PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FIFA 13

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16

soheilnouri
10-03-2013, 13:35
سلام وهاب جوون..اقا كجايي؟ما يه بار اشتباهي رفتيم تو اكانتت ديديم شما غول مرحله اخري...من ٢ هفته هست سيزن و head to head رو راحت و بدون لگ ميرم..بيا با هم ٥ دست بزنيم امشب

Sent from my iPad 2

A.N.A.P
10-03-2013, 13:40
سلام وهاب جوون..اقا كجايي؟ما يه بار اشتباهي رفتيم تو اكانتت ديديم شما غول مرحله اخري...من ٢ هفته هست سيزن و head to head رو راحت و بدون لگ ميرم..بيا با هم ٥ دست بزنيم امشب

Sent from my iPad 2
شما الان چقدر واسه اكانت گلد ميدي ؟ يادش بخير تابستونا صبح تا شب كارم فيفا آنلاين بود ! يادته مي بردمت Leave ميكردي بازي رو ؟‌ :n02:
راستي بزنيم به تخته وضعت هم خوبه ها ! يه بار با iPhone 5 پست ميدي و يه بار با iPad 2 ؟ :n02:

6774
11-03-2013, 16:20
آقايون چگونه ميتوان تا پرتاب اوت را به كس ديگه اي بديم؟
چرا نمي توان در ليگ قهرمانان اروپا برخي تيم ها را با هم هم گروه كنيم؟
چطوري ميشه كه به بازي كردن با آنالوگ عادت كرد؟(براي اينكه خيلي سخته جهت ها با آنالوگ از طرفي هم دوست دارم تكنيك برم)
:n03:

دوستان من پچ 1.7 را دانلودسپس محل بازي نصب كردم اما تغييري نكرد؟ چه كنم؟

Kamyar_AnathemA
11-03-2013, 18:07
داداشمون از اون دانه درشت هاست :n02:

khelane
11-03-2013, 19:54

Sent from my iPad 2
مرسی
مشکلی نیست راستی غول چی؟ فقط تو این مدت یعنی این دو ماه حدود 8 دفعه ای روشنش کردم اونم هیتمن رو بردم اخر وبس چه بازی غول اخر بود:n02:
لابد خواهر زاده ام همینی که اواتارم هست داره بازی میکنه الان دیگه کاملا اون ایکس باکس رو گرفته مغازه نیمزاره برسم و شب ها هم که اینترنت داغونه برم یه بازی درست وحسابی انجام بدم ان
شهرمون هم فقط مخابرات و حسابگر داره هردو از هم بد و بد تر که بد رو انتخاب کردم نمیدونم چیکار کنم....
راستی فیفا رو کجا رسوندی بخش سیزن وای اینقدر بازی نکردم تو این دو ماه که نگو دیشب هی دست بازی میکردم کو اون موقع که حرفه ای بودم و الان که نمیتونم راحت با دسته بازی کنم تا بیام رو فرم زمان میبره
انشالله نت خوب شد سر وقت میام

راستی گلد الان چند شده سه ماهه؟

soheilnouri
11-03-2013, 20:52
داداشمون از اون دانه درشت هاست :n02:

شما الان چقدر واسه اكانت گلد ميدي ؟ يادش بخير تابستونا صبح تا شب كارم فيفا آنلاين بود ! يادته مي بردمت Leave ميكردي بازي رو ؟‌ :n02:
راستي بزنيم به تخته وضعت هم خوبه ها ! يه بار با iPhone 5 پست ميدي و يه بار با iPad 2 ؟ :n02:

سلام خوبی؟مطمئنی با من بازی می کردی؟قسم میخورم با تا به حال جز یک بار((اونم با یک عوضی))هیچ وقت بازی های فیفا لایو رو تاحالا leave نکردم...تو گیمیرتکت چیه؟

soheilnouri
11-03-2013, 20:54
گلد سه ماهه اخرین قیمت 72 بود...واقعا دیگه گرون شده...

A.N.A.P
11-03-2013, 22:13
سلام خوبی؟مطمئنی با من بازی می کردی؟قسم میخورم با تا به حال جز یک بار((اونم با یک عوضی))هیچ وقت بازی های فیفا لایو رو تاحالا leave نکردم...تو گیمیرتکت چیه؟

من گيمرتگم AliN 11 بود .اگه اشتباه نكنم شما با ميلان با من بازي ميكردي !
72 تومن ؟:n14:

Hadijooon
11-03-2013, 22:16
سلام. فوتبال باشگاهی که بتونی بازی کنی تو زمین، بازیکن خرید فروش کنی ، تو کدوم قسمتشه؟

A.N.A.P
11-03-2013, 22:23
سلام. فوتبال باشگاهی که بتونی بازی کنی تو زمین، بازیکن خرید فروش کنی ، تو کدوم قسمتشه؟
Career Mode >> Player/Manager Mode

Hadijooon
11-03-2013, 22:42
اینترنت هم دارم ولی وقتی میخوام انلاین شم میزنه please ensure .....چکار کنم؟

Kamyar_AnathemA
11-03-2013, 23:29

باید بازیت اورجینال باشه که بتونی آنلاین بازی کنی

CD KEY باید بخری قیمت 105 تومان

sepehr1380
12-03-2013, 14:27
اقا می تونید در مورد تکنیک های فیفا تو ضیح بدید

Alex Fera
12-03-2013, 20:22
اقا می تونید در مورد تکنیک های فیفا تو ضیح بدید

این تاپیک رو ببینید :
آموزش FIFA 13 (فیلمهای آموزشی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
+
البته زیاد کامل نیست،ولی تاپیک خوبیه............

soheilnouri
12-03-2013, 23:56
اقا چرا تو اين سيزن اكثر بازيا بارووني در حاليكه تنظيمات دست ما نيست؟

Sent from my iPad 2

6774
13-03-2013, 08:14
چطوري ميشه كه به بازي كردن با آنالوگ عادت كرد؟(براي اينكه خيلي سخته جهت ها با آنالوگ از طرفي هم دوست دارم تكنيك برم)

دوستان من پچ 1.7 را دانلودسپس محل بازي نصب كردم اما تغييري نكرد؟ چه كنم

hadi_vazi
13-03-2013, 10:56
سلام راهی داره تو تنظیمات که انقدر پاس دادن ها و شوت زدنا دستی نباشه؟
زیادی دستیه یعنی دقیق باید فلش ها رو به سمت بازیکن بگیری و پاس بدی یا شوت رو دقیق باید به همون سمتی که میخوای بگیری حالا به جاش برای تعویض بازیکنی که میخوام حرکتش بدم جون آدم رو در میاره یه بازیکن از حمله میاد تا دفاع توپ بگبره ولی اونی که جلوی توپه واسه گرفتن توپ حرکت نمیکنه.

A.N.A.P
13-03-2013, 14:15
سلام راهی داره تو تنظیمات که انقدر پاس دادن ها و شوت زدنا دستی نباشه؟
زیادی دستیه یعنی دقیق باید فلش ها رو به سمت بازیکن بگیری و پاس بدی یا شوت رو دقیق باید به همون سمتی که میخوای بگیری حالا به جاش برای تعویض بازیکنی که میخوام حرکتش بدم جون آدم رو در میاره یه بازیکن از حمله میاد تا دفاع توپ بگبره ولی اونی که جلوی توپه واسه گرفتن توپ حرکت نمیکنه.
برو تو تنظيمات دسته گزينه هايي كه روي Manual هست رو بذار رو Automatic !

mohammad_foruzan
13-03-2013, 14:51
چه جوری میشه بازیکنایی مثل دل پیرو انلکا و ...... تو فیفا بیاریم

FCBarcelona.ir
13-03-2013, 23:59
دوستان تاپیکی هست که بچه هایی که نسخه اوریجینال دارن توش آی دی های اوریجینشون رو قرار داده باشن؟ اگر هست لطفا راهنمایی کنید. اگر کسی پایه بازی هست، آی دی اوریجین من اینه: SaeedSut

EngineeR EhsaN
14-03-2013, 00:34
دوستان کسی آپدیت نقل و انتقالات نداره؟

soheilnouri
14-03-2013, 00:47
چه جوری میشه بازیکنایی مثل دل پیرو انلکا و ...... تو فیفا بیاریم

دل پيرو و انلكا نيستن ولي فك كنم انلكا با ابديت جديد تو يووه باشن

Sent from my iPad 2

soheilnouri
14-03-2013, 13:36
من گيمرتگم AliN 11 بود .اگه اشتباه نكنم شما با ميلان با من بازي ميكردي !
72 تومن ؟:n14:

برادر من تا بحال يه بار هم ميلان رو نگرفتم..لاتسيو هميشه ميگيرم.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

soheilnouri
14-03-2013, 14:06

واقعا اگر عاشق فيفا هستي ارزش داره ١٠٥ تومن بديو بازيي كه واقعا شاهكاره رو اوورجينال بخرين اونمً به قيمت يه شلوار متوسط به پايين..الان يه تي شرت مزخرف ٨٠ تومنه...:))

A.N.A.P
14-03-2013, 14:23
برادر من تا بحال يه بار هم ميلان رو نگرفتم..لاتسيو هميشه ميگيرم.

بي خيال حالا. شما Friend ي به اسم AliN 11 نداري ؟ اگه نداري بي زحمت ادد كن !

smallfrank
14-03-2013, 14:37
شماها چقدر وضعتون خوبه

هم گلد میخرید هم آنلاین پس:n02:

hadi_vazi
14-03-2013, 16:14
سلام وقتی میریم تو قسمت ادیت یه بازیکن و قدرتشو عوض میکنیم یا کفشش رو عوض میکنیم چرا تو بخش carer عوض نمیشه؟
اصلا ادیت کردنشون کجا استفاده میشه؟

Ali*Reza
14-03-2013, 16:39
سلام وقتی میریم تو قسمت ادیت یه بازیکن و قدرتشو عوض میکنیم یا کفشش رو عوض میکنیم چرا تو بخش carer عوض نمیشه؟
اصلا ادیت کردنشون کجا استفاده میشه؟

باید وقتی که کریر مود رو شروع میکنین ، مطابق شکل قسمت زیر رو حالت Custome قرار بدین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soheilnouri
14-03-2013, 21:19
بي خيال حالا. شما Friend ي به اسم AliN 11 نداري ؟ اگه نداري بي زحمت ادد كن !

باشه حتما واقعا همچين اي دي رو ندارم

Sent from my iPad 2

Hadijooon
14-03-2013, 23:59
وقتی پاس میدی بازیکن سمت توپ نمیاد .. دکمه خاصی هست؟

A.N.A.P
15-03-2013, 02:46
وقتی پاس میدی بازیکن سمت توپ نمیاد .. دکمه خاصی هست؟
بازيكن همينجوري سمت توپ نمياد.بايد خودت بري سمت توپ !

Gregar
15-03-2013, 14:30
اپدیت 1.7 رو امروز ریختم . بازی خیلی نرم تر شده اما یه مشکلی که رو اعصابم رفته اینه که بعد از این اپدیت دیگه بازیکنها خودشون توپ رو سیو نمیکنن . مثلا توپ هوایی که میاد دیگه نمیرن زیر توپ و واسه خودشون ول میچرخن . سوییچینگ هم مسخره تر از قبل شده . اولش احساس کردم بازی خیلی بهتر شده اما این مشکلات رو که دیدم نظرم عوض شد . واسم خیلی عجیب بود اخه نوشته هوش مصنوعی بهتر شده . ولی هوش مصنوعی بدتر هم شده به نظرم در حالی که اون مشکلات هم اضافه شده به بازی . رو چه حساب همچین بچی اومده .

soheilnouri
15-03-2013, 19:26
واسه کنسول که نمیگی گرگار؟چون کنسول همیشه میاد و همیشه هم بهتر میشه...

Gregar
15-03-2013, 20:57
واسه کنسول که نمیگی گرگار؟چون کنسول همیشه میاد و همیشه هم بهتر میشه...

نه پی سی رو میگم . اپدیت 1.7 اسکیدرو رو ریختم . یه دوماهی من نت نداشتم الان تازه نتم وصل شده تازه این اپدیت رو گرفتم .

face_2_faces
15-03-2013, 22:25
سلام به همه عزیزان من چندتا سوال دارم
1-وقتی باشگاهی به بازیکنی که خودم تولیست بازیکنای قرضی گذاشتم پیشنهاد میده از کجا می شه فهمید که اون پیشنهاده قرضی یا نه ؟
2-وقتی به بازیکنام ÷یشنهاد که میاد جوابی نمی دم میرم تو منو و از اونجا سن بازیکنمو چک میکنم که میخوامش یا نه ولی بعدش نمی تونم به اون صفحه پیشنهاد برم .از کجا باید رفت؟
3-وقتی تو منو اصلی میام صفحه اون ÷ایین سمت چپ بعضی وقتها یک فلش به سمت پایین میا(لود میکنه ) و زود منو میاد ولی بعضی وقتها اصلا منو نمیاد و همینطور میمونه مجبور میشم دکمه استارت کیبرد رو میزنم و بعد بازی رو خارج میکنم .دلیل خاصی داره؟اصلا اینترنتم وصل نیست در هین بازی
4-نرم افزاری برای جابجایی بازیکنا تو کریر هست؟

Gregar
16-03-2013, 09:18
سلام به همه عزیزان من چندتا سوال دارم
1-وقتی باشگاهی به بازیکنی که خودم تولیست بازیکنای قرضی گذاشتم پیشنهاد میده از کجا می شه فهمید که اون پیشنهاده قرضی یا نه ؟
2-وقتی به بازیکنام ÷یشنهاد که میاد جوابی نمی دم میرم تو منو و از اونجا سن بازیکنمو چک میکنم که میخوامش یا نه ولی بعدش نمی تونم به اون صفحه پیشنهاد برم .از کجا باید رفت؟
3-وقتی تو منو اصلی میام صفحه اون ÷ایین سمت چپ بعضی وقتها یک فلش به سمت پایین میا(لود میکنه ) و زود منو میاد ولی بعضی وقتها اصلا منو نمیاد و همینطور میمونه مجبور میشم دکمه استارت کیبرد رو میزنم و بعد بازی رو خارج میکنم .دلیل خاصی داره؟اصلا اینترنتم وصل نیست در هین بازی
4-نرم افزاری برای جابجایی بازیکنا تو کریر هست؟

1.سمت چپ قرار داد مفاد قرار داد رو نوشته . یا نوشته short loan یا season loan .
2.باید بری توی transfers و بعد توی Transfers negotiations . اونجا 4 صفحه فکر کنم داره که هر کدوم مربوط به یه سری قرار دادهاست . مثلا قرار دادهای ناتموم . قراردادهای پس زده شده و ... که هر کدومشون رو بیاری صفحه قرار داد دوباره بازی میشه .
3.تا حالا همچین مشکلی ندیدم
4.منظورت رو نفهمیدم جابجایی یعنی چی . اگه منظورت اپدیت کردن نقل و انتقالات زمستانی هست باید پچ نقل و انتقالات رو بریزی که در اون صورت هم سیوت خراب میشه و باید از اول بازی کنی .

soheilnouri
16-03-2013, 13:47
من كه اصلا از مديريت اين بازي تو career خوشم نمياد خيلي آبكيه..من فقط لايو ميزنم.ولي ديشب من تو دوستانه درتموند بودم طرف ميلان ٢٢ تا موقعيت صد در صد در مقابل ٥ تا..باختم اونم ٣ ٠...واقعا هنوز دوس دارم بدونم چطوري ميشه بهترين ضربات اخر رو زد..

kamygame
16-03-2013, 17:24
یه باگ عجیب پیدا کردم وسط بازی دروازبانم رفت تو زمین

Gregar
16-03-2013, 19:35
من كه اصلا از مديريت اين بازي تو career خوشم نمياد خيلي آبكيه..من فقط لايو ميزنم.ولي ديشب من تو دوستانه درتموند بودم طرف ميلان ٢٢ تا موقعيت صد در صد در مقابل ٥ تا..باختم اونم ٣ ٠...واقعا هنوز دوس دارم بدونم چطوري ميشه بهترين ضربات اخر رو زد..

