PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FIFA 13

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

konami-pes
11-09-2012, 13:49
واسه ایکس باکس هنوز نیومده اینم مدرک!! تصویر رو همین الان از سایت ایکس باکس گرفتم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M E S S I
11-09-2012, 14:09
پارت ۱: لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Filerio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پارت ۲: لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Filerio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پارت ۳: لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Filerio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

=======================

بخش اول: (1GB)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بخش دوم: (1GB)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بخش سوم: (267 MB)

لیچ توسط Farhad4444 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

LiverBarca
11-09-2012, 14:17
دوستان مشخص شده نسخه ایکس باکس بازی قفل XGD3 داره یا نه؟و روی کدوم داشبوردها اجرا میشه!؟کلا امیدی هست رو LT2 بتونیم بازی کنیم؟
واینکه میشه دمو بازی رو برای 360 دان کرد و تو دستگاههای معمولی بازی کرد؟

konami-pes
11-09-2012, 14:23
میشه دمو بازی رو برای 360 دان کرد و تو دستگاههای معمولی بازی کرد؟

بله میشه.لینک رو دانلود میکنی و یک فایل ISO هست که بعدش با برنامه Horizon میریزیش روی فلش و فلش رو میزنی به کنسول تمام

LiverBarca
11-09-2012, 14:24
بله میشه.لینک رو دانلود میکنی و یک فایل ISO هست که بعدش با برنامه Horizon میریزیش روی فلش و فلش رو میزنی به کنسول تمام
ممنون داداش،رو داشبورد 13602 اجرا میشه؟(کلا دمو به داشبورد ربط داره؟)

konami-pes
11-09-2012, 14:26
ممنون داداش،رو داشبورد 13602 اجرا میشه؟(کلا دمو به داشبورد ربط داره؟)

اینش هنوز مشخص نشده ولی بازیهای ورزشی معمولا زیاد روش حساس نیست مایکروسافت.احتمال داره همون XGD2 باشه

dr_shahrooz
11-09-2012, 14:48
خدا بده برکت
زنگ زدم آمار فیفا ی PS3 رو میگیرم میگه 170 تومن :-S هفته ی دیگه هم میاد ( گویا زودتر از ریلیز بازی ! )
تازه من Ultimate Edition شو میخوام،فکر کنم 250 تومن راحت بشه ....
Shame On Iran

B3HZ@D
11-09-2012, 14:49
توی فروم های خارجی بعضی کاربران با دمو مشکل پیدا کردن . گفته میشه موقع ضربات آزاد و کرنر کرش میکنه ! یا این که تنظیمات کیبورد هر موقعی که وارد بازی میشید باید دوباره تنظیم بشه.
می ترسیم دانلودش کنیم ولی آخرش اجرا نشه و مشکل داشته باشه !

moh3en_sh
11-09-2012, 14:57
دمو برای 360 دقیقا کی میاد؟

sadeghbb
11-09-2012, 15:02
من دانلود کردم نسخه پی سی رو میگه باید ارجینالش کنید ! یه همچین چیزی ! origin مینویسه !

konami-pes
11-09-2012, 15:04
خدا بده برکت
زنگ زدم آمار فیفا ی PS3 رو میگیرم میگه 170 تومن :-S هفته ی دیگه هم میاد ( گویا زودتر از ریلیز بازی ! )
تازه من Ultimate Edition شو میخوام،فکر کنم 250 تومن راحت بشه ....
Shame On Iran

قربون شکلت برم نرو زیر این همه پول مفت به این ایرانی ها!! اگه یه آشنا یا فامیل خارج از کشور دارین بگو از آمازون واست سفارش بده بعد پستش کنه واست.یا اینکه اگه گذرنامه داری برو ترکیه بخر و برگرد اینجوری حداقل یه مسافرتی هم میری:46:

konami-pes
11-09-2012, 15:05
دمو برای 360 دقیقا کی میاد؟

دقیقا امروز !!!!

alone_boy
11-09-2012, 15:07
من دانلود کردم نسخه پی سی رو میگه باید ارجینالش کنید ! یه همچین چیزی ! origin مینویسه !
یعنی حتما باید از Origin دانلودش کنیم؟!
من که الان دارم نسخه ای که سافت/98 گذاشته رو دانلود میکنم.بیخیالش بشم؟

MCSE MAN
11-09-2012, 15:11
دوستان دمو product key یا crack میخواد؟؟
چون من لینک تورنت برای دانلودش پیدا کردم ولی طبق کامنت ها انگار موقع نصب ازشون product key خواسته شده!

khelane
11-09-2012, 15:32
,hوای خدایا ساعت 12:45رفتم خونه الان برگشتم مغازه چه پیشرفتی کرده تاپییک و کاربرا 19 نفر!!!!!!!>!!1!
من گلد ایکس باکس دارم ولی سرعت نتم 128 هست نمیتونم از طریق ایکس باکس دان کنم میتونم از سایت ایکس باکس لینک بگیرم دان کنم؟

Ramos1367
11-09-2012, 15:46
دوست عزیز سایت بازی فن یه کرک برای این مشکل گذاشته...
دانلودش کن و امتحان کن...
اگه جواب داد به ما هم بگو...

Spaniuly
11-09-2012, 16:24
دیگه مسخره بازی نسخه سال 2012 هم در اومد از این EA هم در اومد دمو چیه که نسخه اورجینال و کرک و این جور چیزا بخواد...! اینم از دموی ایکس باکس دادنش خیر سرش می خواست به ساعت ما سر ظهری پابلیک کنه هنوز هیچ خبری توی مارکت پلیس لایو نیست!

Marshall_
11-09-2012, 16:34
دیگه مسخره بازی نسخه سال 2012 هم در اومد از این EA هم در اومد دمو چیه که نسخه اورجینال و کرک و این جور چیزا بخواد...! اینم از دموی ایکس باکس دادنش خیر سرش می خواست به ساعت ما سر ظهری پابلیک کنه هنوز هیچ خبری توی مارکت پلیس لایو نیست!

قضیه به EA ربطی نداره. EA بازی رو میده که microsoft و Sony ، از اینجا به بعدش دست اوناست که کی بازی رو روی سرورها و Store هاشون قرار بدن....

یکی از دلایلی هم که ورژن pc سر وقت اومد همینه! چون Orgin رسما مال EA هست و هروقت که بخواد میتونه بازی رو بزاره روش... ولی Xbox و PS دست EA نیست.

Marshall_
11-09-2012, 16:38
دمو برای XBOX هم اومد

SevenCity
11-09-2012, 16:42
از soft 98 دان کنم یا جای دیگه؟

konami-pes
11-09-2012, 16:45
دمو برای XBOX هم اومد

کجا اومده!!!!!!! نیومده هنوز

Marshall_
11-09-2012, 16:53
توئیتر رسمی EA

Check PS3 #FIFA13Demo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) release times for where you are. 360 rolling out now. PC already out!

در نوار سرچ Bing در Xbox سرچ کنید Fifa 13

LiverBarca
11-09-2012, 16:55
برای 360 هم اومد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ویرایش:حجمش هم 1.42 GB هست...

Marshall_
11-09-2012, 16:55
البته فکر کنم باید Gold Member باشید.

EngineeR EhsaN
11-09-2012, 17:46
کسی تونسته بازی کنه؟ یه عکسی یه فیلمی چیزی بذارید از دمو :10:

M E S S I
11-09-2012, 18:22
کسی تونسته بازی کنه؟ یه عکسی یه فیلمی چیزی بذارید از دمو :10:

بفرما:

1- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0Milan%20_%20EA%20SPORTS%20Football.flv

خودم که با دیدن این فیلم از گیم پلی بازی,بازم مثل قبل زیاد خوشم نیومد...:13: ما که امسالم مثل همیشه رفتیم سراغ PES....:31::10:

Spaniuly
11-09-2012, 18:42
فیفا اعجوبه گیمینگ هست شک نکنید!

25 دقیقه پیش یه گلد ممبر دانلود و آپلود کرده الان تاپیکش توی صفحه سوم هست
PES 2 تا دمو اومد هر جفتشون دو روز بعد گلد ممبری پیدا شد که آپلودش کنه اونم فقط واسه Reputation گرفتن بود و بس
در واقع اکثرا می گفتن که کمپلت PES در حدی نیست که آدم یه وقت بذاره واسه دانلودش یه وقت هم بذاری واسه آپلود کردنش...

خوب خوشبختانه بعد از ساعت ها انتظار آپلودش کردند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روی 4 تا سرور مختلف آپلود شده که به زودی لینک های مستقیم رو می ذارم از رپیدباز

Spaniuly
11-09-2012, 18:59
لینک مستقیم (اکس باکس360) ریست گلیچ هـک

swamp
11-09-2012, 19:01

H 2 H
11-09-2012, 19:26
لینک مستقیم (اکس باکس360) ریست گلیچ هـک

با سپاس ... لینک ها باز نمیشن .. چه با فیل چه بی فیل..

Lamanta
11-09-2012, 21:29
برای PC از چه لینکی دانلود کنم که مطمعنا کار کنه ؟

konami-pes
11-09-2012, 22:27
دانلود کردم و در حال بازی هستم. تا فردا صبح یه نقد کامل از دمو میذارم.فقط من باب اطلاع عرض کنم خدمتتون که بازی از لحاظ ساختار کلی منو و جزئیات و ... خیلی تغییر کرده اما از لحاظ گیم پلی بازی زیاد تغییر خیلی خاصی نکرده که البته منطقی هم هست چون فیفا 12 گیم پلی جذابی داشت فقط به نظر میرسه روون تر شده و باگها رو برطرف کردند.البته بازم دارم میگم نقد کامل منو فردا با تمامی جزئیات بخونید:46:

MicrosoftH
11-09-2012, 22:39
یعنی الان دارم کلیپ هاشو از یوتیوب میگیرم و نگاه میکنم کفم بریده یه دس با آرسنال بزنم تو رگ،ولی وزن توپ و حس میکنم تو کلیپ ها بخصوص با این روش گول زدن بازیکن خیلی حال کردم

LiverBarca
11-09-2012, 22:43
برای PC از چه لینکی دانلود کنم که مطمعنا کار کنه ؟
از سایت دانلودها یا میهن دانلود،هر 2 تو صفحه ی اولشون برای pc گذاشتن ولی هیچ کس به فکر ما 360تیها نیست!!!:(

H 2 H
11-09-2012, 23:11
کسی نیست یه لینک بزاره واسه 360 ؟؟؟ ثواب داره ها !!!

LiverBarca
11-09-2012, 23:26
دوستان 360تی من میخوام از این لینک دانود کنم اگه لینک بهتری گیرم نیومد(فک کنم تنها ایرادش اینه که قابلیت ریزوم نداره):
part 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
part 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Spaniuly
11-09-2012, 23:41
من صفحه قبل گذاشتم بدیش اینه فکر می کنم من باید با اکانتم ساین این باشم وگرنه لینکا کار نمی کنن

LiverBarca
11-09-2012, 23:43
دوستان 360تی لینک دانلود دمو فیفا 13 از مدیافایر با لینک مستقیم و در 8 پارت:
part 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
part 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
part 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
part 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
part 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
part 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
part 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
part 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

moh3en_sh
12-09-2012, 01:15
DEMO Size 1.42 Gb

SevenCity
12-09-2012, 05:07
چرا تو تنظیمات کیبورد نمیزاره جهت های بازیکنارو روی جهت کیبورد تنظیم کنم؟ ما نخوایم 360 درجه ی فیفارو بازی کنیم کیو باید ببینیم؟

dr_shahrooz
12-09-2012, 07:50
خب من دقیقآ همین الان میخوام واسه اولین باز نسخه ی کنسولی بازی رو بازی کنم
در اسرع وقت میام و نقد میکنم

amin 2010
12-09-2012, 08:58
از دیروز ساعت 5 دارم دمو رو بازی می کنم . دوستانی که میگن تغییر نکرده یا فیفای قبلی رو زیاد بازی نکردن یا این نسخه دمو رو ! بازی کاملا دگرگون شده . این فیرست تاچ کلا بازی رو تحت تاثیر خودش قرار داده ، بسیار بسیار طبیعی کار شده این قابلیت ( الان با بازیکن های ضعیف یا با تکنیک کم نمیتونید هر توپی رو با سرعت کنترل کنید ، باید اروم توپ رو بگیرید تا از پاتون جدا نشه !) . سانتر ها در بازی کلا عوض شدن ، انیمیشن دویدن تقریبا کلا عوض شده . ایمپکت انجین دگرگون شده ( الان دیگه مثله قبل بازیکن مهاجم در مقابل دقاع بی حرکت نیست و برای دور کردنش بعضی وقت ها هلش میده یا از یه طرف دیگه میره که بازیکن نگیرتش و یا دفاع بعضی وقت ها دست بازیکن رو کاملا به طرف خوش میکشه و بر میگردونه ) ، انیمیشن های برخورد هم بسیار بهتر شدن و تا به الان جز یک مورد فرو رفتن دست و پا در این 7 یا 8 ساعتی که بازی کردم ، باگ دیگه ای ندیدم . هوش مصنوعی در هنگام حمله بی نظیره ! برای اولین بار بازیکن خودش تشخیص میده و وقتی در تله افسایده مکث میکنه و بعد استارت میزنه تا افساید گرفته نشه ( که با توجه به انیمیشن های جدید درخواست توپ ، این صحنه های قرار از طبیعی ترین صحنه های بازی هستن ) برای یک دو کردن یک مدل جدید پاس در نظر گرفته شده انیمیشن بسیار بسیار طبیعی داره . عملکرد دروازه بان ها بهتر شده و ...
در ضمن دوستان اگه به اینترنت وصل باشید موقع بازی خود به خود ترکیب ها بروز میشن ( RVP رو دیگه نمیتونین تو ارسنال ببینین و متاسفانه خبری هم از کزرلا نیست )
در کل کاملا با صحبت اون منتقدی که گفته بود بهترین شبیه ساز فوتبال تا به الان کاملا موافقم .

B3HZ@D
12-09-2012, 09:19
از دوستان یکی لطف کنه و فایل کرک رو قرار بده . هر چی گشتم فایلش رو پیدا نکردم !

pouyaabiboy
12-09-2012, 09:25
دوستان میشه لطف کنید کامل بگید این دمو fifa 13 رو که دارم دانلود میکنم چجوری ازش استفاده کنم ؟ dvd میخواد یا flash ؟

dr_shahrooz
12-09-2012, 09:31
خوب... شروع میکنیم...
اول از همه تبریک میگم به Ea Games خصوصا Ea Sports که دوباره یه بازی داد درخور اسمش ، یه بازی فوق العاده قشنگ که واسه خریدنش ، هرچقدر هزینه کنم از ته دل میگم نوش جون David Rutter و همکارانش...
همون اول که بازی شروع میشه،مسی یه ضربه میزنه و با یه انیمیشن زیبا توپ وارد دروازه میشه و بازی شروع میشه...
منو ها تقریبا شبیه سال قبله فقط تا یه حد کوچولویی تغییر کرده و رنگ و بوی تازه تری گرفته...
اولین نکته ای که منو تا حدی تحت تاثیر قرار داد ، بهتر شدن سرعت منو ها بود...این مشکل زیاد تو نسخه ی PC خودشو نشون نمیده چون قدرت PC ها از کنسول ها معمولا بالاتره ولی تو کنسول خیلی سرعت کم تو منو ها اذیت میکرد،البته بازم اون سرعتی که دلم میخواد رو ندارن ولی بهتر شدن...
تیمم رو که انتخاب کردم ، چیزی که چشمم رو گرفت Ea Sports Football Club Match Day بود... یعنی تمام بازیکن به فرم جدید خود ( یا توجه به آخرین بازی ای که تو دنیای واقعی انجام داده بودن ) بودند...یعنی مثلا نوشته :
Tevez 89 (+3( یعتی کارلوس توزی که قدرت پایه اش توسط این بازی 86 در نظر گرقته شده ، به خاطر بازی خوبش تو بازی قبل ، اورالش 3 تا رفته بالا و این حالت آپدیت بودن یه شاهکاریه که فقط از بچه هی EA برمیاد...فوتبال به روز ! فکرشم غیرفابل تصوره...تو بازی هم که میری بر اساس همین ویژگی ، وضعیت تیم ها رو توضیح میده
مثلا منی که من سیتی برداشتم و با میلان بازی کردم گزارشگره گفت :
تیم Home (یعتی من سیتی ) در حال حاضر رتبه ی 4 رو تو لیگ داره و تیم Visitor ( یعتی میلان ) رتبه ی دهم رو تو لیگ خودش داره و بعد با کارشنانسش نشستن و در مورد این جایگاه ها و وضعیت تیم ها با هم بحث کردن !!!!!!!!!!
یعنی فقط میشه گفت : N1
البته بازی تاکید میکنه که برای بهره بردن از این ویژگی فیفا باید حتما آنلاین بود که خب کاملا هم طبیعی به نظر میرسه !
تو Formation چیز جدیدی که به چشم میخوره اسامی جدیدشونه مثلا :
3-4-3 Flat یا مثلا 3-4-3 Diamond (همون لوزی خودمون)
اجازه ی Edit فورمیشن رو نمیده تا بتونم اطلاعات بیشتری در مورد جزییاتش براتون قرار بدم ، به هر حال دموئه ! و نه نسخه ی اصلی...
تو Settings بازی ، میتونین ساعت بازی رو انتخاب کنین ، از ساعت 2 ظهر تا 12 شب ، هر ساعتی رو که انتخاب کنین کنارش با عکس نشون میده که تو اون ساعت وضعیت نور و اینا چطوره
بقیه ی گزینه های Settings شبیه فیفا 12 س
اول بازی که بازیکنا و اینا میاد تو ، انیمیشن ها تغییراتی داره و یه چیز مهمش اینه که دست دادن بازیکن ها با هم یا با داور بهتر شده ( ولی هنوز حس خیلی خوبی به آدم نمیده ) ، اگه یادتون باشه تو نسخه ی قبل وقنی میخواستن به هم دست بدن ، انگار که کلا دستشون قطع نخاعه ! ولی تو این نسخه بهتر شده ولی هنوز جای کار داره... دوربینی هم که داره ورود بازیکن ها رو نشون میده ، با لرزش هایی که داره اینو به گیمر القا میکنه که انگار فیلم بردار تو زمینه و وقتی راه میره ، کمی دوربین میلرزه!
اما خود بازی هم تغییرات گسترده ای داشته... البته بیشتر تغییرات فیفا 13 رو میشه به کامل شدن فیفا 12 نسبت داد و نه مثلا به اضافه شدن یه چیز خیلی جدید و خاص ! که منطقی هم هست...وقتی شما بازی ای میسازی که سایت سخت گیری مثل گیم اسپات نمره ی عالی 9 رو بهش میده ، طبیعیه که شما به ساختار اصلی دست نمیزنی و همون نسخه قبل رو بهبود میبخشی...
برخورد ها سر تصاحب توپ واقعا قشنگ شده و به دنیای واقعیت نردیک شده و دیگه اینطور نیست که مثلا اگه یایا توره دنبال توپه ، به هیچ عنوان یه بازیکن با قدرت بدنی ضعیف تر مثل روبینیو نمیتونه توپو ازش بگیره ، بلکه در بیشتر موارد توره این رقابت رو میبره ولی گاهی هم ممکته بازیکنی مثل روبینیو زرنگی کنه و توپو بگیره ( مثل دنیای واقعی ) و این به جذاب تر شدن پیگیری این جدال ، کمک میکنه ... رقابتی که به طور 100 % قابل پیش بینی نیست..
مهمترین نکته ای که فیفا 13 داره و واقعا تو لذت بردن از یک سیمولیشن فوتیال ، به آدم کمک میکنه ، همون First Touch Control هستش...هر بازیکن یه مدل تو رو استاپ میکنه ، استاپ کردن توپ ها غیر قابل پیش بینی میشه و این یعتی رفتن به سمت شبیه شدن به ویژگی اصلی فوتبال واقعی یعنی غیر قابل پیش بینی بودن...
تو نسخه های قبلی فیفا همیشه حق با دفاع بود و 99% توپ ها که سمت دفاع بود رو دفاع تو تصاحبش میبرد ، تو این نسخه این حس به من دست داد که این 99% به حدود 70 80 % تقلیل پیدا کرده و اینجا هم میشه امیدوار بود که دفاع نتونه جدال رو برنده بشه و یا تحت فشار اشتباه کنه و بتونی توپو ازش بگیری و این هم باز شبیه فوتبال واقعیه...
پاس کاری ها سخت شدن و دیگه به راحتی نمیتونی توپو به هم تیمی خودت برسونی ، دیگه از اون پاس کاری های پینگ پنگی غیر واقعی که شاید 20 ثانیه از 90 دقیقه فوتبال واقعی رو شامل بشه نیست ، این هم باز یعتی نزدیک شدن به فوتیال واقعی...
تعویض ها انیمشن قشنگی رو به خودش اختصاص داده ، کمک داور 4 با تابلویی که تو دستشه و شماره ی بازیکن ها روش درج شده تو صحنه دیده میشه ...
کنار زمین بازیکن ها مشغول گرم کردن خودشون هستن...
وقتی تیم عقبه و خطای به نقع تیم عقب اتقاق میفته ، هم تیمی ها سعی میکنن با پاس ، توپو سریع به ناحیه ی خطا برسونن تا بازی شروع بشه...
احساس میکنم شوت ها هم کنی فرق کردن ، یا بهتره بگم حالات جدیدی هم اضافه شده و از جاهای جدید هم میشه امید به گل شدن توپ داشت...
در کل این فیفا ، کامل ترین و بهترین فیفا یی بوده که من تا حالا بازی کردم و آخرین 2 جمله ای که میتونم بگم ایناس :
1.تبریک به سازنده ای این بازی فوق العاده....
2.بی صبرانه منتظرم که 7 مهر بیاد...

LiverBarca
12-09-2012, 09:40
منم بالاخره موفق شدم به زور بازی رو به xbox بقبولونم!:دی اولش میگفت دمو ایراد داره و دوباره باید dl کنی!
تا حالا 2 تا بازی کردم و نمیتونم نظر قطعی درباره ی بازی بدم ولی حداقلش اینو دیدم که در پایان بازی هر تکل موفقی که میزنی رو دیگه 1/2 نمینویسه و 1/1 مینویسه!!!:31:عجب کشفی کردم!!!:31:(مشکلی که تو فیفا 12 بود و درست شده!)
شوتهایی هم که با گرفتن RB زده میشن(من بهش میگم شوت کات دار) بهتر شدن(واقعی تر) و مثل 12 و مخصوصآ 11 همشون گل نمیشن!
من اکثرا فیفا 12 رو به خاطر فوتبالهای دیگه(برای اینکه تو فوتبالهای دیگه مثل 99 ps1 و pes ps2 که هنوزم بازی میکنم!)قاطی نکنم با سیستم lagacy بازی کردم که کند بود بازی و اگه تاکتیکالش هم اونطور بوده باشه باید بگم تو این نسخه بازی خیلی نرمتر شده(مثل فیفا 11)
یه قابلیت مچ دی هم اضافه شده که هر بازی بازیکنان اپدیت میشن که فکر نکنم به درد مایی که نسخه ی کپی و تو ایکس باکس بدون لایو بازی میکنیم بخوره،البته چیز جالبیه،خوش به حال اونا که مبتونن ازش استفاده بکنن!!!
البته تغییرات زیاده ولی اینا بیشتر به چشمم اومد و بقیه رو دوستان هم میگن...
یه خوبیش هم اینه که میشه با لئو:40:تو ارنا تمرین کرد!
یه خبر بد برای ما بارسایی ها هم اینه که مثل اینکه قرار نیست تو این بازی شاهد ورزشگاه نیو کمپ باشیم چون نتونستن لایسانسش کنن!!!:41:(البته تا زمان عرضه ی بازی باید منتظر موند ولی احتمال نبودنش خیلی بیشتر از بودنشه!:44:)

Reza31001
12-09-2012, 09:42
تیم Home (یعتی من سیتی ) در حال حاضر رتبه ی 4 رو تو لیگ داره و تیم Visitor ( یعتی میلان ) رتبه ی دهم رو تو لیگ خودش داره و بعد با کارشنانسش نشستن و در مورد این جایگاه ها و وضعیت تیم ها با هم بحث کردن !!!!!!!!!!
اونی که برای توز نوشتی باز قابل درکه ولی این یکی رو نمیتونم باور کنم :18:
رسما یه شاهکار زده EA

البته بیشتر تغییرات فیفا 13 رو میشه به کامل شدن فیفا 12 نسبت داد و نه مثلا به اضافه شدن یه چیز خیلی جدید و خاص !
دمشون گرم یه میلیون :40:
تو این یه سال که 12 رو زدم فکر میکنم شاید نصف بازی رو هم یاد نگرفته باشم و همیشه خدا خدا میکردم 13 همون 12 باشه با رفع نواقص

دمت گرم برای پست خوبت!

