PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FIFA 13

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

dani.la10
16-09-2012, 18:17
منم مشکل کرش رو داشتم.تو یه سایتی خوندم. این کار و می کنم درست میشه :
When you are about to press the play match button, after changing the team management and everything, press
Alt+TAB, and when you're in the desk, enter again and it will not crash . Do the same thing after finishing a match when you wanna go to the menu

Ramos1367
16-09-2012, 18:26
When you are about to press the play match button, after changing the team management and everything, press
Alt+TAB, and when you're in the desk, enter again and it will not crash . Do the same thing after finishing a match when you wanna go to the menu

دوست عزیز میشه فارسیش رو هم بگی....انگلیسیمون چندان جالب تبست...

CRIS Joon CR7
16-09-2012, 18:32
دوست عزیز میشه فارسیش رو هم بگی....انگلیسیمون چندان جالب تبست...

وقتی شما وارد بازی شدید بعد از انجام تغییرات و چیدن ترکیب تیم Alt+TAB را فشرده تا به محیط دسکتاب بیایید سپس دو باره Alt+TAB را بزنید تا وارد بازی شوید و ادامه ی بازی را دنبال کنید.
همین کار را هنگام بازگشت از بازی به منوی بازی (پایان یک دست) انجام دهید تا دیگر بازی ارور ندهد.:11:

...
ویرایش: من فقط ترجمش کردم...

S0R3N4
16-09-2012, 18:32
بچه ها
برای اجرای بازی روی ایکس باکس به Lt3 نیاز نیازه یا با lt2 هم اجرا میشه؟؟؟

Ramos1367
16-09-2012, 18:52

وقتی شما وارد بازی شدید بعد از انجام تغییرات و چیدن ترکیب تیم Alt+TAB را فشرده تا به محیط دسکتاب بیایید سپس دو باره Alt+TAB را بزنید تا وارد بازی شوید و ادامه ی بازی را دنبال کنید.
همین کار را هنگام بازگشت از بازی به منوی بازی (پایان یک دست) انجام دهید تا دیگر بازی ارور ندهد.:11:

...
ویرایش: من فقط ترجمش کردم...

دست هر دو عزیز درد نکنه...
مشکل من به صورت کامل برطرف شده و به راحتی بازی می کنم...

mohammad_87
16-09-2012, 22:33
باید فرمیشن رو Edit کنی. یعنی روی فرمیشین دکمه مربع ( یا X در ایکسباکس) یا همون دکمه شوت رو میزنی ، بعد میتونی جای بازیکن ها رو عوض کنی. بعد اگر بخوای پست بازیکنی رو عوض کنی ، روی بازیکن دوباره همون دکمه مربع رو میزنی ، اونجا گزینه player postion.... رو میزنی. بعد میتونی پستش رو عوض کنی.
نشد.اصلا هیچ گزینه ای نیست.شایدم بخاطر دموست.توی فیفا 12 میشد همچین کاری کرد؟

هر وقت توپ از سطح زمین جدا شد دیگه خودتون رو خسته نکنید چون CPU هر طور شده ضربه رو میزنه حتی اگه بازیکنش وسط زمین هم باشه خودشو به محوطه میرسونه و ضربه رو میزنه!
و همون مشکل قدیمی توی این نسخه هم هست.CPU خیلی راحت دستتو میخونه.پاس بدی وسط راه با تکل توپو میگیره،بخوای شوت بزنی پاشو میندازه جلو و توپو دفع میکنه
با تعریفهایی که از فیفا میشد انتظار بیشتری ازش داشتم.بوفون تک به تکهارو عالی میگیره ولی شوتهای پشت محوطه راحت میره توی گل.

A.N.A.P
16-09-2012, 22:34
بچه ها
برای اجرای بازی روی ایکس باکس به Lt3 نیاز نیازه یا با lt2 هم اجرا میشه؟؟؟

تموم بازی های جدید نیاز به LT3 دارن . خیلی شانس آوردیم که FIFA 12 جز XGD3 ها نبود !

alone_boy
16-09-2012, 22:38
نشد.اصلا هیچ گزینه ای نیست.شایدم بخاطر دموست.توی فیفا 12 میشد همچین کاری کرد؟
بله توی فیفا 12 میشد سیستم رو ادیت کرد
این امکان توی نسخه دمو نیست ولی تو نسخه نهایی خواهد بود

EngineeR EhsaN
17-09-2012, 13:19
خب منم بعد دو سه روز بازی کردن نظرمو در مورد این نسخه بگم:

- گرافیک

گرافیک بازی اصلا برای من دلچسب نیست! یه خورده مصنوعی و کارتونی شده. یه جور حالت رنگ پریدگی تو بازی هست که با تغییر ساعت بازی تغییر خاصی بجز یکمی کدرتر شدن و اضافه شدن سایه کنار بازیکنا نداشت و تو غیر طبیعی نشون دادن بازی نقش مهمی رو داره. تو حالت برف که اوضاع فوق العاده افتضاح و اصلا اصلا جالب نیست. تو وضعیت بارانی هم که من تو زمین اصلا تاثیر بارندگی رو ندیدم ، نه سرعت توپ موقع برخورد گرفته میشه ، نه بازیکنا این اثر رو نشون میدن ، نه محیط و... . چمن بازیم که دقیقا یه موکته و اصلا تغییری نکرده! البته این موارد شاید مربوط به ورزشگاه باشه ولی با یه مقایسه ساده نسبت به نسخه قبل به نظرمن افت داشته.

- گیم پلی

این قابلیت First touch بنظر من درسته تو طبیعی نشون دادن بازی تاثیر بسزایی داشته ولی تو چند ساعت بازی اعصاب منو بشدت داغون کرده تا اونجایی که میترسم یه پاس بدم یا توپو با بازیکن بگیرم و بچرخم یا بخوام یکمی مانور بدم! تا میخوای بیای توپو بگیری یه دو متر حرکت کنی یا بازیکن توپو از دست میده یا بازیکنای حریف میان خیلی راحت توپو ازت میگیرن!! یه حسیم که موقع گرفتن توپ به من دست میده احساس لیز بودن زمینه! یعنی وقتی توپ از بالا میخوره زمین بسرعت خیلی زیاد رد میشه میره یا وقتی بازیکن پا به توپ میشه همین جور یا وقتی با بازیکن میخوای مانور بدی که وضع اصلا قابل تعریف نیست!

- صداگذاری

صدا گذاری بازی خیلی عالیه من که واقعا خوشم اومد ، هیجان تماشاگرا ، گزارشگر بازی ، صدای تماشاگرا بعد گل زدن یا خوردن و.... خیلی عالیه و طبیعی کار شده

یه چند تا مورد:

- این مورد Match Day که اضافه شده ، خیلی مورد جالب و خوبیه ولی فوق العاده نیست! تنها تاثیری که میتونه داشته باشه افزایش Overall هست و تاثیری که رو گزارشگری داره! بنظر من همچین چیز مفیدیم نیست بخصوص وقتی که ما نسخه کرک شده رو بازی میکنیم البته تو پویاتر شدن بازی و بروز بودنش تاثیر غیرقابل توصیفی داره

- شوتها تو بازی شدیدن تو ذوق میزنن ، شوتا آنچنان تند و تیز میرن که یاد PES 11 افتادم! البته با یکمی اوج گیری کمتر! شوتای فنی هم از حالت غیر طبیعی که داشت خارج شده و بهتر و طبیعیتر شدن

- تو یه بازی داور 3 تا پنالتی افتضاح گرفت! کمپانی تکل زده ، توپو گرفته ، بازیکن پاش گیر میکنه میفته زمین (از اون باگای معروف فیفا) و به همین راحتی پنالتی!

نتیجه گیری:

بنظر من نسخه 12 تا اینجا برای من خیلی خیلی بهتر از این نسخه بوده و اون چیزی نبود که من انتظارشو داشتم! بازی روانتر ، گرافیک بهتر ، کنترل بهتر ، حالت طبیعی تر و... برتری 12 نسبت به نسخه 13 هست. البته باید اینم در نظر داشته باشیم این نسخه دمو از بازیه و امیدوارم EA یه اصلاحاتی تو بازی بده البته با وقت کمی که به انتشار مونده یکم بعید به نظر میرسه!

+

خب دوستان این نظر من بود و من یه نقاد حرفه ای بازی نیستم ، این فقط نظر منه و مطمئنا نظر خیلیا با من موافقه و نظر خیلیا مخالف! همونجوری که تو همین تاپیک نظر خیلیا به بازی مساعده

m.a97
17-09-2012, 13:20
شرمنده بازم سوال می کنم.
منم از اول رفتم تو setting ولی از کجا باید گزینه 60fps رو بزنیم .
ممنون میشم اگه جواب بدید

کسی نیست جواب ما رو بده

EngineeR EhsaN
17-09-2012, 13:25
کسی نیست جواب ما رو بده

با رنگ زرد هایلایتش کردم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alone_boy
17-09-2012, 14:07
خوشحالی بالوتلی اسمش چیه که انجامش بدیم؟: دی

CRIS Joon CR7
17-09-2012, 15:28
خوشحالی بالوتلی اسمش چیه که انجامش بدیم؟: دی

اونی که توی یورو مقابل آلمان انجام داد و خیلی معروف شد (ترول و ... D ) فکر کنم اسمش Hulk باشه
چند تا دیگه هم داره که یکی ش why always me هستش...
در ضمن چند تا شادی گل جدید اضافه شده که ازین لینک میتونی ببینیشون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این یکی هم شادی گل جدید اضافه شده(Ronaldo Thigh Muscle ) هستش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alone_boy
17-09-2012, 15:47
Why always me رو انجام دادم زیاد خوشم نیومد
محض اطمینان همونیه که با زانو روی زمین سُر میخوره و بعدش دو بار دستاش رو جلوی پیشونیش عقب و جلو میکنه دیگه؟

m.a97
17-09-2012, 15:47
..........

m.a97
17-09-2012, 16:14
با رنگ زرد هایلایتش کردم:

خیلی ممنون.ولی متاسفانه برای من این شکلیه

MJ assassins creed
17-09-2012, 16:15
سلام.
چند تا پست قبل من پست داده بودم گفتم fifaconfig ارور Dont sent میده و نمیره تو بازی.
یکی از بچه ها راه کار داد اما بازم درست نشد.از RUN AS ........... هم رفتم درست نشد.الان شدیدا نیاز دارم کسی هست کمک کنه؟
کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

mohsenking
17-09-2012, 17:23
بچه ها فیفا 2013 اومده بیرون ؟
الان بیرون هست بگیرم؟
برای پی سی
Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

irmpmn
17-09-2012, 18:28
10روز دیگه میاد برادر

mehdi_vsgh
17-09-2012, 19:03
سلام
اقا تاریخ دقیق عرضه بازی کی هست؟ تو مهرماه ارائه میشه یا میره واسه آبان؟

kingmohsen
17-09-2012, 19:18
خیلی ممنون.ولی متاسفانه برای من این شکلیه

عزیزمن این تنظیمات بازی فیفا 12 هست. بالای پنجره سمت چپ رو نگاه کن زده 12.
اونی که دانلود کردی یا خریدی فیفا 13 نیست 12 هست.

vampyre
17-09-2012, 19:50
دوستان اگه کسی اینجا ارجینال میخره یا قراره بخره من رو تو origin اد کنه:
Vampyre313
r.mando.m@hotmail.com

m.a97
18-09-2012, 09:12
عزیزمن این تنظیمات بازی فیفا 12 هست. بالای پنجره سمت چپ رو نگاه کن زده 12.
اونی که دانلود کردی یا خریدی فیفا 13 نیست 12 هست.
حق با شماست.من فکر کردم این روش برای فیفا12 هم بکار میاد

siam2010
18-09-2012, 09:24
بازی تو مهر ارائه میشه؟

CRIS Joon CR7
18-09-2012, 09:28
بازی تو مهر ارائه میشه؟

25 سپتامبر برای آمریکا و 28 سپتامبر سراسر دنیا و واسه ما کپی بازا شاید لینک های بازی مخصوصا 360 چند روزی زودتر لیک شوند...:11:

ESTEGHLAL 67
18-09-2012, 10:09
دوستان من چیکار کنم موقع ضربه کرنر نندازه بیرون روی 60 فریم هم گذاشتم جواب نداده دارم دیوونه میشم به خدا یه دست کامل نتونستم بازی کنم..
بعد چرا هر موقع که صفحه کلید رو تنظیم میکنم خارج میشم دوباره باید تنظیم کنم ؟

pouyasony
18-09-2012, 10:36
دوستان چجوری میشه زمان بازیرو افزایش داد یه برنامه هست که فایلش نصبیه اونو نصب کردم قبل اینکه بازیرو اجرا کنماون برنامرو باز میکنم و زمانشو تعیین میکنم ولی وقتی میرم تو بازی زمانش همون 3 دقیقست.ولی بقیه چیزای اون برنامه کار میکنه مثلا وقتی تو برنامه حالت بازیو برفی اتخاب میکنم وقتی میرم تو بازی برفیه.توروخدا اگه میدونید کمکم کنید تا این زمانشو افزایش بدم

B3HZ@D
18-09-2012, 13:48
دوستان من چیکار کنم موقع ضربه کرنر نندازه بیرون روی 60 فریم هم گذاشتم جواب نداده دارم دیوونه میشم به خدا یه دست کامل نتونستم بازی کنم..
بعد چرا هر موقع که صفحه کلید رو تنظیم میکنم خارج میشم دوباره باید تنظیم کنم ؟

به پست دوستمون جناب treason_boys ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنین تا مشکلتون حل بشه .

bendtner
18-09-2012, 14:10
سلام دوستان.من وقتی توی بازی kick off میزنم از بازی خارج میشه .چجوری میتونم درستش کنم؟
هر برنامه ای هم که توی فایل Installer بازی بوده نصب کردم.گرافیکم هم ابدیته.مشکل از کجاست ؟: |
ممنون میشم اگه جواب بدید:20:

Fusi0n
18-09-2012, 16:55
من قبلا گفتم مشکل دارم موقع لودینگ که بعد انتخاب زبان میاد بیرون بدون هیچ پیغامی من نسخه بدون کرک میرم از خود اورجین گرفتم و تو خود لست اورجین اجرا میکنم ؟!! مشکل چی؟

soheilnouri
18-09-2012, 20:30
من ميخام بازي رو اورجينال بخرم ميشه بگين چطوري و از كجا

Armin 7
18-09-2012, 22:59
با سلام

اقا من بازی رو نصبیدم .

کرکشم کردم آخرین ورژن کارت گرافیک و دایرکت ایکس 11 رو هم نصب کردم.

امــــــــــــــا بازم نمیره تو بازی !!!

یعنی دیگه بایــــد چیکار کنـــــــــــــــــــم ؟؟؟

mb_stfu
19-09-2012, 00:41
با سلام

اقا من بازی رو نصبیدم .

از تو فولدر install یک سری برنامه از جمله direct x و ... وجود داره اونا رو هم نصب کنی حله

irmpmn
19-09-2012, 08:29
به نظرتون بازي مثل pes قبل 28 سپتمابر مياد روي اينترنت ؟

mb_stfu
19-09-2012, 11:36
دوستان این complete dribling چیه دقیقا و چطوری باید انجامش داد با گیم پد ؟؟؟

kingmohsen
19-09-2012, 13:16
با سلام

اقا من بازی رو نصبیدم .

