PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FIFA 13

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16

djmetalboy2005
19-11-2012, 13:09
سلام. من یه مدت نبودم...چه خبر شده؟ کسی میدونه تاپیک فیلمهای آموزشی واسه چی پاک شده؟!!!!!!!

در ضمن دوستان. این پچی که صحبت میکنید ازش چیه؟ و چیکار میکنه؟ ممنون میشم اگه پچ ها و کلا مخلفات بازی رو در پست اول قرار بدید.یا در جواب پستم توضیح بدید.ممنون

xperia p
19-11-2012, 17:25
میشه یه مقایسه ی کوچولی بین این و pes بکنین.

Dark Soul
20-11-2012, 11:29
میشه یه مقایسه ی کوچولی بین این و pes بکنین.
می خوای جنگ راه بندازی .....
بهترین کار اینه که صفحه اول این تاپیک و تاپیک pes را بخونی + نقداشون توی سایتهای مختلف پیدا کنی +عکس ها و ویدئو هاشونو نگاه کنی و بعد خودت قضاوت کنی .
چون بالاخره هر دوتاشون طرفدارای خودشونو دارن و سلیقه ها متفاوت.

esi222
20-11-2012, 13:13
آقا چرا کسی جواب نمیده!؟
بالاخره این آپدیت(پچ) که اومده،به صورت جدا قابل دانلود هست یا نه؟
کسی لینک دانلود نداره!؟

Mohammad Yek110
20-11-2012, 16:57
سلام. من یه مدت نبودم...چه خبر شده؟ کسی میدونه تاپیک فیلمهای آموزشی واسه چی پاک شده؟!!!!!!!

تاپیک آموزش منتقل شده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گزارش عربی برای Pc اومده؟بازی کپی:دی

Spaniuly
20-11-2012, 18:17
سلام یک سوال از دوستانی که کریر رو با بازیکن پرو آغاز کردند:
آیا مثل نسخه 12 این نسخه هم بعد چند فصل امکان مربی بازیکن بودن هست یا خیر؟
البته اگه این امکان نباشه یک باگ محسوب میشه چون شما هیچ وقت نخواهید تونست اکامپلیشمنت رو به 100 برسونید

Kamyar_AnathemA
21-11-2012, 02:28
آقا سر جدتون یکی که به اولتیمیت تیم وارده بیاد توضیح بده که چجوریه !
اصلا من نمیدونم باید چیکار کنم
وارد که میشی کلی مسابثه داره
single player online
tournament online
single player offline
tournament offline
team of the week
و ...
رفتم تورنومنت آنلاین بازی کردم با یک تیم با بازیکن هایی که بالاترین اورالشون 70 بوده ! اونوقت حریفام تو همون تورنومنت کلی بازیکن خوب داشتن
با 1000 بدبختی رفتم پول جمع کردم دومبیا رو خریدم همه پولام رفت حالا معلوم نیست این دومبیا کجا رفته ! تو ترکیب اصلی نیست تو ذخیره ها هم نیست . اصلا هیچ جا نیست
یک پک خریدم توش چند تا بازیکن آشغال بود و چند تا کارت روش عکس یه نفری بود داشت یک چیزیو امضا میکرد و اسمش contract بود . این به چه دردی میخوری ؟
بازیکن خوب چجوری میشه خرید ؟
خیلی گنگه برای من
هر کی بلده کامل با آدرس دقیق و ریزه کاری قسمت های مهمو توضیح بده لطفا !
وگرنه سرمو میزنم به دیوار !!!!!!!!!

hamidbehzadi
21-11-2012, 19:01
سلام دوستان کسی اگه میتونی کمکم کنه من فیفا 13 رو برای بار اول نصب کردم رو سیستمم و به خوبی اجرا میشد با بهترین کیفیت بعد چند مدت که ویندوز را عوض کردم بازی را دوباره نصب کردم بازی اجرا میشود ولی به صورت ناجور... مثلا وقتی تیمها میاند تو یا صحنه اهسته های گل خوشحالی کردن بعد گل تعویضها و ... صحنه تماشاچیها و یا خود بازیکنه به صورت محو تار یا شطرنجی نمایش داده میشود مشکل از کجاس. تا حالا هم بازیمو عوض کردم هم درایور کارت گرافیکمو اپدیت کردم فقط بازیم از این شرکتیاس که کرک ندارد. سیستمم هم خوبه کارت گرافیکم asus gtx 550 ti 2gb ddr5

Gregar
21-11-2012, 20:05
سلام یک سوال از دوستانی که کریر رو با بازیکن پرو آغاز کردند:
آیا مثل نسخه 12 این نسخه هم بعد چند فصل امکان مربی بازیکن بودن هست یا خیر؟
البته اگه این امکان نباشه یک باگ محسوب میشه چون شما هیچ وقت نخواهید تونست اکامپلیشمنت رو به 100 برسونید

نه . بسیار مضخرف شده همینش . به هیچ وجه هم نمیشه اکمپلیشمنت ها رو 100 کرد . چون پروت فقط مربوط به همون کریر هستش و وقتی که میسازیش نمیتونی دیگه اتریبوتهاشو عوض کنی . واسه این 100 درصد نمیتونی تموم کنی چون باید بعضی اکمپلیشمنتها رو واسه پست خاصی بگیری . خودش هم توی اکمپلیشمنتها فقط اون اکمپلیشمنتهای مربوط به خودت رو مدنظر میگیره . مثلا میگه ST acomplishments .
یه اکمپلیشمنت هم داره که خودت رو هم بکشی نمیتونی بگیریش . بسیار مضخرف و باگه . اونم اینه که ضربه ازاد گل کنی . در حالی که هیچ وقت توی بازی بهت ضربه ازاد رو نمیدن که بزنی . فقط هم با ضربه ازاد زدن هست که FK acc ات قوی میشه .

آقا سر جدتون یکی که به اولتیمیت تیم وارده بیاد توضیح بده که چجوریه !
اصلا من نمیدونم باید چیکار کنم
وارد که میشی کلی مسابثه داره
single player online
tournament online
single player offline
tournament offline
team of the week
و ...
رفتم تورنومنت آنلاین بازی کردم با یک تیم با بازیکن هایی که بالاترین اورالشون 70 بوده ! اونوقت حریفام تو همون تورنومنت کلی بازیکن خوب داشتن
با 1000 بدبختی رفتم پول جمع کردم دومبیا رو خریدم همه پولام رفت حالا معلوم نیست این دومبیا کجا رفته ! تو ترکیب اصلی نیست تو ذخیره ها هم نیست . اصلا هیچ جا نیست
یک پک خریدم توش چند تا بازیکن آشغال بود و چند تا کارت روش عکس یه نفری بود داشت یک چیزیو امضا میکرد و اسمش contract بود . این به چه دردی میخوری ؟
بازیکن خوب چجوری میشه خرید ؟
خیلی گنگه برای من
هر کی بلده کامل با آدرس دقیق و ریزه کاری قسمت های مهمو توضیح بده لطفا !
وگرنه سرمو میزنم به دیوار !!!!!!!!!

نگاه صالح جان . التیمیت یه مود پیشرفته تر از کریر هست و اکثر کارهات با کارت انجام میشه . معاملاتت با ادمهای واقعی انجام میشه . در واقع یه جور کریر انلاینه . مسابقاتش هم انلاینه . البته افلاین هم میشه که بدرد نمیخوره .

گفتم همه چی با کارته . یعنی تو توی بازار یا از توی پکی که خریدی کارت میگیری . این کارتها مثل امتیازه . مثلا کارت مسی رو که میگیری امتیاز استفاده از مسی رو توی بازیت خریدی . یا مثلا کارت مربی میخری و اون مربی یه امتیازی واست داره .
کارتهای افراد دو نوعن . کارت سرمربی و کارت بازیکن . تو واسه تیمت یه ترکیب میبندی . مثلا 4-3-3 . بعد اگه کارت مربی ای رو بخری که ترکیب مورد علاقه اش 4-3-3 باشه (روش نوشته) یه امتیازی واسه تیمت داره . یعنی قدرت تیمت رو کمی زیاد میکنه .
بازیکنهات هم همینطور اگه توی پست موردعلاقه شون بزاریشون یا توی ترکیب موردعلاقه شون ازشون استفاده کنی قدرت تیمت زیاد میشه . پس اگه یه ترکیب خاص واسه تیمت داری بازیکن ها و مربی ای رو بخر که با اون ترکیب جورن .
و یه چیز دیگه که بازیکنهای هم تیمی یا هم لیگی یا هم وطن رو اگه کنار هم بزاری قدرت جفتشون کمی زیاد میشه . و در کل به chemistry تیمت اضافه میشه . chemistry در واقع هماهنگی بین تیمت هست که هر چی بالاتر باشه تیمت بهتر میتونه از پتانسیلش استفاده کنه توی بازی .
مثلا بنزما و کریس و ازیل رو توی تیمت بزاری توی پستهای مخصوصشون چون با هم هم تیمی هستن هماهنگی تیمت بالا میره .

راجع به کارتها هم بگم سه نوع کارت داریم و هر کارتی هم دو نوع معمولی و مخصوص داره . سه نوع کارت هستن : برنزی و نقره ای و طلایی . که بسته به قدرت اون بازیکن رنگش فرق میکنه . کارتهای خاص هم که نوشته سفید دارن ولی من خودم نفهمیدم فرقشون چیه .
کارتهای غیر از بازیکن یا مربی هم هست . مثل قرار داد (contract) ، کمکهای اولیه ، تمرین و ....
هر بازیکنی وقتی خریده میشه توی نمیتونی همیشه مجانی ازش استفاده کنی . هر بازیکن فقط چند بازی باهات قرارداد میبنده . واسه تمدید قرارداد باید کارت قرارداد بخری و روی اون بازیکن استفاده کنی . بازیکنهای طلایی قراردادشون زودتر تموم میشه تا بقیه . همینطور مربیها هم قرارداد دارن .
بعضی وقتها هم بازیکن مصدوم میشه . باید بری یه کارت کمک اولیه بخری (با توجه به نوع مصدومیتی که داره . مثلا مصدومیت زانو) بعد روش استفاده میکنی تا خوب بشه . مثلا یه بازیکنت برای سه بازی مصدومه . اگه یه کارت برنزی روش بزنی اونوقت واسه دو بازی مصدوم میشه فقط .
راجع به خرید هم یه پیشنهاد دارم این که هیچ وقت از این پکها نخر . در عوض برو توی trading (همون حراجی) و کارتی که میخوای رو سرچ کن و بعد یا مستقیما بخر یا از طریق مزایده بخرش .

شرمنده خیلی طولانی میشه اگه بخوام همه رو توضیح بدم . یک سال پیش هم بود که بازی میکردم دیگه . تازه نسخه 12 هم بود . شاید یه سری چیزا فرق کنه . به هر حال کلیتش همینه . به هر حال صالح جان اگه سوالی بود در خدمتیم .

Spaniuly
21-11-2012, 22:55
پس هیچی دیگه بریم بشینیم BAL ساکر رو بازی کنیم با این وقتمون رو تلف نکنیم ما رو باش از بارسا رفتیم اینتر از اونجا بایرن مونیخ خیر سرمون شماره 10 اسپانیا هستیم ولی آورال 81 هست و خواب رسیدن به بالای 85 رو هم نمی تونم ببینم. حذس می زدم یه همچین کار بکنه و نکات خوبش رو ضایع کنه EA

یه اکمپلیشمنت هم داره که خودت رو هم بکشی نمیتونی بگیریش . بسیار مضخرف و باگه . اونم اینه که ضربه ازاد گل کنی . در حالی که هیچ وقت توی بازی بهت ضربه ازاد رو نمیدن که بزنی . فقط هم با ضربه ازاد زدن هست که FK acc ات قوی میشه .

نه این امکان پذیره کافیه حالت کنترل تمام تیم رو انتخاب کنی البته توی شروع کریر باید گزینه اش رو انتخاب کنی وقتی انتخاب می کنی قبل بازی این انتخاب رو میده که فقط کنترل پرو رو داشتته باشی یا تمام تیم رو ولی وقتی بازیکن یک پست هستی هیچ وقت عوض نمیشه هیچ وقت حتی اگه وسطای بازی طبق دستور مربی تیم از هافبک بری حمله و گل بزنی حتی گل زدن به عنوان مهاجم رو قبول نمی کنه امتحان کردم اکامپلیشمنت ها باگه فکر کنم EA این قسمت رو بد جوری گاف داده یعنی بدجور این تیکه باید تولید میشد یعنی باید 4 سری اکامپلیشمنت تعریف میشد که متغیر می بود و طبق پست انتخابی به بازیکن امتیاز آورال و اکسپرینس می داد مطمئنم عمدی این کار رو نکرده می تونم بگم یه عملکرد بی فکرانه و تست نشده هست این جا و شک نکنید در ادامه اگه فید بک داده بشه یا خود احمقشون به خودشون زحمت بدن این تیکه رو موشکافانه بررسی کنن متوجه بشن چه گافی دادن و شاید با یه پچی چیزی برطرف کنن که خیلی بعیده شک نکنید این حالت رو توی نسخه بعدی نخواهید دید

من تمام اکامپلیشمنت های ضربه ازاد و پنالتی رو گرفتم. ولی واقعا نا امید شدم از فیفا 13 دیگه هیچ انگیزه ای نموند برام که فیفا 13 بخوام بازی کنم ترجیح می دم کال آف یا ریسینگ و بازی کنم یا حتی PES که امسال واسه BAL سوژه های جالبی رو به کار برده و المان های RPG توش به کار برده

Kamyar_AnathemA
21-11-2012, 23:21
نه . بسیار مضخرف شده همینش . به هیچ وجه هم نمیشه اکمپلیشمنت ها رو 100 کرد . چون پروت فقط مربوط به همون کریر هستش و وقتی که میسازیش نمیتونی دیگه اتریبوتهاشو عوض کنی . واسه این 100 درصد نمیتونی تموم کنی چون باید بعضی اکمپلیشمنتها رو واسه پست خاصی بگیری . خودش هم توی اکمپلیشمنتها فقط اون اکمپلیشمنتهای مربوط به خودت رو مدنظر میگیره . مثلا میگه ST acomplishments .

نگاه صالح جان . التیمیت یه مود پیشرفته تر از کریر هست و اکثر کارهات با کارت انجام میشه . معاملاتت با ادمهای واقعی انجام میشه . در واقع یه جور کریر انلاینه . مسابقاتش هم انلاینه . البته افلاین هم میشه که بدرد نمیخوره .

گفتم همه چی با کارته . یعنی تو توی بازار یا از توی پکی که خریدی کارت میگیری . این کارتها مثل امتیازه . مثلا کارت مسی رو که میگیری امتیاز استفاده از مسی رو توی بازیت خریدی . یا مثلا کارت مربی میخری و اون مربی یه امتیازی واست داره .
کارتهای افراد دو نوعن . کارت سرمربی و کارت بازیکن . تو واسه تیمت یه ترکیب میبندی . مثلا 4-3-3 . بعد اگه کارت مربی ای رو بخری که ترکیب مورد علاقه اش 4-3-3 باشه (روش نوشته) یه امتیازی واسه تیمت داره . یعنی قدرت تیمت رو کمی زیاد میکنه .
بازیکنهات هم همینطور اگه توی پست موردعلاقه شون بزاریشون یا توی ترکیب موردعلاقه شون ازشون استفاده کنی قدرت تیمت زیاد میشه . پس اگه یه ترکیب خاص واسه تیمت داری بازیکن ها و مربی ای رو بخر که با اون ترکیب جورن .
و یه چیز دیگه که بازیکنهای هم تیمی یا هم لیگی یا هم وطن رو اگه کنار هم بزاری قدرت جفتشون کمی زیاد میشه . و در کل به chemistry تیمت اضافه میشه . chemistry در واقع هماهنگی بین تیمت هست که هر چی بالاتر باشه تیمت بهتر میتونه از پتانسیلش استفاده کنه توی بازی .
مثلا بنزما و کریس و ازیل رو توی تیمت بزاری توی پستهای مخصوصشون چون با هم هم تیمی هستن هماهنگی تیمت بالا میره .

راجع به کارتها هم بگم سه نوع کارت داریم و هر کارتی هم دو نوع معمولی و مخصوص داره . سه نوع کارت هستن : برنزی و نقره ای و طلایی . که بسته به قدرت اون بازیکن رنگش فرق میکنه . کارتهای خاص هم که نوشته سفید دارن ولی من خودم نفهمیدم فرقشون چیه .
کارتهای غیر از بازیکن یا مربی هم هست . مثل قرار داد (contract) ، کمکهای اولیه ، تمرین و ....
هر بازیکنی وقتی خریده میشه توی نمیتونی همیشه مجانی ازش استفاده کنی . هر بازیکن فقط چند بازی باهات قرارداد میبنده . واسه تمدید قرارداد باید کارت قرارداد بخری و روی اون بازیکن استفاده کنی . بازیکنهای طلایی قراردادشون زودتر تموم میشه تا بقیه . همینطور مربیها هم قرارداد دارن .
بعضی وقتها هم بازیکن مصدوم میشه . باید بری یه کارت کمک اولیه بخری (با توجه به نوع مصدومیتی که داره . مثلا مصدومیت زانو) بعد روش استفاده میکنی تا خوب بشه . مثلا یه بازیکنت برای سه بازی مصدومه . اگه یه کارت برنزی روش بزنی اونوقت واسه دو بازی مصدوم میشه فقط .
راجع به خرید هم یه پیشنهاد دارم این که هیچ وقت از این پکها نخر . در عوض برو توی trading (همون حراجی) و کارتی که میخوای رو سرچ کن و بعد یا مستقیما بخر یا از طریق مزایده بخرش .

شرمنده خیلی طولانی میشه اگه بخوام همه رو توضیح بدم . یک سال پیش هم بود که بازی میکردم دیگه . تازه نسخه 12 هم بود . شاید یه سری چیزا فرق کنه . به هر حال کلیتش همینه . به هر حال صالح جان اگه سوالی بود در خدمتیم .

عجب ! اینجوری که پس خیلی حوصله میخواد
دمت گرم تا یک جاهایی روشن شدم

بیشتر سوالم سر این قضبه بود که کسی که تازه اولتیمیت شروع میکنه باید چیکار کنه ؟ کدوم بخشارو بازی کنه ؟ چرا من که بازیکنام بد هستن باید با کسایی بازی کنم که بازیکن خوب دارن !

مرسی

hamidbehzadi
22-11-2012, 12:32
سلام دوستان کسی اگه میتونی کمکم کنه من فیفا 13 رو برای بار اول نصب کردم رو سیستمم و به خوبی اجرا میشد با بهترین کیفیت بعد چند مدت که ویندوز را عوض کردم بازی را دوباره نصب کردم بازی اجرا میشود ولی به صورت ناجور... مثلا وقتی تیمها میاند تو یا صحنه اهسته های گل خوشحالی کردن بعد گل تعویضها و ... صحنه تماشاچیها و یا خود بازیکنه به صورت محو تار یا شطرنجی نمایش داده میشود مشکل از کجاس. تا حالا هم بازیمو عوض کردم هم درایور کارت گرافیکمو اپدیت کردم فقط بازیم از این شرکتیاس که کرک ندارد. سیستمم هم خوبه کارت گرافیکم asus gtx 550 ti 2gb ddr5

Gregar
22-11-2012, 13:46
پس هیچی دیگه بریم بشینیم BAL ساکر رو بازی کنیم با این وقتمون رو تلف نکنیم ما رو باش از بارسا رفتیم اینتر از اونجا بایرن مونیخ خیر سرمون شماره 10 اسپانیا هستیم ولی آورال 81 هست و خواب رسیدن به بالای 85 رو هم نمی تونم ببینم. حذس می زدم یه همچین کار بکنه و نکات خوبش رو ضایع کنه EA

نه این امکان پذیره کافیه حالت کنترل تمام تیم رو انتخاب کنی البته توی شروع کریر باید گزینه اش رو انتخاب کنی وقتی انتخاب می کنی قبل بازی این انتخاب رو میده که فقط کنترل پرو رو داشتته باشی یا تمام تیم رو ولی وقتی بازیکن یک پست هستی هیچ وقت عوض نمیشه هیچ وقت حتی اگه وسطای بازی طبق دستور مربی تیم از هافبک بری حمله و گل بزنی حتی گل زدن به عنوان مهاجم رو قبول نمی کنه امتحان کردم اکامپلیشمنت ها باگه فکر کنم EA این قسمت رو بد جوری گاف داده یعنی بدجور این تیکه باید تولید میشد یعنی باید 4 سری اکامپلیشمنت تعریف میشد که متغیر می بود و طبق پست انتخابی به بازیکن امتیاز آورال و اکسپرینس می داد مطمئنم عمدی این کار رو نکرده می تونم بگم یه عملکرد بی فکرانه و تست نشده هست این جا و شک نکنید در ادامه اگه فید بک داده بشه یا خود احمقشون به خودشون زحمت بدن این تیکه رو موشکافانه بررسی کنن متوجه بشن چه گافی دادن و شاید با یه پچی چیزی برطرف کنن که خیلی بعیده شک نکنید این حالت رو توی نسخه بعدی نخواهید دید

من تمام اکامپلیشمنت های ضربه ازاد و پنالتی رو گرفتم. ولی واقعا نا امید شدم از فیفا 13 دیگه هیچ انگیزه ای نموند برام که فیفا 13 بخوام بازی کنم ترجیح می دم کال آف یا ریسینگ و بازی کنم یا حتی PES که امسال واسه BAL سوژه های جالبی رو به کار برده و المان های RPG توش به کار برده

اره منم الان یه دو سه هفته ای هست که گذاشتم کنار فیفا رو . به هیچ وجه با cpu حال نمیکنم . پرو رو هم گند زدن بهش و هیچ علاقه ای واسه گرفتن اکمپلش ها ندارم . بقیه بازی ها رو هم گذاشتم بعد از بهمن ماه بکنم .