FCBarcelona.ir
12-09-2012, 09:51
فقط امیدوارم EA این بار نسخه PC رو بهتر ساخته باشه و مشکلات بیرون پریدن از بازی مخصوصا بعد چند فصل Career mode - که واقعا آزار دهنده س - دیگه تو این نسخه نباشه.

moh3en_sh
12-09-2012, 10:06
part 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
part 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
part 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
part 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
part 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
part 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان خواهشا هرکی پارت8 رو دانلود کرده لطف کنه آپلودش کنه، هفت پارتشو دان کردم پارت8 فک کنم حذف شده!

B3HZ@D
12-09-2012, 10:18
لینک سالمه دوست عزیز و مشکلی نداره .

sadeghbb
12-09-2012, 10:19
عااااالی !

اصلا وقتی دودین رو دیدم عوض شده حال کردم ! سانتر ها هم بهتر شده ! سرعت بازی بیشتر ! کنترل توپ طبیعی تر !

دیگه نسخه اصلی بیاد چی میشه !

دمت گرم Ea

treason_boys
12-09-2012, 10:41
فقط امیدوارم EA این بار نسخه PC رو بهتر ساخته باشه و مشکلات بیرون پریدن از بازی مخصوصا بعد چند فصل Career mode - که واقعا آزار دهنده س - دیگه تو این نسخه نباشه.
فعلا که زده رو دست ورژنای قبلی چون موقع کرنر و ضربه آزادم از بازی می پره بیرون:31: عجیبه که حتی dont send هم نمیده!

B3HZ@D
12-09-2012, 10:42
من فعلا دارم دمو رو برای PC دانلود میکنم . طبق گفته دوستانی که دمو رو بازی کردن مثل این که نقل و انتقالات کامل نیست ! درسته ؟!
سوال دیگه هم اینه که مگه نگفته بودن بازی ها همگی توی روز برگزار میشه ! پس دوستمون جناب dr_shahrooz گفت که میشه ساعت بازی رو انتخاب کرد!
اینا رو جواب بدین ممنون میشم :31:

Aryan.kh
12-09-2012, 10:47
من نتونستم بازی کنم میگه اوریجین رو می خواد ؟؟ چه جوری میشه روی پی سی بازی کرد :(

shiraz_2010
12-09-2012, 10:53
دوستان دسته بازی مدل ایکس باکسی برای پی سی گیر میاد!!؟

MJ assassins creed
12-09-2012, 10:53
سلام خدمت دوستان عزیز.
یه سوال از کسانی که دمو رو بازی کردن(بخصوص PC):
گیم پلی چقدر نسبت به فیفا 12 تغییر کرده؟
مثلا چند درصد؟

pouyaabiboy
12-09-2012, 10:59
منم بالاخره موفق شدم به زور بازی رو به xbox بقبولونم!:دی اولش میگفت دمو ایراد داره و دوباره باید dl کنی!
تا حالا 2 تا بازی کردم و نمیتونم نظر قطعی درباره ی بازی بدم ولی حداقلش اینو دیدم که در پایان بازی هر تکل موفقی که میزنی رو دیگه 1/2 نمینویسه و 1/1 مینویسه!!!:31:عجب کشفی کردم!!!:31:(مشکلی که تو فیفا 12 بود و درست شده!)
شوتهایی هم که با گرفتن RB زده میشن(من بهش میگم شوت کات دار) بهتر شدن(واقعی تر) و مثل 12 و مخصوصآ 11 همشون گل نمیشن!
من اکثرا فیفا 12 رو به خاطر فوتبالهای دیگه(برای اینکه تو فوتبالهای دیگه مثل 99 ps1 و pes ps2 که هنوزم بازی میکنم!)قاطی نکنم با سیستم lagacy بازی کردم که کند بود بازی و اگه تاکتیکالش هم اونطور بوده باشه باید بگم تو این نسخه بازی خیلی نرمتر شده(مثل فیفا 11)
یه قابلیت مچ دی هم اضافه شده که هر بازی بازیکنان اپدیت میشن که فکر نکنم به درد مایی که نسخه ی کپی و تو ایکس باکس بدون لایو بازی میکنیم بخوره،البته چیز جالبیه،خوش به حال اونا که مبتونن ازش استفاده بکنن!!!
البته تغییرات زیاده ولی اینا بیشتر به چشمم اومد و بقیه رو دوستان هم میگن...
یه خوبیش هم اینه که میشه با لئو:40:تو ارنا تمرین کرد!
یه خبر بد برای ما بارسایی ها هم اینه که مثل اینکه قرار نیست تو این بازی شاهد ورزشگاه نیو کمپ باشیم چون نتونستن لایسانسش کنن!!!:41:(البته تا زمان عرضه ی بازی باید منتظر موند ولی احتمال نبودنش خیلی بیشتر از بودنشه!:44:)

میشه روش استفاده از دمو واسه xbox رو بگید مام بدونیمو 1 ساعت دیگه دانلودش تموم میشه

treason_boys
12-09-2012, 11:08
من نتونستم بازی کنم میگه اوریجین رو می خواد ؟؟ چه جوری میشه روی پی سی بازی کرد :(
کرک skidrow رو بگیر کپی کن حله...حتی نصبم لازم نیست

فقط اگه پرا*کسی*فایر داری ببندش موقع بازی

Aryan.kh
12-09-2012, 11:09
خیلی ممنون پس با این کرک دیگه نیازی به نصب اوریجین و این ها نیست دیگه فقط کرک رو کپی کنم و بازی کنم ؟ ممنونم

Spaniuly
12-09-2012, 11:33
فیفا 13

گیم پلی

به نظرم گیم پلی تفاوت زیادی کرده به قول دوستان این دریافت اول توپ خیلی خیلی تحت تاثیر قرار داده حرکات هم کلا سریع شده انگار روی دور تنده تازه من روی Slow بازی می کنم احتمالا تاثیر نمی ذاره توی دمو این پارامتر امیدوارم توی نسخه نهایی حل بشه... انیمیشن دویدن ها به نظرم کمی زشت تر شده بازیکنان مثل کبک می دون من اصلا نتونستم با این انیمیشن دویدن جدید ارتباط برقرار کنم... درسته خیلی تاثیری توی روند نداره اما چشم نواز نیست حداقل می تونست برای همه این استایل رو اختصاص ندهفکر کن رونالدو همین توی نسخه نهایی این مدلی بدوه! اما شوت های تکنیکی کلا عوض شدن نمی دونم یادتون هست توی فیفا 12 یه ترایت بود به اسم outside of boot این اصلا به درد نمی خورد فرقی نمی کرد ولی من الان این تریت رو دیدم دقیقا یه شوت با بیرون پا زدم برای اولین بار خیلی هم انیمیشن باحالی داشت. پاس ها واقعا چشم نواز شدن شما یه بازی با پاسهای خیلی حرفه ای و دیدنی در کلاس بارسلونا رو می تونید توی زمین پیاده کنید که هر بیننده ای رو مجذوب کنه دریبل های جدیدی که اضافه شدن جالبه و حتی یه مو جدید هم اضافه کرده که فنسی فیک شوت هست. first touch هم که بازی رو مورد عنایت قرار داده و دیگه فیفا 13 رو نمی تونید شرطی بازی کنید به این راحتیا دیگه شرطی بازی کردن فیفا 13 مثل اینه در مورد برنده بازی فینال جام باشگاه ها اظهار نظر کنی و شرط ببندی دیگه این طور نیست بگی بازی یه نفر عالیه طرفش رو ابکش می کنه چون چیزایی که توی بازی رخ می ده به نهایت حرفه ای گری گیمر بستگی داره. یه کنترل بد از بازیکنی که شانس تک به تک شدن داره می تونه اون شانس رو از بین ببره. انیمیشن هایی که توی پاس های رو به جلو اضافه شده خیلی زیاده و واقعا گیمر رو قانع می کنه که یه فوتبال تا حد زیادی منطبق بر واقعیت رو داره تجربه می کنه...

گرافیک و جلوه های بصری

تا همین یکی دو سال قبل فیفا توی مقایسه هایی که با Pro evolution Soccer می شد در مورد جلوه های بصری تحقیر می شد جالب اینجاست که این مورد هم اومده و PES رو زده جلو و جالب تر اینکه از نسخه 2012 بازی PES با کشیدن یه افکت مات اون کار رو کرده توی ریخت بازیش. در واقع شما از شفافیت فیفا 13 چه توی منو و چه توی داخل بازی نهایت لذت رو می تونید ببرید جلوه های بصری به صورت اعجاب آوری بهبود پیدا کردن منوی بازی کاملا پویا و دوست داشتنی و فوتبالی هست که کاملا عاشقان فوتبال رو ارضا می کنه سینماتیک های بازی واقعا جذاب هستند و نمایانگر تعدد بسیار بالای تعداد انیمیشن ها موشون های به کار رفته توی بازی هست. در کل باید بگم باید خیلی دید عجیب غریبی نسبت به واقعیت پیرامونتون داشته باشید تا بتونید خودتون رو قانع کنید که فیفا 13 از لحاظ بصری اعجوبه نیست حتی نیاز نیست واسه این کار بازی رو با PES مقایسه کنید. یه گیم خور باشید می فهمید که توی زمینه بصری چقدر هوشمندانه عمل کردن سازندگان بازی.

صدا گذاری

خوب یادمه یه بار یه یوزر اومد در مورد یه دمو نقد نوشت نمی دونم دموی فیفا بود یا PES بود ولی یه دمو بود یکی اومد نوشت بزرگترین ایراد بازی اینه که گزارشگر نداره خیلی ها هم خندیدین گفتن گشتی و ایراد پیدا کردی خوب دمو هست دیگه! دموی بازی داری گزارش و کارشناسه! این نشون میده واسه دمو هم ارزش قائله EA و می خواد حتی نوآوری ها ابتکاراتش رو هم در زمینه گزارشگری و کارشناسی بازی توی همون دمو به رخ بکشه... صدا گازی های بازی مثل همیشه عالیه افکت های صوتی باز هم دلچسب هست...

غیر از سه پارامتر اصلی برای نقد بازی باید به نوآوری های بازی اشاره کرد با ایجاد مود های جدید ارائه یک سری فاکتور های فوتبالی که دوستان توی پست های قبلی به اون ها اشاره کردن این نوآوری ها به قدری نوین و خارج از تصور بودن که حتی جرات نقد رو هم به آدم نمی دن چیزی نبودن که آدم انتظارش رو داشته باشه و این نوآوری ها فقط باعث می شن منتقد کاری جز تمجید این ایده های جدید و جذاب که باعث هر چه نزدیک شدن بازی به یک شبیه ساز فوتبال شده٫ نکنند. توی همین دموی کوتاه و ساده ما می تونیم به چیزهایی بربخوریم که شاید با پیشینه ای که فیفا داشته و زمان نسبتا کمی که برای ساخت نسخه 13 داشته باورش سخت باشه که این تغییرات این قدر موثر هست و به چشم میاد.

ایرادات

با امید به اینکه این ایرادات توی نسخه نهایی برطرف بشه باید به باگ هایی اشاره کرد که ممکنه واقعا اعصاب خورد کن باشه به چند مورد که دیدم اشاره می کنم

توی تمرین همون قسمتی که با مسی تمرین می کنیم یه لحظه که توپ از پای مسی جدا شد مسی قاطی کرد و شروع به دویدن کرد مستقیم به بیرون زمین و تا قبل از خارج شدن از مستطیل سبز از این کار دست بر نمی داشت و هیچ دکمه ای کار نمی کرد این اتفاق اگه قرار باشه زیاد بیفته مشکل ساز می شه چون توی اون 5 دقیقه ای که توی تمرین بود 2 بار به صورت متفاوت این باگ خودش رو نشون داد.

یه ایراد دیگه که من دیدم زمانی بود که بازیکن در حال حمله بود و براش توپ هوایی و پشت مدافعین انداختم یک لحظه برگشت و به سمت دروازه خودی دوید و توپ به هدر رفت این خیلی سریع اتفاق افتاد.

متاسفانه وقتی توی درجه ورلد کلاس یا لجندری بازی می کنیم باز هم مثل فیفا 12 از لحاظ داوری CPU تقلب می کنه و سد راه ها تکل های خشن و بدون توپ رو به نفع ما اعلام نمی کنه ولی در مورد خودش بلافاصله خطا می گیره

Yi Yi
12-09-2012, 11:33
خوب... شروع میکنیم...
اول از همه تبریک میگم به Ea Games خصوصا Ea Sports که دوباره یه بازی داد درخور اسمش ، یه بازی فوق العاده قشنگ که واسه خریدنش ، هرچقدر هزینه کنم از ته دل میگم نوش جون David Rutter و همکارانش...
همون اول که بازی شروع میشه،مسی یه ضربه میزنه و با یه انیمیشن زیبا توپ وارد دروازه میشه و بازی شروع میشه...
منو ها تقریبا شبیه سال قبله فقط تا یه حد کوچولویی تغییر کرده و رنگ و بوی تازه تری گرفته...
اولین نکته ای که منو تا حدی تحت تاثیر قرار داد ، بهتر شدن سرعت منو ها بود...این مشکل زیاد تو نسخه ی PC خودشو نشون نمیده چون قدرت PC ها از کنسول ها معمولا بالاتره ولی تو کنسول خیلی سرعت کم تو منو ها اذیت میکرد،البته بازم اون سرعتی که دلم میخواد رو ندارن ولی بهتر شدن...
تیمم رو که انتخاب کردم ، چیزی که چشمم رو گرفت Ea Sports Football Club Match Day بود... یعنی تمام بازیکن به فرم جدید خود ( یا توجه به آخرین بازی ای که تو دنیای واقعی انجام داده بودن ) بودند...یعنی مثلا نوشته :
Tevez 89 (+3( یعتی کارلوس توزی که قدرت پایه اش توسط این بازی 86 در نظر گرقته شده ، به خاطر بازی خوبش تو بازی قبل ، اورالش 3 تا رفته بالا و این حالت آپدیت بودن یه شاهکاریه که فقط از بچه هی EA برمیاد...فوتبال به روز ! فکرشم غیرفابل تصوره...تو بازی هم که میری بر اساس همین ویژگی ، وضعیت تیم ها رو توضیح میده
مثلا منی که من سیتی برداشتم و با میلان بازی کردم گزارشگره گفت :
یعنی فقط میشه گفت : N1
البته بازی تاکید میکنه که برای بهره بردن از این ویژگی فیفا باید حتما آنلاین بود که خب کاملا هم طبیعی به نظر میرسه !
تو Formation چیز جدیدی که به چشم میخوره اسامی جدیدشونه مثلا :
3-4-3 Flat یا مثلا 3-4-3 Diamond (همون لوزی خودمون)
اجازه ی Edit فورمیشن رو نمیده تا بتونم اطلاعات بیشتری در مورد جزییاتش براتون قرار بدم ، به هر حال دموئه ! و نه نسخه ی اصلی...
تو Settings بازی ، میتونین ساعت بازی رو انتخاب کنین ، از ساعت 2 ظهر تا 12 شب ، هر ساعتی رو که انتخاب کنین کنارش با عکس نشون میده که تو اون ساعت وضعیت نور و اینا چطوره
بقیه ی گزینه های Settings شبیه فیفا 12 س
اول بازی که بازیکنا و اینا میاد تو ، انیمیشن ها تغییراتی داره و یه چیز مهمش اینه که دست دادن بازیکن ها با هم یا با داور بهتر شده ( ولی هنوز حس خیلی خوبی به آدم نمیده ) ، اگه یادتون باشه تو نسخه ی قبل وقنی میخواستن به هم دست بدن ، انگار که کلا دستشون قطع نخاعه ! ولی تو این نسخه بهتر شده ولی هنوز جای کار داره... دوربینی هم که داره ورود بازیکن ها رو نشون میده ، با لرزش هایی که داره اینو به گیمر القا میکنه که انگار فیلم بردار تو زمینه و وقتی راه میره ، کمی دوربین میلرزه!
اما خود بازی هم تغییرات گسترده ای داشته... البته بیشتر تغییرات فیفا 13 رو میشه به کامل شدن فیفا 12 نسبت داد و نه مثلا به اضافه شدن یه چیز خیلی جدید و خاص ! که منطقی هم هست...وقتی شما بازی ای میسازی که سایت سخت گیری مثل گیم اسپات نمره ی عالی 9 رو بهش میده ، طبیعیه که شما به ساختار اصلی دست نمیزنی و همون نسخه قبل رو بهبود میبخشی...
برخورد ها سر تصاحب توپ واقعا قشنگ شده و به دنیای واقعیت نردیک شده و دیگه اینطور نیست که مثلا اگه یایا توره دنبال توپه ، به هیچ عنوان یه بازیکن با قدرت بدنی ضعیف تر مثل روبینیو نمیتونه توپو ازش بگیره ، بلکه در بیشتر موارد توره این رقابت رو میبره ولی گاهی هم ممکته بازیکنی مثل روبینیو زرنگی کنه و توپو بگیره ( مثل دنیای واقعی ) و این به جذاب تر شدن پیگیری این جدال ، کمک میکنه ... رقابتی که به طور 100 % قابل پیش بینی نیست..
مهمترین نکته ای که فیفا 13 داره و واقعا تو لذت بردن از یک سیمولیشن فوتیال ، به آدم کمک میکنه ، همون First Touch Control هستش...هر بازیکن یه مدل تو رو استاپ میکنه ، استاپ کردن توپ ها غیر قابل پیش بینی میشه و این یعتی رفتن به سمت شبیه شدن به ویژگی اصلی فوتبال واقعی یعنی غیر قابل پیش بینی بودن...
تو نسخه های قبلی فیفا همیشه حق با دفاع بود و 99% توپ ها که سمت دفاع بود رو دفاع تو تصاحبش میبرد ، تو این نسخه این حس به من دست داد که این 99% به حدود 70 80 % تقلیل پیدا کرده و اینجا هم میشه امیدوار بود که دفاع نتونه جدال رو برنده بشه و یا تحت فشار اشتباه کنه و بتونی توپو ازش بگیری و این هم باز شبیه فوتبال واقعیه...
پاس کاری ها سخت شدن و دیگه به راحتی نمیتونی توپو به هم تیمی خودت برسونی ، دیگه از اون پاس کاری های پینگ پنگی غیر واقعی که شاید 20 ثانیه از 90 دقیقه فوتبال واقعی رو شامل بشه نیست ، این هم باز یعتی نزدیک شدن به فوتیال واقعی...
تعویض ها انیمشن قشنگی رو به خودش اختصاص داده ، کمک داور 4 با تابلویی که تو دستشه و شماره ی بازیکن ها روش درج شده تو صحنه دیده میشه ...
کنار زمین بازیکن ها مشغول گرم کردن خودشون هستن...
وقتی تیم عقبه و خطای به نقع تیم عقب اتقاق میفته ، هم تیمی ها سعی میکنن با پاس ، توپو سریع به ناحیه ی خطا برسونن تا بازی شروع بشه...
احساس میکنم شوت ها هم کنی فرق کردن ، یا بهتره بگم حالات جدیدی هم اضافه شده و از جاهای جدید هم میشه امید به گل شدن توپ داشت...
در کل این فیفا ، کامل ترین و بهترین فیفا یی بوده که من تا حالا بازی کردم و آخرین 2 جمله ای که میتونم بگم ایناس :
1.تبریک به سازنده ای این بازی فوق العاده....
2.بی صبرانه منتظرم که 7 مهر بیاد...

ممنون بابت نقد.
ولی لطفا دفعه ی بعد که خواستید پست بدید، روی دکمه ی B کلیک نکنید. کلفت کردن حروف تمام کلمه ها، خوندن پست رو سخت می کنه.

خب من دقیقآ همین الان میخوام واسه اولین باز نسخه ی کنسولی بازی رو بازی کنم
چه سعادتی!
فکر نکنم واسه کسی مهم باشه این مسئله که شما دقیقا می خواید همین الان چی کار کنید!

و این حالت آپدیت بودن یه شاهکاریه که فقط از بچه هی EA برمیاد...فوتبال به روز ! فکرشم غیرفابل تصوره...تو بازی هم که میری بر اساس همین ویژگی ، وضعیت تیم ها رو توضیح میده
این رو به خاطر تجربه 20 سالتون در برنامه نویسی گفتید یا فقط جوگیر شدید؟!

و دیگه اینطور نیست که مثلا اگه یایا توره دنبال توپه ، به هیچ عنوان یه بازیکن با قدرت بدنی ضعیف تر مثل روبینیو نمیتونه توپو ازش بگیره ، بلکه در بیشتر موارد توره این رقابت رو میبره ولی گاهی هم ممکته بازیکنی مثل روبینیو زرنگی کنه و توپو بگیره
بالاخره می تونه بگیره یا نمی تونه بگیره!
اولش "به هیچ عنوان"، بعد "بیشتر مواقع" و در پایان "گاهی"!

برای اولین بار بازیکن خودش تشخیص میده و وقتی در تله افسایده مکث میکنه و بعد استارت میزنه تا افساید گرفته نشه
این تو فیفا 12 هم هست.

treason_boys
12-09-2012, 11:38
خیلی ممنون پس با این کرک دیگه نیازی به نصب اوریجین و این ها نیست دیگه فقط کرک رو کپی کنم و بازی کنم ؟ ممنونم
من خودم اوریجین رو نصب کردم ولی انگار نیازی نبود...ولی اگه بازم نشد نصب اوریجین هم کاری نداره

konami-pes
12-09-2012, 11:55
Fifa 13 تجریه واقعی تر از قبل را به شما نشان می دهد!!

نقد و بررسی مختصر و مفید من از نسخه دمو !

