PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در خرید تلویزیون 40 اینچ

miladddd
06-05-2012, 17:15
سلام
قصد دارم تلویزیون led خوب با بودجه 2 تومن بخرم
1- میخوام کیفیت تصویرش خوب باشه
2- حدود 40 اینچ باشه(یکی دو اینچ بالا پایین خیلی مهم نیست)
3- 3d هم باشه
4- اکثر فرمت های تصویری که امروزه رایجنو پخش کنه

من تخصص کافی در مورد خرید تلویزیون ندارم
و نمیدونم که آیا اگه یه تلویزیون 3D داشته باشه چه کیفیتی داره و آیا اصلا ارزشش رو داره یا فقط چشم آدمو داغون میکنه، قبلا تو سینما با عینک دیدم، زیاد جالب نبود
لطفا راهنمایی کنید

یه سوال دیگه هم دارم، از چه شهری بخرم که ارزون بیفته؟ بندر انزلی هم ارزونه؟

New-P30world
06-05-2012, 18:57
سلام
3- 3d هم باشه

و نمیدونم که آیا اگه یه تلویزیون 3D داشته باشه چه کیفیتی داره و آیا اصلا ارزشش رو داره یا فقط چشم آدمو داغون میکنه، قبلا تو سینما با عینک دیدم، زیاد جالب نبود
لطفا راهنمایی کنید

سلام

در حدود 2 میلیون، یکی ار بهترین گزینه ها : "LG LW65100 42 - ال ای دی - اسمارت و 3D و........... :46:

3D با عینک های پسیو که کمتر کسی با مشکل چشم و سر و گردن! و.... مواجه شده.. :5:

حتماً خودت کمی درباره اش مطالعه و تحقیق کن و با برندهای دیگه هم مقایسه کن..

خوش باشید/ :8:

hamid_IT63
07-05-2012, 09:58
ٍEx720 sony گزینه مناسبیه و قیمت و امکاناتش اونجوری هست که میخوای .

لینک مشخصات :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک بررسی تلویزیون Ex720 توسط سایت زومیت رو هم یه نگاه بنداز :

mzy
07-05-2012, 13:52
از هرجایی بدون گارانتی گیرت بیاد ارزونه دیگه!
معمولا جنوب از بانه ارزونتره.

miladddd
07-05-2012, 22:37
ممنونم از همگی
در مورد بندر انزلی خبر ندارید که ارزونه یا نه؟

بین lg , sony که گفتید کدوم بهتره؟

parham511
07-05-2012, 23:27
ممنونم از همگی
در مورد بندر انزلی خبر ندارید که ارزونه یا نه؟

بین lg , sony که گفتید کدوم بهتره؟

تو مدلای زیر 2 میلیون معمولا مدلای ال جی از سونی بهتره،
تو سه بعدی با کیفیت تر و راحت تره و پشتیبانی نسبتا خوبی از فرمتهای تصویری با USB داره.

42LW65100 عالیه
یا 47LW45000 که 2,200 هست.

واسه بدست آوردن قیمت تقریبی هم این سایتا هستش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بندر انزلی قرار بود منطقه آزاد بشه، نمیدونم شده یا نه، و یا اگه شده آیا فقط در حد اسم بوده یا نه، اما اینطور که من شنیدم آنچنان خبری نیست فعلا تو بندر انزلی.
معمولا مراکز استان واسه خرید جنس با گارانتی بهترن.

mohammadehm
09-05-2012, 12:44
salam ba asatide mohtaram
agha man mikhastam ye led 3d 40 inch bekharam va beyne samsung va sony mundam lotfan komakam konid! che marki? che modeli? lotfan komak konid.mer30 mikham az bane begiram ta saghfe 2 melyun :20:

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

agha man mikhastam ye led 3d 40 inch bekharam va beyne samsung va sony mundam lotfan komakam konid! che marki? che modeli? lotfan komak konid.mer30 mikham az bane begiram ta saghfe 2 melyun

smhsh121
09-05-2012, 13:48
agha man mikhastam ye led 3d 40 inch bekharam va beyne samsung va sony mundam lotfan komakam konid! che marki? che modeli? lotfan komak konid.mer30 mikham az bane begiram ta saghfe 2 melyun :20:

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

agha man mikhastam ye led 3d 40 inch bekharam va beyne samsung va sony mundam lotfan komakam konid! che marki? che modeli? lotfan komak konid.mer30 mikham az bane begiram ta saghfe 2 melyun

ببین تا جایی که من می دونم الان با این بودجه شما می تونید یا EX720 سونی بگیرید یا D6000 سامسونگ. مثل اینکه D6400 و D6600 فعلا تو بانه نیست. بین EX720 و D6000 خیلی فرقی وجود نداره غیر از اینکه سونی شدیدا توی باز کردن فرمت های تصویری و زیرنویس فارسی ضعیفه و سامسونگ قویه و توی موارد دیگه چندان فرقی من ندیدم. البته سونی NX720 هم هست ولی قیمتش شاید بزنه بالای 2 میلیون. اگر خواستید سونی بگیرید سری NX بهتر از EX هست. اگر خواستی سونی بگیری اینم مد نظر داشته باش که یه سینمای خانگی یا پخش کننده دیگه هم باید بگیری تا بتونی راحت فیلم های سه بعدی ببینی.
ولی اگر تونستی 6600 رو گیر بیاری حتما همینو بگیر که تو امکانات خیلی خوبه مثل وب براوزر و وایرلس داخلی و فرکانس انطباق 400 هرتز و راحت فیلم های سه بعدی رو با فلش می تونی ببینی.
البته یه جا دیدم نوشته بود سه بعدی سونی هم چندان چنگی به دل نمی زنه ولی به نظرم اگر می خواید از بانه بگیرید اول در مغازه بپسندید بعد از اونجا خرید کنید.

mmf66
09-05-2012, 19:16
سلام
3- 3d هم باشه

لطفا راهنمایی کنید

به نظر من پلاسما پاناسونیک st30 گزینه خیلی خوبیه و 42 رو با 2100 و 50 رو با 2700 میتونی تهیه کنی کیفیت ساخت وتصویر بالایی هم داره ال ای دی ها رو به راحتی مات میکنه اصلا تصویر رو نگاه میکنی یه حالت زنده وطبیعی داره و مثل ال ای دی ها مصنوعی نیست

mzy
10-05-2012, 08:25

از بانه میتونید
nx720 سونی
hx800 سونی
رو با اختلاف قیمت حدود 300 تومن بخرید.

1clik
10-05-2012, 12:02
لطفا راهنمایی کنید؟
یه تلویزیون ال سی دی میخام 42 اینچ باشه قیمت مهم نیست ولی کیفیت تصویر خیلی خوب میخام و از بغلها هم تصویر تیره و تار نشه؟

mzy
10-05-2012, 12:34
لطفا راهنمایی کنید؟
یه تلویزیون ال سی دی میخام 42 اینچ باشه قیمت مهم نیست ولی کیفیت تصویر خیلی خوب میخام و از بغلها هم تصویر تیره و تار نشه؟
ال سی دی میخوای d585 سامسونگ
ولی چیز خوب میخوای پلاسما 3بعدی پاناسونیک ST30 قیمت حدود 2تومن

1clik
10-05-2012, 12:50
حدود قیمت سامسونگ چنده ؟
پلاسما رو نمیدونم میشه یکم راجبش بیشتر توضیح بدین و تفاوتش رو با ال سی دی بگین و اینکه از فاصله نزدیک تصویرش چطوره؟

1clik
10-05-2012, 22:15
اساتید محترم یه چیزی میخام که رنگهارو طبیعی نشون بدن و از فاصله نزدیک افت کیفیت تصویر نداشته باشه. چی پیشنهاد میکنین؟
با تشکر منتظر ج هستم.

