PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : FIFA 13

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16

A.N.A.P
23-10-2012, 15:35
اره واسه انلاين..اما من ديروز تا دقيقه ٦٠ از يونايتد قوي شده(كاستوم)جلو بودم حريف فرتي اومد بيرون.اما امتيازام بيشتر نشد.

به احتمال زیاد کانکشنت دیسکانکت شده بود . اینجوری واسه شما باخت محسوب میشه !

B3HZ@D
23-10-2012, 15:38
همونجا فایلrar رو extract کردم، بعد اجراش کردم( هم عادی و هم با run as admin)، ارور میده میگه جای فایل fifa13.exe رو پیدا کن؛ وقتی از اونجا فولدر game رو انتخاب میکنم، دوباره همون ارورو میده. ایندفعه کل فولدر fifa رو انتخاب میکنم، بازم همون اروره، درایو نصب بازیو انتخاب میکنم بازم همونه. رو صفحه هم اون چیزی که شما میگی باید go رو ازش انتخاب کنیم بازه ولی نمیشه روش کلیک کرد و هی روشن خاموش میشه تا کلا محو میشه.

شرمنده ولی نمیدونم مشکل از چی میتونه باشه . بهتره از نسخه های دیگه این نرم افزار استفاده کنین شاید مشکلتون حل بشه.

به سایت fifamania ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برین یا این که از لینک دانلود زیر استفاده کنین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gregar
23-10-2012, 15:49
اقا از وقتي ابديت جديد لايو رو وصب كردم به سختي ميتونم تو لايو با كسي فيفا بزنم.چرا؟همش مينويسه connection lost

من که ایکس باکس ندارم ولی فکر میکنم از همون باشه . چون پارسال هم سر pc همین بلاها اومد . مثلا اریجین رو اپدیت میکردی یعد یه مدت کلا همه بازی ها قاط میزد .
در ضمن کاستوم چیه میری تو . وقت تلف کردنه . برو سیزن بزن که حالش بیشتره و نتیجه هات ثبت میشه . در ضمن من طبق تجربه ای که با پی سی داشتم پارسال مود سیزن کانکشنش کیفیت بیشتر از بقیه است . اصلا دلیلش رو هم نمیدونم ولی من پارسال به سختی FUT میزدم . خیلی لگ داشت اما بدون هیچ مشکلی سیزن میتونستم بزنم .

saadat68
23-10-2012, 17:11
لوکاس مگه نرفت پاریس سنت ژرمن ؟

B3HZ@D
23-10-2012, 17:16
نه نرفته . توی سایت های ورزشی که برین می بینید که لوکاس در این تیم پاریسی حضور نداره
آپدیت هایی که برای نقل و انتقالات فیفا 13 منتشر شده همچنان این بازیکن در سائوپائولو برزیل حضور داره.

saadat68
23-10-2012, 17:23
متاسفانه با لینکی که دادی هم درست نشد و یه دوست دیگه ای هم که مشکل منو داره
لوکاس هم مثل این که ژانویه میره پاریس قراردادشو امضا کردن ولی نیم فصل دوم قراره بره

soheilnouri
23-10-2012, 18:58
به احتمال زیاد کانکشنت دیسکانکت شده بود . اینجوری واسه شما باخت محسوب میشه !

نه كانكشن من هبج مجلي نداشت.چون وصل بودم به سرور..

B3HZ@D
23-10-2012, 19:07
متاسفانه با لینکی که دادی هم درست نشد و یه دوست دیگه ای هم که مشکل منو داره
لوکاس هم مثل این که ژانویه میره پاریس قراردادشو امضا کردن ولی نیم فصل دوم قراره بره

راستش نرم افزار مشکلی نداره و من همه نسخه های اون رو بدون مشکلی استفاده کردم و میکنم .
فقط اگه مشکلی پیش بیاد اون مربوط به پیدا کرد فولدر بازیه یا این که از شما بخواد 4.0 Net framework. رو نصب کنین.
قلق خاصی نداره و کلا بدون مشکل اجرا میشه :20:

mj94
23-10-2012, 21:35
اگه میشه بگید وقتی این برنامه رو اجرا میکنید، به ترتیب چه اتفاقایی میفته.

B3HZ@D
23-10-2012, 23:57
برای بار اول که اجراش میکنم اول از همه روی لوگوی ایتالیا کلیک میکنم تا زبان برنامه به انگلیسی تغییر پیدا کنه
بعضی مواقع برنامه بطور خودکار فولدر بازی رو شناسایی نمیکنه و از شما میخواد که فولدر اصلی بازی رو معرفی کنید که با کلیک راست روی برنامه و انتخاب Set Current Working Folder آدرس فولدر اصلی رو به برنامه معرفی میکنید. { X:\EA \ FIFA }
(X همون درایویه که شما بازی رو نصب کردین) بعد از شناسایی فولدر بازی نرم افزار ایمیج های بازی رو لود و شناسایی میکنه.
دیگه همین...:20:

mj94
24-10-2012, 00:21
اصلا برا من از این خبرا نیست.

Spaniuly
24-10-2012, 00:34
مثل وقتی که گل میزنید و نمیشه صحنه شادی رو Skipکنید!!
چرا اگه RB+LB رو همزمان بزنید اسکیپ میشه گل سلبریشن

B3HZ@D
24-10-2012, 01:04
این گزینه شامل حال Cpu هم میشه ؟! خوشحالی گلهای CPU خیلی رو اعصابه و طولانی تر هم هست !
من وقتی گل میزنم سریع میرم در آغوش بازیکنای هم تیمی تا سریع تمومش کنن :31:

یک سوال دیگه این که چطوری میشه ضربه آزاد رو با نفر سوم زد ؟!
مثلا دو نفر از روی توپ بپرن و نفر سوم ضربه رو بزنه ؟! من هر جوری میشد امتحان کردم ولی نتیجه نداد !

H 2 H
24-10-2012, 01:16
این گزینه شامل حال Cpu هم میشه ؟! خوشحالی گلهای CPU خیلی رو اعصابه و طولانی تر هم هست !

مثلا دو نفر از روی توپ بپرن و نفر سوم ضربه رو بزنه ؟! من هر جوری میشد امتحان کردم ولی نتیجه نداد !

دروغ چرا تا حالا از روی توپ واسه نفر سوم نپریدم ولی دکمه نفر دوم رو بگیر بعد یه دایره ریز برن ( زیاد نزنی ) ...همچین حالت قوس دار مینداز روی پا بازیکن سوم همون رو هوا میزنی دروازه رو سوراخ میکنی :دی

EL NINO9
24-10-2012, 01:29

ضربه ایستگاهی:RT رو نگه دار تا نفر دوم اضافه شه بعد LT رو نگه دار تا نفر سوم اضافه شه.حالا RT رو نگه دار و دکمه شوت وسریع پشت سرش دکمه پاس رو بزن(مثل تو سر توپ زدن)،بازیکن اول میپره و اگه LT رو نگه داری و همین کارو تکرار کنی بازیکن دوم می پره.در ضمن اگه ابتدای کار دکمه RT , LT رو نگه نداری و شوت وپاس رو سریع بزنی بازیکن اصلی که پشت توپه میپره(چه بپر بپریه ها).برای کات دار زدن هم بایداول جهت چپ یا راست رو بگیری و نگه داری و خیلی سریع شوت رو بزنی.یا اگه شوت رو زدی خیلی سریع باید جهت رو نگه داری وگرنه کات دار نمیشه.با ریبری تمرین کن خیلی خوب میزنه

EL NINO9
24-10-2012, 01:32
دروغ چرا تا حالا از روی توپ واسه نفر سوم نپریدم ولی دکمه نفر دوم رو بگیر بعد یه دایره ریز برن ( زیاد نزنی ) ...همچین حالت قوس دار مینداز روی پا بازیکن سوم همون رو هوا میزنی دروازه رو سوراخ میکنی :دی
بازیکنی که با RT اضافه میشه فقط پاس (دایره) میده فک کنم . باید RT رو نگه داشت دایره رو زد

sam09ft
24-10-2012, 11:26
ضربه ایستگاهی:RT رو نگه دار تا نفر دوم اضافه شه بعد LT رو نگه دار تا نفر سوم اضافه شه.حالا RT رو نگه دار و دکمه شوت وسریع پشت سرش دکمه پاس رو بزن(مثل تو سر توپ زدن)،بازیکن اول میپره و اگه LT رو نگه داری و همین کارو تکرار کنی بازیکن دوم می پره.در ضمن اگه ابتدای کار دکمه RT , LT رو نگه نداری و شوت وپاس رو سریع بزنی بازیکن اصلی که پشت توپه میپره(چه بپر بپریه ها).برای کات دار زدن هم بایداول جهت چپ یا راست رو بگیری و نگه داری و خیلی سریع شوت رو بزنی.یا اگه شوت رو زدی خیلی سریع باید جهت رو نگه داری وگرنه کات دار نمیشه.با ریبری تمرین کن خیلی خوب میزنه
ضربرو نزنیم راحت تریم:31:

soheilnouri
24-10-2012, 12:04
اين امكان يهةچيز واسه حاشيه هست..وگرنه كلا اين حركات در فوتبال امروزي كمي منسوخ شده و
قت بكنين بازيكني كه كيخاد ضربشو بزنه تنها ميره و كلرشو ميطنه

sam09ft
24-10-2012, 12:26
اکثر دوستان وقتی گل میزنن فقط با بازیکن گل زن دور خودشون میچرخن تا صحنه شادی تموم بشه حالا یه ویدئو گذاشتم که اموزش تمام شادی های بعد از گل هست
از حرکت جالبه بالوتلی در یورو تا حرکت زیبای تورس که خودم خیلی دوسش دارم و...

mj94
24-10-2012, 13:10
این سیستم ضربه ازاد جدید خیلی اشغاله، من می خوام با نفر اول کات دار بزنم، چون دکمش با انتخاب نفر دوم یکیه یه یار جدید اضافه میکنه که هم جای دوربینو تغییر میده و نمیشه درست هدفگیری کرد، هم باز می خوای با نفر اول کاشته کات دار بزنی، به همون دلیل یکی بودن دکمه ها، کاشته رو با نفر دوم میزنه که میره تو اوت.
تو فیفا های قبلی همیشه کاشته هام تو گل بود یا گلر حریف به زور از گوشه دروازه درش میاورد، ولی الان کاشته میشه دوست دارم از بازی بیام بیرون.

EngineeR EhsaN
24-10-2012, 13:14
اکثر دوستان وقتی گل میزنن فقط با بازیکن گل زن دور خودشون میچرخن تا صحنه شادی تموم بشه حالا یه ویدئو گذاشتم که اموزش تمام شادی های بعد از گل هست
از حرکت جالبه بالوتلی در یورو تا حرکت زیبای تورس که خودم خیلی دوسش دارم و...

حیف شد! هر چی خوشحالی باحاله واسه بخش Virtual pro هستش :sq_3:

EL NINO9
24-10-2012, 13:19
این سیستم ضربه ازاد جدید خیلی اشغاله، من می خوام با نفر اول کات دار بزنم، چون دکمش با انتخاب نفر دوم یکیه یه یار جدید اضافه میکنه که هم جای دوربینو تغییر میده و نمیشه درست هدفگیری کرد، هم باز می خوای با نفر اول کاشته کات دار بزنی، به همون دلیل یکی بودن دکمه ها، کاشته رو با نفر دوم میزنه که میره تو اوت.
تو فیفا های قبلی همیشه کاشته هام تو گل بود یا گلر حریف به زور از گوشه دروازه درش میاورد، ولی الان کاشته میشه دوست دارم از بازی بیام بیرون.
برای کات دار زدن ضربه آزاد نیازی به نگه داشتن دکمه rt،lt نداری.فقط باید جهت چپ یا راست رو نگه داری

EngineeR EhsaN
24-10-2012, 13:26

جهتو بسمت جلو بگیر و بعد زدن ضربه A بزن!

mj94
24-10-2012, 13:38
A که سانتره؟ درضمن وقتی با دکمه دکمه کات، کات بدی ،بیشتر کات میده.

EngineeR EhsaN
24-10-2012, 15:52
A که سانتره؟ درضمن وقتی با دکمه دکمه کات، کات بدی ،بیشتر کات میده.

نه بابا A که سانتر نیست! البته بنده با حالت Alternate بازی میکنم که A میشه پاس و البته تو حالت قبلی که گفتم کات میده!

Gregar
24-10-2012, 16:41

اره اینش خیلی روی اعصاب من بود اون اولا . چون عادت داشتم واسه ضربه Bend زدن RB رو نگه دارم و کاد رو نگه میدارم(همون LS) و بعد شوت رو اعمال کنم . واسه همین دردسر شده حالا .
اما الان واسه جلوگیری از این کار یه کار میشه کرد . که RB رو همون اخر کار اعمال کنی . یعنی با شوت با هم بزن RB رو . چون نگه داشتن RB باعث میشه که نفر دوم بیاد نه زدنش .

Kamyar_AnathemA
24-10-2012, 17:32
این 4 تا صحنه آهسته رو هر کی خواست دانلود کنه

شاهد مثال واسه اینکه شوت زدن و گل با شوت چقدر راحت شده نسبت به نسخه 12 . هر چهار تا تو یک بازی و با یک نفر !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فایل هارو کپی کنین تو فولدر فیفا 13 در My Document و از داخل بازی در قسمت My Fifa 13 گزینه Reply Theatre اجرا کنین

Turok-71
24-10-2012, 17:51
شاهد مثال واسه اینکه شوت زدن و گل با شوت چقدر راحت شده نسبت به نسخه 12 . هر چهار تا تو یک بازی و با یک نفر !

آره واقعا ساده شده!!
اولا به سختی تک به تک هارو گل میکردم اما بعدش فهمیدم که به توپ زاویه بدم و 90% تک به تک ها گل میشن.

اول یک شوت آروم بزنید بعد فورا هرجهتی از دورازه که مد نظرتون هست رو یه بار فشار بدید(من با آنالوگ دسته انجام دادم) به راحتی گل میزنه.

یه روش دیگه هم همون چیپ زدن هستش تو تک به تکها که یخورده مهارت میخواد و ریسک گل نشدنش بالاس،اما با بازیکنای قوی مثه مسی راحت میتونید گل بزیند.
تو دو قدمی دروازه بان LB رو بگیرید و یه شوت با ضرب متوسط بزنید و شاهد یک گل زیبا باشید.D

mb_stfu
24-10-2012, 19:44
دوستان مشکل career mode بعد از 1 فصل کرش کردن حل شده ؟ یعنی میشه چند فصل career رو بازی کرد ؟؟

B3HZ@D
24-10-2012, 20:02
چرا اگه RB+LB رو همزمان بزنید اسکیپ میشه گل سلبریشن

من هر کاری کردم این روش روی خوشحالی گل ها تاثیر نداشت ! اگه بگین وظیفه اون دو کلید بر روی Controller xbox چی هست فکر کنم بتونم پیداش کنم.
من با PC و استفاده از کیبورد بازی میکنم :sq_24:

Reza31001
24-10-2012, 20:15
من هر کاری کردم این روش روی خوشحالی گل ها تاثیر نداشت ! اگه بگین وظیفه اون دو کلید بر روی Controller xbox چی هست فکر کنم بتونم پیداش کنم.
من با PC و استفاده از کیبورد بازی میکنم :sq_24:
RB کات دادن به شوت، اضافه شدن یار دوم
LB تعویض یار، شوت چیپ

Lamanta
24-10-2012, 20:16
روشی برای کرش نکردن بعد از یه فصل کریر نیست ؟
patch اومده ؟ کرک همون کرک اولیست ؟

اگه میشه به منم جواب بدید...

B3HZ@D
24-10-2012, 21:04
EA برای رفع این مشکل پچ رسمی داد که از طریق نسخه های رسمی قابل دریافته یا این که از اورجین استفاده کنین .
ولی هنوز برای کسانی که نسخه کرک شده رو بازی میکنن پچی توسط افراد دیگه ارائه نشده .
مثل این که مشکل کرش شامل حال همه نمیشه و بعضی ها بدون مشکل نسخه کرک شده بازی رو در کریر مد دنبال میکنن.
شما هم یک تستی بزن :sq_8:

majid322
24-10-2012, 21:55
بازی رو گرفتم چن دستی بازی کردم..چیزایی که فهمیدم ایناست...گیم پلی در حالت نرمال خیلی سریعه و به نظرم این زیاد خوب نیست و بازی رو غیر طبیعی میکنه من روی حالت slow بازی میکنم..
ولی اصل گیم پلی عالی و روونه و واقعا نسبت به پارسال تغییر خوبی داشته و بیشتر از این بابت خوشحالم که ea مدام سبک گیم پلی رو تغییر نمیده و خوب کارشو میدونه...
.
نکته دیگه ای که از بازی متوجه شدم اینه که استپها کمی سختتر و واقع گرایانه تر شده و همچنین ضربات با سر بسیار بسیار عالی و طبیعی کار شده ....
.
هوش مصنوعی بازی در بعضی مواقع خیلی بد عمل میکنه مثلا دیروز که داشتم بازی میکردم cpu یه پاس رو به عقب به دروازه بان داد و من در کمال تعجب دیدم که دروازه بان توپ رو رها کرد و توپ گل شد..این در ظرایطی بود که به غیر از دروازه بان کسه
دیگه ای در محوطه جریمه نبود منظورم اینه که دروازه بان تحت فشار نبود یا اینکه اتفاقی توپ به گل بره..
.
از طرفی worldclass خیلی اسون شده و به راحتی گل میخوره ولی لجندری کماکان سخته و ea نتوسنته درجه بندی خوبی داشته باشه ورلد کلاس خیلی اسونه و لجندری خیلی سخت..
.
اما نکته مثبت دیگه ای که همیشه دوست داشتم به بازی اضافه بشه پاسکاری های تک ضربیه که تو این نسخه میشه واقعا عملی کرد و ازش لذت برد..
.
فعلا همین نکات رو به یاد داشتم اگه چیز دیگه ای یادم اومد حتما مینویسم..

khelane
24-10-2012, 22:07
واقعا یه چیز فیفا رو اعصابه با دوتا دیسک هم تست کردم و کلی تست و ازمون هم انجام دادم
هی باگ یا بازی میخواد لود شه و بازیکن تو ارنا نمایش داده بشه اونجا میمونه یه ساعت هم منتظر بمونی هیچی
یا هنگ میکنه یا وقتی میری ان بازی میکنی از 10 بازی یا کمتر تو نت گیر میکنه اوایل خیال کردم نت خودم مشکل داره تا اینکه دوستم هم این مشکل رو داره نمیدونم واسه شما دوستان اینطور هست؟

mj94
24-10-2012, 23:43
دوستان مشکل career mode بعد از 1 فصل کرش کردن حل شده ؟ یعنی میشه چند فصل career رو بازی کرد ؟؟

اپدیت برای حل این مشکل اومده ولی من که کرک شدش گرفتم کلا این مشکلو نداشتم. الانم دسامبر سال 2014 هستم.

mj94
24-10-2012, 23:46
بازی رو گرفتم چن دستی بازی کردم..چیزایی که فهمیدم ایناست...گیم پلی در حالت نرمال خیلی سریعه و به نظرم این زیاد خوب نیست و بازی رو غیر طبیعی میکنه من روی حالت slow بازی میکنم..
ولی اصل گیم پلی عالی و روونه و واقعا نسبت به پارسال تغییر خوبی داشته و بیشتر از این بابت خوشحالم که ea مدام سبک گیم پلی رو تغییر نمیده و خوب کارشو میدونه...
.
نکته دیگه ای که از بازی متوجه شدم اینه که استپها کمی سختتر و واقع گرایانه تر شده و همچنین ضربات با سر بسیار بسیار عالی و طبیعی کار شده ....
.
هوش مصنوعی بازی در بعضی مواقع خیلی بد عمل میکنه مثلا دیروز که داشتم بازی میکردم cpu یه پاس رو به عقب به دروازه بان داد و من در کمال تعجب دیدم که دروازه بان توپ رو رها کرد و توپ گل شد..این در ظرایطی بود که به غیر از دروازه بان کسه
دیگه ای در محوطه جریمه نبود منظورم اینه که دروازه بان تحت فشار نبود یا اینکه اتفاقی توپ به گل بره..
.
از طرفی worldclass خیلی اسون شده و به راحتی گل میخوره ولی لجندری کماکان سخته و ea نتوسنته درجه بندی خوبی داشته باشه ورلد کلاس خیلی اسونه و لجندری خیلی سخت..
.
اما نکته مثبت دیگه ای که همیشه دوست داشتم به بازی اضافه بشه پاسکاری های تک ضربیه که تو این نسخه میشه واقعا عملی کرد و ازش لذت برد..
.

داداش شما هنوز کریر بازی نکردی. یه دو ماه تو کریر بری کلا همه نظراتت عوض میشه.

mj94
24-10-2012, 23:47
.
.
.
.
.

mj94
25-10-2012, 00:24
این پست و یکی از این پستای تکراری رو پاک کنید، یا بهم یاد بدید چطوری پاکش کنم. :sq_11:

Kamyar_AnathemA
25-10-2012, 00:34
چجوری میشه کاری کرد وقتی میخوای Tactical Freekick بزنی اون دو تا بازیکنی که اضاقه میشه رو خودت انتخاب کنی ؟

یعنی خودت انتخاب کنی که بازیکن سمت راست و سمت چپ توپ که اضافه میشن کیا باشن ؟

Spaniuly
25-10-2012, 01:02
دکمه اسپرینت + دکمه ای که یار عوض می کنه و البته یک دو هم با گرفتن این کلید انجام می گیره

soheilnouri
25-10-2012, 01:22
واقعا یه چیز فیفا رو اعصابه با دوتا دیسک هم تست کردم و کلی تست و ازمون هم انجام دادم
هی باگ یا بازی میخواد لود شه و بازیکن تو ارنا نمایش داده بشه اونجا میمونه یه ساعت هم منتظر بمونی هیچی
یا هنگ میکنه یا وقتی میری ان بازی میکنی از 10 بازی یا کمتر تو نت گیر میکنه اوایل خیال کردم نت خودم مشکل داره تا اینکه دوستم هم این مشکل رو داره نمیدونم واسه شما دوستان اینطور هست؟

منم همین مشکلو دارم...تو سیزن از 10 تا بازی 3 تاش اینجوری میشه و مجبورم از بازی کلا خارج بشم چون وقت تو آره نا هستی و هیچ کاری هم نمیونی بکنی

B3HZ@D
25-10-2012, 08:15
FIFA 13 ModdingWay Mod V 0.8.7

یک پچ جدیدا منتشر شده توسط سایت Moddingway که امکانات خیلی خوبی هم داره که مهمترینش به نظر من اضافه شدن کیت های Techfit هست .

در اصل هر بازیکنی که از پیراهن معمولی استفاده میکنه در این پچ پوشش اون مثل همیشه است ولی اونایی که از پیراهن Techfit استفاده میکنن در پچ این گزینه براشون فعال شده.

