PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FIFA 13

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16

d.b23
01-11-2012, 17:54
آقا من بازی رو ریختم.... 2تا مشکل دارم
1.دسته رو نمیشناسه و فقط تو منو موس و کیبورد رو داره...در حالی که دسته با NFS کار میکنه...درایور هاشم ریحتم
2.چجوری بازی رو فول اسکرین کنم؟ گرافیک AMD 6770 M 1GB

hoomi_gta
01-11-2012, 18:13
یچیز باحالی که بازی داره اینکه با تقویم بروزه دیروز تو بازی هالووین و تبریک میگفت خیلی باحال بود :دی

B3HZ@D
01-11-2012, 18:40
آقا من بازی رو ریختم.... 2تا مشکل دارم
1.دسته رو نمیشناسه و فقط تو منو موس و کیبورد رو داره...در حالی که دسته با NFS کار میکنه...درایور هاشم ریحتم
2.چجوری بازی رو فول اسکرین کنم؟ گرافیک AMD 6770 M 1GB

بوسیله فیفاکانفیگ میتونین resolution رو تغییر بدین و فول اسکرین بازی کنین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SevenCity
01-11-2012, 20:04
:39: خداییش این دیگه از اون حرفا بود . لااقل من یکی که اینجا مطمئنم cpu به هیچ وجه باهوش نیست و تاکتیک حالیش نیست . تیمی که تنها با یک فرمیشن تو کل بازی بره جلو چطور باهوشه ؟ موقع بازی فرمیشن cpu رو نگاه کن به هیچ وجه تغییرش نمیده .
بر فرض هم باهوش باشه . چرا چندتا بازی خنگ میشه بعد چندتا بازی باهوش میشه پس ؟ من که اینهمه وسط بازی ترکیب عوض میکنم و تاکتیک و ... و حتی وقت میزارم واسه custom tactic اگه cpu بخواد راحت منو میبره .

نه . مشکل اینجاست که cpu توی بازی تو دست میبره و خرابش میکنه . شما اگه تونستی روی منوال بازی کنی و cpu به هیج وجه کمکت نکنه اونوقت میفهمی که بازی واقعی چیه . منتهی منوال واقعا سخته و امکانش نیست بشه روی این درجه سختی منوال بازی کرد .
(همین الان یه فکری به سرم زد که بزنم تو کار منوال و از سختی semi pro شروع کنم تا لذت فوتبال واقعی رو بچشم و حرفه ای تر که شدم برم تو کار ورلد کلاس) هر چند همینجوریش 11 نفر تیم رو cpu داره هدایت میکنه .

یکی نیست بگه اخه ما داریم در انٍ واحد 1/22 بازیکنها رو کنترل میکنیم و بقیه رو cpu . چطوری ممکنه که Cpu به ضرر خودش کار کنه .

واقعا خیلی عجیبه که میگی cpu ترکیب و تاکتیک عوض نمیکنه!! با این حرفت کل فیفا رو زیر سوال میبری به نظر من در این صورت فیفا برای سینگل پلیرز کوچکترین ارزشی نخواهد داشت
شما فقط ظاهر قضیه رو میبینی
یک دست با هرکس دوست داری بازی کن اگر عقب افتادی تیمت رو بکش جلو اولترا اتک تا دقیقه 80 به هیچ وجه اون حملات وحشیانه ای رو که رو دروازه هجوم میارن بازیکنانت رو اصلا نخواهی دید دقیقا فقط اواخر بازی تیمت هجوم شدید میبره به دروازه خریف
این همون ده دقیقه اخر بازی هست که دوستان میگن cpu کارو تموم میکنه
این دقایق اطمینان داشته باش حتما CPU دستور حمله رو داده هرچند که اون درجه ظاهر نمیشه
یعنی شما میگی چون اون درجه ظاهر نمیشه پس CPU هم دستور حمله نمیده؟ :sq_14:

یعنی شما میگی چون ترکیب در اسکرین تغییری نمیکنه پس در بازی هم اینطور نیست؟ اون دوران فیفا 07 .. 08 گذشت
من کاملا تغییر تاکتیک رو از CPU حس میکنم پس این هجومی رو که CPU انجام میده چیه؟ اسمش تاکتیکه نه تقلب!!
اما فقط در مورد هوش میتونم با شما موافق باشم
فیفا نمایش قدرت میده و هوشش پایینه (البته نه نسبت به بازیهای دیگه بلکه نسبت به انسان!) اما میخواد به نظر من تقلیدهایی رو در ضعف و قدرت انجام بده این نمایش قدرت بر اساس توطئه و تقلب نیست بخاطر تغییر ماهرانه تاکتیک هاست اما این تاکتیک ها بسیار محدوده و بهتون قول میدم مثل فیفا 12 تا چند ماه دیگه میگید لجند هم که تکراری شد و هر بازی لجند رو با چند گل در هم میکوبید
من تا چند هفته قبل از اومدن فیفا 13 از لجند فیفا 12 شکست میخوردم اما اونقدر بازی کردم که برام تکراری شد و در هر بازی میبردمش الان هم از لجند 13 خیلی میبازم ولی تا چند ماه دیگه هر بازی خواهم بردش و تکراری خواهد شد برتری بازی فیفا نسبت به تمام بازیهای دیگه بخاطر دیر تکراری شدنشه و این دلیل خوبیه برای اثبات هوش بالای فیفا نسبت به بازیهای دیگه

در رابطه با این توجیهی که اوردید و گفتید چون در اسکرین ما تغییر فرمت و تاکتیک رو نمیبینیم بنابراین CPU تغییرات رو اعمال نمیکنه
یه چیز جالب بهتون بگم:
توی فیفا 12 یادمه چندبار که در نیمه اول CPU عقب بود وقتی نیمه دوم شروع میشد در یک لحظه بسیار بسیار کوتاه اون درجه رو دیدم که CPU میرفت روی اولترا اتک، که مطمئنم این یک سوتی و در واقع باگ بود که این درجه دیده شد CPU اصلا نمیخواد شما تغییراتش رو ببینید ولی بهتون اطمینان میدم تغییر میکنه هم فرمت هم تاکتیک و هم دستورات دفاعی حمله ای

mjorh
01-11-2012, 20:42
آپدیتی چیزی نیومده ک مایکل اوون رو آورده باشه ؟

+

اگه بخوام خودم فیسشو درس کنم باس چیکا کنم ؟

mjorh
01-11-2012, 20:43
یچیز باحالی که بازی داره اینکه با تقویم بروزه دیروز تو بازی هالووین و تبریک میگفت خیلی باحال بود :دی

آره خیلی باحال بود ، واقعا ابتکارشو ن حرف نداره !

Gregar
01-11-2012, 20:53
واقعا خیلی عجیبه که میگی cpu ترکیب و تاکتیک عوض نمیکنه!! با این حرفت کل فیفا رو زیر سوال میبری به نظر من در این صورت فیفا برای سینگل پلیرز کوچکترین ارزشی نخواهد داشت
یک دست با هرکس دوست داری بازی کن اگر عقب افتادی تیمت رو بکش جلو اولترا اتک تا دقیقه 80 به هیچ وجه اون حملات وحشیانه ای رو که رو دروازه هجوم میارن بازیکنانت رو اصلا نخواهی دید دقیقا فقط اواخر بازی تیمت هجوم شدید میبره به دروازه خریف
این دقایق اطمینان داشته باش حتما CPU دستور حمله رو داده هرچند که اون درجه ظاهر نمیشه

یعنی شما میگی چون ترکیب در اسکرین تغییری نمیکنه پس در بازی هم اینطور نیست؟ اون دوران فیفا 07 .. 08 گذشت
من کاملا تغییر تاکتیک رو از CPU حس میکنم پس این هجومی رو که CPU انجام میده چیه؟ اسمش تاکتیکه نه تقلب!!
فیفا نمایش قدرت میده و هوشش پایینه (البته نه نسبت به بازیهای دیگه بلکه نسبت به انسان!) اما میخواد به نظر من تقلیدهایی رو در ضعف و قدرت انجام بده این نمایش قدرت بر اساس توطئه و تقلب نیست بخاطر تغییر ماهرانه تاکتیک هاست اما این تاکتیک ها بسیار محدوده و بهتون قول میدم مثل فیفا 12 تا چند ماه دیگه میگید لجند هم که تکراری شد و هر بازی لجند رو با چند گل در هم میکوبید
من تا چند هفته قبل از اومدن فیفا 13 از لجند فیفا 12 شکست میخوردم اما اونقدر بازی کردم که برام تکراری شد و در هر بازی میبردمش الان هم از لجند 13 خیلی میبازم ولی تا چند ماه دیگه هر بازی خواهم بردش و تکراری خواهد شد برتری بازی فیفا نسبت به تمام بازیهای دیگه بخاطر دیر تکراری شدنشه و این دلیل خوبیه برای اثبات هوش بالای فیفا نسبت به بازیهای دیگه

در رابطه با این توجیهی که اوردید و گفتید چون در اسکرین ما تغییر فرمت و تاکتیک رو نمیبینیم بنابراین CPU تغییرات رو اعمال نمیکنه
یه چیز جالب بهتون بگم:
توی فیفا 12 یادمه چندبار که در نیمه اول CPU عقب بود وقتی نیمه دوم شروع میشد در یک لحظه بسیار بسیار کوتاه اون درجه رو دیدم که CPU میرفت روی اولترا اتک، که مطمئنم این یک سوتی و در واقع باگ بود که این درجه دیده شد CPU اصلا نمیخواد شما تغییراتش رو ببینید ولی بهتون اطمینان میدم تغییر میکنه هم فرمت هم تاکتیک و هم دستورات دفاعی حمله ای

اون درجه رو که همیشه دست میزنه . منم دست میزنم و موقع حمله میبرمش بالا یا موقع دفاع میارمش پایین . من از همه تاکتیک های پیش فرض و کاستوم استفاده میکنم . اما تنهای چیزی که دیدم cpu به کار ببره مود هجومی و دفاعیه تیمه که خیلی هم کار شاخی نیست و هر کسی که بازی رو عقب باشه یا جلو باشه اونو عوض میکنه که خیلی هم تاثیر داره .
از تاکتیک های پیش فرض هم استفاده میکنه . کاستوم رو نمیدونم اما فکر نکنم در این حد باشه که از اون هم استفاده کنه . ولی حتی فرمیشن رو هم عوض نمیکنه . مثلا من با هر ترکیبی جلوش ظاهر شدم از همون دیفالتش استفاده میکنه . باز خوبه تعویض یاد داره .

کلا قدرت cpu به همونه که کامیار اشاره کرد .

در جواب کامیار جان هم بگم که مثلا ژاوی پاسش 97 هستش یعنی توی دقت پاس دیگه خداست . ولی cpu وقتی میاد با یک بازیکن ضعیف چنان پاسی میده اون 60 تا پاسش کجا تاثیر گذاشته . باید پاسش احتمال خطاش بالا بره یا نه . ولی چون cpu دقیق میفرسته پس با یک بازیکن با پاس 10 تا هم میتونه همون پاس رو بده . پس چه فرقی میکنه .
واقعا هم الان من همین حس رو دارم . وقتی با یک تیم ضعیف در میفتم انگار بارسا و حتی کلاسیک جلوم ایستاده . چون قدرت بازیکنهاشون غیر از عوامل فیزیکی بازیکن هیچ تاثیر نداره توی حرکات cpu . شاید فقط از لحاظ سرعت و ... درست کار کنن . اما همه چیشون تخیلیه . نباید من جلوی تیم های درجه یک یه مقدار سختی بیشتر حس کنم ؟

mj94
01-11-2012, 21:16

یه چیز جالب بهتون بگم:

عمرا cpu ترکیب عوض نمیکنه. تو کریر بعد از 20 فصلم که بری باز ترکیب تیمای دیگه همونیه که از اول بوده.

vahidjon
01-11-2012, 21:43
سلام. تفاوت نسخه 5 گیگا بایتی و 9 گیگا بایتی فیفا 13 چیه

B3HZ@D
01-11-2012, 21:51
تفاوتشون فقط مربوط به زبان های بازی میشه و فرق دیگه ای ندارن.

وین رونی
01-11-2012, 22:13
فصل دوم با آرسنال
ترکیب چطوره به نظرتون؟فقط بازیکنان بازیکنان بزرگ رو می نویسم
GK:szczesny
دفاع همونها هستن و فقط chiellini اضافه شده و البته ورمایلن رو بارسا با نزدیک 40 تا ازم خرید
هافبک ها:
همون بازیکنان و فقط آرتتا رفته و به جاش لوکا مودریچ اومده و رونالدینهو که چون خیلی بهش علاقه داشتم نه میلیون خرجش کردم
اما بیشترین تغییر تو حمله که واقعاً خط حملم وحشتناک شده:
نیمار-ایبرامویچ-پودلسکی-روبینیو

یه دفاع 16 ساله از تیمهای جوانان هم آوردم تو تیمم چندتا بازی بهش دادم قیمتش رفته رو یک میلیون

sabar
01-11-2012, 22:34
سلام

دوستان نمیدونم این مطلب میتونه براتون مفید باشه یا نه ولی من خودم این رو به شخصه تست کردم و کلی باهاش روی دور ورلد کلاس حال میکنم بازیکنام بقدری حالا خوب جای گیری میکنن چه تو حمله و چه در دفاع و حالا دارم به بازی فیفا امیدوار میشم

اما مطلبی که میخواستم بگم اینه:

موقع دفاع در هر کجای زمین که هستید برای اینکه بازیکنتون به راحتی توپ رو از حریف بگیره اول دکمه pase control رو بزنید و بعدش بلافاصله دکمه ضربدر یا همون پاس رو با finites shot یا ضربه فنی بگیرید ببینید چطور تمام توپهاس سر رو چه در دفاع و چه در مرکز زمین بازیکنتون دفاع میکنه

اما در حمله هم کافیه اول همون pase control رو برای استپ استفاده کنید و بعدش بلافاصله 2 بار دکمه finites shot رو بزنید و به راحتی همه رو با جویستیک دریبل بزنید و هر جور پاسی که دوست داشتید بدید

من امتحان کردم و حالا خیلی خیلی بهتر بازی میکنم

امیدوارم بدردتون بخوره

Kamyar_AnathemA
01-11-2012, 22:38
الا ماشالله سی پی یو جلوی من ترکیب عوض کرده

خیلی عجیبه که شماها متوجه نشدین یا جلوی شما عوض نکرده

سی پی یو اکثر وقت هایی که عقب هست ترکیبشو 3 دفاعه میچینه

خیلی زیاد برام پیش اومده

از چینش بازیکن ها بعد از هر گل و شروع مجدد بازی و حتی بین بازی میشه راحت اینو فهمید

ultra attack هم زیاد استفاده میکنه

یک چیزیو بگم که برای هم تیمی بهترین ترکیب همون ترکیب دیفالتش هست حالا اگه ما با بعضی از ترکیب های دیفالت نمیتونیم خوب بازی کنیم مشکل از ماست

سی پی یو هم هیچوقت در شروع بازی ترکیب عوض نمیکنه و با همون ترکیب دیفالت میاد تو بازی و تا دقیقه 90 مساوی هم باشی دست به ترکیب نمیزنه

اما اگه عقب باشه و بازی هم مهم باشه یا دوستانه باشه هم ترکیب 3 دفاعه میشه هم میره روی ultra attack

payam_d2
01-11-2012, 23:27

یه چیز جالب بهتون بگم:
از همین الان فیفا 13 تکراری شده دوست عزیز کجا ماه ها بعد ؟!؟!؟!
راجب نکته ای که راجب تغییر تاکتیک CPU گفتید هم 100 % موافقم من هم اونی که میگید رو هم تو 13 هم تو 12 یکی دو باری دیدم ....

moh3en_sh
02-11-2012, 00:31

خیلی زیاد برام پیش اومده

از چینش بازیکن ها بعد از هر گل و شروع مجدد بازی و حتی بین بازی میشه راحت اینو فهمید

یک چیزیو بگم که برای هم تیمی بهترین ترکیب همون ترکیب دیفالتش هست حالا اگه ما با بعضی از ترکیب های دیفالت نمیتونیم خوب بازی کنیم مشکل از ماست

سی پی یو هم هیچوقت در شروع بازی ترکیب عوض نمیکنه و با همون ترکیب دیفالت میاد تو بازی و تا دقیقه 90 مساوی هم باشی دست به ترکیب نمیزنه

اما اگه عقب باشه و بازی هم مهم باشه یا دوستانه باشه هم ترکیب 3 دفاعه میشه هم میره روی ultra attack

کلا وقتی cpu بیشتر از یک گل میخوره تیمش میکشه جلو و به راحتی میشه تو ضد حمله بهش گل زد

Gregar
02-11-2012, 00:46

خیلی زیاد برام پیش اومده

میتونی به راحتی عضوی از تیم cpu باشی و ببینی چه تاکتیک های رو میچینه تو بازی . برو مود پلیر رو بازی کن میبینی چه کار میکنه .فقط دقیقه 80 اگه دو گل عقب باشه defensive و اگه یک گل عقب باشه ultra defensive میزاره و بلعکس .
ترکیب به هیچ عنوان عوض نمیکنه مگه اینکه به قول خیلی دیگه عقب باشه گه یکی رو به مهاجم ها اضافه میکنه . البته من فقط توی 12 دیدم اینو و توی 13 به هیچ وجه ندیدم .

تنها راهی که cpu به من گل میزنه اینه : یه دفعه درییل زدن همه مدافعام و تک به تک شدن با دروازه بان . به هیچ من یکی ندیدم کار تاکتیکی و پاس کاری خوبی انجام بده (خودتم باهام بازی کردی دیدی توی تکل کردن نقطه ضعف دارم)

mj94
02-11-2012, 01:50
به من بیشتر اینجوری گل میزنه: پشت محوطه الکی پاس میدن تا بازیکن من که خودم کنترلش میکنم و جلوی بازیکن پا به توپ حریفه به شکل ناجوانمردانه ای switch بشه رو یکی دیگه که اونورتره، بعد شوت میزنه و دروازه بان توپو قشنگ دفع میکنه، میندازه جلوی یه بازیکن دیگشون جلوی دروازه، اونم با نهایت وحشی گری توپو میکوبونه تو دروازه.

neko5089
02-11-2012, 03:10
دوستااااان
چجوری میتونم آنلاین بازی کنم
راهی هست که key ---- شه????
میشه به key generator اعتماد کرد ???

Mohammad Yek110
02-11-2012, 16:37
وای خدا عجب بازی ایه:40:
اون موقع که کرک شد نتونستم بازی کنم تا الان که با داییم دو نفره چنددور بازی کردیم:دی
خیلی عالیه فیفا ، فوق العادس

B3HZ@D
02-11-2012, 17:47
بله وقتی با یک فرد واقعی بازی کنی میتونه خیلی لذت بخش باشه .
ولی وقتی مقابل CPU بازی کنین حسابی اعصابتون رو به هم میریزه . من داشتم کریر مود رو دنبال میکردم و گل های خیلی مسخره ای دریافت میکردم .
مدافعانم یکدفعه بی حرکت میموندن - بازیکن دنبال حریف نمی دوید و یک دفعه سرعتش کم میشد . روی بازیکن مورد نظر سوئیچ نمیشد و ....
با همه این مشکلات کریر رو داشتم ادامه میدادم که با کرش مشهور کریر مود مواجه شدیم و کنار کشیدیم :sq_24:

Ramos1367
02-11-2012, 18:58
من بازیم اورجیناله....
کریر رو با رئال فصل دوم هستم....
چند روزیه یه کریر جدید با اورتون شروع کردم...الان که فصل تمام شد یهو کرش کرد و وارد فصل دوم نمیشه....خیلی برام جالبه که با رئال توی فصل دومم ولی با اورتون کرش میکنه...
بازی هم دوبار برام آپدیت شده....کسی نمی دونه باید چیکار کنم؟

B3HZ@D
02-11-2012, 19:07
من با میلان میرفتم و نیم فصل که رسیدم قسمت خرید و فروش بازیکنان که وارد میشم از بازی میپره بیرون .
ولی برادرم در این مقطع از فصل همچین مشکلی نداشت و فقط شامل حال من میشه !!! :sq_6:
کلا امسال فیفا با پیشرفت هایی که داشت اون چیزی نشد که مد نظر من بود . مخصوصا با باگهای مختلفی که داشت بدجوری رو اعصاب بود.

