی بکنن تو پاچمون....!!!

اینجور که من شنیدم این بازی فقط روی دیسک برنرمکس قابل اجرا هست !
واسه امتحانش اول بازی رو روی هارد نصب کنید ، اگه بازی بدون چرخش دیسک اجرا شد و یا از بازی بیرون نیومد ، به احتمال زیاد همون برنرمکس هست !

madhatter
27-09-2012, 12:16
اگر کرک رسمی و نسخه رسمی بیاد که تو پروتکل http نمیاد اصلا چه حالی دارید شما تو اینترنت انجمن و بلاگ سرچ این چیزها میکنی دوست عزیر همه فهمیدن که تو خیلی خفنی و از یه سیاره دیگه اومدی و همه چی رو هم تو باید تایید کنی . اینجا تاپیک فیفا هستش کسایی هم که میان تو این تاپیک میخوان در مورد فیفا بدونند نه شبکه فوق محرمانه شما. لطفا اسپم نده.

hobgoblin
27-09-2012, 12:30

دوست عزیز

الان توی تاپیک Resident evil 6 بودم دیدم خبر دادی که نسخه xbox سی ثانیه قبل اومده در حالی که یکی از دوستان دقیقا پست قبل از شما لینک دانلودش رو از روی HTTP گذاشته.

شما کارت خیلی درسته. همه بچه ها قبول کردن. فقط خواهشی که دارم انقدر با اینجور پست ها تاپیک ها رو شلوغ نکنید.

Kamyar_AnathemA
27-09-2012, 14:25
ای بابا یکی نیت به این بروبچ اسکیدرو بگه شما که بلد نیستین چرا مسولیت قبول میکنی خوب !!!! ملتیو سر کار گذاشتین

به جون خودم اگه منو بچه محلامون روش کار میکردیم تا الان کرک کرده بودیم بازیو !!!

A.N.A.P
27-09-2012, 14:34
دوستان بحث HTTP و PHP و ... رو بذارین کنار ! رفتم برنرمکس واسه Xbox گزفتم میخوام برم ببینم چه جوریاست ! سر از پا نمیشناسم ! :دی

italodance
27-09-2012, 14:58
دوست عزیز

الان توی تاپیک Resident evil 6 بودم دیدم خبر دادی که نسخه xbox سی ثانیه قبل اومده در حالی که یکی از دوستان دقیقا پست قبل از شما لینک دانلودش رو از روی HTTP گذاشته.

شما کارت خیلی درسته. همه بچه ها قبول کردن. فقط خواهشی که دارم انقدر با اینجور پست ها تاپیک ها رو شلوغ نکنید.

اگر راست میگی اثبات کن

میدونم اشتباه میکنی :5: شما تاپیکو اصلا درست ندیدید

SNOW PATROL
27-09-2012, 15:05

داداش شما مشکلت چیه؟ با خودت چند چندی؟ ؟ این هم شده تاپیک اینترنت ملی که اومدی گفتی دارم یه نامه مینویسم تا برای همیشه جیمیل و یاهو و کلا پروتکل http رو ببندن؟ ! چی شد موفق شدی؟ !
هرجا میری میگی http فلان بهمان مشکلت چیه؟

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

italodance
27-09-2012, 15:08
دوست عزیر همه فهمیدن که تو خیلی خفنی و از یه سیاره دیگه اومدی و همه چی رو هم تو باید تایید کنی . اینجا تاپیک فیفا هستش کسایی هم که میان تو این تاپیک میخوان در مورد فیفا بدونند نه شبکه فوق محرمانه شما. لطفا اسپم نده.

دوست عزیز همین حرف شما اسپم هست

هدف من فقط کمک رسانیست نه مسخره بازی :11:

ما همه رو دوست داریم :20:

italodance
27-09-2012, 15:09
داداش شما مشکلت چیه؟ با خودت چند چندی؟ ؟ این هم شده تاپیک اینترنت ملی که اومدی گفتی دارم یه نامه مینویسم تا برای همیشه جیمیل و یاهو و کلا پروتکل http رو ببندن؟ ! چی شد موفق شدی؟ !
هرجا میری میگی http فلان بهمان مشکلت چیه؟

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

بنده فقط حقیقت گروه ها رو گفتم همین مشکل چیه شما ترش بر میداری :7: چقدر عصبانی هستی

CRIS Joon CR7
27-09-2012, 15:10
یه نکته ای امروز کشف کردیم ، نمیدونم شاید من نفر اول نباشم ولی تا الان که کسی بش اشاره نکرده بود:

وقتی پشت محوطه جریمه ضربه ایستگاهی برای حریف بوجود میاد ،
با سویچ کردن روی بازیکن دلخواه می تونیم با آوردن اون کنار دیوار دفاعی به نفرات دیوار دفاعی اضافه کنیم
من با دوستم بازی میکردم همه بازیکنامو گذاشتم دیوار دفاعی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Like A bus

انصافا بازی خیلی روون و دوست داشتنی شده...
فعلا داریم با آدم بازی میکنیم تا بعدا ببینیم کریر مودش چجوریه...
لامصب اینگار فوتبال واقعیه...
برخورد ها و قدرت بازیکن ها خیلی طبیعی تر شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
...

Marshall_
27-09-2012, 15:14
یه نکته ای امروز کشف کردیم ، نمیدونم شاید من نفر اول نباشم ولی تا الان که کسی بش اشاره نکرده بود:

وقتی پشت محوطه جریمه ضربه ایستگاهی برای حریف بوجود میاد ،
با سویچ کردن روی بازیکن دلخواه می تونیم با آوردن اون کنار دیوار دفاعی به نفرات دیوار دفاعی اضافه کنیم
من با دوستم بازی میکردم همه بازیکنامو گذاشتم دیوار دفاعی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Like A bus

انصافا بازی خیلی روون و دوست داشتنی شده...
فعلا داریم با آدم بازی میکنیم تا بعدا ببینیم کریر مودش چجوریه...
لامصب اینگار فوتبال واقعیه...
برخورد ها و قدرت بازیکن ها خیلی طبیعی تر شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
...

نکته ی جالبی گفتی. منم چند روز پیش که دمو رو بازی می کردم متوجه این شدم! خیلی باحاله!

جلو آوردن دیوار دفاعی هم جالبه.... اگه کم بیاری جلو داور نمی فهمه!:دی

italodance
27-09-2012, 15:16
اه ببخشید از چشمم در رفت 16 ساعت پیش واسه PS2 هم امد:

FIFA.13.PS2-DUPLEX

ریلیز تایید شبکه شده هست و فاقد مشکل میباشد

delpiero107
27-09-2012, 15:20
بچه ها دیوار دفاعی رو چطور جلو میارین. راستی اونایی که نسخه نهایی رو بازی کردن با دمو فرقی کرده؟

Marshall_
27-09-2012, 15:35
بچه ها دیوار دفاعی رو چطور جلو میارین. راستی اونایی که نسخه نهایی رو بازی کردن با دمو فرقی کرده؟

با RB . اگر با کیبورد بازی می کنی ، میشه همون دکمه ی کات بغل پا (finesse)

milad_takjoo
27-09-2012, 16:26
خدا این skidrow رو به زمین گرم بزنه.....الان یه هفته هست مارو الاف کرده..:41:

Behnam_o2
27-09-2012, 16:49
پارسالم تا کرک درست حسابی بیاد طول کشید. ظاهرآ امسالم همینطوریه.:13:

dr_shahrooz
27-09-2012, 17:12
خدا این skidrow رو به زمین گرم بزنه.....الان یه هفته هست مارو الاف کرده..:41:

عزیزم کسی شما رو الاف نکرده
اگه خیلی به فیفا علاقه داری میتونی بری پول بدی بازیشو بخری
مثل خیلیای دیگه
اگرم منتظر کرکی که به نظر من اعتراضش منطقی نیست

راستی این گل رو همین الان با رونالدو زدم
گل N1 ای نیست ولی در حد خودش قشنگه :

alone_boy
27-09-2012, 17:15
عزیزم کسی شما رو الاف نکرده
اگه خیلی به فیفا علاقه داری میتونی بری پول بدی بازیشو بخری
مثل خیلیای دیگه

راستی این گل رو همین الان با رونالدو زدم
گل N1 ای نیست ولی در حد خودش قشنگه :

جلوی حالت سختی نوشته آماتور.یعنی واقعا رو حالت آماتور بازی میکنید؟

dr_shahrooz
27-09-2012, 17:19

قکر کن 1% آدم این همه منتظر یه بازی باشه ، واسه اومدنش دست و پاش بلرزه ، بعد به محضی که بازی اومد بخردش بعد آماتور بازی کنه lol
این بازی ، یه بازی Head To Head هستش ، اینکه طرف آماتور بوده یا نه رو نمیدونم دیگه !!!!
ولی من امکان نداره جز Legendary بازی کنم

m64m64
27-09-2012, 18:40
بچه ها فکر کنم کرک reloaded اومده، مطمئن نیستم، همینجوری دارم میگردم

mohsen_gh1991
27-09-2012, 18:42
دوستان برای نسخه پیسی اگه کرک بیاد مشکلاتی که میگین تو مودهای بازی هست حل میشه؟ مث همین کریر مود؟

italodance
27-09-2012, 18:44
دوستان برای نسخه پیسی اگه کرک بیاد مشکلاتی که میگین تو مودهای بازی هست حل میشه؟ مث همین کریر مود؟

کرک ربطی به باگ ندارده

باکها با اپدیت ها حل میشوند که انها هم توسط شبکه کرک و منتشر میشوند

mohsen_gh1991
27-09-2012, 18:47
خب پس اون مشکل کریر مود روی نسخه پیسی تست نشده که ببینیم واردش میشه یا نه ؟ تو ورژن نهایی بازی نه دمو.

Locker
27-09-2012, 19:02
دوستان لطفا دنبال کرک Reloaded بگردید ، یک چیزایی منتشر شده ، اما صحتش هنوز معلوم نیست.

FCBarcelona.ir
27-09-2012, 19:07
دوستان من CD Key اوریجینال بازی رو خریدم. کسی می تونه در مورد نحوه دانلود بازی از اوریجین راهنمایی کنه؟

پ.ن: پیدا کردم! نمی دونم چرا نمیشه ارسال رو حذف کرد!

black.assassin
27-09-2012, 19:34
همیشه reloaded بعد از اسکیدرو کرک می کرد اما خوب کرک می کرد. عجیبه. امیدوارم که صحت داشته باشه. من که مردم از انتظار.

italodance
27-09-2012, 19:47
همیشه reloaded بعد از اسکیدرو کرک می کرد اما خوب کرک می کرد. عجیبه. امیدوارم که صحت داشته باشه. من که مردم از انتظار.

