PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FIFA 13

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16

soheilnouri
06-05-2013, 20:27
دوستان من میخوام سی دی کی ارجینال و البته دست دوم بازی رو از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگیرم بنظرتون قابل اطمینانه؟

اره خيلي منظمن من تا الان بالاي ١ تومن ازشون خريد كردم راضيم.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

khelane
06-05-2013, 20:38
من معمولا با بلژيك و لاتسيو و سيتي بازي ميكنم.٣-٣-٤ هولدينگ بازي ميكنم و از نتايجمم راضي ام.ولي چه سود كه نميشه فعلا انلاين زد

چی میگی اقا سهیل الان پینگ ها خوب شده این فیل..... ترینگ جدید خودش یه خیری هست واسه انلاین بازهای داخل الان پینگم خیلی عالی شده ولی چه سود که کلی کار دارم این نوع فی.... داغونم کرده ولی خدایش فیفا رو سرپا گذاشته واسم
الان هم میرم یه 1 ماهه گلد میخرم این یه ماه رو حال کنم با اجازه تون
راستی یه سوال این نرم افزار تپاتالک رو خریدی یا کرکش رو واسه ایفون گرفتی (تو پ.خ )جواب بده پست رو بعنوان اس جا نزنن

از دوستان انلاین فیفا کسی نیست امشب یا در شبهای بعدی یه چند دست فیفا رو کنسول بازی کنیم (ایکس باکس)

EngineeR EhsaN
07-05-2013, 00:05
این امتحانا دست مارو بسته دیگه ، امروز فیفا رو برخلاف میل باطنی پاک کردم و ایشالله آخرای خرداد با قدرت برمیگردیم به میادین :دی ایندفعه آنلاین میام دوستان خودتونو آماده کنید!

Black Vengeance
07-05-2013, 03:27
این امتحانا دست مارو بسته دیگه ، امروز فیفا رو برخلاف میل باطنی پاک کردم و ایشالله آخرای خرداد با قدرت برمیگردیم به میادین :دی ایندفعه آنلاین میام دوستان خودتونو آماده کنید!
دوست عزیز پیشنهاد می کنم فعلا به آنلاین فکر نکنی چون وضعیت در حال حاضر فاجعس و خود من قبل از 5 دقیقه dc میشم . اگر به به اریجین کانکت بشم !
این روزا با این وضعیت اینترنت هر کسی برای بازی آنلاین یه جور مشکل داره
مخصوصا سرور های EA که خودشون کم مشکل ندارن
امیدوارم بعد از انتخابات و تا همون آخر خرداد که گفتید اینترنت هم به حالت نرمال برگرده !

CRIS Joon CR7
07-05-2013, 10:35
دوست عزیز پیشنهاد می کنم فعلا به آنلاین فکر نکنی چون وضعیت در حال حاضر فاجعس و خود من قبل از 5 دقیقه dc میشم . اگر به به اریجین کانکت بشم !
این روزا با این وضعیت اینترنت هر کسی برای بازی آنلاین یه جور مشکل داره
مخصوصا سرور های EA که خودشون کم مشکل ندارن
امیدوارم بعد از انتخابات و تا همون آخر خرداد که گفتید اینترنت هم به حالت نرمال برگرده !

البته تنها آنلاینی که میشه زد بازی با هموطنان عزیزمون هستش:n26: دیشب دو ساعت باشون بازی کردیم و هیچ مشکلی نداشت:n01:(PS3)
ولی به محض اینکه از مرز رد میشی همینجوری میشه ، دو سه دقیقه اول بازی خوبه بعدش دیسکانکت میشه:n27:

AlirezaLamLam
07-05-2013, 19:25
هی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ما که نمیتونیم آنلاین بزنیم. :n28: :n28::n28:

( به قول محمدرضا احمدی : یه پاس کات بک از فرهاد :n02: )

khelane
07-05-2013, 20:44
من دیشب با ایکس باکس وصل شدم و اولین شبم بودبعداز خماری 3 ماه !!
وضعیت با ایرانی ها و هموطنی ها خیلی خوب بود ولی بعضی مواقع یه زره لگ می انداخت که زیاد اذیت نمیکرد در کل خوب بود ولی از ساعت 1 به بعد نت یهو داغون شد و شروع به ریپ دادن کرد و مجبور شدم بخوابم و از خیرش بگذرم امیدوارم امشب اینطوری نباشه
وای یادش بخیر اوایل بازی فیفا 13 رو خریدم راحت مد بال رو 8 به 8 با خارجی ها بازی میکردم از ساعت 12 تا 3 شب بازی میکردم صبح ها هم 7 به پاش بودم کلا وضعیت خوابم داغون شده بود

دوستان فیفا انلاین یه چیز دیگست ولی حیف این اینترنت ذغالی ما هم عجب دردسری شده ژاپن تازه ای اینترنت 2 گیگابیت رو برای خونه ها عرضه کرده!!!!!!!:n04:با همین هزینه ماهیانه 512 من میگیرن:n02:

B3HZ@D
07-05-2013, 20:55
درود
من وقتی تیم حریف ضد حمله میزنه هافبک هام خیلی آرام برمیگردن یا وقتی که دارم دفاع میکنم هافبک ها توی کارهای دفاعی شرکت نمیکنن و به اون صورت برنمیگردن!
کسی میدونه مشکل چیه و باید چکار کرد ؟!

AlexMercer
08-05-2013, 19:53
از وقتی سر الکس فرگوسن اعلام بازنستگی کرد حتی دست و دلم نمیره فوتبال بازی کنم چه برسه ببینم! فوتبال یکی از بزرگترین هاشو از دست داد!:n03::n28:

AlirezaLamLam
08-05-2013, 20:12
از وقتی سر الکس فرگوسن اعلام بازنستگی کرد حتی دست و دلم نمیره فوتبال بازی کنم چه برسه ببینم! فوتبال یکی از بزرگترین هاشو از دست داد!:n03::n28:

اووووووو حالا انگار کیی بوده. بهتر ، فیفا 14 می.....نن توو منچستر. اخه من نمیدونم وقتی چلسی با اون همه عظمت هست اونجا , منچستر چی میگه. :n09:

rz21
09-05-2013, 10:39
اووووووو حالا انگار کیی بوده. بهتر ، فیفا 14 می.....نن توو منچستر. اخه من نمیدونم وقتی چلسی با اون همه عظمت هست اونجا , منچستر چی میگه. :n09:
:n08::n08: رفیق جای دیگه نگو یک وقت فکر میکنند شما تا حالا فوتبال ندیدی..

هنوز هم نمیشه آنلاین زد؟؟؟؟کسی امتحان نکرده؟

AlirezaLamLam
09-05-2013, 11:31
:n08::n08: رفیق جای دیگه نگو یک وقت فکر میکنند شما تا حالا فوتبال ندیدی..

هنوز هم نمیشه آنلاین زد؟؟؟؟کسی امتحان نکرده؟

والا ما تا اونجایی که یادمونه همیشه میشنیدیم همون یارو الکس فرگوسن میگفت همیشه از چلسی توو لیگ حراس داشتمو دارم. :n09:
نه نمیشه فعلا زد

rz21
09-05-2013, 15:19
من شرکت آسیاتکم هم با خارجی ها (با کمی لگ)هم با ایرانی ها تونستم آنلاین بزنم.

آرش-19
09-05-2013, 16:15
درود
من وقتی تیم حریف ضد حمله میزنه هافبک هام خیلی آرام برمیگردن یا وقتی که دارم دفاع میکنم هافبک ها توی کارهای دفاعی شرکت نمیکنن و به اون صورت برنمیگردن!
کسی میدونه مشکل چیه و باید چکار کرد ؟!

درود :n02:
بهزاد تاکتیکال بای میکنی دیگه؟
سوئیچینگ بازی رو بزار روی air ball و موقع ضد حمله حریف سوئچ کن رو هافبکهات و برشون گردون.
خط دفاعی رو تقریبا تا وقتی که مهاجما به محوطه میرسن باید بزاری به حال خودشون.

من فقط با میلان بازی میکنم و هر تیم و حریفی رو نابود کردم :n24:

B3HZ@D
09-05-2013, 16:27
درود :n02:
بهزاد تاکتیکال بای میکنی دیگه؟
سوئیچینگ بازی رو بزار روی air ball و موقع ضد حمله حریف سوئچ کن رو هافبکهات و برشون گردون.
خط دفاعی رو تقریبا تا وقتی که مهاجما به محوطه میرسن باید بزاری به حال خودشون.

من فقط با میلان بازی میکنم و هر تیم و حریفی رو نابود کردم :n24:

:n02:
درود بر آرش عزیز
خوب مشکل همینه که موقع حمله فاصله زیادیبین خط هافبک و خط دفاع میافته و من باید با یک دفاع برم سراغ بازیکن مورد نظر و صاحب توپ .
من هم فقط میلان رو انتخاب میکنم و 3-3-4 بازی میکنم ولی هنوز حرکات خط میانی در حالت دفاعی و هجومی اون چیزی نشده که من میخوام .
اگه میشد ترکیب تیم رو اختصاصی تر طراحی کرد و یک سری ویژگی خاص به اون داد خیلی خوب میشد.

آرش-19
09-05-2013, 18:06
من اصلا نمیتونم با میلان 3-3-4 بازی کنم, کلا میانه میدان از دست میدم. مخصوصا موقع ضد حمله اذیت میشم.
من 2-4-4 , دیفالت خود میلان یا دایموند بازی میکنم. هتفبک دفاعی معمولا نوچرینو بخاط دوندگی و استقامت خیلی زیادش
میزارم و گاهی دی یانگ بخاطر خصوصیت دفاعی بیشترش. بستگی داره به حریف :n02:
هافبک راست هم مونتو و چپم بواتنگ. جلو اینا هم روبینهو. نوک حمله هم الشراوی و بالوتلی رو میزارم.
بیس بازیم رو روی صدحمله گذاشتم. توی تاکتیک تیم لول سرعت پاس و ریسک پاس بالا بردم. معمولا اکثر ضدحمله هام بوی خون میده :n06:

EngineeR EhsaN
09-05-2013, 20:33
دوستان این ویدئو رو حتما ببینید ، خیلی جالبه :n02:

مشاهده ویدئو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Persian-swag
10-05-2013, 12:28
دوستان کسی اینجا لایو بازی می کنه ؟
من بعد از مدت ها که این بازی رو گرفته بودم به دلیل بازی کردن بتل 3 تازه رفتم سراغش کاملا هم آپدیت شده ولی تو صفحه اول گیر می کنه ؟
فقط می خوام بدونم کسی این مشکل رو داشته اینجا ؟
راه حل نمی خوام چون احتمالا 99% اینجا کپی بازی می کنن .

AlirezaLamLam
10-05-2013, 12:48
دوستان کسی هست یه تیم ناشناخته ولی خوبو معرفی کنه؟

m64m64
10-05-2013, 12:53
دوستان کسی اینجا لایو بازی می کنه ؟
من بعد از مدت ها که این بازی رو گرفته بودم به دلیل بازی کردن بتل 3 تازه رفتم سراغش کاملا هم آپدیت شده ولی تو صفحه اول گیر می کنه ؟
فقط می خوام بدونم کسی این مشکل رو داشته اینجا ؟
راه حل نمی خوام چون احتمالا 99% اینجا کپی بازی می کنن .
من بازی میکنم. توی این چند روزه که بر اثر این داستان اختلال پر از مشکل بوده ولی توی صفحه ی اول مشکلی نداره.

Persian-swag
10-05-2013, 13:16
من بازی میکنم. توی این چند روزه که بر اثر این داستان اختلال پر از مشکل بوده ولی توی صفحه ی اول مشکلی نداره.

همون اول که عکس مزخرف مسی میاد اونو رد نمیکنه ...
همه چی هم آپدیته ...
این همه من با اورجین سروکار دارم موندم وای به حالم اگر نمی دونستم چیه .
راستی من وین 8 دارم فکر نمی کنم مشکلی باشه چون دمو رو بازی کردم با همین 8 ...
کاری خاصی نکردی ؟
این بازی سنتر لعنتی هم که باز نمیشه .

m64m64
10-05-2013, 13:26
همون اول که عکس مزخرف مسی میاد اونو رد نمیکنه ...
همه چی هم آپدیته ...
این همه من با اورجین سروکار دارم موندم وای به حالم اگر نمی دونستم چیه .
راستی من وین 8 دارم فکر نمی کنم مشکلی باشه چون دمو رو بازی کردم با همین 8 ...
کاری خاصی نکردی ؟
این بازی سنتر لعنتی هم که باز نمیشه .
من روی 8 تست نزدم ولی به نظر من فایل های بازیت شاید مشکل پیدا کردن که اون قسمت هم رد نمیکنه، سعی کن با اوریجین یه ریپیر بکنی شاید درست بشه

Persian-swag
10-05-2013, 13:27
من روی 8 تست نزدم ولی به نظر من فایل های بازیت شاید مشکل پیدا کردن که اون قسمت هم رد نمیکنه، سعی کن با اوریجین یه ریپیر بکنی شاید درست بشه

Repair کردم که الان اینجام 170 مگم دالود کرد نمی دونم چی بود ...
کلا حال میده یا نه ؟
اگه حال نمیده برم سر همون بتل 3 .

m64m64
10-05-2013, 13:47
Repair کردم که الان اینجام 170 مگم دالود کرد نمی دونم چی بود ...
کلا حال میده یا نه ؟
اگه حال نمیده برم سر همون بتل 3 .
حال که میده اگه لگ نداشته باشه که اونم این چند روز بگیر نگیر داره اگه بتل رو بدونه لگ بازی میکنی همونو ادامه بده

Persian-swag
10-05-2013, 13:49
حال که میده اگه لگ نداشته باشه که اونم این چند روز بگیر نگیر داره اگه بتل رو بدونه لگ بازی میکنی همونو ادامه بده

نه بتلم برو تو بتل لاگ ببین چه چرت و پرتایی اون بالا نوشته کل سروراشو زدن خیلی مشکل داره الان ...
وصل میشه ولی کلی لگ داره .

Behnam_o2
10-05-2013, 15:29

حاجی، آقای
AlirezaLamLam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یافوتبال ندیدی تابحال یا تیمارو خوب نمیشناسی..چلسی برابر منچستر مثل تیم شهدای شلمچه در مقابل پرسپولیس یا استقلاله.. 2ساله پاگرفته میگی عظمت داره درمقابل اونهمه قهرمانیه منچستر!!! نگو بابا خندمون میگیره:n08:

rz21
10-05-2013, 19:50
حاجی، آقای
AlirezaLamLam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یافوتبال ندیدی تابحال یا تیمارو خوب نمیشناسی..چلسی برابر منچستر مثل تیم شهدای شلمچه در مقابل پرسپولیس یا استقلاله.. 2ساله پاگرفته میگی عظمت داره درمقابل اونهمه قهرمانیه منچستر!!! نگو بابا خندمون میگیره:n08:

بابا منم همینو میگم!!!
در کل اینجا بحثش نیست.
راستی هنوز انلاین مشکل داره با خارجیا!!!

Persian-swag
11-05-2013, 12:59
بچه ها این ID تخیلی منه البته فعلا : htyphoon !
تو فیفا 13 !
اینو من نگذاشتم من فقط از جایی گرفتم (نخریدم ) فعلا همین رو ادد کنید بازی کنیم بعد عوضش می کنم خودم حالم ازش بهم می خوره !

s_ahmad_h22
11-05-2013, 17:34
سلام کسی گزراشگر عربی نداره بزاره خیلی دنبالش گشتم ولی پیداش نکردم؟

251251
11-05-2013, 20:03
با سلام
من تو Careere مد به یه چیز مسخره ای برخورد کردم !
هر بازیکنی که میخوام قرض بگیرم باشگاه طرف جواب رد میده ! ( خیلی وقته فیفا13 میزنم و بازیکن میخرم و میفروشم ولی قرض رو تازه رفتم تو کارش ! :n02: )
با هر تیم و از هر نوع لیگی که بگید امتحان کردم ولی باشگاه مقابل با قرضی دادن بازیکنش مخالفه !
1 بازیکن هم نه بلکه چندتا بازیکن مختلف رو تست کردم اما کلا کسی بازیکن قرض نمیده . چرا ؟

khelane
11-05-2013, 20:07
دوستانی که میخوان انلاین بازی کنن
تو این اوضاع وخیم اینترنت باید قید بازی با اجنبی ها رو زد فقط هموطنی ها رو گیر بیارید و بازی کنید
من رو ایکس باکس فقط میتونم با کیفیت خوب با ایرانی ها بازی کنم
دیشب یه کاپ ea بود رفتم فینال ولی با یه نفر افتادم که فاصله و نسبت بهش پینگم داغون لگ نداشت ولی تاخیر زیاد بود خداشاهده اینقدر فرصت از دست دادم طرف با هزار جور بدبختی تونست یه گل بزنه اونم شانس ما......
هرکی اعصابش رو دوست داره فقط با دوستان داخل کشور بازی کنه

MAJEDFD
14-05-2013, 11:18
دوستان من سیستم بازیم 3-3-4 هستش و من چون بازی رو ویرایش کردم قدرت همه تیم ها رو رو 99 هست مال خودمم همینطور
مشکل من اینه که با وجود دفاع و دروازبان خوب بازم هر بازی حداقل باید یک گل بخورم حتی از یه تیمه ضعیف و این ادمو عصبی میکنه
میشه بگین چه راه حلی دارین سیستم بازیم اینه
*
* * * *
* *
*
* * *

h-blade
14-05-2013, 11:28
آقا پچی آپدیتی چیزی نیست این زمان بازی رو بشه کمتر از 4 دقیقه کرد والا خسته شدیم اینقدر بازی ها طولانیه......:n15:

mohammd1
14-05-2013, 11:41
آقا پچی آپدیتی چیزی نیست این زمان بازی رو بشه کمتر از 4 دقیقه کرد والا خسته شدیم اینقدر بازی ها طولانیه......:n15:
خاصیت فیفا اینه که بازیهاش طولانیه! شما برو PES بازی کن:n02:

AlirezaLamLam
15-05-2013, 18:14
اقا یکی جوابه مارو هم بده دیگه. نا سلامتی ماهم حق آبو گل داریم توو اینجاها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میگم تیمی رو می شناسید که ناشناخته باشه ولی بازیکنای خوبی داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یادمه توو 11 یکی بود

251251
15-05-2013, 19:39
اقا یکی جوابه مارو هم بده دیگه. نا سلامتی ماهم حق آبو گل داریم توو اینجاها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میگم تیمی رو می شناسید که ناشناخته باشه ولی بازیکنای خوبی داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یادمه توو 11 یکی بود

پورتو بازیکن های خیلی جوون با Overall بالا یه تعدادی داره ... اگه خوب بهشون بازی برسونی سر 20 سالگی چندتاییشون 80 به بالا میشن راحت

khelane
15-05-2013, 20:38

خب شما میگید ناشناخته دوستان هم اگه بلد باشن باید نگن چون میشه شناخته شده:n02:

Gregar
17-05-2013, 11:28

دیگه بازی از 6 دقیقه کمتر چنان غیر واقعی میشه که دیگه دلیلی نداره بازی کنی . اگه ادم وقت نداره واسه این همه بازی سمت کریر نره بهتره .