نمای کلی و منوی بازی

بعد از اینکه برای بار اول وارد بازی می شوید سریعا متوجه تغییرات جذاب منو و ظاهر گرافیکی و هنری بازی می شوید. منو و ظاهر بازی به خوبی طراحی شده و همین امر باعث میشه از شکل اولیه بازی خوشتون بیاد.بعد از رسیدن به بخش منوی انتخاب تیم با یک تغییر عظیم مواجه می شوید و اونم مشاهده بخش Match day در این قسمت است.سازندگان بازی به خوبی یک Option در اختیار بازی باز قرار داده اند که خود در اینکه این بخش را می خواهد یا نه تصمیم بگیرد.

Match day ، تغییر عظیم Fifa 13

همانطور که عرض کردم این مورد به Fifa 13 اضافه شده که به هیچ وجه نمیشه از کنارش ساده گذشت.با زدن دکمه RB می توانید در حین انتخاب تیم ، تک تک موارد مربوط به اتفاقات واقعی تیمها را مشاهده کنید از جمله لیست مصدومان، لیست محرومان ، لیست افراد دعوت شده به تیم ملی و ... . پس بدین ترتیب اتفاقات بازیهای واقعی دنیای فوتبال در بازی شما و تیمهای مورد علاقه شما تاثیر کاملا مستقیم می گذارد.به عنوان مثال در تیم منچستر سیتی جوهارت در بازی هفته پیش مصدوم می شود و پزشکان تیم تخمین میزنند این بازیکن یک ماه از میادین دور است.در چنین حالتی جو هارت در لیست مصدومین بخش Match day قرار می گیرد و شما قادر به استفاده از این بازیکن نیستید اما دوستان این پایان کار نیست چون این که چیزی نیست این چیزی که الان میخوام بگم مهمه!! منچستر سیتی در آخرین لحظه بازی گل قهرمانی رو میزنه و قهرمان میشه و قطعا روحیه بازیکنان شما به نسبت افزایش می یابد حال بعد از این قهرمانی حال میده یه دست فیفا بازی کردن درسته؟! بعد از اینکه دیسک فیفا را بر روی کنسول قرار می دهید وارد بازی می شوید و به سرور EA کانکت می شوید و در بخش انتخاب تیم منچستر سیتی رو انتخاب می کنید شاهد می باشید که یک سری علامت های سبز رنگ در کنار قدرت بازیکنان تیم درج شده است و روحیه تیم نیز به شدت افزایش یافته است و حالا شما با هر تیمی بازی کنید به خوبی شاهد نشاط در تیمتان خواهید بود و کسی جلودار شما نیست!بر عکس همین لحظه هر کی با منچستر یونایتد که در آخرین لحظات جام را از دست داده است بازی کند شاهد بدترین منچستر زندگی اش خواهد بود!! به همین منوال در تک تک تیمها هر گونه بحرانی که در واقعیت بر تیم اعمال شود ، در تیم موجود در Fifa 13 هم اعمال می شود.با این حال EA این توان را در اختیار بازی باز گذاشته است که در صورت عدم علاقه به این بخش این قسمت را با انتخاب گزینه OFF خاموش کند.به عنوان تجریه من وقتی دمو رو بازی میکنم وقتی گزینه Match day رو ON میکنم قدرت کلی تیم منچستر سیتی افزایش می یابد و برعکس میلان به شدت افت می کند! جالبه نه؟!

انیمیشن و نمای بازی

بعد از اینکه این موارد را در فیفای جدید دیدم سریعا منچستر سیتی رو انتخاب کردم و حریفم رو میلان گذاشتم.تصاویر و انیمیشن های شروع بازی تغییر زیادی با Fifa 12 نداشت اما تا حدی مطلوب تر شده است.اما چیزی که به خوبی مشخص است اضافه شدن انیمیشن های جدید در حین انجام بازی بر جذابیت آن افزوده است.مثلا در صحنه ای با Tevez موقعیت تک به تک رو خراب کردم که همین لحظه شاهد انیمیشنی از افسوس جو هارت شدم!! بسی خوشمان امد!

گیم پلی

گیم پلی بازی در یک کلام همان اسکلت خودش در Fifa 12 را حفظ کرده و تغییر زیادی نکرده است تنها کمی روان تر و ملموس تر شده است.عدم تغییر زیاد در این بخش قابل پیش بینی بود چون واقعا گیم پلی Fifa 12 نقص زیادی نداشت و مشکلش وجود چند باگ در این بخش بود که خوشبختانه به نظر می رسد در Fifa 13 برطرف شده است.به جز یک مورد باگ که در ادامه عرض میکنم.یک سری از مشکلات بسیار جزئی مربوط به گیم پلی نیز برطرف شده که از آن جمله می توان به ضرباتی که با گرفتن دکمه RB می زدیم و معمولا گل می شد اشاره کرد که اصلاح شده است.با این حال هر چه بیشتر بازی کرد بیشتر می توان در این زمینه اظهار نظر کرد اما تا بدین لحظه از دیشب تا حالا که دارم بازی می کنم باگی رو در این بخش ندیدم که حتی اگر باگی نیز وجود داشته باشد نمی توان زیاد ایرادی گرفت چون معمولا نسخه دموی بازیها پر از باگهای عجیب و غریب است و در نسخه نهایی برطرف می شود.تنها یک چیز منو ناراحت کرد اونم اینه که اون مشکلی که در Fifa 12 بود که دروازبان پاس می داد و مهاجم توپ رو می تونست راحت بگیره هنوز به خوبی برطرف نشده و راحت می تونید از این فرصت استفاده کنید و توپ رو از دروازبان بگیرید.این به نظرم یکی از باگها بود که برطرف نشده است.امید است این ایراد تا زمان نسخه نهایی به گوش مسئولین EA برسد!

موزیک و صداگذاری

این بخش نیز مانند همیشه بسیار عالی و جذاب است.موزیکهای شادی که به مانند Fifa 12 همیشه دوست دارید در حین منو آنها را گوش دهید.گزارشگر بازی هم بسیار جذاب بازی را گزارش می کند و البته در مورد این بخش باید در نسخه نهایی نظر دقیق رو داد.

در آخر نتیجه گیری من این است که Fifa 13 انتظارات را برآورده خواهد کرد و جزئیات بسیار زیادی که در بخش کریر مود، آلتیمت و لایو این بازی در نسخه نهایی خواهید دید شما را دیوانه خودش می کند.هر چند که من از همین الان با نسخه دمو دیوانه اش شده ام!!

نمره من به نسخه دمو: 9.8/10 >>> فوق العاده خوب

dr_shahrooz
12-09-2012, 11:55

البته دوست من ، یکی از دلایل عمده ی این اتفاق ها اینه که معمولا PC باز ها نسخه ی کرک شده ی بازی رو بازی میکنن که باعث همچین چیز هایی میشه وگرنه اگه DVD اریجینالش باشه بعیید میدونم هیچین باگ هایی توش باشه

Ramos1367
12-09-2012, 11:58
از بچه ها کسی نسخه pc رو بازی کرده؟
من دانلود کردم و کرک رو هم ریختم...داخل بازی هم میره ولی بعد از اینکه ترکیب رو درست کردم و می خوام وارد بازی بشم کرش می کنه و بیرون می یاد...
کسی این مشکل رو داشته یا نه؟
داره رو اعصاب راه میره...

dr_shahrooz
12-09-2012, 11:58
من فعلا دارم دمو رو برای PC دانلود میکنم . طبق گفته دوستانی که دمو رو بازی کردن مثل این که نقل و انتقالات کامل نیست ! درسته ؟!
سوال دیگه هم اینه که مگه نگفته بودن بازی ها همگی توی روز برگزار میشه ! پس دوستمون جناب dr_shahrooz گفت که میشه ساعت بازی رو انتخاب کرد!
اینا رو جواب بدین ممنون میشم :31:

دوست من
همیشه همینطوره که نسخه ی دمو ، نقل و انتقالات رو به طور کامل نداره
و این یه چیز کاملا طبیعیه چون این دمو شاید حدود 20 روز پیش کار ساخنش تموم شده (شایدم دیرتر)
در حالی که همین الان هم بازیکنا دارن جا به جا میشن !
در مورد سوال دوم هم شما کاملا میتونی زمان بازی رو انتخاب کنی : 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23 24 :)

moh3en_sh
12-09-2012, 12:07
از این پست دانلود کردم موقع extract کردن این پیامو میده کمک کنید لطفا

treason_boys
12-09-2012, 12:16
از این پست دانلود کردم موقع extract کردن این پیامو میده کمک کنید لطفا

این خطا مشکل از دانلود نشدن درست فایله... پارت 7 و 8 رو باز کن repair v v رو از منوی tools بزن..اگه این قابلیت رو داشت این پارت ها درست می شن(البته دو تا پارت تعمیر شده به اول اسمشون fixed اضافه می شه) و گرنه باید دوباره این دو تا قسمت رو دانلود کنی

konami-pes
12-09-2012, 12:22
ممنون بابت نقد.
ولی لطفا دفعه ی بعد که خواستید پست بدید، روی دکمه ی B کلیک نکنید. کلفت کردن حروف تمام کلمه ها، خوندن پست رو سخت می کنه.

چه سعادتی!
فکر نکنم واسه کسی مهم باشه این مسئله که شما دقیقا می خواید همین الان چی کار کنید!

این رو به خاطر تجربه 20 سالتون در برنامه نویسی گفتید یا فقط جوگیر شدید؟!

بالاخره می تونه بگیره یا نمی تونه بگیره!
اولش "به هیچ عنوان"، بعد "بیشتر مواقع" و در پایان "گاهی"!

این تو فیفا 12 هم هست.

یه سوال؟!! احیانا علت این پست شما چی بود؟! غلط گرفتن از این دوستمون؟ آدم یه چیزایی تو ایران میبینه فقط می تونه بگه >>> sorry

Spaniuly
12-09-2012, 12:29
واقعا امیدوارم این باگ ها توی نسخه نهایی حل بشه چون فاجعه به بار میاد!

اپشن ها مختل هستند... یعنی شک کرده بودم ولی الان دیگه مطمئن شدم آپشن ها درست عمل نمی کنن بعضا شما بازی رو روی دیفیکالتی آماتور می ذاری ولی کاملا مبرهن هست که روی لجندری هست من حتی یه بازی رو گذاشته بودم روی Slow می دیدم بازی انگار دور تنده یعنی دور تند در معنای حقیقی الان بازی قبل گذاشته بودم روی سرعت نرمال بازی فوق العاده آروم بود! کاملا مشخصه این آپشن ها مشکل دارن و چیزی که شما انتخاب می کنید توی بازی نمایان نمیشه! حتی باگ اینجوریه من بازی اول رو گذاشتم روی آماتور بعد اون بازی یه تیم دیگه برداشتم چک کردم دیدم دیفیکالتی همینطوری رفته روی سمی پرو اومدم یه درجه دادم عقب روی آماتور قرار گرفت فکر می کنم سمی پرو ظاهری بود و در واقع روی آماتور بود که سمی پرو نشون می داد و من که یه درجه دادم عقب از اون طرف روفته روی لجندری ولی ظاهرا نوشته آماتور...

راستی گل زذن توی این نسخه به اندازه 10 برابر سخت تر از نسخه قبل هست دفاع اصلا وا نمیده!

moh3en_sh
12-09-2012, 12:32
این خطا مشکل از دانلود نشدن درست فایله... پارت 7 و 8 رو باز کن repair v v رو از منوی tools بزن..اگه این قابلیت رو داشت این پارت ها درست می شن(البته دو تا پارت تعمیر شده به اول اسمشون fixed اضافه می شه) و گرنه باید دوباره این دو تا قسمت رو دانلود کنی

دمت گرم داداش خیلی ممنون درست شد:11:

Ramos1367
12-09-2012, 12:36
یعنی هیچ کس این مشکل رو نداره ....
من دانلود کردم و کرک رو هم ریختم...داخل بازی هم میره ولی بعد از اینکه ترکیب رو درست کردم و می خوام وارد بازی بشم کرش می کنه و بیرون می یاد...

alone_boy
12-09-2012, 12:41
راستی گل زذن توی این نسخه به اندازه 10 برابر سخت تر از نسخه قبل هست دفاع اصلا وا نمیده!
ای بابا
اگه اینطوری باشه که امثال من که با کیبرد بازی میکنن دیگه باید قید بازی رو بزنن چون اصولا با کیبرد نمیشه دریبل زد و باید با پاسکاری یه حرکتی زد
همین سخت گل زدن و راحت گل خوردن باعث شد که از فیفا 12 زده بشم

vampyre
12-09-2012, 12:46
دوستان چرا تو Setting بازی نمیشخ resolution صفحه رو تغییر داد.من از 1366*768 میکنم و الان کناره های صفحه کاملا سیاهه!

dr_shahrooz
12-09-2012, 12:46
یه سوال؟!! احیانا علت این پست شما چی بود؟! غلط گرفتن از این دوستمون؟ آدم یه چیزایی تو ایران میبینه فقط می تونه بگه >>> sorry

یه هر حال ایشون هم نظزشون رو دادن ، نظرشون هم محترمه
اما در مورد اینکه گقتن بالاخره گاهی یا بیشتر موارد یا به هیچ عنوان ، دوستمون فکر کنم منظور من رو متوجه نشدن
تو فیقا 12 اگه مثلا روبینیو دنبال توپی بود که صاحبش مثلا یایا توره بود 100 % نمیتونست توپو بگیره
تو فیفا 13 ، 20 30 % امکان داره که این نبرد رو به هر دلیلی ( اشتباه یایا توره تحت فشار ، یا زیرکی روبینیو ) روبینیو ببره ...
همین :)

amin 2010
12-09-2012, 12:47
این تو فیفا 12 هم هست.
نه پسرم انیمیشن های این حرکت کلا عوض شدن و کلا یه ریبوت اساسی در این تایپ انیمیشن ها داریم ( کلا تا حالا پستی دادی که یه اطلاع جدیدی از بازی ، ترجمه ای از خبر ها یا ... باشه ؟ تا جایی که یادمه فقط و فقط پالس های منفی دریافت کردیم از جانب شما ! )
+
ارمین این باگ هایی که میگی تو نسخه PC تا حالا رویت نشده .البته این دست باگ ها کلا روتین هست تو نسخه دمو بخصوص که فیفا هیچ وفت اخرین نسخه در دست ساخت رو بیرون نمیده ( منظورم اینه مثلا اگه ساخت بازی زمان عرضه دمو پیشرفت 90 درصدی داشته ، نسخه دمو برای زمانی هست که پیشرفت 70 درصد بوده .)
+
ارمین خیالت راحت رونالدو اینجوری نمیدوه . ( تو تریلر بازی رئال چلسی رونالدو همون استیل سابق رو داشت .)
+

یعنی هیچ کس این مشکل رو نداره ....
در سایت های خارجی بسیار اشاره شده به این مشکل تا حالا هم روش قطعی پیدا نشده ، اما بعضی ها با ریختن اریجین و ساختن اکانت مشکلشون حل شده .
پ.ن : الا اینو دیدم ببین به کارت میاد .

[*=center]If you get the “APPCRASH” error select the fifaconfig.exe and FIFA 13 Demo.exe go to their Properties > Compatibility and select Win XP SP3 as compatibility mode.
[*=center]Try the next solution if the demo crashes before launching: Open C:/My Documents / FIFA 13 Demo / Right-Click on the files in the folder instance 0/ Properties/ Check read only. Thanks to FGB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) for the tip!

گیم پلی بازی در یک کلام همان اسکلت خودش در Fifa 12 را حفظ کرده و تغییر زیادی نکرده است تنها کمی روان تر و ملموس تر شده است.عدم تغییر زیاد در این بخش قابل پیش بینی بود چون واقعا گیم پلی Fifa 12 نقص زیادی نداشت و مشکلش وجود چند باگ در این بخش بود که خوشبختانه به نظر می رسد در Fifa 13 برطرف شده است.به جز یک مورد باگ که در ادامه عرض میکنم.یک سری از مشکلات بسیار جزئی مربوط به گیم پلی نیز برطرف شده که از آن جمله می توان به ضرباتی که با گرفتن دکمه RB می زدیم و معمولا گل می شد اشاره کرد که اصلاح شده است.با این حال هر چه بیشتر بازی کرد بیشتر می توان در این زمینه اظهار نظر کرد اما تا بدین لحظه از دیشب تا حالا که دارم بازی می کنم باگی رو در این بخش ندیدم که حتی اگر باگی نیز وجود داشته باشد نمی توان زیاد ایرادی گرفت چون معمولا نسخه دموی بازیها پر از باگهای عجیب و غریب است و در نسخه نهایی برطرف می شود.تنها یک چیز منو ناراحت کرد اونم اینه که اون مشکلی که در Fifa 12 بود که دروازبان پاس می داد و مهاجم توپ رو می تونست راحت بگیره هنوز به خوبی برطرف نشده و راحت می تونید از این فرصت استفاده کنید و توپ رو از دروازبان بگیرید.این به نظرم یکی از باگها بود که برطرف نشده است.امید است این ایراد تا زمان نسخه نهایی به گوش مسئولین EA برسد!
ممنون از نقدت دوست عزیز اما بشخصه اصلا این تیکه بالا رو قبول ندارم . گیم پلی کلا عوض شده !
+
این پاس دادن دروازه بان رو اسمشو مشکل نمیشه گذاشت( اسم بازی شبیه سازه و در بازی فوتبال محدودیتی در مورد حرکت بازیکنان هنگام شروع مجدد وجود نداره ) . ولی قبول دارم راه قشنگی برا گل زدن نیست ( البته این قضیه رو من از سال 2008 باهاش طرف بودم و الان دیگه برام عادت شده ضربات شروع مجدد رو پاس ندم و یضرب بزنم زیر توپ D: )

A.N.A.P
12-09-2012, 13:05
رفتیم واسه دانلود از لایو . ارزش داره 1.42 گیگ ؟

Abas1100
12-09-2012, 13:12
DEMO Size 1.42 Gb

با سلام
دوستان این دمو با این حجم 1.42 گیگ رو کسی دانلود کرده مشکل نداره ما هم دانلود کنیم

Ramos1367
12-09-2012, 13:14
اکانت اوریجین رو ریختم...
کار بالا رو هم انجام دادم ولی همچنان کرش می کنه...
اوریجن میگه باید اکنیو کنید...نمیشه یه طوری دورش زد؟
وقتی از اوریجن استفاده می کنیم باید از کرک هم استفاده کرد؟
پ.ن: مشکل من حل شد..
رفتم روی فایل و تیک read only رو همون طوری که گفته بود گذاشتم و درست شد
پ.ن دوم: دوباره همون مشکل پیش اومد و کرش می کنه...رو اعصاب اساسی

Abas1100
12-09-2012, 13:21
با سلام
دوستان این دمو با این حجم 1.42 گیگ رو کسی دانلود کرده مشکل نداره ما هم دانلود کنیم

اقا کسی جواب مارو هم بده شدید منتظر جواب دوستان هستم

dr_shahrooz
12-09-2012, 13:26
همین الان یه گل با بالوتلی زدم ، قشنگ بود ، گفتم شما هم ببینین :

dr_shahrooz
12-09-2012, 13:46
اینم یه گل دیگه که تقزیبا این سبک گل رو تو فیفا 12 نداشتیم :

balloon
12-09-2012, 13:48

خسته نباشی.

Elendil1
12-09-2012, 13:52

با اینکه از CiTy خوشم نمیاد ،
but that was a beauty
:X

Layken
12-09-2012, 14:01
دست همه بچه ها درد نکنه همه نقدهاشون و نظراتشون رو خوندم با این که هنوز موفق به بازی کردن دمو نشدم ولی تا تهشو با این نقطه نظرات دوستان رفتم و با این نکات ریز و درشت نقد های دوستان عطشم برای بازی کردن فیفا لحظه به لحظه زیاد تر میشه.

moh3en_sh
12-09-2012, 14:15
با سلام
به احتمال خیلی زیاد سالمن ولی من خودم نسخه ایکس باکسو از لینک زیر گرفتم و الانم دارم بازی میکنم

Ramos1367
12-09-2012, 14:28
من هر کاری کردم این مشکل کرش کردن حل نشد....
خدا بگم چیکار کنه این ea که رو دمو هم بازی در میاره...
اگه کسی راه حلی پیدا کرد به ما هم بگه....

treason_boys
12-09-2012, 14:40
منم که هنوز موفق نشدم تا حالا یه بازی رو تا آخر تموم کنم!!...هر چی نذر نیاز می کنم کرنر و خطایی اتفاق نیفته بازم نمیشه و از بازی می پره بیرون:31:

واقعا عجیبه واسم هر سال سر بازی رو PC این مسخره بازیا وجود داره!!!

آخه من موندم چه دلیل فنیی می تونه وجود داشته باشه که بازی روی ضربات آزاد و کرنر فقط کرش کنه:31:

SevenCity
12-09-2012, 14:46
کسی تونسته کیبورد رو بدرستی ست کنه؟
فعلا مشکل کرش رو نداشتم

Ramos1367
12-09-2012, 15:06
منم که هنوز موفق نشدم تا حالا یه بازی رو تا آخر تموم کنم!!...هر چی نذر نیاز می کنم کرنر و خطایی اتفاق نیفته بازم نمیشه و از بازی می پره بیرون:31:

واقعا عجیبه واسم هر سال سر بازی رو PC این مسخره بازیا وجود داره!!!

آخه من موندم چه دلیل فنیی می تونه وجود داشته باشه که بازی روی ضربات آزاد و کرنر فقط کرش کنه:31:

ماله من باز اوضاش بهتره...
ماله من قبل بازی کرش می کنه ولی اگه وارد بازی شد دیگه کرش نمیکنه...
بالاخره تونستم یه بازی بکنم...خیلی حال داد...چه میکنه آگوئرو...

یکی آدرس فروم فیفا رو به ما بده ببینیم چه خبره اونجا

treason_boys
12-09-2012, 15:18
کسی تونسته کیبورد رو بدرستی ست کنه؟
فعلا مشکل کرش رو نداشتم
اگه سال قبل فیفا رو رویه pc بازی کرده باشی روشش همونجوریه

فقط واسه ست کردن گاهی اوقات باید چند بار بزنی که عمل کنه..مثلا اگه بخوای w رو برای سرعت بزنی شاید دفعه اول که روش اینتر زدی عمل نکنی ولی چند بار بزنی درست میشه

و این که تنظیمات ذخیره هم نمیشه..فعلا که هر بار باید ست کرد

LiverBarca
12-09-2012, 15:35
میشه روش استفاده از دمو واسه xbox رو بگید مام بدونیمو 1 ساعت دیگه دانلودش تموم میشه
شما اول برنامه ي هاريزون رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود کن...
بعدش يه فلش 2 گيگ يا بالار رو وصل کن به ايکس باکست و با دستگاهت فرمتش کن(با ايکس باکس)
يه پروفايلم بساز و بنداز داخل پوشه ي پروفايل فلشت که الان به وجود اومده و بعد با يه پروفايل ديگه ساين شو و فلشو دربيار(يا کنسولو خاموش کن و فلشو دربيار)...(من 2 بار اول که ارور داد بدون پروفايل بازيرو کپي ميکردم تو فلش)
حالا فلشو بزن به pc و برنامه هاريزونو باز کن،سمت راست برنامه محتويات فلشتو مياره که برو و از قسمت profiles اون پروفايلي رو که ريختي تو فلش باز کن...
يه کادر باز ميشه که مربروط به اون پروفايلته و بالاش هم يه نوشته هست که تو کادر قرمزه(save,rush و...) نوشته توش يا يه همچين چيزي اونو بزن و اوکيو بزن...
حالا برو قسمت Demos فلشو باز کن و اون فایل اخر فيفا رو که 1.42 gb حجمشه(فقط خود اونو) بکش و بيار روي پوشه ي Demos و رهاش کن،خودش شروع مينه به کپي شدن و پايين هم يه نوار سبزه که پر ميشه وقتي پر شد و اوکي داد روي اوکي کليک کن و بعدش فلشو دربيار بزن به کنسول،اگه بازي کپي شده باشه از حجم فلشت ميفهمي،حالا اول اون پروفايله رو باز کن و بعدش برو بازي رو اجرا کن...