هیچ ربطی نداره این دو با هم رقیب هستند و قصد زودتر منتشر کردن ریلیزها رو دارند

اگر هر کدوم زودتر داد و کارش مشکل داشت و شبکه ان را باطل اعلام کرد ان وقت گروه بعدی شانس انتشار نسخه ریلیز سالم را دارد

البته فقط این دو گروه نیستند ما گروه های دیگری هم داریم

m64m64
27-09-2012, 19:51
آره جعلیه چون تاریخ پستش برای دیروز بوده

Gregar
27-09-2012, 19:52

قکر کن 1% آدم این همه منتظر یه بازی باشه ، واسه اومدنش دست و پاش بلرزه ، بعد به محضی که بازی اومد بخردش بعد آماتور بازی کنه lol
این بازی ، یه بازی Head To Head هستش ، اینکه طرف آماتور بوده یا نه رو نمیدونم دیگه !!!!
ولی من امکان نداره جز Legendary بازی کنم

نه شهروز جان . نه طرف اماتور بوده نه تو روی اماتور بودی . کلا توی مود Head to Head اگه گلی رو بخواین سیو کنین و اپلود کنین رو سرور EA اون گل با درجه اماتور سیو و اپلود میشه .
فقط روی بازی با cpu هستش که درجه رو به صورت واقعی میزنه .

pouyaabiboy
27-09-2012, 20:32
بازی حرف نداره واقعا
فقط نمیدونم هدف فیفا از برداشتن زووم رو زننده ی گل مقع خوشالی چی بوده !!! (دمو اینجوری نبود) الان از همون دوربین عادیه بازی خوشحالیو نشون میده که واقعا تو ذوق میزنه این مورد جزِِئی !!!

B3HZ@D
27-09-2012, 21:28
این کرک فیفا , فیلمی شده برای خودش . معلوم نیست چه زمانی قراره منتشر بشه .
راستی این این فایل رو توی یکی از سایت ها دیدم که گفته میشه Key Generator فیفا 13ست . اگه کسی میتونه دانلودش کنه یا این که یک جای دیگه آپلود کنه تا اونو تست کنم.
من هر کاری کردم نتونستم دانلودش کنم!!!

A/|\IR
27-09-2012, 21:43
الان بازی رو دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد یعنی وقتی کرک اومد میشه با همین اجرا کرد؟

Gregar
27-09-2012, 22:39
این کرک فیفا , فیلمی شده برای خودش . معلوم نیست چه زمانی قراره منتشر بشه .
راستی این این فایل رو توی یکی از سایت ها دیدم که گفته میشه Key Generator فیفا 13ست . اگه کسی میتونه دانلودش کنه یا این که یک جای دیگه آپلود کنه تا اونو تست کنم.
من هر کاری کردم نتونستم دانلودش کنم!!!

یعنی چی key Generator . تنها راه فعال سازی فیفا همون سی دی کی هستش که تنها با پول میشه گرفت نه مفتی . اون هم هر چی هست فیکه . حتی ممکنه که اسپای باشه .

الان بازی رو دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد یعنی وقتی کرک اومد میشه با همین اجرا کرد؟

نه دیگه چه مشکلی . روی همین نسخه کرک رو میدن .

B3HZ@D
27-09-2012, 22:45
یعنی چی key Generator . تنها راه فعال سازی فیفا همون سی دی کی هستش که تنها با پول میشه گرفت نه مفتی . اون هم هر چی هست فیکه . حتی ممکنه که اسپای باشه .

والا توی اون سایت و قسمت کامنت ها پر شده بود از این که این کیجن کار کرده . حالا من میخواستم تستش کنم و ببینم جواب میده یا نه ! ولی اصلا نمیشه از این سایت دانلود کرد.
خیلی وقته منتظر کرک هستیم و دیگه حوصلم نداره . فوقش چک میکردم اگه اسپای یا ویروس بود متوجه میشدم .

SevenCity
27-09-2012, 23:04
key generator که بازیرو ارجینال نمیکنه کی های تقلبی میسازه و اتفاقا باید دسترسی بازی از نت رو قطع کنیم تا کی و بازی از کار نیفتن!

-کرکرها رو دوس میدارم اما حیفه این فیفای اعجوبه که کرک بشه!

hds 3dlife
27-09-2012, 23:07
نمیدونم چرا اخیرا حس میکنم گیم اسپات اونجوری که بازیهای خوب حقشونه امتیاز نمیده. یعنی این فیفا به این خفنی با پرو یکیه که به جفتش 8 داده.عجیبه برام!!!!

Gregar
27-09-2012, 23:18
اره واسه منم عجیبه که گیم اسپات خیلی نمره هاش بد شده . فیفا کمتر از 9 نباید بیگره توی هیچ سایتی . و پس هم نباید بیشتر 7 بگیره .

mohsen_gh1991
27-09-2012, 23:22
دوستان این کرکی که اسکیدروگیم گذاشته معتبره؟

(من بازی رو ندارم اگه نه خودم تستش میکردم)

B3HZ@D
27-09-2012, 23:23
نه این کرک کار نمیکنه . من دانلود کردم و تست کردم و هیچ اتفاقی نیفتاد . سر کاریه !
کامنت های اون قسمت رو هم بخونید متوجه میشید که بقیه افراد هم نتونستن از این استفاده کنن.

LiverBarca
28-09-2012, 00:10
گیم اسپات به نسخه ی ps3 و 360 بازی 8 داد!!!:18:فعلا امتیازی برای نسخه ی pc نداده!
جالب اینجاست که به pes هم 8 داده!!!
و یادم نمیاد این سایت از فیفا 10 به بعد نمره ی زیر 9 به این بازی داده باشه!!!!

italodance
28-09-2012, 00:21
اممممم RELOADED داشت تو شبکه همین الان چند تا کار بیرون میداد ولی همگی اپدیت بود گمون نکنم نصف شب بده....

mohammad_87
28-09-2012, 02:51
معتبرترین نسخه pc برای دانلود کدوم هستش؟(منظورم سالمترین نیست که بگید کرک نداره تا تست بشه)
چون برای pes نسخه skidrow مشکلاتی داشت که reloaded اصلا نداشت.

B3HZ@D
28-09-2012, 07:21
خوب خوشبختانه بالاخره نسخه PC بازی برای اروپا در Origin قرار گرفت . امیدوارم امروز دیگه کرک بازی منتشر بشه و خیال همه رو راحت کنه .

mehdi_vsgh
28-09-2012, 09:14
اقا این نسخه ای که تو میهن دانلود گذاشته قابل اعتماده؟؟ اونو دانلود کنیم تا کرکش بیاد؟

al1371
28-09-2012, 10:09
من یه فیفا 13 گرفتم اگر بیشتر 5 دیقه توی منو بمونم می پره بیرون مشکل از چی؟

soheilnouri
28-09-2012, 10:13
این بازی first touch بازیکنا یکی از حیاتی ترین ویژگی هاست...مثلا نباید زیاد با مدافعانتوون یا هافبک دفاعی هاتون بازی کنید و تو نگه دارین چون ممکنه هر لحظه توب رو از دست بدن...تازه کریر رو با لاتسیو شروع کردم...تو بازی های دوستانه ام فعلا...

A/|\IR
28-09-2012, 10:16
اقا این نسخه ای که تو میهن دانلود گذاشته قابل اعتماده؟؟ اونو دانلود کنیم تا کرکش بیاد؟

آره نسخه کامله من که دانلود کردم

kingmohsen
28-09-2012, 10:21
یکی از اساتید بیاد یه کم راجب به توپ گیری نوی فیفا توضیح بده
آخه جدیدا عوض شده نحوه توپ گیری
قبلا مثل پی اس بود که با همون کلید پاس توپ گیری هم میکردی
اما الان احساس میکنم با اون کلید کار خاصی رو نمی کنه
با کلید شوت هم که تحت فشار به سمت توپ میره که ممکنه خطا بشه
توپ گیری ساده (مثل پی اس) چطوریه؟

CRIS Joon CR7
28-09-2012, 10:33
یکی از اساتید بیاد یه کم راجب به توپ گیری نوی فیفا توضیح بده
آخه جدیدا عوض شده نحوه توپ گیری
قبلا مثل پی اس بود که با همون کلید پاس توپ گیری هم میکردی
اما الان احساس میکنم با اون کلید کار خاصی رو نمی کنه
با کلید شوت هم که تحت فشار به سمت توپ میره که ممکنه خطا بشه
توپ گیری ساده (مثل پی اس) چطوریه؟

این رو از پست خودم چند صفحه قبل کپی میکنم:

البته مقصود از پرسینگ که شما اشاره کردی اگر منظور شما گرفتن سرعت و A (در حالت فابریک) باشه ، توی نسخه ی 12 با اضافه شدن سیستم جدید دفاع کردن - Tactical - حالت قبلی دفاع کردن حذف نشد و با تغییر آن به - Legacy - (یعنی به ارث برده(از نسخه های قبلی) ) میشد به قول شما مثل 11 دفاع کرد...
توی 13 هم مثل 12 انتخاب این دو مورد دست گیمر است...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

black.assassin
28-09-2012, 10:51
هیچ ربطی نداره این دو با هم رقیب هستند و قصد زودتر منتشر کردن ریلیزها رو دارند

اگر هر کدوم زودتر داد و کارش مشکل داشت و شبکه ان را باطل اعلام کرد ان وقت گروه بعدی شانس انتشار نسخه ریلیز سالم را دارد

البته فقط این دو گروه نیستند ما گروه های دیگری هم داریم

پسر گلم منم همینو گفتم. تو اکثر بازی ها اسکیدرو زودتر کرک می کنه. گروه های کرکر رو هم میشناسم. مثل theta البته هیچ کدوم به اندازه اسکیدرو و reloaded بازی کرک نکردن.
بعدشم release یعنی همون منتشر کردن. یعنی چی منتشر کردن release ?

LiverBarca
28-09-2012, 11:39
کسی میدونه این بازی رو میشه با LT2 و داشبورد 13602 بازی کرد یا نه؟
کلا میشه با LT2 بازیش کرد؟

*عیسی*
28-09-2012, 12:27
من سی دی کی رو خریدم اما وقتی میرم داخل منو هنگ میکنه. نمیدونم چیز خاصی برای اجرا نیاز داره ؟! فیفا 12 و دموی همین 13 رو این سیستم اجرا میشه. البته دموی 13 موقع پلی کردن میپرید بیرون که من با Alt+Tab زدن این مشکل رو حل کرده بودم و میرفت تو بازی.
حالا موندم چیکار کنم

italodance
28-09-2012, 12:27
پسر گلم منم همینو گفتم. تو اکثر بازی ها اسکیدرو زودتر کرک می کنه. گروه های کرکر رو هم میشناسم. مثل theta البته هیچ کدوم به اندازه اسکیدرو و reloaded بازی کرک نکردن.
بعدشم release یعنی همون منتشر کردن. یعنی چی منتشر کردن release ?