منم این مشکل دو داشتم
اینترنتم رو قطع کردم رفت توی بازی

Spaniuly
19-09-2012, 15:22
دوستان این complete dribling چیه دقیقا و چطوری باید انجامش داد با گیم پد ؟؟؟

وقتی LB رو نگه می دارید در حالت ایستاده و جهت ها رو تکون می دید حرکات نمایشی که توی فیفا استریت انجام میدادن رو انجام میده البته به اون نمایشی که توی فیفا استریت انجام میدن نیست ولی کاملا بیس کار همونه یکی دیگه از تایپ های کمپلت دریبلینگ همونی هست که توی فیفا 12 هم بود و ترکیب دو تا کلید LT + RT

kingmohsen
19-09-2012, 15:51
امروز بازی رو انجام دادم
باید بگم یه سری موارد پیشرفت داشته یه سری هم پسرفت یه سری هم فرقی نکرده

پسرفتها
سرعت بازی خیلی غیر طبیعی شده و زیاده
بازیکن ها احساس میکنی خیلی سبک شدن
توپ خیلی سبکه
دریبل زدنش خیلی بد شده یعنی احساس میکنی که روی یخ داری دریبل میزنی (نمیتونم منظورم رو توضیح بدم)

پیشرفتها
منوی بازی بهترشده و اعضاب خوردکن نیست
برخوردها بهتر شده
تنوع حرکات بیشتره
گزارشگر واقعا پیشرفت کرده
کیفیت تصویر هم عالیه مخصوصا در روز که خیلی اچ دی هست

اما این رو واقعا میگم جذابیت بازی به شدت پایین اومده و مثل قبل بازیها نفس گیر نیست.
به نظرم در کل کیفیتش خیلی پایین اومده و 12 درکل بهتر بود.

kingmohsen
19-09-2012, 15:58
نمی خوام بیخودی بحث راه بندازم
اما خداوکیلی امسال پی اس بیشتر بهم چسبید (حداقل توی دموها)
یه طوری شده فیفا که اصلا بهم نچسبید

امیدوارم که فیفا این مشکلاتش برطرف بشه :11:

amin 2010
19-09-2012, 16:59
خوب عزيزم هر كدوم بيشتر چسبيد بهت رو بازي كن ، ديگه پست دادن نداره (فكر نمي كنم كسي مشتاق باشه بدونه كدوم بيشتر چسبيد به شما )

bluemeysam
19-09-2012, 17:43
شما برو تو تایپکه خودت (همون pes)

ONLY FIFA

dr_shahrooz
19-09-2012, 17:48
خوب عزيزم هر كدوم بيشتر چسبيد بهت رو بازي كن ، ديگه پست دادن نداره (فكر نمي كنم كسي مشتاق باشه بدونه كدوم بيشتر چسبيد به شما )

lol امین !
هفته ی بعد با فیلم Fifa Soccer 13 UnBoxing به کارگردانی خودم میام خدمتتون !

EngineeR EhsaN
19-09-2012, 20:02
همین الان گفتم دو دست بزنم دیدم گرافیک بازی بکلی عوض شده!! نگو تنظیمات عمل نمیکرده همینجوری رو Low اجرا میشده!!!! کسایی که رو پی سی اجرا میکنن به این نکته دقت کنن که شاید بعضی از تنظیمات امکان داره درست اجرا نشه!

danyal2006
19-09-2012, 21:19
وای فیفا 13 کجایی ؟ بیا دیگه داغونتم

maximiliyanus
19-09-2012, 22:10
خدایی طبیعی ترین فیفایی که تو این مدت اومد همین 13 هست خیلی رئال تر شده شناور جذاب ....
فقط یه چیزیش بدجور رو مخمه اعصاب نذاشته برام مثلا بعضی موقع ها یکم مفتی گل میزنم که بهم حال نمیده ولی 90 درصد گلایی که cpu بهم میزنه مفتیه یعنی با نامردی خودمو میکشم با تاکتیک گل میزنم میفتم جلو بعد سی پی یو یهو مثل اژدها قوی میشه مثلا یهو میبینی والکات همه بازیکنمو دریبل میکنه با سرعت میدوه سانتر میکنه فن پرسی میپره میکوبه تو گل هر چقدرم که به دسته فشار بیارم هودمو بکشم 3 تا دفاعم که بهش بچسبن تنمیتونن توپو دفع کنن انگار سی پی یو هر موقع اراده کنه گلرو میزنه اونم بدونه اینکه به خودش زحمت بده !!! یکیم اینکه رو ریباند دروازه بانا زیاد گل میخورم بد رو مخه امکان نداره توپو دروازه بانم ریباند کنه بعد یهو سی پی یو مثل اسپایدر من نپره توپو گل کنه دفاع هم مثل منگولا نگا میکنه .... به غیر از اینا فوق الادس همونی که میخواستم شده البته دوست داشتم یکم فیزیک بازی سنگین تر باشه ینی آدم همش حس میکنه همه چی تو بازی کم وزنه یکم فیزیک بازی سبکه و احساسمیکنی بازیکنا توشون خالیه و سبکن البته از پارسال بهتر شده مخصوصا فیزیک توپش عالی شده ولی اگه فیزیک بازیش مثل پیس یکم سنگین تر بود عالی میشد ... ولی دد کل لحظه شماری میکنم زودتر بیاد تا یه دست لیگ اینگلیس مشتری بزنم خیلی توپ شده .....

B3HZ@D
19-09-2012, 23:36
خوب دوست عزیز دفاع کردن الکی نیست . باید زمان بندی برای گرفتن توپ داشته باشین و اگه همینطوری بپری توی پای حریف خیلی راحت دریبل میخوری . تا موقعی که پشت سرتون خالیه توی پای بازیکن حریف نرین.
اتفاقا دروازه بان ها هم خیلی بهتر شدن . الان من که بازی میکنم توپ هایی که اکثر توی فیفا 12 گل میشد در اینجا یا گل نمیشه یا به سختی گل میشه . پیشرفت دروازه بان ها کاملا مشهوده .

مطلب مهم اینه که دوستانی که PES بازی میکنن خواهشا این دو رو با یک چشم نگاه نکنن . PES ؤو باخودش مقایسه کنین و فیفا رو با خودش .
این دو اصلا قابل مقایسه نیستن . مقایسه PES با فیفا مثل جوک میمونه

amin 2010
20-09-2012, 00:19
اينجوري پيش بره فك كنم فردا يسري از دوستان بيا بگن بازي با لجندري AI تقلب ميكنه دستمون قطع ميشه يا خود به خود گل به خودي مي زنيم !!!
اين قضيه تقلب لجندري يه چيز توهمي هست ! شما درست دفاع كنين غير ممكنه گل الكي بخورين ( يعني چي لجندري تقلب ميكنه و يازيكنامو دريبل ميزن ؟؟!)

Spaniuly
20-09-2012, 05:14
اينجوري پيش بره فك كنم فردا يسري از دوستان بيا بگن بازي با لجندري AI تقلب ميكنه دستمون قطع ميشه يا خود به خود گل به خودي مي زنيم !!!
اين قضيه تقلب لجندري يه چيز توهمي هست ! شما درست دفاع كنين غير ممكنه گل الكي بخورين ( يعني چي لجندري تقلب ميكنه و يازيكنامو دريبل ميزن ؟؟!)

قضیه تقلب دریبل نیست آرمین... البته برای کسی پوشیده نیست توی محوطه جریمه شما توی لجندری فیفا 12 اگه یکی مثله نانی یا رونی اگه می خواستن دریبلت بزنن می زدن کسی هم جلو دارشون نبود ولی قضیه تغلب اینه که تابلوترین خطا ها رو به نف ما نمی گرفت ولی به ضرر ما می گرفت یا خیلی مسائل دیگه که از حوصله این تاپیک خارجه لجندری خارج از حد طبیعی درجه سختی هست که البته درستش هم همینه اسمش مشخصه چالش واقعی هست البته لجندری توی PC دیفیکالتی بین World Class و Pro اکس باکس هست من با اینکه اصلا از دسته PC خوشم نمیاد ولی راحت می تونم ببرم ولی روی اکس باکس با اینکه خیلی راحت تر می تونم کنترل کنم آبکش می شم خواستید امتحان کنید

irmpmn
20-09-2012, 07:56
قضیه تقلب دریبل نیست آرمین... البته برای کسی پوشیده نیست توی محوطه جریمه شما توی لجندری فیفا 12 اگه یکی مثله نانی یا رونی اگه می خواستن دریبلت بزنن می زدن کسی هم جلو دارشون نبود ولی قضیه تغلب اینه که تابلوترین خطا ها رو به نف ما نمی گرفت ولی به ضرر ما می گرفت یا خیلی مسائل دیگه که از حوصله این تاپیک خارجه لجندری خارج از حد طبیعی درجه سختی هست که البته درستش هم همینه اسمش مشخصه چالش واقعی هست البته لجندری توی PC دیفیکالتی بین World Class و Pro اکس باکس هست من با اینکه اصلا از دسته PC خوشم نمیاد ولی راحت می تونم ببرم ولی روی اکس باکس با اینکه خیلی راحت تر می تونم کنترل کنم آبکش می شم خواستید امتحان کنید

كاملا موافقم. من قبل از مسابقات بين المللي فيفا امسال لجندري بازي مي كردم ! واقعا عجيبه كه شكست نا پذيره ... البته با فوتبال كثيف چند دستي رو شكست دادم ولي واقعا اعتماد به نفس آدمو خورد مي كنه ...!!!

maximiliyanus
20-09-2012, 14:21
نه منظور منو متوجه نشدید من اتفاقا بیشتر بازیامو میبرم ولی دوست دارم گلی که میخورم واقعا مثل واقعیت باشه و سی پی یو با برنامه بیاد جلو نه این که یه دفه اونقد قوی بشه که اراده کنه بازیکنت رو دریبل کنه دفاع کردنم بلدم اگه نبودم آبکش میشدم تو 12 و این که میگم ریباند منظورم اینه که توپ که ریباند میشه دفاع انگار دیلی داره بعد که گل میخورن تازه حرکت میکنن ولی سی پی یو انگار قبلش میدونه توپ کجا ریباند میشه و میره همون جا وای میسته منظورم این بود در کل فقط با همین مشکل دارم و از همه نظر از بازی راضیم

mb_stfu
20-09-2012, 15:00
دوستان این آهنگ های توی بازی خیلی قشنگ کار شده هر چی هم که گوش میدیم خسته نمیشیم ! کسی میدونه از کجا میشه دانلودشون کرد ؟!

CRIS Joon CR7
20-09-2012, 15:05
دوستان این آهنگ های توی بازی خیلی قشنگ کار شده هر چی هم که گوش میدیم خسته نمیشیم ! کسی میدونه از کجا میشه دانلودشون کرد ؟!

این لیست ساند ترک های بازی هستش:
Animal Kingdom – Get Away With It

Ashtar Command – Mark IV feat. Joshua Radin

Astro – Panda
Atlas Genius – If So
Band Of Horses – Feud

Bastille – Weight Of Living, Part 2
Bloc Party – We Are Not Good People
Cali – Outta My Mind
Clement Marfo & The Frontline – Us Against The World
Crystal Fighters – Follow
deadmau5 feat. Gerard Way – Professional Griefers
Django Django – Hail Bop
Duologue – Get Out While You Can
Elliphant – TeKKno Scene feat. Adam Kanyama
Featurecast – Got That Fire (Oh La Ha) (feat. Pugs Atomz)
Fitz And The Tantrums – Spark
Flo Rida feat. Lil Wayne – Let It Roll, Part 2
Foreign Beggars & Bare Noise – See The Light
Hadouken! – Bliss Out
Imagine Dragons – On Top Of The World
Jagwar Ma – What Love
Kasabian – Club Foot
Jonathan Boulet – You’re A Animal
Kimbra – Come Into My head
Kitten – G#
Kraftklub – Eure Madchen
Ladyhawke – Black White & Blue
Madeon – Finale
Matisyahu – Searchin
Metric – Speed The Collapse

Miike Snow – Paddling Out
Passion Pit – I’ll Be Alright
Reptar – Sweet Sipping Soda
Reverend And The Makers – Shine The Light
Rock Mafia – Fly Or Die
The Royal Concept – Goldrushed
Royal Teeth – Wild
Santigold – Big Mouth
St. Lucia – September
Stepdad – Jungles
The Chevin – Champion
The Enemy – Saturday
The Heavy – Don’t Say Nothing
The Presets – Ghosts
Two Door Cinema Club – Sleep Alone
Walk The Moon – Quesadilla
Wretch 32 – Blur
Youngblood Hawke – We Come Running
Young Empires – Rain Of Gold
Zemaria – Past 2

برای دانلود هم به سایت هایی مثل MP3Skull مراجعه کنید هر کدوم رو که خواستید دانلود کنید...
Waiting for FIFA 13...f

namjep
20-09-2012, 15:19
بالاخره fifa 13 هم اومد ،skidrow تو سایتش لینک تورنت گذاشته بدون کرک فعلا!با حجم 7.22 GB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-6160

وین رونی
20-09-2012, 15:38
متشکر نسخه ایکس باکس ریجن ntsc u یا فری رو هم اگه پیدا کردید بذارید

khelane
20-09-2012, 15:46
خدایی طبیعی ترین فیفایی که تو این مدت اومد همین 13 هست خیلی رئال تر شده شناور جذاب ....
فقط یه چیزیش بدجور رو مخمه اعصاب نذاشته برام مثلا بعضی موقع ها یکم مفتی گل میزنم که بهم حال نمیده ولی 90 درصد گلایی که cpu بهم میزنه مفتیه یعنی با نامردی خودمو میکشم با تاکتیک گل میزنم میفتم جلو بعد سی پی یو یهو مثل اژدها قوی میشه مثلا یهو میبینی والکات همه بازیکنمو دریبل میکنه با سرعت میدوه سانتر میکنه فن پرسی میپره میکوبه تو گل هر چقدرم که به دسته فشار بیارم هودمو بکشم 3 تا دفاعم که بهش بچسبن تنمیتونن توپو دفع کنن انگار سی پی یو هر موقع اراده کنه گلرو میزنه اونم بدونه اینکه به خودش زحمت بده !!! یکیم اینکه رو ریباند دروازه بانا زیاد گل میخورم بد رو مخه امکان نداره توپو دروازه بانم ریباند کنه بعد یهو سی پی یو مثل اسپایدر من نپره توپو گل کنه دفاع هم مثل منگولا نگا میکنه .... به غیر از اینا فوق الادس همونی که میخواستم شده البته دوست داشتم یکم فیزیک بازی سنگین تر باشه ینی آدم همش حس میکنه همه چی تو بازی کم وزنه یکم فیزیک بازی سبکه و احساسمیکنی بازیکنا توشون خالیه و سبکن البته از پارسال بهتر شده مخصوصا فیزیک توپش عالی شده ولی اگه فیزیک بازیش مثل پیس یکم سنگین تر بود عالی میشد ... ولی دد کل لحظه شماری میکنم زودتر بیاد تا یه دست لیگ اینگلیس مشتری بزنم خیلی توپ شده .....