اگه کمي قاطي پاتي شد شرمنده،ولي اگه اينو هم متوجه نشدي يه سرچ درباره ي اموزش برنامه هاريزون بزن ،ياد ميگيري...
اون پروفايله و انداختن اون تو فلش رو هم گفته بودن لازم نيست ولي من 2 بار بدون پروفايل بازي رو کپی کردم تو فلش و نتونستم اجرا کنم واسه همين ميگم يه پروفايل،يا اگه 2 تا پروفایل داري پروفايل دوم رو بنداز تو فلش و...
اميدوارم تونسته باشم کمکي کرده باشم،موفق باشي...

دوست من
همیشه همینطوره که نسخه ی دمو ، نقل و انتقالات رو به طور کامل نداره
و این یه چیز کاملا طبیعیه چون این دمو شاید حدود 20 روز پیش کار ساخنش تموم شده (شایدم دیرتر)
در حالی که همین الان هم بازیکنا دارن جا به جا میشن !
در مورد سوال دوم هم شما کاملا میتونی زمان بازی رو انتخاب کنی : 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23 24 :)
داداش قصد غلط گیری ندارم و فقط برای درست تر شدن اطاعات دوستان میگم که زمان بازی رو از ساعت 12 ظهر تا 10 شب میشه انتخاب کرد نه 2 بعد از ظهر تا 12 شب!!!
طبیعی هم هست چون ساعت 12شب هیچ جای دنیا فوتبال شروع نمیشه!:46:
+ اینکه میشه 14:30 و 15:30 و... هم انتخاب کرد!

اقا کسی جواب مارو هم بده شدید منتظر جواب دوستان هستم
دوست عزیز من از این لینکی که گذاشتم دانلود کردم و دارم به راحتی هم بازی میکنم و هیچ موردی هم نداره...

dr_shahrooz
12-09-2012, 15:42
شما اول برنامه ي هاريزون رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود کن...
بعدش يه فلش 2 گيگ يا بالار رو وصل کن به ايکس باکست و با دستگاهت فرمتش کن(با ايکس باکس)
يه پروفايلم بساز و بنداز داخل پوشه ي پروفايل فلشت که الان به وجود اومده و بعد با يه پروفايل ديگه ساين شو و فلشو دربيار(يا کنسولو خاموش کن و فلشو دربيار)...(من 2 بار اول که ارور داد بدون پروفايل بازيرو کپي ميکردم تو فلش)
حالا فلشو بزن به pc و برنامه هاريزونو باز کن،سمت راست برنامه محتويات فلشتو مياره که برو و از قسمت profiles اون پروفايلي رو که ريختي تو فلش باز کن...
يه کادر باز ميشه که مربروط به اون پروفايلته و بالاش هم يه نوشته هست که تو کادر قرمزه(save,rush و...) نوشته توش يا يه همچين چيزي اونو بزن و اوکيو بزن...
حالا برو قسمت Demos فلشو باز کن و اون فایل اخر فيفا رو که 1.42 gb حجمشه(فقط خود اونو) بکش و بيار روي پوشه ي Demos و رهاش کن،خودش شروع مينه به کپي شدن و پايين هم يه نوار سبزه که پر ميشه وقتي پر شد و اوکي داد روي اوکي کليک کن و بعدش فلشو دربيار بزن به کنسول،اگه بازي کپي شده باشه از حجم فلشت ميفهمي،حالا اول اون پروفايله رو باز کن و بعدش برو بازي رو اجرا کن...

اگه کمي قاطي پاتي شد شرمنده،ولي اگه اينو هم متوجه نشدي يه سرچ درباره ي اموزش برنامه هاريزون بزن ،ياد ميگيري...
اون پروفايله و انداختن اون تو فلش رو هم گفته بودن لازم نيست ولي من 2 بار بدون پروفايل بازي رو کپی کردم تو فلش و نتونستم اجرا کنم واسه همين ميگم يه پروفايل،يا اگه 2 تا پروفایل داري پروفايل دوم رو بنداز تو فلش و...
اميدوارم تونسته باشم کمکي کرده باشم،موفق باشي...

داداش قصد غلط گیری ندارم و فقط برای درست تر شدن اطاعات دوستان میگم که زمان بازی رو از ساعت 12 ظهر تا 10 شب میشه انتخاب کرد نه 2 بعد از ظهر تا 12 شب!!!
طبیعی هم هست چون ساعت 12شب هیچ جای دنیا فوتبال شروع نمیشه!:46:
+ اینکه میشه 14:30 و 15:30 و... هم انتخاب کرد!

دوست عزیز من از این لینکی که گذاشتم دانلود کردم و دارم به راحتی هم بازی میکنم و هیچ موردی هم نداره...

درسته
من اشتباه کردم
مرسی بابت تذکرت

Abas1100
12-09-2012, 15:50
با سلام
دوستان با پچ زیر می تونین تایم بازی رو بالا ببرید البته خودم امتحان نکردم چون خودم دمو رو تازه واسه دانلود گذاشتم فکر کنم تا 5ونیم بعد از ظهر طول بکشه
لینک پچ
راستی این مشکل کرش چیه ؟

Yi Yi
12-09-2012, 15:55
علتش پیدا کردن عاشقان شکیرا بود!

یه هر حال ایشون هم نظزشون رو دادن ، نظرشون هم محترمه
اما در مورد اینکه گقتن بالاخره گاهی یا بیشتر موارد یا به هیچ عنوان ، دوستمون فکر کنم منظور من رو متوجه نشدن
تو فیقا 12 اگه مثلا روبینیو دنبال توپی بود که صاحبش مثلا یایا توره بود 100 % نمیتونست توپو بگیره
تو فیفا 13 ، 20 30 % امکان داره که این نبرد رو به هر دلیلی ( اشتباه یایا توره تحت فشار ، یا زیرکی روبینیو ) روبینیو ببره ...
همین :)
حق با شماست.
من باید دقیق تر نقدتون رو می خوندم.

نه پسرم انیمیشن های این حرکت کلا عوض شدن و کلا یه ریبوت اساسی در این تایپ انیمیشن ها داریم
من در مورد انیمیشن صحبت نکردم.
شما گفتید : "برای اولین بار بازیکن خودش تشخیص میده و وقتی در تله افسایده مکث میکنه و بعد استارت میزنه تا افساید گرفته نشه"
و بعد من گفتم که چنین چیزی در فیفا 12 هم هست.

کلا تا حالا پستی دادی که یه اطلاع جدیدی از بازی ، ترجمه ای از خبر ها یا ... باشه ؟ تا جایی که یادمه فقط و فقط پالس های منفی دریافت کردیم از جانب شما !
قرار نیست همه تو این تاپیک خبرنگار باشند.
من از ضعف های فیفا حرف می زنم، شما چرا بهت برمی خوره؟!
نه شما مسئولیتی در EA Sports داری و نه حرف های من باعث کاهش فروش فیفا (ع) می شه. پس دلیلی نداره انقدر حرص بخورید بابت پست های من.

LiverBarca
12-09-2012, 16:02
با سلام
دوستان با پچ زیر می تونین تایم بازی رو بالا ببرید البته خودم امتحان نکردم چون خودم دمو رو تازه واسه دانلود گذاشتم فکر کنم تا 5ونیم بعد از ظهر طول بکشه
لینک پچ
راستی این مشکل کرش چیه ؟داداش شما اگه واسه pc میخوای از لینکهایی که من و moh3en_sh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دادیم dl نکنی ها،اونا برا xbox هست،دوستانی که برای pc میخوان برن سایت دانلودها یا میهن دانلود و از صفحه ی اولش بازی رو به همراه کرک skidrow دانلود بکنن...
لینکهای این 2 سایت 100% سالمن...:46:

B3HZ@D
12-09-2012, 16:15
دوستانی که مشکل کرش بازی دارن برن و اخرین اپدیت کارت گرافیکشون رو دانلود و نصب کنن . مشکلشون برطرف میشه .
ترجیحا نسخه آپدیت شده Directx رو هم بگیرن . من الان بدون مشکل و بعد از اپدیت کارت گرافیک دارم بازی میکنم و توی کرنر و ضربه آزاد هم مشکلی پیش نیومده.

Ramos1367
12-09-2012, 16:23
دوستانی که مشکل کرش بازی دارن برن و اخرین اپدیت کارت گرافیکشون رو دانلود و نصب کنن . مشکلشون برطرف میشه .
ترجیحا نسخه آپدیت شده Directx رو هم بگیرن . من الان بدون مشکل و بعد از اپدیت کارت گرافیک دارم بازی میکنم و توی کرنر و ضربه آزاد هم مشکلی پیش نیومده.
دوست عزیز از کجا بگیرم این آخرین آپدیت گرافیک رو؟
شما از برنامه اوریجن و کرک داده شده هم استفاده می کنی یا نه و از کدوم سایت دمو رو گرفتی...
توی پ.خ بگو..

alone_boy
12-09-2012, 16:25
تا اومدم یه دست بازی کنم کرش کرد و نشد
درایور کارت گرافیک + Directx هم آپدیت هستن و جدیدترین نسخه شون نصب هست

konami-pes
12-09-2012, 16:56
واقعا امیدوارم این باگ ها توی نسخه نهایی حل بشه چون فاجعه به بار میاد!

اپشن ها مختل هستند... یعنی شک کرده بودم ولی الان دیگه مطمئن شدم آپشن ها درست عمل نمی کنن بعضا شما بازی رو روی دیفیکالتی آماتور می ذاری ولی کاملا مبرهن هست که روی لجندری هست من حتی یه بازی رو گذاشته بودم روی Slow می دیدم بازی انگار دور تنده یعنی دور تند در معنای حقیقی الان بازی قبل گذاشته بودم روی سرعت نرمال بازی فوق العاده آروم بود! کاملا مشخصه این آپشن ها مشکل دارن و چیزی که شما انتخاب می کنید توی بازی نمایان نمیشه! حتی باگ اینجوریه من بازی اول رو گذاشتم روی آماتور بعد اون بازی یه تیم دیگه برداشتم چک کردم دیدم دیفیکالتی همینطوری رفته روی سمی پرو اومدم یه درجه دادم عقب روی آماتور قرار گرفت فکر می کنم سمی پرو ظاهری بود و در واقع روی آماتور بود که سمی پرو نشون می داد و من که یه درجه دادم عقب از اون طرف روفته روی لجندری ولی ظاهرا نوشته آماتور...

من چنین مشکلی نداشتم حالا اگرم چنین مشکلی وجود داشته باشه قطعا در نسخه نهایی برطرف میشه.تا الان هر کی فیفا آفلاین بازی میکرده باید به خاطر Match day هم شده حداقل ماهی یک بار آنلاین بشه و آبدیتهای Match day رو دریافت کنه چون بازی بدون این لذتش واقعا کم میشه.

konami-pes
12-09-2012, 17:08
علتش پیدا کردن عاشقان شکیرا بود!

اوپس! امثال تو توی ایران کم نیستند و به این نتیجه رسیدم باهاتون بحثی نکنم.تصویر زیر رو ببین به دردت میخوره .ببین چند نفر از کامنتت تنفر گرفتند!! موفق باشی

alone_boy
12-09-2012, 17:12
خب هر طور شده موفق شدم یه دست بازی کنم(اکثر نسخه ها مشکل دارن و موقعی که کرنر یا ضربات آزاد به نفعت میگیرن بازی کرش میکنه)
از همون اولش که وارد بازی میشی تغییرات رو احساس میکنی.لوگوی فیفا مثل سابق نیست و اینبار خیلی جذابتر معرفی میشه و مسی هم اینتروی خیلی قشنگی داره
منوی بازی به کل تغییر کرده و از رنگ سفید استفاده شده که منو رو خیلی قشنگتر و جذابتر کرده.قابلیت Matchday هم به بازی اضافه شده که اطلاعات به روز رو از سرورهای EA میگیره و جدیدترین اطلاعات بازیکن ها و تیمها رو نشون میده.مثلا نشون میده که منچسترسیتی در حال حاضر چندمه،فلان بازیکن رونده رو به رشدی داشته یا نه و همه اینا به روز میشن که فوق العاده جالب کرده بازی رو.

علاوه بر این توی تنظیمات هم میتونی ساعت برگزاری بازی رو تعیین کنی و با تغییر ساعت بازی کلا رنگ و حال و هوای بازی و استادیوم و چمن تغییر میکنه.به عنوان مثال اگه بازی رو ساعت 2 ظهر برگزار کنی رنگ ها روشنتر هستن و چمن سبزتره ولی اگه 5 عصر برگزار کنی رنگها و چمن بازی کدر تر میشن که خیلی برای خودم جالب بود و تغییر بسیار خوبیه

سیستم First Touchـی که به بازی اضافه شده یه انقلابی بوجود آورده.همین سیستم بازی رو چند برابر طبیعی تر کرده و هر بار به خودتون بستگی داره که یه توپ رو چطوری کنترل کنین و مثل نسخه های قبلی تحت هر شرایطی موقع استپ،توپ به پاتون نمیچسبه و باید خودتون توپ رو کنترل کنین و اگه این کارو اشتباه انجام بدین توپ لو میره.پاسکاری،سانتر و شوتزنی طبیعی تر و مخصوصا سانترها از نسخه 12 بهتر شده.موردی که خیلی برام عجیب بود سرعت بالای بازی بود.قبلا فیفا رو با سرعت نرمال و طبیعی گیم پلی میشناختم ولی توی این دمو سرعت بازی خیلی زیاد شده که رو اعصابه!

یه سری چیزهای دیگه به بازی اضافه شدن؛از جمله اینکه موقع ورود بازیکنا حرکات طبیعی دوربین رو میبینیم که میلرزه و حس طبیعی رو القا میکنه و تصویربردارها از کنار تصویر میگیرن.وقتی بازیکنی تعویض میکنی کمک داور چهارم تابلوش رو بالا میبره و شماره بازیکنای جدید روش نوشته شده.بازیکنای نیمکت نشین خودشون رو کنار زمین گرم میکنن و . . .البته بازیکنایی که خودشون رو گرم میکنن حالت مقوایی دارن به نظرم و زیاد طبیعی نشده

مورد دیگه ای که خیلی خوشحالم کرد راهنمای دکمه های بازی بود.توی نسخه 12 راهنمای دکمه ها بر اساس کنترلر XBOX بود و اگه میخواستی Player Bio رو ببینی باید چندین دکمه رو امتحان میکردی تا مثلا دکمه مورد نظر(به فرض مثال LB) رو پیدا کنی ولی توی این نسخه راهنمای دکمه ها بر اساس نسخه پی سی تنظیم شده و به جای LB و RT و . . . نوشته X،C،Q.

در کل بازی خوبی شده و تغییرات زیادی به خودش دیده و صد در صد به امتحان کردنش می ارزه.بی صبرانه منتظر انتشار نسخه نهاییش هستم

B3HZ@D
12-09-2012, 17:37
با عرض شرمندگی خدمت دوستان مشکل کرش برطرف نشده :31:
من فکر میکردم در هر شرایطی که توپ کرنر بشه بازی کرش میکنه و توپ رو به نفع حریف به اوت زدم و کرنر شد و دیدم مشکلی پیش نیومد برای همین اینجا اعلام کردم
ولی وقتی کرنر به سود من اعلام شد از بازی پرید بیرون !!!!
فعلا دارم میگردم ببینم چیزی پیدا میکنم یا نه.
باز هم شرمنده

SevenCity
12-09-2012, 17:55
اگه سال قبل فیفا رو رویه pc بازی کرده باشی روشش همونجوریه

فقط واسه ست کردن گاهی اوقات باید چند بار بزنی که عمل کنه..مثلا اگه بخوای w رو برای سرعت بزنی شاید دفعه اول که روش اینتر زدی عمل نکنی ولی چند بار بزنی درست میشه

و این که تنظیمات ذخیره هم نمیشه..فعلا که هر بار باید ست کرد

آره درسته باید چند بار زد
اما با جهت ها چیکار میکنی؟ اونها اصلا ست نمیشن
شما مگه با چه کلیدهایی بازیکنهارو حرکت میدادی همیشه؟

treason_boys
12-09-2012, 18:04
آره درسته باید چند بار زد
اما با جهت ها چیکار میکنی؟ اونها اصلا ست نمیشن
شما مگه با چه کلیدهایی بازیکنهارو حرکت میدادی همیشه؟
ببین دو مدل تنظیم هست یکی classic یکی alterntiv (مطمئن باش املاش این نیست:31:) رو همون altere که بزاری جهت های صفحه کلید حرکت بازیکن رو کنترل می کنن... شما احتمالا رو کلاسیک تنظیم می کنی که w a s d حرکت بازیکن رو کنترل می کنن

B3HZ@D
12-09-2012, 18:12
توی فروم های خارجی گفتن که اگر تنظیمات کلیدها رو تغییر بدین بازی کرش میکنه ولی اگر بدون تغییر دادن تنظیمات بازی کنین در ضربات کرنر و آزاد مشکلی پیش نمیاد.
ولی مشکلی که داره اینه که باید خودت رو به این کلیدها عادت بدی . فعلا راه دیگه ای برای جلوگیری از این مشکل اعلام نشده و تنها راه همینی است که اعلام شده.

SevenCity
12-09-2012, 18:28
بله کرشینگ لگینگ! برای من هم هست تازه میخواستم درایور بتای 306.02 رو برای رفع کرش معرفی کنم! که با تغییر کلید بازیها منم دچار کرش شدم....

treason_boys
12-09-2012, 18:56
توی فروم های خارجی گفتن که اگر تنظیمات کلیدها رو تغییر بدین بازی کرش میکنه ولی اگر بدون تغییر دادن تنظیمات بازی کنین در ضربات کرنر و آزاد مشکلی پیش نمیاد.
ولی مشکلی که داره اینه که باید خودت رو به این کلیدها عادت بدی . فعلا راه دیگه ای برای جلوگیری از این مشکل اعلام نشده و تنها راه همینی است که اعلام شده.

چینش پیش فرض دکمه ها برای بازی با صفحه کلید هم یه چیزی شبیه جوکه آخه!!

سرعت : shift چپ

سانتر و تکل : Space

شوت : j

جهت ها هم برای حرکت

حالا یه نگاه به صفحه کلیدتون بندازید ببینید برای یک بازی چه عذابی باید آدم بکشه!!! احتمالا باید از انگشتای پا هم باید استفاده کرد:31:

موندم واقعا منطق اینا چی بوده؟!!!

B3HZ@D
12-09-2012, 19:35
با تنظیمات پیش فرض اصلا نمیشه بازی کرد. من تا اومدم با این حالت پیش فرض بازی کنم به دقیقه یک نکشیده گل خوردم ! اصلا نمیشه انگشت ها و دستت رو تنظیم کنی . انگشتها توی همدیگه گره میخوره .
وقتی هم که تغییرش میدیم چپ و راست کرنر و ضربه آزاد به نفع ما گرفته میشه .

این First Touch فوق العاده است . بازی رو از این رو به اون رو کرده . توی فیفا 12 تا پاس میدادی بازیکنت مثل آب خوردن توپ رو میگرفت و میرفتی برای حمله و تغییر جهت های سریع هم تاثیری رو روند حرکتی توپ و بازیکن نداشت.
ولی کافیه اینجا با یک بازیکن که کنترل توپ پایینی داره تغییر جهت سرعتی بدی اون موقع است که توپ از شما جلو میفته و تا بیای درستش کنی بازیکن حریف توپ رو گرفته .

توی حملات هم CPU خیلی خوب کار میکنه و تنوع توی حملات و حرکات اونا دیده میشه که دفاع کردن رو سخت میکنه و مثل نسخه 12 نیست که چپ و راست توپ به کناره ها بره و سانتر کنن.
حرکات بازیکنان خودی هم در فضاهای خالی به نظرم خیلی خوب کار شده . مخصوصا موقعی که ضد حمله میزنی این قضیه بخوبی خودش رو نشون میده.

فقط حیف این مشکل بازی رو PC وجود داره و نمیذاره بقیه نکات بازی رو کشف کنیم . فعلا هنوز نتونستم یک بازی کامل انجام بدم :31:

Yi Yi
12-09-2012, 20:05
کسی از Complete Dribling استفاده کرده؟ چطوریاست؟
کار باهاش حال میده؟
انجامش سخته؟
آیا cpu هم ازش استفاده می کنه؟
با هر بازیکنی میشه زد؟

B3HZ@D
12-09-2012, 20:20
پیام مسئولان EA در رابطه با مشکلات اخیر نسخه دمو :

At EA Forums They Said:

"Some PC users are experiencing freezing issues while playing the FIFA 13 PC Demo with custom
keyboard configurations.

This issue will be resolved when the full game launches.

While we investigate, please use one of the preset keyboard configurations or a game-pad when playing the
demo. Thanks for your patience and understanding, everyone!"

در فروم EA مشکل کرش بازی و همچنین سختی هایی که برای تنظیماتی که پیش روی کاربران و همچنین کرش بازی بعد از تغییر کلیدها وجود داره عنوان شده بود.

یکی از مسئولان EA گفتن که در نسخه کامل بازی این مشکل برطرف خواهد شد.

زمانی که ما در حال رسیدگی به این مشکل هستیم , لطفا از یکی از حالت های پیش فرض کیبورد و جوی استیک موجود در نسخه دموی بازی استفاده کنید . از همه شما که بردباری به خرج دادید ممنونیم.

maximiliyanus
12-09-2012, 20:34
دوستان من دموی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دان کردم چجوری میشه ارجین رو فعال کرد ؟ اصلا ارجین چی هست؟ نمیشه بدون ارجین بازی کرد؟

treason_boys
12-09-2012, 20:54
دوستان من دموی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دان کردم چجوری میشه ارجین رو فعال کرد ؟ اصلا ارجین چی هست؟ نمیشه بدون ارجین بازی کرد؟

اریجین نیازی نیست فقط کرک اسکیدرو رو کپی کن تو پوشه بازی
از اینجا می تونی بگیری:
راجع به بقیه مشکلاتی که قرار در آینده واست پیش بیاد هم تو پستای قبلی بحث شده می تونی به اونا مراجعه کنی:31:

SevenCity
12-09-2012, 21:27
هیچ بازی جدیدی نسبت به فیفا13 اینقدر از CPU استفاده نمیکته
اصلا کاری به هسته های گرافیک شما نداره فقط CPU میخوره
نسبت به فیفا 12 هم 25 درصد بیشتر اشغال میکنه
این بازی برای کسایی که CPUی ضعیفی دارن کلا تعطیله

alone_boy
12-09-2012, 22:18
پیام مسئولان EA در رابطه با مشکلات اخیر نسخه دمو :

At EA Forums They Said:

"Some PC users are experiencing freezing issues while playing the FIFA 13 PC Demo with custom
keyboard configurations.

This issue will be resolved when the full game launches.

While we investigate, please use one of the preset keyboard configurations or a game-pad when playing the
demo. Thanks for your patience and understanding, everyone!"

در فروم EA مشکل کرش بازی و همچنین سختی هایی که برای تنظیماتی که پیش روی کاربران و همچنین کرش بازی بعد از تغییر کلیدها وجود داره عنوان شده بود.

یکی از مسئولان EA گفتن که در نسخه کامل بازی این مشکل برطرف خواهد شد.

زمانی که ما در حال رسیدگی به این مشکل هستیم , لطفا از یکی از حالت های پیش فرض کیبورد و جوی استیک موجود در نسخه دموی بازی استفاده کنید . از همه شما که بردباری به خرج دادید ممنونیم.

من رو باش که فکر میکردم الان میان و میگن یه پچ فیکس واسه بازی میدیم بیرون :|

Spaniuly
12-09-2012, 22:18
کسی از Complete Dribling استفاده کرده؟ چطوریاست؟
کار باهاش حال میده؟
انجامش سخته؟
آیا cpu هم ازش استفاده می کنه؟
با هر بازیکنی میشه زد؟

بله با تمام بازیکنان در واقع حرکات موجود در فیفا استریت رو اینجا پیاده کرده منظورش از کامپلت دریبلینگ حرکات مانور با توپ هست که شما توی فوتسال می بینید. یه حالت رقص پا ایستاده روی توپ
نه انجامش سخت نیست وای می ایستی و کلید LB رو هولد می کنی و با جهت ها نمایش می دی یعنی حرکات نمایشی همین چیز خاصی نیست و زیاد تاثیر نداره توی روند بازی

mohammad_87
12-09-2012, 22:50
دموی pc رو میشه با دسته بازی کرد؟

maximiliyanus
12-09-2012, 22:52
ممنون من بازی کردم خیلی توپ شده همش احساس میکنی داری فوتبال جزیره رو میبینی سبک مثل فوتبال اینگلیس شده ...
فقط یه مشکل دارم نمیدونم چرا رو پایین ترین سطح گرافیکیه فایل تنظیمات گرافیک و ایناش باز نمیشه برام تا تنظیم کنم ... cpu i5 2500 کرافیک 6570 radeon فیفا 12 رو فول ht بازی میکنم ولی این ......

B3HZ@D
12-09-2012, 22:58
توی آرنا مود یک نکته ای که چشمم رو گرفت این بود که ضربات تکنیکی ( Finess shot ) به راحتی گل نمیشه . توی فیفا 12 میتونم بگم که 90% این ضربات رو وارد دروازه میکردم .
ولی الان فعلا یک بار بیشتر نتونستم با این حالت توپ رو وارد دروازه کنم . البته این رو هم بگم که از بیشتر از راه دور ضربه زدم . چونکه توی فیفا 12 از راه دور هم میشد به این ترتیب گل زد.
کلا این مسئله بدجوری روی اعصاب بود و با دوستان که بازی میکردم و وقتی بازی گره میخورد و بجایی نمیرسیدن اکثرا اینطوری ضرباتشون رو تبدیل به گل میکردن . دروازه بانان هم در نسخه قبل روی این ضربات به شدت کند عمل میکردن.
ولی الان عکس العمل ها خیلی بهتر شده و مهم تر این که همه ضربات توی چارچوب نیست و باید خیلی دقت به خرج بدی . (برعکس نسخه قبل)

به نظر من واکنش دروازه بانان هم خیلی بهتر شده . البته این قضیه هم در آرنا مود تست شده و شاید بخاطر رفلکس بالای جو هارت بوده. ولی در کل عکس العمل ها خیلی منطقی تر و سریعتر و مطمئن تر از گذشته شده.

ولی همچنان در حسرت یک بازی کامل موندم :31:

alone_boy
12-09-2012, 23:03
ولی همچنان در حسرت یک بازی کامل موندم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
من وقتی بازی رو اجرا میکنم دست و پام میلرزه:دی.یه کم با منو ور میرم و خارج میشم از بازی:دی

پارسال که لگ داشت و اعصاب نذاشت برامون،امسالم که از قبل بدتر شده و کرش میکنه:41:.حالا کو تا 2 هفته دیگه . . .

Marshall_
12-09-2012, 23:16
من نه مشکل کرش دارم و نه لگ... از دانلود ها گرفتم و کرک اسکیدرو رو هم خودم از سایت اسکیدرو دانلود کردم. شما هم امتحان کنید شاید درست بشه.

اما در مورد بازی....

بسیار بسیار بسیار بسیار راضی هستم من. فوق العاده روون و شناور شده بازی... پاس کاری ها فوق العاده شدن! یعنی در حدی خوب شده که اگر گل درست و حسابی بزنین تا 10 دقیقه همینجوری فقط کیف می کنین!:دی سیستم پاسکاری جدید امکان بازی به سبک بارسلون و آرسنال و اینها رو میده.... توپ رو میتونین روی زمین فوق العاده به حرکت در بیارین.

حرکات توی عمق بازیکن ها معرکه است... فضاهای لای دفاع رو خیلی عالی باز می کنن....

اما به نظرم هنوز بعضی وقت ها استیل دویدن بازیکن ها یکم مشکل داره.... البته یکم فقط

در مجموع عجیب حال کردم با دمو. از دموی 12 فوق العاده بهتر بود! پس وای به روزی که بازی نهایی بیاد چون با اینکه دموی 12 خوب نبود ، ولی خود بازی معرکه بود! پس اینکه دموش اینقدر خوبه ، وایییییی به بازی نهایی.... بی صبرانه منتظرم!

alone_boy
12-09-2012, 23:17
من نه مشکل کرش دارم و نه لگ... از دانلود ها گرفتم و کرک اسکیدرو رو هم خودم از سایت اسکیدرو دانلود کردم. شما هم امتحان کنید شاید درست بشه.

اما در مورد بازی....

بسیار بسیار بسیار بسیار راضی هستم من. فوق العاده روون و شناور شده بازی... پاس کاری ها فوق العاده شدن! یعنی در حدی خوب شده که اگر گل درست و حسابی بزنین تا 10 دقیقه همینجوری فقط کیف می کنین!:دی سیستم پاسکاری جدید امکان بازی به سبک بارسلون و آرسنال و اینها رو میده.... توپ رو میتونین روی زمین فوق العاده به حرکت در بیارین.

حرکات توی عمق بازیکن ها معرکه است... فضاهای لای دفاع رو خیلی عالی باز می کنن....

اما به نظرم هنوز بعضی وقت ها استیل دویدن بازیکن ها یکم مشکل داره.... البته یکم فقط

در مجموع عجیب حال کردم با دمو. از دموی 12 فوق العاده بهتر بود! پس وای به روزی که بازی نهایی بیاد چون با اینکه دموی 12 خوب نبود ، ولی خود بازی معرکه بود! پس اینکه دموش اینقدر خوبه ، وایییییی به بازی نهایی.... بی صبرانه منتظرم!

شما تنظیمات کیبرد رو عوض کردی و بعدش وارد بازی شدی که میگی مشکلی نداره؟!

Marshall_
12-09-2012, 23:22
شما تنظیمات کیبرد رو عوض کردی و بعدش وارد بازی شدی که میگی مشکلی نداره؟!

من با دسته Xbox بازی می کنم.

Yi Yi
12-09-2012, 23:33
بله با تمام بازیکنان در واقع حرکات موجود در فیفا استریت رو اینجا پیاده کرده منظورش از کامپلت دریبلینگ حرکات مانور با توپ هست که شما توی فوتسال می بینید. یه حالت رقص پا ایستاده روی توپ
نه انجامش سخت نیست وای می ایستی و کلید LB رو هولد می کنی و با جهت ها نمایش می دی یعنی حرکات نمایشی همین چیز خاصی نیست و زیاد تاثیر نداره توی روند بازی
یه جا می خوندم برای انجامش نیازه که LT و RT رو هم زمان بگیریم و از Left Stick برای انجام حرکات استفاده ببریم. ولی شما نظر دیگه ای دارید.
اگه فقط به درد نمایش می خوره که مفت نمی ارزه. انتظار داشتم که تو نبردهای تن به تن خیلی کمکم کنه. بخصوص برای شکافتن خطوط دفاعی. ( یه لحظه یاد علی کریمی سال های دور افتادم. یادش بخیر!)

چند تا سوال دیگه که ممنون میشم جواب بدید:

1. آیا cpu بهتر و جذاب تر از قبل بازی می کنه؟ تنوعی در بازی تیم ها مشاهده کردید؟
2. آیا تا حالا گلی زدید/خوردید که تو فیفاهای قبل نمونش رو ندیده بودید؟ آیا چیز تازه ای در گل هایی که زدید/خوردید مشاهده کردید؟
3. آیا دروازه بان جلوی کرنر شدن توپ های نزدیک به خودش رو می گیره؟
4. Attacking AI چه تاثیری گذاشته بر روی حمله کردن شما؟
5. آیا دفاع CPU مثل فیفا 12 ، به هنگام دفع توپ ، شوت هاش غیرطبیعی، کند و بیش از اندازه دقیقه؟ یا طبیعی تر شده؟
6. آیا واکنش دروازه بان نسبت به شوت های محکم از فاصله ی نزدیک، باز هم فرا انسانی و غیر طبیعی ایه؟
7. آیا بهبودی در صداگذاری تماشاگرها مشاهده کردید؟
8. آیا حس و حالی که بعد از پاس دادن و شوت زدن بهتون دست میده، تغییری کرده نسبت به فیفا 12؟
9. آیا حس می کنید که نحوه ی بازی کردنتون نسبت به قبل تغییری کرده؟ چه تغییری؟
فعلا همین!

Marshall_
12-09-2012, 23:41
یه جا می خوندم برای انجامش نیازه که LT و RT رو هم زمان بگیریم و از Left Stick برای انجام حرکات استفاده ببریم. ولی شما نظر دیگه ای دارید.
اگه فقط به درد نمایش می خوره که مفت نمی ارزه. انتظار داشتم که تو نبردهای تن به تن خیلی کمکم کنه. بخصوص برای شکافتن خطوط دفاعی. ( یه لحظه یاد علی کریمی سال های دور افتادم. یادش بخیر!)

چند تا سوال دیگه که ممنون میشم جواب بدید:

1. آیا cpu بهتر و جذاب تر از قبل بازی می کنه؟ تنوعی در بازی تیم ها مشاهده کردید؟
2. آیا تا حالا گلی زدید/خوردید که تو فیفاهای قبل نمونش رو ندیده بودید؟ آیا چیز تازه ای در گل هایی زدید/خوردید مشاهده کردید؟
3. آیا دروازه بان جلوی کرنر شدن توپ های نزدیک به خودش رو می گیره؟
4. Attacking AI چه تاثیری گذاشته بر روی حمله کردن شما؟
5. آیا دفاع CPU مثل فیفا 12 ، به هنگام دفع توپ ، شوت هاش غیرطبیعی، کند و بیش از اندازه دقیقه؟ یا طبیعی تر شده؟
6. آیا واکنش دروازه بان نسبت به شوت های محکم از فاصله ی نزدیک، باز هم فرا انسانی و غیر طبیعی ایه؟
7. آیا بهبودی در صداگذاری تماشاگرها مشاهده کردید؟
8. آیا حس و حالی که بعد از پاس دادن و شوت زدن بهتون دست میده، تغییری کرده نسبت به فیفا 12؟
9. آیا حس می کنید که نحوه ی بازی کردنتون نسبت به قبل تغییری کرده؟ چه تغییری؟
فعلا همین!

1- cpu خیلی خوب بازی می کنه ، البته هنوز هم به نظرم یکم بیش از حد قویه!

2- بسیار زیاد! حرکات جدید خیلی زیاد شده

3- من 1-2 صحنه دیدم که توپ رو گرفت! یعنی نزاشت کرنر بشه

4- مثل فیفا 12 باز هم خیلی خوب دفاع می کنن

5- دفاع cpu طبیعی تر شده... راحت تر گول میخوره...

6- من 1 صحنه دیدم که جو هارت یه موقعیتی رو عجیب گرفت!!! عجیبب!!! خیلی قشنگ بود....رفلکس فوق العاده داشت...

7- به صدا گذاری دقت نکردم

8- پاسکاری و شوت فوق العاده بهتر شده! توپ وزن پیدا کرده و از پاس دادنتون لذت می برین.

9- تغییری نکرده! ولی کلا توی 13 بازی از عمق خیلی حال میده... البته سانتر ها هم فوق العاده تغییر کردن

در ضمن ، complete dribbling فقط برای نمایش نیست... فوق العاده موثره.... میتونید باهاش توپ رو از فضاهای تنگ و شلوغ در بیارین و حفظ توپ کنید. واسه بازی تاخیری هم عالیه... یعنی که توپ رو نگه دارید تا یه بازیکن از عقب زمین حرکت کنه و بزنه به عمقو

Reza31001
13-09-2012, 00:16
خوب بالاخره قسمت شد منم این دمو رو برم!
گفتنی ها رو دوستان گفتن ولی منم برداشت خودم رو میگم

بیس کار که همون نسخه 12 هست ولی تغییرات وجود داره اونم تغییرات مثبت
یعنی موقع بازی هم حس فیفا 12 رو داشتم هم یه نسخه جدید

جالب بود که تو همین 3 تا بازی تقریبا تمام مواردی که توی تریلر e3 دیده بودم بهش برخوردم
ضربه ترکیبی برای شروع مجدد
complete dribbling
حرکت به موقع و صحیح یار سوم در موقع حمله (که خیلی برام لذت بخش بود!)
درگیریهای مدافع با مهاجم صاحب توپ
فرصت طلبی مهاجمین در ارسالها (همون موردی که مدافع به ماست بودن متهم شد! ولی تو بازی من دیدم که این مهاجمه که از پشت سر مدافعی که انتظارش رو نداره میتونه بیاد و توپ رو با سر بزنه)

یه سری تغییرات بود که قابل پیش بینی بود (مثلا انیمیشن تعویض ها ) ولی یه مورد تو همین نیم ساعت بازی کاملا منو غافلگیر کرد
از پشت محوطه شوت زدم که داخل 18 قدم خورد به مدافع و به نظر اومد که توپ به دستش خورده ولی داور ادامه داد
نکته غافلگیرکنندش واکنش تماشاگرا بود که در همون لحظه برخورد یه واکنش نشون دادن (به خاطر از دست رفتن موقعیت) و بعد اون هم 2-3 ثانیه سوت ممتد رو به نشان اعتراض به داور از طرف تماشاگرها اومد که دیگه غافلگیر شدم واقعا!

نکات دیگه ای که برای من جالب بود یکی تمرین های پیش از شروع بازی بود که تو 12 تو رو میده به بازیکن میگه برو گل بزن! ولی اینجا تمریناتی رو کار میکنیم قبل بازی، که واقعا تیمهای واقعی تمرین میکنند مثل حرکت مارپیچ بین موانع (فقط امیدوارم تنوع کافی داشته باشه این بخش)
دویدن بازیکن ها بیش از پیش طبیعی شده و چشم نواز
سانترها خیلی بهتر شده از نظر من؛ جوری که من تو نسخه 12 99% توپهای جناحین رو سانتر نمیکنم ولی تو این دمو همش سعی میکردم برم از کنار سانتر کنم :31:
خط حملۀ وحشتناک قوی من سیتی از نکات قابل اهمیت دیگه بود!!

یه چیز یگه به ذهنم اومد این بود که بازی کمی و فقط کمی فانتزی شده یعنی رفته به سمت حال و هوای pes
منتها من این فانتزی شدن فیفا رو به آرکید شدن فورزا تشبیه میکنم یعنی هم لذت بخش تر برای منه گیمر هم حساب شدس
اصلا قرار نیست توپ رو با دفاع آخر برداری از وسط مدافع های حریف رد کنی بری ولی کلا یه ذره فانتزی شده دیگه

همه اینها دمو بود باید واستاد و فیفا 13 رو دید

Spaniuly
13-09-2012, 00:24

همین کامپلت دریبلینگ توی فیفا 12 هم بود به قول شما LT و RT رو وقتی همزمان می گیری یه حرکت کنترلینگ رو انجام می ده این جدید نیست نه تنها فیفا 12 بلکه توی فیفا 11هم این حرکت بود که البته توی فیفا 13 بهش عنوان کمپلت دریبلینگ داده... چیزی که جدید هست و توی فیفا های قبلی نبود همون کاری بود که گفتم... بحث نظر دیگه نیست این واقعا هست... اگه دوست داشتید براتون ویدیو بذارم ببنید.
البته می گم چون همین حرکت دقیقا توی فیفا استریت بود برام تازگی نداشت ولی برای PC گیمر ها که نتونستند فیفا استریت رو تجربه کنن می تونه جذاب باشه

zeus_1
13-09-2012, 04:37
دوستانی که با gamepad بازی می کنن برای اینکه Skill ها رو بتونید انجام بدید، تنظیمات خاصی انجام دادید؟

linkin_park
13-09-2012, 08:26
ببخشید این match Day که به بازی اضافه شده تو این نسخه ی کرک شده هم کار میکنه یا حتما باید ارجینال باشه بازی ؟!

treason_boys
13-09-2012, 09:59
ببخشید این match Day که به بازی اضافه شده تو این نسخه ی کرک شده هم کار میکنه یا حتما باید ارجینال باشه بازی ؟!
برای این نسخه هم کار می کنه..در واقع کرکی برای بازی درست نشده..فقط اسکیدرو یه میانبر درست کرده که بدون نیاز به اجرای اریجین هم بازی اجرا بشه
ویرایش: البته من خودم اریجین رو دارم... و از کرکم اسفاده می کنم..الان یه لحظه خودم شک کردم که اطلاعات رو از طریق سرور اریجین می گیره یا مستقیما دریافت می کنه؟!:31:

m.a97
13-09-2012, 10:03
سلام.آقا یکی منو کمک کنه.من فیفا 12 از همون موقعی که اومد گرفتم و 10 ماه بدون مشکل بازی کردم.2-3 روز پیش فیف منیجر ریختم که بعدشم دوباره حذف کردم.ولی دیروز که رفتم فیفا بازی کنم وقتی همون اولش لوگوی فیفا 12 میاد گیر میکنه. همون جا میمونه .بعد 3-4 دیقه هم صفحه سیاه میشه.3بارم بازی حدف کردم دوباره نصب کردم اما بازم درست نشد.تروخدا یکی بگه باید چیکارکنم.

konami-pes
13-09-2012, 10:30
هر موقع امسال خواستید حتی فیفا رو تک نفره بازی کنید سعی کنید انلاین باشید و بازی کنید.وقتی میخواستین با دوستاتون یه دست دو نفره بزنید حتما آنلاین باشید و بازی کنید تا اون موقع بفهمید EA چی براتون آماده کرده!! در این حالت گزارشگر بازی دقیقا شما رو در جریان اتفاقات واقعی دنیای فوتبال میذاره و مثلا در مورد تیمتون و نتایجش و ... واستون در حین بازی حرف میزنه!!

خیلی جالبه وقتی میخوای تیم انتخاب کنی وضعیت تیم رو نوشته مثلا نوشته منچستر سیتی الان توی لیگ چهارمه دو تا بازی آخرش رو باخته ،فلان بازیکنانش گلزنی کردند و ... بعدش با فلش قرمز و سبز رنگ میزان پیشرفت و پسرفت رو نسبت به هفته قبل تعیین میکنه و این موضوع هر هفته آبدیت میشه.وقتی وارد بخش ترکیب میشی کنار هر بازیکن بازم فلش قرمز و سبز وجود داره که میزان پیشرفت و پسرفت رو نشون میده.مثلا چون Tevez هفته قبل واسه منچستر سیتی گلزنی کرد اورالش از 86 به 89 افزایش یافت و یک فلش سبز رنگ و با علامت +3 کنارش درج شد.منتظر نمرات طلایی گیم اسپات و IGN باشید

Armin 7
13-09-2012, 11:22
هر موقع امسال خواستید حتی فیفا رو تک نفره بازی کنید سعی کنید انلاین باشید و بازی کنید.وقتی میخواستین با دوستاتون یه دست دو نفره بزنید حتما آنلاین باشید و بازی کنید تا اون موقع بفهمید EA چی براتون آماده کرده!! در این حالت گزارشگر بازی دقیقا شما رو در جریان اتفاقات واقعی دنیای فوتبال میذاره و مثلا در مورد تیمتون و نتایجش و ... واستون در حین بازی حرف میزنه!!

این مورد برای فیفایی که میخواد کرک بشه هم صدق میکنه ؟

یعنی میشه آنلاین شد و بازی رو آپدیت کرد ؟

B3HZ@D
13-09-2012, 11:36
از کدام قسمت میشه سرعت بازی رو کم کرد ؟!

alone_boy
13-09-2012, 11:47
از کدام قسمت میشه سرعت بازی رو کم کرد ؟!
Game Settings ، مورد یکی مونده به آخر (Game Speed)

MJ assassins creed
13-09-2012, 12:02
سلام خدمت دوستان عزیز.
من به یه مشکلی برخوردم.
این fifa config اجرا نمی شه و من نمیتونم به Settings بازی دسترسی پیدا کنم.رزولیشن رو هم نمی تونم بالا ببرم.
چه کار کنم؟

treason_boys
13-09-2012, 12:03
یک روش ابتکاری واسه بیرون نیفتادن موقع کرنر و ضربه آزاد تو پی سی از خودم در کردم:31:

چون فقط موقع ضربات آزاد و کرنر تیم خودی که دوربین میره پشت بازیکن از بازی می پره بیرون،

مواقعی که کرنر یا خطایی به نفع شما اعلام میشه سریع esc بزنید(قبل از این که دوربین بره پشت بازیکن) و از select side کنترل بازی رو به کامپیوتر واگذار کنید، یعنی علامت کیبورد وسط باشه،

دیگه از بازی نمی پره بیرون:8: حالا تا بازیکن ضربه رو زد کنترل رو از select side به خودتون منتقل کنید

به همین راحتی:31:

با این روش مشتی محکم بر درهان اون دسته از دست اند کاران ea خواهید زد که می خوان بزور pc بازها رو مجبور کنن یا کنسول بگیرن یا دسته xbox:31:

:12:

treason_boys
13-09-2012, 12:09
سلام خدمت دوستان عزیز.
من به یه مشکلی برخوردم.
این fifa config اجرا نمی شه و من نمیتونم به Settings بازی دسترسی پیدا کنم.رزولیشن رو هم نمی تونم بالا ببرم.
چه کار کنم؟
این مشکل از اون مشکلات قدیمیه

رو fificonfig.exe کلیک راست کن برو propeties.... تو سربرگ compatibility تیک runthis programin..... رو بزارو از اون منوی ابشاری win xp sp3 رو انتخاب کن بعد ok

اگه با روش بالا درست نشد فایل fifasetup_default.ini داخل همون پوشه رو با نوت پد باز کنن بصورت دستی اعداد رزولوشن رو تغییر بده بعد سیو

maxim.360
13-09-2012, 12:22
مشکل کرش بازی برا من بالاخره حل شد.یه بار بازیو حذف کردم دوباره فایلارو اکسترکت کردم و کرک ریختم و همه چی به خیر و خوشی تموم شد و چند بار هم بدون مشکل بازی کردم.برا تنظیم کلیدها هم فایل فیفا 11 رو گداشتم و مشکلی هم به وجود نیومد.