گفتم بستگی داره کدومها زودتر منتشر کنند

ما در شبکه از امسال از لحاظ رتبه بندی و تعداد ریلیزها به ترتیب این امار در بخش PC GAMES داریم:

(rank) group ranking for section: GAMES (2012-01-01 - 2012-12-31)

|(rank) #01 SKIDROW (91) #02 PROPHET (90) #03 RELOADED (49) #04 RiTUEL (35) #05 FLT (22)
| (rank) #06 MAZE (22) #07 CPY (16) #08 POSTMORTEM (14) #09 GENESIS (12) #10 CRD (6)
| (rank) #11 LAXiTY (4) #12 FASiSO (4) #13 Unleashed (3) #14 PROCYON (1) #15 ReVOLVeR (1)
| (rank) #16 VENOM (1) #17 Razor1911 (1)

theta هم از اوایل سال اخراج کردیم چون کارهاشو نمیخرید

balloon
28-09-2012, 12:39
گفتم بستگی داره کدومها زودتر منتشر کنند

ما در شبکه از امسال از لحاظ رتبه بندی و تعداد ریلیزها به ترتیب این امار در بخش PC GAMES داریم:

(rank) group ranking for section: GAMES (2012-01-01 - 2012-12-31)

|(rank) #01 SKIDROW (91) #02 PROPHET (90) #03 RELOADED (49) #04 RiTUEL (35) #05 FLT (22)
| (rank) #06 MAZE (22) #07 CPY (16) #08 POSTMORTEM (14) #09 GENESIS (12) #10 CRD (6)
| (rank) #11 LAXiTY (4) #12 FASiSO (4) #13 Unleashed (3) #14 PROCYON (1) #15 ReVOLVeR (1)
| (rank) #16 VENOM (1) #17 Razor1911 (1)

theta هم از اوایل سال اخراج کردیم چون کارهاشو نمیخرید

سلام. ببخشید شما کی هستی که همه جا از کلمه ما استفاده میکنی؟ نکنه دستهای پشت پرده هستی. :27::27::27:

dr_shahrooz
28-09-2012, 12:48
خب سایت Gamespot معروف به این بازی و بازی رقیب،امتیاز مشابه 8 داد
من خودمم به بازی تو سایت گیم اسپات نمره 8 داده بودم
گیم اسپات از اصلی ترین دلایل دادن این نمره ، نداشتن توسعه و پیشرفت وسیع نسبت به عنوان سال قبل نام برده
بازی به نظر من کم تغییر نداشته ولی توقع ها از فیفا بالاتر از این حرفاس
بازی ای که میلیون ها نسخه هر سال فروش داره و تعداد نسخه هایی که میفروشه N برابر نسخه ی رقیبه ، توقع میزه ازش که باز هم تغییرات وسیعتری داشته باشه...
این تغییرات حتما هم نباید تو |Game play باشه ، چون واقعا الان گیم پلی تقریبا به یه جاهایی رسیده که دیگه کم نقصه
منظور این تغییرات از نظر این سایت معتبر احتمالا این بوده که اونا تو زمینه های دیگه مثل انیمیشن های زیاد تر ، Mode های بیشتر و ..... توقع بیشتری داشتن...
به تظر من این نمره ، اگرچه نمره ی کمی هم نیست ، یه هشداریه واسه تیم دوست داشتنی فیفا تا بیشتر از پیش تلاش کنن و بازی ای رو خلق کنن تا از اینی که هست هم بهترباشه...
اونا باید بدونن که 9 گرفتن به این سادگیا نیست...

mojtaba007
28-09-2012, 13:15
بازی ای که میلیون ها نسخه هر سال فروش داره و تعداد نسخه هایی که میفروشه N برابر نسخه ی رقیبه ، توقع میزه ازش که باز هم تغییرات وسیعتری داشته باشه...

بابا درسته فروشش به خاطر تبلیغات بیشتره ولی دیگه اینجور نقد کردن منصفانه نیست

italodance
28-09-2012, 13:16
سلام. ببخشید شما کی هستی که همه جا از کلمه ما استفاده میکنی؟ نکنه دستهای پشت پرده هستی. :27::27::27:

SKIDROW نیم ساعت پیش بازی Carrier.Command.Gaea.Mission-SKIDROW منتشر کرد

پس گمون نکنم امروز فیفا رو واسه مشتاقان بده حال گروه های دیگر

بله درست گفتید من همون دستهای پشت پرده هستم :21:

Gregar
28-09-2012, 13:51
SKIDROW نیم ساعت پیش بازی Carrier.Command.Gaea.Mission-SKIDROW منتشر کرد

پس گمون نکنم امروز فیفا رو واسه مشتاقان بده حال گروه های دیگر

بله درست گفتید من همون دستهای پشت پرده هستم :21:

خداییش قیافه ات و نوع صحبتهات هم به همون دست های پشت پرده میخوره . از چیزایی خبر میدی که هیچ کی نمیدونه :31:

کرک فیفا پس فردا میاد در ضمن . طبق صحبتهای حس ششم خودم .

Masoud King
28-09-2012, 13:53
گیم اسپات از اصلی ترین دلایل دادن این نمره ، نداشتن توسعه و پیشرفت وسیع نسبت به عنوان سال قبل نام برده
این تغییرات حتما هم نباید تو |Game play باشه ، چون واقعا الان گیم پلی تقریبا به یه جاهایی رسیده که دیگه کم نقصه
منظور این تغییرات از نظر این سایت معتبر احتمالا این بوده که اونا تو زمینه های دیگه مثل انیمیشن های زیاد تر ، Mode های بیشتر و ..... توقع بیشتری داشتن...
به تظر من این نمره ، اگرچه نمره ی کمی هم نیست ، یه هشداریه واسه تیم دوست داشتنی فیفا تا بیشتر از پیش تلاش کنن و بازی ای رو خلق کنن تا از اینی که هست هم بهترباشه...
درسته بازی تغییرات خیلی بزرگی نداشته و نمراتش هم امسال واسه همین مثه قبل خیلی بالا نیست ولی اکثر سایت ها و همینطور همین گیم اسپات هنوز هم فیفا رو بهترین بازی فوتبال می دونن

J@viD
28-09-2012, 14:00

فیفا تو سال 2012 انقدر بازیش خوب و کامل بود که احتیاجی نداشت توی اون بازی تغییرات گسترده ای بده
فقط اومده نقاط ضعف رو برطرف کرده و یه سری امکانات جدید اضافه کرده
احتمالا زمان اضافی که بدست اورده روی نسخه بعد داره کار میکنه
کلا pes تا عمر داره دیگه به فیفا نمیرسه و حالا حالاها باید دنبالش بدوه :31:

mojtaba007
28-09-2012, 14:08
فیفا تو سال 2012 انقدر بازیش خوب و کامل بود که احتیاجی نداشت توی اون بازی تغییرات گسترده ای بده
فقط اومده نقاط ضعف رو برطرف کرده و یه سری امکانات جدید اضافه کرده
احتمالا زمان اضافی که بدست اورده روی نسخه بعد داره کار میکنه
کلا pes تا عمر داره دیگه به فیفا نمیرسه و حالا حالاها باید دنبالش بدوه :31:
پرو دو تا کار رو انجام بده از فیفا خیلی سر تر میشه
یکی لیسانس کامل تیم ها
صدا گذاری قوی(صدای تماشاچی ها و گزارشگر)

EngineeR EhsaN
28-09-2012, 14:14
یکی لیسانس کامل تیم ها

گیم پلی این وسط جایی نداره دیگه؟! همه فیفا رو علاوه بر مواردی که گفتید بیشتر تو گیم پلی سرتر میدونن!!

mike_martini
28-09-2012, 14:29
بچه ها چیزی که تو کریر موود جالبه اینه که با توجه به نحوه کار کردنت با تیم با پیشنهاد های ملی مواجه می شی . مثلا من با پیشنهاد آفریقا ی جنوبی و مجارستان مواجه شدم که مجارستانشو قبول کردم . حالا به منوی کریرم قسمت اینترنشنالم اضافه شده و هدف تعیین شده واسم صعود به جام جهانیه :دی
چیز دیگه ای که خیلی واسم نمود داشته اینه که تیمای درجه یک هر لیگ تو توپهای پشت محوطه خیلی خیلی قوی اند . مثلا وقتی داشتم با من سیتی بازی می کردم "توز" 4 تا شوت از فاصله های زیاد زد 3 تاش گل شد ! منم هیچ کاری نمی تونستم بکنم :|
در مورد نمره ها هم فکر می کنم با توجه به اینکه گیم پلی بیشتر تکمیلی بوده تا انقلابی . انتظار این می رفت که فیفا تو مواردی چون گرافیک بیشتر کار کنه . یا مثلا وقتی بخشی چون اینترنشنالو بیشتر بهش توجه کرده لایسنس بیشتر و کامل تری داشته باشه تا اون قسمتم واسه خودش یه بازی جدای جذاب بشه . این تیم فیفا چون قبلا تو بازی هائی چون وردکاپ یا یورو این چیزا رو نشون داده انتظار بیشتری ازش میره .
در مورد مقایسه پرو و فیفا . کماکان این مقایسه به یه جک شباهت داره تا هر چیز دیگه ای ! مهم ترین چیز تو یه بازی ورزشی و نه فقط فوتبال ، گیم پلی و حس لذت واقعیه نه خیمه شب بازی با شخصیت های کارتونی کونامی . اگه می خواستم همچین بازی ای بکنم devil may cry بازی می کردم ;-)

alone_boy
28-09-2012, 15:26
یکی از دوستان که نسخه یاس دی ال رو دانلود کرده با این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کرک بازی رو بدون مشکل اجرا کرده
بقیه هم یه تست بکنن ببینن کار میکنه یا نه

یه سوال هم داشتم:
مثل پارسال توی کریر مد حریفای بازیهای دوستانه پیش فصل توسط سیستم انتخاب میشن؟!

Ramos1367
28-09-2012, 15:54
یکی از دوستان که نسخه یاس دی ال رو دانلود کرده با این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کرک بازی رو بدون مشکل اجرا کرده
بقیه هم یه تست بکنن ببینن کار میکنه یا نه

یه سوال هم داشتم:
مثل پارسال توی کریر مد حریفای بازیهای دوستانه پیش فصل توسط سیستم انتخاب میشن؟!

من نسخه پی سی دی رو دانلود کردم...
این کرک هم الکیه و کار نمیکنه...

Greatone
28-09-2012, 16:01
یکی لیسانس کامل تیم ها

خب افرین دو موردش رو گفتی برای موارد دیگه داره یک کتاب نوشته میشه....

soheilnouri
28-09-2012, 16:32
به نظر من بهترین بیشترفت فیفا تو این نسخه اهنگ های فوق العاده زیباشه....ادم هر کدومو میخاد با صدای بلند گوش بده...فوق العاااااااااااااااااااااا ااده..

mj94
28-09-2012, 16:37
پس چرا کرک نمیکننننننننننننننن.
دیگه دارم دیووووووووووووووووووونه میشم. :24::4::22::34::26::45::18::thumbsdow:2:

soheilnouri
28-09-2012, 17:01
یه سوتی عجیب از بازی...من تو کریر بودم که مهاجمم (توماسو روکی)گل زد...اما گلو نوشت به حساب مدافع حریف...در حالیکه مدافع حریف توبو حتی لمس هم نکرد:))

hacpdvp
28-09-2012, 17:10
سایت اسکید رو یه پست جدید گذاشت
ولی قسمت Crack onlu نوشته wait
این نسخه ای که گذاشته یعنی کرک شده هست یا باید صبر کنیم قبلی رو که دانلود کردیم واسه اون کرک بده؟

pedykh
28-09-2012, 18:13
دوستان توی فیفا 13 فقط انگار در حالت career میتونیم از بازی کنی که خودمون ساختیم استفاده کنیم و جای دیگه هم achivment نداره !!!!! درسته ؟؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید .
در ضمن تو تیم های ملی ایران و نداره !؟؟ یا مشکل از بازی منه ؟

moh3en_sh
28-09-2012, 19:11
دوستان توی فیفا 13 فقط انگار در حالت career میتونیم از بازی کنی که خودمون ساختیم استفاده کنیم و جای دیگه هم achivment نداره !!!!! درسته ؟؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید .
در ضمن تو تیم های ملی ایران و نداره !؟؟ یا مشکل از بازی منه ؟