مگه قرار نبود rvp تو منچستر باشه ؟@:18:تو دمو بود یا تو حداقل تریلر ها من دیدم بودم تو من یونایتد بود:5:
اینم یه باگ از صحبت های شما حالا میخوای باگ بگیری از فیفا:27:

=======================>>>>>>>><<<<<<<<<<<<==================================
ایول خدا ثواب اخرت واسه این گروه اسکید رو و دیگر هکرهای بازی بده دل ملت ایران رو دارن شا د میکنن

khelane
20-09-2012, 15:47
حذف شود
srry

EngineeR EhsaN
20-09-2012, 16:46
مگه قرار نبود rvp تو منچستر باشه ؟@:18:تو دمو بود یا تو حداقل تریلر ها من دیدم بودم تو من یونایتد بود:5:
اینم یه باگ از صحبت های شما حالا میخوای باگ بگیری از فیفا:27:

=======================>>>>>>>><<<<<<<<<<<<==================================
ایول خدا ثواب اخرت واسه این گروه اسکید رو و دیگر هکرهای بازی بده دل ملت ایران رو دارن شا د میکنن

نه RVP تو آرسناله!! کلا بجز چند مورد مثل انتقال ابراهیموویچ ، نقل و انتقالات دیگه ای انجام نشده! فیس بازیکنا هم بجز یکی دو مورد خاص مثل آگوئرو تغییری نکرده!
خدا کنه سازندگان تو نسخه نهایی این مشکل لیز بودن زمینو حل کنن خیلی رو مخه :3:

mihydz
20-09-2012, 17:08
خبرای بدی شنیدم از بازی :(
در مورد اورال ها هستش...دیابی-گیبس:76
ورمالن:82!!!!!
آرتتا:81!!!!!!!!!!!!
چمبرلین:76 (:-(
اسکار:80
تورس: 85!!!! (واقعا که!)
آخه من اینا رو کجای دلم بذارم؟
تورس کلی افت کرده 85 شده،بعد امثال اسکار و گیبس و دیابی و آرتتا که دارن تو تیماشون خوب بازی میکنن اینطوری هستن!
خدا کنه غلط باشه...خدا کنه

milad_takjoo
20-09-2012, 17:28
تورس کلی افت کرده 85 شده،بعد امثال اسکار و گیبس و دیابی و آرتتا که دارن تو تیماشون خوب بازی میکنن اینطوری هستن!

تورس تو یوفا عالی بازی کرد و به نظرم به روزهای عالیش داره برمیگرده....

mihydz
20-09-2012, 17:36
هر چقدر هم خوب شده باشه از اسکار که بهتر بازی نمیکنه... حالا اسکار هیچی،پودولسکی حداقل باید 85 می شده.گل زده،پاس گل داده هماهنگ شده...
اصلا اونایی که مال این فصل بودن هیچ..آرتتای بیچاره چی؟ سوپر استار وسط زمین بود.جایی که نه نصری بود نه فابرگاس و نه ویلشر داشت سلطنت میکرد و جور اونا هم می کشید...گل زد،دفاع کرد،گل ساخت همه کار کرد....
---------------------------------------------------
پ.ن:
اون چمبرلین از والکات بهتر بازی میکنه ولی به دلیل سنش اورال کمی داره.حداقل باید 78 میشد...
دیابی رو که نگم بهتره...کل هوادارای آرسنال از بازی های دیابی و گیبس و جنکینسون تو کفن ولی آخرش اورالشون این میشه.این 3 تا اینقدر خوب بازی کردن که اگر هم ویلشر و سانیا بر نگردن هیچ کمبودی تو تیم حس نمیشه!

khelane
20-09-2012, 17:43
نه RVP تو آرسناله!! کلا بجز چند مورد مثل انتقال ابراهیموویچ ، نقل و انتقالات دیگه ای انجام نشده! فیس بازیکنا هم بجز یکی دو مورد خاص مثل آگوئرو تغییری نکرده!
خدا کنه سازندگان تو نسخه نهایی این مشکل لیز بودن زمینو حل کنن خیلی رو مخه :3:
من دمو رو نتونستم بازی کنم ولی تو یه تریلر تو این اخرین روز های نزدیک به منتشر شدن دمو دیدم rvp تو منچستر بود الان یعنی نیست؟!!!!!!
لیز بودن !<؟ میشه دقیق بگی منظورتون رو

وای نگو با همین حالش تو سال قبل تو فیفا ۱۲ لامصب عجب شوت ها و هد زدنی های رو انجام میداد

pes1374
20-09-2012, 17:45
بالاخره fifa 13 هم اومد ،skidrow تو سایتش لینک تورنت گذاشته بدون کرک فعلا!با حجم 7.22 GB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-6160

این یعنی اصله میشه دانلودش کرد.
اگه کسی میدونه بگه .مگه بازی اومده که اینا گزاشتن .شاید مثل پس از دستشون در رفته ؟

EngineeR EhsaN
20-09-2012, 18:09
لیز بودن !<؟ میشه دقیق بگی منظورتون رو

وقتی میخوای با بازیکن مانور بدی مثل این میمونه که داری رو یخ بازی میکنی! نمیدونم چجوری توضیح بدم باید بازی کنی خودت متوجه میشی!

AF-Y
20-09-2012, 18:32
سلام . مگه اصلا نسخه ی اصلش اومده ؟ من که تو مغازه ها فقط دموشو دیدم !!!!! امیدوارم کرکش درست باشه.

B3HZ@D
20-09-2012, 18:37
نسخه اصلی مثل همیشه زودتر روی نت قرار گرفته ولی هنوز کرک نشده . فعلا هم نباید منتظر باشین تا توی فروشگاه ها بیاد

pouyasony
20-09-2012, 18:58
من امروز صبح رفته بودم فروشگاه کامپیوتری یه چندتا گیم بگیرم بهم گفت شنبه عصر بیا فیفا رو بگیر نمیدونم حالا رو چه حساب این حرفو زد

irmpmn
20-09-2012, 20:52
ویدئوی جدید از شادی های بعد گل منتشر شد.

danyal2006
20-09-2012, 20:57
من امروز صبح رفته بودم فروشگاه کامپیوتری یه چندتا گیم بگیرم بهم گفت شنبه عصر بیا فیفا رو بگیر نمیدونم حالا رو چه حساب این حرفو زد

اتفاقا من هم امروز شنیدم یک شرکتی انحصار پخش PES و FIFA رو گرفته و تا یکشنبه توی بازار توزیع می کنه
روی سایت اسکیدرو هم که هست البته هنوز کرک نشده پس میشه نتیجه گرفت و امیدوار بود که این اتفاق رخ بده و انتظارها به سر برسه

EngineeR EhsaN
20-09-2012, 21:05
اتفاقا من هم امروز شنیدم یک شرکتی انحصار پخش PES و FIFA رو گرفته و تا یکشنبه توی بازار توزیع می کنه
روی سایت اسکیدرو هم که هست البته هنوز کرک نشده پس میشه نتیجه گرفت و امیدوار بود که این اتفاق رخ بده و انتظارها به سر برسه

پخش انحصاری نسخه ارجینال؟ کرک که پخش انحصاری نمیخواد هر کس دانلود کنه میفروشه!

marmolak kocholo
20-09-2012, 21:39
پخش انحصاری نسخه ارجینال؟
نه عزیز! نسخه کپی!
مگه شما اطلاع ندارید؟
بعضی از شرکت ها هستن که قانونی کپی میکنن، در واقع قانونی دزدی میکنن!! (پارادوکس رو داری؟)
البته اینجور مسائل فقط تو کشور عزیزمون ایران اتفاق میفته و جالی دیگه دنیا اینارو بگید شاخ در میارن ملت!!

Armin 7
20-09-2012, 22:44
سلام
کسی با نرم افزار FIFA 13 Demo Tweaker کار کرده ؟

همون نرم افزاری که تایم بازی رو زیاد میکنه و امکانات دیگه ای هم داره .

من نتونستم باهاش تایم بازی رو زیاد کنم . ولی باهاش میتونم بازی رو بارونی و برفی کنم .

شما راه کاری داریـــــــــــــد ؟

CRIS Joon CR7
20-09-2012, 22:47
نقد ها و نمراتی از بازی منتشر شد:
IGN 9/10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
CVG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_banner) - 9.1/10 Computer and Video Games
Eurogamer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این سایت بازی رو روی X360 تست کرده و به آن نمره عالی 9 از 10 داده است...
56664
ویرایش:Eurogamer Spain – 10/10

Everyeye.it – 9.5/10
Games Master - ۹٫۱/۱۰
Meristation – 9.1/10
Games Master UK – 9.1/10
GameStar – 9.1/10
OXM – 9/10

VideoGamer – 9/10
Gameblog.fr – 9/10
3DJuegos – 9/10
XGN – 8.8/10
Gamer.nl – 8.5/10
Gameblog – 4.5/5

B3HZ@D
21-09-2012, 00:32
سلام
کسی با نرم افزار FIFA 13 Demo Tweaker کار کرده ؟

همون نرم افزاری که تایم بازی رو زیاد میکنه و امکانات دیگه ای هم داره .

من نتونستم باهاش تایم بازی رو زیاد کنم . ولی باهاش میتونم بازی رو بارونی و برفی کنم .

شما راه کاری داریـــــــــــــد ؟

مشکل خاصی نداره . فقط باید اون رو در پوشه اصلی بازی نصب کنین و نرم افزار رو اجرا کنین . در تب تنظیمات نرم افزار هم در قسمت Halftime Length عدد 6 رو وارد مکنین .
Save Setting رو هم که خودتون میدونین که باید بزنین . در کل خیلی راحته و مشکل و قلق خاصی نداره :31:

Hamid Hamid
21-09-2012, 11:39
سلام ...

ليست موسيقي رو كه ديدم دوستان قرار داده بودن 2-3 صفحه قبل.

جالبه كه تو اين سري هم يه آهنگ از گروه Rock mafia قرار دادن. Rock Mafia گروهی هستش كه در نسخه ی قبل كار بسيار زيباي The Big Bang رو درست كرده بودن و در اون نسخه قرار داشت. اين كار جديد هم اسمش Fly or Die هست. كلا من دوست دارم كارهای راك بيشتری باشه تو موسيقي ها ... توی 12 يه سري آهنگ ها خيلي آروم و خواب آور بودش.

+

ديروز كه رفته بودم واسه آپديت كنسولم ... طرف ميگفتش احتمالا از يك شنبه يا شنبه فيفا 13 رو مي تونی بياي و بخري.

danyal2006
21-09-2012, 12:38
پخش انحصاری نسخه ارجینال؟ کرک که پخش انحصاری نمیخواد هر کس دانلود کنه میفروشه!

نه عزیز! نسخه کپی!
مگه شما اطلاع ندارید؟
بعضی از شرکت ها هستن که قانونی کپی میکنن، در واقع قانونی دزدی میکنن!! (پارادوکس رو داری؟)
البته اینجور مسائل فقط تو کشور عزیزمون ایران اتفاق میفته و جالی دیگه دنیا اینارو بگید شاخ در میارن ملت!!

دوستان توضیح دادن که منظور نسخه سیلور هستش که کپی می کنند و مجوز ارشاد میگیرند و میشه نسخه اصلی از نوع داخلی

alone_boy
21-09-2012, 13:46
بهترین روش واسه تغییر جهت ناگهانی چیه؟!

hasanoooooooo
21-09-2012, 13:56
تو این نسخه میشه پرس گذاشت؟ توی 2012 اصلا پرسینگ نمیشد گذاشت! من هنوز هم 2011 دارم بازی میکنم بخاطر این مساله حالا اگه این مشکل حل شده بیام رو 13؟

smallfrank
21-09-2012, 14:44
تو این نسخه میشه پرس گذاشت؟ توی 2012 اصلا پرسینگ نمیشد گذاشت! من هنوز هم 2011 دارم بازی میکنم بخاطر این مساله حالا اگه این مشکل حل شده بیام رو 13؟

اگه منظورتون پرسینگ ــه میتونید توی 12 تنظیمات رو روی Legacy قرار بدین که مثل 11 بشه...

CRIS Joon CR7
21-09-2012, 14:46

البته مقصود از پرسینگ که شما اشاره کردی اگر منظور شما گرفتن سرعت و A (در حالت فابریک) باشه ، توی نسخه ی 12 با اضافه شدن سیستم جدید دفاع کردن - Tactical - حالت قبلی دفاع کردن حذف نشد و با تغییر آن به - Legacy - (یعنی به ارث برده(از نسخه های قبلی) ) میشد به قول شما مثل 11 دفاع کرد...
توی 13 هم مثل 12 انتخاب این دو مورد دست گیمر است...:11:

Kamyar_AnathemA
21-09-2012, 15:19
دیشب چند دست روی Legendary بازی کردم من یوونتوس بودم و سی پی یو سیتی
خیلی بازی از 12 بهتر شده
هم سرعت بازی هم سرعت پاس دادن
کلا خیلی حال کردم
اینقدر جو منو گرفته بود همه بازیارو بردم از سی پی یو
بازی سی پی یو واقعی شده و مثل 12 فضایی نیست
میشه فهمید چیکار میخواد بکنه
در کل عالیه

danyal2006
21-09-2012, 17:06
دوستانی که دمو رو بازی کردند ، آیا از لحاظ فیزیکی هم گیم پلی تغییراتی داشته؟

Retired User
21-09-2012, 17:12
از 98 دارم فیفا رو سال به سال دنبال میکنم
اما 13 رو فکر نمیکنم دیگه بخرم
انگار سنم از بازی گذشته:23:

konami-pes
21-09-2012, 17:28
از 98 دارم فیفا رو سال به سال دنبال میکنم
اما 13 رو فکر نمیکنم دیگه بخرم
انگار سنم از بازی گذشته:23:

گیم ربطی به سن و سال نداره من الان 24 ساله ام و تا وقتی بمیرم بازی میکنم

Retired User
21-09-2012, 17:40
گیم ربطی به سن و سال نداره من الان 24 ساله ام و تا وقتی بمیرم بازی میکنم

سن عقلی فرق میکنه خوب
وقتی از چیزی لذت نبرید یعنی از سنیش گذشتید
الان علاقم به پول خیلی خیلی بیشتره تا بازی لول
یعنی ترجیح میدم همون زمان رو کار کنم و بیشتر یاد بگیرم تا بتونم بهتر پول در بیارم
یکم خارج از تاپیک بود شرمنده

SevenCity
21-09-2012, 18:07
سن عقلی فرق میکنه خوب
یعنی ترجیح میدم همون زمان رو کار کنم و بیشتر یاد بگیرم تا بتونم بهتر پول در بیارم

متاسفانه روند ماشینیزم و سیستم سرمایداری و در نهایت بیعدالتی باعث میشه ماها هممون یک زمانی از زندگی رو مجبور بشیم از علاقمندی هامون بزنیم و به پول و انباشت ثروت فکر کنیم و این پولدار شدن هم یک دوست داشتن کاذب هست زیرا اگر در جامعه ای عدالت و رفاه برقرار بود پول بکلی بی معنی نابود میشد
در نتیجه
فیفا بازی کردن و پول در اوردن ربطی به بی عقلی و عاقل بودن هم نداره
استراتژی و تاکتیک ها در این بازی به مثابه یک بازی فکری بزرگ مانند شطرنجه ....