فیفا که فقط انلاینش . به هیچ وجه بازی با cpu نمیارزه . حیف که امسال نشد اریجین بخریم . شاید سال بعد .

face_2_faces
16-03-2013, 20:48
1.سمت چپ قرار داد مفاد قرار داد رو نوشته . یا نوشته short loan یا season loan .
2.باید بری توی transfers و بعد توی Transfers negotiations . اونجا 4 صفحه فکر کنم داره که هر کدوم مربوط به یه سری قرار دادهاست . مثلا قرار دادهای ناتموم . قراردادهای پس زده شده و ... که هر کدومشون رو بیاری صفحه قرار داد دوباره بازی میشه .
3.تا حالا همچین مشکلی ندیدم
4.منظورت رو نفهمیدم جابجایی یعنی چی . اگه منظورت اپدیت کردن نقل و انتقالات زمستانی هست باید پچ نقل و انتقالات رو بریزی که در اون صورت هم سیوت خراب میشه و باید از اول بازی کنی .

سلام و ممنون برای جوابات.تو مستر لیگ پیس با نرم افزار میشد بازیکنا و جابجا کرد برای بازی فیفا هم این نرم افزار هست

soheilnouri
16-03-2013, 23:15
فیفا که فقط انلاینش . به هیچ وجه بازی با cpu نمیارزه . حیف که امسال نشد اریجین بخریم . شاید سال بعد .

Pes بازي كردم خيلي بهتر ا شده..نظرت چيه؟

Sent from my iPad 2

odysseus
17-03-2013, 04:59
سلام
نمی دونم مشکل صدای گزارشگر رو چطور حل کنم؟
قبلا" سالم بود. ولی امشب یه مرتبه صدای گزارشگر حذف شده . تو تنظیمات صدای گزارشگر در بالاترین شماره هست ولی فقط از استادیوم صدای هواداران میاد و از گزارشگر و سوت داور خبری نیست.
خوشحال میشم جوابم رو بدید.متشکرم.

soheilnouri
17-03-2013, 12:25
خوبي لايو فيفا اينه كه واقعا گزارشگر هم آپديت ميشه..مثلا هفته قبل نميدونم چندم مارچ بود يههو گفت امروز تولد فابيو كوئنترائو هستش..:)

Sent from my iPad 2

Gregar
17-03-2013, 14:53
Pes بازي كردم خيلي بهتر ا شده..نظرت چيه؟

عـــــمـرا :n21:
Sent from my iPad 2

خوبي لايو فيفا اينه كه واقعا گزارشگر هم آپديت ميشه..مثلا هفته قبل نميدونم چندم مارچ بود يههو گفت امروز تولد فابيو كوئنترائو هستش..:)

Sent from my iPad 2

به لایو ربطی نداره . من توی کریر چند بار دیدم میگه . حتی واسه بازیکنهای در پیت هم میگه .

mohammad1326
17-03-2013, 22:24
سلام
میشه راجع به تاکتیک های مختلف توضیح بدین......................البته یه چیزایی بلدم ولی توی بازی وقتی عوض میکنم نمیاد......
مثلا شوک رو بهسمت پایین میزنم گزینه هایی مثل POSSESSION,HIGH PRESSOR,... میاد یا وقتی به بالا میزنم گزینه هایی مثل TEAM PRESSING,SWAP WINGS ,...میاد و به طرف چپ و راست هم که گزینه هایATTACK,BALANED,...میاد ولی مشکل من اینه که مثلا شوک رو به سمت بالا زدم و تیم پرسینگ رو انتخاب کردم ولی دوباره که جهت بالا رو میزنم میبینم انتخاب روی حالت پیش فرضه تیمه(مثلا سواپ وینگ)
میشه یه توضیح کلی بدین........ممنون میشم

mohammad1326
17-03-2013, 22:26
راستی جدیدترین پچ فیفا چیه؟میشه لینک بدین و نحوه نصبش رو هم لطفا بگین...ممنون

mohammad1326
17-03-2013, 22:29
اگه میشه راجع به ضربه آزاد هم توضیح بدین..................من ففط بلدم زمینی بزنم ولی کات دار هوایی نمیتونم...............راستی چطوری میتونم بازیکنم رو توی دیوار دفاعی حریف بزارم؟

soheilnouri
17-03-2013, 23:02
اگه میشه راجع به ضربه آزاد هم توضیح بدین..................من ففط بلدم زمینی بزنم ولی کات دار هوایی نمیتونم...............راستی چطوری میتونم بازیکنم رو توی دیوار دفاعی حریف بزارم؟

شما اگر يه سري به سايت يوتيوب بزنين و بنويسد: freekick tutorial in fifa 13 مبتونين اموزشا رو ببينيد

Sent from my iPad 2 using Tapatalk HD

amirnikan
18-03-2013, 10:10
سلام
میدونم این مشکل همگیه و من تو همه فروم ها رفتم ولی انقدر صفحات فروم ها زیاده نتونتسم به جوابم نرسیدم
تو فصل دوم کریر مود بازی خارج میشه مشکل چیه؟؟راه حلش چیه؟
فقط یه ذره زودتر بگید:n12:

S0R3N4
18-03-2013, 13:18
دوستان
من الان میخوام نقل و انتقلات FIFA13 رو کنسولم آپدیت کنم باید چکار کنم دقیقا؟؟؟؟
امکان داره lt3 که ریختم بپره بعد از آپدیت؟؟؟

face_2_faces
18-03-2013, 19:31
سلام به همه عزیزان عیدتونم پیشاپیش مبارک.
دوستان توقسمت کریر که دارین بازی میکنین مثلا لیگ انگلیس چجوری می شه دید که مثلا تو لیگ ایتالیا یا اسپانیا کی اقای گل هستش؟لطفا راهنمایی کنید ممنون

shiraz_2010
18-03-2013, 19:32
سلام...خیلی وقته که به این تاپیک سر نزدم....
کسی آپدیت مربوط به نقل و انتقالات رو داره!!؟البته برای پی سی!!

mohammad1326
19-03-2013, 12:04
میشه جواب سوالام رو زودتر بدین

Gregar
19-03-2013, 22:43
سلام...خیلی وقته که به این تاپیک سر نزدم....
کسی آپدیت مربوط به نقل و انتقالات رو داره!!؟البته برای پی سی!!

اپدیت مربوط به نقل و انتقالات که نمیدونم . من اپدیت 1.7 بازی رو ریختم ولی نقل و انتقالات درست نشد . بعد اومدم پچ مودینگ وی رو ریختم که نقل و انتقالات درست شد ولی اورال ها دیگه اپدیت نیست .

پچ مودینگ وی رو از اینجا بگیر .

البته قبلش حتما اپدیت 1.7 فیفا رو دانلود کن . تو سایتهای دانلود ایرانی سرچ بزنی سریع پیدا میشه .

mohammad1326
20-03-2013, 10:31
سلام
میشه جواب سوالایی که من پرسیدم رو هم زودتر بدین........................یک سال گذشتا....ههه راستی سال نو مبارک همه باشه

6774
20-03-2013, 15:04
چطوري ميشه كه به بازي كردن با آنالوگ عادت كرد؟(براي اينكه خيلي سخته جهت ها با آنالوگ از طرفي هم

6774
20-03-2013, 20:39

دوستان من پچ 1.7 را دانلودسپس محل بازي نصب كردم اما تغييري نكرد؟ چه كن

Armin 7
20-03-2013, 20:43
ســـــلام .

عیـــــــــدتون مبــــــــــارک

اقایون اساتـــــــــید

من همه ی پـــــچ های مـــودیــــــنــــگ وی رو به ترتیب نصبــــیـــــدم

امـــــــــا

دروازه بانها دســتــــکـــش ندارن !!!

نقل و انتقالات هم انجام نشده !!!

ممنون میشم راهنماییم کنـــــــین .

Hi5
20-03-2013, 23:35
سلام.....عیدتون مبارک...

من وقتی میخام سیزن انتخاب کنم میگه الان در دسترس نیست بعدا امتحان کنید!!!

مشکلش چیه؟

کرک هم آخرین ورژنشو ریختم.

Gregar
21-03-2013, 02:26
سلام.....عیدتون مبارک...

من وقتی میخام سیزن انتخاب کنم میگه الان در دسترس نیست بعدا امتحان کنید!!!

مشکلش چیه؟

کرک هم آخرین ورژنشو ریختم.

عید شما هم مبارک . سیزن مال بخش انلاینه . نسخه کرکی انلاین نداره . در عوض بخش افلاین چیزی به نام career داره که از اونجا قسمت manager رو میتونی انتخاب کنی .

ســـــلام .

عیـــــــــدتون مبــــــــــارک

اقایون اساتـــــــــید

من همه ی پـــــچ های مـــودیــــــنــــگ وی رو به ترتیب نصبــــیـــــدم

امـــــــــا

دروازه بانها دســتــــکـــش ندارن !!!

نقل و انتقالات هم انجام نشده !!!

ممنون میشم راهنماییم کنـــــــین .

احتمالا درست نصب نکردی یا نقل و انتقالات رو متوجه نشدی .

نگاه مثلا پچ 1.7.1 رو که کپی میکنی تو پوشه بازی . بعد از طریق اون فایل نصبش که اجرا میکنی مود نصب میشه . بعد دوباره اپدیت بعدی رو کپی میکنی و نصب میکنی . همینجوری تا اپدیت اخر کپی میکنی و نصب میکنی . اپدیت اخر رو که نصب کردی میری تو برنامه FIFA 13 MVM Selector که توی همون پوشه هست و بعد توش انتخاب میکنی که چه چیزایی تو بازی نصب بشه . واسه نقل و انتقالات Database 4 رو انتخاب کن و apply رو بزن . هر چی که خواستی رو نصب کردی و تموم شد برنامه رو ببند این کار رو هم انجام بده واسه اضافه شدن تیمهای جدید دیتابیس .

Go to your FIFA 13 / Game / Data folder.
a) Rename loc folder to loc-original
b) Rename loc-licensed to loc

mohammad1326
21-03-2013, 11:28
سلام
1-میشه راجع به تاکتیک های مختلف توضیح بدین......................البته یه چیزایی بلدم ولی توی بازی وقتی عوض میکنم نمیاد......
مثلا شوک رو بهسمت پایین میزنم گزینه هایی مثل POSSESSION,HIGH PRESSOR,... میاد یا وقتی به بالا میزنم گزینه هایی مثل TEAM PRESSING,SWAP WINGS ,...میاد و به طرف چپ و راست هم که گزینه هایATTACK,BALANED,...میاد ولی مشکل من اینه که مثلا شوک رو به سمت بالا زدم و تیم پرسینگ رو انتخاب کردم ولی دوباره که جهت بالا رو میزنم میبینم انتخاب روی حالت پیش فرضه تیمه(مثلا سواپ وینگ)
میشه یه توضیح کلی بدین.......
2-راستی جدیدترین پچ فیفا چیه؟میشه لینک بدین و نحوه نصبش رو هم لطفا بگین...
3-گه میشه راجع به ضربه آزاد هم توضیح بدین..................من ففط بلدم زمینی بزنم ولی کات دار هوایی نمیتونم...............راستی چطوری میتونم بازیکنم رو توی دیوار دفاعی حریف بزارم؟رفتم یوتیب ولی اموزشاش جوریه که هیچی نفهمیدم....میشه خودتون توضیحی بدین؟؟
4-یه جا خوندم فیفا خطای هند هم داره....ولی من الان سه ماهه بازی میکنم تا حالا این خطا رو ندیدم.....حذف شده؟؟؟یا باید تنظیم کنیم؟؟؟

Hi5
21-03-2013, 14:49
عید شما هم مبارک . سیزن مال بخش انلاینه . نسخه کرکی انلاین نداره . در عوض بخش افلاین چیزی به نام career داره که از اونجا قسمت manager رو میتونی انتخاب کنی .
مرسی
من میخام یه فصل بازی کنم مثل pes از کجا باید انتخاب کنم؟

sepehr1380
21-03-2013, 15:42
اقا من هر کاری می کنم شوک راست دستم کار نمی کنه می دم راست سانت میکشه میدم چپ می شوته میدم بالا پاس تو عمق میدم پایین پاس میده

stealer
21-03-2013, 23:22
اقا من هر کاری می کنم شوک راست دستم کار نمی کنه می دم راست سانت میکشه میدم چپ می شوته میدم بالا پاس تو عمق میدم پایین پاس میده
دستتون یه دکمه داره اون وسط اسمش mode هست اونو بزنید تا چراغ دسته روشن بشه
اون دکمه تو بعضی دسته ها پشت دسته هست

REZAHOSEYNGANI
22-03-2013, 15:30
آقا نمیشه توی بخش مربی گری به یه تیم دیگه رفت!من الان منچسترم.ازش خسته شدم!

REZAHOSEYNGANI
22-03-2013, 15:46
آقا یه سوال دیگه این که مثلا یه باشگاهی به بازیکن پیشنهاد میده بعد من رقم بالاتری میگم اون باشگاه با agent بازیکنم صبحت میکنه و بازیکن رو میخره!بدون این که من تایید کنم!
میشه منم با agent بازیکن های باشگاههای دیگه صحبت کنم و با مبلغی کم تر بازیکن بخرم؟
مثلا یه بازیکن 20 میلیون یورو می ارزه من 22 میلیون پیشنهاد میدم اما باشگاه میگه 30 میلیون یورو میفروشم!

CRIS Joon CR7
22-03-2013, 15:52
توی تریلر و فیلم هایی که از بازی میبینم ، دوربین هنگام شادی گل ، روی بازیکن زننده گل زوم میکنه ، ولی من با هر سه پلتفرمی که دم دستمه (PS3 ، Xbox 360 ، PC) دوربین زوم نمیکنه ، و ثابت هستش!:n27:
مال بقیه هم همینطوریه؟!

IranApadana
22-03-2013, 19:07
لایسنس بازی رو از کجا میتونم تهیه کنم؟

REZAHOSEYNGANI
22-03-2013, 19:54
توی تریلر و فیلم هایی که از بازی میبینم ، دوربین هنگام شادی گل ، روی بازیکن زننده گل زوم میکنه ، ولی من با هر سه پلتفرمی که دم دستمه (PS3 ، Xbox 360 ، PC) دوربین زوم نمیکنه ، و ثابت هستش!:n27:
مال بقیه هم همینطوریه؟!
بله همینطوره!

J@viD
22-03-2013, 20:13
سلام
یه نفر لطف کنه نحوه ارجینال کردن بازی کرک شده رو قرار بده
پچ 1.7 رلود رو نصب کردم میخوام سی دی کی بخرم
تا جایی که دیدم کرک فایل rld.dll و fifa13.exe رو جایگزین میکنه لطفا دوستانی که ارجینال دارن این دو فایل رو اپلود کنن لینکش رو تو این تایپیک قرار بدن
ممنون

DJ POLESTAR
22-03-2013, 22:32
من با تیم بارسلونا دارم Career Mode بازی میکنم.
سوالم اینجاست که وسط لیگ تیم برزیل پیشنهاد مربی گری تیم ملیش رو داد منم قبول کردم... حالا سوال اصلی اینکه که بعد از اتمام فصل لالیگا میتونم بازم مربی بارسلونا باشم یا بعدش تمام و کمال در اختیار برزیلم؟

stealer
22-03-2013, 22:44
من با تیم بارسلونا دارم Career Mode بازی میکنم.
سوالم اینجاست که وسط لیگ تیم برزیل پیشنهاد مربی گری تیم ملیش رو داد منم قبول کردم... حالا سوال اصلی اینکه که بعد از اتمام فصل لالیگا میتونم بازم مربی بارسلونا باشم یا بعدش تمام و کمال در اختیار برزیلم؟
هم برزیل و هم بارسا رو با هم مربیگری میکنید

DJ POLESTAR
22-03-2013, 22:46
هم برزیل و هم بارسا رو با هم مربیگری میکنید

منظورم بعد اتمام فصل جاری بارسلونا هست، بعد فصل برای فصل دیگه هم میتونم مربی بارسلونا باشم؟

Kamyar_AnathemA
22-03-2013, 22:52
منظورم بعد اتمام فصل جاری بارسلونا هست، بعد فصل برای فصل دیگه هم میتونم مربی بارسلونا باشم؟

آره میتونی

face_2_faces
22-03-2013, 23:43
سلام به همه عزیزان عیدتونم پیشاپیش مبارک.
دوستان توقسمت کریر که دارین بازی میکنین مثلا لیگ انگلیس چجوری می شه دید که مثلا تو لیگ ایتالیا یا اسپانیا کی اقای گل هستش؟لطفا راهنمایی کنید ممنون

سلام به همه جواب سوال منم بدین کلی ممنون میشم

Alex Fera
23-03-2013, 00:16
سلام به همه جواب سوال منم بدین کلی ممنون میشم

همچین امکانی وجود نداره...........
شما فقط میتونید جزئیات تورنمت هایی که تیمتون توش شرکت داره رو ببینید،مثل لیگ و جام و غیره....................

face_2_faces
23-03-2013, 01:32
سلام به همه گل های سایت من همین الان داشتم بازی میکردم یک اتفاق جالب برام افتاد که تاحالا نیفتاده بود اونم این که تیم رقیبم 1 بازیکن داشت که با شلوار مشکی داشت بازی میکرد برای شما هم این اتفاق افتاده؟

Reza31001
23-03-2013, 01:34
مال بقیه هم همینطوریه؟!
تو کریر که بازی میکردم اصلا زوم نداشت ولی چند وقته عادی بازی میکنم بازم نه مثل تریلرا ولی یه مقداری زوم میکنه
حالا نمیدونم شاید تو کریر هم همین طوری بود یادم نیست:n13: (از وقتی کرش کرد اونم رو xbox دیگه سمت کریر نرفتم)

REZAHOSEYNGANI
23-03-2013, 15:35
آقا توی بخش Career Mode نمیشه برم یه تیم دیگه؟باشگاهی؟

_0831_
25-03-2013, 02:28
سلام دوستان .!