نه مشکلی از بازی شما نیست فیفا13 تیم ملی ایران رو نداره

soheilnouri
28-09-2012, 19:22
سلام ....من ان بن شدم...البته حدس می زنم...چون با اون گیمیر تگی که 2 سال قبل بن شده بودم الان راحت رفتم تو لایو و ACCEPT کرد و فقط چند تا بند و ماده ی جدید بیشنهاد داد هم منم اکسبت کردم...الان یه سوال...من رفتم فیفا 13 و گفت اگر میخوای از قابلیت انلاین بهره ببری باید 800 تا بوینت بگیری...اما یه مهلت مجانی دو روزه داد...قبول کردم..بعد که برم ONLINE FRIENDLIES بزنم گفت گیمیر تگ شما این قابلیت فعلا نداره که از این گزینه استفاده کنید...چون بوینت ندارم این بیام رو داد؟

karim messi
28-09-2012, 19:39
نه مشکلی از بازی شما نیست فیفا13 تیم ملی ایران رو نداره

نه بابا فيفا صد سال ديگه هم ايران نميزاره

moh3en_sh
28-09-2012, 19:57
نه بابا فيفا صد سال ديگه هم ايران نميزاره

تحریمیم دیگه:31:

LiverBarca
28-09-2012, 21:38
سلام ....من ان بن شدم...البته حدس می زنم...چون با اون گیمیر تگی که 2 سال قبل بن شده بودم الان راحت رفتم تو لایو و ACCEPT کرد و فقط چند تا بند و ماده ی جدید بیشنهاد داد هم منم اکسبت کردم...الان یه سوال...من رفتم فیفا 13 و گفت اگر میخوای از قابلیت انلاین بهره ببری باید 800 تا بوینت بگیری...اما یه مهلت مجانی دو روزه داد...قبول کردم..بعد که برم ONLINE FRIENDLIES بزنم گفت گیمیر تگ شما این قابلیت فعلا نداره که از این گزینه استفاده کنید...چون بوینت ندارم این بیام رو داد؟
اکانت گلد داری؟

EngineeR EhsaN
28-09-2012, 22:36
یه تصویر جالب از تاپیک بقلی :31:

dr_shahrooz
28-09-2012, 22:49
درسته بازی تغییرات خیلی بزرگی نداشته و نمراتش هم امسال واسه همین مثه قبل خیلی بالا نیست ولی اکثر سایت ها و همینطور همین گیم اسپات هنوز هم فیفا رو بهترین بازی فوتبال می دونن
دقیقا مسعود جان منم همین اعتقادو دارم،الان هم از بازی کردن فیفا 13 نهایت لذتو میبرم،ولی بحث اینجاس که فیفا خودش توقع ها رو برده بالا و بالاتر و ایت باعث میشه انتظارا بازم بره بالاتر
یعنی دیگه با عالی هم نمیشه راضی شد،توقع فقط اعلا بودنه

Gregar
28-09-2012, 23:12
یه تصویر جالب از تاپیک بقلی :31:

اوه . این عکس تازه داره اینجا میاد ؟ توی فروم های دیگه هم دیده بودم امروز و معلوم شد فتوشاپه .

pouyasony
28-09-2012, 23:17
اوه . این عکس تازه داره اینجا میاد ؟ توی فروم های دیگه هم دیده بودم امروز و معلوم شد فتوشاپه .

نه بابا؟؟؟؟؟؟از کجا فهمیدی ؟؟؟این که تابلوه فتوشاپه

m64m64
28-09-2012, 23:22
چرا انقدر داستان دار شد کرک این فیفا؟!!!

soheilnouri
28-09-2012, 23:29
از قبل داشتم...چون گفت تريال دو روزه رو ميتونيوكار كني..اما جالبيش ابنه كه اون ٤٠٠ تايي رو كه از قبل داشتم هنوز تو اكانتم نگه داشتن...٤٠٠ تا بوينتو از قبل گذاشته...

LiverBarca
28-09-2012, 23:39
از قبل داشتم...چون گفت تريال دو روزه رو ميتونيوكار كني..اما جالبيش ابنه كه اون ٤٠٠ تايي رو كه از قبل داشتم هنوز تو اكانتم نگه داشتن...٤٠٠ تا بوينتو از قبل گذاشته...
اینی که شما میگی پوینت هست،من پوینت رو نمیگم،میگم اکانت گلد دازی؟
برای انلاین بازی کردن بازی باید اکانت گلد داشته باشی و 800 پوینت هم بدی...(ول همونطور که گفتی دو روز اول مجانیه و 800 پونت لازم نیست بدی) ولی باید اکانت گلد باشی در هر صورت!

balloon
29-09-2012, 03:05
دوستان تورو خدا جواب منو درست و حسابی بدید ! :11:
الان من برم بخرم میتونم بازی کنم یا نه ؟؟؟؟ مشکل کرک واسه چیه ؟؟؟ قبلا همین سوالا را پرسیدم کسی ج نداد

داداش بازی رو نمیفروشن که اگرم برا فروشم گذاشته باشند کرک نیستش یعنی اون فایلی که شما میخواید بازی رو بوسیله اون اجرا کنی -- نشده و هنوز رمز گذاری شده و بازی رو اجرا نخواهد کرد. اگه تونستی به هر دلیلی بازی رو بریزی رویه هارد کامپیوترت نمیتونی اجراش کنی پس باید منتظر بمونی مثله خیلی از ماها تا اون فایله اجرایش که کرک بازی نام داره بیادش رویه شبکه اینترنت بعد دانلودش کنی و کپیش کنی دقیقا همون جایی که فایله اصلیش هست تا بتونی بازی رو هم اجرا کنی. اوکی؟ امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برات بخوبی توضیح داده باشم.

arash-king
29-09-2012, 03:14
داداش بازی رو نمیفروشن که اگرم برا فروشم گذاشته باشند کرک نیستش یعنی اون فایلی که شما میخواید بازی رو بوسیله اون اجرا کنی -- نشده و هنوز رمز گذاری شده و بازی رو اجرا نخواهد کرد. اگه تونستی به هر دلیلی بازی رو بریزی رویه هارد کامپیوترت نمیتونی اجراش کنی پس باید منتظر بمونی مثله خیلی از ماها تا اون فایله اجرایش که کرک بازی نام داره بیادش رویه شبکه اینترنت بعد دانلودش کنی و کپیش کنی دقیقا همون جایی که فایله اصلیش هست تا بتونی بازی رو هم اجرا کنی. اوکی؟ امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برات بخوبی توضیح داده باشم.

اوکی دوست عزیز ......... کامل فهمیدم ......... ممنون بابت وقتی که گذاشتی :11::10:

italodance
29-09-2012, 06:35
7 ساعت پیش نسخه PSP امده بود :

FIFA_13_EUR_PSP-BAHAMUT

خواب بودم

و تاید اجرا شد

Yi Yi
29-09-2012, 12:30
اسم تاپیک رو عوض کنید بزارید skidrow

soheilnouri
29-09-2012, 15:15
سلام بچه ها ..........من میخام لایو دوستانه برم به صورت random...گزینه اش کدومه؟میرم انلاین فرندلیس اما فقط یه نفر که تو ادلیستمه رو نشون میده

soheilnouri
29-09-2012, 15:51
اقا تو اين انلاين فيفا تو ايكس باكس seanson جي هست؟arena چي؟توضيح ميدين؟

saeedblack
29-09-2012, 15:52
مثل اینکه کرک نیمیشه دیگه این بازی !!!
اسکیدرو گفته :
Sorry guys, crack has been officially cancelled. You will have to purchase the game and support the game developers.
Thanks – Mr Skidrow
خوب اگه این خبر حقیقت داشته باشه پس معلوم میشه EA این گروه رو خریده که این کار رو نکنند وگرنه من بعید میدونم این گروه دلش برای بازیی بسوزه

H 2 H
29-09-2012, 16:22
یه چیز جالب در مود کریر ( احتمالا دوستانی که بازی کردن هم بهش برخوردن ولی فرصت نکردن بیان اینجا بگن ) :
در حین بازی ، لحظه به لحظه نتیجه بقیه بازی ها رو با صدای آلن اسمیت میشنویم که مارتین تایلر بهش میگه راجع به اون بازی و گلش بگو ( مثلا میگه آرسنال با گل پودولسکی از روی نقطه پنالتی جلو افتاده )... خیلی جالبه ...
بعد از اتمام بازی هم رتبه و امتیاز تیم های لیگ رو میگه و همچنین تیمهای ته جدول که امکان سقوط هست !!!

soheilnouri
29-09-2012, 18:12
بابا خفه کردین ما رو از بس راچع به اکیدرو کرک و این جور چیزا نوشتین خوشگلای من:))))

یکم کسایی که بازی کردن بیایین راجع به متن بازی حرف بزنن

AlexMercer
29-09-2012, 18:16
دوستانی که pc بازی میکنن. محیط تا\یک رو اینطور خراب نکنن. من خودم رو pc بازی میکنم ولی دیگه تا\یک به بیراهه رفته. میام تا\یک ببینیم شاید کسی نقدی عکسی چیزی گذاشته فقط خبر از اسکیدرو میخونیم.

m64m64
29-09-2012, 18:16
خیالت راحته داری بازی میکنی! یه ذره به فکر ملت هم نیستی! :31:

EngineeR EhsaN
29-09-2012, 18:55
یه زمانی تاپیکی به اسم مباحث و مشکلات ایجاد میشد که مباحثی مثل کرک و غیره میرفت اون تاپیک ، نمیدونم الان چرا نیست!

M E S S I
29-09-2012, 19:03
مشکلات نصب و اجرا - FIFA 13 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EngineeR EhsaN
29-09-2012, 19:29
مشکلات نصب و اجرا - FIFA 13 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون جلال ، این حرکتت به قربانی شدن پست بنده انجامید :31:

-------------

یه مشکلی که من تو دمو داشتم بعضا تنظیمات رو بازی ست نمیشد یعنی با تغییر دادن تنظیمات ، اعمال نمیشد! این مشکل رو نسخه نهایی حل شده؟ مشکل دیگه هم که داشتم مانور دادن با بازیکن بود که حس لغزندگی رو رو به آدم دست میداد ، این مورد چطور؟

AlexMercer
29-09-2012, 19:41
آقا یک سوال.. الان یه دمو دیدم. ون برسی تو منچتسر بود. فک کنم نقل و انتقالات رو درست کردن. قیافه هارو چی ساختن؟ مثلا والنسیا؟نیمار؟گانسو؟ کاگاوا؟..........

dooni
29-09-2012, 19:41
cd key 80 تومن بود. الان دیدم.:31::37:
میگم pes هم خوبه ها ...:39:

farid_1
29-09-2012, 20:03
پس کی میاد این کرک
گفتم تا کرک بیاد pes13 بازی کنم
فقط می تونم بگم جلوی fifia 12 هیچی نداره جلوی 13 رو نمی دونم
برم سراغ همون fifa 12

H 2 H
29-09-2012, 20:15
آقا یک سوال.. الان یه دمو دیدم. ون برسی تو منچتسر بود. فک کنم نقل و انتقالات رو درست کردن. قیافه هارو چی ساختن؟ مثلا والنسیا؟نیمار؟گانسو؟ کاگاوا؟..........

نقل و انتقالات فیفا همیشه درست و به روز بوده. ( البته جدای از دمو ) . تا حالا با منچستر بازی نکردم که ببینم قیافه هاشون چطورن !!!

AlexMercer
29-09-2012, 20:25
نقل و انتقالات فیفا همیشه درست و به روز بوده. ( البته جدای از دمو ) . تا حالا با منچستر بازی نکردم که ببینم قیافه هاشون چطورن !!!