korokodil_avareh
21-09-2012, 18:11
سن عقلی فرق میکنه خوب
البته همه مثل شما نیستند. من هم ازدواج کردم هم کار می کنم هم در حال گرفتن فوق لیسانس هستم. هر روزی که تکنولوژی در دسترسم باشه بازی می کنم. از زمانی که یادم میاد هم بازی می کردم و تا امروز بازی کردنم مانع از پیشرفتم که نشده هیچ، دلیل اصلی موفقیت شغلیم توی زندگی هم همین بازی ها بود چون زمان ما مثل الان دسترسی به مکالمات خارجی نبود و تنها از طریق بازی تونستم زبانم رو تقویت بکنم.
کلا سوای بقیه مزایا و معایبی که بازی ها میتونند داشته باشند، هدف اصلی بازی کردن لذت بردن و سرگرمیه، آدم توی هر سنی به سرگرمی احتیاج داره. حال میخواد چرخ زدن توی اینترنت باشه یا نشستن پای تی وی یا بازی کردن. پس بازی به عنوان سرگرمی چیزی نیست که بخواد به قول شما با بلوغ عقلی کنار گذاشته باشه.

animsprite
21-09-2012, 18:27
pess13 اومد داره میره به امید fifa13 بهتر
مثل اینکه تاپیک رو تار عنکبوت گرفته مارو هم خوره -دوستان باورتون میشه هردوی این بازی هارو در حد حرفه ای بازی میکنم فعلا که با پسسس سر میکنیم تا پیف پاف13 هم بیاد:12:

EngineeR EhsaN
21-09-2012, 19:27
نمرات بازی FIFA 13 اعلام شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Eurogamer Spain – 10/10
Everyeye.it – 9.5/10
Games Master - ۹٫۱/۱۰
Meristation – 9.1/10
CVG – 9.1/10
Games Master UK – 9.1/10
GameStar – 9.1/10
IGN – 9/10
Eurogamer – 9/10
OXM – 9/10
VideoGamer – 9/10
Gameblog.fr – 9/10
3DJuegos – 9/10
XGN – 8.8/10
Gamer.nl – 8.5/10
Gameblog – 4.5/5

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mihydz
21-09-2012, 19:57
خدا رو شکر... خبر قبلی خراب از آب دراومد
آرسنال
Gervinho - 82
Diaby - 80
Djourou - 75
Giroud - 80
Rosicky - 80
Arteta - 83
Fabianksi - 76
Szczesny - 80
Frimpong - 72
Mertesacker - 82
Chamahk - 77
Walcott - 81
Andre Santos - 79
Chamberlain - 76
Podolski - 86
Ramsey - 79
Wilshere - 82
Vermaelen - 85
Arshavin - 81
Koscielny - 82
Santi Cazorla - 85
Gibbs - 79
Sagna - 83

vampyre
21-09-2012, 21:06
خب بازی توی ارجین برای پری لود گزاشته شد با حجم 6 گیگ و خورده ای.ارجینال دارا برن تو کارش.تاریخ انتشارش رو هم عوض کرده و زده 24 سپتامبر یعنی پس فردا.

FCBarcelona.ir
21-09-2012, 21:21
خب بازی توی ارجین برای پری لود گزاشته شد با حجم 6 گیگ و خورده ای.ارجینال دارا برن تو کارش.تاریخ انتشارش رو هم عوض کرده و زده 24 سپتامبر یعنی پس فردا.

چطوری میشه بازی رو اریجینال تهیه کرد؟ بدون داشتن مستر کارت و این چیزا.

EngineeR EhsaN
21-09-2012, 22:08
چطوری میشه بازی رو اریجینال تهیه کرد؟ بدون داشتن مستر کارت و این چیزا.

باید شماره سریال ارجینال باری رو از سایتای ایرانی بخرید

irmpmn
22-09-2012, 08:46
اين عكس هم توئيتر فيفا قرار داده و ميگه آماده ست كه شما بازي كنيد ...
پس يعني تكثير انجام شده و تغييرات رو تو آپديت ها قرار ميدن. بازي ديگه تغييري نخواهد كرد

alone_boy
22-09-2012, 10:30
استیل چیپ زدن بازیکنا فوق العاده تکراریه و به محض اینکه بازیکن حرکت کرد که ضربه بزنه میدونم میخواد چیپ بزنه یا نه

paroucia
22-09-2012, 11:04
سلام
اریجینالش تقریبا چقدر تموم میشه؟ و اینکه اگر چند ماه دیگه بخوام بخرم آیا قیمتش پایین میاد؟
غیر از بازی آنلاین انجام دادن چه ویژگی های دیگه ای از اریژینال بودن نصیبمون میشه؟

مرسی

irmpmn
22-09-2012, 11:36
آنلاين بازي كردن بزرگترين چيزيه كه نصيبت ميشه . مورداي بعدي آپديت بازي هست كه آورال ها رو به روز ميكنه و سبك بازي هم كم كم تغيير ميده ، باگ ها رو برطرف ميكنه و ...

vampyre
22-09-2012, 12:32
سلام
اریجینالش تقریبا چقدر تموم میشه؟ و اینکه اگر چند ماه دیگه بخوام بخرم آیا قیمتش پایین میاد؟
غیر از بازی آنلاین انجام دادن چه ویژگی های دیگه ای از اریژینال بودن نصیبمون میشه؟

مرسی
قیمتش 57$ هست.اگر چند ماه صبر کنید شاید تخفیفهای 25% رو شاهد باشید.
ویژگی ها رو هم که دوستمون در بالا گفت.

mj77
22-09-2012, 13:44
من دمو از میهن دانلود کردم.چطوری نصب میشه؟ میگه باید نرم افزار origin داشته باشی؟

keymaker
22-09-2012, 13:50
الان سایت اوریجینال گیمز پیشفروش کرده ۸۰ تومن ! سایت کامل تایید میشه تا حالا FIFA 12 و PES 2012 رو خرید کردم و مشکلی نبوده‌!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فروش-بازی-اورجینال-fifa-13.html

SevenCity
22-09-2012, 14:31
الان سایت اوریجینال گیمز پیشفروش کرده ۸۰ تومن ! سایت کامل تایید میشه تا حالا FIFA 12 و PES 2012 رو خرید کردم و مشکلی نبوده‌!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فروش-بازی-اورجینال-fifa-13.html

عجب ایدی ای این سایت رو تایید میکنه Key Maker
(شوخی :ی)

B3HZ@D
22-09-2012, 14:52
اسکیدرو هم بازی رو گذاشته با حجم 6.5 گیگ ! ولی هنوز کرک نشده .

FIFA 13-3DM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-6198)

mohsen_gh1991
22-09-2012, 15:34
دوستان یه سوال :
من اخرین فوتبالی که بازی کردم 2010 بود. که همزمان پیس و فیفا رو نصب کردم . ولی فیفا تو بعضی موارد واقعا مشکل داشت.
اول اینکه دوربین توی زمین فقط حرکت طولی داشت . یعنی بازیکنایی که سمت دوربین بازی بودن تصاویر خوب ولی وقتی بازی به سمت مقابل میرفت دوربین ثابت میموند و نتیجه این میشد که بازیکنا رو باید از همون نمای دور کنترل میکردیم. نمیدونم متوجه منظورم شدین؟ یا اینطوری بگم یه سمت زمین بازیکنا بزرگ دیده میشدن و در سمت دیگه خیلی ریزتر .
مشکل دوم تو پاس دادن بود. که بین دوتا بازیکن نزدیک به هم که توپ درگیر میشد معمولا خطای هند گرفته میشد و همینطور ضربات ازادو بدون هیچ تکنیکی میشد به گل تبدیل کنیم . و مشکل تورهای دروازه که وقتی توپ گل میشد تور دروازه ها مث بازیای سگا حرکت میکرد.
میخواستم ببینم تو نسخه جدیدش این مشکلات رفع شدن؟

M E S S I
22-09-2012, 15:46
حتما این 2-3 تا باگ فیفا رو ببینید: :31:

پرشین گیگ - دانلود - FIFA 13 - Top Fails of The Week Funny OG!!! Episode 1 SASportsGaming HD.mp4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] G!!!%20%20Episode%201%20SASportsGaming%20HD.mp4)

(دوستان زود جبهه گیری نکنید و کار به جاهای باریک نکشه! شما هم اگه باگی چیزی دارید خوشحال میشیم بزارید تو تاپیک بخندیم!:31:)

CRIS Joon CR7
22-09-2012, 15:50
تعدادی باکس شات از بازی درست کردیم و تعدادی هم از سایت های دیگه کپی کردیم : دی
سفارشات هم پذیرفته می شود ;)
ساخته های خودم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کار های دیگران:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9985ce465bcedb2g.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8b963b729977892g.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 103cb9c6c995662g.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d27592b0b996ca2g.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1ed3dfe3ab71242g.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3ee3ab44e19a0a2g.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

emad_rowan
22-09-2012, 18:34
همش توپن کریس جون
یک تار موی فیفا رو به صد تا پیس نمیدم چیه این پیس گفتم بخرم تا عشقم فیفا بیاد سرگرممون کنه، دیدیم زهی خیال باطل:41:
فقط فیفا رو عشقه

Kamyar_AnathemA
22-09-2012, 18:41
بازی کرک نشدش تو مغازه ها هست بریم بخریم ؟
ترجیحا مشهد

B3HZ@D
22-09-2012, 19:06
هنوز لینک دانلود درست و حسابی برای دانلود بازی ارائه نشده . فکر نکنم کسی دانلود کرده باشه که بخواد توی فروشگاه ها هم پخش کنه!

mohsen_gh1991
22-09-2012, 19:12
دوستان یه سوال :
من اخرین فوتبالی که بازی کردم 2010 بود. که همزمان پیس و فیفا رو نصب کردم . ولی فیفا تو بعضی موارد واقعا مشکل داشت.
اول اینکه دوربین توی زمین فقط حرکت طولی داشت . یعنی بازیکنایی که سمت دوربین بازی بودن تصاویر خوب ولی وقتی بازی به سمت مقابل میرفت دوربین ثابت میموند و نتیجه این میشد که بازیکنا رو باید از همون نمای دور کنترل میکردیم. نمیدونم متوجه منظورم شدین؟ یا اینطوری بگم یه سمت زمین بازیکنا بزرگ دیده میشدن و در سمت دیگه خیلی ریزتر .
مشکل دوم تو پاس دادن بود. که بین دوتا بازیکن نزدیک به هم که توپ درگیر میشد معمولا خطای هند گرفته میشد و همینطور ضربات ازادو بدون هیچ تکنیکی میشد به گل تبدیل کنیم . و مشکل تورهای دروازه که وقتی توپ گل میشد تور دروازه ها مث بازیای سگا حرکت میکرد.
کسی جواب نمیده؟

irmpmn
22-09-2012, 19:24
fifa.jpg - 81.4 Kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پاسخ ea به ایمیل من درباره لایسنس لیگ ایران در فیفا14. میگه ما کار اون بازی رو از 2013 شروع میکنیم و فعلا برنامه ای برای لایسنس ها نداریم.

ye adam
22-09-2012, 20:00
همش توپن کریس جون
یک تار موی فیفا رو به صد تا پیس نمیدم چیه این پیس گفتم بخرم تا عشقم فیفا بیاد سرگرممون کنه، دیدیم زهی خیال باطل:41:
فقط فیفا رو عشقه

کارت درسته

ye adam
22-09-2012, 20:04
دوستان یه سوال :

داداش نسخه جدید تا 3 روز دیگه به گفته ی پردیس گیم عرضه میشه
این مشکلات تو 2012 حل شد
2013 رو عشقس

Armin 7
22-09-2012, 20:15
سلام

اقــــــایون من این نرم افزار رو درست تنظیم میکنـــــم .

تایم بازی رو روی 6 قرار میدم . تنظیمات هم save میشه .

امــــــــــــا تو بازی تایم بازم همون 3 دقیقه هستش !!!

چجوری درستش کنـــــــــــــــــم ؟؟؟

pouyasony
22-09-2012, 20:20
سلام

منم دقیقا شرایط شمارو دارم همه چیزش تنظیم میشه جز تایم بازی

Gregar
22-09-2012, 20:59
سلام

بزاریش روی 12 ببین فرقی میکنه یا نه .

A.N.A.P
22-09-2012, 21:40
تا اونجایی که من میدونم نمیشه توی دمو زمان بازی رو تغییر داد ! توی FIFA 12 که اینجوری بود !

راستی نسخه Xbox کی میاد ؟

Iman-Emperatour
22-09-2012, 23:34
شنیدم ورزشگاه نیوکمپ این فیفا 13 نداره؟؟؟؟!:18:
یکی میگه واسه چی!

moh3en_sh
23-09-2012, 00:03
تا اونجایی که من میدونم نمیشه توی دمو زمان بازی رو تغییر داد ! توی FIFA 12 که اینجوری بود !

راستی نسخه Xbox کی میاد ؟

دو سه روز دیگه میاد

B3HZ@D
23-09-2012, 00:06
سلام

توی بازی همون 3 دقیقه نمایش داده میشه ولی تایم بازی به 6 دقیقه تغییر میکنه . کافیه یک بازی بکنید و با قبل از نصب این پچ مقایسه کنین .
اگر تغییری نکرده بود یعنی پچ نصب نشده و یا عمل نمیکنه ولی اگه زمان بازی بیشتر شده بود یعنی این که نصب پچ با موفقیت انجام شده .
با نگاه کردن به تایم بازی (3) متوجه تغییر نمیشین . باید بازی کنین.

FCBarcelona.ir
23-09-2012, 01:37
دوستان سرور Origin با IP ایران قابل دسترسیه؟ خیلی وقتا ارور اتصال به سرور میده. اگر فیلتری تحریمی چیزی باشه که عملا خرید بازی اوریجینال بی فایده س...

irmpmn
23-09-2012, 01:42
من که تا چند ماه پیش با ایکس باکس راحت بازی میکردم.

B3HZ@D
23-09-2012, 03:31
بالاخره لینک دانلود بازی توی سایت های ایرانی اومد . البته بازی هنوز کرک نشده ولی لینک دانلود بازی منتشر شده .

اسکیدرو هم لینک ها رو گذاشته .

A.N.A.P
23-09-2012, 09:14
شنیدم ورزشگاه نیوکمپ این فیفا 13 نداره؟؟؟؟!:18:
یکی میگه واسه چی!

کی گفته ؟ خیلی بعیده !

smallfrank
23-09-2012, 09:16
کی گفته ؟ خیلی بعیده !

نه درسته
امسال نتونستند لیسنساشو بگیرن...

italodance
23-09-2012, 09:22
بالاخره لینک دانلود بازی توی سایت های ایرانی اومد . البته بازی هنوز کرک نشده ولی لینک دانلود بازی منتشر شده .

اسکیدرو هم لینک ها رو گذاشته .

ان سایت skidrow نیست لول جعلیه

انها سایت ندارند هه هه هه

من سعی میکنم گیرشون بیارم باهاشون صحبت کنم ببینم چی میگند ولی انها 2 هفته زودتر از اتشار جهانی بازی رو خرند و دارند میدونید چرا؟ اگه گفتی معلومه که باهوشی

sabar
23-09-2012, 10:39
سلام
اومدم به کسی از بچه های پی ای اس بر نخوره ولی من از زمانی که فیفا 11 بازی کردم دیگه پی ای اس بهم نمیچسبه امسال هم با اینکه واقعا پیشرفت داشته ولی بازم باهاش حال نکردم
حالا ببینید با این سیستم که دارم امسال میتونم فیفا روی لاو بازی کنم پارسال که تونستم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Gregar
23-09-2012, 11:11
دوستان سرور Origin با IP ایران قابل دسترسیه؟ خیلی وقتا ارور اتصال به سرور میده. اگر فیلتری تحریمی چیزی باشه که عملا خرید بازی اوریجینال بی فایده س...