عجب ! اینجوری که پس خیلی حوصله میخواد
دمت گرم تا یک جاهایی روشن شدم

بیشتر سوالم سر این قضبه بود که کسی که تازه اولتیمیت شروع میکنه باید چیکار کنه ؟ کدوم بخشارو بازی کنه ؟ چرا من که بازیکنام بد هستن باید با کسایی بازی کنم که بازیکن خوب دارن !

مرسی

تا میتونی دنبال بازیکن خوب و ارزون بگرد . مثلا یکی میبینی پول لازمه اومده بازیکنش رو حراج کرده و به پایین ترین قیمت میفروشه سریع رو هوا بزنش . همه کارتها رو میتونی دو جور بخری . یا با مزایده که یه قیمتی پیشنهاد میدی و صبر میکنی تا تموم شه و اگه برنده شدی اون کارت مال تو میشه . یا یه مبلغی به طور مستقیم میدی و بازیکن رو در جا میخری . بسته به فروشنده هست که چجوری میخواد بفروشه .
تو هم واسه اینکه پول دستت بیاد میتونی کارتهات رو بفروشی . روی کارت که میری گزینه send to trade pile رو بزن بعد برو توی trade pile ات و بزارش واسه فروش .

واسه شروع کار هم ...
فقط هیچی بازیتو بکن . بیشتر همون Single match online بزن .
بسته به سختی بازی هم در ضمن بهت پول میده (فکر کنم منظور از سختی همون قدرت تیم حریف باشه) و همچنین تعداد گل هایی که بزنی و کلا به اکثر کارهات توی بازی پول میده اخر بازی . تو که دیگه فکر کنم هر بازی کلی پول میگیری .
بازیت هرچی خوب باشه بیشتر پول میگیری . یعنی بین کسی که مثلا 1-0 میبره با کسی که 5-0 میبره خیلی فرقه توی پولی که بهت میده .
همینجور پول بدست بیار و بازیکن خوب بخر و تیم مورد علاقه ات یا همون ultimate team ات رو درست کن . توی کریر خیلی کم پیش میاد بتونی تیم رویاییت رو درست کنی اما UT مال همین کاره .
بازیکنهای هم تیمی سعی کن بخری که کنار هم بزاریشون . یا اگه نشد بازیکنهای هم ملیتی یا هم لیگی . منتهی اگه هم تیمی باشن اون هماهنگی تیمت بیشتر میشه
میتونی چندین ترکیب مختف داشته باشی با بازیکنهای مختلف و مربی مختلف . فکر کنم توی صفحه ترکیب چیندن با دکمه Y میتونستی چند ترکیب بچینی .
واسه هر ترکیبت حتما یه مربی بزار که با ترکیب تیمت مچ باشه . همچنین بازیکنهایی رو بزار که با ترکیبت مچ باشن .
در ضمن اینجوری نیست که هر بازیکنی فقط واسه یه ترکیب باشه . همونطور که گفتم بازی با کارت سرو کار داره . مثلا یه کارت مسی میتونه با ترکیب 4-3-3 مچ باشه و یه کارت دیگه اش با ترکیب 4-3-1-2 . مربی هم همینطوره .
سعی کن هر بازیکنی رو دقیقا توی همون پستی که واسه نوشته بزاری . در کل سعی کن همه چی توی ترکیبت سبز بشه و chemistry ات بره بالا .

فعلا همون single online match ها رو برو وقتی قوی شدی برو تورنومنت انلاین و وقتی دیگه خیلی قوی شدی و ادعا کردی برو با team of the weak مسابقه بده . البته این مورد اخر رو خودم نمیدونم چیه فقط شنیدم .

hadi_vazi
22-11-2012, 14:22
راهی داره دسته های معمولی رو به این ورژن معرفی کرد یا فقط لاجیتک؟

soheilnouri
22-11-2012, 17:23
شما واسه یه اکومبلیشمنت دارین میزنین و سر بازی؟حالا اگه همه این اکومبلیشمنت ها رو تصاحب کنین چه اتفاقی میوفته...:))

Gregar
22-11-2012, 21:15
شما واسه یه اکومبلیشمنت دارین میزنین و سر بازی؟حالا اگه همه این اکومبلیشمنت ها رو تصاحب کنین چه اتفاقی میوفته...:))

نه سهیل جان . فقط اکمپلیش معمولی که نیست . توی فیفاهای قبلی هم بود . منتهی اینجا گند زده شده بهش . هر اکمپلیشمنتی که میگرفتی یه ذره به قدرت پروت اضافه میشد . بعد از ماهها بازی کردن با پرو به زور میتونستی به 100 برسونیش که یعنی یه جورایی اورالش تقریبا 90 میشد . یعنی یه بازیکن رو ماهها وقت میذاشتی قویش میکردی .

اما توی 13 پرو که کلا توی افلاین حذف شده و کریرش هست و توی کریر هم به فرض این همه بری اون پروت فقط توی کریر جواب میده و فوقش هم میشه اورالش رو به 85 یا 86 رسوند . من دقت کردم به زور یک اتریبوتش به 90 میرسه که اصلا هیچ لدتی نداره .

khelane
23-11-2012, 11:47
اره خدایش این حذف کردن بخش افلاینش خیلی ضدحال زد به من وقتی ان نبودم همیشه این بخش رو بازی میکردم ولی الان کلا مسخره شده هرچند انلاینش باحاله ولی افلاینش هم به اون اندازه باحاله
ولی خدایش فیفا با طعم انلاین یه چیز دیگست من بخاطر فیفا فقط وفقط لایو میرم واقعا معرکه هست
فقط یه مشکلاتی هست که همه رو ازار میده این هنگ ها و گیر کردن در ارنا هنگ ها با پچی که داده بیرون یه زره درست شد ولی تو ارنا هم گهگاهی گیر میکنه

دوستان یه سوال
من بارسا رو برمیدارم تیم خوبی هست ولی چرا پدرو سانچز اینقدر سرعتشون پایینه یا پویول خیلی افتضاح هست یه هفته است بازی میکنم امشب خواهر زاده ام که 6 سالشه همین که تو اواتارمه بهم گفت واسه این ضعیه دستش شکسته تو یه بازی و الان هم مصدومه منم روفتم اورالش رو چک کردم دیدم 86 ولی وقتی مشخصات ریزش رو دیدم وایی داشتم به یه بازی کن عهد بوقی بازی میکردم خلاصه گفته خواهرزاده ام درست بود و ماسکرانو رو اوردم واقعا تیمم متحول شد !!:sq_14:

B3HZ@D
23-11-2012, 13:46
دوستانی که بازیشون رو آپدیت کردن , آیا بعد از آپدیت گیم پلی هم تغییر کرده ؟!
مثلا این زیر توپ زدن ها که مستقیما به بازیکن حریف و مهاجمشون میرسه درست شده ؟! واقعا روی اعصابه !

Iman-Emperatour
23-11-2012, 14:09
سلام
میخواستم بدونم بهترین تنظیم قسمت User Gameplay Customisation برای طبیعی تر شدن بازی چیه؟؟! (الان همشون پیش فرض درجه 50 هستند) شما چی پیشنهاد میدین.......
ممنون:sq_20:

Gregar
23-11-2012, 15:57
مثلا این زیر توپ زدن ها که مستقیما به بازیکن حریف و مهاجمشون میرسه درست شده ؟! واقعا روی اعصابه !

نه من که با اپدیت اسکیدرو تغییری لااقل توی این قسمت ندیدم . هنوز همونجوری تخیلیه .

alone_boy
23-11-2012, 18:31
منم آپدیتو نصب کردم ولی احساس میکنم بدتر هم شده!.شده یه چیزی تو مایه های فیفا 12
گلای تخیلی،به قول خودت زیر توپ زدنایی که مستقیم میرسه به بازیکنش و ...
البته از دید من اینطوری شده و شاید واقعا اینطوری نباشه و من اشتباه میکنم

B3HZ@D
23-11-2012, 18:59
حداقل توی 12 اینقدر وضعیت خراب نبود . الان CPU هر جور که میزنه زیر توپ دقیقا توپ به جایی میره که بازیکنش وایساده !
توی محوطه حریف خط کردم دروازه بانش پشت توپ ایستاده بود و یک شوتی زد که دست کمی از سرعت نور نداشت و دقیق رسید به بازیکنش و بازیکنان من هم عین ماست وایساده بودن !
آخرش هم تقریبا تک به تک شد و توپ رفت توی گل . بعد ما هر کای میکنیم نمیتونیم از این جور برنامه ها پیاده کنیم .
من نمیدونم این چه ویژگی است که به بازی اضافه شده !!!! حالمون رو به هم زده .

Iman-Emperatour
23-11-2012, 21:30
سلام
میخواستم بدونم بهترین تنظیم قسمت User Gameplay Customisation برای طبیعی تر شدن بازی چیه؟؟! (الان همشون پیش فرض درجه 50 هستند) شما چی پیشنهاد میدین.......

یکی بزرگی کنه و جواب ما رو بده :19:

CRIS Joon CR7
23-11-2012, 21:44
سلام

یکی بزرگی کنه و جواب ما رو بده :19:

عزیزم چرا داد بیداد راه انداختی؟ :sq_14:
:31:
ببین این تنظیمات رو از جایی کپی نکردم ، چیزی هستش که روی سیستم خودم باش بازی میکنم ، همچنین این تنظیمات رو واسه CPU Gameplay Customisation
هم Set کرده ام...
من بیشتر با آدم بازی میکنم تا هوش مصنوعی...
دیگه عنوان پارامتر هارو نمینویسم چون به ترتیب همه جا یکی هستش:

50
50
47
50
53
50
50
60
50
50
50
50
50
50
50
38

mehdi_vsgh
23-11-2012, 22:52
بعضی وقتا وقتی به توپ ازاد هست برای خودش میخوام بازیکنم را ببرم به سمت توپ یه دفه وسط راه انگار پشیمون شده باشه مسیرش رو عوض میکنه و از کنار توپ میره کنار و بازیکن حریف میره توپو میگیره!!!! (چرا واقعا؟؟؟)
بعد اینکه روش یک دو کردن چطوریاس؟؟؟

B3HZ@D
23-11-2012, 23:43
این که وسط راه پیشمون میشن چیزی نیست . شده بعضی وقتها بازیکنان قفل میکنن و سمت توپ نمیرن تا موقعی که CPU توپ رو بگیره .
اون موقع بازیکن تحت کنترل ما فعال میشه .
برای یک و دو هم کلیدی که با اون یار عوض میکنید رو بگیرید و دکمه پاس رو بزنید .

Gregar
23-11-2012, 23:53
بعضی وقتا وقتی به توپ ازاد هست برای خودش میخوام بازیکنم را ببرم به سمت توپ یه دفه وسط راه انگار پشیمون شده باشه مسیرش رو عوض میکنه و از کنار توپ میره کنار و بازیکن حریف میره توپو میگیره!!!! (چرا واقعا؟؟؟)
بعد اینکه روش یک دو کردن چطوریاس؟؟؟

اره به نظرم این یک باگه که بعضی وقتها cpu تشخیص میده توپ الان ماله حریفه نه تو .
توی فیفا کنترل بازی توی دوتا موده . اگه توی مود attack باشیم خودش میره توپ رو میگیره اما اگه توی مد دفاع باشیم خودش نمیره بگیره . به نظرم یک باگه چون اشتباه تشخیص میده . با اینکه ما به توپ نزدیک تریم منتهی ما رو میبره به حالت دفاعی و حریف رو حالت هجومی که میره توپ رو میگیره و در عوض ما jockey میکنیم .
مثل اینکه توپ یه جای زمین باشه و تو از یه سمت و cpu از سمت دیگه بخواین به توپ برسین . خود هوش مصنوعی مضخرف بازی از همون اول تشخیص میده که کی به توپ زودتر میرسه و اون رو میبره توی حالت هجومی چون شاید طرف بخواد شوت سر ضرب بزنه .

واسه یک و دو هم LB رو بگیر و یه پاس بده . بازیکنت پاس رو میده و خودش سریع میدوه جلو و پاس دوم رو خودت باید بدی . در واقع یک و دو نداریم مگه اینکه خودت درست کنی . فقط اینطوری داریم که بازیکنت پاس میده و خودش میره جلو . حالا میخوای پاس بده یا پاس نده .

shiraz_2010
24-11-2012, 11:57
آپدیت فیفا 13 رو از کجا بگیرم!!؟

Kamyar_AnathemA
24-11-2012, 20:05
واقعا اون کسی که اولتیمیت تیم رو ساخته با په عقلی اومده این کارو کرده که بازیکن ها قرارداد هاشون بعد 3-4 تا بازی تموم میشه و باز باید بری تمدید کنی ؟!!!!!

اینجوری هر چی پول جمع میکنی که باید بری قرارداد بخری که ! اونم واسه یک مشت بازیکن آشغال که توپ بلد نیستن استپ کنن

جدا خیلی خیلی مسخرس ! یک بازی میکنی بعدش میبینی 8 تا بازکنت قرار دادشون تومو شده با این 3-4 بازی قبل همرو تمدید کردی

بعدم هرچی پول گیرت اومده باید بری پک بخری که توش آیا 2-3 تا قرار داد باشه و مشت بازیکن آشغال دیگه

khelane
24-11-2012, 20:26
واقعا اون کسی که اولتیمیت تیم رو ساخته با په عقلی اومده این کارو کرده که بازیکن ها قرارداد هاشون بعد 3-4 تا بازی تموم میشه و باز باید بری تمدید کنی ؟!!!!!

اینجوری هر چی پول جمع میکنی که باید بری قرارداد بخری که ! اونم واسه یک مشت بازیکن آشغال که توپ بلد نیستن استپ کنن

جدا خیلی خیلی مسخرس ! یک بازی میکنی بعدش میبینی 8 تا بازکنت قرار دادشون تومو شده با این 3-4 بازی قبل همرو تمدید کردی

بعدم هرچی پول گیرت اومده باید بری پک بخری که توش آیا 2-3 تا قرار داد باشه و مشت بازیکن آشغال دیگه

اولتیمت تیم خیلی حال میده منتهی اولاش خیلی ادمو جر میده من حوصله نداشتم برم ولی دوستم یه تیم رو براه کرده که خیلی خفنه تو 12 خیلی تیمش خوب بود الان هم دو سه تا بازیکن داره واقعا معرکه هستند ولی خب حوصله میخواد که من ندارم همین که شما میگی بعد از چند ین بازی باید بری تمدید کنی حال گیری به تمام معنا

Kamyar_AnathemA
24-11-2012, 20:28
لگه یک نرم افزاری چیزی بود که میشد باهاش پول به اولتیمیت تیم اصافه کرد بار میشد آدم دل خوش کنه به این قسمت
یک سری چیز ها تو یوتیوب بود همشو امتحان کردم اما هیچکدوم جواب نداد
همش ارور نت فریمورک میداد

Gregar
24-11-2012, 20:31

نه برعکس خیلی هم عالیه . فکر کن یک کسی که اصلا بازیش بده یه کارت بازیکن طلایی به صورت شانسی میگیره . بعد اگه اون بازیکن قراردادش تموم نشه یا طولانی باشه خوب طرف برای همیشه میتونه از اون بازیکن استفاده کنه در حالی که اکثر بازی ها رو میبازه .

نکته ای رو که باید بگم اینه که بازیکنهای طلایی قراردادشون کمتر تمدید میشه . یعنی با یک کارت برنزی شاید یک یا دوتا بازی همش میتونه بازی کنه .

تو هم که بازیت خوبه . توی هر بازی بیس پولی که بهت میده 500 تاست . پس نگران چی هستی . نمیشه که به همین سرعت پیشرفت کرد . UT باید کلی زحمت بکشی تا بتونی یه تیم طلایی توپ جمع کنی .

کسایی که میخوان سریع پولدار بشن برن توی بازار سیاه UT . کارت خوب با قیمت کم بخرین و برین بفروشین به قیمت بالا . من پارسال توی یک سایتی دیدم که طرف تعریف میکرد روزی سه چهار تا بازی بیشتر نمیزنه اما اکثر وقتشو توی بازار میچرخه و از اون طریق پولدار شده بود .

soheilnouri
24-11-2012, 23:34
بچه ها کسی رفته تو کار fifa creation centre...میگن تیم های قدیمی بیدا میشه توش...

H 2 H
24-11-2012, 23:43
بچه ها کسی رفته تو کار fifa creation centre...میگن تیم های قدیمی بیدا میشه توش...

سلام.
آره همه جور تیمی داخلش پیدا میشه . اول باید بری داخل سایتش ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) . بعد با اکانتت لوگین کن. اونجا میتونی بگردی دنباله تیمی که مد نظرته مثلا " ستارگان لالیگا " یا مثلا " برزیل سال 98 " . بعد که گیر آوردی میندازی داخل Favorite و بعد با کنسول میری تو قسمت CC و دانلودشون میکنی.

Kamyar_AnathemA
24-11-2012, 23:47
نه برعکس خیلی هم عالیه . فکر کن یک کسی که اصلا بازیش بده یه کارت بازیکن طلایی به صورت شانسی میگیره . بعد اگه اون بازیکن قراردادش تموم نشه یا طولانی باشه خوب طرف برای همیشه میتونه از اون بازیکن استفاده کنه در حالی که اکثر بازی ها رو میبازه .

نکته ای رو که باید بگم اینه که بازیکنهای طلایی قراردادشون کمتر تمدید میشه . یعنی با یک کارت برنزی شاید یک یا دوتا بازی همش میتونه بازی کنه .

تو هم که بازیت خوبه . توی هر بازی بیس پولی که بهت میده 500 تاست . پس نگران چی هستی . نمیشه که به همین سرعت پیشرفت کرد . UT باید کلی زحمت بکشی تا بتونی یه تیم طلایی توپ جمع کنی .

کسایی که میخوان سریع پولدار بشن برن توی بازار سیاه UT . کارت خوب با قیمت کم بخرین و برین بفروشین به قیمت بالا . من پارسال توی یک سایتی دیدم که طرف تعریف میکرد روزی سه چهار تا بازی بیشتر نمیزنه اما اکثر وقتشو توی بازار میچرخه و از اون طریق پولدار شده بود .

من اگه بازیم خوب باشه حوصلم در این زمینه ها اصلا خوب نیست !
حالا این بازار سیاه کجا هست ؟ تا حالا ندیدم همچین جایی !

Gregar
25-11-2012, 13:31
من اگه بازیم خوب باشه حوصلم در این زمینه ها اصلا خوب نیست !
حالا این بازار سیاه کجا هست ؟ تا حالا ندیدم همچین جایی !

خوب پس چی ؟ این خوبه که با تیم ضعیف شروع کنی و تیمت رو کم کم قوی کنی . از همون اول که قوی باشه بدرد نمیخوره . اگه اونطوری میخوای خوب همون سیزن برو . UT حوصله میخواد که به قول خودت نداری .