من میخوام فیفا ۱۳ رو آنلاین بازی کنم .!(بازی رو نخردیم . دانلود کردم .!)
میشه کسی کمکم کنه که چجوری ؟

sepehr1380
25-03-2013, 07:52
دستتون یه دکمه داره اون وسط اسمش mode هست اونو بزنید تا چراغ دسته روشن بشه
اون دکمه تو بعضی دسته ها پشت دسته هست
وقتی تو practic arena میزنم می کاره کاشته بزنه

REZAHOSEYNGANI
25-03-2013, 11:04
سلام دوستان .!

من میخوام فیفا ۱۳ رو آنلاین بازی کنم .!(بازی رو نخردیم . دانلود کردم .!)
میشه کسی کمکم کنه که چجوری ؟
توی xbox یا کامپیوتر؟

_0831_
25-03-2013, 14:00
توی xbox یا کامپیوتر؟

کامپیوتر .!

REZAHOSEYNGANI
25-03-2013, 16:05
کامپیوتر .!
من کامپیوتر رو زیاد نمیدونم
فکر کنم با نرم افزار gameranger بشه بازی کرد!
ولی برای یوزر و پسورد بازی باید پول بدین!
توی xbox هم اینطوریه

mohammad1326
25-03-2013, 16:10
سلام
1-میشه راجع به تاکتیک های مختلف توضیح بدین......................البته یه چیزایی بلدم ولی توی بازی وقتی عوض میکنم نمیاد......
میشه یه توضیح کلی بدین.......
2-راستی جدیدترین پچ فیفا چیه؟میشه لینک بدین و نحوه نصبش رو هم لطفا بگین...
3-گه میشه راجع به ضربه آزاد هم توضیح بدین..................من ففط بلدم زمینی بزنم ولی کات دار هوایی نمیتونم...............راستی چطوری میتونم بازیکنم رو توی دیوار دفاعی حریف بزارم؟رفتم یوتیب ولی اموزشاش جوریه که هیچی نفهمیدم....میشه خودتون توضیحی بدین؟؟
4-یه جا خوندم فیفا خطای هند هم داره....ولی من الان سه ماهه بازی میکنم تا حالا این خطا رو ندیدم.....حذف شده؟؟؟یا باید تنظیم کنیم؟؟؟

اگه جواب منم بدین ممنون میشم.....................یک هفته ی که نوشتم ولی اصلا انگار کسی پستای منو نمیبینه

_0831_
25-03-2013, 18:49
دوستان من یه سوال مهم دارم .!
تو فیفا ۱۳ نمیتونم گل بزنم .!

یعنی نزدیکه دروازه میشم ولی وقتی دکمه شوت و میزنم . اصلا با شدت نمیشووته ..!
انگار داره پاس میده ..!

یکی کمک کنه .!

petr-cech
25-03-2013, 19:11

انگار داره پاس میده ..!

یکی کمک کنه .!

خب برید توی setting و دکمه ها رو درست تنظیم کنید.

Spaniuly
25-03-2013, 21:03

انگار داره پاس میده ..!

یکی کمک کنه .!
شما اسلایدرها رو دستکاری کردید اونها رو روی دیفالت تنظیم کنید مشکلتون رفع میشه

REZAHOSEYNGANI
25-03-2013, 21:47
آقا آخر یکی به ما نگفت چطوری توی بخش مربی گری از تیمم بیام بیرون برم یک تیم دیگه!

Gregar
25-03-2013, 22:18
آقا آخر یکی به ما نگفت چطوری توی بخش مربی گری از تیمم بیام بیرون برم یک تیم دیگه!

باید بری بخش manager office و از اونجا توی jobs باید browse jobs رو بزنی تیم هایی که بهت پیشنهاد دادن رو ببینی . اگه تیمی نبود باید تحمل کنی تا یه تیم بهت پیشنهاد بده .

Reza31001
25-03-2013, 22:42
اگه جواب منم بدین ممنون میشم.....................یک هفته ی که نوشتم ولی اصلا انگار کسی پستای منو نمیبینه

1- چرا نمیاد؟ اجرا میشه
مثلا همون چپ و راست که گفتید اگه روی ultra attaking بذارید روی کرنرها و یا زمانی که توپ دست حریفه تو زمین خودش یار اضافه میشه از عقب
بقیه موارد هم اجرا میشه مثلا جابجایی وینگرها که حتی وقتی اسفاده میکنید توی گزارش هم بهش اشاره میشه یا تله آفساید و ...

3- کات کشیدن توپ خیلی راحت با آنالوگ (همونش شوک) سمت چپ دسته انجام میشه
تو قسمت skill games حتما ضربه آزاد رو تمرین کنید تا دستتون بیاد

4- هند برای منم خیلی کم پیش اومده ولی هست
مخصوصا وقتی شوت میزنید و میخوره به دست مدافع

بقیه موارد اطلاعی ندارم

mohammad1326
26-03-2013, 00:37
1- چرا نمیاد؟ اجرا میشه
مثلا همون چپ و راست که گفتید اگه روی ultra attaking بذارید روی کرنرها و یا زمانی که توپ دست حریفه تو زمین خودش یار اضافه میشه از عقب
بقیه موارد هم اجرا میشه مثلا جابجایی وینگرها که حتی وقتی اسفاده میکنید توی گزارش هم بهش اشاره میشه یا تله آفساید و ...

3- کات کشیدن توپ خیلی راحت با آنالوگ (همونش شوک) سمت چپ دسته انجام میشه
تو قسمت skill games حتما ضربه آزاد رو تمرین کنید تا دستتون بیاد

4- هند برای منم خیلی کم پیش اومده ولی هست
مخصوصا وقتی شوت میزنید و میخوره به دست مدافع

بقیه موارد اطلاعی ندارم
نمیدونم ولی به نظرم اجرا نمیشه.....مثلا من وقتی روی پوزیشن یا های پرشر و... میزارم وقتی دوباره برمیگردم حالت انتخاب(نشان حاکستری) روی دیفالته(مثلا لانگ بال ) و اصلا انگار عوض نشده...............البته برای سمت چپ و راست(اولترا اتک و...) عمل میکنه ولی برای اونای دیگه نه...................
اگه جواب سوالای دیگمم میدونید بگین

Hi5
26-03-2013, 01:19
اقا این بخش کریر چطور میشه یه تیمو انتخاب کردو بازی کرد؟

_0831_
26-03-2013, 03:45
شما اسلایدرها رو دستکاری کردید اونها رو روی دیفالت تنظیم کنید مشکلتون رفع میشه

میشه یکم بیشتر توضیح بدین ؟

Reza31001
26-03-2013, 06:55
نمیدونم ولی به نظرم اجرا نمیشه.....مثلا من وقتی روی پوزیشن یا های پرشر و... میزارم وقتی دوباره برمیگردم حالت انتخاب(نشان حاکستری) روی دیفالته(مثلا لانگ بال ) و اصلا انگار عوض نشده...............البته برای سمت چپ و راست(اولترا اتک و...) عمل میکنه ولی برای اونای دیگه نه...................
اگه جواب سوالای دیگمم میدونید بگین
متوجه منظورتون نمیشم:n13:
البته یه چیزی هم هست که تاکتیک ها بلافاصله پیاده نمیشن
سریعترینش فکر می کنم تله آفساید باشه

شما وقتی توپ دست حریف هست و وسطای میدون هستن تله آفساید رو بزن ببین خط دفاع میکشه جلو یا نه

REZAHOSEYNGANI
26-03-2013, 07:45
اقا این بخش کریر چطور میشه یه تیمو انتخاب کردو بازی کرد؟

توی بخش کریر روی گزینه new career رو میزنی و بعد روی manager و سپس تیم رو انتخاب و بازی میکنی!

mohammad1326
26-03-2013, 12:52
متوجه منظورتون نمیشم:n13:
البته یه چیزی هم هست که تاکتیک ها بلافاصله پیاده نمیشن
سریعترینش فکر می کنم تله آفساید باشه

شما وقتی توپ دست حریف هست و وسطای میدون هستن تله آفساید رو بزن ببین خط دفاع میکشه جلو یا نه
نه منظور من بلافاصله پیاده شدنش نیست........مثلا من وقتی های پرشر رو انتخاب میکنم درستش اینه که دفعه بعد که دوباره شوک رو زدم پایین و منوش باز شد حالت انتخاب(نشان خاکستری)روی های پرشر باشه ولی اینجوری نیست و نمیره روی های پرشر مثلا روی پوزیشن میمونه................

Kamyar_AnathemA
26-03-2013, 13:36
نه منظور من بلافاصله پیاده شدنش نیست........مثلا من وقتی های پرشر رو انتخاب میکنم درستش اینه که دفعه بعد که دوباره شوک رو زدم پایین و منوش باز شد حالت انتخاب(نشان خاکستری)روی های پرشر باشه ولی اینجوری نیست و نمیره روی های پرشر مثلا روی پوزیشن میمونه................

به عبارت بهتر تاکتیک هایی که با زدن شوک بالا و پایین میان بعضی هاشون در کل بازی دایمی هست و بعضی ها هر بار که توپ اوت بشه یا بازی شروع مجدد بشه باید دوباره فعال بشن
هالا دقیق یادم نیست اون 4 تایی که با شوک بالا هستن دایمی هستن یا اونایی که با شوک پایین هستن

puya2010
26-03-2013, 14:01
با سلام به همه دوستان

دوستان عزیز، من مثل شما حرفه ای فیفا نیستم

هر چند وقت یه بار با داداشم فیفا میزنیم

یه سوال دارم بهم نخندینا

تو فیفا چطور میشه دریبل داد؟
البته منظورم دریبل دادنه world class و pro و legendary هستش؟
(چون وقتی رو به روی داداشم بازی میکنم، دریبل دادن یه خرده راحت تره)

تا به حالم که فیفا میزدم، بیشتر با پاسکاری میرفتم جلو!

و دیگه اینکه من واقعا نمی تونم تو ۳۵۰ صفحه بگردم، اگه ترفندی، فنی، حقه ای، رمزی، چیزی این بازی فیفا داره، به ما هم بگین یا لا اقل شماره صفحه مورد نظر رو بدین

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

Arrowtic
26-03-2013, 21:53
با سلام به همه دوستان

دوستان عزیز، من مثل شما حرفه ای فیفا نیستم

هر چند وقت یه بار با داداشم فیفا میزنیم

یه سوال دارم بهم نخندینا

تو فیفا چطور میشه دریبل داد؟
البته منظورم دریبل دادنه world class و pro و legendary هستش؟
(چون وقتی رو به روی داداشم بازی میکنم، دریبل دادن یه خرده راحت تره)

تا به حالم که فیفا میزدم، بیشتر با پاسکاری میرفتم جلو!

و دیگه اینکه من واقعا نمی تونم تو ۳۵۰ صفحه بگردم، اگه ترفندی، فنی، حقه ای، رمزی، چیزی این بازی فیفا داره، به ما هم بگین یا لا اقل شماره صفحه مورد نظر رو بدین

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

من خودم برای دریبل با یه بازیکن خوب,میرم جلوی بازیکن حریف وقتی پاشو اورد برای توپ سریع جهتو عوض میکنم و دوباره جهتو بر میگردونم اینطوری یه دریبل سریع میزنه.(البته دریبل های پله ای و 360 درجه و غیره هم هستند که توی خود بازی یه قسمت داره لیست دکمه هاشون هست)
____
دوستان یه سوال توی Career : من میلانو برداشتم.2 فصل بازی کردم.تمامی جام های ممکنم بردم.(فصل اول سری آ و جام حذفی,فصل بعدی علاوه بر این دوتا CL رو هم بردم).حالا میخوام تیممو عوض کنم و برم یه تیم دیگه,توی قسمت Browse for Jobs فقط 2 تیم داره : آرسنال و لیورپول.جالبیش اینه که هیچ کدومشون منو قبول نکردن و گفتند دنبال مربی بهتر بین دیگر کاندید ها هستن!دیگه چی کار باید میکردم؟!)

DJ POLESTAR
27-03-2013, 05:11
درود

روش پرش دروازبان در پنالتی با جوی استیک چطوره؟ هرکاری کردم اصلا پرش نمیکنه!
راستی جریان این دادن پیشنهاد چیه؟ جز آرسنال و تاتنهام و چند تیم درپیت تو این دو فصلی که با بارسلونا بازی کردم تیم دیگه ای نبود. خیلی مزخرف شد این قسمت پیشنهاد مربی گری. کاش مثل قبل ها در پایان هر فصل هر تیمی که عشخمون میکشید بر میداشتیم.

Sent from my Galaxy S II using Tapatalk 2

soheilnouri
27-03-2013, 16:04
منً فك كنم possesion دايمي هستش

Spaniuly
27-03-2013, 23:48
درود

روش پرش دروازبان در پنالتی با جوی استیک چطوره؟ هرکاری کردم اصلا پرش نمیکنه!
راستی جریان این دادن پیشنهاد چیه؟ جز آرسنال و تاتنهام و چند تیم درپیت تو این دو فصلی که با بارسلونا بازی کردم تیم دیگه ای نبود. خیلی مزخرف شد این قسمت پیشنهاد مربی گری. کاش مثل قبل ها در پایان هر فصل هر تیمی که عشخمون میکشید بر میداشتیم.

Sent from my Galaxy S II using Tapatalk 2
دروازبان با آنالوگ سمت راست جهش می کنه نه سمت چپ

Alex Fera
27-03-2013, 23:49
possesion دائمی نیست سهیل جان،مثلا توی کریر بازیکن،مربی از بازیکن شما توی یه پست خاصی زیاد بازی بگیره و شما خوب توش خودتون رو نشون بدید،اون پست به پستاتون اضافه میشه...............
توی کریر مربی هم همینطور هست،خود من از رونالدو به عنوان بال راست استفاده((RW)) در صورتی که پستش LW هستش و بعد از چند مدت RW به پستاش اضافه شد،از مسی هم یه چند وقت به عنوان AM استفاده کردم،که اونم بهش اضافه شد.....................

DJ POLESTAR
28-03-2013, 00:20
دروازبان با آنالوگ سمت راست جهش می کنه نه سمت چپ

آنالوگ سمت راست که همون کارهای شوت و پاس رو داره.

CRIS Joon CR7
28-03-2013, 00:23
آنالوگ سمت راست که همون کارهای شوت و پاس رو داره.

اگر با PC بازی میکنید که توی این حالت احتمالا چراغ دستتون خاموشه یا اصطلاحا شوک اون خاموشه ، اون رو روشن کنید و آنالوگ سمت راست رو به بازی بشناسونید.
پریدن گلر و تکنیک های بازیکنان همش تو آنالوگ راسته ، اصلا اصل لذت فیفا تو آنالوگ راست هستش :دی

DJ POLESTAR
28-03-2013, 01:04
اگر با PC بازی میکنید که توی این حالت احتمالا چراغ دستتون خاموشه یا اصطلاحا شوک اون خاموشه ، اون رو روشن کنید و آنالوگ سمت راست رو به بازی بشناسونید.
پریدن گلر و تکنیک های بازیکنان همش تو آنالوگ راسته ، اصلا اصل لذت فیفا تو آنالوگ راست هستش :دی

ممنون بابت راهنمایی رفیق.
چراغ دسته روشنه ولی آنالوگ راست همونطور که گفتم پابرجاست! چطور باید تغییرش بدم؟؟؟

Arrowtic
28-03-2013, 08:24
ممنون بابت راهنمایی رفیق.
چراغ دسته روشنه ولی آنالوگ راست همونطور که گفتم پابرجاست! چطور باید تغییرش بدم؟؟؟

برنامه x360ce رو دانلود کنید کپی کنید در محل نصب بازی و توش دکمه ها رو تنظیم کنید.

لینک دانلود و توضیحات بیشتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DJ POLESTAR
28-03-2013, 12:01
برنامه x360ce رو دانلود کنید کپی کنید در محل نصب بازی و توش دکمه ها رو تنظیم کنید.

لینک دانلود و توضیحات بیشتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه موقع اجرا سیستم رو به حالت Sleep میبره :n02:
نمیدونم دردش چیه! ورژن های دیگه نداره آیا؟
حالا طریقه تنظیمشون چطوره؟

CRIS Joon CR7
28-03-2013, 12:17
برنامه موقع اجرا سیستم رو به حالت Sleep میبره :n02:
نمیدونم دردش چیه! ورژن های دیگه نداره آیا؟
حالا طریقه تنظیمشون چطوره؟

[آموزش] تبدیل دسته های معمولی به دسته ی فابریک XBOX 360 ( پست اول حتما خوانده شود ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DJ POLESTAR
28-03-2013, 12:33
نمیدونم مشکل چیه که وقتی x360ce رو اجراش میکنم سیستم به حالت خواب (Sleep) میره :|

sinners_silent
29-03-2013, 12:33
سلام.دوستان عیدتون مبارک:n16:
از بچه ها کسی پچ یا اپدیتی چیزی سراغ نداره که بشه نیو کمپ رو اضافه کرد؟

soheilnouri
30-03-2013, 16:43
بگرد تو گوگل بزن:

New patches for fifa 2013(nou camp)

mehdi_vsgh
30-03-2013, 21:14
پدرم در اومده از صب تا الن هی این اوریجن میخواد خودشو اپدیت کنه سرعت اپدیتش فوق العاده پایینه یه دفه هم وسط کار اپدیت قطع میشه و مجبورم از اول شروع کنم...اعصاب نذاشته برام

Gregar
30-03-2013, 21:48
پدرم در اومده از صب تا الن هی این اوریجن میخواد خودشو اپدیت کنه سرعت اپدیتش فوق العاده پایینه یه دفه هم وسط کار اپدیت قطع میشه و مجبورم از اول شروع کنم...اعصاب نذاشته برام

اریجین رو Run as administrator بزن ببین سرعت اپدیت فرقی میکنه یا نه .

soheilnouri
31-03-2013, 11:57
چرا تو لايو وقتي ميخايم با دوستي دوستاته بازي كنيم ابديت نيست؟

mehdi_vsgh
31-03-2013, 16:50
اریجین رو Run as administrator بزن ببین سرعت اپدیت فرقی میکنه یا نه .

اقا فایده نداره...هرکاری میکنم نصفه و نیمه یه دفه قطع میشه....با پیروکسی فایر هم تست کردم فقط کمی سرعت دانلودش میره بالا (14 کیلوبایت بر ثانیه) ولی بازم وسط کار قطع میشه

Gregar
31-03-2013, 19:02
اقا فایده نداره...هرکاری میکنم نصفه و نیمه یه دفه قطع میشه....با پیروکسی فایر هم تست کردم فقط کمی سرعت دانلودش میره بالا (14 کیلوبایت بر ثانیه) ولی بازم وسط کار قطع میشه

یه کاری کن ببین جواب میده یا نه . اگه فقط اریجینه که اپدیت میشه برو از سایت فایل هیپو اخرین ورژنش رو بگیر و نصب کن . قبلش این ورژن اریجین رو پاک کن و بعد اونو نصب کن . اون احتیاج به اپدیت شدن نداره . البته یه راه موقتیه و نمیشه همیشه از این روش رفت واسه اپدیت اریجین .

mehdi_vsgh
01-04-2013, 10:11
یه کاری کن ببین جواب میده یا نه . اگه فقط اریجینه که اپدیت میشه برو از سایت فایل هیپو اخرین ورژنش رو بگیر و نصب کن . قبلش این ورژن اریجین رو پاک کن و بعد اونو نصب کن . اون احتیاج به اپدیت شدن نداره . البته یه راه موقتیه و نمیشه همیشه از این روش رفت واسه اپدیت اریجین .

ممنون به طرز معجزه اسایی بالاخره اپدیت شد....ازت ممنونم:n19:

khelane
01-04-2013, 20:27
چرا تو لايو وقتي ميخايم با دوستي دوستاته بازي كنيم ابديت نيست؟

سلام
شاید طرف بازیش رو اپدیت نکرده و باید منتظر بمونی تا اون اپدیتش رو انجام بده
راستی چه خبر از دنیای بازی کنسولم دو سه ماهی میشه فقط چند بار روشنش کردم دارم دق میکنم تا یه شب بتونم روشنش کنم و یه دست فیفا بازی کنم اینقدر سرم شلوغه شبها میام خونه همون ساعت 12 میخوابم ....
به امید یه روز خوش فیفاییی دیگه

Gregar
01-04-2013, 23:43
سلام
راستی چه خبر از دنیای بازی کنسولم دو سه ماهی میشه فقط چند بار روشنش کردم دارم دق میکنم تا یه شب بتونم روشنش کنم و یه دست فیفا بازی کنم اینقدر سرم شلوغه شبها میام خونه همون ساعت 12 میخوابم ....

منم تا یه چند ماه دیگه احتمالا قضیه تو واسم پیش بیاد ولی رو پی سی . رفتم چند روز پیش ارجینال خریدم احتمالا تا اخر تابستون بیشتر بازی نکنم این فیفا رو . پول دادم خریدم حالا مجبورم بشینم بازی کنم . شاید ما هم بریم دنبال کلاس های شبکه .

soheilnouri
03-04-2013, 12:18
سلام

معلومه خیلی کار و کاسبی داغه ها وهاب جون...بابا 12 شب وقت خواب نیست که...خبری نیست از فیفا 13...ابدیت میشه هر ماه و بازی روونتر شده شدید...مثلا الان مادرید بشدت قوی شده و بارسا یکم ضعیف تر شده و بایرن قوی...وهاب یه سوال...اگر طرف بازیش ابدیت نباشه و ماله من باشه بازی کلا ابدیت نمیشه تو لایو؟

A.N.A.P
03-04-2013, 16:31
معلومه خیلی کار و کاسبی داغه ها وهاب جون...بابا 12 شب وقت خواب نیست که...خبری نیست از فیفا 13...ابدیت میشه هر ماه و بازی روونتر شده شدید...مثلا الان مادرید بشدت قوی شده و بارسا یکم ضعیف تر شده و بایرن قوی...وهاب یه سوال...اگر طرف بازیش ابدیت نباشه و ماله من باشه بازی کلا ابدیت نمیشه تو لایو؟

بايد بازي دو طرف آپديت باشه.مثلا اگه واسه شما آپديت نباشه نميشه آنلاين زد.

soheilnouri
03-04-2013, 23:39
فك كنم ميشه وليً نه با تركيب به روز

hande13
04-04-2013, 12:13
دوستان دسته بازی رو چطور تنظیم کنم من برنامه x360 رو میزنم ولی دسته از کار میفته میشه یک عکس از تنظیم دقیق دسته بزارید مرسی

stealer
04-04-2013, 13:45
دوستان سایتی هست که توش اپدیت های جدید فیفا رو بذاره؟
واسه pes خیلی هست ولی فیفا....

A.N.A.P
04-04-2013, 14:06
فك كنم ميشه وليً نه با تركيب به روز

نه عزيزم.اگه آپديتي كه خود فيفا از لايو ارائه ميده رو كنسل كني نميذاره وارد قسمت بازي هاي‌ آنلاين بشي و هر وقت ميخواي وارد بشي پيغام آپديت ميده.

khelane
04-04-2013, 19:35

کاروکاسبی داغ هم باشه سهیل جان ولی کو پول .هرچی درمیارم فرداش گرونتره و باید چیزی هم روش بزارم:n02:
بیخیال همین بازی اخرشه :n05:
تو مد انلاین بخش کاستوم میتونی بازی کنی زمانی که دوستتون یا هرکسی که میخواید بازی کنید بازیش اپدیت نشده باید به همین روش کاستوم برید

منم تا یه چند ماه دیگه احتمالا قضیه تو واسم پیش بیاد ولی رو پی سی . رفتم چند روز پیش ارجینال خریدم احتمالا تا اخر تابستون بیشتر بازی نکنم این فیفا رو . پول دادم خریدم حالا مجبورم بشینم بازی کنم . شاید ما هم بریم دنبال کلاس های شبکه .
پسر عجب تفاهمی :n04:
منم دنبال کلاس های شبکه فقط به خاطر استفاده از تجربیات استاد و کار با دستگاها هستم انشالله اوایل تابستون تو مرکز استان یه دوره mcitp برگذار میکنن که همراهش هم میتونم شغلم رو ادامه بدم...
ولی هدفم سیسکو هست همراهش ccna میخوام mctip رو بگیرم بعد کلا برم سیسکو به امید خدا
امیدوارم موفق باشید

Gregar
04-04-2013, 23:57
کاروکاسبی داغ هم باشه سهیل جان ولی کو پول .هرچی درمیارم فرداش گرونتره و باید چیزی هم روش بزارم:n02:
بیخیال همین بازی اخرشه :n05:
تو مد انلاین بخش کاستوم میتونی بازی کنی زمانی که دوستتون یا هرکسی که میخواید بازی کنید بازیش اپدیت نشده باید به همین روش کاستوم برید

پسر عجب تفاهمی :n04:
منم دنبال کلاس های شبکه فقط به خاطر استفاده از تجربیات استاد و کار با دستگاها هستم انشالله اوایل تابستون تو مرکز استان یه دوره mcitp برگذار میکنن که همراهش هم میتونم شغلم رو ادامه بدم...
ولی هدفم سیسکو هست همراهش ccna میخوام mctip رو بگیرم بعد کلا برم سیسکو به امید خدا
امیدوارم موفق باشید

اره دیگه منم این فیفا فکر کنم فیفای اخرم باشه . همینم که چند روز پیش این همه پول بی زبون رو دادم واسه ارجینال حالا حیفم میاد بازی نکنم . مغزه به کل موقع سی دی کی خریدن تعطیل شده بود .
چنان لگ شدیدی دارم از روز اول که کلا قید انلاین رو فعلا زدم . 12 لگش قابل تحمل بود اما این به هیچ وجه نمیشه بازی کرد تازه اگه DC نشی تو بازی . :n08:رفتم این همه پول واسه ارجینال فیفا دادم که بشینم کریر رو با cpu بازی کنم . خفت تا چه حد :n19:

A.N.A.P
05-04-2013, 14:14
اره دیگه منم این فیفا فکر کنم فیفای اخرم باشه . همینم که چند روز پیش این همه پول بی زبون رو دادم واسه ارجینال حالا حیفم میاد بازی نکنم . مغزه به کل موقع سی دی کی خریدن تعطیل شده بود .
چنان لگ شدیدی دارم از روز اول که کلا قید انلاین رو فعلا زدم . 12 لگش قابل تحمل بود اما این به هیچ وجه نمیشه بازی کرد تازه اگه DC نشی تو بازی . :n08:رفتم این همه پول واسه ارجینال فیفا دادم که بشینم کریر رو با cpu بازی کنم . خفت تا چه حد :n19:
من شبا Live بازي ميكردم لگ نداشت ولي Delay داشت يه 0.5 ثانيه.
ولي روزا تاخير داشت كه هيچ لگ هم داشت +‌ DC .
يعني تموم اتفاقاي بدي كه ميتونست واسه يه كسي كه آنلاين ميزنه بيوفته واسه من مي افتاد :‌ Delay + Lag + DC

soheilnouri
05-04-2013, 16:01
ولي من با كنسول وقتي ميرم تو لايو خيلي روونه تقريبا..امروز سه تا بازي كردم روون بود.شايد با pc اينجوريه

soheilnouri
05-04-2013, 16:01

ححالا چرا فيفاي اخر مگه اخر زمان ميشه:))

R.E.S
05-04-2013, 16:17
بچه ها پچ جدید برای این بازی نیومده برای اصلاحاتی چیزی؟

soheilnouri
05-04-2013, 17:00
واسه pc خبر ندارم ولي واسه كنسول مياد مرتب

afshin-434
05-04-2013, 18:46
ولي من با كنسول وقتي ميرم تو لايو خيلي روونه تقريبا..امروز سه تا بازي كردم روون بود.شايد با pc اينجوريه

دوست گرامی شما چطوری با کنسول آنلاین بازی میکنی و بن نمیشی؟
دستگاهت مگه کپی خور نیست؟
میشه یکم توضیح بدی؟

khelane
05-04-2013, 21:05
اینطوری شما دوستان میگید منم فردا برم اپدیت داشبورد ایکس باکسم رو بگیرم بازی فیفا رو بازم شروع کنم خدایش مد هم مد های فیفا واقعا خیلی حال میده تازه بایکنم هم چقدر قوی کرده بودم در مود BE A PRO برم انلاین رو بچسبم چند روز هست اینترنتم با سرور 4.2.2.4 تایم اوت نمیده اگه نده تا چند روز اینده عالی میشه
----------------------
راستی کسانی که بازی رو اپدیت کردند بارسا قوی تر شده یا نه فقط یه کم سرعت سانچز یا پدرو رو ببرن بالا چی میشه این بارسلون
دوستان من وقتی با بارسلون بازی میکردم انلاین همیشه پویول رو میبردم بیرون خیلی ضعیف بود تازه بازی رو گرفته بودم تا دوماه پس از اون هم همینطوری بجاش ماسکرانو رو میاوردم جاش خواهر زاده ام بهم گفت شاید به خاطر مسدوم شدنش بود (مال اویل فصل بود فکر کنم)الان وضعیتش بهتر شده؟

afshin-434
05-04-2013, 22:06
اینطوری شما دوستان میگید منم فردا برم اپدیت داشبورد ایکس باکسم رو بگیرم بازی فیفا رو بازم شروع کنم خدایش مد هم مد های فیفا واقعا خیلی حال میده تازه بایکنم هم چقدر قوی کرده بودم در مود BE A PRO برم انلاین رو بچسبم چند روز هست اینترنتم با سرور 4.2.2.4 تایم اوت نمیده اگه نده تا چند روز اینده عالی میشه
----------------------
راستی کسانی که بازی رو اپدیت کردند بارسا قوی تر شده یا نه فقط یه کم سرعت سانچز یا پدرو رو ببرن بالا چی میشه این بارسلون
دوستان من وقتی با بارسلون بازی میکردم انلاین همیشه پویول رو میبردم بیرون خیلی ضعیف بود تازه بازی رو گرفته بودم تا دوماه پس از اون هم همینطوری بجاش ماسکرانو رو میاوردم جاش خواهر زاده ام بهم گفت شاید به خاطر مسدوم شدنش بود (مال اویل فصل بود فکر کنم)الان وضعیتش بهتر شده؟

میشه پست بالا رو جواب بدید؟

میشه یکم توضیح بدی؟

Gregar
05-04-2013, 22:36
من شبا Live بازي ميكردم لگ نداشت ولي Delay داشت يه 0.5 ثانيه.
ولي روزا تاخير داشت كه هيچ لگ هم داشت +‌ DC .
يعني تموم اتفاقاي بدي كه ميتونست واسه يه كسي كه آنلاين ميزنه بيوفته واسه من مي افتاد :‌ Delay + Lag + DC

دقیقا . همین که گفتی . در بهترین حالت 0.5 ثانیه تاخیر داره . مواقع دیگه که تقریبا 1 ثانیه تاخیر میشه واسه من و dc و لگ با هم .

توی فیفا 12 میتونستم با دیلی نیم ثانیه هم خوب بازی کنم اما فیفا 13 نمیدونم چی داره که اصلا با دیلی نمیتونم بازی کنم . به هیچ وجه نمیتونم تحمل کنم دیلی رو توی فیفا 13 . فکر کنم به خاطر اینه که گیم پلی کمی عوض شده . مخصوصا توی دریبلینگ .
یه چیز دیگه هم راجع به لگ هایی که بعضی وقتها میزنه دیدم بازی صدای خش خش از خودش در میاره نمیدونم از چیه . توی 12 همچین چیزی نداشتیم . فکر کنم صدای بازی هم که میپره صدای خش خش میده .