mmf66
11-05-2012, 08:14
اساتید محترم یه چیزی میخام که رنگهارو طبیعی نشون بدن و از فاصله نزدیک افت کیفیت تصویر نداشته باشه. چی پیشنهاد میکنین؟
با تشکر منتظر ج هستم.
الان فعلا بالاترین کیفیت رو پلاسماهای پاناسونیک دارن vt30 و st30 که مدل 42 اینچ اولی حدود 2700 و دومی حدود 2100 و لی من پیشنهاد میکنم شما یه 50 اینچ بگیر چون بعدا پشیمون میشی قیمتشم زیاد فرقی نداره 50 st30 حدود 2700

movaghar
11-05-2012, 21:36
دو گزینه خوب 40 اینچ سامسون 6960 و 6940 وهمچنین ال جی 65100 یا 57000

alilosting
12-05-2012, 11:47
لطفا راهنمایی کنید؟

اگه امکانات جانبی تلویزیون هم برات مهمه یکسری تلویزیونهای LED جدید xvision اومده که امکانات خیلی خوبی داره.
مدل LE-42KD30 xvision زاویه دیدش خیلی خوبه و یه قابلیت جدید نسبت به بقیه تلویزیونها داره و اون امکان ضبط کردن برنامه های تلویزیونی هست (PVR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) و فرکانسش هم بالاست (120 هرتز) و گیرنده دیجیتال داخلیم داره و قابليت پخش تصوير، فيلم و موزيك از روي حافظه usb و ...[/URL] داره .

کیفیت تصویرش خوبه و قیمتش خیلی مناسبه . با گارانتی مادیران حدود 1100 تومنه .

مشخصاتش :

مجهز به پانل[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"] LED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با درجه کیفی +A

داراي --- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])-T داخلي با كيفيت HD

وضوح تصویر بالا: Full HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))1920 x 1080)

قابليت پخش تصوير، فيلم و موزيك از روي حافظه USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

زاويه ديد بسيار وسيع (178 درجه افقي و عمودي)

مجهز به تكنولوژي پيشرفته 120Hz

قابليت پخش فيلم به حالت 24 فريم در ثانيه

روشنايي و وضوح بسيار بالا در تصوير

قابليت ضبط برنامه هاي تلويزيوني (PVR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

مجهز به ماشين زمان

mzy
12-05-2012, 12:01
حدود قیمت سامسونگ چنده ؟
پلاسما رو نمیدونم میشه یکم راجبش بیشتر توضیح بدین و تفاوتش رو با ال سی دی بگین و اینکه از فاصله نزدیک تصویرش چطوره؟
اینجا رو بخونی راضی میشی:11:

miladddd
13-05-2012, 17:17
دوستان مثل اینکه یکم تاپیک از جواب دادن به سوال من منحرف شده
الان من بین چند مدلی که صفحه پیش توسط دوستان معرفی شده موندم
هر کس یه مدل معرفی کرده
لطفا راهنمایی کنید که بهترین گزینه حدود 40 اینچ 3d با قیمت 2 تومن چیه؟!

behzad habib
13-05-2012, 22:17
پاناسونیک 42st30 بهترین گزینست.

1clik
13-05-2012, 23:18
دوستان آيا تي وي داريم كه 3d باشه و بدون عينك باشه يعني واسه ديدنش نياز به عينك نباشه در حالت 3بعدي

smhsh121
14-05-2012, 05:05
دوستان آيا تي وي داريم كه 3d باشه و بدون عينك باشه يعني واسه ديدنش نياز به عينك نباشه در حالت 3بعدي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تلویزیون-سه-بعدی-توشیبا

1clik
14-05-2012, 10:29
خیلی ممنون از ج قیمتش خیلی بالاس
خوب اگه بخام یه ال سی دی با کیفیت و امکانات خوب بگیرم چی پیشنهاد میکنید؟ 42 اینچ باشه