بازار سیاه هم مثل دنیای واقعیه . چیزی به نام بازار سیاه وجود نداره . تو وقتی میری توی بازار UT و دنبال کارتهای خوب و بسیار ارزون میگردی و میخری و بعد میری اونو دوباره میفروشی به قیمت بالاتر از خرید خوب این میشه بازار سیاه دیگه .
مثلا یه نفر یه کارت اشتباه خریده یا یه پک خریده که یه کارت رو نمیخواد میاد همینجوری توی بازار سریع به پایین ترین قیمت میزاره حراج . خوب اگه تو سریع بجنبی میتونی اون کارت رو بخری و بعد با قیمت واقعی اون کارت رو بفروشی . من خودم یه مدت همین کار رو میکردم منتهی خیلی وقت میبره . چون باید صبر کنی تا یه همچین کارتی پیدا بشه و رو هوا بزنیش .

mehdi_vsgh
25-11-2012, 17:05
خوب برای اوناییکه بازیشون خیلی خوب نیست چی؟؟؟ من چطوری میتونم تو UT پول جمع کنم و موفق بشم؟:(

Gregar
25-11-2012, 18:11
خوب برای اوناییکه بازیشون خیلی خوب نیست چی؟؟؟ من چطوری میتونم تو UT پول جمع کنم و موفق بشم؟:(

البته بازیت هم خوب نباشه باز هم پول زاحت میتونی جمع کنی . من توی دو سه هفته بازی کردن به راحتی یه تیم کامل نقره ای دستم اومد . بازیم هم اونقدرها خوب نیست که همه بازی ها رو ببرم . کلی dc داشتم و کلی هم میباختم . اگه ببازی حداقلش فکر کنم یه 500 تایی بهت پول بده . که فقط خرج خریدن قراردادهات باهاش در میاد .
اما اگه چند تایی رو هم ببری خوب میشه . در ضمن میتونی از همون روش بازار سیاهی کردن استفاده کنی . بگرد دنبال کارتهای خوب و ارزون و بعد که خریدی به قیمت بالا بفروش .

Ali*Reza
25-11-2012, 18:25
سلام.

می خواستم بدونم با کیبورد با چه دکمه هایی و از چه طریقی میشه تکنیک زد یا مثلا دریبل کرد؟ یا اصلا با کیبورد امکانش نیست؟

با تشکر :11:

Ali*Reza
25-11-2012, 20:16
سرعت پاسهای توی عمق که میدم خیلی زیاده ، اصلا به بازیکنم نمیرسه. میشه لطفا راهنمای کنین؟ :11:

B3HZ@D
25-11-2012, 20:48
با کیبورد که نمیشه تکنیک زد . اگر هم بشه به شدت سخته . بهترین راه استفاده از جوی استیکه برای راحتی کار . با کیبورد بهتره قید تکنیک رو بزنی :31:

پاس های توی عمق هم بسته به مقدار قدرتی که شما به توپ وارد میکنین سرعت میگیره . هر چی دکمه پاس رو بیشتر نگه دارین بازیکن پاسور ضرب بیشتری به توپ میده.

Ali*Reza
25-11-2012, 22:06
می خواستم بدونم اورال بازیکنان فقط تا یک سنی بالا میره؟
آخه مثلا یه بازیکن دارم که 31 سالش هست ، هرچقدر هم که باهاش خوب بازی میکنم و ازش بازی میگیرم ولی اورالش بیشتر از 81 نمیشه.

B3HZ@D
25-11-2012, 22:50
بستگی به پتانسیل بازیکن داره . بازیکنان بالای 28 سال معمولا میزان پیشرفتشون به 1+ یا حداکثر 2+ خلاصه میشه . 31 ساله ها هم فکر نکنم دیگه پیشرفتی بکنن .
به این سایت برو , و توی قسمت آورال بازیکنان اون پایین پتانسیل بازیکن رو نشون داده . مثلا اگه بازیکنی با آورال 82 باشه اون پایین مینویسه که پتانسیل تا 85 رو داره .
بسته به بازیکن مورد نظرت جستجو کن و پتانسیل پیشرفتش رو ببین .

Sofifa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Gregar
25-11-2012, 23:54
بستگی به پتانسیل بازیکن داره . بازیکنان بالای 28 سال معمولا میزان پیشرفتشون به 1+ یا حداکثر 2+ خلاصه میشه . 31 ساله ها هم فکر نکنم دیگه پیشرفتی بکنن .
به این سایت برو , و توی قسمت آورال بازیکنان اون پایین پتانسیل بازیکن رو نشون داده . مثلا اگه بازیکنی با آورال 82 باشه اون پایین مینویسه که پتانسیل تا 85 رو داره .
بسته به بازیکن مورد نظرت جستجو کن و پتانسیل پیشرفتش رو ببین .

Sofifa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چه سایت توپی بود . من قبلا از fifa fanatic استفاده میکردم . فکر کنم این بهتره .

B3HZ@D
26-11-2012, 01:09
برای کریر مود خیلی به درد میخوره . بازیکنی که مد نظرته رو میای یک نگاه میندازی و می بینی که تا چقدر پیشرفت میکنه بعد تصمیم میگری که بخریش یا نه ! :31:

Ali*Reza
26-11-2012, 13:11
می خواستم بدونم در کریر مود اگر مربیگری یکی از تیمهای ملی رو قبول کنیم ، اونوقت برای تیم ملی هم باید مثل تیم باشگاهیمون وقت بزاریم و بازی کنیم و . . . ؟
اگه اینجوری باشه حوصله ندارم برای تیم ملی هم وقت بزارم ، همینکه تیم باشگاهم رو سروسامون بدم هنر کردم.
:11:

Gregar
26-11-2012, 14:07
میگم از کی تا حالا توی قوانین فوتبال اومده که اگه یه بازیکن مصدوم شد داور میتونه بازی رو در هر حالتی متوقف کنه ؟ حتی در منطقه جریمه حریف و موقع ضد حمله .

خدایی گند زدن توی این فیفا با این قانونشون . توی 12 خیلی از این چیزا نمیدیدیم اما توی این یکی شورشو در اورده . بازی به این حساسی توپ رو از مارسلو گرفتم و توی یه ضد حمله با سانچز دارم با دروازه بان حریف تک به تک میشم که داور سوت میزنه که اقای مارسلو مصدوم شده .

farhad07
26-11-2012, 14:25
میگم از کی تا حالا توی قوانین فوتبال اومده که اگه یه بازیکن مصدوم شد داور میتونه بازی رو در هر حالتی متوقف کنه ؟ حتی در منطقه جریمه حریف و موقع ضد حمله .

خدایی گند زدن توی این فیفا با این قانونشون . توی 12 خیلی از این چیزا نمیدیدیم اما توی این یکی شورشو در اورده . بازی به این حساسی توپ رو از مارسلو گرفتم و توی یه ضد حمله با سانچز دارم با دروازه بان حریف تک به تک میشم که داور سوت میزنه که اقای مارسلو مصدوم شده .

اره اینش رو مخه!!

Dark Soul
26-11-2012, 14:43
می خواستم بدونم در کریر مود اگر مربیگری یکی از تیمهای ملی رو قبول کنیم ، اونوقت برای تیم ملی هم باید مثل تیم باشگاهیمون وقت بزاریم و بازی کنیم و . . . ؟
اگه اینجوری باشه حوصله ندارم برای تیم ملی هم وقت بزارم ، همینکه تیم باشگاهم رو سروسامون بدم هنر کردم.

بازیهای دوستانه ، مقدماتی جام جهانی ، مقدماتی جام ملتها ، جام جهانی و ....

soheilnouri
27-11-2012, 09:54

سلام.
آره همه جور تیمی داخلش پیدا میشه . اول باید بری داخل سایتش ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) . بعد با اکانتت لوگین کن. اونجا میتونی بگردی دنباله تیمی که مد نظرته مثلا " ستارگان لالیگا " یا مثلا " برزیل سال 98 " . بعد که گیر آوردی میندازی داخل Favorite و بعد با کنسول میری تو قسمت CC و دانلودشون میکنی.

ولی بازیکناش تخیلی هستن مثه اینکه نه؟هر کی هر کیه...هر کی عشقش کشید یه کیو با هر قدرتی میسازه...

FCBarcelona.ir
27-11-2012, 19:35
دوستان این بازیکنا که کارتاشون تو UT سیاهه قضیه ش چیه؟ ماشالله قیمت خون پدرشون رو هم مطالبه می کنن :31:

پ.ن: داشته باشید تیمو :5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]:pc

mansourfcb
27-11-2012, 21:56
دوستان من 2 تا سوال دارم:

1. من فیفا 13 رو دانلود کردم ولی همه زبونها رو نداره از کجا میتونم نسخه کاملش رو دانلود کنم؟ اونی که من دانلود کردم 6.4 گیگ بود.

2. جوی استیک سمت راست را چه طوری میشه فعال کرد؟

CRIS Joon CR7
27-11-2012, 22:01

1. من فیفا 13 رو دانلود کردم ولی همه زبونها رو نداره از کجا میتونم نسخه کاملش رو دانلود کنم؟ اونی که من دانلود کردم 6.4 گیگ بود.

2. جوی استیک سمت راست را چه طوری میشه فعال کرد؟

بستگی به ریجن بازی که برای PC دانلود کردید ، زبان های مختلف داره و اکثر زبان های گزارش را هم جدا میشه اضافه کرد که مثلا زبان عربی رو لینک هاش چند صفحه قبل هست
که حدود 600 مگابایت هستش...
2-
شما اگر فایل تنظیمات جویستیک فیفا 11 یا 12 رو دارید عینا در همان مسیر بریزید اگه نه باید دسته رو شبیه ساز دسته ی 360 کنید... لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ali*Reza
27-11-2012, 22:03
یکی از قسمتهای جالب فیفا 13 برای من اینه که واقعا اورال یک بازیکن در قسمت کریر مود رابطه مستقیم به خوب بازی کردن و بازی گرفتن از اون بازیکن داره.
مثلا دروازه بان منچستر دخیا ، پتانسیلش رو 84 گفته بودن که الان من تو کریر مود تا 86 رسوندمش! :46:

FCBarcelona.ir
27-11-2012, 22:05
اینو :31:

esi222
27-11-2012, 22:06

سلام
نسخه کامل که همه زبونارو داشته باشه میتونی از میهن دانلود بگیری.

mansourfcb
27-11-2012, 22:24
بستگی به ریجن بازی که برای PC دانلود کردید ، زبان های مختلف داره و اکثر زبان های گزارش را هم جدا میشه اضافه کرد که مثلا زبان عربی رو لینک هاش چند صفحه قبل هست
که حدود 600 مگابایت هستش...
2-
شما اگر فایل تنظیمات جویستیک فیفا 11 یا 12 رو دارید عینا در همان مسیر بریزید اگه نه باید دسته رو شبیه ساز دسته ی 360 کنید... لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی ممنون از جوابت
کجا میتونم گزارش زبان آلمانی رو پیدا کنم؟

mansourfcb
27-11-2012, 22:25
سلام
نسخه کامل که همه زبونارو داشته باشه میتونی از میهن دانلود بگیری.

من هم دقیقا از میهن دانلود دانلود کردم ولی گزارشش فقط انگلیسی، اسپانیایی و فرانسوی رو داره

esi222
27-11-2012, 23:09
من هم دقیقا از میهن دانلود دانلود کردم ولی گزارشش فقط انگلیسی، اسپانیایی و فرانسوی رو داره
منم از همونجا دانلودش کردم و کامله.
حجمش تقریبا 10گیگه

Gregar
28-11-2012, 18:00
یکی از قسمتهای جالب فیفا 13 برای من اینه که واقعا اورال یک بازیکن در قسمت کریر مود رابطه مستقیم به خوب بازی کردن و بازی گرفتن از اون بازیکن داره.
مثلا دروازه بان منچستر دخیا ، پتانسیلش رو 84 گفته بودن که الان من تو کریر مود تا 86 رسوندمش! :46:

اون که تو سایتها نوشتن پتانسیل بالقوه اشه . یعنی 100% تا اون اورال میره . حالا اگه بازیش بدی و خوب هم بازی کنه ممکنه از اون رد بشه یا به اصطلاح overpower بشه.

masoud93
28-11-2012, 19:49
سلام.

بازی من یه خوده لگ داره ، چکارش کنم تا درست بشه ؟؟؟

ممنون.

Ali*Reza
28-11-2012, 21:12
سلام.

بازی من یه خوده لگ داره ، چکارش کنم تا درست بشه ؟؟؟

ممنون.

من هم اولش که بازی میکردم مشکل لگ رو داشتم که با آپدیت درایور کارت گرافیکم مشکلم حل شد.

reza.8
29-11-2012, 21:15
بچه ها تو وین 8 برنامه xbox360 که دسته رو تنظیم میکنیم کار نمیکنه...راهی نیست بشه دسته رو تنظیم کرد؟!!

CRIS Joon CR7
29-11-2012, 21:32
بچه ها تو وین 8 برنامه xbox360 که دسته رو تنظیم میکنیم کار نمیکنه...راهی نیست بشه دسته رو تنظیم کرد؟!!

تو تاپیک خودش بگو...
اگر اجرا نمیشه شاید بشه با یه ویندوز دیگه تنظیم کرد و سه فایل خروجی نرم افزار رو در مسیر مربوطه بریزید و از Win8 بازی رو اجرا کنید..._

mehdi_vsgh
30-11-2012, 10:13
سلام امروز بازی با حجم حدود 222 مگ مجدد اپدیت شد!!!
ورژن بازی الان شده 1.6! (کسی میدونه چه تغییری کرد بازی؟)

mohsenking
30-11-2012, 10:23
بچه ها من بازب رو از بیرون خردیم الانم هیچ مشکلی نداره و بازی میکنم
حالا چندتا سوال داشتم
چطوری باید آپدیتش کنم ؟
با آپدیت چه تغییراتی میکنه ؟
آپدیت بشه کرکش میپره یا نه ؟

Sent from my One X using ARHD15

Ali*Reza
30-11-2012, 17:50
فکر میکنم در قسمت کریر مود ، افزایش اورال بازیکن ها رابطه مستقیم به نمره ای که در پایان هر بازی میگیرن داره. جالبه !!:46:

khorzooghkhan
30-11-2012, 21:50
سلام
توی پنالتی ها دروازه بان با چی میپره؟
با دسته بازی میکنم

CRIS Joon CR7
30-11-2012, 22:19
سلام
توی پنالتی ها دروازه بان با چی میپره؟
با دسته بازی میکنم

آنالوگ راست یا Right Stick...
البته باید در بازی این دکمه ها ست شده باشه...

sabar
30-11-2012, 22:38
سلام میدونم باید تو پرسش و پاسخ میپرسیدم ولی نشد من تا حالا فیفا رو بازی میکردم بعد از اینکه یه فلش زدم به کامپیوترم دیگه این پیغام رو میده چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khorzooghkhan
30-11-2012, 23:00
آنالوگ راست یا Right Stick...
البته باید در بازی این دکمه ها ست شده باشه...

این دقیقا کدوم میشه؟
ممنون میشم واضح تر بگی

Ali*Reza
30-11-2012, 23:01
سلام میدونم باید تو پرسش و پاسخ میپرسیدم ولی نشد من تا حالا فیفا رو بازی میکردم بعد از اینکه یه فلش زدم به کامپیوترم دیگه این پیغام رو میده چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من قبلا یه بار برای فیفا 12 یه همچین اتفاقی برام افتاد ، بازی رو که دوباره ریختم درست شد.

CRIS Joon CR7
30-11-2012, 23:09
این دقیقا کدوم میشه؟
ممنون میشم واضح تر بگی

58683
..........................

mohsenking
30-11-2012, 23:21
حالا چندتا سوال داشتم
چطوری باید آپدیتش کنم ؟

؟

alone_boy
01-12-2012, 10:57
حالا چندتا سوال داشتم
چطوری باید آپدیتش کنم ؟

نسخه کنسول یا PC؟
اگه نسخه PC رو بازی میکنین که آپدیتش توی سایت اسکیدرو هست.آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بیشتر تغییرات اگر اشتباه نکرده باشم مربوط به بخش چند نفره میشه اما بعضی از دوستان میگن که بعد از آپدیت،بازی کمی روانتر شده
آپدیتی که لینکش رو گذاشتم براتون خودش کرک شده هست

نسخه کنسول هم از طریق خود بازی میتونید آپدیتش کنید

alone_boy
01-12-2012, 10:59
تو فیفا 12 وقتی یه فصل رو تمام میکردی و حتی اگر نتایج نسبتا خوب هم میگرفتی کلی پیشنهاد باشگاهی دریافت میکردی ولی تو فیفا 13 اینطوری نیست.دو فصله با دورتموند قهرمان لیگ و حذفی و اروپا شدم ولی هیچ تیم باشگاهی بهم پیشنهاد نداده و همشون از تیمهای ملی بودن...

Ali*Reza
01-12-2012, 17:49
تو فیفا 13 اورال بازیکنا تو کریر مود از سن 31 سالگی به بعد شروع به کاهش میکنه ، درصورتیکه تو فیفا 12 از سن 33-34 شروع به کم شدن میکرد.
مثلا الان فانپرسی با 31 سال سن اورالش از 89 به 86 رسیده !

sabar
01-12-2012, 22:42
من قبلا یه بار برای فیفا 12 یه همچین اتفاقی برام افتاد ، بازی رو که دوباره ریختم درست شد. نه داداش دوباره نصب کردم همینطوریه کسی نمیدونه؟

saadat68
02-12-2012, 04:16
آقا من دهنم سرویس شد به خدا دیگه خسته شدم

رو پرو که بازی میکنم 4 تا 4 تا گل میزنم و همه رو از دم میزنم روی ورلد کلس که بازی میکنم 6تا 6 تا میخورم و همه رو از دم میبازم

والا به خدا سرم داره میترکه

من چه خاکی بر سر بریزم

یکی راهی به من نشون بده اینطوری که نمیشه

Ali*Reza
02-12-2012, 11:38
من هم اوایل 5تا 5تا گل میخوردم ولی الان تو ورلدکلاس دیگه دستم راه افتاده ، یه جورایی قلقش دستم اومده و اکثرا نمیبازم و اگرم ببازم با اختلاف کم.

CRIS Joon CR7
02-12-2012, 11:55

رو پرو که بازی میکنم 4 تا 4 تا گل میزنم و همه رو از دم میزنم روی ورلد کلس که بازی میکنم 6تا 6 تا میخورم و همه رو از دم میبازم

من چه خاکی بر سر بریزم

من هم اوایل 5تا 5تا گل میخوردم ولی الان تو ورلدکلاس دیگه دستم راه افتاده ، یه جورایی قلقش دستم اومده و اکثرا نمیبازم و اگرم ببازم با اختلاف کم.

شما اگر سخت افزار مناسب( منظور کانفیگ سیستم برای اجرای مناسب و گیم پد مناسب و یه خروجی خوب و همه ی عوامل دیگه) داشته باشید ،
با صبر و حوصله می تونید روی درجه ی legendary بازی ها رو پیروز شوید...
توی یکی از نقد های انگلیسی زبان اخیرا خوندم که نوشته بود در 12 رو درجه ی سختی legendary ، تیم شما ضعیف میشد و تیم حریف (CPU) با استفاده از یک سری
تقلب و دست های پشت پرده(!) بازی رو پیروز میشد ، اما در 13 قدرت تیم شما ثابت هستش و این تیم حریف هست که با استفاده از هوش مصنوعی بالا قدرتش بالا میره...
من خودم خیلی با CPU بازی نمیکنم (PS3 و X360) اما اگر هم بازی کنم روی درجه ی World Class هستش ، اما جدیدا روی legendary بازی میکنم که لذت بازی دو چندان میشه:46:

babak2002
02-12-2012, 11:57
برای فیفا 13 ، Mod ی هست که بشه Attribute یا میزان Skill بازیکن ها رو تغییر داد ؟

Ali*Reza
02-12-2012, 18:04
وقتی محکوم به باخت میشی دیگه هیچ کاری نمیتونی بکنی ، من تیمم منچستره ، 5 -0 از دورتموند باختم.
حتی نتونستم یه حمله درست و حسابی بکنم ، یا پاسها به هم نمیرید یا شوتهام تو چارچوب نبود.
وقتی CPU تصمیم میگیره که ما ببازیم واقعا باید تسلیم بشیم !!

Gregar
02-12-2012, 18:47
شما اگر سخت افزار مناسب( منظور کانفیگ سیستم برای اجرای مناسب و گیم پد مناسب و یه خروجی خوب و همه ی عوامل دیگه) داشته باشید ،
با صبر و حوصله می تونید روی درجه ی legendary بازی ها رو پیروز شوید...
توی یکی از نقد های انگلیسی زبان اخیرا خوندم که نوشته بود در 12 رو درجه ی سختی legendary ، تیم شما ضعیف میشد و تیم حریف (CPU) با استفاده از یک سری
تقلب و دست های پشت پرده(!) بازی رو پیروز میشد ، اما در 13 قدرت تیم شما ثابت هستش و این تیم حریف هست که با استفاده از هوش مصنوعی بالا قدرتش بالا میره...
من خودم خیلی با CPU بازی نمیکنم (PS3 و X360) اما اگر هم بازی کنم روی درجه ی World Class هستش ، اما جدیدا روی legendary بازی میکنم که لذت بازی دو چندان میشه:46:

کاش فیفا یه معیار درست حسابی واسه درجه سختی بازیش داشت . کسی که میاد درجه رو میزاره روی لجند یعنی میخواد از تیمهایی مثل رئال یا بارسا یا ملی ها بازی های خیلی خوب ببینه و با اونها دست و پنجه نرم کنه . اما وقتی میزاری روی لجندری توی کریر همه تیمها میشن لجندری . دیگه اون قدرت تیم خیلی مهم نیست .
درسته هوش مصنوعی بازی میره بالا اما هوش مصنوعی چیه . میشه همون هوش هر بازیکن که مثلا در چه موقعیتی پاس بده یا شوت بزنه یا دریبل کنه یا ... . که با قدرت اون تیم درست در نمیاد . برای مثال هر چقدر هم هوش مصنوعی بالا باشه یه بازیکن در پیت نباید بتونه یارهاشو خوب پیدا بکنه و پاس های انچنانی بده . پس اون Vision مال چیه ؟
کاش سختی بازی فیفا به قدرت هر تیم فقط بستگی داشت . یعنی همون میانگین قدرت بازیکنان تیم . یعنی کلا درجه سختی نمیداشتیم . در عوض یک سری اسلایدر میداشتیم که سختی کلی بازی رو با اونها عوض میکردیم . تقریبا مثل همین اسلایدرهایی که الان داریم . کاش درجه سختی یک تیم همون ستاره های تیم بود . مثلا سختی تیم رئال بود 5 ستاره . اما این سیستم سختی مثل لجند و پرو و ... توی بازی کاش نبود . چون کاملا اون ستاره ها رو بی معنی کرده .

