PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره برای خرید Live with Walkman

amin fear
05-05-2012, 11:12
سلام دوستان

من در شهر قم زندگی می کنم و بعد از تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدم که هر چه سریع تر نسبت به خرید این گوشی اقدام کنم ... در اینجا آخرین قیمتی که کردم 330 هزار تومان بود که مربوط به دیروز ( جمعه 15 اردیبهشت ) بود ...
البته نرخ امروز این گوشی طبق اعلام سایت " نرخ ایران " مبلغ 319 هزار تومان است ...

حال از دوستانی که در تهران ساکن هستند ، می خوام این سوالو بکنم که به نظر شما آیا ارزش دارد تا برای تهیه این گوشی به تهران بیایم و از مراکز اصلی اونو تهیه کنم ؟ آیا تفاوت عمده ای خواهد داشت ؟

از دوستان تهران کسی قیمت این گوشی در بازار تهران رو داره ؟

از دوستان تهران اگر مرکز یا فروشگاهی را می شناسید که قیمت متعادل و منصفانه ای دارد ، لطفا از طریق پیغام خصوصی به من اطلاع بدید ...

ممنون

mmf66
05-05-2012, 11:36
سلام دوستان

من در شهر قم زندگی می کنم و بعد از تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدم که هر چه سریع تر نسبت به خرید این گوشی اقدام کنم ... در اینجا آخرین قیمتی که کردم 330 هزار تومان بود که مربوط به دیروز ( جمعه 15 اردیبهشت ) بود ...
البته نرخ امروز این گوشی طبق اعلام سایت " نرخ ایران " مبلغ 319 هزار تومان است ...

حال از دوستانی که در تهران ساکن هستند ، می خوام این سوالو بکنم که به نظر شما آیا ارزش دارد تا برای تهیه این گوشی به تهران بیایم و از مراکز اصلی اونو تهیه کنم ؟ آیا تفاوت عمده ای خواهد داشت ؟

از دوستان تهران کسی قیمت این گوشی در بازار تهران رو داره ؟

از دوستان تهران اگر مرکز یا فروشگاهی را می شناسید که قیمت متعادل و منصفانه ای دارد ، لطفا از طریق پیغام خصوصی به من اطلاع بدید ...

ممنون
دوست عزیز اون قیمتی که شما زدی برای بدون گارانتی زیاده من خودم هفته پیش تو مشهد پرسیدم 300 تا 310 حالا منتظرم تا ارزون تر هم بشه خود مغازه دار ها ترسیدن که دلار ارزون بشه میگن تو فقط بیا بخر من باهات را میام 300 براحتی میشه خریدش

amin fear
05-05-2012, 12:13
دوست عزیز اون قیمتی که شما زدی برای بدون گارانتی زیاده من خودم هفته پیش تو مشهد پرسیدم 300 تا 310 حالا منتظرم تا ارزون تر هم بشه خود مغازه دار ها ترسیدن که دلار ارزون بشه میگن تو فقط بیا بخر من باهات را میام 300 براحتی میشه خریدش

ممنون از شما دوست من ... نکته ی خوبی بود ...

یعنی به نظر شما منتظر بمانم ؟

از یکی دیگه از دوستانم هم شنیدم که تا آخر ماه قیمت دلار پایین خواهد آمد ؟ کسی از دوستان که شم اقتصادی :31:بیشتری داره ، می تونه یک راهنمایی بده که آیا دلار پایین خواهد آمد ؟

FC.Barcelona
05-05-2012, 16:40
دلار مشخص نیست!
ممکنه بالاتر بره ممکنه پایین بیاد ولی فعلا در حال نزوله
به نظر من گوشی را بگیرید چون شما مصرف کننده اید حالا 20 تومن بیاد بالا یا بره پایین فرقی نداره

mmf66
05-05-2012, 20:01
ممنون از شما دوست من ... نکته ی خوبی بود ...