برای آشنایی بیشتر با Techfit Kit دو تصویر از خود بازی بعد از نصب پچ قرار میدم تا متوجه بشین.

..:: Techfit در اصل یک نوع تکنولوژی که باعث بالاتر رفتن کارایی بازیکنان مثل استقامت , سرعت و ... میشه و در اصل باعث ثبات بازیکن در طول یک دیدار میشه ::..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود با حجم 93 مگابایت

Mediafire ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Filefront ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش نصب:

پچ رو دانلود کتنید .
فایل RAR رو باز کرده و همه محتویات اون رو توی فولدر اصلی بازی Extrac کنین و هر جای پیغامی برای جایگزینی فایل با فیال های مشابه داد گزینه Yes رو انتخاب کنین . بطور مثال ( X:\ I \ EA \ FIFA 13 ) ...منظور از (X) همون درایوی است که بازی در اون نصب شده.
به فولدر اصلی بازی برین و ModdingWayInstaller.exe رو در حالت administrator اجرا کنین.
سپس رو Install کلیک کنین و صبر کنین تا پچ نصب بشه.
در آخر وارد بازی بشین و از تغییرات لذت ببرید.

ویژگی های این پچ :

Brazil, Colombia, Chile, Romania, Poland, Uruguay National Teams and Napoli Licenced Home and Away Kits and Official Badges.
Full compatible with Online Mode.

New licensed teams : Russia and Bulgaria.
Updated collars, numbers for other teams.

Licensed kits and badges for : Internacional, Hungary, Switzerland, Finland, Perú, New Zealand, Cameroon, Cote d'Ivoire, South Africa, Egypt and Slovenia.

Licensed kits and badges for : Vasco da Gama, Botafogo, Atlético Goianiense, CS Marítimo, .
Added leagues logos.

Added leagues names and licensed teams names ( v 0.7 ) - Only for English Language
Added Revolution Mod by scouser09 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Licensed kits and badges for : Figueirense, Portuguesa, Palmeiras, Náutico, Sport Recife, Ponte Preta, Gil Vicente, Legia Warszawa
Added licensed teams names ( v 0.8 ) - Only for English Language

Added adboards : EPL, FA Cup, Champions League, FIFA World Cup, Generic
Added faces ( check on players.lua file )
Added tattoos by Rob Kenshin

Licensed kits and badges for : Empoli, Pro Verceli, Cesena, Reggina, Hellas Verona.
GK Kits for Napoli

New Balls : Adidas UEFA Champions 12 / 13, Nike Seitiro CBF, Nike Maxim Serie A.
New Boots : Nike CTR360 Maestri III White Volt Green.

Licensed kits : Sassuolo, Vicenza, Cittadella, Varese, Spezia, Ascoli
New Adboards : Bundesliga, Championship, NPower League 1 and 2, French Ligue 1 and 2
Added licensed names to polish teams ( v 0.8.7 ) - Only for English Language
Set Techfit Kits for many players.
New Faces Added ( check on players.lua file )
New Tattoos.
New Boots.
More than 80 boots assigned.
Boots Player Selector included
Custom Update to Revolution Mod to avoid crashes

faryad.usk
25-10-2012, 09:05
سلام
کسی میتونه بگه گرافیک بازی رو چجوری میشه برد بالا؟
ممنون:sq_8:

milad_takjoo
25-10-2012, 09:58
بچه ها خواهشا کمک کنین...
من دوبار کریر رو شروع کردم هر دو بار مسی میحواد از تیم بره...تو همون فصل اول...آقای گل هم هست..
چیکار باید کنم؟

majid322
25-10-2012, 10:58

منظورت کدوم یک از مواردیه که گفتم؟

mj94
25-10-2012, 11:04
بچه ها خواهشا کمک کنین...
من دوبار کریر رو شروع کردم هر دو بار مسی میحواد از تیم بره...تو همون فصل اول...آقای گل هم هست..
چیکار باید کنم؟

یه روشی که برا من چند بار جواب داده اینه که میذاریش تو لیست فروش، از ترکیب اصلی و ذخیره هم بیرون میاریش اما وقتی بهت پیشنهاد میدن قبول نمی کنی.

mj94
25-10-2012, 11:06

از استپ تا اخرش.

mj94
25-10-2012, 11:07

از استپ تا اخرش.

mj94
25-10-2012, 11:12
در مورد این پچ moddingway ، بهتره با یه برنامه که تو خود سایت moddingway هست ازش استفاده کنین تا بتونین از هر قسمتی که دوست دارین استفاده کنین و همینطور هر وقت خواستید پاکش کنید و چون فایلا replace نشده، فایلای اصلی مشکلی پیدا نمیکنه.

FCBarcelona.ir
25-10-2012, 12:06
یه روشی که برا من چند بار جواب داده اینه که میذاریش تو لیست فروش، از ترکیب اصلی و ذخیره هم بیرون میاریش اما وقتی بهت پیشنهاد میدن قبول نمی کنی.

وقتی بازیکن میگه می خوام برم، قبولم نکنی، هیئت مدیره خودش می فروشش!

تنها راه اینه که چند هفته چند هفته سیو داشته باشی و اگر اینطوری شد برگردی عقب تا وقتی که تصمیم نگیره بره!

خیلی مسخرس که مسی بگه می خوام از بارسا برم :31:

FCBarcelona.ir
25-10-2012, 12:09
دوستان این پچ ها رو میشه برای بازی اوریجینال هم استفاده کرد؟ مشکلی ایجاد نمی کنه؟

Gregar
25-10-2012, 12:51
.
.
.
.
.

راست میگه . یه چندوقت کریر رو برو . روی ورلدکلاس هم برو . همه نظراتت عوض میشه .

منم که توی بازی عادی لجندری رو میزنم توی کریر با پروفشنال هم مشکل دارم چه برسه به ورلدکلاس و لجندری . کاملا منطق فوتبال توی کریر عوض میشه . اگه منطقش رو فهمیدی میتونی بازی ها رو همه رو ببری . من که دورتموند رو برداشتم . دقیقا توی هر بازی یک گل میزنم . یک گل میخورم . بعد اخر سر دقیقه های اخر بازی یک گل میخورم و میبازم .
یعنی تا الان که با دورتموند 10 تا بازی توی لیگ کردم همه رو به صورت 4-3 و 2-1 و 3-2 و حتی یکی 5-4 باختم . واقعا منطق رو من نمیفهمم . cpu اول بازی خوبه تا یک گل میخوره از لجندری هم رد میکنه . یه جورایی قدرت همه بازیکنهاشون مثل کلاسیک میشه . طرف قد و قواره اش ریزه منتهی چون باید حتما از من ببرن روی سر کسی مثل هاملز بلند میشه و به راحتی پاور هدر میزنه توی دروازه . من تا حالا 6 یا 7 بار کریر رو شروع کردم به امید یه شروع خوب . کلی وقت میزارم بهترین تیم ممکن رو جمع میکنم . بعد که اولین بازی میرسه از یه تیم دسته پایینی چندتا گل میخورم و خداحافظ .

ragbar12
25-10-2012, 12:57
FIFA 13 ModdingWay Mod V 0.8.7

یک پچ جدیدا منتشر شده توسط سایت Moddingway که امکانات خیلی خوبی هم داره که مهمترینش به نظر من اضافه شدن کیت های Techfit هست .

در اصل هر بازیکنی که از پیراهن معمولی استفاده میکنه در این پچ پوشش اون مثل همیشه است ولی اونایی که از پیراهن Techfit استفاده میکنن در پچ این گزینه براشون فعال شده.

برای آشنایی بیشتر با Techfit Kit دو تصویر از خود بازی بعد از نصب پچ قرار میدم تا متوجه بشین.

..:: Techfit در اصل یک نوع تکنولوژی که باعث بالاتر رفتن کارایی بازیکنان مثل استقامت , سرعت و ... میشه و در اصل باعث ثبات بازیکن در طول یک دیدار میشه ::..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود با حجم 93 مگابایت

Mediafire ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Filefront ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش نصب:

پچ رو دانلود کتنید .
فایل RAR رو باز کرده و همه محتویات اون رو توی فولدر اصلی بازی Extrac کنین و هر جای پیغامی برای جایگزینی فایل با فیال های مشابه داد گزینه Yes رو انتخاب کنین . بطور مثال ( X:\ I \ EA \ FIFA 13 ) ...منظور از (X) همون درایوی است که بازی در اون نصب شده.
به فولدر اصلی بازی برین و ModdingWayInstaller.exe رو در حالت administrator اجرا کنین.
سپس رو Install کلیک کنین و صبر کنین تا پچ نصب بشه.
در آخر وارد بازی بشین و از تغییرات لذت ببرید.

ویژگی های این پچ :

Brazil, Colombia, Chile, Romania, Poland, Uruguay National Teams and Napoli Licenced Home and Away Kits and Official Badges.
Full compatible with Online Mode.

New licensed teams : Russia and Bulgaria.
Updated collars, numbers for other teams.

Licensed kits and badges for : Internacional, Hungary, Switzerland, Finland, Perú, New Zealand, Cameroon, Cote d'Ivoire, South Africa, Egypt and Slovenia.

Licensed kits and badges for : Vasco da Gama, Botafogo, Atlético Goianiense, CS Marítimo, .
Added leagues logos.

Added leagues names and licensed teams names ( v 0.7 ) - Only for English Language
Added Revolution Mod by scouser09 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Licensed kits and badges for : Figueirense, Portuguesa, Palmeiras, Náutico, Sport Recife, Ponte Preta, Gil Vicente, Legia Warszawa
Added licensed teams names ( v 0.8 ) - Only for English Language

Added adboards : EPL, FA Cup, Champions League, FIFA World Cup, Generic
Added faces ( check on players.lua file )
Added tattoos by Rob Kenshin

Licensed kits and badges for : Empoli, Pro Verceli, Cesena, Reggina, Hellas Verona.
GK Kits for Napoli

New Balls : Adidas UEFA Champions 12 / 13, Nike Seitiro CBF, Nike Maxim Serie A.
New Boots : Nike CTR360 Maestri III White Volt Green.

Licensed kits : Sassuolo, Vicenza, Cittadella, Varese, Spezia, Ascoli
New Adboards : Bundesliga, Championship, NPower League 1 and 2, French Ligue 1 and 2
Added licensed names to polish teams ( v 0.8.7 ) - Only for English Language
Set Techfit Kits for many players.
New Tattoos.
New Boots.
More than 80 boots assigned.
Boots Player Selector included
Custom Update to Revolution Mod to avoid crashes

يراي استفاده از اين پچ بايد نسخه اورجينال بازي رو داشته باشيم؟

reza.8
25-10-2012, 13:38
اونایی که با برنامه Fifa 13 Regenerator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مشکل داشتن نسخه جدیدش رو دانلود کنن شاید مشکل حل شد...
من بانسخه قبلی مشکل داشم ولی تو این نسخه مشکلی ندارم

این پچ مودینگ وی رو هم نصب کردم ولی وارد بازی نمیشه!!!

Armin 7
25-10-2012, 14:25
در مورد این پچ moddingway ، بهتره با یه برنامه که تو خود سایت moddingway هست ازش استفاده کنین تا بتونین از هر قسمتی که دوست دارین استفاده کنین و همینطور هر وقت خواستید پاکش کنید و چون فایلا replace نشده، فایلای اصلی مشکلی پیدا نمیکنه.

منظورتون رو متوجه نشدم .

میشه شفافش کنیـــــــــــد .

سپاسگذارم.

B3HZ@D
25-10-2012, 14:54
يراي استفاده از اين پچ بايد نسخه اورجينال بازي رو داشته باشيم؟

نه . روی هر نسخه ای میتونین استفاده کنین . کرک شده یا نسخه اصلی فرقی نداره.

Amir-Rainman
25-10-2012, 14:55
دوستان اين كرير فيفا، چمپيونز ليگ نداره ؟؟؟؟ من تقويم كرير رو نگاه ميكنم خبري از چمپيونز نيست !!!
و همچنين تا جايي كه يادم مياد سالاي قبل هر ليگ تويه كرير، اسكوربرد مخصوص خودش رو داشت (بعد از 2010 ديگه فيفا بازي نكردم) ولي چرا واسه من جز ESPN چيز ديگه اي نيست؟؟؟!!!!

vahidgame
25-10-2012, 14:57
نقل و انتقالات تغییرات خوبی داشته
مخصوصا اینکه میشه بازیکنا رو با هم جا به جا کرد که این خیلی به درد می خوره و میشه بازیکنایی که نیاز نیست رو با بازیکنای بهتر جا به جا کرد
ولی کلا احساس می کنم نقل و انتقالات دیگه زیادی آسونه
من با رئال داره میرم توی فصل اولم تقریبا هر بازیکنی می خواستم رو گرفتم مثل فالکائو ، بالوتلی ، نیمار ، پیرلو ، الکسیس سانچز ، بوسکتز ، کمپانی و ... که جالبه بعضی از این بازیکنا رو خریدم و نیم فصل با قیمت بیشتر فروختم!
فقط مونده به مسی پیشنهاد بدم ببینم نتیجه چی میشه که فکر کنم اونو هم بتونم بگیرم! :دی

B3HZ@D
25-10-2012, 15:10
دوستان اين كرير فيفا، چمپيونز ليگ نداره ؟؟؟؟ من تقويم كرير رو نگاه ميكنم خبري از چمپيونز نيست !!!
و همچنين تا جايي كه يادم مياد سالاي قبل هر ليگ تويه كرير، اسكوربرد مخصوص خودش رو داشت (بعد از 2010 ديگه فيفا بازي نكردم) ولي چرا واسه من جز ESPN چيز ديگه اي نيست؟؟؟!!!!

چرا داره ولی به اسم لیگ قهرمانان نیست و اسم دیگه ای داره که همون اول تنظیمات کریر مو هم میتونین مشخص کنین که دوست دارین فصل اول در لیگ قهرمانان باشین یا نه.

moh3en_sh
25-10-2012, 15:12
مخصوصا اینکه میشه بازیکنا رو با هم جا به جا کرد که این خیلی به درد می خوره و میشه بازیکنایی که نیاز نیست رو با بازیکنای بهتر جا به جا کرد
من با رئال داره میرم توی فصل اولم تقریبا هر بازیکنی می خواستم رو گرفتم مثل فالکائو ، بالوتلی ، نیمار ، پیرلو ، الکسیس سانچز ، بوسکتز ، کمپانی و ... که جالبه بعضی از این بازیکنا رو خریدم و نیم فصل با قیمت بیشتر فروختم!
فقط مونده به مسی پیشنهاد بدم ببینم نتیجه چی میشه که فکر کنم اونو هم بتونم بگیرم! :دی
مسی خیلی گرونه برا خریدنش باید بودجه کل یه فصلتو بش بدی

Gregar
25-10-2012, 15:31

والا ما که هر بازیکنی بخوایم بگیریم یا باشگاهش قیمتی برابر 150% قیمت بازیکن پیشنهاد میده یا خود بازیکنه میگه باید حقوقم رو اینقدر بدی . چجوری اینا رو مخصوصا نیمار رو گرفتی نمیدونم . تعویض بازیکن هم که تا حالا واسه من جواب نداده . یعنی هیچ باشگاهی حاضر نشده اینطوری باهام معامله . همه پول نقد میخوان .یه مدافع از ایتالیا خریدم قیمتش 11 میلیون بود طرف زیر 18 نمیداد . از اخر با 16 تا معامله اش کردم . خیلی سگ خورن این تیمهای حریف .

mj94
25-10-2012, 17:45
منظورتون رو متوجه نشدم .

میشه شفافش کنیـــــــــــد .

سپاسگذارم.

با این برنامه، طبق دستور العملی که برای mod v 0.8.7 گفته شده، میشه تغییرات مورد نظرو رو تک تک فایلا اعمال کرد.

mj94
25-10-2012, 17:53
والا ما که هر بازیکنی بخوایم بگیریم یا باشگاهش قیمتی برابر 150% قیمت بازیکن پیشنهاد میده یا خود بازیکنه میگه باید حقوقم رو اینقدر بدی . چجوری اینا رو مخصوصا نیمار رو گرفتی نمیدونم . تعویض بازیکن هم که تا حالا واسه من جواب نداده . یعنی هیچ باشگاهی حاضر نشده اینطوری باهام معامله . همه پول نقد میخوان .یه مدافع از ایتالیا خریدم قیمتش 11 میلیون بود طرف زیر 18 نمیداد . از اخر با 16 تا معامله اش کردم . خیلی سگ خورن این تیمهای حریف .

نه، اونجوری هم نیست. باید بازیکنی که به تیم حریف میدی یا هم پست همین بازیکن باشه یا بازیکنی باشه که تو پستای دیگه نیازش داره. بازیکن اشغالی هم قبول نمیکنن.
البته تو هم میتونی به نوعی انتقام بگیری و قیمت بازیکنتو هی بکشی بالا. مثلا من تورس رو از 11 میلیون پیشنهاد که هم قیمت خودش بود، بالاخره 18 تا فروختم. اول گفتن 11 تا، گفتم 13 تا، قبول کردن، گفتم 16 تا، قبول کردن، گفتم 18 تا، اونم قبول کردن ولی گفتن دیگه یه قرون بیشتر نمیدن و با همون 18 تا خریدنش.

MCSE MAN
25-10-2012, 18:00
وقتی بازیکن میگه می خوام برم، قبولم نکنی، هیئت مدیره خودش می فروشش!

تنها راه اینه که چند هفته چند هفته سیو داشته باشی و اگر اینطوری شد برگردی عقب تا وقتی که تصمیم نگیره بره!

خیلی مسخرس که مسی بگه می خوام از بارسا برم :31:
دقیقا به همین شیوه این رئال مفت خور دروسی رو ازم گرفت!
هی گفت میخوام برم و من نذاشتم. حتی پیشنهاد 20 میلیونی رو هم براش رد کردم بعد یهو دیدم با 13 میلیون رفت رئال!!

راستی به نظرم قیمت بازیکن ها در کل کمتر از واقعیته

vahidgame
25-10-2012, 18:08
اگه پول در اختیار داشته باشید خرید بازیکن یه چیز راحتیه
یعنی حداقل من که با رئال میرم اینجوریه و شاید با تیم ضعیفتر بازیکن گرفتن سختر باشه...
یه چیزی هم که مهمه اینه که بعضی بازیکنا باید اون قدر پشت سر هم بهشون پیشنهاد داد و مبلغ رو هر دفعه یکمی زیاد کرد تا قبول کنن مخصوصا بازیکنای تاپ
الان مثلا من مسی رو هم بعد از کلی پیشنهاد پشت سر هم گرفتم اونم با معاوضه اون با نیمار و دادن 140 میلیون و حقوق 420 هزار!
اگه کسی بخواد فصل های زیادی رو بازی کنه مشخصه این انتقال به صرفه نیست چون نیمار احتمالا پیشرفت زیادی می کنه و خودش تا حدودی نزدیک به مسی میشه ولی خب برای من که حداکثر سه چهار فصل می خوام برم این به صرفه ست و الان با وجود مسی و رونالدو و فالکائو یه خط حمله رویائی دارم

در کل با اینکه سیستم نقل و انتقالات فیفا رو به مراتب بیشتر از pes می پسندم ولی بازم از یه سری لحاظ ها از واقعیت به دوره. مثل همین که من با وجود اینکه با رئال دارم میرم تا حالا سه تا بازیکن تاثیر گذار بارسا رو گرفتم یعنی مسی ، الکسیس و بوسکتز که مطمئنا توی واقعیت همچین اتفاقی پیش نمیاد! که نکته جالبش هم اینه که الکسیس رو وسط فصل بارسا بهم پیشنهاد داد که چون از پولی که براش دادم بیشتر بود قبول کردم و اون دوباره به بارسا رفتش!

cescjoon
25-10-2012, 18:45
دوستانی که بازیکناشون رو نمی خوان بفروشن ولی مدیریت تیم در نهایت اونا رو بفروش میرسونه باید قرارداد اون بازیکن رو تمدید کنن.

بازیکن های تاپ تیم در صورتی که یک سال و نیم از قراردادش باقی مونده باید با اونا تمدید کرد.
چون مدیریت احتمال میده بازیکن در پایان مهلت قراردادش بصورت مجانی از این تیم بره پس تصمیم می گیره که بفروشه.

من تازه اومدم آرسنال و همون سال اول تو نیم فصل ویلشر گفت که می خواد بره و هیئت مدیره هم بخاطر دلیلی که گفتم بهم اخطار فروشش رو داده بود.
از قرار داد ویلشر 1 سال و 6 ماه مونده بود منم تصمیم گرفتم باهاش تمدید کنم و بعد از چند بار رد شدن پیشنهادم بلاخره مجاب شد که در تیم بمونه.
ولی الان 220 هزارتا در هفته میگیره که خودم زورم میاد خیلی روی این قضیه تمدید قرار داد باشگاه رو تیغ زد :دی

majid322
25-10-2012, 19:21
من داوید ویا رو 18 میلیون دارم میفروشم...به نظرتون کی رو بخرم به جاش؟ یه بازیکن تاپ میانی میخوام..راستی بازی رو روی پرفشنال بازی میکنم یکم اسونه مثلا یه بار رئال رو 2-0 بردم یه بار 3-1 ..به نظرتون برم رو ورلد کلاس؟

Ramos1367
25-10-2012, 19:33
به نظر من از زمانی که بازی برای بار دوم آپدیت شد خیلی روون تر و طبیعی تر شده...
استپ ها خیلی بهتر شده و دیگه cpu رو لجندری مثل قبل نیست...و منطقی تر شده...
من که دارم لذت می برم....
اگه می تونید حتما بازی رو به آپدبت دوم ارتقا بدید البته اگه با این کرکی که دارید میشه...
من کلا خیلی راحت با cpu دارم بازی می کنم دیگه....

majid322
25-10-2012, 19:37
بچه ها ریبری رو 51 ملیون پیشنهاد دادن.:31: بگیرمش؟

mehdi_vsgh
25-10-2012, 19:41
یه اتفاق جالب واسم افتاد ....تیم حریف یه ضربه ایستگاهی گیرش اومد قبل از اینکه ضربه ازاد رو بزنه (فکر کنم LT+شوک راست) رو زدم دیوار دفاعیم اومد جلو داور بهم اخطار داد!!!!! :دی

B3HZ@D
25-10-2012, 19:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این گزینه در کریر مربوط به چیه ؟!
منظور اینه که 85% پول فروش بازیکن ها توی بودجه مورد استفاده قرار بگیره , یا این که بودجه مورد نیازمون 85 درصدش از طریق فروش بازیکن تامین میشه ؟!

pedykh
25-10-2012, 19:54
دوستان توی فیفا 13 فقط انگار در حالت career میتونیم از بازی کنی که خودمون ساختیم استفاده کنیم و جای دیگه هم achivment نداره !!!!! درسته ؟؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید .

reza.8
25-10-2012, 20:50
دوستانی که این مود مودینگ وی رو نصب کردن با دسته بازی به مشکل بر نخوردن؟ من الان هرکار میکنم جهت حرکتی بالا و پایین رو دوتا میزنه جای یدونه!!!

mj94
25-10-2012, 20:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این گزینه در کریر مربوط به چیه ؟!
منظور اینه که 85% پول فروش بازیکن ها توی بودجه مورد استفاده قرار بگیره , یا این که بودجه مورد نیازمون 85 درصدش از طریق فروش بازیکن تامین میشه ؟!