مرسی. ولی من شنیده بودم که تو دمو نقل انتقالات درس نبوده. مثلا سانچز بوسکت بدرو از بارسلونا یا دی ماریا از ریال ماتا از چلسی........ قیافشون درس شده؟

mj94
29-09-2012, 20:29
البته یه سری نقل و انتقال جدیدا صورت گرفتن، طی همین یکی دو هفته که چون فیفا دیگه برای تکثیر رفته بود نمیشد درستش کرد.
مثلا مهمتریناش رفتن jenas (اگه درست نوشته باشم) به ناتینگهام فارست و bently به رستوف روسیه هستن.

mj94
29-09-2012, 20:30
مرسی. ولی من شنیده بودم که تو دمو نقل انتقالات درس نبوده. مثلا سانچز بوسکت بدرو از بارسلونا یا دی ماریا از ریال ماتا از چلسی........ قیافشون درس شده؟

چون دمو قبل از نمایش تو گیمز کام تکمیل میشه و تا بیاد کلی انتقال انجام میشه.

farhad07
29-09-2012, 22:11
دوستان ساله پیش نسخه ps3 رو از لحاظ گرافیکی با pc مقایسه کردم که pc یه چیز دیگه بود امسالم اینطوریه میخوام ببینم برا کدوم بگیرم ؟

Marshall_
29-09-2012, 22:22
دوستان ساله پیش نسخه ps3 رو از لحاظ گرافیکی با pc مقایسه کردم که pc یه چیز دیگه بود امسالم اینطوریه میخوام ببینم برا کدوم بگیرم ؟

به گفته ی خود مسولین EA ، فیفا 12 و فیفا 13 نه تنها هیچ فرقی با ورژن کنسول ندارن بلکه اگر pc قوی داشته باشین میتونین با گرافیکی بهتر از کنسول هم بازی کنین.

*عیسی*
29-09-2012, 22:25
سلام دوستان.
من تو نسخه دمو این مشکل رو داشتم ، امروز که نسخه اصلی رو هم خریدم باز این مشکل وجود داره:
وقتی میخوام برم توبازی یه دفعه میپره بیرون ولی اگه قبل از اون Alt+Tab رو بزنم و برم تو محیط ویندوز و برگردم میره تو بازی و خارج نمیشه. مشکل از کجاست ؟ درایور گرافیک ؟ دایرکت ایکس و ... ؟
تو فیفا 12 چنین مشکلی ندارم اما ...

ye adam
29-09-2012, 22:46
به گفته ی خود مسولین EA ، فیفا 12 و فیفا 13 نه تنها هیچ فرقی با ورژن کنسول ندارن بلکه اگر pc قوی داشته باشین میتونین با گرافیکی بهتر از کنسول هم بازی کنین.

قطعا گرافیک pc از کنسول بهتره و درش شکی نیست :دی

B3HZ@D
29-09-2012, 23:05
سلام دوستان.
من تو نسخه دمو این مشکل رو داشتم ، امروز که نسخه اصلی رو هم خریدم باز این مشکل وجود داره:
وقتی میخوام برم توبازی یه دفعه میپره بیرون ولی اگه قبل از اون Alt+Tab رو بزنم و برم تو محیط ویندوز و برگردم میره تو بازی و خارج نمیشه. مشکل از کجاست ؟ درایور گرافیک ؟ دایرکت ایکس و ... ؟
تو فیفا 12 چنین مشکلی ندارم اما ...

آخرین آپدیت کارت گرافیک رو دانلود و نصب کنین مشکلتون برطرف میشه . من هم همین مشکل رو در دمو داشتم ولی با نصب آپدیت مشکلم حل شد.

Gregar
29-09-2012, 23:11

گفته مسئولین رو ولش کن . طبق تجربه ثابت شده گرافیک و گیم پلی کنسول کمی بهتر و روونتره از نسخه پی سی . شاید بعضی ها اینو حس نکنن . البته به مراتب مثل اینکه سخت تر هم هست . البته توی 12 اینطوری بود .

alone_boy
29-09-2012, 23:26
مثل اینکه اسکیدرو توی کامنت ها اعلام کرده کرک به زودی(نهایتا تا فردا) منتشر میشه.کسانی که دسترسی به این سایت دارن برن ببینن صحت داره یا نه

Konami_Pc
30-09-2012, 01:36
مثل اینکه اسکیدرو توی کامنت ها اعلام کرده کرک به زودی(نهایتا تا فردا) منتشر میشه.کسانی که دسترسی به این سایت دارن برن ببینن صحت داره یا نه

معلوم نیست از اون ور گفتن یکشنبه میاد الان باز تو تویتر خود گروه گفتن معلوم نیست امروز بیاد فردا بیاد 1 هفته بعد بیاد 1 ماه بعد بیاد ما فعلا داریم روش کار میکنیم

*عیسی*
30-09-2012, 01:38
دوستان اگه کسی میخواد آنلاین بزنه ادم کنه :
ISSA_EQ

mohammad_87
30-09-2012, 01:44
کسانی که دارن fifa13 نسخه pc کامل بازی میکنن مشکل کرش اصلا نداشتن؟چون می گفتند بعلت همین مشکلات هنوز نتونستن کرک کنند.

vampyre
30-09-2012, 02:28
کسانی که دارن fifa13 نسخه pc کامل بازی میکنن مشکل کرش اصلا نداشتن؟چون می گفتند بعلت همین مشکلات هنوز نتونستن کرک کنند.

چرا مشکلات کرش وجود داشته ولی امروز بازی برام آپدیت شد و فک کنم این مشکلم باش حل شد.
اینم ارجین من(کسی خواست اد کنه)
vampyre313

مانی 22
30-09-2012, 02:38
سلام
دوستان چطوری آنلاین بازی می کنید شما؟

vampyre
30-09-2012, 09:02
سلام
دوستان چطوری آنلاین بازی می کنید شما؟

بازی رو به صورت ارجینال میخری بعد بازی میکنی دیگه.

dooni
30-09-2012, 09:34
بازی رو به صورت ارجینال میخری بعد بازی میکنی دیگه.
چه سرعتی میخواد؟
و چقدر از حجم ماهیانه رو مصرف میکنه؟

yaghma77
30-09-2012, 11:54
سلام به همه . یه نفر جواب سواله منو بده لطفا. الان بازی اومده ارجینالش ؟ یعنی میشه خرید ؟ الان دوستانی که دارن بحث میکنن سر اینه که از اینترنت دانلود کنن و از سایت کرک بگیرن بازی کنن ؟یعنی منظورم اینه چرا نمیرن نسخه اصلی بگیرن که همین امروز بازی کنن ؟ ببخشید اگه خیلی مبتدیانه سوال پرسیدم به هر حال سواله دیگه ممنون میشم جواب بدید

hobgoblin
30-09-2012, 12:01
سلام به همه . یه نفر جواب سواله منو بده لطفا. الان بازی اومده ارجینالش ؟ یعنی میشه خرید ؟ الان دوستانی که دارن بحث میکنن سر اینه که از اینترنت دانلود کنن و از سایت کرک بگیرن بازی کنن ؟یعنی منظورم اینه چرا نمیرن
نسخه اصلی بگیرن که همین امروز بازی کنن ؟ ببخشید اگه خیلی مبتدیانه سوال پرسیدم به هر حال سواله دیگه ممنون میشم جواب بدید

به این دلیل که برای اورجینالش کلی باید پول بدن ( فکر کنم حداقل 80 تومن).

M E S S I
30-09-2012, 12:24
فکر کنم حداقل 80 تومن

با این وضعیت قیمت دلار (الان به 2970 تومن رسید!) از 80 تومن خیلی بیشتر میشه!

afterten
30-09-2012, 12:25
منظور از ارجینال یعنی بازیو دانلود کنیم و بعد cd Key بگیریم؟؟؟؟ یا جایی هست که cd اصل بازیو داشته باشه یا وارد کرده باشه؟اگر هست از کجا میشه گرفت؟(برای pc )

B3HZ@D
30-09-2012, 12:37
cd اصل و این حرف ها الکیه . موضوع اصلی سریال نامبری است که به شما اجازه میده وارد شبکه بشین و با بقیه کاربران بصورت آنلاین رقابت کنین

afterten
30-09-2012, 12:45
cd اصل و این حرف ها الکیه . موضوع اصلی سریال نامبری است که به شما اجازه میده وارد شبکه بشین و با بقیه کاربران بصورت آنلاین رقابت کنین

اون که آره ولی منظورم اینه که مثل اروپا اینجا جایی هست که بدون نیاز به کرک بری cd به اصطلاح original رو بگیری بازی کنی؟؟

AlirezaLamLam
30-09-2012, 12:48
سلام
اقا من الان از سایت dl4all همین فیفا رو دانلود کردم. 9 گیگو خورده ای بود. نوشته بود FIFA13 Origian Rip الان دانلود کردمش. منظورش از Origian Rip چیه؟ یعنی بازی از رو اورجینال کپی شده؟ اگه بخواین لینکشم بهتون می دم. بعد اینکه دانلود کردم توو بازی نمی ره. یعنی مشکل از کرکشه؟ یعنی باس صبر کنم کرکش بیاد؟

FCBarcelona.ir
30-09-2012, 13:07
چقدر خوبه که این مد BAL در قالب Career Mode به بازی برگشته و انصافا هم به یه career تبدیل شده و از اون حالت ضعیفش در اومده. من با بارسا شروع کردم ولی منو قرضی دادن به خرز تو دسته 2 :41: البته اینطوری خیلی واقعی تر و قشنگ تره و با قدرت پایین اوایل بازیکن هم میشه بین تیمهای ضعیف رقابت کرد.

ولی این سیستم کنترلی جدید به نظرم زیادی اغراق شده س! به خصوص وقتی Ultimate Team می خوای بازی کنی که بازیکنا ضعیفن واقعا رو اعصاب میره!

نبود نیوکمپ هم که هیچی :41:

البته لذت بازی با ساختن چهره تو سایت EA واقعا یه چیز دیگه س. گرچه دقیق در آوردنش کمی سخته و دقت می خواد ولی نتیجه ش خیلی قابل قبوله :8:

hadi_vazi
30-09-2012, 13:09
من بازی رو از yasdl دانلود کردم و کرک نداره می شه کرک این بازی رو برام بذارید؟

B3HZ@D
30-09-2012, 13:27
اون که آره ولی منظورم اینه که مثل اروپا اینجا جایی هست که بدون نیاز به کرک بری cd به اصطلاح original رو بگیری بازی کنی؟؟

برای نسخه PC که فکر نکنم همچین جایی وجود داشته باشه و اگر هم باشه من خبر ندارم . اکثر بازی ها رو دانلود میکنن و میفروشن و بعد اگر خواستین میتونین سریال اورجینال رو تهیه کنین .
چیزی که برای اون کمپانی مهمه سریال اصلی است .

