PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کول پد نانو برای لب تاب!؟

hsein
06-05-2012, 19:49
امروز که مراجعه کرده بودم به پاساژ پارسیان برای کول پد لب تاب ، یک مدلی رو به من نشان دادند که فن و ... نداشت
فقط یه چیزی شبیه لحاف بود ( در ابعاد لب تاب) که توش مثل اینکه یه مایعی هست که گرما رو به خودش جذب می کنه و دستگاه رو خنک می کنه ( به گفته طرف تا 8 ساعت ) مثل آتروپات های دوران کودکی!

می خواستم ببینم اینها خوب هستند؟!
واقعا کاربرد دارند؟
++ برای n43sl ورودی هوایی زیر لبتاب نیست که این خفه اش بکنه؟ چون یه سری شیار زیر لب تاب هست...

قیمت هم 12 گفت
من که دست زدم همین جوری خنک بود

hsein
11-05-2012, 09:54
جوابی نیست؟؟؟

hsein
16-05-2012, 14:55
کسی نیست راهنمایی کنه؟!!!! عجیبه!

milad_takjoo
16-05-2012, 16:25
لطفا مدلش رو بگین تا چک کنم...
ولی کلا با چنین قیمتی بعید هست کارایی خوبی برای خنک سازی داشته باشه...

hsein
16-05-2012, 23:59
مدل نداره آخه!
البته عمده فروش بود
یه چیزی مثله لحافه ( یه پارچه که یه چیزی داخلشه) که همینجوری هم که بهش دست میزنید خنکه
میگن این برعکس آتروپات سیستمش جوریه که گرما رو به ماده داخلیش جذب میکنه برای 8 ساعت و لبتاب رو خنک می کنه
مثله اینکه یه چیز خنک زیر لبتاب باشه
بعد 8 ساعت میزاری توی فریزر یا اگر عجله نداری میزاری یه جا دوباره خاصیتش برگرده

طرز کارش به نظر منطقی میاد اما نمی دونم واقعا خنک می کنه یا نه به اندازه کافی + ورودی هوای n43sl کجاس؟ چون اگر از زیر باشه این یه جوریایی راهش رو می بنده

m03tafa
08-08-2012, 14:10
کسی اگر گرفته بگه من قصد خرید کول پد دارم اما مشکل اینجاس که با کو پد نمیتونی لبتاپ رو بذاری رو پا اما این نانو ها خیلی از این لحاظ راحت به نظر میان. من 50 تومن میخوام کلا خرج کول پد کنم کسی از این نانو ها داشته که راضی باشههه؟؟؟؟؟؟؟؟/

achaemenian
14-08-2012, 12:06
من که بعید میدونم جواب بده چون سطح خارجی لپتاپ رو خنک میکنه ولی در اصل نیازه که قطعات داخل لپتاپ خنک شن که بهترین حالتش انتقال حرارت در اثر جابجایی (استفاده از جریان هوا ) است این چیزایی که شما میگین انتقال حرارت رسانشی دارن اول باید سطح زیری لپتاپ رو خنک کنن بعد سطح زیری گرما رو از قطفات داخلی بگیره که اصلا کارایی حالت قبل رو نداره!

Danesh am
20-06-2022, 17:57
سلام از فناوري در آن استفاده شده و خيلي هم خوبه.