MJ assassins creed
13-09-2012, 12:29
مشکل کرش بازی برا من بالاخره حل شد.یه بار بازیو حذف کردم دوباره فایلارو اکسترکت کردم و کرک ریختم و همه چی به خیر و خوشی تموم شد و چند بار هم بدون مشکل بازی کردم.برا تنظیم کلیدها هم فایل فیفا 11 رو گداشتم و مشکلی هم به وجود نیومد.
دقیقا خواستم همین الان اینو بگم.
برای دسته من فایل فیفا 12 رو (نوت پد) قسمت کلید هاشو توی فایل فیفا13 پیست کردم هیچ اتفاقی نیفتاد.یه بار هم کرنر شد اما کرش نکرد.

alone_boy
13-09-2012, 12:32
لطف کنین فایل نوت پد رو اینجا برای ما هم آپلود کنین
ممنون

MJ assassins creed
13-09-2012, 12:48
لطف کنین فایل نوت پد رو اینجا برای ما هم آپلود کنین
ممنون
این فایل نوت پد دسته.

alone_boy
13-09-2012, 12:52
این فایل نوت پد دسته.
ممنون ولی مال کیبرد رو میخواستم:20:

MJ assassins creed
13-09-2012, 12:58
ممنون ولی مال کیبرد رو میخواستم:20:
این مال کیبورد هست.فقط امتحان نکردم.

B3HZ@D
13-09-2012, 13:31
برای دسته من فایل فیفا 12 رو (نوت پد) قسمت کلید هاشو توی فایل فیفا13 پیست کردم هیچ اتفاقی نیفتاد.یه بار هم کرنر شد اما کرش نکرد.

یعنی محتویات فایل buttondatasetting که مربوط به فیفا 12 است رو بریزیم توی فایل فیفا 13 ؟!
محتویات فایل کیبورد رو باید توی کدوم یکی از اونا ریخت ؟!

alone_boy
13-09-2012, 13:42
آقا عجب بازی ای شده!.یعنی بی نظیره!
اون First Touch رو که اضافه کردن بازی از این رو به اون رو شده.تحت فشار میتونی با زیرکی به کمک همین فرست تاچ خودتو خارج کنی،سی پی یو بعضی توپا رو بد کنترل میکنه و لو میده و کلا روند بازی تغییر کرده
فقط حیف که وقت بازی کمه و سرعت بازی فوق العاده سریع شده.حتی اسپید رو روی Slow میزارم ولی تغییری نمیکنه
یه پچ هم نصب کردم که وقتشو زیاد کنم ولی عمل نکرد

Ramos1367
13-09-2012, 13:49
دوست عزیز باید توی پوشه game بریزم ؟

konami-pes
13-09-2012, 14:16
این مورد برای فیفایی که میخواد کرک بشه هم صدق میکنه ؟

یعنی میشه آنلاین شد و بازی رو آپدیت کرد ؟

خیر فکر نکنم بشه.باید CD key اورجینال تهیه کنید.

B3HZ@D
13-09-2012, 14:20
من فایل buttondatasetup فیفا 12 رو توی my documents و فولدر فیفا 13 کپی کردم ولی همچنان تنظیمات کیبورد مثل گذشته است !!!
یکی بیاد توضیح بده چکار کنیم ! دمتون گرم . موندیم توی خماری :31:

Hamid Hamid
13-09-2012, 14:44
سلام ...

يه سوال داشتم از دوستانی كه دمو رو بازي كردن. كامنت ها رو مي خوندم دوستان چندتایی گفته بودن كه : سانتر ها خيلي بهتر شد.

ميخواستم بپرسم از چه نظر اين رو ميگن دوستان؟ به نظرشون توی نسخه ی 12 سانتر ها چجوری بود و الان نسبت به قبل چه قدر تغيير كرده؟ يه توضيحي بدن.

ممنون

Ramos1367
13-09-2012, 14:45
من فایل buttondatasetup فیفا 12 رو توی my documents و فولدر فیفا 13 کپی کردم ولی همچنان تنظیمات کیبورد مثل گذشته است !!!

اینا هم بگیر نگیر داره....
من همه کارها رو کردم ولی همچنان کرش میکنه....
من از روز اول فایل فیفا 12 رو کپی کردم و دسته هم درسته ولی موقعی که می خوام بازی رو بعد از ترکیب ریختن شروع کنم کرش می کنه....
بعضی وقتها هم شانسی میره تو بازی ولی هیچ وقت تو بازی رو کرنر و ضربه آزاد کرش نمی کنه....
این مشکلیه که خود ea بوجود آورده مثل مشکل پارسال که برا دسته تو دمو بود...

MJ assassins creed
13-09-2012, 15:30
آقا بهزاد یه فایل به اسم buttonDataKeyBoardMouse توی پوشه فیفا 12 هست.
محتویات اون رو توی یه فایل به همین اسم توی پوشه فیفا 13 کپی کن.
کسی از اون فایلی که گذاشتم استفاده کرد؟درست نشد؟

bad_guy
13-09-2012, 15:37
متاسفانه مثل اینکه شایعه ای که شده بود مبنی بر عدم وجود ورزشگاه نوکمپ در بازی تایید شده و EA امثال نتونسته حق امتیاز این ورزشگاه رو داشته باشه. :41:

B3HZ@D
13-09-2012, 15:53
آقا بهزاد یه فایل به اسم buttonDataKeyBoardMouse توی پوشه فیفا 12 هست.
محتویات اون رو توی یه فایل به همین اسم توی پوشه فیفا 13 کپی کن.
کسی از اون فایلی که گذاشتم استفاده کرد؟درست نشد؟

ممنون
ولی من با ماوس بازی نمیکنم که بخوام از اون تنظیمات استفاده کنم :31:
فقط کیبورد استفاده میکنم .

MJ assassins creed
13-09-2012, 16:33
ممنون
ولی من با ماوس بازی نمیکنم که بخوام از اون تنظیمات استفاده کنم :31:
فقط کیبورد استفاده میکنم .
آقا بهزاد این هم برای موس هست و هم برای کیبورد.
buttonDataKeyBoardMouse

SevenCity
13-09-2012, 16:36
تک به تک با دروازه بان بودم تو 6 قدم شوت هم زدم گل شد داور بازی رو متوقف کرده بود متوجه نشده بودم و دوربین رفت به سمت زمین ما گفتم آها حتما یه شادی گل جدید!
ولی زهی خیال باطل گاف فیفا 12 همچنان ادامه داره... بازیکنم تو زمین خودمون افتاده بود و مصدوم شده بود و باید تعوض میشد! (جون مادرتون نگید این قانون فوتباله که سرمو میکوبم به دیفال!)
بعد از تعویض هم داور با پرویی تمام دراپ بال کرد
اینقدر تو شش قدم بعلت اجبار حضور دروازه بان همه چیز قاطی شده بود که مدافع وقتی میخواست دراپ کنه و توپ رو سمت ما شوت کنه خورد به مهاجمم نزدیک بود گل بشه!

bad_guy
13-09-2012, 16:43
اینهم ورزشگاه خانگی برای بارسلونا!! لااقل میتونستن یکم شبیه بسازن .ولی از اونجایی که ورزشگاه اختصاصی نیست باید بشه همون اول انتخاب کریر عوضش کرد.
بنظرم ورزشگاه المپیک رم کمی شبیه باشه به نوکمپ.

B3HZ@D
13-09-2012, 16:45
آقا بهزاد این هم برای موس هست و هم برای کیبورد.
buttonDataKeyBoardMouse

ممنون . ولی باز فرقی نکرد . فکر نکنم کلا با این روش حل شدنی باشه . سایت ها و فروم های خارجی رو هم که گشتم راه حل 100% عملی ارائه نکردن.
برای بعضی ها کار میکنه و برای بعضی ها هم نه .
با این حال تشکر.

dr_shahrooz
13-09-2012, 17:00
سلام ...

يه سوال داشتم از دوستانی كه دمو رو بازي كردن. كامنت ها رو مي خوندم دوستان چندتایی گفته بودن كه : سانتر ها خيلي بهتر شد.

ميخواستم بپرسم از چه نظر اين رو ميگن دوستان؟ به نظرشون توی نسخه ی 12 سانتر ها چجوری بود و الان نسبت به قبل چه قدر تغيير كرده؟ يه توضيحي بدن.

ممنون

ببین
تو فیفا 12 وقتی مثلا با دی ماریا وقتی توپ رو پا چپش بود سانتر میکردی ، در 80 % موارد انگار طرف خط کش خورده ، توپو درست مینداخت رو سر بنزما
ولی الان تو فیفا 13 درصد خظای سانتر بیشتر شده و سانتر ها از حالت کلیشه ای هم درومدن و همیشه یم مدل توپ فرستاده نمیشه...درست مثل فوتبال واقعی :20:

A/|\IR
13-09-2012, 17:48
من از دیروز دارم بازی میکنم یه بار هم کرش نشده!
پچی نیست که زمان بازی رو بیشتر کنیم؟

irmpmn
13-09-2012, 18:25
من بازی رو انجام دادم. احساس میکنم بیشتر برای رفع باگ بوده این بازی و رفع باگ کردن + آپدیت
زیاد گیم پلی دستکاری نشده !

Reza31001
13-09-2012, 18:42
غیر از آنلاین بازی کردن حتما فیفای جدید رو با صدای زیاد اجرا کنید!

سروصدای تماشاگرها کاملا روی تیم های میزبان و میهمان تاثیرگذاره
یعنی وقتی تیم مهمان حمله میکنه فقط سوت ممتد شنیده میشه (خوبه ووزلا نداشتن!) به نحوی هم هست که رو من گیمر تاثیر داشت انصافا یعنی یه جورایی هول میشی!

در موقع حمله تیم میزبان هم قبل اینکه گلی زده بشه عکس العمل تماشاگرها جالب توجه هست مثلا رو تک به تک ها یا روی حرکات از جناحین

کلا این صداگذاری تا حالا خیلی جذاب بوده برام
باید ببینیم تو بخش کینکت هم شرایط همین قدر جالب هست یا نه :20:

bad_guy
13-09-2012, 18:52
مگه قرار نبود لیگ ترکیه دوباره برگرده؟ ولی مثل اینکه بیخیالش شدن.
خیلی حیفه یه لیگ خوب اروپایی هست حالا سطحش در حد تاپ اروپا نه ولی خوبه مثلا از لیگ استرالیا دیگه بهتره.اگه این سه تا لیگ بودن خیلی بازی عالی میشد:ترکیه،یونان،آرژانتین.

Yi Yi
13-09-2012, 19:18
کسی تا حالا فیفای جدید رو در حالت manual بازی کرده؟
چه تغییراتی نسبت به قبل مشاهده کردید؟
آیا First Touch Control تاثیری داشته بر پاس ها و سانت های manual ؟
آیا دادن پاس های کوتاه در حالت manual راحت تر شده؟

MCSE MAN
13-09-2012, 20:06
منم بالاخره بازی کردم. واقعا عالیه و خیلی حال کردم
برعکس دوستانی که میگن بازی زیاد فرقی نکرده و همون فیفا 12 هست،به نظر من ترکیبی از فیفا 11 و 12 این بازی

فیفا 12 تو فاز هجومی رو اعصاب بود. یه بازیکن بیشتر فرار نمیکرد و دفاع حریف هم همچین بهش میچسبید که چه پاس رو جلو مینداختی و چه عقب بازم دفاع CPU تو رو جمع میکرد! ولی الآن تیم خیلی خوب مبره تو فاز هجومی و فضای بیشتری برای کار هست
سانتر هم تو فیفا 12 خوب نبود و باید خودت رو میکشتی تا یه جای خوب توپ رو ارسال کنی.مهاجم هم جاگیری معمولا خوب نبود ولی الآن همه چی واقعی تر شده
یه چیزی که توجه من رو خیلی جلب کرد عکس العمل دروازه بان ها بود. با اینکه هنوز در برخی موارد بد گل میخورن ولی رفلکس هاشون خیلی عالی و طبیعی شده. یه بار یه شوت نرم و زمینی از فاصله نزدیک به بوفون زدم که داشت لایی میخورد ولی یهو پاهاشو بست و توپ رو دفع کرد. اصلا کفم برید:18:
بوفونش یه سر و گردن از بقیه دروازه بان ها بالاتره

فقط سرعت بازی یه مقدار زیاد که اونم میشه کمترش کرد
first touch با اینکه زیبایی خاصی به بازی میده ولی مطمئنم در آینده اعصاب گیمرها رو بعضی وقتا بدجور بهم خواهد ریخت! بعضی وقتا بازیکن دیگه خیلی افتضاح توپ رو استپ میکنه و توپ 10 متر باهاش فاصله میگیره!

با اینکه یوونتوسی نیستم ولی باهاش خیلی حال کردم. جون میده برای دفاع و ضد حمله :31:

در کل شدیدا از بازی راضیم و برای اولین بار برای خرید key اورجینال یه بازی پول خواهم داد

درباره کرش کردن وسط بازی هم، من اصلا این مشکل رو نداشتم. دکمه ها رو هم همونجوری که میخواستم تنظیم کردم. البته من با دسته بازی میکنم ولی دسته ام یه چیز معمولی و اصلا XBOX و SONY نیست

linkin_park
13-09-2012, 20:29
سلام ! آقا من آنالوگ راستم تو بازی کار نمیکنه ! مشکل از چیه ؟! Buttonconfig.ini رو هم حتی از fifa 12 آوردم اما کار نمیکنه همچنان !

mihydz
13-09-2012, 20:29
خوب بود،قشنگ بود...بازی طبیعی تر شده.فقط بحث کرش خیلی رو اعصابه.یهو آدم یادش میره چیکار کنه،میپره بیرون و روز از نو و ...
یکم شبیه pes شده ولی هنوز هویت فیفا درش موج میزنه....
احساس میکنم یکی از ضعف های بازی اینه که اغلب استادیوم هایی که شاهد خواهیم بود کوچیک هستن! تا 2 متر استارت می زنی میرسی لب خط! :(((
استیل بعضی بازیکنا درست شده.مثلا ژیرو تو 12 بلند و چاق بود ولی الان هیکلش قشنگ شده :)))
در کل بازی کمتر رو اعصابه،البته برای کسایی که میخوان یک بازی واقعی شاهد باشن نه صرفا یک انیمیشن.
یه سوتی هم دیدم.وقتی بازی داشت شروع می شد،De caglie جلو تر از بفون داشت وارد زمین میشد...ولی صحنه که عوض شد بوفون جلو تر بود!!!!!

Kaveh619
13-09-2012, 21:07
آقا یه چند تا سوال:الان این قابلیتی که اضافه شده(Match Day) برای اونایی که همین نسخه های کرک شده ی بازارو میخرن هم جواب میده یا نه؟؟چند صفحه قبل رو خوندم بحثش شد!ولی بازم نفهمیدم بالاخره میشه یا نمیشه؟؟ قیمت cd-key چند هست حدودا!؟اینترنتی میشه خرید از سایت های فارسی؟ یه دونه cd-key رو میشه برای چند تا فیفا استفاده کرد؟؟!! من دمو رو بازی نمیکنم میمونم منتظر نسخه ی اصلی.... مثل دو سال گذشته (طبق گفته ی ناقدان دمو!) فیفا ترکونده!!!

Kaveh619
13-09-2012, 21:09
به نظرم میرسه منچستر یونایتد رو قوی تر از منچستر سیتی ساخته باشن......... اورال ها قاعدتا خیلی بالا هست .... والنسیا-رونی-ون پرسی-کاگاوا-نانی-کلورلی و ... دیگه داره صبرم برای بازی کردن کریر مودش ته میکشه!!

mihydz
13-09-2012, 21:43
آرسنال رو با توجه به سیستمش یکمی ضعیف ساختن(نامردااااا) ... دیگه هر تیمی تیکی تاکا بازی نمیکنه ... هنوز سیستم حمله جای کار داره،خیلی خوب بود موقع ترکیب چیدن به طور مفصل این جور چیزا رو تنظیم کنی.... لجندریش یکم سخته(چند روز دیگه کارشو میسازم)...
و صد البته،بر خلاف پیش بینی ها دریبل زدن با جهت حداقل برای من آسون تر شده.هر چند کند تر شده ولی آسون تر شده.
یه جای دیگه هم یه ایراد جزئی داره،وقتی ساعت بازی رو روی 6 یا 7 تنظیم می کنید چیزی که قبل از شروع بازی نشون میده شب هست ولی وقتی بازی می کنید آخرای بعد از ظهر هست!!!!!!(مثل 4-5)
+
تنها چیزی که تو کریر مود آزارم میده اینه که بعضی بازیکنا شکل ندارن و سایه هستن :(((( مثل بازیکنای جوون،آدم حس میکنه داره تو یه لیگ ناشناخته بازی می کنه :((( (حداقل تو این مورد pes بهتر عمل کرده)
+
اگر لباس ها همین باشن،فکر کنم لباس سوم آرسنال این نباشه،چون لباس دوم و سوم مثل هم نیستن...قرمز،آبی،آبی!!!!!! موندم جلو بارسا چی باید بپوشیم!!؟
+
سیستم تک به تک ها خوب شده،دیگه عین هلو نمیشه تک به تک گرفت و البته تک به تک گل کردن هم آسون تر شده...
ضربات چیپ درست شدن(تکراری بود)
+
واقعا نمیدونم بر چه مبنایی تیما رو برای دمو گذاشتن، 2 تا انگلستان،2 تا ایتالیا و یکی هم از آلمان!!!!!
یه تیم باید از اسپانیا میذاشتن مثل اتلتیکو مادرید..از ایتالیا هم فقط یووه کافی بود،چون حق ما اینتری ها ضایع شده :(((
--------------------------
ولی جدای از این مسائل فیفا در مورد پاس دادن ها غوغا کرده.مخصوصا پاس های بیرون پا که خیلی جذاب شدن و پاس هایی که با q داده میشن(همون پاس هایی که برای فرار یا 1و2 کردن بکار میره).جدا خیلی خیلی خیلی حرفه ای شده،طوری که با دادن 2 تا از این پاس ها آدم یاد بازی های روون آرسنال میوفته

Yi Yi
13-09-2012, 22:49
تکسچر زمین تو فیفا 12 به هنگام بارش برف خیلی افتضاخ و بی کیفیت بود.
آیا در فیفای جدید تغییری کرده؟

به نظرم میرسه منچستر یونایتد رو قوی تر از منچستر سیتی ساخته باشن.

آرسنال رو با توجه به سیستمش یکمی ضعیف ساختن

هر جفتش یه علت داره:

Lamanta
13-09-2012, 22:50
من می خوام برای این بازی یه دسته Xbox بگیرم واسه کامپیوتر ، اونایی که دمو دارن میشه بگن که خوب جواب میده واسش یا نه ؟

ج پست قبل : Rvp خائن ! :13:

A.N.A.P
13-09-2012, 23:11
دوستان شما کدومتون دمو رو از لایو دانلود کردین ؟ من خواستم دانلود کنم سرعت خیلی پایینه ! واسه شما هم همینجوریه ؟

Reza31001
13-09-2012, 23:17
تکسچر زمین تو فیفا 12 به هنگام بارش برف خیلی افتضاخ و بی کیفیت بود.
آیا در فیفای جدید تغییری کرده؟

هر جفتش یه علت داره:

تغییر کرده ولی بهتر نشده
دیگه مثل زمین خاکی نیست که وسطش برف اومده باشه!
ولی خیلی عادی شده
تفاوت خیلی خاصی با آفتابی ندیدم غیر از بارش برف

mihydz
13-09-2012, 23:41
هر جفتش یه علت داره:

نه...بخواطر اون نیس..البته شاید علت اولی باشه ولی در مورد آرسنال صادق نیست چون من سیستم رو 4-4-2 لوزی کردم،تیم از این رو به اون رو شد.تریکب اصلی آرسنال همینی هست که فیفا 13 گذاشته ولی تو تنظیمات ترکیب خیلی خوب عمل نکردن(بازیکنای کنار باید نیمه وینگر میشدن نه هافبک تهاجمی!+ آرسنال یه cdm داره و یه cm ، نه دوتا cdm!!!! و البته ژیرو رو یکمی کند با جاگیری بد و البته مثل خودش خوش تیپ ساختن...در حالی که ژیرو با وجود اینکه گلزنی نکرده تا اینجا، حرکات بدون توپ فوق العاده ای داشته)
+
شاید هم علتش اینه که تو دمو سانتی کازورلا نیست!؟ یکی نیس بگه لامصب اومدن سانتی که مال آخر نقل و انتقالات نبود،مال همون اوایل بود،چرا اینو نذاشتی دیگه؟؟؟؟:19:
+
فیفا رسما گند زده به پیرن آرسنال...تا لباس سومو عوض نکنن من دلم صاف نمیشه:13:
من این یکی رو میخوام :

پ.ن: خدا کنه قدرت ویلشر و دیابی و آرتتا درست بشه،آخه واقعا قدرت زیر 83 واسه آرتتا انصافه؟؟؟دیابی رو زیر 80 بذارن که دیگه آخرشه

linkin_park
13-09-2012, 23:51
آقا من با یووه بازی میکنم ... یه مشکل اساسی که دارم اینه که اصلا نمیتونم با هافبکام مثل fifa 12 خوب پاسکاری کنم ... یعنی ساپورت خوبی ندارن با اینکه 3-5-2 بازی میکنم اما بازم توپو زیاد لو میدن .
و یه مشکل بد تر اینه که با پیرلو اصلا نمیتونم در حد حتی 1 درصد واقعیتشم ازش بازی بگیرم .... نمیدونم چرا ... مشکل از ترکیبه آیا ؟!

mohammad_87
14-09-2012, 01:24
من می خوام برای این بازی یه دسته Xbox بگیرم واسه کامپیوتر ، اونایی که دمو دارن میشه بگن که خوب جواب میده واسش یا نه ؟

ج پست قبل : Rvp خائن ! :13:
من با دسته ایکسباکس بازی کردم مشکلی ندارم.
--------------
بجز تغییر تاکتیک نمیشه پست یه بازیکن رو مثل pes عوض کرد؟مثلا بین هافبک مرکزی و هافبک دفاعی؟
------------
دموی من برای skidrow بود ولی مشخصات match day رو داشتم.منظور همونه تغییرات تیم و بازیکناست دیگه.اینکه همینجوری هم میاد.
cd key چنده و چه مزایایی داره؟

pouyaabiboy
14-09-2012, 10:24
بعد از 9 ساعت بازی کردن , فیفا 13 در یک کلام :

شاهکار...

موندم تو مغز سازندگان چی میگذره,این همه تنوع تو گیم پلی !!!

B3HZ@D
14-09-2012, 13:02
جریان این پچ EA چیه که میگن مشکل کرش بازی رو برطرف میکنه؟!
کسی این پچ رو دانلود و استفاده کرده ؟! جواب میده ؟!

Lamanta
14-09-2012, 13:03
من با دسته ایکسباکس بازی کردم مشکلی ندارم.
منظورم مشکل کرش بازی نیست......منظورم اینه که مثل Xbox جواب میده ؟

MJ assassins creed
14-09-2012, 15:04
بدون شرح.
امیدوارم تکراری نباشه.

FCBarcelona.ir
14-09-2012, 15:26
هر سال یه بساطی با این EA داریم! واقعا یه کارایی می کنن در حد آفریقا. این Origin رو اومدم نصب کردم، حالا Product code می خواد! پس این چه جور نسخه دمو مجانی ایه؟ یکی دو تا کد هم پیدا کردم که گفت قبلا استفاده شده! کسی کیجنی چیزی داره؟

کرک ها رو هم که هر کدوم رو می ریزم، وارد بازی نشده بلافاصله می پره بیرون. توی این تاپیک چنین موردی ندیدم، کسی راه حلی داره؟

نشد یه فیفا PC بده این EA انقدر بدبختی نداشته باشه!

maxim.360
14-09-2012, 15:38
يه بار بازي حذف كن دوباره فايل اكستركت كن بعد كرك بذار ايشا... كه مشكلت حل بشه

amirhoseiyn
14-09-2012, 15:49
دوستان کسی تونسته لگ رو از بین ببره.........همه کارها رو هم کردم........از کنترل پنل nvidia هم کارهلی لازم رو کردم......ولی بازم لگ دارم

mihydz
14-09-2012, 18:12
چند صفحه پیش یه بنده خدایی یه کرک 13 مگی گذاشته بود.من از همون استفاده کردم و اجرا شد...دیگه نیازی به اریگین و اینجور چیزا هم نیست

دوستان کسی تونسته لگ رو از بین ببره.........همه کارها رو هم کردم........از کنترل پنل nvidia هم کارهلی لازم رو کردم......ولی بازم لگ دارم
لگ از خود بازیه.نه از سیستم.اگه دکمه ها رو عوض کنی لگ داره و بازی کرش میشه.منم وقتی تنظیم نمی کردم عین هلو اجرا میشد ولی وقتی تنظیمات کیبوردو عوض میکنم لگ داره.کلا باید تا 25 سمپتامبر صبر کنیم!

treason_boys
14-09-2012, 18:32
از پچ EA خبر ندارم ولی مشکل کرش روی کرنر و آفساید و خطا روی pc رو با نرم افزار Key Customizer میشه کامل برطرف کرد
از این لینک دانلود کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a50f924744bf&lop=link&ptype=3001&ontid=2094&siteId=4&edId=3&spi=d0e9c8cb0af58074d0179dd1bb7fa1b0&pid=10842526&psid=10842525&isDlm=1&fileName=c

البته دانلودش تو دو مرحلس...یعنی شما این فایل رو دانلود کردید تو مرحله بعدی نرم افزار رو دانلود و نصب می کنه

طرز کار هم که باهاش راحته..محیطش به این شکله:

در واقع کاری که این نرم افزار انجام میده چینش دکمه های صفحه کلید رو تغییر میده..

به عنوان مثال می خواید سرعت رو دکمه W بزارید بر طبق عکس زیر سرعت دکمه SHIFT چپه...پس تو قسمت 1 تو کادر جلویه set کلیک کنید w رو بزنید تو کادر بعدی(جلوی to) دکمه شیفت چپ رو بزنید بعد change(شماره 2) رو کلیک کنید((دقت کنید برعکس نزنید))

برای تمام دکمه هایی که می خوایید تغییر بدید به همین صورت انجام بدید.

در نهایت دکمه active رو بزنید که تغییرات اعمال بشه...دیگه می تونید راحت بازی کنید و کرش وجود نخواهد داشت

هر وقت بازیتون تمام شد و خواستید دکمه ها به حالت اولیه برگرده کافیه برنامه رو اجرا کنید( از system try آیکون برنامه رو کلیک کنید...یعنی کناره ساعت) ...این بار دوباره روی دکمه شماره 3 که تبدیل به suspand شده کلیک کنید

pouyasony
14-09-2012, 18:40
چند صفحه پیش یه بنده خدایی یه کرک 13 مگی گذاشته بود.من از همون استفاده کردم و اجرا شد...دیگه نیازی به اریگین و اینجور چیزا هم نیست

لگ از خود بازیه.نه از سیستم.اگه دکمه ها رو عوض کنی لگ داره و بازی کرش میشه.منم وقتی تنظیم نمی کردم عین هلو اجرا میشد ولی وقتی تنظیمات کیبوردو عوض میکنم لگ داره.کلا باید تا 25 سمپتامبر صبر کنیم!
چرا تا 25؟تو پردیس گیم نوشته 3 روز دیگه انتشار میشه

FCBarcelona.ir
14-09-2012, 19:46
حس زمان معرفی iOS6 بهم دست داد. خیلی خوبه ها، ولی انتظار بیش از این داشتم.

به خصوص امیدوارم فیفا تو نسل بعد تو گرافیک تقویت بشه که در اون صورت بی نقص خواهد بود.

البته از تغییرات کم اهمیت اما خیلی جذاب مثل برگزاری بازی تو ساعتهای مختلف یا شیوه شروع مجدد بازی یا تابلوی تعویض داور چهارم و ... هم نباید گذشت.

alone_boy
14-09-2012, 21:54
کسی آپدیت جدید فیفا رو از طریق اریجین نصب کرده؟!

ویرایش:آقا ما هر کاری میکنیم این Key Customizer جواب نمیده.با این که برنامه بازه ولی توی محیط بازی جواب نمیده.برعکس الان که میخواستم بنویسم دکمه ها جابجا شده بودند

treason_boys
14-09-2012, 22:29
کسی آپدیت جدید فیفا رو از طریق اریجین نصب کرده؟!

ویرایش:آقا ما هر کاری میکنیم این Key Customizer جواب نمیده.با این که برنامه بازه ولی توی محیط بازی جواب نمیده.برعکس الان که میخواستم بنویسم دکمه ها جابجا شده بودند

تاکید کردم جای set و to رو اشتباه نکنید:31:

به عکس بالا با دقت نگاه کن... مثلا چطوری جای A و Space (دکمه پیشفرض تکل و سانتر) رو عوض کرده..کلید پیش فرض سمت راست قرار می گیره کلیدی که می خوای جدید عمل کنه سمت چپ

alone_boy
14-09-2012, 22:33
تاکید کردم جای set و to رو اشتباه نکنید:31:

به عکس بالا با دقت نگاه کن... مثلا چطوری جای A و Space (دکمه پیشفرض تکل و سانتر) رو عوض کرده..کلید پیش فرض سمت راست قرار می گیره کلیدی که می خوای جدید عمل کنه سمت چپ
همونطوریه
توی محیط بازی عمل نمیکنه ولی تو محیط ویندوز عمل میکنه

mohammad_87
14-09-2012, 22:36
منظورم مشکل کرش بازی نیست......منظورم اینه که مثل Xbox جواب میده ؟
xbox ندارم.اینجا مثل اینکه همه با کیبورد بازی می کنن.سختتون نیست؟
توی xbox مگه چجوریه؟من هیچ گونه مشکلی با دسته ندارم همه دکمه ها هم کار میکنه.منظور شما چیه بگو تا تستش کنم.
اینرو هم یکی جواب بده:
بجز تغییر تاکتیک نمیشه پست یه بازیکن رو مثل pes عوض کرد؟مثلا بین هافبک مرکزی و هافبک دفاعی؟
------------
دموی من برای skidrow بود ولی مشخصات match day رو داشتم.منظور همونه تغییرات تیم و بازیکناست دیگه.اینکه همینجوری هم میاد.

alone_boy
14-09-2012, 22:41
موقع اجرای Key Customizer هم این ارور رو میده

Tweaker رو هم که نصب کردم و زمان بازی رو افزایش دادم اصلا عمل نکرد.نسخه ایه که از سافت/98 گرفتم

treason_boys
14-09-2012, 23:00
همونطوریه
توی محیط بازی عمل نمیکنه ولی تو محیط ویندوز عمل میکنه

این که میگی تو ویندوز عمل می کنه من احتمال میدم تنظیمات کنترل توی بازی رو altentrate(یه چیزی تو همین مایه ها:31:) نیست..چون اگه کلاسیک باشه حرکت با a s d w صورت می گیره

البته این خطایی رو هم که نوشتی احتال مشکل تو عملکرد نرم افزار هست

متاسفانه لینکی برای پچ پیدا نکردم...اریجین منم زبانش المانیه نمی دونم کجا این پچ رو باید پیدا کرد

می تونی این نرم افزار رو هم امتحان کنی..کارش مشابه همون فقط بعد از تغییر کلیدا انگار باید سیستم رو ریبوت کنی که به نظر به دنگ و فنگش نمیرزه

B3HZ@D
14-09-2012, 23:20
کلا این دموی فیفا مکافاتی شده . انواع و اقسام مشکلات و درگیری ها با این بازی بوجود اومد .
البته من با این برنامه KEY CUSTOMIZER کار کردم و مشکل رو حل کرد . البته بعضی وقت ها Space از کار می افتاد .
دو هفته باید با این دمو و مشکلاتش سر کنیم تا نسخه اصلی منتشر بشه!

A/|\IR
14-09-2012, 23:57

دوست عزیز کی گفته بازی لگ داره؟!
پس چرا برای من لگ نداره؟

---

من الان با دسته ایکس باکس بازی میکنم هیچ مشکلی هم ندارم.

joopiter23
15-09-2012, 00:13
....من با این مورد هایی که در زیر می گم بازی رو گرفتم و در حال استفاده هستم بدون مشکل

کرک مربوط به اسکیدرو

برنامه x360ce.App-2.0.2.156 که شبیه ساز دسته ایکس باکس در کامپیوتر می باشد و در خیلی بازی ها عالیه .....

و پچی که وقت بازی رو 6 دقیقه ای میکنه (البته بازیکنای arena به مارکیزیو و بوفون تغییر میکنند که باید کد شون رو در فایل عوض کرد تا دوباره مسی و جو هارت بشن) ، البته دسته بازی رو هم وقتی میرین تو بازی رو حالت کلاسیک میاره که باید در تنظیمات دسته بروید و آلترنیتیو رو انتخاب کنید !

کد تیم بارسا = 241 کد مسی= 158023

از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!home/mainPage

که من اینجا آپ کردم :

در ضمن دوستان برای تغییرات تنظیمات بازی باید به آدرس زیر و فایل fifaconfig مراجعه کنند

FIFA.13.Demo\Game\fifasetup

:46:

EngineeR EhsaN
15-09-2012, 00:42
دمو FIFA 13 رکورد دانلود دمو های این سری را شکست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چندی پیش دمو بازی FIFA 13 برای PC ,PS3 و Xbox360 عرضه شد حال EA اعلام کرده است این دمو توانسته رکورد دانلود های دمو این سری را با ۱٫۹۹ میلیون بار دانلود بشکند . اگر تعداد دانلود را با سال قبل و FIFA 12 مقایسه کنیم تعداد دانلود ۲۹ درصد افزایش داشته است . پیش خرید FIFA 13 نسبت به سال قبل در امریکا ۶۷ درصد و در بریتانیا ۳۷ درصد افزایش داشته است ! پیش خرید این عنوان تنها در بریتانیا چیزی معادل ۸۷۵ هزار نسخه است . FIFA 13 در تاریخ ۲۸ سپتامبر به طور رسمی عرضه می شود .

mihydz
15-09-2012, 05:44
دوست عزیز کی گفته بازی لگ داره؟!
پس چرا برای من لگ نداره؟
برای همه که نداره... فکر کنم بیشتر برای کسایی باشه که با کیبورد بازی میکنن،از چند نفر دیگه هم پرسیدم اونا هم لگ داشتن.ولی وقتی تنظیمات کیبورد با کی کستومایزر تغییر دادم سوای از کرش نشدن بازی لگ هم نداشت!

irmpmn
15-09-2012, 09:14
حيف ليگ ايران نيست !

reza.8
15-09-2012, 11:42
داستان شده این دمو...
من کلا چه با کیبورد و چه دسته میخواد وارد زمین بازی شه پرتم میکنه بیرون!!!
فقط تو قسمت تمرین میتونم برم!!!

irmpmn
15-09-2012, 12:28
اين روزها بدجوري گير كردم بين مسئول لايسنس ea و فدراسيون فوتبال ايران
خيلي دارم سعي ميكنم تو ايميل هام يه جور تعامل برقرار كنم بينشون ... اين همه پول تو اين فوتبال جابجا ميشه ! هركدوم از باشگاه ها 50 ميليون بزارن ميتونيم 1000 تا بازي فيفا14 رو بخريم و در ضمن 1سال وقت بديم كه بازي تيما رو زير نظر بگيرن و مثل عربستان هول هولكي لايسنس نكنن ...
كسي هست اينجا يه تيم تشكيل بديم و يه سال يه برنامه ريزي داشته باشيم كه از هر جهت فشار بياريم به مسئولين داخلي با ايميل و ea كه ليگ مارو لايسنس كنه ؟ كافيه يه جو تو فيس بوك بديم و مردم اين جو رو بگيرن ... ديگه تمومه !
اونوقت سال ديگه همين موقع بجاي استرس ، قش و ضعف ميريم براي اومدن فيفا 14 و بازي كردن با تيماي ايراني و بازيكناي خودمون ...
من ميرم ملــــــــــــــــــــوان ميگيرم با بارسلونا بازي ميكنم :دي 10تا ميخورم حال ميكنم (گرچه تو واقعيت 10تا ميزنيم :دي)

Reza31001
15-09-2012, 12:36
اين روزها بدجوري گير كردم بين مسئول لايسنس ea و فدراسيون فوتبال ايران
خيلي دارم سعي ميكنم تو ايميل هام يه جور تعامل برقرار كنم بينشون ... اين همه پول تو اين فوتبال جابجا ميشه ! هركدوم از باشگاه ها 50 ميليون بزارن ميتونيم 1000 تا بازي فيفا14 رو بخريم و در ضمن 1سال وقت بديم كه بازي تيما رو زير نظر بگيرن و مثل عربستان هول هولكي لايسنس نكنن ... كسي هست اينجا يه تيم تشكيل بديم و يه سال يه برنامه ريزي داشته باشيم كه از هر جهت فشار بياريم به مسئولين داخلي با ايميل و ea كه ليگ مارو لايسنس كنه ؟ كافيه يه جو تو فيس بوك بديم و مردم اين جو رو بگيرن ... ديگه تمومه !
اونوقت سال ديگه همين موقع بجاي استرس ، قش و ضعف ميريم براي اومدن فيفا 14 و بازي كردن با تيماي ايراني و بازيكناي خودمون ...
من ميرم ملــــــــــــــــــــوان ميگيرم با بارسلونا بازي ميكنم :دي 10تا ميخورم حال ميكنم (گرچه تو واقعيت 10تا ميزنيم :دي)
یه چیزی گفتی که از هر طرف بهش نگاه کنیم محاله

ea بیاد ایران؟ مگه بیکار خودشو با آمریکا در بندازه

مدیرعامل یه تیم ایرانی بیاد پول بده بابت بازی؟ از اون حرفاس!

مردم ما چقدر به بازی اهمیت میدن؟ (آدم بزرگا رو میگم)
گیم هنوز یه چیز بچگونه تلقی میشه تو جامعه ما

irmpmn
15-09-2012, 12:42

دوست عزيزم شما رقابت عربستان و ايران رو تو سايت fifplay ديده بودي ؟ كه در نهايت با اختلاف حدود 100تا عربستان برنده شد و امسال لايسنس شد.
چرا فكر ميكني مدير عامل ايراني پول نميده ؟ وقتي فدراسيون فوتبال ما اراده كنه به راحتي پول هم ميدن ...
مردم ما خيلي به بازي اهميت ميدن ! شما نگاه كن تو خانوارهايي كه وضع اقتصادي شون معمولي و خوبه كنسول بازي و كامپيوتري كه بشه باهاش بازي هاي next gen انجام داد وجود داره كه نشونه علاقه مردمه ! بين من و دوستاي من : تقريبا بيشتر از نصف ايكس باكس و پي اس3 دارن !

dr_shahrooz
15-09-2012, 12:49

کاملا موافقم... متاسفانه صنعت گیم تو ایران خیلی بهش بی احترامی میشه ...
یکی از مریضام اومده بود ، دندوناشو درست کردم ( 10 سالش بود ) ، بعد باهاش جلوی باباش یه مقدار حرف زدم و گفت ایکس باکس دارم و بازی میکنم و گفت PES بازی میکنم ، یه دفعه جو منو گرفتو از خودم درومدم و بهش گفتم بابا بشین فیفا بازی کن ، فیفا 7 مهر میاد ، اونو بخر و یه خرده از بازی بهش توضیح دادم یه دفعه احساس کردم و که خودشو پدرش یه مدلی منو نگاه میکنن که یعتی دکتر مملکت با این سن هم گیم بازی میکنه ؟!؟!؟! دیدم اوضاع خرابه و مجبور شدم موضوع رو عوض کنم و بگم : من بازی نمیکنما ! بچه ی خواهرم بازی میکنه ! این چیزایی هم که در مورد گیم بهت توضیح دادم اون به من میگه ...
بابا مگه گیم چیه که ما ایرانیا اینطوری برخورد میکنیم در موردش ؟ :41:
GA... GAME که نیست که ..... :41:
ولی عمرا با این وضعی که فوتبال ما داره ، فوتبالمون لایسنس شه ... فوتبال ما چیزی برای ارائه نداره که بخواد لایسنس هم بشه ... این یه واقعیته..

Reza31001
15-09-2012, 12:54
اون نظر سنجی رو دیده بودم و فکر کنم مال فیفا 12 بود
به نظر من الکی بود و یا حداکثر تاثیر خیلی کمی داشت (چون هر کس میتونست نامحدود رای بده و بین دو تا کشوری بود که خیلی یوزرها بودن که 24 ساعته اونجا رای میدادن!)

در مورد مدیر عامل و فدراسیون هم اونا اگه میخواستن کار کنن میرفتن ورزشگاه درست میکردن دیگه به این چیزا نمیرسید!!

مردم ما هم البته به گیم علاقه دارن منتها من و شما علاقه داریم که سنمون زیر 20 یا نهایت زیر 25 هست (حالا یه بزرگتر اگرم باشه نمیشه تعمیم داد به همه)
اکثر جامعه ما گیم رو همچین چیزی در نظر نمیگیرن که بخواد براش سرمایه گذرای بشه و ...

چندصفحه پیش هم یکم بحث شد درباره اینکه چزا عربستان هست و ایران نیست

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EngineeR EhsaN
15-09-2012, 12:57
بهترین و ساده ترین راهش اینه که از فیفا بخوایم یه رای گیری دوباره راه بندازه که لیگ ایرانو بذاره یا یه لیگ دیگه!

mihydz
15-09-2012, 13:09
فدراسیون باید فیفا رو یارانه ای کنه.یعنی از جیب خودش مایه بذاره، بعد بازی اصل رو که خودش خریده حداکثر 15 تومن بده به همه.اگه همه ببنن بازی اصل اینقدر ارزونه،مطمئن باشید کسی کپی نمیخره،کسی هم که با این قیمت کپی میخره اصلا پلیر نیست...
بعدشم ما اینهمه مخ کامپیوتر مگه نداریم؟این همه نرم افزار ایرانی قفل دارن، اگه خود ایرانی ها روش قفل بذارن کسی نمی تونه بازش کنه :دی
شاید هم بازیکنای ما برای اینکه قدرتشون تو فیفا بالا بره یه تکونی به خودشون بدن،آخه آبرو ریزیه دفاع وسط تیم ملی مثلا قدرتش 65 باشه :دی
نکته جالب اینجاست که پتانسیل ایرانی ها رو بذارن 95، بعد از 2 فصل کریر مود بازیکن 33 ساله ایرانی که 65 بوده دفاع وسط بایرن شده!!!!

mb_stfu
15-09-2012, 13:19
دوستان شرمنده من دمو رو از دانلود ها گرفتم و کرک اسکیدرو رو هم ریختو و آخرین ورژن direct x رو هم نصب کردم ولی بازم وارد بازی نمیشه :(
مشکل از کجاست ؟

Ramos1367
15-09-2012, 13:29
من بازی رو از طریق اوریجن نصب کردم و حتی آپدیت هم شد وایمیلم رو هم شناخت ولی همچنان قبل از شروع بازی کرش می کنه...
ما که نتونستیم بازی کنیم....

در مورد لیگ ایران هم به نظر من ذره ای ارزش نداره...من مدتهاست که فقط فوتبال اروپا رو نگاه می کنم و فوتبال ایران دیگه از رده خارج شده....
به شخصه اگه فوتبالی لیگ ایران رو بزاره هیچوقت لیگ ایران رو بازی نمی کنم...
به شخصه توی همه فوتبالا کاریر مود رو فقط با رئال بازی می کنم و بس...

amin 2010
15-09-2012, 13:32
بحث بسيار جالبيه ، افرين :31:
شهروز جان اتفاقا دانشكده ما همه اهله بازين !!يعني تا اين حد كه انترن هاي دختر هم بازي ميكنن:31: .ولي در مورد نگاه عموم به گيم كاملا باهات هم عقيدم .راه دور چرا بريم ،همين فروم خودمون تا ميخوايم تو بخش هاي پزشكي ،علمي يا فرهنگي نظر بديم همه اولين كاري كه مي كنن اينه كه نظرات مارو نخونده رد ميكنن :31: دليلش هم اينه كه بالاي اسم اوردن كاربر فعال انجمن بازي !!!
يعني نگاه به گيمر ها اينه كه همگي يسري ادم علاف ، افسرده ، چاق :31: غير اجتماعي و كلا يك احمق تمام عيار هستن كه از مساىل روز عقبن و فقط پولشونو سر بازي ها تلف ميكنن .
دوستمون گفت معمولا زير ٢٠ساله ها علاقمند بازي هستن ! درست هم ميگه تو ايران و تا نسل هاي قبل ما اينطور بوده .اما نميدونم ايشون چقدر در زمينه سن ميانگين گيمر ها در دنيا تحقيق كردن .
سن ميانگين بالاي ٣٠ سال هست دوستان !! يعني من با ٢٦ سال سن هنوز يك بچه گيمر محسوب ميشم !:31:
ببينيد بازي ها تعداد بسياريشون براي بالاي١٨سال مناسبن و البته هر جا بجز ايران اين ارقام واقعا اهميت داره و بازي ها رو به سنين پايين تر نميفروشن ( در ايران اسلامي ما بچه هاي ٦ ساله هم gta بازي ميكنن و پدر مادر ها هم هيچ مشكلي ندارن (بخاطر فرهنگ سازي قوي اين ٣٠ سال اخير !!))اين خودش نشون ميده كه قشر عظيمي از گيمر ها سن كمي ندارن
+
در رابطه با صحبت دوستمون ، ببين برادر من EA برا چي بايد ليگ ايرانو بسازه ؟ مگه چقدر از بازار خريد فيفا در اختيار ايرانه كه بخاطر افزاش سود فروش تو ايران ليگ مارو هم قرار بدن ؟مگه قانون كپي رايت در ايران رعايت ميشه (نمونش چند صفحه قبل دوستمون شهروز گفت ميخواد بازي رو ارجينال تهيه كنه ،بقيه دوستان با نگاهي عاقل اندر سفيهانه گفتن وقتي ميتوني بازي رو با 5 تومن بخري برا چي پولتو هدر ميكني ؟؟؟)
+
بشخصه خوشحالم ليگ مارو قرار ندادن ،اگه ميساختن بايد چنت هاي ليگ ايرانم ميزاشتن!! اون وقت امت اجنبي استاديوم ها رو ميديد ، لباس هاي تيم ها رو ميديد شعار ها رو ميشنيد و...

MCSE MAN
15-09-2012, 13:34
واقعا دارم با بازی حالی میکنم و روز شماری میکنم برای منتشر شدنش

نقاط قوتش رو که همه گفتیم
اینم نقاط ضعف از دید من تا الآن:
1. تور دروازه خیلی خشک و بی حسه انگار از آهن درست شده!
2. داور خیلی راحت پنالتی میگیره. تنه های ساده رو هم بعضی وقتا پنالتی میگیره!
3. دروازه بان ها با اینکه اکثرا عکس العمل های قشنگی نشون میدن ولی هر از گاهی خیلی بد گل میخورن!