من بازی رو از yasdl دانلود کردم و کرک نداره می شه کرک این بازی رو برام بذارید؟

کرک بازی هنوز منتشر نشده . باید صبر کنین

AlirezaLamLam
30-09-2012, 13:31
سلام
اقا من الان از سایت dl4all همین فیفا رو دانلود کردم. 9 گیگو خورده ای بود. نوشته بود FIFA13 Origian Rip الان دانلود کردمش. منظورش از Origian Rip چیه؟ یعنی بازی از رو اورجینال کپی شده؟ اگه بخواین لینکشم بهتون می دم. بعد اینکه دانلود کردم توو بازی نمی ره. یعنی مشکل از کرکشه؟ یعنی باس صبر کنم کرکش بیاد؟

اقا یکی جواب بده ممنون میشم

sam09ft
30-09-2012, 13:55
بازیش رو هم میشه بخری سایت هایی هستن که میفروشن ولی با توجه به قیمت دلار سی دی کی حدود 80 تومن و بازی اصلی حدود 140 تومن قیمت داره سایت originalkey.net

sam09ft
30-09-2012, 13:58
بازیش رو هم میشه بخری سایت هایی هستن که میفروشن ولی با توجه به قیمت دلار سی دی کی حدود 80 تومن و بازی اصلی حدود 140 تومن قیمت داره سایت originalkey.net
که البته الان نگاه کردم با توجه به قیمت دلار سی دی کی شده 100 تومن و بازی اصلی 174 تومن:42:

Armin 7
30-09-2012, 14:37
سلام

اقا یکی جواب بده ممنون میشم

آره دیگه آبای جان.

باید وایسی تـــــــــــــا کرک ریلیز شه .

بدون کرک که اجـــــرا نمیشه

B3HZ@D
30-09-2012, 14:51
فعلا قضیه کرک شدن فیفا 13 بدجوری گِره خورده .

گروه Reloaded گفته که : سیستم جدید (MDDA / CRFD ) امنیتی در این نسخه بسیار پیچیده است . گروه Reloaded و Skidrow تا به حال چیزی شبیه به این رو ندیده بودن ! به هر حال اونا به دنبال راه حلی برای این مشکل هستن.

در آخر هم گفته شده اگه نمیتونید صبر کنید بهتره نسخه اصلی رو بخرید چون که ممکنه به این زودی ها کرک فیفا 13 منتشر نشه!!!

Skidrow هم گفته دنبال راهی برای کرک این بازی هستن . ولی سختی کار اینجاست که باید در بین هزاران کد بدنبال یک کد صحیح بگردی و این مسئله کار رو خیلی سخت کرده.

mjorh
30-09-2012, 15:06
یه موقع کرک نشه دیگه بدترین خبر این نسل برای ملت گیمر کرکی خواهد بود ! از جمله خودم !

hobgoblin
30-09-2012, 15:08

گروه Reloaded گفته که : سیستم جدید (MDDA / CRFD ) امنیتی در این نسخه بسیار پیچیده است . گروه Reloaded و Skidrow تا به حال چیزی شبیه به این رو ندیده بودن ! به هر حال اونا به دنبال راه حلی برای این مشکل هستن.

در آخر هم گفته شده اگه نمیتونید صبر کنید بهتره نسخه اصلی رو بخرید چون که ممکنه به این زودی ها کرک فیفا 13 منتشر نشه!!!

Skidrow هم گفته دنبال راهی برای کرک این بازی هستن . ولی سختی کار اینجاست که باید در بین هزاران کد بدنبال یک کد صحیح بگردی و این مسئله کار رو خیلی سخت کرده.

فقط خدا کنه این مثل Hawx 2 نشه جریانش.

jr07
30-09-2012, 15:10

به هرحال که آخرش کرک میشه
سر ac 2 هم اینجوری شد
ولی حیف شد 6 گیگ رو می تونستم بعدا دانلود کنم:41:

AlirezaLamLam
30-09-2012, 15:16
آره دیگه آبای جان.

باید وایسی تـــــــــــــا کرک ریلیز شه .

بدون کرک که اجـــــرا نمیشه

تی جانه قوربان ابارر:31:

mj94
30-09-2012, 15:19
من نمیفهمم که پیدا کردن یه کد بین هزاران کد چرا سخته. نرم افزار این کارو به راحتی انجام میده. خودشون که نمیخوان تک تک دستی واردشون کنن. نهایتا یه هفته ای (که خیلیم زیاده) پیدا میشه.
به هر حال من که امیدوارم هر چه زودتر پیداش کنن.

sam09ft
30-09-2012, 16:17
ایرانی ها که تو -- و کرک استادن یه 4 تاشون دست به کار بشن کرکش کنن

AlirezaLamLam
30-09-2012, 16:35
من توو یوتیوب دیشب یه فیلمی دیدم که یه نرم افزاری به اسمه FIFA 13 Cracker بود بعد اونو باس نصب می کردی یه گزینه داشت وقتی زد یچی لود شد بعد نوشت Game Cracked. رفتم توو سایتش نرم افزارش واسه دانلود بود اما نمی تونستی دانلود کنی

vampyre
30-09-2012, 16:48
بخش Fifa Ultimate Team واقعا عالی درست شده.منم تا الان با هزار بدبختی این تیم رو جمع کردم و رسیدم دسته 1:

mj94
30-09-2012, 16:52
ایرانی ها که تو -- و کرک استادن یه 4 تاشون دست به کار بشن کرکش کنن

حالا جدا کسی تو ایران نیست بتونه اینکارو بکنه؟ فک کنم هستنا.

al1371
30-09-2012, 17:15
خسته نباشید من تو شهرمون نسخه برنز مکس فیفا 13 برای ایکس باکس پیدا نکردم اگه می شه یه سایت معرفی کنید که بشه از اون نسخه برنز مکس و پستی خرید

Gregar
30-09-2012, 17:19
بخش Fifa Ultimate Team واقعا عالی درست شده.منم تا الان با هزار بدبختی این تیم رو جمع کردم و رسیدم دسته 1:

اوه اوه چه سریع جمع کردی تیمو . همه گلدن . یعنی واقعا این همه وقت کردی از اون هفته تا الان که 60 تا بازی فقط توی التیمیت زدی ؟ راستی میشه از قابلیتهای جدیدی که توی التیمت گذاشتن بگی ؟ مثل trading اش بهتر شده یا نه ؟ یا مثل سیستم امتیاز دهی و پولش . مافیا هم که خیلی ریخته بود توی بازارش پارسال .

mj94
30-09-2012, 17:23
میدونم دوستانی که xbox و ps دارن الان سرشون تو فیفا خیلی شلوغه ولی خواهشا خواهشا یکی لطف کنه لیست بازیکنای چلسی (قدرتشونو نمی خوام) رو بذاره.

vampyre
30-09-2012, 17:29
اوه اوه چه سریع جمع کردی تیمو . همه گلدن . یعنی واقعا این همه وقت کردی از اون هفته تا الان که 60 تا بازی فقط توی التیمیت زدی ؟ راستی میشه از قابلیتهای جدیدی که توی التیمت گذاشتن بگی ؟ مثل trading اش بهتر شده یا نه ؟ یا مثل سیستم امتیاز دهی و پولش . مافیا هم که خیلی ریخته بود توی بازارش پارسال .

من اولین سالم هست فیفا ارجینال میگیرم پس نسبت به پارسال نمیدونم.الانم فقط FUT و Online Pro بازی میکنم.بیشتر وقتم رو FUT هستم.برا همین 60 تا بازی میبینی.
شما قابلیت های پارسال رو بگو تا من با امسال مقایسه کنم و بت بگم.

ye adam
30-09-2012, 17:31
الکی که طول نمیکشه بیاد بیرون
روش کار شده
و تمام چیزاش هم با بهترین چیر
فک نکنم فیفا 13 نقص داشته باشه
از pes میایم بیرون
فقط فیفا

Kamyar_AnathemA
30-09-2012, 18:10
این خبر تو همون سایت Fake اسکیدرو بود اما خوب نمیشه گفت 100% درسته یا غلطه :

Reloaded said :
EA new ADDM / CRFD security system is very complex … It’s like nothing I’ve ever seen .. so it will not be easy to leave a crack .. THAT IS THE PROBLEM. “Fifa with new protection, crack will not come soon, perhaps in 2-3 months

gta6767
30-09-2012, 18:11
خوب پس امسال هم خداحافظ فیفا13-ما دیگه نمیتونیم بازی کنیم چون کرک نمیشه اصلا فکر کنم مثل اون بازی hawx2 بشه.

MJ assassins creed
30-09-2012, 18:39
با سلام خدمت عزیزان.
این سایت رو تو فروم footiran گذاشته بود نظراتشم بخونین ببینین مثل اینکه این کی جن کار میکنه.من فیفا رو ندارم بی زحمت بچه تست کنن خبر بدن.
​[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sam09ft
30-09-2012, 19:18
سلام این طور که معلومه فعلا نمیاد حالا کسایی که میتونن این رو امتحان کنن وقتی باز میشه باید ابدیت بشه که من بلد نیستم
f13kgen_2.rar - 195.2 Kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MJ assassins creed
30-09-2012, 19:29
آقا مثل اینکه فیک بوده تو فروم بقل(بازی...) هم گفته شد.
شرمنده:45:

italodance
30-09-2012, 19:29
نسخه USA برای PSP که یک دقیقه پیش امد:

FIFA_Soccer_13_USA_PSP-BAHAMUT

mj94
30-09-2012, 19:57
مطمئنید فیک بوده؟ تو کامنتاشون که همه تونستن باهاش بازی کنن.

Spaniuly
30-09-2012, 20:02
فیفا 13 کرک شدنش بی فایده اس!

ببینید دوستان من فیفا 13 رو پنجشنبه گرفتم بازی کردم دیشبم بازی کردم فکر کنید توی منو 60 درصد از مود ها و قسمت های بازی نیازمند لایو که همون آنلاین واسه PC محسوب میشه هستش پس افلاین بازی کردن فیفا 13 یه جورایی تکرار مکررات هست گیم پلی بازی بهبود پیدا کرده ولی دیگه نه اونقدر باگ های مسخره ایمپکت انجین سر جاشه فقط 2-3 تا دریبل اینا اضافه کردن اگه کریر رو نگاه کنید می بینید که چقدر تغییرات هست ساده بگم فیفا 13 سال تغییرات غیر گیم پلی هست اگه تغییرات گیم پلی 10 درصد باشه تغییرات غیر گیم پلی 90 درصد حقیقتا اگه گیم پلی رو در نظر نگیریم بازی زیر و رو شده فقط زمانی می تونید ببینیند این زیر و رو شدن رو که بگیرید بازی کنید اون VP کلا رفته قسمتی از کریر شده و توی خارج از کریر جایی نداره و اصلا یه چیزایی که باعث می شه بگیم بازی کلا تغییر پیدا کرده از هر لحاظ کلی باید ور بری توی منو ها ببینی چی به چیه کریر خیلی بهبود پیدا کرده توی تیم قوی که هستی هودت درخواست می دی که به یه تیم سطح پائین قرضی بری بازیکن VP می ره واسه Loan یه چیزای جدید و ... و همونطور که گفتم بالاترین تغییرات رو توی قسمتهایی داشته که به آنلاین مربوط میشه بنابراین کرک شدنش اصلا بی فایده اس و ارزش نداره حقیقتا و خیلی هم بچه های PC باز دنبال فیفای کرک شده نباشید چون لذت نخواهید برد و بیشتر توی کف می مونید که نمی تونید از قابلیت هاش کامل استفاده کنید بنابراین اگه خیلی فوتبال گیمر خور و عشق فیفا هستید بیخیال نسخه کرک شده بشید و پی گرفتن نسخه اصل باشید که بتونید از قابلیت های آنلاینش استفاده کنید من که جی تگی هستم و نمی تونم با اکس باکس حال کنم با فیفا مگه اینکه خودم تصمیم بگیرم نسخه اصل واسه PC بگیرم که البته ارزش داره

mj94
30-09-2012, 20:09
مگه career mode به انلاین بودن نیاز داره؟

MJ assassins creed
30-09-2012, 20:22
مطمئنید فیک بوده؟ تو کامنتاشون که همه تونستن باهاش بازی کنن.
اگه فیک نباشه حتما تا الان همه گرفته بودنش.
من زمان کامنت ها رو دیدم معمولا پیام ها در بازه زمانی خیلی کمی اند یعنی مثلا در زمان 1:25 نا 1:26 هفت هشت تا کامنت هست.فکر کنم کار خود سایت باشه.