وین رونی
02-11-2012, 19:20
یه بازیکن معرفی می کنم بهتون به نام seydou doumbia
فوروارد بازی می کنه فینیشینگ عالی داره با سرعت بالا
فقط دوتا ایراد داره که اولاً دستمزد بالای 100 در هفته می خواد و در ثانی با وجود نیمار و پودولسکی ادعا می کرد باید فیکس تیم باشه و رو نیمکت زیاد بهش بر می خورد
فصل اول خریدمش این فصل بارسا با سی میلیون از من خرید فکر کنم 15 تایی سود کردم روش

Mohammad Yek110
02-11-2012, 19:49
آره cpu که از فیفا 12 معرف حضورمون هستن:27:
خیلی اعصاب خورد کن بود ، ولی امشب یکمی تنهایی بازی کردم بهتر شده بود

saadat68
02-11-2012, 20:54
من الان دارم کریر بازیکن بازی میکنم بازیکنی که ساختم کیفیتش 79 شده و 22 سالشه ملیتشو ایران زدم

تا حالا هیچ کشوری بهم پیشنهاد تیم ملی نداده :41: چرا ؟

چون ایرانو زدم ؟ مثلا اگه انگلیسو میزدم تیم ملی انگلیس بهم پیشنهاد میداد ؟ یا تیمای دیگه هم میدن؟

ba maram
03-11-2012, 08:37
دوستان من این بازی رو تازه گرفتم و کمی گیج شدم و قبلنا یه سره pes بازی میکردم. زبانم خوبه ها اما نمی دونم چطوری میشه لیگش رو رفت یا بازی های جام جهانی(اروپا.آسیا و ...) رو شرکت کرد ! همش می زنه باید کانکت شی و این حرفا
یه مشکل دیگه که دارم اینه که صفحش واید نسیت برای بازی و منی که لپ تاپ با اسکرین واید دارم نتونستم درست کنم تو تنظیمات اسکرینش ! چه کنم ؟

لطفا راهنماییی کنیددددد

mehdi_vsgh
03-11-2012, 12:09
لطفا راهنماییی کنیددددد
اکثر بخشهای فیفا نیاز به اتصال به سرور فیفا داره و فقط زمانی میتونی استفاده کنی که اورژيینالش رو داشته باشی برای بازیهای لیگ برو از قسمت CAREER استفاده کن (نیاز به انلاین نیست)
برای تنظیم صفحه نمایشه هم تو محل نصب فیفا فایل fifaconfig را اجرا کن و سپس تنظیم کن

p3yman_xl
03-11-2012, 13:31
آقا من قصل دوم در career هستم و تا حالا نتایج خیلی خوبی با تیم اولم که رم بود و تیم دومم که آرسنال بودم گرفتم .
الان نیم فصل هستم اما به هر تیمی پیشنهاد میدم قبول نمیکنه چی کار کنم ؟ گیر کردم تو آرسنال .

sabar
03-11-2012, 13:41
آقا من قصل دوم در career هستم و تا حالا نتایج خیلی خوبی با تیم اولم که رم بود و تیم دومم که آرسنال بودم گرفتم .
الان نیم فصل هستم اما به هر تیمی پیشنهاد میدم قبول نمیکنه چی کار کنم ؟ گیر کردم تو آرسنال .

مگه میشه همزمان دو تا تیم باشگاهی رو کنترل کرد؟

p3yman_xl
03-11-2012, 13:43
مگه میشه همزمان دو تا تیم باشگاهی رو کنترل کرد؟

داداش خدا وکیلی پست من رو خوندی ؟؟

تیم اولم که رم بود و تیم دومم که آرسنال بود

torkamans
03-11-2012, 14:16
اقا فیفا تورنمت جام جهانی نداره مثل pes ؟

اگه داره لطفا بگید کجاست من که پیدا نکردم !!

Ramos1367
03-11-2012, 14:18
امروز بازی برای بار سوم داره آپدیت میشه....
از کجا میشه فهمید که این آپدیت شامل چه تغییراتیه؟

hatef_animat
03-11-2012, 15:46
از کجا میشه این آپدیت ها رو پیدا کرد؟ با سرچ کردن تو گوگل نمیشه پیداش کرد.

mehdi_vsgh
03-11-2012, 16:59
چطوری میشه موقع شوت کردن مدافع حریف رو گول زد؟؟؟

sabar
03-11-2012, 18:09
داداش خدا وکیلی پست من رو خوندی ؟؟

تیم اولم که رم بود و تیم دومم که آرسنال بود

آهان منظورت این بود که آرسنال بهت پیشنهاد داد تیم اول رو ول کردی و حالا تو آرسنالی
شرمنده نگرفتم

B3HZ@D
03-11-2012, 20:11
چطوری میشه موقع شوت کردن مدافع حریف رو گول زد؟؟؟

منظورتون از گول زدن چیه ؟! یک نوع گول زدن هست و اون هم اینه که موقع شوت زدن سریعا دکمه پاس رو بزنید تا بازیکن تو سر توپ بزنه و مدافع گول میخوره و جا میمونه. :31:
ولی من درست نمیدونم منظورتون از گول زدن به چه نوعیه !!!

torkamans
03-11-2012, 23:17
اقا فیفا تورنمت جام جهانی نداره مثل pes ؟

اگه داره لطفا بگید کجاست من که پیدا نکردم !!

???????????

soheilnouri
04-11-2012, 01:40
من كه كنسول دارم حدود ٥ دقيقه طول كشيد تا ابديت ها انجام بشه..بيشتر تو جيدمان تيم ها و تركيب اوليه تيم ها اعمال ميشه و خب طبيعتا فصل نقل و انتقالات هم كه نيست كه بازيكني اضاف بشه

B3HZ@D
04-11-2012, 08:49
???????????

نداره دوست عزیز . برای جام جهانی یک نسخه جدا ارائه داده بود . اگه دقت کنید می بینید که لیست تیم های ملی اون کامل نیست.

Kamyar_AnathemA
04-11-2012, 12:33
دو تا مورد بود که قبل اینکه فیفا بیاد شنیدم ایجا اما الان اینجوری نیست

1.گفته بودن تو این نسخه دیگه با تغییر جهت نمیشه بازیکن دریبل کرد ! اما میشه !
2.در قسمت سیزن گفته بودن میتونی بر اساس منطقه سرچ کنی اما الان این امکان وجود نداره !!

Gregar
04-11-2012, 13:56
دو تا مورد بود که قبل اینکه فیفا بیاد شنیدم ایجا اما الان اینجوری نیست

1.گفته بودن تو این نسخه دیگه با تغییر جهت نمیشه بازیکن دریبل کرد ! اما میشه !
2.در قسمت سیزن گفته بودن میتونی بر اساس منطقه سرچ کنی اما الان این امکان وجود نداره !!

اره . واقعا خوب شد گفتی منم یادم رفته بود . چطور شده ؟ یعنی دروغ به ملت گفتن ؟ خود cpu همش با تغییر جهت دریبل میزنه چه برسه به یوزر .

البته شاید منظورشون همون بوده که وقتی یه بازیکن حریف نزدیک میشه بازیکن ما میره توی مود دریبل و دیگه با تغییر جهت نمیتونه دریبل کنه اما cpu برعکسه مخصوصا توی منطقه جریمه

Kamyar_AnathemA
04-11-2012, 14:20
اره . واقعا خوب شد گفتی منم یادم رفته بود . چطور شده ؟ یعنی دروغ به ملت گفتن ؟ خود cpu همش با تغییر جهت دریبل میزنه چه برسه به یوزر .

البته شاید منظورشون همون بوده که وقتی یه بازیکن حریف نزدیک میشه بازیکن ما میره توی مود دریبل و دیگه با تغییر جهت نمیتونه دریبل کنه اما cpu برعکسه مخصوصا توی منطقه جریمه

سی پی یو رو میشه با تغییر جهت دریبل کرد اما به سختی ولی یوزر که راحت میشه دریبلش کرد
اون سیزن هم نمیشه اونکارو کرد !

soheilnouri
04-11-2012, 16:33
كيا ultimate team فيفا رو ميرن؟يا رفتن؟به نظر من ياد جذاب نيست اصلن..

Ramos1367
04-11-2012, 17:57
كيا ultimate team فيفا رو ميرن؟يا رفتن؟به نظر من ياد جذاب نيست اصلن..
من می رفتم ولی زیاد حال نکردم....چون سرعتم کمه نمی تونم H2H بزنم....
دوستانی که میگن سی پی یو هر وقت دلش خواست می تونه گل بزنه برن هر طوری شده بازی رو آپدیت کنن....بعد از آپدیت هایی که انجام شد بازی منطقی شده...
من دارم با فیورنتینا رو لجندری میرم و تو چهار تیم اولم...حتی خیلی از بازیها رو 1-0 می برم...حتما آپدیت کنید....بازی برام جذاب تر شده چون با تیمی مثل فیورنتینا می تونم از گلی که زدم دفاع کنم...

soheilnouri
04-11-2012, 20:50
Ultimate team كه h2h نداره..اون مود مخصوص virtual pro نيست؟منظورت تك به تكه؟

من كنسول دارم يه اپديت طولاني اومد دو روز قبل منظورت اونه؟

sabar
04-11-2012, 21:17
سلام
دوستان قصدم این نیست که بحث الکی راه بندازم ولی این رو در پاسخ به دوستانی مینویسم که میگن فیفا یک بازی کاملا منطقی هست و تقلب در کارش نیست
1 – تا به حال چند تا ریباند توپ رو در دفاع یا حمله توپ به شما رسیده ؟
2 – چند بار موقعی که توپ رو با تکل ایستاده گرفتی توپ به خودت رسیده و سی پی یو توپ رو نگرفته؟
3 – چرا موقع پریدن و هد زدن من سایه توپ رو میزنم و اون توپ رو (آیا سازندگان فیفا اینقدر کارشون درسته که فکر میکنن من از صفحه مانیتور فاصله 1 یا 2 متری فرود توپ رو با چشم تشخیص میدم)؟
به شخصه روی حرکات آهسته دیدم که سی پی یو با دستش بازیکن منو میکشه و میندازه یا با پا میاد رو کمر بازیکنم ولی داور بوقه؟
راستی چرا امسال اینقدر باگ داره
بازیکن حریف میخوره زمین و روی زمین بازیکن تیم من رو نشون میده مصدوم شده و اسم بازیکن حریف رو مینویسه و بعد موقع تعویضش از زمین دوباره اون میره بیرون
بایرن قهرمان میشه و تیم من شادی قهرمانی میکنه
در آخر با اینکه بازیش خیلی خیلی قشنگه ولی شکنجه اعصاب و روان هم هست و نباید اسمش رو گذاشت بازی شبیه سازی به واقعیت چون اصلا شبیه فوتبال واقعی در زمان بازی با سی پی یو نیست
شاید دو نفره بشه این اسم رو روش گذاشت

Ramos1367
04-11-2012, 21:52
Ultimate team كه h2h نداره..اون مود مخصوص virtual pro نيست؟منظورت تك به تكه؟

من كنسول دارم يه اپديت طولاني اومد دو روز قبل منظورت اونه؟
توی اولتیمت هم مثل سیزن جام داره که به صورت H2H با انسانه...

سلام
دوستان قصدم این نیست که بحث الکی راه بندازم ولی این رو در پاسخ به دوستانی مینویسم که میگن فیفا یک بازی کاملا منطقی هست و تقلب در کارش نیست
2 – چند بار موقعی که توپ رو با تکل ایستاده گرفتی توپ به خودت رسیده و سی پی یو توپ رو نگرفته؟
3 – چرا موقع پریدن و هد زدن من سایه توپ رو میزنم و اون توپ رو (آیا سازندگان فیفا اینقدر کارشون درسته که فکر میکنن من از صفحه مانیتور فاصله 1 یا 2 متری فرود توپ رو با چشم تشخیص میدم)؟
به شخصه روی حرکات آهسته دیدم که سی پی یو با دستش بازیکن منو میکشه و میندازه یا با پا میاد رو کمر بازیکنم ولی داور بوقه؟
بازیکن حریف میخوره زمین و روی زمین بازیکن تیم من رو نشون میده مصدوم شده و اسم بازیکن حریف رو مینویسه و بعد موقع تعویضش از زمین دوباره اون میره بیرون
در آخر با اینکه بازیش خیلی خیلی قشنگه ولی شکنجه اعصاب و روان هم هست و نباید اسمش رو گذاشت بازی شبیه سازی به واقعیت چون اصلا شبیه فوتبال واقعی در زمان بازی با سی پی یو نیست
به شخصه منم فکر می کردم خیلی از موارد ابنطوریه ولی حالا که با دقت تر بازی می کنم خیلی از این موارد مشکل من بوده نه بازی....
برای سر زدن اگه صدم ثانیه ای تاخیر داشته باشی یا زودتر دکمه رو بزنی حریفت توپ رو می زنه...خیلی باید دقت داشته باشی...من الان دقتم خبلی بالا رفته و 80 درصد سرها رو من می زنم....
ریباند توپ هم دست خودته که چطور عمل کنی....چیدن ترکیب و استفاده از بازیکن مناسب دست شماست...من الان چنین مشکلی رو ندارم و برام به صورت عادی در اومده...
فیقا بازیش طوریه که یه سری اشتباه داوری توش هست...واقعیت هم همینطوریه....البته موتور بازی جای کار داره و خیلی از صحنه ها رو فکر می کنیم خطاست ولی ضعف موتور بازیه...
باگ اینکه بازیکن مصدوم شده رو هم هیچوقت ندیدم شاید به خاطر کرک باشه...باگ شادی رو هم ندیدم...همیشه برام درست بوده...
از وقتی که بازی برای بار سوم آپدیت شده به نظر من خیلی از مشکلات برطرف شده و بازی منطقی تر شده...این نظرات من بود...

Gregar
04-11-2012, 22:05
سلام

اخ که داوری چقدر ضعیفه توی این نسخه . چقدر این بازیکنای حریف لباس میکشن اما داور هیچی بهشون نمیگه . حتی خطا هم اعلام نمیکنه . یا طرف به قول تو پاشو میزاره روی کمر بازیکن من اما خطا حساب نمیشه . چرا ؟ چون که اینا باگ حساب میشه . فقط خطاهایی که cpu از عمد انجام میده خطا حساب میشه و حرکات دیگه اش که باعث زمین خوردن بازیکن ما میشه خطا نیست .
دیگه من که اینا واسم مهم نیست . یعنی بایستی عادت کرد . اینجوری فکر کن یه بازی ارکید جلوت گذاشتی که درجه سختی رو بردی بالا و دشمنها جونشون و دمیجشون زیاد شده و به همین سادگی نمیمیرن یا یه سری امتیازاتی دارن که باعث میشه بازی سخت بشه .

میگم من یه پیشنهاد دارم که به سازندگان فیفا بدم . چجوری میشه این پیشنهادها رو بهشون رسوند .
پیشنهادم اینه که اقای EA شما بیا فوتبالت رو مثل ریسینگها درست کن . به این صورت که بازی دارای درجه سختی نباشه . اما تیمها هر کدوم درجه سختی خودشون رو داشته باشن . یعنی واقعا اگه با تیمی مثل بارسا یا رئال بازی کنیم سختی بازی زیاد باشه اما یه تیم نیم ستاره اسون باشه بازی باهاش .
نه اینکه بازی رو وقتی میزاری روی لجندری دیگه همه تیمها سختیشون یکی میشه . الان من اومدم بایرن رو 2-1 زدم . بعد از یه تیم ضعیف 3-0 خوردم . خوب این به خاطر اینه که فیفا سختیش بر اساس همون درجه سختیه که پلیر میزاره . فکر کن ماشین سواری ها هم درجه سختی داشت . چه گندی میشد .
فیفا اگه میخواد تبدیل به یک شبیه ساز خوب بشه باید از حالت کمی بودن برسه به حالت کیفی . یعنی این همه اعداد و ارقام و درجه بندی توی این بازی به نظرم نقطه ضعفه . برای مثال یعنی چی که مسی اورالش 94 تاست . توی دنیای واقعی این چه معنی میده ؟
یاد فیلم مانی بال افتادم که طرف امار گیر بود اومد بازیکنها رو با امار سنجید و بهشون یک اورالی داد . باز کار اون بهتر بود از کاری که فوتبالهای امروزی میکنن . از اخر هم توی فیلم نتیجه اش معلوم شد .

جایی نیست این چیزا رو به خورد سازنده ها بدیم که شاید یه تغییری بدن توی فیفا . این سیستم کمیتی از همون اول بوده . دیگه قدیمی شده به نظرم . بازی RPG که نیست واسه بازیکنها ATTRIBUTE داریم .

Arrowtic
04-11-2012, 23:25
دوستان یه ویدئو دور همی آپ کردم(7 مگ).3 گلی که تا حالا زدم و به نظرم قشنگ بودن.(از نظر تکنیکی یا استراتژی و پاس کاری)
از اونجایی که سایز فیلمو کم کردم(حجمش 21 مگ بود اول).فقط بگم که هر 3 گل رو با رئال زدم.گل اول و دوم مقابل بارسا و گل سومم مقابل دورتموند که همین امروز زدمش.زننده گل اول بنزما,دومی خدیرا و سومیم دوباره بنزما.
واقعا اگه آدم با این First Touch Control و کلا این کنترل توپ تازه رسیده خوب آشنا بشه و اخت بگیره خیلی بازی جذاب تر میشه.تا مدت ها تمرین کردم تا بالاخره امروز کنترل توپمو قوی کردم.گل سوم رو ببینید متوجه میشید چی میگم.با کنترل توپ با رونالدو راحت تونستم بین دو تا حریفم یه فاصله باز پیدا کنم و پاسو بندازم.گل دومم که بازم با کنترل توپ انداختمش هوا و یه ضرب کنجش کردم.
در کل زیباترین گلا رو میتونید با کنترل توپ خوب بزنید(اگر چه خودمم هنوز توی وقتایی که دریبلای خوشگل میزنم کنترلش برام خیلی خیلی سخت میشه) به خصوص اگه توپو بندازید هوا شوت کنید.تا حالا سه گل اینطوری زدم نمیدونم چرا بیشتر اینجور ضربات میرن برای کنج دروازه و کم پیش میاد دروازه بان بگیرشون معمولا یا گل میشن یا کرنر.
شما هم بیاید فیلمای گلاتون(که از این سه تای ضایع من خیلی زیباترن) رو بذارید دور همی هم یاد بگیریم از همدیگه هم حال کنیم!(با Fraps فیلم گرفتم با Xilisoft Video Converter هم فرمت و سایزشو عوض کردم.اولش سایز 420 مگ بود!(Fraps اینطوریه : دی) ولی بعدش شد 21 مگ چون بازم زیاد بود سایزو کم کردم شد 7 مگ)

Gregar
04-11-2012, 23:44
دوستان یه ویدئو دور همی آپ کردم(7 مگ).3 گلی که تا حالا زدم و به نظرم قشنگ بودن.(از نظر تکنیکی یا استراتژی و پاس کاری)
از اونجایی که سایز فیلمو کم کردم(حجمش 21 مگ بود اول).فقط بگم که هر 3 گل رو با رئال زدم.گل اول و دوم مقابل بارسا و گل سومم مقابل دورتموند که همین امروز زدمش.زننده گل اول بنزما,دومی خدیرا و سومیم دوباره بنزما.
واقعا اگه آدم با این First Touch Control و کلا این کنترل توپ تازه رسیده خوب آشنا بشه و اخت بگیره خیلی بازی جذاب تر میشه.تا مدت ها تمرین کردم تا بالاخره امروز کنترل توپمو قوی کردم.گل سوم رو ببینید متوجه میشید چی میگم.با کنترل توپ با رونالدو راحت تونستم بین دو تا حریفم یه فاصله باز پیدا کنم و پاسو بندازم.گل دومم که بازم با کنترل توپ انداختمش هوا و یه ضرب کنجش کردم.
در کل زیباترین گلا رو میتونید با کنترل توپ خوب بزنید(اگر چه خودمم هنوز توی وقتایی که دریبلای خوشگل میزنم کنترلش برام خیلی خیلی سخت میشه) به خصوص اگه توپو بندازید هوا شوت کنید.تا حالا سه گل اینطوری زدم نمیدونم چرا بیشتر اینجور ضربات میرن برای کنج دروازه و کم پیش میاد دروازه بان بگیرشون معمولا یا گل میشن یا کرنر.
شما هم بیاید فیلمای گلاتون(که از این سه تای ضایع من خیلی زیباترن) رو بذارید دور همی هم یاد بگیریم از همدیگه هم حال کنیم!(با Fraps فیلم گرفتم با Xilisoft Video Converter هم فرمت و سایزشو عوض کردم.اولش سایز 420 مگ بود!(Fraps اینطوریه : دی) ولی بعدش شد 21 مگ چون بازم زیاد بود سایزو کم کردم شد 7 مگ)

گل قشنگ اکثرا در مقابل یوزر میشه زد . این cpu خیلی مصنوعیه . کلا بازی در مقابل یوزر واسه همینش قشنگ تره که کارهای تاکتیکی و تکنیکی زیبایی میشه انجام داد و گل های زیبایی هم زد .
تا حالا کسی دیده cpu گل قشنگ هم بزنه ؟

Arrowtic
04-11-2012, 23:51

گل قشنگ اکثرا در مقابل یوزر میشه زد . این cpu خیلی مصنوعیه . کلا بازی در مقابل یوزر واسه همینش قشنگ تره که کارهای تاکتیکی و تکنیکی زیبایی میشه انجام داد و گل های زیبایی هم زد .
تا حالا کسی دیده cpu گل قشنگ هم بزنه ؟

والله من امروز گل قشنگ زیاد خوردم ازش : دی
مقابل همین دورتموند آخر سر 3-2 بردمش.دوتایی که زد تک بودن!یه دونه که زاویه بسته بود گفتم عمرا گل بشه ولی زد خورد به تیر دروازه ریباند شد تو محوطه منم که فکر میکردم میره اوت و فکر نمیکردم به تیر بخوره دفاع رو ول کرده بودم برا همین یه از همونجا یکیشون هد شیرجه ای زد و گل : دی
یه دونه هم که از راه دور به توپ بستن منو!آخر سرم تو هوا بود توپ کاسیاس برش گردوند از شانسم افتاد دست هافبکشون اونم از همون فاصله یه شوت کرد(کاسیاس برنگشته بود) و در نتیجه گل زیبایی خوردم.
ولی تیمی که یه بار بهم گل قشنگ نزده بارسا هستش.کلا CPU با ستاره ها گل های ضایع و مسخره میزنه.یارو با مسی اومد همه رو دریبل زد پاس داد به اینیستا اونم یه شوت زد و گل.همه گلاش اینطوری و واقعا نمیشه مسیو گرفت توش درو میکنه میره.ولی تیمایی که ستارشون کمتره معمولا گلاشون به دل میشینه!

ragbar12
04-11-2012, 23:57
آونهايي كه عاشق هولو برو تو گلو هستند! از اين بازي انتقاد ميكنن برادر من يكم واسه بازيهات وقت بزار ،تند تند ميري جولو فصلا رو رد ميكني با يك تركيب ثابت بدون استراتژي خاص ميخواي همه تيما رو 6 تايي كني؟!