نمیدونم تا حالا پیدا کردی یا نه اما اینا رو میتونم بهت پیشنهاد بدم . خودم از لیگ اسپانیا خوشم میاد . هم بعدا که بری دسته یکش با تیمهای قویتری مسابقه میدی هم تیمای بدرد نخورش هم واقعا استعداد زیاد دارن .

توی لیگ دسته دو اسپانیا elche با اینکه نه بودجه انچنانی داره و نه بازیکنهای خیلی قوی ولی مثل اینکه هم توی واقعیت هم توی کریر خوب بازی میکنه . توی واقعیت هم فکر کنم توی دسته دو اسپانیا اوله .
racing santander رو هم من برداشتم بعد میخواستم کلا تیم رو جوون کنم و استعداد های جدید بخرم . ولی دیدم خود تیم وقعا استعداد زیاد داره و خوب بازی میکنن .

لیگ روسیه هم به نظرم پر استعداد ترین لیگه . خودت تیماشون رو نگاه کنی میفهمی به همراه بودجشون البته . تیمهای نه چندان قوی که خوب پیشرفت میکنن و بودجه بالایی هم دارن . این لیگ رو هم یک نگاه بکن .

از لیگ غیر اروپا هم اگه خوشت میاد دیگه چی بهتر از لیگ برزیل .

xaxi
17-05-2013, 14:16
چطوری میشه MLS All Stars رو آزاد کرد ؟ ( البته به صورت فیری :n09: )

AlirezaLamLam
18-05-2013, 15:51
دیگه بازی از 6 دقیقه کمتر چنان غیر واقعی میشه که دیگه دلیلی نداره بازی کنی . اگه ادم وقت نداره واسه این همه بازی سمت کریر نره بهتره .

نمیدونم تا حالا پیدا کردی یا نه اما اینا رو میتونم بهت پیشنهاد بدم . خودم از لیگ اسپانیا خوشم میاد . هم بعدا که بری دسته یکش با تیمهای قویتری مسابقه میدی هم تیمای بدرد نخورش هم واقعا استعداد زیاد دارن .

توی لیگ دسته دو اسپانیا elche با اینکه نه بودجه انچنانی داره و نه بازیکنهای خیلی قوی ولی مثل اینکه هم توی واقعیت هم توی کریر خوب بازی میکنه . توی واقعیت هم فکر کنم توی دسته دو اسپانیا اوله .
racing santander رو هم من برداشتم بعد میخواستم کلا تیم رو جوون کنم و استعداد های جدید بخرم . ولی دیدم خود تیم وقعا استعداد زیاد داره و خوب بازی میکنن .

لیگ روسیه هم به نظرم پر استعداد ترین لیگه . خودت تیماشون رو نگاه کنی میفهمی به همراه بودجشون البته . تیمهای نه چندان قوی که خوب پیشرفت میکنن و بودجه بالایی هم دارن . این لیگ رو هم یک نگاه بکن .

از لیگ غیر اروپا هم اگه خوشت میاد دیگه چی بهتر از لیگ برزیل .

تستشون میکنم.
مرسی داداش

reza.8
20-05-2013, 11:40
آقا چقد اعصاب میخواد لیگ دسته سه انگلیس بازی کردن...
با تیمای مثل رئال اینقدر مالکیت توپ نداشم...
اینجا مالکیت توپم دارم البته زیاد نمیتونم حمله کنم توپ تو خط هافبکم گیره!! :n02: ولی دروازه بان و دفاع ها مثل مرغن دوتا حمله حریف میکنه گل میزنن...( البته بگما لجندری نیست...آماتورم خو :n02:)
وااااییییییییی
کسی سیستمی خاص برای تیم های ضعیف نداره؟ حداقل گل نخورم...

251251
20-05-2013, 11:53
آقا چقد اعصاب میخواد لیگ دسته سه انگلیس بازی کردن...
با تیمای مثل رئال اینقدر مالکیت توپ نداشم...
اینجا مالکیت توپم دارم البته زیاد نمیتونم حمله کنم توپ تو خط هافبکم گیره!! :n02: ولی دروازه بان و دفاع ها مثل مرغن دوتا حمله حریف میکنه گل میزنن...( البته بگما لجندری نیست...آماتورم خو :n02:)
وااااییییییییی
کسی سیستمی خاص برای تیم های ضعیف نداره؟ حداقل گل نخورم...

4-2-3-1

2 تا بک دفاعی رو بازیکن با قدرت بدنی بالا بخر

reza.8
20-05-2013, 14:33
4-2-3-1

2 تا بک دفاعی رو بازیکن با قدرت بدنی بالا بخر

دس رو دلم نذار بودجه نداره تیمه...:n14:

faraz_n
20-05-2013, 16:50
دوستان کسی از نرم افزار CREATION MASTER استفاده کرده؟؟؟؟
من تیم رو میسازم سیو هم میکنم اما نمیاد ...... کار خاصی باید کرد؟؟؟

mohammad1326
20-05-2013, 19:32

تیم اف سی کوپنهاگن خوبه.......

mohammad1326
20-05-2013, 19:37
سلام
یه سوال دارم لطفا تا فردا حتما جوابمو بدین
من یه پچی از فیفا رو میخوام که نقل و انتقالات و گیم پلی رو بروز کنه......اموزش نصبش رو هم اگه میشه بزارین...............
فقط لطفا لینک دانلود بدین چون من خودم از مودینگ وی یکی دان کردم هرکاری کردم نقل و انتقالات رو بروز نکرد......................فقط هرچه سریع تر چون حجم زیاد مونده ولی 1 روز بیشتر وقت ندارم.......حجمش هم هرچقدر شد مشکلی نیست(از 1گیگ بیشتر نباشه بهتره)

251251
20-05-2013, 23:28
دوستان یه سوال !
اگه بازی رو اوریجینال نخریده باشیم میتونیم خودمون یه تیم بسازیم ؟ یه تیم جدید منظورمه با اسم و لوگو و ... . اگه آره از کدوم قسمت

danijon_2006
21-05-2013, 01:45
دیشب داشتم بازی میکردم یه دفعه فریز شد تو کاریر مود گفتم ولش کن خاموش کردم.امروز اومدم سیوم رو لود کنم دیدم تو لود کردن فریز میکنه.چیکار باید بکنم؟
نسخه 360

Alex Fera
21-05-2013, 14:07
دوستان یه سوال !
اگه بازی رو اوریجینال نخریده باشیم میتونیم خودمون یه تیم بسازیم ؟ یه تیم جدید منظورمه با اسم و لوگو و ... . اگه آره از کدوم قسمت

خیر،فکر نکنم بشه،همچین امکاناتی تا حدودی فقط توی Ultimate تیم ممکنه که اونم فقط به صورت آنلاین و ارجینال ممکنه...................

Reza31001
21-05-2013, 14:17
دیشب داشتم بازی میکردم یه دفعه فریز شد تو کاریر مود گفتم ولش کن خاموش کردم.امروز اومدم سیوم رو لود کنم دیدم تو لود کردن فریز میکنه.چیکار باید بکنم؟
نسخه 360

چند ماه پیش به خاطر همین مشکل قید کریر رو زدم
هر کاری هم میکنم باز گیر میکنه :n27:

Kamyar_AnathemA
21-05-2013, 14:52

موناکو دسته 2 فرانسه

mohammad1326
21-05-2013, 15:59
سلام
من یه پچی از فیفا رو میخوام که نقل و انتقالات و گیم پلی رو بروز کنه......اموزش نصبش رو هم اگه میشه بزارین...............
فقط لطفا لینک دانلود بدین چون من خودم از مودینگ وی یکی دان کردم هرکاری کردم نقل و انتقالات رو بروز نکرد......................فقط هرچه سریع تر چون حجم زیاد مونده ولی 1 روز بیشتر وقت ندارم.......حجمش هم هرچقدر شد مشکلی نیست(از 1گیگ بیشتر نباشه بهتره)
لطفا زودتر وقت ندارم

mohammad1326
22-05-2013, 09:17
سلام
فقط لطفا لینک دانلود بدین چون من خودم از مودینگ وی یکی دان کردم هرکاری کردم نقل و انتقالات رو بروز نکرد......................فقط هرچه سریع تر چون حجم زیاد مونده ولی 1 روز بیشتر وقت ندارم.......حجمش هم هرچقدر شد مشکلی نیست(از 1گیگ بیشتر نباشه بهتره
)
خوب چرا زود تر جواب نمیدین؟؟؟؟؟خواهشا زود.........................

Persian-swag
22-05-2013, 09:25
خوب چرا زود تر جواب نمیدین؟؟؟؟؟خواهشا زود.........................

آپدیت 1.7 رو گرفتی دیگه ؟
Fifa مثل pes نیست هفته ای یه پچ بده !

همزمان تو بازی سنتر هم پست میدی ؟

mohammad1326
22-05-2013, 09:43
آپدیت 1.7 رو گرفتی دیگه ؟
Fifa مثل pes نیست هفته ای یه پچ بده !

همزمان تو بازی سنتر هم پست میدی ؟
فکر کنم اسمش این بود: ALL IN ONE 1.5
البته دقیق یادم نیست
الان همینی که دارمو نصب کردم تنها کار مفیدش این بود که پس زمینه بازی رو تغییر داد کلا همین.....................
اره دیدم اینجا ج نگرفتم تو بازی سنتر هم پست دادم

Persian-swag
22-05-2013, 11:19
فکر کنم اسمش این بود: ALL IN ONE 1.5
البته دقیق یادم نیست
الان همینی که دارمو نصب کردم تنها کار مفیدش این بود که پس زمینه بازی رو تغییر داد کلا همین.....................
اره دیدم اینجا ج نگرفتم تو بازی سنتر هم پست دادم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad1326
22-05-2013, 20:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
من تی این سایت اون لینکی که نوشته بود دانلود آپدیت 1.7 ارائه شده از گروه Reloaded ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کردم!!!!!ایا اینو تنها نصب کنم کافیه؟؟؟
اون قبلیه که اسمشو گفتم هم پاک کردم..............الان میخوام اینو نصب کنم ولی مشکلم اینه که چنرجا خوندم باید اول نسخه 1.5 رو نصب کنی بعد اینو روش بریزی ولی من 1.5 رو ندارم(اون قبلیه 1.5 نبود) ............کسی اطلاعی نداره که میشه 1.7 رو تنها ریخت یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه شما ها پس چجوری خودتون بازی میکنید که الان 2روزه غیر این دوستمون یکی جواب مارو نداد............مگه چی میشه زود ج منو بدین؟؟؟چیزی ازتون کم نمیشه که....من تا 12 شب بیشتر وقت ندارم بعدشم حجمم پاک میشه و واقعا افسوس میخودرم که 20000نفر کاربر انجمن یکیش هم نتونست جواب منو درست بده........واقعا که....البته ببخشید اگه تند حرف زدم

Alex Fera
23-05-2013, 14:27
خیر دوست عزیز،طیق گفته تیم Reloaded این اپدیت نیازی به هیچ آپدیت پیشینی نداره و روی هر نسخه از بازی که داشته باشید اجرا میشه....................

۱٫ Unrar and install the update to your game install dir.
2. Follow the following steps if you havn’t already done them.
3. Before you start the game, use your firewall to block all exe files in
the game’s install directory from going online. Use the game setup
before starting as well. It can be found in the following directory:
Gamefifasetup
4. Play the game. While in game, avoid all of the online options. If you
have Origin installed, it may start it up. If that happens, ignore the
prompt, play offline, and don’t login.
5. Enjoy!

Boy Ka
23-05-2013, 16:09
سلام. تو پی سی آهنگ توی منوها خیلی صدای کمتری داره نسبت به زمانی که بازی شروع میشه. تنظیمات خاصی داره؟

ALI AB
23-05-2013, 22:57
سلام من یه مشکلی توی بازی دارم
وقتی وارد بازی میشم بعد انتخاب کردن تیم ها گزینه ی play match رو که میزنم کلا از بازی خارج میشه
ممنون میشم اگه هرچه زودتر بهم راه حلشو بگین :n30:
windows :7
ram:2gb
V.G.A:1gb

mohammad1326
23-05-2013, 23:02
سلام من یه مشکلی توی بازی دارم وقتی وارد بازی میشم بعد انتخاب کردن تیم ها گزینه ی play match رو که میزنم کلا از بازی خارج میشه ممنون میشم اگه هرچه زودتر بهم راه حلشو بگین :n30:windows :7ram:2gbV.G.A:1gbاپدیت کارت گرافیکتو نصب کن حله.....................

S0R3N4
25-05-2013, 05:21
بعد از چندین فصل بازی در Career Mode بالاخره میخوام یه بار نظرم رو در مورد این نسخه از سری بازی های FIFA بگم !
درسته خیلی دیر دارم این کار رو میکنم...

ولی از اونجایی که من نسخه ی اوریجنال این بازی رو در XBOX بازی میکنم خیلی طول کشید تا این نسخه به دستم برسه و الان بعد از گذشت تقریبا 5 ما به خاطر مشغله ی کاری زیاد نتونسته بودم خیلی وقت بذارم برای تست این بازی و البته لذت بردن از اون...!

در مورد نکات مثبت فکر نمیکنم نیاز به صحبتی باشه...
همه دوستان نکات مثبت بازی رو به خوبی میشناسن..

سعی کردم بعد از چند فصل بازی خیلی ریز بشم در بازی و نکات منفی رو موشکافانه بررسی کنم و براتون بیان کنم :

شاید این چهارمین نسخه ی از FIFA باشه که من دارم گله و شکایت از یک ایراد بزرگ میکنم!اونم تصویربرداری های بازیست!واقعا با سلیقگی هر چه تمام تر روی این موضوع کار شده؛

بازی که شروع میشه؛در هر تورنمنتی که حضور دارید؛قراره یک سری سکانس های تکراری رو قبل از بازی مشاهده کنید!دریغ از یکم ابتکار در نسخه ای جدید ...!
خیلی ساده و ابتدایی بازیکن ها میان و به هم دست میدن و اوج ابتکار به سکه انداختن داور در حضور کاپیتان های دو تیم برا تعیین زمین و مالکیت توپ خلاصه میشه در FIFA13 !
یعنی حتی من یه نما و پلان جدید در کل تورنمنت های مختلف (لوشامپیونه ؛ لالیگا ؛ لیگ جزیره ؛ سری آ ؛ چمپیونزلیگ و دیگر جام ها ندیدم)!
این شدیدا واسه بازی کامپیوتری که ادعا میکنه شدیدا به واقعیت نزدیک شده یه نقطه ی ضعفه بزرگه!
کلا این بی سلیقگی کارگردانی در همین جا ختم نمیشه و میشه در نمایش حرکات آهسته هم این موضوع رو مشاهده کرد!(اگه حرکت آهسته ای دار کار باشه)!
خیلی وقت ها حتی در زیباترین موقعیت های به وجود اومده ی بازی خبری از این موضوع نیست؛و بارها "باگ" های بازی باعث شدن ما حرکت آهسته ی گل هامون رو هم نبینیم!!
و از اونطرف!هوش مصنوعی ضعیفی که حتی نمیتونه موقعیت حساس رو از غیر حساس تشخصیص بده گاهی!! نمونه های زیادی برای همه ی ما پیش اومده که توپی با فاصله ی چند "یارد" به شکل مفتضحانه ی از کنار دروازه عبور کرده و بازی اونو موقعیت حساس تشخصیص داده و 2-3 باری تکرارش میکنه!!! ( بگذریم از این موضوع که چقدر ناراحت کننده اس که کلی صحنه های حساس و زیبای بازی رو به راحتی ازش رد میشه و باید در صورت تمایل خودمون شخصا اقدام کنیم به تماشای اونا که شدیدا کسل کننده اس! )

و اما ایراده وارده بر حرکات آهسته بر بازی همینجا ختم نمیشه!! بذارید یه مثال بزنم:
من آخرین نسخه ای که از دیگر بازی مشهور فوتبال کامپیوتری , یعنی "Pro Evolution Soccer" یا اصلاحا همون "PES" خودمون (ساخته ی شرکت KONAMI) بازی کردم فکر کنم دقیقا 3-4 سال پیش بود!(این نشان دهنده ی FIFA پرست بودنه منه!)
اما در همون سال؛علیرغم تمام نقاط ضعفی که بازی داشت و واسه من به یک بازی غیر قابل تحمل بدل شده بود؛نکاتی بود که شدیدا توجه منو به خودش جلب کرده بود(حتی در نسخه های 2010-2009 و من خبری از اوضاع و احوال نسخه های جدید این بازی ندارم) توجه به جزئیات بصری بود!
مثلا وقتی تیمی گل میزد!نه تنها با بهترین کارگردانی ممکن (تصویربرداری و جلوه های بصری بسیار زیبا و دلنواز) گل به ثمر رسیده به نمایش گذاشته میشد؛بلکه خوشحالی بعد از گل بازیکن ها و اگه اشتباه نکنم تماشاگر ها رو هم به صورت زیبا دوباره در حرکات آهسته به نمایش میگذاشت !!! این دقیقا چیزیه که در یک فوتبال واقعی مشاهده میکنیم...!
واقعا در کارگردانی بازی شدیدا بی سلیقگی شده متاسفانه و همانقدر که در اون نسخه های قدیمی ؛ PES از نظر گیم پلی از FIFA عقب بود (من فقط نسخه های کنسولی رو تست کردم)؛ همونقدر هم FIFA از نظر جلوه های بصری و توجه به جزئیات ریز و درشت در نمایش یک فوتبال واقعی از PES عقب بود ! و این واقعا واسه هوادارایی مثل من که حتی سراغ PES چند سالی هست نرفته و تا این حد کشته و مرده ی FIFA هست شدیدا نا امید کننده اس! برای نمایش یک فوتبال واقعی در دنیای بازی فقط به یک گیم پلی فوق العاده نیاز نیست! این جزئیات هم تا همون اندازه میتونن لذت بخش باشند!

- در تعویض بازیکن ها هم کلا یک یا نهایت دو "DEMO" بیشتر من ندیدم در طول شاید این 200 باری که در این مدت (با تایم های مختلف) بازی کردم ندیدم !! (و زمانی کسل کننده تر میشه که نمیشه رد کرد اون صحنه های تکراری رو )

-ایراد دیگری که بر طراحی جزئیات و کارگردانی بازی وارده و شدیدا واسه ما که Career Mode باز هستیم ناراحت کننده هست اینه که؛تو طول یک فصل جون میکنیم و کلی حرص و جوش میخوریم تا بتونیم واسه تیممون قهرمانی بیاریم...!!
و اما....
آخرش چی؟
یک جشن بی مزه هم واسه قهرمانی که اینقدر براش جون کندیم مشاهده نمیکنیم!!
این ایراد در تمامیه ساخته های EA SPORTS دیده میشه!!
از نسخه های قدیمی FIFA بگیرید و بیاید جلو تر تا برسیم به EA SPORTS 2010 FIFA World Cup South Africa (که نسخه ی لذت بخش و خاطره انگیزی بود اتفاقا) و حالا هم بعد از تقریبا 3 سال در FIFA13 !!
حتی در لیگ ایران؛اون سالی که مدیر عامل پرسپولیس و خونواده اش اومدن مدال گرفتن در جام حذفی؛یا اون سالی که هوادارای استقلال با اسب اومدن تو زمین به این شکل نیست جشن قهرمانی ها!! :n08::n08:

یه نما از جام رو خواهید دید نهایت(اونم به بی کیفیت ترین شکل ممکن) که دورش یه سری بازیکن دراز میکشن و 4 تا دونه هم توپ و طرقه به سمت آسمون شلیک میشه!همین؟
شما قهرمان UCL بشید همین رو میبینید!
قهرمان بوندس لیگا و جام حذفی آلمان بشید همین رو میبینید!
قهرمان لالیگا و کوپادل ری بشید همین سکانس رو میبینید!
قهرمان لیگ برتر انگلیس و دیگر جام های انگلیس بشید همین رو میبینید!
شاید بگید این دیگه توقعه بی جایی از یک بازیه!
ولی من ارجاع میدم شما رو به کنسول قدیمی Play Station 1 که خودتون میدونید بازی های ساخته شده واسه اون مال چه سالی هستن و چه کیفیتی دارند!
وقتی قهرمان میشید خیلی لذت بخش تر نبود؟تو اون کنسول!با اون امکانات کلی آب و تاب داشت مراسم قهرمانی و کلی لذت میبردید از زحمتی که در طول یک تورنمنت برای قهرمانی کشیدید!
مراسیم اهدای مدال....مراسم اهدای جام...دور قهرمانیه بازیکنا و .............!!! ( حساب کنید اینا ماله چند سال پیشه شرکت KONAMI هست! )
یعنی دیدن یه جشن قهرمانی لذت بخش؛در نسلی که Play Station MOVE و Kinect رو داریم از یک بازی توقع بی جا به حساب میاد؟؟؟:n27:
من که نظر دیگه ای دارم...!!!:n23:
یکم سلیقه هم بد نیست!!

-صدا گذاری رو که اصلا قبول ندارم برعکس کلی کارشناس و منقدی که همیشه از این بخش سری بازی های FIFA تمجید کردن!!
من با کارت صدا و اسپیکر کاملا حرفه ای که دارم (سیستم صوتی مخصوص بازی و فیلم) باید در فضای هر گیمی غوطه ور شم(که در بازی هایی که این امر استادانه صورت گرفته این اتفاق میوفته)
اما در FIFA !! !!!
من کلا صدا گذاری ورزشگاه ها رو به 2 دسته تقسیم میکنم!
ورزشگاه های پر جمعیت !!
ورزشگاه های کم جمعیت و کم تماشاگر !
بگذریم که قبل از شروع فصل واسه یک بازی دوستانه کل ورزشگاه پر هست و .................................................. (چیزی در این مورد نگیم بهتره)

اما واقعا هیچ فرقی نداره بازی که در اولترافورد میهمان هستید یا در نیوکمپ یا در برنابئو و یا ورزشگاه دیگر..... !! (مهم اینه میزبان هستید یا میهمان!) که در این صورت 2 حالت بیشتر نداره!تماشاگرا یا از گل شما خوش حال میشن و سر و صدا میکنن!! (اگه میزبان باشید) یا ورزشگاه غرق در سکوت میشه!! (اگه میمهمان باشید)

همین....!!

خبری از دیک جوشان نیوکمپ یا جهنم اولتدرافورد و برنابئو و ...... نیست به هیچ وجه!! ( یا من با این سیستم صوتی حرفه ای هم احساس نمیکنم تفاوتش رو و باید گوش هامو تعمییر کنم!!! :n02: )

از باگ های کم و زیاد گیم پلی که بگذریم به طور کلی؛همچنان یک مشکل در بازی وجود داره!(هرچند خیلی بهبود پیدا کرده نسبت به نسخه ی قبلی) و اونم با اصطلاحی که خودم روش گذاشتم نام میبرم: ( " اسب بازی های پلاستیکی!نه یک کاراکتر کامپیوتری تکامل یافته" )

تا حالا شده فوروارد شما با مدافع حریف تنه به تنه شه؟(حالا که اون مدافع خیلی ریز نقش و کوچولویی باشه مثل فیلیپ لام و اون فوروارد هم بازیکن تنومندی نظیر "کریس رونالدو" یا "زالاتان" باشه)
یا بر عکس...!
مدافع تنومند شما با یک فوروارد ریز نقش تنه به تنه شه! (مثلا "مسی" با "په په")
عرض کردم...
این مشکل تا حد زیادی نسبت به FIFA12 که این مشکل شدیدا آزار دهنده بود بهبود پیدا کرده!ولی همچنان باقی مونده در این نسخه هم...!!
درست مثل یک اسباب بازیه پلاستیکی 18 دور ؛ به دور خودش میچرخه و کلا از کادر خارج میشه!!!:n08: !! ( برای من تقریبا هر 2-3 بازی در میون یک مورد پیش میاد )
درسته چیزی در فوتبال داریم به اسم تنه ی فنی!و مورد دیگری داریم به اسم قدرت بدنی ! ولی وقتی با بازیکن هایی که نام بردم این اتفاق پیش میاد ! اونم به این شدت ! اونم در این حد مصنوعی و غیر قابل باور ! دیگه نمیشه اسمش رو تنه ی فنی و قدرت بدنی و .... گذاشت!!! این دقیقا اسمش "باگ" هست!

دیگر ایراداتی که در گیم پلی موجوده و میشه بهش اشاره کرد اما نمیخوام این نوشته رو از حوصله خارج کنم رو به صورت تک خط مینویسم:

-تکل های بسیار آزار دهنده و غیر کاربردی(شاید من در طول یک فصل بیش 100 تکل بی ثمر دارم!نه اینکه بلد نباشم تکل بزنم!ولی وقتی بازیکنم جا میمونه فقط زیر پای خودش رو تکل میزنه!در فوتبال واقعی تکل هایی دیدیم که چندین متر رو بازیکن باهاش طی میکنه):sq_6:

- خطای هند کلا قابلیت اضافی و مسخره ایست!( به نظرم همون غیر فعال بودنش خیلی بهتره!فعال بودنش شدیدا آزار دهنده میشه!مگه در یک بازیه حرفه ای به طول معمول چند بار بازیکن های یک تیم مرتکب خطای هند میشن؟؟! شدیدا جای کار داره این قابلیت که متاسفانه دست نخورده باقی مونده ) :sq_11:

- احساس میکنم نسخه ی پیشین بازیه FIFA خیلی بهتر سبک و استایل بازی کردن بازیکن های بزرگ رو به نمایش میگذاشت تا این نسخه !! (البته در این مورد FIFA واقعا خوب کار کرده؛ولی من افت نسبی رو شاهد بودم در این نسخه ! خداییش وقتی با کریس رونالدو یا لیونل مسی دارید بازی میکنید همون احساسی که قبلا بازی بهتون القا میکرد رو دارید هنوز؟!) من که نظرم چیز دیگه ای هست ...!!

-این مورد دیگه خیلی خواسته ی زیادیه واسه این نسل از بازی ها ؛ ولی ایکاش حداقل FIFA سعی میکرد سیستم بازی کردن (سیستم تاکتیکی) 10 تیم برتر دنیا رو در بازی القا کنه و تیم ها نزدیک به سبک واقعی خودشون بازی کنن!! (نمیگم همه ی تیم ها که دیگه واقعا زیاده خواهی به حساب میاد؛حداقل تیم های دارای سبک و برتر دنیا!):sq_17:
مثلا تیکی تاکای بارسلونا واقعا جای خالیش در بازی هایی که روبروی این تیم انجام میشه حس میشه !
یا ضد حملات مرگبار تیم های تحت هدایت مورینیو و فرگوسن!
:sq_1:
و ....

حتی من نشونی از بازیه واقعیه بازیکن ها هم در این بازی نمیبینیم (حتی در سخت ترین MODE ها )
مثلا سبک بازی منحصر به فرد "مسی" ؛ "رونالد" ؛ "اوزیل" ؛ "ژاوی" ؛ "ژابی آلونسو" ؛ "اینیستا" و .....!!
شما در سخت ترین مدل بازی بذار اینا جلوت بازی کنن!!!
آیا "مسی" با همون دریبل های معروفش به سراغ شما میاد؟
آیا "آلونسو" همون مغر متفکر و هسته ی اصلی تیم رئال به حساب میاد !؟ (تازه اینطور بازیکن ها واقعا بازی "جلوشون" خیلی هم آسونه به واسطه این که در FIFA حرف اول رو "سرعت" و "دریبلینگ" و "کنترل توپ" و "شوت" میزنن نه بازی سازی و خلاقیت و پاس های دقیق !بازم تاکیید میکنم تا خرده نگیرید از من!گفتم حرف اول رو اینا میزنن!نه حرف نهایی رو!!ولی بازیکن مهم و اساسی چون آلونسو چون دارای سرعت پایینه واقعا بازی کردن باهاش سخته و اینکه بازی کردن جلوش آسونه!!در این گیم پلی؛سرعت خیلی ملاکه!در حالی که در دنیای واقعی بازیکن های میانه ی زمین چه نیازی به سرعت و شتاب دارند برای به حرکت در آوردن تیمشون ؟! بگذریم..!)
داشتم میگفتم....!
آیا "ژاوی" و "اینیستا" و "اوزیل" و .... نفرات اول تیمشون در بازی سازی و خلق موقعیت هستن؟
(مشکل اینجاست که در سخت ترین حالت بذاری بازی رو؛همه ی بازیکن های حاضر در زمین فوق العاده میشند!!نه فقط ستاره ها! گاهی با داشتن "رونالدو" و "مسی" هم نمیشه از یک مدافع آماتور گذشت!!)

الان چند سال هست که "مسی" و "رونالدو" در یک فصل به روی هم بیش از 100-120 گل میزنن؟؟؟
تو این مدت یکبار هم ندیدم این 2 در جدول گل زنان یکبار حرفی واسه گفتن داشته باشند!!!
یا سالی چند بار پیش میاد رئال و بارسلونا ببازن و امتیاز از دست بدن تو لالیگا؟؟!!(حالا بیا و جدول بازی ها رو نیگاه کن در طول یک فصل !!)
اصلا رو تیم های بزرگ و بازیکن های بزرگ خوب کار نشده و همش جنبه ی شگفتی سازی رو در نظر میگیره در حالت شبیه سازی نتایج به نظرم!

کلا یه فصل سابقه نداشته یه تیم ته جدولی(در دنیای واقعی) در بازیه FIFA واسه من شگفتی ساز نشه و در چمپیونزلیگ و لیگ برتر و ........ کلی تیم بزرگ رو شکست نده و قهرمان نشه!!
درسته!فوتبال قابل پیش بینی نیست و معمولا ظهور پدیده های عجیب نیست!!! (ولی آخه هر چند سال یکبار قراره هافنهایم آلمان پدیده بشه در دنیای فوتبال که من تو 5 فصلی که در لیگ آلمان Career Mode بازی کردم این تیم یا اول بود یا دوم ؟؟؟؟( از این اتفاق های عجیب هم کم نمیوفته همیشه برام )

(به نظرم اینا درست شدنیه!با توجه به اینکه EA SPORTS در پروژه ی مشابه ی دیگری هم به نام FIFA MANAGER فعالیت گسترده ای داره میتونه (اگر بخواد؛ میتونه ؛ همه ی این برنامه های تاکتیکی و ... رو در بازی اعمال کنه )

و یه سری کج سلیقگی های عجیب و غریب :

- توجه نکردن به رنگ پیراهن دروازبان (بارها شده پیراهن تیم حریف هم رنگ پیراهن دروازبان تیم خودم بوده و مشکل اینجاست که وارد کردن یه سیستم Invert Color اصلا سخت نیست!اما معمولا یک لباس دروازبانی در نظر گرفتن در اکثر تیم ها)
- توجه نکردن به رنگ لباس داور ( و اینم از موارد مشابه بالاست که بارها شده لباس داور هم رنگ لباس تیم خود من یا تیم حریف بوده و بارها من رو دچار مشکل کرده)

- عدم توانایی در تغییر کاپیتان در حین بازی !! (حالا بخوای کاپیتان تیم رو با یه بازیکن جوان و تازه وارد عوض کنی فکر کن چه فاجعه ای صورت میگیره از نظر یک فوتبال دوست و گیمر علاقه مند به شبیه سازی واقعی فوتبال!!)

کلا اگه قرار بود یک کتاب در این مورد بنویسم هم به خدا جا داشت....
بسیاری از این ایراد ها؛بسیار ساده و مضحک به حساب میان که EA SPORTS با بی توجهی از کنارشون در نسخه های مختلف عبور کرده متاسفانه...! و کوچیکترین سعی برای بهبود خیلی از اونها نشده !
در حالی که مدعی است در هر نسخه قراره هر چه بیشتر به واقعیت نزدیک بشه...!
اما دریغ از رفع این ایرادات ساده؛اما تو ذوق زننده !! :n03:

خلاصه اگر بازیه EA SPORTS FIFA13 رو در گیم پلی یک بازیه منحصر به فرد و یک تحول در دنیای بازی های کامپیوتری فوتبال بشناسیم! در توجه به جزئیات و جلوه های بصری چندین سال از رغیب خود, یعنی KONAMI Pro Evolution Soccer 13 عقبه و تعجبی هم نداره تفاوت های فاحش این 2 بازی....!!
شرکت KONAMI و EA SPORTS شدیدا تمرکز خودشون رو گذاشتند رو تقویت نقاط ضعف بازیه رقیب در نسخه های جدید بازی های خودشون! نه تقویت نقاط ضعف خود !!! (یعنی FIFA اونقدر رو گیم پلی تمرکز کرده که بقیه چیزا رو فراموش کرده و PES اونقدر رو جلوه های بصری و جزئیات فوتبال مانور داده که از رقیب خودش در زمینه ی گیم پلی عقب افتاده )

من به شخصه حاضرم یک نسخه ی دیگه با همین گیم پلی از FIFA بیاد (بدون هیچ تغییر خاصی) ولی حداقل یکسال(مفید) زمان صرف کنه برای بهتر شدن جلوه های بصری و 4 تا DEMO ی متفاوت و جزئیات بازی !!!

پ.ن :

اگر نظری دارید حتما در این تاپیک بیان کنید
میخوام نظر کل دوستان رو جمع کنم و شاید با کمی تغییرات این نوشته رو ترجمه کنم به EA SPORTS ایمیل کنم و شاید هم اتفاقی خوندن !!! :n02::n13: !! در نسخه ی 14 که عمرا؛ولی در نسخه ی 15 و احتمالا در نسل جدید بازی های فوتبال شاید به این نکات ریز توجه بشه....!!

منتظر هستم تا یک جمع بندی کنیم و ترجمه کنم متن رو و به شرکت سازنده ی این بازی با IP غیر ایرانی (!) ایمیل کنم!! :sq_20:

sepehr1380
25-05-2013, 09:09
اقایون چه شکلی تو کاشته تکنیکی بزنم مثلا اولی بپره دومی بزنه؟:n29:

Iman-Emperatour
25-05-2013, 12:33
سلام تنظیمات دسته بازی و سیوهای مثل نقل و انتقالاتم و......رو کجا کپی کنم??!!
ممنون.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

251251
25-05-2013, 12:40
بعد از چندین فصل بازی در Career Mode بالاخره میخوام یه بار نظرم رو در مورد این نسخه از سری بازی های FIFA بگم !

ولی از اونجایی که من نسخه ی اوریجنال این بازی رو در XBOX بازی میکنم خیلی طول کشید تا این نسخه به دستم برسه و الان بعد از گذشت تقریبا 5 ما به خاطر مشغله ی کاری زیاد نتونسته بودم خیلی وقت بذارم برای تست این بازی و البته لذت بردن از اون...!

سعی کردم بعد از چند فصل بازی خیلی ریز بشم در بازی و نکات منفی رو موشکافانه بررسی کنم و براتون بیان کنم :

شاید این چهارمین نسخه ی از FIFA باشه که من دارم گله و شکایت از یک ایراد بزرگ میکنم!اونم تصویربرداری های بازیست!واقعا با سلیقگی هر چه تمام تر روی این موضوع کار شده؛

بازی که شروع میشه؛در هر تورنمنتی که حضور دارید؛قراره یک سری سکانس های تکراری رو قبل از بازی مشاهده کنید!دریغ از یکم ابتکار در نسخه ای جدید ...!
خیلی ساده و ابتدایی بازیکن ها میان و به هم دست میدن و اوج ابتکار به سکه انداختن داور در حضور کاپیتان های دو تیم برا تعیین زمین و مالکیت توپ خلاصه میشه در FIFA13 !
یعنی حتی من یه نما و پلان جدید در کل تورنمنت های مختلف (لوشامپیونه ؛ لالیگا ؛ لیگ جزیره ؛ سری آ ؛ چمپیونزلیگ و دیگر جام ها ندیدم)!
این شدیدا واسه بازی کامپیوتری که ادعا میکنه شدیدا به واقعیت نزدیک شده یه نقطه ی ضعفه بزرگه!
کلا این بی سلیقگی کارگردانی در همین جا ختم نمیشه و میشه در نمایش حرکات آهسته هم این موضوع رو مشاهده کرد!(اگه حرکت آهسته ای دار کار باشه)!
خیلی وقت ها حتی در زیباترین موقعیت های به وجود اومده ی بازی خبری از این موضوع نیست؛و بارها "باگ" های بازی باعث شدن ما حرکت آهسته ی گل هامون رو هم نبینیم!!
و از اونطرف!هوش مصنوعی ضعیفی که حتی نمیتونه موقعیت حساس رو از غیر حساس تشخصیص بده گاهی!! نمونه های زیادی برای همه ی ما پیش اومده که توپی با فاصله ی چند "یارد" به شکل مفتضحانه ی از کنار دروازه عبور کرده و بازی اونو موقعیت حساس تشخصیص داده و 2-3 باری تکرارش میکنه!!! ( بگذریم از این موضوع که چقدر ناراحت کننده اس که کلی صحنه های حساس و زیبای بازی رو به راحتی ازش رد میشه و باید در صورت تمایل خودمون شخصا اقدام کنیم به تماشای اونا که شدیدا کسل کننده اس! )

و اما ایراده وارده بر حرکات آهسته بر بازی همینجا ختم نمیشه!! بذارید یه مثال بزنم:
من آخرین نسخه ای که از دیگر بازی مشهور فوتبال کامپیوتری , یعنی "Pro Evolution Soccer" یا اصلاحا همون "PES" خودمون (ساخته ی شرکت KONAMI) بازی کردم فکر کنم دقیقا 3-4 سال پیش بود!(این نشان دهنده ی FIFA پرست بودنه منه!)
اما در همون سال؛علیرغم تمام نقاط ضعفی که بازی داشت و واسه من به یک بازی غیر قابل تحمل بدل شده بود؛نکاتی بود که شدیدا توجه منو به خودش جلب کرده بود(حتی در نسخه های 2010-2009 و من خبری از اوضاع و احوال نسخه های جدید این بازی ندارم) توجه به جزئیات بصری بود!
مثلا وقتی تیمی گل میزد!نه تنها با بهترین کارگردانی ممکن (تصویربرداری و جلوه های بصری بسیار زیبا و دلنواز) گل به ثمر رسیده به نمایش گذاشته میشد؛بلکه خوشحالی بعد از گل بازیکن ها و اگه اشتباه نکنم تماشاگر ها رو هم به صورت زیبا دوباره در حرکات آهسته به نمایش میگذاشت !!! این دقیقا چیزیه که در یک فوتبال واقعی مشاهده میکنیم...!
واقعا در کارگردانی بازی شدیدا بی سلیقگی شده متاسفانه و همانقدر که در اون نسخه های قدیمی ؛ PES از نظر گیم پلی از FIFA عقب بود (من فقط نسخه های کنسولی رو تست کردم)؛ همونقدر هم FIFA از نظر جلوه های بصری و توجه به جزئیات ریز و درشت در نمایش یک فوتبال واقعی از PES عقب بود ! و این واقعا واسه هوادارایی مثل من که حتی سراغ PES چند سالی هست نرفته و تا این حد کشته و مرده ی FIFA هست شدیدا نا امید کننده اس! برای نمایش یک فوتبال واقعی در دنیای بازی فقط به یک گیم پلی فوق العاده نیاز نیست! این جزئیات هم تا همون اندازه میتونن لذت بخش باشند!

