PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید Xperia ray یا Live with Walkman

amin fear
07-05-2012, 14:25
سلام دوستان

من پیش از این گوشی Live with Walkman را انتخاب کرده بودم و تمام خصوصیات آن برای من عالی بود اما من نیاز به مطالعه با گوشی خود هم دارم و چند نفر از دوستان پیشنهاد کردند که به جای Live with Walkman گوشی Xperia ray را بگیرم ... چون کیفیت صفحه نمایش بهتری دارد ... به نظر شما آیا ارزش دارد که فقط به خاطر صفحه با کیفیت تر برای مطالعه بهتر نزدیک به 100 هزار تومان پول بیشتری بدهم ؟

آیا Xperia ray نسبت به Live with Walkman مزایای دیگری هم دارد ؟
به طور کلی شما کدوم را روی کفه ی ترازو بهتر ارزیابی می کنید ؟

clau
07-05-2012, 14:47
xperia rayدوربین8 داره- رزولوشن صفحه نمایشش بیشتره- صفحه نمایش 3/3اینچه همین:11:

New-P30world
07-05-2012, 15:37
سلام دوستان

من پیش از این گوشی Live with Walkman را انتخاب کرده بودم و تمام خصوصیات آن برای من عالی بود اما من نیاز به مطالعه با گوشی خود هم دارم و چند نفر از دوستان پیشنهاد کردند که به جای Live with Walkman گوشی Xperia ray را بگیرم ... چون کیفیت صفحه نمایش بهتری دارد ... به نظر شما آیا ارزش دارد که فقط به خاطر صفحه با کیفیت تر برای مطالعه بهتر نزدیک به 100 هزار تومان پول بیشتری بدهم ؟

آیا Xperia ray نسبت به Live with Walkman مزایای دیگری هم دارد ؟
به طور کلی شما کدوم را روی کفه ی ترازو بهتر ارزیابی می کنید ؟

سلام

مطمئنا ری در مقابل لایو بسیار گزینه بهتری هست، شکن نکن.. الان قیمتشم خوب اومده پائین! :10:

خوش باشید/ :8:

milad_gasemi
07-05-2012, 19:33
ray هم کیفیت صفحه اش هم دوربینش از live بهتر هستش..و ray .1 بزرگتر هستش...ولی صدای live یه چیزه دیگس...اگه بتونی بدونه گارانتی ray رو بگیر...الان فکر کنم حدود 400 تومن اینا باشه...

8nights&7days
07-05-2012, 22:06
خبxperia Rayموبایل خوبیه.
در ضمن بدوم گارانتی نگیرید که ضرر داره.

pedarkhandeee
08-05-2012, 09:26
ray زود شارز تموم میکنه ولی live خوب 14 ساعته

---------- Post added at 09:26 AM ---------- Previous post was at 09:26 AM ----------

خودمم موندم کدومو بگیرم؟

FC.Barcelona
08-05-2012, 22:01
من باشم ray را میگیرم

hoha881
08-05-2012, 22:08
اتفاقا به نظرم پول گارانتی دادن کار اشتباهی هست.
تست اولیه رو درست انجام بده پول نصب نرم افزار هم نده.
بخوای کاستوم رام بریزی یا روت کنی گارانتی میپره اصلا برای کسی میخواد رام عوض کنه صرف نداره

starn
09-05-2012, 16:34
بدون شک ری بهتر از لایو دوربین 8 و رزولوشن بالاتر که بازی های HD ؤو راحت اجرا میکنه اصلا قابل مقایسه با لایو نیست
انتخاب با شماست

موفق باشی

AMIR REZAs
09-05-2012, 16:51
به نظر من شما که میخوای خرج کنی یه چیزی بهتر از این دوتا بخر : Neo V

amin fear
09-05-2012, 18:28
به نظر من شما که میخوای خرج کنی یه چیزی بهتر از این دوتا بخر : Neo V
ممنون دوست عزیز

میشه یک مقایسه بین دو گوشی قبلی ذکر شده و این گوشی انجام بدی ؟

مثلا بگی کدوم خصوصیات باعث میشه که پول دادن بیشتر برای این گوشی ارزش داشته باشه ؟

adrenalin
09-05-2012, 19:40
ممنون دوست عزیز

مثلا بگی کدوم خصوصیات باعث میشه که پول دادن بیشتر برای این گوشی ارزش داشته باشه ؟

دوست عزیز تمامی گوشی های تولید شده شرکت سونی اریکسون در سال 2011 همشون سخت افزارشون یکی هست CPU 1 Ghz GPU Adreno 205 512 ram فقط اندازه صفحه نمایش و کیفیت و میزان کیفیت دوربین و یه سری چیزای دیگه مثل پورت HDMI با هم فرق میکنن حالا انتخاب با خودتون هست

AMIR REZAs
09-05-2012, 20:32

خب Neo V صفحش نسبت به دو گوشی قبل بزرگتره 3.7 اینچ هست
Ray 3.3 و live 3.2 .

همونطور که adrenalin گفتن بقیه ویژگی ها مشترک هست

amin fear
09-05-2012, 20:39
ممنون

با یک مقایسه ساده در GSMArena هم به نتیجه مشابه رسیدم . تنها مزیت Neo V در صفحه نمایش 3.7 اینچی آن است . و البته دوربین ضعیف تر در مقایسه با SONY ERICSSON XPERIA RAY

لینک مقایسه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته چیزی که واقعا جالبه اینه که قیمت Ray طبق اعلام سایت مطرح بالا 190 یورو و قیمت Neo V طبق نرخ سایت بالا 170 یورو است !:18:

در حالی در ایران قیمت Neo V بیشتر از Ray است !

البته من از ظاهر Neo V بیشتر خوشم اومد ...

amin fear
09-05-2012, 21:25
مقایسه های جالبی بین Neo V و Ray را می تونید در سایت های زیر پیدا کنید :

تنها دلایل در نظر گرفتن خرید Xperia neo V :

1 . حدود 30 درصد صفحه نمایش بزرگتر
2 . حدود 10 درصد زمان گفتگوی بیشتر در هر بار شارژ باتری

با توجه به مقایسه های دو سایت بالا Xperia neo V در برابر Ray یک بازنده واقعیه !:20:

همانطور که گفتم قیمت استاندارد آن در شرایط عادی هم باید از Ray پایین تر باشد ، و دلیل خاصی برای گرانی آن باید وجود داشته باشد .

Aphotic
18-06-2012, 02:51
hmmmm does
Sony Ericsson Live with Walkman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
play music in better quality than
Sony Ericsson Xperia ray ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MehranVB
18-06-2012, 07:39
خوب در مورد Neo V که به نظرم به دلیل صفحه نمایش بزرگتر برای شما بهتره.

اما بین Live و Ray، اگه معیار شما فقط صفحه نمایش باشه، به نظرم نمیارزه بخوای Ray بگیری.
نظر من هم مثل adrenalin هست، یعنی تمام قطعات سخت افزاری گوشی مثل هم هست.
اخلاف اندازه این دو تا کلاً 0.1 اینچه که اصلاً به چشم نماید، کیفیت صفحه ray بهتره، اما اون هم اصلاً به چشم نمیاد!
در هر صورت برای مطالعه با هر دو به یک میزان مشکل برمیخورید.
تنها عاملی که باید توی انتخاب مدنظر قرار بدید:
1. دوربین ray بهتره.
2. صدای live بیشتره.

i.g.s
18-06-2012, 12:03
به نظرم همون Live with walkman بهتره.من که دارمش ازش خیلی خیلی راضیم.کیفیت صداش حرف نداره:8: دوربینشم خوبه فیلم برداری HD هم داره.همون Live رو بگیری از همه بهتره.من تا حالا بازی یا برنامه ای نشده که نتونم باهاش اجرا کنم.سونی اریکسون با این گوشی خفن انفجار کرده.همه جا هم این گوشی رو از سری گوشی های محبوب میدونن مثل DIGIKALA.
آخرین حرف:
فقط LIVE

voyage775
20-06-2012, 00:21
بیچاره بدبخت رو گیج کردین

قضیه نئو رو بزار کنار فقط صفحش بزرگتره

بین ری و لیو:
به نظر من ری بگیر من که برام دوربین مهمتره

شارژ ری هم بیشتر عمر میکنه به باتری لیو نمیشه اعتماد کرد

ری حدود 95% نرم افزارو بازیارو میاره لیو هم همینطور

صفحه نمایش لیو رضایت بخش نیست از نظر کیفیت اما ری برنده با کیفیت ترین صفحه نمایش شده(از نظر طراحی هم مقام کسب کرده)

من خیلیارو دیدم که با لیو مشکل داشتن اما کسیو ندیدم با ری مشکل داشته باشه

تفاوت های این دو گوشیو بهت گفتم حالا خودت میدونی کدومو انتخاب کنی

لیو = کیفیت صدای عالی و بلندی صدا

ری = دوربین عالی (رضایت بخش) و صفحه نمایش با کیفیت

موفق باشی

voyage775
20-06-2012, 00:25
بیچاره بدبخت رو گیج کردین قضیه نئو رو بزار کنار فقط صفحش بزرگترهبین ری و لیو:به نظر من ری بگیر من که برام دوربین مهمتره شارژ ری هم بیشتر عمر میکنه به باتری لیو نمیشه اعتماد کرد ری حدود 95% نرم افزارو بازیارو میاره لیو هم همینطور صفحه نمایش لیو رضایت بخش نیست از نظر کیفیت اما ری برنده با کیفیت ترین صفحه نمایش شده(از نظر طراحی هم مقام کسب کرده)من خیلیارو دیدم که با لیو مشکل داشتن اما کسیو ندیدم با ری مشکل داشته باشهتفاوت های این دو گوشیو بهت گفتم حالا خودت میدونی کدومو انتخاب کنیلیو = کیفیت صدای عالی و بلندی صداری = دوربین عالی (رضایت بخش) و صفحه نمایش با کیفیتموفق باشی