من خيلي از گلام رو ريباند به ثمر ميرسه خيلي از سانتر هام رو سر مهاجم فرود مياد و گل هاي قشتنگي هم با سر زدم در حالي كه قبلا نميتونستم ولي با كمي وقت گذاشتن و تمرين كردن و كار با منو بازي تونستم ار بازي بيشتر لذت ببرم.

بعد از برد هاي خوب مقابل تيمهاي بزرگ وقتي در بازي بعد مثلا با تيم رده 18 بازي ميكنيد اتفاقا بايد وقت زيادي روي تركيب بزارين يعني حتما جابجايي بايد داشته باشيد چون معمولا cpu دست شما رو ميخونه پس بازم در نهايت تكرار ميكنم بايد براي هر بازي وقت گذاشت و با حوصله پيش رفت!

soheilnouri
05-11-2012, 11:34
واقعا بازي با يوزر يه حال ديگه ايي داره ديشب من با khelane بازي كردم خيلي حال داد..اصن بازي با سي بي يو يطنواخت ميشه بعد از چند فصل..جون همه چي مصنوعيه

Kamyar_AnathemA
05-11-2012, 12:01
هر بازی بعد یک مدت عادی میشه با سی پی یو بخوای بازی کنی فیفا هم همینه

sabar
05-11-2012, 13:14
آونهايي كه عاشق هولو برو تو گلو هستند! از اين بازي انتقاد ميكنن برادر من يكم واسه بازيهات وقت بزار ،تند تند ميري جولو فصلا رو رد ميكني با يك تركيب ثابت بدون استراتژي خاص ميخواي همه تيما رو 6 تايي كني؟!

من خيلي از گلام رو ريباند به ثمر ميرسه خيلي از سانتر هام رو سر مهاجم فرود مياد و گل هاي قشتنگي هم با سر زدم در حالي كه قبلا نميتونستم ولي با كمي وقت گذاشتن و تمرين كردن و كار با منو بازي تونستم ار بازي بيشتر لذت ببرم.

بعد از برد هاي خوب مقابل تيمهاي بزرگ وقتي در بازي بعد مثلا با تيم رده 18 بازي ميكنيد اتفاقا بايد وقت زيادي روي تركيب بزارين يعني حتما جابجايي بايد داشته باشيد چون معمولا cpu دست شما رو ميخونه پس بازم در نهايت تكرار ميكنم بايد براي هر بازي وقت گذاشت و با حوصله پيش رفت!

سلام
امیدوارم فکر نکنید که من با شما دارم لجبازی میکنم
اما وقت گذاشتن و ترکیب چیدن ربطی به تقلب و یا باگ در بازی نداره
وقتی توپ به بدن بازیکن سی پی یو میخوره و میبینی که بازیکن حریف خودش رو جلوی شما به حالتی قرار میده که شما نمیتونی به سمت توپ بری و دوباره خودش توپ رو بر میداره مشکل از من نیست که؟
یا موقعی که توپ نزدیک بازیکن من هست و من سوییچ میکنم تا برم سمت توپ و توپ رو بگیرم ولی بجای اون بازیکن نزدیک به توپ من یکی دیگه انتخاب میشه و فرصت برای من از دست رفته

حتی شده تو محوطه جریمه حریف توپ جلوی بازیکن من بوده و من هر چی با سرعت دسته رو تکان دادم تا بازیکنم برم توپ رو بگیره تکون نخورد تا سی پی یو اومد و توپ رو گرفت
نمیدونم شاید به خاطر این باشه که بازی من کرک هست و با بازی اورجینال فرق میکنه
ولی اینهایی که من گفتم دروغ و من درآوردی نبوده و چیزهایی بوده که دیدم البته بیشتر این اتفاقات در کرر مود میافته و در بازی عادی که خارج از اون باشه حتی میبینی در حمله و در دفاع بازیکنات مشارکت خوبی دارن ولی در کرر مود حتی زمانی که اولترا اتچ میزارم باز هم بازیکنام به سختی به حمله اضافه میشن

به هر حال قصدم اسپم و یا ایراد الکی گرفتن نبوده و نیست و با تمام این حرفها فیفا بازی میکنم و از بازیش لذت میبرم
راستی چطوری میشه فهمید حریف چه نوع تاکتیکی تو بازیهای قبلیش داشته جایی هست که بشه از حریفت قبل از بازی اطلاعاتی کسب کنی ( در کرر مود)؟

Ramos1367
05-11-2012, 13:37
باز هم میگم دوستان یا بازی اصلی رو بخرن و یا یه جوری بازیشون رو آپدیت کنن...
بازی 3 بار آپدیت شده و به نظر من خیلی هم منطقی شده...
باید تمرین داشته باشید و الکی بازی رو جلو نبرید....
من از 12 بازی که با فیورنتینا داشتم 6 تا بازی بدون گل خورده داشتم و خیلی از بازیهام رو هم یا حساب 1-0 بردم...واقعا بازی برا من جذاب شده واصلا نمی تونم ولش کنم...
خبری هم از حمله های زیاد سی پی یو و گل های زیاد نیست...
هم من تو بازی اشتباه دارم و هم سی پی یو و بیشتر اوقات اشتباهات سی پی یو بیشتره و من هم از اشتبا هاتش استفاده می کنم...
اکثر این باگها رو هم که میگید من ندیدم....

MCSE MAN
05-11-2012, 14:11
باز هم میگم دوستان یا بازی اصلی رو بخرن و یا یه جوری بازیشون رو آپدیت کنن...
بازی 3 بار آپدیت شده و به نظر من خیلی هم منطقی شده...
باید تمرین داشته باشید و الکی بازی رو جلو نبرید....
من از 12 بازی که با فیورنتینا داشتم 6 تا بازی بدون گل خورده داشتم و خیلی از بازیهام رو هم یا حساب 1-0 بردم...واقعا بازی برا من جذاب شده واصلا نمی تونم ولش کنم...
خبری هم از حمله های زیاد سی پی یو و گل های زیاد نیست...
هم من تو بازی اشتباه دارم و هم سی پی یو و بیشتر اوقات اشتباهات سی پی یو بیشتره و من هم از اشتبا هاتش استفاده می کنم...
اکثر این باگها رو هم که میگید من ندیدم....
اگه لجندری بازی میکنید و تو نصف بازی ها گل نخوردید واقعا ایول دارید. من که تو 38 هفته لیگ تو 30 بازیش گل میخورم!
حالا نمیدونم برای شما چون آپدیت میشه بهتر شده یا من بلد نیستم دفاع کنم. دفاع خوب هم گرفتم ولی باز مشکلم سرجاشه
سیستم رو هم هرچی دفاعی میکنم باز به یه شکلی گل میخورم

1 بار مقابل سمپدوریا 6-0 جلو بودم و تیم حریف تو قوطی بود، گفتم آخ جون گل نخوردم بعد دقیقه 90 توپ رو انداختن لب خط اوت نزدیک محوطه جریمه و بازیکنشون پشت به دروازه (!) یه سانتر مثل جت کرد و مهاجمشون هم هد زد تو گل. من اصلا هیچکاری نتونستم بکنم
یه لحظه یاد فوتبالیست ها افتادم که دروازه بان حریف سر جاش میخوب میشد

هد زدن هم خیلی سخت شده. من تو fifa 11 هیچکس نمیتونست رو سرم هد بزنه و حتی تو 12 هم تو دقاع همه هدها رو میزدم ولی الآن هروقت توپ سانتر میشه میترسم!

دوستان در ضمن فکر کنم یه رکوردی هم زدم. تا حالا کسی تو 20 دقیقه اول بازی 4 تا گل خورده؟ :sq_13:
خیلی اون 20 دقیقه جالب بود. اصلا توپ رو نمیتونستم بگیرم و هر ضربه ای میزدن میرفت تو گل! هرچند بازی آخرش 4-2 شد

الآن اواسط فصل سوم هستم و یه بار قهرمان جام حذفی شدم و آرزو به دل برای قهرمانی نموندم!

راستی چجوری میشه صحنه های بازی و گل ها رو ضبط کرد که بعدا بشه آپلود کرد؟؟

ragbar12
05-11-2012, 14:13
سلام
امیدوارم فکر نکنید که من با شما دارم لجبازی میکنم
اما وقت گذاشتن و ترکیب چیدن ربطی به تقلب و یا باگ در بازی نداره
وقتی توپ به بدن بازیکن سی پی یو میخوره و میبینی که بازیکن حریف خودش رو جلوی شما به حالتی قرار میده که شما نمیتونی به سمت توپ بری و دوباره خودش توپ رو بر میداره مشکل از من نیست که؟
یا موقعی که توپ نزدیک بازیکن من هست و من سوییچ میکنم تا برم سمت توپ و توپ رو بگیرم ولی بجای اون بازیکن نزدیک به توپ من یکی دیگه انتخاب میشه و فرصت برای من از دست رفته

حتی شده تو محوطه جریمه حریف توپ جلوی بازیکن من بوده و من هر چی با سرعت دسته رو تکان دادم تا بازیکنم برم توپ رو بگیره تکون نخورد تا سی پی یو اومد و توپ رو گرفت
نمیدونم شاید به خاطر این باشه که بازی من کرک هست و با بازی اورجینال فرق میکنه
ولی اینهایی که من گفتم دروغ و من درآوردی نبوده و چیزهایی بوده که دیدم البته بیشتر این اتفاقات در کرر مود میافته و در بازی عادی که خارج از اون باشه حتی میبینی در حمله و در دفاع بازیکنات مشارکت خوبی دارن ولی در کرر مود حتی زمانی که اولترا اتچ میزارم باز هم بازیکنام به سختی به حمله اضافه میشن

به هر حال قصدم اسپم و یا ایراد الکی گرفتن نبوده و نیست و با تمام این حرفها فیفا بازی میکنم و از بازیش لذت میبرم
راستی چطوری میشه فهمید حریف چه نوع تاکتیکی تو بازیهای قبلیش داشته جایی هست که بشه از حریفت قبل از بازی اطلاعاتی کسب کنی ( در کرر مود)؟

دوست من اين مسئله ي كه ميگي براي من هم اتفاق ميوفته ولي نه توي هر بازي بلكه بصورت رندوم واتفاقي در بازيهاي مختلف.
قرار باشه همه چيز شسته رفته و تر وتميز و هر چيز سر جاي خودش باشه كه بازي يك هفته نشده خسته كنند ميشه وبه شدت تكراري!
من از همين چيزاي فيفا خوشم مياد شايد مشكل از منه! ولي فوتبال واقعي هم همينطوره گاهي ميبيني بازيكناي بزرگ اشتباهاتي ميكنن كه ادم هاج و واج ميمونه!
يا تيمهاي قوي در بعضي بازيا چنان اشتباهاتي ميكنن كه ادم ميمونه چطور اين تيم مثلا صد جدوله! ماهيت فوتبال همينه! همينه كه فوتبالو پر طرفدار ترين رشته ورزشي كرده در دنيا . شما ميخواي تو هر بازي بدون سوتي وبه ديد خودت بدون باگ بازيها رو ببري بري جولو حالشو ببري! به هر حال سلايق فرق ميكنن ولي باز هم ميگم ماهيت فوتبال يه چيز ديگه هست.

ودر اخر اينكه به نظر من فيفا با اين كارا ميخواد كاري كنه كه قلق بازي دست كسي نياد يا خد اقل دير قلق بازي دست كاربر بياد
قلق بازي دست ادم بياد ديگه بازي ارزش بازي كردن نخواهد داشت چون تكراري خواهد شد و به شدت خسته كننده!

Gregar
05-11-2012, 14:39
دوست من اين مسئله ي كه ميگي براي من هم اتفاق ميوفته ولي نه توي هر بازي بلكه بصورت رندوم واتفاقي در بازيهاي مختلف.
قرار باشه همه چيز شسته رفته و تر وتميز و هر چيز سر جاي خودش باشه كه بازي يك هفته نشده خسته كنند ميشه وبه شدت تكراري!
من از همين چيزاي فيفا خوشم مياد شايد مشكل از منه! ولي فوتبال واقعي هم همينطوره گاهي ميبيني بازيكناي بزرگ اشتباهاتي ميكنن كه ادم هاج و واج ميمونه!
يا تيمهاي قوي در بعضي بازيا چنان اشتباهاتي ميكنن كه ادم ميمونه چطور اين تيم مثلا صد جدوله! ماهيت فوتبال همينه! همينه كه فوتبالو پر طرفدار ترين رشته ورزشي كرده در دنيا . شما ميخواي تو هر بازي بدون سوتي وبه ديد خودت بدون باگ بازيها رو ببري بري جولو حالشو ببري! به هر حال سلايق فرق ميكنن ولي باز هم ميگم ماهيت فوتبال يه چيز ديگه هست.

ودر اخر اينكه به نظر من فيفا با اين كارا ميخواد كاري كنه كه قلق بازي دست كسي نياد يا خد اقل دير قلق بازي دست كاربر بياد
قلق بازي دست ادم بياد ديگه بازي ارزش بازي كردن نخواهد داشت چون تكراري خواهد شد و به شدت خسته كننده!

غیر منطقی بازی کردن cpu چه ربطی به تکراری نشدنش داره . cpu اگه راست میگه هر بار تاکتیک جدا بچینه . یه کم فرمیشن عوض کنه . کلا مثل ادم بازی کنه . حتی تکنیک بره . اما غیر منطقی بازی نکنه . اگه واقعا بازیش خوب باشه خوب ادم باخت رو میپذیره و فوقش اگه از شکست بدت اومد میری میزاریش روی درجه اسون .
مشکل اینجاست که حتی توی لجندری لااقل من یکی از این cpu بهتر بازی میکنم . فقط راحت گل میخورم . چه میشه کرد . هر کار هم بکنم باز هم همون گلهای مفتی رو میخورم . cpu کاملا مفتی میاد به من گل میزنه . سر چی ؟ سر اینکه همه کارهاش دقیقه . مثلا یک موقعیت فقط واسش پیش میاد و همون رو چنان تبدیل به گل میکنه که دلت میخواد فیفا رو ترک کنی .
اما منی که این همه موقعیت داشتم توی بازی الکی الکی میبازم . کاش تک و توکی از بازی ها اینطوری باشه اما توی هر بازی همینطوره .
یه چی میگم . اومدم کریر رو روی پروفشنال رفتم . توی 4 تا بازی همه رو 10-0 ، 7-0 و 6-0 ، 8-0 زدم حتی بازی های دیگه رو هم راحت و با اختلاف زیاد بردم . بعد از اسونی بازی حالم به هم خورد و گذاشتمش روی world class . بازی بعدی 3-0 باختم . یعنی فقط تفاوت درجه سختیش توی حلقم .

دقیقا توی این بازی که کردم مشکلات و باگهایی پیش اومد که توی بازی های قبل پیش نیومد . مثلا به لطف تنه های های زیاد cpu سه تا بازیکن مهمم همون اول مصدوم شدن . داور هم که کاملا داشت وسط زمین ماست میخورد .
دیگه یه چندتا بازی کردم اما همون نتایج . دوباره گذاشتم روی pro و باز هم 10-0 و 9-0 و .... . تازه خوبه یه تیم سه ستاره برداشته بودم .

جالبه که توی بازی معمولی روی لجندری به راحتی میبرم بازی ها رو . اما این کریر کاملا منطق حالیش نمیشه .

Ramos1367
05-11-2012, 14:54
من هم قبل از آپدیت ها یه سری مشکلات داشتم....
مثلا زیاد گل می خوردم و سی پی یو خیلی غیر واقعی بازی می کرد....البته من باز هم میبردمش ولی بازی 6-4 یا 7-2 یا مثلا 4-3 زیاد داشتم....
اکثر هدها رو سی پی یو میزد....
ولی بعد از آپدیت ها بازی به شدت منطقی شده و اصلا مثل قبل نیست به صورتی که میشه تو بازیهای سخت و نزدیک حتی از یک گلی که زدی هم دفاع کنی...
هدها هم الان من 80 درصدشون رو می زنم و خیلی کم پیش می یاد سی پی یو بتونه هد بهم گل بزنه...
یه چیز دیگه هم اینکه دیگه از مصدومیتهای بی جا خبری نیست و اگه باشه هم در حد 10 روز تا 2 هفتس....
به خاطر همین هم میگم یه راهی پیدا کنید که بتونید بازی رو حتما آپدیت کنید...
در ضمن من رو لجندری بازی می کنم و الان هم تو کریر جدیدم با فیورنتینا با اختلاف 1 امتیاز سوم هستم...

B3HZ@D
05-11-2012, 15:40
من توی محوطه جریمه حریف یک خطا کردم . دروازه بان توپ رو زد و یک راست افتاد روی پای بازیکنش و با دروازه بان من تک به تک شد !!!! و توپ هم گل شد !!! :sq_6:
موندم دروازه بان تیم حریف چطور با ابن ظرافت و دقت تونسته پاس بده ؟! اون هم با این فاصله وحشتناکی که بین خودش و مهاجمشون بود .
مدافعان من هم هیچ حرکتی نمیکردن و هر کاری کردم نتونستم حرکتشون بدم مگر موقعی که توپ به بازیکن حریف رسید و به سمت دروازه من حرکت کرد !

این سانترهایی که توپ با سرعت نور حرکت میکنه رو چطور میشه انجام داد ؟!

Ramos1367
05-11-2012, 16:43
من توی محوطه جریمه حریف یک خطا کردم . دروازه بان توپ رو زد و یک راست افتاد روی پای بازیکنش و با دروازه بان من تک به تک شد !!!! و توپ هم گل شد !!! :sq_6:
موندم دروازه بان تیم حریف چطور با ابن ظرافت و دقت تونسته پاس بده ؟! اون هم با این فاصله وحشتناکی که بین خودش و مهاجمشون بود .
مدافعان من هم هیچ حرکتی نمیکردن و هر کاری کردم نتونستم حرکتشون بدم مگر موقعی که توپ به بازیکن حریف رسید و به سمت دروازه من حرکت کرد !