یعنی به نظر شما منتظر بمانم ؟

از یکی دیگه از دوستانم هم شنیدم که تا آخر ماه قیمت دلار پایین خواهد آمد ؟ کسی از دوستان که شم اقتصادی :31:بیشتری داره ، می تونه یک راهنمایی بده که آیا دلار پایین خواهد آمد ؟
من به شما قول میدم این گوشی رو اخرهفته یا هفته دیگه حداقل به 280 میرسه
ولی اینده هم معلوم نیست الان دیگه مثل قمار میمونه شما تو بازار برو همون 280 یا 290 که دادن بخر دلو بزن به دریا:8:

8nights&7days
05-05-2012, 20:25
اگر در شهر قم نمایندگی هست،خوب از نمایندگی بخرید راه دور هم نیاید.اما اگر نیست حتما بیاید تهران و بخرید چون ارزش بیشتری داره

sdfssdfs
05-05-2012, 20:42
همین امروز پاساژ علا دین 312 بود

mmf66
05-05-2012, 21:04
همین امروز پاساژ علا دین 312 بود
باور کن اگه من فردا برم بازار 290 هم میتونم بخرم شما که دیگه تهران هستید فروشنده ها الان تو شوک هستند و همه جوره باهاتون راه میان :21::21::21::21::21::21:

amin fear
06-05-2012, 17:39
سلامی دوباره ... از دوستان بابت نظراتشون ممنونم ...

اکنون جدا از قیمت دو مسئله در مورد این گوشی منو نگران کرد ...

یکی اینکه در مشخصات آن برای PDF عبارت خیر ذکر شده است ( در بعضی سایت ها ) ...

آیا این به معنی اینه که نمی تونم کتاب های پی دی اف خود را با این گوشی ببینم ؟

و دیگر اینکه بعد از تماشای گوشی از پشت ویترین حس کردم که صفحه گوشی کمی کوچک است ... از دوستانی که با این گوشی کار کردند تقاضا دارم تا اینجا در جواب من بگن که آیا صفحه ی نمایش این گوشی برای کاربری که دنبال مطالعه کتاب و یا استفاده از برنامه های گوناگون است ، کوچک است ؟ مثلا مطالعه را برای من سخت می کند ؟

آیا اصلا گوشی قابلیت خواندن پی دی اف را دارد ؟

ممنون میشم اگر کسی از دوستان این گوشی را داره در مورد این موضوع هم پاسخگوی من باشه ...

ممنون

mmf66
06-05-2012, 20:07
سلامی دوباره ... از دوستان بابت نظراتشون ممنونم ...

اکنون جدا از قیمت دو مسئله در مورد این گوشی منو نگران کرد ...

یکی اینکه در مشخصات آن برای PDF عبارت خیر ذکر شده است ( در بعضی سایت ها ) ...

آیا این به معنی اینه که نمی تونم کتاب های پی دی اف خود را با این گوشی ببینم ؟

و دیگر اینکه بعد از تماشای گوشی از پشت ویترین حس کردم که صفحه گوشی کمی کوچک است ... از دوستانی که با این گوشی کار کردند تقاضا دارم تا اینجا در جواب من بگن که آیا صفحه ی نمایش این گوشی برای کاربری که دنبال مطالعه کتاب و یا استفاده از برنامه های گوناگون است ، کوچک است ؟ مثلا مطالعه را برای من سخت می کند ؟

آیا اصلا گوشی قابلیت خواندن پی دی اف را دارد ؟

ممنون میشم اگر کسی از دوستان این گوشی را داره در مورد این موضوع هم پاسخگوی من باشه ...

ممنون
pdf احتمال 90 درصد نمیخونه و اگه صفحه نمایش برای شما خیلی مهمه دور این گوشی رو خط بکشید چون تنها نقطه ضعف این گوشی صفحشه کنتراست پایین زاویه دید کم و بد بودن تصویر زیر نور خورشید اندازه صفحه هم متوسطه شما بهتره برین سراغ گوشی های دیگه سونی اریکسون مثل arc s و غیره

amin fear
06-05-2012, 21:06
pdf احتمال 90 درصد نمیخونه و اگه صفحه نمایش برای شما خیلی مهمه دور این گوشی رو خط بکشید چون تنها نقطه ضعف این گوشی صفحشه کنتراست پایین زاویه دید کم و بد بودن تصویر زیر نور خورشید اندازه صفحه هم متوسطه شما بهتره برین سراغ گوشی های دیگه سونی اریکسون مثل arc s و غیره

ممنون

دوست عزیز در مورد پی دی اف این گوشی نظرات مختلفه ... مثلا در سایت Mobile.ir اشاره شده که با نصب برنامه جانبی مشکل این فرمت حل خواهد شد ... یا در سایت دیجی کالا یکی از کاربرانی که گوشی را تهیه کرده اشاره کرده که پی دی اف هم قابل خواندن هست ... و از همه جالبتر اینکه در یکی از نقدها نوشته بود که به کمک سوئیت آفیس این گوشی امکان مشاهده ( نه ویرایش ) فرمت پی دی اف خواهد بود ... در این مورد من که پاک گیج شدم !:18:

در مورد گوشی مورد اشاره شما هم ، قیمت آن بسیار بالاست و نهایت بودجه من به 350 هزار تومان ختم می شود ...