کاش میشد اینو یه جورایی به سازندگان فیفا فهموند . راهی نیست بهشون گفت اینا رو ؟

CRIS Joon CR7
02-12-2012, 19:02
کاش فیفا یه معیار درست حسابی واسه درجه سختی بازیش داشت . کسی که میاد درجه رو میزاره روی لجند یعنی میخواد از تیمهایی مثل رئال یا بارسا یا ملی ها بازی های خیلی خوب ببینه و با اونها دست و پنجه نرم کنه . اما وقتی میزاری روی لجندری توی کریر همه تیمها میشن لجندری . دیگه اون قدرت تیم خیلی مهم نیست .
درسته هوش مصنوعی بازی میره بالا اما هوش مصنوعی چیه . میشه همون هوش هر بازیکن که مثلا در چه موقعیتی پاس بده یا شوت بزنه یا دریبل کنه یا ... . که با قدرت اون تیم درست در نمیاد . برای مثال هر چقدر هم هوش مصنوعی بالا باشه یه بازیکن در پیت نباید بتونه یارهاشو خوب پیدا بکنه و پاس های انچنانی بده . پس اون Vision مال چیه ؟
کاش سختی بازی فیفا به قدرت هر تیم فقط بستگی داشت . یعنی همون میانگین قدرت بازیکنان تیم . یعنی کلا درجه سختی نمیداشتیم . در عوض یک سری اسلایدر میداشتیم که سختی کلی بازی رو با اونها عوض میکردیم . تقریبا مثل همین اسلایدرهایی که الان داریم . کاش درجه سختی یک تیم همون ستاره های تیم بود . مثلا سختی تیم رئال بود 5 ستاره . اما این سیستم سختی مثل لجند و پرو و ... توی بازی کاش نبود . چون کاملا اون ستاره ها رو بی معنی کرده .

کاش میشد اینو یه جورایی به سازندگان فیفا فهموند . راهی نیست بهشون گفت اینا رو ؟

یعنی مثلا شمایی که با بارسا بازی میکنید ، روی سختی legendary جلوی رئال مادرید همون نتیجه ای رو میگیرید که جلوی تیمی مثل دربی کانتری بازی کنید؟ !

البته با بخشی از نظرتون موافقم، همه ی تیم ها مثل بارسا و رئال بازی میکنند و فرقی نداره که چند ستاره هستند و اورال بازیکن ها رو چنده یا قابلیت هر بازیکن چیه...

Zlatan_ibra
02-12-2012, 21:33
دوستان یه مشکل دارم خواهش میکنم جواب بدینمن تو قسمت تنظمات فیفا که کلیک میکنم ارور میده و تو قسمت اول بازی تو صفحه ای که عکس مسی هست گیر میکنه و نمیرهتازه اینطوری شده قبلا قشنگ بازی میکردم

sabar
02-12-2012, 22:57
سلام دوستان ویندوز رو هم عوض کردم و حالا این پیغام رو میده علتش چیه تا حالا فیفا رو نصب میکردم و بازی میکردم ولی حالا چی شده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali*Reza
02-12-2012, 23:21
سلام دوستان ویندوز رو هم عوض کردم و حالا این پیغام رو میده علتش چیه تا حالا فیفا رو نصب میکردم و بازی میکردم ولی حالا چی شده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست من فکر میکنم اگر مشکلتون رو تو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنین ، زودتر به جواب میرسین. :11:

masoud93
02-12-2012, 23:44
first touch control error تو قسمت user gameplay customisation چیه ؟ چکار میکنه ؟

کمش کنم چی میشه ؟ زیادش کنم چی ؟

Gregar
03-12-2012, 01:06
یعنی مثلا شمایی که با بارسا بازی میکنید ، روی سختی legendary جلوی رئال مادرید همون نتیجه ای رو میگیرید که جلوی تیمی مثل دربی کانتری بازی کنید؟ !

البته با بخشی از نظرتون موافقم، همه ی تیم ها مثل بارسا و رئال بازی میکنند و فرقی نداره که چند ستاره هستند و اورال بازیکن ها رو چنده یا قابلیت هر بازیکن چیه...

اره دقیقا . توی کریر همین ماجراست . ولی بیرون کریر بازی خیلی واقعی تره .

ERPF
03-12-2012, 14:01

من چه خاکی بر سر بریزم

دوست عزیز من هم اوایل توی ورلد کلاس خیلی میباختم ولی یک نکته رو رعایت کن هنگام حمله کردن اگر از پاس های زیاد استفاده میکنی ، اصلا کلید سرعت رو نگیر جلوی دروازه که شروع به پاس کاری میکنی بازیکن صاحب توپت رو کمی جابجا کن و بعد پاس بده و اگر بازیکنت در موقعیت گل بود مستقیم شوت نزن چون مدافعان حریف حتما توپتو بلاک میکنند کمی جابجا بشو بروراست یا چپ و با بازیکنت به طرف دروازه حرکت کن بعد شوت بزن و اما در مورد دفاع کردن من که هر کاری میکنم گل میخورم ، البته جدیدا باشوت گل نمیخورم ( به غیر از تیمهای قوی ) ولی روی ضربات سر حتما گل میخورم هرکاری هم کردم نمیتونم توپهارو زودتر از مهاجمان اونها بزنم در ضمن برای گل زدن بهتر از پاس عمقی استفاده نکنی چون فقط 5 درصد از توپها به بازیکننانت میرسن _

ERPF
03-12-2012, 14:05
کسی میدونه چطوری میشه این داور احمق رو از وسط زمین جمع کرد ، آخه همیشه مزاحم پاسکاری منه توپ مدام میخوره به پاش و میرسه به حریف

ERPF
03-12-2012, 14:12
کسی میدونه چطوری میشه این داور احمق رو از وسط زمین جمش کرد ، اخه همیشه وسط پاسکاری منه و مدام توپ میخوره به پاش و میرسه به حریف

Kamyar_AnathemA
03-12-2012, 16:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کسی میدونه اون علامت مثلث چجوری میاد تو ترکیب ؟
توی خط دفاعی

mehdi_vsgh
03-12-2012, 16:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توی خط دفاعی
ر
فکر میکنم تو قسمت formation باشه بعد از اینکه سیستم مورد نظرت را انتخاب کردی X رو بزنی میتونی بازیکنات رو جابجا کنی و حالت های مختلفی بهشون بدی!!!

Kamyar_AnathemA
03-12-2012, 18:11
ر
فکر میکنم تو قسمت formation باشه بعد از اینکه سیستم مورد نظرت را انتخاب کردی X رو بزنی میتونی بازیکنات رو جابجا کنی و حالت های مختلفی بهشون بدی!!!

اونو که میدونم میشه بازیکن ها رو جابجا کرد

این یک ترفند دفاعی هست که نو آنلاین افراد خیلی کم بلدن و استفاده میکنن
عجیب جواب میده
همیشه 2 تا بازیکن آخر دفاع میمونن و از نیمه زمین خودشون جلوتر نمیان
عمرا بتونی گل بزنی بهشون
اصلا یه وضعی

Gregar
03-12-2012, 21:36
اونو که میدونم میشه بازیکن ها رو جابجا کرد

این یک ترفند دفاعی هست که نو آنلاین افراد خیلی کم بلدن و استفاده میکنن
عجیب جواب میده
همیشه 2 تا بازیکن آخر دفاع میمونن و از نیمه زمین خودشون جلوتر نمیان
عمرا بتونی گل بزنی بهشون
اصلا یه وضعی

من فکر میکنم اون ترکیب رو دست زدن و پست ان بازیکن رو گذاشتن SW . تا جایی که یادمه این علامت واسه sweeper میومد . بهترین حالتش هم توی ترکیب 5-2-1-2 است که من خیلی استفاده میکردم توی 12 .

Kamyar_AnathemA
03-12-2012, 22:52
من فکر میکنم اون ترکیب رو دست زدن و پست ان بازیکن رو گذاشتن SW . تا جایی که یادمه این علامت واسه sweeper میومد . بهترین حالتش هم توی ترکیب 5-2-1-2 است که من خیلی استفاده میکردم توی 12 .

چجوزی میشه sweeper درست کرد ؟

یافتم !!!

soheilnouri
04-12-2012, 11:17
Sweeper يا پوششي همون مدلفع اخر تاكتيك ٣-٥-٢ و يا تاكتيك هاي مشتق شدش هست...

در صورت تمايل مراجعه شود به:-------------------->>>>. سرهنگ عليرضا عليفر

Ali*Reza
04-12-2012, 13:08
خیلی نامردیه ، تو کریر مود الان فن پرسی اورالش تو سن 32 سالگی شده 82 !!!
این دیگه خیلی نامردیه ، در صورتیکه همش دارم ازش بازی میگیرم.
مثلا ژاوی تو بارسا در سن 35 سالگی اورالش شده 80 که فکر میکنم غیر واقعی باشه.

Gregar
04-12-2012, 14:31
خیلی نامردیه ، تو کریر مود الان فن پرسی اورالش تو سن 32 سالگی شده 82 !!!
این دیگه خیلی نامردیه ، در صورتیکه همش دارم ازش بازی میگیرم.
مثلا ژاوی تو بارسا در سن 35 سالگی اورالش شده 80 که فکر میکنم غیر واقعی باشه.

دیگه نمیتونن که اینقدر پیش بینی کنن . مثلا الان یه بازیکن جوون 18 ساله میخری با اورال 70 . بعد از سالها میبینی شده جزو بهترین بازیکنان جهان یعنی مثلا شده 90 . یعنی همچین چیزی واقعیه ؟ کلا نباس توی فیفا واقعیت رو دخیل کرد .

Ali*Reza
04-12-2012, 17:34
دیگه نمیتونن که اینقدر پیش بینی کنن . مثلا الان یه بازیکن جوون 18 ساله میخری با اورال 70 . بعد از سالها میبینی شده جزو بهترین بازیکنان جهان یعنی مثلا شده 90 . یعنی همچین چیزی واقعیه ؟ کلا نباس توی فیفا واقعیت رو دخیل کرد .

آخه تو فیفا 12 اینجوری نبود ، بازیکن تا 32-33 هنوز توی اوج بود ولی توی فیفا 13 زودتر افت میکنن.
باید فیفا همه کار بکنه تا بازی به واقعیت نزدیکتر باشه.

Zlatan_ibra
05-12-2012, 14:02
آقا یکی کمک کنه من فک کنم این سوال رو میلیون بار پرسیدم
چطوری کاری کنم که وقتی دسته ها رو میدم وسط تا بازیکنا خودشون بازی کنن کاری کنم که تعویض اتوماتیک نباشه تعویض نکنه ؟؟

FCBarcelona.ir
05-12-2012, 16:00
آقا یکی کمک کنه من فک کنم این سوال رو میلیون بار پرسیدم
چطوری کاری کنم که وقتی دسته ها رو میدم وسط تا بازیکنا خودشون بازی کنن کاری کنم که تعویض اتوماتیک نباشه تعویض نکنه ؟؟

هیچ راهی نداره که تعویض نکنه. تنها راهش اینه که قید تعویض رو کلا بزنی. اول بازی 3 تا بازیکن اصلیت رو بذار بیرون و دقیقه 1 تعویضشون کن و بیار تو. اینطوری دیگه تعویضی باقی نمی مونه که CPU بخواد ازش استفاده کنه.

Zlatan_ibra
05-12-2012, 16:27
هیچ راهی نداره که تعویض نکنه. تنها راهش اینه که قید تعویض رو کلا بزنی. اول بازی 3 تا بازیکن اصلیت رو بذار بیرون و دقیقه 1 تعویضشون کن و بیار تو. اینطوری دیگه تعویضی باقی نمی مونه که CPU بخواد ازش استفاده کنه.

تو فیفا 12 میکردم اخه

mehdi_vsgh
05-12-2012, 19:23
سلام اقا اولتیمیت برای شما هم مشکل داره؟؟؟ یا اصلا وصل نمیشه ویا اگه هم وصل باشه با دردسر وصل میشه .....
مثلا وقتی یه بازی میکنم و میخوام برگرم به صفحه اصلی
retriviing data
میزنه بعد از چند لحظه هم اتصال قطع میشه و میپره بیرون از اولتیمت !!!

Ramos1367
05-12-2012, 20:28
سلام اقا اولتیمیت برای شما هم مشکل داره؟؟؟ یا اصلا وصل نمیشه ویا اگه هم وصل باشه با دردسر وصل میشه .....
مثلا وقتی یه بازی میکنم و میخوام برگرم به صفحه اصلی
retriviing data
میزنه بعد از چند لحظه هم اتصال قطع میشه و میپره بیرون از اولتیمت !!!
برا من دیروز به سرورها وصل نمیشد...
امروز هم به زور وصل میشه و بازی برام پر از لگه...نمی دونم چش شده....
فکر کنم تقصیر آپدیت آخریه بوده...

soheilnouri
05-12-2012, 20:51
سلام اقا امروز رفتينةبه سرور ؟
داين اولتيمت چقد حوصله سر بر هستش

Zlatan_ibra
05-12-2012, 23:28
سلام دوستان
یکی بگه بازی جرا از کریکر مود میپره بیرون/من هنوز تو فصل اولم وسطش میپره بیرون از بازی چیکار کنم آخه

Ali*Reza
06-12-2012, 14:11
می خواستم بدونم برای آنلاین بازی کردن یا اون قسمت اولتیمیت باید نسخه اورجینال داشته باشیم؟
و اینکه نسخه اورجینالش چه قیمتی هست و از کجا میشه گیر آورد؟

Zlatan_ibra
06-12-2012, 17:51
سلام دوستان
یکی بگه بازی جرا از کریکر مود میپره بیرون/من هنوز تو فصل اولم وسطش میپره بیرون از بازی چیکار کنم آخه

تو رو به جون هر کی دوست دارین جواب بدین من عمم در اومد از بس پرسیدم کسی هم جواب نداد

FCBarcelona.ir
06-12-2012, 19:07
تو فیفا 12 میکردم اخه

چطوری؟ :sq_19:

xaxi
06-12-2012, 19:38

توی خط دفاعی
این نسخه PC ه ؟

مال من منوش فرق داره کمی با این !

mehdi_vsgh
06-12-2012, 19:47
این نسخه PC ه ؟

مال من منوش فرق داره کمی با این !
برای بخش انلاینه این قسمت (اولتیمیت هست )

راستی یه سوال ایا بازیر وی ویندوز 8 بدون مشکل اجرا میشه یا خیر؟

xaxi
06-12-2012, 20:29
برای بخش انلاینه این قسمت (اولتیمیت هست )

مال من اینطوریه .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرقی نداره ؟

در ضمن چطوری میشه آنلاین بازی کرد ؟ باید سی دی کی خرید مثل بازی های دیگه ؟

reza.8
06-12-2012, 21:01
بله به راحتی اجرا میشه روی وین 8

hatef_animat
06-12-2012, 23:22
دوست عزیز من هم اوایل توی ورلد کلاس خیلی میباختم ولی یک نکته رو رعایت کن هنگام حمله کردن اگر از پاس های زیاد استفاده میکنی ، اصلا کلید سرعت رو نگیر جلوی دروازه که شروع به پاس کاری میکنی بازیکن صاحب توپت رو کمی جابجا کن و بعد پاس بده و اگر بازیکنت در موقعیت گل بود مستقیم شوت نزن چون مدافعان حریف حتما توپتو بلاک میکنند کمی جابجا بشو بروراست یا چپ و با بازیکنت به طرف دروازه حرکت کن بعد شوت بزن و اما در مورد دفاع کردن من که هر کاری میکنم گل میخورم ، البته جدیدا باشوت گل نمیخورم ( به غیر از تیمهای قوی ) ولی روی ضربات سر حتما گل میخورم هرکاری هم کردم نمیتونم توپهارو زودتر از مهاجمان اونها بزنم در ضمن برای گل زدن بهتر از پاس عمقی استفاده نکنی چون فقط 5 درصد از توپها به بازیکننانت میرسن _

منم موافقم. در کل فیفا به اشتباهات حساسه، وقتی چندتا اشتباه پشت سر هم می کنی، توپ افتاد دست اونا، بدون که دارن میرن گل بزنن. اگه هم شانس آوردیم و نزدن، تو یکی دو اشتباه بعدی حتما این کارو می کنه. ما عادت کردیم به سریع جلو رفتن و به زور گل زدن، ولی فیفا اصلا خوشش نمی یاد از این سبک بازی. با حوصله باید بازی کرد. و باید به بازیکنی که توپ دستشه، فرصت داد (مثل اینکه بفهمه داره چی کار می کنه).
منم تو ضربات سر گل می خورم (کفرمو درمیاره خداییش. وقتی با کیبورد، فیفا بازی می کنم مامانم میاد میگه چیه پسرم داری موشک هوا میکنی؟ چهار دست و پا بازی کن، بعد بیا رو هوا گل بخور، اصلا میگم پاشم میز و صندلی و مانیتور رو بندازم حیاط) حالا می گفتم بیام اینجا مطرح کنم ببینم چجوری میشه رو هوا گل نخورد.

Ali*Reza
06-12-2012, 23:42
می خواستم بدونم برای آنلاین بازی کردن یا اون قسمت اولتیمیت باید نسخه اورجینال داشته باشیم؟
و اینکه نسخه اورجینالش چه قیمتی هست و از کجا میشه گیر آورد؟

لطفا راهنمایی کنین. :11:

mehdi_vsgh
07-12-2012, 09:33
مال من اینطوریه .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرقی نداره ؟

در ضمن چطوری میشه آنلاین بازی کرد ؟ باید سی دی کی خرید مثل بازی های دیگه ؟
خوب دیگه منم گفتم اون بخش انلاینه که منوش اونشکلیه....

لطفا راهنمایی کنین. :11:

برای انلاین بازی کردن باید حتما cd key را داشته باشی برخی از سایتها هم میفروشن اینارو
به عنوان مثال : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
07-12-2012, 10:22
منم چنتا سوال داشتم(در مورد اولتیمیت تیم هست)
1- با این بازیکنای احمق چه کنم؟؟؟ دارم حمله میکنم یه دفعه یکی از بازیکنای هم تیمی خودم میاد یه دفه توپاهام و الکی توپو میزنه و باعث میشه می شه من توپو از دست بدم!!!!
2- چرا اینقد بازیکنام سریع خسته میشن؟؟؟ هرچقدر هم fitness براشون میخرم بازم هنوز به نیمه بازی نرسیده از نفس میوفتن!!!!
3- چه کنم اورال بازیکنام برن بالا؟؟؟؟ کلا اینگاری همش ثابت هستن!!!

Zlatan_ibra
07-12-2012, 10:52
چطوری؟ :sq_19:

تو تنظیماتش موجود بود
------------اگه میخواین از رو هوا گل نخورین یه مدافع بلند قامت بزارین که سر زنیش خوب باشه مثلا من با اینتر بازی میکنم رانوکیا رو میزارم اونجا با قد 195هیچ احدی نمیتونه گل بزنه

Zlatan_ibra
07-12-2012, 10:53
یه سوال فنی دیگه هم دارم
بدون اوریگن بازی میکنم اشکالی که نداره؟؟؟؟؟؟///

ERPF
07-12-2012, 13:06
من با تیم liverpool بازی میکنم ، ولی در سانترها معمولا گل میخورم حتی جرمین دفو با اون قد کوتاهش میاد کنار اشکرتل و ضربه سر میزنه مشکلم تنظیم کردن به موقعه هد زدنه

اما در مورد گل زدن باید سعی کنید به سبک بارسلونای الان و تیم برزیل در دهه 70 بازی کنید یعنی ترکیبی از این دو سبک ، برای گل زدن سعی کنید خیلی پاس بدید و برای گل زدن عجله نکنید

mehdi_vsgh
07-12-2012, 17:05
اونایی که انلاین باز هستن بگن":

برای اینکه بخوایم تیممون را تو بخش اولتیمت از حالت برنزی به نقره ای تبدیل کنیم چه باید کرد؟؟؟؟ و اینکه این فیفا پوینت چی هست؟؟؟ تنها راه به دست اوردنش ایا فقط خرید اینترنتی هست؟؟؟ روشی نداره تو خود بازی بتونیم این پوینتهارو به دست بیاریم؟؟؟

و اینکه چطوری میشه chemistry تیم رو بالا برد؟؟

Behnam_o2
07-12-2012, 17:50
هیچ آپدیتی چیزی نیومد که خوشحالی بعد گل رو از نزدیک نشون بده ؟!!!

ali_santori
07-12-2012, 17:54
اونایی که انلاین باز هستن بگن":

برای اینکه بخوایم تیممون را تو بخش اولتیمت از حالت برنزی به نقره ای تبدیل کنیم چه باید کرد؟؟؟؟ و اینکه این فیفا پوینت چی هست؟؟؟ تنها راه به دست اوردنش ایا فقط خرید اینترنتی هست؟؟؟ روشی نداره تو خود بازی بتونیم این پوینتهارو به دست بیاریم؟؟؟

و اینکه چطوری میشه chemistry تیم رو بالا برد؟؟

xbox میزنی؟
برای اینکه بازیکن طلایی بخری باید بازی کنی و کوینز بدست بیاری بعد میری تو بخش خرید و فروش قیمتی که بازیکن سرچ میکنی باید گلد انتخاب کنی با کوینزی که داری بازیکن رو میخری

برای جمستری هم یا باید بیشتر بازیکنا از یه کشور مثل ایتالیا باشن
یا اینکه همشون از یه لیگ مثل سری آ باشن

بهترین حالتشم این هست که از یه تیم باشن مثل یووه

این گیمر تگ منه خواستی ادد که Me0711

ali_santori
07-12-2012, 18:03
منم چنتا سوال داشتم(در مورد اولتیمیت تیم هست)
1- با این بازیکنای احمق چه کنم؟؟؟ دارم حمله میکنم یه دفعه یکی از بازیکنای هم تیمی خودم میاد یه دفه توپاهام و الکی توپو میزنه و باعث میشه می شه من توپو از دست بدم!!!!
2- چرا اینقد بازیکنام سریع خسته میشن؟؟؟ هرچقدر هم fitness براشون میخرم بازم هنوز به نیمه بازی نرسیده از نفس میوفتن!!!!
3- چه کنم اورال بازیکنام برن بالا؟؟؟؟ کلا اینگاری همش ثابت هستن!!!

1- این خیلی پیش نمیاد و مشکلی نیست که رو جریان بازی زیاد اثر بزاره
2-باری این که خسته نشن باید 2 تا تیم جدا از هم تشکیل بدی و یه بازی درمیون از یکیش استفاده کنی تا وقتی اون تیم داره بازی میکنه بقیه بازیکنا رو نیکت و رزور باشن تا نفسشو 99 بشه

3-اینا همش ثابتن مگر بعضی بازیکنا که گاهی وقتا مشکیشم میاد که اونم باید دوباره بخری

Gregar
07-12-2012, 18:06
هیچ آپدیتی چیزی نیومد که خوشحالی بعد گل رو از نزدیک نشون بده ؟!!!

خوشحالی بعد از گل از نزدیک ؟
والا توی این چندساله که فیفا رو ندیدم خوشحالی از نزدیک بیاره . کلا هم نمیخواد این کار رو بکنه .

mehdi_vsgh
07-12-2012, 19:12
ممنون از دوستان...ولی الن من به یه مشکل مالی شدید خوردم!! یه دفعه قرارداد 5-6 بازیکنم تموم شد و از طرفی سکه به اندازه ندارم بخرم( اخه همش قرارداد های برنزی میخریدم و تند تند قرارداد بازیکنام تموم میشد و هرچی در میوردم میدادم بابت خرید قرارداد)
چه کار کنم؟؟؟ الان حتی به تعداد هم بازیکن ندارم که بخوام بازی کنم!!!

treason_boys
07-12-2012, 22:02
خوشحالی بعد از گل از نزدیک ؟
والا توی این چندساله که فیفا رو ندیدم خوشحالی از نزدیک بیاره . کلا هم نمیخواد این کار رو بکنه .
اتفاقا تو دمو از نزدیک نشون میداد بعد از چند لحظه ولی تو نسخه اصلی حذف شد

Gregar
07-12-2012, 22:05
ممنون از دوستان...ولی الن من به یه مشکل مالی شدید خوردم!! یه دفعه قرارداد 5-6 بازیکنم تموم شد و از طرفی سکه به اندازه ندارم بخرم( اخه همش قرارداد های برنزی میخریدم و تند تند قرارداد بازیکنام تموم میشد و هرچی در میوردم میدادم بابت خرید قرارداد)
چه کار کنم؟؟؟ الان حتی به تعداد هم بازیکن ندارم که بخوام بازی کنم!!!

مگه میشه همچین چیزی ؟ من تا حالا به همچین مشکلی برنخوردم . اخه میزان دخل و خرج بالانسه . یعنی همون حداقل پولی که واسه باخت هم بهت بده بسه واست تمدید قرار داد .

البته این مشکل وقتی پیش میاد که بازیکن نقره ای یا طلایی زیاد داشته باشی و بازی ها رو زیاد ببازی که کم میاری . و یه چیز دیگه اینکه اگه چیزی رو از همون اول نفروشی شاید کم بیاری . الان برو هر چی بازیکن اضافه و مربی و کیت و ات و اشغال داری بفروش تا پول دستت بیاد . فوقش هم اگه چیزی نداشتی برای فروش از همین بازیکنهای باقی مونده ات که هنوز قرار داد دارن بفروش و قرارداد بازیکنهاتو تمدید کن با اون پول و سر فرصت یه بازیکن اروزن بخر که ترکیبت پر بشه .
خداییش من یکی تا حالا مشکل مالی ندیدم . چون درامد کاملا متعادله .

AlirezaLamLam
07-12-2012, 23:58
سلام
اقا چجوری میشه میزان دستمزد بازیکنو بدون اینکه قرار دادشو تمدید کنه بالا برد؟ مثلا الان به فرض اشلی کول 2 سال دیگه با من قرارداد داره ولی میگه باس دستمزدمو زیادتر کنی. من اگه بخوام این کارو کنم بایستی قرار دادشو مثلا 1 سال دیگه که با 2 سال قبل جمعا میشه 3 سال تمدید کنم تا دستمزدشو بتونم زیاد کنم. اما من می خوام توو همون 2 سال فقط پولشو زیاد کنم نه سالشو. اصلا می شه؟

mehdi_vsgh
08-12-2012, 17:51
مگه میشه همچین چیزی ؟ من تا حالا به همچین مشکلی برنخوردم . اخه میزان دخل و خرج بالانسه . یعنی همون حداقل پولی که واسه باخت هم بهت بده بسه واست تمدید قرار داد .

البته این مشکل وقتی پیش میاد که بازیکن نقره ای یا طلایی زیاد داشته باشی و بازی ها رو زیاد ببازی که کم میاری . و یه چیز دیگه اینکه اگه چیزی رو از همون اول نفروشی شاید کم بیاری . الان برو هر چی بازیکن اضافه و مربی و کیت و ات و اشغال داری بفروش تا پول دستت بیاد . فوقش هم اگه چیزی نداشتی برای فروش از همین بازیکنهای باقی مونده ات که هنوز قرار داد دارن بفروش و قرارداد بازیکنهاتو تمدید کن با اون پول و سر فرصت یه بازیکن اروزن بخر که ترکیبت پر بشه .
خداییش من یکی تا حالا مشکل مالی ندیدم . چون درامد کاملا متعادله .
چرا میشه.!!!!
دقیقا پیش بینیت درست بود
البته من باخت زیاد نداشتم.... ولی بازیکن اضافی زیاد دارم
ینی به راحتی تونستم با بازیکنای اضافیم تیم دوم بسازم!!! اخه اینارو تو تیم اصلیم نشون نمیداد نمیدونستم اصلا وجود دارن....الان هم تقریبا بحرا را رد کردم ولی هنوز مشکل قرارداد خیلی از بازیکنام پابرجاس!

goldenmember
08-12-2012, 18:03
سلام
ببخشید نسخه بلک باکس مشکلی داره؟؟؟؟؟؟؟تقریبا 4 گیگابایتی
وقتی بازیو باز میکنم میگه زبان خودتو انتخاب کن.
بعد از اینکه english رو زدم بازی دیگه نمیاد.

nw_nk
08-12-2012, 20:53
سلام
ببخشید نسخه بلک باکس مشکلی داره؟؟؟؟؟؟؟تقریبا 4 گیگابایتی
وقتی بازیو باز میکنم میگه زبان خودتو انتخاب کن.
بعد از اینکه english رو زدم بازی دیگه نمیاد.

نه
من همین نسخه رو بازی میکنم
در فلدر Game فایل fifa13.exe رو اجرا کنید
یا از طریق Play فایل fifaconfig.exe در فلدر fifasetup

Ali*Reza
08-12-2012, 21:30
چرا بعضی موقعها در شادی پس از گل ، وقتی گل میزنیم بازیکنه همینجور دور یه بازیکن دیگه میچرخه؟ انگاری قطی کرده باشه!!:n02:

CRIS Joon CR7
08-12-2012, 21:32
چرا بعضی موقعها در شادی پس از گل ، وقتی گل میزنیم بازیکنه همینجور دور یه بازیکن دیگه میچرخه؟ انگاری قطی کرده باشه!!:n02:

به خاطر اینکه بش دستور شادی گل نمیدید اونم میچرخه دور خودش...
بعد از گل هم کنترل بازیکن دست شماست و میتوان انواع و اقسام شادی گل رو اجرا کنید (فردی و گروهی)

Ali*Reza
08-12-2012, 22:35
ولی واقعا بعضی بازیکنها رو ظاهر و قیافشون رو خیای ضایع درست کردن ، اصلا شبیهششون نیست. به عنوان مثال والنسیا تو منچستر :n02:

Ramos1367
09-12-2012, 00:53
چرا میشه.!!!!
دقیقا پیش بینیت درست بود
البته من باخت زیاد نداشتم.... ولی بازیکن اضافی زیاد دارم
ینی به راحتی تونستم با بازیکنای اضافیم تیم دوم بسازم!!! اخه اینارو تو تیم اصلیم نشون نمیداد نمیدونستم اصلا وجود دارن....الان هم تقریبا بحرا را رد کردم ولی هنوز مشکل قرارداد خیلی از بازیکنام پابرجاس!
دوست عزیز سعی کن قرارداد طلایی برا بازیکنات بخری که مدت زمانش بیشتره...از تو حراجی ها بخر...
سعی کن جام زیاد بری و بازیکنای بدرد نخوری که بهت میده رو بفروش...
هر چیزی هم که بدردت نمی خوره بفروش وباهاش بازیکن و قرارداد بخر...

Ali*Reza
09-12-2012, 15:14
ولی واقعا بعضی بازیکنها رو ظاهر و قیافشون رو خیای ضایع درست کردن ، اصلا شبیهششون نیست. به عنوان مثال والنسیا تو منچستر :n02:

آخه این کجاش شبیه والنسیا هست؟!! :n09:

goldenmember
09-12-2012, 19:56
نه
من همین نسخه رو بازی میکنم
در فلدر Game فایل fifa13.exe رو اجرا کنید
یا از طریق Play فایل fifaconfig.exe در فلدر fifasetup

همین کارارو کردم ولی فایده ندارن
بزار یه کرک زدم امتحان کنم
ویرایش:
بازم نشد
راستی ORIGIN چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Gregar
10-12-2012, 14:53
دوست عزیز سعی کن قرارداد طلایی برا بازیکنات بخری که مدت زمانش بیشتره...از تو حراجی ها بخر...
سعی کن جام زیاد بری و بازیکنای بدرد نخوری که بهت میده رو بفروش...
هر چیزی هم که بدردت نمی خوره بفروش وباهاش بازیکن و قرارداد بخر...

برعکس تا تیمش طلایی نیست نباس بره تورنومنت . خیلی سخته . زیاد میبازه و حذف میشه . من روشم این بود که تیم برنزی داشتم و وقتی پول کافی داشتم توی بازار دنبال بازیکنهای طلایی و ارزون میگشتم و میخریدمشون و میذاشتمش توی ترکیب طلاییم و ازش استفاده نمیکردم . تا اینکه ترکیبم کامل شد و تیم طلاییم رو داشتم . اگه یه وقت نمیتونستم با ترکیب طلاییم بازی کنم چندتا بازی با تیم معمولیم میکردم تا قراردادهای طلایی بخرم واسه تیم طلاییم .
در واقع شما میتونید یه ترکیب طلایی داشته باشین برای شرکت توی تورنومنتها و چندتا ترکیب دیگه برای بازی های معمولی . اینجوری با مشکل قرارداد هم خیلی مواجه نمیشیم . در واقع فقط یک ترکیبتون ترکیب ultimate هست و برای بازی های دیگه از ترکیب دیگه استفاده کنین .

mehdi_vsgh
10-12-2012, 16:49
برعکس تا تیمش طلایی نیست نباس بره تورنومنت . خیلی سخته . زیاد میبازه و حذف میشه . من روشم این بود که تیم برنزی داشتم و وقتی پول کافی داشتم توی بازار دنبال بازیکنهای طلایی و ارزون میگشتم و میخریدمشون و میذاشتمش توی ترکیب طلاییم و ازش استفاده نمیکردم . تا اینکه ترکیبم کامل شد و تیم طلاییم رو داشتم . اگه یه وقت نمیتونستم با ترکیب طلاییم بازی کنم چندتا بازی با تیم معمولیم میکردم تا قراردادهای طلایی بخرم واسه تیم طلاییم .
در واقع شما میتونید یه ترکیب طلایی داشته باشین برای شرکت توی تورنومنتها و چندتا ترکیب دیگه برای بازی های معمولی . اینجوری با مشکل قرارداد هم خیلی مواجه نمیشیم . در واقع فقط یک ترکیبتون ترکیب ultimate هست و برای بازی های دیگه از ترکیب دیگه استفاده کنین .

الان از بحران تقریبا رد شدم...ولی خوب تورنومت هم میشه بازی کرد
تو قسمت تورنومنت ها ، بخشهای مختلفی داره اون اسونترینش رو برمیدارم و خیلی راحت و سریع همه بازیهارو با اختلاف بالا میبرم و کلی سکه به دست میارم(این الان روش فعلی من هست که به مشکل دیگه نخوردم) بعد که سکه به اندازه کافی جمع کردم میرم بازیکنای طلایی میخرم و تورنومنت های مشکل تر و بهتر رو بازی میکنم!!!

Gregar
10-12-2012, 21:32
الان از بحران تقریبا رد شدم...ولی خوب تورنومت هم میشه بازی کرد
تو قسمت تورنومنت ها ، بخشهای مختلفی داره اون اسونترینش رو برمیدارم و خیلی راحت و سریع همه بازیهارو با اختلاف بالا میبرم و کلی سکه به دست میارم(این الان روش فعلی من هست که به مشکل دیگه نخوردم) بعد که سکه به اندازه کافی جمع کردم میرم بازیکنای طلایی میخرم و تورنومنت های مشکل تر و بهتر رو بازی میکنم!!!

اخه توی 12 فقط یه نوع تورنومنت بود . مثلا من که تیمم برنزی بود میرفتم منو با یه تیم طلایی که چمیستری 100 داشت مینداخت .

hatef_animat
10-12-2012, 21:56
سلام دوستان من این چند مشکل رو نمی تونم حل کنم، شما راحل دارین؟
توپ وقتی رو هواست بازیکنای من دنبالش نمی رن. الا با جهتی. با جهتی هم تا بیای بازیکن رو پیدا کنی و بعد تا بیای توپ رو پیدا کنی و بعد بری دنبال تو، توپ افتاده و تموم شده.
وقتی سرعت و پاس رو می گیرم تا بازیکن دنبال حریف بره، یه جورخاصی حرکت می کنه و به پشت بازیکن میره. یعنی وقتی حریف رو دنبال می کنیم، بازیکن ما یجوری پشت توپ و پشت بازیکن رو هدف میگیره که اینجوری بیشتر وقتا نمی تونه توپ رو بگیره. (البته من خودم اینو اینجوری حل کردم که وقتی میبینم بازیکن داره میره پشت حریف، پاس رو ول می کنم و خودم جهتشو عوض می می کنم، ولی همیشه نمیشه این کارو کرد)
تو موقعیت حمله حریف وقتی می خوایی بازیکنی رو فعال کنی، اغلب بازیکن پشتی (بازیکنی که با فاصله پشت حریف هستش) رو فعال میکنه!
و مهمتر میشه یه کاری کرد فیفا تو آغاز بازی همیشه توپ رو بده به تیم من؟ این مورد خیلی اذیتم می کنه. گاها تا ده بار بیرون میام (از بازی میام به محیط منو) و دوباره میرم تا بالاخره توپ رو میده به من.
به نظرتون تو پنالتی چقدر و کی باید جهتی رو بگیرم تا توپ رو به گوشه ها بزنه. یعنی از کجا میشه اینو دقیقا فهمید که چقد جهتی رو بگیرم، توپ به گوشه میره. تو تمرین یه نشون میاره ولی تو پنالتی خود بازی نه!
میشه این موارد رو حل کرد؟
جهت اطلاع دوستان بارسلونا رو بر می دارم و اغلب با رئال مادرید بازی می کنم. هم میبازم هم می برم. تو وورد کلاس.

soheilnouri
11-12-2012, 10:43
از اولتیمت لذت میبرین واقعا؟

Gregar
11-12-2012, 11:55
از اولتیمت لذت میبرین واقعا؟

وقتی کریر با اون cpu اش این قدر مضخرفه خوب طبیعیه که اکثرا از اولتیمیت خوششون میاد . چون یه جور مود کریر انلاینه . مودهای دیگه انلاین هم ثابتن . ult رو اگه زیاد بازی کنی واست قشنگتر میشه .

p3yman_xl
11-12-2012, 11:55
سلام دوستان من این چند مشکل رو نمی تونم حل کنم، شما راحل دارین؟
توپ وقتی رو هواست بازیکنای من دنبالش نمی رن. الا با جهتی. با جهتی هم تا بیای بازیکن رو پیدا کنی و بعد تا بیای توپ رو پیدا کنی و بعد بری دنبال تو، توپ افتاده و تموم شده.
وقتی سرعت و پاس رو می گیرم تا بازیکن دنبال حریف بره، یه جورخاصی حرکت می کنه و به پشت بازیکن میره. یعنی وقتی حریف رو دنبال می کنیم، بازیکن ما یجوری پشت توپ و پشت بازیکن رو هدف میگیره که اینجوری بیشتر وقتا نمی تونه توپ رو بگیره. (البته من خودم اینو اینجوری حل کردم که وقتی میبینم بازیکن داره میره پشت حریف، پاس رو ول می کنم و خودم جهتشو عوض می می کنم، ولی همیشه نمیشه این کارو کرد)
تو موقعیت حمله حریف وقتی می خوایی بازیکنی رو فعال کنی، اغلب بازیکن پشتی (بازیکنی که با فاصله پشت حریف هستش) رو فعال میکنه!
و مهمتر میشه یه کاری کرد فیفا تو آغاز بازی همیشه توپ رو بده به تیم من؟ این مورد خیلی اذیتم می کنه. گاها تا ده بار بیرون میام (از بازی میام به محیط منو) و دوباره میرم تا بالاخره توپ رو میده به من.
به نظرتون تو پنالتی چقدر و کی باید جهتی رو بگیرم تا توپ رو به گوشه ها بزنه. یعنی از کجا میشه اینو دقیقا فهمید که چقد جهتی رو بگیرم، توپ به گوشه میره. تو تمرین یه نشون میاره ولی تو پنالتی خود بازی نه!
میشه این موارد رو حل کرد؟
جهت اطلاع دوستان بارسلونا رو بر می دارم و اغلب با رئال مادرید بازی می کنم. هم میبازم هم می برم. تو وورد کلاس.