mj94
30-09-2012, 20:31
یعنی یه نفر نبوده بیاد بگه چرا دارید زر میزنید؟
کسی امتحان نکرده ببینه درسته یا نه؟

Kamyar_AnathemA
30-09-2012, 20:35

ببینید دوستان من فیفا 13 رو پنجشنبه گرفتم بازی کردم دیشبم بازی کردم فکر کنید توی منو 60 درصد از مود ها و قسمت های بازی نیازمند لایو که همون آنلاین واسه PC محسوب میشه هستش پس افلاین بازی کردن فیفا 13 یه جورایی تکرار مکررات هست گیم پلی بازی بهبود پیدا کرده ولی دیگه نه اونقدر باگ های مسخره ایمپکت انجین سر جاشه فقط 2-3 تا دریبل اینا اضافه کردن اگه کریر رو نگاه کنید می بینید که چقدر تغییرات هست ساده بگم فیفا 13 سال تغییرات غیر گیم پلی هست اگه تغییرات گیم پلی 10 درصد باشه تغییرات غیر گیم پلی 90 درصد حقیقتا اگه گیم پلی رو در نظر نگیریم بازی زیر و رو شده فقط زمانی می تونید ببینیند این زیر و رو شدن رو که بگیرید بازی کنید اون VP کلا رفته قسمتی از کریر شده و توی خارج از کریر جایی نداره و اصلا یه چیزایی که باعث می شه بگیم بازی کلا تغییر پیدا کرده از هر لحاظ کلی باید ور بری توی منو ها ببینی چی به چیه کریر خیلی بهبود پیدا کرده توی تیم قوی که هستی هودت درخواست می دی که به یه تیم سطح پائین قرضی بری بازیکن VP می ره واسه Loan یه چیزای جدید و ... و همونطور که گفتم بالاترین تغییرات رو توی قسمتهایی داشته که به آنلاین مربوط میشه بنابراین کرک شدنش اصلا بی فایده اس و ارزش نداره حقیقتا و خیلی هم بچه های PC باز دنبال فیفای کرک شده نباشید چون لذت نخواهید برد و بیشتر توی کف می مونید که نمی تونید از قابلیت هاش کامل استفاده کنید بنابراین اگه خیلی فوتبال گیمر خور و عشق فیفا هستید بیخیال نسخه کرک شده بشید و پی گرفتن نسخه اصل باشید که بتونید از قابلیت های آنلاینش استفاده کنید من که جی تگی هستم و نمی تونم با اکس باکس حال کنم با فیفا مگه اینکه خودم تصمیم بگیرم نسخه اصل واسه PC بگیرم که البته ارزش داره

اگه بازی کرک نشه این مسابقاتی که در کشور بصورت رسمی و غیر رسمی برگزار میشه هر سال تکلیفشون چیه ؟
اینا همه از نسخه های کرک شده استفاده میکنن دیگه . حالا من کار ندارم تو کشور های خارجی چجوری برگزار میشه و نمیدونم هم چجوریه اما فرض بگیریم اگه کرک نشه و بخوان مسابقات فیفا بزارن اگه مثلا 50 تا سیستم برای بازیه فیفا باشه باید برن 50 تا CD KEY بخرن که با قیمت الان میشه 4 میلیون تومن !!!!!

اینجوری اکثر مسابقات غیر رسمی برگزار نمیشه و اون رسمی هایی هم که برگزار میشه احتمالا خدا تومن پول ورودیشه
امسال ماتریکس 35 بود و EWSW 30 تومن
سال بعد ماتریکس میشه 350 تومن و اون یکی دیگه 300 تومن !!!!

soheilnouri
30-09-2012, 20:52
اقا سلام كي اين سيستم شير كردن ايكس باكس با پي سي رو انجام داده واسه خريد انلاين پسس..؟من همه كارو انجام دادم ولي نميدونم واسه خريد بازي از پي سي خودم(كه با كنسول شير شده)كدوم سايت برم..ايكس باكس كام يا easport?تو xbox.com چيزي پيدا نكردم فقط رفتم اكانتمو ديدم...تو قسمت سرچ هم زدم fifa 13 onlie pass چيزي نيومد و فقط بخش هاي واسه فروش دمو و تريلير بود...نميدونين بايد سر اخر كجا برم واسه خريد انلاين پسس فيفا ١٣ از طرق پي سي كه به كنسول شير شده؟ 

mj94
30-09-2012, 21:07
Soheilnouri شما که رو ایکس باکس بازی میکنی خواهشا خواهشا لطف کن لیست بازیکنای چلسی (قدرتشونو نمی خوام) رو بذار.

aram24
30-09-2012, 21:43
بچه ها من همش تا الان pes6 بازی میکردم حالا میخوام کانال رو عوض کنم بیام یهو فیفا 13 بازی کنم
این FIFA 13 Ultimate Edition Cd Key ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چی هست در کل این رو تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدم 106 تومن خود بازی رو هم زده 186 تومن اینا جریانشون چیه؟؟؟؟؟
کسی میدونه جریان چیه خوده بازی مگه سی دی کی نداره یا اولتیمیتش فرق داره ؟؟؟؟!!!!
یکی هست توضیح بده؟؟؟؟

Yi Yi
30-09-2012, 21:46

کریر مود چه ربطی به آنلاین داره؟!
اگه به قول شما کریر مود خیلی بهبود پیدا کرده، چرا نباید منتظر کرک باشیم؟

m.a97
30-09-2012, 21:54
Soheilnouri شما که رو ایکس باکس بازی میکنی خواهشا خواهشا لطف کن لیست بازیکنای چلسی (قدرتشونو نمی خوام) رو بذار.

Petr Čech 85
Ross Turnbull 68
Henrique Hilário 71
Branislav Ivanović 84
Ashley Cole 84
David Luiz 81 (Real rating 79 according to Chuzzz!)
Paulo Ferreira 74
Gary Cahill 80
John Terry 85
César Azpilicueta 77
Ryan Bertrand 73
Oriol Romeu 75
Ramires 83
Frank Lampard 84
Juan Mata 86
Oscar 80
Eden Hazard 84
Marko Marin 80
Fernando Torres 85
Victor Moses 78
Daniel Sturridge 79/80
اینارو از یه سایت در آوردم.نمی دونم کامله یا نه

juventus_1985
30-09-2012, 21:59
دوستان با خرید یک اورجینال بازی
چند کاربر به طور غیر همزمان میتونن از بازی استفاده کنن؟!

Gregar
30-09-2012, 22:05
Petr Čech 85
Ross Turnbull 68
Henrique Hilário 71
Branislav Ivanović 84
Ashley Cole 84
Paulo Ferreira 74
Gary Cahill 80
John Terry 85
César Azpilicueta 77
Ryan Bertrand 73
Oriol Romeu 75
Ramires 83
Frank Lampard 84
Juan Mata 86
Oscar 80
Eden Hazard 84
Marko Marin 80
Fernando Torres 85
Victor Moses 78
Daniel Sturridge 79/80

اینا که همونای پارساله . پس فرقی نکرده اونقدر ها . باید منتظر اپدیت نقل و انتقالات هم باشیم .

من یکی باهات موافقم . خداییش هر کی انلاین بازی کنه دیگه نسخه کرکی و بازی با cpu بهش نمیچسبه . اخه نمیدونم چی بگم که از یه طرف قیمت دلار بیداد کرد(امروز که دیگه نگو !!!) و از طرفه دیگه منه بدبخت کنکور دارم .
چه حالی میده بعد از کنکور قیمتش یه دفعه بکیشه پایین و بریم ارجینال بخریم .

بگذریم . بگو ببینم از VP چه خبر . ایا امسال واقعا دیگه قابل تحمل شده این مود ؟ تا پارسال که خداییش واسه این قسمت از فیفا کم میزاشتن و یه کریر مود مسخره داشت . فقط اکمپلیشمنتهاش خوب بود . دوست دارم واقعا یک مود جالب واسه VP گذاشته باشن .
خواهشا اگه با VP بازی کردی یه کم بگو از امکانات جدید بازی برای VP که کلی فیض ببریم .

Marshall_
30-09-2012, 22:19
یعنی آدم یه چیزایی میخونه که دود از سرش بلند میشه!!! در طول تاریخ سابقه نداشته که سری بازی های فیفا و Pes و کلا هر بازی معروفی که میاد کرک نشه....یه چیزی رو الکی گنده می کنین بعدشم همینجوری حرف در میارین و....

صبر داشته باشین کرک میشه. شایعه الکی هم درست نکنید.

A.N.A.P
30-09-2012, 22:29
قدرت دفاع و هافبک و حمله هر سه 81 هستن !

اقا سلام كي اين سيستم شير كردن ايكس باكس با پي سي رو انجام داده واسه خريد انلاين پسس..؟من همه كارو انجام دادم ولي نميدونم واسه خريد بازي از پي سي خودم(كه با كنسول شير شده)كدوم سايت برم..ايكس باكس كام يا easport?تو xbox.com چيزي پيدا نكردم فقط رفتم اكانتمو ديدم...تو قسمت سرچ هم زدم fifa 13 onlie pass چيزي نيومد و فقط بخش هاي واسه فروش دمو و تريلير بود...نميدونين بايد سر اخر كجا برم واسه خريد انلاين پسس فيفا ١٣ از طرق پي سي كه به كنسول شير شده؟ دوست عزیز این کارا چیه ؟ واسه آنلاین پس باید پوینت داشته باشی یا CD Key !

mj94
30-09-2012, 22:47
Petr Čech 85
Ross Turnbull 68
Henrique Hilário 71
Branislav Ivanović 84
Ashley Cole 84
Paulo Ferreira 74
Gary Cahill 80
John Terry 85
César Azpilicueta 77
Ryan Bertrand 73
Oriol Romeu 75
Ramires 83
Frank Lampard 84
Juan Mata 86
Oscar 80
Eden Hazard 84
Marko Marin 80
Fernando Torres 85
Victor Moses 78
Daniel Sturridge 79/80

دستت درد نکنه. اینارو قبلا دیده بودم. میخوام ببینم به جز اینا بازیکنای جوون چلسی هم هستن یا نه. البته احتمالا یه چندتا باید باشن.
در ضمن overall ها به شدت ناجوانمردانه هستن. مثلا cahill بیچاره با اون دفاعی که پارسال کرد حداقل حداقل باید 82 میگرفت.
بعد اونوقت به david silva میاد 90 میده. کلا فقط به بارسایی ها overall بالا میده و علاوه بر اون به شکل ناجوانمردانه ای بازی باهاش سخته. مثلا از tiago silva میشه رد شد ولی از pique نه. یعنی خودتو بکشی هم باز pique توپتو میزنه. امیدوارم امسال از این خبرا نباشه.