- در تعویض بازیکن ها هم کلا یک یا نهایت دو "DEMO" بیشتر من ندیدم در طول شاید این 200 باری که در این مدت (با تایم های مختلف) بازی کردم ندیدم !! (و زمانی کسل کننده تر میشه که نمیشه رد کرد اون صحنه های تکراری رو )

-ایراد دیگری که بر طراحی جزئیات و کارگردانی بازی وارده و شدیدا واسه ما که Career Mode باز هستیم ناراحت کننده هست اینه که؛تو طول یک فصل جون میکنیم و کلی حرص و جوش میخوریم تا بتونیم واسه تیممون قهرمانی بیاریم...!!
و اما....
آخرش چی؟
از نسخه های قدیمی FIFA بگیرید و بیاید جلو تر تا برسیم به EA SPORTS 2010 FIFA World Cup South Africa (که نسخه ی لذت بخش و خاطره انگیزی بود اتفاقا) و حالا هم بعد از تقریبا 3 سال در FIFA13 !!
حتی در لیگ ایران؛اون سالی که مدیر عامل پرسپولیس و خونواده اش اومدن مدال گرفتن در جام حذفی؛یا اون سالی که هوادارای استقلال با اسب اومدن تو زمین به این شکل نیست جشن قهرمانی ها!! :n08::n08:

یه نما از جام رو خواهید دید نهایت(اونم به بی کیفیت ترین شکل ممکن) که دورش یه سری بازیکن دراز میکشن و 4 تا دونه هم توپ و طرقه به سمت آسمون شلیک میشه!همین؟
ولی من ارجاع میدم شما رو به کنسول قدیمی Play Station 1 که خودتون میدونید بازی های ساخته شده واسه اون مال چه سالی هستن و چه کیفیتی دارند!
وقتی قهرمان میشید خیلی لذت بخش تر نبود؟تو اون کنسول!با اون امکانات کلی آب و تاب داشت مراسم قهرمانی و کلی لذت میبردید از زحمتی که در طول یک تورنمنت برای قهرمانی کشیدید!
مراسیم اهدای مدال....مراسم اهدای جام...دور قهرمانیه بازیکنا و .............!!! ( حساب کنید اینا ماله چند سال پیشه شرکت KONAMI هست! )
یعنی دیدن یه جشن قهرمانی لذت بخش؛در نسلی که Play Station MOVE و Kinect رو داریم از یک بازی توقع بی جا به حساب میاد؟؟؟:n27:
یکم سلیقه هم بد نیست!!

-صدا گذاری رو که اصلا قبول ندارم برعکس کلی کارشناس و منقدی که همیشه از این بخش سری بازی های FIFA تمجید کردن!!
من با کارت صدا و اسپیکر کاملا حرفه ای که دارم (سیستم صوتی مخصوص بازی و فیلم) باید در فضای هر گیمی غوطه ور شم(که در بازی هایی که این امر استادانه صورت گرفته این اتفاق میوفته)
اما در FIFA !! !!!
ورزشگاه های پر جمعیت !!
بگذریم که قبل از شروع فصل واسه یک بازی دوستانه کل ورزشگاه پر هست و .................................................. (چیزی در این مورد نگیم بهتره)

اما واقعا هیچ فرقی نداره بازی که در اولترافورد میهمان هستید یا در نیوکمپ یا در برنابئو و یا ورزشگاه دیگر..... !! (مهم اینه میزبان هستید یا میهمان!) که در این صورت 2 حالت بیشتر نداره!تماشاگرا یا از گل شما خوش حال میشن و سر و صدا میکنن!! (اگه میزبان باشید) یا ورزشگاه غرق در سکوت میشه!! (اگه میمهمان باشید)

همین....!!

خبری از دیک جوشان نیوکمپ یا جهنم اولتدرافورد و برنابئو و ...... نیست به هیچ وجه!! ( یا من با این سیستم صوتی حرفه ای هم احساس نمیکنم تفاوتش رو و باید گوش هامو تعمییر کنم!!! :n02: )

از باگ های کم و زیاد گیم پلی که بگذریم به طور کلی؛همچنان یک مشکل در بازی وجود داره!(هرچند خیلی بهبود پیدا کرده نسبت به نسخه ی قبلی) و اونم با اصطلاحی که خودم روش گذاشتم نام میبرم: ( " اسب بازی های پلاستیکی!نه یک کاراکتر کامپیوتری تکامل یافته" )

تا حالا شده فوروارد شما با مدافع حریف تنه به تنه شه؟(حالا که اون مدافع خیلی ریز نقش و کوچولویی باشه مثل فیلیپ لام و اون فوروارد هم بازیکن تنومندی نظیر "کریس رونالدو" یا "زالاتان" باشه)
یا بر عکس...!
عرض کردم...
این مشکل تا حد زیادی نسبت به FIFA12 که این مشکل شدیدا آزار دهنده بود بهبود پیدا کرده!ولی همچنان باقی مونده در این نسخه هم...!!
درست مثل یک اسباب بازیه پلاستیکی 18 دور ؛ به دور خودش میچرخه و کلا از کادر خارج میشه!!!:n08: !! ( برای من تقریبا هر 2-3 بازی در میون یک مورد پیش میاد )
درسته چیزی در فوتبال داریم به اسم تنه ی فنی!و مورد دیگری داریم به اسم قدرت بدنی ! ولی وقتی با بازیکن هایی که نام بردم این اتفاق پیش میاد ! اونم به این شدت ! اونم در این حد مصنوعی و غیر قابل باور ! دیگه نمیشه اسمش رو تنه ی فنی و قدرت بدنی و .... گذاشت!!! این دقیقا اسمش "باگ" هست!

دیگر ایراداتی که در گیم پلی موجوده و میشه بهش اشاره کرد اما نمیخوام این نوشته رو از حوصله خارج کنم رو به صورت تک خط مینویسم:

-تکل های بسیار آزار دهنده و غیر کاربردی(شاید من در طول یک فصل بیش 100 تکل بی ثمر دارم!نه اینکه بلد نباشم تکل بزنم!ولی وقتی بازیکنم جا میمونه فقط زیر پای خودش رو تکل میزنه!در فوتبال واقعی تکل هایی دیدیم که چندین متر رو بازیکن باهاش طی میکنه):sq_6:

- خطای هند کلا قابلیت اضافی و مسخره ایست!( به نظرم همون غیر فعال بودنش خیلی بهتره!فعال بودنش شدیدا آزار دهنده میشه!مگه در یک بازیه حرفه ای به طول معمول چند بار بازیکن های یک تیم مرتکب خطای هند میشن؟؟! شدیدا جای کار داره این قابلیت که متاسفانه دست نخورده باقی مونده ) :sq_11:

- احساس میکنم نسخه ی پیشین بازیه FIFA خیلی بهتر سبک و استایل بازی کردن بازیکن های بزرگ رو به نمایش میگذاشت تا این نسخه !! (البته در این مورد FIFA واقعا خوب کار کرده؛ولی من افت نسبی رو شاهد بودم در این نسخه ! خداییش وقتی با کریس رونالدو یا لیونل مسی دارید بازی میکنید همون احساسی که قبلا بازی بهتون القا میکرد رو دارید هنوز؟!) من که نظرم چیز دیگه ای هست ...!!

-این مورد دیگه خیلی خواسته ی زیادیه واسه این نسل از بازی ها ؛ ولی ایکاش حداقل FIFA سعی میکرد سیستم بازی کردن (سیستم تاکتیکی) 10 تیم برتر دنیا رو در بازی القا کنه و تیم ها نزدیک به سبک واقعی خودشون بازی کنن!! (نمیگم همه ی تیم ها که دیگه واقعا زیاده خواهی به حساب میاد؛حداقل تیم های دارای سبک و برتر دنیا!):sq_17:
مثلا تیکی تاکای بارسلونا واقعا جای خالیش در بازی هایی که روبروی این تیم انجام میشه حس میشه !
و ....

حتی من نشونی از بازیه واقعیه بازیکن ها هم در این بازی نمیبینیم (حتی در سخت ترین MODE ها )
مثلا سبک بازی منحصر به فرد "مسی" ؛ "رونالد" ؛ "اوزیل" ؛ "ژاوی" ؛ "ژابی آلونسو" ؛ "اینیستا" و .....!!
آیا "آلونسو" همون مغر متفکر و هسته ی اصلی تیم رئال به حساب میاد !؟ (تازه اینطور بازیکن ها واقعا بازی "جلوشون" خیلی هم آسونه به واسطه این که در FIFA حرف اول رو "سرعت" و "دریبلینگ" و "کنترل توپ" و "شوت" میزنن نه بازی سازی و خلاقیت و پاس های دقیق !بازم تاکیید میکنم تا خرده نگیرید از من!گفتم حرف اول رو اینا میزنن!نه حرف نهایی رو!!ولی بازیکن مهم و اساسی چون آلونسو چون دارای سرعت پایینه واقعا بازی کردن باهاش سخته و اینکه بازی کردن جلوش آسونه!!در این گیم پلی؛سرعت خیلی ملاکه!در حالی که در دنیای واقعی بازیکن های میانه ی زمین چه نیازی به سرعت و شتاب دارند برای به حرکت در آوردن تیمشون ؟! بگذریم..!)
داشتم میگفتم....!
آیا "ژاوی" و "اینیستا" و "اوزیل" و .... نفرات اول تیمشون در بازی سازی و خلق موقعیت هستن؟
(مشکل اینجاست که در سخت ترین حالت بذاری بازی رو؛همه ی بازیکن های حاضر در زمین فوق العاده میشند!!نه فقط ستاره ها! گاهی با داشتن "رونالدو" و "مسی" هم نمیشه از یک مدافع آماتور گذشت!!)

الان چند سال هست که "مسی" و "رونالدو" در یک فصل به روی هم بیش از 100-120 گل میزنن؟؟؟
تو این مدت یکبار هم ندیدم این 2 در جدول گل زنان یکبار حرفی واسه گفتن داشته باشند!!!
یا سالی چند بار پیش میاد رئال و بارسلونا ببازن و امتیاز از دست بدن تو لالیگا؟؟!!(حالا بیا و جدول بازی ها رو نیگاه کن در طول یک فصل !!)
اصلا رو تیم های بزرگ و بازیکن های بزرگ خوب کار نشده و همش جنبه ی شگفتی سازی رو در نظر میگیره در حالت شبیه سازی نتایج به نظرم!

کلا یه فصل سابقه نداشته یه تیم ته جدولی(در دنیای واقعی) در بازیه FIFA واسه من شگفتی ساز نشه و در چمپیونزلیگ و لیگ برتر و ........ کلی تیم بزرگ رو شکست نده و قهرمان نشه!!
درسته!فوتبال قابل پیش بینی نیست و معمولا ظهور پدیده های عجیب نیست!!! (ولی آخه هر چند سال یکبار قراره هافنهایم آلمان پدیده بشه در دنیای فوتبال که من تو 5 فصلی که در لیگ آلمان Career Mode بازی کردم این تیم یا اول بود یا دوم ؟؟؟؟( از این اتفاق های عجیب هم کم نمیوفته همیشه برام )

(به نظرم اینا درست شدنیه!با توجه به اینکه EA SPORTS در پروژه ی مشابه ی دیگری هم به نام FIFA MANAGER فعالیت گسترده ای داره میتونه (اگر بخواد؛ میتونه ؛ همه ی این برنامه های تاکتیکی و ... رو در بازی اعمال کنه )

- توجه نکردن به رنگ پیراهن دروازبان (بارها شده پیراهن تیم حریف هم رنگ پیراهن دروازبان تیم خودم بوده و مشکل اینجاست که وارد کردن یه سیستم Invert Color اصلا سخت نیست!اما معمولا یک لباس دروازبانی در نظر گرفتن در اکثر تیم ها)
- توجه نکردن به رنگ لباس داور ( و اینم از موارد مشابه بالاست که بارها شده لباس داور هم رنگ لباس تیم خود من یا تیم حریف بوده و بارها من رو دچار مشکل کرده)

- عدم توانایی در تغییر کاپیتان در حین بازی !! (حالا بخوای کاپیتان تیم رو با یه بازیکن جوان و تازه وارد عوض کنی فکر کن چه فاجعه ای صورت میگیره از نظر یک فوتبال دوست و گیمر علاقه مند به شبیه سازی واقعی فوتبال!!)

بسیاری از این ایراد ها؛بسیار ساده و مضحک به حساب میان که EA SPORTS با بی توجهی از کنارشون در نسخه های مختلف عبور کرده متاسفانه...! و کوچیکترین سعی برای بهبود خیلی از اونها نشده !

خلاصه اگر بازیه EA SPORTS FIFA13 رو در گیم پلی یک بازیه منحصر به فرد و یک تحول در دنیای بازی های کامپیوتری فوتبال بشناسیم! در توجه به جزئیات و جلوه های بصری چندین سال از رغیب خود, یعنی KONAMI Pro Evolution Soccer 13 عقبه و تعجبی هم نداره تفاوت های فاحش این 2 بازی....!!
شرکت KONAMI و EA SPORTS شدیدا تمرکز خودشون رو گذاشتند رو تقویت نقاط ضعف بازیه رقیب در نسخه های جدید بازی های خودشون! نه تقویت نقاط ضعف خود !!! (یعنی FIFA اونقدر رو گیم پلی تمرکز کرده که بقیه چیزا رو فراموش کرده و PES اونقدر رو جلوه های بصری و جزئیات فوتبال مانور داده که از رقیب خودش در زمینه ی گیم پلی عقب افتاده )

من به شخصه حاضرم یک نسخه ی دیگه با همین گیم پلی از FIFA بیاد (بدون هیچ تغییر خاصی) ولی حداقل یکسال(مفید) زمان صرف کنه برای بهتر شدن جلوه های بصری و 4 تا DEMO ی متفاوت و جزئیات بازی !!!

پ.ن :

میخوام نظر کل دوستان رو جمع کنم و شاید با کمی تغییرات این نوشته رو ترجمه کنم به EA SPORTS ایمیل کنم و شاید هم اتفاقی خوندن !!! :n02::n13: !! در نسخه ی 14 که عمرا؛ولی در نسخه ی 15 و احتمالا در نسل جدید بازی های فوتبال شاید به این نکات ریز توجه بشه....!!

منتظر هستم تا یک جمع بندی کنیم و ترجمه کنم متن رو و به شرکت سازنده ی این بازی با IP غیر ایرانی (!) ایمیل کنم!! :sq_20:

سلام ...
سوری جون متن خوبی رو جور کردی ... قشنگ از ریز تا درشت بازی رو آوردی و ایراداتش رو گفتی .
من هم 2 تا ایراد خیلی خیلی مهم رو میگم که به متنت اضافه بکنی و بفرستی واسه تیم ملی ! :n02:

1 ) اضافه نشدن بازیکن ستاره بعد از افول ستاره های حال حاضر در Career Mode !
اگر دقت کرده باشی وقتی بازیکن های ستاره و جوان بازی تو کریر مد سنشون میره بالا و به قول معروف تموم میشن ! دیگر هیچ بازیکن ستاره و بزرگی ( جدا از اینکه خودمون تو آکادمی پرورش بدیم که اون هم جز کرش کردن بازی , ختی در نسخه های اوریجینال بازی ثمره ای برامون نداشته ) به طور اتوماتیک به بازی اضافه نمیشه ... مثلا گوتزه و رونالدو و مسی سنشون میره بالای 30 سال ولی بازیکن ستاره در اون حد و اندازه با استانداردهای بالا و سن کم به بازی اضافه نمیشود .

2 ) ساخت تیم
اگر دقت کرده باشی تو فیفا بر خلاف Pes ساخت یک باشگاه جدید وجود خارجی نداره ! به طور خیلی ساده و آنلاین در Ultimate Team میشه دست به کار شد ولی عمومیت نداره ! پیشنهادم اینه که همانند Pes یک قسمت جدا در منوی اصلی به ساخت تیم جدید با تمامی امکانات اضافه شود . ( آفلاین ! ساده و بی دردسر )

در کل این 2 اشکال رو هم به صحبت های خودت اضافه کنی میتونه یه متن خیلی خوب و سازنده واسه ترجمه و ارسال باشه .

S0R3N4
25-05-2013, 12:53
حتما میلاد جان
مرسی از توجهی که داشتی...
بازم اگه تو این مدت چیزی به ذهنتون میرسه حتما در همین تاپیک بگید تا یه دفترچه ی کامل برای EA SPORTS ارسال کنیم از ایرادات مسخره و ساده و پیش پا افتاده(اما شدیدا اعصاب خورد کن) بازیه بزرگی چون FIFA که جا داشت این ایرادات رو در 2-3 سال پیش بر طرف میکرد!نه هنوز پا بر جا باقی میگذاشت اونا رو ... (واقعا به جز چند مورد؛حتی این مشکلات رو در بازی های کنسول پلی استیشن 1 هم ندیده بودم) ! واقعا که در خیلی از موارد شدیدا بی سلیقگی کردن سازنده های بازی....

mohammad1326
25-05-2013, 14:33

و اما....
آخرش چی؟

یکم سلیقه هم بد نیست!!

اما در FIFA !! !!!
ورزشگاه های پر جمعیت !!

همین....!!