آیا در این رنج قیمت گوشی دیگری را می شناسید که صفحه بزرگتری برای مطالعه داشته باشد ؟؟؟

mmf66
07-05-2012, 11:00
ممنون

دوست عزیز در مورد پی دی اف این گوشی نظرات مختلفه ... مثلا در سایت Mobile.ir اشاره شده که با نصب برنامه جانبی مشکل این فرمت حل خواهد شد ... یا در سایت دیجی کالا یکی از کاربرانی که گوشی را تهیه کرده اشاره کرده که پی دی اف هم قابل خواندن هست ... و از همه جالبتر اینکه در یکی از نقدها نوشته بود که به کمک سوئیت آفیس این گوشی امکان مشاهده ( نه ویرایش ) فرمت پی دی اف خواهد بود ... در این مورد من که پاک گیج شدم !:18:

در مورد گوشی مورد اشاره شما هم ، قیمت آن بسیار بالاست و نهایت بودجه من به 350 هزار تومان ختم می شود ...

آیا در این رنج قیمت گوشی دیگری را می شناسید که صفحه بزرگتری برای مطالعه داشته باشد ؟؟؟
اگه با صفحه نمایشش میتونی کنار بیای در رنج قیمتی 300 گوشی خوبی هست ارزشش رو داره

omrehobab
07-05-2012, 19:21
سلام
من یه گوشی میخوام که دو سیم کارت همزمان فعال، پورت usb و نرم افزار خواندن sms رو حتما داشته باشه. gprs و java رو پشتیبانی کنه و قیمتشم بیشتر از 150000 نباشه. البته امکانات دیگه ای هم مد نظرم هست ولی حداقل اینارو داشته باشه. من گوشی glx2690 رو انتخاب کردم ولی میترسم که این امکانات رو واقعا نداشته باشه و نمیدونم که خریدنش درسته یا نه. ممنون میشم اگه راهنمائیم کنید/

marshal2600
17-05-2012, 09:16

پی دی اف خونده میشه
رو خودش آفیس داره
تازه کلی برنامه برا نصبش هم هست
نگرانی نداره
نورشم خوبه وقتی نور صفحه رو زیاد کنی راحت خونده میشه
من که مشکلی ندارم

ArashMiniStar
17-05-2012, 10:19
پی دی اف خونده میشه
رو خودش آفیس داره
تازه کلی برنامه برا نصبش هم هست
نگرانی نداره
نورشم خوبه وقتی نور صفحه رو زیاد کنی راحت خونده میشه
من که مشکلی ندارم
صفحه نمایش mini pro خیلی کوچیکه بنظر شما؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
در ضمن ray خیلی گرونه.370 380 بدون گارانتی!!(70 تومان پول بیشتر بخاطر 1 دهم صفحه ی بزرگتر با رزولوشن بیشتر! + باطری بهتر + دوربین 8)
ولی live بدون گارانتی تا 295 هم تو مشهد دیدم.اونم کلا 3 تا مغازه رفتم!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
در ضمن راسته این گوشی مشکل ریست شدن داره؟؟؟ خیلی ها مشکل داشتن با این موضوع

marshal2600
23-05-2012, 10:35
صحبت من در مورد لایو بود
2.0 اینچ خیلی تاثیر داره
تا نگرفته بودم باور نداشتم
مشکل ریست و هنگ نداشتم
براآندروید 1 گیگ سی پی یو لازمه

h!tman
23-05-2012, 10:42
صفحه نمایش mini pro خیلی کوچیکه بنظر شما؟
در ضمن ray خیلی گرونه.370 380 بدون گارانتی!!(70 تومان پول بیشتر بخاطر 1 دهم صفحه ی بزرگتر با رزولوشن بیشتر! + باطری بهتر + دوربین 8)
ولی live بدون گارانتی تا 295 هم تو مشهد دیدم.اونم کلا 3 تا مغازه رفتم!!
در ضمن راسته این گوشی مشکل ریست شدن داره؟؟؟ خیلی ها مشکل داشتن با این موضوع

قیمتی که تو تهران هست 355 هم پیدا میشه
اما به نظرتون کیفیت بیشتر صفحه نمایش! + رزولوشن که خیلی مهم تر از کیفیت هست (مخصوصا وفتی بخواید با گوشی بازی کنید ) و دوربین بهتر ارزش 50 تومن رو نداره ؟
حالا مشهد یکم گرونه نمیدونم :(

===
ریست شدن به شخصه من برای چند تا از دوستان گرفتم ندیدم!