نه تحریم نیست و به راحتی میشه به سرورهای EA توی بازی وصل شد . تنها مشکلی که هست و مهم هم نیست اینه که از توی خود اریجین نمیتونی بازی بخری . ولی ما که از سایتهای ایرانی کد بازی رو میخریم پس واسمون مهم نیست که این بخش سیلتره .
من خودم فیفا 12 رو ارجینال دارم . فقط حواستون باشه موقع دانلود بازی از اریجین ممکنه به مشکلاتی بربخورین . مثل اینکه من تا 7 گیگ دانلود کردم و اخراش بود ولی یهو خود نرم افزار دانلود رو پاک کرد. ولی شاید حالا که دیگه بتا نیست مشکل نداشته باشه .

ان سایت skidrow نیست لول جعلیه

انها سایت ندارند هه هه هه

من سعی میکنم گیرشون بیارم باهاشون صحبت کنم ببینم چی میگند ولی انها 2 هفته زودتر از اتشار جهانی بازی رو خرند و دارند میدونید چرا؟ اگه گفتی معلومه که باهوشی

درسته مال خود اسکیدرو نیست اما منبع اصلی دسترسی به کرکهای گروههای مختلف هستش که اولین بار اونجا قرار میگیره . همچنین اپدیتهایی که خود کرکرها برای بازی ها میدن .

smallfrank
23-09-2012, 11:49
نسخه 360 هم دیشب لیک شد....

kalantarahura
23-09-2012, 11:54
سلام
اومدم به کسی از بچه های پی ای اس بر نخوره ولی من از زمانی که فیفا 11 بازی کردم دیگه پی ای اس بهم نمیچسبه امسال هم با اینکه واقعا پیشرفت داشته ولی بازم باهاش حال نکردم
حالا ببینید با این سیستم که دارم امسال میتونم فیفا روی لاو بازی کنم پارسال که تونستم

به نظر من سیستمت جواب میده.امیدوارم کارت گرافیکتم خوب باشه

dr_shahrooz
23-09-2012, 12:11
خبر موثق :
فیفا 13 نسخه ی پی اس 3 ،4 شنبه شب یا نهایت 5شنبه صبح با قیمت 180 تا 200 تومن تو ایران قابل دسترسیه

FCBarcelona.ir
23-09-2012, 12:55
نه تحریم نیست و به راحتی میشه به سرورهای EA توی بازی وصل شد . تنها مشکلی که هست و مهم هم نیست اینه که از توی خود اریجین نمیتونی بازی بخری . ولی ما که از سایتهای ایرانی کد بازی رو میخریم پس واسمون مهم نیست که این بخش سیلتره .
من خودم فیفا 12 رو ارجینال دارم . فقط حواستون باشه موقع دانلود بازی از اریجین ممکنه به مشکلاتی بربخورین . مثل اینکه من تا 7 گیگ دانلود کردم و اخراش بود ولی یهو خود نرم افزار دانلود رو پاک کرد. ولی شاید حالا که دیگه بتا نیست مشکل نداشته باشه .
یعنی تنها کاری که با Origin داریم اینه که کد بازی رو از یکی از سایتهای ایرانی بخریم و فایل exe اصل رو با Origin فعالسازی بکنیم و بعد اون دیگه برای اتصال به سرور EA نیازی به Origin نیست؟

irmpmn
23-09-2012, 13:06
جايي براي فروش نيومده هنوز نسخه ايكس باكس ؟

Gregar
23-09-2012, 14:07
خبر موثق :
فیفا 13 نسخه ی پی اس 3 ،4 شنبه شب یا نهایت 5شنبه صبح با قیمت 180 تا 200 تومن تو ایران قابل دسترسیه

خبر موثق تر :
فیفا 13 نسخه ی پی سی 3 ،4 روز بعد یا نهایت 5 روز بعد از نسخه کنسول با قیمت 1000 تا 2000 تومن تو ایران قابل دسترسیه

یعنی تنها کاری که با Origin داریم اینه که کد بازی رو از یکی از سایتهای ایرانی بخریم و فایل exe اصل رو با Origin فعالسازی بکنیم و بعد اون دیگه برای اتصال به سرور EA نیازی به Origin نیست؟

نه . کد رو که خریدی میدیش به اریجین و خودش تشخیص میده که این کد مربوط به چه بازی ای و چه نسخه ای هست . و بعد اجازه دانلود نسخه دیجیتال بازی رو از طریق خود اریجین به شما میده . اگه نمیتونین حجم بالا دانلود کنین نخرین که به ... میرین . البته قابلیت رزیوم رو داره .
اینکه بخوای از نسخه کرکی استفاده کنی و دانلود رو دور بزنی خیلی دردسر داره . یعنی پارسال سر فیفا 12 جوری شد که خیلی کم توسنتن اینکار رو بکنن و همون اولش بود و بعد دیگه کسی نتوسنت . دانلود روش مطمئنتریه . اگه نمیتونی دانلود کنی به ریسکش نمیارزه .

CRIS Joon CR7
23-09-2012, 14:13
طبق سایت ABGX ریجن پال بازی لیک شده است:

این بازی هم همانند PES 2013 قفل XGD3 رو روی دیسک خود دارد...
نهایتا تا فردا صبح بازی به فروشگاه ها هم راه پیدا میکند...

Iman-Emperatour
23-09-2012, 14:24
نه درسته
امسال نتونستند لیسنساشو بگیرن...

چقدر مسخره
ورزشگاه به این مهمی .......!:13:

italodance
23-09-2012, 14:37

درسته مال خود اسکیدرو نیست اما منبع اصلی دسترسی به کرکهای گروههای مختلف هستش که اولین بار اونجا قرار میگیره . همچنین اپدیتهایی که خود کرکرها برای بازی ها میدن .

اممم

اولین بار؟

برای بچه های اینترنت شاید یعنی برای http

طی صحبتی که با اسکیدرو داشتم به من گفتن تا فردا و یا پس فردا

چون نسخه را خریداری کردند و دارند روی کرکش کار میکنند

italodance
23-09-2012, 14:41
طبق سایت ABGX ریجن پال بازی لیک شده است:

این بازی هم همانند PES 2013 قفل XGD3 رو روی دیسک خود دارد...
نهایتا تا فردا صبح بازی به فروشگاه ها هم راه پیدا میکند...

ما نسخه FIFA.13.PAL.XBOX360-EndyNicM بدلیل خریداری نشدن و دزدی از فضای اینترنت و p2p باطل اعلام کردیم

Marshall_
23-09-2012, 15:16
خبر موثق تر :
فیفا 13 نسخه ی پی سی 3 ،4 روز بعد یا نهایت 5 روز بعد از نسخه کنسول با قیمت 1000 تا 2000 تومن تو ایران قابل دسترسیه

نه . کد رو که خریدی میدیش به اریجین و خودش تشخیص میده که این کد مربوط به چه بازی ای و چه نسخه ای هست . و بعد اجازه دانلود نسخه دیجیتال بازی رو از طریق خود اریجین به شما میده . اگه نمیتونین حجم بالا دانلود کنین نخرین که به ... میرین . البته قابلیت رزیوم رو داره .
اینکه بخوای از نسخه کرکی استفاده کنی و دانلود رو دور بزنی خیلی دردسر داره . یعنی پارسال سر فیفا 12 جوری شد که خیلی کم توسنتن اینکار رو بکنن و همون اولش بود و بعد دیگه کسی نتوسنت . دانلود روش مطمئنتریه . اگه نمیتونی دانلود کنی به ریسکش نمیارزه .

نیازی به دانلود نیست دوست عزیز. راه های زیادی واسه گول زدن اورجین وجود داره.... شما میتونی اورجین رو نصب کنی ، بعد بری 4 هزار تومن یه dvd فیفا بگیری و نصب کنی ، بعد کاری کنی که اورجین بازی رو به عنوان بازی اورجینال بشناسه! اینکار رو که بکنی دیگه نیاز به دانلود 7 گیگ نیست! حدود 200 مگ دانلود می کنه و تموم.... من هم اورجینال 12 رو دارم و 1 ساله که دارم بازی می کنم ، ولی دانلودش نکردم اصلا!:31:

Amir-Rainman
23-09-2012, 15:29
نیازی به دانلود نیست دوست عزیز. راه های زیادی واسه گول زدن اورجین وجود داره.... شما میتونی اورجین رو نصب کنی ، بعد بری 4 هزار تومن یه dvd فیفا بگیری و نصب کنی ، بعد کاری کنی که اورجین بازی رو به عنوان بازی اورجینال بشناسه! اینکار رو که بکنی دیگه نیاز به دانلود 7 گیگ نیست! حدود 200 مگ دانلود می کنه و تموم.... من هم اورجینال 12 رو دارم و 1 ساله که دارم بازی می کنم ، ولی دانلودش نکردم اصلا!:31:

یعنی چی الآن؟؟؟
نسخه اورجینال نخریم بعد کاری کنیم نسخه اورجینال بشه....؟؟!؟!
میشه یه خورده توضیح بدی.؟؟؟!!!!!!:11:
خیر از زندگیت ببینی جوون ...:31:

mohsen_gh1991
23-09-2012, 15:40
دوستان نسخه پیسی تو بازار اومده؟

khelane
23-09-2012, 15:51
یعنی باید واسه فیفا 13 نسخه برنر مکس تهیه کنیم برای انلاین ؟!
تاحالا هیچ فروشگاهی واسه خرید نزاشته؟

EngineeR EhsaN
23-09-2012, 16:25
دوستان نسخه پیسی تو بازار اومده؟

نه هنوز کرک نشده ، فعلا باید نسخه بدون کرکشو دانلود کنیم تا کرک بیاد :goatee:

vampyre
23-09-2012, 16:35
یعنی چی الآن؟؟؟
نسخه اورجینال نخریم بعد کاری کنیم نسخه اورجینال بشه....؟؟!؟!
میشه یه خورده توضیح بدی.؟؟؟!!!!!!:11:
خیر از زندگیت ببینی جوون ...:31:
همچین چیزی امکانش نیست و این دوستمون فقط منظورش دانلود نکردن بازی هست.شما برای ارجینال لودن در هر صورت باید سی دی کی بازی رو وارد ارجین کنید و برای دانلود کردن از راه که ایشون گفتند.

Gregar
23-09-2012, 19:46

راههای زیادی که هست . منم نگفتم نیست . گفتم دردسرش زیاده . حالا شما هم که واست درست شد شانس اوردی . توی همین انجمن کلی بچه ها پدرشون در اومد که این کار رو بکنن . فقط عده معدودی تونستن و خیلی ها هم نشد و باید دانلود میکردن از جمله خود من .
هنوز تاپیکش هست که اموزش داده . بچه هایی که میخوان ببینن چجوری بدون دانلود میشه این کار رو کرد یه سرچی بزنن . تاپیک انلاین بازی کردن فیفا 12 توی بخش بازی های انلاین .

فقط راهش صددرصدی نیست . ممکنه نشه و باید چند گیگ دانلود کنید . پس قبل از خرید حتما این نکته رو هم در نظر بگیرین .

irmpmn
24-09-2012, 08:38
امروز بازی تو رشت فروخته میشه

Marshall_
24-09-2012, 09:43
بازی هنوز کرک نشده... چجوری فروخته میشه؟:دی

گویا گروه اسکیدرو 25 سپتامبر می خواد کرک رو رلیز کنه. تا اون موقع بازی بدون کرک هست.

irmpmn
24-09-2012, 11:56
نسخه 360 امروز به فروش میره برادر :دی

emad_rowan
24-09-2012, 13:29
من برای ایکس باکس خریدمش بینظیره
کسی از دوستان نمیدونه چجوری پشت 18 هارو بزنیم منظورم اینه یکی از رو توپ بپره و از اینجور حرف ها

soheilnouri
24-09-2012, 13:45
حخن اگه بخام اورجينالشو بخرم با خود دي وي دي بهم سي دي كي رو ميدن يا فقط سي دي كي ميدن؟يكي گفته بود كه حتي فقط سي دي كي بخري و بازي رو كپي بخري بازيمون اصل محسوب ميشه و تو لايو گير نميدن..درسته

A.N.A.P
24-09-2012, 14:01
حخن اگه بخام اورجينالشو بخرم با خود دي وي دي بهم سي دي كي رو ميدن يا فقط سي دي كي ميدن؟يكي گفته بود كه حتي فقط سي دي كي بخري و بازي رو كپي بخري بازيمون اصل محسوب ميشه و تو لايو گير نميدن..درسته

اگه ارویجینال بخری توش CD key هست .

درباره سوال دومت بگم که خیر اصلا هیچ رطی نداره !

hadishi
24-09-2012, 14:03
دوست عزیز شما میرای dvd بازی ( 2 , 3 هزاری ) رو میخری بعد میری از سایت های ایرانی که cd key می فروشن cd key بازی رو میخری همین با نسخه کرک هم میشه مهم اینه شما بری پول بدی cd key بازی رو بخری

irmpmn
24-09-2012, 14:14
کسی از دوستان نمیدونه چجوری پشت 18 هارو بزنیم منظورم اینه یکی از رو توپ بپره و از اینجور حرف ها

بازی چطوره دوست من ؟ باگ ها برطرف شدن ؟ :دی من تحمل 5-6 ساعت رو ندارم اصلا ! :دی

امیررضا انجامی
24-09-2012, 14:34
عالیه این انجمن

Marshall_
24-09-2012, 14:36
اورجینال بازی خیلی گرون شده.... من سال پیش زمانی که از 25 تومن شده بود 36 تومن فیفا 12 رو گرفتم و کلی هم ناراحت بودم که چرا گرون شده!! ولی الان سایت ها پیش فروش کردن که کمترین قیمت 80 تومنه! تازه اونم ورژن روسیه بازیه که معلوم نیست زبونش انگلیسی باشه یا روسی! ورژن اروپاش 105 تومنه!!!

=======

دوستان عزیز شما یه CD key می خرین و بعد میرین از هر جایی دوست داشتین dvd معمولی و کرک شده فیفا رو می خرین. بعد با همون کدی که خریدین بازیتون اورجینال میشه. همون CD key اصل کاره.

=========

من دیروز بعد از کلی 13 بازی کردن دوباره رفتم 12 بازی کردم... واقعا قابل قیاس نیستن! 13 به شدت روون تر و بهتر شده! واقعا باگ ها برطرف شده و بازی دلچسب شده. اگر می خواین کامل متوجه تغییرات بشین هر 2 تا بازی رو بازی کنین پشت سر هم.

danyal2006
24-09-2012, 14:36
بازی هنوز کرک نشده... چجوری فروخته میشه؟:دی

گویا گروه اسکیدرو 25 سپتامبر می خواد کرک رو رلیز کنه. تا اون موقع بازی بدون کرک هست.