این یعنی 85% پولی که تیم حریف برای خریدن بازیکنت میده به بودجه خرید بازیکنت میره.

SevenCity
25-10-2012, 21:47
اینکه بازیکنای اصلی هرتیمی رو بتونی جدا کنی و بزنی همه تیم هارو داغون کنی به این معنی نیست که مدیریت خوبی داری دقیقا به این معنیه که هوش فیفا در این زمینه پایینه ...
متاسفانه تو لجند هم حتی این اتفاقات میفته پس چاره فقط این هست که برای خودت قانون بزاری مثلا میتونی هرسال با اندازه میانگین اورال بازیکنات بازیکن بخری مثلا اگر میانگین لیست اصلی و ذخیرت شد83 بهترین بازیکنی که میتونی بخری اورالش باید نهایتا همینقدر باشه اینطوری:
1-هم هویت تیمت از بین نمیره
2-هم تیمهای دیگرو داغون نمیکنی
3-هم درست مثل دنیای واقعی فوتبال بازیکنی میخری در حد تیم خودت
4-انگیزه ای هم میشه برای خودت که اورال بازیکنای جوون رو بیاری بالا تا سال بعد بتونی میانگین اورال رو بالا ببری و بازیکن بهتری بخری

Kamyar_AnathemA
25-10-2012, 21:56
چجوری میشه کاری کرد وقتی میخوای Tactical Freekick بزنی اون دو تا بازیکنی که اضاقه میشه رو خودت انتخاب کنی ؟

یعنی خودت انتخاب کنی که بازیکن سمت راست و سمت چپ توپ که اضافه میشن کیا باشن ؟

نبووووووود ؟

B3HZ@D
25-10-2012, 22:01
اینکه بازیکنای اصلی هرتیمی رو بتونی جدا کنی و بزنی همه تیم هارو داغون کنی به این معنی نیست که مدیریت خوبی داری دقیقا به این معنیه که هوش فیفا در این زمینه پایینه ...
متاسفانه تو لجند هم حتی این اتفاقات میفته پس چاره فقط این هست که برای خودت قانون بزاری مثلا میتونی هرسال با اندازه میانگین اورال بازیکنات بازیکن بخری مثلا اگر میانگین لیست اصلی و ذخیرت شد83 بهترین بازیکنی که میتونی بخری اورالش باید نهایتا همینقدر باشه اینطوری:
1-هم هویت تیمت از بین نمیره
2-هم تیمهای دیگرو داغون نمیکنی
3-هم درست مثل دنیای واقعی فوتبال بازیکنی میخری در حد تیم خودت
4-انگیزه ای هم میشه برای خودت که اورال بازیکنای جوون رو بیاری بالا تا سال بعد بتونی میانگین اورال رو بالا ببری و بازیکن بهتری بخری

دقیقا .
اینطوری لذتش هم بیشتر میشه . سختی بازی هم از بین نمیره .
من فیفا 12 با تورینو توی سری ب بازی میکردم که کل بودجه این تیم 1 میلیونه . خودتون تصور کنین که با این پول اصلا میشه کاری کرد یا نه ؟!
نیم فصل من از لیگ فرانسه یک بازیکن خریدم برای خط حمله که آورال 65 داشت و تا آخر فصل 67-68 شد و من کلی ذوق مرگ شده بودم که پیشرفت کرده :31:

وقتی هم با میلان میرم اصلا سراغ بازیکنان مطرحی که میدونم تیمشون رو ترک نمیکنن رو جذب نمیکنم . اینطوری حالت طبیعی تری به بازی میده.
البته بعضی وقتها خود CPU ضد حال میزنه و بازیکنان بزرگ رو بیخود و بی جهت جابجا میکنه که خیلی حال گیریه.

نبووووووود ؟

همچنین قابلیتی وجود نداره و فقط نفر اصلی رو میشه انتخاب کرد . فکر کنم بر حسب توانایی در ضربه آزاد بوسیله CPU این بازیکنان انتخاب میشن.

Kamyar_AnathemA
25-10-2012, 22:03
من که تو کریر به هر کی پیشنهاد میدم میاد تیمم :sq_25:

البته از خداشونم هست تو تیمی که من مربیشم بازی کنن :sq_2:

بلژیک رو قهرمان جهان کردم منتظرم از برزیل واسم پیشنهاد بیاد
با مادرید هم برای دفاع سیلوا و آلبا و آلوز و آباته و کیه لینی رو حریدم
هافبک هم توره از من سیتی گرفتم بیل از تاتنهام هازارد از چلسی و روبن از بایرن و لوکاس مورا رو خریدم . مهاجم هم هالک رو خریدم و نیمار

mj94
25-10-2012, 22:19
من مشکلم فقط با cpu هست. از همون سال اول میری با هر تیمی بازی میکنی میبینی پر از ستارس و تیمایی مثل منچستر یا ارسنال از ستاره هاشون خالی شدن. مثلا تو 12 بعد از 5 فصل، منچستر انقدر تیم ضعیفی بود که حد نداشت. هر سال 15 یا 16 میشد. بعد من سیتی بازیکreserveش بالای 80 بودن.
یه چیز دیگه هم که خیلی رو اعصابه، اینه که کاپیتان تیمای دیگه معمولا قوی ترین بازیکناشون میشن، و مثلا وقتی پاستوره میومد چلسی کاپیتان میشد، در حالی که لمپارد و تری و چک و ... تو ترکیب اصلی بودن.
راستی من اصلا خرید ندارم. نهایتا یه toni kroos رو میگیرم. بقیه بازیکنا یا مال خود چلسین یا از academy میارم. البته معمولا بعد از عید(نوروز) شروع میکنم با تیمای ضعیف کار کردن. معمولا از npower 2 انگلیس، تیمای نیم ستاره. با بودجه چند هزار پوند.

mj94
25-10-2012, 22:20
من که تو کریر به هر کی پیشنهاد میدم میاد تیمم :sq_25:

البته از خداشونم هست تو تیمی که من مربیشم بازی کنن :sq_2:

بلژیک رو قهرمان جهان کردم منتظرم از برزیل واسم پیشنهاد بیاد
با مادرید هم برای دفاع سیلوا و آلبا و آلوز و آباته و کیه لینی رو حریدم
هافبک هم توره از من سیتی گرفتم بیل از تاتنهام هازارد از چلسی و روبن از بایرن و لوکاس مورا رو خریدم . مهاجم هم هالک رو خریدم و نیمار
کاشکی اسم تیمم میشد عوض کرد، نه؟

mj94
25-10-2012, 22:22
راستی دیدین نمیشه پنالتی زنا رو تو کریر انتخاب کنید؟ خیلی خیلی مسخرس. :sq_3:

saadat68
25-10-2012, 22:25
نمیدونم چرا بعضی بازی ها توپ نامرئی هست الانم توی لیگ اینجوری شده متاسفانه چند بار اومدم بیرون ولی درست نمیشه

کسی همچین مشکلی داشته ؟

saadat68
25-10-2012, 22:26
راستی بچه ها وقتی داریم به عنوان یه بازیکن career بازی میکنیم میشه ضربه آزاد هم بزنیم چون همه رو بازیکنای دیگه میزنن
یا مثلا کرنر بزنیم یا پنالتی ؟

sabar
25-10-2012, 23:19
سلام
با عرض معذرت از دوستان عزیز
به نظر من در درجه لنجدری یک فوتبالیستهای کاملا تخیلی رو شاهد هستیم و متاسفانه یا فیفا نتونسته نقطه ضعف بازی واقعی رو که هی دم ازش میزنه رو ارائه بده یا بلانسبت ما کاربراش رو احمق فرض کرده!
تو دفاع من تا دکمه شوت رو میزنم معلوم نیست چطور فاصله چند متری رو میاد رو پام و توپ رو دور میکنه
تمام ضربات سر رو بلااستثنا میتونه بزنه و وقتی بازیکن من تو دفاع میپره هد بزنه نمیدونم چرا جای توپ آسمان رو هد میزنه فکر میکنم چشمای بازیکنام چپ هستند
دروازه بانهای من همه خنگ هستند و گلهای ناجور میخورن ولی تو یه صحنه وقتی توپ رو شوت کردم دروازه بان حریف توپ رو دراز کش دفع کرد و توپ به بازیکنه دیگه من دم دروازه حریف رسید و من هم شوت رو به امید گل زدم نفهمیدم چطوری دروازه بانش بلند شد و توپ دوم رو هم دفع کرد کفم برید

تازه تو تمام استارتها اون از تو جلوتر بعضی وقتها وقتی پاس تو عمق از نوع بلند میندازه نمیدونم خطای چشم منه یا برای همه هست بازیکنم رو به سمت توپ میفرستم ولی اشتباه فکر میکنم و توپ در نقطه ی دیگه فرود میاد و کارم تمومه
از همه بدتر موقع عوض کردن بازیکن چه در حمله و چه در دفاع بلخصوص دفاع اون بازیکنی که نزدیک توپ هست رو تا میام انتخاب کنم یکی دیگه که از حریف و توپ دورتر انتخاب میشه و من زمان رو از دست دادم تا بیام دوباره سوئیچ کنم حریف در رفته و گل رو خوردم
وقتی دقایق آخر باشه اگر بخوای بازی رو از دم دروازه خودت و زمینی شروع کنی و حریفت عقب باش شک نکن همونجا توپ رو لو میدی چطوری توپ رو با نیروی جاذبش از زیر پات میکشه بیرون موندم

1 - حالا باید چکار کنم وقتی حریف داره حمله میکنه بازیکنم بچسبه بهش و تنه به تنه اش حرکت کنه؟

2 – چطوری میتونم با تنه زدن توپ رو از حریف بگیرم؟

شرمنده همش انتقاد بود در کل بازیش قشنگه و اعتیاد آور

Gregar
25-10-2012, 23:45
سلام
به نظر من در درجه لنجدری یک فوتبالیستهای کاملا تخیلی رو شاهد هستیم و متاسفانه یا فیفا نتونسته نقطه ضعف بازی واقعی رو که هی دم ازش میزنه رو ارائه بده یا بلانسبت ما کاربراش رو احمق فرض کرده!
تو دفاع من تا دکمه شوت رو میزنم معلوم نیست چطور فاصله چند متری رو میاد رو پام و توپ رو دور میکنه
تمام ضربات سر رو بلااستثنا میتونه بزنه و وقتی بازیکن من تو دفاع میپره هد بزنه نمیدونم چرا جای توپ آسمان رو هد میزنه فکر میکنم چشمای بازیکنام چپ هستند
دروازه بانهای من همه خنگ هستند و گلهای ناجور میخورن ولی تو یه صحنه وقتی توپ رو شوت کردم دروازه بان حریف توپ رو دراز کش دفع کرد و توپ به بازیکنه دیگه من دم دروازه حریف رسید و من هم شوت رو به امید گل زدم نفهمیدم چطوری دروازه بانش بلند شد و توپ دوم رو هم دفع کرد کفم برید

تازه تو تمام استارتها اون از تو جلوتر بعضی وقتها وقتی پاس تو عمق از نوع بلند میندازه نمیدونم خطای چشم منه یا برای همه هست بازیکنم رو به سمت توپ میفرستم ولی اشتباه فکر میکنم و توپ در نقطه ی دیگه فرود میاد و کارم تمومه
از همه بدتر موقع عوض کردن بازیکن چه در حمله و چه در دفاع بلخصوص دفاع اون بازیکنی که نزدیک توپ هست رو تا میام انتخاب کنم یکی دیگه که از حریف و توپ دورتر انتخاب میشه و من زمان رو از دست دادم تا بیام دوباره سوئیچ کنم حریف در رفته و گل رو خوردم
وقتی دقایق آخر باشه اگر بخوای بازی رو از دم دروازه خودت و زمینی شروع کنی و حریفت عقب باش شک نکن همونجا توپ رو لو میدی چطوری توپ رو با نیروی جاذبش از زیر پات میکشه بیرون موندم

1 - حالا باید چکار کنم وقتی حریف داره حمله میکنه بازیکنم بچسبه بهش و تنه به تنه اش حرکت کنه؟

اخ که همه این مشکلات رو منم دارم . البته توی دفاع مشکل انچنانی ندارم و دفاعم بد نیست اما راحت گل میخورم . به قول تو همون داستانی که نمیدونی توپ یه جا دیگه فرود میاد . تازه توپ هوایی که از دور فرستاده میشه هم بازیکن من توی تصویر نیست و وقتی میاد توی تصویر میبینی اصلا یه جا دیگه ایستاده و جایگیری نکرده واسه هد زدن .
یا مثلا این سوییچ که واسه من اکثر اوقات اشتباه سوییچ میکنه و اون بازیکنی که میخوام رو سوییچ نمیکنه . واسه همین بیشتر از RS واسه سوییچ استفاده میکنم . منتهی توی جاهای شلوغ دیگه کاربرد نداره و باید با LB سوییچ کرد .

کلا کسایی که میتونن به راحتی cpu رو ببرن به خاطر اینه که قلقش تو دستشونه وگرنه این cpu منطق ادمیزاد حالیش نیست . هنوز گلی که از یه تیم نیم ستاره خوردم رو یادم نرفته . طرف یه شوت رونالدویی زد به تیر و بعدش توی ریباند بازیکن هیکلشون با برگردون توپ رو زد توی دروازه . کلا توی لجندری هیچ انگار داری با کلاسیک بازی میکنی .
البته تمام این اتفاقات در کریر میفته و در بازی معمولی لجندری خیلی واقعی تر بازی میکنه . اخ که امسال نمیشه ارجینال خرید . به اینم میگن شانس . باید هم موقع اومدن فیفا این بلاها سر دلار بیاد ؟

pedykh
26-10-2012, 00:00
دوستان توی فیفا 13 فقط انگار در حالت career میتونیم از بازی کنی که خودمون ساختیم (pro) استفاده کنیم و جای دیگه هم achivment نداره !!!!! درسته ؟؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید .

کسی نبود راهنمایی کنه ؟

H 2 H
26-10-2012, 01:50
سلام

سلام دوست عزیز... فکر کنم tactical بازی میکنی ... خب .... واسه دفاع کردن همینطوری الکی دکمه شوت رو نزن !!!! زمان داره باید به وقتش بزنی وگرنه بازیکنت مثل آب خوردن جا میمونه .... باید یه طوری با بازیکن حریف راه بیای بعد دکمه شوت رو بگیری ( دقت کن گفتم بگیری !! نه اینکه مثلا 1 بار بزنی ) وقتی دکمه رو میگیری به بازیکن حریف تنه میزنه یا به قول معروف باهاش تنه به تنه میشه و مزاحمت واسش ایجاد میکنه !!! یکم تمرین کنی قلقش میاد دستت که چه زمانی باید از دکمه دفاع استفاده کنی ...

B3HZ@D
26-10-2012, 02:05
دوستانی که پچ Moddinway رو دانلود کردن این فایلی که میذارم رو دانلود و با فایل دیگه جایگزین کنن.
با نصب پچ قبلی ممکنه برای بازی در بعضی از ورزشگاه ها مشکل پیدا کنن (مثل من در بازی میلان مقابل جنوا در ورزشگاه Stadion Europa که باعث میشد از بازی خارج بشه) که این فایل اون مشکل رو برطرف میکنه.

دانلود با حجم 22 کیلوبایت

fifarna ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فایل یا همون فولدر موجود در فایل RAR رو در مسیر زیر کپی کنین و با پوشه fifarna جایگزین کنین.

X:\ EA \ FIFA \ Game \ data \

موفق باشید.

AlirezaLamLam
26-10-2012, 09:56
اقا من یچی توو کریر مود بگم. چرا هند توو کریر مود نیست یعنی اگه توو ستینگ بری اصلا گزینه ی هندو نمی بینی. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

reza.8
26-10-2012, 10:56
خارج از کریر مود باید هند رو فعال کنی...

payam_d2
26-10-2012, 11:54
همونطور که قبلا دوستان گفتن بخش نقل و انتقلات به شدت مسخره است !!
من با رئال دارم میرم ... لواندوفسکی ... نیمار ... کاوانی ... فالکائو ... تیاگو سیلوا ... اینیستا !! . ... فابرگاس !!! .... فلیپ لام !! .... سانتی کازورلا ... !!! داوید سیلوا ... رو خریدم !!!!
دیدم خیلی بی معنی شد در اومدم با فولام دارم میرم ... :|
فقط یه سوال داشتم !! کسی میدونه چطور میشه ملیت بازیکنهارو برای تیم ملی تغییر داد؟ چون خوندم میشه همچین کاری کرد اما من همچین حالتی ندیدم !! (روی ایکس باکس بازی میکنم)
بعدم یه سوال دیگه !! قسمت کاتالوگ که میگن کجاست ؟! باید بخش آنلاین باشه آره ؟!!؟!
این دوتارو ندیدم + ورزشگاه نیوکمپ فکر کردم نسخه ی من کامل نیست ! اما از ورزشگاه نیوکمپ مطمئن شدم که لایسنس نشده موند این دوتا سوالم !

H 2 H
26-10-2012, 11:59
من با رئال دارم میرم ... لواندوفسکی ... نیمار ... کاوانی ... فالکائو ... تیاگو سیلوا ... اینیستا !! . ... فابرگاس !!! .... فلیپ لام !! .... سانتی کازورلا ... !!! داوید سیلوا ... رو خریدم !!!!
فقط یه سوال داشتم !! کسی میدونه چطور میشه ملیت بازیکنهارو برای تیم ملی تغییر داد؟ چون خوندم میشه همچین کاری کرد اما من همچین حالتی ندیدم !! (روی ایکس باکس بازی میکنم)
بعدم یه سوال دیگه !! قسمت کاتالوگ که میگن کجاست ؟! باید بخش آنلاین باشه آره ؟!!؟!
این دوتارو ندیدم + ورزشگاه نیوکمپ فکر کردم نسخه ی من کامل نیست ! اما از ورزشگاه نیوکمپ مطمئن شدم که لایسنس نشده موند این دوتا سوالم !

قسمت کاتالوگ مربوط به بخش آنلاین هست... از قسمت EAS FC باید رفت

mohamad skystar
26-10-2012, 12:39
دوستان عزیز
این بازی با ویندوز 8 نسخه Professional 64Bit سازگاری داره ؟

B3HZ@D
26-10-2012, 13:02
یک سری از کاربران برای اجرای فیفا روی ویندوز 8 مشکل داشتن . فکر کنم بهترین راه برای شما اینه که خودتون تست کنین .
ولی فکر کنم به مشکل بخورین.

mj94
26-10-2012, 13:27
کسی نفهمید چطور میشه edit player رو تو کریر فعال کرد؟

mohamad skystar
26-10-2012, 13:49
من بازی رو نصب کردم
وقتی میخوام از طریق Kick Off یه بازی ساده انجام بدم تا میخواد وارد بازی بشه
کلا از بازی میاد بیرون.
مشکل از کجاست؟

تو اون قسمت Tornoment هم همین مشکل هست. هر موقع Match start میکنم از بازی میاد بیرون

Ramos1367
26-10-2012, 14:32
من بازی رو نصب کردم
وقتی میخوام از طریق Kick Off یه بازی ساده انجام بدم تا میخواد وارد بازی بشه
کلا از بازی میاد بیرون.
مشکل از کجاست؟

تو اون قسمت Tornoment هم همین مشکل هست. هر موقع Match start میکنم از بازی میاد بیرون
باید کارت گرافیکت رو آپدیت کنی بعد درست میشه...

Gregar
26-10-2012, 15:46

کسایی که اینجوری بازیکن میخورن یه سوال داشتم . ایا بازیکنهای ضعیف رو میفروشین که اینا رو میخرین یا نه ؟ یا قید بازیکنهای بزرگتون رو میزنین و اینا رو میخرین ؟
چون من دورتموند دارم و با بودجه 21 میلیونیم فقط اوگبونا رو از تورینو خریدم با 15000 تا . بقیه بازیکنهای ضعیف رو هم دادم برن قرضی که اورالشون بره بالا .

در ضمن مهاجم نوک خوب که سرعتی و دریبلر باشه و جوون هم باشه و خوب پیشرفت کنه کسی سراغ داره ؟ قیمتش نمیخوام انچنانی باشه . دور و بر 15 تا 20 تا خوبه .

saadat68
26-10-2012, 17:04
راستی بچه ها وقتی داریم به عنوان یه بازیکن career بازی میکنیم میشه ضربه آزاد هم بزنیم چون همه رو بازیکنای دیگه میزنن
یا مثلا کرنر بزنیم یا پنالتی ؟

بابا یکی جواب ما رو بده

saadat68
26-10-2012, 17:05
من بازیکنی که ساختم ملیتشو ایران زدم تیم ملی های کشور های دیگه بعدا بهم پیشنهاد میدن ؟ یا باید ملیتشو عوض کنم ؟

MCSE MAN
26-10-2012, 19:30
چه میکنه این تیم من. یهو نمیدونم چی شد که متحول شده
الآن تقریبا تو کل جام هایی که هستم فکر کنم 20 بازی باشه که نباختم و اکثرشون رو بردم
همینجوری پیش بریم 2 سال دیگه قدرت اول جهانیم با این بازیکنای جوونی که داریم:sq_13:
Forza Roma

الآن اواسط فصل دوم بازیم هستم و 4تا بازیکن خریدم. اونم چون دروسی رفت و توتی هم بدون سر و صدا خداحافظی کرد!
اینم خریدام:
بونوچی ، آباته ، دیه گو ، ژروینیو

در ضمن مهاجم نوک خوب که سرعتی و دریبلر باشه و جوون هم باشه و خوب پیشرفت کنه کسی سراغ داره ؟ قیمتش نمیخوام انچنانی باشه . دور و بر 15 تا 20 تا خوبه .
من از تیم خودم میتونم بگم لاملا و دسترو بازیکنای عالی هستن مخصوصا لاملا. هرچند لاملا وینگه ولی من نوک هم گذاشتمش و خوب جواب داده

دوستان من برنامه x360ce رو اجرا میکنم و شوک راستم کار میکنه و تو بازی میتونم تکنیک بزنم ولی دروازه بانم موقع پنالتی اصلا نمیپره. باید چیکار کنم؟؟

soheilnouri
26-10-2012, 19:36
کسایی که اینجوری بازیکن میخورن یه سوال داشتم . ایا بازیکنهای ضعیف رو میفروشین که اینا رو میخرین یا نه ؟ یا قید بازیکنهای بزرگتون رو میزنین و اینا رو میخرین ؟
چون من دورتموند دارم و با بودجه 21 میلیونیم فقط اوگبونا رو از تورینو خریدم با 15000 تا . بقیه بازیکنهای ضعیف رو هم دادم برن قرضی که اورالشون بره بالا .

MOUSA DOUMBIA رو بخر...فک کنم یکی از باشگاه های روسی یا اوکراینی باشه...عالیه سرعت وحشتناک داره...ایکر مونیایین هم عالیه از بیلبائو...

masoodbr
26-10-2012, 19:39
الشعراوی مهاجم میلان

H 2 H
26-10-2012, 20:31
اگه میخوای بازیکن بخری .... Isaac Cuenca & Christian Tello رو از بارسلونا بخر . فوق العاده خوش تکنینک و سرعتی هستند... سرعت پیشرفتشون هم زیاده... در ضمن جوون هستند.

SevenCity
26-10-2012, 20:39

بله دیگه باید بفروشن تا بخرند
اما اگر میتونند روی strict 60% اینکارو کنند واقعا با این فکر فیفا خیلی حال کردم دیگه نمیشه بازیکن فروخت هرچی هم بفروشیم جز ضرر چیزی نیست
من خودم رو همین وضعیت بازی میکنم هیچکسو نمیتونم بفروشم چون فقط 60 درصد بهم میرسه!

shiraz_2010
26-10-2012, 21:12
چه میکنه این تیم من. یهو نمیدونم چی شد که متحول شده
الآن تقریبا تو کل جام هایی که هستم فکر کنم 20 بازی باشه که نباختم و اکثرشون رو بردم
همینجوری پیش بریم 2 سال دیگه قدرت اول جهانیم با این بازیکنای جوونی که داریم:sq_13:
Forza Roma

الآن اواسط فصل دوم بازیم هستم و 4تا بازیکن خریدم. اونم چون دروسی رفت و توتی هم بدون سر و صدا خداحافظی کرد!
اینم خریدام:
بونوچی ، آباته ، دیه گو ، ژروینیو

من از تیم خودم میتونم بگم لاملا و دسترو بازیکنای عالی هستن مخصوصا لاملا. هرچند لاملا وینگه ولی من نوک هم گذاشتمش و خوب جواب داده

دوستان من برنامه x360ce رو اجرا میکنم و شوک راستم کار میکنه و تو بازی میتونم تکنیک بزنم ولی دروازه بانم موقع پنالتی اصلا نمیپره. باید چیکار کنم؟؟

به به شما هم که رمی هستی...من هم که رم رو برداشتم....بازی دوم فصل اینتر رو 2-1 بردم با گل های بالزارتی و لاملا.....آستوری و دبوچی رو هم خریدم.....پروتا و تادی هم فروختم...
فقط نامردها توتی رو قراره زود بازنشسته کنن....شما که فصل دومی یعنی توتی میره!!؟:sq_3:
......................................
از وفتی که پچ رو نصب کردم تاثیر فوق العاده ای روی چهره ها داشته.....بعضی از بازیکن ها خالکوبی دارن.....نمی دونم چرا اما از اون موقع بازی ها رو راحتتر می برم...

mj94
26-10-2012, 21:35
Fabio borini بهترین مهاجم فیفا هست. من حاضرم مسی رو بدم borini رو بخرم. ترکیبی از سرعت، تکنیک، تمام کنندگی، هد زنی، قدرت بدنی و استقامت و همه چی.
بهترین بال فیفا هم fabian delph هست که تکنیک مسی رو داره و سرعت موشکو.
البته من امسال باهاشون بازی نکردم، ولی با توجه به اینکه اکثر بازیکنا مثل پارسالشون بازی میکنن، میگم اینا بهترینن.
بهترین دروازه بان جوون دنیا courtois هست. اولش تو 19 سالگی قدرتش 79، دیگه ببین چی میشه.
در مورد دفاع نمیتونم کسی رو معرفی کنم چون مشکل دفاع از خود بازیه ولی rajkovic خیلی خرسه و خوب هد میزنه.

MCSE MAN
26-10-2012, 21:41
به به شما هم که رمی هستی...من هم که رم رو برداشتم....بازی دوم فصل اینتر رو 2-1 بردم با گل های بالزارتی و لاملا.....آستوری و دبوچی رو هم خریدم.....پروتا و تادی هم فروختم...
فقط نامردها توتی رو قراره زود بازنشسته کنن....شما که فصل دومی یعنی توتی میره!!؟:sq_3:
......................................
از وفتی که پچ رو نصب کردم تاثیر فوق العاده ای روی چهره ها داشته.....بعضی از بازیکن ها خالکوبی دارن.....نمی دونم چرا اما از اون موقع بازی ها رو راحتتر می برم...
همه رمی ها رو عشقه
بله آخر فصل اول خداحافظی میکنه در صورتی که قرارداد داره !
چه جالب هردومون برای فصل اول یه دفاع وسط گرفتیم و یه دفاع راست!

کسی نیست ما رو راهنمایی کنه؟

payam_d2
26-10-2012, 23:00

نه من مثلا برای خرید لواندوفسکی بنزما رو دادم !
ولی بقیه رو با بودجه ی باشگاه خریدم
اما خب تا بازیکن نفروشی مثل این بازیکنهای من نمیتونی بخری !! مثلا باشگاه من رونالدو ناراضی بود فروخته شد با پولش نیمار رو آوردم !! یا مثلا اوزیل رو دادم رفت سیلوا رو آوردم !! :) محض تست بود بیشتر این حرکاتم !!
راجب سوال بعدیت هم من تو فیفا 12 یه Jun Tae خریده بودم کره ای بود ... وحشتناک سرعتی بود و باهاش قهرمان اروپا شدم با شالکه !!
یه بازیکن هم هست فکر کنم اسکاتلندی بود حالا شما اسمش رو سرچ کن : Murphy ... البته اگر باشه تو فیفا 13 هم خیلی فوق العاده بود
Overall هاشون پایین اما اسپید ها در حد جت !!

payam_d2
26-10-2012, 23:03
آقا سوال دوم من رو جواب ندادین !!

کسی میدونه چطور میشه ملیت بازیکنهارو برای دعوت به تیم ملی تغییر داد؟ چون خوندم میشه همچین کاری کرد اما من همچین حالتی ندیدم !! (روی ایکس باکس بازی میکنم)

Gregar
26-10-2012, 23:10
بله دیگه باید بفروشن تا بخرند
اما اگر میتونند روی strict 60% اینکارو کنند واقعا با این فکر فیفا خیلی حال کردم دیگه نمیشه بازیکن فروخت هرچی هم بفروشیم جز ضرر چیزی نیست
من خودم رو همین وضعیت بازی میکنم هیچکسو نمیتونم بفروشم چون فقط 60 درصد بهم میرسه!

خوب عزیز من اونطوری که باید کلا قید خرید و قروش بازیکن رو زد . مثلا یه بازیکنت همینجوری میخواد بره و یا کلا مجبور میشی بفروشیش . یا توی یه پست بازیکن زیاد داری میخوای یکی دوتاشون رو بفروشی و توی پست دیگه بازیکن بخری . باید یه چیزی بعد از فروش اینا داشته باشی که باهاش جای خالی رو پر کنی ؟ اونطوری ممکنه با کمبود بازیکن مواجه بشی .

payam_d2
26-10-2012, 23:37
قسمت کاتالوگ مربوط به بخش آنلاین هست... از قسمت EAS FC باید رفت

آقا سوال دوم من رو جواب ندادین !!
کسی میدونه چطور میشه ملیت بازیکنهارو برای دعوت به تیم ملی تغییر داد؟ چون خوندم میشه همچین کاری کرد اما من همچین حالتی ندیدم !! (روی ایکس باکس بازی میکنم)

Armin 7
27-10-2012, 01:03
با سلام

من این پچ مودینگ وی رو نصبیدم امـــــا یکی در میون بازی کرش میکنه !!!

چجوری حلش کنـــــــــم ؟

B3HZ@D
27-10-2012, 02:35
من که همچین مشکلی ندارم . ولی بهتره از این فایل استفاده کنین ببینید مشکلتون حل میشه یا نه

saadat68
27-10-2012, 03:08
من بازیکنی که ساختم ملیتشو ایران زدم تیم ملی های کشور های دیگه بعدا بهم پیشنهاد میدن ؟ یا باید ملیتشو عوض کنم ؟

چرا کسی زحمت جواب دادنو به خودش نمیده بابا ما هر چی سوال پرسیدیم یه نفرم جواب نداد

بچه های دیگه هم همین سوالو دارن یعنی هیچ کسی نمیدونه

mj94
27-10-2012, 10:09
چرا کسی زحمت جواب دادنو به خودش نمیده بابا ما هر چی سوال پرسیدیم یه نفرم جواب نداد

لابد نمیدونن دیگه.

soheilnouri
27-10-2012, 12:53
تيم محبوب من تو اين سري بلژيك هستش...راحتم با اين تيم..

SevenCity
27-10-2012, 13:17
خوب عزیز من اونطوری که باید کلا قید خرید و قروش بازیکن رو زد . مثلا یه بازیکنت همینجوری میخواد بره و یا کلا مجبور میشی بفروشیش . یا توی یه پست بازیکن زیاد داری میخوای یکی دوتاشون رو بفروشی و توی پست دیگه بازیکن بخری . باید یه چیزی بعد از فروش اینا داشته باشی که باهاش جای خالی رو پر کنی ؟ اونطوری ممکنه با کمبود بازیکن مواجه بشی .

دیگه اونطوریم نیست که گفتم نمیشه بازیکن فروخت رو strict
یه بودجه ای رو که باشگاه میده +بازیکنایی که واقعا نمیتونی باهاشون کار کنی رو هم میفروشی = خرید چند بازیکن جدید بدون افراط،
خیلی منطقیه مثل واقعیت که وقتی باشکاه با بازیکنش به مشکل میخوره مجبور به فروشش میشه
معاوضه هم که بدون سختی کار داری دیگه

ولی کلا برای کسانی که فلسفه کریر مهم نیست خرید و فروش الکی و زیاد بازیکن پیشنهاد میشه چون حداقل با سبک بازیکنای بیشتری آشنا میشن و درنهایت پیشرفت هم شاید بکنند

Kamyar_AnathemA
27-10-2012, 14:08

عالیه باژیک
هیچی کم نداره
قهرمان جهان کردمش
Mirallas و Hazard خیلی خوبن

H 2 H
27-10-2012, 15:34

شما از کجا شنیدید ؟؟؟ منبع معتبر بود ؟؟ فکر نکنم همچین چیزی ممکن باشه ..

soheilnouri
27-10-2012, 15:35
چرا عده ایی تو لایو فیفا فقط میان لاس میزنن با ادم؟

Gregar
27-10-2012, 16:12
یه بازیکن توی دورتموند هست به نام مصطفی امینی . زده استرالیاییه . اما فکر کنم دورگه باشه . 65 تا هم اورالشه .

جالب اینجاست توی fifa fanatic زده که اوجش تا 80 تا میره و جزو بهترین بازیکنهای جوونه . میگم اگه پتانسیلش خوبه ایران نمیتونه این رو هم ورداره بیاره توی تیم ملی ؟

vahidgame
27-10-2012, 16:19
یه بازیکن توی دورتموند هست به نام مصطفی امینی . زده استرالیاییه . اما فکر کنم دورگه باشه . 65 تا هم اورالشه .

جالب اینجاست توی fifa fanatic زده که اوجش تا 80 تا میره و جزو بهترین بازیکنهای جوونه . میگم اگه پتانسیلش خوبه ایران نمیتونه این رو هم ورداره بیاره توی تیم ملی ؟

توی استرالیا به دنیا اومده و پدرش هم برای افغانستانه که یعنی این بازیکن اصلیتی افغانی داره
که در این صورت اصلا ربطی به ایران نداره و این بازیکن باید بین تیم ملی استرالیا و افغانستان یکی رو انتخاب کنه : دی
+
حیف قوچان نژاد رو نداره وگرنه می خریدمش

khelane
27-10-2012, 16:23

من اون شب مشکوک شدم که چرا بلژیک ؟؟!! گفتم شاید از تیم ضعیف خوشت بیاد بعد با دورتمند اومدم وقتی بازی تموم شد رفتم بلژیک رو دیدم خدای این ادن هازارد و فکر کنم میرالس مثل جن بودند هرکجا توپ رو میفرستادی اماده بودند!!!

saadat68
27-10-2012, 17:08
شما از کجا شنیدید ؟؟؟ منبع معتبر بود ؟؟ فکر نکنم همچین چیزی ممکن باشه ..

با منی ؟ چیو شنیدم ؟

چند روز پیش یه نفر میگفت که تیم های ملی میان بهت پیشنهاد میدن خب این یعنی این که ربطی نداره به ملیت و ممکنه کشورهای مختلف بدون توجه به ملیتت بیان و بهت پیشنهاد بدن

نمیدونم کسی نیست یه توضیحی بده به ما - من ملیت بازیکنمو زدم ایران اگه اینجوری تیم ملی هیچ کشوری نمیتونم برم یکی بگه بیخود وفتمو تلف نکنم :41:

Kamyar_AnathemA
27-10-2012, 17:37
یک آپدیت 45 مگابایتی برای اوریجین اومده همش تا نصفه میره بعدم ارور میده
چرا اینجوریه ؟

Ramos1367
27-10-2012, 17:57
یک آپدیت 45 مگابایتی برای اوریجین اومده همش تا نصفه میره بعدم ارور میده
چرا اینجوریه ؟
دوست عزیز هیچ مشکلی نداره...من ظهر آپدیت کردم ....شاید سرورها در حال حاضر مشکل دارن...

بردیا
27-10-2012, 19:11
با منی ؟ چیو شنیدم ؟

چند روز پیش یه نفر میگفت که تیم های ملی میان بهت پیشنهاد میدن خب این یعنی این که ربطی نداره به ملیت و ممکنه کشورهای مختلف بدون توجه به ملیتت بیان و بهت پیشنهاد بدن

نمیدونم کسی نیست یه توضیحی بده به ما - من ملیت بازیکنمو زدم ایران اگه اینجوری تیم ملی هیچ کشوری نمیتونم برم یکی بگه بیخود وفتمو تلف نکنم :41:

توی فیفا نمیدونم ولی توی دنیای واقعی شما حتی اگر مثلا پدرت برای کشور ایکس باشه و مادرت برای کشور ایگرگ و خودت تو کشور z به دنیا اومده باشی،در صورتی که چندسال تو کشور a زندگی کرده باشی و اقامت اونجا رو داشته باشی میتونی برای تیم فوتبالشون بازی بکنی

soheilnouri
27-10-2012, 20:08
من لا تبمای 4 ستاره و نیم و یا 4 ستاره بیشتر حال میکنم...یجوری واقعی تره بازی....مثلا وقتی مادرید و بارسا با هم بازی می کنن انگار فوتبال شائولین داریم بازی می کنیم..

mj94
27-10-2012, 21:00
فقط رئال و بارسا اینجورین، مخصوصا بارسا که انگار همشون فضایین.

moh3en_sh
27-10-2012, 21:34
توی استرالیا به دنیا اومده و پدرش هم برای افغانستانه که یعنی این بازیکن اصلیتی افغانی داره
که در این صورت اصلا ربطی به ایران نداره و این بازیکن باید بین تیم ملی استرالیا و افغانستان یکی رو انتخاب کنه : دی
+
حیف قوچان نژاد رو نداره وگرنه می خریدمش

منم خیلی دنبال قوچان نژاد گشتم ولی ندیدمش!

Gregar
27-10-2012, 22:00
میگم کسی لیست بازیکنهای ایرانی یا دورگه ایرانی رو توی فیفا نداره که ببینیم توی چه تیمی هستن . با اسم میشه سرچ کرد ولی با ملیت نمیشه .

mj94
27-10-2012, 22:04
تو سوئد پره. تو تیمای سوئدی بگرد، چندتا پیدا میکنی.

torkamans
28-10-2012, 13:42
اقا چرا در مورد مدها و پچ های fifa 13 هیچ تاپیکی وجود نداره یکی مثل من که با مدهای فیفا اشنایی نداره باید چکار کنه مثلا این مد Moddinway چکار میکنه !؟

B3HZ@D
28-10-2012, 14:33
یک فایل ویدیویی منتشر شده که مراحل نصب رو آموزش میده .

TUTORIAL || INSTALACION PATCH MODDING WAY 0.8.7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

babelirani
28-10-2012, 14:37
با سلام

ببخشید من برای اولین بار میخواستم Fifa بازی کنم الان مشکل بنده اینجاست که بازی رو که اجرا میکنم همه چیز درست کار میکنه تیم و انتخاب میکنم ترکیب هم میتونم عوض کنم ولی به محض اینکه Play Match رو میزنم که برم بازی کنم یدفه از بازی میپره بیرون دوستان کسی میتونه کمک کنه مارو ؟

ممنون

EngineeR EhsaN
28-10-2012, 14:43
کسی رو ویندوز ۸ تست کرده ببینه اجرا میشه یا نه؟

B3HZ@D
28-10-2012, 14:47
با سلام

ببخشید من برای اولین بار میخواستم Fifa بازی کنم الان مشکل بنده اینجاست که بازی رو که اجرا میکنم همه چیز درست کار میکنه تیم و انتخاب میکنم ترکیب هم میتونم عوض کنم ولی به محض اینکه Play Match رو میزنم که برم بازی کنم یدفه از بازی میپره بیرون دوستان کسی میتونه کمک کنه مارو ؟

ممنون

درایور کارت گرافیکتون رو آپدیت کنین مشکلتون حل میشه.

کسی رو ویندوز ۸ تست کرده ببینه اجرا میشه یا نه؟

روی ویندوز 8 مشکل زیاد داشته . فکر نکنم اجرا بشه و اگر هم بشه اذیت میکنه . کاربرهای دیگه هم سر همین قضیه کلی اذیت شدن.

Kamyar_AnathemA
28-10-2012, 15:09
من یک اکانت جدا دارم که فیفا 12 داره
یک اکانت دیگه هم دارم که فیفا 13 داره

میشه کاری کرد که فیفا 13 رو منتقل کنم به اون اکانتی که 12 داخلش هست ؟

jr07
28-10-2012, 15:28
اقا این brightness رو چطوری میشه تنظیم کرد؟
تو تنظیمات وقتی به قسمت brightness می رم یه سفحه میاد که اینو نوشته:
Adjust the brightness of your display until you can see EA logo without the black drop shadow behind it.
هیچ دکمه ی کیبورد هم تو اون صفحه کار نمیکنه چی کار کنم؟؟:sq_6:

CRIS Joon CR7
28-10-2012, 15:35
اقا این brightness رو چطوری میشه تنظیم کرد؟
تو تنظیمات وقتی به قسمت brightness می رم یه سفحه میاد که اینو نوشته:
Adjust the brightness of your display until you can see EA logo without the black drop shadow behind it.
هیچ دکمه ی کیبورد هم تو اون صفحه کار نمیکنه چی کار کنم؟؟:sq_6:

توی منوی بازی کار نمیکنه
وسط یک مسابقه این تنظیمات رو تغییر بده
برایتنس و کنتراست تصویر رو میتونی تغییر بدی...

saeedsh7j
28-10-2012, 19:03
چه جوری میشه فرکانس تصویر رو 85 هرتز کرد؟ الان 60 . کور شدیم با این crt لعنتی!

sabar
28-10-2012, 19:53
سلام
دوستان چطوری میشه وقتی میخوای توپ بگیری یا هد بزنی تنه به حریف بزنی؟
یا چطور میتونم موقع دفاع کردن بازیکنام رو مثل سی پی یو به عقب برگردونم تا با تعداد بیشتری دفاع کنم؟

mj94
28-10-2012, 21:40
سلام
دوستان چطوری میشه وقتی میخوای توپ بگیری یا هد بزنی تنه به حریف بزنی؟
یا چطور میتونم موقع دفاع کردن بازیکنام رو مثل سی پی یو به عقب برگردونم تا با تعداد بیشتری دفاع کنم؟

میشه گفت نمیشه و این یه تاکتیک برای پیروزی cpu هست.
موقع هد زدن هم باید قلقش بیاد دستت که کی هدو بزنی تا مدافع تو بزنه.

Gregar
28-10-2012, 22:40
من یک اکانت جدا دارم که فیفا 12 داره
یک اکانت دیگه هم دارم که فیفا 13 داره

میشه کاری کرد که فیفا 13 رو منتقل کنم به اون اکانتی که 12 داخلش هست ؟

یعنی کد 13 رو خریدی و توی یک اکانت دیگه زدیش ؟ فکر نکنم بشه .

torkamans
28-10-2012, 23:23
یک فایل ویدیویی منتشر شده که مراحل نصب رو آموزش میده .

TUTORIAL || INSTALACION PATCH MODDING WAY 0.8.7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اقا این فیلتره میشه یه جا اپلود کنید ؟

3Dmajid
28-10-2012, 23:28
چقد فیفا 13 باحاله :40:
من اسکیل مد هاشو بیشتر از بازی کردن دوست دارم :40:

Kamyar_AnathemA
28-10-2012, 23:29
یعنی کد 13 رو خریدی و توی یک اکانت دیگه زدیش ؟ فکر نکنم بشه .

یه اکانت دست دوم فیفا نسخه اولتیمیت خریدم
میخواستم ببینم میشه وارد اکانت خودم که 12 داره وارد کنم یا نه !

تو یه فروم دیگه خوندم گفته بودن این اکانت های دست دوم بعد یک مدت یا ه ک میشه یا ریستور میشه !!! راسته ؟

من هم ایمیلشو عوض کردم هم پسوردشو

از یک ایرانیم خریدم

AlirezaLamLam
29-10-2012, 09:26
پسر حقیقی (دروازبان روبین قازان ) عجب رشدی می کنه!!!!!!!!!!
راستی دوستان یکی بگه چجوری میتونم مثلا یکی از بازیکنامو توو زمین ازاد بزارم. مثلا می خوام خوان ماتا هم هافبک چپ باشه هم راست. یعنی توو قسمت هافبک ازاد باشه

mj94
29-10-2012, 10:08
اینم نمیشه. البته اکثر اوقات خودشون جاهاشونو بهم میزنن. واقعا رو مخه، یدفعه داری حمله میکنی، از کنار زمین پاس در عمق واسه بال چپت میفرستی، یدفعه میبینی جاشو با مهاجم نوک عوض کرده و مهاجم نوکه هم سرعت عبور از دفاع راست حریفو نداره. یا برعکس، میای سانتر میکنی تو محوطه میبینی بال چپ قد کوتاهت تو محوطس و نمیتونه رو سر دفاع وسط اونا هد بزنه.

