PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تا 900تومن بهترین انتخاب؟؟؟

nokia_6253
03-05-2012, 21:22
یک گوشی میخوام حداکثر تا 900 تومن میتونم هزینه کنم
بین xperia s و آیفون و galaxy s2 موندم.لطفا راهنمایی کنید.با ذکر مزایا و معایب
ممنون

jolan57
04-05-2012, 02:00
سلام اگه بتونی کمی صبر کنی تا قیمت htc one x کمی پایین بیاد یا بتونی 1100 جور کنی همین htc One X بهترین انتخاب هست گوشی چهار هسته ای که تمامی امکانات یه گوشی رو داره و هیچ نقطه ضعفی نداره ( با کمی جستجو شاید بشه تا ا میلیون هم این گوشی رو خرید)

بین گوشی های بالا هم نظر من روی xperia s هست البته مطمئن نیستم

amir200812
04-05-2012, 08:50
یک گوشی میخوام حداکثر تا 900 تومن میتونم هزینه کنم
بین xperia s و آیفون و galaxy s2 موندم.لطفا راهنمایی کنید.با ذکر مزایا و معایب
ممنون

s2 قدیمی شده دیگه! همچنین ایفون هم نسبت به قیمتش منطقی نیست!

بنظر SPERIA S بهتر هست!ولی...

شما بگید از گوشی چه انتظاری داری تا بشه راهنمایی کرد!

nokia_6253
04-05-2012, 16:19
والا صفحه نمایش و صدا و دوربین و امکانات نرم افزاریش برام مهمه.

adrenalin
04-05-2012, 17:06
به گوشی گالکسی نکسوس و گالکسی اس 2 هم فکز کنید گزینه های خوبی هستن مخصوصا نکسوس گوگل پشتیبانش هست

clau
05-05-2012, 09:02
xperia s قیمتش فقط 990زده تو سایت گوشی خیلی تاپیه
میتونی یکم بزاری روش htc one xبگیری سی پی یو 4هسته ای داره اندروید4هم روش نصبه

مرس
05-05-2012, 09:14
فقط iPhone

FC.Barcelona
05-05-2012, 16:45
به نظر من یخورده بودجه را افزایش بدید و one X بگیرید
بین اینا هم به نظر من sony xperia S

h!tman
05-05-2012, 17:00
ببا توجه به قیمت پیشنهادی
Samsung Galaxy S II
Samsung Galaxy Nexus

نمیدونم چرا جدیدا دوستان یاد گرفتن میگن Gs2 قدیمی شده؟! منظورتون از قدیمی چیه ؟ :) هنوزم یکی از شاخترین های بازاره

8nights&7days
05-05-2012, 18:57
Xperia S
طبق تجربه ای که داشتم،سونی اریکسن 1چیز دیگس!!!نسبت به سامسونگ

nokia_6253
05-05-2012, 21:51
از دوستان ممنونم.این one x به جز cpu برتری خاصی نسبت به s نداره درسته؟راستی نظرتون در مورد note چیه؟

pouyasony
05-05-2012, 23:46
از دوستان ممنونم.این one x به جز cpu برتری خاصی نسبت به s نداره درسته؟راستی نظرتون در مورد note چیه؟

اگه با سایزش مشکل نداشته باشی حرف نداره

mr-kh
06-05-2012, 00:08
سامسون گلکسی اس 2 چیز دیگست نسبت به 4اس و arc s اکسپریا
4اس که سرطانه بدرد نمیخوره
اکسفریا اس هم زود شارژ تموم میکنه هم رم 512 و هم حافظه داخلی خیلی خیلی پایین داره

من امروز گوشیم رو فروختم نوکیا n8 داشتم و با کمک یه بنده خدا که فکنم یکی از مسولین این سایت هستش با گلکسی اس 2 به خوبی آشنا شدم و صبح میخوام برم بگیرمش دوسته من

بهترین گوشیه
2 هسته ای
1.2 گیگاهرتزی Cortex-A9، 1 گیگابایت حافظه‌ی RAM، دوربین 8 مگاپیکسلی با توانایی ضبط ویدیویی Full HD و سیستم عامل Android 2.3

---------- Post added at 01:08 AM ---------- Previous post was at 01:07 AM ----------

سامسون گلکسی اس 2 چیز دیگست نسبت به 4اس و arc s اکسپریا
4اس که سرطانه بدرد نمیخوره
اکسفریا اس هم زود شارژ تموم میکنه هم رم 512 و هم حافظه داخلی خیلی خیلی پایین داره

من امروز گوشیم رو فروختم نوکیا n8 داشتم و با کمک یه بنده خدا که فکنم یکی از مسولین این سایت هستش با گلکسی اس 2 به خوبی آشنا شدم و صبح میخوام برم بگیرمش دوسته من

بهترین گوشیه
2 هسته ای
1.2 گیگاهرتزی Cortex-A9، 1 گیگابایت حافظه‌ی RAM، دوربین 8 مگاپیکسلی با توانایی ضبط ویدیویی Full HD و سیستم عامل Android 2.3

>mehdi<
06-05-2012, 00:55
من 1/5 گوشی فروش بودم و تا همین 6-5 ماه پیش
سامسونگ گلکسی اس2 قطعا بهترین انتخابه
اس2 نسبت به ایفون فور اس سرعت پایین تری داره اما دارای نمایشگر با کیفیت تر و بزرگتره
فیلمبرداری اس2 بی نظیره و همچنین عکس برداری
البته شما با این بودجه نمی تونید به ایفون فور اس فکر کنید و ایفون فور هم هـــــــــیچ برتری ای نسبت به هم رنجان خودش نداره
گلکسی نوت هم قیمتش بالای 1 میلیون تومنه ولی اگه صبر کنید به زودی پایین خواهد اومد ولی الان بهتون بگم که رو دست گلکسی نوت گوشی ای من ندیدم.
تمامی امکانات و سرعت و نمایشگر بزرگ و ... یک طرف کلاس کاری این گوشی یک طرف . یک کلام شما با این گوشی عظیم می تونید به همه فخر بفروشید!!
با توجه به تجربه ای که دارم اصلا خرید گوشی از برند اچ تی سی رو پیشنهاد نمیدم و در مورد سونی اریکسون هم باید بگم که گوشی هاش فاقد هیـــــــــــچ گوشی کلاس کاری هست و بیشتر به گوی های 300-400 تومنی می خوره تا 1 میلیونی!!
به هر حال شما دارید 1 میلیون تومن پول پرداخت می کنید پس باید همه ی جوانب (همچون کلاس کاری) رو درنظر بگیرید.
در کل با بودجه ی فعلی فقط جی اس2!

clau
06-05-2012, 01:34
از دوستان ممنونم.این one x به جز cpu برتری خاصی نسبت به s نداره درسته؟

cpu4هسته ای-رزولوشن بیشتره صفحه نمایشش هم بزرگتره اندازه 4.7 اینچ - 720 × 1280
اندروید 4هم به صورت پیش فرض روش نصبه-حافظه داخلی هم32گیگ هستش
اگه سی پی یو 4هسته ای مزیت حساب نمیکنین پس سامسونگ الکی وقتش گذاشته با این همه تبلیغ galaxy s3داده بازار دیگه:13:

pouyasony
06-05-2012, 13:00
بنظر من همین 2هسته ای هم فعلا زیاده الان مثلا با one x که 4هسته ایه چیکار میکنی که به فرض با ارک که تک هسته ایه نمیتونی بکنی.فقط میتونی پز بدی که اره گوشیه 4 هسته ای دارم.نوت بگیر حالشو ببر محشره در کل کلاس نوت از هر گوشی دیگه ای بالاتره

nokia_6253
07-05-2012, 09:07
سپاسگزارم.
میشه یه نفر بیاد بین xperia s,note ,s2 مقایسه کنه ببینیم مزیت ها و ضعفهاشون نسبت به هم چی هست؟
ممنونم

clau
07-05-2012, 09:15
بنظر من همین 2هسته ای هم فعلا زیاده الان مثلا با one x که 4هسته ایه چیکار میکنی که به فرض با ارک که تک هسته ایه نمیتونی بکنی.فقط میتونی پز بدی که اره گوشیه 4 هسته ای دارم
یکی از تفاوتاش تو همین اندروید4 هستش که تو گوشی هم به صورت پیش فرض فرض نصبه و خیلی روون اجر ا میشه و بر عکس روی ارک به خاطر حافظه داخلی نمیتونیم بهترین کارایی ازش داشته باشی و سرعت گوشی یکم پایین میاد قیاس مقایسه ارک باhtc one xقیاس مع الفارغ هستش چون این دوتا گوشی ها اصلن قابل مقایسه با هم نیستن:13:

hasanmotori
07-05-2012, 10:40
سپاسگزارم.
میشه یه نفر بیاد بین xperia s,note ,s2 مقایسه کنه ببینیم مزیت ها و ضعفهاشون نسبت به هم چی هست؟
ممنونم

note از همشون بهتره ... نسبت به اکسپریا
صفحه خیلی بزرگتری داره که برای بازی و فیلم دیدن و اینترنت تاثیر داره
درگاره مموری داره
قیمتش حدود 100 تومن ارزونتره

برتری اکسپریا هم دوربینشه
البته هرکی اکسپریا خریده پشیمون شده ... میگن دکمه های لمسیش ضعیف عمل میکنن و خوش دست نیست

اس2 هم نسبت به قیمتش می ارزه الان 790 تومنم گیر میاد که 200 تومن از اکسپریا ارزونتره

در کل اگه با سایز نوت مشکل نداری صد در صد بهترین انتخابه حتی از one x هم کم نمیاره چون قدرت پردازندش زیادم هست و اصلاً نیازی به 4 هسته ای نیست فعلاً

گلکسی نکسوس هم انتخاب خوبیه 800 تومنه صفحه بزرگ و رزولوشن hd داره... بهترین ساپورت رو بین گوشیها داره ... نسبت به اکسپریا فقط دوربینش پایینتره البته کیفیت دوربینش عالیه

amir200812
07-05-2012, 11:00
سپاسگزارم.
ممنونم

صفحه نمایش:
با اختلاف NOTE برتر هست! به دلایل زیر:
1: SUPER AMOLED HD هست!
2:سایز 5.3 اینچ که فیلم دیدن و شدیدا جذاب میکنه!

** بعضی ها میگن S2 از نمایشگر SUPER AMOLED PLUS استفاده میکنه و بهتر هست! ولی SUPER AMOLED PLUS که روی S2 هست از SUPER AMOLED HD که روی note هست شکست میخوره! چون:

SUPER AMOLED Plus برتری که داره اینه که 12 تا زیر مجموعه داره و معمولی ها 8 تا زیر پیکسل دارند. یعنی فشردگی پیکسل بیشتر! ولی با این شرایط بازم Super amoled معمولی پیکسل بیشتری داره و این با یک محاسبه ساده ریاضی به دست میاد:
480x800x12=4,606,000 این مال S2
800x1280x8=8,192,000 و اینم مال نوت

همانطور که میبینید نوت 2 برابر زیر پیکسل بیشتر داره!

در مورد نمایشگر Xperia s هم باید بگم که بنظر من LCD هیچ وقت نمیتونه جای AMOLED رو بگیره، حالا از هر تکنولوژی که میخوا استفاده کنه( ساختار چند لایه LCD زاویه دید رو محدود میکنه، و مشکلات دیگه.

NOTE:2
S2:1.5
xperia s:1

محافظ از نمایشگر:
سامسونگ ها Corning Gorilla Glass دارند ولی xperia s از شیشه Scratch-resistant glass استفاده کرده(فکر کنم Gorilla قویتر هست)

NOTE:1
S2:1
xperia s:0.5

حافظه:
سامسونگ ها نسخه 16 و 32 گیگابایتی دارند ولی Xperia s فقط نسخه 32 گیگ موجوده.
البته با این تفاوت که Xperia s مموری کارت رو پشتیبانی نمیکنه ولی S2 و NOTE تا 32 گیگ مموری ساپورت میکنن!

xperia s:0

قدرت پردازش:
در ظاهر باید Xperia s قدرت پردازش بیشتری داشته باشه، ولی در تست هایی که من دیدم با حدود 20% اختلاف از GALAXY NOTE شکست خورده. (در تست quadrant امتیاز note حدود 3800 رو میگیره و xperia s حدود 3200 )
البته من فکر میکنم این برتری رو باید به MALI400MP4 ربط داد! یعنی چیپ گرافیکی note قویتر هست.
**من نتیجه تست S2 رو ندیدم ولی باید حدود note باشه چون تقریبا یکسان هستند.

note:1
s2:1
xperis s:0

سیستم موقیت یاب:

بدلیل پشتیبانی NOTE و Xperia s از سیستم GLONASS همزمان با GPS خیلی برتر از S2 هستند.
در بین note و XPERIA S بنظر من NOTE بهتر هست(در سایت های فارسی و خارجی همه تایید میکنند که سیستم مکان یاب note یک شاهکار هست.)

note:2
s2:0

عکاسی:
در عکاسی با اختلاف Xperia s برتر هست!(واقعا عکسبرداریش حرف نداره)
note با اختلاف خیلی کم از S2 بهتر هست.

NOTE:0
S2:0
XPERIA S:1

فیلم برداری:
بنظر من در فیلم برداری 720P برابر هستند ولی در 1080p نوت کم میاره.

S2:2
XPERIA s:2

بلوتوث:
در این زمنیه Xperia s مضحک هست! ورژن بلوتوث 2.1 هست!
در حالی که گوشی که یک سال قبل معرفی شده از ورژن 3 استفاده میکنند!

Xperia S:0

8nights&7days
07-05-2012, 13:47
صفحه نمایش:
با اختلاف NOTE برتر هست! به دلایل زیر:
1: SUPER AMOLED HD هست!
2:سایز 5.3 اینچ که فیلم دیدن و شدیدا جذاب میکنه!

** بعضی ها میگن S2 از نمایشگر SUPER AMOLED PLUS استفاده میکنه و بهتر هست! ولی SUPER AMOLED PLUS که روی S2 هست از SUPER AMOLED HD که روی note هست شکست میخوره! چون:

SUPER AMOLED Plus برتری که داره اینه که 12 تا زیر مجموعه داره و معمولی ها 8 تا زیر پیکسل دارند. یعنی فشردگی پیکسل بیشتر! ولی با این شرایط بازم Super amoled معمولی پیکسل بیشتری داره و این با یک محاسبه ساده ریاضی به دست میاد:
480x800x12=4,606,000 این مال S2
800x1280x8=8,192,000 و اینم مال نوت

همانطور که میبینید نوت 2 برابر زیر پیکسل بیشتر داره!

در مورد نمایشگر Xperia s هم باید بگم که بنظر من LCD هیچ وقت نمیتونه جای AMOLED رو بگیره، حالا از هر تکنولوژی که میخوا استفاده کنه( ساختار چند لایه LCD زاویه دید رو محدود میکنه، و مشکلات دیگه.

NOTE:2
S2:1.5

محافظ از نمایشگر:
سامسونگ ها Corning Gorilla Glass دارند ولی xperia s از شیشه Scratch-resistant glass استفاده کرده(فکر کنم Gorilla قویتر هست)

xperia s:0.5

حافظه:
سامسونگ ها نسخه 16 و 32 گیگابایتی دارند ولی Xperia s فقط نسخه 32 گیگ موجوده.
البته با این تفاوت که Xperia s مموری کارت رو پشتیبانی نمیکنه ولی S2 و NOTE تا 32 گیگ مموری ساپورت میکنن!

xperia s:0

قدرت پردازش:
در ظاهر باید Xperia s قدرت پردازش بیشتری داشته باشه، ولی در تست هایی که من دیدم با حدود 20% اختلاف از GALAXY NOTE شکست خورده. (در تست quadrant امتیاز note حدود 3800 رو میگیره و xperia s حدود 3200 )
البته من فکر میکنم این برتری رو باید به MALI400MP4 ربط داد! یعنی چیپ گرافیکی note قویتر هست.
**من نتیجه تست S2 رو ندیدم ولی باید حدود note باشه چون تقریبا یکسان هستند.

note:1
s2:1
xperis s:0

سیستم موقیت یاب:

بدلیل پشتیبانی NOTE و Xperia s از سیستم GLONASS همزمان با GPS خیلی برتر از S2 هستند.
در بین note و XPERIA S بنظر من NOTE بهتر هست(در سایت های فارسی و خارجی همه تایید میکنند که سیستم مکان یاب note یک شاهکار هست.)

note:2
s2:0

عکاسی:
در عکاسی با اختلاف Xperia s برتر هست!(واقعا عکسبرداریش حرف نداره)
note با اختلاف خیلی کم از S2 بهتر هست.

NOTE:0
S2:0
XPERIA S:1

فیلم برداری:
بنظر من در فیلم برداری 720P برابر هستند ولی در 1080p نوت کم میاره.

S2:2
XPERIA s:2

بلوتوث:
در این زمنیه Xperia s مضحک هست! ورژن بلوتوث 2.1 هست!
در حالی که گوشی که یک سال قبل معرفی شده از ورژن 3 استفاده میکنند!

Xperia S:0
دوست عزیز 1لطف می کردی منبع هم می زاشتی!
برا این می گم که بتونیم بریم توی سایتش و برای موبایل ها مختلف رو بگیریم
-------------------------------------------
مبایلی که من میگمgalaxy sIIهست
واقعا هم خوبه

nokia_6253
07-05-2012, 14:57
واقعا ممنونم.مقایسه بسیار عالی بود.حقیقتش xperia s در نگاه اول بسیار جذاب و فریبندست ولی مثل اینکه هرچی بیشتر روش زوم میکنیم ایرادات بیشتری دستگیرمون میشه.پس با این حساب تنها نقطه برتریش دوربینشه که خب یه چیزه طبیعیه

amir200812
07-05-2012, 17:30
دوست عزیز 1لطف می کردی منبع هم می زاشتی!
برا این می گم که بتونیم بریم توی سایتش و برای موبایل ها مختلف رو بگیریم
-------------------------------------------
مبایلی که من میگمgalaxy sIIهست
واقعا هم خوبه

معتبر ترین منبع GSMARENA هست، ولی کامل نیست!
مثلا در مورد فیلم برداری، تجربه شخصی خودم رو گفتم که note در 1080p شکست میخوره!
همچنین سیستم مکان یاب و عکاسی!!

مثلا اطلاعات در مورد زیر پیکسل ، در سایت oled-info هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد نمایشگر یک مورد دیگه ای هم که هست، این سایت برای توصیف نمایشگر GALAXY NOTE از عبارت "the best mobile touch display" استفاده کرده! (حداقل مطمعن هستم که در بین نمایشگر های AMOLED این سایت بیطرف هست!)

یعنی منبع مشخصی نداره...

مرس
22-05-2012, 08:22
اگه به دوربین باشه بهتره لینک پایین رو یه نگاه بندازین!

بهترین دوربین گوشی از نگاه Cnet.com

مرس
22-05-2012, 08:24
اینم 5 گوشی برتر جهان از نگاه Cnet که میبینیم SII توش هیچ جایگاهی نداره !

h!tman
22-05-2012, 09:45
اگه به دوربین باشه بهتره لینک پایین رو یه نگاه بندازین!

بهترین دوربین گوشی از نگاه Cnet.com

اینم 5 گوشی برتر جهان از نگاه Cnet که میبینیم SII توش هیچ جایگاهی نداره !

بسی شاد گشتیم
این همه سایت موبایل رو ول کردی داری از Cnet مقایسه میزاری؟ اونم مقایسه ماهیانش؟!

شما نوت رو دوست داری ؟! با سایزشم کنار میایی نوت رو تهیه کن
چون به شخصه خودم نوت رو به s2 ترجیح میدم چون صفحه بزرگ دوست دارم
ولی صفحه نمایش اصلا قبول ندارم حرفای دوستمونو :)
super Amoled Plus در حال حاضر بهترین Amoled در بازاره (یک مدل بود Super amoled Advanced یا همچین چیزی که فعلا نیست و فقط Razr داره ! اونم به دلیل پنتیل بودن و HD نبودن باز از s2 ضعیف تره!)

o.dragon
23-05-2012, 03:16
Samsung I9100 Galaxy S IIیا
HTC Sensationیکی از این دو تارو بخر (پیشنهاد من galaxy)

h!tman
23-05-2012, 10:42
سنسیشن رو اصلا دو هسته ای به حساب نمیارن
افتضاح ترین دو هسته ای بازاره