Crack ETA: 25th September
EA has released only 99.99% files & we have them unlocked, remaining 0.01% file will be released by EA on 25th September in order to make it playable and then BOOM CRACKED !
-SKiDROW TEAM

vampyre
24-09-2012, 15:07
بازی تو ارجین تا 3 ساعت و نیم دیگه میاد

konami-pes
24-09-2012, 15:36

با توجه به تنظیمات حالت کلاسیک که خودم بازی میکنم واست توضیح میدم دقت کن:
شما وقتی پشت توپ وایسادی برای اینکه نفر دوم بیاد پشت توپ دکمهLT و برای اینکه نفر سوم بیاد دکمه RB میزنی.بعد اگر میخوای نفر دوم از روی توپ بپره و نفر اول ضربه رو بزنه باید RB رو بگیری و سپس در این حین دکمه B و A رو با هم بزنی.در این حالت یکی از بازیکنان از روی توپ میپره سپس سریعا دکمه شوت رو با زاویه و قدرت مناسب بزن تا ضربه زده بشه:46:

راستی یه سوال : آب و هوا در کریز مود قابل تنظیم هست؟منظورم ساعت بازی هستش

A.N.A.P
24-09-2012, 15:43
اورجینال بازی خیلی گرون شده.... من سال پیش زمانی که از 25 تومن شده بود 36 تومن فیفا 12 رو گرفتم و کلی هم ناراحت بودم که چرا گرون شده!! ولی الان سایت ها پیش فروش کردن که کمترین قیمت 80 تومنه! تازه اونم ورژن روسیه بازیه که معلوم نیست زبونش انگلیسی باشه یا روسی! ورژن اروپاش 105 تومنه!!!

=======

دوستان عزیز شما یه CD key می خرین و بعد میرین از هر جایی دوست داشتین dvd معمولی و کرک شده فیفا رو می خرین. بعد با همون کدی که خریدین بازیتون اورجینال میشه. همون CD key اصل کاره.

=========

من دیروز بعد از کلی 13 بازی کردن دوباره رفتم 12 بازی کردم... واقعا قابل قیاس نیستن! 13 به شدت روون تر و بهتر شده! واقعا باگ ها برطرف شده و بازی دلچسب شده. اگر می خواین کامل متوجه تغییرات بشین هر 2 تا بازی رو بازی کنین پشت سر هم.

دوست عزیز منبع حرفت کجاست ؟
کی گفته با خرید CD key بازی اصل میشه ؟ اگه اینجوریه Stealth Patch کردن بازی های Xbox کشکه دیگه ؟

در ضمن منظور حرف من نسخه کنسولی هست نه PC !
soheilnouri ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم درباره نسخه کنسولی پرسیدن که جوابش رو صفحه قبل دادم !

konami-pes
24-09-2012, 15:46
کی گفته با خرید CD key بازی اصل میشه ؟ اگه اینجوریه Stealth Patch کردن بازی های Xbox کشکه دیگه ؟

ایشون فکر کنم واسه نسخه پی سی مظورشه

Marshall_
24-09-2012, 15:49

در ضمن منظور حرف من نسخه کنسولی هست نه PC !
soheilnouri ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم درباره نسخه کنسولی پرسیدن که جوابش رو صفحه قبل دادم !

من در مورد pc صحبت می کنم:10:

emad_rowan
24-09-2012, 16:22
با توجه به تنظیمات حالت کلاسیک که خودم بازی میکنم واست توضیح میدم دقت کن:
شما وقتی پشت توپ وایسادی برای اینکه نفر دوم بیاد پشت توپ دکمهLT و برای اینکه نفر سوم بیاد دکمه RB میزنی.بعد اگر میخوای نفر دوم از روی توپ بپره و نفر اول ضربه رو بزنه باید RB رو بگیری و سپس در این حین دکمه B و A رو با هم بزنی.در این حالت یکی از بازیکنان از روی توپ میپره سپس سریعا دکمه شوت رو با زاویه و قدرت مناسب بزن تا ضربه زده بشه:46:

راستی یه سوال : آب و هوا در کریز مود قابل تنظیم هست؟منظورم ساعت بازی هستش

اقا ممنون من نحوه تشکر کردنو یاد ندارم کجاست؟
در مورد ساعت بازی نگو که عالیه 99% ورزشگاه ها همه ساعت دارن از 9-10 صبح تا 11-12 شب.
راستی توی 12 که هر برخوردی دست کم یک باگ خفن داشت دیگه تو 13 خبری نیست من از دیشب تاحالا هیچ برخورد مشخره ای ندیدم. یک دو ها هم که خودتون ببینین بهتره تو یک کلمه مهشره

M A X I M U M
24-09-2012, 18:02
دوستان یکی میتونه جواب بده ؟

سلام دوستان
من وقتی PES بازی می کنم همیشه فریم ریت بسیار خوبی دارم
رزولیشن مانیتورم 1080p هست و میشه گفت PES خیلی روان و راحت اجرا میشه برام
اما نمیدونم چرا وقتی Fifa 12 رو نصب می کنم بازی خیلی کند اجرا میشه
فریم ریت خیلی پایینه
نت رو جستجو کردم همه میگن برای فیفا و pes سیستم مورد نیاز زیاد بالا نیست
واقعا آرزو به دل موندم فیفا رو با یه فریم ریت عالی و روان بازی کنم
الان رزولیشن رو گذاشتم روی 1280x720 و کلی آپشن هارو غیرفعال کردم و بازم یه کم بهتر شده
اما pes همه چیز روی آخرشه و همه اپشن ها فعال هستن اما کیفیت تصویر و فریم ریت عالیه

کسی میتونه کمکم کنه ؟ اصلا دوست ندارم fifa13 رو اینطوری بازی کنم

Kamyar_AnathemA
24-09-2012, 18:03
نسخه PC مهم نیست که از کجا گرفته باشی
از نانوایی سر کوچه هم گرفته باشی درسته و مهم اون سی دی کی هست که با اون اکتیو میشه بازی
کسایی هم که از سی دی استفاده میکنن برای PC نیازی به کرک ندارن
سی دی کی بازیو قانونی میکنه و نیازی به کرک نیست

Gregar
24-09-2012, 18:05
اه این کنکور و پروژه ها هم که واسمون وقت نمیزاره یه فیفا بازی کنیم .
راستی بچه ها این نسخه ای که از روز جمعه واسه پی سی اومده و کرک نشده نسخه کامل هستش ؟ قضیه چیه که هنوز کرک نیومده و اسکیدرو اون متن رو زده که هنوز یک درصد فایلها رلیز نشده .

konami-pes
24-09-2012, 18:20
اقا ممنون من نحوه تشکر کردنو یاد ندارم کجاست؟
در مورد ساعت بازی نگو که عالیه 99% ورزشگاه ها همه ساعت دارن از 9-10 صبح تا 11-12 شب.
راستی توی 12 که هر برخوردی دست کم یک باگ خفن داشت دیگه تو 13 خبری نیست من از دیشب تاحالا هیچ برخورد مشخره ای ندیدم. یک دو ها هم که خودتون ببینین بهتره تو یک کلمه مهشره

خواهش میکنم داداش
دکمه تشکر زیر مشخصات پروفایل سمت راست هست.نوشته " تشکر از کاربر"
ساعت ورزشگاه ها توی دمو از ساعت 3 بعد از ظهر بود تا 10 شب .فکر کنم نسخه نهایی هم همین باشه .یه بررسی مجدد بکن:46:

konami-pes
24-09-2012, 18:23

سلام دوستان
فریم ریت خیلی پایینه
الان رزولیشن رو گذاشتم روی 1280x720 و کلی آپشن هارو غیرفعال کردم و بازم یه کم بهتر شده
اما pes همه چیز روی آخرشه و همه اپشن ها فعال هستن اما کیفیت تصویر و فریم ریت عالیه

دوست عزیز فیفا مثل PES نیست و به سیستم بالا برای اجرا نیاز داره.البته بیشتر روی سی پی یو حساسه.یک سی پی یوی حداقل 3 هسته ای با رم 4 و گرافیک 1 گیگ داشته باشی با بالاترین تنظیمات ممکن می تونی بازی کنی.

vampyre
24-09-2012, 18:30
خب بازی تو ارجین اومد بریم یکم بازی کنیم ببینیم چه طوره!

pouyasony
24-09-2012, 20:14
دوست عزیز فیفا مثل PES نیست و به سیستم بالا برای اجرا نیاز داره.البته بیشتر روی سی پی یو حساسه.یک سی پی یوی حداقل 3 هسته ای با رم 4 و گرافیک 1 گیگ داشته باشی با بالاترین تنظیمات ممکن می تونی بازی کنی.

نه بابا اونجوریام نیست رفیق من با گرافیک 512 و رم 2 با اخرین جزئیات بازی میکنه با یه سیست معمولی میشه باهاش با بهترین حالت بازی کنی

CRIS Joon CR7
24-09-2012, 20:26
بعد از یه روز کاری حالا نوبت میرسه به FIFA 13 ...
بریم ببینیم چه کردند ;)
در همین پست یک مقایسه ی مختصر با نسخه قبلی میزارم...
...
.
نکات مثبت:
ترکیبی از نسخه ی 11 و 12
حذف بیشتر باگ های ایمپکت انجین
واقعی تر شدن بازی
طراحی مجدد اکثر فیس ها
منو های زیبا
گزارشگری عالی به طوری که یک دست بازی من به جرات بگم جمله ی تکراری نشنیدم...
چمن طبیعی تر
صدای تماشاگرا فوق العاده پیشرفت داشته
داوری عالی

حرکت های جدید دوربین فوق العادست و ....
دیگه چی میخوایم ؟!

نکات منفی:
... مسی : دی

kingmohsen
24-09-2012, 21:57
نه بابا اونجوریام نیست رفیق من با گرافیک 512 و رم 2 با اخرین جزئیات بازی میکنه با یه سیست معمولی میشه باهاش با بهترین حالت بازی کنی

فیفا خیلی بیخودی از سی پی یو کار میکشه و اینقدر واقعا لازم نداره و موتور بازیش یه جورایی خوب طراحی نشده

اما اینکه گرافیک شما 1 گیگ هست و اون 512 و باید از شما قوی تر باشه اصلا هیچ ربطی نداره
من گرافیک 256 بهتون معرفی میکنم که از 2 گیگ هم خیلی خیلی قویتره
گرافیک بالا به 1 گیگ یا 2 گیگ نیست.
به بیت های کارت گرافیک و نوع رم استفاده شده در اون بستگی داره
مثلا یه کارن گرافیک 256 که 256 بیتی و رم ddr3 هست چندین برابر یک کارت گرافیک 2 گیگ 64 بیتی ddr2 قدرت داره
شما باید ببینید دقیقا مشخصات کارت گرافیکتون چیه
یا کش سی پی یوتون چیه
یا رم کامپیوترتون از چه نوع رمی هست

pouyasony
24-09-2012, 23:05
فیفا خیلی بیخودی از سی پی یو کار میکشه و اینقدر واقعا لازم نداره و موتور بازیش یه جورایی خوب طراحی نشده

اما اینکه گرافیک شما 1 گیگ هست و اون 512 و باید از شما قوی تر باشه اصلا هیچ ربطی نداره
من گرافیک 256 بهتون معرفی میکنم که از 2 گیگ هم خیلی خیلی قویتره
گرافیک بالا به 1 گیگ یا 2 گیگ نیست.
به بیت های کارت گرافیک و نوع رم استفاده شده در اون بستگی داره
مثلا یه کارن گرافیک 256 که 256 بیتی و رم ddr3 هست چندین برابر یک کارت گرافیک 2 گیگ 64 بیتی ddr2 قدرت داره
شما باید ببینید دقیقا مشخصات کارت گرافیکتون چیه
یا کش سی پی یوتون چیه
یا رم کامپیوترتون از چه نوع رمی هست

دوست عزیز خودم همه اینارو میدونم رفیق من با یه گرافیک 64 بیتی 512 که 30 تومان قیمتشه بازی کرده

Marshall_
24-09-2012, 23:18

سلام دوستان
فریم ریت خیلی پایینه

من توصیه ای رو می کنم که به همه کردم و خودم هم کردم و جواب داده!

1- اول اینکه باید از توی تنظیمات گرافیکت گزینه Vsync حتما on باشه.

2- اگر هنوز هم بازی روون نیست ، از توی fifaconfig برو توی ستینگ بازی و fps رو بزار روی 60

balloon
24-09-2012, 23:28

سلام دوستان
فریم ریت خیلی پایینه

ماکسیه عزیز این مورد شاید به علتهای زیادی مربوط باشه ولی از این میان؛ یه علتهایی هست که میتونه از علتهای اصلی باشه ؛ در این موارد معمولا علت اصلی میتونه 1- نصب آخرین دایرکس یا حداقل نصب دایرکس داخل دیسک بازی - 2 از همه مهم تر نصب تمامی نسخه هایی Net Fromework مخصوصا نسخه 4 و 4.5 هست و سوم که احتماله زیادی هم نمیشه بهش داد اینه که در قسمت تنظیمات بازی مطمئن شو گزینه Frame Skip فعال باشه. و چهارم اینکه در تنظیمات کارت گرافیک سعی کن همه تنظیمات رو حداقل رو حالت پیش فرض داشته باشی (Default ) و یا در درجه Performance باشه.
البته اینم بگم گفتن CPU یا RAM سیستم پایینه ولی از اونجا که شما اشاره کردید که تمامیه تنظیمات رو به سمت حداقل هم تغییر دادید ولی بازم تقریبا تغییری بوجود نیومد پس از من این قول رو بگیر که این از سیستمه سخت افزار نیست. راستی اینم بگو که با چه ویندوزی کار میکنی؟ چونکه تا اونجا که یادمه حداقل FIFA 12 رو یادمه که رویه ویندوز XP به سختی اجرا میشد ولی FIFA 13 رو امتحان نکردم.

irmpmn
25-09-2012, 00:39
من نسخه 360 رو خریدم ولی دارم 90 میبیننم :دی

pouyasony
25-09-2012, 01:18
دوستان نسخه pc کی میاد؟دیگه PES دلمونو زده

B3HZ@D
25-09-2012, 01:28
نسخه PC اومده و فقط منتظر کرک هستیم

yaghma77
25-09-2012, 09:09
سلام به همگی . یه نفر بیاد یه توضیح کامل درباره نسخه اصلی بازی بده لطفا چون بیشتر درباره دمو بحث شده اما حالا که نسخه اصلی اومده یه توضیحی دربا ره اش بدید ممنون میشم:20:

Locker
25-09-2012, 10:36
Upcoming Games

Fifa 2013 :
in 2 hours, 14 minutes

delpiero107
25-09-2012, 10:47
FIFA 13 Ultimate Edition – FULL UNLOCKED – MULTI12 بچه ها منظورش چیه تو سایت اسکیدرو نوشته بود.?

irmpmn
25-09-2012, 11:18
FIFA 13 Ultimate Edition – FULL UNLOCKED – MULTI12 بچه ها منظورش چیه تو سایت اسکیدرو نوشته بود.?

فكر كنم يعني كرك ش تموم شد.
من ديشب بعد 90 دو دست بازي كردم. بازي واقعا بهتر شده ، روون تر شده ، نور پردازي بهتر
چند نكته جالب. زمان بازي رو طبق ساعت مي توني تعيين كني. از ساعت 13 تا 22
فصل بازي رو ميتوني تغيير بدي :‌بهار ، تابستون ، پاييز ، زمستون. كه اين مورد تو كرير مود خيلي ميتونه موثر باشه و واقعي ترش كنه
داوري. يه چيز جالب كه توي داوري به چشم اومد دروازبان داشت شروع مجدد ميكرد من رفتم باهاش قاطي كردم كه مثل 12 توپ بدزدم داور خطا گرفت. در واقع با اين كار يه جورايي ميشه جلو ضد حمله رو گرفت.
حركات تاكتيكي و سرعي خيلي حال ميده. يه چيز جالب توجه تر اينكه منچستريونايتد آنتونيو والنسيا كپي خودشه ! استايل ، دوندگي و سرعت و... بقيه رو زياد دقت نكردم ولي وين روني هم عالي شده. كاگاوا هم سرعت خوبي داره
در تي مقابل كه برادرم ميلان برداشته بود بوآتنگ خيلي خوب بود. و البته ميلان خيلي ضعيف شده و هواداراي ميلان امسال تو دفاع مشكل خواهند داشت.
الان كه آزمايشگاه سر كارم ، رفتم خونه بازي ميكنم ببينم ديگه چي به چيه ! خيلي جذاب شده بازي همينو بگم بهتون
ما بي معرفت نبوديم ، بازي كردم اومدم گفتم اونايي كه بازي نكردن اميدوارم زودتر برسه دستشون. يه عده بازي رو ميگيرن ديگه پشت سرشون هم نگاه نمي كنن

italodance
25-09-2012, 11:19
Upcoming Games

Fifa 2013 :
in 2 hours, 14 minutes

خبر جعلی و فاقد اعتبار هست

italodance
25-09-2012, 11:20

همان طور که گفتم به من گفته بودند نهایتا تا امروز

Locker
25-09-2012, 11:35

همان طور که گفتم به من گفته بودند نهایتا تا امروز

کدوم خبر ؟ فقط گفته به طور کامل آنلاک شده ، اما برای کرک باید صبر کنیم.

--------------------------------------------------------------------------
LATEST NEWS, 24th September
2012

FIFA 2013
Announcement:

Crack ETA: 25th
September

EA has released only 99.99% files & we have them unlocked, remaining
0.01% file will be released by EA on 25th September in order to make it playable
and then BOOM CRACKED !

-SKiDROW TEAM

soheilnouri
25-09-2012, 11:43
این نسخه ایی که من دیشب گرفتم تو کریر سریع از بازی میپره بیرون...راجع به بازی میام توضیح میدم.

Killzone2
25-09-2012, 11:49
لیست نمرات بازی

Canadian Online Gamers - 92 out of 100
Games Master UK - 91 out of 100
IncGamers - 9 out of 10
Playstation Official Magazine US - 9 out of 10
Playstation Official Magazine UK - 9 out of 10
Official Xbox Magazine UK - 9 out of 10
Digital Chumps - 9 out of 10
IGN - 9 out of 10
VideoGamer - 9 out of 10
Eurogamer - 9 out of 10
Game Informer - 8.75 out of 10
GamesRadar - 4 out of 5

میانگین نمرات بازی
PS3 از 5 نقد 89.50%
xbox360 از 9 نقد 88.94%

+
نمرات منتشر شده بازی در صفحه 84 هم هست در اینجا یه سری جدید هم بود که قرار گرفت!

rose_cute720
25-09-2012, 11:57
سایت مورد اعتماد من تو دانلود سایت دانلودها هست که فعلا" بازی رو نذاشته . این سایتایی که بازی رو گذاشتن مثل پی سی دی . کسی دانلود کرده ؟ یا کسی یه منبع مورد اعتماد داره که دانلود بی خودی نکنیم؟

soheilnouri
25-09-2012, 11:59
من دیشب نسخه ی غیر برنر مکس رو خریدم و بازی کردم.حدود 10 دست رفتم.5 دست با لاتسیو و 5 دست هم با من سیتی...گیم پلی بازی پیشرفت جالبی داشته...پاسکاری ها خیلی بیشتر شبیه سازی شده...نکته ی جالب زدن ضربه های اخر هستش که واقعا سختر شده...کلا گلزنی سخت تر شده...برخورد بازیکن ها به هم دیگه به دنبال پیشرفت نسخه ی 12 باز هم در این ورژن پیشرفتش ارتقا پیدا کرده و برخورد فیزیکی دو بازیکن به هم واقعا شبیه ساز تر شده...دفاع کردن سخت تر شده و گرافیک هم تا حدودی بهتر شده...اما تغییر خفیفی نسبت به نسخه ی قبلی داشته و اگر کسی زیاد حرفه ایی نباشه شاید متوجه نشه((از گیم پلی بازی))که این نسخه نسخه ی 13 هستش...البته کریر مود نمیتونستم برم چون به دلیلی که هنوز نمیدونم مینوشت failt to autorised the disc....

delpiero107
25-09-2012, 12:01
با نسخه دمو هم تفاوتی داره یا نه؟

italodance
25-09-2012, 12:04
سایت مورد اعتماد من تو دانلود سایت دانلودها هست که فعلا" بازی رو نذاشته . این سایتایی که بازی رو گذاشتن مثل پی سی دی . کسی دانلود کرده ؟ یا کسی یه منبع مورد اعتماد داره که دانلود بی خودی نکنیم؟

باید بایستی تا من اعلام کنم

هر وقت وارد شبکه ما یعنی scene شد میگم تازه بلافاصله بعد از 5 دقیقه که دانلود کردیم و چک شد اگر مشکل داشت مجددا اعلام میکنم تا براتون و وقتتون مشکلی نباشه

italodance
25-09-2012, 12:08
کدوم خبر ؟ فقط گفته به طور کامل آنلاک شده ، اما برای کرک باید صبر کنیم.

--------------------------------------------------------------------------
LATEST NEWS, 24th September
2012

FIFA 2013
Announcement:

Crack ETA: 25th
September

EA has released only 99.99% files & we have them unlocked, remaining
0.01% file will be released by EA on 25th September in order to make it playable
and then BOOM CRACKED !

-SKiDROW TEAM

خبر انلاک هم جعلی هست

EngineeR EhsaN
25-09-2012, 12:16
کسی میدونه این خوشحالی بعد گل ماریو بالوتلی و رقص گروهی برزیلی چطوریه؟

alone_boy
25-09-2012, 12:17
باید بایستی تا من اعلام کنم

هر وقت وارد شبکه ما یعنی scene شد میگم تازه بلافاصله بعد از 5 دقیقه که دانلود کردیم و چک شد اگر مشکل داشت مجددا اعلام میکنم تا براتون و وقتتون مشکلی نباشه

شما با گروه اسکیدرو هستی که این همه میگی جعلیه و به خودت اطمینان داری؟!!

italodance
25-09-2012, 12:22
شما با گروه اسکیدرو هستی که این همه میگی جعلیه و به خودت اطمینان داری؟!!

بنده از شبکه مادر اپلود اینترنت یعنی scene هستم

من با تمامی گروهها در ارتباطم چون خودم تو گروهی هستم

اطلاع برای شما:

بنده میتونم در عرض 2 دقیقه بهد از ریلیز بتون بگم کار درسته یا نه که دانلود الکی نکنید یا کدوم کار تایید ماست

خوب گاهی اوقات به هوطنانمان در ایران کمک کنیم

delpiero107
25-09-2012, 12:22
یکی جواب منو بده : بازی با نسخه دمو فرقی کرده؟

persian0
25-09-2012, 12:25
برای دانلود اومد؟

dr_shahrooz
25-09-2012, 12:27
خب دوستان ، فیفا 13 نسخه ی اریجینالش واسه PS3 همین 3 ساعت پیش رسید ایران و با قیمت 195 تومن گرفتمش
فیلم Unboxing شو هم گرفتم که تا لحظاتی دیگه میزارم دوستان ببینن
خیلی خوشحالم م م م م م م م م م م م م م م م م

konami-pes
25-09-2012, 12:29
خب دوستان ، فیفا 13 نسخه ی اریجینالش واسه PS3 همین 3 ساعت پیش رسید ایران و با قیمت 195 تومن گرفتمش
فیلم Unboxing شو هم گرفتم که تا لحظاتی دیگه میزارم دوستان ببینن
خیلی خوشحالم م م م م م م م م م م م م م م م م

داداش حالشو ببر:8:

لطفا بازی کردی یه نقد هم بذار بخونیم

delpiero107
25-09-2012, 12:31
داداش خفه شدم جواب منو هم بدین: بازی اصلی با دمو فرقی کرده . ؟

dr_shahrooz
25-09-2012, 12:38
داداش خفه شدم جواب منو هم بدین: بازی اصلی با دمو فرقی کرده . ؟

همیشه دمو 80% بازی اصلیه

dr_shahrooz
25-09-2012, 13:06
خب اینم Unboxig فیفا 13 نسخه ی PS3 توسط خودم :
کلیپ با کیفیت پایین و حجم 4 مگابایت :

کلیپ با کیفیت بالا و حجم 50 مگابایت :

mike_martini
25-09-2012, 14:27
دوستان من هم گرفتم . تا چند ساعت دیگه بازی می کنم اما یه نکته مهم بگم بهتون که اگه نسخه غیر اورجینال دارین می خرین نسخه "برنرمکس" باید بگیرین . چون حجم دیتای بازی زیاده ، تو قسمتائی چون کریر مود و اینا برین ، از بازی میاد بیرون . این نسخه قیمت بالاتری داره . این توصیه رو جدی بگیرین :)

italodance
25-09-2012, 15:02
Upcoming Games

Fifa 2013 :
in 2 hours, 14 minutes

چی شد هه هه هه :31:

همش جعلی

اصلا وقتی که کار انتشار میشه روی اینترنت نمیاد (رو http نیستیم ما انجمن و سایت و این چیزها رو میگم....) روی شبکه ما scene یعنی روی کامپیوترهای مادر اپلود اینترنت اول میاد

بعد دست به دست میشه میاد تو ان سایتهای جعلی نظیر بالا و کیلویی بنام خودش جا میگذاره

bad_guy
25-09-2012, 15:07
دوستان من هم گرفتم . تا چند ساعت دیگه بازی می کنم اما یه نکته مهم بگم بهتون که اگه نسخه غیر اورجینال دارین می خرین نسخه "برنرمکس" باید بگیرین . چون حجم دیتای بازی زیاده ، تو قسمتائی چون کریر مود و اینا برین ، از بازی میاد بیرون . این نسخه قیمت بالاتری داره . این توصیه رو جدی بگیرین :)

بازی های برنرمکسی رو میشه دیسک معمولیشون تهیه کرد بعد قبل از شروع بازی یک موسیقی از هارد پخش کرد اینجوری بازی گیر نمیکند.

soheilnouri
25-09-2012, 15:17
ماله من از گییر میکنه...اما از هارد اجرا نکردم از خودم فلشم اجرا کردم...ممکنه دلیلش این باشه؟

soheilnouri
25-09-2012, 15:28
این نسخه ایی که من دارم الان 2500 تومنیه...کریر هم نمیوتنم برم زود میاد بیرون...میگن یه بچ اومده 4 مگ تو خود انلاین فیفا 13 که اونو نصب کنید حل میشه قضیه....

bad_guy
25-09-2012, 15:32
ماله من از گییر میکنه...اما از هارد اجرا نکردم از خودم فلشم اجرا کردم...ممکنه دلیلش این باشه؟

این نسخه ایی که من دارم الان 2500 تومنیه...کریر هم نمیوتنم برم زود میاد بیرون...میگن یه بچ اومده 4 مگ تو خود انلاین فیفا 13 که اونو نصب کنید حل میشه قضیه....

شما xbox360 رو میگید یا pc ؟

soheilnouri
25-09-2012, 15:45
ایکس باکس مهندس من.....گرفتم بازیو چند دست دوستانه زدم ولی تو تورنمت و کریر میبره بیرون...یکی گفت که اول یه ام بی تری اجرا کن از کنسول و بعد بازیو اجرا کن اما بازم نشد...

bad_guy
25-09-2012, 15:51
ایکس باکس مهندس من.....گرفتم بازیو چند دست دوستانه زدم ولی تو تورنمت و کریر میبره بیرون...یکی گفت که اول یه ام بی تری اجرا کن از کنسول و بعد بازیو اجرا کن اما بازم نشد...

شما یه نگاه این تاپیک کن ببین میشه:
نیازی نیست بازی برنر مکس بخرید ...بازی 97% رو از روی هارد اجرا کنید . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه تونستی یا نه ممنون میشم خبرش رو به من هم بدی.

در صورتی که کار نداد پس باید صبر کرد برنرمکسش بیاد تو بازار.
سایتی اگه کسی میشناسه بازی رو برنر مکس میاره لطفا به من هم اطلاع بده.

Amir-Rainman
25-09-2012, 15:53
امروز بازی تو رشت فروخته میشه

کَ مغازه أَ برار جان ...؟ :31:

bad_guy
25-09-2012, 16:07
مثل اینکه مشکل جدی هست. خداکنه اینجوری نباشه که میگن!
شنیده شده مشکل کرش بازی تو کریر مود از خود بازی هستش و قراره ea مشکل رو با پچ بر طرف کنه. حالا یکی کی دسترسی به Live نداره باید چیکار کنه؟! ea که نمیاد دیسک ها رو جمع کنه دوباره رایت کنه. :41:

mike_martini
25-09-2012, 16:20
دوستان من برنرمکس گرفتم . قیمتشم 10 تومن بود . همه چیش اوکی ه .

alone_boy
25-09-2012, 16:25
شهروز جان بیا یه توضیح کلی در مورد بازی بده
نسبت به دمو تغییر مشهودی داشته؟!
سرعت بازی همچنان مثل نسخه دموئه؟

Greatone
25-09-2012, 17:10
نمرات بالایی گرفته
نمراتش درسته ؟ ینی انقدر خوبه؟

delpiero107
25-09-2012, 18:07
بچه هایی که بازی کردن بگن چه تغییراتی نسبت به دمو کرده ؟ خوب ما هم ادمیم

soheilnouri
25-09-2012, 18:32
بازی بسیار روونتر و جذابتر و واقعی تر شده...حسی خوبی میده به ادم...اما منتظز تغییرات زیاد نباشین به ورژن قبلی

soheilnouri
25-09-2012, 18:38
یه نکته ایی که یه کم جای تامل داره اینه که درصد توب هایی که نباید به هر نحوی گل بشه تو این بازی زیاده...یعنی اگه مدافعان هم ابله باشن تیر دروازه زیاد با توب برخورد میکنه..

یه نکته ی کلیدی اینه که....در اخرین لول این بازی یعنی لجندری همه چی منطقی و اساسی دنبال میشه...دیگه مثل نسخه ی قبلی که واقعا لجندری اش مسخره بود اینجا خبری نیست...

Hamid Hamid
25-09-2012, 18:40
سلام ...

دوستان نسخه ی ايكس باكس 360 اومده؟ كرك شده؟ مشكلي نداره توي كرير مود؟

اون نسخه ی برن مكس !! چيه قضيش؟ واسه 360 هستش؟

soheilnouri
25-09-2012, 18:47
نسخه ی ایکس باکسش اومده قعلا تو رشت ولی غیر برنر مکس من دارم بازی می کنم ولی کریر نمیشه رفت قعلا...میاد بیرون..