ححالا چرا فيفاي اخر مگه اخر زمان ميشه:))

تازگی ها دلم به بازی نمیره دیگه . این فیفا رو هم فکر کنم دارم زوری بازی میکنم . هیتمن و اساسین 3 اخرین بازی غیر فیفا بود که بازی کردم . حتی اسکایریم رو نیمه تموم گذاشتم .

----------------------

اره match day رو هم بزنی توی قسمت مصدومیت ها سه نفر رو مصدوم نشون میده . توی انلاین هم همون ماسکرانو جاشو گرفته .

MeeMa
06-04-2013, 10:31
یک نکته ای کشف کردم!
توی پی سی هرچقدر رمتون بیشتر باشه سرعت بازی واقعیتره! (نرم و روونتر هم هست) حتما رمتون بیشتر از 6 باشه تا تاثیر رو حس کنید
در صورت 4 گیگ بودن هیچ برنامه ای نباید باز باشه حتی explorer.exe رو هم ببندید!
البته این بازی بیشتر از دو گیگ رم نمیخواد ولی من فکر میکنم فضای خالی رم رو نمیتونه به خوبی تشخیص بده!

یک سوال: آخرین آپدیت رسمی آفلاین کدوم ورژنه؟

soheilnouri
06-04-2013, 16:55
كلا هر بازي يه نيازهاي استاندارد واسه اجراي بازي داره.از اون استاندارها اگر بالاتر بره بايد اين نياز مخصوص به رم باشه.

soheilnouri
06-04-2013, 17:03
دوستان ببخشيد هيج ربطي سوالم به فيفا نداره.تا حالا از لايو فيلمًrent كردين؟داشتم فيفا ميزدم يهو اومد django واسه خريد و اجاره..خريد ١٢٠٠ تا بوينتً يمخاد.اجاره ٢٠٠ تا.فقط چطوريه اجارش؟

khelane
06-04-2013, 20:28
میشه یکم توضیح بدی؟

دستگاه من کپی خور هست و باید شما جدید ترین داشبورد رو ریخته و بازی پچ دار رو تهیه کنی بعد یه اکانت گلد میخواد و یه انلاین پسس ::
دستگاه کپی
اپدیت داشبورد و اپدیت جدید ترین پچ واسه کنسول
بازی پج شده
انلاین پسس برای انلاین بازی کردن فیفا
و در اخر هم اکانت گلد واسه تمام بازی ها میخواد

A.N.A.P
06-04-2013, 23:16
دوستان ببخشيد هيج ربطي سوالم به فيفا نداره.تا حالا از لايو فيلمًrent كردين؟داشتم فيفا ميزدم يهو اومد django واسه خريد و اجاره..خريد ١٢٠٠ تا بوينتً يمخاد.اجاره ٢٠٠ تا.فقط چطوريه اجارش؟

اجارش اينجوريه كه بايد ظرف مدت 24 ساعت يا 48 ساعت فيلم رو نگاه كني و بعدش فيلم پاك ميشه!

soheilnouri
07-04-2013, 01:06
شما اگر بازيت stealth patch و يا برنر مكس باشه كپي نميشي

Turok-71
09-04-2013, 06:50
سلام،،
امشب خواستم آنلاین بازی کنم فیفارو نشد که نشد...

بازی رو آپدیت کردم اما وقتی که میرسه به EA رمزش هی ارور میده!!!میگه کلمات بایستی بین 8 تا 16 تا باشن و فلانو بیسار!!!
بالاش که ایمیله،،،زیرشم رمزه دیگه!!

جریان چیه؟
____

حل شد...میخواستیم واسه تعطیلاتمون فیفا لایو بزنیما...هزارتا دامبول داره...آقا نخواستیم...

Gregar
12-04-2013, 07:53
نمیدونم چی شده که توی کریر هر بازی ای در مقابل بارسا قرار میگیرم تا گزینه play match رو میزنم بازی کرش میکنه . تنها راهش sim کردن بازیه که دیگه صد در صد میبازم به بارسا . از همون اول تمام بازی ها مقابل بارسا همین مشکل رو داشت . الان فصل دومم بازم همین مشکل رو داره . کسی تا حالا اینجوری شده واسش که مقابل تیم خاصی کرش کنه ؟ فکر میکنم بر میگرده به ناقص دانلود شدن ترکیب اون تیم حریف که اول کریر گزینه download latest رو واسه squad میزنیم .

sami-z
12-04-2013, 20:45
چطوری باید آپدیت کنم؟؟؟؟هر چی اون آپدیت 1.7 رو نصب میکنم هیچ تغییری نمیکنه!!

underali
13-04-2013, 18:01
اینم پچ در راه جام جهانی 2014 برای شما فن های فیفا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
منبع + لینک دانلود در منبع

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

underali
13-04-2013, 18:06
Revolution Mod 13 V.1.3 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

underali
13-04-2013, 18:17
پچ چمن

soheilnouri
13-04-2013, 20:26
ابن پچ فقط با کامپیوتر هست؟ممکنه واسه کنسول بصورت دی ال سی عرضه بشه؟

EngineeR EhsaN
13-04-2013, 21:22
دوستان این لینک آپدیت ترانسفرهای بازی تا 31 مارس هست ولی من نتونستم نصبش کنم کسی میتونه امتحان بکنه ببینه مشکل از چیه؟

Gregar
14-04-2013, 13:19
ابن پچ فقط با کامپیوتر هست؟ممکنه واسه کنسول بصورت دی ال سی عرضه بشه؟

این پچ ، پچ رسمی نیست و از طرف EA ارائه نمیشه . فکر کنم کنسولی ها یا باید فقط ارجینال داشته باشن یا قید این پچ های غیر رسمی رو بزنن .
این همه ظلم سر pc میشه بالاخره باید یه جا سر کنسول تلافیش کنه :n02:

amirnikan
14-04-2013, 16:36
کسی کار اب modding way رو بلده؟

malcolm123
14-04-2013, 17:27
شما توی Crack بازی باید فایل rldea.dll رو هم کنار فایل Boot بازی که EXE هست قرار بدی برات ضمیمه میکنم
سلام دمت گرم کمک کردی مشکل یه کاربر دیگه هم حل بشه

CRIS Joon CR7
14-04-2013, 20:08
این دریبل که سریع توپ رو میندازه پشت مدافع چجوریه؟
این رو شانسی زدم یادم نیست :دی
روش خاصی داره؟

Turok-71
14-04-2013, 22:35
این دریبل که سریع توپ رو میندازه پشت مدافع چجوریه؟
این رو شانسی زدم یادم نیست :دی
روش خاصی داره؟

آنالوگ راستو زدی!! به فراخور زمان و موقعیت سنجی طرف برمیگرده ک با چه جهتی و چه موقعی بزنی...

آلوده ی سرتوپ کشوییتم کا!!D

اینو رو گونی برنج زدی یا پر مرغابی؟؟؟DD

abolfazlm
16-04-2013, 21:50
اولین اطلاعات FIFA14 فردا ...!

EngineeR EhsaN
17-04-2013, 00:22
دوستان کسی میتونه یه سیستم واسه دفاع و ضد حمله پیشنهاد بده؟

Gregar
17-04-2013, 12:18
دوستان کسی میتونه یه سیستم واسه دفاع و ضد حمله پیشنهاد بده؟

5-4-1 بچین . البته بستگی به تیمت داره که چه 5 دفاعه ای رو بچینی . بیشتر به درد بازی با cpu میخوره اما واسه بازی با ادم هم بد نیست و میتونی 4 دفاعه اش هم بکنی که بهتره و به صورت 4-1-2-1-2 . CDM خیلی نقش مهمی توی این دوتا ترکیب داره .
واسه بارسا خیلی خوب جواب نمیده اما واسه رئال خوبه . مخصوصا سیستم دومی .

باید حتما تاکتیکت رو هم درست کنی . قسمت play speed رو بالا بزار به همراه free form . قسمت chance creation رو هم هر جور دوست داری بسته به سیستمت درست کن . اما معمولا بزارش روی risky و بقیه اش هی چی خواستی . قسمت دفاع رو فقط pressure رو بزار روی low و خط دفاعی رو cover کن .

Turok-71
17-04-2013, 16:11
بچه ها موافقید هر سری در مورد بهترین ترکیب و ارنج هر تیم صحبت کنیم؟؟

واسه هر تیمی هرکسی تجربه شخصیشو بگه!!

مثلا یه ترکیب واسه هر تیم میتونه چ نقاط قوت و ضعفی تو بازی داشته باشه.

فکر کنم بیشترین انتخابا رئال بارسا هستن.

اگه موافقین بحث کنیم در موردش!!

Black Vengeance
17-04-2013, 16:33
مدت دو روزه که وقتی از طریق اریجین Sign in می کنم به نظر میاد سر کاریم ! با اینکه به اینترنت وصلم اون بالا Go Online می نویسه (دقیقا مثل زمانی که آفلاین Sign in می کنید)
این طوری نمی شه آنلاین بازی کرد

کسی آنلاین باز هست اینجا چنین مشکلی داشته باشه ؟ دو روز میشه که این طور شده

Reza31001
17-04-2013, 17:16
با چلسی ترکیب 4-2-3-1 مناسبه

کول تری لوییز (کیهیل) ایوانویچ
میکل (اسکار) لمپارد
هازارد ماتا رامیرس
تورس

A.N.A.P
17-04-2013, 17:21
با چلسی ترکیب 4-2-3-1 مناسبه

کول تری لوییز (کیهیل) ایوانویچ
میکل (اسکار) لمپارد
هازارد ماتا رامیرس
تورس

چلسي فقط تو FIFA 11 . يعني اين تيم عجيب فوق العاده بود. تركيبش هم 4-1-2-1-2 بود.
فقط به درد لايو ميخورد.
بعضي از دوستاي همين جا هم باهاش آشنايي داشتن :n02:

مهدي.ف
17-04-2013, 19:06
کلا 4-1-3-2 ترکیب جالبیه! هم میتونی دفاع کنی هم حمله فقط خودت باید تیمو عقب جلو کنی خودش متوسطه

Turok-71
17-04-2013, 20:21
ترکیبی که الان واسه بارسا میزارم اینه:

(LWB) آلبا ن پیکه(LCB) ن پویول(RCB)ن آلوز (RWB)

فابرگاس (CDM)
مسی (LCM) ننننننننننننننننن پدرو (RCM)

اینیستا(LAM) ئئئئئئ ژاوی (RAM)

ویا (CF)

با یه سری تغییرات توی کاستوم تاکتیتک که مربوط میشه به سرعت و جایگیری سریع بازیکنا که دفاع حریف رو به هم میریزه و میشه تیکی تاکا کرد.
تغییر هافبکا با مهاجما تاثیر زیادی تو به هم ریختن دفاع حریف داره،مثلا مثی با ژاوی!!
با این سیستم رئال رو 3-1 و 2-1 رو لجندری زدم،سیستم شناوریه...D
نقاط قوت:
1 استفاده از عرض زمین به راحتی،وقتی تو عرض بازی میکنید راحت میشه مدافع هارو دور زد!
2 گزینه های زیاد واسه پاس کاری
3 سرعت بالا تو حمله ها

نقاط ضعف:
کلا سیستم دفاعیه که باید با تجربه عمل کنید و از همون جلو خنثی کنید توطئه هارو.:دی

amin 2010
17-04-2013, 20:35
البرز :n02:
لجندری کیلو چنده پاشو بیا PSN ببین با رئال چجوری تیکی تاکا رو به فنا میدم :n02:
4-3-2-1

کاسیاس
کوئنترائو راموس پپه مارسلو

مودریچ الونسو اوزیل
رونالدو دی ماریا
کریم

با هافبک ها هم وینگای حریف و من مارک می کنم و دیگر هیچ :n02:
همشم نکته مثبته موشکل نداره اصن :n02:

+

چلسي فقط تو FIFA 11 . يعني اين تيم عجيب فوق العاده بود. تركيبش هم 4-1-2-1-2 بود.
فقط به درد لايو ميخورد.
بعضي از دوستاي همين جا هم باهاش آشنايي داشتن :n02:
هی وااای اقا یادمون نیار :n14::n02:
کابوس بود .... دروگبا ، الکس !!!! فوتبالیست نبودن که غول بودن !

EngineeR EhsaN
17-04-2013, 21:19
5-4-1 بچین . البته بستگی به تیمت داره که چه 5 دفاعه ای رو بچینی . بیشتر به درد بازی با cpu میخوره اما واسه بازی با ادم هم بد نیست و میتونی 4 دفاعه اش هم بکنی که بهتره و به صورت 4-1-2-1-2 . CDM خیلی نقش مهمی توی این دوتا ترکیب داره .
واسه بارسا خیلی خوب جواب نمیده اما واسه رئال خوبه . مخصوصا سیستم دومی .

باید حتما تاکتیکت رو هم درست کنی . قسمت play speed رو بالا بزار به همراه free form . قسمت chance creation رو هم هر جور دوست داری بسته به سیستمت درست کن . اما معمولا بزارش روی risky و بقیه اش هی چی خواستی . قسمت دفاع رو فقط pressure رو بزار روی low و خط دفاعی رو cover کن .

تعریف سیستم دوم رو خیلی شنیدم ولی مشکلی که هست اصلا این ترکیب تو بازی من نیست!! خودم باید بسازمش؟! راستی با سیتی بازی میکنم، سه تا دفاع سرعتی کلیشی، مایکن و ریچاردز دارم با یه CDM که یحیی توره باشه

Turok-71
17-04-2013, 21:27
البرز :n02:
لجندری کیلو چنده پاشو بیا PSN ببین با رئال چجوری تیکی تاکا رو به فنا میدم :n02:
4-3-2-1

کاسیاس
کوئنترائو راموس پپه مارسلو

مودریچ الونسو اوزیل
رونالدو دی ماریا
کریم

با هافبک ها هم وینگای حریف و من مارک می کنم و دیگر هیچ :n02:
همشم نکته مثبته موشکل نداره اصن :n02:

+

هی وااای اقا یادمون نیار :n14::n02:
کابوس بود .... دروگبا ، الکس !!!! فوتبالیست نبودن که غول بودن !