من دارم کم کم شک می کنم که شماها دارید چی بازی می کنید...
خدا وکیلی شاید یه بازی دیگه باشه....
به نظر من این کرکی که برای بازی اومده شاید مشکل داشته باشه...
تا الان نه سانتر سرعت نور دیدم و نه اینکه بازیکنام میخ بشن ونتونن حرکت کنن و یا اینکه جهت روی بازیکنام اشتباه بره...از این پاس ها هم ندیدم.
شاید این مشکلات در اثر کرک بازی بوجود اومده باشه...

ragbar12
05-11-2012, 17:23
من زياد اهل بحث و كل كل نيستم
فقط اينو ميگم كه شما بايد راه لذت بردن از فيفا رو ياد بگيريد و همچنين فوتبال وافعي هم زياد ببينيد و اگر وقت كرديد بازي كنيد.
براتون كسر شان نباشه مثلا جولو يك تيم دسته دومي خيلي از دقايق بازي رو با سيستم 1-4-5 بازي كنيد و .......
وسلام

در اخر من هم خيلي از مشكلاتي كه از بازي گرفته ميشه رو تو بازي نميبينم .3500 تومان دادم بازي رو گرفتم!

bad_guy
05-11-2012, 17:37
کامیونیتی شیلد بود من منچستر یونایتد بودم با تاتنهام مسابقه داشتم.بازی هم رو لجندری بود.
همون اولای بازی یه پنالتی برام گرفته شد که گلش کردم!کلی خوشحالی کردم :sq_2: و به دنبال راهی برای حفظ نتیجه :sq_19:
در همین حال cpu با حرکات افسانه ای خودش که حتما باهاش آشنایی دارید همون توپ شروع مجدد بعد از گل من رو گرفت و با دریبل زدن از وسط زمین گل مساوی رو زد :sq_11:
هنوز تو کف حرکت مارادونایی cpu بودم که گل دوم و سوم و چهارم و پنچم رو هم تو همون نیمه اول خوردم :sq_3:
گفتم بیخیال نیمه دوم رو واسه این میرم حداقل 5-3 یا 4-5 ببازم باختم کمی آبرومند باشه که با سد بتونی دفاع حریف مواجه شدم خلاصه تا دقیقه 85 اونقدر به تیرک و اینور انور زدم تا بلاخره گل شد. که ناگهان cpu در وقت اضافه دو گل دیگه هم زد تا ثابت کنه : وقتی cpu چیزی رو بخواد حتما بدستش میاره.

ba maram
05-11-2012, 18:00
سلام دوستان . چطوری میشه به سرور فیفا وصل شد ؟ ( من وایرلس دارم اما وصل نمیشه ) !
راستی من تو CAREER رفتم . یکم راجع به CAREER توضیح میدید ؟ بازیکن میشه خرید و فروش کرد ؟! چطوری ؟(منطورم تو نیم فصل هست )
مرسی

alone_boy
05-11-2012, 19:05

این مورد به هر حال،میشه یه جورایی باهاش کنار اومد
موردی که تو کت من نمیره اینه که چطوری ممکنه مدافع سی پی یو در حالیکه رو به دروازه خودشونه توپ رو دور میکنه و دقیق میفته جلوی پای بازیکن خودشون و هیچ وقت خطا نمیره توپاش؟؟

ye adam
05-11-2012, 19:15
A اعلام کرد که Patch جدید بازی FIFA 13 را در این هفته منتشر می کند که مشکلات بازی در بخش آنلاین و برخی از Glitchها را برطرف می کند. این Patch مشکلات زیر را برطرف می کند:

Online Connectivity in the Arena when loading an Online Seasons match

The rare occurrence of the ball becoming invisible during gameplay

Audio commentary of player names when the game is set to Czech, Hungarian, Italian, or Polish

Connectivity after selecting a position on Online Team Play and Clubs

Pass responsiveness in the Passing ‘Skill Challenge’ Skill Game. The leaderboard for this specific Skill Game has been reset due to a scoring glitch

Rare cases of physics elasticity when two players collide

In: Ligo Do Brasil, Vasco Da Gama and Palmeiras get authentic kits and team names

Authentic kits for Botafago in Ligo Do Brasil

Visibility of the radar, indicators, and scoreboards in offline matches after playing in Online Team Play

Stability of FIFA Ultimate Team during single player tournaments

Softlock when playing a friend in FUT

Crashing in Pro Clubs kit selection screen

Replays saved to web will not overwrite previously save replays

Career Mode items including: Stability when editing a Virtual Pro if the squad is full. Stability when the loaning team rejects the loan buy of a transferred player at the end of a season. Player contracts increased by 1 did not take effect in player’s profile. Penalty Kick Takers can be selected prior to a penalty shootout when playing as a Manager. Continuation of player stories after the player istransferred/sold. General stability during gameplay

Gregar
05-11-2012, 20:21
راست میگن با اپدیتی که واسه بازی اومده بازی بهتر شده ؟ اگه اینطور باشه ارجینال هم که اگه میگرفتیم دیگه با cpu بازی نمیکردیم خوب . این اپدیته واسه کرکی نمیاد ؟

من زياد اهل بحث و كل كل نيستم
فقط اينو ميگم كه شما بايد راه لذت بردن از فيفا رو ياد بگيريد و همچنين فوتبال وافعي هم زياد ببينيد و اگر وقت كرديد بازي كنيد.
براتون كسر شان نباشه مثلا جولو يك تيم دسته دومي خيلي از دقايق بازي رو با سيستم 1-4-5 بازي كنيد و .......
وسلام

در اخر من هم خيلي از مشكلاتي كه از بازي گرفته ميشه رو تو بازي نميبينم .3500 تومان دادم بازي رو گرفتم!

عزیزم کسی منکر لذتش نمیشه . همه هم دارن لذت میبرن که این همه بازی میکنن . وگرنه بعد از یه مدت از اومدنش دیگه سمتش نمیرفتن . از مجبوری هم ملت دارن با cpu بازی میکنن وگرنه مود انلاین فیفا حرف نداره .
فوتبال واقعی هم فکر کنم کمتر کسی باشه که فوتبال نبینه و بیاد طرف فیفا . این همه که از بازی گله میکنن حتما فوتبال بین هم هستن .

FCBarcelona.ir
05-11-2012, 22:31
یکی لطف می کنه بگه بازی اوریجینال رو چطوری باید آپدیت کرد؟ سایت EA که نوشته برای آپدیت باید آنلاین باشید. همین!

نمی دونم آیا اوریجین خودش این کارو انجام میده؟!

soheilnouri
05-11-2012, 23:37
این ابدیت هایی که میده و شما ها روی pc نصب می کنید رو کنسول هم که میاد هموووووونه؟اخه اون دوستمون گفت که ابدیت کرده با فیورنتینا داره خوب جلو میره ...

Gregar
06-11-2012, 01:10
یکی لطف می کنه بگه بازی اوریجینال رو چطوری باید آپدیت کرد؟ سایت EA که نوشته برای آپدیت باید آنلاین باشید. همین!

اره اریجین خودش اپدیت همه بازی ها رو انجام میده .

Ramos1367
06-11-2012, 01:45

آپدیت که می یاد وقتی به اوریجن وصل میشی خودش شروع می کنه به آپدیت بازی و فقط صبر کنید تا آپدیت بشه...اگه انوماتیک نشد رو عکس بازی کلیک کنید و گزینه آپدیت رو انتخاب کنید...

Ramos1367
06-11-2012, 01:47
این ابدیت هایی که میده و شما ها روی pc نصب می کنید رو کنسول هم که میاد هموووووونه؟اخه اون دوستمون گفت که ابدیت کرده با فیورنتینا داره خوب جلو میره ...
نمی دونم مثل هم هستن یا نه ولی بازی برای پی سی 3 بار آپدیت شده که در مجموع 600 و خرده ای مگ شده...
اولین آپدیت هم بیشتر برای مد آنلاین بود که فکر کنم سایت پردیس گیم یه کم خبرش قدیمیه...
من بعد از آپدیت سوم که انجام شد خیلی از بازی راضی هستم و واقعا می تونم از تاکتیک هایی که می خوام استفاده کنم.....

nasrGod
07-11-2012, 10:48
اگه واسه ایکس باکس اورجینال نداشته باشیم راهی هست بشه بازی رو آپدیت کرد
اگه نه از چه طریقی میتونم اورجینال بگیرم؟

jr07
07-11-2012, 13:19
آپدیت بازی منتشر شده که مشکلات بازی رو به طور کامل حل میکنه و حجمش 1.9 گیگه

کافیه تو محل نصب بازی کپیش کنید
part1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!download|44p1|1645969470|451147841FFF13UP15C.par t1.rar|1342177|0|0
part2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!download|580p9|3283772696|451147841FFF13UP15C.pa rt2.rar|745642|0|0

pass:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کرک کامل ریلودد بازی هم اومده(این یکی اینترنال نیست)

Bahman No1
07-11-2012, 13:26
part1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!download|44p1|1645969470|451147841FFF13UP15C.par t1.rar|1342177|0|0
part2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!download|580p9|3283772696|451147841FFF13UP15C.pa rt2.rar|745642|0|0

آپدیت رسمی هست؟
نصب کنیم کرک قبلی از کار میفته؟

کرکی که گذاشتید رو این آپدیت جواب میده؟

jr07
07-11-2012, 13:33
آپدیت رسمی هست؟
نصب کنیم کرک قبلی از کار میفته؟

کرکی که گذاشتید رو این آپدیت جواب میده؟
آره آپدیت رسمی هست(اپدیت 1.5)
همه ی سایتای معتبر خارجی هم واسه دانلود گذاشتن
خود آپدیت کرک شده هست
کرکی که گذاشتم واسه همین آپدیت هست فقط کرکشه

nasrGod
07-11-2012, 13:45
خواهش میکنم یکی به منم جواب بده

Kamyar_AnathemA
07-11-2012, 16:53

کافیه تو محل نصب بازی کپیش کنید
part1
part2

اورجینال دارا هم باید نصب کنن ؟

italodance
07-11-2012, 17:22
بچه ها من ماموریتم و شهرستان

دیدم نسخه نهایی کرک بالاخره با فیکسش دیروز امده بود

FIFA.13-RELOADED

Ramos1367
07-11-2012, 17:40
اورجینال دارا هم باید نصب کنن ؟
نه دوست عزیز...بازی خودش به صورت آنلاین 3 بار تا الان آپدیت شده و این هم باید همون باشه البته برا کرکی ها...
من که دارم از بازی لذت می برم و بازیکنام خیلی خوب پیشرفت می کنن...

J@viD
07-11-2012, 17:47
سلام
من بازی رو نصب کردم لگ داره چی کار کنم؟

sam09ft
07-11-2012, 18:10
سلام
من بازی رو نصب کردم لگ داره چی کار کنم؟
اپدیت فیفا 13
s o f t 9 8.ir/game/14216-fifa-13.html ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فواصل رو بردارید

reza.8
07-11-2012, 18:22
کسی لینک خوبی از این آپدیت داره بشه دانلود کردش؟؟فقط آپدیت
اینکه sam09ft ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز گذاشه کل بازیه!!! یعنی آپدیت جداگانه گذاشته نشده؟

FCBarcelona.ir
07-11-2012, 19:57
خیلی مسخرس! ویندوز رو عوض کردم، باز اوریجین داره فیفا رو از 66 درصد دانلود می کنه! نمی فهمم چرا واقعا!

Arrowtic
07-11-2012, 20:22
میگم توی کریر من رئالم و دارم با:
4-2-3-1
بازی میکنم.بازیکن خوب کیو میشناسید؟کسی که خیلی نیاز دارم Winger هستش آخه دیماریا دریبل و کنترلش مثل رونالدو قوی نیست و معمولا از سمت اون فلجه تیم.یه Lass خریدم ولی خوب Overall ش کمه ولی شنیدم خیلی سریع پیشرفت میکنه ولی خوب نیاز دارم وینگر جای دیماریا.یه دونه RB هم میخوام چون کوئنترائو مثل مارسلو خوب نیست و بازم کنترلش رو توپ ضعیفه و توپ زیاد از پاش جدا میشه.
مرسی

Locker
07-11-2012, 20:26
فکر کنم باید بازی رو از اول دانلود کنیم ، چون آپدیت جداگانه وجود نداره ، یعنی محاله آپدیت نزدیک 2GB حجم داشته باشه.

B3HZ@D
07-11-2012, 20:39
4-2-3-1
بازی میکنم.بازیکن خوب کیو میشناسید؟کسی که خیلی نیاز دارم Winger هستش آخه دیماریا دریبل و کنترلش مثل رونالدو قوی نیست و معمولا از سمت اون فلجه تیم.یه Lass خریدم ولی خوب Overall ش کمه ولی شنیدم خیلی سریع پیشرفت میکنه ولی خوب نیاز دارم وینگر جای دیماریا.یه دونه RB هم میخوام چون کوئنترائو مثل مارسلو خوب نیست و بازم کنترلش رو توپ ضعیفه و توپ زیاد از پاش جدا میشه.
مرسی

برای وینگر الشاراوی رو از میلان بخر که واقعا مناسبه و خیلی خوب پیشرفت میکنه . از همه مهمتر Skill Move اون هست که 5 ستاره است . 19 یا 20 سال هم سن داره و حالا حالاها میتونی از اون استفاده کنی .

Gregar
07-11-2012, 20:50
4-2-3-1
مرسی

منم رئال برداشتم جدیدا . واسه سمت راست موسا رو خریدم که سرعتش زیاده منتهی خیلی بقیه چیزاش خوب نیست . واسه سمت چپ درکستر رو خریدم بازیش خوبه و خوب پیشرفت میکنه . در ضمن اونا که سمت چپن تو میگی RB ؟ راستیتش RB خوب منم پیدا نکردم که جای اربلوا رو بگیره و واسه LB ویلمز رو خریدم که بدک نیست بازیش .
مهاجم هم یادم نیست کی بود ولی از اودینزه خریدم و کاکا رو بهشون دادم . خیلی بازیکن خوبیه .

برای وینگر الشاراوی رو از میلان بخر که واقعا مناسبه و خیلی خوب پیشرفت میکنه . از همه مهمتر Skill Move اون هست که 5 ستاره است . 19 یا 20 سال هم سن داره و حالا حالاها میتونی از اون استفاده کنی .

نمیدونم این بازیکنها رو که اصلا به هیچ تیمشون حاضر نمیشه بفروشن . من بالاترین قیمت رو به الشاراوی دادم اما نیومد . یعنی هر دری زدم نیومد نامرد . رفتم موسی رو خریدم از اخر واسه سرعتش .

راستی موقع خرید با اسم سرچ کنید . Zouma ببینید دوتا بازیکن خشگل واستون میاده .

B3HZ@D
07-11-2012, 20:55
منم رئال برداشتم جدیدا . واسه سمت راست موسا رو خریدم که سرعتش زیاده منتهی خیلی بقیه چیزاش خوب نیست . واسه سمت چپ درکستر رو خریدم بازیش خوبه و خوب پیشرفت میکنه . در ضمن اونا که سمت چپن تو میگی RB ؟ راستیتش RB خوب منم پیدا نکردم که جای اربلوا رو بگیره و واسه LB ویلمز رو خریدم که بدک نیست بازیش .
مهاجم هم یادم نیست کی بود ولی از اودینزه خریدم و کاکا رو بهشون دادم . خیلی بازیکن خوبیه .

فکر کنم اون کسی که از اودینزه خریدی لویئز فرناندو موریل باشه . بازیکن خیلی خوبیه .
برای دفاع راست من آباته رو پیشنهاد میکنم . سرعت فوق العاده بالایی داره و قدرت بدنیش هم بالاست . سرعیت 94 - قدرت بدنی 94 - شتاب 91

MCSE MAN
07-11-2012, 21:54
4-2-3-1
مرسی
برای وینگر لاملا عالیه. هم سرعتی هم تکنیکی و هم نسبتا گلزن. 2 سال باهاش بازی کردم الآن همه تیما دارن براش سر و دست میشکنن ولی من عمرا بفروشمش. گرون ترین بازیکن تیمم شده با سن 23 سال
برای دفاع راست هم آباته خیلی خوبه. هم دفاعش خوبه و هم نفوذ و حمله اش. با اینکه دفاعه ولی باهاش گل های حساسی زدم که یکیش فینال یورو لیگ بود

jr07
07-11-2012, 22:12
دوستان این آپدیت به صورت جداگانه تو سایتای زیادی هست
اگه به قسمت نظراتش هم نکاه کنین می بینید که آپدیت مشکلی نداره
نمونش همین سایت اسکیدرو گیمز

یا این یکی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دلیل این که حجمش بالاست هم می تونه این باشه که فایل هایی که توشون تغییر ایجاد شده حجم بالایی داشتن
هیچ نیازی به دانلود نسخه اصلی همراه با آپدیت نیست

ضمنا لینک دانلود آپدیت همین دو صفحه قبل هست

Gregar
07-11-2012, 22:39
فکر کنم اون کسی که از اودینزه خریدی لویئز فرناندو موریل باشه . بازیکن خیلی خوبیه .
برای دفاع راست من آباته رو پیشنهاد میکنم . سرعت فوق العاده بالایی داره و قدرت بدنیش هم بالاست . سرعیت 94 - قدرت بدنی 94 - شتاب 91

اره زدی تو خال خودشه خیلی بازیش خوبه با قدرت 78 . خوبم پیشرفت میکنه . من حتی اینو به هیگوئن ترجیح میدم . جالبه یکی از بازی های دوستانه ام با اودینزه افتاد بعد کلی بحث شد توی بازی و روزنامه ها راجع به این پسره که نوشته بود تماشاگرای اودینزه با پرت کردن اشیایی به سمت موریل اعتراض خودشون رو به این بازیکن نشون دادن .
توی بازی هم دیدم چندبار ات و اشغال پرت میشد وسط زمین و بازیکنها میرفتن با پا میزدنشون بیرون (البته این نکته اخر شوخی بود)

اباته رو هم یه نگاه بندازم ببینم چجوریاست . البته من واسه ذخیره میخوام که بعد بشه عضو تیم اصلی وقتی بازیکنهای الانم دیگه نباشن .

این لوکاکو رو هم که نمیشه بگیریم . واقعا حس میکنم معرکه باشه . قرضی رفته از چلسی وگرنه میخریدمش با هر قیمتی که شده . البته اپدیت جدید رو که بگیرم دوباره کریر رو شروع میکنم و بازیکنهای بهتر گیرم میاد .

راستی کسی خبر داره این اپدیت جدیده که لینکش رو گذاشتن اپدیت نقل و انتقالات هم هستش ؟

B3HZ@D
07-11-2012, 22:54
اره زدی تو خال خودشه خیلی بازیش خوبه با قدرت 78 . خوبم پیشرفت میکنه . من حتی اینو به هیگوئن ترجیح میدم . جالبه یکی از بازی های دوستانه ام با اودینزه افتاد بعد کلی بحث شد توی بازی و روزنامه ها راجع به این پسره که نوشته بود تماشاگرای اودینزه با پرت کردن اشیایی به سمت موریل اعتراض خودشون رو به این بازیکن نشون دادن .
توی بازی هم دیدم چندبار ات و اشغال پرت میشد وسط زمین و بازیکنها میرفتن با پا میزدنشون بیرون (البته این نکته اخر شوخی بود)

یک لحظه کف کردم !!! گفتم چطوریه که از این صحنه ها ما ندیدیم :31:
من بازی های موریل رو دیدم . موقعی که بصورت قرضی توی لچه بود واقعا خوب بازی میکرد و از بهترین های اون تیم بود . اودینزه هم حاضر نشد اون رو بفروشه و این فصل نگهش داشت .

اباته رو هم یه نگاه بندازم ببینم چجوریاست . البته من واسه ذخیره میخوام که بعد بشه عضو تیم اصلی وقتی بازیکنهای الانم دیگه نباشن .

آباته برای ذخیره ؟! آربلوئا رو به آباته ترجیح میدی ؟! :sq_6: آربلوئا که هیچی نداره !

Gregar
07-11-2012, 23:42
یک لحظه کف کردم !!! گفتم چطوریه که از این صحنه ها ما ندیدیم :31:
من بازی های موریل رو دیدم . موقعی که بصورت قرضی توی لچه بود واقعا خوب بازی میکرد و از بهترین های اون تیم بود . اودینزه هم حاضر نشد اون رو بفروشه و این فصل نگهش داشت .

آباته برای ذخیره ؟! آربلوئا رو به آباته ترجیح میدی ؟! :sq_6: آربلوئا که هیچی نداره !

نه منظورم این بود که بازیکن جوون و اینده دار میخوام بعدا اورالش بره بالا و جای اربلوا رو بگیره . زیاد با خرید بازیکن قوی حال نمیکنم .

Arrowtic
07-11-2012, 23:55
آباته رو گرفتم خیلی خوبه.دفاع راست بازی میکنه الآن پشت سر دیماریا عالیه کارشون با هم.سرعتش فوق العادست.الشراوی رو هم گرفتم و یه بازیم یه 20 دقیقه بازی کرد ولی خوب فعلا ضعیفه و باید قوی بشه تا اون موقع دیماریا هست.این لوئیس موریل هم خودمو کشتم نمیاد.هر چی پول و وعده هم که بهش میدم میگه نه!