ArashNAM
25-09-2012, 18:52
میگن carer mode میندازه بیرون راست ؟ باید چه کرد ؟ راه حلی داره؟

dr_shahrooz
25-09-2012, 19:06
شهروز جان بیا یه توضیح کلی در مورد بازی بده
نسبت به دمو تغییر مشهودی داشته؟!
سرعت بازی همچنان مثل نسخه دموئه؟

انقدر درگیرم که هنوز جز چند دست با یه Career Mode اونم با یه تیم دسته 3 انگلیس ، بازی نکردم
ولی همین رو فقط بگم که سرعت بازی کمتر ( واقعی تر ) از دمو شده ... همین ....
آنلاینشم فعلا قطعه
یه چیزشم که خیلی برام جالب بود ، اول بازی ، وصل شد به سرور و تمام اطلاعات من از فیفا 12 رو ( مثل Formation هایی که چیده بودم، حنی Level من تو آنلاین رو آورد و کرد تو فیغا 13 ) آورد تو فیفا 13 ! یعنی یه جورایی همون عمل Sync تو گوشی رو انجام دادم ! بسی کف کردم !
بعد گفت که با توجه به سابقت تو فیفا 12 من نظرمون اینه که شما Legendary بازی کنی ، تیم مورد علاقت هم رئال باشه ، دستت رو هم خودت تنظیم کنی !!!! ( یعنی دقیقا همونی که هستم! ) منم تایید کردم !!!!
بر بلاد کفر لعنت !!! چه چیزایی میسازن !!!!!
منتظر توضیحات بیشنر من باشین...

irmpmn
25-09-2012, 19:17
من برنر مکس خریدم ، نصب کردم ، کریر مودم دارم بازی میکنم ، بالوتلی هم با اندرسون و مقداری پول تاق زدم آوردم منچستریونایتد :دی
بازی عالیه ، چیزای خوبی اضافه کردن ...

irmpmn
25-09-2012, 19:18
تو کریر مود کلا از نظر حواشی جو خوبی داره ! تازه که شروع میکنید خیلی زوم هستن روی کارهای شما رسانه ها و هوادارا ...

Armin 7
25-09-2012, 19:31
بــــــرادران بســیـــــجی !

نــــســخــــه PC کــــــی میــــــــــــاد ؟

دهنـــــــــم آب افتــــــــــاد .

Gregar
25-09-2012, 19:38
شهروز جان اینی که گفتی خداییش امکان جالبیه که سوابقمون رو از فیفا 12 بگیره . خدا کنه نسخه پی سی هم همینطور باشه .

راستی بچه ها به نظرتون قیمت بازی نسخه پی سی تا بهمن ماه میاد پایین که بعد از کنکور برم بخرم ؟

B3HZ@D
25-09-2012, 19:43
الان کرک برای نسخه pc منتشر شده یا نه ؟! قرار بود حداکثر تا امروز منتشر بشه !

khelane
25-09-2012, 20:08
انقدر درگیرم که هنوز جز چند دست با یه Career Mode اونم با یه تیم دسته 3 انگلیس ، بازی نکردم
ولی همین رو فقط بگم که سرعت بازی کمتر ( واقعی تر ) از دمو شده ... همین ....
آنلاینشم فعلا قطعه
یه چیزشم که خیلی برام جالب بود ، اول بازی ، وصل شد به سرور و تمام اطلاعات من از فیفا 12 رو ( مثل Formation هایی که چیده بودم، حنی Level من تو آنلاین رو آورد و کرد تو فیغا 13 ) آورد تو فیفا 13 ! یعنی یه جورایی همون عمل Sync تو گوشی رو انجام دادم ! بسی کف کردم !
بعد گفت که با توجه به سابقت تو فیفا 12 من نظرمون اینه که شما Legendary بازی کنی ، تیم مورد علاقت هم رئال باشه ، دستت رو هم خودت تنظیم کنی !!!! ( یعنی دقیقا همونی که هستم! ) منم تایید کردم !!!!
بر بلاد کفر لعنت !!! چه چیزایی میسازن !!!!!
منتظر توضیحات بیشنر من باشین...

وقتی کلیپ باز کردن رو دیدم خیال کردم خودم دارم بازش میکنم اینقدر تو کفش مونده بودم حتی نتونستم دمو رو بازی کنم یه کم کف کم شه:31:
ولی این توضیحات داره منو میکشه وای برای انلاین بازی کردن دیگه چیها گذاشتن تا دستم بهش برسه فردا یا پس فردا من که باید زنده بگور بشم اینقدر منتظر موندم ای فیفا کجای .... یه چند روزه فیفا 12 رو گذاشتم کنار حریص تر بشم واسه فیفا 13

mehdi_vsgh
25-09-2012, 20:13
سلام تو فیفا 12 یه عده شایع کرده بودن که اگه تو لیگ چند بازی با یه ترکیب بازی کنی بعداز مدتی ترکیبت لو میره و دیگه نمیتونی با اون سیستم و ترکیبت موفق بشی....
براین اساس دو سوال داشتم
1- ایا این قضیه واقعیت داشت؟
2- اگه اره!! تو فیفا13 هم این قابلیت هست یا خیر؟

mike_martini
25-09-2012, 20:15
من هم یه نظر اولیه ای بدم :
بازی در مجموع روونتره . سرعت بازیم بیشتر شده . با توپهای هوائی و سر زدنا مشکل دارم هنوز . ولی در مجموع بازی راضی کننده است .
من از اونجا که همیشه عادت دارم که تو کریر موود بازی می کنم . این دو سه ساعتی رم که بازی کردم فقط کریر موود بود .
من عشقم اینه که تو کریر موود با یه تیم متوسط و یا ضعیف کار می کنم . بعد ها تیم های قویترم بر می دارم . حواشی بسیار جالب تر شده .
من برای شروع این سری یکم از لیگای دسته یک و دو انگلیس فاصله گرفتم اومدم تو لیگ برتر و فولام رو برداشتم .
مثل همیشه ترکیب کاملا پر که حق انتخابای زیادی رو داری . هدقای مشخص . بازار نقل و انتقالات خیلی جذاب تر شده . گزینه های بیشتری رو واسه خرید یه بازیکن داری .
من واسه تیمم که تو ده جا مشکل داشت یه سری خرید کردم که به معنای واقعی لذت بخش بود چون موانع زیاد بود بر سر راه . یه بازیکن تضمین فیکس بودن می خواست یکی هی می گفت من شرایطم تو باشگاهم راضیم . ولی انقدر دستمزد هفتگیشو بردم بالا که اومد تو تیم من :))
سعی کردم خریدام جذاب و کارآمد باشه رفتم جباروف ازبکستانی رو از الشباب خریدم . یا ماکسی رودریگوئز آرژانتینی یا الن از براگای پرتغال :31:
یعنی همین حس رقابتی و ترکیب چینی برای موفقیت ، خودش به اندازه ده تا pes می ارزه .
سطح لجندری واقعا سخت تر شده . نه غیر منطقی تر ، سخت تر !
فعلا که بازی اولو تو خونمون یه نورویچ 2-1 باختیم :41: حالا راه بیفتم دیگه خیلی خوب میشه . مخصوصا مشکلم سر زدن هد ها که 90 درصد حریف می زنه :|

delpiero107
25-09-2012, 21:19
دارم میمیرم پس نسخه کامپیوتر کی میاد؟؟؟؟

Hamid Hamid
25-09-2012, 21:30
من برنر مکس خریدم ، نصب کردم ، کریر مودم دارم بازی میکنم ، بالوتلی هم با اندرسون و مقداری پول تاق زدم آوردم منچستریونایتد :دی
بازی عالیه ، چیزای خوبی اضافه کردن ...

سلام ...

آقا اين نسخه ی برنر مكس مشخصش چيه؟ روي پكش چيز خاصي نوشته؟

از كجا ميشه فهميد برنر مكس هستش؟ يه توضيحي بده بي زحمت من فردا پس فردا مي خوام برم و بخرمش. ممنون

Marshall_
25-09-2012, 21:55
شهروز جان اینی که گفتی خداییش امکان جالبیه که سوابقمون رو از فیفا 12 بگیره . خدا کنه نسخه پی سی هم همینطور باشه .

راستی بچه ها به نظرتون قیمت بازی نسخه پی سی تا بهمن ماه میاد پایین که بعد از کنکور برم بخرم ؟

EA خیلی وقت پیش اعلام کرد که تمام XP ها و اچیومنت های فیفا 12 به فیفا 13 منتقل میشه و levelتون صفر نمیشه . برای تمام پلتفرم ها.

soheilnouri
25-09-2012, 22:45
جالبه من تو فیفا 12 بروفایل داشتم ولی اینجا که اومدم منو نشناخت...

mike martini عزیز ممکنه بگی طوری میتونی با ایکس باکس کریر مود هم بری؟چون ماله من در صورتی که ام بی تری هم اجرا می کنم باز هم میاد بیرون

soheilnouri
25-09-2012, 22:45
بنظر من سطح لجندری اسونتر شده نه سخت تر...تو این سری از بازی ها بی سی به هر حسابی داره برنده ی بازی باشه...خیلی بازی فکری تر شده...حساب شده تر...فیفا داره به سمت و سویی می ره که بازی ها واقعی تر و رئال تر باشه...اما اینکه نمی تونم کریر برم عذاب اوره...

Marshall_
25-09-2012, 23:22
جالبه من تو فیفا 12 بروفایل داشتم ولی اینجا که اومدم منو نشناخت...

بازی باید اورجینال باشه حتما

Ramos1367
25-09-2012, 23:25
به نظر میرسه اسکیدرو بازی رو کرک کرد!!!!!!
تا دقایق دیگه معلوم میشه...

soheilnouri
25-09-2012, 23:28
بازی باید اورجینال باشه حتما

================================

من اگه سی دی کی رو بخرم می تونم با همین کبی برم بازی کنم و خیالم راحت باشه که دارم ارجینال بازی می کنم؟

moh3en_sh
25-09-2012, 23:32
بنظر من سطح لجندری اسونتر شده نه سخت تر...تو این سری از بازی ها بی سی به هر حسابی داره برنده ی بازی باشه...خیلی بازی فکری تر شده...حساب شده تر...فیفا داره به سمت و سویی می ره که بازی ها واقعی تر و رئال تر باشه...اما اینکه نمی تونم کریر برم عذاب اوره...

چطور نمیشه کریر بازی کرد؟

Marshall_
25-09-2012, 23:59
================================

من اگه سی دی کی رو بخرم می تونم با همین کبی برم بازی کنم و خیالم راحت باشه که دارم ارجینال بازی می کنم؟

من در مورد xbox اطلاعی ندارم... اما در مورد pc میدونم که میشه !

=========

فکر کنم یه سری خبرهایی هست! سایتی که مرتبط با گروه اسکیدرو هست ، تا 1-2 ساعت پیش جای کرک نوشته بود wait اما الان نوشته .... !! :دی

احتمالا تا 1-2 ساعت دیگه بیاد کرک.

soheilnouri
26-09-2012, 00:04
اقا تو سایت ارسان نوشته بود که 90 هزار تومن بازی فیفا رو میدن...میگه که سی دی کی رو واستون میل می زنیم...خوب بازیو چطوری میدن دست ادم...دی وی دی بازیرو میگم...ماله من غیر مکس برنر تازه کریر هم نمیتونم برم...داشتن سی دی کی با این وضع فایده نداره که....

الان فهمیدم اون سایت فقط واسه بی سی هستش...اقا کسی میدونه کی و از کجا میشه سی دی کی اصل بازی رو واسه ایکس باکس خرید؟نسخه ی اولتمیت 12 تا زبان گزارشکری داره....

B3HZ@D
26-09-2012, 00:26
چه جالب . یک لحظه کرک منتشر شد ولی دوباره از توی سایت برداشته شد ! فکر کنم مشکل داشته لینکش رو برداشتن تا دوباره بررسی کنن.
احتمالا ساعت 2 یا 3 کرک بیاد . اگر نه میره برای فردا ...

balloon
26-09-2012, 00:28
سلام دوستان
اینم کرک بازی برای PC ؛ در ضمن خودم هنوز امتحانش نکردم هنوز چون بازی رو گذاشتم دانلود فردا صبح دستم میرسه.

اینم لینک کرک: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen_gh1991
26-09-2012, 00:30
سلام دوستان
اینم کرک بازی برای PC ؛ در ضمن خودم هنوز امتحانش نکردم هنوز چون بازی رو گذاشتم دانلود فردا صبح دستم میرسه.

اینم لینک کرک: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون. حالا یه سوال : من برم بازیو بدون کرک بخرم و اینو روش نصب کنم . میتونم تو کریر مود هم وارد بشم؟

Ramos1367
26-09-2012, 00:34
آقا این کرک رو از کجا گیر آوردی آخه هیچ سایتی نذاشته....من بازی رو دانلود کردم ولی می ترسم از این کرک استفاده کنم...

moh3en_sh
26-09-2012, 00:35
من نسخه ایکس باکسشو خریدم وقتی میخوام برم کریر مود میپره بیرون از بازی مشکلش چیه؟

B3HZ@D
26-09-2012, 00:38
سلام دوستان

کرک هنوز منتشر نشده و این کرک کار نمیکنه . الان هیچ سایتی کرک رو هنوز منتشر نکرده .
کرک یک لحظه قرار داده شد ولی چون مشکل داشت دوباره برداشته شد.

balloon
26-09-2012, 00:44
کرک هنوز منتشر نشده و این کرک کار نمیکنه . الان هیچ سایتی کرک رو هنوز منتشر نکرده .
کرک یک لحظه قرار داده شد ولی چون مشکل داشت دوباره برداشته شد.

شما مگه امتحانش کردی؟ من از سایته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتمش البته ف ی ل تر هست ولی میبینی که حذفم نشده.
برای اینکه ف ی ل تر بود آپش کردم ایـــنــجــا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). امیدوارم بچه هایی که واقعا امتحانش کردن بیان جواب بدن منتظریم.

arash-king
26-09-2012, 00:46
دوستان بازی منتشر شده ؟ از نظرات دوستان معلومه که مشکل کرک داره ! درسته ؟

moh3en_sh
26-09-2012, 00:48
من نسخه ایکس باکسشو خریدم وقتی میخوام برم کریر مود میپره بیرون از بازی مشکلش چیه؟

لطفا یکی جواب منو بده

Marshall_
26-09-2012, 01:01
لطفا یکی جواب منو بده

باید ورژن برنر مکس بازی رو بخری

moh3en_sh
26-09-2012, 01:04
باید ورژن برنر مکس بازی رو بخری

یعنی اگه برنر مکس رو بخری درست میشه حتما؟
شما خودتون تست کردین؟

dr_shahrooz
26-09-2012, 01:10
وقتی کلیپ باز کردن رو دیدم خیال کردم خودم دارم بازش میکنم اینقدر تو کفش مونده بودم حتی نتونستم دمو رو بازی کنم یه کم کف کم شه:31:
ولی این توضیحات داره منو میکشه وای برای انلاین بازی کردن دیگه چیها گذاشتن تا دستم بهش برسه فردا یا پس فردا من که باید زنده بگور بشم اینقدر منتظر موندم ای فیفا کجای .... یه چند روزه فیفا 12 رو گذاشتم کنار حریص تر بشم واسه فیفا 13

آنلاینش قطعه !!!! lol
آخه نا سلامتی بازی قراره تازه جمعه Release بشه !!!! lol