آرمینی شنیدن کی بود مانند لجندری!!
آخ آخ اگه با بارسا بیفتم جلوت آرمین،:n23:
با تیکی تاکا کاری میکنم درصد مالکیتت بره زیر خط فقر:n10:
من ک میدونم ازون رئالیا هستی که اگه کریس رونالدو رو ازش بگیری میشه تیم بتامتازون بوشهرDD
+
کلاس درس وا شد:
از هافبکای کناری واسه مارک کردن استفاده میکنی؟؟

Black Vengeance
17-04-2013, 21:59
تعریف سیستم دوم رو خیلی شنیدم ولی مشکلی که هست اصلا این ترکیب تو بازی من نیست!! خودم باید بسازمش؟! راستی با سیتی بازی میکنم، سه تا دفاع سرعتی کلیشی، مایکن و ریچاردز دارم با یه CDM که یحیی توره باشه
این سیستم در fifa 13 با نام 442 diamond و 442 diamond wide هست

amin 2010
17-04-2013, 23:46
آرمینی شنیدن کی بود مانند لجندری!! آخ آخ اگه با بارسا بیفتم جلوت آرمین،:n23:

با تیکی تاکا کاری میکنم درصد مالکیتت بره زیر خط فقر
:n10:

من ک میدونم ازون رئالیا هستی که اگه کریس رونالدو رو ازش بگیری میشه تیم بتامتازون بوشهرDD
+
کلاس درس وا شد:
از هافبکای کناری واسه مارک کردن استفاده میکنی؟؟

مالکیت چیه برادر من ،وقت کشی مدرن من اسمشو میزارم :n02: اقا یه تیمی بود پارسال تو لیگ قهرمانان 89 درصد مالکیت داشت بعد همون بازیو باخت ، حالا من اسمشو نمیارم ریا نشه :n02:
من تکذیب میکنم اقا ! ما از زمان قدیم طرفدار بودیم اینا شایعست همش :n02:
+
عزیزمی من درس پس میدم و از این تعارفا :n02:
اره البرزی این کار شدید جواب میده بخصوص اگه بخوای بازیو ببندی و فضا به حریف ندی . دو تا مزیتم داره این کار ، اولیش اینه اگه با دفاع هات من مارک کنی حریف میتونه با یه جابجایی ساده تو خط حمله کل خط دفاعیتو به هم بزنه ، حالا اگه با هافبک ها مارک کنی حریفو ( بخصوص وینگ های سرعتی رو ) اگه حریف جابجایی توی خط حملش بده خط دفاعی ساختارشو حفظ میکنه و فضا به حریف نمیده .
مزیت دوم هم اینه درسته اسمش من مارک هست ولی بعضی وقت ها پیش میاد که دوست داری حداقل دو نفر بازیکن حریفو مارک کنن و بیان رو پاش :n02: فیفا اجازه این کارو نمیده پس با این مارک کردن در اصل بازی رو دور میزنی ! وقتی مهاجما به خط دفاعی نزدیک شدن نزدیک ترین مدافع به مهاجم حریف به صورت خود به خود میاد اون بازیکنو مارک می کنه ، حالا اگه یه هافبک هم اون بازیکنو مارک کرده باشه به راحتی میتونی اون بازیکنو دو نفره تحت فشار بزاری تا توپو لو بده
مثلا اگه بخوام جلوی ترکیب بارسایی که چیدی بازی کنم ویا رو با الونسو مارک می کنم ، پدرو و مسی رو هم با اوزیل و مودریچ ( می خوای منو گول بزنی وینگاتو یه خط عقب بردی ؟:n24: من گول نمی خورم :n02:) حالا با این ترکیب فقط برادر مهندس و رفیقش ازاد میمونن که اونام میتونن با هم پاسکاری کنن موشکلی ندارم من :n02:

احسان جان این سیستم برای من سیتی واقعا جواب میده بخصوص با داشتن یه بازیکن مثله یحیی توره که یه تنه میتونه کل تیم حریفو نابود کنه ! حتما امتحان کن

M E S S I
18-04-2013, 00:56

طرفداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7%D9%88%DB%8C%D8%B1%20%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8% B1%20%D8%B4%D8%AF%D9%87%20%D8%A7%D8%B2%20%D9%81%DB %8C%D9%81%D8%A7%2014%D8%9B%20%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8 %B4%D8%A7%D8%B1%20%D8%AF%D8%B1%20%D9%BE%D8%A7%DB%8 C%DB%8C%D8%B2%20%D8%B3%D8%A7%D9%84%20%D8%AC%D8%A7% D8%B1%DB%8C%20%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AF%DB%8C/)- قدرت کنترل توپ افزون تر، دفاع هوشمندانه تر و کنترل گرهای سرعت جدیدتر از ویژگی های معرفی شده از سوی EA Sports شرکت سازنده بازی های فیفا برای نسخه 2014 این بازی است.

به گزارش Bleacher Report، فیفا 14 از سرعت بالاتری برخوردار است. این نسخه از بازی همچنان قدرت مالکیت توپ بالاتری به بازیکنان داده و کاربردهای استراژیک نوتری را هم در برخواهد داشت.
اولین تصویرهای منتشر شده از فیفا 14 به شرح زیر است:

Video: FIFA 14 Top 5 New Features ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

--------------------------------
اینو بگم که خودم Pes بازم و از Fifa خوشم نمیاد ،ولی گفتم حالا به خاطر مسی و بچه ها یه خبری از Fifa14 بزارم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m64m64
18-04-2013, 10:47
بچه ها هرکی آنلاین بازی میکنه منو ادد کنه Origin ID: milixi

pedram_sad
18-04-2013, 11:20
دوستان من بعد از fifa 11 دیگه بازی نکرده بودم
امروز 13 رو گرفتم
میخواستم بدونم این شادی های بعد از گل مثل قبلی ها راهی نداره که خودش نشون بده ؟
تو اون شماره ها وقتی دو تا دکمه فکر کنم rb و lb بود که باهم میزدیشون بعد از گل ، خودش نشون میداد و تلویزیونی میشد

این نداره ؟

soheilnouri
18-04-2013, 11:58
-عاسق این تصاویری سری جدید هستم.بابا اینا که همونن...کی میتونه ثابت کنه این تصاویر که موجوده مربوط به ورژن بعدی بازیه؟

Alex Fera
18-04-2013, 13:34
تایپک فیفا 14 :

FIFA 14 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Iman-Emperatour
18-04-2013, 16:36
دوستان من بعد از fifa 11 دیگه بازی نکرده بودم
امروز 13 رو گرفتم
میخواستم بدونم این شادی های بعد از گل مثل قبلی ها راهی نداره که خودش نشون بده ؟
تو اون شماره ها وقتی دو تا دکمه فکر کنم rb و lb بود که باهم میزدیشون بعد از گل ، خودش نشون میداد و تلویزیونی میشد

این نداره ؟

نه دوست عزیز این امکان در 13 برداشته شد

EngineeR EhsaN
18-04-2013, 19:49
دوستان مسابقات انتخابی تیم‌ ملی هفته بعد تو تهران برگزار میشه، کسی هست بره؟ جالبی مسابقات اینه که PES رو حذف کردن از رشته‌ها!!!

nemesis
18-04-2013, 20:01
دوستان برای اینکه یه با یه تیم بتونیم لیگ رو بازی کنیم و به لیگ قهرمانان بریم و .... کدوم حالت باید بازی کنیم ؟(Xbox360)

کریر رو انتخاب می کنم ولی وارد بازی نمیشه اصلا

khelane
18-04-2013, 21:48
دوستان مسابقات انتخابی تیم‌ ملی هفته بعد تو تهران برگزار میشه، کسی هست بره؟ جالبی مسابقات اینه که PES رو حذف کردن از رشته‌ها!!!

یعنی هرکسی میتونه بره یا کسای که قبلا تو جام دجیتال رتبه اوردن

Gregar
18-04-2013, 22:04
مالکیت چیه برادر من ،وقت کشی مدرن من اسمشو میزارم :n02: اقا یه تیمی بود پارسال تو لیگ قهرمانان 89 درصد مالکیت داشت بعد همون بازیو باخت ، حالا من اسمشو نمیارم ریا نشه :n02:
من تکذیب میکنم اقا ! ما از زمان قدیم طرفدار بودیم اینا شایعست همش :n02:
+
عزیزمی من درس پس میدم و از این تعارفا :n02:
اره البرزی این کار شدید جواب میده بخصوص اگه بخوای بازیو ببندی و فضا به حریف ندی . دو تا مزیتم داره این کار ، اولیش اینه اگه با دفاع هات من مارک کنی حریف میتونه با یه جابجایی ساده تو خط حمله کل خط دفاعیتو به هم بزنه ، حالا اگه با هافبک ها مارک کنی حریفو ( بخصوص وینگ های سرعتی رو ) اگه حریف جابجایی توی خط حملش بده خط دفاعی ساختارشو حفظ میکنه و فضا به حریف نمیده .
مزیت دوم هم اینه درسته اسمش من مارک هست ولی بعضی وقت ها پیش میاد که دوست داری حداقل دو نفر بازیکن حریفو مارک کنن و بیان رو پاش :n02: فیفا اجازه این کارو نمیده پس با این مارک کردن در اصل بازی رو دور میزنی ! وقتی مهاجما به خط دفاعی نزدیک شدن نزدیک ترین مدافع به مهاجم حریف به صورت خود به خود میاد اون بازیکنو مارک می کنه ، حالا اگه یه هافبک هم اون بازیکنو مارک کرده باشه به راحتی میتونی اون بازیکنو دو نفره تحت فشار بزاری تا توپو لو بده
مثلا اگه بخوام جلوی ترکیب بارسایی که چیدی بازی کنم ویا رو با الونسو مارک می کنم ، پدرو و مسی رو هم با اوزیل و مودریچ ( می خوای منو گول بزنی وینگاتو یه خط عقب بردی ؟:n24: من گول نمی خورم :n02:) حالا با این ترکیب فقط برادر مهندس و رفیقش ازاد میمونن که اونام میتونن با هم پاسکاری کنن موشکلی ندارم من :n02:

احسان جان این سیستم برای من سیتی واقعا جواب میده بخصوص با داشتن یه بازیکن مثله یحیی توره که یه تنه میتونه کل تیم حریفو نابود کنه ! حتما امتحان کن

این همون کاریه که من میکنم واسه دفاع کردن . واقعا تیمی که CDM نداشته باشه یا cdm اش قوی نباشه دوی دفاع لنگ میزنه .

من واسه بازی های افلاین مثل کریر سیستم رو میزارم روی 5-4-1 diamond و سیستم رو تقریبا ضد حمله ای میکنم ولی با کمی تغییرات . بدون همون کمی تغییرات توی تاکتیک کلا بازی از این رو به اون رو میشه و به شدت میبازم . ولی تاکتیک رو که اعمال میکنم یادمه با اسپانیول رئال رو روی ورلدکلاس 8-0 زدم . باورم نمیشد . اونم توی کریر که اکثر بازی ها رو میباختم . دو تا پاشن جلوم بود . یا دوتا cdm و 4 تا دفاع یا یک cdm و 5 تا دفاع . کلا من با 2 تا cdm مخالفم و به نظرم تو کار هم یا تداخل ایجاد میکنن یا اون وسط رو به شدت خالی میکنن . یه cdm خیلی خفن داشته باشی میارزه به داشتن دوتا cdm معمولی . از اون طرف 5 تا مدافع هم هم موقع دفاع خیلی با هم هماهنگ کار میکنن . lwb , rwb چون موقع حمله میان جلو خیلی موقع دفاع مزاحم بقیه دفع نمیشن . کلا سیستم خوبی بود در مقابل cpu .

ولی من انلاین که بازی میکنم سیستم اینه . 4-4-2 diamond (طرح الماس مخابرات :n02:) . منتهی با کمی تغییر . کمی rm و lm رو میارم جلو و کمی هم پایین تر . cam رو کمی عقبتر . دوتا مهاجم رو کمی به هم دیگه نزدیک تر و cdm هم ذره ای به دفاع نزدیک تر . چون فاصله دفاع با هافبک تهاجمی ها زیاده با کمی سرعت بازی سازی رو زیاد کرد ولی نه به اندازه ضد حمله . این سیستم به شدت واسه رئال و همچنین در مقابل رئال تست شده و جواب گرفته . CR رو منتهی دیگه lm نمیزاریم و به جاش اوزیل میاد . رونالدو میره یا cam یا st در کنار بنزما . ولی St بهتره و مودریچ بیاد cam بهتره . واسه cdm خدیرا رو به الونسو ترجیح میدم چون دفاعی تر بازی میکنه به درد این سیستم بیشتر میخوره .
این ترکیب تقریبا همون ترکیب پیش فرض رئاله منتهی من اومدم همه جاهای توی فرمیشن رو غیر از خط دفاعی قرینه کرده . یعنی به جای دوتا فافبک دفاعی و یه حمله اومدم یه فابک دفاعی و دو حمله گذاشتم . تیم به شدت هم توی دفاع خوب کار میکنه و هم توی حمله . من اغلب بارسا بر میدارم منتهی باید اعتراف کنم رئال توی 13 بیشتر به درد انلاین میخوره . از اونایی هم نیستم که فقط یاد دارن با کریس دریبل کنن یا از توی خط دفاع پاس هوایی تو عمق بهش بدن و اونم فرار کنه تو دروازه . برعکس با استایل رونالدو اصلا نمیتونم دریبل بزنم . بیشتر با دی ماریا توی رئال و با سانچز و مسی توی بارسا دریبل میزنم . کریس رو فقط واسه سرعتش و شوتاش میخوام و واسه همین میزارمش st .

rz21
18-04-2013, 22:26
شما چه طوری آنلاین میزنید؟کارت دارید دیگه درسته؟وگرنه فری که نمیشه آنلاین زد.

EngineeR EhsaN
18-04-2013, 22:44
یعنی هرکسی میتونه بره یا کسای که قبلا تو جام دجیتال رتبه اوردن
نه به جام دیجیتال ربطی نداره، فدراسیون ورزشهای همگانی برگزار میکنه
واسه انتخابی استانم مسابقات برگزار کردند که نفرات اولشو میفرستن، منم میام! البته من خودم نمیدونستم این مسابقات واسه اینه برای همین یه ماه بود اصلا دست به فیفا نزده بودم دو روز پیش بهم خبر دادن الان دارم مثلا تمرین میکنم!!! نفرات شاخی مثل منتظرالظهور و خویی از چند ماه پیش خودشونو داشتن آماده میکردن

Turok-71
18-04-2013, 23:07
نه به جام دیجیتال ربطی نداره، فدراسیون ورزشهای همگانی برگزار میکنه
واسه انتخابی استانم مسابقات برگزار کردند که نفرات اولشو میفرستن، منم میام! البته من خودم نمیدونستم این مسابقات واسه اینه برای همین یه ماه بود اصلا دست به فیفا نزده بودم دو روز پیش بهم خبر دادن الان دارم مثلا تمرین میکنم!!! نفرات شاخی مثل منتظرالظهور و خویی از چند ماه پیش خودشونو داشتن آماده میکردن

شما شرکت کردی قبلا؟؟
این مسابقات چ قوانینی داره کلا؟؟

EngineeR EhsaN
18-04-2013, 23:09
شما شرکت کردی قبلا؟؟
این مسابقات چ قوانینی داره کلا؟؟

نه متاسفانه قبلا تو این مسابقات نبودم، البته پارسال برای اولین بار تو جام دیجیتال شرکت کردم! قوانینش تا اونجایی که به ما گفتن همون قوانین بین المللیه همونیه که تو جام دیجیتال اجرا میشه

Gregar
19-04-2013, 13:02
اقا احسان فکر کنم پارسال خودت بودی توی ارومیه اول شدی اره ؟ حتما امسال هم برو . جدیدا قهرمانی توی فیفا خیلی ارزش داره . چه از لحاظ مالی چه اینده نگری . منتظرظهور که با FG کلا همه رو دارن درو میکنن امسال . البته خویی پارسال یه کم مشکل داشت با فیفا 12 فکر کنم . ولی امسال واقعا شاخ شدن همشون . جلوی اونا هم بخوای برنده بشی باید شانس هم داشته باشی . راستی ارجینال هم داری دیگه ؟ یا کنسولی ؟

EngineeR EhsaN
19-04-2013, 14:12
اقا احسان فکر کنم پارسال خودت بودی توی ارومیه اول شدی اره ؟ حتما امسال هم برو . جدیدا قهرمانی توی فیفا خیلی ارزش داره . چه از لحاظ مالی چه اینده نگری . منتظرظهور که با FG کلا همه رو دارن درو میکنن امسال . البته خویی پارسال یه کم مشکل داشت با فیفا 12 فکر کنم . ولی امسال واقعا شاخ شدن همشون . جلوی اونا هم بخوای برنده بشی باید شانس هم داشته باشی . راستی ارجینال هم داری دیگه ؟ یا کنسولی ؟

آره درسته ، امسالم میرم ولی وقعیتش هیچ امیدی ندارم :n27: قبل اینکه بهم بگن میریم مسابقات شاید باورتون نشه ولی یه ماه بود اصلا دست به فیفا نزده بودم و جالبه اینه که الانم که باخبر شدم روزی بزور میرسم دو سه دست بازی کنم!! این منتظر‌الظهور و خویی کلا کارشون اینه و با این تمریناتی که دارن بایدم نتیجه بگیرن! البته قهرمانی امسال منم باید اعتراف کنم کمی شانسی بود، با اون بازیای ضعیفی که انجام دادم خودمم نمیدونم چطوری تونستم بیام بالا :n02:
متاسفانه با توجه به ناخن خشکی بنده ، آنلاین ندارم و رو پی سی با نسخه کرک شده بازی میکنم :n02: اکثرا با دوستم بازی میکنم!

Gregar
19-04-2013, 18:07
آره درسته ، امسالم میرم ولی وقعیتش هیچ امیدی ندارم :n27: قبل اینکه بهم بگن میریم مسابقات شاید باورتون نشه ولی یه ماه بود اصلا دست به فیفا نزده بودم و جالبه اینه که الانم که باخبر شدم روزی بزور میرسم دو سه دست بازی کنم!! این منتظر‌الظهور و خویی کلا کارشون اینه و با این تمریناتی که دارن بایدم نتیجه بگیرن! البته قهرمانی امسال منم باید اعتراف کنم کمی شانسی بود، با اون بازیای ضعیفی که انجام دادم خودمم نمیدونم چطوری تونستم بیام بالا :n02:
متاسفانه با توجه به ناخن خشکی بنده ، آنلاین ندارم و رو پی سی با نسخه کرک شده بازی میکنم :n02: اکثرا با دوستم بازی میکنم!

