PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال : شبکه کردن چند لپ تاپ و راه اندازی بازی تحت شبکه

mahdy2504
08-05-2012, 13:16
سلام خدمت دوستان..شرمنده چون بخش پرسش پاسخ مربوط به این بخش رو پیدا نکردم و نمی دونستم کجا باید بزنم تاپیک جدید ایجاد کردم..

سوال ؟

سوال من اینه که آیا میشه با 4 5 تا لپ تاپ که از طریق وایرلس خود لپ تاپ به هم شبکه میشن بازی های تحت شبکه یازی های گیم نت رو بازی کرد یعنی دیگه نیاز نباشه که بریم کابل و و hub یعنی وسایل جانبی اینطوری که واسه شبکه کردن هست ایا چنین امکانی هست ؟

چون ما 4 5 نفریم که هر کدوم یک لپ تاپ داریم می خواستم بدونم می تونیم از طریق وایرلس لپ تاپ این امکان رو داشته باشیم ...؟

من قبلا چند مقاله کوتاه در مورد راه اندازی گیم نت خوندم اما متاسفاته جواب این سوال که آیا چنین امکانی هست یا نه رو پیدا نکردم

با تشکر از شما دوستان

vahidg2010
18-06-2012, 00:01
سلام . من سه تا لپ تاپو شبکشون کردم و کال 2 رو بازی کردیم .

narthex
23-06-2012, 20:42
سلام خدمت دوستان..شرمنده چون بخش پرسش پاسخ مربوط به این بخش رو پیدا نکردم و نمی دونستم کجا باید بزنم تاپیک جدید ایجاد کردم..

سوال ؟

سوال من اینه که آیا میشه با 4 5 تا لپ تاپ که از طریق وایرلس خود لپ تاپ به هم شبکه میشن بازی های تحت شبکه یازی های گیم نت رو بازی کرد یعنی دیگه نیاز نباشه که بریم کابل و و hub یعنی وسایل جانبی اینطوری که واسه شبکه کردن هست ایا چنین امکانی هست ؟

چون ما 4 5 نفریم که هر کدوم یک لپ تاپ داریم می خواستم بدونم می تونیم از طریق وایرلس لپ تاپ این امکان رو داشته باشیم ...؟

من قبلا چند مقاله کوتاه در مورد راه اندازی گیم نت خوندم اما متاسفاته جواب این سوال که آیا چنین امکانی هست یا نه رو پیدا نکردم

با تشکر از شما دوستان

آره میشه، فقط Switch Wireless لازمه که بشه شبکه کرد ....
ولی اگر منظور اینه هیچ وسیله دیگه ای نباشه فقط با وایرلس لپ تاپ باشه، نه به اون شکل نمیشه ... باید همگی به یجا متصل بشید ...

hoseinsps
29-05-2013, 14:58
سلام من با کابل لن 5تا لب تابو شبکه کردم
خواستی پ خ بده تا تصویری برات اموزش بزارم

H&H
11-06-2013, 21:59
میشه هیچیم نمیخواد
یکی از لب تاپ ها باید کانکشن بسازه و بقیه وارد اون بشن....تمام