Ramos1367
07-11-2012, 23:57
نه منظورم این بود که بازیکن جوون و اینده دار میخوام بعدا اورالش بره بالا و جای اربلوا رو بگیره . زیاد با خرید بازیکن قوی حال نمیکنم .
برای دفاع راست برو کارواخال رو از لورکوزن بگیر...بازیکن آکادمی رئال بود که امسال فروختش به لورکوزن...20 سالشه و آینده داره...
اگه تونستید خسه رودریگز رو هم از آکادمی رئال یعنی رئال کاستیا بخرید...19 سالشه و من دارمش...تو فصل اولم تا الان 4 تا اورالش افزایش پیدا کرده...سرعت و دریبل و کنترل توپ خوبی داره...

sam09ft
08-11-2012, 10:26
کسی لینک خوبی از این آپدیت داره بشه دانلود کردش؟؟فقط آپدیت
اینکه sam09ft ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز گذاشه کل بازیه!!! یعنی آپدیت جداگانه گذاشته نشده؟
این نسخه ی اخر هست و همه ی اپدیت های بعدی هم روی این نصب میشه
البته من کرک 1.5 رو به تنهایی دانلود کردم مشکل لگ زدن حل شد ولی اسم تیم ها رو نمینوشت!!
مجبور شدم کامل بگیرمش
البته من نسخه ی انلاک رو داشتم دوستان میتونن کرک رو امتحان کنن شاید برای اونا کامل جواب داد(البته یه کپی از اصلی بگیرید پاک نشه)

rz21
08-11-2012, 10:35
فیفا منیجر 13 اومده؟تاپیک نداره؟

Gregar
08-11-2012, 11:04
بچه ها سایت رایان گیم یه اپدیت گذاشته به صورت سه تا پچ (همون سه تایی که تا حالا بازی اپدیت شده) . کسی اینو امتحان کرده ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-2738

(خط فاصله وسطش رو بردارید)

vahidgame
08-11-2012, 14:07
4-2-3-1
مرسی
اتفاقا منم سه فصله دارم با رئال میرم
تا حالا هم سیستم های مختلفی عوض کردم و در نهایت از سیستم 3-3-4 هجومی استفاده می کنم که سیستم خوبیه
برای وینگر من هازارد و رویس رو پیشنهاد می کنم که فوق العاده هستن و خوبیشون هم اینه که در پست های مختلفی از جمله وینگر می تونن بازی کنن
هازارد یکمی گرونتره که اگه نتونستی اونو بخری باید مثلا در عوضش دی ماریا رو بدی و به اضافه یکمی پول که چون پیشرفت هازارد زیاده این انتقال می ارزه
البته خریدشون زیاد سخت نیست و مثلا الان تیم خود من همزمان مسی ، رونالدو ، هازارد و رویس رو داره که البته مسی رو مهاجم نوک می ذارم و احتمالا رونالدو رو هم می فروشم :دی

در مورد دفاع راست من واکر از تاتنهام رو دارم که کلا دفاع راست خوبیه و الان 84 هم هست
غیر اون هم فیلیپ لام رو پیشنهاد می کنم که فقط سنش یکمی بالاست و فقط برای کوتاه مدت جواب میده

Arrowtic
08-11-2012, 14:23
ممنون از همه : دی
خریدام:الشراوی و هالک و آباته.همون طور که گفتم آباته خیلی عالی بوده الشراوی هم مواقعی که دیماریا و هالک خستن یا یکیشون مصدومه و اون یکی خستست میذارم تو زمین.(یا وقتایی که حریف ضعیفه و میخوام استراحت بدم به تیم)
این هالکم بد نیست ولی خوب ای کاش نمیخریدمش چون یه چی تو مایه خود دیماریاست!
اون هازاردم که فصل بعد باید بگیرم وضع مالی خرابه!

Kamyar_AnathemA
08-11-2012, 14:55
رویایی ترین ترکیب واسه 4.2.3.1

دفاع : آباته - راموس - تیاگو سیلوا - جوردی آلبا ذخیره : واکر - کیه لینی - مایکون - دنی آلوز

هافبک دفاعی : جک ویلشر - گوتزه ذخیره : رامیرس - یحیی توره

هافبک : گرت بیل - ادن هازارد - مسی ذخیره : ریبری - روبن - نیمار یا هالک

مهاجم : رونالدو ذخیره : نیاز نداره !!!!

ترکیب اصلی جوونه و تا چند سال همه رو فرم هستن

تو فیفا هم رونالدو از هر نظر به مسی ارجحیت داره برای من

با این ترکیب روی لجندری به هر تیمی میشه 7-8 تا گل زد :31:

alone_boy
08-11-2012, 15:07
دفاع راست میکا ریچادرز از من سیتی هم بازیکن خیلی خوبیه

vahidgame
08-11-2012, 15:33
رویایی ترین ترکیب واسه 4.2.3.1

دفاع : آباته - راموس - تیاگو سیلوا - جوردی آلبا ذخیره : واکر - کیه لینی - مایکون - دنی آلوز

هافبک دفاعی : جک ویلشر - گوتزه ذخیره : رامیرس - یحیی توره

هافبک : گرت بیل - ادن هازارد - مسی ذخیره : ریبری - روبن - نیمار یا هالک

مهاجم : رونالدو ذخیره : نیاز نداره !!!!

ترکیب اصلی جوونه و تا چند سال همه رو فرم هستن

تو فیفا هم رونالدو از هر نظر به مسی ارجحیت داره برای من

با این ترکیب روی لجندری به هر تیمی میشه 7-8 تا گل زد :31:
توی legendary تیمی منتخب از بهترین بازیکنای تاریخ هم نمی تونن بردهای همچنینی داشته باشن و به طور کلی روی legendary باید در نظر گرفت بازیکنای حریف overall اونا دو برابره :دی
+
در مورد ترکیبی که گذاشتین به نظر من این ترکیب دیگه زیادی هجومیه و ویلشر و گوتزه اصلا نمی تونن زوج خوبی برای هافبک دفاعی باشن به خصوص گوتزه که بیشتر هافبک نفوذی بازی می کنه
من خودم با دو تا هافبک وسط یه هافبک نفوذی جلوی اونا و سه تا مهاجم بازی می کنم ولی با این حال توی دفاع و حمله بالانس دارم و باید حداقل یه هافبک وسط با خصوصیات دفاعی بالا توی تیم باشه

ترکیب من به این صورته:

کاسیاس
کونترائو - کمپانی - راموس - واکر
ویلشر - بوسکتس
گوتزه
رونالدو ------ مسی ------ هازارد

روی نیمکت هم بازیکنایی مثل رویس ، اسکار و نوری شاهین رو دارم که مخصوصا این سه تا رو زیاد بازی میدم و زیاد فرقی با بازیکنای اصلیم ندارن و خیلی وقتا پیش اومده که حتی هازارد و رونالدو رو نیمکت گذاشتم

ممنون از همه : دی
خریدام:الشراوی و هالک و آباته.همون طور که گفتم آباته خیلی عالی بوده الشراوی هم مواقعی که دیماریا و هالک خستن یا یکیشون مصدومه و اون یکی خستست میذارم تو زمین.(یا وقتایی که حریف ضعیفه و میخوام استراحت بدم به تیم)
این هالکم بد نیست ولی خوب ای کاش نمیخریدمش چون یه چی تو مایه خود دیماریاست!
اون هازاردم که فصل بعد باید بگیرم وضع مالی خرابه!
به نظر من این قابلیت که در ازای خرید بازیکن یه بازیکن میدی خیلی خوبه و از اون میشه خیلی استفاده کرد
مثلا من یادمه جای بازیکنایی مثل کاکا ، مودریچ و دی ماریا تونستم بازیکنایی خیلی خوب بیارم که لازم هم نبود پول زیادی بدم
ولی با این حال خرید مسی کار هر کسی نیست و برای اون پول زیادی دادم : دی

MCSE MAN
08-11-2012, 15:49
شماها چجوری این همه بازیکن میخرید؟!
من بدبخت فصل قبل تو لیگ سوم شدم و جام حذفی تا فینال رفتم و یورو لیگ هم قهرمان شدم بعد برای این فصل همش 20 میلیون پول بهم داد برای نقل و انتقالات!!

لامصب این بایرن هم نه کروس رو میده و نه مولر رو !!

ولی واقعا این تبادل بازیکن خیلی عالی شده. همینجوری بازیکن های سن بالای تیمم رو رد میکنم میره
فقط یه عیبی که داره اینکه که اکثر بازیکنا تو سن 32 و 33 سالگی خداحافظی میکنن یهو ! حداقل از فصل قبلش هم اطلاع نمیدن که آدم با خبر باشه و اول فصل میگن که این فصل آخرمونه!

Gregar
08-11-2012, 15:59
بابا شما ها که همگی اینجوری گند میزنین به کریرتون . یعنی چی مثلا توی رئال مسی و هازارد و کمپانی و گوتز رو اوردی . فکر کنم هر چی بازیکن داشتی دادی اینا رو خریدی که تیمت رو بکنی منتخب جهان ؟

خیلی بی معنی بازی میشه که اول فصل هر چی بازیکن پیر داری بدیش بره از تیم که بازیکنهای مطرح جهان رو بیاری . من که رئال برداشتم رفتم کلی سرچ کردم چندتا بازیکنهای جوون و اینده دار رو جمع کردم و فقط کاکا رو فروختم توی فصل اول . اخرشم 100 میلیون هنوز داشتم . این که Cpu توی نقل و انتقالات ضعف داره که دلیل نمیشه همون فصل اول هر چی بازیکن مطرح تو دنیا هست رو بخری .
سعی کنین تا جایی که میشه مثل فوتبال واقعی رفتار کنین .

sabar
08-11-2012, 16:04
سلام
راستی آیا گزینه ای هست که وقتی تیمی رو بر میداریم اگر باهاش بد نتیجه گرفتیم اخراجمون نکنه؟
من با دورتموند دو فصل بودم و چند تا بازیکن از جوانان آوردم پرورش دادم یهو آخر فصل اخراجم کرد و تمام زحمتام حروم شد

vahidgame
08-11-2012, 16:19
بابا شما ها که همگی اینجوری گند میزنین به کریرتون . یعنی چی مثلا توی رئال مسی و هازارد و کمپانی و گوتز رو اوردی . فکر کنم هر چی بازیکن داشتی دادی اینا رو خریدی که تیمت رو بکنی منتخب جهان ؟

خیلی بی معنی بازی میشه که اول فصل هر چی بازیکن پیر داری بدیش بره از تیم که بازیکنهای مطرح جهان رو بیاری . من که رئال برداشتم رفتم کلی سرچ کردم چندتا بازیکنهای جوون و اینده دار رو جمع کردم و فقط کاکا رو فروختم توی فصل اول . اخرشم 100 میلیون هنوز داشتم . این که Cpu توی نقل و انتقالات ضعف داره که دلیل نمیشه همون فصل اول هر چی بازیکن مطرح تو دنیا هست رو بخری .
سعی کنین تا جایی که میشه مثل فوتبال واقعی رفتار کنین .

اینا رو توی یه فصل نگرفتم و همون طور که توی پستام اشاره کردم برای سه فصل بودش
به نظرم خیلی هم غیر طبیعی نیست و توی فوتبال واقعی هم همچین اتفاقاتی می افته مخصوصا اونم تیمی مثل رئال
ولی خب یه چیزی هم هست اینه که کلا من به نقل و انتقالات علاقه مندم : دی

Arrowtic
08-11-2012, 16:37
توی legendary تیمی منتخب از بهترین بازیکنای تاریخ هم نمی تونن بردهای همچنینی داشته باشن و به طور کلی روی legendary باید در نظر گرفت بازیکنای حریف overall اونا دو برابره :دی
+
در مورد ترکیبی که گذاشتین به نظر من این ترکیب دیگه زیادی هجومیه و ویلشر و گوتزه اصلا نمی تونن زوج خوبی برای هافبک دفاعی باشن به خصوص گوتزه که بیشتر هافبک نفوذی بازی می کنه
من خودم با دو تا هافبک وسط یه هافبک نفوذی جلوی اونا و سه تا مهاجم بازی می کنم ولی با این حال توی دفاع و حمله بالانس دارم و باید حداقل یه هافبک وسط با خصوصیات دفاعی بالا توی تیم باشه

ترکیب من به این صورته:

کاسیاس
کونترائو - کمپانی - راموس - واکر
ویلشر - بوسکتس
گوتزه
رونالدو ------ مسی ------ هازارد

روی نیمکت هم بازیکنایی مثل رویس ، اسکار و نوری شاهین رو دارم که مخصوصا این سه تا رو زیاد بازی میدم و زیاد فرقی با بازیکنای اصلیم ندارن و خیلی وقتا پیش اومده که حتی هازارد و رونالدو رو نیمکت گذاشتم

به نظر من این قابلیت که در ازای خرید بازیکن یه بازیکن میدی خیلی خوبه و از اون میشه خیلی استفاده کرد
مثلا من یادمه جای بازیکنایی مثل کاکا ، مودریچ و دی ماریا تونستم بازیکنایی خیلی خوب بیارم که لازم هم نبود پول زیادی بدم
ولی با این حال خرید مسی کار هر کسی نیست و برای اون پول زیادی دادم : دی

من سرم بره کاکا رو نمیدم : دی
چون تو واقعیت هم واقعا دوسش دارم و بازیکن مورد علاقمه + وقتی اوزیل رو دور نیست یا خسته و مصدومه میبرمش.(اوزیل به مدت مصدوم بود خوب شد ولی هنوز احساس میکردم مثل قبل نیستش و حتی مقابل بارسا کاکا رو تو ترکیب اصلی گذاشتم که 2 تا پاس گلمو داد)
آربلوا رو دادم رفت ولی آباته رو گرفتم.آباته رو دارم کوئنترائو هم که نیمکتمه.
یه سوال:از کجا بدونم حالا که دارم این بازیکنو میدم بهش چه قدر پولم باید روش بدم که قبول کنن؟

موردریچم میخوام بدم بره!

Ramos1367
08-11-2012, 17:25
انگار همه رئال رو برداشتن...چه خبره بابا...
برید تیم کوچیکتر بردارید که بودجه نداشته باشه ببینید اونوقت چیکار می کنید...
من با فیورنتینا تو لیگ دوم شدم و یورولیگ هم قهرمان شدم و جام حذفی هم حذف شدم....همه بازیکنام هم 4-5 تا اورالشون پیشرفت کرد...
بعد برا فصل دوم بهم 29 میلیون بودجه داد!!!!!!!!!!!منم یووتیچ که بهترین بازیکنم بود و 22 سالشه وفصل قبل 50 گل برام زده بود رو مجبور شدم بفروشم البته 88 میلیون....یه دونه هافبک وسطمم 26 میلیون فروختم...
به جا اینا رفتم یه مشت بازیکن جوون خریدم که معروف ترینشون موریل از ادینزه و الشراوی از میلان و دروازبان پرتغال....
الان تو هر پست دو بازیکن دارم که البته همه جوونن و بدون نام و نشون....چند تا بازیکن 17-18 ساله خوب هم دارم که به صورت ذخیره بازیشون میدم..
میانگین سنی تیمم هم فکر کنم کمتر از 22 سال باشه ولی یوونتوس رو تو بازی سوپرکاپ اروپا به راحتی 2-1 بردم البته با تیم ذخیرم...
فکر کنم اینطوری بیشتر حال بده...
تیمهای پی اس جی و منچستر سیتی هم بهم پیشنهاد مربیگری دادن ولی قبول نکردم!!!!!

Behnam_o2
08-11-2012, 17:31
کسی پچو دانلود کرده؟ ما که ازاین لینکای اسکیدرو نتونستیم دان کنم!!!1

Reza31001
08-11-2012, 17:51
من که تو فیفا 12 اون قدر بازیکن دادم و گرفتم که دیگه از خرید بازیکن و درست کردن منتخب جهان زده شدم :sq_11:
الانم تو فصل اول فقط دروگبا رو خریدم به مورینیو هم گفتم زکی! اسین رو میخوام چندتا از بروبچ رو دادم برن قرضی بازی کنن و کلا با همون چلسی آبی بازی میکنم
بازی ها هم که رو 10 دقیقه هر بازی با ترکیب و تعویض و ... 45 دقیقه طول میکشه! ( یک ساعت هم دیده شده:sq_14:)
خلاصه که هنوز به نیم فصل نرسیدم یه جورایی مثل واقعیت؛
دیشب که چلسی واقعا بازی چهارم لیگ قهرمانان رو داشت منم امروز بازی چهارم لیگ قهرمانان رو داشتم با مالاگا :31:

Gregar
08-11-2012, 18:33
این تیم FC Koln هم خوبه ها . بازیکنهای مستعدی داره . با این که تیم ضعیفیه نسبتا اما در مقابل تیمهای بزرگی مثل بایرن و دورتموند کم نمیاره .الان تا نیم فصل باهاش رفتم . بایرن رو توی کاپ 2-1 زدم .

Turok-71
08-11-2012, 19:01
اگه دنبال تیمی بجز رئال و بارسا هستین من پاریسن ژرمنو (PSG) رو معرفی میکنم...ایبرا رسما شده "بولدوزر" این تیم...

با بارسا 3-5-2 بازی میکنم...رو درجه سختی ورلد کلاس جواب میده...اکثر تیمارو لوله میکنم...

vahidreza2007
08-11-2012, 19:02
بچه ها بازی اون مشکل کرش و اروری که داشت تو قسمت کریر ( اگه اشتباه نکنم ) رفع شده و دیگه مشکلی نداره ؟ بعد مدت ها می خوام برای اولین بار کنار پس 2013 فیفا رو هم امتحان کنم .

الان نسخه پی سی مشکلی نداره برای بازی کردن ؟

mohammad_foruzan
08-11-2012, 19:32
سلام چه جوری میشه تو منیچر پولو زیاد کرد

sabar
08-11-2012, 19:34
سلام
راستی آیا گزینه ای هست که وقتی تیمی رو بر میداریم اگر باهاش بد نتیجه گرفتیم اخراجمون نکنه؟
من با دورتموند دو فصل بودم و چند تا بازیکن از جوانان آوردم پرورش دادم یهو آخر فصل اخراجم کرد و تمام زحمتام حروم شد
دادا کسی جواب نمیده؟

mehdi_vsgh
08-11-2012, 19:58
سلام...من بازی ریلودد رو گرفتم و داشتم...فقط کرک رو کپی نکردم
بعد یه اکانت اوریجن از یکی از دوستان خریدم بعد از اینکه خواستم بازی رو اجرا کنم گفت باید 200 مگ اپدیت کنی...اپیدت که کردم بازی اجرا نمیشه....دلیلش چیه؟؟
(وقتی بازی میاد اون اول که checking connection میزنه یه دفعه مپره بیرون از بازی!!)
توضیح اینکه چند باری در حین اپیدت بازی رو اجرا کردم
بازیم الان به ورژن 1.5 اپدیت شده....
نکته دیگه اینکه وقتی میرم تو سایت اوریجن اینو میزنه
Server Error We're very sorry, but we're currently experiencing technical difficulties.
Error: SYS_000001

ایا ربطی داره؟؟؟ تو اینجور مواقع ایا راه حلی هست که حداقل بازی رو غیر انلاین بازی کنیم؟

Ramos1367
08-11-2012, 20:33
بعد یه اکانت اوریجن از یکی از دوستان خریدم بعد از اینکه خواستم بازی رو اجرا کنم گفت باید 200 مگ اپدیت کنی...اپیدت که کردم بازی اجرا نمیشه....دلیلش چیه؟؟
(وقتی بازی میاد اون اول که checking connection میزنه یه دفعه مپره بیرون از بازی!!)
Server Error

We're very sorry, but we're currently experiencing technical difficulties.

ایا ربطی داره؟؟؟ تو اینجور مواقع ایا راه حلی هست که حداقل بازی رو غیر انلاین بازی کنیم؟

من دفعه اول بازی رو از اوریجن دانلود نکردم و همین بازی کرکی رو ریختم و بعد از طریق اوریجن آپدیت کردم و دقیقا همین مشکل شما رو داشتم...اکثرا این مشکل رو داشتن...
اول از همه گرافیکت رو آپدیت کن و دوباره بازی رو اجرا کن ببین چی میشه...البته برا من جواب نداد...
من بازی رو به صورت کامل از خود اوریجن دانلود کردم و مشکلم حل شد...

mehdi_vsgh
08-11-2012, 21:07
یه سوال فایل دانلودی رو کجای کامپویتر میریزه؟ (برای دفعات بعدی؟)

Ramos1367
08-11-2012, 21:29
یه سوال فایل دانلودی رو کجای کامپویتر میریزه؟ (برای دفعات بعدی؟)
جایی که برنامه اوریجن نصب شده می ریزه و اسم پوشش هم فیفا 13 است...توی پروگرم فایل سیستمت...
البته مال من دو پوشه درست کرده یکی origins و یکی هم origin games که فیفا 13 رو ریخته تو origin games

ba maram
08-11-2012, 23:50
سلام دوستان . چطوری میشه به سرور فیفا وصل شد ؟ ( من وایرلس دارم اما وصل نمیشه ) !
راستی من تو CAREER رفتم . یکم راجع به CAREER توضیح میدید ؟ بازیکن میشه خرید و فروش کرد ؟! چطوری ؟(منطورم تو نیم فصل هست )
مرسی

Gregar
09-11-2012, 00:05
Server Error

We're very sorry, but we're currently experiencing technical difficulties.

از این راهها که بری کلی دردسر داره . از اخرش هم باید همون دانلود رو بکنی . من پارسال فیفا 12 رو خواستم اینطوری نصب کنم بعد از یه هفته مجبور شدم همون دانلود رو بکنم که سالمترین نسخه است .