همون بهتر . من الان از ارجینال خریدن پشیمونم . وصل نمیشه ناکردار جدیدا . وصل هم که میشه اصلا لگ داره حسابی . دیلی که کلا نگو . فقط اگه وقت کنم یه کم کریر میزنم .

EngineeR EhsaN
19-04-2013, 18:22
همون بهتر . من الان از ارجینال خریدن پشیمونم . وصل نمیشه ناکردار جدیدا . وصل هم که میشه اصلا لگ داره حسابی . دیلی که کلا نگو . فقط اگه وقت کنم یه کم کریر میزنم .

بنظرم بازی با کامپیوتر اونم تو حالت لجندری خیلی میتونه تو سطح بازی کمک کنه، من خودم تو هیچ بازیکنی تا حالا همچین قدرتی ندیدم :n06:

راستی قرار بود از این به بعد در مورد ترکیب تیم هم صحبت کنیم، اینم ترکیب من با منچستر سیتی:

+
High Pressure

Gregar
19-04-2013, 20:14
بنظرم بازی با کامپیوتر اونم تو حالت لجندری خیلی میتونه تو سطح بازی کمک کنه، من خودم تو هیچ بازیکنی تا حالا همچین قدرتی ندیدم :n06:

راستی قرار بود از این به بعد در مورد ترکیب تیم هم صحبت کنیم، اینم ترکیب من با منچستر سیتی:

+
High Pressure

اره بازی با لجندری خیلی به قوی شدن دفاعت کمک میکنه . واقعا حمله های خفنی میکنن که به سرعت عمل زیادی احتیاج داری .

ولی راجع به ترکیبی که گفتی بالشخصه اصلا با 3-5-2 حال نمیکنم . یعنی کلا اگه بخوام یکی از دفاع کم کنم و به بقیه اضافه کنم ترجیح میدم به فوروارد اضافه کنم تا به هافبک . مثل سیستم 3-4-3 diamond که فکر میکنم هجومی ترین سیستم بازی باشه . البته این مال فیفا 12 بود و بارسلونا . اون زمان چون دفاعم ضعیف بود و هر چی تعداد دفاع رو زیاد میکردمم تاثیری نداشت گفتم بیام قید دفاع رو بزنم و تا میتونم هجومی کنم تیم رو . کلا تاکتیک رو هم کاملا هجومی میریختم . قید دفاع رو کلا میزدم . مثلا توی بازی انلاین . 5 تا میزدم 4 تا میخوردم . البته ریسک خیلی زیادی داشت .

nemesis
19-04-2013, 21:08
دوستان ترکیب ایدال برای رئال مادرید چیه ؟

CRIS Joon CR7
19-04-2013, 22:10
دوستان ترکیب ایدال برای رئال مادرید چیه ؟

من از این ترکیب استفاده میکنم ؛ البته شاید ایده آل نباشه ولی هیچکی حریفم نیست...
جای آربلوا راموس رو دفاع راست ، به جای راموس هم ، واران رو دفاع آخر میزارم ...
تو بیشتر بازی ها هم مودریچ رو به جای خدیرا میزارم ...
سایر پارامتر هایی که تو این عکس هستش رو دقیقا تو بازی اعمال کردم/

Gregar
19-04-2013, 23:36
من از این ترکیب استفاده میکنم ؛ البته شاید ایده آل نباشه ولی هیچکی حریفم نیست...
جای آربلوا راموس رو دفاع راست ، به جای راموس هم ، واران رو دفاع آخر میزارم ...
تو بیشتر بازی ها هم مودریچ رو به جای خدیرا میزارم ...
سایر پارامتر هایی که تو این عکس هستش رو دقیقا تو بازی اعمال کردم/

این ترکیب که خود ترکیب پیش فرض رئاله . تاکتیک هم همون پیش فرض استفاده میکنی یا جدیده ؟ (شرمنده فعلا چون فیفا نمیزنم و نمیتونم از تو بازی ببینم پرسیدم)

rz21
20-04-2013, 13:28
دوستان کسی آنلاین میزنه؟؟

S0R3N4
20-04-2013, 22:15
سلام به همه ی دوستان عزیز

2 تا سوال داشتم خدمتتون...

اول اینکه چطور میشه تو Carrer Mode طوری تنظیم کرد که بعد از هر بازی (نه بعد از چند بازی) به طور اتوماتیک سیو صورت بگیره؟؟؟الان این Auto Save هر چند بازی در میون انجام میشه!
من میخوام بعد از هر بازی صورت بگیره....

و یه سوال تخصصی تر...
من الان رو Xbox360 آخرین ورژن LT رو نصب کردم و دارم باهاش فیفا 13 رو بازی میکنم...
اگه بخوام نقل انتقالات رو آپدیت کنم همه چی میپره از اونجایی که بازی اورجینال نیست و کنسولم -- شده اس یا نه؟؟؟؟

nemesis
20-04-2013, 23:07
دوستان Carrer Mode رو شروع کردم ولی نمیره تو بازی.همش اخبار در مورد نقل و انتقالات میده.چطور باید رفت تو بازی؟

Turok-71
21-04-2013, 12:49
سلام به همه ی دوستان عزیز

2 تا سوال داشتم خدمتتون...

اول اینکه چطور میشه تو Carrer Mode طوری تنظیم کرد که بعد از هر بازی (نه بعد از چند بازی) به طور اتوماتیک سیو صورت بگیره؟؟؟الان این Auto Save هر چند بازی در میون انجام میشه!
من میخوام بعد از هر بازی صورت بگیره....

و یه سوال تخصصی تر...
من الان رو Xbox360 آخرین ورژن LT رو نصب کردم و دارم باهاش فیفا 13 رو بازی میکنم...
اگه بخوام نقل انتقالات رو آپدیت کنم همه چی میپره از اونجایی که بازی اورجینال نیست و کنسولم -- شده اس یا نه؟؟؟؟
در مورد اتوسیو فیفا همینجوری عمل میکنه چنتا بازی یه سیو،،مگر اینکه دستی خودتون سیو کنید.

در مورد آپدیت هم منکه وصل شدم به لایو و آپدیت فیفارو انجام دادم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد(با نسخه کپی)

دوستان Carrer Mode رو شروع کردم ولی نمیره تو بازی.همش اخبار در مورد نقل و انتقالات میده.چطور باید رفت تو بازی؟

فعلا تو فصل نقل و انتقالات هستی،باید صبر کنی تموم بشه و بازیهای دوستانه شروع بشه و بعدش بازی های لیگ...

S0R3N4
21-04-2013, 13:56
با آپدیت کردن نقل و انتقالات...
وضعیت بازیکنا هم آپدیت میشه یا نه؟

Gregar
21-04-2013, 15:40
با آپدیت کردن نقل و انتقالات...
وضعیت بازیکنا هم آپدیت میشه یا نه؟

وضعیت یه بازیکن فقط از طریق match day اپدیت میشه . توی کریر تاثیر نمیذاره .

hamidbehzadi
24-04-2013, 22:25
سلام دوستان من میخام انلاین بازی کنم باید چه مراحلیو انجام بدم (کامپیوتر):n21:

m64m64
25-04-2013, 08:57
سلام دوستان من میخام انلاین بازی کنم باید چه مراحلیو انجام بدم (کامپیوتر):n21:
اگه CD Key اورجینال داری بازی رو نصب کن از طریق اوریجین و البته باید یه اکانت اوریجین هم بسازی

hamidbehzadi
25-04-2013, 12:09
cd key ندارم باید از کجا تهیه کنم؟ بازی کرکی نصب کنم موردی نداره؟

EngineeR EhsaN
25-04-2013, 14:42
دوستان چند دقیقه دیگه بازیا شروع میشه و منم بازی دارم ، خواهش میکنم برام دعا کنین پرچم انجمنو ببرم بالا

Turok-71
25-04-2013, 15:14
دوستان چند دقیقه دیگه بازیا شروع میشه و منم بازی دارم ، خواهش میکنم برام دعا کنین پرچم انجمنو ببرم بالا

ماشالا ماشالا بش بگین: ماشالاااا :33: :biggrin:

EngineeR EhsaN
25-04-2013, 17:24
ماشالا ماشالا بش بگین: ماشالاااا :33: :biggrin:

خدا رو شکر رفتم جزو هشت نفر

h-blade
25-04-2013, 17:51
سرعت سویچ شدن بازیکنها رو از کجا میشه کم کرد ؟؟؟؟؟ خیلی سریع سویچ میکنه....

stealer
25-04-2013, 17:55
اقا میدونم این سوال رو خیلیا قبلا پرسیدن و کلیشه ای شده:دی
ولی این انالوگ راست من کار نمیکنه تو فیفا قبلی که نصب بود کار میکرد ولی یکی دیگه گرفتم نصب کردم دیگه کار نمیده
لطف کنید یکی هم اخرین اپدیتی که اومده رو بگه واسه نقل و انتقالات
ممنون:n16::n12:

mehdi_vsgh
26-04-2013, 14:00
cd key ندارم باید از کجا تهیه کنم؟ بازی کرکی نصب کنم موردی نداره؟
باید حتما cd key داشته باشی برای انلاین...اگه کرکی نصب کنید نمیتونید انلاین بزنید...تو اینترنت سرچ کنید میتونید سایتهایی رو پیدا کنید که cd key رو میفروشن

stealer
26-04-2013, 18:54
اقا میدونم این سوال رو خیلیا قبلا پرسیدن و کلیشه ای شده:دی
ولی این انالوگ راست من کار نمیکنه تو فیفا قبلی که نصب بود کار میکرد ولی یکی دیگه گرفتم نصب کردم دیگه کار نمیده
لطف کنید یکی هم اخرین اپدیتی که اومده رو بگه واسه نقل و انتقالات
ممنون:n16::n12:
به خدا چیزی ازتون کم نمیشه جواب بدین

Arrowtic
26-04-2013, 18:56
به خدا چیزی ازتون کم نمیشه جواب بدین

khelane
26-04-2013, 20:41
خدا رو شکر رفتم جزو هشت نفر

اونجا نیستم یه کم مشت ومالت بدم جا بیوفتی گل زیاد بزنی
موفق باشی
:n19::n19::n19::n19::n19::n20::n20::n20::n20::n19: :n19::n19::n19:

EngineeR EhsaN
26-04-2013, 21:48
اونجا نیستم یه کم مشت ومالت بدم جا بیوفتی گل زیاد بزنی
موفق باشی
:n19::n19::n19::n19::n19::n20::n20::n20::n20::n19: :n19::n19::n19:

خیلی ممنون داداش ، ایشالله سال بعد قرار میذاریم بچه های انجمن با هم باشیم، جاما رو درو کنیم :دی
والله از بدشانسی خوردم به داود رفیعی و بازی اول 2-1 و بازی دوم 2-0 باختم!!
تو ایکس باکس نفر اول مجید قاسمی نفر دوم داود رفیعی و نفر سومم نمیدونم کی شد!!
تو پلی استیشنم نفر اول داود خویی نفر دوم منتظرالظهور و نفر سومم و امیرحسین خلیل زاده شدن!
سطح بازیا فوق العاده بود، هر چی قهرمان و بازیکن عالی بود اومده بود
ایشالله مرداد ماه جام دیجیتال بهتر نتیجه میگیریم

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

Boy Ka
27-04-2013, 10:35
سلام. میگم این بازیکنای قدیمی ( مارادونا پله زیدان و... ) رو نمیشه اضافه کرد؟ پچ و اینا نداره فیفا؟

بعد لباس تیم منتخب classic xi رو چجوری میشه تغییر داد؟

B3HZ@D
27-04-2013, 10:49
یک پچ هست به اسم Modding way که به غیر از بازیکنان و تیم کلاسیک , یک سری تیم باشگاهی و تیم ملی رو هم به بازی اضافه میکنه .
بعلاوه یک سری بازیکن و خیلی موارد دیگه ...

FIFA 13 ModdingWay Mod ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط بگم که باید همه این پچ ها رو دانلود کنی :n02:

Boy Ka
27-04-2013, 12:58
یکیشونو دانلود کردم ولی کار نمیکنه. با ویندوز 64 بیت مشکل دارن؟

B3HZ@D
27-04-2013, 14:49
درود
اگه دانلود کردید بهتره به ترتیب ورژن باشه . یعنی باید از اولین نسخه شروع کنید .
در ضمن پچ باید روی فولدر اصلی فیفا 13 نصب بشه و از طریقه Installer ی که توی خود پچ قرارداده شده بقیه مراحل نصب رو طی کنین .
فیال Read me رو بخونین راهنمایی کرده که چکار کنین .
پچ خیلی خوبیه و آپدیت هایی که ارائه میده خیلی خوب و جالبه :n02:

h-blade
27-04-2013, 15:09
دوستان زمان بازی کمتر از 4 دقیقه نمیشه گذاشت؟؟؟؟؟؟ 4 دقیقه خیلی زیاده....

B3HZ@D
27-04-2013, 15:24
نه نمیشه .
4 دقیقه که خیلی کمه ! لذت بازی رو میگیره و اصلا نمیفهمی چی شد ! :n01:

h-blade
27-04-2013, 15:28
نه نمیشه .
4 دقیقه که خیلی کمه ! لذت بازی رو میگیره و اصلا نمیفهمی چی شد ! :n01:

وقتی career بازی میکنی 4 دقیقه خیلی زیاده تا 3 4 تا بازی بکنی جون به لب میشی ..... لیپ های اروپایی هم که ماشاالله 38 تا بازی فقط واسه لیگ اصلیشون دارن حالا جام های حذفی و غیره و غیره بماند ...........

B3HZ@D
27-04-2013, 15:49
چه کم حوصله ای رفیق ! :n01:
من روی 6 دقیقه میذارم و کریر رو میرم و سه فصل همه بازی ها رو بدون استثنا و بدون Sim Match انجام دادم .
ولی تیم های قوی ستاره هاشون رو فروختن و بازی خیلی مصنوعی شد و من هم کنار گذاشتمش .
این نقل و انتقالات در کریر خیلی الکیه :n27:

h-blade
27-04-2013, 17:20
چه کم حوصله ای رفیق ! :n01:
من روی 6 دقیقه میذارم و کریر رو میرم و سه فصل همه بازی ها رو بدون استثنا و بدون Sim Match انجام دادم .
ولی تیم های قوی ستاره هاشون رو فروختن و بازی خیلی مصنوعی شد و من هم کنار گذاشتمش .
این نقل و انتقالات در کریر خیلی الکیه :n27:

دقیقا به نکته خوبی اشاره کردی مشکل کریر تو فیفا همیشه همین بوده و هست وقتی که ستاره ها سنشون بالا میره دیگه بازی نمیتونه ستاره جدیدی خلق کنه و عملا بعد از 3 فصل بازی کیفیت خودشو از دست میده......

reza.8
27-04-2013, 18:21
آقایون میشه یه تیم معرفی کنید برای کریر مود؟ البته تو وورد کلاس!!! :n02:
راستش با هرتا و ناپل و کاستیا و اسپرز بازی کردم...
دسته دوم باشه و ازلحاظ سرعتی تیم خوبی باشه!!! :n02:

EngineeR EhsaN
27-04-2013, 20:30
آقایون میشه یه تیم معرفی کنید برای کریر مود؟ البته تو وورد کلاس!!! :n02:
راستش با هرتا و ناپل و کاستیا و اسپرز بازی کردم...
دسته دوم باشه و ازلحاظ سرعتی تیم خوبی باشه!!! :n02:

بنظرم یه تیم از دسته سه انگلیس بردار و باهاش ادامه بده، هم بازیت پیشرفت میکنه هم جذابیتش بیشتره

Arrowtic
27-04-2013, 21:21
من با میلان همه جاما رو درو کردم اونوقت آرسنال و لیورپول تو لیگشون 4 و 5 شدن و توی My Jobs بودن . بهشون پیشنهاد دادم سرمربیشون بشم گفتن نه نمیخوایم کاندیداهای بهتر داریم ! از کسی که قرهمان سری آ و جام حذفی و CL شده دیگه کی بهتر میخوان ؟! اولم که خودشون منو خواسته بودن !
مشکل کار کجاست ؟ هیچ جا قبولم نمیکنه(حتی فیورنتینا : دی) و مجبورم تو میلان بمونم .
اگه تیمی توی My Jobs نباشه میتونم خودم بهشون پیشنهاد همکاری بدم ؟

khelane
28-04-2013, 20:12
سلام
کسی هست انلاین بازی کنه با ایکس بکس؟

Turok-71
28-04-2013, 21:30
من با میلان همه جاما رو درو کردم اونوقت آرسنال و لیورپول تو لیگشون 4 و 5 شدن و توی My Jobs بودن . بهشون پیشنهاد دادم سرمربیشون بشم گفتن نه نمیخوایم کاندیداهای بهتر داریم ! از کسی که قرهمان سری آ و جام حذفی و CL شده دیگه کی بهتر میخوان ؟! اولم که خودشون منو خواسته بودن !
مشکل کار کجاست ؟ هیچ جا قبولم نمیکنه(حتی فیورنتینا : دی) و مجبورم تو میلان بمونم .

از کسی که قرهمان سری آ و جام حذفی و CL شده دیگه کی بهتر میخوان ؟!
مشک آن است که خود ببوید!نمیدونم چی چی عطار بگوید!D

این قسمت فیفا طی الگوریتم خاصی نیست که مثلا شما همه جامارو درو کنی وزیر وکیل برات صف بکشنD
تاجایی که من میدونم چنین امکانی نیست...

Boy Ka
28-04-2013, 21:51
من دسته پلی 2 رو به پی سی وصل کردم ولی چندتا مشکل دارم تو بازی.

اول اینکه دروازه بان رو پنالتی ها نمیپره. با چه دکمه ای باید پرید؟
بعد مشخصات بازیکنا رو چجوری میشه دید؟
یه سوال دیگه اینکه وقتی گل میزنی یا تعویض میکنی حدود 10 ثانیه و بیشتر باید خوشحالی یا قیافه بازیکنا رو ببینی. هیچ راهی نیست که اینا رو skip کنیم؟

iker11
28-04-2013, 23:43
فيفا بايد يه فكري به حال اين كريرش بكنه امسال اصلا بازي اون چيزي كه فكر ميكرديم نبود يعني پيشرفتش اونقدر زياد نبود
به شخص نميدونم چرا همچين امكاناتي بازي نداره ولي يه سال يادمه وقتي توي كرير تموم ميشده يه فهرستي از بهترين هاي هر پستي رو ميزاشت كنارشم ستاره فصل و پديده جوان رو انتخاب ميكرد
مثلا بايد تيما رنكينگ داشته باشن مثلا اگه ارسنال رنكش 12 باشه وقتي چند بار قهرماني هاي مختلف رو كسب كني رتبت بره باالا بشي تيم بهتر و بعد اين رو رو خريدهات تاثير مستقيم بدن مثلا تيمي كه اول هست بازيكنا تمايل بيشتري نشون بدن برا رفتن به اون تيم يا اخر فصل كفش طلا يا توپ طلا رو اضافه كنن تيم هاي كلاسيك بهتره بازيكناي شناخته شده باشن اخه الان كي روليو زيكو شيلتون بوتنگرو رو يادشه اينا بازيكناي بزرگي بودن شكي نيست اما بهتره پله ماردونا زيدان باجو مالديني كانتونا انري ندود اينارو اضافه كنن كه حداقل ادم چند تا بازي ازشون ديده باشه يه چيز ديگه اگه من رئال بردارم دوس دارم مثلا ژاوي حداقل 4 فصل ديگه بازي كنه و تيم هاي قدر كمتر دستخوش تغيير بشن تا نيم فصل ميري جلو ميبيني روني رفته بايرن يا اوزيل سر از منچستر در اورده و اين برا من به شخصه از جذابيت بازي كم ميكنه و بازي رنگ غير واقعي به خودش ميگيره يه چيزي هم كه تو ذوق ميزنه اينكه نوع مراسم هاي قهرماني اخر بازي اصلا قشنگ نيست و فوق العاده مسخرن خدا كنه فيفا بعد حداقل يكم اين تغيرات رو توش داشته باشه نه اينكه نهايتا يكم رو گيم پلي بازي كنن و همون نسخه قبلي رو تحويل بدن

iker11
28-04-2013, 23:53
من دسته پلی 2 رو به پی سی وصل کردم ولی چندتا مشکل دارم تو بازی.

اول اینکه دروازه بان رو پنالتی ها نمیپره. با چه دکمه ای باید پرید؟
بعد مشخصات بازیکنا رو چجوری میشه دید؟
یه سوال دیگه اینکه وقتی گل میزنی یا تعویض میکنی حدود 10 ثانیه و بیشتر باید خوشحالی یا قیافه بازیکنا رو ببینی. هیچ راهی نیست که اینا رو skip کنیم؟

اين سوال اول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما برو توي قسمت تركيب تيمت قبل بازي بعد رو بازيكن مورد نظر برو و L1 , R1 بزن وشماره بازيكنا مثل قدرت استاميناو اينارو برات به نمايش در مياره

سوالم اخرم جوابت نه هست اينم از شاهكار هاي فيفا هست خدا كنه نسخه بعدي حل شه

CRIS Joon CR7
28-04-2013, 23:57

در مورد اسکیپ کردن شادی گل خودتون میتونی با زدن همزمان L1 و R1 هنگام شادی گل این کار رو انجام بدی ...

iker11
28-04-2013, 23:57

خب اينم يكي از ضعف هاي ديگه بازي هست و هوش مصنوعي پائين بازي ولي من يه ترفندي ستفاده ميكردم فصل اول با ارسنال سي ال و ليگو گرفتم اخر فصل كه تموم شد يه سيو كردم بعد وقتي ميخواست بره فصل بعد همينجور كه رد ميكردم 2 تا تيم به مپيشنهاد دادن بلژيك و يه تيم درجه 1 مثل قرانسه ولي من هلندو ميخواستم برا همين برگشتم و سيوم رو لود كردم بعد به صورت رندم 2 تا تيم ديگه پيشنهاد داد اينقدر گير دادم تا اخر سر هلند بهم پيشنهاد داد

Turok-71
29-04-2013, 12:15
یه چیز باحال دیدم گفتم بزرام دوستان لذتشو ببرن....

این برنامه تبدیل پول کریر مود به 999.999.999 رو میزارم اینجا دوستان حالشو ببرن :

FIFACME.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طرز کارش هم که راحته ، فقط سیو کریر مودتون رو انتقال میدید یجای کامپیوتر بعد با این برنامه بازش می کنید ، چند ثانیه صبر می کنید که برنامه کارشو انجام بده بعد هم دکمه سیو رو میزنید و سیو کریر مودتون رو انتقال میدید به 360 .

در غیر ورزشی بودن این عمل شک نکنیدDD

EngineeR EhsaN
29-04-2013, 14:27
خیلی دوست دارم یه بار هم که شده آنلاین بازی رو امتحان کنم، راهی داره بشه برای نیم ساعت هم امتحان کرد؟ :n13:

soheilnouri
29-04-2013, 16:48
بله عزیزم راه داره...اگر کنسول ایکس باکس داری میتونم یوزر و بسووردمو بدم تا امتحان کنی:n16:...اگر هم که نداری فعلا من به شخصه کاری نمیتونم بکنم:n27:

EngineeR EhsaN
29-04-2013, 17:37
بله عزیزم راه داره...اگر کنسول ایکس باکس داری میتونم یوزر و بسووردمو بدم تا امتحان کنی:n16:...اگر هم که نداری فعلا من به شخصه کاری نمیتونم بکنم:n27:

خلی ممنون :n12: من با PC بازی میکنم :n27:

h-blade
29-04-2013, 17:49
بدون یوزر و ÷س نمیشه آنلاین بازی کرد؟

و آیا این یوزر و ÷س فقط برای ما ایرانی هاست یا همه دنیا باید یوزر ÷س تهیه کنن برای آنلاین بازی کردن؟؟؟؟

rz21
29-04-2013, 20:30
با پی اس تری که بدون یوزر و پس میشه..یکم دردسر کوچیک داره ..
با پی سی هم ببینید برنامه Gameranger ساپورت میکنه ولی فکر نکنم.

Arrowtic
29-04-2013, 20:43
با پی اس تری که بدون یوزر و پس میشه..یکم دردسر کوچیک داره ..
با پی سی هم ببینید برنامه Gameranger ساپورت میکنه ولی فکر نکنم.

نه متاسفانه گیم رنجر ساپورت نمیکنه .
تا جایی که میدونم راهی برای آنلاین زدن نسخه کرک شده نیست فعلا .

khelane
29-04-2013, 20:48
خلی ممنون :n12: من با PC بازی میکنم :n27:

عزیز رو کنسول من گلد داشتم و یه تایم ترایل دو روزه داشت استفاده کردم بعدا فیفا رو خریدم ببین واسه پی سی هم داره اون دو روزه رو فعال کنی

mehdi_vsgh
29-04-2013, 22:02
خیلی دوست دارم یه بار هم که شده آنلاین بازی رو امتحان کنم، راهی داره بشه برای نیم ساعت هم امتحان کرد؟ :n13:

بدون یوزر و ÷س نمیشه آنلاین بازی کرد؟

و آیا این یوزر و ÷س فقط برای ما ایرانی هاست یا همه دنیا باید یوزر ÷س تهیه کنن برای آنلاین بازی کردن؟؟؟؟

خیر نمیشه دوست عزیز فقط باید اکانت خریداری کنید.....
البته من حاضرم اکانت خودمو بفروشم با قیمت مناسب خواسین پیام خصوصی بزنید

Turok-71
29-04-2013, 22:14
ربط مستقیم به تاپیک نداره

ولـــی

تو فوتبال 99 که رو PS1 بود وضعیت بازیکنارو با این شکلک نشون میداد،هر رنگی یه وضعیتی رو نشون میداد!!

یــادش بخــیر

soheilnouri
29-04-2013, 23:49
من میخام یه لب تاب خوب بگیرم با گرافیک بالا و رم بالا...گرافیک به نظر شما چی باشه تا این بازی حتی بهتر از ایکس باکس نشون داده بشه..واسه مسافرت ها میخام...:n23:

I-SAEED
01-05-2013, 20:05
سلام دوستان من سوال داشتم در مورد پچ ۱.۷ فیفا ۱۳
خواهشا یکی اموزش نصبشو بصورت تصویری اگه بزاره که حرف نداره
ولی یه طوری بگه متوجه بشم کافیه
پیشاپیش ممنون

Alex Fera
03-05-2013, 15:25
من میخام یه لب تاب خوب بگیرم با گرافیک بالا و رم بالا...گرافیک به نظر شما چی باشه تا این بازی حتی بهتر از ایکس باکس نشون داده بشه..واسه مسافرت ها میخام...:n23:

سهیل جان من زیاد تو بحث سخت افزارهای PC وارد نیستم،اما فکر نکنم هیچ لبتاپی بتونه خروجی 360 رو داشته باشه،واقعا نکست جن برازنده گرافیک 360 و PS3 هستش توی بازی فیفا نسبت به PC............

amin 2010
03-05-2013, 23:51
سهیل جان من زیاد تو بحث سخت افزارهای PC وارد نیستم،اما فکر نکنم هیچ لبتاپی بتونه خروجی 360 رو داشته باشه،واقعا نکست جن برازنده گرافیک 360 و PS3 هستش توی بازی فیفا نسبت به PC............
محمد جان من درست منظورتو نفهميدم !:n02: يعني گرافيك نسخه كنسولي بالاتر از pc هست ؟ اگه اره كه سخت در اشتباهي :n02: 1080p و 4x AA و فريم ريت ثابت 60 و بالاتر:n02:باعث شده نسخه pc كاملا برتر جلوه كنه. ( من خودم بيشتر با كنسول بازي مي كنم فيفا رو اما تفاوت نسخه pc با نسخه كنسولي واضحه )
در جواب دوستمون سهيل هم بگم لپتاپ هاي Alienware(كه تو ايران تقريبا نايابه و اگه پيدا بشه قيمتش حدود ١٠ تومن و بيشتر خواهد بود ) و بعضي لپتاپ هاي سري gaming شركت MSI مثله GT70 ( تو ايران اين مدل تازه اومده و قيمتي حدود ٧ تومن داره ) ميتونه بهترين بازي هاي روز رو در سطح يه pc هاي اند اجرا كنه . اما براي اجراي بازيي مثله fifa ( نسخه هاي اين نسل ) ميتونيد از يه لپتاپ متوسط مثله gt660 استفاده كنيد كه البته چون براي نزديك دو سال پيشه سخته پيدا كردنش ولي اگه بشه بايد قيمتي حول و حوش 4 تومن داشته باشه . كلا بازي سنگيني نيست فيفا ميتونيد رو بيشتر لپتاپ هاي رنج متوسط با بهترين كيفيت بازي كنيد
+
دوستان چي شد قرار بود بياين تركيباتونو لو بدين :n23::n02: البرز منو خام كرد سبك بازيمو لو دادم فردا روزي انلاين زديم خدايي نكرده زبونم لال گوش شيطون كر اگه باختم مقصر اصلي البرزه من نميگذرم ازش تقاضاي اشد مجازاتو دارم :n24::n02:

EngineeR EhsaN
04-05-2013, 06:09
دوستان من میخوام سی دی کی ارجینال و البته دست دوم بازی رو از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگیرم بنظرتون قابل اطمینانه؟

mehdi_vsgh
05-05-2013, 20:27
دوستان من میخوام سی دی کی ارجینال و البته دست دوم بازی رو از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگیرم بنظرتون قابل اطمینانه؟

قطعا میشه بهش اعتماد کرد.....

Alex Fera
05-05-2013, 20:59
محمد جان من درست منظورتو نفهميدم !:n02: يعني گرافيك نسخه كنسولي بالاتر از pc هست ؟ اگه اره كه سخت در اشتباهي :n02: 1080p و 4x AA و فريم ريت ثابت 60 و بالاتر:n02:باعث شده نسخه pc كاملا برتر جلوه كنه. ( من خودم بيشتر با كنسول بازي مي كنم فيفا رو اما تفاوت نسخه pc با نسخه كنسولي واضحه )
در جواب دوستمون سهيل هم بگم لپتاپ هاي Alienware(كه تو ايران تقريبا نايابه و اگه پيدا بشه قيمتش حدود ١٠ تومن و بيشتر خواهد بود ) و بعضي لپتاپ هاي سري gaming شركت MSI مثله GT70 ( تو ايران اين مدل تازه اومده و قيمتي حدود ٧ تومن داره ) ميتونه بهترين بازي هاي روز رو در سطح يه pc هاي اند اجرا كنه . اما براي اجراي بازيي مثله fifa ( نسخه هاي اين نسل ) ميتونيد از يه لپتاپ متوسط مثله gt660 استفاده كنيد كه البته چون براي نزديك دو سال پيشه سخته پيدا كردنش ولي اگه بشه بايد قيمتي حول و حوش 4 تومن داشته باشه . كلا بازي سنگيني نيست فيفا ميتونيد رو بيشتر لپتاپ هاي رنج متوسط با بهترين كيفيت بازي كنيد
+
دوستان چي شد قرار بود بياين تركيباتونو لو بدين :n23::n02: البرز منو خام كرد سبك بازيمو لو دادم فردا روزي انلاين زديم خدايي نكرده زبونم لال گوش شيطون كر اگه باختم مقصر اصلي البرزه من نميگذرم ازش تقاضاي اشد مجازاتو دارم :n24::n02:

خوب آرمینی خودت جواب خودتو دادی،من منظورم بیشتر مقایسه بین PC و لبتاپ،الان خودم پست خودم رو خوندم نفهمیدم:n02:
منظور من این بود که لبتاپی که بتونه فیفا رو در حد نکست جن اجرا کنه خیلی بالا در میاد....................

اما فکر نکنم هیچ لبتاپی بتونه خروجی 360 رو داشته باشه
در اینجا منظور از هیچ لبتاپی،لبناپهای معمول در ایران بود...........
من روی 5110 خودم نمیتونم یه بازی روون و گرافیک خوب بگیرم که مثل 360 باشه،از نظر من اصلا قابل مقایسه نیست.............

Alex Fera
05-05-2013, 21:30
ویرایش...................................... ..........

soheilnouri
06-05-2013, 20:24
من معمولا با بلژيك و لاتسيو و سيتي بازي ميكنم.٣-٣-٤ هولدينگ بازي ميكنم و از نتايجمم راضي ام.ولي چه سود كه نميشه فعلا انلاين زد