یا بر عکس...!
عرض کردم...

و ....

داشتم میگفتم....!

پ.ن :

خیلی خوب و کامل بود.......ممنون
و اما نظرات من:
1-اون قسمت اسب بازیهای پلاستیکی خیلی باحال بود.......به نظر منم باید بازیکنایی مثل مسی و رونالدو با کسی مثل کایخون فرق داشته باشن ولی توی فیفا 13 اصلا نمیشه با بازیکنی مثل مسی از مدافعی مثل پویول که پیر شده با سرعت عبور کردو.......ولی باید اینو بدونی که برخورد های فیفا نسبت به پیس خیلی خیلی خیلی بهتره....توی پیس بازیکن که روی زمین میفته یه چند روزی طول میکشه تا دستشو بزاره زمین و بلند شه ولی توی فیفا خیلی بهتره...............................
2-سبک منحصر به فرد هم موافقم مثلا توی پیس وقتی ار2 رو نگه میداری نیمار پاشو روی توپ میچرخونه که این یکی از سبکهای نیماره و بنظرم این باید توی فیفا هم باشه......
3-یک گله ایم که من دارم اینه که در فوتبال واقعی تعداد گلهای مسی و رونالدو توی فصل به حدود حداقل 35 تا میرسه ولی من تابحال هرچی بازی کردم اگه این دو بازیکن توی تیم من نباشن (یعنی تیمی بجز رئال و بارسا بردارم) تعداد گلهای بازیکنی مثل سولدادو توی یک فصل از مسی بیشتره.................این کلا مضحکه..........
4-امار و ارقام بازیها خیلی خیلی بده.......اگه شما پیس6 رو بازی کرده باشی حتما یادت میاد که امار توی اون بازی خیلی باحال بود....بازی رو به 6 تا 15 دقیقه تقسیم کرده بود و راحت میتونستی کار تیمتو تحلیل کنی و برای بازیهای بعدی خیلی بدرد میخورد.........یا حتی مسیر حرکت بازیکن برای زدن گل رو هم توی امار بصورت خط نشون داده بود.....................
5-شوت زنی توی فیفا خیلی بد شده........توی فیفا 13 مثلا نمیشه از راه دور( مثلا50 یا 60 متری) شوت بزنی و گل بشه یا موقعیت خطرناکی ایجاد کنه ولی توی پیس اینجور شوتها رو میضه خیلی خوب زد.......
6-بنظرم تگل هاش خوبه ولی جای کار داره
7-من تابحال خیلی زیاد دیدم که بازیکن cpu توپ رو به دروازه بان پاس به عقب داده ولی نتونسته بگیره و همونجوری رفته تو گل و این خیلی بده(بطور متوسط توی هر20 تا بازی 1 بار تکرار شده برام)

Iman-Emperatour
26-05-2013, 11:02
سلام تنظیمات دسته بازی و سیوهای مثل نقل و انتقالاتم و......رو کجا کپی کنم??!!
ممنون.

هیچکس نیست به من کمک کوچیکی کنه؟!!:n27::n27::n27:
عکسم گذاشتم تا راحت بشه کار!

251251
26-05-2013, 11:58
هیچکس نیست به من کمک کوچیکی کنه؟!!:n27::n27::n27:
عکسم گذاشتم تا راحت بشه کار!

تو ویندوز 7 در مسیر زیر :

Libraries > Documents > FIFA 13

REZAHOSEYNGANI
27-05-2013, 08:00
سلام دوستان.چطوری بودجه برای خرید بازیکن بخش مربی گری رو زیاد کنم؟
نمیشه بدون وصل شدن به ea servers آخرین ترکیب بازیکنان رو دانلود کرد؟
ممنون

251251
27-05-2013, 10:49
سلام دوستان.چطوری بودجه برای خرید بازیکن بخش مربی گری رو زیاد کنم؟
نمیشه بدون وصل شدن به ea servers آخرین ترکیب بازیکنان رو دانلود کرد؟
ممنون

اگه منظورت کد و ترفند برای افزایش بودجه هستش فکر کنم چندجا خوندم که میشه ولی اگر از تو خود بازی میگی , از منوی ترانسفر گزینه ی Budget Allocation رو انتخاب میکنی و نمودار درصدش رو 100/0 میکنی تا تمام بودجه ی باشگاه رو در اختیار داشته باشی
در موردسوال دومت هم خیر نمیشه. .. باید Key اوریجینال داشته باشی که وصل شی به سرور دانلود کنی

S0R3N4
27-05-2013, 12:59
دوستان
ترفندی در نسخه ی عرضه شده واسه XBOX360 وجود داره واسه افزایش بودجه ؟؟!

REZAHOSEYNGANI
27-05-2013, 13:24
اگه منظورت کد و ترفند برای افزایش بودجه هستش فکر کنم چندجا خوندم که میشه ولی اگر از تو خود بازی میگی , از منوی ترانسفر گزینه ی Budget Allocation رو انتخاب میکنی و نمودار درصدش رو 100/0 میکنی تا تمام بودجه ی باشگاه رو در اختیار داشته باشی
در موردسوال دومت هم خیر نمیشه. .. باید Key اوریجینال داشته باشی که وصل شی به سرور دانلود کنی
خب چطوری افزایش بدم؟

اون Budget Allocation که برای میزان حقوق و پول خرید هست و اصلا زیاد نمیکنه!

majid322
28-05-2013, 16:46
این اکانتهای دست دوم چطورین ؟؟ مثل این سایت که 15 تومن میده :

قابل اطمینان هست ؟؟

mohammad1326
28-05-2013, 22:43

قابل اطمینان هست ؟؟
منم همین سوالو دارم اگه میشه یکی زود جواب مارو بده.........................راستی fifa13-ultimate team با معمولیش فرقی داره؟؟؟؟

majid322
29-05-2013, 17:08

قابل اطمینان هست ؟؟

بالاخره بخریم یا نه ... :n02: یکی راهنمایی کنه :n27:

p_p_k
30-05-2013, 08:55
سلام. بچه ها بازی رو اجرا که میکنم صفحه سیاه میشه و ارور stop working میده..... چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟

stealer
30-05-2013, 12:36
سلام. بچه ها بازی رو اجرا که میکنم صفحه سیاه میشه و ارور stop working میده..... چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟
اپدیت کارت گرافیکو نصب کن.....

p_p_k
30-05-2013, 13:34
اپدیت کارت گرافیکو نصب کن.....

گرافیکم اپدیته...

p_p_k
01-06-2013, 08:25
گرافیکم اپدیته...

:n03::n03::n03::n03:

sinners_silent
01-06-2013, 20:33
سلام.دوستان من این اپدیت 1.7 رو دانلود کردم و ریختم تو محل نصب اما هیچی نشد.اپدیت جدید 1.8.4 هم که اومده و تیم ایران رو و.. رو اضافه میکنه رو هم ریختم اونم کار نداد.کسی هست راهنمایی کنه؟:n03:

Alex Fera
02-06-2013, 00:18
دوستانی که Cd-Key اورجینال Fifa 13 خریدن برای PC کمک کنن...............
اگه بازی رو سیستم نصب باشه،بازم باید دانلود کرد؟!
الان من بازی رو روی سیستم دارم ولی میگه باید حدود 6 گیگ دانلود کنم باز................

sinners_silent
02-06-2013, 09:26
چرا بخش گیم مثل بقیه فروم ها خیلی فعال نیست.کسی نبود کمک کنه؟

majid322
02-06-2013, 11:12
الان من بازی رو روی سیستم دارم ولی میگه باید حدود 6 گیگ دانلود کنم باز................

نه محمد جان..یه سرچ بکنی اموزشش هست..من یه مختصر توضیح میدم.

اول دانلود رو از اورجین شروع کن بعد از اینکه اورجین پوشه فیفا رو ایجاد کرد دانلود رو متوقف کن ... نسخه کپی
فیفایی که داشتی رو کپی کن همونجا بعد دوباره دانلود رو resume کن .... اگه نیاز باشه بقیش رو دانلود میکنه..

البته من خودم نسخه اصلی رو ندارم اما میدونم اینجوریه :دی

Gregar
02-06-2013, 11:53

کاری که من کردم

فیفا کرکی رو نصب کرده بودم به همراه اپدیت 1.5 و 1.7 . بعد که ارجینال خریدم اومدم فقط فایل fifa.exe رو پاکش کردم که کرکی بود و بعد از توی اریجین زدم که دانلود بشه تقریبا 80 و خورده ای درصد رفت و بقیه اش رو دانلود کرد که 300 مگی میشد . البته درصدش رو اشتباه حساب کرده بود . به همین راحتی .
تنها نکته ای که هست اون پوشه پوشه فیفا 13 رو به FIFA 13 تغییر نام بدی و کاتش کنی جایی که گفتی اریجین بازی رو اونجا نصب کنه .

sinners_silent
02-06-2013, 18:06
سلام.دوستان من این اپدیت 1.7 رو دانلود کردم و ریختم تو محل نصب اما هیچی نشد.اپدیت جدید 1.8.4 هم که اومده و تیم ایران رو و.. رو اضافه میکنه رو هم ریختم اونم کار نداد.کسی هست راهنمایی کنه؟:n03:

دوستان شرمنده کردن :n14:

saeed1977
02-06-2013, 18:51
سلام به همه دوستان

سیستم من اینه :

CPU: AMD ATHLON X2 II 250 3.0 GHZ
RAM :2 ta 2 gig = 4 GIG DDR3 PATRIOT
GRAPHIC : 1 GIG ATI 5400 HD
POWER : PASCAL 250W
MB : FOXCONN A78AX 3.0

من میخوام بازی FIFA13 و بعد تر FIFA14 رو راحت بدون گیر اجرا کنم تا از بازی لذت ببرم واسه همین میخوام گرافیک بخرم با 200 نهایتا 300 چی بخرم به نظرتون ؟؟؟ البته یه جا رفتم طرف GT240 1 GIG DDR5 بهم پیشنهاد داد البته قیمتش فکر کنم اطراف 120 ، 130 بود ...

بعدشم سیستمم میکشه به نظرتون ؟

یه سوال دیگه اگه گرافیکو عوض کنم تو کیفیت گرافیک FIFA خیلی تاثیر میذاره ؟؟؟ یعنی تفاوتش واقعا حس میشه ؟ واقعی تر میشه ؟ چون راستشو بخواید فقط تو سیستم خودم FIFA بازی کردم و بالاتر از سیستم خودم متاسفانه هیچکدم از دوستان و آشنایان ندارن که بخوام تست کنم ببینم گرافیکه بازی FIFA13 در چه حدیه ، هر چی روزلیشن بره بالا کیفیتش بهتر میشه ؟
با GT240 1GIG DDR5 میشه با بالاترین تنظیمات با سیستمی که من دارم FIFA13 رو بازی کنم ؟؟؟
ممنون میشم دوستان کمکم کنید چون بیشتر از هر بازی FIFA بازی میکنم و میخوام روون باشه اگر هم خرید گرافیک تو کیفیت بازی خیلی تاثیر میذاره یه گرافیک ارزون و خوب معرفی کنید که اگه به تلویزیون LCD هم وصل کردم بازی حال بده . بازم ممنون

Gregar
02-06-2013, 22:39
دوستان شرمنده کردن :n14:

اپدیت 1.7 که اخرین اپدیت بود که من گرفته بودم . اگه بعد از اون اپدیتی اومده خبر ندارم ولی به هیچ وجه نمیشه که ایران رو اضافه کرد با اپدیت هایی که اسکیدرو میده .

اپدیت 1.7 رو هم که نصب کنی هیچ تغییر توی قدرت بازیکنها و نقل و انتقالات نمیبینی . من که ندیدم و باید پک های غیر رسمی رو نصب کنی . کلا با اپدیت 1.7 فقط گیم پلی کمی عوض میشه .

سلام به همه دوستان

سیستم من اینه :

CPU: AMD ATHLON X2 II 250 3.0 GHZ
RAM :2 ta 2 gig = 4 GIG DDR3 PATRIOT
GRAPHIC : 1 GIG ATI 5400 HD
POWER : PASCAL 250W
MB : FOXCONN A78AX 3.0

من میخوام بازی FIFA13 و بعد تر FIFA14 رو راحت بدون گیر اجرا کنم تا از بازی لذت ببرم واسه همین میخوام گرافیک بخرم با 200 نهایتا 300 چی بخرم به نظرتون ؟؟؟ البته یه جا رفتم طرف GT240 1 GIG DDR5 بهم پیشنهاد داد البته قیمتش فکر کنم اطراف 120 ، 130 بود ...

بعدشم سیستمم میکشه به نظرتون ؟

یه سوال دیگه اگه گرافیکو عوض کنم تو کیفیت گرافیک FIFA خیلی تاثیر میذاره ؟؟؟ یعنی تفاوتش واقعا حس میشه ؟ واقعی تر میشه ؟ چون راستشو بخواید فقط تو سیستم خودم FIFA بازی کردم و بالاتر از سیستم خودم متاسفانه هیچکدم از دوستان و آشنایان ندارن که بخوام تست کنم ببینم گرافیکه بازی FIFA13 در چه حدیه ، هر چی روزلیشن بره بالا کیفیتش بهتر میشه ؟
با GT240 1GIG DDR5 میشه با بالاترین تنظیمات با سیستمی که من دارم FIFA13 رو بازی کنم ؟؟؟
ممنون میشم دوستان کمکم کنید چون بیشتر از هر بازی FIFA بازی میکنم و میخوام روون باشه اگر هم خرید گرافیک تو کیفیت بازی خیلی تاثیر میذاره یه گرافیک ارزون و خوب معرفی کنید که اگه به تلویزیون LCD هم وصل کردم بازی حال بده . بازم ممنون

رو همین سیستم که به نظر خوب اجرا بشه . فیفا هر سال خیلی توی سنگینی گرافیک پیشرفت نمیکنه که اینقدر بخوای سیستم رو ارتقا بدی . فکر کنم 14 رو هم بتونی با همین سیستم بیاری . سایز مانیتورت هم مهمه . شاید نتونی رو مانیتور FHD یا ال سی دی روی high بیاریش .

alihashtaad
03-06-2013, 04:30
اگه از moddingway گرفتی باید با mw selector نصب بشه
خودش تو یه فایل متنی کامل توضیح داده

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

jb.NY
03-06-2013, 23:23
سلام دوستان
من 1.8.2 رو نصب کردم، یه مدت خوب بود ولی الان یه مدتیه وقتی بازی رو شروع میکنم حدود دقیقه 10 تا 20 از بازی درجا میپره بیرون، بعضی وقتا هم خیلی قشنگ بازی تا آخرش میره ولی دوباره که شروع میکنم باز میپره بیرون
مشکل از کجاست؟

S0R3N4
11-06-2013, 20:32
دوستان
همانند نسخه ی PC در نسخه ی کنسولی (Xbox360) ترفندی وجود داره واسه افزایش بودجه در Career Mode ؟

Turok-71
11-06-2013, 23:36
دوستان
همانند نسخه ی PC در نسخه ی کنسولی (Xbox360) ترفندی وجود داره واسه افزایش بودجه در Career Mode ؟

میخوای ره صدساله رو یه شبه بری:دی

این برنامه تبدیل پول کریر مود به 999.999.999 رو میزارم اینجا دوستان حالشو ببرن :

FIFACME.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طرز کارش هم که راحته ، فقط سیو کریر مودتون رو انتقال میدید یجای کامپیوتر بعد با این برنامه بازش می کنید ، چند ثانیه صبر می کنید که برنامه کارشو انجام بده بعد هم دکمه سیو رو میزنید و سیو کریر مودتون رو انتقال میدید به 360 .

S0R3N4
12-06-2013, 18:45
مرسی دوست عزیز
الان امکانش نیست که امتحانش کنم!:n07:
رفتم خونه؛احتمالا باید به مشکل بر بخورم و دوباره مزاحم شم واسه دریافت راهنمایی بیشتر!:n02:
راستی دوستان
ما یه غلطی کردیم و اول بازی (Career Mode) گزینه ی "هند" رو فعال کردیم!
همونطور که در بالا تر اشاره کردم این "هند" کلا بدجور رو مخه!!
الان اواسطه بازی چرا نمیشه غیر فعالش کنم؟!!
دیوانه کنندس!!

smart007
13-06-2013, 16:26
سلام
من نمیتونم توی فیفا 13 حریف (opponent) پیدا کنم
مـل این میمونه که ف ی ل ت ر شده باشه
کسی به این مشکل برخورد کرده لطفا جواب بدید :(

REZAHOSEYNGANI
13-06-2013, 17:15
این برنامه تبدیل پول کریر مود به 999.999.999 رو میزارم اینجا دوستان حالشو ببرن :

FIFACME.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طرز کارش هم که راحته ، فقط سیو کریر مودتون رو انتقال میدید یجای کامپیوتر بعد با این برنامه بازش می کنید ، چند ثانیه صبر می کنید که برنامه کارشو انجام بده بعد هم دکمه سیو رو میزنید و سیو کریر مودتون رو انتقال میدید به 360 .

سیو رو چطوری به 360 انتقال بدیم؟
مگه سیو‌ کامپیوتر به 360 میخوره؟
اگر کسی سیو fifa 13 رو داره بذاره!

REZAHOSEYNGANI
13-06-2013, 19:19
آقا من هر طوری بود انتقال دادم
اما موقع لود تو xbox ارور میده که این سیو رو شما انجام ندادین!
یعنی من بازی و سیوش نکردم و نمیتونم لودش کنم!

Kamyar_AnathemA
17-06-2013, 12:54
نقل و انتقالاتی که تا الان انجام شده همه تو آپدیت جدید ترکیب اضافه شده
مثل Falcao یا ناواس و فرناندینیو و بقیه
الا دو مورد ! نیمار و گوتزه !
یکی یاد آوری کنه بهشون !

stealer
17-06-2013, 13:23
نقل و انتقالاتی که تا الان انجام شده همه تو آپدیت جدید ترکیب اضافه شده
مثل Falcao یا ناواس و فرناندینیو و بقیه
الا دو مورد ! نیمار و گوتزه !
یکی یاد آوری کنه بهشون !
خواهشا میشه لینک یه اپدیت واسه نقل و انتقالات بدین
باو بالای 1000 دفعه گفتم یه لینک واسه نقل و انتقالات بدین انگار نه انگاه:n27::n03:

Kamyar_AnathemA
17-06-2013, 14:32
خواهشا میشه لینک یه اپدیت واسه نقل و انتقالات بدین
باو بالای 1000 دفعه گفتم یه لینک واسه نقل و انتقالات بدین انگار نه انگاه:n27::n03:

من از سرور EA آپدیت میکنم یعنی خودش خود به خود آپدیت میشه وقتی آپدیت جدید میاد
لینک دانلود ندارم

khelane
17-06-2013, 21:15
سلام
من نمیتونم توی فیفا 13 حریف (opponent) پیدا کنم
مـل این میمونه که ف ی ل ت ر شده باشه
کسی به این مشکل برخورد کرده لطفا جواب بدید :(

تو چه بخش بازی میکنی و با پی سی یا کنسول
اگه تو بخش سیزن بازی کنی بستگی به رنک حریف رو انتخاب میکنه ضمنا سرعت نت هم خیلی مهمه باید پینگ و سرعت هم خوب باشه
تو بخش کاستوم گیم هم یه سرچ کن ببین میتونی بازی کنی
اگه با کنسول بازی میکنی من ایکس باکس بازی میکنم میتونی منو اد کنی ببینی میتونی بازی کنی یا با یه هموطنی دیگه تست انجام بده
موفق باشی

REZAHOSEYNGANI
17-06-2013, 22:37
من اینترنت 1 مگابایت دارم
سرعت دانلودمم 120 کیلوبایته
میتونم گلد بازی کنم؟!

khelane
20-06-2013, 20:51
من اینترنت 1 مگابایت دارم
سرعت دانلودمم 120 کیلوبایته
میتونم گلد بازی کنم؟!

عزیز باید ببینی پینگ شما چقدر هست برای این کار میتونی بری سایت speedtest.net
یا برو تو run و تایپ کن
ping 4.2.2.4 -t
ببین پینگ شما ضمنا ببین همراهش تایم اوت داری یه نه
میتونی ازش یه عکس بگیری و برام پ.خ کنی
ضمنا با کنسول میخوای بازی کنی
یا پی سی

S0R3N4
20-06-2013, 21:19
دوستان
ساده ترین راه برای آپدیت نقل و انتقالات نسخه ی کسنولی (xbox 360) چیه؟!!

پ.ن:
اگه نخوام کنسول رو به اینترنت وصل کنم راه دیگه باقی میمونه؟!

REZAHOSEYNGANI
20-06-2013, 21:44
دوستان
ساده ترین راه برای آپدیت نقل و انتقالات نسخه ی کسنولی (xbox 360) چیه؟!!

پ.ن:
اگه نخوام کنسول رو به اینترنت وصل کنم راه دیگه باقی میمونه؟!
فکر نمیکنم!
فقط اینترنتی

REZAHOSEYNGANI
21-06-2013, 11:22
دوستان چرا تو فیفا 13 نیو کمپ رو نداره!؟
خیلی ضایست که!

B3HZ@D
22-06-2013, 19:57
دوستان کسی میدونه خوشحالی بعد از گل بالوتلی که فیگور میگیره رو چطور باید انجام داد ؟! :n02:

REZAHOSEYNGANI
23-06-2013, 11:17
دوستان کسی میدونه خوشحالی بعد از گل بالوتلی که فیگور میگیره رو چطور باید انجام داد ؟! :n02:

باید به EA SERVER و اینترنت وصل باشی و بعد بری اون رو بخری
واسه فیگور

denzelmovie
23-06-2013, 22:18
دوستان چرا بازی فیفا رو هیچوقت با گزارشگر فارسی نمیسازن؟

mohsenmobile1
24-06-2013, 10:19
سلام

چه طور می تونه پرسینگ قوی کنم توپ از بازیکن بگیره اینطوری فقط نزدیکش می شه که خیلی اعصاب خوردکنه

REZAHOSEYNGANI
24-06-2013, 11:32
سلام

چه طور می تونه پرسینگ قوی کنم توپ از بازیکن بگیره اینطوری فقط نزدیکش می شه که خیلی اعصاب خوردکنه

با دسته Xbox
اون دکمه هایی که جهت هستن سمت چپ
اون ها رو بالا و پایین کنید گزینه های دفاع میاد که یکیشون پرسینگ هست!

REZAHOSEYNGANI
24-06-2013, 12:42
دوستان چرا بازی فیفا رو هیچوقت با گزارشگر فارسی نمیسازن؟

تیم ملی ایران توی تیم های ملی نیست!
اونوقت بیان فارسی بسازن؟!:|

denzelmovie
24-06-2013, 14:23
تیم ملی ایران توی تیم های ملی نیست!
اونوقت بیان فارسی بسازن؟!:|

عزیز منظورم اینه که خودمون فارسیش کنیم
مثل pes که با گزارش مزدک اومده

REZAHOSEYNGANI
24-06-2013, 17:31
ولی فکر کنم منظورش ساخته شدن توسط خود EASPORT هست!

Unexempled Orion
24-06-2013, 22:14
نمیدونم ولی نمیدونم چرا Fifa 2013 به اندازه کافی پیشرفت نداشته .

در مواقعی fifa 2012 بهتره . من که 12 رو ترجیح میدم.

denzelmovie
24-06-2013, 22:32
ولی فکر کنم منظورش ساخته شدن توسط خود EASPORT هست!

نه داداش منظورم مثل pes که با گزارش مزدک اومده هست
آخه فیفا به قول شما تیم ایران رو هم نمیزنه میاد فارسی کنه !!!!!!!

REZAHOSEYNGANI
25-06-2013, 10:34
ولی فکر کنم باشه
من یه بار PES رو برای xBOX گرفتم چند روزه خراب شد:n08:

CV30
25-06-2013, 13:07
ولی فکر کنم باشه
من یه بار PES رو برای xBOX گرفتم چند روزه خراب شد:n08:

منم یه بار رفتم فیفا رو گرفتم یه روزه خراب شد :n10:

CV30
25-06-2013, 15:59
فیفا تیم ملی رو نذاشته ولی لیگ امارات و قطر و عربستان و امثال اینا رو گذاشته خدا کنه این مشکل رو تو بازی جدید برطرف کنند :n02:

REZAHOSEYNGANI
25-06-2013, 17:09
خوبه حالا خودتون هم دارید اعتراف میکنید که فیفا هیچ احترامی برا ایرانیا باقی نذاشته حتی تیم ملی مارو هم نذاشته ولی لیگ امارات و قطر و عربستان و امثال اینا رو گذاشته در حالی که کونامی نه تنها تیم ملی رو گذاشته بلکه حالا با لیسانس کردن لیگ قهرمانان اسیا میخواد تیم های باشگاهی ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان رو هم بسازه .
شما به اون میگی تیم ایران
آخه اون تیم ایران هست؟
همه بازیکن ها ساختگی ان!
تازه شاید امسال بذارن چون ایران رفته جام جهانی

Gregar
25-06-2013, 17:19
خوبه حالا خودتون هم دارید اعتراف میکنید که فیفا هیچ احترامی برا ایرانیا باقی نذاشته حتی تیم ملی مارو هم نذاشته ولی لیگ امارات و قطر و عربستان و امثال اینا رو گذاشته در حالی که کونامی نه تنها تیم ملی رو گذاشته بلکه حالا با لیسانس کردن لیگ قهرمانان اسیا میخواد تیم های باشگاهی ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان رو هم بسازه .

بحث سیاستهای سودجویانه شرکتها چه ربطی به بازی داره . همینقدر هست که pes :n21: داغونه و واسه جلب مشتری مجبوره دست به این کاراش بزنه . EA همیشه به فکر سودش بوده و بس . هر وقت ببینه گذاشتن لیگ ایران و یا هر چیز ایرانی تو بازیش واسش سود میاره حتما همین کار رو میکنه ولی وقتی میبینه ایران وضعش اینطوریه همچین کاری نمیکنه . احترام به مشتری یا پلیر هم اصلا حالیش نیست . فقط فکر جیبشه . انتظار هم نداشته باشین که بیاد همچین کاری رو بکنه .
مثلا از وقتی اقتصاد ایتالیا در زمینه ورزش خراب شده برین لیگ دسته دو این کشور رو توی فیفا ببینین . انگار به زور گذاشتنشون توی فیفا . لباسشون عاری از هر گونه مارک تجاریه . حالا نمیدونم توی واقعیت هم همینطوره یا فیفاست فقط .

+

اقا من چند روزه سختی بازیم خیلی رفته بالا . یعنی تا همین دو سه روز پیش با یه تیم معمولی به راحتی توی وردکلاس میتونستم تیمهایی مثل رئال و ... رو شکست بدم توی کریر اونهم با اختلاف زیاد . اما حالا اومدم یه کریر جدید شروع کردم با چلسی با اینکه سختی بازی همون ورلد کلاسه اما به شدت سخت شده بازیها . طوری که یه دفعه از ویگان 5 تا خوردم .
همچین چیزی تا حالا دیده بودین که یه دفعه بازی سخت بشه ؟

CV30
25-06-2013, 17:22
شما به اون میگی تیم ایرانآخه اون تیم ایران هست؟همه بازیکن ها ساختگی ان!تازه شاید امسال بذارن چون ایران رفته جام جهانیببین عزیز من اگه مشکلت از اسم بازیکنه اون با پچی که کونامی میده حل میشه و اینکه دیگه نمیاد به طور کاملا واضح به ایرانیا توهین کنه چطور ممکنه تیم چهارم آسیا رو تو بازی نذاشتن در ضمن جمله دوم رو تایید میکنم و امکان داره فیفا با رفتن ایران به جام جهانی اونم به عنوان تیم اول شاید کارایی برای ایران بکنه .

mohsen3544
25-06-2013, 17:46
دوستان برای گرفتن اکانت از کجا باید اقدام کنم؟ من یکی قبلا برام یکی از انگلیس اقدام کرد که فعلا دم دست نیست.

REZAHOSEYNGANI
25-06-2013, 17:55
دوستان برای گرفتن اکانت از کجا باید اقدام کنم؟ من یکی قبلا برام یکی از انگلیس اقدام کرد که فعلا دم دست نیست.

اکانت چی؟origin?

REZAHOSEYNGANI
25-06-2013, 17:56
ببین عزیز من اگه مشکلت از اسم بازیکنه اون با پچی که کونامی میده حل میشه و اینکه دیگه نمیاد به طور کاملا واضح به ایرانیا توهین کنه چطور ممکنه تیم چهارم آسیا رو تو بازی نذاشتن در ضمن جمله دوم رو تایید میکنم و امکان داره کونامی با رفتن ایران به جام جهانی اونم به عنوان تیم اول شاید کارایی برای ایران بکنه .

واسه PC پچ داره
واسه Xbox چی؟!

CV30
25-06-2013, 19:13
واسه PC پچ داره
واسه Xbox چی؟!
نتیجه گیری : هر کدام از دو بازی دارای یک سری معایب و یک سری مزایا هستند و ما هم امیدواریم که معایب هر دو بازی کم بشه دو تا بازی خوب بدستمون برسه در ضمن دوستای گلم اگه تو پستای قبلی ناراحت شدید شرمنده یه لحضه فکر کنم شیطون رفت تو جلدم :n02:

dipi
25-06-2013, 21:01
ویندوز عوض کردم .هنگام بازی که میخواد شروع شه از بازی میاد بیرون. دوستان لظفا کمک کنن :n03:

REZAHOSEYNGANI
25-06-2013, 23:06
بازی رو دوباره نصب کن
اگر کرک داره کرک رو دوباره بریز
directx رو هم نصب کن

ali_n2011
26-06-2013, 12:18
تو فیفا چرا وقتی پاس می دی مخصوصا تو شلوغی پاس گیرنده راحت توپو از دست می ده مثلا وقتی توپو می گیره توپو می گیره توپ دو سه متر جاوتر از پاش می افته و از دست می ره به نظرم اینجاش طبیعی نیست یا کنترلش سخته(با جویستیک)

REZAHOSEYNGANI
26-06-2013, 12:26
وقتی توپ رو میگیری نباید سرعت رو هم بگیری!باید آروم بری طرف توپ تا توپ با سرعت اصابت نکنه به پای بازیکن و از پاش جدا بشه

toufan
26-06-2013, 14:12
آقا ما پنالتی زدن رو بلد شدیم . اما پنالتی گرفت رو نه. دروازه بان با چه دکمه ای شیرجه میزنه؟؟؟
با PC بازی میکنم

A.N.A.P
26-06-2013, 20:05
سلام دوستان.من تموم آهنگای فیفا از 2010 تا همین 2013 رو میخوام.اگه میشه کمک کنید مرسی.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

khelane
26-06-2013, 20:59
سلام دوستان.من تموم آهنگای فیفا از 2010 تا همین 2013 رو میخوام.اگه میشه کمک کنید مرسی.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

من هم خیلی دنبالش هستم البته از قدیمی ترین نسخه تا الان ممکن باشه رو میخوام
با سپاس

Gregar
26-06-2013, 22:28
تو فیفا چرا وقتی پاس می دی مخصوصا تو شلوغی پاس گیرنده راحت توپو از دست می ده مثلا وقتی توپو می گیره توپو می گیره توپ دو سه متر جاوتر از پاش می افته و از دست می ره به نظرم اینجاش طبیعی نیست یا کنترلش سخته(با جویستیک)

یه کم تجربه میخواد . زیاد بازی کنی عادت میکنی . بازیکنهای با ball control بالا خوب میتونن استپ کنن . تازه شما بازی رو اپدیت نکردی احتمالا . اپدیت بکنی این کاراشون بیشتر شده و به شدت رو اعصابه .

6774
27-06-2013, 11:05
آقايون فيفا13 اعصاب براي من نگذاشته هر بازي مي كنم گل مخيورم ومي بازم بعدشم از بازي ميام بيرون چيكار كنم تا دفاعي مستحكم داشته باشم؟ تيم من رئاله

Gregar
28-06-2013, 10:36
آقايون فيفا13 اعصاب براي من نگذاشته هر بازي مي كنم گل مخيورم ومي بازم بعدشم از بازي ميام بيرون چيكار كنم تا دفاعي مستحكم داشته باشم؟ تيم من رئاله

کریر میری ؟

toufan
28-06-2013, 11:40
آقا ما پنالتی زدن رو بلد شدیم . اما پنالتی گرفت رو نه. دروازه بان با چه دکمه ای شیرجه میزنه؟؟؟
با PC بازی میکنم

آقا جدی گفتم . اگه بلدید بگید خوب

toufan
28-06-2013, 11:44
با PC بازی میکنم

آقا جدی گفتم . اگه بلدید بگید خوب

AC_POP
28-06-2013, 20:56
دوستان پچی ، آپدیتی چیزی برای فیفا 13 نیست که درست کار کنه ؟ من یه آپدیت پیدا کردم ورژن 1.7 نصب کردم هیچ اتفاقی نیوفتاد !

Gregar
29-06-2013, 09:15
دوستان پچی ، آپدیتی چیزی برای فیفا 13 نیست که درست کار کنه ؟ من یه آپدیت پیدا کردم ورژن 1.7 نصب کردم هیچ اتفاقی نیوفتاد !

منظور از درست کار کنه چیه ؟ این اپدیت گیم پلی رو کمی عوض میکنه اما نقل و انتقالات رو نه . اگه نقل و انتقالات رو میخوای برو اینجا :

اخرین پکی که روش نوشته All in One رو دانلود کن و نصب کن . روش نصبش رو هم توی خودش توضیح داده . منتهی فقط نصب کن و پچ رو فعال نکن . قبل از فعال کردنش اپدیتهاش هم بگیر . یعنی پکهایی که بعد از این All in one اومده . اونا رو هم نصب کن و بعد پچ رو فعالش کن .

کلا الان که توی این صفحه رفتی VERSION 1.8.2 ALL IN ONE رو بگیر و نصب کن . بعد VERSION 1.8.4 UPDATE - FROM 1.8.2 to 1.8.4 رو بگیر و نصب کن . در اخر هم پچ رو فعال کن . روش نصب و فعال سازی توی خود پک توضیح داده شده .

khelane
29-06-2013, 22:49
رو چه حالتی بازی میکنی اگه رو لجندری بازی میکنی که از اسمش پیداست ....
شما باید حفظ توپ کنی اول بعد به فکر حمله باشی
ضمنا اگه میتونی با انالوگ راست کار کن میتونی همزمان دونفر رو سویچ کنی
تا وقتی اطمینان نداری تکل نزن اینو در بازی های انلاین بهتر میفهمی وقتی طرف داره بازی شما رو بررسی میکنه اگه بفهمه خیلی زیاد از تکل استفاده میکنی راحت ضربه ازاد و پنالتی میگیره ....
شما براتون مقدوره ترکیب 1-2-1-3-4 ============ یا 1-3-2-4 رو به کار ببر بنزما در نوک حمله کریس و دی ماریا گوش ها رو داشته باشن اوزیل هم وسط پشتشون هم خدیرا و النسو.....
من خودم تا الان یه دو سه باری تو فیفا 13 رئال رو انتخاب کردم اکثرا منچستر بایرن و دورتموند +بارسلون میارم
کلا به بازکنهای تیم نیگاه میکنم اگه بازی کن سریع داشته بشه 3-3-4 اگر متوسط باشه -1-2-3-4 استفاده میکنم
شما باید تمرین کنی با حوصله بازی کنی بازی رو حالت لجندری اعصاب میخواد ولی رو ورد کلاس یه کم بهتره

Gregar
30-06-2013, 13:15
رو چه حالتی بازی میکنی اگه رو لجندری بازی میکنی که از اسمش پیداست ....
شما باید حفظ توپ کنی اول بعد به فکر حمله باشی
ضمنا اگه میتونی با انالوگ راست کار کن میتونی همزمان دونفر رو سویچ کنی
تا وقتی اطمینان نداری تکل نزن اینو در بازی های انلاین بهتر میفهمی وقتی طرف داره بازی شما رو بررسی میکنه اگه بفهمه خیلی زیاد از تکل استفاده میکنی راحت ضربه ازاد و پنالتی میگیره ....
شما براتون مقدوره ترکیب 1-2-1-3-4 ============ یا 1-3-2-4 رو به کار ببر بنزما در نوک حمله کریس و دی ماریا گوش ها رو داشته باشن اوزیل هم وسط پشتشون هم خدیرا و النسو.....
من خودم تا الان یه دو سه باری تو فیفا 13 رئال رو انتخاب کردم اکثرا منچستر بایرن و دورتموند +بارسلون میارم
کلا به بازکنهای تیم نیگاه میکنم اگه بازی کن سریع داشته بشه 3-3-4 اگر متوسط باشه -1-2-3-4 استفاده میکنم
شما باید تمرین کنی با حوصله بازی کنی بازی رو حالت لجندری اعصاب میخواد ولی رو ورد کلاس یه کم بهتره

کلا بازی با cpu که یک اشتباه محضه . من یکی که حیف بیش از حد لگ دارم اگر نه عمرا سراغ بازی با cpu نمیرفتم . فیفاست دیگه . نمیشه ترک کردش . وقتی انلاین اوضاعش اینطوریه دیگه مجبورم .
از طرفی لجندری کاملا بی منطقه . توی همه بازی ها یا cpu اینقدر اسکله که چند تا چندتا میخوره ازم یا یه بازی میبینی چندتا چندتا بهم میزنه . مثل اینکه توی واقعیت یه تیم مثل بارسا بیاد یه بازی ببازه و بعد یه بازی ببره . تجربه هم نشون داده توی کریر هر چی تیمت قویتر باشه سختی بازی بیشتر میشه . یه منطق کاملا مضخرف . کلا اشتباهه بازی با cpu اون هم توی لجندری .
باز ورلدکلاس خوبه بسته به قدرت تیمت و نحوه بازیت نتیجه اش رو میبینی . نه مثل لجندری که بعضی وقتها تو چه خوب بازی کنی چه بد باختت حتمیه اون هم با گلهای زیاد . خدا هم نکنه بازی تو بارون بیفته . دیگه باختت صد در صدیه با توجه به نوع بازیت . تیمهایی که دریلری کار میکنن یا پاس کوتاه زیاد میدن مثل بارسا توی بارون دهنشون سرویسه و جلوی لجندری باختشون حتمیه . مگه تاکتیک رو عوض کنن که واسه تیمهایی مثل بارسا سخته این کار . در حالی که cpu بارون به هیچ وجه روش تاثیر نداره .
حیف پولی که دادم به ارجینال . با این اوضاع نت ....

REZAHOSEYNGANI
30-06-2013, 13:56
آقا FIFA14 که بیاد بازهم ترکیب های FIFA 13 به روز میشه؟

Gregar
30-06-2013, 14:57
آقا FIFA14 که بیاد بازهم ترکیب های FIFA 13 به روز میشه؟

اره دیگه نقل و انتقالات تابستون که تموم بشه هم فیفا 14 یه مدت بعدش میاد هم فیفا 13 اپدیت میشه.

Soroush-S
01-07-2013, 14:11
دوستان این خبر درسته که fifa 2014 برای PC نمیخواد عرضه بشه ؟؟

delpiero107
01-07-2013, 18:26
نه داداش درست نیست فیفا 14 واسه کامپیوتر میاد اما با همون موتور بازی قبلی فقط فیفا 14 واسه xbox one و ps4 موتور بازی جدید ارائه شده موتور ignite

delpiero107
02-07-2013, 05:55
داداش میشه لینک سالم دانلود گزارشگر عربی رو یکی بزاره مرسی

shahrooz1222
03-07-2013, 18:51
یه مشکل اول اینکه من بعد از 2 تا 3 سال بازی کریر مود از بازی میپره بیرون چه کار کنم ؟
بعدش میشه یه تاپیک جداگانه برای کریر مود فیفا بزنیم ؟

MoJtaBa.R
05-07-2013, 10:35
نه داداش درست نیست فیفا 14 واسه کامپیوتر میاد اما با همون موتور بازی قبلی فقط فیفا 14 واسه xbox one و ps4 موتور بازی جدید ارائه شده موتور ignite

برای 360 فیفا 14 نمیاد ؟!

-------

بازیای ایکس باکس وان تحت 360 بازی نمیشه؟!

REZAHOSEYNGANI
05-07-2013, 11:10
برای 360 فیفا 14 نمیاد ؟!

-------

بازیای ایکس باکس وان تحت 360 بازی نمیشه؟!
چرا دوست من میاد
هم fifa 14 و هم gta v

pc-game
05-07-2013, 14:34
کسی میدونه cd key فیفا رو چجوری میشه تهیه کرد ؟ توی همین مغازه های اینجا میفروشن ؟ :42:

pc-game
05-07-2013, 14:37
عجب بساطی شده . کل زندگی ازم شماره سریال میخواد ! :n22:

shahrooz1222
05-07-2013, 18:32
کسی جواب منو نمیده ؟

Alex Fera
05-07-2013, 18:36
کسی میدونه cd key فیفا رو چجوری میشه تهیه کرد ؟ توی همین مغازه های اینجا میفروشن ؟ :42:

اگه منظورتون CD Key برای اوریجین هست،باید بگم خیرُفکر نکنم مغازه ای داشته باشه،باید اینترنتی بخرید................

pc-game
05-07-2013, 19:23
اگه منظورتون CD Key برای اوریجین هست،باید بگم خیرُفکر نکنم مغازه ای داشته باشه،باید اینترنتی بخرید................

عزیزم اینترنتی که نمیشه . یعنی باید باور کنم از اون وره دنیا یه سی به دسته من میرسه ؟؟!! هزینه ش هم زیاد میشه خب .
فکر کنم من توو نسخه ی رایگانه دنیا هستم باید رجیستر بشم !:n15:

pc-game
05-07-2013, 19:27
یه سوال . به فرض یکی این شماره سریالو داشته باشه ، میشه منم از اون شماره استفاده کنم ؟ از اساتید کسی پیشنهادی داره ؟ :n25:

Alex Fera
06-07-2013, 17:48
عزیزم اینترنتی که نمیشه . یعنی باید باور کنم از اون وره دنیا یه سی به دسته من میرسه ؟؟!! هزینه ش هم زیاد میشه خب .
فکر کنم من توو نسخه ی رایگانه دنیا هستم باید رجیستر بشم !:n15:

بله،دوست عزیز،باید باور کنید،الان خیلی از سایتای ایرانی هستن که CD Key بازی رو برای شما به صورت اینترنتی میفرستن،کارشون هم درسته......................
در کل لازم نیست چیزی از اونور دنیا به دست شما برسه،درسته اسمش Cd Key هستش،اما ربطی به CD نداره:n02:

یه سوال . به فرض یکی این شماره سریالو داشته باشه ، میشه منم از اون شماره استفاده کنم ؟ از اساتید کسی پیشنهادی داره ؟ :n25:

بله،میتونید دو نفری استفاده کنید،اما در آن واحد فقط یه نفر میتونه استفاده از اکونت و بازی...............
اینم در صورتیه که اکونت های اوریجین یکی باشه،و گرنه یه CD Key رو نمیشه توی دو تا اکونت اکتیو کرد.................

pc-game
06-07-2013, 22:51
بله،دوست عزیز،باید باور کنید،الان خیلی از سایتای ایرانی هستن که CD Key بازی رو برای شما به صورت اینترنتی میفرستن،کارشون هم درسته......................
در کل لازم نیست چیزی از اونور دنیا به دست شما برسه،درسته اسمش Cd Key هستش،اما ربطی به CD نداره:n02:

بله،میتونید دو نفری استفاده کنید،اما در آن واحد فقط یه نفر میتونه استفاده از اکونت و بازی...............
اینم در صورتیه که اکونت های اوریجین یکی باشه،و گرنه یه CD Key رو نمیشه توی دو تا اکونت اکتیو کرد.................

بعیده بخوام بابت این عددا هزینه کنم !:n25:
ولی چه کنیم ! توی حسرت بازی آنلاین موندم !

delpiero107
07-07-2013, 09:50
سلام بچه ها کسی میدونه چطوری تو ضربه ازاد زدن وقتی 3 نفر رو میاری چطوری اون 2 نفر دیگه از رو توپ میپرن نفر سوم بزنه

SevenCity
07-07-2013, 09:58
CPU خیلی راحت هــــــــد گل میزنه، چجوری میشه جلوشو گرفت؟

اگر نمیدونید لطفا جواب سوال رو اینطوری ندید: CPU رو ولش کن تقلب میزنه، CPU رو بوسیدیم گذاشتیم کنار فقط آنلاین، CPU فقط CPUی کنسول و ... :n02:
با تشکر :n26:

Gregar
07-07-2013, 12:13
CPU خیلی راحت هــــــــد گل میزنه، چجوری میشه جلوشو گرفت؟

اگر نمیدونید لطفا جواب سوال رو اینطوری ندید: CPU رو ولش کن تقلب میزنه، CPU رو بوسیدیم گذاشتیم کنار فقط آنلاین، CPU فقط CPUی کنسول و ... :n02:
با تشکر :n26:

اولا مدافع سرزن خیلی بهتر توی اینجور جاها کار میکنه . دوما وقتی سرف سانتر میکنه اگه عقب تر یار حریفی به سمت کرنر توپ رو دور کن . اگه نه که روی طرف فشار بیار رو جهت مخالف و بعد دقیقا قبل اینکه توپ برسه بپر توپ رو دور کن .

soheilnouri
07-07-2013, 12:24
الان بازي انلاين واسه فيفا مثه اينكه انلاين بسس نميخاد.نه؟

REZAHOSEYNGANI
07-07-2013, 12:33
الان بازي انلاين واسه فيفا مثه اينكه انلاين بسس نميخاد.نه؟

نه
نمیخواد
برداشتنش

pc-game
07-07-2013, 13:22
این فیفا رو طوری ساختن کسی نتونه level سختش رو برنده بشه . خوده سازندش هم بیاد نمیتونه یه گل هم بزنه .
لامصب cpu از هر جای زمین شوت کنه یا هد بزنه میره توی گل . بدجوری رو اعصابه ! هیچ منطق و قانونی توی بازی نیست ! :n13:

pc-game
07-07-2013, 13:25
آقا کسی میدونه موقع پنالتی دروازبان با چه دکمه ای عکس العمل نشون میده ؟ روی کیبورد کدوم دکمه س ؟ :n26:

pc-game
07-07-2013, 13:47
سلام بچه ها کسی میدونه چطوری تو ضربه ازاد زدن وقتی 3 نفر رو میاری چطوری اون 2 نفر دیگه از رو توپ میپرن نفر سوم بزنه

آقا یکی جواب این سوالو بده مشکل منم هست !:5:

soheilnouri
07-07-2013, 19:42
نه
نمیخواد
برداشتنش
فقط ميخاستن دهن ما رو صاف كنن سر خريد انلاين بسس؟

REZAHOSEYNGANI
08-07-2013, 11:17
این فیفا رو طوری ساختن کسی نتونه level سختش رو برنده بشه . خوده سازندش هم بیاد نمیتونه یه گل هم بزنه .
لامصب cpu از هر جای زمین شوت کنه یا هد بزنه میره توی گل . بدجوری رو اعصابه ! هیچ منطق و قانونی توی بازی نیست ! :n13:

من روی world class بازی میکنم
خیلی هم خوبه!

pc-game
08-07-2013, 11:45
از استاتید محترم هرکس آنلاین بازی میکنه بگه این شماره سریال بازی چه جوری به دستش رسیده . اگه اینترنتی خریدید آدرس سایتو بذارید . چقدر هزینه ش میشه ؟ خواهشا یکی جواب :42::42::42:

soheilnouri
08-07-2013, 20:36
اقا مگه فیفا 14 اومده که یه سایت خرید بازی ایرانی اونو واسه فروش گذاشته؟

وین رونی
08-07-2013, 21:17
چه دنیایه این FUT مخصوصاً ترید کردن و بید زدن و بردن یک بازیکن در آخرین لحظات
اما خوب زمان کم قراردادهای سیلور با بازیکن کمی رو اعصاب هست

Meisam.apk
08-07-2013, 21:26
آقا کسی میدونه موقع پنالتی دروازبان با چه دکمه ای عکس العمل نشون میده ؟ روی کیبورد کدوم دکمه س ؟ :n26:
باید با موس طرفی رو که می خای دروازه بان بپره رو نشون بگیری!

soheilnouri
09-07-2013, 12:00
فبفا ١٤ اومده كه واسه فروشه؟

REZAHOSEYNGANI
09-07-2013, 12:01
فبفا ١٤ اومده كه واسه فروشه؟

اخر تابستون میاد!

REZAHOSEYNGANI
10-07-2013, 17:02
دوستان چطوری توی بخش career که یه بازیکن میخواد از تیمم جدا بشه رو نگه دارمش؟

6774
11-07-2013, 04:39
ببخشيد براي استحكام دفاع خودم(رئال) چكار بايد كنم ؟ نمي خواهم بازيكن جديد بخرم از نظر تاكتيكي كمكم كنيد.:n19:

Gregar
11-07-2013, 12:01
دوستان چطوری توی بخش career که یه بازیکن میخواد از تیمم جدا بشه رو نگه دارمش؟

دو حالت داره یا طرف کلا میگه میخوام برم و اگه توی اون نقل و انتقالات نفروشیش خود مسئولان تیم یا همون board بازیکن رو از اخر با یه قیمت پایین به یه تیم که میخوادش میفروشن و کاری هم از دست تو بر نمیاد مگه خودت قبل از مسئولین با قیمت خوب بفروشیش . این حالت کلا نمیتونی نگهش داری . مثلا من ادریان رو داشتم که 86 شده بود اورالش یه دفعه گفت میخوام برم و اگه نمیفروختمش به زور میرفت که 70 میلیون بیشتر بهم نمیرسید ولی خودم با 110 میلیون دلار به من سیتی فروختمش .
حالت بعدی زمانیه که طرف از عقد قرارداد دوباره کنار میکشه و میگه اخر قرار دادم میخوام برم از تیم که خیلی زودتر از اون تصمیم میگیره بره . توی این حالت میتونی طرف رو نگه داری . یا با روحیه دادن بهش یا با پشنهاد دوباره با حقوق خیلی خوب . بعضی وقتها بازیکنهایی هم که دوست ندارن به تیمت بیان رو حقوق خوب بهشون بده با کله میان .
البته یه حالت دیگه هم هست .

soheilnouri
11-07-2013, 12:05
الان دو شبه که خیلی واسه انلاین بازی کند شده...مال شما ها هم اینطوریه دوستان گلم؟
راستی چرا تو برخی بازیا میشه تعویض کرد و تو برخی نه

REZAHOSEYNGANI
11-07-2013, 12:07
از من که اصلا به Ea وصل نمیشه:n08:

Gregar
11-07-2013, 20:26
الان دو شبه که خیلی واسه انلاین بازی کند شده...مال شما ها هم اینطوریه دوستان گلم؟
راستی چرا تو برخی بازیا میشه تعویض کرد و تو برخی نه

من که از همون اول یه فیفای خوش از گلوم پایین نرفته . فقط دوستانه میتونم بزنم اونم با بعضی ها .

mohsen3544
12-07-2013, 08:43
دوستان برای آپ دیت کردن ترکیبها و بازیکنهای جدید که واسه تیم ها اومدن برای ایکس باکس آنلاین چطوری باید انجام داد؟

reza.8
12-07-2013, 09:58
دوستان میشه یکی آقایی کنه و این پچ رو مستقیم کنه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پچ خیلی باحالیه توش پرسپولیس و استقلال و سپاهان هم هستن

hi byee
13-07-2013, 00:59
درود
دوستان کسی میدونه چطوری میشه از analog راست استفاده کرد؟
واسه من که کار نمی کنه... مشکل از gamepadم هم نیست...تو بازی های دیگه چک کردم

soheilnouri
13-07-2013, 01:31
امشب سرعت عالی بود 6 تا بازی رفتم با سرعت عالی

hamid852
13-07-2013, 12:56
سلام بچه ها . فایل نصب FIFA13 رو رو کامپیوتر داشتم.حالا اومدم نصبش کنم میبینم که فایل Setup.53 پاک شده و بازی نصب نمیشه.کسی میتونه راهنماییم کنه که این فابلو به دست بیارم؟

yakimura sanada
13-07-2013, 16:08
درود
دوستان کسی میدونه چطوری میشه از analog راست استفاده کرد؟
واسه من که کار نمی کنه... مشکل از gamepadم هم نیست...تو بازی های دیگه چک کردم
به جمع ما خوش اومدی فقط موقعی کار می کنه که دستت مثل دسته ی xbox باشه:n02:

yakimura sanada
13-07-2013, 16:15
من به کریس که دو ماه از قراردادش مونده بود پیشنهاد حقوق 9میلیون دادم ولی باز رفت توی نقل و انتقالات هم اومدم دوباره بخرمش گفت تازه از تیم جدا شده چه کنم:n28:

soheilnouri
13-07-2013, 17:43
اقا میدونین چطوری میشه تو انلاین شرایط هوا رو تغییر داد؟

mohsen3544
13-07-2013, 18:04
دوستان ترکیبه رو تو ایکس باکس آنلاین چطوری میشه آپگرید کرد؟؟

REZAHOSEYNGANI
13-07-2013, 21:03
دوستان ترکیبه رو تو ایکس باکس آنلاین چطوری میشه آپگرید کرد؟؟

اکانت لایو باید داشته باشی
بعد به اینترنت وصل میشی و به سرور Ea و بعد دانلود میکنی!

6774
13-07-2013, 21:47
ببخشيد براي استحكام دفاع خودم(رئال) چكار بايد كنم ؟ نمي خواهم بازيكن جديد بخرم از نظر تاكتيكي كمكم كنيد.

khelane
13-07-2013, 22:16

امشب سرعت عالی بود 6 تا بازی رفتم با سرعت عالی

سلام اقا سهیل
وش بحالت من یه ماهی میشه داغون داغون هستم نه متیونم مثل قبل وب گردی و .. انجام بدم اینم از وضع بد نت واسه انلاین بازی کردن
این چند هفته هم اصلا نتونستم بیام رو سایت ببینم اوضاع چطوره
دیروز و پریروز کانکت شدم اونم با چه بدبختی .....
واسه اب و هوا من ندیدم تا حالا تغییر کنه این خیلی رو اعصابه امیدوارم امسال درستش کنن

Gregar
13-07-2013, 23:35
به جمع ما خوش اومدی فقط موقعی کار می کنه که دستت مثل دسته ی xbox باشه:n02:

نه میشه چرا نشه . البته من یادم نیست که بخوام توضیح بدم . توی تاپیک حل مشکلات نصب یا سرچ کن یا بپرس .

من به کریس که دو ماه از قراردادش مونده بود پیشنهاد حقوق 9میلیون دادم ولی باز رفت توی نقل و انتقالات هم اومدم دوباره بخرمش گفت تازه از تیم جدا شده چه کنم:n28:

نه دیگه خوب رفته . مرغ از قفس پرید :n02: . یه سال صبر کن تا بتونی دوباره پیشنهاد بدی که البته بعید میدونم بتونی بخریش چون قیمتی که میدن خیلی بالاست چون قراردادش هم زیاد مونده . پیشنهاد میکنم جاش یه بازیکن دیگه بخری . مثل نیمار یا اگه نشد الشعراوی خوبه .