AlexMercer
30-09-2012, 22:52
شماره سریالش چند میشه بخریم چه کنیم دیگه! البته دو هفته ای صبر میکنیم هم دلار بیاد \ایین هم کرک مشخص شه!

soheilnouri
30-09-2012, 22:52
مثه اينكه بي خبري..از تو بعييده تو كه هميشه بروزي...مايروسافت ip ايران رو بسته و ديگه نميشه از كنسول مستقيما با دادن ٨٠٠تا بوينت انلاين پس اين بازي و برخي ديگ رو خريد..بايد با چيز بي ان شير كرد به كنسول..

A.N.A.P
30-09-2012, 23:03
مثه اينكه بي خبري..از تو بعييده تو كه هميشه بروزي...مايروسافت ip ايران رو بسته و ديگه نميشه از كنسول مستقيما با دادن ٨٠٠تا بوينت انلاين پس اين بازي و برخي ديگ رو خريد..بايد با چيز بي ان شير كرد به كنسول..

اینو دیگه نمیدونستم . چون آخرین بار که پوینت دادم واسه FIFA 12 بود که دقیقا پارسال همین موقع ها بود !

aram24
30-09-2012, 23:04
این FIFA 13 Ultimate Edition Cd Key ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چی هست در کل این رو تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدم 106 تومن خود بازی رو هم زده 186 تومن اینا جریانشون چیه؟؟؟؟؟
کسی میدونه جریان چیه خوده بازی مگه سی دی کی نداره یا اولتیمیتش فرق داره ؟؟؟؟!!!!
یکی هست توضیح بده؟؟؟؟

ye adam
30-09-2012, 23:42
یکی هست توضیح بده؟؟؟؟

داداش دوست داری بازی اصل رو از خوده Ea واست بیارن بخر
اونا که این پولو میگیرن از ea میارن تازه اگه سایت معتبر باشه

aram24
30-09-2012, 23:54
عزیزدل برادر قضیه اولتیمیت چیه؟؟؟

ragbar12
01-10-2012, 00:52
بعضي سايتها نسخه نهايي وكاملو گذاشتن براي فروش با قيمت 4 ونيم تومن
شماها كه ميگيد كرك نيومده پس اينا چي رو گداشتن واسه فروش؟
اگه كرك نشده باشه مگه ميذارن واسه فروش؟

m64m64
01-10-2012, 00:57
فرق نسخه ی معمولی با نسخه ی Ultimate Edition توی چیه؟ برای pc

vampyre
01-10-2012, 02:03
عزیزدل برادر قضیه اولتیمیت چیه؟؟؟

فرق نسخه ی معمولی با نسخه ی Ultimate Edition توی چیه؟ برای pc

هفته ای یه Gold Pack تو Fifa Ultimate Edition بهتون داده میشه.البته باید هر هفته توش لوگین کنید تا بهتون بده.

Ramos1367
01-10-2012, 08:27
هفته ای یه Gold Pack تو Fifa Ultimate Edition بهتون داده میشه.البته باید هر هفته توش لوگین کنید تا بهتون بده.
من می خواستم یه سی دی کی بخرم ولی نمیدونم استاندارد بگیرم یا ultimate رو...یه توضیح مختصر بدید که ما هم بفهمیم...
و کدوم سایت برا خرید مطمئن تره...

yaghma77
01-10-2012, 09:06
دوستان من یه سری سایتا رو دیدم که بازی رو به صورت اورجینال میفروشن با قیمت پایین 4 تا 8 هزار تومن . قضیه این نسخه ها چیه واقعا اورجیناله ؟ عیب و ایراد داره ؟ چرا قیمتش انقد پایینه ؟:18:

vampyre
01-10-2012, 10:06
من می خواستم یه سی دی کی بخرم ولی نمیدونم استاندارد بگیرم یا ultimate رو...یه توضیح مختصر بدید که ما هم بفهمیم...

توضیح رو دادم دیگه.ولی به نظر من استانداردش رو بگیرید ارزونتره چون گلد پک اونقدر چیزه خاصی نیست و خودتون هم میتونید بدستش بیارید ولی خب هفته ای یه دونه نمیتونید و خیلی ظول میکشه.
در مورد خرید هم من اطلاع نداذم.

Amir-Ho3ein
01-10-2012, 11:58
ما آخر نفهمیدیم کرک میاد یا نه!!!
تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته که FIFA.13 FULL UNLOCKED - Wait for Crack
اما چندجا خوندم که قرار نیست کرکش بیاد،حالا کدوما باید باور کنیم؟؟!؟!
به خدا زوره 186000 تومن بدیم اورجینالشا بخریم!!!

soheilnouri
01-10-2012, 12:31
من شنيدم كه اولتيمت ورژن. ٢٠ تا زبان واسه كزارش دارهيه عالمه امكانات رفاهي ديگ:))

italodance
01-10-2012, 13:32
نسخه PAL برای PS2

2 ساعت پیش امد:

FIFA_13_PAL_MULTI4_PS2DVD-FIFA12

italodance
01-10-2012, 13:33
ما آخر نفهمیدیم کرک میاد یا نه!!!
تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته که FIFA.13 FULL UNLOCKED - Wait for Crack
اما چندجا خوندم که قرار نیست کرکش بیاد،حالا کدوما باید باور کنیم؟؟!؟!
به خدا زوره 186000 تومن بدیم اورجینالشا بخریم!!!

بخاطر این اراجیف و سایتهای تقلبی و توییترهای تقلبی فکر کنم skidrow کشید کنار

vampyre
01-10-2012, 13:43
من شنيدم كه اولتيمت ورژن. ٢٠ تا زبان واسه كزارش دارهيه عالمه امكانات رفاهي ديگ:))

منبع؟..........

B3HZ@D
01-10-2012, 13:44
فعلا که همچین چیزی مطرح نشده و جایی هم اعلام نشده . به احتمال زیاد همچنان دارن روی کرک کار میکنن.
اسکیدرو هم بکشه کنار , Reloaded هست .

AlirezaLamLam
01-10-2012, 13:48
اقا توجه
اقا یه کرک پیدا کردم البته بچه ها گذاشتن. همین امروز از سایتا پیدا کردن. اینو من دانلود کردم ولی پسوورد می خواد که خودشم گفته باس چیکار کنی. اینو دانلود کنین ببینید می تونید پسووردشو پیدا کنید از فشردگی دراد استفاده کنیم ببینیم کرکش کار می کنه یا نه؟ تورو خدا سریعتر فقط. اینم لینک دانلود

B3HZ@D
01-10-2012, 15:11
این فایل مطمئنا کرک نیست و فیک است . غیرممکنه که کرک فیفا 13 تنها 7 مگابایت حجم داشته باشه . از اون طرف از شما میخواد که به اون لینک کذایی برین تا پسوورد رو دانلود کنین .
اون سایت مذکور هم از شما میخواد که به یکی از این سایت ها برین و توی فلان سایت عضو بشین تا مراحل دانلود کامل بشه و باید چند دقیقه الاف بشین و آخرش هم هیچی و میگه اگه موفق نشدین این یکی لینک رو تست کنید.
از این جور فایل ها و لینک ها به شدت زیاد شده و خیلی از افراد برای درآمدزایی دارن از این روش استفاده میکنن . اون نظرات و کامنتهای توی سایت ها تقلبیه .

AlirezaLamLam
01-10-2012, 15:50
این فایل مطمئنا کرک نیست و فیک است . غیرممکنه که کرک فیفا 13 تنها 7 مگابایت حجم داشته باشه . از اون طرف از شما میخواد که به اون لینک کذایی برین تا پسوورد رو دانلود کنین .
اون سایت مذکور هم از شما میخواد که به یکی از این سایت ها برین و توی فلان سایت عضو بشین تا مراحل دانلود کامل بشه و باید چند دقیقه الاف بشین و آخرش هم هیچی و میگه اگه موفق نشدین این یکی لینک رو تست کنید.
از این جور فایل ها و لینک ها به شدت زیاد شده و خیلی از افراد برای درآمدزایی دارن از این روش استفاده میکنن . اون نظرات و کامنتهای توی سایت ها تقلبیه .

جدی! باشه. اقا شرمنده خدایی من یکی که دیگه صبرم سر اومده. اونقد بیتابه فیفام که هرچی توو سایتا میاد باور می کنمو تست می کنم. به هرحال ببخشید

Dav0od
01-10-2012, 16:10
دوستان یه سوال !؟ برای اینکه Fifa 13 رو انلاین بازی کنیم سرعت اینترنتمون حداقل باید چقدر باشه ؟ با 256 نامحدود مخابرات میشه !؟

ye adam
01-10-2012, 16:27
دوستان یه سوال !؟ برای اینکه Fifa 13 رو انلاین بازی کنیم سرعت اینترنتمون حداقل باید چقدر باشه ؟ با 256 نامحدود مخابرات میشه !؟

فک کنم بشه :دی

dipi
01-10-2012, 16:46
آنلاین بازی کردن چقدر ترافیک برا هر بازی میسوزونه ؟ واسه adsl میپرسم

Karistias
01-10-2012, 16:51
یکی زحمت بکشه امار قدرت بازیکنای رئال و بارسلونا رو بذاره +بازیکنای خوب ذخیرشونو
ما که هنوز تو کفیم

sam09ft
01-10-2012, 17:45
به سرعت بستگی نداره به پینگ بستگی داره که چون به دست اوردن پینگ هر بازی فرق داره من فیفا رو بلد نیستم ولی پیس رو بلدم:31:

Gregar
01-10-2012, 18:04

اگه پولش واست مهمه حتما استاندارد بگیر . چون ultimate فقط واسه کسایی خوبه که مود Ultimate Team رو میرن و زود پولدار میشن باهاش . یعنی در واقع یک استارت خفن میزنن توی این مود و نمیخواد کلی زحمت بکیشن واسه جمع کردن تیم اولیه .
در کل همون استاندارد رو بگیر . ultimate همش فقط گلد اضافه برای مود UT هستش .

دوستان من یه سری سایتا رو دیدم که بازی رو به صورت اورجینال میفروشن با قیمت پایین 4 تا 8 هزار تومن . قضیه این نسخه ها چیه واقعا اورجیناله ؟ عیب و ایراد داره ؟ چرا قیمتش انقد پایینه ؟:18:

خودت خداییش فکر کن جوابتو میگیری . 4 تا 8 تومن ارجینال ؟

نه سهیل جان اشتباه شنیدی . زبان بازی و صداها با توجه به منطقه نسخه بازی توی بازی هستش . التیمیت فقط همون گلدن پک ها رو داره که باعث میشه از همون اول یه تیم طلایی جور کنی توی UT .

اره فکر کنم بکشه . سرعتت که خوبه و کافیه . پینگ مخابرات نامحدود هم که خوبه (من خودم 512 شو دارم) پس میتونی بازی کنی . نعمتیه این نامحدود واسه بازی انلاین.

delpiero107
01-10-2012, 18:30
بچه ها 2 روز هستش تو سایت skidrow game کسی نظری نمینویسه حتما یه خبری هست دیگه شاید کرک منتشر شده هم سرگرم بازی هستن؟

B3HZ@D
01-10-2012, 18:44
سایت Skidrow.com که قسمت نظرات بسته شده . در Skidrow.net قسمت نظرات باز هست و همچنان اکثر پیام ها پیرامون پرسش درباره تاریخ انتشار کرک هست .
فعلا هیچ خبری از کرک نیست . شاید یکی دو ماه الاف بشیم . اینطوری که بوش میاد این بازی زمان میبره تا کرک بشه !