PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Cpu های اینتل گارانتی نداره؟

Aminzikzak
10-07-2006, 10:46
میخواستم بدونم Cpu های اینتل گارانتی نداره؟
یعنی هیچ تظمینی برای خریدش نیست؟

Shahryar_NEO
10-07-2006, 10:49
خيلي هاش كه توي بازار هست گارانتي نداره ولي بعضياش گارانتي سازگار ارقام و winpax هست

MR.Punisher
10-07-2006, 10:57
اونایی که پک دارن گارانتی ندارن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونایی که پک ندارن گارانتی دارن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جالبه نه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aminzikzak
14-07-2006, 00:11
اونایی که پک دارن گارانتی ندارن،اونایی که پک ندارن گارانتی دارن یعنی چی؟

Devil Lord
14-07-2006, 00:45
اگه تو بازار دقت کنی یکسری جعبه ندارن و فقط فن و Cpu داخل بسته که یک محافظ از جنس پلاستیک سخت دارن دارن ولی بقیه که مشخصه جعبه دارن و توش این پکیج که توضیح دادم هست

Mehdi_Full
16-07-2006, 23:54
معمولا گارانتي ندارن چون اصلا به گارانتي احتياج ندارن

ramin967
22-07-2006, 01:38
بیشترشون فاقد گارانتی هستن ولی اصلا جای نگرانی نیست سالها بدون مشکل کار می کنند....

Gonzales
24-07-2006, 22:52
سلام

من به شما گارانتی تعویض سوخت یک سال را می دهم

Shahryar_NEO
24-07-2006, 22:57
جناب گارانتي اصلا دارند ولي خيلي كم با گارانتي هاي وين پكس و الماس و سازگار ارقام هست ... داره زياد ميشه گارانتيهاش ...
ولي كلا دارم بيشتر مطالعه تخصصي مي كنم در باره معماري اصلي هسته ي اين دو تا تا حالا كه هر چي ديدم اصلا اينتل معماريش قديمي و مسخره بوده البته كر ديو ها نه !
شهريار

Aminzikzak
25-07-2006, 02:22
سلام

من به شما گارانتی تعویض سوخت یک سال را می دهم
دوست من خیلی ممنون...
چطور تضمین میکنی اینهمه CPU که فقط به خاطر دلائل الکی مثل گرما یا نوسان برق دارن میسوزن.

Devil Lord
25-07-2006, 02:27
دوست من خیلی ممنون...
چطور تضمین میکنی اینهمه CPU که فقط به خاطر دلائل الکی مثل گرما یا نوسان برق دارن میسوزن.
CPU های اینتل از نوع ضد ضربه با محافظ و گارد اضافه در برابر هرگونه تغیرات ولتاژ و صدمات فیزیکی دوام میاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Shahryar_NEO
26-07-2006, 09:41
CPU های اینتل از نوع ضد ضربه با محافظ و گارد اضافه در برابر هرگونه تغیرات ولتاژ و صدمات فیزیکی دوام میاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين حرفت درست اينتل جون سگه ولي در گرماشه كه ممكن بود بسوزه كه نمي سوزه آخه اينتل مياد كارايي را كم مي كنه نه دور فنو متناسب كنه ...
جالبه...
قربانت شهريار