Ramos1367
09-11-2012, 00:09
مرسی
اگه بازیت اصله که از طریق برنامه اوریحن بازی رو دانلود و نصب می کنی و به سرورها وصل میشه...اگه بازیت کرکیه که نمی تونی وصل بشی اصلا...
در مورد خرید و فروش هم اول فصل و وسط وصل می تونی بازیکن خرید و فروش کنی...خیلی راحت..

mehdi_vsgh
09-11-2012, 10:03
ممنون از دوستان که پاسخ دادن.....الان من بازی رو گذاشتم واسه دانلود از اوریجن البته روی لپ تاپ داداشم داره دانلود میکنه.....آیا اگه دانلود تمام شد میتونم فایلهای دانلودی رو منتقل کنم روی کامپیوتر؟؟؟؟ مشکلی تو اجرا پیش نمیاد آیا؟؟؟

ba maram
09-11-2012, 11:08
اگه بازیت اصله که از طریق برنامه اوریحن بازی رو دانلود و نصب می کنی و به سرورها وصل میشه...اگه بازیت کرکیه که نمی تونی وصل بشی اصلا...
در مورد خرید و فروش هم اول فصل و وسط وصل می تونی بازیکن خرید و فروش کنی...خیلی راحت..

بازیم اصلی هست اما وصل نمیشه چرا ؟
اوریحن که تو پستت تایپ کردی یعنی چی ؟ منظورت اورجیناله ؟

RAMB0o0
09-11-2012, 11:36
ممنون از دوستان که پاسخ دادن.....الان من بازی رو گذاشتم واسه دانلود از اوریجن البته روی لپ تاپ داداشم داره دانلود میکنه.....آیا اگه دانلود تمام شد میتونم فایلهای دانلودی رو منتقل کنم روی کامپیوتر؟؟؟؟ مشکلی تو اجرا پیش نمیاد آیا؟؟؟

لازم نبود از ارجین دانلود کنی منم همین مشگل رو داشتم دو تا پوشه هست که باید خود ارجین دانلود کنه یکیش پوشه ساپورت هست و اونیکی پوشه لوکال من گذاشتم این دوتارو خودش دانلود کرد درست شد

siam2010
09-11-2012, 12:09
مشخصات سیستم که بتونه فیفا 13 رو اجرا کنه چنده؟(رم)

Lord Farshad
09-11-2012, 12:14
درود.

دوستان پوزش ، من چند مدتیه توی حال و هوای تاپیک نبودم. میگم هنوز کرک بازی ؛ همون کرک (لودر) اولیه هست یا کرک جدیدی واسش اومده ؟

آپدیتی واسه ی نسخه ی کامپیوتر چطور؟

pouyasony
09-11-2012, 12:22
بچه ها من این کرک جدید رو از سایت سافت 98 گرفتم ریختم با کمال تعجب بازیم خیلی قشنگتر و گرافیکی تر شده چمن ها واقعی تر شدن و اصلا لگ نمیزنه فقط تو کریر مود اسم تیمارو نمینویسه

Gregar
09-11-2012, 12:29
خوب دیشب اپدیت رو دانلود کردم . همه اش همون فایلهای دیتا بود که اپدیت شده بود و کرک جدید 64 مگی .

بعد از نصب یه چندتا بازی زدم و تغییر انچنانی توی گیم پلی حس نکردم اما فکر میکنم کمی بازی روون تر شده بود و همچنین حرکات و گل های cpu منطقی تر . دیگه cpu مثل قبل نبود که به هیچ وجه اشتباه نکنه و اشتباهش زیاد بود . البته توی world class کریر بود . یه چندتا بازی معمولی لجندری هم زدم که باز هم حس میکردم بازی روون تر شده و cpu منطقی تر .
البته هنوز خیلی بازی نکردم که ببینم دقیقا درسته یا نه . یه چندتا بازی هم که با تیمهای مختلف و قدرتهای مختلف زدم حس کردم که بازی با اون تیمها طبیعی تر شده . یعنی دیگه تیم های ضعیف خیلی مثل رئال و بارسا بازی نمیکنن . اما هوش مصنوعی هم کمی بهتر شده بود . نمیدونم چرا اول پست نوشتم تغییری حس نکردم . در واقع تغییرات انچنان موقع بازی به چشم نمیان .

mohammad_foruzan
09-11-2012, 12:54
سلام چه جوری میشه تو منیچر پولو زیاد کرد
یکی کمک کنه مرسی

mehdi_vsgh
09-11-2012, 13:27
لازم نبود از ارجین دانلود کنی منم همین مشگل رو داشتم دو تا پوشه هست که باید خود ارجین دانلود کنه یکیش پوشه ساپورت هست و اونیکی پوشه لوکال من گذاشتم این دوتارو خودش دانلود کرد درست شد

خوب من که نمیتونم تعیین کنم کدوم فولدر دانلود بشه!!!
الان گذاشتم کامل دانلود شه که دیگه کاملا خیالم راحت باشه!!
فقط نگرانیم یه چیزه اونم اینکه چون دارم تو لپ تاپ دانلود میکنم اگه فولدر بازی رو بعد از دانلود به کامپیوترم منتقل کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟؟

Lord Farshad
09-11-2012, 13:59
این پست ما موند آخر صفحه ی قبل :

درود.

دوستان پوزش ، من چند مدتیه توی حال و هوای تاپیک نبودم. میگم هنوز کرک بازی ؛ همون کرک (لودر) اولیه هست یا کرک جدیدی واسش اومده ؟

Ramos1367
09-11-2012, 14:03
درود.

دوست عزیز هم آپدیت اومده و هم کرک جدید...این چند صفحه قبل رو بخونی متوجه میشی...

خوب دیشب اپدیت رو دانلود کردم . همه اش همون فایلهای دیتا بود که اپدیت شده بود و کرک جدید 64 مگی .

بعد از نصب یه چندتا بازی زدم و تغییر انچنانی توی گیم پلی حس نکردم اما فکر میکنم کمی بازی روون تر شده بود و همچنین حرکات و گل های cpu منطقی تر . دیگه cpu مثل قبل نبود که به هیچ وجه اشتباه نکنه و اشتباهش زیاد بود . البته توی world class کریر بود . یه چندتا بازی معمولی لجندری هم زدم که باز هم حس میکردم بازی روون تر شده و cpu منطقی تر .
البته هنوز خیلی بازی نکردم که ببینم دقیقا درسته یا نه . یه چندتا بازی هم که با تیمهای مختلف و قدرتهای مختلف زدم حس کردم که بازی با اون تیمها طبیعی تر شده . یعنی دیگه تیم های ضعیف خیلی مثل رئال و بارسا بازی نمیکنن . اما هوش مصنوعی هم کمی بهتر شده بود . نمیدونم چرا اول پست نوشتم تغییری حس نکردم . در واقع تغییرات انچنان موقع بازی به چشم نمیان .
این همون چیزیه که من می گفتم...بعد از آپدیت ها واقعا بازی طبیعی تر شده...

reza.8
09-11-2012, 14:04
سه تا آپدیت رایان گیم رو نصبیدید؟

Ramos1367
09-11-2012, 14:09
بازیم اصلی هست اما وصل نمیشه چرا ؟
اوریحن که تو پستت تایپ کردی یعنی چی ؟ منظورت اورجیناله ؟
دوست عزیز روی کامپیوتر بازی می کنی یا کنسول؟
روی کامپیوتر باید برنامه اوریجن داشته باشی ولی روی کنسول نمیخواد..

jr07
09-11-2012, 14:17
مثل این که لینک آپدیت مشکل داره
لینک تورنت و بدون مشکل آپدیت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] itle=[kat.ph]fifa.13.update.1.5.reloaded ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

soheilnouri
09-11-2012, 14:17
من ابدیت ها رو تا الان همه رو نصب کردم...بازی به بازی بهتر و باگ ها کمتر شده...چهره بازیکنان هم گویا عوض میشه؟مثل سرخیو راموس

251251
09-11-2012, 14:24
دوستان من 3 تا آپدیت رو نصب کردم ولی تغییر خاصی رو تو بازی ندیدم !

1 ) از کجا میشه فهمید که آپدیت های بازی نصب شده و ممشکلی بابت نصب وجود نداره !؟
2 ) من پوشه ی نصب آپدیت ها رو همون مسیر پوشه ی بازی انتخاب کردم ( C:/GAMES/FIFA13 ) . آیا همین درسته یا من هم باید ORIGIN رو دانلود کنم و آپدیت ها رو توی اون نصب کنم !!!!!!؟
3 ) بعد از نصب آپدیت ها باید با Fifa Setup بازی رو بالا بیاریم یا با خود آیکون FIFA 13 واقع در پوشه ی اصلی ؟

reza.8
09-11-2012, 15:55
کسی لینک مستقیمی از این آپدیت 1.5 گیگی نداره؟؟

B3HZ@D
09-11-2012, 16:17
یکی از دوستان توی این تاپیک توی رپیدباز مستقیم کرده و گذاشته

mehdi_vsgh
09-11-2012, 16:28
کسی هنوز جواب اصلی سوال مارو نداد؟!!

فقط نگرانیم یه چیزه اونم اینکه چون دارم تو لپ تاپ دانلود میکنم اگه فولدر بازی رو بعد از دانلود به کامپیوترم منتقل کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟؟

Ramos1367
09-11-2012, 16:32
کسی هنوز جواب اصلی سوال مارو نداد؟!!
قاعدتا نباید مشکلی پیش بیاد...ولی مطمئن هم نیستم...

mehdi_vsgh
09-11-2012, 18:21
قاعدتا نباید مشکلی پیش بیاد...ولی مطمئن هم نیستم...

شما یعنی هروقت ویندوز عوض میکنید بازی رو از نو مجدد دانلود میکنید؟؟؟؟

Ramos1367
09-11-2012, 20:02
شما یعنی هروقت ویندوز عوض میکنید بازی رو از نو مجدد دانلود میکنید؟؟؟؟
خب هنوز ویندوز عوض نکردم...
حتما برای اجرای بازی کارت گرافیکت رو آپدیت کن چون اگه نکنی کرش می کنه...

mehdi_vsgh
09-11-2012, 20:09
خب هنوز ویندوز عوض نکردم...
حتما برای اجرای بازی کارت گرافیکت رو آپدیت کن چون اگه نکنی کرش می کنه...

ممنون
یکی از دوستان که این موضوع رو تا به حال تست کرده به ما جواب بده که ایا با هربار تعویض ویندوز باید بازی رو کامل مجدد دانلود کنیم؟؟؟؟ یا نه؟؟؟

----------
کارت گرافیکم کاملا اپدیت هست.....

ba maram
09-11-2012, 22:11
دوست عزیز روی کامپیوتر بازی می کنی یا کنسول؟
روی کامپیوتر باید برنامه اوریجن داشته باشی ولی روی کنسول نمیخواد..

روی کامپیوتر هست.راه حل مشکلم چیه ؟! (کانکت نمیشه به سرور)

B3HZ@D
09-11-2012, 22:37
ممنون
یکی از دوستان که این موضوع رو تا به حال تست کرده به ما جواب بده که ایا با هربار تعویض ویندوز باید بازی رو کامل مجدد دانلود کنیم؟؟؟؟ یا نه؟؟؟

----------

نه دوست عزیز نیازی به دانلود دوباره نیست . مگه میشه همچین چیزی که بعد هر نصب ویندوز دوباره بازی رو دانلود کنی.

Kamyar_AnathemA
09-11-2012, 22:52
ممنون

----------

دانلود که کردی تو یک درایو غیر از درایو ویندوز باشه
دیگه بعد از تعویض ویندوز نیازی به دانلود نیست

axilbam
09-11-2012, 22:57
سلام
دوستانی که فیفا 13 رو بازی کردن بگن فیفا هم مثل پی اس 13 کم هیجانه؟
گزارش گر پی اس خیلی خنکه ، صحنه آهسته هاشم واقعی نیست تنده بیشتر،کلا تو حال هوای واقعیت نمیبره آدمو میخام بدونم فیفا چطوره؟

alone_boy
09-11-2012, 23:38
من الان نخوام دیماریا رو بفروشم باید کیو ببینم؟!
با اینکه خودش میگفت میرم ولی هر پیشنهادی میومد رد میکردم تا اینکه مدیریت گفت با فلان قیمت فروختیمش
منم اینجا به عنوان سرمربی تیم...بله دیگه : دی

3RiaLbaZ
10-11-2012, 01:28
خوبی فیفا 13 (نسبت به 12)اینه که بازیکنا کمتر محدودن، هر چقدر خوب بازی کنی باهاشون بیشتر پیشرفت می کنن
ترکیبم تو فصل چهار:
(gk)کاسیاس -91
(cb)هوملز-90
(cb)راموس-91
(rb)آباته-85
(lb)گرک بایل -93
(cm)ویدال-88
(cm)ویلشر-90
(rm)الشراوی -86
(lm)هازارد-93
(amf)گوتز-91
(st)آگوئرو- 93
کریس رونالدو هم 95 بود دادم بارسا باهاش حال کنه :)))))))) - دی ماریا هم دادم بهشون قوی شن :))
آگوئرو فوق العادست!!! (شوت پاور 97-اکسلریشن97-دریبل97-فینیشینگ98-کنترل 98- تو یه فصل 50 تا گل تو لیگ می زنم باهاش :)) )

B3HZ@D
10-11-2012, 04:45
البته این که هر چقدر خوب بازی کنی پیشرفت میکنن , درست نیست .
هر بازیکنی پتانسیل اون حدی داره و تا یک سطح بخصوصی رشد میکنن . بعضی بازیکنان هستن که خودت رو بکشی تا آورال 80 بیشتر پیشرفت نمیکنن.
بعضی هم هستن که تا 90 یا بالاتر پیشرفت میکنن . برای همه بازیکنان سطح پتانسیل مخصوصی تعریف شده.

saeedsh7j
10-11-2012, 09:49
سلام
دوستانی که فیفا 13 رو بازی کردن بگن فیفا هم مثل پی اس 13 کم هیجانه؟
گزارش گر پی اس خیلی خنکه ، صحنه آهسته هاشم واقعی نیست تنده بیشتر،کلا تو حال هوای واقعیت نمیبره آدمو میخام بدونم فیفا چطوره؟

تفاوت pes با fifa مثل پراید با بنز . خودت دیگه تا اخرشو بخون...

nasrGod
10-11-2012, 10:56

H 2 H
10-11-2012, 12:26

باید وصل بشی به محیط لایو و بعد ورود به بازی... خودش پیغام آپدیت رو میده... سی دی اوریجینال هم نداشتی مشکلی نیست فقط احتمالا آنلاین پس یا اکانت گلد میخوای !!! اینشو دقیق نمیدونم .

stealer
10-11-2012, 15:20
اقا یه سوال چه جوری میتونی ببینی پتانسیل بازیکنت واسه رشد چقدره؟
یکی کامل توضیح بده

B3HZ@D
10-11-2012, 16:48
به این سایت برین . از فهرست لیگ ها هر تیمی رو که میخواین انتخاب و بازیکن مورد نظرتون رو نگاه کنید .
قسمتی که اطلاعات بازیکن که مربوط به آورال و موارد دیگه میشه , پایین ترین قسمت یک گزینه هست به اسم Potential که نهایت پیشرفت بازیکن شما رو نمایش میده.
یا این که از طریق نرم افزار DB editor میتونین از طریق فایل دیتابیس پتانسیل بازیکنان رو بررسی کنید . توی خود بازی نمیدونم همچین گزینه ای داره یا نه ؟!

soheilnouri
10-11-2012, 17:06
باید وصل بشی به محیط لایو و بعد ورود به بازی... خودش پیغام آپدیت رو میده... سی دی اوریجینال هم نداشتی مشکلی نیست فقط احتمالا آنلاین پس یا اکانت گلد میخوای !!! اینشو دقیق نمیدونم .

انلاین بسس نمیخاد ولی اکانت گلد میخاد که میتونی به شیوه ی مدرن مجانی تا 14 روز داشته باشی گلد رو...

mehdi_vsgh
10-11-2012, 19:32
سلام مجدد
اقا بالاخره بازی دانلود شد و از لپ تاپ کپی کردم تو کامپیوتر...بار اول بازی اجرا شد به خوبی....اما بعد از اینکه یه بار سیستم رو خاموش و روشن کردم دیگه بازی اجرا نمیشه!!! (پیغامی که میده یعنی بازی هنوز ریلیز نشده وباید تا ریلیز بازی صبر کنید!!!!!!!)
نکته مهم اینه که اوریجن در حالت افلاین هست هرچی میزنم انلاین!! انلاین نمیشه!!!!و همش تو حالت افلاین باقی مونده!!!!

اوریجن را پاک کردم مجدد نصب کردم اینبار حتی به اوریجن هم وصل نمیشم میگه
you must be online when logging in for the first time

منظورش چی هست؟؟؟؟؟؟؟
دارم واقعا کلافه میشم!!

khelane
10-11-2012, 20:35
واقعا فیفا معرکه هست از هرلحاظ بگید بنده فقط ان بازی میکنم واقعا ترکونده فقط یه مشکل هست که خیلی اذیت میکنه اونم هنگ های زیاد وقتی میخواد بره تو بازی در ارنا گیر میکنه یا تو منو ها هنگ میکنه طوری که یا باید از بازی خارج شد یا بعضی مواقع کنسول هنگ میکنه تو فروم های خارجی هم همین مشکل رو دارند همه یه اپدیت 25 مگی داد بیرون خیر سرش ea که درست شه خداشاهده اون شب دوبرابر شد اصلا اون شب زود تر از همیشه رفتم خوابیدم
لطفا خبری از برطرف شدن هنگ و این جور مشکل شد اینجا بزارید خیلی ممنون میشم
با سپاس

stealer
10-11-2012, 20:35
اقا ببخشید میشه لینک دانلود این نرم افزارو بدین؟
هر چی میگردم دنبالش پیدا نمیشه:((

meysad
10-11-2012, 20:38
سلام . من یه سری فیس دانلود کردم اما نمیدونم چجوری وارد بازی کنم . مثلا راموس رو . خیلی ضایعست با اون موهای بلندش

Arrowtic
10-11-2012, 20:59
دوستان گفتن که گویا یه سری لینک جدید داده اسکیدرو به عنوان بازی فول به همراه آپدیت.این آپدیت مشکل کریر مود که کرش میشد رو برطرف کرده؟

Arrowtic
10-11-2012, 21:46
یکی از دوستان(فکر کنم وحید : دی) گفتش که 4-3-3 حمله ای با رئال بازی میکنه.منم از اونجایی که تو بازی های قبلیم (5 تا بازی) بعد از بازی سوم گویا دستم خونده شده بود و رونالدو و دیماریا که نقش کلیدی در حملات داشتن کاملا پرس بودن تصمیم گرفتم با این سیستم اینبار برم جلو.
فینال سوپرکاپ,بازی اول رو توی سانتیاگو مقابل بارسا 2-2 کرده بودیم و بازی دوم نقش کلیدی داشت.با این 4-3-3 (از راست به چپ بخونید!) رفتم تو بازی و قشنگ هم Messi و رفقا رو ManMarking روشون زدم و توی نیمه اول با زیبا ترین تاکتیک بازیم(شوت از راه نه خیلی دور و نه خیلی نزدیک) 2 تا گل زدم!(از قصد تیمو شوت زن ساختم و کلا همه بازیکنام میتونن شوتای راه دور عالی بزنن) توی نیمه دوم هم به دلیل این Man Marking نتونستن کاری کنن(آباته اینیستا رو قفل کرده بود!) و بالاخره قهرمانیو گرفتم با 2-0!

در کل 2 تا پیشنهاد:
1.آباته رو بگیرید : دی
2.هر چند بازی یه آنالیز کنید تیمتون ببینید قدرتش کجاست و ترکیب عوض کنید.من دیدم شوت زنیم خیلی خوبه با این تیمم و اومدم سیستمی گذاشتم که همیشه موقعیت شوت برای رونالدو و بنزما فراهمه!(گاهیم دیماریا که معمولا گل نمیزنه!)

sabar
10-11-2012, 22:21
سلام
دوستانی که میگن سی پی یو رو راحت میبرن آیا موقع تنظیمات اینهایی که من آبی کردم رو میرن و بعد برن تو بازی
به نظر من اگر با این تنظیمات برید تو کرر مود بازی خیلی سختتر میشه

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidbehzadi
10-11-2012, 22:28
با سلام من که به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارم چه ...به سرم کنم اگه امکانش هست کسی ادرسی فروشگاهی رو معرفی کنه که اخرین اپدیتها و کرک جدیده رو تهیه کنیم سریع جواب بدید بت تشکر.
hamidbehzadi1368@gmail.com

Gregar
10-11-2012, 22:35
سلام
دوستانی که میگن سی پی یو رو راحت میبرن آیا موقع تنظیمات اینهایی که من آبی کردم رو میرن و بعد برن تو بازی
به نظر من اگر با این تنظیمات برید تو کرر مود بازی خیلی سختتر میشه

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر نمیکنم فرقی بکنه . چون این تنظیمات اولش فقط باعث میشه به صورت پیش فرض درجه سختی و بقیه چیزای واسه بازیت در نظر گرفته بشه که میشه بعدا عوضش کرد . من همون بالاترین درجه اش رو اول انتخاب کردم .

یکی از دوستان(فکر کنم وحید : دی) گفتش که 4-3-3 حمله ای با رئال بازی میکنه.منم از اونجایی که تو بازی های قبلیم (5 تا بازی) بعد از بازی سوم گویا دستم خونده شده بود و رونالدو و دیماریا که نقش کلیدی در حملات داشتن کاملا پرس بودن تصمیم گرفتم با این سیستم اینبار برم جلو.
فینال سوپرکاپ,بازی اول رو توی سانتیاگو مقابل بارسا 2-2 کرده بودیم و بازی دوم نقش کلیدی داشت.با این 4-3-3 (از راست به چپ بخونید!) رفتم تو بازی و قشنگ هم Messi و رفقا رو ManMarking روشون زدم و توی نیمه اول با زیبا ترین تاکتیک بازیم(شوت از راه نه خیلی دور و نه خیلی نزدیک) 2 تا گل زدم!(از قصد تیمو شوت زن ساختم و کلا همه بازیکنام میتونن شوتای راه دور عالی بزنن) توی نیمه دوم هم به دلیل این Man Marking نتونستن کاری کنن(آباته اینیستا رو قفل کرده بود!) و بالاخره قهرمانیو گرفتم با 2-0!

در کل 2 تا پیشنهاد:
1.آباته رو بگیرید : دی
2.هر چند بازی یه آنالیز کنید تیمتون ببینید قدرتش کجاست و ترکیب عوض کنید.من دیدم شوت زنیم خیلی خوبه با این تیمم و اومدم سیستمی گذاشتم که همیشه موقعیت شوت برای رونالدو و بنزما فراهمه!(گاهیم دیماریا که معمولا گل نمیزنه!)

کدوم 4-3-3 رو میگی ؟ منظورم اسمش توی فرمیشن چیه .

hamidbehzadi
10-11-2012, 22:52
با سلام من که به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارم چه ...به سرم کنم اگه امکانش هست کسی ادرسی فروشگاهی رو معرفی کنه که اخرین اپدیتها و کرک جدیده رو تهیه کنیم سریع جواب بدید با تشکر.
hamidbehzadi1368@gmail.com

saminem
10-11-2012, 23:37
این صحنه های شادی پس از گل رو نمیشه درست کرد ؟!! آخه همش از دور نشون میده !!!!!!!!!!؟

B3HZ@D
10-11-2012, 23:50
نه . کلا توی نسخه جدید شادی بعد از گلها رو از دور نشون میده که باعث اعتراض همه شده ! :sq_11:

saminem
10-11-2012, 23:55
کاش یه پچی آپدیتی چیزی بیاد اینو درست کنه! :sq_5:

Gregar
11-11-2012, 00:45
بالاخره بعد از مدتی تونستم مچ Cpu رو توی تقلب بگیرم و ازش سریع فیلم بگیرم . به شدت توی این فیلم واضحه که داره تقلب میکنه .

بازیکن حریف واسه یارش توی محوطه جریمه سانتر میکنه اما کاملا معلومه که یار من توپ رو دفع میکنه و بازیکن حریف عقب تر از منه . همینطور هم میشه و توپ به بازیکن من میرسه .
منتهی به جای اینکه توپ دور بشه بدون اینکه حتی با بازیکن حریف تماس داشته باشه توپ میره به سمت دروازه . انگار که حریف با سر تونسته توپ رو بزنه . وقتی هم که گل شد گل به اسم همون که نتونست سر بزنه ثبت شد . در ضمن اون بازیکن حریفه که سرش ، رو به دروازه میچرخه موقع هد زدن جوری که معلوم میشه اون هد زده .
اشتباه cpu یا باگ نیست که گل به اسم حریف ثبت میشه . چون خودش گل رو زده منتهی با یه کله نامرئی دیگه . من همون لحظه موقع گل خوردن از اون زاویه نتونستم تخیص بدم . اما اخر بازی که رفتم دیدم از نزدیک کاملا معلوم بود .
خداییش از اون تقلبها بود دیگه .

من موندم واقعا این cpu به چه قیمتی میخواد بازی رو توی 10 دقیقه اخر ببره . کل بازی من دروازه اش رو به توپ بستم اما این تک موقعیتش اینطوری گل میشه .

خیلی جالبه . خودتون ببینین :

Arrowtic
11-11-2012, 07:01
@Gregar
4-3-3 Attack

rose_cute720
11-11-2012, 10:39
یکی توضیح میده تو ترکیب work rate تو دفاع و حمله رو بر چه اساسی باید تنظیم کرد ؟ اصلا" چه تاثیری تو بازی میذاره ؟

soheilnouri
11-11-2012, 12:35
یکی توضیح میده تو ترکیب work rate تو دفاع و حمله رو بر چه اساسی باید تنظیم کرد ؟ اصلا" چه تاثیری تو بازی میذاره ؟

در خصوص اين سوالي كه گفتين خب مسلما خيلي تاثير داره..شما تصور كن كه دو مدافع كناري داري...يكي راست و يكي چپ...مدافه راستت يك مدافع راستي هستش كه ويژگي هاي دفاعي اش خيلي بيشتر از هجوميشه..مثل خاوير زانتي كه همه ميدونيم tackling و marking واز همه مهمتر interception بالايي داره..interception ياهمون anticipation كه به ويژگي اطلاق ميشه كه بازيكنان ميتونن پاس هاي حريف رو بازيخوني كنه..خب از بحث دور نشيم.خاير زانتي مسلما نميتونه اونقدي كه در پست دفاع راست در دفاع كارايي داشته باشه تو فاز هجومي هم موثر باشه پس defending work rate ش يشه high و ًattacking workrate شً ميشه low يا بهتره medium باشه...

حالا عكس اين داستانم هست.يكي مثل مارسلو يا دني الوس كه كلا تو فاز هجومي موثرتر و قوي ترند صدر در صد attaking work rate شون بايد باتر از defending work rate باشه

Ramos1367
11-11-2012, 12:38
ورک ریت قابلیت حرکت بازیکن برای دفاع و حمله رو نشون میده...
مثلا وقتی برای یه دفاع قابلیت دفاع رو روی high وقابلیت حمله رو روی low میزاری این دفاع بیشتر روی دفاع تمرکز می کنه و در حملات معمولا شرکت نمی کنه...
برای بازیکن های دیگه هم به همین صورته...
من معمولا برا دفاع کناری هام هر دو رو روی high می زارم و باعث میشه هم تو دفاع و هم تو حمله شرکت کنن که باعث میشه همیشه بیشتر از بقیه خسته باشن...
یه چیزی تو همین مایه هاست..
دوستمون تو پست بالا هم توضیح داده البته شما خودتون می تونید مشخص کنید که چطور باشه مثلا من مدافعینی داشتم که میل هجومیشون زیاد بود و به ضررم شده بود منم ورک ریتشون رو دفاعی کردم که بیشتر دفاع کنن...

nasrGod
11-11-2012, 13:42
انلاین بسس نمیخاد ولی اکانت گلد میخاد که میتونی به شیوه ی مدرن مجانی تا 14 روز داشته باشی گلد رو...
خوب برم تو لایو و فیفا رو آپدیت کنم من تازه ایکس باکس خریدم خواهشن کمی ساده تر بگید واسه آپدیت فیفا چکار باید بکنم
ممنون

farhad07
11-11-2012, 14:05
بالاخره بعد از مدتی تونستم مچ Cpu رو توی تقلب بگیرم و ازش سریع فیلم بگیرم . به شدت توی این فیلم واضحه که داره تقلب میکنه .

بازیکن حریف واسه یارش توی محوطه جریمه سانتر میکنه اما کاملا معلومه که یار من توپ رو دفع میکنه و بازیکن حریف عقب تر از منه . همینطور هم میشه و توپ به بازیکن من میرسه .
منتهی به جای اینکه توپ دور بشه بدون اینکه حتی با بازیکن حریف تماس داشته باشه توپ میره به سمت دروازه . انگار که حریف با سر تونسته توپ رو بزنه . وقتی هم که گل شد گل به اسم همون که نتونست سر بزنه ثبت شد . در ضمن اون بازیکن حریفه که سرش ، رو به دروازه میچرخه موقع هد زدن جوری که معلوم میشه اون هد زده .
اشتباه cpu یا باگ نیست که گل به اسم حریف ثبت میشه . چون خودش گل رو زده منتهی با یه کله نامرئی دیگه . من همون لحظه موقع گل خوردن از اون زاویه نتونستم تخیص بدم . اما اخر بازی که رفتم دیدم از نزدیک کاملا معلوم بود .
خداییش از اون تقلبها بود دیگه .

من موندم واقعا این cpu به چه قیمتی میخواد بازی رو توی 10 دقیقه اخر ببره . کل بازی من دروازه اش رو به توپ بستم اما این تک موقعیتش اینطوری گل میشه .

خیلی جالبه . خودتون ببینین :

دیدم کاملا درسته بازیکن خودت توپ به سرش خورد رفت تو دروازه تقلبی در کار نبود.

soheilnouri
11-11-2012, 18:29
خوب برم تو لایو و فیفا رو آپدیت کنم من تازه ایکس باکس خریدم خواهشن کمی ساده تر بگید واسه آپدیت فیفا چکار باید بکنم
ممنون

خودش اتوماتيك ازت ميبرسه كه ابديت ميخاي يا نه..توهم ميكي بلههههههههه:))

moh3en_sh
11-11-2012, 20:01
بعضی وقتا دارم بازی میکنم یهو بازی هنگ میکنه مجبور میشم ایکس باکسو ریستارت کنم،اصلا اعصابمو به هم ریخته:sq_10:برنرمکسم هست بازیم.
کسی میدونه مشکل چیه؟

Gregar
11-11-2012, 20:51
دیدم کاملا درسته بازیکن خودت توپ به سرش خورد رفت تو دروازه تقلبی در کار نبود.

:sq_2:
نه عزیزم توپ به سر بازیکن من نخورد . اینطوری دیده میشه . بازیکن حریف توپ رو داره با سر میزنه . کاملا حالت سر زدنش معلومه که داره به سمت دروازه هد میزنه منتهی کله اش به هیچ عنوان به توپ نمیخوره . مثل اینکه داره هوا رو میزنه . بازیکن من هم اگه توپ بهش میرسید دورش میکرد . در حالی که داره تعادلش رو از دست میده و نمیتونه با سر بزنه .
چند بار تا حالا شده بازیکنتون به جای اینکه توپ رو دور کنه با پشت سرش بزنه تو گل خودی ؟ از این اشتباه ها تو فیفا نداریم . مثل کارتون فوتبالیستها که ایشی زاکی اومد توپ رو دور کنه زد تو دروازه خودی . تازه اینجا گل هم به اسم حریف نوشته شد وگرنه گل به خودی حساب میشد . تقلب که خیلی واضحع توی این فیلم . چجوری میگی بازیکن خودم داره میزنه .

این فیلم رو باید بفرستم کمیته فنی فیفا که سه امتیاز از دست رفته من رو برگردونن

B3HZ@D
12-11-2012, 03:02
دوستان کسی لینک دانلود آپدیت 1.5 ریلودد رو نداره ؟! فقط آپدیت رو میخوام و نمیخوام که کل بازی رو از اول بذارم دانلود بشه !
ممنون

reza.8
12-11-2012, 09:36
واقعا عجیبه الان اگه آپدیت پیس بود همه سایتا و افراد میذاشن...تو انجمن کسی لینک مستقیم نمیکنه؟؟

alone_boy
12-11-2012, 09:43
دوستان کسی لینک دانلود آپدیت 1.5 ریلودد رو نداره ؟! فقط آپدیت رو میخوام و نمیخوام که کل بازی رو از اول بذارم دانلود بشه !
ممنون
اونی که سایت اسکیدرو گذاشته و حجمش 2 گیگه مگه فقط آپدیتش نیست؟
اگه کل بازیه که منم دانلودش نکنم

hamidbehzadi
12-11-2012, 09:58
یه مرد پیدا نشد مارو راهنمایی کنه؟

soheilnouri
12-11-2012, 10:59
ضربه ی ازاد زدن تو این بازی کلا خیلی سخته...خیلی کم پیش میاد که بتونم گل بزنم با اینکه همه دقت رو تو صرف این کار انجام میمد....

Dark Soul
12-11-2012, 11:34
یه مرد پیدا نشد مارو راهنمایی کنه؟
جنس نایاب میخوای !

با سلام من که به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارم چه ...به سرم کنم اگه امکانش هست کسی ادرسی فروشگاهی رو معرفی کنه که اخرین اپدیتها و کرک جدیده رو تهیه کنیم سریع جواب بدید با تشکر.
سلام
اگه فروشگاهی پیدا نکردی...لینک دانلودشونو پیدا کن بده یک کافی نت برات دانلود کنه.
در ضمن هیچ وقت ادرس ایمیلتو به این شکل جایی ننویس.

saminem
12-11-2012, 11:44
اونی که سایت اسکیدرو گذاشته و حجمش 2 گیگه مگه فقط آپدیتش نیست؟
اگه کل بازیه که منم دانلودش نکنم

کل بازی هست

liverpooli
12-11-2012, 11:52
سلام دوستان.
چطوری میشه تنظیمات گیم پد رو عوض کرد؟توی کدوم قسمت باید برم؟

mehdi_vsgh
12-11-2012, 17:59
سلام...اقا یه توضیحات و اموزشی برای بخش اولتیمیت هست یا نه؟؟؟ شدیدا نیازمندیم ببینم چطوریاس؟؟؟:دی

khelane
12-11-2012, 20:07
سلام...اقا یه توضیحات و اموزشی برای بخش اولتیمیت هست یا نه؟؟؟ شدیدا نیازمندیم ببینم چطوریاس؟؟؟:دی

برای بار اول بری خودش واسط همه چیز رو میگه عزیز اصلا نمیخواد اموزش ببینی تو نت وقتی برای بار اول تیم درست میکنی همه نکات رو بهت گوش زد میکنه مثل برای بازیکن خریدن خودش بهت میگه چقدر داری که بازیکن بخری بنا به پولت میتونی بازی کن بخری بعد از اون یه بازی رو بهت میده انجامش دادی میای تو منو بازم راهنماییت میکنه یه زره دقت میخواد

mehdi_vsgh
12-11-2012, 21:47
برای بار اول بری خودش واسط همه چیز رو میگه عزیز اصلا نمیخواد اموزش ببینی تو نت وقتی برای بار اول تیم درست میکنی همه نکات رو بهت گوش زد میکنه مثل برای بازیکن خریدن خودش بهت میگه چقدر داری که بازیکن بخری بنا به پولت میتونی بازی کن بخری بعد از اون یه بازی رو بهت میده انجامش دادی میای تو منو بازم راهنماییت میکنه یه زره دقت میخواد

خوب مشکل اینجاست که من اکانت رو به صورت دست دوم خریدم...قبلا اون بنده خدا بازی کرده بود نصفه و نیمه بودش بخش اولتیمیت....(یعنی بخش اموزش رو رد کرده بود)
حالا چطور میتونم دوباره برگردونم به حالت اولش؟؟؟ که بتونم اموزش رو ببینم؟

soheilnouri
12-11-2012, 23:28

وهاب جون مشکل اینه که اون قسمتی که میخای ترکیب بچینی و هر هفته میگه که این بازیکن قرارداد نداره رو اعصابه...اصن نمیدونم چجوریم میشه تمدید کرد...اونا رو میندازم بیرون و میرم سراغ بازیکن جدید...دیگه نمیتونم بازیکن جدید و مجانی بیدا کنم....ایناش خیلی رو اعصابه.....

EngineeR EhsaN
13-11-2012, 09:31
دوستان حتما بازی رو یه بار با ویندزو 8 امتحان کنید واقعا عالیه کیفیت بازی فوقالعاده میشه!! من رو ویندوز 7 لگ داشتم ولی الان بدون هیچ لگی و با بهترین کیفیت بازی میکنم

Ramos1367
13-11-2012, 10:31
وهاب جون مشکل اینه که اون قسمتی که میخای ترکیب بچینی و هر هفته میگه که این بازیکن قرارداد نداره رو اعصابه...اصن نمیدونم چجوریم میشه تمدید کرد...اونا رو میندازم بیرون و میرم سراغ بازیکن جدید...دیگه نمیتونم بازیکن جدید و مجانی بیدا کنم....ایناش خیلی رو اعصابه.....
دوست عزیز برا اینکه بازیکنت از دستت نره باید بری و Contract بخری و به بازیکنت بدی تا قراردادش تمدید بشه...اینطوری لازم نیست که هی بازیکن بخری...معلومه آموزش رو درست دقت نکردی

pouyasony
13-11-2012, 12:45
دوست حتما بازی رو یه بار با ویندزو 8 امتحان کنید واقعا عالیه کیفیت بازی فوقالعاده میشه!! من رو ویندوز 7 لگ داشتم ولی الان بدون هیچ لگی و با بهترین کیفیت بازی میکنم
تایید میشه

Gregar
13-11-2012, 14:23

باید بری توی قسمت Trading بازی و اونجا قرار دادها رو سرچ کن . توی پکهای اماده هم پیدا میشه . قرار داد هم تا دلت بخواد زیاده .

دوست حتما بازی رو یه بار با ویندزو 8 امتحان کنید واقعا عالیه کیفیت بازی فوقالعاده میشه!! من رو ویندوز 7 لگ داشتم ولی الان بدون هیچ لگی و با بهترین کیفیت بازی میکنم

اره کیفیت و گرافیک بازی بهتر میشه . البته من نه توی 7 و نه توی 8 لگ نداشتم .

ولی همین امروز 8 رو پاک کردم و دوباره 7 ریختم چون به شدت با بعضی بازی ها و برنامه ها نمیسازه فعلا و باید به چندوقتی صبر کرد . فیفا از معدود بازی هایی بود که اجرا میشد و کیفیتش بهتر شده بود .
یه جنگهای صلیبی رو اجرا کردم که به شدت لگ داشت . LOL که اصلا به سرور وصل نمیشد . Street Fighter x Tekken هم که کلا اجرا نشد . نود 32 هم مشکل دسترسی به چندتا فایل رو داشت . فیفا فکر کنم چون نصبی نبود مشکل خاصی واسش پیش نیومد .

soheilnouri
13-11-2012, 15:23
gergar عزیزم یه سوال....این بک ها رو باید با اون سکه هایی((کویین))خرید که معمولا بعد از هر فعالیتی تو فیفا لایو به ادم میدن؟

farryad
13-11-2012, 15:37
امروز بازی رو گرفتم.
این fifa origin دیگه چیه دهن ما رو صاف کرد.مگه کرک نشده بازی؟
اگه شده لینکشو لطف کنین.
با تشکر

Gregar
13-11-2012, 15:55
gergar عزیزم یه سوال....این بک ها رو باید با اون سکه هایی((کویین))خرید که معمولا بعد از هر فعالیتی تو فیفا لایو به ادم میدن؟

اره سهیل جان . همون سکه هایی که بعد از هر بازی بهت جایزه میده . به نفعته از این پکها نخری . واقعا اگه وقت داری توی حراجیش برو خیلی بهتره . سود بیشتری هم میکنی .

کسایی هم که میخوان توی UT سریع پولدار بشن یه سرچی توی گوگل بزنن . یه راههایی واسه پولدار شدن گفته که ادم کف میکنه . یکی از راههاش بازار سیاه توی UT هست .