طبیعت فیفا همینه دوست من .... این چیزهایی که شما مطرح کردی به واقعی شدنه بازی کمک میکنه.
پیشنهاد میکنم بازی رو با درجه سختی پایین تر و با تیم های ضعیف تر شروع کنی تا از بازی لذت ببری.

djmetalboy2005
11-12-2012, 14:31
دوستان سلام..
دو تا سوال:
1. آپدیتی که اومده واسه فیفا چه تأثیراتی تو بازی گذاشته؟ آنلاین و کریر و اینا اصلا نمیزنم. فقط دو نفره با دسته. اگه تغییرات مربوط به آنلاین و کریر و ایناس بگید که دانلود نکنم الکی.
2. این دسته بازی ما بهیچوجه من الوجوه تنظیم نمیشه واسه شیرجه زدن برای پنالتی. اگه میشه یکی یا فایلای کلیداشو + اون برنامه x360 اش رو باهم زیپ کنه آپ کنه واسم. یا عکس بگیره از تنظیماتش...ممنون میشم

موفق باشید و تشکر

Ali*Reza
11-12-2012, 15:27
می خواستم بدونم در قسمت کریر مود ، چجوری میشه دست مزد یک بازیکن رو بدون تمدید قرارداد افزایش داد.
ممنون :11:

soheilnouri
11-12-2012, 19:41
وقتی کریر با اون cpu اش این قدر مضخرفه خوب طبیعیه که اکثرا از اولتیمیت خوششون میاد . چون یه جور مود کریر انلاینه . مودهای دیگه انلاین هم ثابتن . ult رو اگه زیاد بازی کنی واست قشنگتر میشه .

مگه ultimate team بازیاش و کاب ها و تورننمت ها با humsn هستش؟من فک میگردم با سی بی یو بازی می کنم....

Reza31001
11-12-2012, 21:48
دوستان این classic kit ها رو چطور میشه unlock کرد؟

mehdi_vsgh
11-12-2012, 22:12
مگه ultimate team بازیاش و کاب ها و تورننمت ها با humsn هستش؟من فک میگردم با سی بی یو بازی می کنم....

هردو حالتش رو داره هم میتونی با افراد و دوستانتون انلاین بازی کنید وهم میتونید با cpu بازی کنید!

Ali*Reza
11-12-2012, 22:16
می خواستم بدونم در قسمت کریر مود ، چجوری میشه دست مزد یک بازیکن رو بدون تمدید قرارداد افزایش داد.
ممنون

لطفا راهنمایی کنین :11:

H 2 H
11-12-2012, 22:46
لطفا راهنمایی کنین :11:

سلام دوست عزیز . خیلی راجع به این موضوع واست گشتم ولی فکر نکنم بشه... یعنی باید حداقل واسه 1 سال بندازی روی قرارداد بازیکن .

Ali*Reza
11-12-2012, 22:52
حالا اگر مثلا یک بازیکنی 2 سال تا اتمام قراردادش مونده باشه ، اگر قراردادش رو 1ساله تمدید کنیم ، به اون اضافه میشه یا کلا میشه 1 ساله؟

Reza31001
11-12-2012, 23:12
حالا اگر مثلا یک بازیکنی 2 سال تا اتمام قراردادش مونده باشه ، اگر قراردادش رو 1ساله تمدید کنیم ، به اون اضافه میشه یا کلا میشه 1 ساله؟
میشه 3 سال دیگه!

soheilnouri
12-12-2012, 00:42
جطوری میشه تو لوتیمت تیم هیومن اورد؟

Ramos1367
12-12-2012, 20:24
جطوری میشه تو لوتیمت تیم هیومن اورد؟

توی اولتیمت تیم بخش تورنمنت آنلاین هم داره...اونجا میتونی با انسان بازی کنی...درست نگاش کنی می بینی..

saadat68
13-12-2012, 01:15
سلام

بچه ها چندتا دریبل آسون که با کیبرد بشه انجامش داد میشه بهم بگین

بعد تای career که به عنوان بازیکن بازی میکنیم چی کار باید کرد که پنالتی و ضربه آزاد هم بذارن بزنم چون همشونو خودشون میزنن :n02:

saadat68
13-12-2012, 01:16
راستی یه دریبلی هست که طرف داره با سرعت میره بعد توپو چند متر میندازه جلو میدوه به دنبال توپ بارها اینو این دیریبلو سی پی یو زده این چه شکلیه؟:n13:

Reza31001
13-12-2012, 09:03
اصولا باید با RS باشه ولی منم نمیدونم چرا هیچ وقت بازیکنم به اندازه CPU توپ رو نمیندازه جلو حتی اگه فضا باز باشه

H 2 H
13-12-2012, 11:02
راستی یه دریبلی هست که طرف داره با سرعت میره بعد توپو چند متر میندازه جلو میدوه به دنبال توپ بارها اینو این دیریبلو سی پی یو زده این چه شکلیه؟:n13:

lمنظورتون اینه که توپو چند متر میندازه جلو ؟؟؟ استارت میزنه در واقع ؟؟ واسه انجامش باید شوک سمت راست (RS ) رو به همون سمتی که در حال حرکتی بکشی.

goldenmember
13-12-2012, 15:55
سلام دوستان من قبلا pes بازی میکردم که البته regular بازی میکردم
تصمیم گرفتم فیفا 13 بازی کنم
تو یکی از دوستان نسخه 12 رو دیدم خوشم اومد
حالا اینو چطوری بازی کنم.هر چیو میزنم اتصال من به سرور رو چک میکنه.
به بازی اومدم دیدم خودش داره بازی میکنه
چطوری مثل آدم یه مسابقه میاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فوتبال زیاد سرم نمیشه آخه.طوری بگید که آماتورایی مثل منم بفهمن
ممنون:n01:

saadat68
13-12-2012, 18:28
بچه ها چندتا دریبل آسون که با کیبرد بشه انجامش داد میشه بهم بگین

بعد تای career که به عنوان بازیکن بازی میکنیم چی کار باید کرد که پنالتی و ضربه آزاد هم بذارن بزنم چون همشونو خودشون میزنن

saadat68
13-12-2012, 18:30
lمنظورتون اینه که توپو چند متر میندازه جلو ؟؟؟ استارت میزنه در واقع ؟؟ واسه انجامش باید شوک سمت راست (RS ) رو به همون سمتی که در حال حرکتی بکشی.

ببخشید این rs توی کیبرد کدوم دکمه میشه یا توی تنظیمات گزینه اش چیه که براش دکمه انتخاب کنم

Kamyar_AnathemA
13-12-2012, 21:14
برای اینکه توپو زیاد بندازه جلو باید RS رو دوبار پشت سر هم به جلو بزنی

H 2 H
13-12-2012, 21:26
ببخشید این rs توی کیبرد کدوم دکمه میشه یا توی تنظیمات گزینه اش چیه که براش دکمه انتخاب کنم

متاسفانه واسه کیبورد RS نداریم. فقط مخصوص دسته های شوک دار هست !!!

Greedy
14-12-2012, 21:58
سلام
من تازه fifa13 نصب کردم چند تا سوال داشتم :
تو همه فوتبال هایی که تو پلی استیشن و همچنین pes2013 بازی کردم r1 سرعت و مربع شوت و دایره سانتر بود ولی تو فیفا برعکس هست میشه کاریش کرد خودمون تغییر بدیم ؟
من دسته پلی استیشن یک رو با کانورتر برای pc هم اوردم شوک دار هم هست تو pes2013 مشکلی ندارم ولی انگار تو فیفا13 rs کار نمیکنه چون چند تا حرکت که میزنم اصلا کار نمیکنه ...چجوری تنظیم کنم که کار کنه ؟

Arrowtic
14-12-2012, 21:58
دوستان این که میگن کریر مشکل داره,از کی مشکل به وجود میاد؟چون یکی از دوستان گفتن بعضیا شانسشون خوبه و مشکل ندارن(و گویا مشکل در یک زمان مشخص به وجود میاد).من الآن اولای فصل دو هستم و یک بازی در لیگ هم توی فصل دومم انجام دادم بدون مشکل.یعنی دیگه برام پیش نمیاد اون مشکل؟
میگم بیاید تیمامونو توی Career Mode بذاریم اینجا بقیه نظر بدن و توضیح بدیم و خوبیای ترکیبمونو بگیم تا بقیه استفاده کنن.اینطوری فکر کنم هم حال بده هم از هم دیگه یه چی یاد بگیریم.با توضیح کامل و تصویر لاین آپ تیم.
خودم شروع میکنم : دی

تیم:رئال مادرید
تعداد فصل های بازی کرده:یکیو خرده ای
افتخارات:قهرمان Spanish Cup و League BBVA
درجه سختی:Legendary
ترکیب تیم

ذخیره های مهم :
Di Maria
Kaka
Higuain
Coentrao
Essien
Albiol
Hulk به صورت قرضی داره یه جا دیگه بازی میکنه

توضیحات:
اولین فصلم چندین بازیکن خریدم:آباته,هالک,ال شراوی,ناواس (که ناواس رو برای یه فصل گرفتم و انقدر بد بود دادم رفت)
2 بازی اولم مقابل بارسا برای Spanish Cup رو باختم و جام رو از دست دادم : دی
اولای فصل اوزیل زد زیر گریه قهر کرد رفت : دی و جاشو با کاکا پر کردم چرا که موردریچ با وجود Overall بهتر اصلا نتونستم باهاش روون بازی کنم.دیماریا هم وینگر بازی میکرد.تا اواسط فصل تیم فوق العاده بود به خصوص بنزما و دیماریا به طوری که Overall هر دوشون به بالای 90 رسید.اما از شانس بد دیماریا یه مصدومیت بزرگ گرفت و باعث شد که تا چند ماه نباشه.چند بازی جاشو با ناواس پر کردم ولی واقعا نا امیدم کرد.در نتیجه هالک رو گذاشتم اونم خیلی بد کار کرد.ال شراوی رو گذاشتم که با وجود Overall بسیار پایینش نسبت به بقیه خیلی برام عالی بازی کرد و در یک بازی که جای هالک در دقیقه 60 اومد تا دقیقه 90 بازی که دو هیچ عقب بودم رو 3 بر 2 کرد.دو تا گل و یک پاس گل.
تازه دوباره تیم رو روال افتاد که بنزمای رو فرم هم مصدوم شد برای 8 هفته.هیگواین رو به اجبار گذاشتم که بعد از چند بازی خیلی خوب کار کرد برام و گل های زیادی زد.نقطه عطف تیم کاکا بود که به قدری پاسای خوب داد که باعث شد به صدر جدول برسم.
بنزما از مصدومیت برگشت که دیدم کاکا هم مصدوم شد تا آخر فصل در نتیجه موردریچ رو اوردم جاش.په په و مارسلو هم با هم مصدوم شدن که این مصدوم ها باعث شدن در 2 بازی پشت سر هم باخت های بدی رو داشته باشم.ولی مصدومیت ها که تموم شد و دیماریا برگشت و فقط کاکا رو نداشتم دیدم که دیماریا دیگه دیماریا نیست و دوباره ال شراوی رو اوردم که فوق العاده شده بود با سرعت و دریبل عالیش.
در نهایت با اختلاف 7 امتیاز قهرمان شدم.فصل دوم هم توش موردریچ رو فروختم به من سیتی و گوتزه رو بسیار بسیار گرون خریدم و گذاشتم وسط جای کاکا.توی 2 بازی کاپ مقابل بارسا هم برام یه گل زد و 2 پاس گل داد و با مجموع 5 بر 4 قهرمان شدم.
الآن هم فعلا با این تیم دارم میرم که ببینم چی میشه.

پیشنهاد من:ال شراوی و آباته بسیار قوی و عالی کار کردن برای من.حتما بخریدشون به خصوص که قیمتشونم به نسبت پایینه.

بزرگترین اشتباه من:خرید وینگر های زیاد به طوری که ناواسو هالک رو میشه گفت الکی گرفتم.

برای عکس ترکیب تیمتون یا از تو بازی عکس بگیرید یا تو سایت زیر بچینید:

AlirezaLamLam
15-12-2012, 01:28
نظرت درمورد اینا چیه:

تیم : چلسی , وست بروم ویچ , اسپورتینگ خیخون
تعداد فصل ها : 5 فصل
تعداد قهرمانی : فصل اول (چلسی) : قهرمانی لیگ انگلیس , قهرمانی چمپیونز لیگ , قهرمانی جام اتحادیه , قهرمانی جام در جام - فصل دوم (چلسی) : قهرمانی لیگ انگلیس , قهرمانی جام حذفی انگلیس , قهرمانی جام اتحادیه ی انگلیس , قهرمانی چمپیونز لیگ , قهرمانی جام در جام - فصل سوم (وست بروم ویچ) : 12 لیگ - فصل چهارم (وست بروم ویچ) : قهرمان لیگ انگلیس - فصل پنجم (اسپورتینگ خیخون(یا همون خوخون:n02:) : 8 لالیگا البته فعلا نیم فصل تازه تموم شده - فصل ششم (اسپورتینگ خیخون) انشالله قهرمانی لالیگا و اسپنیش کاپ

درجه ی سختی : لجندری

اینم ترکیب چلسی که بهترین دورانو تووش داشتم

البته خدمت دوستان عرض کنم که بعد از چند فصل بازی کردن توو کرییر بازی دچاره اشکالاتی میشه. الان من فصل پنجم رو که شروع کردم رفتم سرمربی انگلیسم شدم بعد خواستم بازیکن دعوت کنم به تیم ملی هرچی سرچ می زدم بازیکنی انگلیسی پیدا نمی کرد. یجورایی قاتی کرده بود. یا مثلا توو فصل چهارم خواستم بازیکن بخرم رفتم که سرچ بزنم بازیکنارو اصلا نمیاوورد همش می زد بازیکنی وجود نداره.

rouzbeh_ziafati
15-12-2012, 13:15
سلام يه معضلي كه من توي فيفا دارم اينكه اگر بخوام ضربه اي زميني زده بشه اما قدرت داشته باشه غير ممكن هست اگر دكمه شوت را زياد نگه داريم همانطوري كه قدرت شوت بالا ميره ارتفاع هم ميگيره ... پس نميشه ضربه اي زد كه محكم باشه زميني هم باشه !
و دوم پاس توي عمق هوايي ، اين پاس در فيفا 13 هرچه قدر هم كه دكمه پاس عمقي رو كوتاه ميزنم باز هم توپ رو خيلي دور پرتاب ميكنه البته در حالت هوايي منظورم هست وقتي كه دكمه چيپ رو نگه مي داريم و دكمه پاس عمقي را ميزنيم شما هم با اين دو معضل برخورد كرده ايد ، واقعا راه حلي نداره؟!
ضمنا مي خوام يه دستگيره خوب براي بازي كردن فوتبال بخرم كه زير 20 تومن باشه (تك دستگيره) چه ماركي پيشنهاد مي ديد ؟!

delpiero107
17-12-2012, 17:32
سلام بچه ها بعد از 2 ماه اموزشی برگشتم میخوام بدونم پچی هست که فصل دوم کرش نکنه در ضمن دلپیرو هم تو بازی تو تیم سیدنی باشه ؟

Dav0od
18-12-2012, 00:09
بهترین روش کاشته زدن در Fifa 13 : جهت بالا رو نگه دارید و شوت و به نسبت فاصله با دروازه پرکنید و دستتون و تا زدن ضربه از جهت بالا بر ندارید ! حتی می تونید با مایل کردن جهت به سمت چپ و راست به توپ کات بدین ...
شوت رو هم معمولا باید تا نصف پر کنید . ( فقط کافیه تو تمرین ها امتحان کنید تا قلقش کامل دستتون بیاد )
حالش و ببرین :n16:

rouzbeh_ziafati
18-12-2012, 08:41
چطور ميشه بازيكنان قديمي را وارد بازي فيفا 13 كرد؟
مثل باجو باتيستوتا مياتويچ مارادونا

khelane
18-12-2012, 20:50
با تشکر از راهنمای این دوستمون در مورد کاشته زدن ولی خدایش یه بار برید skill game رو برید بعد ضربات کاشته رو تست کنید مخصوصا با مسی یا کریس ... ولی من با مسی از 40 قدم هم گل کردم فقط کافیه اسکیل گیم رو چندها بار برید خیلی راحت به نتیجه میرسید واقعا من با چند ساعت تمرین الان به جرات میگم از 5 تا 4 دونه شون رو راحت گل میکنه فقط باید قلقش رو بلد باشید و با بازیکنش هم برید من با بارسا بازی میکنم راحت مسی گل میزنم تو ضرباتی که خیلی خیلی نزدیک محوطه هست دوتا بازیکن رو میارم پشت توپ بعد با بازیکن دوم یه کم یه زره از دکمه سانتر رو میگیرم یه پاس بلند ولی کم جون میندازه واسه الوز و بعد داغون میکنه دروازه رو یا با مسی دکمه ال بی رو میگیرم و دقیق دقیق رو تیر دوم دروازه همون که خود دروازه بان اونجاست بعد جهت رو رو به بالا و دقیق میگیرم همزمان با ال بی شوت رو تا نصف پر میکنه وحشتناک شوت میزنه مسی کافیه یه بار امتحان کنید با مسی خدایش عجب کاتی به توپ میده یا قدرتی داره حالا این وبا کریس بزنید چی میشه
کلیپ های زیادی هست تو یو تیوب کافیه برید ...

اقا روزبه والا تو کامپیوتر من بازی نکردم این دو سه سال ولی با برنامه های ادیت میتونستی خودتون فیس و قدرت ها رو وارد کنی یا یه پچ تهیه کنی که بازیکن ها رو داشته باشه ولی خود فیفا دوتا تیم کلاسیک داره تا جای که بلدم و یادم هست کاترونا پله تافارل .... داره نیگاه کن شاید داشته باشه

saadat68
18-12-2012, 23:26
یه مشکلی که توی کریر هست اینه که حالا وقتی به عنوان مربی یا بازیکن بازی میکنیم بعد چند سال اون بازیکن های اصلی پیر میشن یا اصلا دیگه نیستن و تیم ها ترکیبشون جوری میشه که اصلا آدم نصف بازیکنا رو نمیشناسه

کدی چیزی نیست که مثلا سن بازیکنا رو برگردونه به حالت چند سال پیش مثلا اگه تو سال 2017 هستیم برگرده به 2012 :n03:

soheilnouri
19-12-2012, 13:09
افا من وقتي ميخام season برم انلاين چرا تو اكثر بازي ها نميتونم تعويض كنم؟

Kamyar_AnathemA
19-12-2012, 14:12
اینم ترکیب من وقتی کریر بازی میکردم

البته این ترکیبه من بعد 4 یا 5 فصل بود
توی ذخیره هام افرادی مثل Robben و Hulk و Toure و Dani Alves و Chiellini و ... بودن که فصل های قبل تو ترکیب اصلی بودن

افتخارات هم کسب تمامیه جام های ممکن :n19: در حالت Legendary

RAMB0o0
19-12-2012, 14:19
سلام دوستان فروش سکه coins برای التیمات تیم هر کی خواست با پیام خصوصی اطلاع بده ممنون.

soheilnouri
19-12-2012, 20:53
با اين كوين ها ميشه چي كار كرد؟

mopiras
19-12-2012, 21:07
سلام به همه دوستانه عزیز . من فیفا 13 رو انلاین بازی میکنم تو قسمت التیمیت تیم . چندتا سوال دارم خدمت دوستانه گلم :
ایا ترفند یا کاره خاصی باید بکنی که خیلی پولدار بشی تو این قسمت ؟ چوب با بازی کردن معمولی نمیشه زیاد پولدار شد . من بعضی اوقات تیم هایی میبینم که توش مسی و اینیستا و خیلی بازیکنایی هست که واقعا نمیشه خریدشون . مثلا مسی که تقریبن قیمتش 3 میلیون هست با بازیه معمولی هیچکس نمیتونه بخره چون همونجور که میدونید تقریبا هر بازی 500 تا پول میده . یعنی برای خریدن مسی حتی اگه contract بازیکنارو حساب نکی باید 6000 تا بازی کنی که مسی بخری . پس حتما یه کلک و یه ترفندی وجود داره . کسی هست که اطلاعاته کامل داشته باشه که راهنمایی کنه ؟
راستی یه سوال دیگه : چجوری بعضی بازیکنا مشکی میشن ؟ منظورم رو میفهمید دیگه ؟ یه سری بازیکن قدرتشون میره بالاتر و رنگشون از طلایی به مشکی تبدیل میشه و قیمتشون هم بالاتر میره . باید ]کاره خاصی کرد که به این شکل در بیاد ؟
خیلی ممنون میشم کسی کمکم کنه .
( راستی به این سایتای خارجی هم که میگن یوزر و پسوردتو بده تا پول اضافه کنیم به تیمت باور نکنید من این کارو کردم کل بازیکنام رو دزدیn و برد یه ابم روش )

H 2 H
19-12-2012, 21:47
افا من وقتي ميخام season برم انلاين چرا تو اكثر بازي ها نميتونم تعويض كنم؟

سلام .... بعضی موقع ها قاطی میکنه و فکر کنم این مشکل واسه بقیه هم پیش میاد پس جای نگرانی نیست !!!

Ali*Reza
19-12-2012, 23:18
دوستانی که میگفتن در قسمت کریر مود بعد از گذروندن چند فصل ، بازی قاطی میکنه و وارد نمیشه ، من الان فصل پنجم رو دارم میگذرونم بدون هیچ مشکلی.