هیچ راهی نیست جر اینکه بتونی بازی رو یه جوری توی یک استادیوم سرپوشیده برگذار کنی که هیچ وقت برف و بارون نیاد .

mohammad1326
14-07-2013, 01:38
سلام دوستان
من ی مشکلی با فیفا دارم اونم اینه ک خیلی بازی تیک داره.......بعضی مواقع خیلی روونه ولی خیلی از مواقع تیک داره.....میشه کمکم کنید.........مشخصات سیستم من هم اینه:
processor: pentium (R) Dual-Core CPU E5300 @2.60GHz 1.60 GHz
Ram:2GIG
Graphic: 1GIG
System Type:32BIT

soheilnouri
14-07-2013, 22:10
هیچ راهی نیست جر اینکه بتونی بازی رو یه جوری توی یک استادیوم سرپوشیده برگذار کنی که هیچ وقت برف و بارون نیاد .[/QUOTE]

اخه میدونی چیه من دیدم که گاهی که لباس های دو تیم یکیه بین دو نیمه لباس یکی از تیما تغییر میکنه....یعنی خود بازی عوض میکنه؟

mohammad1326
14-07-2013, 22:45
سلام دوستان
من ی مشکلی با فیفا دارم اونم اینه ک خیلی بازی تیک داره.......بعضی مواقع خیلی روونه ولی خیلی از مواقع تیک داره.....میشه کمکم کنید.........
و همچنین بازیم خیلی کرش میکنه......یعنی بعد یک یا دو تا بازی ک انجام میدم وسط بازی سوم میپره بیرون ( خیلی از اوقات نه همیشه)
مشخصات سیستم من هم اینه:

6774
15-07-2013, 04:31
ببخشيد براي استحكام دفاع خودم(رئال) چكار بايد كنم ؟ نمي خواهم بازيكن جديد بخرم از نظر تاكتيكي كمكم كنيد.

face_2_faces
15-07-2013, 11:43
سلام دوستانت من 2 تا سوال داشتم
اول اينكه من ميخوام چندتا بازي رو رد كنم تو كرير و تو تقويم ميزنم و هنوز 2 روزو رد نكرده پيغام هاي مختلفي مياد امكان اين نيست كه كاري كنم كه حتما تا تاريخ مورد نظرم پيشنهادارو در نظر نگيره.مثلا يك نيم فصل رو ميخوام كامل رد كنه امكانش هست؟
دوم اينكه ميخوام اصلا پيشنهاد هاي تيم هاي ملي بهم نشه ميخوام به باشگاهم برسم امكانش هست ؟كلافه شدم
پيشاپيش ممنون

shahrooz1222
15-07-2013, 13:35
من با psv فصل سومم هر دو فصل حال رقیب دیرینه یعنی twenete رو گرفتم ازاکس هم زور میزنه تا سهمیه لیگ اروپا رو بگیره و اول شدم فصل اول تو لیگ اروپا از لیورپول تو ی مرحله حذفی باختم تو سال دوم تو لیگ قهرمانان سوم شدم تو گروه و اومدم لیگ اروپا و در فینال لیورپول را در ضربات پنالتی شکست دادم ولی از بارسا تو کوپا 4 بر 1 باختم
خرید هم poli رو کمتر از 30 میلیون خریدم 40 میلیون فصل بعد به بارسا دادم و این فصل بازیکنان زیادی رو از دست دادم ولی juan و دروازهبان چلسی که تو اتلتیکو بود رو خریدم همچین تیاگو
مرتنس هم بهترین بازیکن هست واقعا طلایی هر بازی گل میزنه این فصل هم تو لیگ قهرمانان با چلسی همگروه شدیم تو ورزشگاهشون 2 بر 1 باختم که خوبه

shahrooz1222
15-07-2013, 13:36
ولی دیگه دارم فوتبال منیجرمیخرم دیگه بازیش نمیکنم

6774
15-07-2013, 19:44

shahrooz1222
15-07-2013, 21:45
5 دفاعه بازی کن :n02:

6774
16-07-2013, 07:07
آقايون چرا جوابمو نميديد دفاعم بيش از حد ضعيفه 5 دفاعه هم كمكم نميكنه بازيكن هاي مناسبي دارم تيمم رئاله لطفا از نظر تاكتيكي كمك كنيد

mohammad1326
16-07-2013, 09:58
سلام دوستان

من ی مشکلی با فیفا دارم اونم اینه ک خیلی بازی تیک داره.......بعضی مواقع خیلی روونه ولی خیلی از مواقع تیک داره.....میشه کمکم کنید.........
و همچنین بازیم خیلی کرش میکنه......یعنی بعد یک یا دو تا بازی ک انجام میدم وسط بازی سوم میپره بیرون ( خیلی از اوقات نه همیشه)
مشخصات سیستم من هم اینه:

soheilnouri
16-07-2013, 10:30
دیشب عالی بود سرعت...بچه ها راجع به اولتیمت تیم میخاستم یه سوال کنم...اگر من 100 بوینت فیفا بخرم از طریق مایکروسافت پوینت میتونم بازیکنای خفن واسه تیم خودم که تا حالا 10 تا بازی بیشتر نکرده بخرم؟کدوم پک رو باید تو استور بخرم؟

سوال 2:این تیمی که معمولا فیفا اخر فصل مینوشت تحت عنوان تیم برتر المان یا تیم برتر لوشامپیونا الان نمیشه بازشون کرد؟

khelane
16-07-2013, 21:01
سلام خدمتم تمام عزیزان
تو این مدت که نتم خراب بوده به کریر مود پناه اوردم
لیگ دسته دوم اسپانیا ادلانته رو با تیم هرکول اغاز کردم در حالت ورلد کلاس دارم بازی میکنم امشب صدرصد قهرمانی و صعود رو به لیگ دسته یک جشن میگیرم
جام حذفی هم اتلتیک بیلبائو و گراندا رو شکست دادم با قاطعیت امشب هم برم واسه نیمه نهایی با بارسا دوستان دعای خیر کنن:n12:
یه بازیکن رو فروختم که 9 گل زده بود واسم با کلی پول
الان دنبال یکی هستم اورالش زیر 70 باشه بودجه هم زیاد ندارم دوستان کدوم لیگ بازدهی بیشتری داره بازیکن بردارم
با سپاس

6774
16-07-2013, 21:39
آقايون چرا جوابمو نميديد دفاعم بيش از حد ضعيفه 5 دفاعه هم كمكم نميكنه بازيكن هاي مناسبي دارم تيمم رئاله لطفا از نظر تاكتيكي كمك كنيد

Kaveh619
17-07-2013, 01:15
سلام دوستان

مشخصات سیستم من هم اینه:

دوستان لطفا جواب بدید!!منم همین مشکل رو دارم!به نظرتون با نصب سیستم 64 بیتی ممکنه مشکل حل بشه؟!البته من برای کرش نمیگم.برای همون لگ داشتن،نصب سیستم عامل 64 بیت میتونه کمک کنه؟!

وین رونی
17-07-2013, 10:41
این عکس رو جیمز هدفیلد تو پیج خودش در فیس بوق قرار بود بالای عکس هم به صورت مسخره نوشته بود:
hahaha

Alex Fera
17-07-2013, 11:15
سلام خدمتم تمام عزیزان
لیگ دسته دوم اسپانیا ادلانته رو با تیم هرکول اغاز کردم در حالت ورلد کلاس دارم بازی میکنم امشب صدرصد قهرمانی و صعود رو به لیگ دسته یک جشن میگیرم
جام حذفی هم اتلتیک بیلبائو و گراندا رو شکست دادم با قاطعیت امشب هم برم واسه نیمه نهایی با بارسا دوستان دعای خیر کنن:n12:
الان دنبال یکی هستم اورالش زیر 70 باشه بودجه هم زیاد ندارم دوستان کدوم لیگ بازدهی بیشتری داره بازیکن بردارم
با سپاس

اگه میری لالیگا راحت میتونی تمام بازیکنای خوب آدلانته رو با پول خوب جذب کنی............
از تمام لیگای انگلستان،به جز لیگ برتر،هم میتونی خوب بازیکن بگیری،شاید از Npower Championship هم حتی نتونی بازیکن خوب بگیری،اما نا امید نشو،برو لیگای پایین تر......................

shahrooz1222
17-07-2013, 11:36
بچه ها فعلا توئنته رو 2 بر 1 تو خونه ی خودشون بردم و صدر نشین شدم با اختلاف 3 امتیازی تو گروهم مثل پارسال سومم به خاطر باخت از چلسی و تساوی خانگی مقابل اسپارتاک باید به لیگ اروپا برم چون بازی بعدی با چلسی و گالا تا هستم این استرومن خیلی بازیکن عالی هست و خسه رودریگز و مرتنز و depay خط حمله استثنایی من هستند ذخیره هام هم lens و narsingh هستند

shahrooz1222
17-07-2013, 11:38
البته locadia بازیکن جوان و طلایی من هست ولی بهش بازی نمیرسه این قدر اوضاع مهاجما خرابه

shahrooz1222
17-07-2013, 11:38

نمیدونم بکو دفاعات کیا هستند

6774
17-07-2013, 14:02
نمیدونم بکو دفاعات کیا هستند
آربلوآ راموس په په مارسلو

mohammad1326
17-07-2013, 17:53
سلام دوستان

مشخصات سیستم من هم اینه:

Gregar
17-07-2013, 18:18
سلام خدمتم تمام عزیزان
با سپاس

بازیکن زیر 70 مهاج میخوای . benzia رو از لیون فرانسه بخر . قیمتش هم خوبه . این من دیدم تا 90 هم میره اورالش . خودم واسه سانتاندر اینو خریدم و همیشه اقای گل بود . سبک بازیش خیلی شبیه مسیه و خدای ضربه ازاد هم میشه تو کل فیفا . چون curve اش به 98 دیدم برسه و کلا هر ضربه ازادی رو با این گل میشه . ولی اگه هافبک تهاجمی خواستی Adryan رو بخر . این بابا خودم دیدم تا 94 هم میره . اورالش به کنار بازیکنیه که توی تمام بازیکنهای جوون نظیر نداره . یادمه اورالش به 86 که رسیده بود چون هم اقای گل بود هم اقای پاس توی لالیگا به مدت دو سیزن به خاطر همین من سیتی به قیمت مسی بهم پیشنهاد داد یعنی بالای 100 میلیون دلار که من فروختمش و با پولش چی گرفتم ؟ الشعراوی ، اریکسون ، لاملا ، ویلهنا . یه بازیکن در عوض 4 بازیکن :n19:یه چیزی هم بگم راجع به لاملا که از نیمار واسه من بهتر جواب میده . اینقدر بازیکن خوبیه . من هر بار معمولا کریر بزنم چندتا بازیکن رو حتما همون اول میخرم اگه پول داشته باشم . بنزیا ، ادریان ، لاملا ، تراستجن .

shahrooz1222
17-07-2013, 20:18
آربلوآ راموس په په مارسلو
پرسینگ رو ببر بالا شاید بهتر شه این تنها چیزی هست که به ذهنم میرسه:n02:

shahrooz1222
17-07-2013, 21:42
باز سیو من کرش شد رفت بیرون کسی راهی بلد نیست بعد یک مدت اینجوری میشه از کریر میره بیرون دیگه حتی یک روز هم جلو نمیره

Gregar
17-07-2013, 23:02
باز سیو من کرش شد رفت بیرون کسی راهی بلد نیست بعد یک مدت اینجوری میشه از کریر میره بیرون دیگه حتی یک روز هم جلو نمیره

موقعی که میخوای تو کریر بازی رو play کنی میاد بیرون ؟

REZAHOSEYNGANI
17-07-2013, 23:11
آقا این دریبل ها چرا اینطوریه؟
یه بار یه دکمه رو میزنی یه دریبل میزنه
بعد دوباره همون دکمه رو میزنی یه دریبل دیگه میزنه!:n13:

shahrooz1222
17-07-2013, 23:28
موقعی که میخوای تو کریر بازی رو play کنی میاد بیرون ؟
بعد از دو یا سه فصل موقعی که میزنی بره روز بعد میره بیرون

shahrooz1222
18-07-2013, 18:25
کسی نمیدونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hande13
18-07-2013, 19:10
دوستان چطور مشه صحنه خوشحالی بعد از گل بازیکنا یا صحنه تعویض بازیکنا رو رد کرد لامصب رو مخه باید دو ساعت وایستی بازیکن تعویض بشه

REZAHOSEYNGANI
18-07-2013, 21:16
هیچ جور بازیکن تعویضی رو نمیشه رد کرد!

mohammad1326
19-07-2013, 01:05
سلام دوستان

مشخصات سیستم من هم اینه:

khelane
19-07-2013, 20:49
دوستان چطور مشه صحنه خوشحالی بعد از گل بازیکنا یا صحنه تعویض بازیکنا رو رد کرد لامصب رو مخه باید دو ساعت وایستی بازیکن تعویض بشه

rb+lb رو بگیر

soheilnouri
20-07-2013, 12:13
سلام بهترين پك وايه اولتيمت تبم چبه؟من ١٠ تا بازي بيتجشتر نرفتم..ميخام بازيكناي خفن بيارم كدوم بك رو بخرم؟

Gregar
20-07-2013, 12:29
سلام بهترين پك وايه اولتيمت تبم چبه؟من ١٠ تا بازي بيتجشتر نرفتم..ميخام بازيكناي خفن بيارم كدوم بك رو بخرم؟

پک بدرد نمیخوره . برو از توی حراجی بخر . بعضی وقتها شانس بیاری خیلی مفتی میتونی بازیکن خوب بخری .

REZAHOSEYNGANI
20-07-2013, 15:06
rb+lb رو بگیر

کار نمیکنه!:n05:

khelane
20-07-2013, 21:48

پک و اینجور چیزا همش پول دادنه وقتی میخوای بازی کنی با افراد و تیم قوی فعلا بازی نکن بیشتر تمرکزکن رو بازار بعضی وقت ها بازی کن های مفتی رو میزارن سریع بخرشون تا از دستت نرفته همیشه یه نوک حمله سریع داشته باش پیر هم باشه مهم نیست فقط بتونه تا دقیقه 60 70 دوم بیاره ...
موفق باشی

REZAHOSEYNGANI
21-07-2013, 10:27
آقا یه سوال:
الان خسوس ناواس تو منچستر سیتی هست
اما توز و کاوانی توی یوونتوس و PSG نیستن!
چرا؟

soheilnouri
21-07-2013, 10:31
با لایو ابدیت کردی شما؟

REZAHOSEYNGANI
21-07-2013, 10:32
بلـــــــــــــی با لایو

Gregar
21-07-2013, 22:51
بلـــــــــــــی با لایو

من الان یه دو هفته ای هست فیفا نزدم اما همون موقع یادمه خیلی از ترنسفرها رو هنوز وارد اپدیت نکرده . مثل نیمار . احتمالا این ترنسفرها بعد از پایان فصل نقل و انتقالات اضافه بشن .

REZAHOSEYNGANI
21-07-2013, 23:10
من الان یه دو هفته ای هست فیفا نزدم اما همون موقع یادمه خیلی از ترنسفرها رو هنوز وارد اپدیت نکرده . مثل نیمار . احتمالا این ترنسفرها بعد از پایان فصل نقل و انتقالات اضافه بشن .

پایانش کی هست؟
آقا ما یه رمز زدیم و یه کارایی کردیم بودجه career ما شد 999 میلیون
اصلا حالا نمیده!

shahrooz1222
21-07-2013, 23:23
رمز چی بود ؟ البته با رمز حال نمیده ولی بگو شاید کسی بدردش بخوره {شایدم من:n02:}
کسی مثل من مشکل کرش نداره ؟

Gregar
21-07-2013, 23:26
پایانش کی هست؟
آقا ما یه رمز زدیم و یه کارایی کردیم بودجه career ما شد 999 میلیون
اصلا حالا نمیده!

رمز حال نمیده اگه بودجه میخوای از توی کاتالوگ یه اسپانسر بخر کلی پول میاد تو حسابت .

REZAHOSEYNGANI
21-07-2013, 23:33
رمز حال نمیده اگه بودجه میخوای از توی کاتالوگ یه اسپانسر بخر کلی پول میاد تو حسابت .

همون گزینه ی fincal بود فکر کنم
ما خریدیم
رفتیم درخواست پول دادیم کلی پول گرفتیم:n02:
اما سیو نکردیم پرید!:n28:

REZAHOSEYNGANI
21-07-2013, 23:34
رمز چی بود ؟ البته با رمز حال نمیده ولی بگو شاید کسی بدردش بخوره {شایدم من:n02:}
کسی مثل من مشکل کرش نداره ؟

رمز xbox 360
ولی واسه pc هم کار میکنه
شما تو گوگل بزن
carrer editor fifa 13
میاد:n02:

shahrooz1222
23-07-2013, 11:20
بابا ارور میده میگه فرمتش باید نمیدونم چی باشه خودت میتونی یه لینک بهم بدی ازش ؟

shahrooz1222
23-07-2013, 11:24
من دوباره هر چی کرش میکنه چون بازی خاصی ندارم میشینم دوباره از اول با یک تیم دیگه شروع میکنم با ارسنال شروع کردم و danilo از پورتو و ادام ماهر از ایکمار رو خیلی کم خریدم و بازیکنای پیر رو دارم میفروشم و همچنین بارسا بازیکنی به نام کرکیک 16 یا 17 ساله از منچستر سیتی خرید منم قرضی گرفتم از بارسا شاید فصل بعد بخرمش :n02:
چجوری از صفحه عکس بکیرم ؟

REZAHOSEYNGANI
23-07-2013, 11:24
واسه xbox میخوای؟
واسه PC هم کار میکنه
فایل career رو با این نرم افزار open میکنی و بعد سیو !
همین

shahrooz1222
23-07-2013, 17:49
مرسی ولی موقعی که سیو رو میزنم ارور میده

shahrooz1222
23-07-2013, 17:57
این دنیلو رو 6 .5 میلیون خریدم حالا بعضی باشگاه ها حاضرن 20 میلیون براش پول بدن !!!!
کسی نمیدونه مشکل کرش کریر بعد چند فصل چجوری حل میشه ؟

REZAHOSEYNGANI
23-07-2013, 18:04
مرسی ولی موقعی که سیو رو میزنم ارور میده

ارور چی میده؟

shahrooz1222
23-07-2013, 18:05
من اپدیت 1.7 رو گرفتم ریختم ولی کار نکرد کسی نمیدونه ؟

shahrooz1222
23-07-2013, 18:05
ارور چی میده؟
الان اینترنتم قطعه با لپ تاب یکی دیگه میام بعدا برات میزارم :n02:

REZAHOSEYNGANI
23-07-2013, 18:11
چه موقعی ارور میده؟
بعد open کردن فایل career باید save رو بزنی و بعد پیغام done رو میده!

soheilnouri
23-07-2013, 20:19
اقا من لایو میرم یه چیز هست مربوط به فیفا 14 به نام pre-order که یه فایل 113 مگی هست....چی هست این؟دانلود کنم؟

shahrooz1222
23-07-2013, 20:23
بعد زدن گزینه save این رو میگه

khelane
23-07-2013, 20:54
سلام دوستان
بنده بعد از نت خراب رو اوردم به کریر مود
بدونه مقدمه
تیم هرکول لیگ ادلانته رو برداشته ام و با حالت ورد کلاس الان تو لیگ دسته اول اسپانیا هستم و فعلاهم صدر جدول با 8 بازی و 19 امتیاز:n05:
دوتا بازیکن خریدم یکی برزیلی به اسم لئوناردینیو و سونگ یونگ هی از کره هردو خیلی عالی هستن و اورال 70 هستن ولی واقعا معرکه هستند مخصوصا برزیلیه..
الان تو اکادمی باشگاه هم دوتا بازیکن 16 و 15 ساله دارم روش نوشته پتانسیل از 75 تا 94 رو داره یکیش رو ازاد کرده و خریدم الان چطور بهش بازی بدم زود بازدهی داشته باشه چیکار کنم سریعتر رشد کنه
خودم از هر دو بازی از دقیقه 70 یا 60 میارم داخل تو پست خود قرارش میدم ..
میخواستم یه راهنمایی کنید ببینم چطوری روشون تمرین کنم که سریع رشد کنن
با سپاس