ArashMiniStar
23-05-2012, 13:44
چرا کسی NOKIA 603 رو پیشنهاد نمیکنه؟؟ قیمتش 310 اینا هست...
مشخصاتش هم از لایو بهتره.مخصوصا صفحه نمایشش که هم بزرگتر هم با کیفیت تر است...

ArashMiniStar
23-05-2012, 13:45
مشخصاتش در اینجا :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FC.Barcelona
23-05-2012, 13:52
چرا کسی NOKIA 603 رو پیشنهاد نمیکنه؟؟ قیمتش 310 اینا هست...
مشخصاتش هم از لایو بهتره.مخصوصا صفحه نمایشش که هم بزرگتر هم با کیفیت تر است...

صفحه نمایشش بهتر هست ولی سیمبیان بل هست و اصلا قابل مقایسه با اندروید نیست

ArashMiniStar
23-05-2012, 14:17
صفحه نمایشش بهتر هست ولی سیمبیان بل هست و اصلا قابل مقایسه با اندروید نیست
ببخشید ولی شما از سیستم عامل یک موبایل چی میخواهید که سیمبین بل نداره؟؟؟
آندروید نرم افزار و بازی زیاد داره ولی خیلی هاش بی خود هست و از آخر شما مجبورید یک نرم افزار درست حسابی روش داشته باشید که سیمبین به اندازه کافی نرم افزار و بازی HD داره...
فکر نکنم دیگه اینقدر مهم باشه!!
منم خودم میخواستم لایو بگیرم ولی پیش خودم فکر کردم لایو چقدر چیزی بیشتر از 603 دارد؟

FC.Barcelona
23-05-2012, 14:25
ببخشید ولی شما از سیستم عامل یک موبایل چی میخواهید که سیمبین بل نداره؟؟؟
آندروید نرم افزار و بازی زیاد داره ولی خیلی هاش بی خود هست و از آخر شما مجبورید یک نرم افزار درست حسابی روش داشته باشید که سیمبین به اندازه کافی نرم افزار و بازی HD داره...
فکر نکنم دیگه اینقدر مهم باشه!!
منم خودم میخواستم لایو بگیرم ولی پیش خودم فکر کردم لایو چقدر چیزی بیشتر از 603 دارد؟
پایداری امنیت بالا سریع بودن و پشتیبانی خوب و...
جدا فکر میکنید اندروید فقط خوبیش بازی و نرم افزارهای بیشتر هست؟

ArashMiniStar
23-05-2012, 14:32
پایداری امنیت بالا سریع بودن و پشتیبانی خوب و...
جدا فکر میکنید اندروید فقط خوبیش بازی و نرم افزارهای بیشتر هست؟

پایداری!! یعنی سیمبین ناپایداره؟:31:
پشتیبانی سیمبین هم که عرض کنم آپدیت داره میده سریع و خیلی از مشکلات رو داره رفع میکنه.ولی سونی چی؟
ای بابا این گوشی لایو هم بخاطر سیستم عاملش باطری زود خالی میکنه.ولی شما این رو با 603 کمی مقایسه کنید متوجه می شوید که 603 باطری رو خیلی بهتر نگه میداره.

FC.Barcelona
23-05-2012, 14:42
پایداری!! یعنی سیمبین ناپایداره؟:31:
پشتیبانی سیمبین هم که عرض کنم آپدیت داره میده سریع و خیلی از مشکلات رو داره رفع میکنه.ولی سونی چی؟
ای بابا این گوشی لایو هم بخاطر سیستم عاملش باطری زود خالی میکنه.ولی شما این رو با 603 کمی مقایسه کنید متوجه می شوید که 603 باطری رو خیلی بهتر نگه میداره.

نظر شما محترم ولی من بر مواضع قبلیم تاکید میکنم :31:
باتری را قبول دارم یکی از مشکلات اندروید همینه :41: ولی تو بقیه موارد سر هست :21:
:11: