PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرتون راجع به اورکات (Orkut) چیست؟

Ali_k
02-04-2005, 11:34
بچه ها نظر بدید و دلیلشم بگید.
مرسی

Soso
02-04-2005, 13:01
من نظر خودم رو دادم :mrgreen:

Ali_k
02-04-2005, 19:17
از مدیر این بخش می خوام این نظرسنجی را sticky کنه که هرکس از اورکات استفاده می کنه .نظرشم بگه(البته اگه امکان داره)

:wink:

Babak
02-04-2005, 19:46
من به يکی مونده به آخری رأی دادم
هر چند ميدونم گاهی مواقع برای تسکين روح راهی جز وقت تلف کردن وجود نداره

farhad resalati
02-04-2005, 20:20
دليل همموون نظرم هست ديگه ديگه چي رو بگم :mrgreen:

Strasboorg
02-04-2005, 21:10
من يكي از بهترين دوستاي سابقم تويه دبيرستان رو پيدا كردم
واسه من كه خيلي خوب بود

p_pezhman
02-04-2005, 21:30
به نظر من ghazagh
هرکی می خواد بگه :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Mehdi_Best
03-04-2005, 09:21
اركات هم مثل خود اينترنت و ماهواره و بيشتر موارد ديگر بستگي به نوع استفاده داره. مي تونه باعث افزايش سطح فرهنگ از طريق آشنا شدن با فرهنگ هاي مختلف باشه و همچنين مي تونه با استفاده نادرست از اون باعث انحراف و فساد هم بشه

Mehdi_Best
03-04-2005, 09:22
راستي بچه ها من چند تا لينك كه باش مي رفتم اوركات الان كار نمي كنه مي شه لطف كنيد اگه لينك داريد بديد لطفا.

Ali_k
03-04-2005, 09:48
دليل همموون نظرم هست ديگه ديگه چي رو بگم :mrgreen:
خب من از کجا بفهمم شما چه نظری تو نظر سنجی دادید؟ :(

MaFia
03-04-2005, 10:27
راستي بچه ها من چند تا لينك كه باش مي رفتم اوركات الان كار نمي كنه مي شه لطف كنيد اگه لينك داريد بديد لطفا.

براي اين مشكل به اين تاپيك برو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farhad resalati
03-04-2005, 12:10
اووني كه بيشترين راي رو داره نظرمه :mrgreen: و كلا هر چيزي يه فرهنگبي داره كه اگه كسي نداشته باشدش ازش استفاده غلط ميكنه

Ali_k
03-04-2005, 16:48
یعنی تو این فروم که 7 هزار و خورده ای عضو هستند واقعا 15 نفر از اورکات استفاده می کنند. :( :?: :idea:

farhad resalati
04-04-2005, 17:02
چرا داريم اما اين isp ها اوونها رو زده كردن بچه ها نظر بدين ديگه :wink:

Ali_k
11-04-2005, 13:03
دوستان ارکاتی کسی نبود دیگه نظر بده!!!!!!!!! :(

koorosh
11-04-2005, 18:35
ببینید در حال حاضر ما از این سایتها درست استفتده نمی‌کنیم.یک جای دیگه هم نظرم را نوشته ام.همه در اوایل رفتن به ارکات و دیگر سوشال نتورک ها ذوق‌زده و حرصن که دوست اد کنن.بعد در کامیونیتیهای مختلف و فراوانی عضو می‌شن.ولی این سایتها علاوه بر دوست‌یابی استفاده‌های دیگری هم دارن و مهمترین اونها تبادل افکار و ایده‌ها است.شما در ارکات -گزگ - های 5 - ویا همین یاهو360 که من جای دیگری در همین انجمن دعوتنامش را می دم کامیونیتی و گروپ فعالی سراغ دارین.به جرات می‌گن نه.در ارکات کامیونیتی ایرانی با بالای 10 هزار عضو داریم که تعداد تاپک هایش از 20 تا تجاوز نمی‌کنه.کمی خنده‌داره.امتحان مجانی است به چند کامیونیتی کاربران خارجی سر بزنید.متوجه می شوید اونها خیلی فعالتر از ما هستن.من قصد داشتم کمی در مورد روانشناسی اینترنت در وبلاگم بنویسم.هر وقت تمومش کردم لینکش را اینجا می‌گذارم.در گزگ من یک کامیونیتی برای یکی از شخصیتها که اتفاقا خیلی هم بین مردم محبوبه درست کردم وشخصا 10-15 تا تاپیک توش گذاشتم.این کامیونیتی الان با 40 عضو حتی یک تاپیک به جز من نداره.جالبه در گزگ کامیونیتیهای بالای 50 عضو داریم که حتی یک تاپیک ندارن.به نظر من مشکل جدی ما در استفاده از مظاهر تکنولوِژی که اینترنت یکی از اونهاست به شرایط اجتماعی ما برمی‌گرده.در حال حاضر کاربران اینترنتی ایران می خوان با اینترنت کارهایی را که در عالم غیر سایبر نمی‌تونن بطور رسمی انجام بدن بکنن.به نوعی فشارهای اجتمهعی و محدودیتها داره اینجا خودش را نشون می ده.وگرنه چه توجیهی در مورد مقام سوم ایرانیها در ارکات دارین.با توجه به تعداد کاربران در ایران و نوع سرویس اینترنتی که در ایران به اونها ارایه می‌شه و جمعیت کل ایران آیا این تعداد کاربر در ارکات یک امر منوازنه؟مسلما نه.در اخبار بود که بعد از فیلتر ارکات آی اس پی ها متوجه شده که درآمدشون به مقدار قابل توجهی کم شده.این نشون می ده ساعات متعددی از وقت کاربران را ارکات پر می کرد .الان یاهو360 امکانات خیلی خوبی می ده-در گروپ هاش می شه فارسی نوشت و فایل و عکس گذاشت ولی مطمئن باشید ما بجای استفاده درست از این امکانات کاری می‌کنیم که این سایت فیلتر بشه.کافیه جند گروپ ژورنو در این سایت به وجود بیادواونوقت تکلیفش مشخصه.
من می گم هر کاری خواستین در این سایتها بکنین.فقط درصدی از وقتتون را در این سایتها صرف کارهای جدیتری بکنین.
می بخشین موضوع اینقدر جدی نبود و من قلم فرسایی یا بهتر بگم کیبورد فرسایی کردم.
فکر کنم علی آقا از کرده خودش پشیمون شده باشه :oops: