PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اولین بازی من برای آندروید.

parvizamd
07-05-2012, 14:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Fother%2FFalling-PB.apk)

ممنون از تست کنید و و نتیجه اش بهم اطلاع بدید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Fother%2FFalling-PB.apk)

ممنون نسخه اصلاح شد و کارایی بازی افزایش یافت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsan_wwe
07-05-2012, 14:30
R از کجا بیاریم ریست کنیم :دی ؟

چی کارش کردی دکمه exit رو میزنم راه میره هلیکوپترت از تسکمنیجر گوشی بستمش :دی

AMIR REZAs
07-05-2012, 15:13
من تست کردم نمیشد بازی کرد
بعد از اینکه نصب و اجرا کردم نوشت : Score : 21 ... You lost .....R=Restart

parvizamd
07-05-2012, 17:14
والا چرا اگه تچ کنی ریست میشه نمیشه؟ شرمنده ام دوستان اگه شبیه ساز درست دارید لینکشو بهم بدیم ممنون

خیلی ممنون که تست کردید

ehsan_wwe
07-05-2012, 18:58
خود اندروید sdk بهترینشو داره دیگه یه کد داس داره باید بزنی تا اجرا کنه بازیتو برات

اون R منظورت چی بود گوشیم تاچپد هست R نداره چی کار کنیم راستی پلیگانات شدید زیاده هنگه

parvizamd
07-05-2012, 19:04
دکمه r هست.
بابا خیلی شبیه سازش کنده...
هیلی کوپتر یا معکب ها؟

ehsan_wwe
07-05-2012, 20:19
چون شبیه سازه جت نیست که

پرویز جان دکمه r چی چیه رو گوشی های اندروید
یه close هست یه home یه options
دیگه هیج کلییدی نداره که بشه رو کدنویسی ازش استفاده کرد

پلیگان های کل کار ( چون سنگینه پارتیکلتم حذف کنی بهتره - بهتره بجای باکسا از یه تکسچر استفاده کنی که رو gui داره جا بجا میشه )

parvizamd
07-05-2012, 20:28
دکمه رو یادم رفته بود.
ممنون بزودی اینها رو اعمال می کنم.

anti-military
07-05-2012, 22:06
افت فریم تو بازیهات خیلی مشکوکه پرویز البته من اینو هنوز بازی نکردم ولی کلا یه افت فریم خاصی تو بازی هات هست که بی دلیل نیست

هیچ وقت به سادگی از کنار افت فریم های غیر طبیعی نگذر. مطمئن باش هیج افت فریمی بی دلیل نیست و حتما یه تداخلی به وجود اومده و سعی کن بفهمی چیه

البته من تو کد نویسی نوب تر از اونم که به شما بخوام راهنمایی بدم اما چون رو این موضوع افت فریم خیلی حساسم همیشه تا کوچک ترین افت فریمی میگیرم میرم و تست میکنم و مشکلو پیدا میکنم

مثلا همین امشب یه افت فریم غیر طبیعی دیدم اما هرچی فکر میکردم نمی تونستم بفهمم مشکل از چیه تا اینکه دیگه کم کم داشتم مطمئن میشدم مشکل از خود یونیتی هست اما گفتم همچین چیزی ممکن نیست و حتما یه مشکلی وجود داره و به شروع کردم دقیق تر دنبال مشکل گشتم تا اینکه مشکلو ( تداخلو ) پیدا کردم

مشکل این بود که وقتی کلیک میکردم شانسی بعضی وقت ها کلیک میخورد رو یه باکس نامرئی که اصلا فکر نمیکردم مشکل از اون باشه. بعد که برسی کردم دیدم این باکس با کلیک کردن روش باید یه سمت بالا بره اما چون به یه ابجکتی اتچ بود تداخل ایجاد میشد و فریم رو از 800 میاورد رو 40

parvizamd
07-05-2012, 22:22
افت فریم تو بازیهات خیلی مشکوکه پرویز البته من اینو هنوز بازی نکردم ولی کلا یه افت فریم خاصی تو بازی هات هست که بی دلیل نیست

هیچ وقت به سادگی از کنار افت فریم های غیر طبیعی نگذر. مطمئن باش هیج افت فریمی بی دلیل نیست و حتما یه تداخلی به وجود اومده و سعی کن بفهمی چیه

البته من تو کد نویسی نوب تر از اونم که به شما بخوام راهنمایی بدم اما چون رو این موضوع افت فریم خیلی حساسم همیشه تا کوچک ترین افت فریمی میگیرم میرم و تست میکنم و مشکلو پیدا میکنم

مثلا همین امشب یه افت فریم غیر طبیعی دیدم اما هرچی فکر میکردم نمی تونستم بفهمم مشکل از چیه تا اینکه دیگه کم کم داشتم مطمئن میشدم مشکل از خود یونیتی هست اما گفتم همچین چیزی ممکن نیست و حتما یه مشکلی وجود داره و به شروع کردم دقیق تر دنبال مشکل گشتم تا اینکه مشکلو ( تداخلو ) پیدا کردم

مشکل این بود که وقتی کلیک میکردم شانسی بعضی وقت ها کلیک میخورد رو یه باکس نامرئی که اصلا فکر نمیکردم مشکل از اون باشه. بعد که برسی کردم دیدم این باکس با کلیک کردن روش باید یه سمت بالا بره اما چون به یه ابجکتی اتچ بود تداخل ایجاد میشد و فریم رو از 800 میاورد رو 40
میشه بیشتر توضیح بدی. نگرفتم.

parvizamd
07-05-2012, 22:40
نسخه اصلاح شده:

anti-military
07-05-2012, 22:42
دقیقا کدوم قسمت ؟ خوب صبر کن قسمت بندی کنیم :31:

قسمت اول

خوب تا اینجا که مشخصه. هیچ افت فریمی بی خودی به وجود نمیاد و یه سری دلیل داره که قابل حله و فقط لازمه یکم آدم وقت بذاره واسه حلش

قسمت دوم

مشکل این بود که وقتی کلیک میکردم شانسی بعضی وقت ها کلیک میخورد رو یه باکس نامرئی که اصلا فکر نمیکردم مشکل از اون باشه. بعد که برسی کردم دیدم این باکس با کلیک کردن روش باید یه سمت بالا بره اما چون به یه ابجکتی اتچ بود تداخل ایجاد میشد و فریم رو از 800 میاورد رو

این قسمت هم که خطاب به تست اسکریپت های خودم تو یونیتی گفتم و دلیل افت فریمی که میگرفتم و ...

قسمت سوم

این قسمت هنوز منتشر نشده انشاالله ماه آینده

AMIR REZAs
08-05-2012, 16:04
حالا درست شد ... واسه اولین بازی اندروید خیلی خوبه :20:

parvizamd
08-05-2012, 17:15
ممنون امیر رضا جون از اینکه دانلود کردی.

pro 3d game studio
08-05-2012, 22:18
پرویز جان منم شبیه ساز رو نصب کردم ولی ورژن 2.1 رو یادم نبود که یونیتی باید 2.3 به بالا رو براش نصب کنیم که خروجی بده.
حالا پیام آخرین ورژن رو نصب کرده ولی بازم نتونسته خروجی بگیره البته تا جایی که اطلاع دارم . برای همینم خواستم که آموزش نصب اس دی کی اندروید و کلا چیزایی که برای اجرا و خروجی گرفتن لازمه واسه یونیتی رو اینجا قرار بدی و لینک مواد لازم رو هم بزاری البته یه چیزی باشه که قابل دانلود باشه وگرنه لینک های گوگل که همه برای ایران تحریم هستن.
منم دارم سعی میکنم بازیت رو دانلود کنم اگر شد تست میکنم نظرم رو میگم.
ممنون

iload
09-05-2012, 08:52
سلام

من گوشیم اندروایدی نیست که تست کنم . ( علت نظر ندادنم ) . یه شاتی چیزی آپ کن منم ببینم .

parvizamd
09-05-2012, 12:53
دوستان لطف دارید بزودی نحو استفاده از یوینیتی به صورت تصویر ایشال... قبل از جمعه (یکم سرم ) ایجاد می کنم.

با تشکر

parvizamd
09-05-2012, 13:29
شرمنده ام دوستان دیدم کلی کار ریخته تو سرم...

اینو به جاش ببنیند خیلی خیلی خوب توضیح داده.(من از این یاد گرفتم).
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] R48qP8NI&ei=_j-qT8baGab54QTNurm8CQ&usg=AFQjCNEEJrj9CwPElVRsV90txytDtR3_pg&sig2=f0D8iI6sSQAGWR4mwfaItQ

armin_555
09-05-2012, 23:54
سلام

من گوشیم اندروایدی نیست که تست کنم . ( علت نظر ندادنم ) . یه شاتی چیزی آپ کن منم ببینم .
دقیقا منم همینطور.:11:

S.R Download
10-05-2012, 09:30
منم همینطور اندروید نیس

---------- Post added at 10:30 AM ---------- Previous post was at 10:28 AM ----------

شرمنده ام دوستان دیدم کلی کار ریخته تو سرم...

اینو به جاش ببنیند خیلی خیلی خوب توضیح داده.(من از این یاد گرفتم).
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rl%3Fsa%3Dt%26rct%3Dj%26q%3D%26esrc%3Ds%26source%3 Dweb%26cd%3D1%26sqi%3D2%26ved%3D0CFoQtwIwAA%26url% 3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fv%253DJ8XR48qP8NI%26ei%3D_j-qT8baGab54QTNurm8CQ%26usg%3DAFQjCNEEJrj9CwPElVRsV9 0txytDtR3_pg%26sig2%3Df0D8iI6sSQAGWR4mwfaItQ)

دوستان این آدرس فیلتر هست با این آدرس برید (این همون سایتی هست که پرویز جان گفت فقط آدرسش فرق داره همین !)

Reza Azimy_RW
10-05-2012, 11:29
پرویز بازیتو دانلود کردم عالی بود ( البته با در نظر گرفتن اینکه معلوم بود زیاد وقت روش نذاشته بودی )
خیلی خوب تو گوشی اجرا میشد افت فریمی هم ندیدم
موفق باشی

parvizamd
10-05-2012, 12:56
دوستانی که قلیتر شکن ندارن !!!
برید به ytconv.com
این آدرس کپی کنید و نوع فایل flv انتخاب کنید
این آدرس رو کپی کرده و دکمه convert بزنید حالا می توانید با idm فایل flv دانلود کرده و پخش کنید (بقیه اش آسونه)

RatAtouille
12-05-2012, 20:14
شات نمیگذاری ؟

parvizamd
12-05-2012, 20:45

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

آدرس