M A M M U T
20-12-2012, 18:17
دوستان دو تا سوال
1-اولا من نسخه ی بلک باکس رو دارم فقط وقتی به اینترنت وصلم میتونم برم تو بازی...اگه اینترنت رو قطع کنم ارور میده....
2-وقتی میخوام بخش سیزن رو بازی کنم میگه باید به سرور وصل شه اما وصل نمیشه و نمیتونم بازی کنم
مشکل از کرکه؟ چیکار کنم؟

Gregar
20-12-2012, 23:16
سلام به همه دوستانه عزیز . من فیفا 13 رو انلاین بازی میکنم تو قسمت التیمیت تیم . چندتا سوال دارم خدمت دوستانه گلم :
ایا ترفند یا کاره خاصی باید بکنی که خیلی پولدار بشی تو این قسمت ؟ چوب با بازی کردن معمولی نمیشه زیاد پولدار شد . من بعضی اوقات تیم هایی میبینم که توش مسی و اینیستا و خیلی بازیکنایی هست که واقعا نمیشه خریدشون . مثلا مسی که تقریبن قیمتش 3 میلیون هست با بازیه معمولی هیچکس نمیتونه بخره چون همونجور که میدونید تقریبا هر بازی 500 تا پول میده . یعنی برای خریدن مسی حتی اگه contract بازیکنارو حساب نکی باید 6000 تا بازی کنی که مسی بخری . پس حتما یه کلک و یه ترفندی وجود داره . کسی هست که اطلاعاته کامل داشته باشه که راهنمایی کنه ؟
راستی یه سوال دیگه : چجوری بعضی بازیکنا مشکی میشن ؟ منظورم رو میفهمید دیگه ؟ یه سری بازیکن قدرتشون میره بالاتر و رنگشون از طلایی به مشکی تبدیل میشه و قیمتشون هم بالاتر میره . باید ]کاره خاصی کرد که به این شکل در بیاد ؟
خیلی ممنون میشم کسی کمکم کنه .
( راستی به این سایتای خارجی هم که میگن یوزر و پسوردتو بده تا پول اضافه کنیم به تیمت باور نکنید من این کارو کردم کل بازیکنام رو دزدیn و برد یه ابم روش )

من خودم یه جا یه پست نسبتا کاملی دادم ولی پیداش نمیکنم الان . اگه خواستی یه سرچ توی همین تاپیک بزن پیداش کنی کلی چیز میز گفتم توش .
خلاصه اش این که باید کلا توی التیمیت صبر داشته باشی و بازی رو نسبتا ببری . راه دیگه اینکه کمی از وقتت رو بزار توی بازار و بگرد دنبال بازیکنهای خوب و ارزون که مثلا یه نفر به هر دلیلی اون بازیکنش رو به قیمت پایین میفروشه و رو هوا باید بزنیش . بعد اگه خریدیش و لازمش نداشتی دوباره بفروشش منتهی با قیمت بالاتر و اصلیش .
نمیخواد از الان به فکر خرید بازیکنهایی مثل مسی یا رونالدو باشی . اونایی که اینا رو دارن یا خیلی زیاد بازی کردن تا الان یا پول واقعی پای التیمیت دادن . راستی از این پک ها هم اصلا نخر . همیشه توی بازار دنبال ارزون ترین باش . عجله ای هم نباید بازی کنی . مثلا چند تا بازی در روز باید بری ولی با فاصله که بینشون وقت بزاری واسه خرید و فروش . کلا باید واسه این مود وقت بزاری . اگه وقت نداری طرفش نرو .
اون بازیکن های مشکی هم من فکر میکنم که بازیکنهایی هستن که بعد از اپدیت قدرتشون کمتر شده و اون کارتهایی که قبلا بوده سیاه میمونه .

soheilnouri
21-12-2012, 01:57
اولتیمت واقعا کسل کننده است...قبول دارین؟چالشی نیست اصلا...

omid07
21-12-2012, 17:06
آقا بگین از چه کرکی استفاده می کیند منم دانلود کنم هرکاری می کنم تو کریر مود از تاریخ15 سامبر 2015 تو بازی می پره بیرون خسته شدم بابا.منم بازی می خوام.بدم اینکه الان به عنوان بازیکن هستم یکی در میون توپ تو بازی بشکل نامریی هست.کمک کنید .امسال fifa ر....ده به اعصابم

javad.izanlo
21-12-2012, 20:15
سلام بر آقایون با مرام ،می خواستم بگم که نرم افزاری نیست که همه قفل های فیفا را باز کنه؟ ،خواهشا جواب بدید:n28:

M A M M U T
21-12-2012, 20:52
دوستان دو تا سوال
1-اولا من نسخه ی بلک باکس رو دارم فقط وقتی به اینترنت وصلم میتونم برم تو بازی...اگه اینترنت رو قطع کنم ارور میده....
2-وقتی میخوام بخش سیزن رو بازی کنم میگه باید به سرور وصل شه اما وصل نمیشه و نمیتونم بازی کنم
مشکل از کرکه؟ چیکار کنم؟
کسی جواب این رو بلد نبود؟:n30::n30:

mopiras
21-12-2012, 22:26
من خودم یه جا یه پست نسبتا کاملی دادم ولی پیداش نمیکنم الان . اگه خواستی یه سرچ توی همین تاپیک بزن پیداش کنی کلی چیز میز گفتم توش .
خلاصه اش این که باید کلا توی التیمیت صبر داشته باشی و بازی رو نسبتا ببری . راه دیگه اینکه کمی از وقتت رو بزار توی بازار و بگرد دنبال بازیکنهای خوب و ارزون که مثلا یه نفر به هر دلیلی اون بازیکنش رو به قیمت پایین میفروشه و رو هوا باید بزنیش . بعد اگه خریدیش و لازمش نداشتی دوباره بفروشش منتهی با قیمت بالاتر و اصلیش .
نمیخواد از الان به فکر خرید بازیکنهایی مثل مسی یا رونالدو باشی . اونایی که اینا رو دارن یا خیلی زیاد بازی کردن تا الان یا پول واقعی پای التیمیت دادن . راستی از این پک ها هم اصلا نخر . همیشه توی بازار دنبال ارزون ترین باش . عجله ای هم نباید بازی کنی . مثلا چند تا بازی در روز باید بری ولی با فاصله که بینشون وقت بزاری واسه خرید و فروش . کلا باید واسه این مود وقت بزاری . اگه وقت نداری طرفش نرو .
اون بازیکن های مشکی هم من فکر میکنم که بازیکنهایی هستن که بعد از اپدیت قدرتشون کمتر شده و اون کارتهایی که قبلا بوده سیاه میمونه .

سلام دوسته عزیز دسته گلت درد نکنه ولی واقعا به نظر شما اون کسایی که همچین بازیکنایی دارن هیچ کلکی نزدن ؟

Locker
24-12-2012, 09:32
آپدیت 1.6 رو کسی امتحان کرده ؟ حدود 440 مگ هست.

من نسخه اولیه FIFA 13 رو دارم که پچ 1.6 روش امتحان کردم و بدون مشکل اجرا شد ، اما نمی دونم اون مشکلاتی که داشت رفع شده یا نه.

اگر کسی امتحان کرده توضیح بده.

Gregar
24-12-2012, 10:52
سلام دوسته عزیز دسته گلت درد نکنه ولی واقعا به نظر شما اون کسایی که همچین بازیکنایی دارن هیچ کلکی نزدن ؟

نه عزیزم کلک نیست . فقط وقت گذاشتن توی بازار سیاهه . فیفا 12 یادمه یه روشی بود به نام دقیقه 60 که من نتوسنتم بفهمم اون روش چیه . نمیدونم الان هم باشه یا نه . توی یه سایتی طرف اومده بود کلی روش واسه پولدار شدن گذاشته بود .
بعد هم فکر کن این کسایی که به قول تو مسی یا رونالدو دارن این کارتها از همون اول از کجا اومده . وقتی یه نفر میره پک میخره بعضی پک ها شانسشون برای اینکه توش یه کارت rare یا کمیاب باشه زیاده . خوب میبینی طرف رفته بهترین پک رو خریده شانسش توش مسی در اومده (همین مونده بود بهترین بازیکن دنیا رو بزارن توی تخم مرغ شانسی)
بازار سیاه هم که دیگه خیلی سود داره . من خودم همون زمان با اینکه خیلی وقت نمیزاشتم ولی به خاطر اینکه بیشتر توی بازار میرفتم چند هفته بعدش به راحتی یک تیم طلایی داشتم . اصلا شما نگاه کن همین پک که میخری اگه بعد از خرید تمام ایتمهاش رو بتونی با قیمت خوب بفروشی چقدر سود میکنی .

soheilnouri
24-12-2012, 12:48
دیشب اعصابمو این انلاین فیفا 13 خورد کرد...seaon بودم خیلی کند بود...مرتب هم میباختم..کم کم دارم سقوط می کنم...نمیدونم چرا به دسته سوم میرسم کلا هنگ می کنم البته شاید حریفا دیگه قوی میشن..

M A M M U T
24-12-2012, 17:15
آقا سیزن و آلتیمیت رو فقط آنلاین میشه بازی کرد؟

Alex Fera
24-12-2012, 19:18

آره دوسته من،فقط آنلاین باید باشی تا بتونی بازی کنی...............
توصیه میکنم هرجور شده برای یه بار هم که شده طعم آنلاین بازی کردن رو بچشید،یه دنیای دیگه داره نسبت به فضای آفلاین......................

shahi.persian
25-12-2012, 16:21
سلام.
من از سایت دانلود کردم ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم قسمت انتخاب زبان میاد (پرچم انگلیس) , enter میکنم بدون هیچ error ای از بازی خارج میشه. چکار کنم؟
نت فریم ورک3.5 و 4 و دایرکت x نصبه و آخرین ورژن درایور کارت گرافیک هم نصبه.(windows 8)

khelane
25-12-2012, 21:25
دیشب اعصابمو این انلاین فیفا 13 خورد کرد...seaon بودم خیلی کند بود...مرتب هم میباختم..کم کم دارم سقوط می کنم...نمیدونم چرا به دسته سوم میرسم کلا هنگ می کنم البته شاید حریفا دیگه قوی میشن..
کلا یه هفته هست سرعت افت افتضاحی کرده حتی یه شب اصلا نتونستم با ایرانی های خودمون هم بازی کنم
عزیز وقتی شما به رده های بالاتر یعنی دسته 1 و 2 و 3... میرسی شما دیگه نمیتونی با حریف های رده 8 بازی کنی اگه حتی دقت کنی در حین سرچ حریف یه بازیکن در حد تیم و لول شما میاره وقتی بری دیویژن 1 دیگه حریفهات قدر تر و کم تر میشن واسه این هم هنگ میکنه شما دیگه نمیتونی با هرکی بازی کنی و به محدوده خاصی محدود میشی که این باعث میشه شما با یه نفر بازی کنی که از لحاظ مسافت و تاخیر همون پینگ بگیم خیلی بالا میره و باعث هنگ و تاخیر خیلی بالا میشه پیشنهاد من اینه که فعلا مثل من تو این مدت سیزن نری همین کاستوم مچ ها رو برو خودش نشون میده خط سبزه یا زرده و قرمز راحت میتونی تصمیم بگیری با حریف بازی کنی یا نه
موفق باشی

این دوتا رو میشه بازی کنی تو سیزن هم کاپ داره و تو التیمیت هم انواع کاپ رو داره من خودم التیمیت نرفتم ولی تیم پلی هم داره از دونوع یکی فرضا خود بارسا رو میاری و با بازیکنهای بارسا مثل مسی رو سویچ میکنی و با چند نفر دیگه همزمان بازی مکینی مثل پرو هست
مود پرو هم هست که خیلی امسال باحال شده و شما باید برای رشد خودتون تحت انلاین بازی کنید و رشد کنید واقعا خیلی عالیه به نظر من خیلی مود پرطرفداری هم هست خصوصا وقتی که نت خوب باشه و بتونی با 5 به 5 یا بالاتر بتونی بازیکنی واقعا عالیه
ولی اگه برات مقدور شک نکن ضرر نمیکنی من هم مثل شما بودم ولی الان حدود 1 سال و 8 ماه میشه که شب ها از ساعت 11 به بعد تا 2 شب دارم فقط ان میزنم و از وقتی که فیفا 13 اومده هی پرو بازی مکینم الان بازیکنم اورالش شده 84 فیس همین خواهرزاده ام که بزرگ شده رو گذاشتم خیلی باحال شده رتبه 734 هستم تو رنک جهانی تازه از 400 تا بازی هم 520 :n04:تا گل زدم مسی و پدر مسی هم تا ابد نمیرسن بهم تو یه فصل :n02: :n10:

Reza31001
25-12-2012, 21:58
کسی هست skill games ها رو تموم کرده باشه؟
تو قسمت lob pass gold medal بدجور گیر کردم اصلا نمیفهمم باید چی کار کنم :n13: (همونی که بازیکن با توپ ایستاده و دو سری کله قندی موازی هم و در طول زمین چیده شده)

تو قسمت ground pass و skill challenge هم کسی راهنمایی نداره؟! خیلی سخته :n28:

251251
26-12-2012, 12:58
بچه ها من Update 1.6 رو ریختم ولی کرک آپدیتش رو ندارم !
کسی لینک کرک 1.6 رو داره ؟؟ ( rld-fifa1316 )

soheilnouri
26-12-2012, 14:09
انلاينش خيلي كنننند شده وهاب..تو كه مارو قابل نميدوني...پرو رو شروع كنم يا التيمت رو؟

khelane
26-12-2012, 19:14
انلاينش خيلي كنننند شده وهاب..تو كه مارو قابل نميدوني...پرو رو شروع كنم يا التيمت رو؟

سرعت اینترنت اینطوری شده>
نه بابا اختیار داری خداشاهده حس و حالش نیست خودت بهتر میدونی یه دو هفته ای هست اصلا فرندلی و سیزن رو دوتا بازی پشت سر هم نرفتم فقط وفقط پرو بازی میکنم
التیمت هم خیلی خوبه کافیه یه کم مدیریت و حوصله داشته باشی بیشتر سلیقه ای این بخش به نظر من التیمیت بری بهتره فقط صبر و حوصله میخواد که من ندارم
بازم چاکرتم سهیل جان به بزرگی خودتون ببخش:n12::n11:

soheilnouri
26-12-2012, 20:57
واقعا دنیای انلاین با افلاین تومنی 100 تومن توفیر داره...انلاین یه دنیای دیگه اییه...اینکه هر هفته تیم ها و بازیکن ها توانایی هاشون افزایش پیدا میکنه به ادم حال میده...بازی های این روزا گزارشگراشون با "marry chrismas" شروع میکنن...عالیه کلن....

bad_guy
26-12-2012, 21:01
یه مقدار بازی pes 2013 رو انجام دادم در یک کلام غیرقابل بازی !!
تنها چیزیش که خوشم اومد دوربینش بود خیلی شناور و جالب طراحی شده بود دوربین فیفا در مقابلش کم میاره.

mohammad1326
26-12-2012, 22:36
سلام
اینجا کسی کد نمیفروشه؟؟؟چنده؟؟؟اخه من تا حالا انلاین بازی نکردم ولی به نظر جالبه...اگه کسی واسه انلاین کدی برای فروش داره به من میل بزنه:mohammad_Alipour7@yahoo.com

meisam2020
26-12-2012, 22:55
کی اکانت اورجین فیفا 13 داره برا فروش؟؟؟
arshiya.khorshidi@yahoo.com

saadat68
27-12-2012, 03:51
سلام بچه ها من فکر میکنم در دفاع مشکل دارم واسه همین نمیتونم وردکلاس بازی کنم و چندتا گل میخورم از اون ور پرو هم برام آسونه

کلا دفاع کردن چه شکلیه این که باید بری توی پای طرف و دکمه شوت رو بزنی رو میدونم (بماند که ازش خیلی خیلی کم استفاده میکنم و بیشتر سعی میکنم برم تو پای طرف و خود سی پی یو این کار رو برام انجام بده و توپ رو بگیره)

دیگه نکته ای هست؟

Gregar
27-12-2012, 09:58
سلام
اینجا کسی کد نمیفروشه؟؟؟چنده؟؟؟اخه من تا حالا انلاین بازی نکردم ولی به نظر جالبه...اگه کسی واسه انلاین کدی برای فروش داره به من میل بزنه:mohammad_Alipour7@yahoo.com

کی اکانت اورجین فیفا 13 داره برا فروش؟؟؟
arshiya.khorshidi@yahoo.com

بهتره ارجینال و از خود سایتها بگیرین . ممکنه مشکل پیش بیاد واستون .

Reza31001
27-12-2012, 10:49
کسی میدونه فروم تخصصی فارسی زبان برای بازی هست یا نه؟

Alex Fera
27-12-2012, 12:36
کندی بازی تو مود آنلاین بخاطر ایام تعطیلاته،توی تمام پلتفرما اینطوری شده..................
مردم بیکار شدن،فعلا دارن بازی میکنن...............

بازی های این روزا گزارشگراشون با "marry chrismas" شروع میکنن

در ضمن،سهیل جان اون،Merry Christmas هستش،البته بسته به رجین بازی ممکنه حتی واستون Happy Holiday هم بگه:n01:

soheilnouri
27-12-2012, 13:15
شما اول واسه استفاده كردن از امكانات انلاين فيفا بايد online pass*** بگيرين..من نميدونم شما از كنسول استفاده مي كني يا از pc..ولي اگه از كنسوله بايد همونجوري كه گفتم انلاين پس بخريئ..اونم با دادن ٨٠٠ پوينت..پوينت واحد داد و ستد كالا يا نرم افزار و هر امكان ديگه در microsoft هستش...

****online pass:مجوزي براي استفاده از امكانات انلاين فيفا ١٣ در سرور ea sport...

soheilnouri
27-12-2012, 13:17
کندی بازی تو مود آنلاین بخاطر ایام تعطیلاته،توی تمام پلتفرما اینطوری شده..................
مردم بیکار شدن،فعلا دارن بازی میکنن...............

در ضمن،سهیل جان اون،Merry Christmas هستش،البته بسته به رجین بازی ممکنه حتی واستون Happy Holiday هم بگه:n01:

بابا بخدا ميدونم مهم نيس خاستم سريع بنويسم بره..اين روزا با دوستامم بازي مي كنم زياد ميبازم..يه دوستي دارم حالمو بهم زد اينقد منو برده..بازي من خيلي بهتره و نميدونم مقابلش استرس دارم

mohammad1326
27-12-2012, 22:53
سلام
من رفتم توی سایتی زده بود 88 تومن که خیلی گرونه...من ارزون ترشو میخوام......من توی سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینترنتمو چک کردم ای اطلاعاتو بهم داد:
ping:304
jitter":2
میتونم با اینا بازی کنم؟::::

A.N.A.P
28-12-2012, 15:10
سلام
من رفتم توی سایتی زده بود 88 تومن که خیلی گرونه...من ارزون ترشو میخوام......من توی سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینترنتمو چک کردم ای اطلاعاتو بهم داد:
ping:304
jitter":2
میتونم با اینا بازی کنم؟::::

یکم به مشکل میحوری با این پینگ ! ولی زیاد جدی نیست !
ولی بستگی به سروری که ازش تست گرفتی هم داره ! سرور ها EA سرور های خوبی هستن !

A.N.A.P
28-12-2012, 15:11
بابا بخدا ميدونم مهم نيس خاستم سريع بنويسم بره..اين روزا با دوستامم بازي مي كنم زياد ميبازم..يه دوستي دارم حالمو بهم زد اينقد منو برده..بازي من خيلي بهتره و نميدونم مقابلش استرس دارم

با VPN شیر میکنی و آنلاین میزنی ؟ این مشکل هنوز رفع نشده ؟

soheilnouri
28-12-2012, 16:39
ANAP عزیزم واسه خرید ONLINE PASS هنوز باید چیز بی ان شیر کرد...اصلا سرور های EA همگی اینجورین...مثلا بازی فوتزا که حتی ماله مایکروسافت هستش هم نمیشه از خود بازی چیزی خرید.من رفتم داخل سایت ایکس باکس و با چیز بی ان خریدم...اما واسه بازی کردن بصورت انلاین احتیاجی به شیر کردن چیز بی ان نیست.بصورت عادی میشه بازی کرد.:n26:

khelane
28-12-2012, 20:25
اگر موفقیت در همان اول نصیبمان میشد شکست معنای نداشت (استاد وهاب)
باید اینقدر ببازی سهیل جان تا پوست کلفت دربیای و به زور گل بخوری من سه شبه اصلا نتونستم به نت وصل شم خوش به حالت داری بازی میکنی
اگه شما و دوستان میخوان براتون یه اموزش تصویری درست کنم درمورد وی پی ان و خرید از لایو

A.N.A.P
28-12-2012, 22:51
اگر موفقیت در همان اول نصیبمان میشد شکست معنای نداشت (استاد وهاب)
باید اینقدر ببازی سهیل جان تا پوست کلفت دربیای و به زور گل بخوری من سه شبه اصلا نتونستم به نت وصل شم خوش به حالت داری بازی میکنی
اگه شما و دوستان میخوان براتون یه اموزش تصویری درست کنم درمورد وی پی ان و خرید از لایو

چی بهتر از این آقا وهاب ! منتظریم !:n11:

soheilnouri
29-12-2012, 20:23
يعني اين وهاب اقاي ما رو بايد مجسمشو تو ساينة
رست كرد..خيلي انسانه...وهاب من دنبال سانترهاي كات دار و تيز و رو به جلو واسه مهاجماي قد كوتام بايد r1 بگيرم؟

khelane
29-12-2012, 23:47
ما خاک پاتونیم
حقیقتا من میخواستم امروز صبح به قولم عمل کنم مشتری ریختن مغازه و اصلا نتونستم درستش کنم و تا الان هم خداشاهده وقت نکردم ولی الان یه دمو براتون میزارم یه چندتا عکس یا بشه تو یه عکس اماده میکنم اگه کامل نبود بگید دونه به دونه و فریم به فریم رو براتون ضبط میکنم
فعلا اینو داشته باشید حداقل بدقول نشیم
فقط بگم باید قند شکنتون با سرور استکبار جهانی شیطان بزرگ(امریکا) یکی باشه
به ترتیب عکس ها برید خیالتون تخت کارتون راحت میره جلو

فقط یه دعا
خدایا ما را از این فلاکت دربیار
یه هفته اس نه اینترنت اینترنته نه........:n04:
اخه این وضعه ما داریم اینترنت مغازه 512 هست 20 کیلوبایت زیادتر دان نمیکنه
خونه هم 256 اونم الان دارم این سه تا عکس رو اپ میکنم چشمام مثل این خوشکله شده

A.N.A.P
30-12-2012, 15:14
وهاب جان دستت درد نکنه . اگه این آموزش رو تو انجمن Xbox تو یه تاپیک جداگونه بذاری خیلی خوب میشه !

khelane
30-12-2012, 21:17
والا یه بار گذاشتم ولی تصویر نبود اگه پیداش کنم همونجا تصویریش رو میزارم هم عکس و هم فیلمش رو تهیه میکنم
ولی خدایش نمیدونم چی شانسیه من دارم دقیق وقت امتحانات هم مغازه ام شلوغ میشه هم زیادتر به نت سر میزنم :n02:

yakimura sanada
31-12-2012, 20:01

سازنده : EA Canada
ناشر: Electronic Arts
تاریخ انتشار: اکتبر/سپتامبر 2012
ژانر: ورزشی
پلتفورم : TBA

بالاخره EA Sports آمادگی خودش را برای انتشار جزئیات اولیه FIFA 13 با انتشار تصاویر و جزئیاتی از بازی نشان داد. البته این رونمایی به صورت رسمی صورت نگرفته و فقط یک سری اطلاعات اولیه از بازی منتشر شده است.
David Rutter سازنده بازی در لندن در یک رویداد خبری حضور داشته و صحبت هایی در مورد مهم ترین ویژگی ها و بهبود های امسال بازی انجام داده است. این نکات جدید در 5 موضوع گنجانده شده است که در ادامه به صورت خلاصه به مرور هر کدام می پردازیم.

Player Impact – اگر به دقت به سری فیفا نگاه کنیم در خواهیم یافت که موضوع برخود بازیکنان همیشه جز نگرانی های اصلی سازنده بوده است. Rutter به طرفداران این اطمینان را می دهد که انیمیشن ها و نتایج برخورد هایی که در نسخه 12 شاهد بودیم، به کلی تغییر پیدا کردند و سیستم فیزکیِ بدن در بازی واقع گرایانه تر از قبل عمل خواهد کرد. پس به این ترتیب باید به انیمیشن هایی غیز طبیعی ای که در نسخه قبل می دیدیم خداحافظ بگیم و این ویژگی به نظر تکامل یافته موتور فیزیکی جدید سال پیش یعنی Impact engine خواهد بود.

First Touch Control - همانطور که از اسمش پیداست مربوط به کنترل اول بازیکن می شد. این مورد کمی پیچیده تر است، بطوریکه سرعت، قدرت و ارتفاع توپ دریافتی از بازیکنان دیگر به همراه توانایی بازیکن شما به صورت کاملا دقیق برای تعیین میزان سختی کنترل توپ محاسبه خواهند شد یعنی به طور خلاصه تر دریافت توپ از بازیکنان خودی مشکل تر شده است که این میزان سختی به عوامل گقته شده در بالا مرتبط خواهد بود. پس با این حساب می توان در FIFA 13 شاهد کنترل های واقعی تر در بازی باشیم.

Attacking AI- به نظر یکی از دیگر مشکلات همیشگی بازی های فوتبال نیز در نسخه جدید بطور گسترده ای مورد توجه سازندگان بوده زیرا طبق گفته های Rutter، هوش مصنوعی بازیکنان تحت اختیار CPU بهبود بزرگی در نسخه جدید یافته اند بطوریکه A.I اکنون می تواند تصمیمات بهتری را اتخاذ کند و همچنین بهتر حرکات بازیکنان خودی را پوشش دهد و پشتیبانی کند. همچنین مهاجمین باهوش تر از قبل عمل خواهند کرد و بیشتر بر روی خط آفساید تحرک خواهند داشت تا با گرفتن توپ ها دروازه شما را باز کنند.

Complete Dribble- توضیح مختصر و نمای کلی این مورد را می شود به این صورت بیان کرد که شما در نسخه 12 می توانستید به تغییر جهت بازیکن حریف را از پیش رو بردارید ولی این کار دیگر در نسخه 13 امکاتن پذیر نخواهد بود.

Tactical Free-Kicks- ضربات آزاد از سیستم جدیدی بهره خواهند برد. اکنون به سه بازیکن می توانند دور توپ برای اجرای تاکتیک شما جمع شوند.مثلا بازیکن می تواند تظاهر به زدن ضربه مستقیم به توپ کند ولی آنرا به بازیکن خودی که از دیواره دفاعی جدا شده پاس دهد. همچنین Set Pieces ( روشی که برای دفاع کردن تنظیم می کردید) تدافعی نیز بهبود پیدا کرده اند.

تا اینجا می توان فهیمد که نکات کلیدی بازی چیست و سازنده در FIFA 13 قصد انجام چکاری را دارد. برداشت شخصی خودم تا اینجا این است که سازندگان FIFA به خوبی روی نقاط ضعف و کمبود های بازی دست گذاشته اند و همچنین از واقعی تر کردن بازی برای دوس داران بازی های شبیه ساز نیز قافل نشده اند. مطمئنا بهبود های بازی به همین موارد ختم نخواهد شد. ویژگی های جدید به نظر خیلی خوب می رسند و باید منتظر توضیحات و اطلاعات بیشتری که به زودی از بازی منتشر می شوند، بود. همچنین اولین تصاویر منتشر شده از بازی را می توانید در زیر مشاهد کنید.

خیلی بازیش چرته فقط pes

Mohammad Yek110
31-12-2012, 20:06
خیلی بازیش چرته فقط pes

خداوکیلی دعوا راه نندازین باز :|

Ramos1367
31-12-2012, 20:24
یکی از مدیران پست 2973 رو پاک کنه که کاملا اسپمه...فقط همین رو میشه گفت...

من اینترنت 256 از فن آوا گرفتم نمی دونم چرا اینقد پینگش آشغاله...پینگ 700-800....قبلا 300-400 بود..
موقع بازی آنلاین کلا تیک می زنه......با وجود تیک هم خوب بازی می کنم....کلا آنلاین فیفا عالیه...

soheilnouri
01-01-2013, 00:41
كلا اين روزا راموس جان اوضاع نت بده واسه منم رخ ميده

khelane
01-01-2013, 21:03
من که الان تو یه دوره استراحت هستم
این سرعت افتضاح تو این دوهفته موجب شده راحت شبها بخوام حدود 5 شبی هست دستگاه رو روشن نکردم درست مثل بچه ادم سروقت میخوابم:n10:
فقط یه toy story 3 واسه خواهرزاده ام گرفتم داره بازی میکنه تماشا میکنم وبس:n30:

Ramos1367
01-01-2013, 23:10
از دوستان کسی می دونه تو قسمت game face تو سایت ea چطوری میشه صورت خودم رو بسازم....
میگه برنامه unity webplayer رو نصب کن منم همین کار رو کردم ولی تو صفحه بعدش میگه آپدیت کن ولی به صورت اتوماتیک آپدیت نمیشه...به صورت دستی فایل رو دانلود می کنم ولی حالا نمی دونم باید کجا بریزمش که آپدیت بشه....
از دوستان اگه کسی می دونه کمک کنه....

siahkamar
02-01-2013, 11:54
سلام
دوستان من میخام با پی سی اینو انلاین بازی کنم چیکار کنم
اطلاعاتم صفره

khelane
02-01-2013, 20:22
از دوستان کسی می دونه تو قسمت game face تو سایت ea چطوری میشه صورت خودم رو بسازم....
میگه برنامه unity webplayer رو نصب کن منم همین کار رو کردم ولی تو صفحه بعدش میگه آپدیت کن ولی به صورت اتوماتیک آپدیت نمیشه...به صورت دستی فایل رو دانلود می کنم ولی حالا نمی دونم باید کجا بریزمش که آپدیت بشه....
از دوستان اگه کسی می دونه کمک کنه....
داری زجر میکشی:n02:منم مثل شما بودم :n30:
ببین وقتی یونیتی 640 کیلوبایتی رو نصب میکنی وقتی فایرفاکس یا اکسپلور بازه ارور میده که باید ببنیدی همون مقوقع شما این کار رو نکن قبلش ارور رو پایین بکش مسیر نصب یونیتی رو دنبال کن
بطور پیش فرض میره اینجا مال من رفته اینجا
C:\Users\(your name users)\AppData\LocalLow\Unity
vرسیدی پوشه یونیتی فایل دانلود شده رو اکسترکت کن فکر کنم حدود 3 تا 4 مگابایت باشه اونجا کپیش کن وقتی داری کپی میکنی فایلهای تکراری هم ریپلیس کن بعد مرورگرت رو ریستارت کن یعنی یه بار بازوبسته:n06:اگه درست نشد سیستمتون رو یه بار ریستارت کنید صدرصد درست میشه درست هم نشد باید همینجوری انجامش بدید من دو سه بار همین کار رو کردم یونیتی رو حذف کردم از اول نصب کردم فایرفاکس کار میکردم اونم حذف کردم و دوباره نصب کردم بعد یه ارور داد که باید دان میکردم بازم دان کردم یه فایل 2 مگی بود بعد تو همون مسیر که دادم کپی کن فقط دقت کن همین
دیگه کار تمام و گیم فیس دان شد میتونی راحت فیس رو وارد کنی و بعد تو دستگاه واردش کنی همین یه خورده که نه خیلی زیاد رو اعصابه
کاری داشتی در خدمتم بدبختی اینه تو هیچ فروم خارجی درست بحث نشده درمورد این :n03:

سلام
دوستان من میخام با پی سی اینو انلاین بازی کنم چیکار کنم
اطلاعاتم صفره

عزیز فکر کنم از این قرار باشه من کنسول دارم و دقیق شرایط پی سی رو بلد نیستم ولی یه مدت دنبال میکردم باید اینجوری باشه
دوراه هست یکی بازی اوریجینال که خودش کی داخلشه یا باید بری تو نت و اونجا یه اکانت و کد بخری بعد میری تو یه برنامه استیم اونجا کد رو وارد میکنی و بازی رو واسه پروفایلت میخری بعد میری بازی میکنی قبلش یه کم دردسر مثل دانلود پچ . // میخواد
کلا اینجوری یا کد باید بخری که بهش میگن انلاین پسس یعنی تایدیه واسه انلاین بخری یا بازی رو به صورت قانونی تهیه کنی همین

soheilnouri
02-01-2013, 21:20
ولی من دو شبه دارم حتی تو season خوب بازی می کنم...

siamak_mu
03-01-2013, 12:33
من دسته طرح XBOX دارم ولی تو آموزش تکنیک ها میبینم اکثراً بعد از نگه داشتن LT باید با RS کاری کرد. مگه RS جوی استیک سمت راست نیست؟ وقتی دکمه ی مرکزی XBOX خاموشه RS همون کارهای A B Y X رو انجام میده و وقتی روشنه RS هیچ کاری انجام نمیده. تو قسمت تنظیمات دکمه ها میبینم اصلاً RS تعریف نشده پس چطور تو سایت ها تکنیک ها رو با RS توضیح دادن؟

مرسی.

امیر777
03-01-2013, 14:16
برنامه XC360 کجاست یعنی تو کدوم فولدره یا باید اونو دانلود کرد

Ramos1367
03-01-2013, 14:21
داری زجر میکشی:n02:منم مثل شما بودم :n30:
ببین وقتی یونیتی 640 کیلوبایتی رو نصب میکنی وقتی فایرفاکس یا اکسپلور بازه ارور میده که باید ببنیدی همون مقوقع شما این کار رو نکن قبلش ارور رو پایین بکش مسیر نصب یونیتی رو دنبال کن
بطور پیش فرض میره اینجا مال من رفته اینجا
C:\Users\(your name users)\AppData\LocalLow\Unity
vرسیدی پوشه یونیتی فایل دانلود شده رو اکسترکت کن فکر کنم حدود 3 تا 4 مگابایت باشه اونجا کپیش کن وقتی داری کپی میکنی فایلهای تکراری هم ریپلیس کن بعد مرورگرت رو ریستارت کن یعنی یه بار بازوبسته:n06:اگه درست نشد سیستمتون رو یه بار ریستارت کنید صدرصد درست میشه درست هم نشد باید همینجوری انجامش بدید من دو سه بار همین کار رو کردم یونیتی رو حذف کردم از اول نصب کردم فایرفاکس کار میکردم اونم حذف کردم و دوباره نصب کردم بعد یه ارور داد که باید دان میکردم بازم دان کردم یه فایل 2 مگی بود بعد تو همون مسیر که دادم کپی کن فقط دقت کن همین
دیگه کار تمام و گیم فیس دان شد میتونی راحت فیس رو وارد کنی و بعد تو دستگاه واردش کنی همین یه خورده که نه خیلی زیاد رو اعصابه
کاری داشتی در خدمتم بدبختی اینه تو هیچ فروم خارجی درست بحث نشده درمورد این :n03:

یعنی دیوانم کرده....هر کاری می کنم نمیشه...فایل 3.61 مگی رو می ریزم ولی باز کار نمیده...ولی فایل 2مگ رو بهم نداد...اگه 2مگی رو داری برام آپ کن....
خیلی گیره خداییش...

siamak_mu
03-01-2013, 18:15
برنامه XC360 کجاست یعنی تو کدوم فولدره یا باید اونو دانلود کرد

روی صحبتتون با بنده بود؟ یا خودتون سؤال داشتید؟ اگه بله لینکش رو میتونید لطف کنید؟

Ali*Reza
03-01-2013, 18:25
من الان در قسمت کریر مود فصل ششمی هست که دارم بازی میکنم ، بعضی موقعها بازی هنگ میکنه و گاهی هم سیو نمیشه.
تا قبل از این هیچ مشکلی نداشتم. قبلا هم بعضی دوستان میگفتن بعد از چند فصل مشکلاتی داشتند ، فکر میکنم اینم از اون دست باشه.

Actros
03-01-2013, 23:12
اساتید . ببخشید که پستای قبل رو نخوندم
تو نسخه pc دروازبان تو پنالتی نمیپره . چی کارش کنم ؟

meisam2020
04-01-2013, 00:10
بچه ها من پچ 1.6 رو ریختم بازیم آروم شده چیکار کنم؟؟/

saadat68
04-01-2013, 00:55
اساتید . ببخشید که پستای قبل رو نخوندم
تو نسخه pc دروازبان تو پنالتی نمیپره . چی کارش کنم ؟

اگه از کیبرد استفاده میکنی از جهت های ماشین حساب استفاده کن

saadat68
04-01-2013, 00:56
بچه ها راهی نیست که من پروفشنال رو کمی سخت تر کنم ؟ یعنی یه چیزی بین پرو وردکلس بشه
من پرو برام آسونه وردکلس برام سخته اصلا از بازی لذت نمیبرم:n03:

Actros
04-01-2013, 00:58
اگه از کیبرد استفاده میکنی از جهت های ماشین حساب استفاده کن

با دسته بازی میکنم
ولی آنالوگ دار نیست

khelane
04-01-2013, 14:05
یعنی دیوانم کرده....هر کاری می کنم نمیشه...فایل 3.61 مگی رو می ریزم ولی باز کار نمیده...ولی فایل 2مگ رو بهم نداد...اگه 2مگی رو داری برام آپ کن....
خیلی گیره خداییش...
ببخشید دیر ان میشم تو این روزا خیلی سرم شلوغه به بزرگی خودتون ببخیشید
رو چشم امشب تا ساعت 9 یا 10 براتون کلش رو اپ میکنم منم دقیق نمیدونم چرا اینقدر گیر میده من اینقدر حذف کردم و نصب کردم تا درست شد ولی نسخه کامل رو براتون اپ میکنم
موفق باشید

بچه ها راهی نیست که من پروفشنال رو کمی سخت تر کنم ؟ یعنی یه چیزی بین پرو وردکلس بشه
من پرو برام آسونه وردکلس برام سخته اصلا از بازی لذت نمیبرم:n03:

خب برو تو تنظیمات بازی اونجا بخش cpu ... هست اعداد رو 50 هست به سلیقه خود و توان خودتون بالا ببرید اینجوری درست میشه

====================
اقا سهیل اینترنت درست شد
دو هفته دقیقه مثل ادمیزاد گیم نمیزنم

saadat68
04-01-2013, 18:27
ببخشید دیر ان میشم تو این روزا خیلی سرم شلوغه به بزرگی خودتون ببخیشید
رو چشم امشب تا ساعت 9 یا 10 براتون کلش رو اپ میکنم منم دقیق نمیدونم چرا اینقدر گیر میده من اینقدر حذف کردم و نصب کردم تا درست شد ولی نسخه کامل رو براتون اپ میکنم
موفق باشید

خب برو تو تنظیمات بازی اونجا بخش cpu ... هست اعداد رو 50 هست به سلیقه خود و توان خودتون بالا ببرید اینجوری درست میشه

====================
اقا سهیل اینترنت درست شد
دو هفته دقیقه مثل ادمیزاد گیم نمیزنم

سلام دستت درد نکنه فقط باید همه رو ببرم بالا ؟ چون فکر کنم یه سری رو باید کم کنم یه سری رو زیاد تا ضعیف تر بشن درسته ؟

khelane
04-01-2013, 19:05
سلام دستت درد نکنه فقط باید همه رو ببرم بالا ؟ چون فکر کنم یه سری رو باید کم کنم یه سری رو زیاد تا ضعیف تر بشن درسته ؟
ببین جلوش نوشته فرضا دقت پاسکاری یا دقت شوت و فول کردن ها یه زره سواد انگلیسی میخوادکه ماشالله این روزا همه بچه های ایران دارن تقویت و خیلی حرفه ای هستند
===================================
اینم راموس جان برای شما که قولش رو دادم بفرمایید کافیه تو مسیر زیر کپی کنید
C:\Users\xxxx\AppData\LocalLow
فایل رو اکسترکت کردم و پوشه unity رو در local low کپی کن

arash-king
04-01-2013, 19:36
دوستان چطوری میشه آنالوگ های دسته را فعال کرد ؟!

+

چطوری میشه Auto Save داخل Career را غیرفعال کرد ؟!

saadat68
04-01-2013, 22:03
ببین جلوش نوشته فرضا دقت پاسکاری یا دقت شوت و فول کردن ها یه زره سواد انگلیسی میخوادکه ماشالله این روزا همه بچه های ایران دارن تقویت و خیلی حرفه ای هستند

منم واسه همین پرسیدم آخه مثلا نوشته شوت ارور خب فکر کنم اینو باید زیادتر کرد تا بازی آسون تر بشه

Ramos1367
05-01-2013, 02:33

دستت درد نکنه....با این فایلی که گذاشتی درست شد و تونستم فیسم رو بسازم...تشکر

Actros
05-01-2013, 14:29
آقا یکی به ما بگه این دروازبان لعنتی موقع پنالتی چرا نمیپره ؟ :n02: خیلی گل خوردم اینطوری
با دسته هم بازی میکنم

soheilnouri
05-01-2013, 18:36
وقتی طرف ضربشو میزنه اگر شما به موقع انالوگ سمت چب رو جهت بدین باید ببره...

Actros
05-01-2013, 23:57
وقتی طرف ضربشو میزنه اگر شما به موقع انالوگ سمت چب رو جهت بدین باید ببره...

اگه دسته آنالوگ نداشته باشه چی ؟ راهی نیست ؟