PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف نکردن فایلهای آلوده

vand7
08-05-2012, 13:03
من یه مشکلی دارم با نود32 نسخه رجیستر شده با سریال شش ماهه اسمارت سکوریتی5.0.95.0، اونم اینکه وقتی فایلهای آلوده رو میشناسه نمیتونه پاک کنه...توی بخش Number of cleaned objects زده صفر ، چرا ؟ مشکل چیه ؟ من نورتون داشتم همین فایلهارو باهاش اسکن کردم 2تاشو شناسایی کرد و حذف کرد اما نود با اینکه همه رو به عنوان ویروس شناخت اما پاکشون نکرد...:41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مصطفی
08-05-2012, 13:29
computer scan --- custom scan --- setup --- cleaning ---- strict cleaning
این مراحل رو برو و دوباره اسکن کن
اگه حل شد خبر بده

vand7
08-05-2012, 13:50
computer scan --- custom scan --- setup --- cleaning ---- strict cleaning
این مراحل رو برو و دوباره اسکن کن
اگه حل شد خبر بده

اینکار رو انجام دادم اما بازهم نشد...

مصطفی
08-05-2012, 18:02
این ویروس ها داخل فایل فشرده هست ؟ اگه باشه آنتی ویروس نمیتونه پاکشون کنه باید از حالت فشرده خارجشون کنی

vand7
08-05-2012, 18:42
این ویروس ها داخل فایل فشرده هست ؟ اگه باشه آنتی ویروس نمیتونه پاکشون کنه باید از حالت فشرده خارجشون کنی

از فایل فشرده هم در آوردم اما بازهم کاری نکرد ..
اینم عکس از نتیجه اش :

iMan.xP
09-05-2012, 11:38
از فایل فشرده هم در آوردم اما بازهم کاری نکرد ..
اینم عکس از نتیجه اش :
سلام
شما روی فایل راست کلیک کن زیر قسمت scan with eset smart security نوشته advanced روی اون کلیک کن و quarantine file رو انتخاب کن

vand7
09-05-2012, 20:34
سلام
شما روی فایل راست کلیک کن زیر قسمت scan with eset smart security نوشته advanced روی اون کلیک کن و quarantine file رو انتخاب کن

دوست عزیز این یک تست هست با چند ویروس آزمایشی ، نمیخوام اونو بفرستم توی قرنطینه.میخوام قدرت این آنتی ویروس رو محک بزنم...و عکس العملش رو توی برخورد با ویروسها

iMan.xP
10-05-2012, 16:21
دوست عزیز این یک تست هست با چند ویروس آزمایشی ، نمیخوام اونو بفرستم توی قرنطینه.میخوام قدرت این آنتی ویروس رو محک بزنم...و عکس العملش رو توی برخورد با ویروسها
اگر میخوای این ویروس ها رو با یک فایل زیپ پسورد دار برای من بفرست ببینم انتی ویروس من میشانسشون یا نه؟i.e2010@yahoo.com

iMan.xP
12-05-2012, 16:07