EngineeR EhsaN
13-11-2012, 21:48
- یه نتیجه جالب که تو بازی با رفیقم کسب کردم :دی بعد از چند سال کل کل خیلی حال داد اونم با تیم دومم، نامرد نمیذاشت عکس بگیرم بزور گرفتمش :دی

- اینم گلیه که با نیم اصلیم (منچستر سیتی) زدم ، خیلی گل باحالی بود ، حتما ببینید:

دانلود از لینک اول (Mediafire) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود از لینک دوم (لینک مستقیم فایلگیر) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

khelane
13-11-2012, 21:57
- یه نتیجه جالب که تو بازی با رفیقم کسب کردم :دی بعد از چند سال کل کل خیلی حال داد اونم با تیم دومم، نامرد نمیذاشت عکس بگیرم بزور گرفتمش :دی

- اینم گلیه که با نیم اصلیم (منچستر سیتی) زدم ، خیلی گل باحالی بود ، حتما ببینید:

دانلود از لینک اول (Mediafire) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود از لینک دوم (لینک مستقیم فایلگیر) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تو این چند سال فکر کنم باید خیلی رو اعصابت بوده دوستت که اینقدر گل بهش زدی فکر کنم جاداشت بازم بهش میزدی:sq_2:
ولی به دنبال هر تلاشی موفقیتی خواهد بود
اگر شکست ها نباشند موفقیتی نخواهد بود
اینم نصیحت ها

راستی گل خوبی بود

EngineeR EhsaN
13-11-2012, 21:59
تو این چند سال فکر کنم باید خیلی رو اعصابت بوده دوستت که اینقدر گل بهش زدی فکر کنم جاداشت بازم بهش میزدی:sq_2:
ولی به دنبال هر تلاشی موفقیتی خواهد بود
اگر شکست ها نباشند موفقیتی نخواهد بود
اینم نصیحت ها

راستی گل خوبی بود

باور کن این دوستم از رو نمیرفت بدجور رو اعصاب بود، بعد اون شب یه چند روزی رو خوب خوابیدم :31:

mehdi_vsgh
13-11-2012, 22:18
خوب مشکل اینجاست که من اکانت رو به صورت دست دوم خریدم...قبلا اون بنده خدا بازی کرده بود نصفه و نیمه بودش بخش اولتیمیت....(یعنی بخش اموزش رو رد کرده بود)
حالا چطور میتونم دوباره برگردونم به حالت اولش؟؟؟ که بتونم اموزش رو ببینم؟
اقا حالا ما مشکلمون را به کی بگیم؟؟:دی

alone_boy
14-11-2012, 10:51
گزارشگر عربی رو نصب کردم واقعا زیبا گزارش میکنه.به نسبت کمتر حرف میزنه اما به موقع حرف میزنه و عکس العمل نشون میده
یه دست رئال رو برداشتم اسامی اکثر بازیکنا رو گفت.از اوزیل گرفته تا ژابی و راموس و هیگواین.موقع ضربات پنالتی هم که شد خوب گزارش میکرد و وقتی حریف میتونست با گل کردن پنالتیش برنده بشه میگفت بهترین فرصته که پیروز بشن
شدیدا به همه پیشنهاد میشه

khelane
14-11-2012, 11:01
اقا حالا ما مشکلمون را به کی بگیم؟؟:دی

خب عزیز اولتیمت تیمش رو حذف کن و از اول تیم رو درست کن اینجوری بهتون اموزش های لازم رو میگه

اینم یه سایت که مخصوص این بخش هست

تو این سایت هرچی بخوای تو این سایت هست

liverpooli
14-11-2012, 13:27
سلام . من تغییراتی که توی تنظیمات گیم پد انجام میدم save نمیشه. مشکل از چیه؟

farryad
14-11-2012, 14:35
این حالت legacy و tactical کجاست؟مگه تو گیم سیتینگ نبود؟

Behnam_o2
14-11-2012, 15:32
گزارشگر عربی رو نصب کردم واقعا زیبا گزارش میکنه.به نسبت کمتر حرف میزنه اما به موقع حرف میزنه و عکس العمل نشون میده
یه دست رئال رو برداشتم اسامی اکثر بازیکنا رو گفت.از اوزیل گرفته تا ژابی و راموس و هیگواین.موقع ضربات پنالتی هم که شد خوب گزارش میکرد و وقتی حریف میتونست با گل کردن پنالتیش برنده بشه میگفت بهترین فرصته که پیروز بشن
میشه لینک دانلود گزارشگر عرب رو بدین؟

alone_boy
14-11-2012, 15:41
میشه لینک دانلود گزارشگر عرب رو بدین؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20Code_Zad.part1.rar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20Code_Zad.part3.rar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20Code_Zad.part4.rar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20Code_Zad.part5.rar

mehdi_vsgh
14-11-2012, 16:28
اگه ممکنه لینک دانلود گزارشگر عربی رو هم بزارین ممنون میشم

mehdi_vsgh
14-11-2012, 17:08
خب عزیز اولتیمت تیمش رو حذف کن و از اول تیم رو درست کن اینجوری بهتون اموزش های لازم رو میگه

اینم یه سایت که مخصوص این بخش هست

تو این سایت هرچی بخوای تو این سایت هست

مرسی بابت راهنماییت....فقط یه چیز مشکل اینجاس که بلد نیستم چطوری اولتیمت تیم رو حذف کنم؟؟:دی
بخشید چون واقعا تو بخش انلاین تازه کارم و اولین بارم هست که اکانت اصلی رو خریدم!

mohsen_gh1991
14-11-2012, 19:16
دوستان این بازی رو نمیشه با دوتا کیبورد انجام داد؟

alone_boy
14-11-2012, 23:03
چطوری بفهمم بازیم ورژن چنده؟

bad_guy
15-11-2012, 09:18
از دوستان کسی این دو نکته رو میدونه؟

1-با میلان بودم پاتو تو همون فصل اول خیلی خوب پیشرفت کرد،اما وقتی با منچستر یونایتد بازی میکردم بعد از دو فصل خواستم یه مهاجم جدید بگیرم رفتم سراغ پاتو دیدم پیشرفتش تو دو فصل به اندازه یک فصل که خودم میلان رو داشتم نبوده.
یه بار دیگه هم این تفاوت رو دیدم وقتی ولبک تو تیم خودم ذخیره بود با وقتی که به عنوان بازیکن قرضی ولی فیکس تو یه تیم دیگه تو لیگ برتر بود تقریبا یکی بود.
پس آیا بازیکنانی در تیمی که خودمون کنترل میکنیم بیشتر از تیم های دیگه رشد میکنن ؟

2-من نیمار رو برای رئال خریدم به عنوان مهاجم نوک ازش استفاده میکردم بعد از یک و نیم فصل با گرفتن قابلیت تمام کنندگی ضربات نهایی تبدیل به بازیکن کامل شد.
میخواستم بدونم اگه در پست دیگه ای ازش استفاده کنم مثلا گوش چپ باز هم مهاجم کامل میشه؟ به قابلیت هاش اضافه میشه؟

amirfakhrian
15-11-2012, 10:37
از دوستان کسی این دو نکته رو میدونه؟

1-با میلان بودم پاتو تو همون فصل اول خیلی خوب پیشرفت کرد،اما وقتی با منچستر یونایتد بازی میکردم بعد از دو فصل خواستم یه مهاجم جدید بگیرم رفتم سراغ پاتو دیدم پیشرفتش تو دو فصل به اندازه یک فصل که خودم میلان رو داشتم نبوده.
یه بار دیگه هم این تفاوت رو دیدم وقتی ولبک تو تیم خودم ذخیره بود با وقتی که به عنوان بازیکن قرضی ولی فیکس تو یه تیم دیگه تو لیگ برتر بود تقریبا یکی بود.
پس آیا بازیکنانی در تیمی که خودمون کنترل میکنیم بیشتر از تیم های دیگه رشد میکنن ؟

2-من نیمار رو برای رئال خریدم به عنوان مهاجم نوک ازش استفاده میکردم بعد از یک و نیم فصل با گرفتن قابلیت تمام کنندگی ضربات نهایی تبدیل به بازیکن کامل شد.
میخواستم بدونم اگه در پست دیگه ای ازش استفاده کنم مثلا گوش چپ باز هم مهاجم کامل میشه؟ به قابلیت هاش اضافه میشه؟

نیمار رو تقریبا یک و نیم فصل دارمش و به عنوان مهاجم چپ ازش استفاده می کنم. نسبت به روز های اول خیلی بهتر شده. الان آورالش 90 شده.

M A X I M U M
15-11-2012, 15:50
سلام دوستان
من مربی گری تو کریر مود رو حدود 20 فصل رفتم شاید کمتر
الان آخره فصله باشگاه بهم میگه بازنشسته شدی
ما از تمام تلاش های شما متشکریم و اینکه همیشه میزیان شما در این ورزشگاه خواهیم بود و ...

اما من نمیخوام بازنشست بشم میخوام هنوزم ادامه بدم
اخه این چه مسخره بازیه این همه زحمت کشیدم برای این تیم خب اینکه نمیشه
راهی نیست بشه اینو غیرفعال کرد یا عقب انداخت ؟

vahidreza2007
15-11-2012, 16:02
بچه ها لطفا یکی فایل کانفیگی که تنظیمات دسته رو مثل تنظیمات دسته پس انجام شده رو فایلش رو قرار بده تا دانلود کنم .

و همچنین فایل کانفیگ مربوط به تنظیمات گرافیکی بازی رو که بازی رو گرافیک خوب و با کیفیت و با شفافیت خوب انجام شده رو لینکش رو بده تا اعمال کنیم تو بازی > ( تو بازی کیفیت تصویر اصلا خوب نیست و تصویر کدر و بی کیفیت هستش !!!! )

لطفا یکی از دوستان در این زمنیه کمک کنه

Gregar
15-11-2012, 18:30
سلام دوستان
من مربی گری تو کریر مود رو حدود 20 فصل رفتم شاید کمتر
الان آخره فصله باشگاه بهم میگه بازنشسته شدی
ما از تمام تلاش های شما متشکریم و اینکه همیشه میزیان شما در این ورزشگاه خواهیم بود و ...

اما من نمیخوام بازنشست بشم میخوام هنوزم ادامه بدم
اخه این چه مسخره بازیه این همه زحمت کشیدم برای این تیم خب اینکه نمیشه
راهی نیست بشه اینو غیرفعال کرد یا عقب انداخت ؟

چه سریع تموم کردی . 20 سال رو توی چند روز رفتی ؟ :sq_6:

M A X I M U M
15-11-2012, 21:00
حدود یه ماه همینطور بازی می کنم وقت آزاد گیر بیارم
نمیشه بازنشستگی رو عقب انداخت ؟ راهی نداره ؟

esi222
15-11-2012, 21:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20Code_Zad.part1.rar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20Code_Zad.part3.rar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20Code_Zad.part4.rar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20Code_Zad.part5.rar

سلام
این گزارشگر عرب،نصبیه؟
فیفا من دانلودی نصبی نیست،اینو بعد از دانلود چیکارش باید بکنم تا عمل کنه؟
ممنون

vahidreza2007
15-11-2012, 23:20
بچه ها لطفا یکی فایل کانفیگی که تنظیمات دسته رو مثل تنظیمات دسته پس انجام شده رو فایلش رو قرار بده تا دانلود کنم .

و همچنین فایل کانفیگ مربوط به تنظیمات گرافیکی بازی رو که بازی رو گرافیک خوب و با کیفیت و با شفافیت خوب انجام شده رو لینکش رو بده تا اعمال کنیم تو بازی > ( تو بازی کیفیت تصویر اصلا خوب نیست و تصویر کدر و بی کیفیت هستش !!!! )

لطفا یکی از دوستان در این زمنیه کمک کنه

دوستانی یکی زحمت اپلود این فایل چند کیلو بایتی رو نمیکشه : دی !!!!!!!

ما ز یاران چشم یاری داشتیم : دی

esi222
15-11-2012, 23:44
دوستانی یکی زحمت اپلود این فایل چند کیلو بایتی رو نمیکشه : دی !!!!!!!

ما ز یاران چشم یاری داشتیم : دی

آپ کردم داداش
البته اگه درست فایلارو گرفته باشم!
اگه اشتباه بود،دقیقا بگو کدوما رو میخوای تا دوباره آپ کنم.

vahidreza2007
16-11-2012, 00:27
آپ کردم داداش
البته اگه درست فایلارو گرفته باشم!
اگه اشتباه بود،دقیقا بگو کدوما رو میخوای تا دوباره آپ کنم.

مرسی ولی لینک دانلودش کو ؟؟ : دی

من یه فایل می خوام که تنظیمات دسته رو مثل بازی پس بشه

فایل دوم رو می خوام که تنظیمات گرافیکی بازی برای بهترین حالت تنظیم شده باشه تو مثلا رزولوشن و ....

ممنون میشم لینک دانلود این موارد رو بدین

esi222
16-11-2012, 09:12
مرسی ولی لینک دانلودش کو ؟؟ : دی

من یه فایل می خوام که تنظیمات دسته رو مثل بازی پس بشه

فایل دوم رو می خوام که تنظیمات گرافیکی بازی برای بهترین حالت تنظیم شده باشه تو مثلا رزولوشن و ....

ممنون میشم لینک دانلود این موارد رو بدین

خواهش
دیشب که فهمیدم لینکو یادم رفته بزارم تا اومدم پستو ویرایش کنم دیدم اینترنت قطع شد تا اینکه امروز صبح وصل شد.

این فایل Button:

اینم گرافیک (فایل fifaconfig.exe رو هم گزاشتم که تنظیمات رو به دلخواه خودت بزار،من کلا رو آخر گزاشتم):

esi222
16-11-2012, 09:23
سلام
این گزارشگر عرب،نصبیه؟
فیفا من دانلودی نصبی نیست،اینو بعد از دانلود چیکارش باید بکنم تا عمل کنه؟
ممنون

1-لطفا یکی بگه این گزارشگر عرب رو چجوری باید رو بازی اعمالش کرد؟ (فیفای من دانلودی بدون نصب با حجم 10گیگه)

2- آپدیت فیفا جداگانه واسه دانلود هستش؟ آدرس؟

3- میشه رو فیفای غیر نصبی (همینی که من دارم)ا عمال کرد؟ چجوری؟

ممنون

alone_boy
16-11-2012, 10:02
1-لطفا یکی بگه این گزارشگر عرب رو چجوری باید رو بازی اعمالش کرد؟ (فیفای من دانلودی بدون نصب با حجم 10گیگه)

2- آپدیت فیفا جداگانه واسه دانلود هستش؟ آدرس؟

3- میشه رو فیفای غیر نصبی (همینی که من دارم)ا عمال کرد؟ چجوری؟

ممنون

نصب گزارشگر عربی خیلی ساده ست.فقط کافیه فایلهای اکسترکت شده رو در محل نصب بازی کپی کنید

esi222
16-11-2012, 11:27
نصب گزارشگر عربی خیلی ساده ست.فقط کافیه فایلهای اکسترکت شده رو در محل نصب بازی کپی کنید
ممنون
پس درواقعا نیاز به نصب نداره اصلا
درمورد اون دوتا سوالم چیزی نمیدونی؟

saminem
16-11-2012, 11:32
گذارشگر عربی باحاله و خوبه ولی این گذارشگر توی PES خیلی شادتر و قوی تر حرف میزنه

maximiliyanus
16-11-2012, 13:38
سلام تو فیفا پچی بره چنپیونزلیگ نیست؟ یا حداقل بشه توپش رو بشه وارد بازی کرد ؟

esi222
16-11-2012, 15:47
ممنون
پس درواقعا نیاز به نصب نداره اصلا
درمورد اون دوتا سوالم چیزی نمیدونی؟

میشه بگی دقیقا تو کدوم یکی از فولادرهای بازی باید کپی شه و چطور میشه بین این دوتا گزارشگر (اصلی و عرب) یکی رو انتخاب کرد؟

sarukhan
16-11-2012, 18:26
الان چند ماهه هر وقت میام تو این تاپیک صحبت گزارشگر عربه
من نمی دونم یارو از ته روده هاش عربده میکشه چه جذابیتی داره که انقدر دارین واسه اش عز و جز می کنید ؟!

esi222
16-11-2012, 18:32
من نمی دونم یارو از ته روده هاش عربده میکشه چه جذابیتی داره که انقدر دارین واسه اش عز و جز می کنید ؟!
به سلیقه دوستان احترام بزار داداش...!

enzioaudio
16-11-2012, 18:39
سلام دوستان ایا در دفع توپ با سر روش خاصی وجود دارد چون در مرحل پروفشنال به بالا تمام توپ های روی هوا رو میگیرند

Reza31001
16-11-2012, 19:58
سلام دوستان ایا در دفع توپ با سر روش خاصی وجود دارد چون در مرحل پروفشنال به بالا تمام توپ های روی هوا رو میگیرند
سعی کن بازیکنت رو قبل رسیدن توپ تو جای مناسبی قرار بدی که وقتی میپره نه توپ ازش رد بشه نه ارتفاع توپ اونقدر کم باشه که یار حریف جلوی اون توپ رو بزنه
معمولا باید سعی کنی بیاریش عقب تر از جایی که هست

تو پروفشنال من 90% توپارو میزنم تو ورلدکلس هم شاید 40-60 cpu میزنه

IOG
17-11-2012, 03:02
آقا این چمن 3 بعدی رو چطوری فعال کنم ؟!

Gregar
17-11-2012, 10:41

موافقم . گزارشگر عرب مفت هم نمی ارزه . اما فکر میکنم هموطنان عرب زبانمون این گزارشگر رو میخوان . یا کسایی که با گزارش عربی تو ماه.واره رو میپسندن .

alone_boy
17-11-2012, 11:03
دوستان اون چیزی که اسکیدرو گذاشته نسخه کامل بازی نیست،بلکه آپدیت بازیه
منم فکر میکردم کل بازیه ولی اگه قسمت توضیحات سایت اسکیدرو رو بخونین میبینین که نوشته فایلها رو جایگزین نسخه قبلی کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alone_boy
17-11-2012, 11:09
میشه بگی دقیقا تو کدوم یکی از فولادرهای بازی باید کپی شه و چطور میشه بین این دوتا گزارشگر (اصلی و عرب) یکی رو انتخاب کرد؟
هر پوشه ای رو جایگزین پوشه قبلی میکنین.مثلا پوشه Data جایگزین پوشه Data میشه.پوشه Audiodata چون قبلش وجود نداشته همینجوری توی پوشه Game کپیش کنید.باقی فایلها رو هم جایگزین فایلهای پوشه Game بکنید
از طریق Game Setting پیش از شروع بازی میتونین گزارشگر رو انتخاب کنید

esi222
17-11-2012, 18:03

موافقم . گزارشگر عرب مفت هم نمی ارزه . اما فکر میکنم هموطنان عرب زبانمون این گزارشگر رو میخوان . یا کسایی که با گزارش عربی تو ماه.واره رو میپسندن .
من به شخصه فقط میخوام امتحان کنم،همین و دیگر هیچ!!!

esi222
17-11-2012, 18:16
دوستان بالاخره آپدیت رو جداگانه میشه دانلود کرد؟
فیفای من دانلودی با حجم 10 گیگه که بدون نیاز به نصبه.
این آپدیت با کپی تو محل درست میشه؟
ممنون

Gregar
17-11-2012, 20:41
دوستان بالاخره آپدیت رو جداگانه میشه دانلود کرد؟
فیفای من دانلودی با حجم 10 گیگه که بدون نیاز به نصبه.
این آپدیت با کپی تو محل درست میشه؟
ممنون

اره برا چی نشه . اگه نمیشد که اسکیدرو نمیذاشتش .
فکر نمیکنم نسخه شما هم فرقی بکنه . چون فقط زبون اضافه داره . در ضمن این اپدیت فقط شامل فایلهای دیتای بازی هستش که کپی و replace میکنی . همون فایلهای توی پوشه بازی با پسوند big . کرک رو هم عوض میکنی همین .

esi222
17-11-2012, 23:22
اره برا چی نشه . اگه نمیشد که اسکیدرو نمیذاشتش .
فکر نمیکنم نسخه شما هم فرقی بکنه . چون فقط زبون اضافه داره . در ضمن این اپدیت فقط شامل فایلهای دیتای بازی هستش که کپی و replace میکنی . همون فایلهای توی پوشه بازی با پسوند big . کرک رو هم عوض میکنی همین .
ممنون
لینک دانلود آپدیت داری؟ (فقط آپدیت جداگانه)

Dark Soul
18-11-2012, 18:41
دوستان این که در کریر مود مربی تیم ملی می شیم ، ایا جام جهانی و جام ملتها را هم داریم ؟
و بازم توی کریر مود نتیجه بازی رفتمون را جایی نشون می ده (به غیر از calendar) ؟
+
تنها چیزی خیلی رو اعصابمه ; انیمشن های!! قبل از انجام تعویض هاست .

3RiaLbaZ
18-11-2012, 18:45
دوستان من فصل 2014 (کریر مود) هر کاری میکنم کرش میکنه (crash dump) اگر این آپدیت جدید رو اضافه کنم درست میشه؟
راستی ورژن فیفام 1.1 هست

iload
18-11-2012, 22:10
سلام

دوستان چجوری میشه تنظیمات کیبورد رو تغییر داد ؟

میخوام اینجوری بشه

شوت : d
پاس : s
تگل و سانتر : a
پاس در عمق : w
تغییر بازی کن : q
دریبل کردن : c
سرعت : e

B3HZ@D
19-11-2012, 12:13
درود
من یک مشکلی با تنظیمات کیبورد دارم .
بعد از تنظیمات اولیه مربوط به شوت و پاس و ... وقتی به صفحه بعد میرم که تکل ایستاده که پیش فرض روی دکمه ی شوت قرار داره رو عوض میکنم از اون طرف کلیدهایی که برای شوت و پاس تنظیم کردم با همدیگه جابجا میشن !

مثلا پاس = S , شوت = D ....صفحه بعد هم تکل ایستاده رو که پیش فرض روی D قرار داره رو به S تغییر میدم .
ولی جای شوت و پاس عوض میشه . یعنی پاس = D , شوت = S !!!
از دوستان کسی راه حلی داره ؟