B3HZ@D
15-09-2012, 14:11
اَخ که چقدر توی فیفا پتالتی ها رو به وسط دروازه میزنن !!! یک بازی کردیم رفتیم پنالتی تیم مقابل 10 تا از بازیکنانش همگی توپ رو به وسط زدن .
ما هم به خیالمون که بالاخره یکی رو به کناره ها میزنه چپ و راست شیرجه میزدیم این طرف و او نطرف و کلا مچل شده بودیم و سوژه خنده تیم حریف . آخرش دروازه بانشون توپ رو به اوت زد که از قضا وسط هم زده بود!
این قسمت توی فیفا خیلی روی اعصابه و 98% پنالتی ها به وسط دروازه زده میشه .
پنالتی هایی هم که به ارتفاع بالا زده میشه خیلی راحت توسط دروازه بان ها گرفته میشه . کلا دروازه بان ها توی ضربات پنالتی شیرجه های هوایی میزنن که اصلا طبیعی نیست و در واقعیت پنالتی هایی که به بالا زده میشه اگر توی چهارچوب باشه اکثرا گل میشه.
ولی اینجا خیلی راحت گرفته میشه .

راستی کسی میدونه چطور میتونیم دیوار دفاعی رو موقع شربات آزاد به جلو بیاریم ؟!

mihydz
15-09-2012, 14:23
راستی کسی میدونه چطور میتونیم دیوار دفاعی رو موقع شربات آزاد به جلو بیاریم ؟!فکر کنم فکر کنم فکر کنم با شوت.چون وقتی دیواره رو جلو اوردم دستم رو شوت بود.شاید هم دکمه ی کناریش بوده

irmpmn
15-09-2012, 14:30
بحث بسيار جالبيه ، افرين :31:
شهروز جان اتفاقا دانشكده ما همه اهله بازين !!يعني تا اين حد كه انترن هاي دختر هم بازي ميكنن:31: .ولي در مورد نگاه عموم به گيم كاملا باهات هم عقيدم .راه دور چرا بريم ،همين فروم خودمون تا ميخوايم تو بخش هاي پزشكي ،علمي يا فرهنگي نظر بديم همه اولين كاري كه مي كنن اينه كه نظرات مارو نخونده رد ميكنن :31: دليلش هم اينه كه بالاي اسم اوردن كاربر فعال انجمن بازي !!!
يعني نگاه به گيمر ها اينه كه همگي يسري ادم علاف ، افسرده ، چاق :31: غير اجتماعي و كلا يك احمق تمام عيار هستن كه از مساىل روز عقبن و فقط پولشونو سر بازي ها تلف ميكنن .
دوستمون گفت معمولا زير ٢٠ساله ها علاقمند بازي هستن ! درست هم ميگه تو ايران و تا نسل هاي قبل ما اينطور بوده .اما نميدونم ايشون چقدر در زمينه سن ميانگين گيمر ها در دنيا تحقيق كردن .
سن ميانگين بالاي ٣٠ سال هست دوستان !! يعني من با ٢٦ سال سن هنوز يك بچه گيمر محسوب ميشم !:31:
ببينيد بازي ها تعداد بسياريشون براي بالاي١٨سال مناسبن و البته هر جا بجز ايران اين ارقام واقعا اهميت داره و بازي ها رو به سنين پايين تر نميفروشن ( در ايران اسلامي ما بچه هاي ٦ ساله هم gta بازي ميكنن و پدر مادر ها هم هيچ مشكلي ندارن (بخاطر فرهنگ سازي قوي اين ٣٠ سال اخير !!))اين خودش نشون ميده كه قشر عظيمي از گيمر ها سن كمي ندارن
+
در رابطه با صحبت دوستمون ، ببين برادر من EA برا چي بايد ليگ ايرانو بسازه ؟ مگه چقدر از بازار خريد فيفا در اختيار ايرانه كه بخاطر افزاش سود فروش تو ايران ليگ مارو هم قرار بدن ؟مگه قانون كپي رايت در ايران رعايت ميشه (نمونش چند صفحه قبل دوستمون شهروز گفت ميخواد بازي رو ارجينال تهيه كنه ،بقيه دوستان با نگاهي عاقل اندر سفيهانه گفتن وقتي ميتوني بازي رو با 5 تومن بخري برا چي پولتو هدر ميكني ؟؟؟)
+
بشخصه خوشحالم ليگ مارو قرار ندادن ،اگه ميساختن بايد چنت هاي ليگ ايرانم ميزاشتن!! اون وقت امت اجنبي استاديوم ها رو ميديد ، لباس هاي تيم ها رو ميديد شعار ها رو ميشنيد و...

با شما موافقم ولی ببینید اگه لیگ ایران لیسانس بشه به فوتبال کشورمون خیلی کمک میکنه. یعنی به بازیکنامون نشون میده که کجا هستن و بازیکنهای اروپا کجا هستن ...
چرا باید بازیکنای ما میلیاردی پول بگیرن و درجا بزنن ! باید بسازن و آورال فوق پایین بزارن که ببینن هیچی نیستن !

Reza31001
15-09-2012, 14:50
اَخ که چقدر توی فیفا پتالتی ها رو به وسط دروازه میزنن !!! یک بازی کردیم رفتیم پنالتی تیم مقابل 10 تا از بازیکنانش همگی توپ رو به وسط زدن .
ما هم به خیالمون که بالاخره یکی رو به کناره ها میزنه چپ و راست شیرجه میزدیم این طرف و او نطرف و کلا مچل شده بودیم و سوژه خنده تیم حریف . آخرش دروازه بانشون توپ رو به اوت زد که از قضا وسط هم زده بود!
پنالتی هایی هم که به ارتفاع بالا زده میشه خیلی راحت توسط دروازه بان ها گرفته میشه . کلا دروازه بان ها توی ضربات پنالتی شیرجه های هوایی میزنن که اصلا طبیعی نیست و در واقعیت پنالتی هایی که به بالا زده میشه اگر توی چهارچوب باشه اکثرا گل میشه.

آره یکی دو بار همچین اتفاقی برای منم افتاد
کرکر خنده بود:39:

ولی با یکم تمرین دستتون میاد
سخته ولی میشه به گوشه هم زد

این تیکه رو نفهمیدم آخرش توپ بالا بره قراره گل بشه یا نه؟!

سن ميانگين بالاي ٣٠ سال هست دوستان !! يعني من با ٢٦ سال سن هنوز يك بچه گيمر محسوب ميشم !:دی
منظور منم دقیقا همین بود
چون تو کشور ما نظر جامعه اینه که گیم مال بچه مدرسه ای هست و اگه مثلا یه دانشجو بشینه پای بازی دیگه خیلی معنی دار میشه!!
برعکس اون ور

B3HZ@D
15-09-2012, 15:01
این تیکه رو نفهمیدم آخرش توپ بالا بره قراره گل بشه یا نه؟!

توی فوتبال این ضربات اکثرا گل میشه (اگر در چارچوب باشه) . ولی توی فیفا دروازه بان ها شیرجه هایی عجیب و هوایی میزنن و توپ رو میگیرن که اصلا طبیعی نیست !
پس این ضربات باید گل بشه :31:

MCSE MAN
15-09-2012, 15:11

برای من که به همه نقاط دروازه میزنن!
تو پنالتی چجوری شیرجه میزنی؟؟
من هر دکمه ای رو میزنم نمیشه

alone_boy
15-09-2012, 15:34
نسخه سافت/98 که نصبی نیست هیچ پچی روش کار نمیکنه.کسانیکه این نسخه رو دارن پچی که تایم بازی رو زیاد میکنه واسشون جواب داده یا نه؟

B3HZ@D
15-09-2012, 15:37
برای من که به همه نقاط دروازه میزنن!
تو پنالتی چجوری شیرجه میزنی؟؟
من هر دکمه ای رو میزنم نمیشه

با دکمه های Numpad یا همون دکمه های ماشین حساب :31:

Marshall_
15-09-2012, 15:53
واقعا دارم با بازی حالی میکنم و روز شماری میکنم برای منتشر شدنش

نقاط قوتش رو که همه گفتیم

1. تور دروازه خیلی خشک و بی حسه انگار از آهن درست شده!

از توی ستینگ بازی می تونی تور دروازه رو روی حالت loose یا همون شل قرار بدی .

توی فوتبال این ضربات اکثرا گل میشه (اگر در چارچوب باشه) . ولی توی فیفا دروازه بان ها شیرجه هایی عجیب و هوایی میزنن و توپ رو میگیرن که اصلا طبیعی نیست !
پس این ضربات باید گل بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تکنیک گل شدن پنالتی توی فیفا اینه که نباید محکم زد پنالتی ها رو!

RB یا همون دکمه بغل پا رو بگیرین ، شوت رو خیلی کم پر کنین و جهت رو هم خیلی کم نگه دارین. اینجوری توپ کنج کنج نمیره ، در واقع یه چیزی بین وسط و گوشه میره و واسه همین وقتی دروازه بان می پره ، توپ از کنارش رد میشه و میره توی گل... البته باید یکم تمرین کنین تا کاملا دستتون بیاد

=============

دیوار دفاعی با RB میاد جلو ، همون دکمه ی بغل پا!:دی

==========

کسایی که کلا نمی تونن بیان توی بازی و کرش میشه واسشون ، از توی fifaconfig ، گزینه 60fps رو انتخاب کنن.

B3HZ@D
15-09-2012, 15:59
تکنیک گل شدن پنالتی توی فیفا اینه که نباید محکم زد پنالتی ها رو!

RB یا همون دکمه بغل پا رو بگیرین ، شوت رو خیلی کم پر کنین و جهت رو هم خیلی کم نگه دارین. اینجوری توپ کنج کنج نمیره ، در واقع یه چیزی بین وسط و گوشه میره و واسه همین وقتی دروازه بان می پره ، توپ از کنارش رد میشه و میره توی گل... البته باید یکم تمرین کنین تا کاملا دستتون بیاد

=============

دیوار دفاعی با RB میاد جلو ، همون دکمه ی بغل پا!:31:

ممنون.
ولی من دارم میگم که توی فوتبال واقعی توپهایی که ارتفاع بالایی دارن به سختی گرفته میشه . مثلا وقتی بازیکن توپی رو هوایی و به سمت طاق دروازه میزنه اگه توی چهارچوب باشه گل میشه.
ولی توی فیفا دروازه بان ها شیرجه ی هوایی میزنن که کاملا غیر طبیعیه و تا حالا همچین چیزی توی فوتبال دیده نشده که دروازه بان برای همچین توپ هایی شیرجه های این چنینی بزنه .

بحث من هم کلا اینه که باید این قسمت درست بشه . همونطور که دروازه بان ها نمیتونن توپهای هوایی رو در ضربات پنالتی مهار کنن یا اگر هم بگیرن خیلی خیل سخته . باید طوری باشه که ضربات هوایی پنالتی رو هم به این آسونی ها نتونیم بزنیم.
مثل فوتبال واقعی که خیلی کم پیش میاد ضربه به ارتفاع بالا زده بشه و معمولا این جور ضربات خراب میشن !

alone_boy
15-09-2012, 16:02
امروز تو ضربات پنالتی یه ضربه زدم که دروازه بان گرفت ولی توپ رفت سمت گل شدن و دروازه بان هم سریع بلند شد و تا شیرجه زد دیر شده بود و توپ از خط عبور کرد:40:

توپ های هوایی نسبت به فیفا 12 از این رو به اون رو شده.نوع حرکت توپ،نوع پاسهای هوایی و پاسهای توی عمق همه تغییر کردن و خیلی خیلی طبیعی تر شدن

amirhoseiyn
15-09-2012, 16:12
دوستانی که سی پی یو 2 هسته ای دارن تونستن مشکل لگ رو بر طرف کنن؟......هر کاری میکنم نمیشه...........در حالی که فیفا 12 با یه کار ساده کل لگش از بین میرفت

alone_boy
15-09-2012, 16:18
من که با رزولوشن 768*1024 و 4x AA و High Quality خیلی روون اجراش میکنم و هیچ مشکلی نداره
سی پی یو i3 و گرافیک 9500

Marshall_
15-09-2012, 16:20
دوستانی که سی پی یو 2 هسته ای دارن تونستن مشکل لگ رو بر طرف کنن؟......هر کاری میکنم نمیشه...........در حالی که فیفا 12 با یه کار ساده کل لگش از بین میرفت

از توی fifaconfig ، گزینه 60fps رو بزن. من اینکار رو کردم درست شد. توی فروم EA هم گفته بودن اینکار رو.

amirhoseiyn
15-09-2012, 16:53
از توی fifaconfig ، گزینه 60fps رو بزن. من اینکار رو کردم درست شد. توی فروم EA هم گفته بودن اینکار رو.
دست گلت درد نکنه...........عالی شد

milad_takjoo
15-09-2012, 17:28
یه سوال داشتم دوستان عزیز...توی فیفا12 دو نوع دفاع داشت...tactical و legacy....تو 13 هم همینطوریه؟

B3HZ@D
15-09-2012, 17:45
بله توی فیفا 13 هر دوی این دو مورد وجود داره

reza.8
15-09-2012, 18:10
بچه ها دایرکت ایکس براش چیو دانلود کنم؟منظورم 11 یا 10 بود
ماله من چه با دسته یا با کیبورد بدون تغییر وارد زمین نمیشه اصا!!

m.a97
15-09-2012, 18:25
دست گلت درد نکنه...........عالی شد

آقا منم همن مشکلو دارم وقتی تو fifaconfig میرم.3تاگزینه داره play-game setting-exit ازکجا باید 60fps رو بزنم
تروخدا کمکم کنی

arash-king
15-09-2012, 18:34
تاریخ دقیق انتشار بازی برای PC کیه ؟

mohammad_87
15-09-2012, 18:42
نسخه سافت/98 که نصبی نیست هیچ پچی روش کار نمیکنه.کسانیکه این نسخه رو دارن پچی که تایم بازی رو زیاد میکنه واسشون جواب داده یا نه؟
من از دانلودها گرفتم.اونم نصبی نبود ولی پچ 6 دقیقه درست کار کرد.

آقا منم همن مشکلو دارم وقتی تو fifaconfig میرم.3تاگزینه داره play-game setting-exit ازکجا باید 60fps رو بزنم
تروخدا کمکم کنی
setting
-----------------------
اینارو کسی بلد نیست:
------------

Amir-Rainman
15-09-2012, 18:53
درود
یکی از دوستان این بازی رو از پارس دانلود؛ دانلودش کرده، همراه با کرک بازی، ولی وقتی میخواد وارد بازی بشه، هیچ اتفاقی نمیفته، حتی ارور هم نمیده ...!!!
میشه یه خورده راهنمایی کنین ...؟؟؟؟

mb_stfu
15-09-2012, 19:05
دوستان یعنی هیشکی نمیدونه چرا این بازی با کرک هم اجرا نمیشه ؟؟؟ لطفا راهنمایی کنییییییید

FCBarcelona.ir
15-09-2012, 19:41
درود
یکی از دوستان این بازی رو از پارس دانلود؛ دانلودش کرده، همراه با کرک بازی، ولی وقتی میخواد وارد بازی بشه، هیچ اتفاقی نمیفته، حتی ارور هم نمیده ...!!!
تو فایلا پوشه ای به اسم _Installer پیدا کن و توش directx رو نصب کن. یه چیزی تو این مایه ها باید راه حل این مشکل باشه و احتمال خیلی زیاد به directx مربوطه.

alone_boy
15-09-2012, 19:44
من از دانلودها گرفتم.اونم نصبی نبود ولی پچ 6 دقیقه درست کار کرد.
خوب پچ رو کجا بریزیم که درست کار کنه؟!
گفتن تو پوشه گیم نریز در صورتیکه همین کارو هم کرده بودم ولی هر تایمی میزنم کار نمیکنه اما تنظیم آفتابی بودن هواش کار میکنه!

B3HZ@D
15-09-2012, 19:55
دوستان یعنی هیشکی نمیدونه چرا این بازی با کرک هم اجرا نمیشه ؟؟؟ لطفا راهنمایی کنییییییید

مشکل اصلیتون چیه ؟! وارد بازی نمیشه ؟! گرافیک و DirectX رو آپدیت کردین ؟!

EngineeR EhsaN
15-09-2012, 20:10
بازی خیلی عالی شده مخصوصا این کنترل توپ با بازیکنا واقعا خیلی سخته یهو میبینی تو موقعیت عالی توپو نمیتونه درست کنترل کنه ، آخر ضد حال :31: پچی واسه افزایش تایم بازی نیومده؟

Yi Yi
15-09-2012, 20:16
بجز تغییر تاکتیک متاسفانه راه دیگه ای نیست.
بخش Team Managment و کنترل تاکتیک در فیفا از PES ضعیف تره و عمق و پیچیدگی و جزییات PES رو نداره.

khelane
15-09-2012, 21:12
درود

اگه رو سون هست و نصبه رو ایکون بازی راست کلیک کن و run as administrator رو بزن ببین مشکلت رفع میشه من امروز بازی گاست ریکون رو نصب کردم واسه یه نقر عینا دقیق همین کار رو میکرد روش هیچی حتی ارور هم نیاورد ولی با این کار درست و رفت تو بازی
اگه بازم نشد رو ایکون بازی کلیک راست و properties رو زده و در تب compatibility در وسط تیک رو فعال کن و رو ویندوز اکس پی قرارش بده ببین کار میکنه
موفق باشی

kingmohsen
15-09-2012, 21:17

گرونه، خیلی گرون
حداقل بالای 100 تومن باید پول بدی
سریال هیچ مزیت خاصی نداره فقط میتونی آنلاین بازیش کنی. بدرد کسایی میخوره که هم اینترنت سرعت بالا داشته باشن و هم حجم دانلود اینترنتشون زیاد باشه و هم وقت خیلی آزاد داشته باشن

Talar2009
15-09-2012, 21:26
من هم مشکل سایر عزیزان رو دارم ، بازی رو نصب کردم ، کرکش رو هم ریختم اما بعد از دوبار کلیک روی دمو بازی یا run as administrator  یا هیچ اتفاق نمیافته یا یک پنجره باز میشه میگه :

fifa 13 demo has stoped working

chek online for a solution and close the program

close the program

سایر راه ها رو هم رفتم از جمله راست کلیک روی فایل exe و   تب compatibility   فعال کردم اما تغییری تو وضعیت ایجاد نشد ، دایرکت ایکس موجود در بازی رو هم نصب کردم .

قطعا" باید یک راه حلی وجود داشته باشه 

mohammad_87
16-09-2012, 00:12
خوب پچ رو کجا بریزیم که درست کار کنه؟!
گفتن تو پوشه گیم نریز در صورتیکه همین کارو هم کرده بودم ولی هر تایمی میزنم کار نمیکنه اما تنظیم آفتابی بودن هواش کار میکنه!
فایل user رو توی پوشه game بریز.اگه تنظیماتش رو تغییر ندی توی آرنا بوفون و مارکیسیو میان.تایم هم 3 دقیقه می نویسه ولی در بازی 6 هست.

بخش Team Managment و کنترل تاکتیک در فیفا از PES ضعیف تره و عمق و پیچیدگی و جزییات PES رو نداره.
ای کاش داشت.حیفه فیفا که یک سیمولیشن رو داره ارائه میده این امکانات رو نداره.البته من football manager رو بازی نکردم ولی در این نسخه اینکه هر بازیکنی در هر پستی اورالش ثابته تو ذوق میزنه.

گرونه، خیلی گرون
حداقل بالای 100 تومن باید پول بدی
سریال هیچ مزیت خاصی نداره فقط میتونی آنلاین بازیش کنی. بدرد کسایی میخوره که هم اینترنت سرعت بالا داشته باشن و هم حجم دانلود اینترنتشون زیاد باشه و هم وقت خیلی آزاد داشته باشن
پس این match day چی؟الان این تغییرات که مثلا میلان با توجه به match day افت کرده مگه برای همزمان سازی با لیگهای واقعی نیست؟
پس الان که داره کار میکنه نیازی به cd key و تهیه نسخه اورجینال نیست و این برای نسخه های کرک هم کار میکنه.
-------------------------
کسانی که تازه میخوان دمو رو دانلود کنن پیشنهاد میشه که از سایت دانلودها بگیرن.برای من که سالمه.

Marshall_
16-09-2012, 01:45

باید فرمیشن رو Edit کنی. یعنی روی فرمیشین دکمه مربع ( یا X در ایکسباکس) یا همون دکمه شوت رو میزنی ، بعد میتونی جای بازیکن ها رو عوض کنی. بعد اگر بخوای پست بازیکنی رو عوض کنی ، روی بازیکن دوباره همون دکمه مربع رو میزنی ، اونجا گزینه player postion.... رو میزنی. بعد میتونی پستش رو عوض کنی.

MJ assassins creed
16-09-2012, 10:37
سلام.
چند تا پست قبل من پست داده بودم گفتم fifaconfig ارور Dont sent میده و نمیره تو بازی.
یکی از بچه ها راه کار داد اما بازم درست نشد.از RUN AS ........... هم رفتم درست نشد.الان شدیدا نیاز دارم کسی هست کمک کنه؟

treason_boys
16-09-2012, 10:52
پس این match day چی؟الان این تغییرات که مثلا میلان با توجه به match day افت کرده مگه برای همزمان سازی با لیگهای واقعی نیست؟
پس الان که داره کار میکنه نیازی به cd key و تهیه نسخه اورجینال نیست و این برای نسخه های کرک هم کار میکنه.

الان که که این mach day کار می کنه به این دلیله که نسخه دمو رایگانه و سریال نامبری وجود نداره که ea بخواد چک کنه...و اون به اصطلاح کرکی که هم ارائه شده فقط یه میانبره که بازی بدون اریجین اجرا بشه

مطمئناً در نسخه اصلی در هر بار اتصال به سرور ea سریال نامبر بازی چک خواهد شد پس یکی از کارهایی که کرک میکنه اینه که مانع اتصال به سرور بشه..پس به طور کلی افرادی که از کرک استفاده می کنن باید بی خیال این قابلیت بشن:19::31:

alone_boy
16-09-2012, 12:30
هر وقت توپ از سطح زمین جدا شد دیگه خودتون رو خسته نکنید چون CPU هر طور شده ضربه رو میزنه حتی اگه بازیکنش وسط زمین هم باشه خودشو به محوطه میرسونه و ضربه رو میزنه!
و همون مشکل قدیمی توی این نسخه هم هست.CPU خیلی راحت دستتو میخونه.پاس بدی وسط راه با تکل توپو میگیره،بخوای شوت بزنی پاشو میندازه جلو و توپو دفع میکنه

mihydz
16-09-2012, 13:52
من سیتی خیلی قوی شده.حرکات تو عمقشون رد خور نداره...برای اولین بار فیفا یه لجندری واقعی گذاشته...(نزدیک ترین باختم به من ۳-۲ بود!!!!!)ولی بقیه تیما خیلی سخت نیستن

m.a97
16-09-2012, 18:04

شرمنده بازم سوال می کنم.
منم از اول رفتم تو setting ولی از کجا باید گزینه 60fps رو بزنیم .
ممنون میشم اگه جواب بدید