PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب بین ipad2 دست دوم و Samsung Galaxy Tab 10.1

shahinfarasystem
07-05-2012, 11:25
سلام روز به خیر

بین ipad2 دست دوم (سالم و به شرط داده میشود) و Samsung Galaxy Tab 10.1 کدوم رو شما انتخاب میکنید

قیمت هر دوش 1100 بهم داده شده

کاری که بیشتر میخوام انجام بدم کارهای افیس نصب نرم افزار و بازی، گوش دادن به موسیقی و استفاده از اینترنت

هست بیشتر برای موقعی که توی دانشگاه وقت ازاد دارم میخوام استفادش کنم

مشخصات کلی که به چشمم میاد تو تصمیم من رو به شک انداخته

1) RAM

ipad 2 512 mb
Samsung Galaxy 1 GB

2) storage

ipad 2 32 GB
Samsung Galaxy 16 GB

3) OS
ios در مقابل android

و اینکه برای نصب نرم افزار ios در مقابل android کدوم تنوع بیشتری دارند و نرم افزار هاش رو راحت تر میتونم پیدا کنم و نصب کنم.... ممنون میشم راهنمایی ام کنید

salar_linux
07-05-2012, 12:43
سلام وقت بخیر

شک نکنید فقط Ipad از نظر کارایی و برنامه که مد نظرتون عالی

بهترین مطمئن ترین کاملترین و راحت ترین Os دنیا برای تبلت IOS

من با کل Idevice Apple کار کردم محشر هیچ برندی به پاش نمیرسه

اگه ایپد بگیرین مطمئن باشین تا 2-3 سال اصلا نیازی به تعویض تبلتتون ندارین

New-P30world
07-05-2012, 15:06
سلام

شما با ویندوز راحت تری یا مک !!؟؟؟؟ :5:

حالا نه در اون حد، ولی آندروئید در مقابل ios هم تقریبا مسه ویندوز مقابل مک هست! :46:

از اونجایی که به شخصه با ویندوز خو! گرفتم، تو موبایل و تبلت هم آندروئید رو انتخاب می کنم.. :10:

خوش باشید/ :8:

saeed_myheart
13-05-2012, 21:16
اندروید هم وسوسه انگیزه منم هم موندم کدومو بگیرم نمیشه درست انتخاب کرد چون هرکدوم مزیت خودشو داره
اندروید نرم افزار بیشتر داره و رایگان هم هست ولی اپل محدود usb هم نداره

Pourya-pc
13-05-2012, 21:38
اندروید هم وسوسه انگیزه منم هم موندم کدومو بگیرم نمیشه درست انتخاب کرد چون هرکدوم مزیت خودشو داره
اندروید نرم افزار بیشتر داره و رایگان هم هست ولی اپل محدود usb هم نداره

هنوز تعداد اپهاي آندروييد به ios نرسيده دوست من ، اگر نظر كسي كه از اين وسيله استفاده كرده رو بخوايد ١٠٠٪ و بي شك آيپد رو انتخاب كنيد . دلايل هم كاملاً مشخصه ، ios مختص اپل هست و روي دستگاه ديگري قابل اجرا نيست اما آندريد روي هزارن موبايل و تبلت موجود هست ، اين باعث پايين اومدن كيفيت نرم افزاري آندرويد ميشه .
شما با جلبريك خيلي راحت هر نرم افزاري ميخوايد نصب كنيد . كيفيت بالا و عالي اپل ، كارامد بودن آن از همه ي جوانب .

Stream
14-05-2012, 04:24
آیپد توصیه میشه به خاطر ضعف کمی شدید نرم افزارهای تبلت های اندروید و ضعف کیفی بسیار شدید تر همون اندک نرم افزارهای موجود برای اندروید. آیپد بیشتر از 100,000 نرم افزار بهینه شده و چندین هزار نرم افزارهای عالی در همه جوانب. حتی نرم افزارهای مشترک بین هر دو هم در آیپد از نظر کیفی بسیار بهتر هستند.

saeed_myheart
14-05-2012, 09:14
آیپد توصیه میشه به خاطر ضعف کمی شدید نرم افزارهای تبلت های اندروید و ضعف کیفی بسیار شدید تر همون اندک نرم افزارهای موجود برای اندروید. آیپد بیشتر از 100,000 نرم افزار بهینه شده و چندین هزار نرم افزارهای عالی در همه جوانب. حتی نرم افزارهای مشترک بین هر دو هم در آیپد از نظر کیفی بسیار بهتر هستند.

الان ایپد 3 4g چقدره؟

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

مرس
14-05-2012, 09:34
فقط آیپد. . .

emadpumad
30-05-2012, 22:25
سلام روز به خیر

بین ipad2 دست دوم (سالم و به شرط داده میشود) و Samsung Galaxy Tab 10.1 کدوم رو شما انتخاب میکنید

قیمت هر دوش 1100 بهم داده شده

کاری که بیشتر میخوام انجام بدم کارهای افیس نصب نرم افزار و بازی، گوش دادن به موسیقی و استفاده از اینترنت

هست بیشتر برای موقعی که توی دانشگاه وقت ازاد دارم میخوام استفادش کنم

مشخصات کلی که به چشمم میاد تو تصمیم من رو به شک انداخته

1) RAM

ipad 2 512 mb
Samsung Galaxy 1 GB

2) storage

ipad 2 32 GB
Samsung Galaxy 16 GB

3) OS
ios در مقابل android

و اینکه برای نصب نرم افزار ios در مقابل android کدوم تنوع بیشتری دارند و نرم افزار هاش رو راحت تر میتونم پیدا کنم و نصب کنم.... ممنون میشم راهنمایی ام کنید

قطعا آیپد 2

emadpumad
30-05-2012, 22:26
الان ایپد 3 4g چقدره؟

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
: » درخواست و اعلام قیمت iPad ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m.diadem
16-06-2012, 22:52
سلام

من با هردو نوع تبلت مدت زمان طولانی کار کردم...برخلاف بیشتر دوستان من سسونگ رو بهت پیشنهاد می کنم. آیپد شاید بخاطر برندش به هیجان توی آدم ایجاد کنه ولی وقتی باهاش کردی میفهمی چیز خاصی نداره...درسته خیلی برنامه داره و خیلیا ازش راضین ولی به درد ایران نمی خوره...

واسه کارایی که شما خواسی سامسونگ جوابگو هست 120% و علاوه بر اون کار کردن با گلکسی تب حس خوبی به آدم می ده که آیپد نمیده...بعد یه مدت کار کردن با آیپد حس می کنی محدود شدی به یه فضای خاص...و اون موقس که تبلتتت می زنه زیر دلت...دقیقا اتفاقی که برای یکی از آشناهای من افتاد و رفت آیپدشو فروخت...در حالی یکی از نابغه های تکنولوژی بود و تمام ریزه کاریای آیپد رو میدونس...

سرعت و روانی توی کار هم ساسونگ خیلی بیشتر میتونه ارضات کنه.

هرجور مایلی!