B3HZ@D
29-10-2012, 10:49
دقیقا . مثلا موقعی که کرنر میشه مدافعانم میان توی محوطه و نزدیک به دروازه هستن ولی دو تا از مهاجمای من میرن پشت محوطه می ایستن . اون یکی هم روی خط محوطه جریمه می ایسته!!!
من با سه مهاجم بازی میکنم ولی هیچ کدوم از اونا موقع کرنر توی محوطه حریف نیستن !!!

rose_cute720
29-10-2012, 12:56
کلا" حالم گرفته شد امروز :

بلاخره به آخر فصل اول رسیدم دو تا اتفاق برام افتاد :

1- قهرمان تو بازی آخر مشخص می شد من اگه مساوی می گرفتم قهرمان می شدم و مساوی رو هم گرفتم ولی آخر سوتی این بود که آخر بازی به جای اینکه جشن قهرمانی بازیکنای منو نشون بده بازیکن من مغموم سرشون و پایین انداختن رفتن بیرون و تیم حریف جشن گرفت و جام گرفت :sq_10: تازه تیم حریف سقوط هم کرد نمی دونم شاید می خواستن با جام عکس داشته باشن :sq_14:

2- بعد تموم شدن فصل به خاطر کرش دیگه نمی تونم ادامه بدم اینو شنیده بودم که فصل اول که تموم بشه بازی کرش داره . راه حلی براش پیدا نشده ؟

Gregar
29-10-2012, 13:43
امروز اومدم کریر رو با تیم UDC AFC ایرلند شروع کردم . به نظرتون احتمال موفقیت این تیم چقدره . چون فکر میکنم یه سری بچه محل اومدن یه تیم درست کردن که برن توی لیگ توپ بازی کنن . فقط همین که بودجه اش 120.000 تاست . چه کارها که نمیشه با این بودجه کرد .

اینم نمیشه. البته اکثر اوقات خودشون جاهاشونو بهم میزنن. واقعا رو مخه، یدفعه داری حمله میکنی، از کنار زمین پاس در عمق واسه بال چپت میفرستی، یدفعه میبینی جاشو با مهاجم نوک عوض کرده و مهاجم نوکه هم سرعت عبور از دفاع راست حریفو نداره. یا برعکس، میای سانتر میکنی تو محوطه میبینی بال چپ قد کوتاهت تو محوطس و نمیتونه رو سر دفاع وسط اونا هد بزنه.

این مشکل رو من دیگه از فیفا 12 به بعد ندیدم . حس میکنم یه جوری به شیوه بازیت هم مربوط میشه . پیشنهاد میکنم توی تاکتیک هات قسمت بازی سازی رو بزاری رو organized . در ضمن اگه دفاع 4 تایی دارین حتما بازی رو روی balanced یا defensive بازی کنین که مدافعان کناری زمین جای هافبک های کناری رو زیاد نگیرن .

دقیقا . مثلا موقعی که کرنر میشه مدافعانم میان توی محوطه و نزدیک به دروازه هستن ولی دو تا از مهاجمای من میرن پشت محوطه می ایستن . اون یکی هم روی خط محوطه جریمه می ایسته!!!
من با سه مهاجم بازی میکنم ولی هیچ کدوم از اونا موقع کرنر توی محوطه حریف نیستن !!!

خوب اینکه بهتره . معمولا مهاجم ها تریت power header رو ندارن و مدافعان بیشتر این تریت رو دارن . در ضمن هم پرش و هم head acc شون بالاست . البته بعضی مدافعا . ولی مشکل اینجاست که اگه مدافعات سرزن نباشن به ضررته .

کلا" حالم گرفته شد امروز :

بلاخره به آخر فصل اول رسیدم دو تا اتفاق برام افتاد :

1- قهرمان تو بازی آخر مشخص می شد من اگه مساوی می گرفتم قهرمان می شدم و مساوی رو هم گرفتم ولی آخر سوتی این بود که آخر بازی به جای اینکه جشن قهرمانی بازیکنای منو نشون بده بازیکن من مغموم سرشون و پایین انداختن رفتن بیرون و تیم حریف جشن گرفت و جام گرفت :sq_10: تازه تیم حریف سقوط هم کرد نمی دونم شاید می خواستن با جام عکس داشته باشن :sq_14:

2- بعد تموم شدن فصل به خاطر کرش دیگه نمی تونم ادامه بدم اینو شنیده بودم که فصل اول که تموم بشه بازی کرش داره . راه حلی براش پیدا نشده ؟

اتفاق اولی واسه منم افتاده و فکر کنم باگه . جام انگلیس رو با چلسی باختم همینطوری شد و جشن اخر بازی رو من گرفتم . تازه توی قسمت جدول حذفی هم زده بود من بردم و قهرمان شدم .

B3HZ@D
29-10-2012, 14:03
خوب اینکه بهتره . معمولا مهاجم ها تریت power header رو ندارن و مدافعان بیشتر این تریت رو دارن . در ضمن هم پرش و هم head acc شون بالاست . البته بعضی مدافعا . ولی مشکل اینجاست که اگه مدافعات سرزن نباشن به ضررته .

کجاش بهتره ؟! :31:
من سه تا مدافع و هر سه تا میان برای زدن ضربه سر و دفاع خالی میشه . در ضمن من بازیکنی مثل پاتزینی رو دارم که فوق العاده سر زنه و هدینگ اون 90 هست.
همیشه مجبورم قبل از این که توپ به کرنر بره حالت تیم رو هجومی کنم تا مهاجمها هم بیان توی محوطه !
سرعت بازی هم خیلی اذیت کننده است و بازی خیلی سریعه . CPU هم یک پاسکاری هایی میکنه که آدم کف میکنه و خیلی تخیلیه !!!

saeedsh7j
29-10-2012, 14:27

کسی نمیدونه؟

Kamyar_AnathemA
29-10-2012, 14:57
از کجا میشه فهمید cd key که خریدیم نسخه استاندارد هست یا اولتیمیت ؟

Gregar
29-10-2012, 16:07
بالاخره تونستم یه چند تا بازی رو ببرم . بعد از کلی کلنجار رفتن با فیفا دیدم به هیچ وجه با بازی معمولی نمیتونم جلوی cpu وایستم . مجبور شدم به جای کارهای تکنیکی به کارهای تاکتیکی رو بیارم که فعلا داره خوب جواب میده . نصیحتی که میکنم اینه که بچه ها حتما از تاکتیک های بازی استفاده کنین . چون نقطه ضعف cpu کاملا توی این تاکتیک هست .
فکر کنم اکثرا دیدین که cpu بعد از گل زدن شما چقدر فشار میاره روی دروازه تون . اگه میخواین بازی اروم بشه سریع تاکتیک رو بزارین روی possesion و اگه میخواین از فشار های cpu سواستفاده کنین بزارین روی ضدحمله . خفن جواب میده ها .
الان با این تیمهای ضعیف که میدونین نمیشه تکنیک انچنانی زد . پاس کاری هاشون هم که ر...ده . کلا همه چی شون مضخرف . تنها کاری که میشه کرد همین استفاده از تاکتیک های موثره .
به هر قیمتی که شده به cpu رحم نکنین . شده وقت کشی هم بکنین ولی نزارین دقیقه های اخر گل مفتی مفتی بخورین . اکثرا تا دقیقه 90 حمله میکنن . که باعث میشه cpu گل های راحت بزنه . دیگه من باالشخصه تنها راهی که میشه جلوی cpu رو گرفت همین میدونم . البته بیشتر واسه تیمهای ضعیف .

کجاش بهتره ؟! :31:
من سه تا مدافع و هر سه تا میان برای زدن ضربه سر و دفاع خالی میشه . در ضمن من بازیکنی مثل پاتزینی رو دارم که فوق العاده سر زنه و هدینگ اون 90 هست.
همیشه مجبورم قبل از این که توپ به کرنر بره حالت تیم رو هجومی کنم تا مهاجمها هم بیان توی محوطه !
سرعت بازی هم خیلی اذیت کننده است و بازی خیلی سریعه . CPU هم یک پاسکاری هایی میکنه که آدم کف میکنه و خیلی تخیلیه !!!

دفاع خالی نمیشه . جای مدافعان و مهاجمان عوض میشه . توی فوتبال واقعی هم همینطوره . اکثر گلهای از روی کرنر رو مدافعان میزنن . مشکل فیفا اینجاست که قدرت دفاعی مهاجما خیلی پایینه . مثلا به راحتی دریبل میخورن یا قدرت بدنیشون پایینه که توی فوتبال واقعی اینطوری نیست .
به نظر من اگه مدافعان سر زن که پاور هدر دارن بیان توی محوطه و مهاجمها و هافبک های تند و تیز عقب وایستن خیلی بهتره . چون همونطور که گفتم احتمال گل زدن بیشتره و از اون طرف اگه حریف با مهاجم های سرعتیش سریع ضد حمله بزنه اونوقت اون عقب بازیکنهای سرعتی هستن که جلوشون رو بگیرن . توی ضد حمله سرعت مدافع از همه چی مهمتره .
چون اکثر مدافعان سرعتشون پایینه (غیر از مدافعان چپ و راست) واسه همین اگه بیان توی منطقه جریمه موقع کرنر بهتره و مهاجمهایی مثل مسی بهتره همون عقب بایستن که حریف رو کند کنن .
ولی کلا اگه مهاجمهات سر زن باشن و برعکس مدافعات سر زن نباشن (که خیلی کم پیش میاد) این یه مشکل به حساب میاد .

Behnam_o2
29-10-2012, 16:16
با crt مشکل داره کلا فیفا!! اگه ویندوزت xp هس برو تو اینجا C:\WINDOWS\system32
بعد dxdiag رو پیدا کن بازش کن. از اون بالا تب آخر که more help هست رو انتخاب کن بعدش برو تو override بعدشم override value رو انتخاب کنو هرتز مورد نظرتو بنویس مثلآ 85
هرتزی رو که رزولیشنت میکشه بذار.ok رو بزن. با اینکار تمام بازیا با این هرتز اجرا میشن.
تو ویندوز seven راهی نداره. چنتا برنامه وجود دارن که درست کار نمیکنن!

saeedsh7j
29-10-2012, 16:43
با crt مشکل داره کلا فیفا!! اگه ویندوزت xp هس برو تو اینجا C:\WINDOWS\system32
بعد dxdiag رو پیدا کن بازش کن. از اون بالا تب آخر که more help هست رو انتخاب کن بعدش برو تو override بعدشم override value رو انتخاب کنو هرتز مورد نظرتو بنویس مثلآ 85
هرتزی رو که رزولیشنت میکشه بذار.ok رو بزن. با اینکار تمام بازیا با این هرتز اجرا میشن.
تو ویندوز seven راهی نداره. چنتا برنامه وجود دارن که درست کار نمیکنن!

اه. من سون دارم.

shadmehrbaz
29-10-2012, 17:33
من تازه فیفا 13 رو نصب کردم دارم بازی میکنم شاید سوالم خنده دار باشه ولی واقعا هر کاری کردم نتونستم درست سانتر کشیدنو تو فیفا 13 یاد بگیرم ! چه طوری باید در حالیکه وینگرمون درحال دویدنه باهاش سانتر بکشیم روی دروازه ؟ توی game skill یه دونه آموزش داره که توش گفته LB رو نگه دار بعد B رو بزن ... من اینکارو اونجا انجام میدم درست سانتر میکشه توی محوته ، ولی وقتی میرم توی بازی این روش اصلا عمل نمیکنه و سانتر به جای اینکه بره تو محوته میره توی اوت! :sq_3:

SevenCity
29-10-2012, 18:10
به نظر من اگه مدافعان سر زن که پاور هدر دارن بیان توی محوطه و مهاجمها و هافبک های تند و تیز عقب وایستن خیلی بهتره .

برای من خوبه چون همیشه مدافع های پیستون چپ و راستم میرن عقب سرعت همشونم که تو فیفا بالاست مهاجم ها (فقط قدبلندها) و مدافعین (هم قدبلندها هم اونایی که هدر هستن) هم میان جلو، تنها مشکلم مثل بهزاد این هست که در این مواقع فیفا مهاجمان قدکوتاه ولی هدر (مثل پتزینی) رو در این موقعیت نمیشناسه!

زمانی که کرنر بر علیه منه وضع خیلی خرابه بعضی زمانها مدافعان هدر و قدبلندم حتی از محوطه خارح میشن!

mj94
29-10-2012, 19:06
یه مدافع جوون ایرلندی به نام white هست. دفاع راسته. من که مربی ایرلندم تا حالا ندیدم هیچ بازیکنی بتونه از سمت راست من توپ داخل محوطه سانتر کنه، یا خودش بیاد تو محوطه. تو زمین حریفم که باشه و بازیکن صاحب توپ حریف کنار محوطه باشه، بازم میرسه و توپشو میزنه.

این باگای فیفا هم که تمومی ندارن. تو بازی های بارونی یا برفی، اگه دروازبانا بطور پیش فرض استین بلند بپوشن، تو بازی استین کوتاه میپوشن. خیلی مسخرس. من نمیدونم این یه سال سازنده ها چیکار کردن. اون از یورو 2012 که اونجوریش کردن، اینم از فیفا که از سر تا پا مشکله. من نمیدونم این همه پولی که از فروش بازی در میاره رو چیکار میکنه.

Ramos1367
29-10-2012, 20:09
یه مدافع جوون ایرلندی به نام white هست. دفاع راسته. من که مربی ایرلندم تا حالا ندیدم هیچ بازیکنی بتونه از سمت راست من توپ داخل محوطه سانتر کنه، یا خودش بیاد تو محوطه. تو زمین حریفم که باشه و بازیکن صاحب توپ حریف کنار محوطه باشه، بازم میرسه و توپشو میزنه.

این باگای فیفا هم که تمومی ندارن. تو بازی های بارونی یا برفی، اگه دروازبانا بطور پیش فرض استین بلند بپوشن، تو بازی استین کوتاه میپوشن. خیلی مسخرس. من نمیدونم این یه سال سازنده ها چیکار کردن. اون از یورو 2012 که اونجوریش کردن، اینم از فیفا که از سر تا پا مشکله. من نمیدونم این همه پولی که از فروش بازی در میاره رو چیکار میکنه.
من هیچکدوم از این باگهایی رو که بچه ها میگن ندیدم....شاید به خاطر اینه که بازی من اورجبناله و با آپدیت ها باگ ها داره رفع میشه...
کلا بازی وقتی کرک میشه یه سری مشکلات توش هست...پس با این حساب فکر نکنم سازنده ها کم کاری کرده باشن...
پس یه کم پول بدید و بازی رو با باگ کمتر(چون هیچ بازی نیست که باگ نداشته باشه) بازی کنید...هر چقدر پول بدی همون قدرم آش می خورید(البته منظورم کلی)
البته در مورد لباس هم بگم که باگ نیست و بعضی از بازیکن ها در واقعیت هم همینجورین....

rose_cute720
29-10-2012, 20:11
من چند صفحه آخر رو خوندم ولی چیزی دست گیرم نشد . مشکلم کرش بعد از تموم شدن فصل اول هست . راه حلی برای این مشکل پیدا شده یا نه ؟ ا

B3HZ@D
29-10-2012, 20:16
دفاع خالی نمیشه . جای مدافعان و مهاجمان عوض میشه . توی فوتبال واقعی هم همینطوره . اکثر گلهای از روی کرنر رو مدافعان میزنن . مشکل فیفا اینجاست که قدرت دفاعی مهاجما خیلی پایینه . مثلا به راحتی دریبل میخورن یا قدرت بدنیشون پایینه که توی فوتبال واقعی اینطوری نیست .
به نظر من اگه مدافعان سر زن که پاور هدر دارن بیان توی محوطه و مهاجمها و هافبک های تند و تیز عقب وایستن خیلی بهتره . چون همونطور که گفتم احتمال گل زدن بیشتره و از اون طرف اگه حریف با مهاجم های سرعتیش سریع ضد حمله بزنه اونوقت اون عقب بازیکنهای سرعتی هستن که جلوشون رو بگیرن . توی ضد حمله سرعت مدافع از همه چی مهمتره .
چون اکثر مدافعان سرعتشون پایینه (غیر از مدافعان چپ و راست) واسه همین اگه بیان توی منطقه جریمه موقع کرنر بهتره و مهاجمهایی مثل مسی بهتره همون عقب بایستن که حریف رو کند کنن .
ولی کلا اگه مهاجمهات سر زن باشن و برعکس مدافعات سر زن نباشن (که خیلی کم پیش میاد) این یه مشکل به حساب میاد .

ممنون . توضیحات شما درسته ولی مشکل من اینجاست با این که از مهاجمای سر زن استفاده میکنم ولی هنگام کرنر در محوطه دیده نمیشن!
یک سوال هم دارم ... چطور میشه پنالتی ها رو قدرتی زد ؟! یک بازی کردم که بازیکن حریف پنالتی رو به وسط دروازه زد و با این که دروازه بان من وسط وایساده بود ولی توپ گل شد!!!
بعضی مواقع CPU ضرباتی در پنالتی میزنه که هر کاری کنی نمیتونی مهارش کنی!

mj94
29-10-2012, 20:50
من هیچکدوم از این باگهایی رو که بچه ها میگن ندیدم....شاید به خاطر اینه که بازی من اورجبناله و با آپدیت ها باگ ها داره رفع میشه...
کلا بازی وقتی کرک میشه یه سری مشکلات توش هست...پس با این حساب فکر نکنم سازنده ها کم کاری کرده باشن...
پس یه کم پول بدید و بازی رو با باگ کمتر(چون هیچ بازی نیست که باگ نداشته باشه) بازی کنید...هر چقدر پول بدی همون قدرم آش می خورید(البته منظورم کلی)
البته در مورد لباس هم بگم که باگ نیست و بعضی از بازیکن ها در واقعیت هم همینجورین....

کدوم بازیکنا تو واقعیت تو روزای برفی و بارونی لباس استین کوتاه میپوشن، در حالی که تو روزای افتابی استین بلند میپوشن. تازه اونم دروازه بان.

MCSE MAN
29-10-2012, 21:01
این حرف رو تو تاپیک FIFA 12 هم گفتم که وقتی سی پی یو تصمیم بگیره که ببره به هر شکل ممکن میبره
گل زدناش خیلی باحاله. اکثر وقتا که یه پاسکاری هایی میکنه که نمیشه توپ رو گرفت ولی بعضی وقتا هم که خودتو میکشی و به بهترین شکل دفاع میکنی در عین ناباوری یه گل مفت میخوری که تا مغز استخون آدم میسوزه!
از فاصله 30 متری شوت میزنه و دروازه بان صاف توپ رو دفع میکنه جلوی مهاجمش تا راحت بزنه تو گل!

جالبیش اینجاست که من تیمم به شدت رو فرم بود و حدود 30 بازی بود که تو لیگ و جام حذفی و لیگ اروپا نباخته بودم، بعد در یک حرکت انتحاری تو 1 ماه 3تا از بهترین بازیکنای هجومیم نفری 3 ماه مصدوم شدن و علنا فاز هجومی تیمم به فنا رفت! برای همین دیگه دارم اکثر بازی ها رو میبازم و نیمه نهایی لیگ اروپا هم به زور اوت شدم

یعنی بعضی وقتا دلم میخواد سازنده های بازی رو بزنم لهشون کنم:sq_10:

B3HZ@D
29-10-2012, 21:33
کدوم بازیکنا تو واقعیت تو روزای برفی و بارونی لباس استین کوتاه میپوشن، در حالی که تو روزای افتابی استین بلند میپوشن. تازه اونم دروازه بان.

کافو - زامبروتا - فاوالی و خیلی بازیکن های دیگه بودن که توی فصل سرما و یا هنگام بارندگی لباس آستین کوتاه به تن میکردن.
در اصل این بازیکنا همیشه آستین کوتاه میپوشیدن . حالا فرقی نمیکرد هواس سرد باشه یا گرم . البته بازیکنهای دیگه ای هم هستن ولی من چون اینا توی میلان بودن بیشتر به چشمم اومده :sq_8:

mj94
29-10-2012, 22:21
کافو - زامبروتا - فاوالی و خیلی بازیکن های دیگه بودن که توی فصل سرما و یا هنگام بارندگی لباس آستین کوتاه به تن میکردن.
در اصل این بازیکنا همیشه آستین کوتاه میپوشیدن . حالا فرقی نمیکرد هواس سرد باشه یا گرم . البته بازیکنهای دیگه ای هم هستن ولی من چون اینا توی میلان بودن بیشتر به چشمم اومده :sq_8:

معلومه که خیلیا استین کوتاه میپوشن، حتی تو هوای سرد ولی کسی که تو هوای عادی استین بلند میپوشه نمیاد تو هوای سرد استین کوتاه بپوشه که.
این مشکلم فقط برا دروازه بانا هست، نه همه بازیکنا. میتونم با اطمینان بگم تو واقعیت هیچکدوم از دروازه بانایی که بطور عادی استین بلند میپوشن، تو هوای بارونی یا سرد استین کوتاه نمیپوشن.

B3HZ@D
29-10-2012, 22:32
بازیکنایی که تنظیمات آستین اونا رو بلند یا کوتاه ست شده باشه تا آخر بازی و در هر شرایط آب و هوایی روی همون تنظیمات میمونه و تغییری نمیکنه.
تا حالا ندیدم بازیکنی تنظیمات پوشش اون رو آستین کوتاه باشه ولی بعد آستین بلند بپوشه !

mj94
29-10-2012, 22:50
منم با همین مشکل دارم. حتی یه بار خودم استین پیتر چک رو کوتاه گذاشتم و save کردم، دوباره بلندش کردم و save کردم، بازم همین مشکل بود.
برا شما تا حالا این مشکل پیش نیومده؟
راستی، خیلی از بازیکنایی که لباسشون استین کوتاه ست شده ، تو هوای سرد استین بلند و زیر لباس میپوشن. نمونش رامیرس.

B3HZ@D
29-10-2012, 23:10
ورژه نهم پچ Moddingway منتشر شده .

FIFA 13 ModdingWay Mod V 0.9

ویژگی های این پچ :

Updated Revolution Mod.
Licensed kits : Brescia, Grosseto, Venezuela, Bolivia, Estoril, Crotone.
New Adboards. Liga BBVA and others.
Boots Player Selector updated with tight kits option.
New Ball : Adidas Tango 12 OMB and Europa League Ball.

دانلود با حجم 110 مگابایت

rose_cute720
29-10-2012, 23:11
آقا یکی جواب من رو میده ؟ کرش آخر فصل راه حلی براش نیومده ؟

کسایی که مشکل کرش نداشتن لیگ قهرمان برای فصل اول رو فعال کردن یا نه ؟

B3HZ@D
29-10-2012, 23:35
این مشکل فقط در نسخه های اورجینال برطرف شده و پچ اصلاحی EA رو فقط در نسخه اورجینال یا بوسیله اورجین میتونین دانلود کنین.
البته این مشکل شامل حال همه کاربرها نمیشه و بودن کسانی که نسخه کرک شده رو بدون مشکل تا فصل پنجم کریر مود دنبال کردن.

Kamyar_AnathemA
30-10-2012, 00:05
یه نکته جالب

براب بازی آنلاین لازم نیست بازیو از خود اوریجین دانلود کرد
حتی لازم نیست بزاری یکم دانلود بشه بعد بری بازیو کپی کنی !
قثط داخل اوریجین لاگین کنین و بهدش به همون حال رهاش کنین
برین اونجایی که بازیتون نصبه و روی فایل اجرایی کلیک کنین و برین تو بازی
بعدم کانکت میشه به سرور
حتی اگه کرک هم کپی کرده باشین جواب میده
من الان از همین روش دارم استفاده میکنم

وین رونی
30-10-2012, 00:15
اگه مربی تیم ملی بشیم و بتونیم تیم رو به جام جهانی ببریم اونوقت بازیهای جام جهانی رو هم می تونیم انجام بدیم؟

Gregar
30-10-2012, 00:24
چقدر باحال . تا حالا اینجوریشون ندیده بودم . تقلب cpu دیگه کاملا واسم اشکار شد . توی کریر اولین بازی های دوستانه ام رو داشتم با Barca B میرفتم که بازی دومم با کلستر یونایتد بود . از همون اول بازی دروازه رو به توپ بسته بودن . چه شوتهایی . چه هدهایی . چه دریبلی . اصلا کفم بریده بود . هیچی دیگه از اخر بازی رو 3-1 باختم .
نکته اینجاست که توی بازی دیدم یکی از بازیکنهاشون از وسط زمین یک الاستیکو چاپ (یا چیزی شبیه همون) زد و همه رو جا گذاشت و گلش رو زد . دهنم وا موند . اخه تا حالا ندیده بودم cpu از این دریبلها بزنه . کنجکاو شدم ببینم کی از این تیم بود که همچین گلی رو زد . در ضمن خواستم ببینم این تیمی که منو 3-1 زد قدرتش چقدره . اخه توی کریر دیگم با تیم بدتر از بارسا ب راحت تر میبردم .
از کریر که رفتم بیرون و اون تیمه رو اوردم با تعجب دیدم که یه تیم 2 ستاره است . ما رو میگی :sq_6: . گفتم برم اون بازیکنش رو هم که بهم گل زد رو ببینم . هافبکشون بود . نکته جالبش اینجاست که طرف 3 ستاره بود skill move هاش . بعد توی بازی الاستیکو زده بود . دریبلینگش هم که 60 تا بیشتر نبود . دوباره منو میگی :sq_14:

اخه چرا cpu یه بار خفن میبازه و یه اعتماد به نفس مجازی به ادم میده و بعدش توی بازی بعدی میکوبونت و میشینه هر هر به ما میخنده . EA خیلی از این کار خوشش میاد ؟

یه نکته جالب

براب بازی آنلاین لازم نیست بازیو از خود اوریجین دانلود کرد
حتی لازم نیست بزاری یکم دانلود بشه بعد بری بازیو کپی کنی !
قثط داخل اوریجین لاگین کنین و بهدش به همون حال رهاش کنین
برین اونجایی که بازیتون نصبه و روی فایل اجرایی کلیک کنین و برین تو بازی
بعدم کانکت میشه به سرور
حتی اگه کرک هم کپی کرده باشین جواب میده
من الان از همین روش دارم استفاده میکنم

من پارسال حواسم نبود زمانی که داشتم نسخه ارجینال رو دانلود میکردم میخواستم با فیفا کرکی برم توی بازی و بازی کنم . بعد از بازی که هیچی . وقتی سیستم رو خاموش کردم و صبح که اومدم رزیوم کنم کلا همه دانلود ها رو پاک کرده بود . نمیدونم ولی اون زمان که اریجین تازه اومده بود میگفتن نرم افزار جاسوسیه EA هم هست .

mj94
30-10-2012, 00:50
اگه مربی تیم ملی بشیم و بتونیم تیم رو به جام جهانی ببریم اونوقت بازیهای جام جهانی رو هم می تونیم انجام بدیم؟

بله، نصفش تو فصل دومه، نصفش تو فصل سوم.

Kamyar_AnathemA
30-10-2012, 01:10
تو کریر یه چیزی که کاملا برام ثابت شده اینه که همش نباید با یک سیستم بازی کرد
بعد از چند بازی باید سیستم بازی رو تغییر داد وگرنه سی پی یو دست ادمو میخونه

soheilnouri
30-10-2012, 01:17
بازی با سی بی یو اصن فایده نداره....انلاین فیفا حال میده...

mj94
30-10-2012, 01:26

cpu همیشه دست ادمو میخونه و اینا راهای موقتین. 10 دقیقه اخر هر بازی هست که نتیجه رو تعیین میکنه. البته اگه cpu دلش بخواد مثل اب خوردن گل میزنه. یعنی 3-0 رو تو 10 دقیقه میکنه 4-3.
تنها راه بردن، زدن گل زیاده، در حد 4 یا 5 تا اختلاف. باید انقدر بزنی که هر چقدرم زد، باز جلو باشی.

B3HZ@D
30-10-2012, 01:47
کلا توی فیفا 13 بازی Cpu خیلی غیر طبیعی شده و یک کارهایی میکنه که آدم حسابی تعجب میکنه !
مثلا وقتی من میخوام تکل بزنم مثل این که پیش بینی میکنه و دست آدم رو میخونه و قبل از تک تغییر مسیرهای مختلف انجام میده . کلا با تکل نمیشه توپ گرفت و اگر هم بشه خیلی سخته .
توی فضاهای بسته با تیم های ضعیف پاسکاری هایی میکنه که با تیم بارسا هم نمیشه انجام داد . این مسائل برای سخت تر شدن بازی در نظر گرفته شده ولی به شدت غیر طبیعیه .
من تا اونجایی که میتونم با دوستان و اعضای خانواده بازی میکنم . بازی Cpu بدجوری روی اعصابه.

mohammad_foruzan
30-10-2012, 05:07
سلام برنامه یا پچی نیومده که بشه توکریر پول زیاد کرد

Reza31001
30-10-2012, 06:52
امیدورام به خاطر این باشه که تازه شروع کردم به بازی ولی مشکلی که دوستان اشاره کردن رو منم دارم
منتها مشکل اینجاس که من تو همون world class گیرم فعلا :sq_24:

6 تا از ریدینگ بخوری خیلی زور داره خداییش:sq_6:

Amir-Ho3ein
30-10-2012, 09:54
امیدورام به خاطر این باشه که تازه شروع کردم به بازی ولی مشکلی که دوستان اشاره کردن رو منم دارم
منتها مشکل اینجاس که من تو همون world class گیرم فعلا :sq_24:

6 تا از ریدینگ بخوری خیلی زور داره خداییش:sq_6:

به نظره من بهترین راه برای اینکه گل نخوری اینه که با حوضله و صبر و آرمش بازی کنی
و واسه تمام حرکاتت چه در دفاع چه حمله برنامه داشته باشی
اگه بخوای با عجله بازی کنی مطمئنن راحت گل میخوری
در ضمن زمان بازیم دیگه از 7 دقیقه کمتر نباشه تا بتونی برنامه ریزی کنی واسه حرکاتت

alone_boy
30-10-2012, 10:13
فصل اول رو با رئال بدون باخت روی درجه ورلد کلاس تموم کردم
یکی از مسائلی که باعث تعجبم شد این بود که خودم یه سیستم ادیت کردم و تا آخر با همون سیستم رفتم و هیچ بازی ای هم دچار مشکل نشدم در صورتیکه توی فیفا 12 بعد از چند هفته استفاده از یک سیستم خاص CPU دستت رو میخوند و نمیشد با اون سیستم ادامه بدی.
مورد دیگه هم ضعیفتر بودن بارسا نسبت به 12 بود.بازی رفت و برگشت بارسا رو بردم و چندین موقعیت رو هم گل نکردم در صورتیکه باز هم توی فیفا 12 بازی جلوی بارسا وحشتناک سخت بود.
مورد بعدی هم اینه که 1st Touch هم توی تقلب CPU شریک میشه و وقتی CPU بخواد گل بزنه فرست تاچ هم به کمکش میاد.البته تا حالا من توی این بازی ندیدم که بازیکنی مثل رونالدو از نظر فرست تاچ با بقیه بازیکنای سطح پایین تفاوت داشته باشه.بوده که با رونالدو هم حتی نشده ساده ترین توپ ها رو درست کنترل کنم
راستی داشت یادم میرفت.توی فیفا 12 وقتی با یه تیم نتایج خوبی میگرفتی آخرای فصل کلی پیشنهاد از تیمای دیگه دریافت میکردی ولی من یه پیشنهاد هم نگرفتم!.عجیب بود اینم...

afterten
30-10-2012, 10:52
این مشکل فقط در نسخه های اورجینال برطرف شده و پچ اصلاحی EA رو فقط در نسخه اورجینال یا بوسیله اورجین میتونین دانلود کنین.
البته این مشکل شامل حال همه کاربرها نمیشه و بودن کسانی که نسخه کرک شده رو بدون مشکل تا فصل پنجم کریر مود دنبال کردن.

منظورت اینه که از فصل پنجم کرش میکنه یا این دوستان فعلا تا فصل پنجم رفتن؟

afterten
30-10-2012, 10:54
بنظرم بهترین راه واسه اینکه کمی طبیعی تر بشه اینه که تو slider دستکاری بشه هم مربوط به User هم Cpu.... مخصوصا رو First Touch Error

B3HZ@D
30-10-2012, 11:21
منظورت اینه که از فصل پنجم کرش میکنه یا این دوستان فعلا تا فصل پنجم رفتن؟

نه منظور بنده این بود که تا فصل پنجم ادامه دادن و کریر مود مشکلی نداشته . خودتون باید ادامه بدین و تست کنین .
شاید شانس باهاتون یار بود و به مشکل نخوردین :sq_8:

mj94
30-10-2012, 11:53
به نظره من بهترین راه برای اینکه گل نخوری اینه که با حوضله و صبر و آرمش بازی کنی
در ضمن زمان بازیم دیگه از 7 دقیقه کمتر نباشه تا بتونی برنامه ریزی کنی واسه حرکاتت

با 7 دقیقه، یه فصل کریر 1 سال طول میکشه.

mohammad_foruzan
30-10-2012, 12:24
اقا یکیم جوابه ما رو بده ورژن انگلیسیشو
پیدا کردم اما پسورد میخواد ندارم اسم برنامهFifa 08-13 Manager Money ----

Reza31001
30-10-2012, 12:26
اونکه آره ولی گاهی اوقات بازی از دستت در میره دو تا پشت سرهم میخوری اعصابت خورد میشه
7 دقیقه که سهله من 10 مین بازی میکنم و لذت می برم

فکر میکنم fifa13 یه گام بزرگ تو این مورد برداشته چون حتی با بازی 10 دقیقه ای هم نمیتونم بگم بازی تکراری میشه

مورد بعدی هم اینه که 1st Touch هم توی تقلب CPU شریک میشه و وقتی CPU بخواد گل بزنه فرست تاچ هم به کمکش میاد.البته تا حالا من توی این بازی ندیدم که بازیکنی مثل رونالدو از نظر فرست تاچ با بقیه بازیکنای سطح پایین تفاوت داشته باشه.بوده که با رونالدو هم حتی نشده ساده ترین توپ ها رو درست کنترل کنم

در مورد first touch فکر میکنم هم مهارت بازیکن مهمه هم گیمر
چون اگه توپ با سرعت بیاد یا قبل اومدن توپ جهت رو گرفته باشی دیگه هر بازیکنی باشه توپ از پاش جدا میشه

اتفاقا همین امروز به خاطر first touch ضعیف دروازه بان cpu یه دروازه خالی گیرم اومد

soheilnouri
30-10-2012, 12:26
فصل اول رو با رئال بدون باخت روی درجه ورلد کلاس تموم کردم
یکی از مسائلی که باعث تعجبم شد این بود که خودم یه سیستم ادیت کردم و تا آخر با همون سیستم رفتم و هیچ بازی ای هم دچار مشکل نشدم در صورتیکه توی فیفا 12 بعد از چند هفته استفاده از یک سیستم خاص CPU دستت رو میخوند و نمیشد با اون سیستم ادامه بدی.
مورد دیگه هم ضعیفتر بودن بارسا نسبت به 12 بود.بازی رفت و برگشت بارسا رو بردم و چندین موقعیت رو هم گل نکردم در صورتیکه باز هم توی فیفا 12 بازی جلوی بارسا وحشتناک سخت بود.
راستی داشت یادم میرفت.توی فیفا 12 وقتی با یه تیم نتایج خوبی میگرفتی آخرای فصل کلی پیشنهاد از تیمای دیگه دریافت میکردی ولی من یه پیشنهاد هم نگرفتم!.عجیب بود اینم...

اتفاقا اينطوري درسته..مسخره بود واقعا..من تيمم. ششم شد(يه نتيجه كاملا معمولي)اما ٦ تا باشكاه تو فصل اول مربيگري بهم بيشنهاد ميدادن...(تو فيفا ١٢)...الان با اين مكانيسزم كمي منطقي تره..اما اين يه شبيه سازي مربيگري نيست..كه اگربود مثلا يه مربي تازه كار منطقا بايد با يه تيم كاملا گمنام شروع كنه تا برسه به سطح بالانر برسه..خوب ميشد اگه مربي تيم رو با ستاره يا با نوشته ايي خاص زيرش reputation ميدادن...كه البته فيفا ١٣ هدفش شبيه سازي مربيگري نييييست.

mj94
30-10-2012, 12:38
خب اخه وقتی مربی چلسی هستیو همه جاما رو بردی، مگه میشه سال بعد فقط نیوکسل بهت پیشنهاد بده؟ این همه تیمای قوی که فصل قبل خوب نتیجه نگرفتن باید دنبال مربی جدید باشن دیگه.

p3yman_xl
30-10-2012, 12:44
آقا منم همچین چیزی رو تجربه کردم ؛ آخر فصل مشکل رفتن به یک تیم دیگه وجود داره و چون رندوم هست ممکنه
یک بار 4-5 تا تیم بهت پیشنهاد بدن یا اصلا هیچ پیشنهادی نداشته باشی!

shadmehrbaz
30-10-2012, 12:56
من تازه فیفا 13 رو نصب کردم دارم بازی میکنم شاید سوالم خنده دار باشه ولی واقعا هر کاری کردم نتونستم درست سانتر کشیدنو تو فیفا 13 یاد بگیرم ! چه طوری باید در حالیکه وینگرمون درحال دویدنه باهاش سانتر بکشیم روی دروازه ؟ توی game skill یه دونه آموزش داره که توش گفته LB رو نگه دار بعد B رو بزن ... من اینکارو اونجا انجام میدم درست سانتر میکشه توی محوته ، ولی وقتی میرم توی بازی این روش اصلا عمل نمیکنه و سانتر به جای اینکه بره تو محوته میره توی اوت! :sq_3:

آقا کسی جواب مارو نمیده ؟ سوالم ساده بودااا بابا این همه فیفابازحرفه ای داریم اینجا...آقا بهزاد آقا کامیار و... یکی جواب منو بده لطفا :blush:

soheilnouri
30-10-2012, 13:11
خب اخه وقتی مربی چلسی هستیو همه جاما رو بردی، مگه میشه سال بعد فقط نیوکسل بهت پیشنهاد بده؟ این همه تیمای قوی که فصل قبل خوب نتیجه نگرفتن باید دنبال مربی جدید باشن دیگه.

خب نكته همينه.....شما با تيمت قرار داد دلري..واسه همين باشگاه هايي كه كتقاضي ان كم ميشن يا بايد مبلغ به اصطلاح clause fee شما رو برداخت كنند(همون رضايت نامه ما ايراني ها:)))كه شما از باشگات ازاد بشي..بعد شما تو اولين فصل مثلا ميري مربي جلسي ميشي..خب اين خودش درست نيست.

Hadijooon
30-10-2012, 13:21
سلام....

فیفا 13 ایکس باکس LT3 میخواد؟

mj94
30-10-2012, 13:50
خب نكته همينه.....شما با تيمت قرار داد دلري..واسه همين باشگاه هايي كه كتقاضي ان كم ميشن يا بايد مبلغ به اصطلاح clause fee شما رو برداخت كنند(همون رضايت نامه ما ايراني ها:)))كه شما از باشگات ازاد بشي..بعد شما تو اولين فصل مثلا ميري مربي جلسي ميشي..خب اين خودش درست نيست.

خب چرا تا ابد با چلسی قرارداد دارم و تموم نمیشه؟ گزینه ای هم برای استعفا از شغل باشگاهی نیست. اینجوری نمیشه که.

وین رونی
30-10-2012, 14:11

شک داشتم رو این قضیه اما حالا که دوستان گفتن یقین پیدا کردم
نیمار رو آورده بودم تو تیمم بازی های اول شاید ده تا بازی اول بیشتر پاسهام تو حمله ختم میشد به نیمار و راحت دریبل میزدم اما بعد دیدم خیلی یارگیری شدیدی با نیمار میشه.رو آوردم به سانتر بعد چندتا بازی تقریباً میشه گفت سخت می تونستم سانتر کنم

H 2 H
30-10-2012, 15:13
سلام....

فیفا 13 ایکس باکس LT3 میخواد؟

بله.... الان تمام بازی های جدید LT3 میخواد

payam_d2
30-10-2012, 16:31
یکی پیدا نشد جواب سوال من رو بده ؟! ملیت بازیکنها رو برای دعوت به تیم ملی چطوری میشه تغییر داد ؟ منظور سایت پردیس از این جمله این بوده که باید رفت تو EDIT ? یا گزینه ای داره تو Career مد ؟
روی PC بازی میکنید این همه حرص کرش میخورید ؟! :sq_7:
خب روی کنسول بازی کردن همین مزیت هارو داره دیگه خیلی راحت صفا میکنه آدم !
راستی به هیچ کدوم از این باگهایی که گفتید چرا من برنخوردم ؟!؟!؟!
CPU هم که اصلا مال این حرفها نیست بخواد خفن باشه ! من یکی با اینکه از PES متنفرم و به نظرم یک جک به تمام معناست در برابر فیفا اما خب دارم کم کم میرم PES بخرم بس که فیفا تکراری شد تو این مدتی که اومد همش بازی کردم ! آنلاین هم نمیدونم چطور میشه بازی کرد فکر کنم با ایکس باکس دنگ و فنگ GOLD CARD اینا داره درسته !؟!؟؟!؟!؟!!!
با نوارا تو دسته B ایتالیا رو Legendary رو تایم 4 دقیقه خیلی راحت 16 برد پشت سر هم آوردم دیگه دیدم اینطوری نمیشه بیخیال شدم !
نمیدونم چرا با CPU انقدر مشکل دارید ؟ خیلی مشخص بازی میکنه که !!
شایدم من از فیفا 09 همش دارم بازی میکنم قلقش دستم اومده .... نمیدونم

A.N.A.P
30-10-2012, 17:36
دوستان ، کیا اینجوری هستن ؟ :دی

Gregar
30-10-2012, 18:27
این همه توی 12 کریر رو امتحان کردیم و 13 هم رفتیم تنها نتیجه ای که خداییش گرفتم این بوده که کریر و cpu توی فیفا به هیچ وجه در حد همچین بازی ای نیست و هر سال همون افتضاح پارسالی . دلمون حتی نمیتونه به مود پلیرش خوش باشه . چون اون کلا از دم مرخصه . فقط میشه گفت تمام بزرگی فیفا به انلاینشه و بس . لذتی که تو انلاین میبریم به هیچ وجه در حد cpu نیست . من پارسال تا اولین انلاینم رو زدم دیگه دور کریر 12 رو خط کشیدم و طرفش نرفتم . اما امسال از مجبوری ....
اه چه وضع گرونیه اخه . ملت نون شب ندارن بخورن اونوقت یه بازی میشه 100000 تومن . باباهه میخواد پول بده واسه ازمونهای ثبت نام ازمونهای قبل کنکور . موندم خرج فیفا کنم و یا درسمو بخونم . اخه اخیرا دارم فکر میکنم بدون اینا توی کنکور هم میتونم قبول شم .

دوستان ، کیا اینجوری هستن ؟ :دی

اینجور ادما باهاشون بازی نکنی بهتره . اما لذتش بیشتره وقتی طرف رو به گل میبندی . اخ که در اوردن حرس لذتی داره که هیچ وقت فراموش نمیشه . البته این پسرخاله ما وقتی گل میخوره اصلا عین خیالش هم نیست . همچین خونسرد رفتار میکنه . من باز از خونسردی اون حرص میخورم که چرا حرص نمیخوره .

Kamyar_AnathemA
30-10-2012, 20:46
این همه توی 12 کریر رو امتحان کردیم و 13 هم رفتیم تنها نتیجه ای که خداییش گرفتم این بوده که کریر و cpu توی فیفا به هیچ وجه در حد همچین بازی ای نیست و هر سال همون افتضاح پارسالی . دلمون حتی نمیتونه به مود پلیرش خوش باشه . چون اون کلا از دم مرخصه . فقط میشه گفت تمام بزرگی فیفا به انلاینشه و بس . لذتی که تو انلاین میبریم به هیچ وجه در حد cpu نیست . من پارسال تا اولین انلاینم رو زدم دیگه دور کریر 12 رو خط کشیدم و طرفش نرفتم . اما امسال از مجبوری ....
اه چه وضع گرونیه اخه . ملت نون شب ندارن بخورن اونوقت یه بازی میشه 100000 تومن . باباهه میخواد پول بده واسه ازمونهای ثبت نام ازمونهای قبل کنکور . موندم خرج فیفا کنم و یا درسمو بخونم . اخه اخیرا دارم فکر میکنم بدون اینا توی کنکور هم میتونم قبول شم .

اینجور ادما باهاشون بازی نکنی بهتره . اما لذتش بیشتره وقتی طرف رو به گل میبندی . اخ که در اوردن حرس لذتی داره که هیچ وقت فراموش نمیشه . البته این پسرخاله ما وقتی گل میخوره اصلا عین خیالش هم نیست . همچین خونسرد رفتار میکنه . من باز از خونسردی اون حرص میخورم که چرا حرص نمیخوره .

پولاتو خرج فیفا نکن اما تو این دوره زمونه درس رو ادامه دادن کار اشتباهیه به شدت !

میخوای ارشد بگیری که چی بشه ؟ واصه استخدام ! الان لیسانس و فوق لیسانس در یک حد هستن !
مگه اینکه ارشد میخوای بگیری برای اینکه دکنرا بخونی که اونم بازم بی فایدس اگه فکر پول در آوردنی

وضعیت خدمتتو مشخص کن و بچسب به یک کار

الا ماشاالله آدم دور و برم هست با تحصیلات بالا که پای حرفشون میشینی میگن اگه برگردیم به عقب تا اینجایی که الان هستیم درس نمیخونیم
نمونش پسر دایی خودم که دکترای مکانیک از امیر کبیر داره
و ...

اینارو به علی هم میگم اما کو گوش شنوا :sq_2:

saeedsh7j
30-10-2012, 20:46
سلام بچه ها

یه سوال دارم خواهشا جواب بدین.

الان با اون برنامه ای که گذاشتین و اون عکس راهنما تونستم شوک راست رو فعال کنم. فقط برای زدن تکنیک باید اول کلید pace control رو گرفت بعد با شوک راست تکنیک زد می خواستم بدونم راهی نیست که مستقیم با شوک راست تکنیک زد؟ ؟؟؟

Kamyar_AnathemA
30-10-2012, 20:48
سلام بچه ها

یه سوال دارم خواهشا جواب بدین.

الان با اون برنامه ای که گذاشتین و اون عکس راهنما تونستم شوک راست رو فعال کنم. فقط برای زدن تکنیک باید اول کلید pace control رو گرفت بعد با شوک راست تکنیک زد می خواستم بدونم راهی نیست که مستقیم با شوک راست تکنیک زد؟ ؟؟؟

آره حتما باید Pace Control رو نگه داری که بره توی حالت تکنیک

saeedsh7j
30-10-2012, 21:01
آره حتما باید Pace Control رو نگه داری که بره توی حالت تکنیک

خب یعنی هیچ راهی نداره بدون گرفتنش تکنیک زد؟ اینجوری خیلی سخته

Kamyar_AnathemA
30-10-2012, 22:15
خب یعنی هیچ راهی نداره بدون گرفتنش تکنیک زد؟ اینجوری خیلی سخته

نه راهی نیست

اگه اینجوری میشد اون کارایی که با آنالوگ راست بدونه گرفتن Pace Control میشه انجام داد رو چیکار کنن ؟ درهم برهم میشد
نه سخت نیست نیاز به تمرین داره تا عادت کنی

برو 4 تا کلیپ ببین تو یوتیوب ببین چیکار میکنن با این تکنیکا !

mj94
30-10-2012, 22:32
اباباهه میخواد پول بده واسه ازمونهای ثبت نام ازمونهای قبل کنکور . موندم خرج فیفا کنم و یا درسمو بخونم . اخه اخیرا دارم فکر میکنم بدون اینا توی کنکور هم میتونم قبول شم .
این همه پول واسه فیفا نده، اما تو حلقوم اون قلمچی و گزینه دو حروم خور هم نریز. خیلی بی شرفن. به عنوان کسی که یک سال ازمونای بی ارزش قلمچیو داد و به هیچ جا هم نرسید میگم. درسم زیاد نخون. اگه میتونی از بعد از عید شروع کن روزی 2 یا نهایتا 3 ساعت مفید بخون، چیز اضافی هم نمی خواد بخونی همون جزوه معلم کافیه، البته تست زیاد بزن(منظورم از جاهای مختلفه، نه اینکه بر فرض درس 9 دینی رو از 3 تا کتاب تست بزنی)
من خودم دو هفته بیشتر نخوندم، اونم فقط کنکورای قبلی رو زدم، اخرم 16 هزار شدم، هیجا هم قبول نشدم. انتخاب رشته هم تخیلی نزدم، اما انقدر سهمیه کوفت و زهر مار داره که رفیقم با 4 هزار قم قبول شد. به هر حال مهمترین نکته اینه که بتونی هرچی بلدیو رو برگه بیاری، پس سر کنکور اصلا استرس نداشته باش(عین من که حتی در حد 0 درصد هم استرس نداشتم وگرنه 200 هزارم نمیشدم) و به هر روشی که خودت صلاح میدونی عمل کن، نه به روش مشاورای حروم خور.
دوستان ببخشید که خیلی اسپم بود، ولی خواستم یه نفرم که شده رو نجات داده باشم.

Gregar
30-10-2012, 23:19
پولاتو خرج فیفا نکن اما تو این دوره زمونه درس رو ادامه دادن کار اشتباهیه به شدت !

میخوای ارشد بگیری که چی بشه ؟ واصه استخدام ! الان لیسانس و فوق لیسانس در یک حد هستن !
مگه اینکه ارشد میخوای بگیری برای اینکه دکنرا بخونی که اونم بازم بی فایدس اگه فکر پول در آوردنی

وضعیت خدمتتو مشخص کن و بچسب به یک کار

الا ماشاالله آدم دور و برم هست با تحصیلات بالا که پای حرفشون میشینی میگن اگه برگردیم به عقب تا اینجایی که الان هستیم درس نمیخونیم
نمونش پسر دایی خودم که دکترای مکانیک از امیر کبیر داره
و ...

اینارو به علی هم میگم اما کو گوش شنوا :sq_2:

ای بابا همینا رو از هم اول گقتی که الان باید بشینی فیفا بازی کنی و صد البته رتبه هم بیاری توی مسابقات . تازه ببین صد رحمت به علی . خود علی دوستایی داره که از اون بدترن .

راستی بچه ها یه روش همین الان توی یه سایتی (نمیدونم fifa addiction بود یا نه) خوندم راجع به دفاع که خیلی کمکم کرد . نوشته بود اگه خیلی خدای فیفا نیستین کلا به هیچ وجه از standing tackle استفاده نکنین توی بازی که اگه یدونه تکل اشتب بخوره به ... میرین .
یه بازی داشتم میکردم نیمه اول تموم شد که 3-2 عقب بودم و کلا عوضی ها دروازه رو به توپ بسته بودن توی نیمه اول . گفتم نیمه دوم رو بزار همونجور که گفته دفاع کنم . تاکتیک رو گذاشتم رو ضد حمله . وای که چه دفاعی شده بود . خیلی وقت بود اینجوری ملس دفاع نکرده بودم . هیچی دیگه همین بود که بازی رو 6-3 بردم . البته باید توی بازی های دیگه هم تست کنم .

Turok-71
30-10-2012, 23:47
ای بابا همینا رو از هم اول گقتی که الان باید بشینی فیفا بازی کنی و صد البته رتبه هم بیاری توی مسابقات . تازه ببین صد رحمت به علی . خود علی دوستایی داره که از اون بدترن .

راستی بچه ها یه روش همین الان توی یه سایتی (نمیدونم fifa addiction بود یا نه) خوندم راجع به دفاع که خیلی کمکم کرد . نوشته بود اگه خیلی خدای فیفا نیستین کلا به هیچ وجه از standing tackle استفاده نکنین توی بازی که اگه یدونه تکل اشتب بخوره به ... میرین .
یه بازی داشتم میکردم نیمه اول تموم شد که 3-2 عقب بودم و کلا عوضی ها دروازه رو به توپ بسته بودن توی نیمه اول . گفتم نیمه دوم رو بزار همونجور که گفته دفاع کنم . تاکتیک رو گذاشتم رو ضد حمله . وای که چه دفاعی شده بود . خیلی وقت بود اینجوری ملس دفاع نکرده بودم . هیچی دیگه همین بود که بازی رو 6-3 بردم . البته باید توی بازی های دیگه هم تست کنم .

داداش در مورد این تاکتیکا توضیح میدی؟؟؟
مثلا رو کنسول ایکس،وقتی جهتای D-pad رو فشار میدی اون پایین تصویر یه تولبار میاد که سه حالت مختلف حمله،بالانس و دفاع داره...اینا کاربردی تو ارنج تیم داره؟؟
یا باید تنظیات خاصی رو تو تیم منیجمنت انجام داد؟

دمت گرم....

H 2 H
31-10-2012, 00:30
داداش در مورد این تاکتیکا توضیح میدی؟؟؟
مثلا رو کنسول ایکس،وقتی جهتای D-pad رو فشار میدی اون پایین تصویر یه تولبار میاد که سه حالت مختلف حمله،بالانس و دفاع داره...اینا کاربردی تو ارنج تیم داره؟؟
یا باید تنظیات خاصی رو تو تیم منیجمنت انجام داد؟

دمت گرم....

سلام.... اینایی که شما اشاره کردین بله تاثیر داره ..... مثلا وقتی عقب هستین اگه بزارین رو حمله ، همه بازیکنا میان کمک مهاجما و البته پرس رو هم میارن تو زمین حریف و کار واسه حریف سخت میشه ولی امکان داره با یه ضد حمله تیر خلاص رو بخوری !!! واسه استراتژی هم جهت بالای پد رو فشار بده یه لیست 4 تایی میاد که البته باید از قسمت ترکیبات تیم واسش تنظیم کنی !!!

hatef_animat
31-10-2012, 01:22
سلام. من این بازی رو قبلا با کیبورد بازی می کردم، چند روزیه که دارم با دسته بازی می کنم، خیلی سخت امه. ولی کم کم دارم راه می افتم. به یه مشکلی برخوردم اینکه شوک سمت راست دریبل نمی کنه و فقط تو چهار جهت اصلی (یعنی دقیقا بالا پایین چپ راست) شوت و پاس و سانتر می کنه. شوک سمت چپ هم حرکت بازیکنان هست که مشکلی نداره. رفتم توی تنظیمات جای این دو رو عوض کردم، شوک سم راست کلا از کار افتاد و مجبور شدم تنظیمات رو برگردونم. چیکار کنم که بتونم با شوک دریبل کنم؟ راستش فقط برا دریبل کیبورد رو گذاشتم کنار و با دسته بازی می کنم. کسی می دونه ایراد از چیه؟ لطفا!

H 2 H
31-10-2012, 09:08
سلام. من این بازی رو قبلا با کیبورد بازی می کردم، چند روزیه که دارم با دسته بازی می کنم، خیلی سخت امه. ولی کم کم دارم راه می افتم. به یه مشکلی برخوردم اینکه شوک سمت راست دریبل نمی کنه و فقط تو چهار جهت اصلی (یعنی دقیقا بالا پایین چپ راست) شوت و پاس و سانتر می کنه. شوک سمت چپ هم حرکت بازیکنان هست که مشکلی نداره. رفتم توی تنظیمات جای این دو رو عوض کردم، شوک سم راست کلا از کار افتاد و مجبور شدم تنظیمات رو برگردونم. چیکار کنم که بتونم با شوک دریبل کنم؟ راستش فقط برا دریبل کیبورد رو گذاشتم کنار و با دسته بازی می کنم. کسی می دونه ایراد از چیه؟ لطفا!
سلام دوست عزیز . خب فکر کنم شوک سمت راستت کار میکنه و مشکلی نداره .... واسه حرکات تکنیکی که با شوک راست زده میشه اول دکمه LT رو بگیر بعد با جهت دادن به شوک سمت راست حرکات تکنیکی میزنه.... البته واسه دسته شما نمیدونم LT رو چی نوشته .....میشه دکمه های بالای دسته . دوتای سمت چپ ، دکمه پایینی .

AlirezaLamLam
31-10-2012, 10:21
به نظر من اگه توو تیمی که دارید برید EL Sharaweyy با Nocerino (البته درستش نوکرینو هستش نه نوچرینو که بعضی گزارشگرای بی سواد می گن:sq_2:) رو بخرید احتمال بردتون بالای 70 درصد. بهتون تضمین میدم.

alex united
31-10-2012, 10:26
سلام دوستان اگر کسی با مشکل پرش از بازی مواجه هست باید حتما اخرین اپدیت درایور کارت
گرافیکشو دانلود کنه اگرم ب هر دلیلی نشد یا دانلود کرد و باز بازیش پرش داشت این کار جواب مبده
قبل شروع بازی Alt+Tab را بزنه تا به محیط ویندوس بره بعد باز وارد بازی شه و دکمه play match رو بزنه.

EngineeR EhsaN
31-10-2012, 10:32
من و رفیقم همیشه رئال من سیتی میزدیم اختلاف بردم اکثرا رو یک یا دو گل بود ، دو روزه دارم تیمای مختلف برمیدارم انواع نتیجه های عجیب و غریب دیدم!!با دورتموند 6-1 با رئال 8-2 با پرتغال 5-3 با بایرن 5-1 با چلسی 7-1 و... !!! واقعا بازی کردن با تیمای مختلف سوای نتیجه بازی لذتش خیلی بیشتر از تیمای تکراریه، یه چندتا تیمم نشون کردم وقتی قفلیدم اونا رو برمیدارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B3HZ@D
31-10-2012, 10:33
به نظر من اگه توو تیمی که دارید برید EL Sharaweyy با Nocerino (البته درستش نوکرینو هستش نه نوچرینو که بعضی گزارشگرای بی سواد می گن) رو بخرید احتمال بردتون بالای 70 درصد. بهتون تضمین میدم.

به به چه سلیقه خوبی :31:
من همیشه با میلان کریر رو میرم و الان هم هر دوی اینا رو توی تیمم دارم و خیالم راحته . الشاراوی به نظرم اورال بیشتری باید داشته باشه و این چیزی که بهش اختصاص دادن کمتر از حد واقعی اونه.
عیبی نداره و ژانویه با آپدیت جدید EA قوی تر میشه .

Gregar
31-10-2012, 10:59
به نظر من اگه توو تیمی که دارید برید EL Sharaweyy با Nocerino (البته درستش نوکرینو هستش نه نوچرینو که بعضی گزارشگرای بی سواد می گن:sq_2:) رو بخرید احتمال بردتون بالای 70 درصد. بهتون تضمین میدم.

خیلی بازیکن خوبیه El sharaawy . من واسه بارسا ترسیدم بخرمش و مسی ناراحت بشه . هر چند قدرتش در حد مسی نیست اما تا چند سال که بگزره همون تقریبی به 90 شاید برسه . اگه بشه واسه ذخیره مسی بخرمش .

aram24
31-10-2012, 11:11
کرک سالمی از این بازی اومده یا نه ؟؟؟

B3HZ@D
31-10-2012, 11:19
بله دوست عزیز کرک reloaded اومده و مشکلی هم نداره.

payam_d2
31-10-2012, 12:37
به کل انگار هیچ کس پیام های من رو نمیخونه ! اون همه تایپ کردم صفحه ی 246 انگار نه انگار !
حداقل این سوال لعنتیم رو جواب بدین که چطوری میتونم پچی که برای فیفا 13 میاد رو روی ایکس باکس بریزم ؟ یعنی برای ایکس باکس پچ نمیاد ؟!؟!

alone_boy
31-10-2012, 13:38
دوستان کسی اینو امتحان کرده؟
نقل و انتقالات رو آپدیت کرده + لباس کلاسیک بعضی تیمها رو هم آنلاک کرده

Gregar
31-10-2012, 18:07
دوستان تا حالا کسی این حسی که من توی بعضی بازی ها دارم رو داشته ؟

توی بعضی بازی ها حس میکنم سرعت بازی کمتر میشه واسه تیم من . اعم از سرعت عکس العمل بازیکنها ، سرعت بازی سازی ، سرعت پاس ها ، شوتها و دویدن ها . کلا بازیکنها به قول معروف لش میشن و به زور حرکت میکنن . این حالت رو فقط توی بعضی بازیها حس میکنم و به شدت توی بازیم تاثیر داره . مثلا توی کریر سه تا بازی پشت سر هم میکنم اما بازی دومی این حالت رو داره .

کسی تا حالا همچین تجربه ای داشته ؟

mj94
31-10-2012, 18:42
به وفور. یه جورایی کل بازی مثل 10 دقیقه پایانی بازیایی که توشون جلو افتادی و cpu به زور بهت گل میزنه میشه.
یکی از قوانین فیفا اینه که به cpu احترام بذار. وقتی تصمیمشو گرفته بهت گل بزنه خیلی سعی نکن جلوشو بگیری، چون وحشی تر میشه و بیشتر بهت گل میزنه. همینطور وقتی میبینی cpu ضعیف بازی میکنه و میتونی راحت بهش گل بزنی، تحقیرش نکن چون بدجوری از خجالتت در میاد.

SevenCity
31-10-2012, 20:01
توی کریر بازیهای دوستانه مخصوصا ملی مهمن؟ یعنی امتیاز یا تاثیری داره روی تیم یا ارزش مربی؟
دوستانه باشگاهی که هیچ تاثیری نداره

mjorh
31-10-2012, 21:05
دوستان کسی اینو امتحان کرده؟
نقل و انتقالات رو آپدیت کرده + لباس کلاسیک بعضی تیمها رو هم آنلاک کرده
واقعا؟

من دان کردم اما نمیدونم کجا بریزم !

linkin_park
31-10-2012, 21:11
آقا این سیستم Match Day واسه ما کرکی ها :دی قابل استفاده نیس ؟! شانس ما الان که یووه تو اوجه نمیشه از این سیستم استفاده کرد ....

sabar
31-10-2012, 22:03
یکی پیدا نشد جواب سوال من رو بده ؟! ملیت بازیکنها رو برای دعوت به تیم ملی چطوری میشه تغییر داد ؟ منظور سایت پردیس از این جمله این بوده که باید رفت تو EDIT ? یا گزینه ای داره تو Career مد ؟
روی PC بازی میکنید این همه حرص کرش میخورید ؟! :sq_7:
خب روی کنسول بازی کردن همین مزیت هارو داره دیگه خیلی راحت صفا میکنه آدم !
راستی به هیچ کدوم از این باگهایی که گفتید چرا من برنخوردم ؟!؟!؟!
CPU هم که اصلا مال این حرفها نیست بخواد خفن باشه ! من یکی با اینکه از PES متنفرم و به نظرم یک جک به تمام معناست در برابر فیفا اما خب دارم کم کم میرم PES بخرم بس که فیفا تکراری شد تو این مدتی که اومد همش بازی کردم ! آنلاین هم نمیدونم چطور میشه بازی کرد فکر کنم با ایکس باکس دنگ و فنگ GOLD CARD اینا داره درسته !؟!؟؟!؟!؟!!!
با نوارا تو دسته B ایتالیا رو Legendary رو تایم 4 دقیقه خیلی راحت 16 برد پشت سر هم آوردم دیگه دیدم اینطوری نمیشه بیخیال شدم !
نمیدونم چرا با CPU انقدر مشکل دارید ؟ خیلی مشخص بازی میکنه که !!
شایدم من از فیفا 09 همش دارم بازی میکنم قلقش دستم اومده .... نمیدونم

راستش رو بخوای من تو این مدت که انجمن رو دیدم ندیدم کسی بگه روی لنجدری همه رو راحت شکست داده و قهرمان بشه شما رو نمیدونم چطوری میگی فیفا اینقدر ساده و بی فکر بازی میکنه که دستش رو میخونی و همه رو میبری
من که به شخصه داره باورم میشه هر وقت میبرم خود سی پی یو میزاره ببرم و هر وقت هم بخواد میتونه تو 2 دقیقه نتیجه رو بر گردونه و ببره پس تو کل بازی فقط دفاع رو من میتونم انجام بدم و بقیه رو کامپیوتر پیش بینی میکنه و من بوقم:sq_11:

MCSE MAN
31-10-2012, 22:08
دوستان تا حالا کسی این حسی که من توی بعضی بازی ها دارم رو داشته ؟

توی بعضی بازی ها حس میکنم سرعت بازی کمتر میشه واسه تیم من . اعم از سرعت عکس العمل بازیکنها ، سرعت بازی سازی ، سرعت پاس ها ، شوتها و دویدن ها . کلا بازیکنها به قول معروف لش میشن و به زور حرکت میکنن . این حالت رو فقط توی بعضی بازیها حس میکنم و به شدت توی بازیم تاثیر داره . مثلا توی کریر سه تا بازی پشت سر هم میکنم اما بازی دومی این حالت رو داره .

کسی تا حالا همچین تجربه ای داشته ؟
منم تقریبا اینو تجربه کردم. البته بیشتر مواقعی برام اینجوری میشه که هوا بارونیه و فکر کنم از قصد اینجوری میشه
بعضی وقتا اعصاب خورد کن هم هست

در ضمن برای شماها هم تعداد بازی هایی که هوا بارونیه زیاد از حده؟! مخصوصا نیم فصل دوم اینجوری میشه
درسته که تو واقعیت هم بازی تو هوای بارونی هست ولی نه دیگه تا این حد
تو رم همش داره بارن میاد !

mj94
31-10-2012, 23:02
منم تقریبا اینو تجربه کردم. البته بیشتر مواقعی برام اینجوری میشه که هوا بارونیه و فکر کنم از قصد اینجوری میشه

در ضمن برای شماها هم تعداد بازی هایی که هوا بارونیه زیاد از حده؟! مخصوصا نیم فصل دوم اینجوری میشه
من اتفاقا تو بارون بهتر بازی میکنم.

arash.fatahi
01-11-2012, 00:59
لامصب چقد خوبه این یووه... World Class همه رو با اختلاف 2-3 تا میزنه راحت:sq_18:

Gregar
01-11-2012, 01:10
به وفور. یه جورایی کل بازی مثل 10 دقیقه پایانی بازیایی که توشون جلو افتادی و cpu به زور بهت گل میزنه میشه.
یکی از قوانین فیفا اینه که به cpu احترام بذار. وقتی تصمیمشو گرفته بهت گل بزنه خیلی سعی نکن جلوشو بگیری، چون وحشی تر میشه و بیشتر بهت گل میزنه. همینطور وقتی میبینی cpu ضعیف بازی میکنه و میتونی راحت بهش گل بزنی، تحقیرش نکن چون بدجوری از خجالتت در میاد.

واقعا همینه . یعنی ممکنه حتی توی چندتا بازی بهت اجازه بده که ببری و پر گل هم ببری اما بازی های بعدی از خجالتت در میاد .
الان مثلا من ساعت 9 شب اومدم سه تا بازی کریر زدم که یکیش 3-1 یکیش 6-3 و یکیش 3-2 بردم همه رو (این اخریه بازی رفت فینال کوپا دلری با رئال بود)
حالا ساعت 11 شب اومدم سه تا بازی کنم . بازی اول بازی برگشت با رئال بود که 2-1 باختم منتهی قهرمان شدم . بازی دوم 5-4 بردم و بازی بعد رو 1-1 مساوی شد . واقعا اگه شانس نمیاوردم راحت بالای 4 و 5 تا رو توی این سه تا بازی میشد بخورم .
به حدی فشار اورده بود توی این سه تا بازی که توی 3 تا بازی قبل به هیچ همچین بازی ای ندیدم . ی لحظه شک کردم که این اوساسوناست که داره منو میزنه یا رئاله . حرکاتی با توپ میکردن که من با بازیکنهای حرفه ای هم نمیتونم . چنان مسی رو توی بازی مارک کرده بودن دو نفری که نگو .
یعنی کاملا غیر قابل پیش بینی بازی میکنه cpu . نمیدونم چه الگوریتمی به کار میبره خداییش . یه جا توی نت یه مطلب دیدم راجع به random gameplay ای که فیفا داره . نمیدونم دقیقا کلی کد گذاشته بود ولی به طور کلی گفته بود که فیفا از یه الگوریتمی استفاده میکنه که هر بار یه نوع بازی انجام میده و به هیچ وجه قابل پیش بینی نیست . به هیچ وجه تو کتم نمیره کسایی که میگن راحت دست cpu رو میخونن و واسشون تکراری شده .
هر چند من اگه بتونم هم دستش رو بخونم که میخواد چه کار کنه نمیتونم جلوش رو بگیرم . چون اگه بخواد میزنه و اگه نخواد نمیزنه .

راستش رو بخوای من تو این مدت که انجمن رو دیدم ندیدم کسی بگه روی لنجدری همه رو راحت شکست داده و قهرمان بشه شما رو نمیدونم چطوری میگی فیفا اینقدر ساده و بی فکر بازی میکنه که دستش رو میخونی و همه رو میبری
من که به شخصه داره باورم میشه هر وقت میبرم خود سی پی یو میزاره ببرم و هر وقت هم بخواد میتونه تو 2 دقیقه نتیجه رو بر گردونه و ببره پس تو کل بازی فقط دفاع رو من میتونم انجام بدم و بقیه رو کامپیوتر پیش بینی میکنه و من بوقم:sq_11:

در واقع نکته اصلی اینجاست که شما داری فقط یک بازیکن رو کنترل میکنی و بقیه بازیکنها رو cpu . cpu هم مثلا با توجه به تاکتیک و فرمیشن تیمت اونا رو کنترل میکنه . یعنی مثلا کاملا به حرفت گوش میده و به نفعت داره کار میکنه .
توی تاکتیک هام گذاشتم که مدافعا زیاد جلو نیان و توی زمین خودی فقط دفاع کنن . توی فرمیشن هم گذاشتم که مثلا پیکه به هیچ وجه توی حمله نیاد و به شدت توی دفاع کار کنه . اما چی ؟ باز هم موقع حمله میکشه جلو .
یا توی تاکتیک موقع بازی سازی گذاشتم crossing = 1 . یعنی به هیچ وجه نمیخوام سانتر کنم . اما با اینکه حتی بازیکن گوشه ندارم اما بازیکن ها میرن گوشه و پاس میخوان که سانتر کنن . مهاجمی مثل مسی هم برای سانتر جای گیری میکنه نه برای پاس توی عمق .
کلا همه تیمت رو داره cpu کنترل میکنه . کنترل بازیکنات داره از طریق cpu به بازیکنهات الحاق میشه . بعد cpu چجوری میشه که غافلگیر بشه . شما تکل بزنی قبل اینکه بازیکنت تکل رو انجام بده cpu به بازیکن خودش میگه جاخالی بده بعد به بازیکن شما میگه .

اره همینجوریه واسه ما . از نیم فصل به بعد اینطوری میشه .

یه نکته بدی توی بازی هست . موقعی که با تیمی میخوای بازی کنی اول بازی لحظاتی از بازی های قبلت با اون تیم رو نشون میده . جالب اینجاست که رئال تازه اومده بود گومز رو خریده بود . بعد باهاش که بازی کردم توی اون صحنه ها گومز رو نشون داد . واقعا سوتی بدیه که باید درست بشه .

SevenCity
01-11-2012, 07:53

شاید داره فیفا12 بازی میکنه!

خود CPU با بازی تو کاری نداره CPU مثلا میخواد شبیه سازی هوش انسان رو کنه و بعضی مواقع ضعیف ظاهر میشه بعضی مواقع مثل انسان تاکتیک های اشتباهی رو دستور میده و ما احساس میکنیم CPU راه اومده با ما! در حالیکه اینطور نیست مثل اینکه CPU هم قراره اشتباهاتی داشته باشه!
گفته شد CPU در ده دقیقه اخر کارو یکسره میکنه خب هیمنطوره CPU وقتی عقبه مجبوره هجومی بازی کنه مگه در واقعیت اینطور نیست؟ ما هم باید تاکتیک رو تغییر بدیم ضد حمله بزنیم یا دفاع چند لایه ای کنیم لجند که نمیتونه بایسته و ببینه ما جلوییم و کاری نکنه
ما یکسره با یه سیستم بازی میکنیم من که به شخصه حال منو رفتن ندارم تا با CPU شطرنج بازی کنم پس محکوم به شکست هستم
فرضیه تقلب تنها زمانی میتونه درست باشه که مثلا سرعت یا مارکینگ یا غیره CPU بره بالا در حالیکه اینطور نیست CPU تاکتیکی مارو شکست میده طاقت شکست رو داشته باشیم :31:

B3HZ@D
01-11-2012, 09:10
واقعا؟

من دان کردم اما نمیدونم کجا بریزم !

فایل رو در فولدر DB بریزین و از نرم افزار fifa13 i68 regenerator استفاده کنین.

mjorh
01-11-2012, 09:45
فایل رو در فولدر DB بریزین و از نرم افزار fifa13 i68 regenerator استفاده کنین.

lمیشه یه خورده راجب کارکردن با این نرم افزار توضیح بدین ...لامصب زبانشم EN نیس هیچکاری نمیتونم بکنم !

B3HZ@D
01-11-2012, 09:51
اول از همه توی فولدر Game یک پوشه با نام DB ایجاد کنید و این فایلی که دانلود کردین رو توی اون کپی کنین.
نرم افزار رو اجرا کنید و روی پرچم اتالیا کلیک کنید تا زبانش انگلیسی بشه . بعد روی صفحه اصلی نرم افزار کلیک راست کنید و گزینه Set current working folder رو انتخاب کنید و فولدر اصلی فیفا 13 رو به اون معرفی کنین.
در آخر بر روی Go کلیک کنید .

Gregar
01-11-2012, 11:09
شاید داره فیفا12 بازی میکنه!

خود CPU با بازی تو کاری نداره CPU مثلا میخواد شبیه سازی هوش انسان رو کنه و بعضی مواقع ضعیف ظاهر میشه بعضی مواقع مثل انسان تاکتیک های اشتباهی رو دستور میده و ما احساس میکنیم CPU راه اومده با ما! در حالیکه اینطور نیست مثل اینکه CPU هم قراره اشتباهاتی داشته باشه!
گفته شد CPU در ده دقیقه اخر کارو یکسره میکنه خب هیمنطوره CPU وقتی عقبه مجبوره هجومی بازی کنه مگه در واقعیت اینطور نیست؟ ما هم باید تاکتیک رو تغییر بدیم ضد حمله بزنیم یا دفاع چند لایه ای کنیم لجند که نمیتونه بایسته و ببینه ما جلوییم و کاری نکنه
ما یکسره با یه سیستم بازی میکنیم من که به شخصه حال منو رفتن ندارم تا با CPU شطرنج بازی کنم پس محکوم به شکست هستم
فرضیه تقلب تنها زمانی میتونه درست باشه که مثلا سرعت یا مارکینگ یا غیره CPU بره بالا در حالیکه اینطور نیست CPU تاکتیکی مارو شکست میده طاقت شکست رو داشته باشیم :31:

:39: خداییش این دیگه از اون حرفا بود . لااقل من یکی که اینجا مطمئنم cpu به هیچ وجه باهوش نیست و تاکتیک حالیش نیست . تیمی که تنها با یک فرمیشن تو کل بازی بره جلو چطور باهوشه ؟ موقع بازی فرمیشن cpu رو نگاه کن به هیچ وجه تغییرش نمیده .
بر فرض هم باهوش باشه . چرا چندتا بازی خنگ میشه بعد چندتا بازی باهوش میشه پس ؟ من که اینهمه وسط بازی ترکیب عوض میکنم و تاکتیک و ... و حتی وقت میزارم واسه custom tactic اگه cpu بخواد راحت منو میبره .

نه . مشکل اینجاست که cpu توی بازی تو دست میبره و خرابش میکنه . شما اگه تونستی روی منوال بازی کنی و cpu به هیج وجه کمکت نکنه اونوقت میفهمی که بازی واقعی چیه . منتهی منوال واقعا سخته و امکانش نیست بشه روی این درجه سختی منوال بازی کرد .
(همین الان یه فکری به سرم زد که بزنم تو کار منوال و از سختی semi pro شروع کنم تا لذت فوتبال واقعی رو بچشم و حرفه ای تر که شدم برم تو کار ورلد کلاس) هر چند همینجوریش 11 نفر تیم رو cpu داره هدایت میکنه .

یکی نیست بگه اخه ما داریم در انٍ واحد 1/22 بازیکنها رو کنترل میکنیم و بقیه رو cpu . چطوری ممکنه که Cpu به ضرر خودش کار کنه .

payam_d2
01-11-2012, 12:02
ما ایرانی ها استاد تخریب هستیم ! از خودم که نمیام حرف بزنم که !!
!! آقایی که میگی تو کتم نمیره چطور بعضی ها میگن CPU دستش برام رو شده بیا بشین یه بار کنارم تا ببینی راست میگم !
و اون دوستی که میگه شاید داره فیفا 12 بازی میکنه !
نخیر فیفا 13 هست و هر چی که گفتم بر پایه ی حقیقت بود !
راستی من 50 % بازیها رو Manual بازی میکنم

Gregar
01-11-2012, 12:55
ما ایرانی ها استاد تخریب هستیم ! از خودم که نمیام حرف بزنم که !!
!! آقایی که میگی تو کتم نمیره چطور بعضی ها میگن CPU دستش برام رو شده بیا بشین یه بار کنارم تا ببینی راست میگم !
و اون دوستی که میگه شاید داره فیفا 12 بازی میکنه !
نخیر فیفا 13 هست و هر چی که گفتم بر پایه ی حقیقت بود !
راستی من 50 % بازیها رو Manual بازی میکنم

بابا ایول . اگه روی منوال میری و لجندری هم هست پس دیگه خدای فیفا هستی .

ba maram
01-11-2012, 13:07
دوستان من این بازی رو تازه گرفتم و کمی گیج شدم و قبلنا یه سره pes بازی میکردم. زبانم خوبه ها اما نمی دونم چطوری میشه لیگش رو رفت یا بازی های جام جهانی(اروپا.آسیا و ...) رو شرکت کرد ! همش می زنه باید کانکت شی و این حرفا
یه مشکل دیگه که دارم اینه که صفحش واید نسیت برای بازی و منی که لپ تاپ با اسکرین واید دارم نتونستم درست کنم تو تنظیمات اسکرینش ! چه کنم ؟

payam_d2
01-11-2012, 13:51
چطوری میتونم پچی که برای فیفا 13 میاد رو روی ایکس باکس بریزم ؟ یعنی برای ایکس باکس پچ نمیاد ؟!؟!

hatef_animat
01-11-2012, 14:01
سلام دوست عزیز . خب فکر کنم شوک سمت راستت کار میکنه و مشکلی نداره .... واسه حرکات تکنیکی که با شوک راست زده میشه اول دکمه LT رو بگیر بعد با جهت دادن به شوک سمت راست حرکات تکنیکی میزنه.... البته واسه دسته شما نمیدونم LT رو چی نوشته .....میشه دکمه های بالای دسته . دوتای سمت چپ ، دکمه پایینی .

خیلی ممنون دوست عزیز. تو محشری!!

Kamyar_AnathemA
01-11-2012, 14:25
چقدر شما سر این سی پی یو باهم دعوا میکنین !

بابا سی پی یو در کل چیت نمیزنه و بردنشم در حالت لجندری کار سختی نیست اما آسونه آسونم نیست

قضیه اینه که سی پی یو همیشه در مواقع حساس بهترین تصمیم رو میگیره و بهترین کارو انجام میده

به این صورت که مثلا در یک موقعیت سی پی یو پشت 18 اگه به یک بازیکن پاس بده اون بازیکن تک به تک میشه با دروازه بانه شما . حالا اینجا چیزایی که مهمه اینه میزان دقت پاس و قدرت پاس هست
از این موقعیت ها برای ما هم خیلی پیش میاد اما فرق ما با سی پی یو اینه ما همیشه نمیتونیم بهترین تصمیم رو بگیریم !!!

مثلا پاس میخوایم بدیم خوب تنظیم نمیکنیم یا قدرتشو کم یا زیاد میکنیم و باعث میشه پاس دقیق نباشه این شامل همه پاس ها از جمله پاس هوایی و سانتر میشه که اهمیت بیشتری داره در زمینه دقتش !

دیدین بعضی وقتا سی پی یو از نا کجا آباد سانتر میکنه و صاف روی بند کفش مهاجمش میاد پایین ! خوب و قتی این کارو سی پی یو انجام میده یعنی اینکه شما هم میتونین انجام بدین و این قابلیت در فیفا هست و نکته مهمش اینه که سی پی یو کاملا میدونه با چه میزان دقت و درجه و قدرت اون پاس رو بده اما من و شما به صورت تقریبی اینو میدونم و در فواصل زیاد تقریبی امکان خراب شدنش زیاده ! حتی در فواصل کم هم این قضیه مهمه

در مورد ضربه آزاد هم مهمه ! فواصل زیاد میلیمتری کم یا زیاد بزنی توپ گل نمیشه اما اگه دقیق بزنی راحت گل میشه

فرق بین ما با سی پی یو اینه که اون همیشه بهترین تصمیم رو میگیره و میزان و دقتشم کامل میدونه اما ما نمیدونیم

مثلا من خودم از سی سی یو گل هایی خوردم از روی سانتر ! که اصلا خودم در همون موقعیت ها اصلا سانتر نمیکنم چون با خودم میگم اینجا سانتر جواب نمیده ً در صورتی که جواب میده چون سی پی یو میزنه اما مهم همون جهت مناسب و قدرت سانتر هست

بازی یک سری قلق و باگ هایی داره که دستت بیاد بردن سی پی یو راحت میشه حتی رو لحندری ! وگرنه من بلژیک رو نمیتونستم قهرمان جهان کنم و موناکو رو قهرمان فرانسه !

B3HZ@D
01-11-2012, 14:27
دوستان من این بازی رو تازه گرفتم و کمی گیج شدم و قبلنا یه سره pes بازی میکردم. زبانم خوبه ها اما نمی دونم چطوری میشه لیگش رو رفت یا بازی های جام جهانی(اروپا.آسیا و ...) رو شرکت کرد ! همش می زنه باید کانکت شی و این حرفا
یه مشکل دیگه که دارم اینه که صفحش واید نسیت برای بازی و منی که لپ تاپ با اسکرین واید دارم نتونستم درست کنم تو تنظیمات اسکرینش ! چه کنم ؟

به فولدر اصلی بازی برین و به پوشه گیم که رفتین وارد پوشه دیگه ای با نام fifasetup بشین و از اونجا فایل fifaconfig رو اجرا و تنظیمات رزولوشن رو انجام بدین.

Gregar
01-11-2012, 15:14
چقدر شما سر این سی پی یو باهم دعوا میکنین !

بابا سی پی یو در کل چیت نمیزنه و بردنشم در حالت لجندری کار سختی نیست اما آسونه آسونم نیست

قضیه اینه که سی پی یو همیشه در مواقع حساس بهترین تصمیم رو میگیره و بهترین کارو انجام میده

به این صورت که مثلا در یک موقعیت سی پی یو پشت 18 اگه به یک بازیکن پاس بده اون بازیکن تک به تک میشه با دروازه بانه شما . حالا اینجا چیزایی که مهمه اینه میزان دقت پاس و قدرت پاس هست
از این موقعیت ها برای ما هم خیلی پیش میاد اما فرق ما با سی پی یو اینه ما همیشه نمیتونیم بهترین تصمیم رو بگیریم !!!

مثلا پاس میخوایم بدیم خوب تنظیم نمیکنیم یا قدرتشو کم یا زیاد میکنیم و باعث میشه پاس دقیق نباشه این شامل همه پاس ها از جمله پاس هوایی و سانتر میشه که اهمیت بیشتری داره در زمینه دقتش !

دیدین بعضی وقتا سی پی یو از نا کجا آباد سانتر میکنه و صاف روی بند کفش مهاجمش میاد پایین ! خوب و قتی این کارو سی پی یو انجام میده یعنی اینکه شما هم میتونین انجام بدین و این قابلیت در فیفا هست و نکته مهمش اینه که سی پی یو کاملا میدونه با چه میزان دقت و درجه و قدرت اون پاس رو بده اما من و شما به صورت تقریبی اینو میدونم و در فواصل زیاد تقریبی امکان خراب شدنش زیاده ! حتی در فواصل کم هم این قضیه مهمه

در مورد ضربه آزاد هم مهمه ! فواصل زیاد میلیمتری کم یا زیاد بزنی توپ گل نمیشه اما اگه دقیق بزنی راحت گل میشه

فرق بین ما با سی پی یو اینه که اون همیشه بهترین تصمیم رو میگیره و میزان و دقتشم کامل میدونه اما ما نمیدونیم

مثلا من خودم از سی سی یو گل هایی خوردم از روی سانتر ! که اصلا خودم در همون موقعیت ها اصلا سانتر نمیکنم چون با خودم میگم اینجا سانتر جواب نمیده ً در صورتی که جواب میده چون سی پی یو میزنه اما مهم همون جهت مناسب و قدرت سانتر هست

بازی یک سری قلق و باگ هایی داره که دستت بیاد بردن سی پی یو راحت میشه حتی رو لحندری ! وگرنه من بلژیک رو نمیتونستم قهرمان جهان کنم و موناکو رو قهرمان فرانسه !

دقیقا همینه دیگه صالح جان . مشکل هم دقیقا همینه . وقتی cpu مثلا دقت پاسش به قول تو جوری باشه که از دور میفرسته روی بند کفش طرف خوب این تقلب نیست ؟ پس این همه attribute واسه چیه ؟ اونوقت فرق پاسوری مثل ژاوی که short pass = 97 داره با یه بازیکن اورال 70 که اصلا پاسش 60 تاست چیه که اون از ژاوی بهتر پاس میده .
یا مثلا یک بازیکن مثل رونالدو که از دور راحت میتونه شوت بزنه فرقش چیه با بازیکن cpu که از دور راحت زیر طاق میزنه تو دروازه .
درسته که attribute های بازیکنها رو نمیبره بالا ولی داره کاملا نادیده میگیره اونا . من خودم هزار بار دیدم که یک بازیکن با dribbling و ball control پایین به راحتی چه دریبل هایی میزنه یا first touch اش توی بازی همش عالیه .

مشکل دقیقا اینجاست که cpu هر تیمی رو برداره به راحتی با اون تیم میتونه مثل بارسا و رئال بازی کنه . واقعا من فرقی نمیبینم وقتی دارم با رئال بازی میکنم یا با یه تیم سه ستاره . وقتی دقت cpu بالا باشه انگار داره کاملا خصوصیات بازیکنها رو نادیده میگیره .
الکی هم نیست که ملت همه میرن انلاین فیفا رو بازی میکنن . چون واقعا حال ادم بازی cpu بهم میخوره .
من خودم باهات چند بار که بازی کردم واقعا با اینکه به شدت میبازم اما لذت میبرم که باهات بازی کنم چون منطقی داری بازی میکنی و خودتی و الگوریتمی نیست که تو رو هدایت کنه و هر دومون انسانیم . وقتی میبازیم باخت رو قبول میکنیم . اما باخت به cpu به هیچ وجه تو کتم نمیره . چون ناعادلانه است .

Kamyar_AnathemA
01-11-2012, 15:41
دقیقا همینه دیگه صالح جان . مشکل هم دقیقا همینه . وقتی cpu مثلا دقت پاسش به قول تو جوری باشه که از دور میفرسته روی بند کفش طرف خوب این تقلب نیست ؟ پس این همه attribute واسه چیه ؟ اونوقت فرق پاسوری مثل ژاوی که short pass = 97 داره با یه بازیکن اورال 70 که اصلا پاسش 60 تاست چیه که اون از ژاوی بهتر پاس میده .
یا مثلا یک بازیکن مثل رونالدو که از دور راحت میتونه شوت بزنه فرقش چیه با بازیکن cpu که از دور راحت زیر طاق میزنه تو دروازه .
درسته که attribute های بازیکنها رو نمیبره بالا ولی داره کاملا نادیده میگیره اونا . من خودم هزار بار دیدم که یک بازیکن با dribbling و ball control پایین به راحتی چه دریبل هایی میزنه یا first touch اش توی بازی همش عالیه .

مشکل دقیقا اینجاست که cpu هر تیمی رو برداره به راحتی با اون تیم میتونه مثل بارسا و رئال بازی کنه . واقعا من فرقی نمیبینم وقتی دارم با رئال بازی میکنم یا با یه تیم سه ستاره . وقتی دقت cpu بالا باشه انگار داره کاملا خصوصیات بازیکنها رو نادیده میگیره .
الکی هم نیست که ملت همه میرن انلاین فیفا رو بازی میکنن . چون واقعا حال ادم بازی cpu بهم میخوره .
من خودم باهات چند بار که بازی کردم واقعا با اینکه به شدت میبازم اما لذت میبرم که باهات بازی کنم چون منطقی داری بازی میکنی و خودتی و الگوریتمی نیست که تو رو هدایت کنه و هر دومون انسانیم . وقتی میبازیم باخت رو قبول میکنیم . اما باخت به cpu به هیچ وجه تو کتم نمیره . چون ناعادلانه است .

نظر من اینه که بازیکنی که قدرت پاسش 70 هست اینجوری نیست که نتونه پاس بلند خوب بندازه ! اونم میتونه پاس بلند روی بند کفش بندازه مثل ژاوی اما فقط تفاوتش در اینه که باز بازیکنی که پاسش 70 هست این کار سخته ! و چون سی پی یو میلیمتری میدونه که در هر فاصله ای و با توجه به بازیکنی که میخواد توپو باهاش پاس بده چقدر باید سناتر رو پر کنه و چه جهتی بده برای همین اینجوری میشه که با اون بازیکن میتونه پاس بلند روی بند کفش بندازه مثل ژاوی !
وگرنه اصلا به نظر من اینجوری نیست که بگبم توی فیفا بازیکنی که اورالش 70 هست و پاسش هم مثلا 60 هست دیگه پاس بلند دقیق نمیتونه بده یا شوت خوب نمیتونه بزنه

ما چون اکثرا با تیم های خوب بازی میکنیم و بازیکن ها هم عدد های خوبی دارن و راحت باهاهشون پاس میدیم و شوت میکنیم دیگه فکر میکنیم و بازیکن های سطح پایین نمیشه این کارارو کرد در صورتی که میشه اما با اونا سخت تره و دقت خیلی بالایی میخواد و سی پی یو از این میزان دقت با خبره و ما نیستیم

mj94
01-11-2012, 17:44
نظر من اینه که بازیکنی که قدرت پاسش 70 هست اینجوری نیست که نتونه پاس بلند خوب بندازه ! اونم میتونه پاس بلند روی بند کفش بندازه مثل ژاوی اما فقط تفاوتش در اینه که باز بازیکنی که پاسش 70 هست این کار سخته ! و چون سی پی یو میلیمتری میدونه که در هر فاصله ای و با توجه به بازیکنی که میخواد توپو باهاش پاس بده چقدر باید سناتر رو پر کنه و چه جهتی بده برای همین اینجوری میشه که با اون بازیکن میتونه پاس بلند روی بند کفش بندازه مثل ژاوی !
وگرنه اصلا به نظر من اینجوری نیست که بگبم توی فیفا بازیکنی که اورالش 70 هست و پاسش هم مثلا 60 هست دیگه پاس بلند دقیق نمیتونه بده یا شوت خوب نمیتونه بزنه

ما چون اکثرا با تیم های خوب بازی میکنیم و بازیکن ها هم عدد های خوبی دارن و راحت باهاهشون پاس میدیم و شوت میکنیم دیگه فکر میکنیم و بازیکن های سطح پایین نمیشه این کارارو کرد در صورتی که میشه اما با اونا سخت تره و دقت خیلی بالایی میخواد و سی پی یو از این میزان دقت با خبره و ما نیستیم

خب همین دیگه. اگه بازی طبیعی بود، cpu همه پاسایی که با بازیکنای ضعیف میداد نباید میرسید. همین که cpu میتونه با هر بازیکنی هر کاری بکنه غیر طبیعیه.