PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك براي خريد بازي sims2(!!خیلی فوریه لطفا کمک کنید!!)

mojtaba-p30
10-07-2006, 12:17
با سلام به همگی دوستان
شنیدم که شرکت دارینوس منوهای این بازی رو فارسی کرده و در قالب چهار سی دی به بازار فرستاده.
آیا این بازی رو بخرم خوبه یا باید دنبال sims2 خارجی و دست نخورده باشم.
آیا اینجور شرکت ها می تونن قسمت هایی از بازی رو حذف یا به قولی سانسور کنن؟

Moh3en_DDD
10-07-2006, 13:21
از لحاظ سانسورينگ كه 100% وگر نه كه اجازه ي ورود به بازار را بهش نميدن ... (البته من نگرفتم ولي حدس زدم ) !

ramin-ahmadi
10-07-2006, 19:54
نه آقا سانسور چیه اینا عمرا بتونن همچین کاری بکنن اون فارسی سازی هایی هم که میکنن همش مربوط به صدای بازی هاست برو همینو بخر !

hamed2004_70
11-07-2006, 22:10
هرچي مي خري بخر ولي از شركت shark نخر . ما كه خيري نديديم.

Tornado2800
11-07-2006, 22:32
به خوبی هم می تونند سانسور کنند ! کی گفته نمی شه ! نمونش ؟
آخرین بازی مکس پین
یا علی

Gilopa
12-07-2006, 00:28
دوست عزیز من که به شما توضیح داده بودم...نیاز به زدن تاپیک نبود...شما برو با خیال راحت بخر....چون اگه بخوان سانسور کنند باید کمپلت بازی رو سانسور کنند...ولی سیمز مزش به اینه که زبون اصلی باشه...واسه خودتم مفیدتره.

Alireza_Shafaei_PCworld
13-07-2006, 06:07
علاوه بر اون فکر کنم که EP های جدید باش سازگار نباشه!(Expansion Pack)

ardeshir hamedani
30-03-2007, 16:16
باسلام من سیمز2 دارینوس راگرفتم یک دفترچه 59 برگی درباره بازی سیمز2 است و یک اشکال دارد به خاطر دسکاری فایل ها برای فارسی سازی فیلم آموزشی دیگه نمی تونی مثلا برای ریختن سیمز2 پتس از اون استفاده کنی

*PiNk PaNTHeR*
30-03-2007, 16:21
آره دارینوس همیشه انپک که میکنه پک نمیکنه.
من مکس پین دو دوبله ش رو گرفتم خیلی سانسور داشت!
راحت پکیج صدا رو با پکیج صدای زبون اصلی عوض کردم و بدون سانسور از بازی فارسی با گجوینده های خوشصداش(!) لذت نبردم!
تو هم یکم پول خرج کن هرودتاش رو بگیر و فایل صدای فارسی رو با اصلی جایزین کن.

Alireza_Shafaei_PCworld
30-03-2007, 18:07
منم این کار را با مافیا کردم!

Oracle_Eldorado
30-03-2007, 18:33
از لحاظ سانسورينگ كه 100% وگر نه كه اجازه ي ورود به بازار را بهش نميدن ... (البته من نگرفتم ولي حدس زدم ) !

درسته . مگه میشه سانسور نکنند . به جان خودم Hug رو هم برداشتند !

نه آقا سانسور چیه اینا عمرا بتونن همچین کاری بکنن اون فارسی سازی هایی هم که میکنن همش مربوط به صدای بازی هاست برو همینو بخر !

عزیزم وقتی اینا میتونند منو های بازی هایی مانند مافیا و بازی های دیگه رو فارسی کنند ، نمیتونند چنین کاری بکنند ؟ خیالت راحت . این کار رو کردند وگرنه الآن دارینوس فیلتر بود !

هرچي مي خري بخر ولي از شركت shark نخر . ما كه خيري نديديم.
چرا ؟ چه مشکلی داره ؟ من که 2 بار خریدم مشکلی نداشت

به خوبی هم می تونند سانسور کنند ! کی گفته نمی شه ! نمونش ؟
آخرین بازی مکس پین
یا علی

کاملا موافقم

علاوه بر اون فکر کنم که EP های جدید باش سازگار نباشه!(Expansion Pack)

اون که 100% . مطمئن باش .

باسلام من سیمز2 دارینوس راگرفتم یک دفترچه 59 برگی درباره بازی سیمز2 است و یک اشکال دارد به خاطر دسکاری فایل ها برای فارسی سازی فیلم آموزشی دیگه نمی تونی مثلا برای ریختن سیمز2 پتس از اون استفاده کنی
دیدی گفتم . همیشه یادت باشه هروقت یک شرکت بازی دستکاری کرد ، دیگه هیچ چیز نمیشه روش تغییر داد.

آره دارینوس همیشه انپک که میکنه پک نمیکنه.
من مکس پین دو دوبله ش رو گرفتم خیلی سانسور داشت!
راحت پکیج صدا رو با پکیج صدای زبون اصلی عوض کردم و بدون سانسور از بازی فارسی با گجوینده های خوشصداش(!) لذت نبردم!
تو هم یکم پول خرج کن هرودتاش رو بگیر و فایل صدای فارسی رو با اصلی جایزین کن.

کار جالبیه . منم یه امتحانی میکنم .

radian
30-03-2007, 22:00
پیشنهاد می کنم نسخه ی اصلی رو تهیه کنید تا در حین بازی مهارت شما هم در انگلیسی بالا بره ...

بی تاثیر نیست . مطمین باشید .

با سپاس پیشاپیش

gogole magole
20-04-2007, 14:19
برو خارجیشو بخر
فارسیش حال گیری

martin_superhuman
20-04-2007, 14:32
حتما نسخه اصل بازی رو بخر تا بتونی اضافات رو هم نصب کنی.همین اضافاته که بازی رو جذابتر میکنه.فارسی رو به هیچ وجه نخر.

resident
21-04-2007, 21:49
آخه یکی نیست بگه فارسیش چه برتری داره؟
اگه با خاطر زبان انگلیسی هستش که توی بازی کلمات عادی هستش و از اصطلاحات خبری نیست!
اصلا با یه دیکشنری (توی کامپیوتر) مشکلت حل میشه!
کار سختیه؟ خب باشه اگه بخوای من همه کلمات لازم رو واست با معنی می نویسم!
خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